Greatest Marriage [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
kzsoka

Greatest Marriage [Hungarian Subs] (Complete)

Postby kzsoka » Sun Nov 09, 2014 8:00 pm

GREATEST MARRIAGE

Image

Cím: 최고의 결혼 / Choigoui Gyulhon
Más címek: The Best Wedding / The Greatest Wedding / Best Marriage
Műfaj: románc, dráma, komédia
Epizódok száma: 16
Tévécsatorna: TV Chosun
Vetítési időszak: 2014-Sep-27 to 2014-??-??
Adás ideje: 1-4. rész: szombat, vasárnap 20:30; 5. résztől: szombat 23:00
Eredeti filmzene: Best Wedding OST
Producer: Choi Byung Hwa
Rendező: Oh Jong Rok
Eredeti történet: Jung Yi Joon : Best Weeding
Forgatókönyv: Go Yoon Hee

Tartalom

A történet középpontjában egy kisbaba (aki még nem született meg) és a 4 főszereplő, valamint kapcsolatrendszerük áll.
Röviden bemutatom a főszereplőket:
Cha Ki Young: 35 éves híradós műsorvezető. Büszke, határozott nő, élvezi a szingli életet és ellenzi a házasság intézményét. Azonban a teste egyre inkább küldi a jelzéseket, hogy vége felé közeledik a fogamzóképes kor. Rövid, szenvedélyes viszonyba keveredik egy kulináris rovat vezetőjével, aminek eredményeként állapotos lesz.
Park Tae Yun: 33 éves kulináris cikkíró. Nagyon gazdag családból származik, de mivel nem vette feleségül az apja által kiszemelt jelöltet, kitagadták és külön él a családjától. Szereti ő is a szinglilétet, a laza kapcsolatokat preferálja. Nem akarja a gyereket, neki csak az anyja kellene.
Jo Eun Cha: 35-40 év közötti volt műsorvezető, aki politikus szeretett volna lenni. A Tae Yun nővérének magazinjában megjelent leleplező cikk miatt elvesztette ennek a lehetőségét, ezért vissza akar térni a tévéhíradó műsorvezetőjeként. Mindent elkövet, a zsarolástól sem riad vissza, hogy Ki Young-ot eltüntesse az útból. Nagyképű, beképzelt alak, a nőket másodrendű lényként kezeli. Róka fogta csuka helyzetbe kerül Ki Young-gal, aminek nem tudni, mi lesz a végkifejlete.
Hyun Myung Yi: 28 éves tévés asszisztens. Csinos, fiatal nő, igazi 'aranyásó'. Kiszemeli magának Tae Yun-t és semmi nem állíthatja meg, hogy meg is szerezze.

A történet jelenleg a közepénél tart, hogy mi várható, azt még nem tudni. Már eddig is elég sok volt a fordulat, vidám jelenetek váltakoztak a szomorúakkal. Jól körüljárja a házasság intézményének koreai felfogását.

Főszereplők

Park Shi Yeon mint Cha Ki Young
Bae Soo Bin mint Jo Eun Cha
No Min Woo mint Park Tae Yun
Uhm Hyun Kyung mint Hyun Myung Yi

Szereplők Cha Ki Young körül

Jung Ae Yun mint Na Yun Hee
Song Young Kyu mint Choi Il Joong
Park Hye Jin mint Jung Soon Young
?? as Choi Ah Ra
?? as Cha Dan

Szereplők Jo Eun Cha körül

Park Ji Il mint Seo Hwe Pyung
Kim Jin Ho mint Ahn Jong Rak
Kim Seung Hoon  mint Kim Ho Nam

Szereplők Park Tae Yun körül
Jo Eun Ji mint Park Sun Nyeo
Jang Ki Yong mint Peter
Lee Jung Gil mint Park Kang Rok
Yoon Mi Ra mint Jun Ryeo Ja (Tae Yun anyja)
Heo Joon Suk mint Kim Joon Young

Szereplő Hyun Myung Yi körül

Park So Jin as Lee Yoo Ri

A RAW-ok letölthetőek a következő oldalakról, az időzítés megfelel a nagyobb és a kisebb méretű RAW-okhoz egyaránt..

Attachments
The Greatest Marriage.E16.srt
(65.24 KiB) Downloaded 720 times
The Greatest Marriage.E15.srt
(58.84 KiB) Downloaded 659 times
The Greatest Marriage.E14.srt
(63.61 KiB) Downloaded 711 times
The Greatest Marriage.E13.srt
(50.55 KiB) Downloaded 709 times
The Greatest Marriage.E12.srt
(58.03 KiB) Downloaded 704 times
The Greatest Marriage.E11.srt
(63.72 KiB) Downloaded 706 times
The Greatest Marriage.E10.srt
(51.65 KiB) Downloaded 716 times
The Greatest Marriage.E09.srt
(49.75 KiB) Downloaded 725 times
The greatest marriage.E08.srt
(55.47 KiB) Downloaded 738 times
The greatest marriage.E07.srt
(57.73 KiB) Downloaded 719 times
The greatest marriage.E06.srt
(53.49 KiB) Downloaded 752 times
The greatest marriage.E05.srt
(59.15 KiB) Downloaded 759 times
The greatest marriage.E04.srt
(52.66 KiB) Downloaded 753 times
The greatest marriage.E03.srt
(53.96 KiB) Downloaded 770 times
The greatest marriage.E02.srt
(49.39 KiB) Downloaded 806 times
Greatest marriage.E01.srt
(51.06 KiB) Downloaded 1074 times
Last edited by kzsoka on Thu Jan 01, 2015 3:12 pm, edited 19 times in total.
Kész: Cain and Abel; Incarnation of Money; She´s so lovable; Greatest Marriage
Folyamatban: 100 Year´s Legacy (A Hundred Year´s Inheritance); Silence
Tervezett: Hero (2001, jdrama)

gilnis

Postby gilnis » Sun Nov 09, 2014 8:36 pm

Kedves Zsóka!

