Heart to Heart [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi

Heart to Heart [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Thu Feb 05, 2015 10:53 pm

Heart to Heart

Image

Eredeti cím: 하트 투 하트 / Hateu Too Hateu
Sugárzás: 2015.01.09-2015.02.28 (tvN)
Műfaj: romantikus vígjáték, orvosi
Részek száma: 16
Írta: Lee Jung Ah
Rendezte: Lee Yoon Jung

Főszereplők:

Cha Hong Do/Oh Young-Rae szerepében Choi Kang Hee
Go Yi Suk szerepében Chun Jung Myung
Jang Doo Soo szerepében Lee Jae Yoon
Go Se Ro szerepében Ahn So Hee

Rövid leírás:

Egy szociofóbiás, zavarában el-elvörösödő lány és a betegektől besokallt elmeorvos véletlen, de sorsdöntő találkozása

Tartalom:

Cha Hong Do súlyos szociofóbiában szenved (szociofóbia: szociális szorongásos zavar, azaz nyilvános helyzetekben fellépő szorongás, félelem), ráadásul feltűnően elpirul, ha zavarban van. Ennek ellenére erős az érdeklődése, sokat tanul könyvekből és az internet segítségével. Egy nap meghal a nagymamája, aki az egyetlen kapcsolata volt a külvilággal. Ezek után, hogy el tudja tartani magát, úgy dönt, elhelyezkedik, mint házvezetőnő, idős asszonynak álcázva magát. Egy incidens révén megismerkedik Go Yi Suk-kal, a jóképű pszichiáterrel, aki épp azon a ponton van, hogy elege van már az elmebetegekből. A lány idővel egyre közelebb engedi magához a dokit, egyre jobban megnyitva felé a szívét, s ezzel saját világa is apránként megváltozik.

Ajánló:

Videólinkek:

A feliratok az XVID WITH változatú videókhoz készültek!

Magyarra fordította, lektorálta: vajandi

Az angol felirat készítői: Heart to Heart Team @ Viki

A feliratok innen is elérhetők: http://vajandisub.wordpress.com/

Eddigi fordításaim: You're My Pet (1), Marrying a Millionaire (16), Paparotti (1), One Fine Day (16), Green Rose (22), Snow White (16), Miss Ripley (16), Marriage Not Dating (16), Love Clinique (1), My Secret Hotel (16), Sweet 18 (16), 1 Percent of Anything (26), Heart to Heart (16), Exhibition of Fireworks (17), Producer (12), Oh My Ghost (16), Bachelor's Vegetable Store (24), Wacky Teacher (1), Me Too, Flower! (15), The Family Is Coming(20), Wet Dreams (1), My 19 Year Old Sister-in-Law (16), Like For Likes (1), Coin Locker Girl / Chinatown (1), Shopping King Louis (16), 12 Men in a Year (16), Goblin/Dokkaebi (16), Introverted Boss (16).

Ingyenes rajongói feliratok! Amennyiben a feliratban benne marad fordítói nevem, a "vajandi", engedélyezem, hogy bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti. Teljen öröme benne minél több embernek, annak én is csak örülök, azonban ha a feliratomból törlik fordítói nevem, úgy teszik fel a világhálóra, az nagyon rosszul esne, kérlek, ne éljetek vissza a jóindulatommal. Előre is köszönöm!
Attachments
HeartToHeart16.srt
Heart to Heart 16. rész
- 2015.03.08.
(58.62 KiB) Downloaded 596 times
HeartToHeart01-15jav.zip
Heart to Heart 1-15. rész (javított részek, de csak 1-2 apró javítással)
- 2015.03.08.
(312.33 KiB) Downloaded 788 times
HeartToHeart15.srt
Heart to Heart 15. rész
- 2015.03.07.
(45.09 KiB) Downloaded 257 times
HeartToHeart14.srt
Heart to Heart 14. rész
- 2015.03.01.
(54.02 KiB) Downloaded 341 times
HeartToHeart13.srt
Heart to Heart 13. rész
- 2015.02.28.
(45.79 KiB) Downloaded 325 times
HeartToHeart12.srt
Heart to Heart 12. rész
- 2015.02.23.
(64.07 KiB) Downloaded 298 times
HeartToHeart11.srt
Heart to Heart 11. rész
- 2015.02.21.
(59.05 KiB) Downloaded 332 times
HeartToHeart10.srt
Heart to Heart 10. rész
- 2015.02.18.
(60.85 KiB) Downloaded 356 times
HeartToHeart08-09.zip
Heart to Heart 8-9. rész
- 2015.02.16.
(44.57 KiB) Downloaded 410 times
HeartToHeart06-07.zip
Heart to Heart 6-7. rész
- 2015.02.14.
(38.3 KiB) Downloaded 467 times
HeartToHeart05.srt
Heart to Heart 5. rész
- 2015.02.13.
(55.19 KiB) Downloaded 393 times
HeartToHeart04.srt
Heart to Heart 4. rész
- 2015.02.11.
(59.51 KiB) Downloaded 368 times
HeartToHeart03.srt
Heart to Heart 3. rész
- 2015.02.09.
(64.4 KiB) Downloaded 385 times
HeartToHeart02.srt
Heart to Heart 2. rész
- 2015.02.08.
(49.56 KiB) Downloaded 396 times
HeartToHeart01.srt
Heart to Heart 1. rész
- 2015.02.05.
(47.25 KiB) Downloaded 432 times
Last edited by vajandi on Thu Mar 16, 2017 7:00 pm, edited 39 times in total.

vajandi

Re: Heart to Heart [Hungarian Subs] (Ep 1 of 16)

Postby vajandi » Thu Feb 05, 2015 10:55 pm

Kicsit késői órán, de végre elkészült a Heart to Heart 1. részének magyar felirata. Nagyon sűrű napom volt (túlóra, szülői értekezlet, mosás, főzés), ráadásul olyan mázlim volt, hogy sikerült rávennem lányomat is, nézze meg velem az első részt, ezért csak most lett kész. Szerencsére tetszett neki, remélem, Nektek is kellemes perceket szerez majd. A képmixbe a kedvenc jeleneteimből ollóztam ki pár pillanatot. Ezúttal nem tudom előre, mikor, milyen időközönként hozom majd az új részeket, de igyekezni fogok vele, szeretnék legalább kettőt hozni hetente.
Jó szórakozást hozzá! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 9:21 am, edited 1 time in total.
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

gilnis

Postby gilnis » Thu Feb 05, 2015 11:29 pm

Juhú, Andi! Lesz topik! :cheers:

