Hyde Jekyll, Me [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
anyeze

Hyde Jekyll, Me [Hungarian Subs] (Complete)

Postby anyeze » Mon Jan 19, 2015 9:58 pm

Hyde Jekyll, Me

Image

Közös fordítás Zetkinnel
Cím: Hyde Jekyll, Me (Hyde, Jekyll, Én)

Rendező: Jo Young-Gwang
Forgatókönyvíró: Lee Choong-Ho (képregény), Kim Ji-Woon
TV adó: SBS
Epizódok: 20
Sugárzás: 2015. Január 21 - Március 26 (szerda, csütörtök 21:55)

Szereplők:

Hyun Bin: Gu Seo Jin (A Wonder Land élménypark vezérigazgatója) / Robin (Seo Jin másik énje, író)
Han Ji Min: Jang Ha Na (a Wonder Cirkusz vezetője)
Sung Joon: Yoon Tae Joo (hipnoterapeuta)
Hyeri: Min Woo Jung (diáklány, odavan Robinért)

Gu Seo Jin környezete:
Lee Seung Joon: Kwon Young Chan (Seo Jin titkára)
Han Sang Jin: Ryu Seung Yun (a Wonder Group Hotel igazgatója, Seo Jin unokatestvére)
Shin Eun Jung: Kang Hui Ae (Seo Jin korábbi pszichiátere)
Lee Deok Hwa: Gu Myung Han (A Wonder Láncolat elnöke, Seo Jin apja)
Kim Do Yeon: Han Joo Hee (Seo Jin anyja)
Kwak Hee Sung: Sung Suk Won (Seo Jin biztonsági főnöke)
Lee Se Na: Choi Seo Hee (a Wonder Láncolat titkára)
Lee Joon Hyuk: Na rendőr (Kangnam rendőrörs rendőre)

Jang Ha Na környezete:
Lee Won Geun: Lee Eun Chang (a Wonder Cirkusz porondmestere)
Oh Na Ra: Cha Jin Joo (a cirkusz alkalmazottja)
Bing Bing a gorilla

Robin környezete:
Maeng Sang Hoon: Min igazgató

A történet ötletéül egy webtoon (webes képregény) szolgált. A rendező ezért helyenként határozottan a képregények világát idéző effekteket használ, ami sajátos humorral bír. A veszélyhelyzetek így nem annyira az adrenalint, mint inkább a nevetőizmokat stimulálják. - Ez csak az első 3 részre jellemző, később ebből egyre inkább visszavettek az alkotók, s a sorozat második fele már inkább tűnik melodrámának, mint vígjátéknak.

A sorozat végéhez közeledve, meg kell hogy mondjam, igencsak mást nyújt, mint amire az elején számítani lehetett! Bár a forgatókönyvnek megvannak a maga hullámvölgyei, a főszereplő karaktere igen jól kidolgozott, a betegség egyes stádiumai nagyon átgondoltak és tökéletesen érthetők, Hyun Bin pedig eddigi drámái közül itt mutatja meg a legsokoldalúbban és legérzékletesebben, hogy mit tud.

Tartalom:
Gu Seo Jin két külön személyiséggel rendelkezik. Az egyik rideg és távolságtartó, goromba és érzéketlen, míg a másik (Robin) maga a megtestesült segítőkészség és kellem, valóságos "szuperhős" (az első pár részben legalábbis ilyen képességekről tesz tanúbizonyságot :D ).
Gu Seo Jin a Wonder Land (Csodaország) élménypark vezérigazgatója, aki ki akarja ebrudalni a Wonder Cirkuszt az élményparkból. Jang Ha Na, aki cirkuszművész családból származik, most apja nyomdokaiba lép, (aki a Wonder Cirkuszhoz egykori igazgatója volt) és elhatározza, hogy megmenti a társulatot.
Seo Jin gyógyulására Kang doktornő módszere nyújthat reményt, ő azonban zavaros körülmények között eltűnik.
Miközben egyre mélyebben látunk bele a betegséget kiváltó egykori történésekbe és egyre jobban megértjük, mi játszódik le a főszereplők lelkében, Ha Na és Robin között szerelem szövődik. Hamarosan azonban Seo Jin is egyre erősebb kötődést érez a lány iránt, akinek sokat köszönhet abban, hogy a változás/gyógyulás útjára tud lépni.
A jelenetek egyértelműen sugallják a "gyermekded" Robinnal való szerelmi kapcsolat irreális, meseszerű voltát. Ezzel szemben Seo Jin sajátos racionalitást képvisel, és érettebb gondolkodásról tesz tanúbizonyságot.

A LIMO/WITH verzióhoz készülnek a feliratok, AT-n kívül regisztráció nélkül itt is elérhető:

A fordítás a viki.com, a Dramafever és a SoompiTV feliratainak felhasználásával készül.
Attachments
Jekyll_19-20.zip
Javított
638
(32.12 KiB) Downloaded 588 times
Jekyll_11-18.zip
Javított részek, + 2-3 helyen (ep 12, ep 16) Ryu ügyvezető igazgató javítva ügyvezető elnökre.
480-430
(163.98 KiB) Downloaded 986 times
Jekyll_01-10.zip
Javított részek.
770-504
(192.18 KiB) Downloaded 1244 times
Last edited by anyeze on Mon Apr 06, 2015 1:02 pm, edited 38 times in total.
Image
Folyamatban: Saimdang, Light's Diary; Elkészült Zetkinnel: Hyde Jekyll, Me; The Master's Sun; It's okay that's love; Oh My Venus; stb.

unni2011

Re: Hyde Jekyll, Me [Hungarian Subs] (Preview)

