It's Okay, That's Love [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
anyeze

It's Okay, That's Love [Hungarian Subs] (Complete)

Postby anyeze » Tue Jul 22, 2014 6:10 pm

It's Okay, That's Love / It's okay, It's love
(Rendben, ez szerelem)

Image

Közös fordítás Zetkinnel.

Cím: It's Okay, That's Love 괜찮아, 사랑이야 [Gwaenchana, Sarangiya]
Rendező: Kim Kyu-Tae
Forgatókönyv: No Hee-Kyung
műfaj: romantikus, vígjáték, dráma
Csatorna: SBS
Epizódok: 16
Sugárzás: 2014. július 23-tól, szerda és csütörtök 21:55

Főszereplők - Lakótársak

Jang Jae Yul szerepében: Jo In Sung
Ji Hae Soo szerepében: Gong Hyo Jin
Jo Dong Min szerepében: Sung Dong Il
Park Soo Kwang szerepében: Lee Kwang Soo
Han Kang Woo szerepében: Do Kyung-soo (D.O., Exo együttes)
Jang Jae Bum szerepében: Yang Ik June
Lee Young Jin szerepében: Jin Kyung
Oh So Nyeo szerepében: Lee Sung Kyung
Jae Yul anyja: Cha Hwa Yeon
Tae Yong szerepében: Tae Hang Ho
Hae Soo anyja szerepében: Kim Mi-kyung
Hae Soo apja szerepében: 김명중
a fiatal Jang Jae Yul szerepében: Sung Yoo Bin
a fiatal Jang Jae Bum szerepében: Noh Tae Yub

Tartalom:

Jang Jae Yul regényíró és rádiós DJ. Valaha romantikus regényeket írt, egy incidens óta azonban áttért a detektívregényekre. Ji Hae Soo egykor rajongott a könyveiért, az új vonulat azonban nincsen ínyére. A pszichiáternő egy TV műsorban találkozik először egykori kedvencével, és pár perc alatt levonja a tanulságot: ez a fickó egy arrogáns playboy. Jang Jae Yul emberére akadt Ji Hae Soo-ban, ami elszánttá teszi, mindenáron közelebb akar kerülni a nőhöz.
Ji Hae Soo két férfivel lakik együtt, egykori mentorával és kollegájával Jo Dong Min-nel, valamint egy Tourette szindrómás beteggel, Park Soo Kwang-gal. A családias albérletbe azonban – nem éppen véletlenül – Jang Jae Yul is belecsöppen...
A történet ennél azonban jóval többet tartogat. Nem csupán a kórházban adódó pszichiátriai esetek miatt, hanem Jang Jae Yul gyermekkori traumája miatt is, mely egy titokzatos tragédiából elvezetett a családtagok jelenlegi sérüléseihez…

Érdekes választás Koreában pszichiátriai esetekről szóló sorozatot forgatni, de ha már ilyen komoly a háttértéma, akkor legalább a romantikus és a vígjáték szál is ragyogóan képviselteti magát. A tolerancia felé vezető út első lépcsőfoka a humorral való szimpátia-keltés, és úgy gondolom a sorozat nagy mértékben hozzájárul a mentális betegségek elfogadásához. Remélem sikerül elérniük a céljukat a sorozat alkotóinak Koreában
:-)

A filmben szereplő dalok (betétdalok és hivatalos OST), 35 db zeneszám:
15 db koreai dal és instrumentális zeneszám az OST-ből:
http://data.hu/get/7991108/IOTL_OST_korean.rar
11 db angol dal (részben a hivatalos OST részei):
http://data.hu/get/7991214/IOTL_OST_english_1.rar
9 db angol zeneszám (a filmben bárhol, pl buliban, otthon hallgatott...):
http://data.hu/get/7991300/IOTL_OST_english_2.rar

Eddigi fordítások: Dae Mang, Reputable Family, Thank You, (Filmek: Dance of the Dragon; Rabbit and Lizzard; Please Teach Me English; Come Rain, Come Shine; Perfect Game; Tazza: The High Rollers). Zetkinnel közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Master's Sun, How to Meet a Perfect Neighbour, It's Okay, that's Love; Hyde Jekyll, Me; Oh My Venus; Saimdang: Light's Diary
Attachments
IOTL_16_hu.srt
BarosG
100
(47.69 KiB) Downloaded 1698 times
IOTL_1-8.zip
Javított részek
BarosG
973
(175.57 KiB) Downloaded 2775 times
IOTL_9-15.zip
Javított részek
BarosG
(139.71 KiB) Downloaded 2344 times
Last edited by anyeze on Sat Aug 26, 2017 5:16 pm, edited 36 times in total.
Image
Fordítások: Saimdang, Light's Diary; Hyde Jekyll, Me; The Master's Sun; It's okay that's love; Oh My Venus; Thank You; Feast of the Gods stb.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue Jul 22, 2014 8:09 pm

De jó!!! :D Nagyon vártam már ezt a sorozatot, főleg, hogy Ti lesztek a fordítók, Kedves Anyeze és Zetkin! :heart: :dance:
Az ajánló csak még jobban felcsigázott, én úgy látom, nagyon jó a kémia a két főszereplő között. :thumleft:
Köszönöm, hogy készítettetek az ajánlóhoz is feliratot! :clap:

[spoiler]A felirathoz kicsit nehezen találtam meg a videót (6,5 perces), de meglett. Felraktam, hátha ezzel segítek:https://mega.co.nz/#!w5REWLDK!yuXKa4y0kHB-8FTtRjA6vK4rRNWZ-cdSU6cU96hCuVs[/spoiler]
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

anyeze

Postby anyeze » Tue Jul 22, 2014 8:26 pm

Jaj, bocsánat, elsőre rossz videót tettem be, de már cseréltem. Igaz alapból mutatja az angol feliratot, de ki lehet kapcsolni, letöltéskor meg úgysem marad rajta... Viszont akinek nehézséget okoz a Youtube-ról való letöltés, annak tényleg nagyon jól jön, köszi a linket, előre is beteszem :-) Köszönjük!

Örülök, ha velünk tartasz! :-)
Image
Fordítások: Saimdang, Light's Diary; Hyde Jekyll, Me; The Master's Sun; It's okay that's love; Oh My Venus; Thank You; Feast of the Gods stb.

Bria

Postby Bria » Tue Jul 22, 2014 8:51 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!

Ó, ó ó, remek remek! :cheers: :w00t:
Egy új ígéretes sorozat a kedvenc színésznőmmel. :lol
Én is nagyon örülök, hogy ti fordítjátok majd, és köszi az ajánló fordítását. :thumright:
Image

gilnis

Postby gilnis » Tue Jul 22, 2014 8:54 pm

Sziasztok!

