Dr. Frost [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.

Ki a kedvenced a sorozatból?

Poll ended at Fri Mar 20, 2015 8:45 am

Dr. Forst
17
71%
Yoon asszisztens
6
25%
Song professzor
1
4%

Total votes: 24

MisuzuAir86

Dr. Frost [Hungarian Subs] (Complete)

Postby MisuzuAir86 » Mon Dec 01, 2014 12:09 pm

Ismertető
Baek Nam Bong Dr. Frost-ként vált ismertté.Fiatalon vált pszichologiai professzorrá.Nagyon éleseszű, de nehezen barátkozik másokkal egy gyerekkori homloklebeny sérülés miatt. Jelenleg tanácsadóként dolgozik nappal az egyetemen és éjjel pedig pultosként.
Baek Nam Bong ezt követően kezd el dolgozni egy asszisztenssel, Yoon Sung Ah-val a tanácsadói központban. Yoon Sung Ah nagyon lelkes a tanácsadói munkáját illetően. Együtt próbálnak segíteni a hozzájuk járó pácienseken.

Dr. Frost/Baek Nam Bong - Song Chang Ui (The great seer)
Yoon Sung Ah - Jung Eun Chae (The Fatal Encounter)
Nam Te Bong - Sung Ji Ru (You're All Surrounded, Witche's romance)
Song Sun - Lee Yoon Ji (The king 2hearts, The great seer)
Cheon Sang Won - Choi Jung Woo (Master's sun, My secret hotel, Doctor stranger)

A feliratokat az asiatorrens-es iPOP és WITH verziókhoz készítettem. Valamint a nyaa.eu oldalon lévő 480p-s verzióhoz készült a 7., 8., 9., 10. rész rész!! Aki nem torrentről szokott tölteni, annak itt van két hely, ahonnan lehet tölteni, bár azt sajnos nem tudom, melyikhez jó a felirat, mert én nem töltök ilyen helyekről. (http://myasiantv.com/drama/dr-frost/download/ ; http://freekordramas.blogspot.ru/2014/11/dr-frost.html)

A feliratokat NE égesd videóba, és NE töltsd fel a netre! Csak saját célra töltsétek le!! NE kérj érte pénzt, anyagi hasznom nekem sem származott belőle!!

NEM JELSZAVAZOM TÖBBÉ A FELIRATAIMAT, MERT BEVETTEM A L.SZAROM PIRULÁT ÉS INNENTŐL MINDENKI BÍZZA A LELKIISMERETÉRE, HOGY FELTÖLTI-E KÉRÉSEM ELLENÉRE A FELIRATAIMAT VAGY SEM!!!! :)

Image
Attachments
Dr.Frost javított.rar
Az összes rész javított változata :D
(197.07 KiB) Downloaded 231 times
Dr Frost - 10 [Raw] [480p].srt
10. rész felirata
(59.15 KiB) Downloaded 501 times
[NOP] Dr Frost - 09 [Raw] [480p].srt
9. rész felirata
(54.54 KiB) Downloaded 593 times
Dr.Frost.rar
Dr. Forst 1-8. részig
(156.34 KiB) Downloaded 1037 times
Last edited by MisuzuAir86 on Sun Feb 08, 2015 4:13 pm, edited 25 times in total.

csabamama2

Postby csabamama2 » Mon Dec 01, 2014 5:36 pm

Köszönöm szépen az 1. rész feliratát, már nagyon vártam. :-)) Üdv: csabamama2

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Mon Dec 01, 2014 5:55 pm

Kedves csabamama2 nincs it, remélem tetszeni fog! :D

RAWANx

Postby RAWANx » Mon Dec 01, 2014 6:05 pm

thank you

nb76

Postby nb76 » Mon Dec 01, 2014 7:23 pm

MisuzuAir86 wrote:Kedves csabamama2 nincs it, remélem tetszeni fog! :D

Nagyon szépen köszönöm, hogy belekezdtél a sorozat fordításába, nagy örömöt szereztél vele, nem is reméltem, hogy ilyen hamar lesz magyar felirat. Kitartást, erőt és sok-sok időt kívánok Neked a folytatáshoz! :D

lakanett

Postby lakanett » Mon Dec 01, 2014 7:37 pm

Kedves MisuzuAir86,

Köszönöm az első részt. Nagyon kíváncsi vagyok erre a sorira. :D
Szeretem az ilyen témájú filmeket, de bevallom az amerikai verziókra már ráuntam.
Üdítő lesz megnézni a koreaiak változatát.