Postby unni2011 » Mon Jan 19, 2015 10:45 pm

Köszönöm szépen Anyeze az előzetes fordítását! :thumright: Viszem is, most már a kíváncsiság rendesen furdalja az oldalamat. :roll Eddig szándékosan nem olvastam róla semmit. :-)
Image
ImageImageImage

anyeze

Postby anyeze » Tue Jan 20, 2015 7:09 pm

Szia Unni!
Én is nagyon kíváncsi vagyok. Csak remélni tudom, hogy nem fog csalódást okozni. Sajnos sem a rendező, sem a forgatókönyvíró nem győzött meg az eddigi munkáival, de lehet, hogy csak az volt a gond, hogy nem együtt dolgoztak :D A szereposztás nagyon ígéretes, az előzetes alapján a forgatókönyv sem túl egysíkú és a rendezés is jónak tűnik... Meglátjuk! :-)
Image
Folyamatban: Saimdang, Light's Diary; Elkészült Zetkinnel: Hyde Jekyll, Me; The Master's Sun; It's okay that's love; Oh My Venus; stb.

gilnis

Postby gilnis » Tue Jan 20, 2015 7:51 pm

Már én is számolom a napokat. Úgy tűnik, Ji Sung-ék jól feldobták a labdát. Alig várom, hogy erről is lelibbenjen a fátyol. :D
ImageImageImage

Myst-Era

Postby Myst-Era » Wed Jan 21, 2015 4:34 pm

Juhhujjj :D Már van topikja, akkor ez csak jót jelenthet!!! :D
Előre is köszönöm!
~ Myst-Era ~
Image

~ Myst-Era ~

zsirafka

Postby zsirafka » Wed Jan 21, 2015 8:07 pm

Topik, előzetes... és éppen ma indul(t) -- Anyeze, azt hiszem ezt Veletek kell követnem :D :D
Kellemes szórakozást is kívánok a munkához :-)

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed Jan 21, 2015 9:10 pm

Sziasztok Anyeze Zetkin ! ! ! Hálásan köszönöm a tervezet sorozatot,( :cheers: :notworthy:

Najang

Postby Najang » Thu Jan 22, 2015 12:29 am

Sziasztok Anyeze Zetkin!

Huu...de nagyon vártam már ezt a sorit! Image

Biztos nagyon érdekes lesz! Image Image

Köszönöm szépen előre is! Image
Image

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Thu Jan 22, 2015 2:06 am

Az egyik legvártabb sori szerintem a Pinocchio után! :thumright: Az első rész után csak annyit tudok mondani: Hűha! :blink Ezek aztán hamar belecsaptak a lecsóba... Eddig nagyon tetszenek mind a karakterek, a vágások és a színészek is! A betétdalt is eltalálták! :notworthy:
Image
Image
Folyamatban: Love 020, Dating on Earth
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family, Monarch

anyeze

Postby anyeze » Thu Jan 22, 2015 8:23 am

Őszintén szólva, nekem az első benyomásaim nagyon vegyesek voltak, főleg ami a rendezést illeti... Végül azonban rájöttem, hogy azok az egyértelmű túlzások, amiket alkalmaztak (főleg a veszélyhelyzetek valóságtól elrugaszkodott kiélezésére gondolok), a képregényekre jellemző vonások, és ebben a formában már teljesen el is tudom fogadni, sőt viccesnek találom, ahogy erre hajaznak :-) EZT CSAK AZÉRT ÍROM LE JÓ ELŐRE, HOGY AKI MÉG NEM LÁTTA, MÁS SZEMMEL KÖZELÍTSEN :P
A legerősebb érv a sorozat mellett azonban még mindig Hyun Bin és Han Ji Min. Hyun Bin színészi játéka rengeteget fejlődött a Secret Garden óta, és nagyon jót tett neki az a pár év érés is :mrgreen: !!!
Image

Barbibaba

Postby Barbibaba » Thu Jan 22, 2015 11:01 am

Megjöttem és már nagyon várom mi lesz és ki lesz a főgonosz!
Üdv.
Barbi

Pasta_love

Postby Pasta_love » Thu Jan 22, 2015 4:21 pm

Sziasztok! :lol
Gondoltam Én is beköszönök már Nektek! :cheers:
Augusztus óta nem néztem aktuálisan futó sorozatot (ez talán az itteni aktivitásomon is látszik :P ), de Hyun Bint, és Titeket, egy topikban "látni" csak jót jelenthet :P :D
Szóval Én (is) tuti az első sorból fogom végig követni ezt a sorit. :tv:
Anyeze! köszi hogy írtad, hogy a "túlzások a képregényekre jellemző vonások miatt lehet",
mert őszintén bevalva tegnap leszedtem, és beletekertem, és a gorillánál kicsit nem értettem, hogy most mi is lehet :scratch: mert nem szokványos :blink

Szóval előre is köszi, és hajrá! hajrá!
Üdv. Nektek :heart:

gilnis

Postby gilnis » Thu Jan 22, 2015 4:40 pm

anyeze wrote:Végül azonban rájöttem, hogy azok az egyértelmű túlzások, amiket alkalmaztak (főleg a veszélyhelyzetek valóságtól elrugaszkodott kiélezésére gondolok), a képregényekre jellemző vonások, és ebben a formában már teljesen el is tudom fogadni, sőt viccesnek találom, ahogy erre hajaznak :-)

Már a múltkor, amikor a forgatókönyvíróról említetted, hogy korábban még nem nyűgözött le, meg akartam jegyezni, hogy de itt nem csak ő lesz az irányadó, ezért most bármi megeshet. Miért nem csak ő az irányadó? Azért, mert a történet eredetileg egy internetes képregény. Látatlanban köszönöm is a rendezésnek, hogy megőrizték ezt a jelleget! :salut:
ImageImageImage

zetkin94

Sziasztok!