Holnap itt a nagy nap! :D Elképesztő, milyen pontos vagy, Anyeze. :D Gondolom, már viszketnek az ujjaid, hadd fordíts. :D

Remélem, nagyon jó lesz. A négy főszereplő mindegyikét nagyon szeretem. :heart: Mostanában különösen Lee Kwang Soo-t. 8) De ahogy a múltkor írtam, elsősorban Jo In Sung csábít ide... :wub:
ImageImageImage

csanyicila

Postby csanyicila » Wed Jul 23, 2014 7:28 am

Sziasztok. örömmel láttam, hogy Ti fogjátok fordítani ezt a sorozatot. Én is biztos csatlakozom a nézők táborához, tetszett az előzetes, kedvelem a szereplőket szóval minden megvan a szórakozáshoz pláne a Ti felirataitokkal. :-D

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed Jul 23, 2014 8:06 am

Sziasztok Anyeze,Zetkin ! ! !

Hálásan köszönöm a sorozatot és annak első feliratát.

f.ági

Postby f.ági » Wed Jul 23, 2014 8:39 am

Kedves Anyeze és Zetkin!
Biztos nézője leszek ennek a sorozatnak, gyűjtöm majd szokásomhoz hiven a felirataitokat.
Köszönöm az ajánlót és a feliratát. :-)

Lexy13

Postby Lexy13 » Wed Jul 23, 2014 10:11 am

Nagyon kíváncsi vagyok erre a sorozatra. Igazán hálás vagyok, hogy fordítjátok. Köszönöm! :-)

racznemagdi

Postby racznemagdi » Wed Jul 23, 2014 11:55 am

Kedves Anyeze és Zetkin!
Igazán nagy örömöt szereztek ezen sorozat fordításával (gondolom sokaknak), köszönöm szépen!!!

Anyaka

Postby Anyaka » Wed Jul 23, 2014 1:47 pm

Sziasztok!
Ennél a sorinál is veletek tartok! Már nagyon várom. Örülök, hogy Ti fordítjátok.

szmoleage

Postby szmoleage » Wed Jul 23, 2014 4:35 pm

Köszönöm hogy fordítjátok,szerintem sokan kíváncsiak leszünk rá. :clap:

anyeze

Postby anyeze » Wed Jul 23, 2014 5:14 pm

Jaj de jó, hogy ilyen sokan összegyűltünk!!!
A sori ugyan Koreában "ma" (júli 23-án) kezdődik, de az a mi időnk szerint már holnap délután lesz. Remélem gyors angol fordítókra lelünk... :-)
Image

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed Jul 23, 2014 6:28 pm

Az első kijött betétdal nekem tetszik! :thumleft: A trailervideó-feltöltést nagyon szívesen! :-)
[spoiler]https://www.youtube.com/watch?v=Dfdk19oM-iQ[/spoiler]

asami-nana-fansub

Postby asami-nana-fansub » Wed Jul 23, 2014 7:51 pm

Nagyon megörültem, amikor láttam, hogy ti fordítájátok ezt a sorozatot. Köszönöm az előzetest. Én is biztos néző leszek. :D
Asami

gyomar

Postby gyomar » Wed Jul 23, 2014 9:02 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!
Nagyon szépen köszönöm, hogy elkezditek fordítani ezt a sorozatot, a bevezető videóból látszik, hogy nagyon sok vidám pillanat elé nézünk.Jo In Sung egyszerűen egy szívdöglesztő pasi. Gong Hyo Jin pedig egy csodával ér fel ahogyan játszik, minden mozdulata öröm játszás. A pólóiból már ízelítőt kaptunk, ha jól számoltam eddig már három feliratot láttam.
Nagyon szép estét kívánok: gyomar
:D :-) :roll

Barbibaba

Postby Barbibaba » Thu Jul 24, 2014 8:48 am

Ok. itt vagyok újra IE hiba miatt újra regiztem . A lényeg az hogy veletek párhuzamosan fogom nézni és kommentezni a kedvencemet.
Üdv.
Barbi

Anyeza-Zetkin már nagyon vártam egy új nagy dobást a Masters. után

Barbibaba

Postby Barbibaba » Thu Jul 24, 2014 8:50 am

Szia Gilnis!

Várom ám az elemzéseket

gilnis wrote:Sziasztok!

Holnap itt a nagy nap! :D Elképesztő, milyen pontos vagy, Anyeze. :D Gondolom, már viszketnek az ujjaid, hadd fordíts. :D

Remélem, nagyon jó lesz. A négy főszereplő mindegyikét nagyon szeretem. :heart: Mostanában különösen Lee Kwang Soo-t. 8) De ahogy a múltkor írtam, elsősorban Jo In Sung csábít ide... :wub:
:D

Raczka

Postby Raczka » Thu Jul 24, 2014 8:11 pm

Szuper!!!! :)

anyeze

Postby anyeze » Thu Jul 24, 2014 8:46 pm

Pont most néztem meg az első részt, ha ilyen marad végig, akkor szuper sorozatnak nézünk elébe :-)

Türelem, holnap nekiugrunk :-)

Amúgy az időt rosszul írtam, mert Szöul jár előbbre nálunk 9 órával így ott már rég lement a 2. rész is, reméljük az angol fordítók továbbra is ilyen gyorsak lesznek :-)
Image

Barbibaba

Postby Barbibaba » Fri Jul 25, 2014 8:11 am

Így ahogy tetszik mondani már a második rész is a gépemen csücsül jaj már nagyon várom de türelmes vagyok ezért 1/2 óránként nézek rá az oldalra. :)

gilnis

Postby gilnis » Fri Jul 25, 2014 8:37 am

Barbibaba wrote:Így ahogy tetszik mondani már a második rész is a gépemen csücsül jaj már nagyon várom de türelmes vagyok ezért 1/2 óránként nézek rá az oldalra. :)

Lassan a testtel, még az angol feliratok sem készültek el... :) Idén nyáron nem kell panaszkodni, van mit nézni. Szinte az összes futó és pár héten belül induló sorozat nagyon-nagyon ígéretes. A tavaszi rom-kom böjt után bőven van választék.

Kérdés: Gong Hyo Jin ugye nem Jo In Sung orvosa lesz? Nem lenne jó... :unsure:
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Jul 25, 2014 9:13 am

Gilnis, az asiatorrents-en az első résznek már két verziója is fent van. Egyébként egyet értek Veled, nem szép dolog sürgetni egy fordítót azzal, hogy közli az ember, fél óránként nézi, kész-e a felirat. Anyeze és Zetkin mindig alapos, jó munkát ad ki a kezéből, amire érdemes várni. Amúgy tényleg sok a néznivaló, ez nyár jó ebből a szempontból. :-)

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Jul 25, 2014 10:02 am

Üdv. mindenkinek!

