Ordinary Love [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
gilnis
Fansubber
Fansubber

Ordinary Love [Hungarian Subs] (Complete)

Postby gilnis » Mon Jun 09, 2014 10:23 am

Hétköznapi Románc

Image

Cím: 보통의 연애 / Botongui Yeonae
Angol címek: Ordinary Love / Just An Ordinary Love Story
Epizódok száma: 4
Mûfaj: dráma
Vetítette: KBS2
Vetítési idõszak: 2012. febr. 29-től 2012. márc. 08-ig.

Kim Yoon Hye (Yoo Da In) apja hét éve szökésben van, mert azzal gyanúsítják, hogy megölt valakit. Ez megnehezíti a turisztikai irodában dolgozó lánya életét is, akinek nap mint nap az orra alá dörgölik, hogy jó lenne, ha már továbbállna.
Han Jae Kwang (Yeon Woo Jin), aki útikönyvekhez készít fényképeket, ragaszkodik hozzá, hogy Kim Yoon Hye kalauzolja õt körbe a városban, mert bizonyos okokból kifolyólag a lány közelébe akar férkõzni.

Fontosabb szerepekben:

Yoo Da In - Kim Yoon Hye
Yeon Woo Jin - Han Jae Kwang
Lee Joo Shil - Yoon Hye nagymamája
Kim Mi Kyung - Jae Kwang anyja
Lee Sung Min - Yoon Hye apja

Díjazás:

2012 KBS Drama Awards: legjobb színész a drama special kategóriában (Yeon Woo Jin)
2012 KBS Drama Awards: legjobb színésznő a drama special kategóriában (Yoo Da In)

Letöltés például: http://doramax264.com/14883/ordinary-love-k-drama-2012/

Felirat:

Az angol feliratokért hálás köszönet a Chingu Fansubs-nak!
Best thanks to Chingu Fansubs for the English subtitles!

Magyar fordítás: gilnis
Javította: Evenik

TILOS a felirataimért pénzt kérni és adni!
TILOS a felirataimat bárhová feltölteni, átalakítani, beégetni,
online videóhoz és bármely egyéb, a hozzájárulásom nélküli formában felhasználni!

Mindenkinek jó szórakozást kívánok! :)
Attachments
OrdinaryLove.rar
(63.09 KiB) Downloaded 495 times
Last edited by gilnis on Tue Jun 10, 2014 5:48 pm, edited 1 time in total.

unni2011

Postby unni2011 » Mon Jun 09, 2014 1:27 pm

Szia Gilnis! :-)
Örülök, hogy két fordítással is jelentkeztél. Ezt célba vettem, persze csak később konstatáltam, hogy a címe alapján megtévedtem, mert ez dráma lesz. :roll
A megadott linkekről nekem nem jött össze a letöltés, de a rutrackeren találtam két változatot is.
A kisebbhez, annak ellenére, hogy az hardsubos, illik a feliratotok, ki is takarja az orosz szöveget. A nagyobb verzióval is összevetem, nemsokára lejön.
Köszönöm mindkettőtök munkáját! :thumright:
Image
ImageImageImage

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Jun 09, 2014 4:21 pm

Szia Unni!

Nagyon szívesen. :)

Igazából egyik sem új fordításom, ezért a letöltési lehetőségekről nem tudok biztosat. Ha minden igaz, az AsiaTorrents-en lévő videókhoz is passzolnak a feliratok. Azokba nincs beleégetve sem angol, sem orosz szöveg.

Van ebben a történetben romantika és szerelem is, de nem úgy kapnak hangsúlyt, mint ahogy azt a romantikus történetektől várjuk, ezért a megtévesztés elkerülése végett inkább kihagytam a műfaji meghatározásnál.

Érdekes és fordulatos történet, szerintem te sem fogsz csalódni benne. :thumright:

Azért remélem, hogy majd a másik topikban is köszönthetlek. Nincs mitől félned, hidd el. :mrgreen:
ImageImageImage