Ez nagyon gyors volt! :thumleft: Köszönöm az első részt. Én hetet már láttam, de akkor a folytatáshoz megvárom a felirataidat. Magyarul mégiscsak jobb. Jó munkát kívánok! :)

A sorozat több szempontból sem hagyományos, Park Shi Yeon pedig nagyon tetszik. Kíváncsi leszek, végül hol lyukadnak ki. :roll
ImageImageImage

nb76

Postby nb76 » Sun Nov 09, 2014 9:13 pm

Kedves Zsóka, nagyon szépen köszönöm az első részt. Örülök, hogy elindult a fordítása, nagyon jók a szereplők és a sztori is annak tűnik. :D

babamama

Postby babamama » Sun Nov 09, 2014 9:19 pm

Kedves Zsóka!
Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítod ezt a sorozatot. :clap: Egyik nagy kedvencem (Dong Yi óta) Bae Soo Bin, kíváncsi vagyok rá, egy ilyen szerepben. :heart:
Nagyon jó kedvet, kitartást és sok örömet kívánok Neked, ehhez a sorihoz is! :w00t:

:offtopic: Az avatarod pedig a "LEG" kedvenceim egyike! :wub: :wub: :wub:

onna

Postby onna » Sun Nov 09, 2014 10:33 pm

Kedves Zsóka,
Köszönöm, hogy ezt a sorozatot választottad. Már számítottam rá, hogy valaki elkezdi, de a gyorsaságodat ismerve, külön öröm, hogy az Te vagy. :cheers: :cheers: :cheers:

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Nov 09, 2014 10:34 pm

Nagyon szépen köszönöm az 1. részt :)

mikaz

Postby mikaz » Mon Nov 10, 2014 7:27 am

Kedves Zsóka! Örülök, hogy belefogtál ebbe a sorozatba. A történet valóban szövevényesnek ígérkezik. Bae Soo Bin és No Min-Woo pedig látatlanban is elég biztosíték, hogy jó szórakozás lesz követni a történetet.
Itt is köszönöm a SHE'S SO LOVABLE fordítását. Kellemes, nagyon szerethető sorozat. Bi korábbi filmjeit most gyűjtögetem.Látom az ajánlottakban (Sang Doo, Love to kill) a partnernői is kiemelkedőek. Neked köszönhettem annak idején, hogy megismertem So Ji Sub-ot (Cain és Abel), s most Bire is általad figyeltem fel. No azért még olyan színészt nem láttam, aki Ji Subot kiszoríthatná az első helyről, de Bi is megérdemli a figyelmet.
Kellemes munkát a fordítás során!

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Nov 10, 2014 8:16 am

Szia kedves Zsóka ! ! ! Hálásan köszönöm a sorozatot és annak első feliratát. :cheers:

mikaz

Postby mikaz » Mon Nov 10, 2014 8:23 am

Kedves Topicozók! A Rutrackeren megtaláltam a filmet. Kipróbáltam Zsóka feliratával, ehhez is jó az időzítés. Az első 8 rész már ott is megtalálható. Gyorsan lejön, s nem számol visszatöltést.
[spoiler]http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4835220[/spoiler]

desertqueen

Postby desertqueen » Mon Nov 10, 2014 10:17 am

Kedves Zsóka! Nagyon köszönöm a sorozat fordítását.
Én is úgy gondolom, hogy szövevényes lesz a történet. Már csak a szereposztás hierarchiája és a szinopszis miatt is, nem biztos, hogy ez egy igazi romcom lesz. (Bár nem panaszkodnék, ha tévedek :mrgreen:)
No Min Woo új sorozatát már nagyon vártam. Remélem egy kicsit hízott :D:D:D:D:D:D...

gyomar

Postby gyomar » Mon Nov 10, 2014 10:29 am

Kedves Zsóka!
Valahol korábban olvastam(talán a DA magyar topikjában), azt,hogy talán elkezded fordítani.Nagyon örülök neki és nagyon hálás vagyok érte. Kívánok neked nagyon sok örömet és kitartást.
:salut:
gyomar :-)

csabamama2

Postby csabamama2 » Mon Nov 10, 2014 4:10 pm

Zsóka Kedves! Köszönöm szépen az 1. rész feliratát. Üdv: csabamama2

kzsoka

Postby kzsoka » Mon Nov 10, 2014 7:06 pm

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek, aki betért a topikba és erőt adott a folytatásra. :-)
Tegnap kétszer is megírtam a nyitóposztot, de mikor elküldtem, a Chrome nemes egyszerűséggel kidobott :x Így anélkül maradt a topik, de azért nem maradt észrevétlen. Ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek a bíztatást és mikaznak a segítséget, hogy felderítette a kisebb fájlok lelőhelyét. Már le is cseréltem mindet. :D Eddig nagyon élvezem a fordítását, a 2. rész 2/3-ánál tartok, holnap biztosan felkerül. Utána néhány nap szünet, mert a 100 years legacy következő része a soros :-) Azért heti kettővel biztosan megleszek, míg utól nem érem a vetítést.

desertqueen: sajnos semmit nem hízott, pedig néhány plusz kiló jót tenne neki :roll

Az avataromról szólva annyit mondhatok, hogy számomra mindig ő lesz az elsőszámú kedvenc. Annyira megkedveltem a Cain and Abel fordítása közben, hogy nem tud lekerülni a topról :D

Remélem, mindannyian kellemesen fogtok szórakozni a sorozat nézése közben. :wub:

Image

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Mon Nov 10, 2014 7:59 pm

Kedves Zsóka! Köszönöm a sorozat fordítását...Köszönöm a 1.részt..

atina369

Postby atina369 » Mon Nov 10, 2014 8:07 pm

Kedves Zsóka!

Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását. Már kezdtem lemondani róla, de szerencsére Neked megtetszett, így felirat is lesz hozzá.
Nekem úgy tűnik, hogy No Min Woo-t a Midas óta senki nem etette meg :( , pedig a Pastaban nagyon jól nézett ki.

Köszönöm szépen az első részt.
Image Image

kzsoka

Postby kzsoka » Tue Nov 11, 2014 4:48 pm

Sziasztok!

Már délután kész volt a 2. rész felirata, csak a wifi volt túl gyenge, hogy feltöltsem. :-) Most, miután hazaértem, már sikerült feltennem.
Ez az epizód is olyan, mint a libikóka, kapunk hideget-meleget a főszereplőkkel együtt.

Mindenkinek jó szórakozást! :wub:

Image

gyomar

Postby gyomar » Tue Nov 11, 2014 5:00 pm

Kedves Zsóka!
Nagyon szépen köszönöm neked az 1.-2 rész feliratát.gyomar :-)

nb76

Postby nb76 » Tue Nov 11, 2014 5:03 pm

Kedves Zsóka, nagyon szépen köszönöm a 2. részt! :D

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Tue Nov 11, 2014 5:41 pm

Kedves Zsóka!

