Smiling Pasta [Hungarian Subs] (Ep 3 of 27)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
asiandream
Fansubber
Fansubber

Smiling Pasta [Hungarian Subs] (Ep 3 of 27)

Postby asiandream » Sat Dec 06, 2014 9:04 pm

Smiling Pasta ~ Mosolygó Tészta

Image

Cím: Smiling Pasta
Műfaj: Romantikus komédia
Részek: 17 - én a 27 részes, webrip verzióhoz készítettem el a feliratokat
Vetítési idő: 2006. július 06 - 2006. november 5.

Szereplők

Cyndi Wang - Cheng Xiao Shi
Nicholas Teo - He Qun
Gino - He Rui Zhe / Ah Zhe
Joyce Zhao - Rita
Jian Chang - Cheng Gang
Zhao Shun - Cheng Jin
Wang Juan - Chen Lin Ma Li
Hu Kang Xing - Cheng Ming
Song Zhi Ai - Huang Qian Hui
Wu Zhen Ya - Lei Long
Shen Meng Sheng - He Meng Yuan
Bao Zheng Fang - Bi Li Ling
Di Zhi Jie - Vincent
Doris Lai - Xiao Rou
Darren - Wei Zai
Ge Lei - principal
Hsu Ke - Liang Liang
Vivienne Lee - Xing Ren Cha

Ismertető:

Xiao Shi egy vidám, 20 éves lány, akit egy átok kísért... eddig egyik kapcsolata sem élte meg a 3 hónapot. Egy estén egy hullócsillagot lát, amikor azt kívánja, hogy végre ne legyen megátkozva és szerelmes lehessen.
He Qun egy híres énekes, a Freedom együttes frontembere. Lemezbemutatójának napján gyerekkori szerelme otthagyja, hogy testvére, Ah Zhe oldalán legyen.
Főhőseink balszerencsés pillanatnak köszönhetik találkozásukat, melyből egy félreértés születik.

Vajon ez a kényszerkapcsolat lehet még igazi? Ha igen, megtörhet Xiao Shi átka?

Ha érdekel, kérlek tarts velem! :)

A magyar feliratot készítette: asiandream; időzítette: asiandream

A feliratok a 27 részes webrip verzióhoz készültek.

A részek elérhetők asiatorrentsen vagy a spoiler részben.

Jó szórakozást kívánok a sorozathoz! :)
Attachments
Smiling.Pasta.Ep03.480p.Webrip.srt
(52.08 KiB) Downloaded 140 times
Smiling.Pasta.Ep01.480p.Webrip.srt
(36.07 KiB) Downloaded 157 times
Smiling.Pasta.Ep02.480p.Webrip.srt
(47.44 KiB) Downloaded 156 times
Last edited by asiandream on Sun Jan 11, 2015 10:24 pm, edited 3 times in total.

gilnis

Postby gilnis » Sat Dec 06, 2014 10:18 pm

Juj, de rég láttam ezt a tüneményes sorozatot! :O :wub: Micsoda kellemes meglepetés! :clap:

Annyira kis aranyos és lökött, és milyen szupi az egész OST! A dalok legalább a felét mind a mai napig hallgatom, pedig van vagy hat éve, hogy először hallottam őket! :whistling:

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/XZ6lNEemW3c" frameborder="0"></iframe>

Nicholas-tól teljesen odáig voltam meg vissza! :mrgreen: :heart: :wub: :heart: Nem is tudom, mit szerettem a legjobban. A mosolyát vagy a hangját vagy úgy mindenestől azt az imádnivaló, tök jó fej, aranyos karaktert, akit játszott... :cheers: (Mellesleg még ma is úgy gondolom, hogy hasonlítanak Kim Hyun Joong-gal. :D )

Image

Aki látta a Love Keeps Going-ot, annak mondanám, hogy Cyndi ebben is egész hasonló beállítottságú karakter, mint abban volt. csak itt talán még aranyosabb, mert sokkal elveszettebb típus. :D

Jaj, és akkor még nem is említettem az öcsikét játszó Gino-t, aki egyedül megér egy külön misét! :w00t: :heart: :thumright:

Nagy köszönet a fordításért! Már nagyon ideje volt, hogy ez is magyarítva legyen! :salut:
(De hol találtál te raw-ot, anno én beégetett angollal néztem, mert más nem volt. :scratch:)

asiandream
Fansubber
Fansubber

Postby asiandream » Sat Dec 06, 2014 10:33 pm

Örülök, hogy örülsz! :D

3-4 éve láttam először ezt a sorozatot és akkor szerettem bele. Igaz, akkor még csak nagyon az elején voltam az angolnak. Aztán a napokban láttam, hogy újra elkezdtek érdeklődni iránta, hogy miért nincs még magyar felirat vagy tervezi-e valaki... hát akkor majd én. :)

A zenékért én is oda-vissza vagyok na meg Nicholas... :wub: valamiért az álompasi listám csak bővül, és fogyni nem akar... :D

Tűvé tettem a Rawért az egész világhálót. :D Nem volt kis feladat, mire ezekre rábukkantam, főleg, hogy én még beégetett feliratosat sem találtam, csak youtube-on. Aztán elkezdtem keresgélni a régen kiírt DVD-m között és rátaláltam egy névtelenre, ami ez a sorozat van. :) Annyi az "átka", hogy ez 27, 45 perces rész, nem pedig az eredeti 17, így a felirat sem könnyű hozzá, hiszen az időzítés teljesen saját és egy használhatatlan angolból, egy hasznos, de fura olaszból, hallásból és a youtube-os verzióból fabrikálom a feliratot. ^^"

