High School - Love On [Hungarian Subs] (01 of 20)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Dijus

High School - Love On [Hungarian Subs] (01 of 20)

Postby Dijus » Mon Jul 14, 2014 7:35 pm

Image
Image

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/f3RGVijgCQA" frameborder="0"></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/b2637Hxc9H0" frameborder="0"></iframe>

Cím: High School - Love On
Hangul (romanizált): 하이스쿨 - 러브온 (Haiseukool - Reobeuon)
Egyéb cím: Hi! School - Love On
Műfaj: románc, fantázia, suli
Részek száma: 20
Csatorna: KBS2
Műsoron: 2014. július 11-től 2014. november 21-ig
Péntek 20:55 (koreai idő szerint)

Röviden

A gimi nehéz, azonban Woo Hyunnak (Nam Woo Hyun) van egy őrangyala, ki az égből néz le rá - szó szerint -. A naiv középiskolás lánynak álcázott Lee Seul Bi (Kim Sae Ron) leereszkedett a Földre, hogy megvédje Woo Hyun életét, ám van egy-két dolog, amit meg kell tanulnia a tinik életéről, beleértve a szerelem fájdalmát. Vajon az angyalnak sikerül megvédenie a srácot, kibe később beleszeret, és túlélnie a középiskolát?

Image

Főszereplők

Nam Woo Hyun mint Shin Woo Hyun
Kim Sae Ron mint Lee Seul Bi
Lee Sung Yeol mint Hwang Sung Yul
Choi Soo Rin mint Ahn Ji Hye
Jung Jae Soon mint Gong Mal Sook
Jo Yun Woo mint Hwang Woo Jin

Fordítja: Dijus
Ellenőrzi: gilnis

XviD-LIMO és XviD-iPOP (+ 720p-s verziójuk)

DA
[spoiler]http://www.d-addicts.com/forum/torrents.php?search=High+School+Love+On&type=&sub=View+all&sort=[/spoiler]

AT
[spoiler]http://www.asiatorrents.me/index.php?page=torrents&options=0&search=High+School+Love+On&active=0[/spoiler]

200 MB
[spoiler]http://doramaland.blogspot.com/2014/07/high-school-love-on-200-mb-mkv.html[/spoiler]

Feliratokról...

A magyar feliratok a Viki és DramaFever angol fordítócsapatok munkája alapján készültek!

Önkényesen a munkáimba nyúlni, bármilyen formában és sajátként feltüntetve feltülteni tilos!
A feliratok kizárólag otthoni felhasználásra készülnek, terjesztésük bármiféle módon szigorúan tilos, kivéve ha én magam teszem közzé!
Kereskedelmi forgalomba nem hozhatók!
Filmmel együtt: film/sorozat + softsub (vagyis maga a felirat .srt, .ass, .sub .stb) vagy hardsub (videókba égetett felirat)!
Stream, e-mail, warez vagyis torrent oldalak, fájlmegosztók, fórumok, blogok .stb!
Mindig használd az eredeti linket!

Kellemes kikapcsolódást!
Attachments
High.School.Love.On.E01.140711.HDTV.XviD-LIMO.srt
(43.52 KiB) Downloaded 373 times
Last edited by Dijus on Wed Jul 16, 2014 6:44 pm, edited 9 times in total.

zsike955

Postby zsike955 » Mon Jul 14, 2014 7:41 pm

Nagyon szépen köszönöm az 1.rész feliratát! Pont ma gondoltam rá, hogy de jó lenne ha magyar felirat is lenne hozzá! Teljesült a kívánságom. Köszönöm Nektek

Lexy13

Postby Lexy13 » Mon Jul 14, 2014 8:01 pm

Hű, hát ennek most nagyon megörültem! Igazán hálás vagyok, hogy elkezdtétek fordítani, nem is gondoltam, hogy valaki majd rászánja magát. :D

Nagyon szépen köszönöm az első részt, további jó munkát és kitartást! :thumleft:
Last edited by Lexy13 on Mon Jul 14, 2014 9:21 pm, edited 1 time in total.

novcsi6

Postby novcsi6 » Mon Jul 14, 2014 8:40 pm

KÖszönöm szépen az első részt :) :)

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Mon Jul 14, 2014 8:50 pm

Kedves Dijus és Gilnis !!!Köszönöm a sorozat fordítását!!( egyenlőre csak gyüjtögetem)

Bria

Postby Bria » Mon Jul 14, 2014 9:28 pm

Ez elképesztő!
Épp ma fedeztem fel ezt a sorozatot, gondoltam majd meg kell néznem,
és közben reménykedtem, hogy addigra talán fordítás is lesz majd.
Kedves Dijus és Gilnis, mintha gondolatolvasók lennétek...
Köszönöm az első rész feliratát, nagy meglepetést, és örömet okoztatok vele.
Sok sikert a továbbiakban! :) :) :)
Image

Dijus

Postby Dijus » Mon Jul 14, 2014 10:33 pm

Kedves Zsike, Lexy, Novcsi, Zsuzsianyu és Bria!