Jó munkát hozzá!
Ancsa

gyomar

Postby gyomar » Thu Dec 04, 2014 12:45 pm

Szia!
Nagyon szépen köszönöm az 1.rész feliratának a fordítását.Tetszett az első rész, érdekesnek találom, amikor valaki ilyen apró részletekből rak össze egy egészet.
gyomar :-)

csanyicila

Postby csanyicila » Fri Dec 05, 2014 10:15 pm

Köszönöm szépen az első rész. Jónak tűnik. Kíváncsian várom a folytatást. Cila

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Sat Dec 06, 2014 1:33 pm

Meghoztam a második rész feliratát is, érdekesen alakul. Kíváncsi vagyok, mi történhetett Song professzor húgával, akit állítólag a mi Dr.Frostunk ölt meg...kinek milyen tippje van? Eddig ki a legszimpatikusabb karakter számotokra?

Hayako
Fansubber
Fansubber

Dr. Frost

Postby Hayako » Sat Dec 06, 2014 1:54 pm

Köszönöm az első két rész feliratát! :lol Jó sorozatnak tűnik, megvárom a felét, aztán kezdem el nézni! :-)
Nem bírnám ki, hogy csak hetente egy részt nézzek meg, na meg úgyse egy hosszú sorozat, szóval kivárom! :lol

Ui: Nekem is az ezüst színű haj a gyengém (pl. Inuyasha: Sesshomaru) :wub:
Image
Image
Folyamatban: Ruler: Master of the Mask, Dating on Earth, MTNY
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family Prequel, The Kodai Family

MisuzuAir86

Re: Dr. Frost

Postby MisuzuAir86 » Sat Dec 06, 2014 2:07 pm

Hayako wrote:Köszönöm az első két rész feliratát! :lol Jó sorozatnak tűnik, megvárom a felét, aztán kezdem el nézni! :-)
Nem bírnám ki, hogy csak hetente egy részt nézzek meg, na meg úgyse egy hosszú sorozat, szóval kivárom! :lol

Ui: Nekem is az ezüst színű haj a gyengém (pl. Inuyasha: Sesshomaru) :wub:
Image

Ne is mondd, nekem is Shessomaru a kedvencem :D És Cassandra Clare pokoli szerkezetek trilógiában is Jem, akinek ezüst a haja :D

nb76

Re: Dr. Frost

Postby nb76 » Sun Dec 07, 2014 7:49 pm

Nagyon szépen köszönöm a 2. rész fordítását. :D

lakanett

Postby lakanett » Sun Dec 07, 2014 8:19 pm

Hű, van újabb rész? De jó! :D
Köszönöm!

(Egyébként a főszereplőnek eleve ilyen a hajszíne, vagy csak a sorozat miatt?
Nagyon jól áll neki. Ha újjászületnék, hajfestékgyáros lennék Szöulban, tuti biznisz! :D)

jutka12

Postby jutka12 » Sun Dec 07, 2014 8:21 pm

nagyon szépen köszönöm ezt a sorozatot, és a fordítását!
/még van a koreai filmiparnak sok jó ötlet, jó kidolgozás a tarsolyában, remélem a továbbiakban is lenyűgözésre hajtanak :-).

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Mon Dec 08, 2014 7:42 am

lakanett wrote:Hű, van újabb rész? De jó! :D
Köszönöm!

(Egyébként a főszereplőnek eleve ilyen a hajszíne, vagy csak a sorozat miatt?
Nagyon jól áll neki. Ha újjászületnék, hajfestékgyáros lennék Szöulban, tuti biznisz! :D)

Nem ez az eredeti hajszíne, de így korán reggel megnevettettél :D Hajfestékgyáros :P Köszönöm :D

