Queen of Reversals [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
sohoney

Queen of Reversals [Hungarian Subs] (Complete)

Postby sohoney » Wed Nov 26, 2014 10:59 pm

QUEEN OF REVERSALS (2010/2011)

Image

Cím: 역전의 여왕 / Queen of reversals
Műfaj: romantikus vígjáték
Epizódok száma: 31
Csatorna: MBC
Vetítési idő: 2010.10.18. – 2011.02.01., Hétfőn és kedden 21:55-kor

Tartalom:

Hwang Tae Hee varázslatos életet él. Egy jómódú családban nőtt fel, majd könnyen megszerezte az áhított munkát. Erős és határozott karrierista nő, sikeres és szép, de egy valami hiányzik az életéből: egy férfi. Túlságosan beletemetkezik a munkába, így nem jut ideje a romantikára. Legnagyobb megdöbbenésére beleszeret egyik beosztottjába, Bong Joon Soo-ba. Nem vesztegeti az időt, hamar meghódítja a férfit és nem sokkal később már boldog feleségként indul férje oldalán a nászútra. De hazatérve Tae Hee-t csupa rossz hír várja. A cégnél lefokozták, és helyébe legfőbb riválisát, férje exét, Baek Yeo Jin-t ültetik. Tae Hee a család és a munka között zsonglőrködik: otthon gyereket nevel, a cégnél – ahol férje és annak exe is dolgozik – csapatát próbálja irányítani. Tae Hee és Joon Soo között egyre több a félreértés, idővel veszélybe kerül a házasságuk. Mindeközben Tae Hee arrogáns, éretlen főnöke, Goo Yong Shik - aki egyre komolyabban veszi munkáját Tae Hee-nek köszönhetően - reménytelenül beleszeret a nőbe.

Szereplők:
Kim Nam-joo, mint Hwang Tae-hee
Jung Joon-ho, mint Bong Joon-soo
Park Shi-hoo, mint Goo Yong-shik
Chae Jung-an, mint Baek Yeo-jin
Ha Yoo-mi, mint Han Song-yi (igazgatóasszony)
Choi Jung-woo, mint Goo Ho-seung
Kim Hye-jung, mint Jang Sook-jung
Kim Chang-wan, mint Mok Young-chul
Kim Yong-hee, mint Oh Dae-soo
Im Ji-kyu, mint Kang-woo
Yu Ji-in, mint Oh Mi-soon
Park Jung-soo, mint Na Young-ja
Kim Yong-gun, mint Tae-hee apja
Shin Soo-yun, mint So-ra (Tae-hee és Joon-soo lánya)
Han Yeo-woon, mint Hwang Yeon-hee (Tae Hee húga)
Kim Se-min, mint Yeon-hee férje
Han Kyu-hee, mint Joon-soo apja
Lee Joo-na, mint Bong Mi-geum
Lee Sun-young, mint Bong Soon-geum
Oh Na-ra, mint Bong-hae
Ahn Sang-tae, mint Kang Dong-won
Kang Rae-yun, mint So Yoo-kyung
Ga Deuk-hee, mint Bu Min-ah
Choi Yoon-young, mint Ki-ppeum
Oh Soo-min, mint Hyun-joo
Ryu Je-hee, mint Han Song-yi titkárnője
Son Gun-woo as Team Leader Chu Sang-chul
Yoo Tae-woong, mint Goo Yong-chul
Jung Soo-young, mint Ji Hwa-ja (cameo, ep 5)
Kim Seung-woo, mint biztonsági őr (cameo, ep 7)
Lee Bong-won (cameo)

A sorozat letölthető:

Torrent:

https://avistaz.to/torrent/8656-queen-of-reversals-2010-complete-small

Nem torrent:

https://mega.nz/#F!GkIx3CQB!nC_y2XNFLdAaE13OufvoMw
http://doramax264.com/7460/queen-of-reversals-k-drama-220mbeps/
https://dramasia.biz/queen-of-reversals-2010/#more-3833

Online lehetőség: INDAVIDEO
Az összes részt ezen a linken találjátok meg. A lista folyamatosan bővülni fog! :D

http://indavideo.hu/search/text/queen%20of%20reversals?channel_constraint=undefined

Weboldalam:

http://mykorea-hu.webnode.hu/

Queen Of Reversals Hun Ep.31.srt
2016.04.22.

Queen Of Reversals Hun Ep.30.srt
2016.04.22.

Queen Of Reversals Hun Ep.29.srt
2016.04.02.

Queen Of Reversals Hun Ep.28.srt
2016.03.20.

