Five Fingers [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Najang

Five Fingers [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Najang » Tue May 13, 2014 9:37 pm

Five Fingers

Image

Műfaj: Melodráma,Romantikus,
Részek száma: 30
Tévécsatorna: SBS
Sugárzási dátum: 2012-08-18 - 2012-11-25
Vetítési idő: szombat és vasárnap 21:50
Utoljára frissítve: 2015.05.30.
Rendezte: Choi Young Hoon
Forgatókönyvet írta: Kim Soon Ok

Főszereplők:
Chae Si Ra: Chae Young Rang
Joo Ji Hoon: Yoo Ji Ho
Ji Chang Wook: Yoo In Ha
Jin Se Yun: Hong Da Mi

Ismertető
A középpontban két féltestvér áll, az apjuk közös, az idősebb, Ji Ho törvénytelen kapcsolatból, míg a fiatalabb, In Ha törvényes házasságból született. A sorozat szokásos módon a gyerekkorukkal indít. In Ha jólétben él, szülei figyelmét élvezi, drága iskolába jár és híres zongoristának készül. Ji Ho épp ellenkezőleg, árván, szegényes körülmények közt cseperedik, és fogalma sincs a származásáról, amíg a nagyanyját el nem gázolja egy autó és meg nem jelenik a vér szerinti apja, hogy magához vegye. In Ha természetesen felháborodottan és féltékenyen fogadja a ?fattyút?. Az elkeseredését az is tetézi, hogy nemcsak az apja szeretetén kell osztoznia vele, de az anyja figyelmén is ? aki egyébként a férj és az anyós mellett szinte elnyomásban él. Ez a harag csak nőttön-nő, amikor Ji Ho-ról kiderül, hogy ösztönös zenei tehetség él benne, ráadásul ugyanaz a lány lesz érdeklődésük tárgya is...

LETÖLTÉSEK - Torrent:
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4163538 Kb: 22,40 GB-t

https://avistaz.to/torrent/10829-five-f ... e-xvid-kor
Five Fingers (2012) Complete XVID KOR 22,40 GB-t

https://avistaz.to/torrent/10840-five-f ... e-720p-kor
Five Fingers (2012) Complete 720p KOR 45,17 GB-t

https://avistaz.to/torrent/10831-five-f ... ete-series
Five Fingers (2012) Complete Series 6.63 GB-t

Engedélyezem a feliratok felhasználását online videó megosztó oldalakra! Image

Jó szórakozást!! Image
Attachments
Five Fingers 16-30.zip
(317.62 KiB) Downloaded 162 times
Five_Fingers_1-15.rar
(328.7 KiB) Downloaded 206 times
Last edited by Najang on Fri Nov 06, 2015 6:47 pm, edited 89 times in total.
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed May 14, 2014 6:35 am

Szia Najang ! ! ! Nagyon szépen köszönöm a sorozat választását és annak első magyar feliratát.Azt hittem.hogy történelmi sorozatot választasz,mivel tudom,hogy szereted,persze ami késik az nem múlik.

vajandi

Postby vajandi » Wed May 14, 2014 7:56 am

De jó!!! :cheers: Örülök, hogy végül belevágtál! :thumright:
A sztorija nagyon megtetszett, a szereplők is szimpatikusak, és hozzám is közel áll a zenei téma :note: (Beethoven Virus nekem is nagy kedvencem), szóval előbb-utóbb biztosan megnézem, egyelőre gyűjtögetek. :-)
Köszi a fordítást! :D
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 8:09 am

vercsike1 wrote:Szia Najang ! ! ! Nagyon szépen köszönöm a sorozat választását és annak első magyar feliratát.Azt hittem.hogy történelmi sorozatot választasz,mivel tudom,hogy szereted,persze ami késik az nem múlik.