Én már túl vagyok a hetedik részén és idáig nagyon tetszik! :wub: :wub: A szuper jó két karaktert szuper jól játssza a két főszereplő! :D
Hong Do félszeg, de aranyos, okos és milyeneket tud beszólni?! :w00t: A doki meg akkora egy gyökér! :faint: Az egyik pillanatban a legnagyobb tahó a földön, már jó párszor bemostam volna neki, de a másik pillanatban nincs nála rendesebb és jobb fej! 8)

Az a sorozat fő érdeme, hogy olyan "igaziak" a szereplők és "igaziak" a reakcióik! Amikor már azt hinnéd, hogy jön ismét a filmes sablon, akkor egy meglepő fordulattal mindig előrukkolnak a valósággal! De tényleg mindig meglepnek! Amikor pedig azt hinnéd, hogy kiismerted a szereplőt, és úgyis tudod, mit fog reagálni, majd hozza a sablonos viselkedést, amit a filmekben már ezerszer láttunk, akkor csak azért sem azt teszi, hanem helyette egy nagyon is életszerű beszólás, életszerű reakció, életszerű cselekedet következik.

Kevéssé mozgalmas a történet, inkább a két főszereplő közti szócsatározás a lényeg, de nagyon tudom ajánlani mindenki figyelmébe! :salut: Iszonyatos a nézettsége, és nem is fér a fejembe, ez hogy lehet, amikor NAGYON JÓ!! :cheers:

Ja, mondanom sem kell, Chun Jung Myung rajongóinak kötelező!! :D Nekem soha nem tetszett korábban ez a srác semmiféle értelemben sem. Ehhez képest már az első epizód láttán úgy jártam vele, mintha valami megszállt volna, megvilágosodtam volna, és totál odáig vagyok érte meg vissza! :wub:

Köszi, Andi az első részt! Lehet, hogy majd betérek, mert ezt a sorit érdemes újranézni!! :salut:

vajandi

Postby vajandi » Fri Feb 06, 2015 12:20 am

Szívesen, Gilnis! :D Én csak ezen az első részen vagyok túl, de eddig nagyon-nagyon tetszik. Chun Jung Myung-ot én a What's Up Fox-ban láttam először, és azóta töretlenül imádom. Nagyon jól illenek hozzá a kissé drámai, de alapjában véve humoros szerepek, és a Heart to Heart-os szerepe is szerencsére ilyen. :mrgreen: :dance: Többektől olvastam, hogy nem kedvelik a női főszerepet játszó színésznőt, őt én a Protect the Boss-ban láttam először, amit szintén imádtam, szóval örültem ennek a párosításnak, sejtettem, hogy nem lőnek mellé, ha összerakják őket. :lol Igazad van, tényleg meglepő reakcióik vannak a főszereplőnek.
Nekem a rendőrségen lejátszódott szobán belüli kergetőzés vitte a pálmát, azt végignevettem (még ha kissé drámai is volt a lány fóbiája miatt). Nem tehetek róla, egyszerűen nem tudtam megállni. Még utána is, mikor már mást csináltam, pl. mosogattam, és bevillant a jelenet, fel-felnevettem. Eszméletlen egy páros. :rofl:

zsike717

Postby zsike717 » Fri Feb 06, 2015 6:26 am

Köszönöm ,hogy fordítod ezt a sorozatot és persze az első rész feliratát is.

gilnis

Postby gilnis » Fri Feb 06, 2015 8:08 am

Akkor pont ugyanazokban a sorozatokban ismertük meg őket, Andi, de bennem finoman szólva szögesen eltérő benyomást keltettek mindketten..... :roll

Szóval maximálisan megértem, ha valaki esetleg idegenkedne a közös sorozatuktól, de minden kétkedőnek üzenem, hogy bánhatja, ha ezt kihagyja! :wub: :wub: :wub: Én is csak ámultam magamon, de már a legelső részben tök megszerettem mindkettőjüket! Mintha csak nekik találták volna ki ezt a két szerepet! Nagyon-nagyon jól csinálják! Minden nagyon klappol, ők pedig remekelnek! A vonzalom is nagyszerű lesz közöttük, rendkívül korán és gyors ütemben növekszik. A csókjelenetekre nem lesz panasz. Imádom a tvN-t! :w00t: :mrgreen: :mrgreen:

Ami esetleg még visszatartó lehet, az a nagymamának öltözős szál a történetben, de az nem is olyan hangsúlyos, nem is az a központi téma, úgyhogy ne tántorítson el senkit! Andi, ez csak tipp, de tudod, mi lenne haláli? XD
Ha a duli-fuli nagypapi beleszeret Hong Do-ba! :rofl:

Az ebben a sorozatban a lényeg, hogy a látszólag két ellentétes ember - Hong Do, aki gyűlöli, ha a figyelem középpontjába kerül, és Yi Suk, aki imádja, és nagyon igényli, hogy odafigyeljenek rá -, valójában milyen egyformán sebzett lelkű, nagyon magányos, és ezért hogyan találnak egymásra. :wub: :wub: :wub:
ImageImageImage

ranna

Postby ranna » Fri Feb 06, 2015 11:33 am

Kedves Andi !
Nem sokat pihentél, hogy máris itt az újabb sorozatod. :D
Köszönöm az első feliratot. Igazság szerint már lestem nagyon, hogy mikor indul a fordítás.
A kezdet nagyon jó. Az elején, a közeliben vett bukósisakos jeleneten jót derültem :lol s nem az volt az egyetlen nevettetős pillanat.
Az eddig vetített részek már a gépemen vannak. Várni fogom nagyon az újabb feliratok érkeztét.
Kitartást és jó szórakozást a további részekhez!

Carmi

Postby Carmi » Fri Feb 06, 2015 12:36 pm

Andim, megint együtt menetelünk!!! Szuper! Imádlak, hogy megint egy ilyen jónak ígérkező sztorit osztasz meg velünk. :wub:
Én is pont azokban a sorikban ismertem meg a két főszereplőt, mint te, és én is nagyon megszerettem mindkettőt. Gondolom, vagyunk ezzel még többen így. Alig várom őket együtt. Gilnis már felkeltette az érdeklődésemet valahol, jó szokása szerint, úgyhogy felvisítottam, amikor megláttam a sori nevét és a tiédet egymás alatt. Mentális betegségekből most aztán nincs hiány, úgy lácccik, éppen ez az irányadó trend Koreában. A másik kettő is nagyon jó, és ha ez is az lesz, márpedig nagyon úgy fest, hogy az lesz, akkor szépen szórakozva fogunk kisiklani a télből, szinte észre se véve a kinti "hócudart"... :-) Hajrá, előre, hóban, sárban, zúzmarában...