Köszönöm szépen a 1-2. rész fordítását. :)

onna

Postby onna » Tue Nov 11, 2014 8:21 pm

Kedves Zsókuci,

köszönöm a 2. részt

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Tue Nov 11, 2014 9:23 pm

Kedves Zsóka ! Köszönöm a 2.rész fordítását...

novcsi6

Postby novcsi6 » Tue Nov 11, 2014 9:51 pm

Köszönöm szépen 2, részt :) Engem eddig megvett :) :)

desertqueen

Postby desertqueen » Tue Nov 11, 2014 10:29 pm

Kedves Zsóka, nagyon köszönöm a szuper gyors második részt. Már várom a pénteket, hogy meg tudjam nézni mindkettőt... :D

csabamama2

Postby csabamama2 » Wed Nov 12, 2014 6:46 am

Zsóka Kedves!

Nagyon szépen köszönöm a 2. rész feliratát. Üdv: csabamama2

onna

Postby onna » Wed Nov 12, 2014 11:21 pm

Eddigi filmjeiben nem nagyon bírtam a csajszit alakító Park Shi Yeon-t, de ebben a sorozatban kimondottan megszépült.

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Nov 13, 2014 6:43 am

Szia kedves Zsóka ! ! ! Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát. :cheers:

desertqueen

Postby desertqueen » Fri Nov 14, 2014 4:40 pm

Kedves Zsóka, az első részt megnéztem és nem állom meg szó nélkül:
Nagyon jó a felirat... már-már olyan, mintha magyarul nézném. Könnyed, pontos, mintha szinkron lenne.
Gratulálok hozzá!
Last edited by desertqueen on Fri Nov 14, 2014 6:08 pm, edited 1 time in total.

kzsoka

Postby kzsoka » Fri Nov 14, 2014 4:55 pm

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm, aki betért a topikba, mindez még több kedvet ad a folytatásra. :wub:

Kedves desertqueen!
Nagyon jól estek a dicsérő szavaid. Minden fordításnál törekszem arra, hogy a felirat összhangban legyen az elhangzott beszéddel. Nagyon tud zavarni, ha a felirat sokkal hosszabb vagy rövidebb annál, amit hallok. :roll Nem is szoktam törekedni a szó szerinti fordításra, inkább az értelmét akarom visszaadni. Örülök, hogy elnyerte a tetszésedet ez a fajta megközelítés :-)

Hét végére várható a következő rész. :wub:

onna

Postby onna » Fri Nov 14, 2014 8:06 pm

Kedves Zsóka,
Nekem is nagyon tetszett a fordításod és köszönöm a fáradozásod. Megint jó fába vágtad a fejszédet.
:salut: :wub: :wub: :salut:

gilnis

Postby gilnis » Sat Nov 15, 2014 8:41 am

onna wrote:Eddigi filmjeiben nem nagyon bírtam a csajszit alakító Park Shi Yeon-t, de ebben a sorozatban kimondottan megszépült.

Hú, de mennyire egyetértek!!! Ebben a szerepében imádom. Nagyon sok karakter szemétre való a történetben (ez egyébként külön tetszik!), de Cha Ki Young előtt le a kalappal! :salut:
A másik kedvencem benne Pedro :wub: nem tudom, ő szerepelt-e már.

Az biztos, hogy elég erősen odavág a sorozat a koreai patriarchális társadalomnak.
Ilyenkor örülök, hogy ide születtem. Ahogy a bemondónő, úgy én sem tudnám elviselni azt az elnyomottságot. Na nem mintha hazánkban olyan idilli lenne a helyzet, de azért óriási a különbség.
Az egyedülálló anyákat ért kiközösítés és megvetés pedig egyenesen felháborító.
ImageImageImage

desertqueen

Postby desertqueen » Sat Nov 15, 2014 9:58 am

gilnis wrote:
onna wrote:.........
Az egyedülálló anyákat ért kiközösítés és megvetés pedig egyenesen felháborító.

Igen. Van egy pár dolog, ami annyira idegenül hat, nekünk európaiaknak... bár mondjuk úgy ötven éve nálunk is ez volt a helyzet. "Megszólták" a leányanyákat... most szerintem max. a munkakeresésben akadály a tény, meg mondjuk egy új pár keresésénél sem pole pozícióból indul az anyuka. A másik furcsaság nekem az árvaság ténye, mint szégyenletes dolog. Azzal végképp nem tudok mit kezdeni
:blink :blink :blink ...
Hát Dél-Korea (ahol tudvalévő, hogy kolbászból fonják a sövényt, és minden pasi egy Lee Min Ho utánzat, a csapból pedig soju folyik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ), talán még sem olyan idilli, hely...

onna

Postby onna » Sat Nov 15, 2014 4:24 pm

[quote="desertqueen"] [spoiler]A másik furcsaság nekem az árvaság ténye, mint szégyenletes dolog. Azzal végképp nem tudok mit kezdeni
:blink :blink :blink ...
[/spoiler]
Korábbi sorozatokban elhangzott, hogy a házassággal két család köt üzleti kapcsolatot. Ha árva, akkor nincs kivel számolni, szükség esetén támaszkodni, vagy igénybe venni, meg ha nincs szülő, nem látják, hogy milyen viselkedési normát látott, mit örökölhet stb... Persze ez egy nagy marhaság, hiszen lehet a legjobb két család, ha az ifjú pár nem jön ki. Erre jó példa a The women who married ..., ahol voltak szülők mindkét oldalról, mégsem jött be, mert ment a kavarás. Szerintem az, hogy ha valaki egyedülálló és saját maga építi fel a családját, szülők nélkül nevelkedett, - mégis ember lett - sokkal többet érő valaki, mint akit instápolnak

Anna50

Postby Anna50 » Sat Nov 15, 2014 7:21 pm

Jó kis sorozat! köszönöm, hogy fordítod!!! Jövök rendszeresen! :wub:

kzsoka

Postby kzsoka » Sat Nov 15, 2014 8:54 pm

Sziasztok!

A tervezettnél egy kicsit később sikerült befejeznem az epizódot, ugyanis délután kaptunk egy jó kis áramszünetet. :x Az a lényeg, hogy végül megszületett. Eléggé mozgalmas kis epizód, teletűzdelve Jo Eun Cha (Bae Soo Bin) mesterkedéseivel, a jövendő szülők civakodásaival. Vannak vicces jelenetek ebben a részben, remélem mindenki jól fog szórakozni rajta. :-)

Néhány mondattal én is bekapcsolódnék a patriarchális rendszer és koreai házasság körüli eszmecserébe. A férfiak fennsőbbségtudatáról annyit, hogy az ottani projektünk vezetője nőnemű és ezért levegőnek nézték az első alkalommal. Ha a folyosón nem ugrik félre, a férfiak nekimennek, előre nem engedik sehol stb. A harmadik út alkalmából döbbentek rá, hogy érdemes hallgatni a szavára :-)
Házasság: Ma is elfogadott minden társadalmi osztályban az elrendezett házasság. A cégünk tulaját az első útján meghívták egy szombati esküvőre, ahol a házasulandók csütörtökön találkoztak először :roll Az özvegyeket elviselik, az elváltakat ki- és lenézik, egy szingli anyukának pedig pokol az élete.