De jó hogy ilyen nagy a várakozás! Bennem is :-)
Mi tagadás, én sem vagyok jobb Barbinál. Ha valamire nagyon vágyom, képes vagyok akár 1/2 percenként utána nézni. :-) A várakozás izgalma a legjobb dolgok egyike.
Nálam már megvan a 2. rész is, felirattal együtt, mert nagyon gyorsan haladnak vele. Még azt ugyan nem tudom, milyen a minősége. Egy apró bökkenő van. Amikor ott alszanak, akkor mi itt dolgozunk, így vajmi kevés idő marad a fordításra. Majd csak az este, amikor a család elszenderedett :-)
Ezért még kis türelmet kérünk, mindent megteszünk. Kedvenc mondásom szerint: a lehetetlent azonnal megoldjuk, a csodára azonban kicsit várni kell :D :D :D

Gilnis, remélem hogy nem orvos, és páciensek lesznek :-) Ráadásul, bár imádom az orvosi történeteket, nagyon remélem, ez azért másról fog szólni.
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

gilnis

Postby gilnis » Fri Jul 25, 2014 10:25 am

Andi, a sok néznivaló között ott a te választottad is. 8) Már annyi dicséretet olvastam róla, hogy hamarosan sorra kell kerülnie. :) Tényleg csak kapkodom a fejem, mennyi jó van.

Ó, kedves Zetkin, ha jövő szerdáig elkészül az első rész, az bőven, bőven naprakész! :) Idő átgondolni, hogyan érdemes manővereznetek a két- vagy többféle angol felirattal.

Hozzám nem áll közel az orvosi, de a pszichiátria kivétel. Kifejezetten örülnék az érdekes eseteknek. :w00t:
ImageImageImage

Barbibaba

Postby Barbibaba » Fri Jul 25, 2014 11:38 am

Oh én nem sürgetlek eszemben sincs csak tudod a Masters után már nagyon vártam töletek valami igazán ütös sorozatot emlékez csak milyen jó kis csapat jött össze .
Tényleg türelmes vagyok és az is igaz hogy vannak nagyon jó sorozatok most a nyáron .
Mindet el sem lehetne sorolni ; ígérem legközelebb csak akkor írok ha már túl leszek egy jó pár részen, és mostantol csak olvasni jövök.
Köszönöm
a türelmes Barbi!

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Jul 25, 2014 7:14 pm

Kedves türelmes Barbi!

Ne is gondolj arra, hogy visszafogd magad, Soha nem várnám el senkitől, Tőled pedig még annyira sem. Nem vettem sürgetésnek, ennyire már ismerlek :-) Boldoggá tesz, hogy ilyen izgatott vagy Te is a sori miatt. Kimondottan örülök minden egyes véleménynek, nagyon tudnám értékelni, ha ez a sori is jelentene majd annyit, mint a Master's. Az ottani csapat pedig nagyon a szívemhez nőtt! Remélem, mindannyian együtt leszünk most is, és talán, még újak is ide tévednek.
Mindenki mondandóját hálásan veszem, ezért eszedbe se jusson, hogy csak olvasgatni gyere. Nagyon hiányoznál! :-)

Gilnis, igen egyetértünk (már megint :-) ) az érdekes esetekre, ha lesznek benne, én is kíváncsi vagyok. Mindössze úgy értettem, hogy jó lenne, ha nagyobb hangsúlyt kapna a kórházon kívüli lét. Jó lenne sok humor, izgalmas szócsaták, sok romantika... na jó, inkább megyek fordítani :-)

Andi, nagyon sajnálom, hogy a mostani soriddal még nem tudok Veled haladni, de igyekszem :-)
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

gilnis

Postby gilnis » Fri Jul 25, 2014 7:28 pm

zetkin94 wrote:Jó lenne sok humor, izgalmas szócsaták, sok romantika...

Szerinted nem így lesz? Én le merném fogadni. Annyira izgalmas és sokat ígérő már az, hogy regényíró, hogy milyen fajta regényíró, hogy DJ. Vajon mitől alakult ki a betegsége? Szerintem nem a kórházon és a gyógyításon lesz a hangsúly. Itt nem. Sokkal inkább a szereplők hátterén.
Eddig két sorozatban láttam Jo In Sung-ot, az egyikben bravúrosabb volt a játéka, mint a másikban, de mindkettőben szomorú befejezést kapott. Most már boldognak akarom látni. :wub:
Gong Hyo Jin pedig remélem hozza a tőle megszokott csipkelődős, bajsza alatt mosolygós stílusát. :D
ImageImageImage

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Jul 25, 2014 7:37 pm

Pont erre vágyom. Mindez jöhet sorban, amiket leírtál :-) Jo In Sung-ot még csak egy filmben láttam. Akkor nagyon tetszett, hogy olyan hosszú nyaka van. :-)
Olvastam, hogy az előző sorozatáért is sok elismerést kapott, ezért nagyon kíváncsi vagyok a játékára. Úgy legyen, ebben a soriban, legyen boldog!
Gong Hyo Jin pedig számomra úgy jó, ahogy van. :-)
Ezért vagyok bizakodó.

anyeze

Postby anyeze » Fri Jul 25, 2014 8:01 pm

Szia Gilnis!
Ha nem is a gyógyításon van a hangsúly, azért feszegetik a határokat rendesen, az első orvosi eset épp egy nagyon kényes ügy, még nálunk is, sőt Ny-Európában is! Gondolom már megnézted :-)
Ugyan már fordítunk, de az eszmefuttatásaikat visszaadni nem olyan egyszerű, így szükség is lesz a türelmetekre! :-) Köszi a támogatást mindenkinek!
Image

gilnis

Postby gilnis » Fri Jul 25, 2014 8:36 pm

Szervusz Anyeze!

Még nem nézem. Az utóbbi hetekben nem igazán néztem koreai sorozatot, pláne nem aktuálisat. Csak mindenbe belekukkantok, olvasgatok róluk, de a nézésükig nem jutok el.

Szokás szerint úgy indul akkor ez a sorozat is, hogy megmutatják, mit nem fogunk látni később. :P Mint ahogy a vezérigazgatók és a chaebol-ok sem dolgoznak soha doramaföldön, csak a nyitó epizódokban sürögnek-forognak. :D

Kellemes fordítást mindkettőtöknek! :)

Zetkin, a hosszú nyak is egy szempont. :lol
ImageImageImage

anyeze

Postby anyeze » Sun Jul 27, 2014 5:01 pm

Fent van az első rész!

Kellemes szórakozást kívánunk Mindenkinek!!! :-)
Image

szildor

Postby szildor » Sun Jul 27, 2014 5:20 pm

Kedves Anyaze és Zetkin!
Nagy örömmel vettem, hogy újból megjelentetek, mint kitűnő fordítópáros, egy bizonyára kitűnő sorozattal.
Máris vittem az első feliratot, nagyon szépen köszönöm a munkátokat.
:cheers: :cheers: :notworthy: :cheers: :cheers:

.