De örülök, hogy örülsz a feliratnak. :) Ha bármi észrevételed lenne a fordítással vagy fura a magyar szöveg, nyugodtan jelezd itt és javítom! :)

gilnis

Postby gilnis » Sun Dec 07, 2014 8:28 am

asiandream wrote:...valamiért az álompasi listám csak bővül, és fogyni nem akar... :D

:rofl: Mintha én mondtam volna, de soha nagyobb bajunk ne legyen! :mrgreen:

asiandream wrote:...a felirat sem könnyű hozzá, hiszen az időzítés teljesen saját és egy használhatatlan angolból, egy hasznos, de fura olaszból, hallásból és a youtube-os verzióból fabrikálom a feliratot. ^^"

Minden elismerésem a tiéd. :notworthy: Nagyon-nagyon köszi! Én uuutálok időzíteni :crazy: biztos, hogy nem vállaltam volna a helyedben! Xiexie! :salut:
ImageImageImage

nb76

Postby nb76 » Sun Dec 07, 2014 9:08 am

Kedves asiandream, nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását és külön köszönet a raw letöltési lehetőségért, ebben az ínséges időben.... :D Jó zene, aranyos szereplők, jó kis történet - pont ez kell most nekem. És újabb álompasi(k) a gyűjteményembe!! :P

Moon yona

Postby Moon yona » Sun Dec 07, 2014 2:35 pm

Kedves fordító.Esetleg a sorozatot feltudnád rakni indavideóra,sajnos én máshogy nem tudok nézni,nincs gépem.Nagy örömöt szereznél vele nekem,mert ezt a sorozatot nagyon megszeretném nézni,a kedvenceim vannak benne.Köszönöm előre is. :D

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Dec 07, 2014 7:38 pm

nagyon szépen köszönöm az első részt :)

asiandream
Fansubber
Fansubber

Postby asiandream » Sun Dec 07, 2014 9:43 pm

Én köszönöm, hogy nézitek! :)

Gilnis útmutatásának hála, egy barátnőm elkezdte átnézni a felirataimat, így javított, maximum 1-2 elírási/betűcsere hibával lesznek elérhetőek. :)

Nem is borzolom tovább az idegeket: itt a második rész! :)

[spoiler]https://mega.co.nz/#!7MQ00bgb!jgwUtJRQo_LTE2eu-D87KUhZUbuykHFv1NoYL8Rcgrw[/spoiler]
Attachments
Smiling.Pasta.Ep02.480p.Webrip.srt
(47.44 KiB) Downloaded 11 times

novcsi6

Postby novcsi6 » Mon Dec 08, 2014 2:42 pm

KÖszönöm szépen a 2. részt :) :D

novcsi6

Re: Smiling Pasta [Hungarian Subs] (Ep 3 of 27)

Postby novcsi6 » Mon Jan 12, 2015 6:49 pm

Köszönöm szépen a 3 . részt :) :)

Summi

Postby Summi » Mon Jan 12, 2015 8:19 pm

Jane nagyon köszönöm a sorozat fordítását sok sok sikert kitartást
Image

nb76

Postby nb76 » Mon Jan 12, 2015 8:30 pm

Nagyon szépen köszönöm a 2-3. rész fordítását! :D

csilla0602

Postby csilla0602 » Tue Jan 13, 2015 4:21 pm

Nagyon szépen köszönöm, hogy fordítod ezt a kis tüneményes sorozatot. Már régebben kinéztem, és bíztam abban ,hogy valaki majd lefordítja. Hát eljött ez a pillanat is. Mégegyszer köszönöm!!! :dance: :wub:

asiandream
Fansubber
Fansubber

Postby asiandream » Tue Jan 13, 2015 10:15 pm

Nagyon szívesen! :)

Sajnos ezzel a sorozattal picit belassultam, de már fentebb kifejtettem, hogy az időzítése teljesen saját és több feliratból dolgozom, így nincs egyszerű dolgom. :/ De igyekezni fogok vele és január végéig be is fejezem majd a fordítását. :)
Szeretek vele dolgozni, Nicholas Teo egy tünemény pasi, csak az időzítés ne lenne ilyen kacifántos... :x

Agacska

Postby Agacska » Sun Jan 18, 2015 6:13 pm

Nagyon köszönöm az első három rész feliratát!

Bria

Postby Bria » Mon Jan 04, 2016 2:14 pm

Kedves Asiandream!

Érdeklődnék, hogy tervezed-e folytatni a sorozatot.
Sajnálnám, ha félbeszakadna a fordítása. :-(
Image

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sun Jun 05, 2016 11:12 pm

Tisztelt Asiandream!Bár egy kicsit ilyen-olyan,kicsit tapadós,kicsit ragadós,de nagy meglepetésemre ez a sorozat NEKEM BEJÖTT!A szereplők érdekesek,igazi egyéniségek.Minden alkalommal megnézem,van-e már újabb.......és csak reménykedem....hátha.
Én is megkérdem,mi a szándékotok eme sorozattal? :notworthy: :study:

Return to “Subtitles”