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Mon Dec 08, 2014 7:43 am

Örülök, hogy sokatoknak okozhatok örömet ezzel a sorozattal. Kedvelem ezt a színészt, főleg miután többször is volt a Running man című Variety showban :D És én is remélem, hogy sok jó sorozatot láthatok még életem folyamán. :D

gyomar

Postby gyomar » Mon Dec 08, 2014 7:50 am

Szia!
Nagyon szépen köszönöm a 2.rész feliratának fordítását.
Ancsa! Festékgyártásból nem biztos hogy megélnél, mert csak kizárólag vörös hajfestéket használnak, no de igaz azt viszont korlátlan mennyiségben,gyerek, nő férfi, fiatal öreg mindenki vörös hajjal rohangál.Ezért üdítő a mostani sorozatban fehér.

lakanett

Postby lakanett » Mon Dec 08, 2014 7:51 pm

Rákerestem közben a pasira. Hát....
Lehet felőlem keki színű haja is, ez is jó pali.

gyomar wrote:Ancsa! Festékgyártásból nem biztos hogy megélnél, mert csak kizárólag vörös hajfestéket használnak, no de igaz azt viszont korlátlan mennyiségben,gyerek, nő férfi, fiatal öreg mindenki vörös hajjal rohangál.Ezért üdítő a mostani sorozatban fehér.

Miért mondod? A szőke hajfestéket is szeretik. A fekete biztos nehezen fogy, mert alapból
fekete a hajuk. De a többi.... Most képzeld el, hány lavórral kell rákenni ilyen erős szálú
hajra, mint nekik van. Á.... biztos hü..re keresném magam. :P

Na leállok a témáról, mert még kiraktok innen. :D

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Mon Dec 08, 2014 9:07 pm

lakanett wrote:Rákerestem közben a pasira. Hát....
Lehet felőlem keki színű haja is, ez is jó pali.

gyomar wrote:Ancsa! Festékgyártásból nem biztos hogy megélnél, mert csak kizárólag vörös hajfestéket használnak, no de igaz azt viszont korlátlan mennyiségben,gyerek, nő férfi, fiatal öreg mindenki vörös hajjal rohangál.Ezért üdítő a mostani sorozatban fehér.

Miért mondod? A szőke hajfestéket is szeretik. A fekete biztos nehezen fogy, mert alapból
fekete a hajuk. De a többi.... Most képzeld el, hány lavórral kell rákenni ilyen erős szálú
hajra, mint nekik van. Á.... biztos hü..re keresném magam. :P

Na leállok a témáról, mert még kiraktok innen. :D

Dehogy rakunk, inkább beszállok a festék bizniszedbe. Társuljunk :P Ma többször is feldobtad a napomat! :D Köszönöm Neked! :D

Blackfield

Postby Blackfield » Tue Dec 09, 2014 8:09 am

Az első két rész után már biztos, hogy "maradok" és végig nézem a sorozatot. :thumright:
A sok romantikus sorozat mellett üdítő az izgalmas krimi, ráadásul igazán jól néz ki Dr. Frost a fehér hajával és az asszisztense is jó karakter. :mrgreen:
Köszönöm a munkát! :clap:

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Tue Dec 09, 2014 8:49 am

Blackfield wrote:Az első két rész után már biztos, hogy "maradok" és végig nézem a sorozatot. :thumright:
A sok romantikus sorozat mellett üdítő az izgalmas krimi, ráadásul igazán jól néz ki Dr. Frost a fehér hajával és az asszisztense is jó karakter. :mrgreen:
Köszönöm a munkát! :clap:

Igazán nincs mit, engem is szórakoztat a fordítása és megkedveltem ezt a sorozatot. Mindegyik karakter illik a történetbe, de a kedvenc akkor is Frost marad szerintem :D

Erika62

Postby Erika62 » Tue Dec 09, 2014 10:29 pm

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan elkezdted ennek a sorozatnak a fordítását...... nagy örömöt szereztél vele... izgalmas lesz veled együtt haladni a történetben. Sok sikert és kitartást kívánok.... és várom az ujabb és ujabb részeket

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Wed Dec 10, 2014 8:43 am

Erika62 wrote:Köszönöm, hogy ilyen gyorsan elkezdted ennek a sorozatnak a fordítását...... nagy örömöt szereztél vele... izgalmas lesz veled együtt haladni a történetben. Sok sikert és kitartást kívánok.... és várom az ujabb és ujabb részeket