Nagyon szívesen! :)

gilnis

Postby gilnis » Mon Jul 14, 2014 11:50 pm

Üdv mindenkinek,
és csatlakoznék is az előttem szólóhoz. :) Reméljük, hogy tetszeni fog nektek a sorozat, de főképp, hogy nekünk is. :P

Örülök, hogy Dijusnak támadt ez a gondolata, ellenőrző még úgysem voltam. :D
Viszont a jelek szerint nem debütálok túl fényesen. Ahogy belenéztem a feltöltött feliratba, relatív sok helyen olyat találtam, aminek ott semmi keresnivalója. Nagyon úgy fest, hogy valamiért nem működött megfelelően a mentés, ezért a feltöltött felirat erőteljesen átalakításra szorul. :pale:

A lényeg tehát, hogy rövid időn belül fel fog kerülni egy javított első rész. Elnézést kérek a kellemetlenségért, és mindenki legyen olyan szíves, és a javítottat töltse majd le újra, ebbe a pillanatnyilag még elérhetőbe pedig bele se nézzen! :goggle:
ImageImageImage

Dijus

Postby Dijus » Tue Jul 15, 2014 6:26 pm

Sziasztok!

A tökéletesen javított verzió felkerült! Jó szórakozást az első részhez! :)

További kellemes estét mindenkinek!

zsike955

Postby zsike955 » Tue Jul 15, 2014 6:47 pm

Már megnéztem az előző felirattal, de most megint megnézem, úgy is nagyon tetszett: Egy baja van, hogy heti 1 rész adnak csak!
Nem akartam elhinni, hogy Kim Sae Ron még csak most lesz 14 éves ! Először azt hittem elírták, de nem.Igaz a sorozatban is elég fiatalnak látszik, de olyan nagy különbség (9 év) nem tűnik fel, lehet a fiúk meg fiatalabbnak látszanak a korukhoz képes. Utána elgondolkoztam, hogy milyen jó gyerek színészeik vannak hiszen annyi sorozatban láthattuk már.

gilnis

Postby gilnis » Tue Jul 15, 2014 8:05 pm

De jó ezt olvasni, Zsike! :)

Kim Sae Ron egészen megszépült szerintem. Korábban csak a Can you hear my heart-ban láttam, és ott azért még nem volt az igazi... :roll

Nem tudom, ki hogy van vele, nekem olyan érzésem volt, mintha több sorozatból lenne összegyúrva ez a történet. A kezdő jelenetről azonnal beugrott a Summer Scent illetve a Love Rain, arról pedig, ahogy angyalkánk rácsodálkozik dolgokra, és ahogy a fiú viselkedik vele, a My girlfriend is a Gumiho jutott eszembe. Ez persze nem baj. Ha ügyesen használják az elemeket, szórakoztató sorozatot kaphatunk. :)
ImageImageImage

Dijus

Postby Dijus » Tue Jul 15, 2014 8:58 pm

Én is olvastam soompi-n, hogy az angyalkánk csak 14 éves :O Én először nem mondtam volna meg róla, hogy ilyen fiatal.

Aki eddig megnézte, hogy tetszett az 1. része a sorozatnak? Mit gondoltok, hogy fog folytatódni a történet? :) Zsike? :)

Ötletelés
[spoiler]a, a csajszi meghal, de tuti nem lesz ilyen egyszerű
b, tuti nem hal meg mert Sunbae megmenti
c, a srác menti meg, bár kétlem, mert akkorra már elment
d, vagy simán megáll a kocsi :D[/spoiler]

Egy kis animáció...
[spoiler]...az angyal első ébredéséről, mikor rájön tényleg, hogy emberré vált
Amikor a srác meg akarja érinteni, haha :D
Image Image
Image Image
Image Image[/spoiler]
Last edited by Dijus on Tue Jul 15, 2014 9:16 pm, edited 1 time in total.

gilnis

Postby gilnis » Tue Jul 15, 2014 9:15 pm

Én sem. A sorozatban egyáltalán nem látszik, nagyon jó a smink, viszont az ilyen-olyan sajtótájékoztatón és közönség-találkozón igen.