Szia Vercsike! :D

Nagyon szívesen! :-)

Én is azt hittem...Image :rofl:

Mert valóba a kedvenceim a történelmi sorozatok, Image :heart: gondolkodtam is kettőn... :scratchchin:

[spoiler]The Great King's Dream, és az Empress Chun Chu. De mindkettő eléggé hosszú, még nekem...Image[/spoiler]

Bár..ki tudja..hogy egyszer, Image de csakis ennek a befejezése után. Image

De ez a sorozat, nagyon tetszett, Image 2,5 nap alatt végig néztem. :thumleft: És imádom a komoly zenét is :heart: a Beethoven Virus óta, nem is emlékszem, :whistling: hogy láttam-e hasonlót. :unsure:
Image

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 8:25 am

Szia Andi! :D

Örülök, hogy írtál, :w000t: és nagyon szívesen! :-)

Remélem, majd Neked is annyira fog tetszeni, mint nekem. :heart: :rofl:

Megizzasztot azért... :sweat: [spoiler]3 napig :goggle: csináltam..Image de megérte. :heart: [/spoiler]

Fantasztikusan jól játszanak a gyerek szereplők, :thumleft: meg is könnyeztem jó pár jelenetet. :-(
Image

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Wed May 14, 2014 9:13 am

Szia kedves Fordító !!! köszönöm a sorozat fordítását ..( mint Beethoven Vírus rajongó)..most csak gyüjtögetem ...

szildor

Postby szildor » Wed May 14, 2014 9:57 am

Kedves Najang!
Köszönöm a választásodat és az első feliratot :-)
Sok örömöt és kitartást kívánok a végéig.

A szereplőgárda nagyon jó, a történet ígéretes és a
zenei szál is vonzó. :clap:

.

ranna

Postby ranna » Wed May 14, 2014 11:51 am

Kedves Najang!
Köszönöm a feliratot :cheers: De jó,hogy lesz hozzá felirat! A szereplők és a téma kapcsán már kinéztem :-) de fordítás hiányában félre tettem.
Nagyon köszönöm, hogy felvállaltad, és jó munkát kívánok!

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 12:36 pm

Kedves Zsuzsianyu! :D

Nagyon szívesen! :thumleft:

Nem csak gyönyörű zenék hangzanak el, :heart: :note: de maga a cselekmény is bővelkedik fordulatokkal, :sweat: romantika nem sok van benne.

De annál több feszültség. :goggle:
Image

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 1:01 pm

Kedves Szildor! :D

Nagyon szívesen! :cheers:

Mivel én már végig néztem, :heart: elmondhatom, hogy mély nyomott hagyott bennem. :wub: Mind zeneileg, :note: és maga a történet is, a kíváló színészekkel! :thumright: :heart:

Valóba örömöt okoz minden perce, :heart: és szeretem fordítani is. :-)

Köszönöm a biztatást, jól esett! :notworthy: :-)

A gyermek színészek:

Kang Lee-Suk - Yoo Ji-Ho

Image
Image
Image

Kim Ji-Hoon - Yoo In-Ha

Image

Kim Sung-Kyung - Hong Da-Mi

Image
Last edited by Najang on Wed May 14, 2014 1:22 pm, edited 1 time in total.
Image

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 1:17 pm

ranna wrote:Kedves Najang!
Köszönöm a feliratot :cheers: De jó,hogy lesz hozzá felirat! A szereplők és a téma kapcsán már kinéztem :-) de fordítás hiányában félre tettem.
Nagyon köszönöm, hogy felvállaltad, és jó munkát kívánok!

Kedves Ranna! :D

Most, hogy vége lett az Empress Ki-nek... :-( akkor döntöttem el, hogy ezt leszeretném fordítani, nem csak Ji Chang Wook :heart: :thumright: miatt, :lol ha nem már anno a Beethoven Virus is nagyon tetszett, és ez a sorozat is komolyzene miatt keltette fel először az érdeklődésemet , bár ez műfajilag inkább makjang tipusú sorozat. :thumright:
Image

annebay

Postby annebay » Wed May 14, 2014 1:42 pm

Köszönöm szépen, hogy elkezdted fordítani, régóta vártam, hogy valaki észrevegye ezt a sorozatot!!

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 1:50 pm

annebay wrote:Köszönöm szépen, hogy elkezdted fordítani, régóta vártam, hogy valaki észrevegye ezt a sorozatot!!