Postby zetkin94 » Thu Jan 22, 2015 4:48 pm

Hát akkor én is beülök a nézőtérre, nehogy kinn rekedjek :D

Az első részt látva jelentem, Hyun Bin férfi lett. Elöször nagyon megijedtem ezen a változáson (csak nem öregszünk?), de aztán megnéztem a 2. részt is és alábbhagyott a pánik. Megvannak azok az édes gödröcskék :wub:
Ráadásul még Sung Joon is! Kell ennél több? Nekem ennyi elég is volt ahhoz, hogy kedveljem ezt a sorit. Ha szirupos lesz, még az sem fog zavarni, pláne most hogy lement a citrom ára :-)

Jó szórakozást mindnyájunknak!
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

mikaz

Postby mikaz » Thu Jan 22, 2015 6:01 pm

Sziasztok, természetesen itt vagyok! Töltöm a részeket, de bele nem nézek, majd a szöveggel. Azért köszi az előzetes infókat, ez a képregény dolog nagyon fontos.
Jelezném, aki hozzám hasonlóan nem akar a részek letöltésével pontokat veszteni az AT-n, megtaláltam kickass torrenten is xvid limo verzióban a 2. részt. Gondolom, most is ahhoz időzítitek a feliratokat.
Íme a link: https://kickass.so/usearch/Hyde%20Jekyll%2C%20Me/
Kellemes kényelemben, türelmesen várakozom a "páholyban". Milyen nagyszerű lesz ez így együtt! S igen Zetkin, még ha szirupos lenne, akkor is!:D
ImageImage

anyeze

Postby anyeze » Thu Jan 22, 2015 6:15 pm

Szeretettel üdvözlök Mindenkit!!! Bocs, hogy nem válaszolok egyenként, de már folyik a lázas munka minálunk :D kis türelmet kérünk!!! Remélem a jó kis csapatunk ezúttal is remek hangulatot teremt - és bízom benne, hogy bővül is a topiclakók száma :-)
Image

desertqueen

Postby desertqueen » Thu Jan 22, 2015 8:11 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!
Nagyon vártam a sorozatot, köszönet a fordításért! A tartalom alapján Hyun Binnek lehetősége lesz megint valami nagyon emlékezeteset alakítani.
Az egyik legjobb sorozatszínész (persze csak a szubjektív ranglistámon :) )...

Pasta_love

Postby Pasta_love » Thu Jan 22, 2015 9:46 pm

mikaz wrote:Jelezném, aki hozzám hasonlóan nem akar a részek letöltésével pontokat veszteni az AT-n, megtaláltam kickass torrenten is xvid limo verzióban a 2. részt. Gondolom, most is ahhoz időzítitek a feliratokat.

Szia Kedves Mikaz!
Felcsillant a szemem, hogy AT-n kívül még honnét lehetne letölteni a sorit (sajnos mióta nincs DA-n letöltés, nem sok ötletem maradt :( )
Szóval segítséget szeretnék kérni, hogy hogy működik, van valami "csel", mert nekem sajnos nem jön semmi lefelé.

És bocsi, hogy itt a topicban kérdeztem rá! :roll

onna

Postby onna » Thu Jan 22, 2015 9:49 pm

Kedves Anyeze és Zetkin,
Köszönöm előre is a bevállalást, én is már a nézőtéren ülök. Jó, tudom, az első sorok már megteltek, meg a páholy is, de nem baj, sőt nagyobb is lesz így az együtt nézés öröme. It's O.K? - kérdezhetném. Most hogy ennyien foglalkoznak ezzel a betegséggel vagy állapottal ami oly sokáig tabu volt, kiderült, hogy a legérdekesebb film kerekedhet belőle, mert viszi a nézettséget - s az a tévé-társaságoknál szintén tabu.Így legalább lesz összehasonlítási alapunk és gondolom, unni, desertqueen, carmi, najang, gilnis meg a többiek ujjai már a klaviatúrán várnak arra, hogy a megjegyzéseiket - rögtön a film magyar feliratával való nézése közben-után - megtegyék. Vagyis, már volt, aki meg is tette, mint a toporzékoló lovak - a nagy vágta előtt. Szerintem kevesen fogják kibírni, hogy csak gyűjtögessenek, mert aki belenyal a bödönbe, az most belecsap a lecsóba.

anyeze

Postby anyeze » Thu Jan 22, 2015 10:07 pm

Pasta_love wrote:
mikaz wrote:Jelezném, aki hozzám hasonlóan nem akar a részek letöltésével pontokat veszteni az AT-n, megtaláltam kickass torrenten is xvid limo verzióban a 2. részt. Gondolom, most is ahhoz időzítitek a feliratokat.

Szia Kedves Mikaz!
Felcsillant a szemem, hogy AT-n kívül még honnét lehetne letölteni a sorit (sajnos mióta nincs DA-n letöltés, nem sok ötletem maradt :( )
Szóval segítséget szeretnék kérni, hogy hogy működik, van valami "csel", mert nekem sajnos nem jön semmi lefelé.