Nagyon tündéri ez a csajszi. Egy sorozatfüggő halálangyal - LOL! :lol Figyeljétek, hogy mosolyog a szeme. :D

Image Credit to Soompi

Én azt várom már most, hogy a két srác közösen utálja a családromboló anyut. :w00t: Nem bánnám, ha ők jóban lennének majd, és nem pedig rivalizálnának.

Dijus

Postby Dijus » Tue Jul 15, 2014 9:22 pm

gilnis wrote:Nagyon tündéri ez a csajszi. Egy sorozatfüggő halálangyal

Na igen :D :wub:

Image

A sorozatokban mindig együtt alszanak :D
[spoiler]Image Image
Image Image
Image Image
Srác: Velem akarsz aludni?
Angyal: Miért? Nem aludhatunk együtt? A sorozatokban mindig együtt alszanak.
Srác: Nem gondolod, hogy veszélyes vizekre evezel? Mi is volt utána?
Angyal: Besötétedett.
Srác: Legalább azt figyelmesen nézted.[/spoiler]

gilnis wrote:Én azt várom már most, hogy a két srác közösen utálja a családromboló anyut. w00t Nem bánnám, ha ők jóban lennének majd, és nem pedig rivalizálnának.

Azt én is, kíváncsi vagyok, hogyan fogják megoldani :D

Van egy kivágott jelenet, a rendőrségen 2:04-től

<iframe width="560" height="347" src="//www.youtube.com/embed/V6eFs5ZC17o" frameborder="0"></iframe>

gilnis

Postby gilnis » Thu Jul 17, 2014 10:50 am

Dijus wrote:
gilnis wrote:Én azt várom már most, hogy a két srác közösen utálja a családromboló anyut. w00t Nem bánnám, ha ők jóban lennének majd, és nem pedig rivalizálnának.

Azt én is, kíváncsi vagyok, hogyan fogják megoldani :D

Mivel rendőrapunak szimpi Woo Hyun, a végére úgyis egy család lesznek ők négyen. Illetve a nagymamival öten. Vagy nem. :D De előtte még anyu feltétlen kapja meg a magáét a fiúktól. :rambo:

Először én különben nem is tudtam, hogy mindkét főszereplő fiú valamilyen együttesnek a tagja. Még a sorozatbeli nevük is egyezik a valódival. Ahhoz képest, hogy idolok, egyelőre ígéretesen játszanak. :P

A sorozat hangulata tetszik a legjobban. Kicsit olyan furcsa. :D
Meg tök szép volt az operatőri munka a nyitójelenetben. :thumright:
ImageImageImage

zsike955

Postby zsike955 » Thu Jul 17, 2014 11:07 am

Hát igen megnéztem megint. Szerintem a Shin Woo Hyun-al fog összejönni. Az elején amikor keresi a srác a könyvet elejtő lányt a nyakába egy olyan lánc van amin egy lakat van, a lányéba meg a kulcs.Azt hiszem a fillm közepe felé látszik, hogy a fiú nyakába van a kulcsos lánc.Az anyuka egy hárpia, a nagymamát bírom, mert ha más akarja bántani az unokáját rögtön megvédi Seul Bi a sorozatok alapján próbálja megérteni az embereket, úgy viselkedni , gondolom ez még sok mókás helyzetet teremt.Az angyalfiúnak is lehet valami érzelem e Seul Bi iránt, mert igyekszik neki segíteni. Nagyon sok mókás jelenet volt az 1.részben, igen vannak hasonlóságok más sorozatokkal. Nem jut eszembe a sorozat címe, de ott is a földön ragadtak azt hiszem anya meg a lánya, a ruhájukat lopták el, és így nem tudnak vissza menni. Asami kezdte fordítani, de elég hosszú 104 részes, és 4 rész készült elbelőle.Meg van I need a fairy .
Szeintem odaér a motorral ,vagy az angyal fiú menti meg. Továbbra is az az egy hibája, hogy csak heti 1 rész lesz belőle.

gilnis

Postby gilnis » Thu Jul 17, 2014 1:33 pm

zsike955 wrote:Továbbra is az az egy hibája, hogy csak heti 1 rész lesz belőle.

Egyetértek. Nagy idióta volt, aki ezt így kitalálta! Pedig állítólag már régóta tanakodtak, hová is kerüljön a sorozat a műsorban. Akkor legalább napi két részt adnának. belőle! Mi értelme van öt hónapon át nyúzni egy húsz részes sorozatot? Pláne, ha őket a nézettség hajtja. Így tuti sokan nem is szívesen állnak neki. Mégis ezt gondolták jó ötletnek.... :doh:

A medált nem lehetett nem észrevenni. :) Engem akkor már az érdekel, miért szakadhattak el egymástól, miközben Woo Hyun annyira keresi.

