Secret Love (KARA) [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.

Melyik történet tetszett a legjobban?

1. Hiányzol
7
30%
2. A bakancslista 13. pontja
5
22%
4. Hét nyári nap
2
9%
5. Kávéztál már egy angyallal?
9
39%

Total votes: 23

gilnis
Fansubber
Fansubber

Secret Love (KARA) [Hungarian Subs] (Complete)

Postby gilnis » Tue Aug 12, 2014 4:36 pm

SECRET LOVE

Image

Cím: 시크릿 러브 / Secret Love
Műfaj: romantika, fantasy
Epizódok száma: 10
Sugározta: DRAMAcube, 2014. jún. 13-tól 2014. júl. 11-ig

A Secret Love öt egymástól független romantikus mese Kim Kyu Tae (It's Okay It's Love / That Winter The Wind Blows / Padam, Padam) rendezésében,
a KARA lányegyüttes volt és jelenlegi tagjainak főszereplésével.

1. történet: Hiányzol
[spoiler]Főszerepben:

Han Seung Yeon
mint Ji Hye
Yeon Woo Jin mint Hyun Jin

A modell Ji Hye és a fényképész Hyun Jin régóta egy párt alkotnak. A lány mindig előbbre valónak tartotta a karrierjét, de amikor a barátja egy balesetben meghal, Ji Hye az életét is feláldozná, csak hogy megakadályozza a tragédiát. Visszautazva az időben megpróbálja legyőzni a sorsot, és megmenteni Hyun Jin-t a végzetétől.

Fordítás:

Magyar szöveg: gilnis
Many thanks to DramaFever for the English subtitles!

Videó letöltése:

1. http://uptobox.com/w45bpi951iw1 vagy http://uptobox.com/wjx3e8s5bids
2. http://uptobox.com/hpzzn91sctxk vagy http://uptobox.com/nwdovtcd6xlz

Image[/spoiler]
2. történet: A bakancslista 13. pontja
[spoiler]Főszerepben:

Goo Ha Ra
mint Hyun Jung
Kim Young Kwang mint Joon Moon

Hyun Jung-gal közlik a kórházban, hogy már csak néhány hónapja van hátra. Mivel csüggedni nincs ideje, a lány vakációzni indul. Jeju-n megismerkedik Joon Moon-nal, aki előtt ugyan ott az élet, ő mégis el akarja azt dobni magától. Hyun Jung nem is akar tágítani mellőle, amíg jobb belátásra nem bírja, majd mindketten nem várt élmények elébe néznek.

Fordítás:

Magyar szöveg: Summi
Javította: gilnis

Videó letöltése:

3. http://uptobox.com/720zvvq2469h vagy http://uptobox.com/449vbzyw7ur7
4. http://uptobox.com/aalci6uu11oh

Image[/spoiler]
3. történet: Orgona
[spoiler]Főszerepben:

Kang Ji Young
mint So Yeol
Bae Soo Bin mint Hyun Joon

A középiskolás So Yeol-nak a nyomulós vagány helyett a háttérben észrevétlenül őrködő lovag az esete. Miután összeesik egy fellépésen, a kórházban köt ki, ahol egy különös álomból tér magához. Megismerkedik a mellette fekvő beteg állandó látogatójával, a magányos Hyun Joon-nal, aki már hónapok óta nem mozdult a kómában lévő szerelme ágya mellől.

Fordítás:

Magyar szöveg: gilnis

Videó letöltése:

5. http://uptobox.com/rwu5vmhm9kd5 vagy http://uptobox.com/rx7qq8yn9nwt
6. http://uptobox.com/rap1exjinbim vagy http://uptobox.com/na2oybyx0q0h

Image[/spoiler]
4. történet: Hét nyári nap
[spoiler]Főszerepben:

Nicole Jung
mint Melly
Lee Kwang Soo mint Tae Yang

Melly-t egyik döbbenet éri a másik után. 1. Akit az apjának hitt, nem is az édesapja. 2. Az igazi édesapja elhunyt. 3. A ráhagyott örökségéhez pedig két kártyán keresztül vezet az út. A különös útján Melly segítőtársául szegődik egy gyermekkori ismerőse, Tae Yang, aki a nagy adóssága elől menekül, és azt reméli, Melly révbe érésekor neki is csurran-cseppen valami.

Fordítás:

Magyar szöveg: gilnis és Summi

Videó letöltése:

7. http://uptobox.com/re1xma3mabjs vagy http://uptobox.com/l1j0688nzv3w
8. http://uptobox.com/tknk70fiy4ae vagy http://uptobox.com/8017kw6q3brw

Image
[/spoiler]
5. történet: Kávéztál már egy angyallal?
[spoiler]Főszerepben:

Park Gyu Ri
mint Sun Woo
Ji Chang Wook mint Chun Sa Nam

Sun Woo-nak évek óta az minden vágya, hogy Woo Bin végre elfogadja őt. Egyik éjjel aztán megjelenik a lány előtt az őrangyala, mondván ő majd segít teljesíteni a kívánságát. Ketten addig-addig ügyeskednek (vagy ügyetlenkednek), míg lassan Woo Bin elkezd felfigyelni Sun Woo-ra. Ő azonban a cél előtt elbizonytalanodik: mit is kívánt pontosan?

Fordítás:

Magyar szöveg: Summi

Dalszövegek: gilnis

Videó letöltése:

9. http://uptobox.com/pyc4ztloclee
10. http://uptobox.com/wxcozs91x9d4 vagy http://uptobox.com/3kfqyv9gjm72

Image[/spoiler]

A nagyméretű videókhoz tartozó linkek a második oldalon találhatóak.

A feliratokat TILOS áruba bocsátani!
TILOS módosítani, beégetni és BÁRHOVÁ feltölteni!
Attachments
KARA_Secret_Love_E05_part1_hun.srt
Park Gyu Ri & Ji Chang Wook (Kávéztál már egy angyallal? 1. rész)
(74.17 KiB) Downloaded 531 times
KARA_Secret_Love_E05_part2_hun.srt
Park Gyu Ri & Ji Chang Wook (Kávéztál már egy angyallal? 2. rész)
(74.35 KiB) Downloaded 524 times
KARA_Secret_Love_E04_part1_hun.srt
Nicole Jung & Lee Kwang Soo (Hét nyári nap 1. rész)
(72.12 KiB) Downloaded 440 times
KARA_Secret_Love_E04_part2_hun.srt
Nicole Jung & Lee Kwang Soo (Hét nyári nap 2. rész)
(70.2 KiB) Downloaded 441 times
KARA_Secret_Love_E02_part1_hun.srt
Goo Ha Ra & Kim Young Kwang (A bakancslista 13. pontja 1. rész)
(29.88 KiB) Downloaded 649 times
KARA_Secret_Love_E02_part2_hun.srt
Goo Ha Ra & Kim Young Kwang (A bakancslista 13. pontja 2. rész)
(29.4 KiB) Downloaded 662 times
KARA_Secret_Love_E03_part1_hun.srt
Kang Ji Young & Bae Soo Bin (Orgona 1. rész)
(29.66 KiB) Downloaded 652 times
KARA_Secret_Love_E03_part2_hun.srt
Kang Ji Young & Bae Soo Bin (Orgona 2. rész)
(26.24 KiB) Downloaded 481 times
KARA_Secret_Love_E01_part1_hun.srt
Han Seung Yeon & Yeon Woo Jin (Hiányzol 1. rész)
(30.18 KiB) Downloaded 827 times
KARA_Secret_Love_E01_part2_hun.srt
Han Seung Yeon & Yeon Woo Jin (Hiányzol 2. rész)
(22.96 KiB) Downloaded 740 times
Last edited by gilnis on Mon Aug 25, 2014 9:28 pm, edited 5 times in total.

gyomar

Postby gyomar » Tue Aug 12, 2014 5:17 pm

Kedves Gilnis!
Nagyon szépen köszönöm neked, hogy fordítod ezt a sorozatot.
gyomar :-)
Last edited by gyomar on Tue Aug 12, 2014 5:51 pm, edited 1 time in total.

zsike955

Postby zsike955 » Tue Aug 12, 2014 5:28 pm

Nagyon szépen köszönöm az 1-2.rész feliratát!