Agacska

Postby Agacska » Sun Jul 27, 2014 5:39 pm

Kedves Anyaze és Zetkin!
Nagyon köszönöm az 1. rész feliratát. Az eddigi írások felkeltették a figyelmemet a sorozat iránt.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun Jul 27, 2014 6:01 pm

Köszi az első részt! Már töltöm is! :-)

Carmi

Postby Carmi » Sun Jul 27, 2014 6:34 pm

Megőrülök, megőrülök, tényleg megőrülök!!! Jaj de jó, lányok!!! Újra együtt vagyunk!!! Tegnap megnéztem az első két részt angollal, és PARÁDÉS!!!
Egészen kivételes lesz, méltó a Master's fordítópárosához. Anyeze, Zetkin, imádlak titeket! :wub:
Rohanok az elsőt újranézni veletek. Ritka ütős első részben lehet részünk. És a második is nagyon ott van. A pszichiátria témáját eddig csak súrolgatták, de az alaphelyzet miatt biztos, hogy jóval mélyebbre is hatolhatunk majd.
Aki furcsán viselkedik, azt könnyen és gyorsan gyagyának kiáltják ki az emberek, és le is írják azonnal. Itt, ha marad minden részben egy-egy klinikai eset, mint az első kettőben, és a főszereplők sorsa ezek mentén illetve néha talán miattuk fog alakulni, ilyen kémia mellett, csúcs sorozatot kaphatunk. Korea haladgat előre felé. Noona szerelem, és a nézők elfogadják végre (kicsit be is sokalltunk tőle az idén), és most a pszichiátriai betegségek. Szuper. Ilyen főszereplőkkel mi lesz itt, atyám! Ezek a karakterek aztán nem kétdimenziósak, de nem ám! Na, megyek újraélvezkedni.

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Jul 27, 2014 6:48 pm

Köszönöm szépen az első részt :) Kiváncsi vagyok milyen lest :) :)

Bria

Postby Bria » Sun Jul 27, 2014 6:49 pm

Nagyon köszönöm az első rész fordítását.
Másokkal ellentétben én nem szeretek sóvárogni, ha már belenéztem.
Még egy ideig megtartóztatom magamat, és majd csak akkor fogok bele, ha már haladt valamennyit a történet.
Image

anyeze

Postby anyeze » Sun Jul 27, 2014 6:50 pm

Carmi wrote:Megőrülök, megőrülök, tényleg megőrülök!!! Jaj de jó, lányok!!! Újra együtt vagyunk!!! Tegnap megnéztem az első két részt angollal, és PARÁDÉS!!!
Egészen kivételes lesz, méltó a Master's fordítópárosához. Anyeze, Zetkin, imádlak titeket! :wub:
Rohanok az elsőt újranézni veletek. Ritka ütős első részben lehet részünk. És a második is nagyon ott van. A pszichiátria témáját eddig csak súrolgatták, de az alaphelyzet miatt biztos, hogy jóval mélyebbre is hatolhatunk majd.
Aki furcsán viselkedik, azt könnyen és gyorsan gyagyának kiáltják ki az emberek, és le is írják azonnal. Itt, ha marad minden részben egy-egy klinikai eset, mint az első kettőben, és a főszereplők sorsa ezek mentén illetve néha talán miattuk fog alakulni, ilyen kémia mellett, csúcs sorozatot kaphatunk. Korea haladgat előre felé. Noona szerelem, és a nézők elfogadják végre (kicsit be is sokalltunk tőle az idén), és most a pszichiátriai betegségek. Szuper. Ilyen főszereplőkkel mi lesz itt, atyám! Ezek a karakterek aztán nem kétdimenziósak, de nem ám! Na, megyek újraélvezkedni.

Szia Drága Carmi!

Hiányoztál! Örülünk, hogy megtaláltál minket! remélem nem okozunk csalódást, mindig buzdítólag hatnak a soraid, igyekszünk megütni a mércét,és beváltani a hozzánk fűzött reményeket :-)
Image

Min Rin

Postby Min Rin » Sun Jul 27, 2014 6:52 pm

Drága Anyeze és Zetkin! Hálásan köszönöm, hogy új
sorozatba kezdtetek, köszönöm szépen az 1. részt!

:wub:
Image

csanyicila

Postby csanyicila » Sun Jul 27, 2014 7:00 pm

Oh ez igazán gyors volt, köszönöm az első részt! :-D Cila

f.ági

Postby f.ági » Sun Jul 27, 2014 7:27 pm

Köszönöm szépen az első részt!

babamama

Postby babamama » Sun Jul 27, 2014 7:34 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!
Nagyon szépen köszönöm az 1. rész fordítását. :salut: :salut: :salut: :salut:
A sori várható témája, őszintén annyira nem érdekel, mégis kíváncsi vagyok rá, mivel Kong Hyo-Jin a kedvenc színésznőm, és persze Zo In-Sung karaktere is érdekel. :wub: A hab a tortán Ti vagytok, szeretem a fordításaitokat. :D
Vidám, napsütéses 7-t, a fordításhoz pedig jókedvet és kitartást kívánok Nektek! :lol 8) :lol

NaRa5

Postby NaRa5 » Sun Jul 27, 2014 7:46 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!
Nagyon köszönöm az első rész feliratát, amit frissen, türelmetlenül már meg is néztem! Egyáltalán nem arra számítottam, amit kaptam, a téma annál sokkal komolyabb, egyszerűen lenyűgözött, az egész újszerű, ugyanakkor szórakoztat. Máris szerelmes vagyok :)
Köszönöm, hogy erre a doramára esett a választásotok, a jövőben is veletek tartok, kitartást, és természetesen jó szórakozást a fordításhoz!

gilnis

Postby gilnis » Sun Jul 27, 2014 8:06 pm

Köszönöm szépen az első részt! De jó, hogy ilyen sokan vagyunk A-Z-ig, ugye Anyeze & Zetkin! Na, ez ritka sz... nagyon rossz poén volt :rofl: de nézzétek el nekem, feldobtátok a kedvem! :D A ti érdemetek ez a tömeg (és So Ji Sub-é :rofl: ) no meg ha Carmi kedves megadja az alaphangot! :mrgreen: Sok szépet és jót kívánok magunknak! Ezúttal nagyon igyekszem nem anti lenni már csak drága Jo In Sung miatt sem! :heart: Szép estét! :D
ImageImageImage

Carmi

Postby Carmi » Sun Jul 27, 2014 8:47 pm

Gilnis, ne szórakozz mán itten! Ha én megadom az alaphangot, neked kontráznod kell. Erre csak poénkodsz itt, és még MEG SE nézted legalább az első részt? Ejnye azt a bejnyéjét nekijje!
Ha vituálisan is, de megcsapdosom a sejhajod, ha nem szállsz be közénk dumálni. :D A sztori minden porcikája megéri, meglásd. Olyan a nyitás, hogy minden perce egyedi. Ugye, valamikor a közeljövőben elkezded nézni? Ugye? Ugye? Naaaaaaaaa... Léccíííííííííí...