És mi az a könyv? A címén kívül tollal vagy filccel rá volt írva a borítóra az is, hogy a "kis hülyének". Akkor az egy ajándék a fiútól? :)

És vajon mutatják majd az angyalok főnökét? :D
ImageImageImage

catobori

Postby catobori » Thu Jul 17, 2014 7:26 pm

Most így csatlakozom a többiekhez. Köszönöm szépen a feliratot! Bár én még angolul néztem, mert hirtelen kaptam kedvet a megtekintéséhez. Ezentúl ha lesz türelmem, megvárom a magyar feliratot. :mrgreen:
A srácokat még nem láttam filmben vagy sorozatban, de nem ez lesz az első szereplésük. :wub: Woo Hyun-nak sztem nagyon jó hangja van, én imádom hallgatni! :thumleft: Nagyon türelmetlenül várom a kövi részt. Ááá péntek, holnap. :D
Hogy mi lesz? [spoiler]Természetesen sok megpróbáltatáson keresztül egymásba szeretnek és mikor már mindenki boldog.... a csajszi visszakerül angyalnak. Közben Sung Yol tuti kicsit megnyílik és nem ezt a citromba harapott képét mutatja... talán látunk tőle egy mosolyt is...[/spoiler]
Image

gilnis

Postby gilnis » Fri Jul 18, 2014 12:53 pm

Szia Catobori!

Már én is várom a folytatást! Büntetés ez a heti egy rész! :D

Szerintem nem kell ennyire előreszaladni a "mi lesz"-szel. Csak a második részre gondolhatott Dijus. :D

Ha van türelmed, nem kell majd sokat várni. Hétfő-kedd körül elkészülünk a magyar felirattal. Ennél gyorsabbat igazán nem lehet kívánni. A Dramafever-féle feliratot a múlt héten is csak vasárnap tették fel. :)

Remélem, énekelnek majd a fiúk, de egyelőre nem úgy tűnik, hogy túlságosan dalos kedvűek lennének. :D Dob azért már van. :D
ImageImageImage

catobori

Postby catobori » Tue Jul 22, 2014 6:42 am

Bűnös vagyok, mert nem bírtam ki.....megnéztem.... rajongó vagyok, rájöttem. Most nyaralás miatt úgyis kénytelen leszek kibírni majd.... :D
Az éneklés is meg fog jönni sztem, meg gyanús, h a betétdal is olyan lesz, amit ők énekelnek. Woo Hyun-nak fantasztikus hangja van ....
Image

gilnis

Postby gilnis » Tue Jul 22, 2014 9:02 pm

Én is megnéztem, és határozottan alakul, egyre érdekesebb lesz. A bromance-t várom, máris bontakozik. :heart:
Nem tudom, mennyire fantasztikus a hangja, de semmiképpen sem rossz. :thumright:
ImageImageImage

Lexy13

Postby Lexy13 » Fri Jul 25, 2014 6:13 am

catobori

Postby catobori » Fri Jul 25, 2014 7:44 am

Ezért nagyon kár, pedig úgy vártam.... :-(
Image

gilnis

Postby gilnis » Fri Jul 25, 2014 8:20 am

Köszi, Lexy.

Tényleg kár. Nem értem, miért teszik ezt ezzel a sorozattal. Már a legelején vágják alatta a fát. :(
ImageImageImage

Lifan

Postby Lifan » Sat Jul 26, 2014 12:56 pm

Sziasztok!

Jöttem én is nézni :D Nagyon köszönöm a feliratot :D Bevallom, nem bírtam ki, és már megnéztem a második részt is :whistling:

Eddig nagyon tetszik ez a sorozat, tényleg különleges a hangulata, de azonnal megfogott, ami mostanában nem nagyon sikerül a doramáknak. Olyan aranyos az egész :D Ahogy csipkelődnek egymással, azokon jókat nevetek, remélem, tudják majd tartani ezt a tendenciát.
A színészek játékára nincs semmi panaszom, eddig nekem tökéletesen elég, amit nyújtanak :D
Mindkét srácot bírom, bár Woo Hyunt jobban, és én is remélem, hogy jóban lesznek :D Hátha összehozza őket az anyautálat. Az egyébként érdekes egybeesés, hogy egy napon születtek, és az anyuka - aki eddig elég unszimpatikus - háttértörténetére kíváncsi leszek.
Vicces, észrevettétek, hogy az első részben Seul Bi mentette meg Woo Hyun, a másodikban Woo Hyun Seul Bi-t, és most szerintem megint a lány jön. Vajon ez így lesz a sorozat végéig? XD