Örülök, hogy egy kis örömöt okozhattam neked! Nagyon jó kis sorozat lesz szerintem, az Ocn csatornán nagyon jó sorozatokat adnak, érdemes őket megnézni! Nem hosszúak, de nagyon izgalmasak. Én már láttam a következőket: Vampire prosecutor első,második évad és a Reset-et is, amit szintén én fordítottam. :D

onna

Postby onna » Sat Dec 13, 2014 11:44 pm

Kedves "MisuzuAir86"
Köszönöm, hogy belevágtál ebbe a sorozatba. A krimiket - főleg, ha logikusak, nagyon kedvelem.
Kályha ezüsttel is befesthették volna az erős szálú fekete haját. Festéket lehetne nekik exportálni is, ha már lemondasz a gyártásról. Igen, a vörös hajszín most a divat, meg Min Ki szőkéje a Modern farmers-ban a Yo Na névre hallgató leánykával. ezzel lehet kitűnni a tömegből. Persze van aki a színes egyéniségével is hódít az eredeti hajszínével. Nekem a The Legend-ben BYJ is tetszett, mint istenség ezüstös hajjal. Ő egyébként is egy sugárzó egyéniség a mosolyával. Kár, hogy nem játszik már mostanában. Neki akármilyen hajszíne is lehetne, ha elmosolyodik, elalélok.

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Sun Dec 14, 2014 1:13 pm

onna wrote:Kedves "MisuzuAir86"
Köszönöm, hogy belevágtál ebbe a sorozatba. A krimiket - főleg, ha logikusak, nagyon kedvelem.
Kályha ezüsttel is befesthették volna az erős szálú fekete haját. Festéket lehetne nekik exportálni is, ha már lemondasz a gyártásról. Igen, a vörös hajszín most a divat, meg Min Ki szőkéje a Modern farmers-ban a Yo Na névre hallgató leánykával. ezzel lehet kitűnni a tömegből. Persze van aki a színes egyéniségével is hódít az eredeti hajszínével. Nekem a The Legend-ben BYJ is tetszett, mint istenség ezüstös hajjal. Ő egyébként is egy sugárzó egyéniség a mosolyával. Kár, hogy nem játszik már mostanában. Neki akármilyen hajszíne is lehetne, ha elmosolyodik, elalélok.

Ne is mond,, BYJ-t én is imádom, a The legend-et miatta nézem meg, bár sajnos a vége érdekes lett BYJ sérülése miatt, de imádtam benne :D Remélem tetszeni fog a sorozat, nekem egyre jobban bejön :D

gyomar

Postby gyomar » Tue Dec 16, 2014 1:17 pm

Szia!
Nagyon szépen köszönöm neked a 3.rész feliratát.
[spoiler]Ez a rész története már nem volt az a habos babos történet. Nagyon kemény volt. Illetve ismét bepillantást kaphattunk Korea mélyebb bugyraiba, mint pl.Smiley arcú emberek.Ez ha belegondolunk nagyon félelmetes.Mindig mosolyogni és ha kikéri magának az inzultálást azonnal kirúgják.[/spoiler]

nb76

Postby nb76 » Tue Dec 16, 2014 3:56 pm

Nagyon szépen köszönöm a 3. részt. :D

onna

Postby onna » Tue Dec 16, 2014 5:36 pm

Köszönöm a 3. részt. Tetszik, talán jobban is, mint az eredeti amerikai változat. Valahogy több ebben a logikus magyarázat és az érvelés. A főszereplő srácot eddig a The woman who married 3 times-ban láttam, mint az első szerelmes férjet. Szinte várom, mikor jelenik meg a szerelmetes első felesége (hiszen a sorozat 37.részénél tartunk már)

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Wed Dec 17, 2014 8:54 am

gyomar wrote:Szia!
Nagyon szépen köszönöm neked a 3.rész feliratát.
[spoiler]Ez a rész története már nem volt az a habos babos történet. Nagyon kemény volt. Illetve ismét bepillantást kaphattunk Korea mélyebb bugyraiba, mint pl.Smiley arcú emberek.Ez ha belegondolunk nagyon félelmetes.Mindig mosolyogni és ha kikéri magának az inzultálást azonnal kirúgják.[/spoiler]