Barbibaba

Postby Barbibaba » Fri Feb 06, 2015 1:20 pm

Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Feb 06, 2015 2:25 pm

Szia Andi ! ! ! Hálásan köszönöm a sorozatot és annak első feliratát.Köszi,hogy megint egy jónak ígérkező sztorit osztol meg velünk. :cheers: :notworthy:

novcsi6

Postby novcsi6 » Fri Feb 06, 2015 2:30 pm

Köszönöm szépen az első részt :) :)

ada74

Postby ada74 » Fri Feb 06, 2015 4:39 pm

Köszönöm szépen,nagyon tetszik a választásod. :dance: :thumright: :cheers:

neuromancer

Postby neuromancer » Fri Feb 06, 2015 5:08 pm

Nekem eddig nagyon tetszik ez a sorozat, szóval örülök, hogy készül a magyar felirat is!

A három most futó lelki bajokkal foglalkozó sorozat közül nekem ez a kedvencem, olyan megkapó a hangulata még akkor is, ha a főszeplő - a pszichológus - eléggé ellenszenves. Oké mondjuk most így a hetedik rész magasságában már kezdek vele megbarátkozni, de lány meg a nyomozó bénázása olyan cuki, mindig levesz a lábamról!

sujini

Postby sujini » Fri Feb 06, 2015 6:03 pm

Kedves Andi!
Nagyon szépen köszönöm az első rész feliratát!

vajandi

Postby vajandi » Fri Feb 06, 2015 6:14 pm

Hűha, örülök, hogy ilyen sokaknak tetszik a választásom. :D Nagyon szívesen a feliratot! :heart:

onna

Postby onna » Fri Feb 06, 2015 8:37 pm

Carmi » Fri Feb 06, 2015 11:36 am
Andim, megint együtt menetelünk!!! Szuper! Imádlak, hogy megint egy ilyen jónak ígérkező sztorit osztasz meg velünk. :wub:
Én is pont azokban a sorikban ismertem meg a két főszereplőt, mint te, és én is nagyon megszerettem mindkettőt. Gondolom, vagyunk ezzel még többen így. Alig várom őket együtt. Gilnis már felkeltette az érdeklődésemet valahol, jó szokása szerint, úgyhogy felvisítottam, amikor megláttam a sori nevét és a tiédet egymás alatt. Mentális betegségekből most aztán nincs hiány, úgy lácccik, éppen ez az irányadó trend Koreában. A másik kettő is nagyon jó, és ha ez is az lesz, márpedig nagyon úgy fest, hogy az lesz, akkor szépen szórakozva fogunk kisiklani a télből, szinte észre se véve a kinti "hócudart"... :-) Hajrá, előre, hóban, sárban, zúzmarában...

Szia Vajandi,
Csak csatlakozni tudok Carmihoz és a véleményéhez. Én is ahogy meglátom, mit fordítasz, máris nézem, mert mindig számíthatok rád: mert jókat fordítasz, gyors vagy és flottul csinálod, látni, hogy örömöt lelsz benne és azt igyekszel is velünk megosztani. Úgyhogy köszönöm és máris töltöm és utána nézem.

jutka12

Postby jutka12 » Fri Feb 06, 2015 9:13 pm

Kedves Andi!

már az első rész a gépemen van, mellé tehetem -hála neked!- a magyar feliratot, és indítom is.
kíváncsivá tettetek!!
köszönöm!

unni2011

Postby unni2011 » Sat Feb 07, 2015 1:44 am

Szia Andi!
Köszönöm az első feliratot! :thumright: Sikerült egy olyan sorit választanod, hogy most én is szeretnék veled haladni. Ha a doramákkal mostanság a mentális érintettséget vették célba, akkor egy kalap alatt én is bekebelezem ezeket. :-) Már meg is néztem az első részt. :-) A négyből 3 főszereplőt már más sorikból ismertem is. :D Choi Kang Hee-t én is a PTB-ből. :mrgreen:
Chun Jung Myung-ot a Goodbye Solo-ban és a The Duo-ban láttam eddig. Ha jól emlékszem Klavliának volt a kedvence, talán az aláírásában is szerepelt. Bár lehet, hogy az avatarja volt. :D
Lee Jae Yoon-t a Gold Rainbow-ban kedveltem meg, bár azt meg Jung Il Woo miatt kezdtem el nézni. Tényleg Gilnis, azt a sorit végül is megnézted? :tv:
Nekem is tetszett már az első rész. :thumright: A többivel is bevárlak.
Annyira jól szemléltették, hogy milyen nehéz is a lelki segítőknek a nap mint nap rájuk zúduló negatívumokat "feldolgozniuk". Biztos voltam benne, hogy nem ő szúrta nyakon a páciensét a tollal. :w00t: Mentális betegségeknél gyakran előfordulhat önsértés. Csodáltam, hogy ez nem jutott eszébe mentségére felhozni, bár az események miatt ő is sokkolódott.
Nekem tetszik Hong Do védőbástyaként használt nagymama álcája is. :lol Majd kíváncsi leszek mi sül ki belőle. :D
gilnis wrote: Andi, ez csak tipp, de tudod, mi lenne haláli? XD Ha a duli-fuli nagypapi beleszeret Hong Do-ba! :rofl:

Ez is benne van a pakliban.
Jang nyomozót már előre sajnálom, mert szinte tuti, hogy ebben a soriban is hoppon marad, lecsúszik majd a lányról. Hong Do is szenzációs, hogy már 7 éve főzicskézik egy pasinak...

Kellemes hétvégét, jó fordítást! :wub:
Nálunk, mint Carmi is írta, cudar idő van, de pont ezért ezt jól kihasználhatjuk most sorizásra :mrgreen:
Image
ImageImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sat Feb 07, 2015 7:31 am

:offtopic:

Unni, hadd kérdezzek tőled egy szakmásat! :mrgreen: (Bocsika, Andi!)
Egy másik sorozattal kapcsolatban kérnék felvilágosítást, de épp tegnap néztem meg a Heart to Heart 8. részét, amiben szintén megemlítették. Létezik olyan kifejezés, hogy ellentranszfer(encia), vagy ezt rosszul fordítottam? És pontosan mit jelent? Kötődést a beteg felé? A pozitív transzfer(enciá)t megtaláltam, de annak a tartalmában sem vagyok biztos. Egyáltalán ezt a szót használják rá a szakemberek, vagy inkább, hogy érzelemátvitel?
ImageImageImage

unni2011

Postby unni2011 » Sat Feb 07, 2015 11:34 am

gilnis wrote::offtopic:

Egy másik sorozattal kapcsolatban kérnék felvilágosítást, de épp tegnap néztem meg a Heart to Heart 8. részét, amiben szintén megemlítették. Létezik olyan kifejezés, hogy ellentranszfer(encia), vagy ezt rosszul fordítottam? És pontosan mit jelent? Kötődést a beteg felé? A pozitív transzfer(enciá)t megtaláltam, de annak a tartalmában sem vagyok biztos. Egyáltalán ezt a szót használják rá a szakemberek, vagy inkább, hogy érzelemátvitel?