Kedves annabay! :D

Én is arra vártam.. XD de hiába... :rofl:

Nem is értem, hogy miért volt eddig ilyen méltánytalanul elhagyatott... :whistling:

De most már lesz hozzá, :thumleft: mert tényleg nagyon megérdemli ez a sorozat! :cheers:
Image

annebay

Postby annebay » Wed May 14, 2014 2:03 pm

:)
Anno elkezdtem angolul nézni, de túl sok "munka" volt, mivel nem tökéletes az angolom, így pár rész után feladtam, és azóta vártam :)
Végre nem hiába!! :-)

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 2:16 pm

annebay wrote::)
Anno elkezdtem angolul nézni, de túl sok "munka" volt, mivel nem tökéletes az angolom, így pár rész után feladtam, és azóta vártam :)
Végre nem hiába!! :-)

Beletrafáltál...Image

Sokszor annyira gyorsan beszélnek, hogy megkellett állítanom, hogy meg is értsem. Image

Hát Yoo Man Se anyja, haláli...Image úgy tud hisztizni a kajáért, hogy hangosan nevettem.

Vannak nagyon jó dumák benne...Image de kell ennyi kis humor, :lol ehhez a nehezebb fajsúlyú témához. :roll
Image

fintaandi

Postby fintaandi » Wed May 14, 2014 2:45 pm

Hű,nagyon köszönöm neked,hogy elkezdet fordítani már nagyon rég várok rá!Még egyszer nagyon köszönöm ! :) :) :)

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 3:15 pm

fintaandi wrote:Hű,nagyon köszönöm neked,hogy elkezdet fordítani már nagyon rég várok rá!Még egyszer nagyon köszönöm ! :) :) :)

Kedves fintaandi! :D

Tényleg nekem is jó érzés, :cheers: hogy másnak is örömöt okoz ez a remek történet, csodálatos zenével fűszerezve. :heart:
Image

Magdimama

Postby Magdimama » Wed May 14, 2014 6:15 pm

Kedves Najang!

Igaz,hogy nem történelmi,de szép hosszú sorozatot választottál.
Köszönöm a fordítást.
Nagyon örülök,hogy zenei témája lesz a sorozatnak.Valamikor láttam a Beethoven vírust,imádtam.Azonkívül láttam egy fenomenális szintén komoly zenei témájú filmet a Paparottit.
A férfi főszereplők egyike/Joo Ji-ho/ pedig a sok arcát megmutató általam éppen újra nézett Ki császárnőben volt a császár.Az előzetesből úgy olvastam ki,hogy most negatív szerepet fog játszani. Majd meglátjuk.Talán a hosszú film során nem így lesz.Nagyon örülök a választásodnak.Sok-sok ,már befejezett sorozat nézendő elmaradásom van.Rendszeresen benézek hozzád,elolvasom a kommenteket,de a nézését csak a vége felé tervezem.

onna

Postby onna » Wed May 14, 2014 6:20 pm

Nahát, nahát kedves Najang :clap: :clap: :clap: :clap:
Hát mégis belevágtál ebbe a történetbe, amiről már más fórumokon annyit érdeklődtem korábban, hogy lefordítja-e valaki. S lám, volt merszed és kedved. Gratulálok! :salut: :salut: Én már angolul végignéztem, le is töltöttem annak idején, úgy hogy most majd másodszor is nekiugrok a fordításoddal. Köszi :wub: :wub: :wub: :wub:

gabóci5

Postby gabóci5 » Wed May 14, 2014 7:32 pm

Kedves Najang!
Nagy örömet szereztél, hogy elkezdted fordítani ezt a remek sorozatot. Régen várok rá. Úgy a szereplők, mint a téma nagyon kedvemre való. Sok örömet és kitartást kívánok hozzá.
Köszönöm az első részt. :-)

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 8:50 pm

Magdimama wrote:Kedves Najang!