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Aug 12, 2014 6:15 pm

Gyomar és Zsike, nagyon szívesen! :)
Ha az első történeten nem fogtok olvadozni :wub: :wub: :faint: akkor semmin! :mrgreen:

Kedves kolleginámmal igyekszünk, és hamarosan hozzuk is a második történetet! :)

Lexy segítségével találtam sokkal nagyobb méretű videókat is, úgyhogy amennyiben lesz rá igény, ahhoz is készül majd felirat. :)
ImageImageImage

racznemagdi

Postby racznemagdi » Tue Aug 12, 2014 6:59 pm

Kedves gilnis!
Nagy bajban vagyok! Már nagyon vártam ennek a sorozatnak a feliratát, le is van nekem töltve mind az öt rész, de a részek egyben vannak! Innen töltöttem le:
http://airens357.net/free-download-dram ... a-episode/
Megpróbáltam letölteni most onnan, ahonnan te javaslod, de onnan nem tudom. Most mit tegyek?

jutka12

Postby jutka12 » Tue Aug 12, 2014 7:00 pm

kíváncsian begyűjtöttem ezt a 2 részt máris.
köszönet a fordításért.

jutka12

Postby jutka12 » Tue Aug 12, 2014 7:05 pm

racznemagdi!

nagyon gyorsan leszalad-mert kis részek, 4-6 perc alatt /
linkre klikk, ablak bejön; középen: create download link (zöld hosszú gombra van írva) megnyomod, és a helyébe kerülő hosszú zöld gomb mondja is hogy klikklelj rá a letöltéshez. megnyomás után feljön a saját géped ablakja hogy hova mentse el, nyomod és lent is van.

racznemagdi

Postby racznemagdi » Tue Aug 12, 2014 7:20 pm

Kedves Jutka és gilnis!
Első rémületemben nem tudtam, mit kezdjek ezzel az uptobox-al, de mégiscsak boldogultam vele. Már jön lefele a második rész is. Becsapott az eszem, többnyire el van dugva a letöltési gomb, itt meg ordítóan nagy és színes volt, nem mertem rákattintani. De mivel már többen is letöltöttétek, gondoltam megpróbálom. Szóval minden rendben.
Azon a linken, amiről az egybe-részeket letöltöttem, van angol felirat is:
http://airens357.net/free-download-dram ... a-episode/

Kedves gilnis, köszönöm szépen hogy nekiálltál lefordítani ezt kis sorozatot és nagyon köszönöm az első részt is!

novcsi6

Postby novcsi6 » Tue Aug 12, 2014 7:24 pm

Nagyon szépen köszönöm az első két részt :) :)

Carmi

Postby Carmi » Tue Aug 12, 2014 7:35 pm

Nahát, Gilnis, szóval ezért írtad, hogy fordítasz, és most mi lesz a sorozatnézéssel? Értem. Legszívesebben egyszerre két dolgot is csinálnál, igaz?
Nagyon köszönöm az újabb ajándékodat! A rendező eddigi és jelenlegi munkái, meg a tény, hogy te rácuppantál... már töltöm is. :wub:

_Kata_

Postby _Kata_ » Tue Aug 12, 2014 7:39 pm

Kedves Gilnis!

Köszönöm szépen az 1. részt. :-)

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Aug 13, 2014 8:08 am

Kedves Magdi, Jutka, Novcsi, Carmi és Kata! :)

Nektek is nagyon szívesen, remélem, hogy tetszeni fog. Úgy nézzétek, hogy mese.... :whistling:
Szerintem ilyen szintű romantikát csak a koreaiak tudnak! :wub:

Jutka, köszi szépen, hogy kisegítettél!
Én sem örültem az uptobox-nak, mert tudtam, hogy sokaknak problémás lesz, pedig nem ördöngősség. De akkor még nem találtam más lehetőséget, és ezt a sorozatot azonnal akartam! :wub:

Magdi, azt hiszem, megmentettél minket! :cheers: Nagyon köszönöm! Most már végigviszem a tíz részes változatot, de utána megcsinálom majd az öt részeshez is a feliratokat. Remélem, tényleg passzolnak.

Carmi, őszintén szólva az első történet tetszik csak úgy, de ha már nekiállok, nem hagyhatom félbe. Szerencsére van hozzá nem is akármilyen segítségem. :)
A férfi színészek egyébként VALÓDI színészek. Bőven kárpótolnak az alakításukkal, ha a leányzók halványabbak is. :)

Kíváncsian várom majd a véleményeteket! :)
ImageImageImage

Hayako
Fansubber
Fansubber

Secret love

Postby Hayako » Wed Aug 13, 2014 10:52 am

Kedves Gilnis!

Először is köszönöm a feliratot! :) Nagyon kíváncsi voltam erre a sorozatra és örülök, hogy készül hozzá a magyar felirat. Magát, a K-ARA csapatot
nem nagyon ismerem, de a történetek és a színészek miatt mindenképpen meg fogom nézni ezt a nem túl hosszú sorozatot. :roll

Image
Image
Folyamatban: Ando Lloyd, Meglepetésprojekt, The Ancient Magus' Bride
Tervezettek: Hot Road, Sensei, Make Kiss and Bow, My little Monster

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Aug 13, 2014 2:54 pm

Sziasztok! :)

Olyan sorozatba, aminek a műfaja között a "fantasy" szócska is szerepel, még csak bele sem néztem eddig. Valahogy idegenkedem tőle. De lehet, hogy most kivételt teszek és belekukkantok... Image
Last edited by yeva0814 on Wed Aug 13, 2014 6:34 pm, edited 1 time in total.
Fordításaim: Friends ~ Cinderella Man ~ The Thorn Birds ~ Queen of the Game ~ Hero ~ East of Eden ~ Dae Mul ~ Fantasy Couple ~ Swallow the Sun ~ Her Legend ~ Prime Minister andI ~ Hotel King ~ One Sunny Day ~ History of the Salaryman ~ Mystery Queen
Folyamatban: Monster (36-50)

Blackfield

Postby Blackfield » Wed Aug 13, 2014 3:59 pm

Kedves Gilnis!
Nem tudom, hogy hol rontottam el, de nekem a megadott videókhoz egyáltalán nem passzolnak a feliratok - pedig próbáltam felcserélni őket, hátha elbénáztam az átnevezésnél, de ez sem segít. Letöltöttem mindent újra és akkor sem - ha ez csak az én problémám, akkor elnézést kérek a nyavalygásért.
Nagyon megörültem ennek a sorozatnak, mivel Lee Kwang Soo-t kedvelem és kíváncsi vagyok mit alakít az egyik történetben. :D
Köszönöm a munkát. :]

Hayako
Fansubber
Fansubber

Secret Love

Postby Hayako » Wed Aug 13, 2014 4:24 pm

Sziasztok!

Nekem sem jó a felirat és a megadott videó. Valaki tudna adni egy másik letöltési linket?
Image
Folyamatban: Ando Lloyd, Meglepetésprojekt, The Ancient Magus' Bride
Tervezettek: Hot Road, Sensei, Make Kiss and Bow, My little Monster

racznemagdi

Postby racznemagdi » Wed Aug 13, 2014 4:30 pm

Kedves gilnis! Örülök, hogy tudtam segíteni, én megvárom a feliratot az egybe részekhez. Köszönöm, hogy ennyit fáradsz vele!

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Aug 13, 2014 4:33 pm

Blackfield, örülök, hogy téged is érdekel! :) Lee Kwang Soo-ról egyezik a véleményünk, nagyon csípem a srácot! :D

Bocsika a linkek miatt! Épp az előbb néztem, hogy nagy egy marha vagyok! :doh: Azóta kijavítottam!

Amiket először rossz helyre tettem be, azok a linkek a 3-4. rész videóihoz tartoznak.

Mentségemre szóljon: zűrzavar volt a forgatás, a tévében levetítés, a feliratozás ill. így a számozás között, és ezért a végére sikeresen belekeveredtem én magam is. Ezek után merjem mondani, hogy ne nézzétek a számozást, csak higgyetek nekem? :D
ImageImageImage

Blackfield

Postby Blackfield » Wed Aug 13, 2014 5:14 pm

Kedves Gilnis!

Már minden oké, köszönöm a javítást és a munkát! :cheers: :notworthy:
... ahogy belenéztem a megadott részbe, láttam, hogy itt is szemrevaló és remek színész lesz a főszereplő! :scratchchin:

Igazán hálás vagyok! :dance: :clap:

timbo

Postby timbo » Wed Aug 13, 2014 5:20 pm

Szia Gilnis!
Nagyon köszi, hogy nekiláttál a fordításnak, már terveztem megnézni, de még nem jutottam odáig, majd most! :)
Egyébként nekem a DA-n is fent lévő eunbit változat volt meg, de mint rájöttem (tologatom, tologatom a feliratot, de csak nem akar stimmelni :scratch:), ennek az elejéről hiányzik vagy 2,5 perc... Hogy ezt hogy sikerült megalkotniuk, fogalmam sincs. :unsure: Na mindegy, köszi a vidit is, egy szempillantás alatt lent volt. :D
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Aug 13, 2014 5:43 pm

Hogy elöljáróban még egy kicsit írjak a történetekről, a 2. és az 5. lesz a vígjáték, míg az 1., a 3. és a 4. az érzelmesebb kategória. Melodráma nincs köztük. Se horror - ki hitte volna! :lol

yeva0814 wrote:Olyan soroltba, aminek a műfaja között a "fantasy" szócska is szerepel, még csak bele sem néztem eddig. Valahogy idegenkedem tőle.

Szia Yeva!

A puding próbája is az evés. :) Egyszer már írtam neked. Sok élménytől vonod meg magad, ha kategorikusan zársz feléjük. Ezek között is ugyanúgy találhatsz olyat, ami nagyon tetszik, és olyat is, amiből három perc is sok. De kifejezetten szép és megható történeteket tudnak írni a fantasztikum felhasználásával, és úgy, hogy azok bizonyos mértékben mégis racionálisak maradnak. (Ezt most nem a Secret Love történeteire értem, hanem általában.)
Ami ezt a konkrét sorozatot illeti, azt tippelném, hogy esetleg az 1., a 3. vagy a 4. történet nyerhetné el közülük a tetszésedet. Mindhárom a téren, időn, halálon át is tartó szeretetről/szerelemről szól.