Gilnis, bevallom gőzöm sincs róla. Nekem kicsit "angolosan erőltetett, rövidített", összevont a fogalom. :whistling: Átfutottam a közel 1000 oldalas /A4-es méretű/ pszichiátriai kézikönyvemet is, de ezek így nem szerepelnek benne. Igaz, 2003-as kiadás, tehát új zsargonként akár már foroghat is a használatban. :roll
Az érzelemátvitel is a két soriban talán inkább az érzelmi kötődést jelentheti, ami óhatatlanul valamilyen előjellel /általában pozitív tartományban, különböző mértékben/ kialakul az orvos-beteg kapcsolatokban.
Persze, ez nem feltétlenül vagy inkább csak ritkán jelent mélyebb érzéseket, pl.szerelmet, legalábbis az orvosok részéről. Akik aztán ezt a szituációt próbálják ellenlépésekkel kivédeni,/lehet, hogy ezt takarná az ellen-transzferencia/ de ha nagyon nem megy, akkor át szokták adni másik kollégának az esetet.

Ha negatív tartományba esik az érzelmi transzfer bármelyik fél részéről, akkor gyorsan elválnak az útjaik. Ha a beteg részéről, akkor a beteg keres magának új orvost, ha az orvos részéről, akkor meg kapásból átadja másnak.
Ahhoz, hogy jól működjön a segítő és a páciense közötti kapcsolat, azaz a beteg gyógyulását elősegítse, ahhoz egy alap szimpátiának lennie kell.
Ha valamit menet közben sikerül kiderítenem róla, akkor majd jelzem.
Transzferencia orvosi jelentései: bár ezt lehet, hogy megtaláltad. :-)
Átvitel, érzelemátvitel. 1. Egy tárgy egyik helyről a másikra történő szállítása. 2. Tüneteknek a test egyik helyéről a másikra történő elmozdulása, amint az a conersios hisztéria egyes eseteiben észlelhető. 3. Valamely hatás egyik személyről vagy eszméről egy másikra történő átvitele. 4. PSZICHOANALÍZIS Érzések, gondolatok, kívánságok átvitele az analítikusra, aki a beteg múltjából személyesít meg valakit.
Image
ImageImageImage

gyomar

Postby gyomar » Sat Feb 07, 2015 11:51 am

Szia Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked, ezt az új sorozatot. :salut:
Meg is néztem, de azt bekell valjam, hogy már korábban láttam előzeteseket és mindig tovább léptem, mert nem szeretem egyik főszereplőt sem.
De,nagyon örülök, hogy megnéztem az első részt,nem volt semmi. Chun Jung Myung nem semmivé változott mióta utoljára láttam egy sorozatban(nagyon helyes pasi lett belőle).Így tehát nem kérdés, hogy haladok veled, és várom a fejleményeket és ahogy Gilnis említettte a sok csókot. :wub:
Szép hétvégét kívánok mindenkinek.gyomar :-)

gilnis

Postby gilnis » Sat Feb 07, 2015 12:06 pm

unni2011 wrote:

Gilnis, bevallom gőzöm sincs róla. Nekem kicsit "angolosan erőltetett, rövidített", összevont a fogalom. :whistling: Átfutottam a közel 1000 oldalas /A4-es méretű/ pszichiátriai kézikönyvemet is, de ezek így nem szerepelnek benne. Igaz, 2003-as kiadás, tehát új zsargonként akár már foroghat is a használatban. :roll
Az érzelemátvitel is a két soriban talán inkább az érzelmi kötődést jelentheti, ami óhatatlanul valamilyen előjellel /általában pozitív tartományban, különböző mértékben/ kialakul az orvos-beteg kapcsolatokban.
Persze, ez nem feltétlenül vagy inkább csak ritkán jelent mélyebb érzéseket, pl.szerelmet, legalábbis az orvosok részéről. Akik aztán ezt a szituációt próbálják ellenlépésekkel kivédeni,/lehet, hogy ezt takarná az ellen-transzferencia/ de ha nagyon nem megy, akkor át szokták adni másik kollégának az esetet.

Ha negatív tartományba esik az érzelmi transzfer bármelyik fél részéről, akkor gyorsan elválnak az útjaik. Ha a beteg részéről, akkor a beteg keres magának új orvost, ha az orvos részéről, akkor meg kapásból átadja másnak.
Ahhoz, hogy jól működjön a segítő és a páciense közötti kapcsolat, azaz a beteg gyógyulását elősegítse, ahhoz egy alap szimpátiának lennie kell.
Átvitel, érzelemátvitel. 1. Egy tárgy egyik helyről a másikra történő szállítása. 2. Tüneteknek a test egyik helyéről a másikra történő elmozdulása, amint az a conersios hisztéria egyes eseteiben észlelhető. 3. Valamely hatás egyik személyről vagy eszméről egy másikra történő átvitele. 4. PSZICHOANALÍZIS Érzések, gondolatok, kívánságok átvitele az analítikusra, aki a beteg múltjából személyesít meg valakit.

Hmmm... :scratch:

Nagyon köszönöm, hogy utánanéztél nekem. :wub: Angolul countertransference a szó, és az orvos, a HtoH-ban tehát Yi Suk érzéseire vonatkozik, amik a beteg, Hong Do felé irányulnak. Ezért az "ellen", nem pedig kivédésről van szó. Nem hangzik furán, bután úgy magyarul? Mert akkor marad.

Gyomar, ugye, hogy ugye? :w00t: Örülök, hogy még valaki úgy járt a főszereplőkkel, ahogy én. :D
A csókról: nem a mennyiség, a minőség.... :whistling: :whistling: :whistling: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :heart: :heart: :heart:
ImageImageImage

unni2011

Postby unni2011 » Sat Feb 07, 2015 12:41 pm

gilnis wrote:
unni2011 wrote:

Hmmm... :scratch:

Nagyon köszönöm, hogy utánanéztél nekem. :wub: Angolul countertransference a szó, és az orvos, a HtoH-ban tehát Yi Suk érzéseire vonatkozik, amik a beteg, Hong Do felé irányulnak. Ezért az "ellen", nem pedig kivédésről van szó. Nem hangzik furán, bután úgy magyarul? Mert akkor marad.