Igaz,hogy nem történelmi,de szép hosszú sorozatot választottál.
Köszönöm a fordítást.
Nagyon örülök,hogy zenei témája lesz a sorozatnak.Valamikor láttam a Beethoven vírust,imádtam.Azonkívül láttam egy fenomenális szintén komoly zenei témájú filmet a Paparottit.
A férfi főszereplők egyike/Joo Ji-ho/ pedig a sok arcát megmutató általam éppen újra nézett Ki császárnőben volt a császár.Az előzetesből úgy olvastam ki,hogy most negatív szerepet fog játszani. Majd meglátjuk.Talán a hosszú film során nem így lesz.Nagyon örülök a választásodnak.Sok-sok ,már befejezett sorozat nézendő elmaradásom van.Rendszeresen benézek hozzád,elolvasom a kommenteket,de a nézését csak a vége felé tervezem.

Kedves Magdimama! :D

Nagyon szívesen, örülök, hogy nem bánod, Image hogy nem történelmit választottam. Image

Igaz gondolkoztam rajta, :scratchchin: az egyiket már láttam is, Image az 70 részes, a másik meg 78 részes. :goggle:

Úgy gondoltam, ezek még túl nagy falatok lennének nekem... Image de, ha ezt befejeztem, akkor mindenképp az egyiket beválalom, ha addig más nem fog bele. :-)

Én is imádtam, a Beethoven Virust, a Paparottit is láttam, az Empress Ki-t, Image meg hétről hétre végig izgultam. :heart: :hissy: :clap:

Ji Chang Wook, aki Yoo In Ha-t játsza... :heart: még ha most nem is igazán "pozitív" a karaktere, én akkor is imádom, a huncut mosolyát, és valóba sokoldalú, én pont fordított szereposztásra gondoltam, de talán így még jobb is volt, hogy ezt az oldalát is megmutatta. Image

Mivel Te is szereted a komoly zenét, ajánlanák pár filmet, igaz nem koreaiak, de nekem nagyon tetszettek. :thumright:
[spoiler]Az óceánjáró zongorista legendája, August Rush - A szeretet szinfóniája, Cinema Paradiso, Hétköznapi mennyország , Kóristák. [/spoiler]
Image

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 9:10 pm

Kedves Onna! :D

Igen, így döntöttem, Image mivel már én is régóta vágytam erre a sorozatra. :heart:

Köszi a bíztatást! Image

Végül is, csak idő és kitartás kérdése :cheers: a fordítás..Image

A lelkesedésem meg van, :cheers: és csinálom folyamatosan, Image de azért van mikor abbahagyom, Image mert megfájdul a szemem, meg a fejem. :goggle: :rofl:
Image

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 9:19 pm

Kedves gabóci! :D

Nagyon szívesen Neked is, Image és én is köszönöm a kedves bíztató soraid! :notworthy:

Remélem kedvedre való lesz, :-) ígérem igyekezni fogok. Image
Image

Najang

Postby Najang » Wed May 14, 2014 9:24 pm

Ha bármilyen hibát, pontatlanságot találtok, írjátok meg, szívesen fogadom az építő kritikát! :notworthy: :thumleft:

http://youtu.be/ovoVdFBq_ZI
Last edited by Najang on Wed Feb 18, 2015 7:46 pm, edited 2 times in total.
Image

Min Rin

Postby Min Rin » Thu May 15, 2014 3:19 am

Szia Najang! Köszönöm, hogy bevállaltad ezt a régen várt sorozatot.(Ha jól emlékszem
már valamelyik fansub elkezdte, vagy betervezte régebben, talán a Miory, akik szintén
zártak lettek! :mrgreen: )

Bízom benne, hogy ezúttal végre be is lesz fejezve! :wub: A szereplők eddig szuperek,
[spoiler]Nekem igen ördöginek tűnik az első részben "Ördögünk", vagyis Joo JI Hoon! Igen rejtélyes az első rész! :w00t:

(Ha történelmi sorozat fordítására vágysz megmaradt szabadidődben,
akkor javaslom a közösségi fordításban folyamatban
levő Geunchogo-t, amit tudom, hogy te is szeretsz és bármikor abbahagyhatod és bekapcsolódhatsz!)[/spoiler]
Image