Queen Of Reversals Hun Ep.27.srt
2016.03.06.
Attachments
Queen Of Reversals Hun EP.26.srt
2016.02.20.
(53.05 KiB) Downloaded 305 times
Queen Of Reversals Hun EP.25.srt
2016.01.31.
(56.94 KiB) Downloaded 285 times
Queen Of Reversals Hun EP.24.srt
2016.01.10.
(56.71 KiB) Downloaded 320 times
Queen Of Reversals Hun EP.23.srt
2015.12.20.
(53.15 KiB) Downloaded 322 times
Queen Of Reversals Hun EP.22.srt
2015.12.06.
(50.55 KiB) Downloaded 342 times
Queen Of Reversals Hun EP.21.srt
2015.11.20.
(54.47 KiB) Downloaded 359 times
Queen Of Reversals Hun EP.20.srt
2015.11.08.
(52.81 KiB) Downloaded 362 times
Queen Of Reversals Hun.EP.19.srt
2015.10.25.
(66.48 KiB) Downloaded 366 times
Queen Of Reversals Hun.EP.18.srt
2015.10.11.
(55.38 KiB) Downloaded 337 times
Queen Of Reversals Hun EP.17.srt
2015.09.27.
(60.58 KiB) Downloaded 319 times
Queen Of Reversals Hun EP.16.srt
2015.09.19.
(58.01 KiB) Downloaded 333 times
Queen Of Reversals Hun EP.15.srt
2015.09.06.
(64.01 KiB) Downloaded 325 times
Queen Of Reversals Hun EP.14.srt
2015.08.16.
(59.1 KiB) Downloaded 335 times
Queen Of Reversals Hun EP.13.srt
2015.07.26.
(55.57 KiB) Downloaded 345 times
Queen Of Reversals Hun EP.12.srt
2015.07.12.
(53.66 KiB) Downloaded 340 times
Queen Of Reversals Hun EP.11.srt
2015.06.27.
(63.18 KiB) Downloaded 338 times
Queen Of Reversals Hun EP.10.srt
2015.06.21.
(53.89 KiB) Downloaded 346 times
Queen Of Reversals Hun EP.09.srt
2015.06.15.
(62.12 KiB) Downloaded 344 times
Queen Of Reversals Hun EP.08.srt
2015.06.07.
(63.89 KiB) Downloaded 355 times
Queen Of Reversals Hun EP.07.srt
2015.05.11.
(67.42 KiB) Downloaded 342 times
Queen Of Reversals Hun EP.06.srt
2015.04.26.
(70.2 KiB) Downloaded 340 times
Queen Of Reversals Hun EP.05.srt
2015.04.12.
(69.24 KiB) Downloaded 342 times
Queen Of Reversals Hun EP.04.srt
2015.03.31.
(64.09 KiB) Downloaded 366 times
Queen Of Reversals Hun.EP.03.srt
2015.01.15.
(65.03 KiB) Downloaded 439 times
Queen Of Reversals Hun EP.02.srt
2014.12.15.
(71.02 KiB) Downloaded 413 times
Queen Of Reversals Hun EP.01.srt
2014.11.26.
(64.21 KiB) Downloaded 486 times
Last edited by sohoney on Fri Apr 22, 2016 5:46 pm, edited 38 times in total.
Kész sorozatok: Defendant; Thumping spike 2; Cheo Yong 2; Queen of reversals; Dr. Ian; Big Man; Ghost-seeing detective, Cheo Yong 1; One LINE romance Kész filmek: Re-encounter; One day; Jinx!!!; The priests; Our Kogen Hotel; Closer to heaven; Scent

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Wed Nov 26, 2014 11:07 pm

Szia Hajni ...Köszönöm ..jó kis sorozat lesz ez ..Nekünk valóóó

gilnis

Postby gilnis » Wed Nov 26, 2014 11:21 pm

Kedves Hajni, jó munkát kívánok neked ehhez a fantasztikus sorozathoz! :)
Hogy én mennyire imádtam annak idején! :heart: Lehet, hogy újra is nézem veled - jó lenne kicsit nosztalgiázni. :wub:

Olvastam, hogy nagy kedvenced Park Shi Hoo, de a nézőknek mondanám, ez a sorozat nem tőle, illetve nemcsak tőle jó!!! Ő mindössze egy erős érv sok-sok-sok más erős érv mellett! Ez egy remek történet remek karakterekkel és pazar alakításokkal! (Mind az öt, a képen is látható főszereplője díjat nyert a kiváló teljesítményével a 2010-es gálán!!! :cheers: ) Nagyon ajánlom mindenkinek! :salut:
ImageImageImage

desertqueen

Postby desertqueen » Wed Nov 26, 2014 11:53 pm

Ó egy régebbi sorozat! Szeretem ezt az évjáratot! :D...
Köszönöm szépen a fordítást!

Summi

Postby Summi » Thu Nov 27, 2014 5:20 am

Szia Hajni :D

Jajdejóóó jajdejóóó :cheers: hogy már itt is vagy az első résszel , Park Si Hoo örök kedvenc <33333 :heart: ezzel a sorozattal mindenképpen veled tartok , nagyon köszönöm az első rész feliratát :thumleft: :

sohoney

Postby sohoney » Thu Nov 27, 2014 7:23 am

zsuzsianyu wrote:Szia Hajni ...Köszönöm ..jó kis sorozat lesz ez ..Nekünk valóóó

Szia zsuzsianyu!
Nagyon szívesen! Szerintem is jó sorozatnak ígérkezik! :D
Kész sorozatok: Defendant; Thumping spike 2; Cheo Yong 2; Queen of reversals; Dr. Ian; Big Man; Ghost-seeing detective, Cheo Yong 1; One LINE romance Kész filmek: Re-encounter; One day; Jinx!!!; The priests; Our Kogen Hotel; Closer to heaven; Scent

sohoney

Postby sohoney » Thu Nov 27, 2014 7:25 am

gilnis wrote:Kedves Hajni, jó munkát kívánok neked ehhez a fantasztikus sorozathoz! :)
Hogy én mennyire imádtam annak idején! :heart: Lehet, hogy újra is nézem veled - jó lenne kicsit nosztalgiázni. :wub:

Olvastam, hogy nagy kedvenced Park Shi Hoo, de a nézőknek mondanám, ez a sorozat nem tőle, illetve nemcsak tőle jó!!! Ő mindössze egy erős érv sok-sok-sok más erős érv mellett! Ez egy remek történet remek karakterekkel és pazar alakításokkal! (Mind az öt, a képen is látható főszereplője díjat nyert a kiváló teljesítményével a 2010-es gálán!!! :cheers: ) Nagyon ajánlom mindenkinek! :salut:

Kedves gilnis!
Köszönöm a biztatást! :-)
Igen, Park Shi Hoo örök kedvenc, de már az első részből kiderült, hogy nem csak miatta érdemes megnézni a sorozatot (ugyebár nem is szerepelt benne)! :D

sohoney

Postby sohoney » Thu Nov 27, 2014 7:30 am

desertqueen wrote:Ó egy régebbi sorozat! Szeretem ezt az évjáratot! :D...
Köszönöm szépen a fordítást!