És bocsi, hogy itt a topicban kérdeztem rá! :roll

Itt elvileg mindig megtalálod majd az aktuális részeket:
https://kickass.so/hyde-jekyll-me-tv47187/ Ha rákattintasz arra az epizódra, amit keresel (itt most még csak az 1. van fent), kiválaszthatod, hogy melyik méretet szeretnéd letölteni. Két lehetőség van. Vagy a cím mellett lévő négyzet alakú gombok közül klikkelsz az utolsóra (barna lefelé nyíl) és akkor bejön a torrent programod, vagy rákattintasz a címre, és a megnyíló ablakban a cím alatt látható download torrentre kattintasz. A torrent programod beállításától függően lehet, hogy a mágnes-t is használhatod, illetve ha nem nyílik meg a programod, akkor mentheted a torrentet és benyithatod manuálisan. Én rendszeresen használom ezt az oldalt, és mindig kiválóan működött. Az 1. részt innen is leszedtem, jött rendesen.
Remélem sikerülni fog! Ha mégsem, akkor pontosabban írd meg mi a gondod, hátha lesz valaki aki tud segíteni.
Last edited by anyeze on Thu Jan 22, 2015 10:14 pm, edited 1 time in total.
Image

Pasta_love

Postby Pasta_love » Thu Jan 22, 2015 10:14 pm

Nagyon szépen köszönöm a hiper-szuper gyors választ!!! :wub:
Na, jól meg is nézem, lehet hogy csak én bénáztam :P

mikaz

Postby mikaz » Thu Jan 22, 2015 10:20 pm

Kedves Pasta_ Love! Ha az általam megadott linket megnyitod egérrel, akkor feljön a kickass torrenten a Hyde Jekyll Me-ről egy angol nyelvű ismertető. Ha lejjebb görgeted az oldalt, ott kezdődnek a torrentek. Most a 4. a sorban a Hyde Jekyll Me E02 150122 HDTV XviD-LIMO.A sorában látni három ikont: egy kék nyíl, egy barna mágnes és egy barna nyíl. Utána következnek az információk a filmről. A negyedik oszlopban ott láthatod, hogy már 143-an seedelik. Remélhetőleg hamar lejön,ha elindítod. Nekem a barna nyíl nyitja meg a torrentet, ugyanúgy,ahogy bármely torrenten szokás. De ha nálad nem,akkor próbáld a kékkel. Ha a mágnesre mész,akkor felajánlja a torrent alkalmazás kiválasztását, ha leokézod, ez is elvezet a letöltésig. Egyébként a kickass torrenten nem probléma, ha nem töltöd vissza. Nem kell regisztrálni sem. A lap tetején van a kereső sáv,amibe be szoktam írnia film címét,amit keresek. Ha a kickasson van feltöltve a keresett filmből, akkor ugyanígy kiadja a film torrentjeit, ahogy ennél is tette. Érdemes lesz ezt az oldalt elmenteni, mert minden részt követhetünk ebből a sorozatból, valószínűleg továbbra is feltöltik majd.
Remélem érthető voltam, ha nem térjünk vissza rá!
Újra ideírom a linket: https://kickass.so/usearch/Hyde%20Jekyll%2C%20Me/
Ez pedig közvetlenül a 2. rész linkje: https://kickass.so/hyde-jekyll-me-e02-1 ... 11461.html

gilnis

Postby gilnis » Thu Jan 22, 2015 10:23 pm

onna wrote:...és gondolom, unni, desertqueen, carmi, najang, gilnis meg a többiek ujjai már a klaviatúrán várnak arra, hogy a megjegyzéseiket - rögtön a film magyar feliratával való nézése közben-után - megtegyék.

XD

Milyen igaz! Milyen igaz! Rám legalábbis. Erősen fogadkoztam, hogy legalább a hatodik részéig nem állok neki, de ha egyszer látom, hogy írnak a topikba, majd' megesz a fene, vajon mit írtak. Ha pedig elolvastam, akkor már menthetetlenül csábulok is a letöltés felé, és ha egyszer letöltöttem..... :D Egyelőre viszont még ellenállok, hála Ji Sung-nak és Lídiának XD de szerintem az akaraterőm ill. annak hiánya záros határidőn belül úgyis megint szégyenbe hoz. XD
ImageImageImage

anyeze

Postby anyeze » Thu Jan 22, 2015 10:31 pm

gilnis wrote:
anyeze wrote:Végül azonban rájöttem, hogy azok az egyértelmű túlzások, amiket alkalmaztak (főleg a veszélyhelyzetek valóságtól elrugaszkodott kiélezésére gondolok), a képregényekre jellemző vonások, és ebben a formában már teljesen el is tudom fogadni, sőt viccesnek találom, ahogy erre hajaznak :-)

Már a múltkor, amikor a forgatókönyvíróról említetted, hogy korábban még nem nyűgözött le, meg akartam jegyezni, hogy de itt nem csak ő lesz az irányadó, ezért most bármi megeshet. Miért nem csak ő az irányadó? Azért, mert a történet eredetileg egy internetes képregény. Látatlanban köszönöm is a rendezésnek, hogy megőrizték ezt a jelleget! :salut:

Igen, én is tisztában vagyok vele, hogy eredetileg webtoon, benne is van a topicnyitóban, de ez azért nem sokat változtat azon, hogy a forgatókönyvíró(k) és a rendező mit tud összehozni, már csak azért sem, mert a képregény műfajilag igen távol áll a filmsorozattól... Ezért van az, hogy nem igazán éreztem megkönnyebbülést a ténytől, hogy a képregény írója besegít. Ez viszont nem jelenti azt, hogy szerintem nem sülhet ki belőle jó, csak az előzetes várakozásaimat nem befolyásolta különösebben. Mindenesetre azzal kapcsolatban vannak fenntartásaim, hogy mindenkinek lejön-e ez a szándékos képregény-stílusra való törekvés - amiben a 2. rész némileg követi az elsőt, - mert
jó jó ez a sori, de a rendező még korántsem győzött meg. A képregény jellegű elemek ellenére sem.