Najang

Postby Najang » Thu May 15, 2014 11:18 am

Kedves Min Rin! :D

Nagyon szívesen! :thumright:
Image

civiseva

Postby civiseva » Thu May 15, 2014 5:19 pm

Szia Najang
Először is csatlakozom a többiekhez, nagyon köszönöm, hogy hozzáfogtál ehhez a sorozathoz. Úgy tűnik összejöttek a Beethoven Virus kedvelők. Nekem is nagy kedvencem a sorozat, régen várok egy hasonlóan zenei témájúra. Ez azért annál komorabbnak tűnik. Az első rész nekem tömény gonoszság volt, de ettől függetlenül nagyon tetszett, csoda izgalmas volt. Remélem a folytatás is hasonló lesz.

onna

Postby onna » Thu May 15, 2014 5:27 pm

Kedves Najang,
Ha ezzel a nagy falattal végzel, addigra biztos lesz olyan sorozat, ami felvállalhatóbb mint egy 70 részes. Ilyen hosszú történetet nem szívesen nézek meg, kivétel a Jumong volt. Szerintem sokan vagyunk így, mert mire elkészül egy sorozat, addigra elfelejtjük az elejét, s végignézni még egyszer 70 részt....?? hát, nem igazán vágynék rá. Maradj inkább a 16-20 részeseknél - ha már ábrándozol.
Egyébként ez a Five fingers nagyon jó film.A mamát alakító színésznőnek ez amolyan jutalomjátéka. Eszméletlent alakít. Ha végignézted, tudod mire gondolok.

Apropó: a koreai est május 22-ikén a MÜPÁ-ban 19.00-kor lesz, nem tudom, jelezted-e már, hogy érdekel-e téged vagy bárki más a főrumozók közül. 21-ikén már betelt a létszám.

Najang

Postby Najang » Thu May 15, 2014 6:09 pm

Onna wrote: Ha ezzel a nagy falattal végzel, addigra biztos lesz olyan sorozat, ami felvállalhatóbb mint egy 70 részes. Ilyen hosszú történetet nem szívesen nézek meg, kivétel a Jumong volt. Szerintem sokan vagyunk így, mert mire elkészül egy sorozat, addigra elfelejtjük az elejét, s végignézni még egyszer 70 részt....?? hát, nem igazán vágynék rá. Maradj inkább a 16-20 részeseknél - ha már ábrándozol.
Egyébként ez a Five fingers nagyon jó film.A mamát alakító színésznőnek ez amolyan jutalomjátéka. Eszméletlent alakít. Ha végignézted, tudod mire gondolok.

Onna wrote: A mamát alakító színésznőnek ez amolyan jutalomjátéka. Eszméletlent alakít. Ha végignézted, tudod mire gondolok.

Erre gondoltál...Image

Tudom...mert végignéztemImagehalálra nevettem magam....Image

Image
Image
Image
Image
Image

Lehet, hogy Neked van igazad, :roll és a hosszú sorozatokkal tényleg így vannak mások is. :scratch:
De én szeretem.. Image

Bár mikor adták az Empress Ki-t, mindig a fene evett meg, hogy mikor lesz már újra hétfő, aztán meg kedd... Image

De ami nekem tetszene, azok a régebbi sorozatok, Image és igazából a történelmiek Image a legkedvesebbek. :heart:

De ez még odébb lesz...,Image hogy ilyesmiről ábrándozzak. :rofl: :sweat:

Na, azért csinálom ám...Image a 2. résznek, több mint fele kész, úgy hogy azt még a héten felrakom. :thumright:

Nagyon izgi.... :tv: :sweat: Image
Last edited by Najang on Wed Feb 18, 2015 7:48 pm, edited 1 time in total.
Image

Najang

Postby Najang » Thu May 15, 2014 6:23 pm

civiseva wrote:Szia Najang
Először is csatlakozom a többiekhez, nagyon köszönöm, hogy hozzáfogtál ehhez a sorozathoz. Úgy tűnik összejöttek a Beethoven Virus kedvelők. Nekem is nagy kedvencem a sorozat, régen várok egy hasonlóan zenei témájúra. Ez azért annál komorabbnak tűnik. Az első rész nekem tömény gonoszság volt, de ettől függetlenül nagyon tetszett, csoda izgalmas volt. Remélem a folytatás is hasonló lesz.