Gilnis, ez furán hangzik angolul is, mint azt sejtettem is. :scratch: Mert ha pl. szerelmes érzések ébrednek benne, az semmiképpen nem lehet "ellenérzés". :roll Ez az ami fura benne, de az angol-magyar orvosi szótáramban a szó szerinti jelentése az, hogy: ellen-érzelemátvitel.
A counter- még fordítható lenne elhárító- nak is, az igei jelentéséből. Ami arra utalhat, hogy a benne ébredő érzések ellen próbál "tiltakozni", mert azt tudja, hogy az nem helyes, azaz elvileg a "tiltott kategóriába" tartozik az orvos-beteg viszonylatában. A szövegkörnyezet alapján döntsd el, hogy hogyan fordítod. :blink Nem feltétlenül kell a szó szerinti fordításhoz ragaszkodni, kivéve, ha nem találsz rá jobbat. Most kapásból én sem tudok jobbat. :-(
Image
ImageImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sat Feb 07, 2015 1:07 pm

unni2011 wrote:Gilnis, ez furán hangzik angolul is, mint azt sejtettem is. :scratch:

Akkor jól van, nem is érdekel! :x Ez megint olyan, mint Anyezééknek a jugoszláv nyelv. Egyszerűen marhaság van leírva.
Azt írja pozitív tr-nek, amikor a beteg hiszi magáról, hogy beleszeretett az orvosába, és azt írja ellen tr-nek, amikor az orvos szeret bele a betegébe. Akkor erre a felállásra nincs külön szakkifejezés?
ImageImageImage

gyomar

Postby gyomar » Sat Feb 07, 2015 1:18 pm

Szia Gilnis!
Jól van rendben van, legyen igazad.Nem baj ha nem sok, de az legyen olyan amilyennek lennie kell. :wub:
Nagyon hihtetlen, hogy még mindig van a meredt kutyacsont effektus a csókoknál.De a TvN az már elég rendesen tudja ezt csinálni.
gyomar :-)

unni2011

Postby unni2011 » Sat Feb 07, 2015 2:30 pm

gilnis wrote:
unni2011 wrote:Gilnis, ez furán hangzik angolul is, mint azt sejtettem is. :scratch:

Akkor jól van, nem is érdekel! :x Ez megint olyan, mint Anyezééknek a jugoszláv nyelv. Egyszerűen marhaság van leírva.
Azt írja pozitív tr-nek, amikor a beteg hiszi magáról, hogy beleszeretett az orvosába, és azt írja ellen tr-nek, amikor az orvos szeret bele a betegébe. Akkor erre a felállásra nincs külön szakkifejezés?

Gilnis, attól még lehet rá szakkifejezés, hogy én nem hallottam róla. :-(
Nekem azért fura az egész, mert ez nem olyan, mint pl. egy kígyómarás, ahol beadod az ellenszérumot és azután megoldódik az ügy, mert semlegesíti a kígyómérget, holott az ellen-érzelemátvitel jelentésének inkább ennek kéne a logika szerint lennie.
A KMHM-ben, a doki belezúg SG-be, persze, előtte SG szerelmet vall neki, de akkor még nem is gondol rá, hogy beteg a pasi és nem is állnak orvos-beteg kapcsolatban.
Ha végiggondoljuk, SG szerelme egy ún. "ellenszerelemmel", ha úgy értelmezzük az "ellen-érzelmiátvitelt", hogy a doki szerelmes lesz bele, akkor nemhogy kioltódna, hanem még inkább megerősítést nyerne.

Az ellen-érzelmiátvitel, a szerelem kioltására akkor lehetne használható az én értelmezésem szerint, ha negatív érzések közvetítésével próbálná meg a másik érzéseit megváltoztatni, konkrétan lerombolni, azaz leállítani. Ilyen értelmezés szerint lenne csak használható "ellenszérumként" a fent említett kígyómarás gyógyítására.
Andi sorijában nem tudom, hogy hogyan lesz majd, de a másikban én így értelmezném, hogy Oh Ri Jin, majd ellen-érzelemátvitellel próbálkozik, hogy a helyes irányba terelje SG/DH-t, ill. a saját érzéseit.
De ezzel DH is próbálkozhat, mert nem akarja a lányt ill. senkit sem bajba sodorni az érzéseivel.
Az más kérdés, hogy ez vélhetően nem fog majd sikerülni nekik, mert minden ellenpróbálkozásaik ellenére is egymásba zúgnak.
Nem láttam még csak a 8. részig.

Andi, sorry, hogy itt "off topikozunk", de ezek szerint, ez ebben a soriban is majd előjön. :roll
Image
ImageImageImage

Nestel

Postby Nestel » Sat Feb 07, 2015 2:41 pm

gilnis wrote:

Szia! Szerintem ezt viszontáttételnek szokták hívni, ami a terapeutának a páciensre adott, felé irányuló tudatos és tudattalan reakcióinak (érzelmi, magatartásbeli stb) összessége. Ez lehet pozitív, negatív, többféleképp is megfogalmazták, s többféle típusa is van. Ha jól értettem erre a jelenségre kerestél szakkifejezést. Ha nem akkor elnézést, hogy beleszóltam. :)

Nagyon szépen köszönöm a feliratot! Érdekesen indult, kíváncsian várom a folytatást. :)

gilnis

Postby gilnis » Sat Feb 07, 2015 2:48 pm

Köszönöm, Nestel. Kár, hogy nem előbb kérdeztelek meg titeket. :)
ImageImageImage

vajandi

Re: Heart to Heart [Hungarian Subs] (Ep 2 of 16)

Postby vajandi » Sun Feb 08, 2015 1:17 am

Ezzel a résszel is késői órán végeztem, de úgy döntöttem, nem várom meg a reggelt, előbb leellenőrzöm és felrakom a feliratot. A képmix-be hősnőnk 3 arcát tettem, a középsőn szerintem egészen szép. Ebben a részben dokink megpróbáltatásai tovább folyatódnak, és felbukkannak a szülei is. Amikor elhangzott a kérdés: Nem akarsz inkább velünk lakni? – na, itt a Marriage Not Dating jutott az eszembe, ott is pont egy doki volt a főszereplő, habár ő plasztikai sebész volt, de ő se volt teljesen “százas”, nem igaz? :D Na, ennek a famíliája is eléggé zűrös, ne lepődjetek meg. Tovább nem is szaporítom szót, mert kezdek álmos lenni.