Egyelőre ennyit a koreai házasságról, mert fáradtak a szemeim. :-)

Image

desertqueen

Postby desertqueen » Sat Nov 15, 2014 9:05 pm

Kedves Zsóka!
Nagyon-nagyon köszönöm! A második rész jó kis izgalmai után (a látogatás a szülőknél, elég viharosra sikeredett)... már vártam nagyon a folytatást :D:D:D:D:D:D:D

desertqueen

Postby desertqueen » Sat Nov 15, 2014 9:10 pm

kzsoka wrote:Házasság: Ma is elfogadott minden társadalmi osztályban az elrendezett házasság. A cégünk tulaját az első útján meghívták egy szombati esküvőre, ahol a házasulandók csütörtökön találkoztak először :roll Az özvegyeket elviselik, az elváltakat ki- és lenézik, egy szingli anyukának pedig pokol az élete.

Mit mondhatnék? Cuki az életfilozófiájuk :glare: :glare: :glare:
Tényleg kolbászból fonják... főleg az utóbbiaknak :crazy:

onna

Postby onna » Sat Nov 15, 2014 9:19 pm

[quote="desertqueen"][spoiler][quote="kzsoka"]
Házasság: Ma is elfogadott minden társadalmi osztályban az elrendezett házasság. [/spoiler]
A határozatlan és cél nélküli embereknek ez jó, ha tovább babusgatják őket, s nem kell dönteni, illetve a döntés felelősségét azután át lehet a szülőkre hárítani. Ez azért durva: csütörtöktől szombatig - lezavarni egy házasságot. ennyi idő alatt hogy tudták meghívni a vendégeket? Vagy sutyiban történt,, szűk családi körben avagy akkor volt olcsóbb csoportos esküvő? Ez azután a meglepi.
Erről jut eszembe: Volt egy kolléganőm, aki nászéjszakára tartogatta a szűzességét, majd esküvő után el is utaztak nászútra. Másnap az asszonyka már vissza is utazott és beadta a válókeresetet. (de nem a politikai nézet, családvita vagy kor- vagy társadalmi különbség miatt.)

desertqueen

Postby desertqueen » Sat Nov 15, 2014 9:22 pm

onna wrote: Volt egy kolléganőm, aki nászéjszakára tartogatta a szűzességét, majd esküvő után el is utaztak nászútra. Másnap az asszonyka már vissza is utazott és beadta a válókeresetet.

Kidobták, vagy magától jött... mert nem mindegy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

novcsi6

Postby novcsi6 » Sat Nov 15, 2014 10:18 pm

Nagyon szépen köszönöm a 3. részt :) :D

nb76

Postby nb76 » Sun Nov 16, 2014 12:06 am

Szia Zsóka, nagyon köszönöm a 3. rész fordítását. :D

onna

Postby onna » Sun Nov 16, 2014 2:28 pm

desertqueen wrote:Kidobták, vagy magától jött... mert nem mindegy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Akkor derültek ki a méret különbségek

gyomar

Postby gyomar » Sun Nov 16, 2014 2:58 pm

Kedves Zsóka!
Nagyon köszönöm neked a 3.rész feliratának fordítását. gyomar :-)

editgv

Postby editgv » Mon Nov 17, 2014 8:01 pm

Az iutóbbi idők drama-i közül ez tetszik a legjobban! Mi a csoda van, hogy a múltkor is csak 1 részt adtak a hétvégén, s most is hiába lesem a torrentoldalakat?! Tudja valaki az okát?
Zsóka, örülök, hogy nekiálltál! Nézz be kicsit, az Unikornishoz, nagyon hiányzol!

kzsoka

Postby kzsoka » Mon Nov 17, 2014 8:41 pm

Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap és ma nem jelentkeztem, de rendetlenkedett a feliratszerkesztőm :x Pedig elég izgalmasan alakulnak az események, beindul az 'aranyásó' hölgyemény, kever mint egy mixer.
Kétszer is elszálltak a lefordított részek. Most újra letöltöttem, de még kb. 100 sort meg kell csinálnom. Holnap, miután ellenőrzöm és elég jó lesz a wifi a laborban, fel is teszem. Ha ott nem sikerül, akkor estefelé, amikor hazaérek.

Kedves editgv!
A nyitóposztban is jeleztem, hogy csak az első 4 részt adták szombat-vasárnap. Az 5. rész után én is lestem-vártam vasárnap este a 6. epizódot :-( Akkor olvastam valahol, hogy attól kezdve csak szombatonként van egy rész. Nekem is hamar a kedvencem lett, azért is csaptam le rá :-) Akkor lenne teljes a boldogságom, ha a másik kedvencemet, a 'Legend of the witch'-et is csinálná valaki. A 'Mama'-ról nem is beszélve :roll Yevanál láttam a tervezettek között, de még nem láttam, hogy elkezdte volna. Alig tudtam kivárni miatta hétvégeket. Igazi jó lélektani dráma volt.

Holnap remélem már nem száll el a feliratom és akkor jövök. :-)
Mindenkinek jó éjszakát! :wub:

Image

onna

Postby onna » Mon Nov 17, 2014 9:34 pm

Nagyon tetszik a sorozat. Megint nagyon kényes témát boncolgat, amit már a The women... is elkezdett, de itt most élesben megy. Hogy mennyire ki van szolgáltatva egy nő, főleg, ha gyereke - pláne ha fiú gyereke születik - akkor derül ki, amikor változnak a körülmények. Néha olvashattunk olyan anyákról,akik vegyes házasságot kötöttek, majd amikor elváltak, a papa lelépett a gyerekkel.Keleten mások a szokások válás esetén, egyedül álló anyáknál - mint a filmből kiderül: a gyereket a család akarja. S itt a család - az apa, nagyszülő akarata. Amilyen ellenszenvvel fogadták származása és nyílt beszéde miatt bemondónőnket, képzelem, milyen felhajtást fognak majd csapni a gyerek miatt, főleg ha fiú. Szegény kismamát, az anyát már előre sajnálom. Kár, hogy ilyen ritkán vetítik, jó lett volna az eredeti felállás, de úgy látszik, nem akarják dühíteni a nézőket vagy ötletet adni nekik a lányos szülésre.
Ígéretes filmnek ígérkezik a Love cells is.Ha már Jang Hyuk szerepel benne, rossz nem lehet

desertqueen

Postby desertqueen » Mon Nov 17, 2014 9:52 pm

onna wrote:
desertqueen wrote:Kidobták, vagy magától jött... mert nem mindegy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Volt az a régi reklám, hogy.... "Doktor úr, a régi szekrény nem fér be az új házikóba..."