Min Rin

Postby Min Rin » Mon Jun 09, 2014 4:39 pm

Kedves Gilnis és Evenik! Hálásan köszönöm, hogy közkinccsé
tettétek munkátokat! Biztosan hamar sort kerítek rá, már csak a sorozat
hossza miatt is!
:wub: :notworthy: :clap: :heart:
Image

unni2011

Postby unni2011 » Mon Jun 09, 2014 6:13 pm

Szia Gilnis!
Gondoltam egyébként, hogy ez régebbi munkátok Evenikkel. :-)
A másik rutrackeres videókhoz is jó a felirat. Az tökéletes minőségű, nem hardsubos. Elrejtem a linket:
[spoiler]http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4172309[/spoiler]
Mondanom sem kell, hogy már a 3. résznél tartok, pedig mást terveztem be mára, mert most nagyon sok az elmaradásom. Kellett nekem belenéznem, hogy mihez passzol a felirat. :-) Nagyon megfogott a történet. :thumright: :wub:
Yun Woo Jin-t már több soriban is láttam, a lányra viszont nem emlékszem.
gilnis wrote:Azért remélem, hogy majd a másik topikban is köszönthetlek. Nincs mitől félned, hidd el. :mrgreen:

A Soul-t egyenlőre nem ígérem, de kedves tőled, hogy biztatsz.:D Azt mondod, hogy nem horror, de a thriller sem igazán az én műfajom. :roll
Image
ImageImageImage

goyang-i

Postby goyang-i » Mon Jun 09, 2014 6:25 pm

Szia gilnis és Evenik!

Örülök az új feliratnak. Köszönet érte. Azt hiszem a Mars után viszem...

Zsuzsi

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Jun 09, 2014 7:33 pm

Min Rin, szívesen. Majd írd meg, hogy tetszett. :) Sokféle kérdést boncolgat a sorozat... :roll

Omo, omo, Unni! :O Máris megnézted? :D

Őszintén szólva én is így voltam vele. Elkezdtem nézni, talán megnéztem az első részét, és el is döntöttem, hogy ezt bizony fordítani kell. Kapásból, anélkül, hogy végignéztem volna egyszer is. Igaz, sokban közrejátszott, hogy Yun Woo Jin-t nagyon szerettem az Arangban.... :wub: De le kell szögezni, ez a történet nemcsak tőle jó.

Zsuzsi, nagyon szívesen. Remélem, tetszeni fog, habár a Mars után nehéz méltó utódot találni. :D
ImageImageImage

Magdimama

Postby Magdimama » Mon Jun 09, 2014 8:48 pm

Kedves Gilnis és Evenik!

Köszönöm,hogy felraktátok ezt a mini sorozatot.Még csak az első részt néztem meg,de itt nem lehet megállni.Most még igazán nem is tudom,hogy mi is fogott meg benne.Talán a talány ,talán csendes /és nem ordenáré/ hangvétel.A főszereplők fokozatos kibontása?Majd ha végig néztem és más is hozzászól még jövök.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Jun 10, 2014 5:56 pm

Kedves Magdimama!

Örülök, hogy téged is vitt magával a lendület. :D Ugye milyen érdekes? Meg nem fordult volna a fejemben, mi is áll a háttérben. Folyamatosan egyik meglepetés jött a másik után. Nagyon tetszett. Bár első nekifutásra a legvégét picit másképpen képzeltem volna, utóbb úgy döntöttem, így még jobb is. :)

Kim Mi Kyung külön kiemelést érdemel. Az a nő.... :wub: és ahogy ő játszik.... :w00t: :thumleft:

SZERK. A fejemre koppintottak, ezért módosítanom kellett a feliratokon, és utána újra feltölteni őket. Ez titeket, nézőket nem érint, csak azért jelzem, hogy tudjátok, nem az érdeklődés hiánya miatt nulla a letöltések száma. Egyetlen nap alatt százan is leszedték (és magukban megköszönték :D ) a feliratcsomagot.
ImageImageImage

KNG-fan

Postby KNG-fan » Tue Jun 10, 2014 6:32 pm

gilnis wrote:SZERK. A fejemre koppintottak, ezért módosítanom kellett a feliratokon, és utána újra feltölteni őket. Ez titeket, nézőket nem érint, csak azért jelzem, hogy tudjátok, nem az érdeklődés hiánya miatt nulla a letöltések száma. Egyetlen nap alatt százan is leszedték (és magukban megköszönték :D) a feliratcsomagot.