Kedves civiseva! :D

Neked is nagyon szívesen! Image

Igen ez teljesen más műfaj, mint a Beethoven Virus, :heart: de írtó izgalmas, nem volt olyan rész, hogy untam volna. Image

Garantálom Neked, hogy a folytatás is hozza a szinvonalat!!! Image

Sőt.... :sweat: fokozódik! :thumright:

Majd ha láttad a következő részt, :tv: írd meg lécci, hogy hogy tetszett, ha lesz időd. Image Hétvégéig mindenképp felteszem a következő feliratot, :salut: szombatra tippelek. :thumleft:
Image

onna

Postby onna » Thu May 15, 2014 6:26 pm

Szia Najang,

Nem, nem, én Chae Si Ra alakítására gondoltam, aki az anyát alakítja. Félelmetes.:mrgreen: Lesz. :flamed: :flamed: :flamed: :flamed:

Najang

Postby Najang » Thu May 15, 2014 6:46 pm

onna wrote:Szia Najang,

Nem, nem, én Chae Si Ra alakítására gondoltam, aki az anyát alakítja. Félelmetes.:mrgreen: Lesz. :flamed: :flamed: :flamed: :flamed:

És kedves onna, honnan tudod? :D De valóba...az... :whistling: :evil:

De az Emperor of the Sea-ban, mint Jami úrnő , se volt egy " jóságos tündér " de azért nagyon kedveltem a karaktert amit alakított, még ha az negatív volt is. Igazi őstehetség! Image
És még mindig milyen szép, és filigrán, kicsit hasonlít Audrey Hepburn-re. :thumleft:

Nagyon tetszett az a történelmi sorozat is, Biri remek fordításával, és kiegészítéseivel! Image

Én sajnos nem tudok elmenni, :-(
onna wrote:a koreai est május 22-ikén
mert vidéki vagyok. De köszönöm, hogy jelezted! :notworthy:
Image

onna

Postby onna » Thu May 15, 2014 8:55 pm

[quote="Najang"]
Merrefelé élsz? :wub:

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri May 16, 2014 10:35 am

Szia Najang ! ! ! ( Mert valóba a kedvenceim a történelmi sorozatok,gondolkodtam is kettőn... ) Empress Chun Chu.
Hát ezt a sorozatot már nagyon szeretném látni,ez is egy hányavetett sorozat,tudod,hogy mire gondolok ! Viszont ebben a sorozatban a gyerek színészek nem semmik,és a képek is nagyon jók.

Najang

Postby Najang » Fri May 16, 2014 11:29 am

vercsike1 wrote:Szia Najang ! ! ! ( Mert valóba a kedvenceim a történelmi sorozatok,gondolkodtam is kettőn... ) Empress Chun Chu.
Hát ezt a sorozatot már nagyon szeretném látni,ez is egy hányavetett sorozat,tudod,hogy mire gondolok ! Viszont ebben a sorozatban a gyerek színészek nem semmik,és a képek is nagyon jók.

Kedves Vercsike! :D

Hát én is szeretném... :lol csak eléggé hosszú, de majd meglátjuk.. :-) ha ezzel végeztem. XD

A gyerekek annyira élethűen játszanak, :heart: pedig nem könnyű a karekterük, és az a rengeteg " szöveg " :sweat:

De mindkettő olyan sajnálatra méltó, :heart: az életük meg, hát nem egy habos-babos, rózsaszín álom. :scratch: :unsure:
Last edited by Najang on Fri May 16, 2014 2:00 pm, edited 3 times in total.
Image

Najang

Postby Najang » Fri May 16, 2014 11:32 am

onna wrote:Merrefelé élsz? :wub:

Én Kecskeméttől nem messze, tanyán lakom. :-)

Úgy hogy, nekem utazni, hát kissé problémás. :whistling:
Last edited by Najang on Fri May 16, 2014 1:54 pm, edited 1 time in total.
Image

Najang

Postby Najang » Fri May 16, 2014 11:39 am

Feltöltöttem Datára, az első három rész videóját, annak aki nem akar torrentezni, és a zenéket is. Ha van rá igény, akkor majd feltöltöm folyamatosan a többi részt is. :-)
Last edited by Najang on Fri May 16, 2014 1:52 pm, edited 1 time in total.
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri May 16, 2014 12:15 pm

Kedves Najang ! ! ! A datás linket beraknád az oldalra ? !