Blackfield, én köszönöm, hogy felhívtad a tévedésemre a figyelmet. Tipikus - ha nagyon jól akarom csinálni, tutira elcsúszom valamin. :D
Üdv, Timbo, mindig külön öröm, ha neked tudok újat mutatni. Biztos vagyok benne, hogy lesz közte olyan, ami tetszeni fog. :wub:
ImageImageImage

catobori

Postby catobori » Wed Aug 13, 2014 5:57 pm

Tudom, h nem teljesen jogos, de Yeva a Fantasy Couple után.... nem nézel fantasy-t.... :mrgreen: :P Tudom, tudom az nem műfaj, de nem hagyhattam ki. :lol

Gilnis Köszi szép a feliratokat! :D
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Aug 14, 2014 12:34 pm

Catobori, szívesen! :D

racznemagdi wrote:Kedves gilnis! Örülök, hogy tudtam segíteni, én megvárom a feliratot az egybe részekhez. Köszönöm, hogy ennyit fáradsz vele!

Kedves Magdi!

Sajnálom, de lehet, hogy mégis csalódást kell okoznom. Megnéztem azt a linket, és az ottani videók az amúgy sem túl hosszú történetek kivonatai. Csodálkoztam is, hogy lehet, hogy a kb. 2 x 45 percet 1 x 60 perccé alakították át. Hát úgy, hogy sok jelenetet kivágtak. Önmagában véve talán nem olyan fontos jelenetek, de nélkülük mégis egy vázlatnak tűnik a film, nem ajánlom senkinek. Nem látom értelmét ahhoz megcsinálni a feliratot, ha egyszer a teljesebb verzióhoz már elérhető.
Megpróbálom letölteni innen DA-ról a videót (sodihd), hátha az másmilyen. Ha nem, akkor viszont megmaradok a tíz részes verziónál.

Egyébként további letöltési lehetőség adódott! A doramax264-re feltöltötték a tíz részes változatot, ahol még kisebb méretben érhetőek el, mint az általam feljebb megadottak. Ha valakit érdekel: LINK
(Azt még nem ellenőriztem le, hogy a feliratok időzítése passzol-e hozzá.)

A délután folyamán érkezem a folytatással! :)
ImageImageImage

fintaandi

Postby fintaandi » Thu Aug 14, 2014 4:29 pm

Köszönöm szépen! :) :) :)

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Aug 14, 2014 6:59 pm

A délutánból este lett, de itt a folytatás! :D
ImageImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu Aug 14, 2014 7:37 pm

HUhh te aztán gyors vagy :D nagyon szépen köszönöm az újabb részeket :) :)

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri Aug 15, 2014 8:20 am

Szívesen, Novcsi :D de a bakancslistás nemcsak az én érdemem. Summi segített. :wub:
ImageImageImage

unni2011

Postby unni2011 » Fri Aug 15, 2014 6:08 pm

Szia Gilnis!
Nagy meglepetéssel vittem a Hiányzol c. történet fordítását! :thumright: Köszi ezt is! Bár szerintem sejted, hogy, én már igazándiból az "Ananászra" vágyom nagyon. :wub: (Ugyanis még nem néztem meg a többi változatot azzal az ürüggyel, hogy megmaradhasson a befejezés sejtelmes izgalma a tajvani soridnak.) :mrgreen:
Ezt viszont kíváncsiságból letöltöttem és belepillantottam. Hát és kit láttak szemeim?! :goggle: Nem is tudtam abbahagyni! Yun Woo Jin-t több soriban is láttam. Az Ordinary Love-ban is szerettük a fiút. :heart: Han Seung Yeon alakítása is tetszett, függetlenül attól, hogy a Jang Ok Jung, Living in Love-ban ki nem állhattam. :cussing: Annyira ellenszenvessé tették ott Dong Yi-ként. De már a Woman Comic Shoes-ban javított nálam a sereghajtó pozícióján. :-)
Szóval, itt jók voltak együtt nagyon. Ennyit a főszereplőkről. :roll Maga a történet nagyon tetszett, szívbemarkolóan megható volt, :heart: bár már hasonló megoldással több esetben is találkozhattunk.[spoiler]Persze, magára az időutazás során történő vétkek, hibák kijavítására gondolok. :roll
A történetet részletesen nem elemezném, spoiler olvasók, most hiába kukucskálnak. :rofl: Inkább csak a film által "felébresztett, előcsalogatott" gondolataimat írom le. :D
Mivel ilyen megoldásra most még ténylegesen nincs lehetőségünk, ezért mindig igyekszem szem előtt tartani Mahatma Gandhi mottóját:
"Élj úgy, mintha ma lenne az utolsó napod. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

Ezt magamban kiegészítem még ezzel is mindig, hogy: (Lehet, hogy ezt is olvastam valakitől, de gőzöm sincs, hogy kitől.) :roll
"Mutasd ki a szereteted, merd kimondani azt is, ha szeretsz! Ne szégyelld magad, hogy esetleg gyengének tűnsz emiatt, mert lehet, hogy nem a te utolsó napod jött el, hanem éppen valamelyik szerettedé. Ha nem teszed meg, ugyanúgy bánnád, mintha te mentél volna el és ezért nem tehetnéd már többé ".

[/spoiler]

A 7. videóhoz passzol az 1/1 felirat, a 8.-hoz az 1/2. :-) Egyébként én nem szoktam átnevezgetni, csak betöltöm a megfelelő feliratokat a lejátszóba aktuálisan. Ezzel védem ki a tévesztés lehetőségét. :-)

Gilnis, még "lehet egy kérdéssel több"?! :lol Mivel te sokkal jártasabb vagy a különböző sorik világában, mint én, :lol ezért lehet, hogy netán tudod, hogy a tajvaniaktól ered-e esetleg a pöttyös dizájn divatja és a koreaiak cuppantak rá csak később?! Vagy fordítva lenne?! :roll
Egyébként most fejeztem be Ezoritu tolmácsolásában a Love Around (2013-as) tajvani sorit. Újabb kellemes tajvani fíling, George Hu és Annie Chen is nagy kedvenceim lettek. :wub: Ott figyeltem fel először a pöttyös dizájnra, majd nagy meglepetésemre itt is többször előjött. /Ez a későbbi termés elvileg./
Ki is vágtam néhány képet, amit mutatóba beteszek spoilerbe. (Ezoritunak is megmutatom.)
[spoiler]

Image
Image Image
Image Image
[/spoiler]
:heart: Summi kedves, jól látom, hogy a 2. történetben te fordítottál?! :-) Köszi!!! :thumright: Feltétlenül megnézem majd azt is, már csak miattad is. :P
Image
ImageImageImage

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri Aug 15, 2014 9:44 pm

Szia Unni! :)

Köszönöm, hogy benéztél. :) Ajánlom a folytatást is, kellemes kikapcsolódást jelent mindegyik történet - ha csak egyszer is. :whistling:

A bakancslistás esetében személy szerint különösen örültem Kim Young Kwang-nak. Már a White Christmas-ben is felkaptam rá a fejem, és mostantól az "érdemes odafigyelni rá" kategóriába helyeztem. Alig várom a heteken belül induló sorozatát! :cheers:

(Jó "Ananászunk' nincs elfelejtve, ezt elhiheted! :heart: Dolgozom az ügyön! Tudom, hogy sokan várjátok.)
A Hiányzol-lal én is éppen úgy jártam, mint te. Belepillantottam, és elég volt meglátnom Yun Woo Jin-t abban az öltönyben - vége volt a dalnak. :faint: :mrgreen: Ráadásul itt is fényképész a lelkem. :wub:
A Woman Comic Shoes-t én is láttam, és szerintem ahhoz képest itt sokkal ügyesebben játszott Han Seung Yeon. Kellemes meglepetés volt. :)
A történet valóban nem eredeti, de tipikusan az a fajta szerintem, aminek sosem lehet ellenállni. :wub:

[spoiler]
unni2011 wrote:A történetet részletesen nem elemezném, spoiler olvasók, most hiába kukucskálnak. :rofl:

Haha, hogy ez milyen jól esett?! XD

Én csak annyit mondanék, hogy a Rooftop Prince-ben illetve a Nine Times Travel-ben látható felállások jutottak róla eszembe. :roll

Az idézetek nagyon szépek. :heart: És nagyon igazak... "Most élsz, most vigyázz, hogy jól csináld..." :note: - de tényleg...[/spoiler]A videók számozása olyan, amilyen. Nem én töltöttem fel őket, hanem így találtam. A feliratokat viszont a hivatalos sorrendhez igazodva szerettem volna elkészíteni. Ezért az eltérés. :)

Kösz a bizalmat :mrgreen: de sajnos a pöttyökhöz nem tudok hozzászólni. Most, hogy így mondod, iszonyú régen néztem utoljára tajvani sorozatot! Talán van az két éve is! :goggle: Sajnos a Love Around-hoz még nem volt szerencsém, de George Hu-hoz annál inkább. :mrgreen:
ImageImageImage

Summi

Postby Summi » Sat Aug 16, 2014 12:04 am

unni2011 wrote::heart: Summi kedves, jól látom, hogy a 2. történetben te fordítottál?! :-) Köszi!!! :thumright: Feltétlenül megnézem majd azt is, már csak miattad is. :P

Szia Unni :D

Örülök , h itt vagy , és igen jól látod , de Gilnis elírta a nevet :lol: .. viccet félretéve én csak egy kicsit besegítettem a fordításba .. :D
Már majdnem mindet végig néztem vágj bele bátran nem fogod megbánni, nekem eddig mindegyik történet nagyon tetszett , kíváncsi vagyok a véleményedre és arra melyik lesz a kedvenced mert én nem tudtam választani :wub:

unni2011

Postby unni2011 » Sat Aug 16, 2014 7:57 am

gilnis wrote:
(Jó "Ananászunk' nincs elfelejtve, ezt elhiheted! :heart: Dolgozom az ügyön! Tudom, hogy sokan várjátok.)