Úgy érzem, indul a "masteros" hangulat megint. Mit mondjak, okkal. Anyaze és Zetkin, meg egy ilyen sztori ilyen szereplőkkel...

gilnis

Postby gilnis » Sun Jul 27, 2014 9:09 pm

Carmi, lol! :lol :lol :lol
Nekem nem kell bizonygatnod, Jo In Sung-tól nem is vártam kevesebbet.... :wub: de képzeld!!! Egy nap csak 24 óra! :O És most már mennyi mindent ajánlasz nekem.... :D Nem aggódom, hogy nélkülem nem lenne, aki beszéljen. :P De minden valószínűség szerint úgyis képtelen leszek távol tartani magam. :D
Veled viszont mi lesz szerda-csüt? Kettéhasad a szíved? Mert hát Jang Hyuk-nak is jár egy darab... :whistling:
ImageImageImage

anyeze

Postby anyeze » Sun Jul 27, 2014 9:19 pm

Mindenkinek naaagyon szívesen!!!! :D Ez azért nem teljesen önzetlen ám :-) Élvezzük itt a jó hangulatot, a mások öröme növeli a miénket, ahogy Jang Jae Yul mondaná: "Azt kapod, amit adsz" :-)
Gilnis, remélem azért legalább a topicban itt leszel, ha nincs is még időd megnézni... Tudom én, addig erős az ember, amíg bele nem kezd egy jó soriba, mert onnantól már lehetetlen ellenállni.
Image

unni2011

Postby unni2011 » Sun Jul 27, 2014 10:06 pm

Kedves Anyeze és Kedves Zetkin! :-)
Már rég tartottam veletek, de ez a sori felkeltette az érdeklődésemet. :roll Köszönettel vittem az első feliratot. :thumright: Kíváncsivá tett, hogy milyen mértékben érinti majd a pszichiátriát. Az elmúlt 10 évben lélekbúvárokkal dolgoztam, ezért volt alkalmam kicsit elmélyedni ebben a területben. De, természetesen Jo In Sung is ide vonzott, akit a magánéleti vonatkozásai miatt is kicsit különcnek tartok. :-) . Iklil említette korábban, hogy a légierőknél szolgált és a visszatérése helyett még ráhúzott néhány évet.
A Frozen Flower kapitányaként láttam először, majd a nagy visszatérése után a That Winter, The Wind Blows-ban.Kedvelem a nyurga fickót, remélem most is hozza a tőle megszokott, elvárt formáját. :mrgreen:
Image
ImageImageImage

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Sun Jul 27, 2014 10:26 pm

Sziasztok kedves Anyeze és Zetkin !
Köszönöm a sorozat fordítását ...

Dijus

Postby Dijus » Sun Jul 27, 2014 10:59 pm

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm az első rész magyar feliratát! Master's Sun annyira hozzánőtt a szívemhez, hogy Gong Hyo Jin színésznő és miattatok is Anyeze, Zetkin, meg kell nézzem ezt a művet! :)

Az első részhez tartozó videó kis méretbe (200-300 MB) kódolásával elkészültem, melyet itt tölthettek le : http://doramaland.blogspot.hu/2014/07/i ... b-mp4.html
Úgy, mint Master's Sunnál :D

Csak ennyire tudtam géphez jönni, mert tombol a vihar :( Szuper, csattog, tuti fent leszek egész éjjel...

További kellemesebb estét mindenkinek!

Dijus

szmoleage

Postby szmoleage » Mon Jul 28, 2014 7:37 am

Köszi az első részt. :clap:

mikaz

Postby mikaz » Mon Jul 28, 2014 7:50 am

It's okay!:cheers:
Kedves Anyeze, Zetkin, s minden kedves Fórumozó!
Igazi friss, üdítő élmény ismét itt lenni veletek! :D A Master's után újra egy bravúros film! Annyi jót írtatok már eddig is a topicban, hogy gyorsan megnéztem az első részt. Ilyen felütést, nem tudom, hogy lehet ezt még fokozni, de biztos, hogy megoldják! :thumleft:
A fordítás a tőletek megszokott szép munka, főleg még a dalok szövege is: rejtély, hogy mikor van erre energiátok.Érezhetően örömmel csináljátok, bár nehéz témákat is érintő a szöveg.
Nem lehet könnyű! :scratch:
Tényleg nagyszerű, hogy ismét ekkora csapat jött össze! Így még akkor is szórakoztató lesz, ha nehéz várni a következő epizódra.
Unni, bíztam benne,hogy vonzó lesz a pszichiátria miatt, örülök, hogy itt vagy! :-)

Carmi

Postby Carmi » Mon Jul 28, 2014 8:18 am

Gilnisem, a szívem "befogadóképessége" nagyon naaagy. Úgyhogy nem fog szétroppanni, pedig most három koreai pasiba is szerelmes vagyok. Seo In Guk igazi színész lett. Nagyon jó a 'High School King"-ben. Mintha nem játszaná, hanem élni a történetet. A "Master"s Sun"-ban játszott szerepéhez képest fényévekkel jobb, nem győzök ámulni rajta. Aztán itt van Jang Hyuk, aki szenzációs a "Fated to love you"-ban. Minden részben újra meg újra ámulatba ejt valamivel. Jo In Sung a harmadik szerelmem, múlt héten estem bele, azt hiszem véglegesen. Akinek ilyen a mosolya, azt meg kéne "szoborni", de legalább festeni az utókor számára.

Ezt a nyarat az istenek bőségszarujukból jóóól nyakon öntötték csodás dorámákkal, tartsák meg saját jó szokásukat sokáig... :D

paggy

Postby paggy » Mon Jul 28, 2014 3:12 pm

Hurrá,ismét igazi filmet látok!Már az első rész után is lehet érezni,biztos jó lesz!Köszönöm szépen a fordítást.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Jul 28, 2014 3:33 pm

Most volt időm megnézni az első részt, és tényleg nagyon jó. Végig odatapasztja az ember figyelmét a képernyőre. Köszönet a fordításért és a dalszövegekért is! :thumleft:

[spoiler]Meglepett, hogy Jang írónak szinte 1. pillanattól megtetszett a doktornő. Talán túl sok olyat néztem mostanában, ahol a srácnak lassan esik le a tantusz. Ez az író tényleg okos! :-) A két doki iszogatásán dőltem a röhögéstől, pedig komoly volt a téma, de olyan jól lett mégis megcsinálva, hogy muszáj volt nevetni. (az elvált és válófélben lévő doki). Kíváncsi vagyok, mi lesz ezután, még bele se mertem nézni a kettesbe, megvárom inkább a fordításotokat. Az előzetes alapján mindenesetre igen jónak ígérkezik. :-)[/spoiler]

unni2011 wrote: Jo In Sung is ide vonzott, akit a magánéleti vonatkozásai miatt is kicsit különcnek tartok.