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Van ilyen ... hehehehehe.... de egy jó sebész szike mindent megold...
Már, ha nem a fordított arány esete áll fent :mrgreen: :mrgreen:

desertqueen

Postby desertqueen » Mon Nov 17, 2014 9:55 pm

Most ültem le megnézni a 3. részt. Visszatérek az élményekkel...
Nekem is nagyon tetszik a film. Bár No Min Woo-t nagyon szeretem, erre a szerepre mást választottam volna helyette. Túl "porcelán", a néha kissé esetlen, apu által lepofozott, fiatal partner szerepére.
Aztán lehet, hogy később változik a véleményem :D

onna

Postby onna » Mon Nov 17, 2014 10:00 pm

desertqueen wrote:
onna wrote:

[spoiler]
Volt az a régi reklám, hogy.... "Doktor úr, a régi szekrény nem fér be az új házikóba..."[/spoiler]
Nekem a Bilicsi-féle dal jut az eszembe"apu hogy megy be az a nagy elefánt az oroszlán barlangjába:.."

desertqueen

Postby desertqueen » Mon Nov 17, 2014 10:25 pm

onna wrote:
desertqueen wrote:
onna wrote:

[spoiler]
Volt az a régi reklám, hogy.... "Doktor úr, a régi szekrény nem fér be az új házikóba..."[/spoiler]
Nekem a Bilicsi-féle dal jut az eszembe"apu hogy megy be az a nagy elefánt az oroszlán barlangjába:.."

Hahahahahahaha... variációk egy témára...

Bocsi Zsóka, kicsit infantilisak vagyunk Onnával... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

onna

Postby onna » Tue Nov 18, 2014 11:57 am

desertqueen wrote:
Bocsi Zsóka, kicsit infantilisak vagyunk Onnával... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Remélem nem baj, hiszen pont ezért nézünk koreai filmeket és rajongunk ifjú sportos alkatú sztárokért.
Nagyon tetszik a sorozat, No Min Woo-t én is kicsit túl gyerekesnek találom. Nagyon ki lehetett éhezve a műsorvezetőnő, hogy "rábukott". Azután persze eloszlott a köd :goggle: :goggle: :goggle: és látta, hogy egy hisztis kamasz maradt a srác még 30 évesen is (mint a filmbéli kora). A 815 viszont bizonyos lelki kötődést is jelenthet. Bár ki tudja. Végignéztem az újabb részeket is angol felirattal. Már nagyon megnézném magyarul is ismét, mert tetszik a film és a téma,.
Ha gif-ben fel lehetne tenni a műsorvezető úr gatyás táncát, ami zsarolásképpen felvett a telefonjára ( ellentételezésként - hogy beprotezsálja, hogy együtt mondjanak híreket, de hallgatni fog arról, hogy kismama ) - hát jót mulatnék, akárhányszor látnám.

Image

kzsoka

Postby kzsoka » Tue Nov 18, 2014 5:52 pm

Sziasztok!

Miután nagyon sok minden megesett ennek az epizódnak a feliratával, végre sikerült befejeznem én feltöltenem. Tovább bonyolódnak az események az "olcsó kis ribanc" akciózása miatt. Sokkal szemetebb, mint Jo Eun Cha barátunk (Bae Soo Bin). Az elejétől fogva nem kedveltem, de most szívem szerint jól megtépném :crazy: Elég változatosan alakulnak az események, most következnek a küzdelmes idők.
Most ismét néhány nap szünet, a másik sorozat 15. része miatt. Hét végére, azért remélem, jövök az 5. résszel.

Kedves desertqueen és onna!

Soha ne legyetek kevésbé infantilisek! :-) Élvezem, ha a topikokban megy néha a bolondozás, ha olyan a hangulatom, én is be szoktam szállni. :D
Az esküvő esetén, amiről írtam, a családok már megszerveztek mindent, mire bemutatták egymásnak a főszereplőket :roll . A tulaj koreai barátja is kb. így nősült meg úgy 20 éve. Két héttel az esküvő előtt felhívta az anyja, hogy édes fiam, 2 hét múlva x órakor elveszed xy-t. És mit mondott az édes fia: Igen, anya! :roll Remélem, a 2 lánya, akik már itt születtek, szabadon választhat majd.

Image
Akcióban az 'aranyásó' :x :x :scratch:

gilnis

Postby gilnis » Tue Nov 18, 2014 6:03 pm

kzsoka wrote:Tovább bonyolódnak az események az "olcsó kis ribanc" akciózása miatt. Sokkal szemetebb, mint Jo Eun Cha barátunk (Bae Soo Bin). Az elejétől fogva nem kedveltem, de most szívem szerint jól megtépném :crazy:

Hú, Zsóka ennél pontosabban nem is lehetne jellemezni! Hogy én is mennyire utálom a legelső perctől! :x Elviselhetetlen! :crazy: De a balek úrifiútól is verem a fejem a falba, pedig az övét kéne... :x Annyira kiborító mindhárom főszereplő (nem is beszélve a begyöpösödött családtagokról illetve az embertelen, érzéketlen, tuskó kollégákról) leszámítva Ki Young-ot, hogy tulajdonképpen miért is tetszik ez nekem? :lol Mert nagyon-nagyon tetszik, és alig várom az új részét, pedig amilyen irányba haladnak a dolgok, megint csak mérgelődni fogok. :whistling:
ImageImageImage

nb76

Postby nb76 » Tue Nov 18, 2014 6:25 pm

Szia Zsóka, nagyon szépen köszönöm a 4. rész fordítását. :D

novcsi6

Postby novcsi6 » Tue Nov 18, 2014 6:42 pm

Köszönöm szépen a 4. részt :) :)

onna

Postby onna » Tue Nov 18, 2014 7:15 pm

Köszönöm a 4. részt drága Zsóka. Mi is az a másik, amit parallel fordítasz?

Én is nagyon utálom első megnyilvánulásától kezdve az "aranyásót". Hogy milyen szemét kis dög és még később milyen, hát én is mondom a magamét, amikor megjelenik és lecsapja a hisztit. S az a hülye balek szépfiú meg beveszi és megsajnálja. De nem akarok az események elé menni, nagyon várom ezt a folytatást. A bemondónőn kívül egyedül Bae Deu-Ro normális, bár a foglalkozása elég bizarr, hogy mindent elvállal szegbeveréstől áludvarlásig.A maga módján éli az életét ő is.