Jó szórakozást hozzá! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 9:23 am, edited 1 time in total.

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Feb 08, 2015 5:22 am

Szia Andi ! ! ! Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát. :cheers: :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Sun Feb 08, 2015 9:30 am

vercsike1 wrote:Szia Andi ! ! ! Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát. :cheers: :notworthy:

Vercsike, nagyon szívesen! :D :heart:

ada74

Postby ada74 » Sun Feb 08, 2015 9:51 am

Köszönöm szépen a 2.-részt. :cheers: :dance:

gilnis

Postby gilnis » Sun Feb 08, 2015 10:00 am

Köszi a második részt! :cheers:
ImageImageImage

unni2011

Postby unni2011 » Sun Feb 08, 2015 2:09 pm

Szia Andi, én is köszönöm szépen a 2. feliratot is! :cheers: :salut: Gyorsaságod dicséretre méltó. :thumright:
Image
ImageImageImage

gyomar

Postby gyomar » Sun Feb 08, 2015 2:31 pm

Szia Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked a 2.rész feliratát,Téged ismerve titkon reméltem , hogy kapunk a hétvégén még egy részt, és így is lett. :notworthy:
Szép hétvégét kívánok mindenkinek.Nálunk ragyogó idő van.gyomar :-)

gilnis

Postby gilnis » Sun Feb 08, 2015 2:54 pm

Szerintem ebből úgyis megint villámfordítás lesz Andi, hacsak nem leszel egyébként elfoglalt, mert ez a sorozat imádnivaló! :wub: Már túl vagyok a felén, de még nem volt egy percnyi rész sem, ami ne tetszett volna! Minden tök jó benne! A kapcsolatuk pedig annyira aranyosan alakul. Szeretem, amikor a férfi lesz előbb szerelmes. :whistling:
ImageImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Feb 08, 2015 3:18 pm

Köszönöm szépen a 2. részt :)

vajandi

Re: Heart to Heart [Hungarian Subs] (Ep 3 of 16)

Postby vajandi » Mon Feb 09, 2015 12:06 am

Szélsebesen itt a 3. rész is. :D Imádom ezt a sorozatot! :heart: Nem véletlen, hogy ilyen hamar elkészült. :roll Habár az is motivál, hogy jó lenne utolérni a sorozatot, de esélyem se lenne, ha nem tetszene ennyire. Szóval megkísérlem az utolsó előtti részig lefordítani az addigi részekkel. Meglátjuk, hátha összejön az az 1% esély nekem is. :mrgreen: A képmix-ben most balra fent egy romantikus pillanat látható, a többi képen néhány idióta pillanat a két főhős között. Most is csak azt mondhatom, eszméletlen egy páros! Szép hetet Mindenkinek, és jó szórakozást! :-)

Image

Ja, és bocsi, hogy napközben eltűntem, mindenkinek nagyon szívesen az eddigi részeket! :-)
Gilnis, jól tippeltél a villám-dologgal.
:D
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 9:23 am, edited 2 times in total.

zsike717

Postby zsike717 » Mon Feb 09, 2015 6:12 am

Köszönöm szépen a 2. és 3. rész feliratát.

gilnis

Postby gilnis » Mon Feb 09, 2015 7:21 am

Andi, így lenne ötösöm a lottón.... :D Nagyon köszi a 3. részt is! :cheers:

De ugye hogy ugye mennyire jóóó??? :w00t: Amit én fordításnak kiszemelek, az már nem lehet akármi! :mrgreen:

Szerintem holnap jössz a következővel :rofl: mert most meg fel fog forrósodni a hangulat.... :whistling:
ImageImageImage

Carmi

Postby Carmi » Mon Feb 09, 2015 8:26 am

Jaj, Andim, egyszerre két új rész?! Akkor tényleg nagyon jó lehet. Ma este meg is nézem őket. Nagyon köszönöm!!! :wub:
Ha te is, Gilnis is írjátok, egészen egyedien passzolnak a főszereplők, és a hangulata is különleges, meg hát szeretem is mindkét színészt... alig várom az estét! Ja, és azt írod, 1% esély van, hogy beéred a sorozatot a vége előtt. Hááát, én ennél jóval nagyobb esélyt látok. Ismerünk ám, tudod? Mint a JÓ pénzt, úgy ismerünk. Andi, a villámkezű... :D

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Feb 09, 2015 10:25 am

Szia Andi ! ! ! Hálásan köszönöm a 3.rész feliratát.Gyorsvagy mint mindig. :cheers: :dance: :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Mon Feb 09, 2015 3:41 pm

Gilnis, Carmi és Vercsike, nagyon szívesen! :heart: :-) :heart:
Carmi, 18 nap alatt kéne még 11 részt lefordítani, munka, család mellett, hogy csak 4 nap hétvége van benne, szóval ezért írtam az 1%-ot. Bármennyire is villámkezű vagyok, azért ez nagyon nehéz. :sweat: Persze, azért nem adom fel. :mrgreen: :lol Még jobban ösztönöz, amikor ilyen biztató sorokat olvasok,szóval köszi. :-)

sujini

Postby sujini » Mon Feb 09, 2015 4:55 pm

Szia Andi!
Nagyon szépen köszönöm a 2-3.rész feliratát! :notworthy: :clap:

novcsi6

Postby novcsi6 » Mon Feb 09, 2015 6:06 pm

Köszönöm szépen a 3. részt :)

vajandi

Postby vajandi » Mon Feb 09, 2015 7:14 pm

Kedves Sujini és Novcsi, nagyon szívesen! :-) :heart:

A 4. részt fordítva, beugrott valaki a doki "akcióit" nézve. Nem tudom, később is ilyen marad-e, de nekem tetszik ez a durva de hatásos módszerű doki, dr. House-t juttatja eszembe. :mrgreen:

Szanna

Postby Szanna » Mon Feb 09, 2015 7:41 pm

Kedves Andi! :heart:
Köszönöm az új sorozatodat, külön a megás letöltési lehetőséget!

gyomar

Postby gyomar » Tue Feb 10, 2015 11:08 am

Szia Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked a 3.rész feliratának fordítását.

ada74

Postby ada74 » Tue Feb 10, 2015 4:19 pm

Szia Andi :)
Köszönöm szépen a 3.-rész feliratát. Üdv Ada :salut: :notworthy:

Carmi

Postby Carmi » Tue Feb 10, 2015 7:00 pm

Most néztem meg a harmadik részt, és TÖKÉLETES az egész. Még egyszer köszönöm, Andi! :wub: Ahogy most érzem magam, verni fogja nálam a másik két mentális betegséges sztorit. Most veri őket, ez biztos. Bár a friss élmény gyakran ilyen. Kiszorítja a többit, gyakran csak ideiglenesen. Meglátjuk, végül is, mindhárom sztori nagyon jó, és a színészi alakítások is nagyon jók. Azt se tudom, hová kapjak, mit nézzek, mit dicsérjek, hogy aztán megint azon gondolkozzam, mit nézzek újra, mert mindhárom dorama újranézős-gyanús...