Én is sajnálom, hogy ilyen mostohán bánnak ezzel a szegény doramával, van olyan jó, hogy simán megérdemelné a heti két részt :)

gilnis

Postby gilnis » Sat Jul 26, 2014 8:35 pm

Üdv a klubban, Limo! :D

Szerintem is tök aranyos, bolondos, kedves sorozat. Ha ez végig kitart, nagyon jó lesz. :)

Az anyautálatra kíváncsi leszek.
[spoiler]Az első részben még boszorkánynak találtam, de a másodikban már voltak olyan jelek, hogy éppen az ellenkezőjéről is szó lehet, és tényleg csak a fiúk értik félre a nőt. Mindenesetre pillanatnyilag mégis mindkettőnek miatta rossz. Az igazi fiát elhagyja, közben a mostohának jópofizna... :glare:

Nagyon kíváncsi leszek arra a nyakláncra. Az elején Woo Hyun nyakában van a lakat, a lányon a kulcs. A jelenben viszont Woo Hyun nyakában a kulcs, anyukáéban a lakat... :roll Tényleg érdekes a szülinap is. De az a jó, ha sok a titok. :D

A megmentés pedig... Seul Bi Sung Yeol-t is megmentette... Biztos jelentősége lesz. A folytatásban pedig megint Seul Bi szorul majd segítségre. Oda-vissza dobálják a labdát. :D [/spoiler]
ImageImageImage

Lifan

Postby Lifan » Sun Jul 27, 2014 5:51 pm

gilnis wrote:Üdv a klubban, Limo! :D

Szerintem is tök aranyos, bolondos, kedves sorozat. Ha ez végig kitart, nagyon jó lesz. :)

Köszönöm :D Annyira bezsongtam, hogy megnéztem egyik húgommal újra az első részt, csak hogy ő is lássa :D Nem zárkózik el teljesen a doramáktól, de azért elég kevés tetszik neki, és ez igen, magától meg is nézte a másik húgommal a második részt - elég sok tesóm van XD -, szóval ez nagy szó :D

gilnis wrote:Az anyautálatra kíváncsi leszek.
[spoiler]Az első részben még boszorkánynak találtam, de a másodikban már voltak olyan jelek, hogy éppen az ellenkezőjéről is szó lehet, és tényleg csak a fiúk értik félre a nőt. Mindenesetre pillanatnyilag mégis mindkettőnek miatta rossz. Az igazi fiát elhagyja, közben a mostohának jópofizna... :glare:

Nagyon kíváncsi leszek arra a nyakláncra. Az elején Woo Hyun nyakában van a lakat, a lányon a kulcs. A jelenben viszont Woo Hyun nyakában a kulcs, anyukáéban a lakat... :roll Tényleg érdekes a szülinap is. De az a jó, ha sok a titok. :D

A megmentés pedig... Seul Bi Sung Yeol-t is megmentette... Biztos jelentősége lesz. A folytatásban pedig megint Seul Bi szorul majd segítségre. Oda-vissza dobálják a labdát. :D [/spoiler]

[spoiler]Az anya tényleg elég fura. Eddig hárpiának tartom, de lehet, hogy még sem az, ezért is írtam, hogy kíváncsi leszek a sztorijára :D

Az az érzésem, hogy a nyakláncok szép kis utat fognak bejárni, és igen, a sok titok sosem árt :D Csak ne kavarodjanak bele ^^

Nekem tetszik, hogy így egymást mentik :D Az nagyon idegesítő tud lenni, amikor mindig az egyik félnek kell megmentenie a másikat XD[/spoiler]

Setike

Re: High School - Love On [Hungarian Subs] (01 of 20)

Postby Setike » Thu Oct 20, 2016 3:14 pm

Nagyon jó sorozat, az éjjel értem a végére! :)
Nagyon tetszett, imádtam a karaktereket, sokat nevettem, és sokat izgultam is a sorozat alatt.
Cheon Chang Jo (Sunbae) nagy kedvencem lett, megdobogtatta a szívem ameddig nem szállt el, csak védte a szerelmét (nahh jó, még utána is imádtam). :)
Kicsit sajnálom, hogy vége lett, igazán szórakoztató volt, még ha a végén össze is szorult sokszor a szívem.
Alig várom, hogy belekezdjek a következő sorozatba.^___^

Return to “Subtitles”