Nagyon szívesen! :D
Igazad van, van néhány igen jó sorozat ebből az évjáratból! :D

sohoney

Postby sohoney » Thu Nov 27, 2014 7:31 am

Summi wrote:Szia Hajni :D

Jajdejóóó jajdejóóó :cheers: hogy már itt is vagy az első résszel , Park Si Hoo örök kedvenc <33333 :heart: ezzel a sorozattal mindenképpen veled tartok , nagyon köszönöm az első rész feliratát :thumleft: :

Szia Summi!
Nagyon szívesen!
Örülök, hogy velem tartasz! PSH nálam is örök kedvenc! :D

feberzs

Postby feberzs » Thu Nov 27, 2014 4:55 pm

Szia Sohoney ! Nagyon köszönöm, hogy elkezdted fordítani ezt a jó kis doramát.
Találtam egy letöltési lehetőséget, amihez jó a feliratod.http://doramax264.com/7460/queen-of-rev ... -220mbeps/
az uptoboxxal percek alatt lejön. Remélem tudtam segíteni

sohoney

Postby sohoney » Thu Nov 27, 2014 5:51 pm

feberzs wrote:Szia Sohoney ! Nagyon köszönöm, hogy elkezdted fordítani ezt a jó kis doramát.
Találtam egy letöltési lehetőséget, amihez jó a feliratod.http://doramax264.com/7460/queen-of-rev ... -220mbeps/
az uptoboxxal percek alatt lejön. Remélem tudtam segíteni

Szia!
Köszönöm a linket! :D

nb76

Postby nb76 » Thu Nov 27, 2014 7:12 pm

Szia Sohoney, nagyon szépen köszönöm a fordítást. PSH miatt kinéztem már ezt a sorit,
nagyon örülök, hogy lesz magyar felirata. A többiek hozzászólását olvasva, nem
véletlenül vártam ennyire, Gilnis lelkesedése pláne nagyon biztató :D :P

sohoney

Postby sohoney » Thu Nov 27, 2014 7:25 pm

nb76 wrote:Szia Sohoney, nagyon szépen köszönöm a fordítást. PSH miatt kinéztem már ezt a sorit,
nagyon örülök, hogy lesz magyar felirata. A többiek hozzászólását olvasva, nem
véletlenül vártam ennyire, Gilnis lelkesedése pláne nagyon biztató :D :P

Szia!
Nagyon szívesen! :-)
Sokan dicsérik, úgyhogy tuti jó lesz! :-)
Szép estét! :lol

gilnis

Postby gilnis » Thu Nov 27, 2014 7:32 pm

sohoney wrote:Igen, Park Shi Hoo örök kedvenc, de már az első részből kiderült, hogy nem csak miatta érdemes megnézni a sorozatot (ugyebár nem is szerepelt benne)! :D

Anno én is epekedve vártam, mikor tűnik már fel végre! :D Egy ideig másra sem tudtam figyelni, mint hogy nincs, nincs, még mindig nincs, aztán egyszerre csak rádöbbentem, hogy hiszen mennyire élvezem én nélküle is! :heart: :wub: Szuper sorozat! De nem árulok el titkot, Yong Shik nagyon-nagyon imádnivaló figura! :wub: :heart: :wub: És annnnyira izgalmas lesz! Ez az egyetlen sorozat, amivel úgy jártam, hogy egyszerűen muszáj volt előre belenéznem a végébe, mert a sorozat kétharmada táján már nem bírtam a kíváncsiságommal, vajon mi lesz a vége a szerelmi sokszögnek! :w00t: Utána persze nem győztem verni a fejem a falba! :doh: :D

Korábban egyébként nekem is nagy kedvencem volt PSH, de így a csúnya botránya után olyan kuszák az érzéseim vele kapcsolatban. Már nem az igazi. :( Nem tudom, ti hogy vagytok vele. :roll

Brigi, majd meglátod mennyire igazam van! :mrgreen: Lesz ebben egy olyan de olyan tánc, ami önmagában megérdemli, hogy végignézd a sok-sok részt! :w00t: XD :rofl: :thumright: :thumright:
ImageImageImage

sohoney

Postby sohoney » Thu Nov 27, 2014 8:20 pm

gilnis wrote:
sohoney wrote:Igen, Park Shi Hoo örök kedvenc, de már az első részből kiderült, hogy nem csak miatta érdemes megnézni a sorozatot (ugyebár nem is szerepelt benne)! :D

Anno én is epekedve vártam, mikor tűnik már fel végre! :D Egy ideig másra sem tudtam figyelni, mint hogy nincs, nincs, még mindig nincs, aztán egyszerre csak rádöbbentem, hogy hiszen mennyire élvezem én nélküle is! :heart: :wub: Szuper sorozat! De nem árulok el titkot, Yong Shik nagyon-nagyon imádnivaló figura! :wub: :heart: :wub: És annnnyira izgalmas lesz! Ez az egyetlen sorozat, amivel úgy jártam, hogy egyszerűen muszáj volt előre belenéznem a végébe, mert a sorozat kétharmada táján már nem bírtam a kíváncsiságommal, vajon mi lesz a vége a szerelmi sokszögnek! :w00t: Utána persze nem győztem verni a fejem a falba! :doh: :D

Korábban egyébként nekem is nagy kedvencem volt PSH, de így a csúnya botránya után olyan kuszák az érzéseim vele kapcsolatban. Már nem az igazi. :( Nem tudom, ti hogy vagytok vele. :roll

Brigi, majd meglátod mennyire igazam van! :mrgreen: Lesz ebben egy olyan de olyan tánc, ami önmagában megérdemli, hogy végignézd a sok-sok részt! :w00t: XD :rofl: :thumright: :thumright:

Eddig is felcsigázott voltam a sorozattal kapcsolatban, de most még inkább! :D

Ami PSH-t illeti. Én személy szerint ugyanúgy érzek vele kapcsolatban, mint a botrány előtt. Ő az abszolút és örök kedvencem, mondjon bárki bármit. :-)

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Thu Nov 27, 2014 8:36 pm

Köszönöm az első részt! :lol Felcsigázta a sorozatleírásod a fantáziám, mert elég rég láttam már.... :scratch:
De jó lesz újra feleleveníteni, mivel már nem nagyon emlékszem a végére! :blink

Image
Image
Folyamatban: Dating on Earth, Ando Lloyd, The Ancient Magus' Bride
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family Prequel, The Kodai Family

gilnis

Postby gilnis » Thu Nov 27, 2014 8:55 pm

Jaj, Hayako, lelőtted a poént! :D
[spoiler]Ha jól rémlik, ez a motoros jelenet a legeslegelső feltűnése. :heart:[/spoiler]
sohoney wrote:Eddig is felcsigázott voltam a sorozattal kapcsolatban, de most még inkább! :D

Ejha, ezek szerint még te sem láttad? :O Akkor tényleg újra kell néznem! Anno úgysem volt alkalmam kivel megvitatni a dolgokat! :lol Pedig itt lesz mit bőven... :whistling:

PSH-val kapcsolatban egyetlen kifogásom volt, hogy a sorozat elején lévő klassz séróját a későbbiekben bénácskára cserélték.