De Hyun Bin és Han Ji Min nagyon jók!!!! :wub:
Image

Magdimama

Postby Magdimama » Thu Jan 22, 2015 10:38 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!
Én is csatlakozom a kíváncsian várakozók sorába.Köszönöm a film letöltési lehetőséget.Előre is köszönöm a fordítást. :D

gilnis

Postby gilnis » Thu Jan 22, 2015 11:18 pm

anyeze wrote:Ezért van az, hogy nem igazán éreztem megkönnyebbülést a ténytől, hogy a képregény írója besegít.

Én nem tudom, hogy besegít-e. Csak arra gondoltam, hogy mivel övé az eredeti ötlet, és a forgatókönyvíró csak azt dolgozza át valamelyest, mindketten kiveszik a részüket a dologból.
Szerintem biztos lesznek jó páran, akiknek nem tetszik ez a stílus, de spec. én nagyon-nagyon szeretem. A japán sorozatoknál is, amikor egy-egy mangát vagy animét dolgoznak fel, kifejezetten örülök, ha az eredeti stílust és hangulatot láthatom viszont a sorozatban is.

Azt olvastam, hogy kicsit lassan indít az eleje, de a 20 részes soriknál ez nem ritka. Inkább az eleje legyen gyenge, mintsem a vége.
ImageImageImage

jutka12

Postby jutka12 » Fri Jan 23, 2015 6:20 am

sziasztok!

nagyon erős a mezőny, és nemes a verseny !
a Kill Me és a Hyde között.

hogy csak mi nyerhetünk általa! /tegnap megnéztem a Hyde 1 részét, és már túl vagyok a Kill Me 4. részén. mindkettő odatapaszt a képernyőm elé, és nekem nem zavaró a hasonlóság, kifejezetten élvezem, hogyan magyaráz a drnő a Hyde-ban/

nagyon jó élményben lesz részünk.

:-)

anyeze

Postby anyeze » Fri Jan 23, 2015 8:07 am

Akkor félreértettük egymást Gilnis :-) mert ahhoz egy percig sem fért kétségem, hogy az alapsztori jó, rögtön megfogott, már csak a helyszín miatt is (bár az eltér a webtoontól). Én csak attól tartottam, hogy ha a párbeszédek, vagy az események egymásra építése nem profi, akkor egy jó történetet is el lehet laposítani... Biztosan túl nagyok az elvárásaim, mert az IOTL első részei szabályosan pezsegtek. Az biztos, hogy itt az előzetesek szinte mindent kiszemezgettek az első 2-3 részből, ezért is nem olyan ütős mint az IOTL volt, de remélem igazad lesz, és ez még lesz jobb is. :-) Amúgy is csak én vagyok ilyen válogatós... Belőlem pl. a KMHM előzetesei a leghalványabb érdeklődést sem tudták kiváltani, ebből a szempontból a HAJINA legalábbis jobban indult. (viszont a lelkesedésetek mégiscsak arra késztet, hogy belenézzek, végül is a főszereplőt kedvelem.)
Last edited by anyeze on Fri Jan 23, 2015 3:37 pm, edited 1 time in total.
Image

gilnis

Postby gilnis » Fri Jan 23, 2015 12:04 pm

Anyeze, talán más az érdeklődési körünk, de nem lehetsz válogatósabb nálam. Az nem létezik! :D

Én az előzeteseket csak nagy ritkán nézem meg, a Kill Me Heal Me-jét sem láttam, és az első része annak nem is tetszett, mert kétdimenziósnak, sablonosnak, közhelyesnek tűnt. A másodiktól viszont nagyon tetszik, egyre jobb, egyre érdekesebb, egyre sajátosabb. A hét személyiséget pedig lassan adagolják, nem okoz zűravart. Hogy a színészek ott is remekelnek, az nem kifejezés! :w00t:

Minek a rövidítése a HAJINA? Bocs, de nem jöttem rá.
ImageImageImage

anyeze

Postby anyeze » Fri Jan 23, 2015 3:53 pm

gilnis wrote:Anyeze, talán más az érdeklődési körünk, de nem lehetsz válogatósabb nálam. Az nem létezik! :D

Én az előzeteseket csak nagy ritkán nézem meg, a Kill Me Heal Me-jét sem láttam, és az első része annak nem is tetszett, mert kétdimenziósnak, sablonosnak, közhelyesnek tűnt. A másodiktól viszont nagyon tetszik, egyre jobb, egyre érdekesebb, egyre sajátosabb. A hét személyiséget pedig lassan adagolják, nem okoz zűravart. Hogy a színészek ott is remekelnek, az nem kifejezés! :w00t:

Minek a rövidítése a HAJINA? Bocs, de nem jöttem rá.

Akkor majd tényleg belenézek, ha lesz időm a heti 2 rész fordítása és az új részek vetítése között... Sajnos most még elég lassan zötyög a fordítás, mert bár kevés a tábla, de az annál hosszabb - egy csomó 3 soros mondat van. A szokásos tempóm felét tudom most hozni :-(

Nálam a válogatás alapja elég egyszerű, de megfelelni már annál nehezebb. Egy két kivételtől eltekintve kultúrantropológiai szemszögből vizsgálom, hogy hozhat-e érdekességet számomra (jelen esetben ezt szolgálná a cirkusz és az élménypark mint élettér) :mrgreen: - egyre ritkábban találok eme kritériumot kielégítő sorozatot :-(

A HAJINA a sorozatunk eredeti címe romanizált változatának, a "Haideu Jikil, Na"-nak a rövidítése. Az SBS-nek a sorozat számára létrehozott honlapja is ezt a címet viseli, így nemzetközi használatban ez a rövidítés terjedt el a Hyde Jekyll Me-re. Persze nem valószínű, hogy itt ez lesz az általános, de megfeledkeztem magamról... :whistling:
Image

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Fri Jan 23, 2015 4:17 pm

Sziasztok!