Ennek a történetnek a hangulata teljesen egyedi. A szerelmi háromszög harmadik tagja, a nyomozó a legeltaláltabb "felesleges" kerék, amit valaha láttam, pont attól, hogy semmi feleslegesség nincs a karakterben. Nem az a dolga, hogy féltékenységet gerjesszen a főhősben, ami a hősnőnkhöz tereli. A párbeszédek briliánsak, és minden olyan páros szituáció, aminek igazi jelentősége van, az tökéletes: az ál-öreg néni és az elnök, a nyomozó és a lány, a doki és a lány párosa egyaránt eszméletlen.

Ahogy a lány minden mögé bebújik, hogy a biztonság illúzióját megkaphassa, az arca rezdülései, amit a tornacipős lábával művel, az kész regény, minden tipródása benne van a topogásában, a nyomozó arca és gesztusai, ahogy egy-egy ujjuk összeér a kocsi ajtaján, a doki tökéletes nagyképűsége, és a mögüle csak egy-egy villanásra felsejlő félelem... Eszméletlen az egész. Nagyon örülök, hogy ennyi okom van örülni... :dance:

Agacska

Postby Agacska » Tue Feb 10, 2015 8:03 pm

Nagyon köszönöm az első 3 rész feliratát!

unni2011

Postby unni2011 » Tue Feb 10, 2015 8:05 pm

Szia Andi, hálás köszönetem a 3. feliratért is! :thumright: :cheers: Nagyon gyors vagy! :-)
Image
ImageImageImage

vajandi

Re: Heart to Heart [Hungarian Subs] (Ep 4 of 16)

Postby vajandi » Wed Feb 11, 2015 12:54 am

Meghoztam a 4. részt, melyben nagy dolgok történnek, főleg a végén. :whistling: A képmix-be ezúttal is vicces pillanatokat választottam. :D Most nem írok ennél bővebben, mert sietek aludni. :faint:
Jó szórakozást! :tv:

Image

Akinek még nem írtam: NAGYON SZÍVESEN! :heart: :-) :heart:
Carmi, köszi a részletes élménybeszámolót! Örülök, hogy Neked is tetszik! :dance:
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 9:24 am, edited 1 time in total.

zsike717

Postby zsike717 » Wed Feb 11, 2015 6:01 am

Köszönöm a 4. rész feliratát. Bevallom nem tudtam ellenállni a kisértésnek és megnéztem a folytatást, de magyar felirattal újranézem.

vajandi

Postby vajandi » Wed Feb 11, 2015 4:40 pm

zsike717 wrote:Köszönöm a 4. rész feliratát. Bevallom nem tudtam ellenállni a kisértésnek és megnéztem a folytatást, de magyar felirattal újranézem.

Nagyon szívesen, Zsike! :-) Kellemes újranézést! :D

zsike955

Postby zsike955 » Wed Feb 11, 2015 6:30 pm

Nagyon szépen köszönöm az 1-4.rész feliratát!

vajandi

Postby vajandi » Wed Feb 11, 2015 6:35 pm

zsike955 wrote:Nagyon szépen köszönöm az 1-4.rész feliratát!

Nagyon szívesen! :-) :heart: Jó szórakozást hozzá! :D

novcsi6

Postby novcsi6 » Wed Feb 11, 2015 6:41 pm

Köszönöm szépen az újabb részt :)

vajandi

Postby vajandi » Wed Feb 11, 2015 6:45 pm

novcsi6 wrote:Köszönöm szépen az újabb részt :)

Szívesen, Novcsi! :heart: :D

unni2011

Postby unni2011 » Wed Feb 11, 2015 6:46 pm

Húúú Andi, egyszerűen fantasztikusan gyors vagy! :cheers: Köszönettel vittem a 4. feliratot is! :salut: Ma a te soridé lesz a főszerep, szeretnélek beérni. :D
Image
ImageImageImage

vajandi

Postby vajandi » Wed Feb 11, 2015 6:52 pm

unni2011 wrote:Húúú Andi, egyszerűen fantasztikusan gyors vagy! :cheers: Köszönettel vittem a 4. feliratot is! :salut: Ma a te soridé lesz a főszerep, szeretnélek beérni. :D

Nagyon szívesen, Unni! :heart: Remélem, kellemesen telik majd az estéd, igazán jó részek. :tv:

Agacska

Postby Agacska » Wed Feb 11, 2015 7:36 pm

Nagyon köszönöm a 4. részt!

Carmi

Postby Carmi » Wed Feb 11, 2015 7:38 pm

Andim, nagyon hálás vagyok a negyedik részért!!! :wub: Tegnap megnéztem mind a tíz részt, éjjel háromig bámultam a monitort, egyszerűen nem bírtam abbahagyni. Egy csöppet sem veszített a hangulatából, az alakítások olyan parádésak, hogy ihaj, és nincs egy millió sötét titok a múltból, meg bosszú, meg gyűlölet, mint a két másik mentális betegséggel foglalkozó sorozatban, csak emberi sorsok félelemmel, reménnyel... még mindig tökéletesnek tartom.
És igen, a negyedik rész nagyon fontos. A vége engem elkapott, még annál is jobban, mint az első három rész. Ez a "durr a közepébe" nagyon nem jellemző a koreai sorozatokra, ettől még ütősebb lett. És a folytatás is, atyám! Egy férfi, aki retteg, hogy egy nő, akivel közelebb kerültek egymáshoz egy éjszakán, utána birtokolni akarja őt, azt' leesik az álla, hogy a nő NAGYON nem azt mondja, amit várt... Csupa briliáns megoldás. Nem tudom, mikor láttam ennyire emberi női főszereplőt! Nem játssza meg magát, nem hazudozik, nem finomkodik, nem is mártírkodik, amit talán a legjobban utálok, szerintem a "normális" koreai sorozatbeli nőknél ezerszer normálisabb, mert igazibb. Nagy örömet ad a történet, és nem várt módon adja. Maradjon ilyen a végéig, ezt kívánom!