Igazad van a résszel kapcsolatban!
[spoiler]Nekem nagyon tetszett ez a rész, igazából nagyon bele tudtam élni magam a helyzetébe, mivel én is dolgoztam kereskedelemben 3 évig, előtte 2 év vendéglátózás...és kegyetlen szar melók. Bocsi a csúnya beszédért. Amikor úgy mész be dolgozni pl, hogy előtte összetörték a szíved, de bent egyfolytában mosolyognod kell...ez borzasztó. Nagyon át tudtam érezni a lány problémáját és őszintén, nem itéltem el őket, mert megölték a két pasit. Szerintem megérdemelték, bár lehet, hogy az én fejemben is vannak gondok, de akkor sem tudom elítélni őket. Te hogy vagy ezzel?[/spoiler]

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Wed Dec 17, 2014 8:56 am

onna wrote:Köszönöm a 3. részt. Tetszik, talán jobban is, mint az eredeti amerikai változat. Valahogy több ebben a logikus magyarázat és az érvelés. A főszereplő srácot eddig a The woman who married 3 times-ban láttam, mint az első szerelmes férjet. Szinte várom, mikor jelenik meg a szerelmetes első felesége (hiszen a sorozat 37.részénél tartunk már)

Én még nem láttam semmiben Song Chang Ui-t, csak a Running man című show-ban (ami egyébként fantasztikus!!! Nagyon ajánlom mindenkinek!!!) de ott nagyon szimpatikus volt nekem. A fehér haj pedig nagy gyengém :D

Blackfield

Postby Blackfield » Wed Dec 17, 2014 6:52 pm

Tetszett a 3. rész - [spoiler]ez a férfi egy állat volt. Nem csak a szolgáltató személyzettel szemben, hanem a saját barátjával szemben is. Szomorú, hogy idáig el kellett jutnia az alkalmazottaknak, hogy az igazságnak érvényt szerezhessenek. :blink [/spoiler]

Köszönöm a munkát - kedvelem, ahogy a doki és az asszisztense "kóstolgatják" egymást! :mrgreen:

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Wed Dec 17, 2014 7:47 pm

Blackfield wrote:Tetszett a 3. rész - [spoiler]ez a férfi egy állat volt. Nem csak a szolgáltató személyzettel szemben, hanem a saját barátjával szemben is. Szomorú, hogy idáig el kellett jutnia az alkalmazottaknak, hogy az igazságnak érvényt szerezhessenek. :blink [/spoiler]

Köszönöm a munkát - kedvelem, ahogy a doki és az asszisztense "kóstolgatják" egymást! :mrgreen:

Nekem is tetszik a szikra kettejük között...az első rész alatt nem jutott eszembe, hogy lehetne közöttük valami, de...
[spoiler]Miután a második részben a csajszi berúgott és azt mondta neki, hogy jóképű, illetve a harmadik rész alapján nagyon is örülnék, ha kihoznának valamit kettejükből...látok benne fantáziát, te hogy vagy ezzel? :D[/spoiler]

onna

Postby onna » Wed Dec 17, 2014 8:02 pm

MisuzuAir86 wrote:[spoiler]Miután a második részben a csajszi berúgott és azt mondta neki, hogy jóképű, illetve a harmadik rész alapján nagyon is örülnék, ha kihoznának valamit kettejükből...látok benne fantáziát, te hogy vagy ezzel? :D[/spoiler]

Biztos összejönnek, mert az asszisztens csajszi megfejtette a titkát, hogy fél és ezért van egyedül, ezért tart távolságot mindenkivel. Épp ez bosszanthatja, hogy őt is megfigyelik és elemzi valaki, egy diák, akinek bizonyos értelemben ki van szolgáltatva, mert nincs telefonja és autót sem vezet a lelki traumája miatt, amit gyerekkorában élt át és ezek szerint még mindig nem dolgozott fel. Talán ebben fog a leányzó segíteni neki.

gyomar

Postby gyomar » Wed Dec 17, 2014 9:40 pm

Szia Haneul!
A kereskedelemben dolgoztam több mint 20.évig, most pedig recepciósként, tehát tudnék mesélni. De azt azért elkel, hogy mondjam, nálunk azért nem ennyire vészes a helyzet.Nekem több olyan főnököm volt aki ha a szitu úgy adta megvédett, de persze volt olyan is aki kizárólag a vevőnek adott igazat, nagyon megalázó tud lenni.
[spoiler]A másik nekem még az jutott eszembe, hogy Frost rémálmában nem a mentora hajolt fölébe az autó balesetnél.Elég furcsa képet vágott.Lehet, hogy Ő okozta balesetet?
[/spoiler]
szia gyomar :-)