Hú nagyon vártam már Hyun Bint és ezt a sorozatot. :lol Szerintem jó lesz.
Köszönöm előre is a fordítást. :-)
ImageImageImage

Jucus85

Postby Jucus85 » Sat Jan 24, 2015 11:58 am

Sziasztok Anyeze és Zetkin!

Én is nagyon vártam már Hyun bin új sorozatát és köszönöm, hogy elkezditek fordítani majd!

Üdv Jucus!

anyeze

Re: Hyde Jekyll, Me [Hungarian Subs] (Ep 1of 20)

Postby anyeze » Sat Jan 24, 2015 1:20 pm

Kellemes szórakozást kívánunk az első részhez! :-)
Image

zsike717

Postby zsike717 » Sat Jan 24, 2015 1:28 pm

Köszönöm az első rész feliratát. Biztos voltam benne, hogy már délután felteszitek ( bárcsak így lenne ötösöm a lottón!)

jutka12

Postby jutka12 » Sat Jan 24, 2015 1:30 pm

Kedes Anyeze!

nagyon köszönöm az első rész feliratát!!!

paggy

Postby paggy » Sat Jan 24, 2015 1:34 pm

Köszönöm szépen az első rész fordítását.Talán túl nagy a várakozás a Secret Garden után.Nehéz megfelelni.Kiváncsi vagyok. Jó munkát kívánok!Paggy

SilverSoul

Postby SilverSoul » Sat Jan 24, 2015 1:38 pm

Köszi Köszi, este meg is nézzük szépen. :cheers:
Last edited by SilverSoul on Sun Jan 25, 2015 1:20 am, edited 1 time in total.
Image

anyeze

Postby anyeze » Sat Jan 24, 2015 1:43 pm

paggy wrote:Köszönöm szépen az első rész fordítását.Talán túl nagy a várakozás a Secret Garden után.Nehéz megfelelni.Kiváncsi vagyok. Jó munkát kívánok!Paggy

Hát, ízlések és pofonok különböznek, de szerintem, ha csak a Secret Gardennek kell megfelelni, akkor ez kipipálva :-) (Nem kisebbítve ezzel a SeGa-t!)

És persze Mindenkinek nagyon szívesen! :D
Image

Myst-Era

Postby Myst-Era » Sat Jan 24, 2015 1:53 pm

Köszönöm szépen az első részt! :cheers:
Image

~ Myst-Era ~

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Sat Jan 24, 2015 1:56 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!
Köszönöm az első rész fordítását ..remek.. :D

gilnis

Postby gilnis » Sat Jan 24, 2015 1:58 pm

Köszönöm az első részt! :cheers:

anyeze wrote:
paggy wrote:Köszönöm szépen az első rész fordítását.Talán túl nagy a várakozás a Secret Garden után.Nehéz megfelelni.Kiváncsi vagyok. Jó munkát kívánok!Paggy

Hát, ízlések és pofonok különböznek, de szerintem, ha csak a Secret Gardennek kell megfelelni, akkor ez kipipálva :-)

Hehe, ennek nagyon örülök! :D Én nem is értettem annak idején a Secret Garden körüli felhajtást. Számomra egy egyszer nézhető sori volt, viszonylag ellenszenves szereplőkkel. Majdhogynem nem is tetszett. Oska (Yoon Sang Hyun) volt az egyedüli, akit igazán szerettem benne, holott Hyun Bin nagy kedvencem.
ImageImageImage

boci66

Postby boci66 » Sat Jan 24, 2015 2:10 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!

Köszönöm, hogy fordítjátok ezt a sorozatot! Kedvelem a főszereplőket, remélem jó lesz a sorozat! :-)

Üdv. boci66

szildor

Postby szildor » Sat Jan 24, 2015 2:22 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!
A kiváncsian várakozók közé sorakoztam fel én is.
Hyun Bin és Han Ji Min biztosíték, ahogy egy jó történet, kíváló színészek, a számomra még mindig vonzó egzotikus környezet, jó rendezéssel, HD minőségben minden együtt, hogy a tetszésemet elnyerje, van amelyik jobban, van ami kevésbé.
Majd meglátjuk.
Köszönöm szépen az első feliratot.

Lexy13

Postby Lexy13 » Sat Jan 24, 2015 2:29 pm

Hálásan köszönöm az első rész feliratát! :cheers:

novcsi6

Postby novcsi6 » Sat Jan 24, 2015 2:31 pm

Köszönöm szépen az első részt :) Kiváncsian várom :)

csanyicila

Postby csanyicila » Sat Jan 24, 2015 3:03 pm

Köszönöm szépen az első részt :-)

nb76

Postby nb76 » Sat Jan 24, 2015 3:12 pm

Kedves Anyeze és Zetkin, nagyon szépen köszönöm, hogy fordítjátok ezt a filmet, nagyon örülök Nektek! :thumleft: Gilnishez hasonlóan, én is nagyon kíváncsian várom, mert a KMHM is nagyon tetszik. Bár most le vagyok maradva, mert nagy változások vannak melófronton, ami még a héten is eltart sajna, de ezt a filmet be fogom sűríteni, ha kell, az alvás kárára is. :mrgreen: Mindkét színész nagy-nagy kedvencem, Ji Sung lubickol a szerepben, és kifúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy Hyun Bin mit alakít. :D

Erika62

Postby Erika62 » Sat Jan 24, 2015 3:20 pm

De örülök Nektek kedvenc pszichodráma fordítóim..... már hiányoztatok, remélem hasonlóan jó közös élményekkel leszünk gazdagabbak Hyun Bin sorozatának köszönhetően, mint az Its Okay idején....