Image

De ez legyen a legnagyobb bajom! :D

sohoney

Postby sohoney » Thu Nov 27, 2014 10:12 pm

Hayako wrote:Köszönöm az első részt! :lol Felcsigázta a sorozatleírásod a fantáziám, mert elég rég láttam már.... :scratch:
De jó lesz újra feleleveníteni, mivel már nem nagyon emlékszem a végére! :blink

Örülök, ha sikerült felcsigáznom a fantáziádat! :-)

sohoney

Postby sohoney » Thu Nov 27, 2014 10:15 pm

Ejha, ezek szerint még te sem láttad? :O Akkor tényleg újra kell néznem! Anno úgysem volt alkalmam kivel megvitatni a dolgokat! :lol Pedig itt lesz mit bőven... :whistling:
PSH-val kapcsolatban egyetlen kifogásom volt, hogy a sorozat elején lévő klassz séróját a későbbiekben bénácskára cserélték.
De ez legyen a legnagyobb bajom! :D

Nem, még nem láttam. Bevallom, lusta voltam belekezdeni angol felirattal. Reménykedtem benne, hogy hátha valaki nekikezd a fordításának, de idővel minden reményem elszállt, így kézbe vettem a dolgokat! :P
PSH-nak még a béna sérót is elnézem! :D :wub:

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Nov 28, 2014 6:29 am

Szia kedves Hajni ! ! ! Hálásan köszönöm a sorozatot és annak első feliratát. :O :cheers:

sohoney

Postby sohoney » Fri Nov 28, 2014 7:16 am

vercsike1 wrote:Szia kedves Hajni ! ! ! Hálásan köszönöm a sorozatot és annak első feliratát. :O :cheers:

Szia kedves vercsike1!
Nagyon szívesen! Örülök, hogy itt vagy! :D

Guus

Postby Guus » Sat Nov 29, 2014 8:35 am

Szia Sohoney! Nagyon örülök, hogy egy olyan újabb sorozattal bővülhet a gyűjteményem, ahol Park Shi Hoo az egyik főszereplő! Köszönöm az első rész feliratát!
Befejezett fordításaim: Family s Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001)

Folyamatban van: My Golden Life

Image

sohoney

Postby sohoney » Sat Nov 29, 2014 11:15 am

Guus wrote:Szia Sohoney! Nagyon örülök, hogy egy olyan újabb sorozattal bővülhet a gyűjteményem, ahol Park Shi Hoo az egyik főszereplő! Köszönöm az első rész feliratát!

Szia Guus!
Én pedig köszönöm a Family's honor fordítását! Kitartást hozzá! :clap:

gyomar

Postby gyomar » Sat Nov 29, 2014 6:06 pm

Szia Hajni!
Lassan de biztosan befutottam én is.Megnéztem az első részt és nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.
Nagyon szépen köszönöm neked, hogy fordítod ezt a sorozatot, amihez sok sikert, örömet és kitartást kívánok neked.gyomar :-)

sohoney

Postby sohoney » Sat Nov 29, 2014 8:33 pm

gyomar wrote:Szia Hajni!
Lassan de biztosan befutottam én is.Megnéztem az első részt és nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.
Nagyon szépen köszönöm neked, hogy fordítod ezt a sorozatot, amihez sok sikert, örömet és kitartást kívánok neked.gyomar :-)

Szia gyomar!
Nagyon szívesen, mint mindig! :D
Örülök, hogy te is itt vagy! Már hiányoltalak! :D
Köszi a biztatást! :wub:

Summi

Postby Summi » Mon Dec 01, 2014 4:07 pm

Szia Hajni :D

megnéztem az első; részt :D

[spoiler]húúúhaaa a "férfifaló" csoportvezető; nekem elég furi volt ... szegény pasi épp betoppan és legalább 5 nő; nézte ki magának .. de persze az elsőbbség a főnöké ... :D túlságosan kemény és szigorú munkamániás egy főnök Tae Hee egyáltalán nem empatikus .. de közben elvárja a teljes őszinteséget mindenkitől :O ha lebuksz neked annyi , ezért jót röhögtem amikor Mishilnek nevezte Yeo Jin :rofl:
Joon Soo csíptem , igazi helyes pasi kicsit gyengus nem egy karizmatikus férfi , de engem végig megnevettetett , tisztában van a vonzerejével és jól tudja használni , de az tuti semmihez se ért nincs kitartása a munkához lusta , de nem számító szerintem nem a pénzre hajt , de nem érzem hogy szerelmes lenne .. :-) gyorsan lefutották a köröket és összeházasodtak :lol
Yeo Jin nem értem ha szakított Joon Soo-nal akkor mi a fészkes fenéért avatkozik bele az életébe , úgy bánik vele mintha még mindig a tulajdona volna pedig az érzelmeik már rég elmúltak ... nekem úgy tűnik mintha erre a pillanatra várt volna egy okra , h megbosszulja a "kedvenc" főnökének a szemétségeit ...
elég alattomos egy kígyó , ahol tud keresztbe tesz .. és sikerrel is járt az igazgatónőnél elérte amit akart .. ,
a végén ahogy ott pöffeszkedett a vezetői székben az jutott eszben hogy "egyszer fenn egyszer lenn " lehet , hogy lesz ő még lenn :whistling:
Az igazgatónő megérdemelne egy külön fejezetet , ő az első akit már most utálok egy öreg vén rosszindulatú boszorkány ., aki feláldozta az egész életét boldogságát a hatalomért a pozícióért , most pedig irigy utálatos gonosz és nagyon magányos ..
amúgy elég félelmetes , tudja hogy amíg a hatalom és a pénz a kezébe összpontosul addig mindenkit bábuként irányíthat , de most jól átvágta Tae Hee ...
Tae Hee most a saját bőrén érezhette , h a keménységével mibe kényszerítette a kollégáit , ő is csak hazugsággal tudott megszabadulni a "boszorkány " karmaitól .. [/spoiler] :whistling:

sohoney

Postby sohoney » Mon Dec 01, 2014 5:38 pm

Summi wrote:Szia Hajni :D

megnéztem az első; részt :D

[spoiler]húúúhaaa a "férfifaló" csoportvezető; nekem elég furi volt ... szegény pasi épp betoppan és legalább 5 nő; nézte ki magának .. de persze az elsőbbség a főnöké ... :D túlságosan kemény és szigorú munkamániás egy főnök Tae Hee egyáltalán nem empatikus .. de közben elvárja a teljes őszinteséget mindenkitől :O ha lebuksz neked annyi , ezért jót röhögtem amikor Mishilnek nevezte Yeo Jin :rofl:
Joon Soo csíptem , igazi helyes pasi kicsit gyengus nem egy karizmatikus férfi , de engem végig megnevettetett , tisztában van a vonzerejével és jól tudja használni , de az tuti semmihez se ért nincs kitartása a munkához lusta , de nem számító szerintem nem a pénzre hajt , de nem érzem hogy szerelmes lenne .. :-) gyorsan lefutották a köröket és összeházasodtak :lol
Yeo Jin nem értem ha szakított Joon Soo-nal akkor mi a fészkes fenéért avatkozik bele az életébe , úgy bánik vele mintha még mindig a tulajdona volna pedig az érzelmeik már rég elmúltak ... nekem úgy tűnik mintha erre a pillanatra várt volna egy okra , h megbosszulja a "kedvenc" főnökének a szemétségeit ...
elég alattomos egy kígyó , ahol tud keresztbe tesz .. és sikerrel is járt az igazgatónőnél elérte amit akart .. ,
a végén ahogy ott pöffeszkedett a vezetői székben az jutott eszben hogy "egyszer fenn egyszer lenn " lehet , hogy lesz ő még lenn :whistling:
Az igazgatónő megérdemelne egy külön fejezetet , ő az első akit már most utálok egy öreg vén rosszindulatú boszorkány ., aki feláldozta az egész életét boldogságát a hatalomért a pozícióért , most pedig irigy utálatos gonosz és nagyon magányos ..
amúgy elég félelmetes , tudja hogy amíg a hatalom és a pénz a kezébe összpontosul addig mindenkit bábuként irányíthat , de most jól átvágta Tae Hee ...
Tae Hee most a saját bőrén érezhette , h a keménységével mibe kényszerítette a kollégáit , ő is csak hazugsággal tudott megszabadulni a "boszorkány " karmaitól .. [/spoiler] :whistling:

Szia Summi!

Jól tetted! :D

[spoiler]Tae Hee munkamániás, ez tény, de azért látszott rajta, hogy többre vágyik. Joon Soo egyelőre aranyos, kiváncsi vagyok milyen változásokon megy majd át a karaktere. Még nem tudtam eldönteni, hogy tényleg szereti-e Tae Hee-t, vagy elsősorban a remélt jólét vezérli. Majd kiderül.
Yeo Jin nem szimpi, az a tipikus szarkavaró karakter, akit már az első percben legszívesebben megfojtanék egy kanál vízben. Szerintem az a típus, aki úgy van a pasikkal, hogy kell-kell, de amikor már az övé, akkor nem kell. Aztán ha másé lesz, akkor megint kell. Tuti, hogy mindent megtesz majd, hogy Tae Hee és Joon Soo közé álljon és megnehezítse az életüket.
Az igazgatónő számomra szabályosan ijesztő. Az a szemöldök és az a beszédstílus.... Gyanítom nem ő lesz a kedvenc karakterem :P
Hát igen, elég érdekesen ért véget az első rész, kicsit nagyon meglepődtem rajta. De kifejezetten jól indult a sorozat, sok lehetséges szálat megnyitottak. Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra. :D [/spoiler]

csabamama2

Postby csabamama2 » Thu Dec 04, 2014 7:00 am

Sohoney Kedves!

Hű, nagyon örülök ennek a doramának, köszönöm szépen az 1. rész feliratát. Üdv: csabamama2

sohoney

Postby sohoney » Thu Dec 04, 2014 11:04 am

csabamama2 wrote:Sohoney Kedves!

Hű, nagyon örülök ennek a doramának, köszönöm szépen az 1. rész feliratát. Üdv: csabamama2

Kedves Csabamama!

Nagyon szívesen! Örülök, hogy újra velem tartasz! :D

ququcs

Postby ququcs » Tue Dec 16, 2014 3:08 pm

Köszönöm a 2.-at Sohoney, :thumright:
Attachments
PSH HAJNI.jpg
mert már nagyon vártuk vissza
PSH HAJNI.jpg (10.88 KiB) Viewed 7764 times

Summi

Postby Summi » Tue Dec 16, 2014 3:23 pm

sohoney nagyon köszi a 2. részt ... :heart:

nb76

Postby nb76 » Tue Dec 16, 2014 3:54 pm

Szia Sohoney, nagyon szépen köszönöm a 2. részt. Még nem kezdtem el, mert egy másik sorit maratonozok, de abból már csak 3 rész van, utána ezt fogom nézni, birizgálja a fantáziámat az a táncos jelenet, amiről Gilnis írt. :P
Milyen botránya van PSH-nak, te jó ég, én nem hallottam semmit. A koreaiakat ismerve kis dolog is lehet, csak felfújják. :mrgreen:

gilnis

Postby gilnis » Tue Dec 16, 2014 5:10 pm

Köszönöm a második részt! :wub:

Szia Brigi! A táncolás még később lesz, de mintha már ebben a részben mutatnák félmeztelenül. :mrgreen:
A botrányáról nem akarsz tudni: úgy indult, hogy valaki(k) feljelentést tettek ellene nemi erőszak miatt a rendőrségen. Nagyon filmbe illő, gusztustalan, kiábrándító, szövevényes és ellentmondásos ügy. Nem a semmiért nincs neki új sorozata 2013 januárja óta...
ImageImageImage

nb76

Postby nb76 » Tue Dec 16, 2014 7:15 pm

gilnis wrote:Köszönöm a második részt! :wub:

Szia Brigi! A táncolás még később lesz, de mintha már ebben a részben mutatnák félmeztelenül. :mrgreen:
A botrányáról nem akarsz tudni: úgy indult, hogy valaki(k) feljelentést tettek ellene nemi erőszak miatt a rendőrségen. Nagyon filmbe illő, gusztustalan, kiábrándító, szövevényes és ellentmondásos ügy. Nem a semmiért nincs neki új sorozata 2013 januárja óta...