Nagyon örülök, köszi a megnyugtató választ. :wub:
gilnis wrote:A Hiányzol-lal én is éppen úgy jártam, mint te. Belepillantottam, és elég volt meglátnom Yun Woo Jin-t abban az öltönyben - vége volt a dalnak. :faint: :mrgreen: Ráadásul itt is fényképész a lelkem. :wub:

Na ugye! :lol Jót rötyögtem, hogy nemcsak én jártam így. :mrgreen:

gilnis wrote:[spoiler]
unni2011 wrote:A történetet részletesen nem elemezném, spoiler olvasók, most hiába kukucskálnak. :rofl:

Haha, hogy ez milyen jól esett?! XD

[/spoiler]
Ó, én ezt csak poénnak szántam. Arra gondoltam, a kíváncsiskodók csak nézzék meg, mert érdemes. :-) Ha leírom a történetet, akkor veszítene az izgalmak varázsából. Az utolsó pillanatig nem tudhattuk, hogy mi lesz a sztori vége. :whistling:
gilnis wrote:A videók számozása olyan, amilyen. Nem én töltöttem fel őket, hanem így találtam. A feliratokat viszont a hivatalos sorrendhez igazodva szerettem volna elkészíteni. Ezért az eltérés. :)

Gondoltam, hogy így van. Nincs is ezzel semmi probléma, csak segíteni akartam azoknak, akik ezután nézik meg. :-)
gilnis wrote:Kösz a bizalmat :mrgreen: de sajnos a pöttyökhöz nem tudok hozzászólni.

A Love Around kapcsán Ezorituval kiveséztük a pöttyöket. :mrgreen:
Nekem a pointillizmus művészeti irányzatát juttatta az eszembe, bár ott nagyon apró pöttyöket alkalmaztak. /festészet/
Ezoritu viszont megfejtette, hogy a Hiányzol c. történetben kitől is származnak a műalkotások egy az egyben. Egy japán művésznőtől, aki író is egyébként. :-) Kusama Yayoi (1929-)művésznő alkotásai, és a sanghaji Modern Művészetek Múzeumában voltak kiállítva.
Valószínűleg nem olvasod a DFFS Love Around topikját, az 506-510 hsz-ekben vannak képek is róluk ill. a piros hajú művésznőről. :D
http://www.freeforum.hu/doramaforever/topik/55817
A topikba betettem egy fotót is, amelyiken Yun Woo Jin pöttyös ingben látható. (zömében) :P
Summi wrote:Már majdnem mindet végig néztem vágj bele bátran nem fogod megbánni, nekem eddig mindegyik történet nagyon tetszett , kíváncsi vagyok a véleményedre és arra melyik lesz a kedvenced mert én nem tudtam választani. :wub:

Summi, igyekszem majd sort keríteni rájuk, de ez picit várat magára, ugyanis véget ért az édes semmitevést. :w00t: Hiába vagyok még pár napig szabin, már készülnöm kell az elkövetkező 2 hét utazásaira, tréningekre, nemzetközi konferenciára.
:whistling:
Image
ImageImageImage

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Aug 16, 2014 3:36 pm

unni2011 wrote:A Love Around kapcsán Ezorituval kiveséztük a pöttyöket. :mrgreen:
Nekem a pointillizmus művészeti irányzatát juttatta az eszembe, bár ott nagyon apró pöttyöket alkalmaztak. /festészet/
Ezoritu viszont megfejtette, hogy a Hiányzol c. történetben kitől is származnak a műalkotások egy az egyben. Egy japán művésznőtől, aki író is egyébként. :-) Kusama Yayoi (1929-)művésznő alkotásai, és a sanghaji Modern Művészetek Múzeumában voltak kiállítva.

Köszi, ez nagyon érdekes, és nem ismertem. :) Ezek szerint sem tajvani, sem koreai, hanem japán, haha! :D
ImageImageImage

desertqueen

Postby desertqueen » Sat Aug 16, 2014 3:45 pm

Kedves gilnis! Nagyon jó kis mini sorozatot választottál. Élmény nézni! Nekem eddig a második történet a kedvencem. Köszönöm a fordítást :D :cheers:

biri66

Postby biri66 » Sat Aug 16, 2014 11:16 pm

Hű, nagyon ígéretesnek tűnnek ezek az önálló, szerelmi témájú filmecskék, bár egyelőre még csak az első epizódot, a „Hiányzol” címűt néztem meg. Köszönöm a fordítását, kedves gilnis.

Én a lánykát eddig még nem láttam semmiben sem, Yeon Woo-jinhez pedig csak az Arang and the Magistrate első néhány részében volt szerencsém (ezt sajnos abba kellett hagynom, mert nem tetszett a sorozat, de azért majd valamikor teszek még vele egy próbát).
Szerintem ennek a filmnek már az első félórájában több érzelmi skálát mutatott ez a színész, mint a sorozat általam látott részeiben együttvéve. :D
Igazad van, gilnis, az az öltönyös megjelenés az elején lélegzetelállító volt. :thumright: Elképesztően elegánsan és fesztelenül tudta viselni. Az alatta futó szöveg pedig igazán elgondolkodtató:
„Azt mondják, ha két ember kapcsolatáról van szó, mindig van egy pillanat, ami meghatározza a hátralévő életüket. A mi sorsszerű pillanatunk vajon már elhaladt mellettünk? Vagy még nem érkezett el?”

Érdekes egyébként, hogy a koreaiak mennyire kedvelik az időutazós témát, legyen szó akár filmről, akár sorozatról. Érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy vajon miért ez az alapja sok filmes alkotásuknak?
Általában a jelennel szembeni elégedetlenség szüli a vágyat, hogy az ember meg akarjon változtatni valamit, ami miatt aztán visszamegy a múltba.

De azért volt benne egy logikai bukfenc, nem?
[spoiler]A lány ideje már lejárt a múltban (legalábbis ezt mondta neki az az időzítős pasi), amikor mégis visszament, hogy megakadályozza azt a találkozást, amiben meg akarták zsarolni a középiskolás énjét.
Nem sikerült tehát tartania magát a szabályhoz, ennek következtében meg kellett halnia a saját jelenében, vagyis a férfi számára a jövőben. De ha meghalt, akkor hogy tudtak mégis újra találkozni a jövőben? :scratch: [/spoiler]
Unnim, szerintem kár, hogy elrejtetted azokat a szép idézeteket. :roll Én is hoztam valamit, amit ideillőnek érzek, valami hasonlóról beszélt a lány is:
„Életed legfontosabb pillanata a jelen pillanat, legfontosabb embere, akivel most kell leülnöd beszélgetni. Legfontosabb tette a szeretet.” (Eckhart mester, középkori teológus és filozófus)
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+24 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (62 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Aug 17, 2014 8:01 am

biri66 wrote:Hű, nagyon ígéretesnek tűnnek ezek az önálló, szerelmi témájú filmecskék, bár egyelőre még csak az első epizódot, a „Hiányzol” címűt néztem meg. Köszönöm a fordítását, kedves gilnis.

Ó, kedves Biri, micsoda megtiszteltetés, hogy itt vagy! :O Irulok-pirulok. :sweat:
Őszintén szólva számítottam rád, és mert láttam, hogy letöltötted, kicsit izgultam is, nehogy előled csaklizzam el a fordítást. (Bae Soo Bin...)
Yeon Woo Jin az Arang-ban is jól játszott. Ahogy haladt előre a történet, egyre érdekesebbé, bonyolultabbá vált a karaktere. Talán már félidőtájt ő volt a kedvencem. :wub:
Ezzel együtt is egyetértek, idáig ebben a kis filmben tetszett a legjobban, és nagyon kíváncsi is lettem a Marriage not Dating-re. :) A When a Man Loves-hoz még nem volt szerencsém(?)....

Biri wrote:Azért volt benne egy logikai bukfenc, nem?