Unni, itt mire gondoltál? Milyen magánéleti dologra? Ez a fránya kíváncsiság...! Nem tudok mit tenni ellene. :doh:

ququcs

Postby ququcs » Mon Jul 28, 2014 4:18 pm

Nagyon köszönöm az első rész fordítását, gyűjtögető vagyok, és aztán indul a mozi, ha kész az egész sorozat!! :D Visszatérő vendég leszek itt!
:salut: üdv ququcs

gyomar

Postby gyomar » Mon Jul 28, 2014 7:09 pm

Kedves Anyaze és Zetkin!
Nagyon szépen köszönöm nektek az első rész feliratát. Az első rész való igaz nagyon pörgős volt, nagyon várom, hogyan lehet ezt a szintet megtartani illetve még akár fokozni is.
gyomar :D :D :D

Lifan

Postby Lifan » Mon Jul 28, 2014 7:31 pm

Nagyon köszönöm az első rész fordítását, így az első rész után igazán ígéretesnek tűnik a dorama :D Pedig az előzetesek alapján nem is akartam megnézni, mert annyira nem fogott meg, de örülök, hogy mégis belevágtam.

Mindkét főszereplőnek elég erős és különleges egyénisége van, már most szikrázik köztük a levegő, szóval mi lesz itt még később? :clap:
A rész indítása elég egyedi volt, meg úgy általában a sorozat hangulata is az, meg a téma is, amit köré szőttek, még nem láttam olyan doramát, amiben speciálisan a pszichológiai esetekkel foglalkoztak volna.
Elég erős indítás volt, és egy nem hétköznapi sorozatnak nézünk elébe, szóval újoncként én is veletek fogok tartani :D

zetkin94

Postby zetkin94 » Mon Jul 28, 2014 7:40 pm

Mindenkinek nagyon szívesen :-)

Na, valóban elég jól indul, és ugyanilyen jól folytatódik. Már itt a második rész eleje táján, ismét nagyon jót nevettem :-) Jönnék beszélgetni, de mi tagadás, nagyon leköt ez a film :-)
Ahogy Andi is írja, végre olyan jó dolog, hogy nem apránként alakul ki szimpátia, hanem "bang", és ott van. Lehet, hogy ez még nem szerelem, de valahogy így kellene kezdődnie :-) Később majd erre mondjuk - remélem-, hogy első látásra beleesett :-) Ha nem, nagyot koppannék.

Mikaz, Gyomár, ilyen kérdést, hogy lehet-e fokozni, úgy általában a közepe, jó vége felé szoktunk feltenni, általában. Tényleg olyan ütős volt a kezdés, hogy az emberben máris felmerülhetett a kérdés. Bízzunk benne hogy igen!!!!!
És nagyon tetszik a lendülete a filmnek. Az ember szinte érzi az élet pörgésé.

Unni, a pletyire én is kíváncsi lennék. Itt megoszthatod, nem mondjuk tovább! :D
Ha egy-egy esethez van valami jó kis emléked, azt is szívesen olvasnám.

Carmi, lehet hogy hasonlítunk genetikailag, legalábbis, ami a szívünk befogadó képességét illeti :-)

zetkin94

Postby zetkin94 » Mon Jul 28, 2014 7:42 pm

Még annyit, minden újoncot Isten hozott a fedélzeten!!! :-)

Barbibaba

Postby Barbibaba » Tue Jul 29, 2014 4:36 am

Köszönöm és ugyan még néztem meg de majd ma aztán újra jövök és jól kibeszélem ami fáj.
Üdv.
Barbi

unni2011

Postby unni2011 » Tue Jul 29, 2014 10:45 am

Sziasztok!

Nagyon magasra tette már az első rész a lécet, a pörgős lendületével elkápráztatott. :dance: Csak kapkodtam a fejem, hogy képbe maradhassak és követni tudjam az eseményeket.:P Késő éjjel néztem meg, ezért bizonyos részletekhez lehet, hogy majd vissza is kell térnem, ugyanis most azon tűnődtem el például, hogy miért is élnek ezek egy házban hárman, milyen kötelék is van közöttük?!. Netán rokonok is?! Hú, ez kimaradt. :roll
unni2011 wrote:
Jo In Sung is ide vonzott, akit a magánéleti vonatkozásai miatt is kicsit különcnek tartok.:-)

Unni, itt mire gondoltál? Milyen magánéleti dologra? Ez a fránya kíváncsiság...! Nem tudok mit tenni ellene. :doh:

Kedves Andi és Zetkin, igyekeztem gyorsan ideérni, hogy ne furdaljon a kíváncsiság sokáig benneteket, de sajnos semmi szaftos pletyit nem tudok.:mrgreen:
A következő mondatomban egyébként leírtam - majd mindjárt be is idézem - hogy miért tartom kicsit különcnek. Bár az igaz, hogy nem fejtettem ki bővebben.
unni2011 wrote:Iklil említette korábban, hogy a légierőknél szolgált és a visszatérése helyett, még ráhúzott néhány évet.

Én erre gondoltam, hogy ez az ami kissé szokatlan egy színésztől, egy sztártól, hogy nem sietett vissza a filmes világba miután letöltötte a kötelező katonaidejét, hanem még tovább maradt önszántából.
Az oka végül is nem ismert számomra, erre a "miértre" egyébként én is kíváncsi lennék.
Találgatni persze lehet, hogy pl. szeret repülni és kiélvezte ameddig csak lehetett. Még az is lehet, hogy a katonaság berkeiben érte utol a szerelem, vagy netán valamilyen spéci, titkos kiképzést kapott, és csak erre fogták. Ki tudja?! :roll

Kedves Mikaz
, hogy a pszichiátria vonatkozások miért is keltették fel a figyelmem, azt mindjárt kifejtem Anyeze és Carmi gondolatmenetéhez csatlakozva.
anyeze wrote:Érdekes választás Koreában pszichiátriai esetekről szóló sorozatot forgatni, és talán nem mindenkinek fog bejönni a téma feletti poénkodás, de lássuk be, a tolerancia felé vezető út első lépcsőfoka a humorral való szimpátia-keltés, remélem sikerül elérniük a sorozat alkotóinak a céljukat Koreában :-)

Carmi wrote:Aki furcsán viselkedik, azt könnyen és gyorsan gyagyának kiáltják ki az emberek, és le is írják azonnal.