Szia Gilnis, köszi az infókat. Hát, ha igaz, kár érte, jól elrontotta az életét. Jól lemaradtam erről a hírről, de tényleg jobb is, hogy nem tudok részleteket. Hát remélem, hogy kikeveredik belőle valahogy. :-(

gyomar

Postby gyomar » Wed Dec 17, 2014 12:17 pm

Szia Hajni!
Nagyon örülök, hogy jobban vagy. :roll
Hálásan köszönöm neked a 2.rész feliratának a fordítását. :salut:
Hát végre színre lépett kedvencünk, félmeztelenül, majd bőrszerkóban motoron.Nem is kell más az ember lelkének.Hihetetlen ahogy tud nézni és a mosolya csak ráadás. :wub:
Köszönöm még egyszer. gyomar :-)

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed Dec 17, 2014 6:23 pm

Szia kedves Hajni ! ! ! Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát. :salut:

sohoney

Postby sohoney » Wed Dec 17, 2014 8:09 pm

ququcs wrote:Köszönöm a 2.-at Sohoney, :thumright:

Nagyon szívesen! Köszönöm a képet! :D :wub:

sohoney

Postby sohoney » Wed Dec 17, 2014 8:09 pm

Summi wrote:sohoney nagyon köszi a 2. részt ... :heart:

Nagyon szívesen! :wub:

sohoney

Postby sohoney » Wed Dec 17, 2014 8:11 pm

nb76 wrote:Szia Sohoney, nagyon szépen köszönöm a 2. részt. Még nem kezdtem el, mert egy másik sorit maratonozok, de abból már csak 3 rész van, utána ezt fogom nézni, birizgálja a fantáziámat az a táncos jelenet, amiről Gilnis írt. :P
Milyen botránya van PSH-nak, te jó ég, én nem hallottam semmit. A koreaiakat ismerve kis dolog is lehet, csak felfújják. :mrgreen:

Gilnis megelőzött a válasszal PSH botrányáról.Sajnos nem kis dolog volt, bár az lett volna!! Dühítő időszak volt! :-( :x

sohoney

Postby sohoney » Wed Dec 17, 2014 8:12 pm

gilnis wrote:Köszönöm a második részt! :wub:

És köszi, hogy válaszoltál Briginek!

sohoney

Postby sohoney » Wed Dec 17, 2014 8:13 pm

gyomar wrote:Szia Hajni!
Nagyon örülök, hogy jobban vagy. :roll
Hálásan köszönöm neked a 2.rész feliratának a fordítását. :salut:
Hát végre színre lépett kedvencünk, félmeztelenül, majd bőrszerkóban motoron.Nem is kell más az ember lelkének.Hihetetlen ahogy tud nézni és a mosolya csak ráadás. :wub:
Köszönöm még egyszer. gyomar :-)

Aranyos vagy, köszönöm! :wub:
Igen, végre színre lépett és nem is akárhogy!! Bírni fogom a stílusát!!! :D

sohoney

Postby sohoney » Wed Dec 17, 2014 8:14 pm

vercsike1 wrote:Szia kedves Hajni ! ! ! Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát. :salut:

sohoney

Postby sohoney » Tue Dec 23, 2014 11:02 pm

Mindenkinek nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és nagyon Boldog Új Évet kívánok! :D :party:

Image

nb76

Postby nb76 » Wed Dec 24, 2014 8:34 am

Szia Sohoney, én is nagyon boldog karácsonyt és jó pihenést kívánok! :D

sohoney

Postby sohoney » Wed Dec 24, 2014 10:20 am

nb76 wrote:Szia Sohoney, én is nagyon boldog karácsonyt és jó pihenést kívánok! :D

Köszönöm és viszont kívánom! :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Wed Dec 24, 2014 10:51 am

Szia! :)
Meg is van, hogy este mit fogok nézni!! :D
Nagyon szépen köszönöm az első két rész feliratát!!
Boldog, Békés Karácsonyt!! :) :)

sohoney

Postby sohoney » Wed Dec 24, 2014 11:23 am

lilomilo wrote:Szia! :)
Meg is van, hogy este mit fogok nézni!! :D
Nagyon szépen köszönöm az első két rész feliratát!!
Boldog, Békés Karácsonyt!! :) :)

Szia!
Jó szórakozást hozzá! :-)
Boldog Karácsonyt! :D

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed Dec 24, 2014 3:09 pm

Szia sohoney ! ! !

Image

Kellemes Karácsonyi Ünnepet.

sohoney

Postby sohoney » Wed Dec 24, 2014 4:23 pm

vercsike1 wrote:Szia sohoney ! ! !
Kellemes Karácsonyi Ünnepet.

Köszönöm szépen vercsike1!

Neked is nagyon Boldog Karácsonyt kívánok! :wub:

nb76

Re: Queen of Reversals [Hungarian Subs] (3 of 31)

Postby nb76 » Fri Jan 16, 2015 6:21 am

Nagyon köszönöm a 3. rész fordítását! :D

ququcs

Postby ququcs » Fri Jan 16, 2015 6:47 am

Köszönöm szépen a 3. részt is. Gyűjtögetem szép szorgalmasan. :D :notworthy:

zsike717

Postby zsike717 » Fri Jan 16, 2015 7:34 am

Hajni! Köszönöm szépen a 3.rész feliratát.

Guus

Postby Guus » Fri Jan 16, 2015 8:16 am

Kedves Sohoney!
Köszönöm a 2. és a 3. rész feliratát!
Befejezett fordításaim: Family s Honor/Glory of the Family,
Endless Love(2014), Beautiful Days(2001)

Folyamatban van: My Golden Life

Image

szokola

Postby szokola » Fri Jan 16, 2015 8:30 am

Nagyon köszönöm az újabb rész feliratát.

sohoney

Postby sohoney » Fri Jan 16, 2015 6:02 pm

nb76 wrote:Nagyon köszönöm a 3. rész fordítását! :D

sohoney

Postby sohoney » Fri Jan 16, 2015 6:03 pm

ququcs wrote:Köszönöm szépen a 3. részt is. Gyűjtögetem szép szorgalmasan. :D :notworthy:

Nagyon szívesen! :D Jó gyűjtögetést, sok türelmet hozzá! :P

sohoney

Postby sohoney » Fri Jan 16, 2015 6:06 pm

zsike717 wrote:Hajni! Köszönöm szépen a 3.rész feliratát.

sohoney

Postby sohoney » Fri Jan 16, 2015 6:06 pm

Guus wrote:Kedves Sohoney!
Köszönöm a 2. és a 3. rész feliratát!