vajandi

Postby vajandi » Wed Feb 11, 2015 7:50 pm

Agacska és Carmi, nagyon szívesen a 4. részt! :-) :heart:
Hű, Carmi, most nagyon irigyellek! Te már 10 részt láttál... :P Én a fordítással haladva nézem, mint tudod, max néha belekukucskálok, amikor letöltöm az új részeket. Örülök annak, amit írtál, csak megerősítette, amit Gilnis is írt, szóval most már biztos, hogy nem nyúltam mellé a sorozatválasztással. :mrgreen: Én is bízom benne, hogy továbbra is, egészen a végéig jó lesz. Mindenesetre van egy sanda gyanúm, hogy a vége se lesz sablonos, nem habos-babos esküvővel zárul. :D

gilnis

Postby gilnis » Wed Feb 11, 2015 7:58 pm

Carmi wrote:Ez a "durr a közepébe" nagyon nem jellemző a koreai sorozatokra, ettől még ütősebb lett. És a folytatás is, atyám! Egy férfi, aki retteg, hogy egy nő, akivel közelebb kerültek egymáshoz egy éjszakán, utána birtokolni akarja őt, azt' leesik az álla, hogy a nő NAGYON nem azt mondja, amit várt... Csupa briliáns megoldás. Nem tudom, mikor láttam ennyire emberi női főszereplőt! Nem játssza meg magát, nem hazudozik, nem finomkodik, nem is mártírkodik, amit talán a legjobban utálok, szerintem a "normális" koreai sorozatbeli nőknél ezerszer normálisabb, mert igazibb. Nagy örömet ad a történet, és nem várt módon adja.

Én megmondtam.... :mrgreen: A sablonokat itt még csak hírből sem ismerik... :thumleft:
Azt tudtad, Carmi, hogy a Coffee Prince írója írta ezt is? :)

Köszi a negyedik részt, Andi! :)
ImageImageImage

gyomar

Postby gyomar » Wed Feb 11, 2015 8:24 pm

Szia Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked a 4.rész feliratának fordításást. :salut:
Nem volt semmi ez a rész, való igaz, hogy nem sokat teketóriáztak,nem volt itt semmi egymás melleti elbeszélés, van egy férfi van egy nő és teszik amit tenniük kell.Csak így tovább. :roll

vajandi

Postby vajandi » Wed Feb 11, 2015 8:37 pm

gilnis wrote:Azt tudtad, Carmi, hogy a Coffee Prince írója írta ezt is? :)

Köszi a negyedik részt, Andi! :)

Szívesen, Gilnis! :-) Ezzel most megleptél, hogy ugyanaz írta, mint aki a CP-t. Rákerestem, és tényleg! Ennek nagyon örülök, mert imádtam azt a sorozatot, jól megírt sztori volt. :thumright:

gyomar wrote:Szia Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked a 4.rész feliratának fordításást. :salut:
Nem volt semmi ez a rész, való igaz, hogy nem sokat teketóriáztak,nem volt itt semmi egymás melleti elbeszélés, van egy férfi van egy nő és teszik amit tenniük kell.Csak így tovább. :roll

Gyomar, Neked is nagyon szívesen! :-) Örülök, hogy tetszik! :D

unni2011

Postby unni2011 » Thu Feb 12, 2015 7:32 pm

vajandi wrote:Nagyon szívesen, Unni! :heart: Remélem, kellemesen telik majd az estéd, igazán jó részek. :tv:

Igen, nagyon élveztem, köszönöm még egyszer, helyesebben mondva, még ezerszer. :wub:
gilnis wrote:Én megmondtam.... :mrgreen: A sablonokat itt még csak hírből sem ismerik... :thumleft:
Azt tudtad, Carmi, hogy a Coffee Prince írója írta ezt is? :)

Ez a sablonmentes tisztaság egyszerűen meglepett a maga "szokatlanságával", de meg is fogott az egyszerűségével. :-) A cipőtánc és az azt követő sisak "megvilágosodás", kifejezetten bájos jelenet volt. :P
A kölcsönös terápiáról ez jutott az eszembe, hogy "gyógyíts, hogy gyógyulhass"! :-) Ebben az is benne van, hogy a legtöbb mentális betegségekkel foglalkozó szakember, nem véletlenül választotta a pályáját. :roll
Andi, én türelemmel megvárom a fordításod. :salut: Nehogy túl hajtsd magad! Csak amennyit kényelmesen elbírsz! Már ez is fantasztikus teljesítmény volt. :wub:
Image
ImageImageImage

vajandi

Re: Heart to Heart [Hungarian Subs] (Ep 5 of 16)

Postby vajandi » Thu Feb 12, 2015 11:17 pm

Elég hamar elkészült az 5. rész is. :-) Érdekesen alakulnak a dolgok ama bizonyos éjszaka után. A lány reakciója még rutinos orvosát is meglepi. Eközben a rend éber őre az esküvőjére készül – vagy annyira mégse? :whistling: Megannyi vicces pillanat, és egyre több romantika vár ránk, azt hiszem. A képmixbe most a két főszereplő testközeli pillanataiból válogattam :wub: , s ezúttal hoztam egy dalt is, ezzel indul ez az epizód. Nekem nagyon megtetszett, gondoltam, Veletek is megosztom. :music: A dal itt meghallgatható (s ha tetszik, letölthető):
Jó szórakozást! :D
Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 9:24 am, edited 1 time in total.

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Feb 13, 2015 6:14 am

Szia Andi ! ! ! Hálásan köszönöm a 4. és 5.részek feliratát. :dance: :cheers: :notworthy:

jutka12

Postby jutka12 » Fri Feb 13, 2015 6:21 am

köszönöm Andi ezt a tüneményes sorozatot! :-)

gabóci5

Postby gabóci5 » Fri Feb 13, 2015 6:34 am

Köszönöm Andi az 5. rész fordítását. Még csak két részt láttam, de nagyon tetszik. :salut: :D

Timi

Postby Timi » Fri Feb 13, 2015 6:36 am

Kedves Andi!
Te tényleg rohamléptekben haladsz. :thumright: Nagyon szépen köszönöm az eddigi feliratokat.
Hamarosan el is kezdem. :D
KÖSZÖNÖM!

zsike717

Postby zsike717 » Fri Feb 13, 2015 6:51 am

Kedves Andi! Köszönöm az 5. rész feliratát, ha továbbra is ilyen tempóban haladsz utolérsz minket
( úgy láttam Carmi sem tudott ellenállni a kisértésnek)

vajandi

Postby vajandi » Fri Feb 13, 2015 6:53 am

Vercsike, Jutka, Timi és Zsike, nagyon szívesen a feliratot! :heart: :-)

Gabóci, Neked is nagyon szívesen! :-) :heart: Irtóra tetszik az avatárképed!! :D :D

Return to “Subtitles”