[spoiler]Nem vele találkozott. Az eredeti Ji Hye meghalt, amint láttuk. Hyun Jin az immár felnőtt vagy legalábbis több, mint hét évvel idősebb középiskolás énjét ismerte meg. Neki teljesen más irányt vett az élete az előző lány ténykedése következtében, sohasem lett belőle modell stb. ezért nem tudott semmiről. Ő nem nem emlékezett, hanem vele meg sem történtek azok a dolgok. De akkor is csak ő az.
Első körben Hyun Jin mentette meg a lányt, második körben Ji Hye őt, és így a harmadikban talán lesz egy közös esélyük. Az eredeti Hyun Jin és eredeti Ji Hye nem léteznek, de a fiú elmondásból tudja az előzményeket, és tudja, hogy egymásnak szánta őket a sors.
Nem akarok ünneprontó lenni, de mi a garancia, hogy valamilyen formában nem következik-e be ismét a baleset? Sok történetben mindig azt hangsúlyozzák, hogy hiábavaló a próbálkozás, mert aminek meg kell történnie, meg fog történni.[/spoiler]
Desertqueen, neked is nagyon szívesen! :D Megértem a választásodat is! Az a dulifuli öngyilkosjelölt.... XD
[spoiler]Image[/spoiler]
ImageImageImage

unni2011

Postby unni2011 » Sun Aug 17, 2014 8:25 am

Birim, örülök, hogy neked is tetszett. :wub:
Az idézeted is találó. Nekem is eszembe jutott még egy.
"Élj a mának úgy, hogy emlékezz a tegnapra, és holnap ne kelljen semmit megbánnod."
(Véghelyi Balázs)
biri66 wrote:De azért volt benne egy logikai bukfenc, nem?
[spoiler]A lány ideje már lejárt a múltban (legalábbis ezt mondta neki az az időzítős pasi), amikor mégis visszament, hogy megakadályozza azt a találkozást, amiben meg akarták zsarolni a középiskolás énjét.
Nem sikerült tehát tartania magát a szabályhoz, ennek következtében meg kellett halnia a saját jelenében, vagyis a férfi számára a jövőben. De ha meghalt, akkor hogy tudtak mégis újra találkozni a jövőben? :scratch: [/spoiler]

Én ezt másként értékelem: :-)

[spoiler] Szerintem az önzetlen szerelmének a jutalmaként kapta a lány az újabb lehetőséget. :heart:
Bevallom a végén pont ezért izgultam, hogy "csoda" történjen.
Ami viszont meglepett, hogy egészen más irányt vett az élete és nem modellként, hanem a szakácsművészetekben jeleskedett. :D [/spoiler]
Image
ImageImageImage

biri66

Postby biri66 » Sun Aug 17, 2014 8:39 am

gilnis wrote:Őszintén szólva számítottam rád, és mert láttam, hogy letöltötted, kicsit izgultam is, nehogy előled csaklizzam el a fordítást. (Bae Soo Bin...)

Felesleges volt az aggodalmad, kedves Gilnis. 8) Különben is észrevettem korábban a DoramaOne oldalon, hogy Lexy tervbe vette. Örülök, hogy sikerült vele megállapodnod.

A "gubancomat" illetően teljesen igazad van. Jaj, ezért félek én az időutazós sztoriktól! Úgy meg tudják csavarni a dolgokat, hogy ember legyen a talpán, aki követni tudja.
De a What kind of goodbye címűt sikerült megfejtenem, emlékszel? Azt is késő éjjel néztem meg, akkor nem is értettem mindent, ám reggelre varázsütésszerűen megvilágosodtam.
Lehet, hogy ezzel is így jártam volna, ha még filózok rajta, de te érthetően elmagyaráztad, köszönöm. :thumright:

A következő két epizódot is megnézem majd a jövő héten, csak előtte még néhány mozifilm van betervezve. További lelkes, jó munkát kívánok!

Unnim, most látom, hogy amíg szerkesztgettem a mondandómat, te is írtál. Szerintem Gilnis magyarázata teljesen rendben van.
Szép ez az újabb idézet, amit találtál. :thumleft:
[spoiler]Az viszont nem derült ki, hogy az elején miért került olyan állapotba a lány, hogy meg kelljen menteni, ugye? Egy szórakozóhelyen láthattuk kábán, majd az úttesten dülöngélve.[/spoiler]
Last edited by biri66 on Sun Aug 17, 2014 8:50 am, edited 1 time in total.

unni2011

Postby unni2011 » Sun Aug 17, 2014 8:49 am

gilnis wrote:
Biri wrote:Azért volt benne egy logikai bukfenc, nem?

[spoiler]Nem vele találkozott. Az eredeti Ji Hye meghalt, amint láttuk. Hyun Jin az immár felnőtt vagy legalábbis több, mint hét évvel idősebb középiskolás énjét ismerte meg. Neki teljesen más irányt vett az élete az előző lány ténykedése következtében, sohasem lett belőle modell stb. ezért nem tudott semmiről. Ő nem nem emlékezett, hanem vele meg sem történtek azok a dolgok. De akkor is csak ő az.
Első körben Hyun Jin mentette meg a lányt, második körben Ji Hye őt, és így a harmadikban talán lesz egy közös esélyük. Az eredeti Hyun Jin és eredeti Ji Hye nem léteznek, de a fiú elmondásból tudja az előzményeket, és tudja, hogy egymásnak szánta őket a sors.
Nem akarok ünneprontó lenni, de mi a garancia, hogy valamilyen formában nem következik-e be ismét a baleset? Sok történetben mindig azt hangsúlyozzák, hogy hiábavaló a próbálkozás, mert aminek meg kell történnie, meg fog történni.[/spoiler]

Gilnis, valahogy egyszerre írtunk és a tökéletesnek tűnő magyarázatodat, csak most olvastam. :thumright:
Ettől függetlenül én még azt gondolom, hogy
[spoiler]
Ahogy a lány visszament az időben, hogy törölje a "megismerkedésüket", ezzel azt is vállalta, hogy elveszíti az emlékeit.
A fiú viszont bátran megígérhette, hogy emlékezni fog rá és majd megkeresi, ha eljön az idejük. :wub:
Végül is már azon sem csodálkozom, hogy nem modell lett belőle, ugyanis nem találkozott a fényképésszel.
Ezért is kerülhetett, választhatott más pályát.
A 3. esélyük most indul. :heart:[/spoiler]
Image
ImageImageImage

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Aug 17, 2014 9:01 am

unni2011 wrote:Ettől függetlenül én még azt gondolom, hogy
[spoiler]
Ahogy a lány visszament az időben, hogy törölje a "megismerkedésüket", ezzel azt is vállalta, hogy elveszíti az emlékeit.[/spoiler]

Igen, ha nem halt volna meg,
[spoiler]akkor az jött volna szóba, hogy törlődnek az eredeti emlékei. De vajon az időutazásról is? Vagy csak az a sok közös emlék, ami a közbeavatkozása miatt nem történhetett meg?
Azzal pedig, hogy az új Ji Hye éppen szakács lett, és más volt az életfelfogása, mint az elsőé, sőt, pont aszerint élt, amit Hyun Jin kért az elsőtől, csak minket szédítenek. :D [/spoiler]
Biri, a What kind of goodbye sokkal nagyobb kihívás volt. Nélküled rá nem jöttem volna. :D

Az újabb kérdésedre reagálva:
[spoiler]A szórakozóhelyre a fiú halála után mehetett, és leitta magát?
Az úttestre pedig azt tippelném, hogy esetleg egy veszekedésük után futott ki? Az rendesen fokozhatta volna a bűntudatát.[/spoiler]
ImageImageImage

unni2011

Postby unni2011 » Sun Aug 17, 2014 9:15 am

gilnis wrote:
unni2011 wrote:Ettől függetlenül én még azt gondolom, hogy
[spoiler]
Ahogy a lány visszament az időben, hogy törölje a "megismerkedésüket", ezzel azt is vállalta, hogy elveszíti az emlékeit.[/spoiler]

Igen, ha nem halt volna meg,
[spoiler]akkor az jött volna szóba, hogy törlődnek az eredeti emlékei. De vajon az időutazásról is? Vagy csak az a sok közös emlék, ami a közbeavatkozása miatt nem történhetett meg?
Azzal pedig, hogy az új Ji Hye éppen szakács lett, és más volt az életfelfogása, mint az elsőé, sőt, pont aszerint élt, amit Hyun Jin kért az elsőtől, csak minket szédítenek. :D [/spoiler]

Gilnis, ez egy jó kis feladvány! :lol
De mindkettejükből csak 1-1 lehetett a végén. Ezért gondolom azt, hogy nem halt meg. :D
[spoiler]Ji Hye-ből a "veszélyes idő lejártával" emlékeit vesztett szakácsművész lett. :D
Hyun Jin pedig maradt fényképész, amit a lány még a múltban elintézett. Azaz az általa ihletett fotózás nélkül is. :P [/spoiler]
Image
ImageImageImage

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Aug 17, 2014 9:24 am

unni2011 wrote:Gilnis, ez egy jó kis feladvány! :lol
De mindkettejükből csak 1-1 lehetett a végén. Ezért gondolom azt, hogy nem halt meg. :D
[spoiler]Ji Hye-ből a "veszélyes idő lejártával" emlékeit vesztett szakácsművész lett. :D
Hyun Jin pedig maradt fényképész, amit a lány még a múltban elintézett. Azaz az általa ihletett fotózás nélkül is. :P [/spoiler]

Haha, eddig olyan egyértelműnek tűnt nekem a megoldás, de minél többet beszélünk róla, annál jobban vakarom a fejem. :blink Köszi, Unni! :D
Summi-val a fordítás közben sok mindenről beszélgettünk már, de ez kimaradt. Ezek után kíváncsi vagyok, másnak van-e újabb ötlete a végéhez! :D

Na szóval! Én pont azért gondolom, hogy meghalt, mert csak 1-1 lehetett a végén! :D

Úgy örülök! Ha már az első történetről ennyi szó esik, mi lesz a többinél?! Mindegyiknél nagyon sokféle kérdés felmerül. :)
ImageImageImage

unni2011

Postby unni2011 » Sun Aug 17, 2014 9:51 am

gilnis wrote:
unni2011 wrote:Gilnis, ez egy jó kis feladvány! :lol

Haha, eddig olyan egyértelműnek tűnt nekem a megoldás, de minél többet beszélünk róla, annál jobban vakarom a fejem. :blink Köszi, Unni! :D

Na szóval! Én pont azért gondolom, hogy meghalt, mert csak 1-1 lehetett a végén! :D

Gilnis, én is köszönöm! :thumright: Egyébként pont ezért nem akartam részletesen elemezni a történetet, hogy nyugodtan mások is törhessék a kis buksijukat. :D
Bevallom, én is vakargattam a fejem. :w00t:
Az éremnek mindig két oldala van. Te ugyanazért gondolod, hogy meghalt, amiért én nem. :mrgreen: Felettébb izgalmas, nem?! :lol
Szerintem, életünk minden pillanatában válaszút előtt vagyunk. Két út mindig van, ami közül választhatunk, de lehet, hogy több is. :roll
gilnis wrote: Sok történetben mindig azt hangsúlyozzák, hogy hiábavaló a próbálkozás, mert aminek meg kell történnie, meg fog történni.