Nagyon szívesen! :D Én pedig köszönöm a gif-et! :wub:

sohoney

Postby sohoney » Fri Jan 16, 2015 6:07 pm

szokola wrote:Nagyon köszönöm az újabb rész feliratát.

Summi

Postby Summi » Fri Jan 16, 2015 6:22 pm

Szia sohoney :-)

Nagyon köszi a 3. részt , még nem nézem meg a 2. részt mert nem régen fejeztem be egy izgis doramát , na de majd hétvégén bepótolom a lemaradásom és jövök dumcsizni :thumright: :wub:

Eraa

Postby Eraa » Sat Jan 17, 2015 10:42 am

Köszönöm, hogy fordítód ezt a sorozatot :-)

sohoney

Postby sohoney » Sat Jan 17, 2015 12:24 pm

Summi wrote:Szia sohoney :-)

Nagyon köszi a 3. részt , még nem nézem meg a 2. részt mert nem régen fejeztem be egy izgis doramát , na de majd hétvégén bepótolom a lemaradásom és jövök dumcsizni :thumright: :wub:

Kíváncsian várom a véleményedet! :thumleft:

sohoney

Postby sohoney » Sat Jan 17, 2015 12:25 pm

Eraa wrote:Köszönöm, hogy fordítód ezt a sorozatot :-)

Igazán nincs mit, szívesen teszem! :D

Agacska

Postby Agacska » Sun Jan 18, 2015 6:06 pm

Nagyon köszönöm az első három rész feliratát!

sohoney

Postby sohoney » Sun Jan 18, 2015 7:42 pm

Agacska wrote:Nagyon köszönöm az első három rész feliratát!

blazsekeva

Postby blazsekeva » Mon Jan 19, 2015 7:05 am

Szia! Nagyon örülök, hogy elkezdted fordítani ezt a sorozatot, és persze köszönöm az eddigi részeket is. blazsekeva

sohoney

Postby sohoney » Mon Jan 19, 2015 9:38 am

blazsekeva wrote:Szia! Nagyon örülök, hogy elkezdted fordítani ezt a sorozatot, és persze köszönöm az eddigi részeket is. blazsekeva

Nagyon szívesen! Örülök, hogy örülsz! :D

ququcs

Postby ququcs » Wed Jan 21, 2015 10:06 am

:notworthy: :cheers: :clap: :heart: :D
:salut: ququcs
A 3.-ért :thumleft:

sohoney

Postby sohoney » Wed Jan 21, 2015 11:48 am

ququcs wrote::notworthy: :cheers: :clap: :heart: :D
:salut: ququcs
A 3.-ért :thumleft:

Ez aranyos! Köszi! :D :wub:

Summi

Postby Summi » Thu Jan 29, 2015 8:13 pm

Szia sohoney :-)

Na végre valahára ideértem .. :D akkor mondanám is a mondókámat a 2-3 részekről :D húú nagyon jó lesz ez a sorozat a történet is tetszik és nagyon aktuális , jó kis sorozatot választottál :wub:

Image

a 2. részben azért jó párszor fel ment bennem a pumpa .. :cussing: Yeo Jin egy utálatos kígyó egy alattomos boszorkány gonosz szemét .. modjam még ? :goggle: jól alátett Tae Hee-nek ... :-( remélem visszakapja kamatostul amit tett , egyszer fent egyszer lent ...
a párocskánkat nagyon megkedveltem aranyosak voltak és különösen tetszett Joon Soo ahogy próbált férfiasan kiállni a kicsi feleségéért , tudom hogy egy kicsit szájhős de őszintén megszerette Tae Hee-t ... :D
nagyon sajnáltam Tae Hee -t szegénynek nem volt könnyű elviselni a megaláztatásokat , én már többször a képébe tudtam volna vágni a felmondást Yeo Jin-nek ... eléggé lassan kapcsolt , hogy hol rontotta el és ki áll igazán a háttérben .. :goggle: én ott dühöngtem a legjobban amikor Yeo Jin ellopta az ötletét a beszámolóját Tae Hee-nek .. na ott kitudtam volna rángatni az előadás közben , hisztis liba lettem volna ...á á ezt eltűrni :goggle:
az igazgatónőt is utálom , de nem véletlenül ül ebben a pozícióban nagyon bölcs és okos játékos .. az más kérdés , h mindenét feláldozta ezért ...magányos megkeseredett gonosz hideg nőszemély ... de ha nem ilyen lenne akkor már tuti bukott volna ő is .. na nekem ezen az áron nem kellene pozíció ... a színésznő előtt le kalappal élvezem a gonosz játékát a póker arcát rideg tekintélyt parancsoló tekintetét ... nagyon jól játszik :notworthy: ami nagyon furcsa volt , h mennyire alárendelt szerepük van a dolgozóknak nem érzik , hogy értékesek jó dolgozók , itt mintha mindenki felett ott lengne egy pallós .. max az nyugodhat meg egy kicsit akit kegyben részesít a csoportvezető ... de közben ezért eléggé nagy árat kell fizetniük és közben jól megalázkodnak ... .. :crazy: Joon Soo majd lebukik a zsebre vágott képpel lesznek még félreértések .. :O
ami nem tetszett , h túl gyorsan eltelt 5 év .... és a történet semmit nem változott , max annyival , h lett egy 5 éves kislányuk Joon Soo -néknak ... de Yeo Jin és az igazgatónőnél mintha megállt volna az idő .. kicsit annak örültem volna ha Yeon Jin legalább megért volna egy két kudarcot .. és amikor végre felbukkan Yong Shik pont akkor ugrunk az időben 5 évet de közben ő se változott semmit :O
a belépője nagyon tetszett imádom a laza stílusát én fetrengtem a röhögéstől nagyon feldobta a hangulatomat el is felejtetem miért mérgelődtem az előbb ... :lol Isteni ez a stílusa kegyetlen jól áll neki ... az ágyjelenet baromi jó volt amikor már minden megtörtént akkor közölte a csajjal , h ő nem egy gazdag család sarja ... XD
a másik hatalmas jelenet Joon Soo-val a WC-ben ... mi van kis haver nem ismersz meg ... XD