Az általam eddig látott doramáknak mindig nagyon jó kis "útravalójuk" volt, akár a pozitív, akár a negatív tanulságaik révén. A legtöbbnél, még ha rejtetten is, de érezhető volt a "népnevelő, népokító" hatása is. :-)
Én most is valami ilyesmire számítok, és kíváncsian várom, hogy miként csomagolják majd ezt egy romantikus komédiába, az ismeretterjesztéssel egybeszőve.
A különböző pszichiátriai betegségek bemutatásával, vélhetően az ilyen típusú betegségekben szenvedők köré emelt korlátokat kívánják lebontogatni.
Ugyanis az a szomorú tényállás, hogy világ viszonylatban is, néhány ország kivételével, ezen betegek sajnálatos módon "megbélyegezettekként", a társadalom kirekesztettjeiként, a perifériára szorulnak. :-(
Pedig milyen nagy szükségük lenne a komplex kezelésük mellett a tágabb /nemcsak a szűk család/ támogató környezetre is! Egy kis odafigyeléssel a legtöbbjük szinte teljes életet élhetne.
Az odafigyelésbe beletartozik, hogy a beteget arra kell biztatni, hogy rendszeresen szedje a gyógyszereit, mert ha kihagyja, úgy jár, mint a filmben a skizofrén beteg és egyszerűen visszaesik. Az ok, amiért elhagyta, nagyon is a szokásos okok közé tartozik, de ezt a mellékhatást ki lehetett volna küszöbölni, ha másik kezelésre térnek át.
Az is nagyon fontos, hogy a pedagógusok, vagy akár a nap, mint nap ügyfelekkel foglalkozók egyáltalán halljanak pl. a Tourette- szindrómáról, mert akkor netán nem azt gondolják az éppen rohamot produkáló "delikvensről", hogy milyen szemtelen, vagy pimasz. :w00t:
Néhány híres emberről is utólagos analízissel kiderült, hogy ebben a betegségben szenvedett: pl. Mozart, Moliere és Napoleon.
Kedves Zetkin, tényleg nagyon sok élményem van a pszichiátriai beteganyaggal kapcsolatosan, de nem szívesen terhelném ezzel a társaságot.
Ha valami olyan érdekesség az eszembe jut, amit meg is oszthatok veletek, azt akkor majd megírom.
Az elmúlt 10 évben az én szemléletem is sokat változott az előnyére, a korábbi fenntartásaim, averzióim eltűntek. Sőt, a pszichoterápia is felkeltette az érdeklődésemet, egyes részelemeit már el is sajátítottam. Bár megint újabb terápiás területre sodort az élet, de az ott megszerzett tudásomnak csak hasznát vehetem.
Egyébként még az is az eszembe jutott a sori pszichiátriai vonatkozású választását illetően, hogy a dél-koreaiaknál nagyon, szinte betegesen elharapózott a plasztikai sebészettől való függőségük, és nemcsak a sztárok világában, hanem a civilek között is. :O
Viccesen azt szoktam megjegyezni ezzel kapcsolatban, hogy amíg minden valamire magát tartó amerikainak saját pszichiátere van, addig a dél-koreaiaknak saját plasztikai sebészük.:blink Talán előnyösebb lenne náluk is a váltás, mert az, hogy már a legtöbb tini is át akarja szabatni magát, az már igencsak kóros mértékeket öltött.
Nagyon reménykedem abban is, hogy az izgalmas szerelmes történet :heart: mellett, tanítási célzattal felhívják majd a fiatalság figyelmét arra is, hogy a drogok, akár már az egyszeri cannabis /vadkender/ használata is skizofréniát indukálhat az erre hajlamos egyéneknél.:whistling:
Bocsi, kicsit hosszú lettem! Jó fordítást nektek! :wub:
Image
ImageImageImage

mikaz

Postby mikaz » Tue Jul 29, 2014 12:01 pm

Kedves Unni! A film mosolyogva tanító szerepében én is bízom. S ha már említetted,
Az is nagyon fontos, hogy a pedagógusok, vagy akár a nap, mint nap ügyfelekkel foglalkozók egyáltalán halljanak pl. a Tourette- szindrómáról, mert akkor netán nem azt gondolják az éppen rohamot produkáló "delikvensről", hogy milyen szemtelen, vagy pimasz.

felidézném, hogy egy ízben volt az osztályomban ilyen betegségben szenvedő tanuló. Sajnos csak egy évig, mert nem bírta a tempót.S bizony ő is gyakran produkált hasonló tüneteket mint a filmbeli srác. Viszont nagyon sokat segített az ő jelenléte abban,hogy a közösség elfogadó és segítőkész csapattá váljon. Azóta meggyőződésem, hogy nem a szegregálás, hanem az épekkel együtt tanítás a jobb megoldás.
Hogy miért élnek ők hárman együtt? Szerintem csak kollégák, akik együtt bérelnek egy lakást. De lehet, hogy nekem is kimaradt valami. Jo In Sung szoborszerű szépsége, ahogy Carmi jól megjegyezte:
Akinek ilyen a mosolya, azt meg kéne "szoborni", de legalább festeni az utókor számára.
szerintem kisugárzik, mert Gong Hyo Jin is sokkal szebb mint általában. De a leglényegesebb, amit Lifan írt:
Mindkét főszereplőnek elég erős és különleges egyénisége van, már most szikrázik köztük a levegő, szóval mi lesz itt még később?

gilnis

Postby gilnis » Tue Jul 29, 2014 1:06 pm

mikaz wrote:De a leglényegesebb, amit Lifan írt:
Mindkét főszereplőnek elég erős és különleges egyénisége van, már most szikrázik köztük a levegő, szóval mi lesz itt még később?

Ilyen hozzászólások mellett ki lehet bírni, hogy valaki ne kezdje el rögtön? :D De ne csodálkozzatok rajtuk ennyire, ilyenek a profik. :wub: Ezért nem kéne boldog-boldogtalanra dicséretet mondani.... :P

Jo In Sung :heart: engem tavaly a That Winter....-ben teljesen elvarázsolt, aztán megnéztem jó pár korábbi szerepében is - és most akár folytathatnám is a Master's Sun topikban elkezdett nótát XD hogy feltétlenül nézzétek meg a What Happened in Bali-t, csak ezúttal Jo In Sung miatt mondom. (Elképesztően, megdöbbentően, félelmetesen, borzasztóan jó volt benne, és ez nem túlzás akar lenni, hanem ezeket a reakciókat váltja ki a nézőből a karaktere.... :shhh: Kizárólag miatta már érdemes megnézni azt a történetet, s akkor még nem beszéltünk Ha Ji Won-ról és So Ji Sub-ról, akik Ha Ji Won(!) és So Ji Sub(!), és ezzel mindent elmondtam a játékukról. Ha csak belegondol az ember, hogy az a hármas együtt.... :faint: :heart: )
Jo In Sung tavaly óta nálam abszolút élvonalba került mint színész, és alig vártam már, hogy újra lássam. Nagy kár, hogy viszonylag keveset forgatott idáig. Sokan vannak jók, persze, de nem lehet az összes jól játszót egyúttal színésznek is hívni. Őt igen. :salut: Ráadásul ő azon kevesek közé tartozik, akik ha jól tudom, színésznek is tanultak.
Ha pedig a pletykáknál tartunk, Gong Yoo a legjobb barátja minimum tíz-tizenöt éve... :w00t: LINK Amikor ezt a hírt először olvastam, majd' elájultam. :heart: Most kire irigykedjek?! :lol

Carmi wrote:Gilnisem, a szívem "befogadóképessége" nagyon naaagy. Úgyhogy nem fog szétroppanni, pedig most három koreai pasiba is szerelmes vagyok.