Köszönöm a munkátokat

: :wub:

szepvolgyia

Postby szepvolgyia » Sat Jan 24, 2015 4:10 pm

Nagyon köszönöm az első rész feliratát, remélem ezt is imádni fogom :D

ranna

Postby ranna » Sat Jan 24, 2015 4:43 pm

Sziasztok!
Köszönöm az első feliratot! Olvasva a bejegyzéseket, látszik, hogy a téma és a főszereplők nagy vonzerővel bírnak :D
Csatlakozom a népes nézősereghez. :-)

anyeze

Postby anyeze » Sat Jan 24, 2015 4:58 pm

Mindenkinek nagyon szívesen!
Izgatottan várjuk a véleményeteket! :-) :w00t:
Image

Magdimama

Postby Magdimama » Sat Jan 24, 2015 5:05 pm

Köszönöm szépen az első rész fordítását. :roll

sujini

Postby sujini » Sat Jan 24, 2015 5:22 pm

Sziasztok!
Nagyon örülök ennek a sorozatnak.Hálásan köszönöm az első részt!

Marika58

Postby Marika58 » Sat Jan 24, 2015 5:43 pm

Köszönöm szépen, hogy fordítjátok ezt az izgalmasnak ígérkező sorozatot. Máris töltöm le a filmet is, mert nagyon kíváncsi vagyok rá.
Üdvözlettel: Marika

Min Rin

Postby Min Rin » Sat Jan 24, 2015 7:12 pm

Kedves Anyeze és Zetkin! Hálásan köszönöm az első részt, amivel kitudtatok csalogatni
a "csigaházamból"! Kívánok sok szabadidőt, sikert, örömet a fordításhoz!

KÖSZÖNÖM! :-) :notworthy:
Image

anyeze

Postby anyeze » Sat Jan 24, 2015 7:14 pm

Min Rin wrote:Kedves Anyeze és Zetkin! Hálásan köszönöm az első részt, amivel kitudtatok csalogatni
a "csigaházamból"! Kívánok sok szabadidőt, sikert, örömet a fordításhoz!

KÖSZÖNÖM! :-) :notworthy:

Örülünk, hogy sikerült! Már hiányoztál, Min Rin!!! :-) Régen találkoztunk!
Image

Carmi

Postby Carmi » Sat Jan 24, 2015 8:45 pm

Anyeze, Zetkin, ti édes, drága, aranyos leányzók, TI és HYUN BIN, együtt... erre jöttem fel a d-a oldalára szombat este?! Áldás!!!!!!! :wub:
Derült égből boldogság volt, még mindig nem tértem magamhoz! A d-a mostanság nem volt naprakész, mindig az ÁÉ oldalról jöttem ide, mert csak onnan tudtam meg, melyik sorozatból hányadik rész van a valóságban is kész. Most már, úgy látom, itt is aktualizálták magukat, ami az átállás miatt érthető is. Szóóóval, nem jöttem ide közvetlenül, hát a topik megnyitását se vettem észre, reggel pont gondoltam, ha csoda történne, és estére valaki kitenné az első részt - valaki csak elkezdi HB és HJM soriját, nem??? -, és lőn, kitették, és Ti tettétek ki. Odáig vagyok, meg vissza, meg körbe-körbe is.

Persze felirat nélkül azonnal megnéztem mindkét részt még a napján, aztán a másnapjain angolul is, most meg kezdhetem elölről magyarul. Juhhhééé!
Nekem nagyon tetszik. Biztos voltam benne, hogy Hyun Bin nem véletlenül várt ennyi ideig, egyetlen mozifilmet vállalt, aztán csak várt, várt... nagyot akart durrantani, és ezzel fog is, biztos vagyok benne! Igazán profi teljesítményt láthatunk, minden részlet a helyén, hibátlan kivitelezés, Hyun Bin gödröcskéi őrjítőek, a párbeszédei Han Ji Min-nel tele vannak szikrákkal, egyik váratlan megoldás a másik után: gorillatánc, fejestugrás a mélybe, meg ott van a két átváltozás, Hyun Bin briliáns mindkét személyiség bőrében, egyszóval minden a helyén van. Micsoda dumálás lesz ebből, atyavilág! Megvárom, míg többen is megnézitek, aztán spoilerezhetünk ínhüvelygyulladásig! :D

Anyeze, Zetkin, még egyszer csupa boldogságos köszönet nektek! Veletek ez a sorozat megint OLYAN lesz. Olyan nagyon olyan, tudjátok...
Image Ezt érzem. Pont ezt.

Carmi

Postby Carmi » Sat Jan 24, 2015 8:56 pm

Meg ezt is érzem. Ezt még erősebben. Image

A homlokom már horpad befelé...

MiJu

Postby MiJu » Sat Jan 24, 2015 9:37 pm

Kedves Anyeze és Zetkin !
Nagyon szépen köszönöm az 1. részt !!!!
Nektek és a nagyszerű fordításaitoknak, no és persze Hyun Binnek :) én sem tudok ellenállni, így ismét szeretnék csatlakozni hozzátok és veletek egy ütemben nézni ezt a sorozatot is, mint anno az It's okay , that's love-t ! De a Master's is imádom, csak azt késöbb láttam !! :)

Hú, nagyon el vagyunk kényeztetve drága Fordítók ismét, általatok egyszerre több kedvencünk új sorozataiból választhatunk, tobzódhatunk, csak győzzük nézni ! Nagy-nagy hála érte !!!!

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Sat Jan 24, 2015 10:16 pm

Kedves Anyeze és Zektin!