Igaza van gilnisnek, mindenki szemét módon viselkedik (de mindezt majd a mama fogja megkoronázni!). Máris nézem és sajnálom, hogy mást is fordítasz - pedig lehet, hogy azt is nézem, csak most nem ugrik be, hogy mi az - ez viszont most a legizgalmasabb témájú film szerintem, ami megy a tévében.

Bae Soo Bin alsógatyás táncát nem sikerült még giftesíteni? Nagyon megnézném azt a jelenetet ismét :goggle: :mrgreen: :goggle:

kzsoka

Postby kzsoka » Tue Nov 18, 2014 7:52 pm

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm, aki betért ide és posztjával segít, bíztat. Nagyon szeretek mindenkit! :wub:

Kedves gilnis!
Hasonlóak az érzéseim, mindig nagyon várom a szombat estét. Alig kerül fel a torrent, már szedem is le és nézem felirat nélkül . :-) Az angol felirat úgyis csak hétfő-kedd magasságában érkezik meg, addig nem bírnék várni.

Kedves onna!
Hogy mikre nem veszel rá :D Életemben először próbálkoztam gif-fel, hogy sikerült-e (és sikerül-e feltöltenem) azt még nem tudom :roll A másik sorozat, amit fordítok, a '100 year's legacy', ami egy 50 részes családtörténet. Én nagyon szeretem, valahogy le tudja kötni a figyelmemet és izgalommal vártam annál is a szereplők sorsának alakulását.

Image

gilnis

Postby gilnis » Tue Nov 18, 2014 8:07 pm

onna wrote:A bemondónőn kívül egyedül Bae Deu-Ro normális, bár a foglalkozása elég bizarr, hogy mindent elvállal szegbeveréstől áludvarlásig.

Igen, igen, igen! Ő az én Pedróm, akit már említettem. :wub: :wub: Minden elismerésem, hogy elviseli azt a hisztérikát. Bírom, amikor neveli. :D

Onna, hogy csodálhasd:
[spoiler]Image[/spoiler]
Nézzétek, mit találtam, partiztak a drágáink (Park Shi Yeon - Bae Soo Bin - Jang Ki Yong):

Image

gilnis

Postby gilnis » Tue Nov 18, 2014 8:14 pm

kzsoka wrote:Kedves gilnis!
Hasonlóak az érzéseim, mindig nagyon várom a szombat estét. Alig kerül fel a torrent, már szedem is le és nézem felirat nélkül . :-) Az angol felirat úgyis csak hétfő-kedd magasságában érkezik meg, addig nem bírnék várni.

Én kéthetente szoktam nézni, hogy duplázhassak. Olyan kár, hogy lecsökkentették heti egyre. Nem is értem. Ha a nézettség a fontos, akkor érdekük lenne a heti kettő. Az egyrészeseket sokkal kevesebben követik.

Még mindig úgy gondolod, hogy nem lesz köztük románc? Szerintem ki van csukva, hogy ne legyen. :D
ImageImageImage

kzsoka

Postby kzsoka » Tue Nov 18, 2014 8:21 pm

Kedves gilnis!

Az utolsó rész és a következő előzetese alapján, igencsak alakul a molekula :D Azt hiszem elvarázsolta a műsorvezető urat, hogy ő vágta el a köldökzsinórt. Lesz itt még harc az apák frontján :roll Ahogy elnéztem, azért itt is fel fog bukkanni a sorozatok elmaradhatatlan kelléke, az amnézia. Amilyen bávatagon néz ki a fejéből Tae Yun, szerintem a vaddisznó támadása általános törlést végzett :-)

gilnis

Postby gilnis » Tue Nov 18, 2014 8:48 pm

Engem az varázsolt el, amikor kikelt magából ott a kórházban (tök aranyos volt, másfelől vicces, hogy pont ő, mint nagy feminista? :D), amikor a csajt nem akarták ellátni. Az az érvelés nálam is kiverte a biztosítékot..... :cussing:

Amnéziáról nem tudtam, most megijesztettél. :O Ritkán, de akár nagyon jól is fel lehet használni ezt az elemet egy-egy történethez. Drukkolok! :pray:
ImageImageImage

desertqueen

Postby desertqueen » Tue Nov 18, 2014 10:05 pm

Kedves Zsóka, nagyon köszönöm a 4. részt... leragad a szemem, de kitámasztom és megnézem, mert olyan résznél hagyták abba az előzőt, amire azt szoktam mondani, hogy:
"Na, ne máááááá!!!"
Az "olcsó kis ribanc" nem egy megosztó személyiség :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...... szerintem 100 emberből 108, kikaparná a szemét... én az elsők között! :twisted: :twisted:

desertqueen

Postby desertqueen » Tue Nov 18, 2014 10:07 pm

gilnis wrote:
Onna, hogy csodálhasd:
[spoiler]Image[/spoiler]

Tetszik a spoilered :mrgreen: ... még így, rózsaszín bukósisakban is jöhetne hozzám zuhanyozni, vagy úszni, vagy motorozni... vagy mit... egyáltalán mit csinál? :blink :blink

kzsoka

Postby kzsoka » Wed Nov 19, 2014 9:30 am

Sziasztok!

onna írja:
Nagyon ki lehetett éhezve a műsorvezetőnő, hogy "rábukott". Azután persze eloszlott a köd és látta, hogy egy hisztis kamasz maradt a srác még 30 évesen is (mint a filmbéli kora).

Szerintem kölcsönös volt ez a szerelem, a csaj nem önszántából szakított a sráccal, hanem az anyja fenyegetése miatt :-( A spermabankot meg azért hazudhatta, amit Tae Yun nővére mondott. Ha elhiteti, hogy nem ő az apa, akkor a nagyszülők talán nem akarják elvenni tőle a babát.

Egy kis ízelítő a sorozat zenéjéből:

https://www.youtube.com/watch?v=gWSv1BD94MU

gyomar

Postby gyomar » Wed Nov 19, 2014 11:56 am

Szia Zsóka!
Nagyon szépen köszönöm neked a 4.rész feliratának fordítását. gyomar :-)

onna

Postby onna » Wed Nov 19, 2014 6:42 pm

[quote="kzsoka"]

Kedves onna!
Hogy mikre nem veszel rá :D Életemben először próbálkoztam gif-fel, hogy sikerült-e (és sikerül-e feltöltenem) azt még nem tudom :roll A másik sorozat, amit fordítok, a '100 year's legacy', ami egy 50 részes családtörténet. Én nagyon szeretem, valahogy le tudja kötni a figyelmemet és izgalommal vártam annál is a szereplők sorsának alakulását.