És akkor még a pénteki plasztikai sebészed nem is mondtad... :D De mint tudjuk, a szeretet megsokszorozódik, nem kell felosztani. Micsoda mázli! :D
ImageImageImage

Lexy13

Postby Lexy13 » Tue Jul 29, 2014 2:22 pm

Nagyon szépen köszönöm az első rész feliratát! Végre nekem is sikerült megnézni, és fantasztikus volt! :wub:
Gong Hyo Jin évről évre egyre gyönyörűbb, Zo In Sung-t pedig még sehol nem láttam, de eddig nagyon tetszik. A történet pedig igazán érdekes, engem teljesen beszippantott arra az egy órára. :D
Ha ez végig így folytatódik, kedvenc lesz belőle. :-)
Még egyszer meg szeretném köszönni a munkátokat, és további sok sikert kívánok a fordításhoz! :cheers:

unni2011

Postby unni2011 » Tue Jul 29, 2014 7:28 pm

mikaz wrote:Hogy miért élnek ők hárman együtt? Szerintem csak kollégák, akik együtt bérelnek egy lakást.

Köszi, most visszanéztem azt a részt. Sunbae-nak hívja Ji Hae Soo, Jo Dong Mint. De ennek is lehet több jelentése, volt amelyik doramában bácsikát, nagybácsit takart, volt amelyikben sógort. :roll
Egy fotó a lezser szoborról. :heart: / A sárga szandálját lehagytam... :mrgreen:/
[spoiler]Image[/spoiler]
Image
ImageImageImage

Pasta_love

Postby Pasta_love » Tue Jul 29, 2014 8:30 pm

Üdv kedves Fordító csapat! ^_^

Már nagyon vártam ezt a sorit, több tekintetben is (Gong Hyo Jin, meg hogy Ti fordítjátok :D a Master's Sun után, bármit, bármikor :D )
Megnéztem az első részt, majd angolul a másodikat is :P (bár megfogadtam, hogy a sok futó sori mellett nem kezdek bele egyből, hanem majd csak kicsit később, de annyi jót regéltetek itt róla, hogy must have volt :D )
Hát érdekes...
Egy kicsit felüdít, kizökkent a megszokott alap sztorikból. Nem (nagyon) láttam még olyan sorit, amiben ilyen nyugodtan beszélgetnének a, khm, kapcsolatokról. Vagy ez a sok puszilgatás (itt a két részben volt annyi, mint máskor 3soriban :P ) - amit nem felróni akarok, nehogy bárki is félre értse, csak nem megszokott.
De talán ezért is tetszett ez a két rész. Az ember elgondolkozik utána a dolgokon.
Ahogy az előző hozzászólásokban is beszélgettétek, nem egy hétköznapi témát dolgoz fel, mindezt úgy hogy minden pillanata leköt, odaszögez a monitor elé, és még a legjelentéktelenebb jeleneteknél is azt vettem észre, hogy érdekel, és tetszik. :)
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi fog kisülni ebből az egész sztoriból, és hogy milyen tálalásban fogjuk megkapni :)

Bocsi, hogy kicsit hosszú lett :P
Jaj, a lényeget meg elfelejtem:
Naggyon-naggyon köszi, hogy bevállaltátok ezt sorit, és előre/utólag/mindegyhogy köszönöm a feliratokat! ;) :)

További kellemes nyarat mindenkinek! (aztán lehet, hogy még jövök írni, ha úgy lesz :P )
Üdv.
Pasta_love ^^

anyeze

Postby anyeze » Tue Jul 29, 2014 8:36 pm

Nagyon örülünk neki, hogy ilyen sokan vagytok!!! :-)
Kedves Unni, Mikaz! Benneteket is szeretettel üdvözöllek újra a sorainkban! :-)

És itt az új rész! Jó szórakozást!
Image

anyeze

Postby anyeze » Tue Jul 29, 2014 8:40 pm

Kedves Pasta Love! Te is itt vagy!? Üdv itthon:-)
amit a kevésbé lényeges részekről írtál, az rám is igaz, sok filmet néztem már meg úgy, hogy a kevésbé érdekes vagy erőltetett részeket átugortam (és nem maradtam le semmiről, mindent értettem :-) ), itt szerencsére nem érzem kényszernek ezeket sem...
Image

Pasta_love

Postby Pasta_love » Tue Jul 29, 2014 8:48 pm

:D Köszi az üdvözlést!
Szerencsére elég sok (bár kihez képest) sorit tudok nézni, és mindig szeretem olvasgatni a hozzászólásokat, annak ellenére, hogy Én ritkán írok :)
De itt most úgy éreztem, hogy le kell írni a véleményemet :)
Köszönöm az új feliratot! :)

unni2011

Postby unni2011 » Tue Jul 29, 2014 9:03 pm

anyeze wrote:És itt az új rész! Jó szórakozást!

Kedves Anyeze & kedves Zetkin! :-)
Pont jókor jött, épp egy másik sorit akartam elindítani, de akkor most ezzel folytatom. :P
Köszi!!! :thumright: :cheers:
Még két képet vágtam ki az előző részből róla: /Az előző túl komoly volt./ Egyébként füllentettem, mert még a páros pisilést is megörökítettem. :rofl:/
[spoiler]
Csillogó szemek, huncut mosoly a Disco-ban. :lol :heart:
Image
Leesett a tantusz nála, ekkor jött rá a feladvány megoldására: :D
Image
[/spoiler]
Image
ImageImageImage

Bria

Postby Bria » Tue Jul 29, 2014 11:53 pm

Nagyon köszi a második rész fordítását. :)
Image

Agacska

Postby Agacska » Wed Jul 30, 2014 5:35 am

Nagyon köszönöm a 2. rész feliratát!

mikaz

Postby mikaz » Wed Jul 30, 2014 8:03 am

Köszönöm a 2. részt! Hát ez sem volt egyszerű! Akkor itt most mindenki kezelésre szorul? :scratch:

Miért is érzem a Master's hangulatát?:glare: Bár itt nincsenek szellemek, de van épp elég meghökkentő nélkülük is. Csak So Ji Sub hiányzik, a jellegzetes "tünés!" kézmozdulattal.
Jo In Sung ezzel a testmagasság szolgált a légierőnél?:O Meglepő, ha pilóta volt. Általában az alacsonyabbak vannak előnyben.
Gong Yooval való barátsága jó hír, köszi! Klassz látvány lehetnek együtt! Nálam Gong Yoo az egyik állandó lakó a "nagy" szívemben.:wub:
Gilnis, nagyon jó, hogy ismét felhoztad a Balit! Nem tudom, Arkana befejezi-e. Jelenleg szünetet tart. Úgy tűnik ez a sorozat mostohagyerek, a fordítók nem szeretik igazán.Pedig ezzel a szereposztással biztos, hogy nem hétköznapi sorozat.

Return to “Subtitles”