Üdv. gilnis! :-)
jav.* Én is a néma 100-ak egyike voltam... de most *"hangot is adok" magamnak :P
Köszönet a feliratokért... ha eljutok hozzátok, jelentkezem még... :-)

Hunny
Last edited by KNG-fan on Sat Jun 14, 2014 8:17 pm, edited 1 time in total.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Jun 12, 2014 6:46 am

Hunny, de örülök neked! :D

A románc talán hétköznapi, de a történet nem. Várni foglak. :) És nagyon szívesen. :)
ImageImageImage

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Thu Jun 12, 2014 7:31 pm

Kedves Gilnis és Evenik! Köszönöm a Mini sorozat fordítását ..Nagyon érdekes volt a történet ..az utolsó pillanatig reménykedtem az Apa ártatlanságában ..de milyen az élet az emberi gyarlóság és gyávaság mindennél erősebb volt...nem gondolva a jövőre egyszer sem...Köszönöm...

unni2011

Postby unni2011 » Thu Jun 12, 2014 8:12 pm

gilnis wrote:
Van ebben a történetben romantika és szerelem is, de nem úgy kapnak hangsúlyt, mint ahogy azt a romantikus történetektől várjuk, ezért a megtévesztés elkerülése végett inkább kihagytam a műfaji meghatározásnál.
Érdekes és fordulatos történet, szerintem te sem fogsz csalódni benne. :thumright:

Igen, tetszett nekem is, nem csalódtam benne. Egy kicsit megint rácsodálkoztam a naivitásomra is, ugyanis az egyik fordulat fel sem merült bennem, pedig gondolhattam volna rá. :roll Menet közben végiggondoltam az összes lehetséges variációt, de ez valahogy kimaradt.
A vége számomra érthető és elfogadható. Szándékosan nem írok konkrétumokat még spoilerben sem, hogy mindenki nyugodtan végigizgulhassa a 4 részt. :-) :mrgreen:
Köszönöm még egyszer a fordítást! :wub:
Image
ImageImageImage

KNG-fan

Postby KNG-fan » Sat Jun 14, 2014 8:14 pm

gilnis wrote:Hunny, de örülök neked! :D

A románc talán hétköznapi, de a történet nem. Várni foglak. :) És nagyon szívesen. :)

Kedves gilnis![spoiler]Köszönöm-köszönöm-köszönöm... :-)[/spoiler]a hétköznapi románc és a nem hétköznapi történet miatt már most le is töltögetem, a feliratot már elvittem.
Nagyon örülök, hogy tovább színezed, ill. saját színeddel is bővíted a kínálatot. :-)

Hunny

goyang-i

Postby goyang-i » Sun Jun 15, 2014 1:26 pm

Kedves gilnis!

Nagyon köszönöm a feliratokat. :wub: Hát igen, körülbelül ez az, ami az utóbbi időben már hiányzott. :heart: Most még épp a merengő fázisban vagyok utána, rengeteg kérdéssel. A két főszereplő nagyon jó, nem véletlen hogy díjazták is alakításukat.
[spoiler]A vége vége? Megértem a lányt, de mégse. :unsure:
Az a társadalom tényleg ennyire kíméletlen, vagy ez csak egy egyszerű film lenne?
Ó és szomorú, de megint szembesülnöm kellett a ténnyel, hogy milyen hamardi vagyok. Elítélek valakit, mielőtt még minden motivációját, félelmét megismerném. :-(
[/spoiler]
gilnis! Roppant telhetetlen vagyok, tudom, de kérek még egy pár ilyet. :wub: :heart:

Zsuzsi

andrea72

Postby andrea72 » Wed Aug 20, 2014 5:24 pm

Sziasztok!

Gilnis kedves ajánlására megnéztem ezt a drámát. Tetszett, igazán fordulatos volt.
Köszönöm szépen a feliratot.gilnis és Evenik. :)

Esetleg az film végi dalról tudok valamit? Nem találtam OST-ot a sorozathoz.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Aug 21, 2014 12:14 am

Kedves Andrea! :)

Először is nagyon szívesen, másodszor nem emlékszem már, hogy lett volna benne énekes dal. Nekem csak az instrumentális zene rémlik. Hányadik részre gondolsz?
ImageImageImage

andrea72

Postby andrea72 » Thu Aug 21, 2014 3:12 pm

Szia gilnis!