Kedves kzsoka, gilnis,

köszönöm és csodálom Ba Soo bin alakítását (nem tudok nem nevetni a nevén, ha összeolvasom az első két részét a nevének) akkor talán köztük jön össze valami a kolléganővel. Hiszen minden fontos eseménynél ott volt:ha furkált, riportot készített az egyedülálló anyákról,hogy példát statuáljon a kolléganőnek, ha segített kórházba vinni, segédapaként aláírni a nyilatkozatot, mint gondviselő és leszidni az információs pultos kiscsajt, a köldökzsinórt elvágni , ködösíteni, hogy nehogy elvegyék a kolléganő gyerekét és visszakapja az állását, no és mint az előzetesből kiderült, még a hátán is cipeli a kis srácot.
Nekem nagyon tetszik ez a sorozat.
Favorit.
Kár, hogy egy héten csak egyszer megy. Nem tudom, milyen a nézettsége, nem találtam rá.
De.
Alig várom és már nézem is adás után. Ezért próbáltam sugalmazni, hogy mi lenne, ha inkább erre gyorsítanál rá, hiszen a 100 év már lement, arról nem folyna ilyen parázs lelkesedés és vita, találgatás meg szurkolás részenként adást követően. (Persze könnyen beszélek, én már láttam a 100 év...sorozatot, de most nem nézném azt és nem írnék hozzászólásokat sem, mert inkább ez a sori izgat. Azt bármikor, aktualitás nélkül meg lehet még nézni.)
Az éppen aktuális sorozatnak viszont megvan a varázsa. :sleeping: :nuts: :sleeping: :nuts: :sleeping: :nuts: :sleeping: :nuts: :sleeping: :nuts: :sleeping: :nuts:

onna

Postby onna » Wed Nov 19, 2014 6:56 pm

kzsoka wrote:Sziasztok!

onna írja:
Nagyon ki lehetett éhezve a műsorvezetőnő, hogy "rábukott". Azután persze eloszlott a köd és látta, hogy egy hisztis kamasz maradt a srác még 30 évesen is (mint a filmbéli kora).

[spoiler]Szerintem kölcsönös volt ez a szerelem, a csaj nem önszántából szakított a sráccal, hanem az anyja fenyegetése miatt :-( A spermabankot meg azért hazudhatta, amit Tae Yun nővére mondott. Ha elhiteti, hogy nem ő az apa, akkor a nagyszülők talán nem akarják elvenni tőle a babát.[/spoiler]

Ebben igazad van, viszont a szerelem köde eloszolhat a másik hülyesége miatt. Emlékezz, amikor még nem tudta, hogy terhes, mondta a lány, hogy elege van a fiú gyerekes hülyeségeiből. Azután pedig a srác továbbra is gyerekesen hisztizett és viselkedett, s csak akkor (azután) bánta meg a viselkedését, amikor már senki sem látta. Erre mondják, késő bánat. :goggle: :goggle: :goggle: Igaz a fiú férfiasságát sérthette, hogy spermabankot mondott, az "ő magjára" (ezen a szón jót röhögtem) , de akkor tényleg nem mondhatott nevet, hiszen a kedves "anyósmama" előtte érthetően megfenyegette és a bemondó orvosfeleség kolléganő is világosan tudtára adta saját példáján át, hogy mi vár rá, ha kitudódik, ki a gyerek apja. Én sem cselekedtem volna másként. Már jó pár filmben láthattuk, hogy a papához kerül a gyerek és a mama még csak nem is találkozhat többé vele. S amilyen szemét az aranyásó, még képes megkaparintani magának, hogy bebiztosítsa magát.
A legutóbbi részben az édesmama kiborított. Hogy lehet valaki ilyen kegyetlen
:pale: Később pedig majd ő lesz az aranyoskodó nagymami. Főleg, ha megtudná, hogy kinek a fia. Utálom. Nem hiába hagyta el a férje.Jó lenne, ha a bemondónő igazi apja támogatólag felbukkanna. Lelki támaszt adva.

onna

Postby onna » Wed Nov 19, 2014 7:07 pm

http://youtu.be/gGDOREh-kzs
No Min Woo mennyire másként nézett ki. Most tényleg porcelán figura. A vadász jelenet után kíváncsi vagyok milyen lesz azzal az égnek álló hajjal biztos lesz meglepi a családjának.
http://youtu.be/2rAjNRsHGCM

A Full house-ban is No Min Woo - teljesen másként néz ki itt is. Jobban áll ez a haj is neki, mint ebben a mostani sorozatban.
http://youtu.be/bxiRuN0RVzE

gilnis

Postby gilnis » Wed Nov 19, 2014 7:14 pm

onna wrote:...segédapaként aláírni a nyilatkozatot, mint gondviselő és leszidni az információs pultos kiscsajt

Ezen én nem tudok továbblépni. Milyen iszonyatos képmutatás ez? Ha nincs gondviselő, elzavarnak a francba, de bárki aláírhatja, és akkor mégis minden rendben, akármilyen képtelenség is, és lazán vélelmezik a apaságot?! Annyira felháborítónak tartom! :x

A megvitatásban nagyon benne vagyok! Szeretem mind a négy páros történetét (még ha piszkosul utálom is azt az aranyásó r*bancot), mindegyiké tök érdekes, fordulatos, illetve egyiké sem megszokott. :thumleft:
ImageImageImage

onna

Postby onna » Wed Nov 19, 2014 7:37 pm

gilnis wrote:
A megvitatásban nagyon benne vagyok! Szeretem mind a négy páros történetét (még ha piszkosul utálom is azt az aranyásó r*bancot), mindegyiké tök érdekes, fordulatos, illetve egyiké sem megszokott. :thumleft:

Felháborítónak tartom, hogy a gyereket a gazdag család kisajátíthatja vérség címén, azután pedig úgy bánnának vele, mint egy fattyúval. S nem lenne sem igazi anyja, sem védelmező apja, csak egy utolsó jöttment, akit bármikor ha gyereke születik a házaspárnak, akkor az "igazi" cselédje lesz. Legalábbis az eddigi filmek alapján.
El tudom képzelni az ilyen szituációt, amikor ketyeg a nőben a gyerekvágy és szinte nem számít ki az, aki egy kis szeretet ad, attól felvállalja a gyereket is. Ezzel persze nem kell felvállalni egy hülye módon viselkedő férjet, annak konzervatív szüleit az évi 11 emlékezési szertartással, amit természetesen az ifjú asszonynak kell levezényelni és megcsinálni. (Már ez elég riasztóan hangzott, mintha egész évben csak gyászolni kellene.Csak azt nem értem, miért mindig egy családnak kell ezt megrendeznie, amikor ott volt a többi testvér is, azok is felvállalhatták volna felváltva.Persze biztos ezzel akartak villogni, hogy nekik milyen jól megy, hogy az összes költséget vállalni tudják.)
Ez a ketyegés a 40 éves szerkesztőnőn is elindult, ezért van annyira felháborodva, hogy végre szerelmes lett, odaadta magát és az nem viszonozza, mert csak egy strigulának szánta, nem örökké tartó hűségnek.
Azután itt van a fiatal srác, aki pénzkeresetként felvállal házimunkát, de jópofa volt, amikor közölte, hogy a gyerekcsináláshoz nem tud árat mondani, ezért nem vállalja. S hogy kiakad ezen a gazdag csajszi, mintha igaziból járnának, s megcsalta volna, úgy esik neki. A srác jó pedagógiai célzatossággal helyreteszi párszor, tanítja szinte, hogy hogy kell nőként viselkednie. Ez tetszik, nagyon szimpatikus a fiú. Már azzal a tettével is, amikor felhívta a műsorvezetőnőt, hogy figyelmeztesse, hogy el akarják lopatni a kórházi kartonját.
A dr-né műsorvezető és Ari lánya sorsa is érdekes példát mutat, kíváncsi vagyok, hogy alakul a házassága és a gyerekével való kapcsolata. Intő példa a barátnő felé.

kzsoka

Postby kzsoka » Thu Nov 20, 2014 4:42 pm

Sziasztok!

Átgondoltam az érveiteket, és döntésre jutottam. :-) Most párhuzamosan fordítom ennek a sorozatnak az 5. részét és a másiknak a 15. részét. Ezzel holnapra elkészülök, remélem, estefelé fel is tudom tenni. Előbb nem, mert a munkahelyemen nagyon gyenge a wifi, bejelentkezni is egy örökkévalóságig tart. Szombatra leszek kész a másik sorozat következő részével (ami elég nagyra sikeredett, közel 1000 soros, emellett rengeteget el kell venni vagy hozzá kell tenni az angol felirathoz képest).Akkortól, amíg utól nem érem a vetítést, ráhajtok ezzel a sorozattal :-) Utána úgyis csak heti egy rész megy és jól tudok haladni mellette a 100 year's legacy-val. Remélem, mindenki elégedett lesz a döntésemmel. :roll

Jó szórakozást és megvitatást mindenkinek! :wub: Ha haladni akarok, akkor erre most még nem nagyon van időm. :-)

gyomar

Postby gyomar » Thu Nov 20, 2014 7:28 pm

Sziasztok!
Megnéztem a videókat amit Onna betett, hát nem semmi volt akkor ez a pasi volt húsa,jó volt volt rá nézni, most meg mint egy múmia, no de nem baj így szeretjük (egy picit).
Zsóka! Nagyon szépen köszönöm, és én nagyon elégedett vagyok a döntéseddel. :salut: :salut:

onna

Postby onna » Thu Nov 20, 2014 9:27 pm

gyomar wrote:[spoiler]Zsóka! Nagyon szépen köszönöm, és én nagyon elégedett vagyok a döntéseddel. :salut: :salut:
[/spoiler]
Drága Zsóka,
nagyon köszönöm én is a döntésed. Szerintem izzani fog a sok hozzászólástól a fórumnak ez az oldala, hiszen a film sok olyan témát és problémát felvet, amit frissiben jó kibeszélni.
Megint egy jó kis társaság fog összejönni hogy megvitassuk a sorozatot.

köszi-köszi-köszi-köszi-köszi-köszi-köszi-köszi-köszi-köszi
:argue: :thumright: :argue: :thumleft: :argue: :thumright: :argue: :thumleft: :argue: :thumright: :argue: :thumleft:

onna

Postby onna » Thu Nov 20, 2014 9:40 pm

[quote="gyomar"]
[spoiler]Megnéztem a videókat amit Onna betett, hát nem semmi volt akkor ez a pasi volt húsa,jó volt volt rá nézni, most meg mint egy múmia, no de nem baj így szeretjük (egy picit).[/spoiler]
Ugye gyomar, hogy mennyivel jobban nézett ki régebben? S amit énekel, nagyon jó. Azt kell mondanom, jobb énekes, mint színész -legalábbis ebben a sorozatban eddig. Lehet, hogy később változni fog - de ez nem az ő hibája, ez rendezői döntés, hiszen a színészek kinézetétől kezdve, a viselkedéséig minden egy előre megtervezett és jóváhagyott rendezői utasítás része. [spoiler]Lehet, hogy majd lesz egy nagy váltás : és a hisztisen dühöngő, a szerelmes nővel szemben viselkedni nem tudó szerelmesből a farkas vagy vadkan kihozza a férfit, aki egyenlőre nem tudja,hogy ki ő. Ha igazolvány nélkül ment vadászni, holott azt gondolom, ez Koreában is engedélyhez és papírmunkához kötött, mert fizetni kell érte. Hacsak nem a saját birtokán próbált vadászni. De a társának - akivel beszélgetett, s aki bérvadász volt - s akinek eldicsekedett a gyerekeivel - kellett tudnia, hogy kivel megy lőni. Szóval izgatottan várom a szombatot.[/spoiler]
Azt meg tudja valaki mondani, hogy a nevem mellé miért csak én kaptam zöld pontot? Ez valami dícséret, hogy tetszik az avatarom, vagy sok a szövegem és szabad a pálya, hogy tovább szövegeljek? De ha már túlzásba esek, piros pontot kapok? :idea: :idea: :idea: :idea:

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Nov 21, 2014 7:05 am

Szia kedves Zsóka ! ! ! Hálásan köszönöm a 3.és 4.részek feliratát. :whistling:

gyomar

Postby gyomar » Fri Nov 21, 2014 11:25 am

Szia Onna!
Ha jól tudom a zöld pötty a neved mellett azt jelenti, hogy TE be vagy jelentkezve a DA.-ra.Nagyon várom én is a folytatást,mert nagyon jó és érdekesek azok a témák amelyek döntögetik a falakat.Tudjuk ettől nem fog változni a több ezer éves beidegződés, de azt viszont már Ők is látják, hogy nem minden jó úgy ahogy van.Szép hétvégét kívánok mindenkinek gyomar :-)

Return to “Subtitles”