Image

sohoney

Postby sohoney » Thu Jan 29, 2015 11:31 pm

Summi wrote:Szia sohoney :-)

Na végre valahára ideértem .. :D akkor mondanám is a mondókámat a 2-3 részekről :D húú nagyon jó lesz ez a sorozat a történet is tetszik és nagyon aktuális , jó kis sorozatot választottál :wub:

Image

a 2. részben azért jó párszor fel ment bennem a pumpa .. :cussing: Yeo Jin egy utálatos kígyó egy alattomos boszorkány gonosz szemét .. modjam még ? :goggle: jól alátett Tae Hee-nek ... :-( remélem visszakapja kamatostul amit tett , egyszer fent egyszer lent ...
a párocskánkat nagyon megkedveltem aranyosak voltak és különösen tetszett Joon Soo ahogy próbált férfiasan kiállni a kicsi feleségéért , tudom hogy egy kicsit szájhős de őszintén megszerette Tae Hee-t ... :D
nagyon sajnáltam Tae Hee -t szegénynek nem volt könnyű elviselni a megaláztatásokat , én már többször a képébe tudtam volna vágni a felmondást Yeo Jin-nek ... eléggé lassan kapcsolt , hogy hol rontotta el és ki áll igazán a háttérben .. :goggle: én ott dühöngtem a legjobban amikor Yeo Jin ellopta az ötletét a beszámolóját Tae Hee-nek .. na ott kitudtam volna rángatni az előadás közben , hisztis liba lettem volna ...á á ezt eltűrni :goggle:
az igazgatónőt is utálom , de nem véletlenül ül ebben a pozícióban nagyon bölcs és okos játékos .. az más kérdés , h mindenét feláldozta ezért ...magányos megkeseredett gonosz hideg nőszemély ... de ha nem ilyen lenne akkor már tuti bukott volna ő is .. na nekem ezen az áron nem kellene pozíció ... a színésznő előtt le kalappal élvezem a gonosz játékát a póker arcát rideg tekintélyt parancsoló tekintetét ... nagyon jól játszik :notworthy: ami nagyon furcsa volt , h mennyire alárendelt szerepük van a dolgozóknak nem érzik , hogy értékesek jó dolgozók , itt mintha mindenki felett ott lengne egy pallós .. max az nyugodhat meg egy kicsit akit kegyben részesít a csoportvezető ... de közben ezért eléggé nagy árat kell fizetniük és közben jól megalázkodnak ... .. :crazy: Joon Soo majd lebukik a zsebre vágott képpel lesznek még félreértések .. :O
ami nem tetszett , h túl gyorsan eltelt 5 év .... és a történet semmit nem változott , max annyival , h lett egy 5 éves kislányuk Joon Soo -néknak ... de Yeo Jin és az igazgatónőnél mintha megállt volna az idő .. kicsit annak örültem volna ha Yeon Jin legalább megért volna egy két kudarcot .. és amikor végre felbukkan Yong Shik pont akkor ugrunk az időben 5 évet de közben ő se változott semmit :O
a belépője nagyon tetszett imádom a laza stílusát én fetrengtem a röhögéstől nagyon feldobta a hangulatomat el is felejtetem miért mérgelődtem az előbb ... :lol Isteni ez a stílusa kegyetlen jól áll neki ... az ágyjelenet baromi jó volt amikor már minden megtörtént akkor közölte a csajjal , h ő nem egy gazdag család sarja ... XD
a másik hatalmas jelenet Joon Soo-val a WC-ben ... mi van kis haver nem ismersz meg ... XD

Image

Szia!
Igen, szerintem is jól választottam! :D
Mindenben abszolút egyetértek veled! Nekem is jó párszor ökölbe szorult a kezem! Én nem csak a borítékot vágtam volna hozzá a csajhoz, hanem az asztalt is ráborítottam volna. :x Az igazgatóasszony nagyon unszimpatikus, nagyon utálom. De tény, hogy a színésznő jól játssza a szerepet! :thumleft: Az nekem is furcsa volt, hogy egyik pillanatról a másikra eltelt 5 év. Kicsit zavart, hogy nem igazán tudtuk meg, hogy az 5 év alatt mi történt a szereplőkkel. :-( Kétségkívül Yong Shik figurája imádnivaló és nem csak azért mert Park Shi Hoo játssza! :P A WC-s jeleneten jót nevettem, tuti lesz még jó pár ilyen jelenete a két pasinak! :D

Köszi, hogy írtál! :wub:

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Jan 30, 2015 10:25 am

Szia kedves Hajni ! ! ! Hálásan köszönöm a 3. rész feliratát. :cheers: :notworthy:

sohoney

Postby sohoney » Fri Jan 30, 2015 12:12 pm

vercsike1 wrote:Szia kedves Hajni ! ! ! Hálásan köszönöm a 3. rész feliratát. :cheers: :notworthy:

Szia kedves vercsike1!
Nagyon szívesen, jó szórakozást hozzá! :D

Summi

Postby Summi » Fri Jan 30, 2015 11:32 pm

wáw Hajni de szuper az avatarod ... :cheers: ez a tánca felejthetetlen volt a Cheongdamdong Alice -ban ... emlékszem jó sokszor lejátszottam annyira élveztem XD

sohoney wrote: tuti lesz még jó pár ilyen jelenete a két pasinak! :D

nagyon egyedi stílusa van Park Si Hoo-nak ... :lol kíváncsian várom a folytatást ... :wub:

sohoney

Postby sohoney » Sat Jan 31, 2015 1:16 am

Summi wrote:wáw Hajni de szuper az avatarod ... :cheers: ez a tánca felejthetetlen volt a Cheongdamdong Alice -ban ... emlékszem jó sokszor lejátszottam annyira élveztem XD

sohoney wrote: tuti lesz még jó pár ilyen jelenete a két pasinak! :D

nagyon egyedi stílusa van Park Si Hoo-nak ... :lol kíváncsian várom a folytatást ... :wub:

Köszi! Végre sikerült megcsinálnom az avatart, már régóta szerettem volna, de eddig sosem sikerült. :P :D Ha rossz kedvem, mindig megnézem ezt a táncot és nevetek egy jót. Imádom ezt a pasit! :wub: :heart:

Return to “Subtitles”