Félve álltam neki a sorozatnak, kicsit fenntartásaim voltak ezzel a sorozattal kapcsolatban. Féltem attól, hogy nem fog meg ez a kettős szerep. De jött Hyun Bin és tarolt. :) A képernyő elé szögezett a történet, és persze nem tudtam megállni, hogy ne nézzem meg a második részt is. Tetszik Seo Jin másik énje, Robin. Felüdülés ránézni, megmosolyogtatja az embert.
Köszönöm szépen a fordítást. Kitartást a folytatáshoz.

Kaname

anyeze

Postby anyeze » Sat Jan 24, 2015 11:05 pm

Drága Carmi!Üdv újra afedélzeten! :D
Már én is nagyon várom a véleményeket, a sok közös agyalást!!!
Vasárnapra már csak javítás maradt, így estére gondolom felkerülhet a 2. rész is!

Mindenkinek nagyon szívesen! És köszönjük a kedves bíztató szavakat!!! :roll
Image

SilverSoul

Postby SilverSoul » Sun Jan 25, 2015 12:40 am

Első rész megnézve, nekem nagyon bejött a "furcsaságok" ellenére is 8)
Várom nagyon a következőt :thumleft: :notworthy:
Image

Ocu

Postby Ocu » Sun Jan 25, 2015 10:36 am

Köszönöm. Vittem is az első részt! Nagyon gyorsak voltatok!

drupayola

Postby drupayola » Sun Jan 25, 2015 10:45 am

Sziasztok, köszönöm. Én is beállok a sorba :D

damkina

Postby damkina » Sun Jan 25, 2015 1:32 pm

Köszönöm szépen az 1. részt! Örülök ennek a sorozatnak. :-)

unni2011

Postby unni2011 » Sun Jan 25, 2015 2:23 pm

Kedves Anyeze, Zetkin!
Köszönöm az első feliratot én is! :thumright: Később akartam megnézni, de hajnalban mégis csak belekukkantottam és egyszerűen muszáj volt végignéznem. Mese nincs, Hyun Bin fergeteges játéka beszippantott. :mrgreen: Ha Ji Min is méltó párjának bizonyult. Sung Joon-t is nagyon kíváncsian várom. :D
Az ominózus "műgorillás" jelenet nem zavart, mert sikerült valós gorillára elvonatkoztatva, a vészhelyzet komolyságának megfelelően átélnem a szitut. :unsure:
Image
ImageImageImage

NaRa5

Postby NaRa5 » Sun Jan 25, 2015 4:05 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!
Nagyon örülök, hogy ismét csatlakozhatok egy újabb projektetek apropóján hozzátok! Az 1. részt már meg is néztem az általatok készített felirattal :)
Köszönöm a fordítást, mindkettőtöknek kívánok sok-sok kellemes pillanatot, és kitartást a további munkához!

anyeze

Re: Hyde Jekyll, Me [Hungarian Subs] (Ep 2 of 20)

Postby anyeze » Sun Jan 25, 2015 5:02 pm

Fent van a 2. rész! Mindenkinek jó szórakozást kívánunk! :-)
Image

zakurochan

Postby zakurochan » Sun Jan 25, 2015 5:05 pm

Köszönöm szépen az 1. és 2. rész feliratát! :D

anyeze

Postby anyeze » Sun Jan 25, 2015 5:10 pm

Még egyetlen topicunkban sem volt ennyi újonnan csatlakozott D-A tag :-) Mindenkit szeretettel üdvözlünk, és reméljük, a "beszélgetésben" is velünk tartotok majd.
Image

Marika58

Postby Marika58 » Sun Jan 25, 2015 5:16 pm

Nagyon köszönöm a 2. rész feliratát.

zsirafka

Postby zsirafka » Sun Jan 25, 2015 5:33 pm

Kedves Anyeze és Zetkin! Az eddigi fordításaitok/fordításod/ hálás nézőjeként és a hozzájuk tartozó topikok lelkes olvasójaként most valóban mint "újonnan érkezett tag" :D igyekszem Veletek haladni és részt venni a diskurzusban -- annak ellenére, h. egyre inkább a maratonozók csoportját erősítem:D .
Ahogy sokaknál, nálam is nagy várakozások előzték meg a sorit. A színészek neve tényleg garanciának tűnik és a történet is érdekesnek ígérkezik. Bár töredelmesen be kell valljam, magát a cirkuszt kifejezetten nem kedvelem, remélem h. ezt feledtetik velem :whistling:
Jelenleg az 1. részt szerettem volna megköszönni, de már látom, h. itt figyel a 2. is :D, úgyhogy töltöm is és éjjel dupla epizóddal nyithatok.
Nektek jó kis megérdemelt pihenést a munka után :heart:

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Sun Jan 25, 2015 5:33 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!
Köszönöm a 2.rész fordítását ..egyenlőre csak gyüjtögetem ..de nagyon jó olvasgatni Titeket...Köszönöm... :D

Kaname2

Postby Kaname2 » Sun Jan 25, 2015 5:37 pm

Kedves Anyeze és Zetkin! Nagyon szépen köszönöm a részeket, már vártam Hyun Bin-t, hogy újra vállaljon szerepet sorozatban :wub:

Pasta_love

Postby Pasta_love » Sun Jan 25, 2015 5:38 pm

Sziasztok!
A hétvégi esküvő kiállítás/szervezés után most tudtam csak feljönni DA-re, és nem is kell kellemesebb kikapcsolódás ez a sok rohanás után / hétfői munka előtt mint ez a két rész megnézése!!! (remélni se mertem a 2.rész feliratát, így még hálásabb vagyok :notworthy: :lol )
A kommentek számát elnézve, ennél a sorinál se fogunk "unatkozni" két rész vetítése között :D :cheers:
Üdv. Nektek :heart:

Return to “Subtitles”