Ezzel is egyetértek. Csak a "veszélyes időszak lejártával" kiküszöbölhető volt a tragédia és az elrendeltetett sorszerű találkozásuk is megtörtént, függetlenül attól, hogy melyik úton is közelítették meg.:heart: :heart:
Image
ImageImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Aug 17, 2014 1:26 pm

Summinak is köszönöm szépen :) :)

Summi

Postby Summi » Sun Aug 17, 2014 2:37 pm

novcsi6 wrote:Summinak is köszönöm szépen :) :)

Kedves tőled, szívesen a feliratot! :)
Neked melyik story tetszett? :lol

biri66

Postby biri66 » Sun Aug 17, 2014 3:40 pm

Látom, tovább agyaltatok az első epizódon, Gilnis és Unni. :P Rájöttem, hogy az elejét nem néztem elég figyelmesen. De annyira talányos volt a szöveg és a bevágások, hogy még nem voltam képben.
[spoiler]Én ugyanis azt hittem, hogy a szórakozóhelyről kilépve történt a baleset, holott most újranézve egyértelmű, hogy ott a lány csak visszaemlékezett az autóbalesetre. Persze, így már nyilvánvaló, hogy a bűntudat miatt itta le magát.

A végét illetően inkább Gilnis elmélete felé hajlok. Szerintem is pont azért kellett meghalnia a lánynak, mert csak egy lehetett belőle.

gilnis wrote:Nem akarok ünneprontó lenni, de mi a garancia, hogy valamilyen formában nem következik-e be ismét a baleset? Sok történetben mindig azt hangsúlyozzák, hogy hiábavaló a próbálkozás, mert aminek meg kell történnie, meg fog történni.

A sors általában előbb vagy utóbb, így vagy úgy, de benyújtja a számlát, legalábbis az ezoterikus tanok szerint. Ha az volt megírva, hogy a fiú a lánynak köszönheti a halálát, akkor elég valószínű, hogy ebben az új életükben is bekövetkezik .:-( [/spoiler]
Ja, és ezoritu igazán ügyes volt, hogy kinyomozta a japán művésznő nevét. Köszönöm, hogy megírtad, Unni. Nekem nagyon bejön ez a színes, pöttyös dizájn. :thumleft: Jókedvre deríti az embert.
Olyan jó volt morfondírozni veletek, hogy a terveimet felülírva most megnézem a második epizódot. :whistling:

unni2011

Postby unni2011 » Sun Aug 17, 2014 4:16 pm

biri66 wrote:Látom, tovább agyaltatok az első epizódon, Gilnis és Unni. :P Rájöttem, hogy az elejét nem néztem elég figyelmesen. De annyira talányos volt a szöveg és a bevágások, hogy még nem voltam képben.
[spoiler]
A végét illetően inkább Gilnis elmélete felé hajlok. Szerintem is pont azért kellett meghalnia a lánynak, mert csak egy lehetett belőle.[/spoiler]

Birim, szerintem pont azért őrölünk két malomban veled is és Gilnissel is, mert az nem tisztáztuk, hogy hány darab volt belőlük.
[spoiler]
Én úgy értelmezem, hogy mind a kettejükből csak 1-1 példány volt, az időutazás kapcsán is.
Tehát ez alapján, ha meghalt volna a lány, akkor egy sem lenne belőle.:whistling:

A fiúból sem kettő volt, csak nem halt meg azért, mert a lány átírta a " találkozásuk forgatókönyvét". Ezen átíráskor a fiú kapott maradandó emlékeket,amit magával vitt a "jövőbe", miközben a lány elveszítette őket.
A modell lány azért nem halhatott meg, mert ő az "átírás" kapcsán eleve nem is létezhetett.
:mrgreen:
Ha viszont a modell lány létezéséből indulunk ki, akkor ő valóban "meghalt"...eltűnt, átalakult szakácsművésszé.
A páros kora is így stimmel. [/spoiler]
Image
ImageImageImage

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Aug 17, 2014 4:43 pm

biri66 wrote:[spoiler]
gilnis wrote:Nem akarok ünneprontó lenni, de mi a garancia, hogy valamilyen formában nem következik-e be ismét a baleset? Sok történetben mindig azt hangsúlyozzák, hogy hiábavaló a próbálkozás, mert aminek meg kell történnie, meg fog történni.

A sors általában előbb vagy utóbb, így vagy úgy, de benyújtja a számlát, legalábbis az ezoterikus tanok szerint. Ha az volt megírva, hogy a fiú a lánynak köszönheti a halálát, akkor elég valószínű, hogy ebben az új életükben is bekövetkezik .:-( [/spoiler]

Hurrá! Jó savanyúvá tettük a végét! :rofl:

unni2011 wrote:Birim, szerintem pont azért őrölünk két malomban veled is és Gilnissel is, mert az nem tisztáztuk, hogy hány darab volt belőlük.
[spoiler]
Én úgy értelmezem, hogy mind a kettejükből csak 1-1 példány volt, az időutazás kapcsán is.
Tehát ez alapján, ha meghalt volna a lány, akkor egy sem lenne belőle.:whistling: [/spoiler]

Na, én most aztán végképp elveszítem a fonalat, Unni! :D
[spoiler]És arra mit mondasz, amikor Hyun Jin ott állt kettejük között?

A fiúból valóban csak egy volt, és kapott egy átírt forgatókönyvet, ez tiszta sor.
De a lányból kettőnek kellett lennie, mert ő utazott az időben. Az egyik az iskolás, a másik a modell. A modell ténykedése által az iskolás új forgatókönyvet kapott, és hogyha a modell rendben vissza tud térni a jövőbe, akkor ők ketten valóban eggyé válnak. Valóban az lesz, amit írtál, hogy a modell alakul át ki tudja mivé. De éppen ez nem történhetett meg, mert túllépte a limitet. Viszont mégis maradt egy másik, aki elutazhatott Olaszországba tésztát főzni. :D[/spoiler]
ImageImageImage

biri66

Postby biri66 » Sun Aug 17, 2014 5:46 pm

gilnis wrote:Na, én most aztán végképp elveszítem a fonalat, Unni! :D

Én már lassan azt sem tudom, hogy min is vitázunk. :lol :lol :lol
Ez az egész időutazás egy nonszensz, de ha már vannak olyan pihentagyúak, akik kitalálják ezeket a történeteket, akkor valóban azt kellene tisztázni, hogy a múltba való utazás során egy vagy két emberről van-e szó, amikor az illető találkozik saját magával. :whistling:
[spoiler]Unni szerint nem halt meg a modell lány, Gilnis és én szerintem viszont igen. De ez végső soron teljesen mindegy, hiszen a lényeg az, hogy a múltba való utazás során átírta nemcsak a srác, hanem a saját jövőjét is.
Mindenképpen máshogy fog folytatódni az élete. Annyi történt mindössze, hogy nem tudott egyből visszautazni a jövőbe (mert lejárt az ideje), így aztán az énje ottragadt a középiskolás években.
Ám ha mégis vissza tudott volna utazni (mert sikerül tartania magát a szabályhoz), akkor sem egy modelléletbe csöppent volna, hanem a szakácséletbe.[/spoiler]

unni2011

Postby unni2011 » Sun Aug 17, 2014 8:00 pm

biri66 wrote:[spoiler]Unni szerint nem halt meg a modell lány, Gilnis és én szerintem viszont igen. De ez végső soron teljesen mindegy, hiszen a lényeg az, hogy a múltba való utazás során átírta nemcsak a srác, hanem a saját jövőjét is.
Mindenképpen máshogy fog folytatódni az élete. Annyi történt mindössze, hogy nem tudott egyből visszautazni a jövőbe (mert lejárt az ideje), így aztán az énje ottragadt a középiskolás években.
Ám ha mégis vissza tudott volna utazni (mert sikerül tartania magát a szabályhoz), akkor sem egy modelléletbe csöppent volna, hanem a szakácséletbe.[/spoiler]

Biri, Gilnis, végül is a vitánk csak teoretikus, mert végeredményben valahol ugyanazt mondjuk.:lol
Amit vastagon kiemeltél, az a lényeg. S ha valaki nem létezik, az elvileg nem is halhat meg.
[spoiler]
Itt már egyébként beadtam a derekamat, mert rájöttem, hogy tök mindegy a végeredmény szempontjából, csak nem vettétek észre: :lol
unni2011 wrote:A modell lány azért nem halhatott meg, mert ő az "átírás" kapcsán eleve nem is létezhetett.
:mrgreen:
Ha viszont a modell lány létezéséből indulunk ki, akkor ő valóban "meghalt"...eltűnt, átalakult szakácsművésszé.
A páros kora is így stimmel.