A 1-3 rész végén az előzeteseknél szól. Már "széttúrtam" az internetet de nem találtam semmit. :(

jutka12

Postby jutka12 » Thu Aug 21, 2014 8:18 pm

Köszönöm ezt a drama special-t !

simán lejött gyorsan mert kicsi darabokban van a doramaxon. /még nem néztem össze a felirattal, de olvasva titeket-időhiányom okán-, most nem is kukucskálok, mert hátha ottragadok a monitorom előtt.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Aug 21, 2014 8:22 pm

Szívesen, Jutka! :) Ne is olvasgass, jobb előre nem tudni semmit! :whistling:

Andrea, egyelőre kutakodom, hátha. :)
ImageImageImage

kendall

Re: Ordinary Love [Hungarian Subs] (Complete)

Postby kendall » Wed Dec 30, 2015 6:52 pm

Kedves Gilnis és Evenik!
Nagy hatású, nagyon különleges dráma. "Szemezgetés" közben találtam rá. :-) Összességében nagyon tetszett! Hálás köszönet a feliratokért. :salut:
Üdv. Kendall

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Dec 31, 2015 1:09 pm

Nagyon szívesen, Kendall. Köszönöm, hogy írtál, és örülök, hogy elnyerte a tetszésedet. :)
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sat Mar 18, 2017 9:41 am

Kedves Gilnis és Evenik! Hálásan köszönöm a sorozat fordítását! :heart: :heart:
Bevallom, pár éve már szemeztem vele, le is töltöttem, de belepillantottam a végébe, és csalódtam, ezért inkább mégsem néztem meg, töröltem a gépemről. Most úgy döntöttem, még egy esélyt adok neki (pedig tényleg ritkán nézek olyan sorit, ami nem happyendes), Yun Woo Jin miatt, mert nagyon jó színésznek tartom, és érdekelt a játéka (s mert még díjat is kapott az alakításáért). Szerencsére nem bántam meg, tényleg nagyon tetszett. A vége valóban ésszerű volt, de azért picit sajnáltam. A főszereplők teljesen megérdemelték a díjat, és kiemelném még a srác anyját, aki bámulatosan hozta a karaktert. Ami legjobban tetszett, a fiatalok kapcsolatának alakulása, ahogy óvatosan közeledtek egymás felé, ahogy derült ki a múlt (első találkozásuk, s hogy a srác már akkor felfigyelt a lányra), a lány szolid, szemérmessége, visszafogottsága, a váratlan felajánlkozása, és azt követő zavara. Egyszerűen imádom az ilyen visszafogott romantikát, amikor belül egyre mélyebb érzések lapulnak, de nem mernek előtörni, nem mutatják ki, de mégis érzik, tudják, hogy a másik is így érez. Egy szó mint száz, nagyon aranyosak voltak! :heart: Én is úgy drukkoltam, hogy más legyen a tettes. Bevallom, a fotóra nézve én már sejtettem, mit hoznak ki belőle (abból, ahogy a báty a másik felé fordult). Még annyit a történetről, hogy az apát nem teljesen értettem meg. Végig azt mondogatták, milyen jólelkű, a kóborkutyákat is hazacipelte, akkor hogy juthatott el odáig? Vagy ennyire sokkos állapotban volt? Csak ezt tudom elképzelni, mert nem vall rá, ami az erdőben történt. Ezt leszámítva egy remekül megírt sztori, remek alakításokkal. A következő, amit megnézek, valószínűleg az Arang lesz, még nem "gyógyultam ki" Yun Woo Jin-ből. :wub:
Ja igen, a blogomon valaki szóbahozta az Ordinary Love-ot, hogy fordítsam le, aztán megírtam, hogy már le van fordítva (innen jött az ötlet, hogy nekem is újra esélyt kéne adnom neki). Amikor videót keresgéltem, nem akartam túl nagy méretűt letölteni, de alig találtam bármilyet, nemhogy kicsit. Végül arról az orosz torrentoldalról szedtem le, és feltettem Megára, hátha másokat is érdekel. Hónap végén törlöm, de addig leszedhető innen, aki még meg akarja nézni: https://mega.nz/#F!WBFD0QYT!LD654_IwmmeYBl0gq2vEWg Még egyszer köszönöm a feliratokat! :heart:
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Mar 18, 2017 12:01 pm

Nagyon szívesen, Andi! :-)
De jó, hogy kivételt tettél, és megnézted! :cheers: Megjegyzem, teljesen egyetértek a végéről. :mrgreen: Régen nagy happy end párti voltam, de rájöttem, ha csak azt tartom szem előtt, akkor nagyon sok szép alkotásról lemaradnék, amiket kár lenne kihagyni. Adott esetben egy happy end alá is tudná ásni az egészet. Mit érne a Rómeó és Júlia, ha élnének? :P :D