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Thu Dec 18, 2014 1:16 pm

gyomar wrote:Szia Haneul!
A kereskedelemben dolgoztam több mint 20.évig, most pedig recepciósként, tehát tudnék mesélni. De azt azért elkel, hogy mondjam, nálunk azért nem ennyire vészes a helyzet.Nekem több olyan főnököm volt aki ha a szitu úgy adta megvédett, de persze volt olyan is aki kizárólag a vevőnek adott igazat, nagyon megalázó tud lenni.
[spoiler]A másik nekem még az jutott eszembe, hogy Frost rémálmában nem a mentora hajolt fölébe az autó balesetnél.Elég furcsa képet vágott.Lehet, hogy Ő okozta balesetet?
[/spoiler]
szia gyomar :-)

Nem tudom, én a LIDL-ben dolgoztam és ott akit a leginkább lenéztek és mindenért hibás volt, az a dolgozó volt. Nem a helyettes, vagy a boltvezető vagy ne adj isten a vásárló...én is tudnéj mesélni róla órákig...köszönöm, de többet nem kérek kereskedelemből!!

[spoiler]Nekem is az jutott eszembe, mikor mesélte neki a harmadik rész végén, hogy nagyon fura fejet vágott, mikor hallotta Frost-tól, hogy valaki volt még ott...tuti ő volt az szerintem. :D[/spoiler]

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Sat Dec 20, 2014 12:14 pm

Elnézést kérek mindenkitől, hogy még nem hoztam a negyedik rész feliratát, de az asiatorrents-re sem tették még fel az angol feliratot, gondolom az ünnepek miatt kerül fel lassabban :( :D

jutka12

Postby jutka12 » Sat Dec 20, 2014 1:20 pm

megvárjuk!:-)
tényleg érdekes , hogy már egy hete kint van a 4. rész, és sehol sem fordítják angolra, spanyolra, arabra... hm

onna

Postby onna » Sat Dec 20, 2014 11:32 pm

[quote="MisuzuAir86"][spoiler][Elnézést kérek mindenkitől, hogy még nem hoztam a negyedik rész feliratát, de az asiatorrents-re sem tették még fel az angol feliratot.[/spoiler]

Úgy látszik, mindenki az ajándékvásárlással van elfoglalva, vagy a készülődéssel. Én a Modern farmer két utolsó része között becsomagoltam az ajándékokat. :cheers:

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Mon Dec 22, 2014 10:17 am

onna wrote:
MisuzuAir86 wrote:[spoiler][Elnézést kérek mindenkitől, hogy még nem hoztam a negyedik rész feliratát, de az asiatorrents-re sem tették még fel az angol feliratot.[/spoiler]

Úgy látszik, mindenki az ajándékvásárlással van elfoglalva, vagy a készülődéssel. Én a Modern farmer két utolsó része között becsomagoltam az ajándékokat. :cheers:

Igen, az ünnepek már csak ilyenek...bár jobban örülnék, ha kész lenne az angol felirat, mert tegnap már fent volt az 5. rész is, és nekem most lenne több időm fordítani a két ünnep alatt :( Remélem hamarosan felrakják végre, akár egyben is, és akkor a héten két részt hoznék :D

onna

Postby onna » Mon Dec 22, 2014 5:26 pm

MisuzuAir86 wrote:[spoiler] :( Remélem hamarosan felrakják végre, akár egyben is, és akkor a héten két részt hoznék :D
[/spoiler]
Jaj de jó lenne! :wub: :salut: :wub:

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Mon Dec 22, 2014 6:45 pm

onna wrote:
MisuzuAir86 wrote:[spoiler] :( Remélem hamarosan felrakják végre, akár egyben is, és akkor a héten két részt hoznék :D
[/spoiler]
Jaj de jó lenne! :wub: :salut: :wub:

Én is nagyon örülnék neki :D De most néztem és még mindig semmi felirat :(

onna

Postby onna » Tue Dec 23, 2014 4:40 pm

[quote="MisuzuAir86"]
Nagyon édes az avatarod! Még ő is várja már a fordítást.

vandi

Postby vandi » Tue Dec 23, 2014 6:15 pm

Sziasztok, itt fent van a 4 rész angolja, de nem találtam benne, ki a fordító.http://subscene.com/subtitles/dr-frost-dakteo-peuroseuteu/english/1033805

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Tue Dec 23, 2014 9:06 pm

vandi wrote:Sziasztok, itt fent van a 4 rész angolja, de nem találtam benne, ki a fordító.http://subscene.com/subtitles/dr-frost-dakteo-peuroseuteu/english/1033805

Köszi :D Én is nézelődtem, de nem találtam sehol. :( Akkor holnap délután neki is állok, legkésőbb csütörtökre fel is rakom! :D

vandi

Postby vandi » Tue Dec 23, 2014 9:26 pm

a lényeget meg elfelejtettem, én Csekély Értelmű Medvebocs, köszönöm a fordítást.

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Thu Dec 25, 2014 9:31 pm

Bocsánat a késedelemért, őszintén szólva ma lazítottam és filmeztem édesanyámmal, így nem kezdtem bele a fordításba, de holnap reggel nekilátok fordítani, plusz a hétvégére meglepetés filmfordítással készülök :D Lessetek majd be az oldalamra! :D

nb76

Re: Dr. Frost [Hungarian subs] (5 of 10)

Postby nb76 » Sun Jan 04, 2015 8:17 pm

Nagyon szépen köszönöm a 4-5. rész fordítását! :D

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Mon Jan 05, 2015 9:29 am

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok! Sajnos rossz hírrel jöttem, a múlt héten sem volt Dr. Frost, és a hivatalos oldalán azt írják, hogy majd ezen a vasárnapon lesz csak új rész, azaz 11.-én. :( Pedig már nagyon hiányzik :(

timbo

Postby timbo » Tue Jan 06, 2015 7:31 am

Nagyon köszönöm az eddigi részek fordítását! :)

Bár az asiatorrentsen nincs fenn, máshol láttam a 6. rész videóit. :whistling:
Dr. Frost vagy Dr. Frost
Image

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Tue Jan 06, 2015 9:47 am

Köszi Timbo, már le is töltöttem...nem tudom, az asiatorrents-re miért nem töltötték fel. :x Amint lesz felirat, már fordítom is :roll

jutka12

Postby jutka12 » Fri Jan 09, 2015 6:03 pm

van már az ÁT-en a 6.-hoz is felirat. :-)

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Sat Jan 10, 2015 1:22 pm

jutka12 wrote:van már az ÁT-en a 6.-hoz is felirat. :-)

Tudom, már a felével megvagyok, holnap fel is rakom a 6. rész fordítását. Ma sajnos nincs több időm rá.

MisuzuAir86

Postby MisuzuAir86 » Sun Jan 11, 2015 9:49 am

onna wrote:
MisuzuAir86 wrote:Nagyon édes az avatarod! Még ő is várja már a fordítást.

Köszi Onna! :D Shim Changmin az egyik legnagyobb kedvencem (Song Joong Ki mellett!) :D

zsike717

Re: Dr. Frost [Hungarian subs] (6 of 10)

Postby zsike717 » Sun Jan 11, 2015 1:12 pm

Köszönöm szépen a 6.rész feliratát. Ismét gyors voltál, mint a villlám.

jutka12

Postby jutka12 » Sun Jan 11, 2015 1:13 pm

Köszönöm szépen a 6. rész feliratát !
máris vittem!
:-)

nb76

Postby nb76 » Sun Jan 11, 2015 1:45 pm

Nagyon szépen köszönöm a 6. rész fordítását! :D

onna

Postby onna » Sun Jan 11, 2015 4:58 pm

MisuzuAir86 wrote:
onna wrote:
MisuzuAir86 wrote:Nagyon édes az avatarod! Még ő is várja már a fordítást.

Köszi Onna! :D Shim Changmin az egyik legnagyobb kedvencem (Song Joong Ki mellett!) :D

Szia MisuzuAir86!
A Mimi-ben szeretted meg?

Egyébként köszhönöm a 6. részt. Máris nézem.