Egyébként sokkal inkább izgultam a lány ifjonti énjének az élete miatt, amikor is a maffiózók rátámadtak, hogy annak nem lesz-e folytatása, mert akkor valóban nem találkozhattak volna. :roll
Az ezoterikus tanokhoz csak annyit, hogy nem minden fekete, vagy fehér ott sem. Létezhetnek az ún. életút módosító behatások. Például egy későbbre datált találkozás, megismerkedés is ilyen lehet.
Az asztrológia szerint is minden ember életében akár többször is lehetnek olyan csillagállások, amelyek magában rejthetik az elmúlás veszélyét, de ha valamilyen "elterelő oknál" fogva mégsem következik akkor be, azután megint jöhet akár egy nagyon hosszú "veszélytelen" életszakasz. Az elmúlt 15 évben nagyon sokat olvasgattam ezoterikus témakörökben, de ennél jobban ebbe most nem mennék bele.[/spoiler]
A fiam egyébként jót mosolygott rajtam, hogy min agyalok. :D Kapásból ajánlott 3 filmet, hogy nézzem meg.
Lehet, hogy láttátok is valamelyiket?
A Felhőatlaszt Tom Hanks-el, a Sorsügynökséget, és a Lopott időt. :roll
Image
ImageImageImage

biri66

Postby biri66 » Sun Aug 17, 2014 8:41 pm

unni2011 wrote:A fiam egyébként jót mosolygott rajtam, hogy min agyalok. :D Kapásból ajánlott 3 filmet, hogy nézzem meg. Lehet, hogy láttátok is valamelyiket? A Felhőatlaszt Tom Hanks-el, a Sorsügynökséget, és a Lopott időt. :roll

Unnim, én ezek közül egyiket sem láttam, viszont eszembe jutott egy film, amit még Dabdi ajánlott nekem régebben. A 2009-es The Time Traveler' Wife (Az időutazó felesége) c. amerikai filmről van szó.
A férfi főszereplő egy genetikai hiba következtében a legváratlanabb pillanatokban kerül a múltba, majd sodródik vissza. Nagyon érdekes és szép film.
Itt a magyar feliratos előzetese:https://www.youtube.com/watch?v=YK1pyaWf6kA

Megnéztem a második, A bakancslista 13. pontja c. epizódot. Nahát, Summi! :O Te is fordításra adtad a fejed? Köszönöm neked és Gilnisnek a feliratot.
A címéről rögtön beugrott egy 2007-es amerikai film, a The Bucket List (A bakancslista), Jack Nicholson és Morgan Freeman jutalomjátékával.
Itt tekinthető meg a teljes film magyar szinkronnal, ha valakit érdekel:
[spoiler]http://vimeo.com/36228055[/spoiler]
gilnis wrote:A bakancslistás esetében személy szerint különösen örültem Kim Young Kwang-nak. Már a White Christmas-ben is felkaptam rá a fejem, és mostantól az "érdemes odafigyelni rá" kategóriába helyeztem. Alig várom a heteken belül induló sorozatát!

Én Kim Young-kwangot még csak a Hot Young Bloods c. mozifilmben láttam, ahol ez a csibészes mosolyú, irtó jóképű pali meggyőzően hozta a rosszfiú bandavezér figuráját.
Ennyi bevezető után néhány szó magáról, a tévéjátékról.
[spoiler]Könnyed, szórakoztató darab, édesek és aranyosak a főszereplők. Én valahogy kezdettől fogva nem tudtam komolyan venni ezt a hasnyálmirigyrákot. Az egésznek nem volt olyan hangulata.
Egyébként is, ha valaki annyira végső stádiumban van, hogy nem javasolnak sem műtétet, sem kemoterápiát, sem gyógykezelést, akkor pokoli fájdalmainak kellene lennie, nem?
A kardhalevésen szabályosan kinyúltam. :lol [/spoiler]
Last edited by biri66 on Mon Aug 18, 2014 7:45 pm, edited 1 time in total.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Aug 17, 2014 9:20 pm

Még az időutazáshoz egy gondolat. Aki szereti a témát, és nem látta volna a Nine Times Travel-t Timbo fordításában, az feltétlenül pótolja! Annál jobb és izgalmasabb időutazós történetet én még nem láttam! :wub:

biri66 wrote:Ennyi bevezető után néhány szó magáról, a tévéjátékról.
[spoiler]Én valahogy kezdettől fogva nem tudtam komolyan venni ezt a hasnyálmirigyrákot. [/spoiler]

Én sem ám! XD
[spoiler]Olyan volt a háttérzene is, de egyébként is rá lehetett jönni. A lány morfondírozása a "mi lesz, ha" eseteire otthon... XD Már előre nevettem, amikor sajnálta magát a fánál, vagy az a dicshimnusz magáról az esküvőn... XD

Sok vicces pillanat volt, de amin sokadszorra is elkap a nevetés, az egyik a "vízi szörny" támadása XD amint szegény srácot majdnem ő fojtja bele XD a másik pedig, amikor a katona hiába vár a lányra, és az ártatlan turistákon áll bosszút a fényképpel. XD [/spoiler]
Egyébként tényleg olyan meseszép volt a táj onnan fentről. :wub:
ImageImageImage

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Aug 18, 2014 5:49 pm

Aki már látta a harmadik történetet is:

Azt hiszem, az alábbi lírai dal az első és a harmadik történetben szólt. Megtaláltam angol dalszöveggel. Szép. :wub:

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/CbPfL5esS2o" frameborder="0"></iframe>

biri66

Postby biri66 » Tue Aug 19, 2014 9:30 am

gilnis wrote:Egyébként tényleg olyan meseszép volt a táj onnan fentről. :wub:

Valóban az volt. Érdekes, hogy engem mostanában megtalálnak a Csedzsu-szigeten játszódó történetek. De jó lenne egyszer eljutni oda! :wub:

Tegnap amúgy nem bírtam megállni, és megnéztem azon a magyar szinkronos linken - amit az előző oldalra raktam be a bakancslistás epizódhoz - a The Bucket List (A bakancslista) c. amerikai filmet. Jó régen láttam már moziban, ezúttal is nagy élmény volt. :salut:

Most pedig a harmadik, az Orgona c. epizódon is túl vagyok. Köszönöm a feliratot, Gilnis. A Love Like That speciállal kapcsolatban írtad nekem annak idején, hogy a te érdeklődésedet is felkeltette.
Örülök, hogy ennek az orgonás tévéjátéknak köszönhetően végül neked is jutott Bae Soo-bin fordítanivaló.
Nos, nekem az eddigi három tévéjáték közül ez tetszett a legjobban. Mekkora csavar van már a végén, te jó ég! Sőt, dupla! :O :O
[spoiler]Hú, azért a 2. rész 31. percében eléggé mellbevágó volt a látvány. :whistling:
Az első csavarral kapcsolatban megállom és nem írom le annak az általam fordított tévéjátéknak a címét, ami erről eszembe jutott, mert ha valaki azt már látta, ezt pedig még nem, és mégis elolvassa a spoilert, akkor egyből fogja tudni, hogy mi az ábra. :mrgreen:
A második csavar kapcsán pedig csodálkoztam is közben, hogyan lehetséges az, hogy egy beteg ki-be járkál a kórházból, még a műtétje előtti napon is. Azért az egyetemi padfirka megléte talányos... :scratch: [/spoiler]
A történetben feladványként szóba került az orgona jelentése virágnyelven.
[spoiler]Az első szerelem mellett elég sok minden köthető hozzá.
"Vonzalmad kietlen éltemet mennyé varázsolja, e varázserő folytonos boldogságot ígér. Aki orgonát választ lakásába, az egyszersmind a tavasz istenien illatos leheletét is becsempészi a négy fal közé. Ez a virág az elsöprő erő és a szeretet jelképe.
Ha valaki fehér orgonát ajándékoz, mintha csak azt mondaná: szeressük egymást! A lila változathoz pedig a következő üzenet köthető: a szívem immár a tiéd. Jelent még ártatlanságot, első szerelmet.
Ballagóknak azt mutatja, hogy megtalálják életútjukat, helyes életcéljuk felé haladnak tovább. Jelzi egyúttal az első igaz szerelem megtalálására való készségüket is. Anyák napján pedig azt a mágiát mutatja, mely az anyaságot, az anya és a gyermek viszonyát áthatja."[/spoiler]

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Aug 19, 2014 10:58 am

biri66 wrote:Érdekes, hogy engem mostanában megtalálnak a Csedzsu-szigeten játszódó történetek. De jó lenne egyszer eljutni oda! :wub:

Bizony jó! :) Sajnos nem tudom, mit merre forgattak, de nemcsak koreai terep volt. Elrepítenek minket Japánba, Tajvanra és Hongkongba is.