A jelen esetben tulajdonképpen happy end van, csak nem konkrétan úgy, mint ahogy mi képzeltük. Őszintén szólva meg is lepődtem! :O
Ha neked nem kell, majd én viszem! :w00t: :heart:
De szépen lezárták, és az előtte lévő négy rész nagyon tetszett. Mindenképp szerettem volna lefordítani. :heart: :heart:

Vicces, engem az Arang vezetett ide, téged ez vezet oda. E kettő után meg fogod látni, hogy Yeon Woo Jinnak mennyire a sajátjai a visszafogott szerepek is. :wub: Amikor kiderült, hogy ő lesz a félénk főnök, úgy gondoltam, keresve sem találhattak volna nála jobbat, és valóban remekelt is. :thumright: Egy karizmatikus, sokoldalú színész :wub: aki még jóképű is. :D

Nagyon rendes tőled, hogy feltöltötted a videókat, ezért külön köszönet jár! :)
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sat Mar 18, 2017 12:12 pm

gilnis wrote:A jelen esetben tulajdonképpen happy end van, csak nem konkrétan úgy, mint ahogy mi képzeltük. Őszintén szólva meg is lepődtem! :O
Ha neked nem kell, majd én viszem! :w00t: :heart:

Ezt hogy érted? Főleg a spoiler alatti mondatod nem értem. :scratchchin:
Valamennyire tényleg happy end, mert a végén mindketten mintha felszabadultak volna, már nem érezték kiközösítve magukat, ahogy a srác említette (hogy csak a csaj tudja megérteni, mert ő is ebben a helyzetben van). A srác végre szemből is fotózta az embereket, pl. azokat a gyerekeket, a lány pedig végre mert normál hamburgert enni, nem zavarta, hogy nagyra kell nyitnia a száját. Meg eleve az, hogy ő szakított a sráccal, még "hétköznapibbá" tette, ettől is olyannak érezhette magát, mint a többi átlagember (akik összejönnek, randiznak, majd esetleg szakítanak). Ha a csajról készült képsorozatra céloztál, azt már korábban mutatták, hogy a srácnál landolt. Nem azért, mert nem akarta a lány, inkább annyira kizökkent akkor, hogy meg is feledkezett róla (nekem legalábbis úgy tűnt).
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Mar 18, 2017 2:44 pm

Arra céloztam, ill. úgy emlékszem, hogy
a lány amiatt utasította el, merthogy a srác nem az esete. :blink Miért nem? Ez hogy lehet?! :D Nekem kéne! :D
De másik oldalról nézve épp így volt a jó. Az indokát leírtad. :)
ImageImageImage

bori

Postby bori » Wed Sep 06, 2017 5:59 pm

Kedves Gilnis!
Nem tudom jársz-e még erre, csak szerettem volna megköszönni a feliratot.
Remek volt! :)

ququcs

Postby ququcs » Thu Sep 07, 2017 10:52 am

Kedves Gilnis és Evenik!
Köszönöm szépen a fordítást és a letöltő linket! vittem és délutáni program lesz!! :notworthy: :clap:
:salut: ququcs

Kata58

Postby Kata58 » Thu Sep 07, 2017 4:43 pm

Jaj de jó hogy itt lapozgatok és megláttam ezt a munkádat is, köszönettel vittem a feliratodat! Megpróbálom a jót letölteni hozzá! :lol :wub:

Kata58

Postby Kata58 » Thu Sep 07, 2017 6:14 pm

Kata58 wrote:Jaj de jó hogy itt lapozgatok és megláttam ezt a munkádat is, köszönettel vittem a feliratodat! Megpróbálom a jót letölteni hozzá! :lol :wub:

Phűűűű..végre elindult az orosz torrenttel, igaz még bő egy óra de a lényeg hogy már harmada lejött.

Még egyszer hálás köszönet a munkádért! :thumleft: :wub: :lol

dolores953

Postby dolores953 » Thu Sep 14, 2017 5:37 pm

Kedves Gilnis

Sikerült letöltenem és így megnéznem. :wub:
Érdekes és különleges volt.
Köszönöm a fordítását.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri Sep 22, 2017 2:55 pm

dolores953 wrote:Kedves Gilnis

Sikerült letöltenem és így megnéznem. :wub:
Érdekes és különleges volt.
Köszönöm a fordítását.

Szívesen, Dolores. :)
ImageImageImage

Return to “Subtitles”