Az amerikai Bakancslistát még sajnos nem láttam, pedig már a megjelenése óta tervezem. Két olyan színésszel - minimum nagyon jó lehet. Köszönet is a linkért!
Örülök, hogy tetszett az Orgona, Biri. De valahogy éreztem, hogy így lesz. :) Ezt fordítottam le legelsőnek, mert engem is nagyon elbűvölt. :wub:

A fordulatai engem is megleptek. Végig csak néztem, mint a csacsi. [spoiler]Pedig ha jobban belegondolok, rájöhettem volna, főképp mert egy pillangóval indítottak... :whistling:

A padfirka a fantasztikum része. :D[/spoiler]
A virágok jelentését egyáltalán nem ismerem, úgyhogy egy nagy-nagy köszönöm az ismertetőért! :cheers:

Jók ezek a történetek, mert mind az öt nagyon más. Mindenki megtalálhatja a maga ízlésének valót. :)

Ígérem, nem kell sokat várni a folytatásra. A negyedik félig kész, az ötödiket pedig már csak javítani kell. :)
ImageImageImage

biri66

Postby biri66 » Tue Aug 19, 2014 11:54 pm

Szép az a dal, amit fentebb beraktál, Gilnis. Nekem az első epizódból (Hiányzol) ez a kedvencem:

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/Y8DC4VyaZ0Q" frameborder="0"></iframe>

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Aug 20, 2014 7:57 am

Ó, köszönöm! Ez is tetszik. :)
Én meg úgy járok, hogy mire végzünk a fordítással, mind az öt történet a szívemhez nő. Azért még mindig az első a kedvencem, de a 4-5. is nagyon aranyos. :wub: Csak veregetem a vállam, hogy elkezdtem fordítani. :D
Írok majd ki szavazást. Nagyon kíváncsi lennék, mi a többségi vélemény. :)
ImageImageImage

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Aug 24, 2014 5:14 pm

Szép vasárnapot mindenkinek, meghoztam az újabb történetet. :)

A nyitó posztba időközben felkerült az összes rész letöltési linkje, de akit érdekel, találtam linkeket a 720p-s változathoz is. (Lásd alább!) Elvileg jók a felirathoz, de le kell ellenőrizni.
(Elnézést a sok képért, de nekem úgy tetszenek. :wub: )

http://uptobox.com/33dyy7buzsgp ÉS http://uptobox.com/u0ng6ryuor8z

Image

http://uptobox.com/zgr9hh0ieyue ÉS http://uptobox.com/ae7wti7aj855

Image

http://uptobox.com/h2r6nuy2evqg ÉS http://uptobox.com/q35u8ss1q1a2

Image

http://uptobox.com/q03mxfycpc0r ÉS http://uptobox.com/glzeyo71d738

Image

http://uptobox.com/ag4vupqajqte ÉS http://uptobox.com/2cswaq9wl046

Image

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Aug 24, 2014 7:11 pm

Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket :) :)

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Sun Aug 24, 2014 8:54 pm

Kedves gilnis!

Köszönöm szépen az eddigi és a friss részeket is. :)

További jó fordítást.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Aug 25, 2014 11:15 am

Kedves Novcsi és Kanamekun,

nagyon szívesen mindkettőtöknek, de nem egyedül fordítottam, hanem újra Summi közreműködésével. :)
ImageImageImage

Blackfield

Postby Blackfield » Mon Aug 25, 2014 4:52 pm

Ezt a részt vártam a legjobban a kis vagy nagy lököttke miatt! :mrgreen:
Nem csalódtam, a romantikus, varázslatos elemek ellenére a humor dominált! Hihetetlen hosszú lábai vannak Lee Kwang-soo-nak és ez a nadrág, no meg a sok menekülés csak kihangsúlyozta - jó párost alkottak a "szöszivel"! :tv:
Köszönöm a feliratot!

[spoiler]Eddig a négy részből ez a kedvencem, az én sorrendem ez lenne: 4, 3, 1, 2.
Majdnem elfelejtettem kiemelni, hogy örömmel láttam az első rész mellékszereplőjeként Song Jae-rim-et is! 8) [/spoiler]

További jó munkát kívánok! :thumleft:

Summi

Postby Summi » Mon Aug 25, 2014 7:15 pm

Sziaa Blackfield

Örülök, hogy tetszett jó hallani! Nekem is a nyakigláb félőrült volt a kedvencem annyit nevettem :P amilyen arcokat vágott közben.. csinálnom kéne pillanatképeket :whistling:

én sorrendet még mindig nem tudok felállítani, akár ez is lehetne az első, mindegyik más miatt jó!
köszi, hogy megírtad a véleményed :wub:

Summi

Postby Summi » Mon Aug 25, 2014 7:38 pm

Hoztam pár pillanatképet :lol

[spoiler]Image

Image

Image

Image

Image

Image[/spoiler]

Blackfield

Postby Blackfield » Mon Aug 25, 2014 8:08 pm

Nagyon aranyos! :mrgreen:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Aug 25, 2014 8:13 pm

Jaj, Summi, az a csücsörítés.... :rofl:

Blackfield, de örülök, hogy írtál (őszintén szólva számítottam rád :mrgreen:), annak pedig még jobban, hogy ennyire tetszett! :cheers: Lee Kwang Soo-nak hihetetlen arcjátéka van! Egy imádnivaló lökött fazon, az biztos! :D :heart:
ImageImageImage

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Aug 25, 2014 9:38 pm

Az éj leple alatt végül, de nem utolsósorban megérkezett Angyalkánk is. :D Jó szórakozást! :)

Elöljáróban megjegyezném, hogy az utolsó részben kicsit következetlenül feliratoztunk a dalok közül. Remélem, senkit sem fog zavarni. Meglennénk ugyan nélkülük is, de nem tudtam nekik ellenállni, és rábeszéltem Summit, hogy tegyük bele. :sweat:
A DramaFever-re viszont ez ügyben nem lehetett számítani, és az egyik dalhoz egyáltalán nem is létezik angol fordítás, ezért elsősorban a kínaira hagyatkoztam a koreai mellett. Remélhetőleg nem ferdítettem el nagyon. Ha mégis, akkor bocsesz! :D

Írtam ki tehát szavazást, és szeretném megkérni a nézőket, hogy értékeljék a történeteket, kinek mi lett a kedvence. :) Ami engem illet, még ha egyet ki is tudnék választani, akkor sem tudnám rangsorolni a többit, az holtbiztos. :whistling:
ImageImageImage

Agacska

Postby Agacska » Tue Aug 26, 2014 8:17 am

Nagyon köszönöm a feliratokat!

Barbibaba

Postby Barbibaba » Tue Aug 26, 2014 9:18 am

Szia Gilnis!

Végig lapoztam a 2 oldalt de nem találtam a nagy méretű letöltési linket!!!
Légy szíves segítsél már ki egy linkel ... az upload-t nem szerettem. Így meg nem tudom hol keresem.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Aug 26, 2014 12:13 pm

Agacska, nagyon szívesen. :)

Hát pedig Barbi, más nincs, mint az uptobox. A képes (aug. 24.) hozzászólásomban találod a linkeket. Szerintem elég látható helyen vannak, és egyértelmű is melyik melyik történethez tartozik.
ImageImageImage

racznemagdi

Postby racznemagdi » Tue Aug 26, 2014 2:29 pm

Szia Gilnis! Bocsi, hogy kérdezem, tervezed még, hogy csinálsz feliratot azokhoz a részekhez is, ami nincs kettévágva?

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Aug 26, 2014 2:40 pm

Korábban már jeleztem, Magdi, hogy az öt részes verzió csak egy kivonat. Az hiányosabb, rövidebb, vázlatosabb, sokkal kevésbé élvezhető, mint a tíz részes változat, ezért az ötöshöz külön nem csinálom meg a feliratot. Ha egyformák lennének a videók, akkor lenne értelme, de így... Hidd el, nem érdemes ahhoz az ötöshöz ragaszkodni, nem lustaságból nem csinálom meg.
ImageImageImage

racznemagdi

Postby racznemagdi » Tue Aug 26, 2014 3:56 pm

Kedves gilnis! Nem tudtam, hogy az öt részes verzió csak kivonat, akkor természetesen maradok ennél a verziónál. Köszönöm szépen, hogy megírtad. És köszönöm a feliratot is, hálás vagyok, hogy megcsináltad!

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Aug 26, 2014 6:06 pm

Magdi, pedig direkt rád tekintettel írtam meg, még az első oldalon. Ahogy akkor ígértem, le is töltöttem a DA-n található változatot is, hogy leellenőrizzem, de sajna az is ugyanaz a vágott verzió. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a teljesre, még ha az uptobox-on keresztül is vezet hozzá az út. :)

Majd ha lesz kedved, jelentkezz, melyik történet lett nálad a nyerő. :)
ImageImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Tue Aug 26, 2014 6:09 pm

Köszönöm szépen az utolsó részeket :) :)

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Aug 26, 2014 6:12 pm

Szívesen, Novcsi! Aztán szavazz ám! :D
ImageImageImage

Return to “Subtitles”