Najang

Postby Najang » Fri May 16, 2014 12:30 pm

vercsike1 wrote:Kedves Najang ! ! ! A datás linket beraknád az oldalra ? !

Vercsike, már felraktam. :D

Legfelül van, ahol a díjakat felsoroltam, az alatt. :thumright:
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri May 16, 2014 1:55 pm

Kedves Najang ! ! ! Köszönöm,figyelmetlenségem netovábbja... !

Najang

Postby Najang » Sat May 17, 2014 7:07 pm

Sziasztok! :D

Jó későn, :roll de kész lett Image a 2. rész felirata. Image

Jó szórakozást hozzá! Image
Image

Min Rin

Postby Min Rin » Sat May 17, 2014 7:19 pm

Szia Najang, köszönöm szépen a 2. részt! :thumleft: :heart:
Image

Najang

Postby Najang » Sat May 17, 2014 7:26 pm

Szia Min Rin! :D

Nagyon szívesen! Image
Image

szildor

Postby szildor » Sat May 17, 2014 8:05 pm

Najang nagyon jó, hogy már itt a második rész, köszönöm szépen :-)

.

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun May 18, 2014 4:33 am

Szia Najang ! ! !
Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát. Szép napot.

weron37

Postby weron37 » Sun May 18, 2014 6:44 am

Kedves Najang!
Nagyon köszönöm neked,hogy elkezdet fordítani. :)

nagy195judit

Postby nagy195judit » Sun May 18, 2014 7:04 am

Kedves Najang!!! :D
Nagyon jónak ígérkezik ez a sorozat, nagyon köszönöm, hogy belekezdtél. Az Empress Ki során én is nagyon megszerettem Ji Chang Wook-ot :D, Joo Ji Hoon pedig nagyot alakított a Goong-ban, Jin Se Yeon-t pedig most kezdem megismerni a Doctor Stranger fordítása során XD Kíváncsian várom, hogy milyen lesz ez a sorozat :D Köszönöm az eddigi részeket, és további jó fordítást :D
Last edited by nagy195judit on Sun May 18, 2014 7:15 am, edited 1 time in total.

Najang

Postby Najang » Sun May 18, 2014 7:15 am

Kedves Szidor! :D

Nagyon szívesen! :D

Próbálok igyekezni, :unsure: mert a 3. rész igen drámai lesz... :thumleft: :sweat:
Image

Najang

Postby Najang » Sun May 18, 2014 7:17 am

Kedves Weron! :D

Remélem Neked is fog tetszeni... :wub:
Image

Najang

Postby Najang » Sun May 18, 2014 7:44 am

nagy195judit wrote:Kedves Najang!!! :D
Nagyon jónak ígérkezik ez a sorozat, nagyon köszönöm, hogy belekezdtél. Az Empress Ki során én is nagyon megszerettem Ji Chang Wook-ot :D, Joo Ji Hoon pedig nagyot alakított a Goong-ban, Jin Se Yeon-t pedig most kezdem megismerni a Doctor Stranger fordítása során XD Kíváncsian várom, hogy milyen lesz ez a sorozat :D Köszönöm az eddigi részeket, és további jó fordítást :D

Kedves Judit! :D

Nagyon szívesen! :salut:

Én is imádtam az Empress Ki-be, Ji Chang Wook-ot. :heart: Főleg az elején a humoros, félszeg oldalát. XD :rofl:

Ebbe a sorozatba, egy teljesen más oldalát mutatja, de ezt a karakter is remekül alakítja! :thumright:

Joo Ji Hoon :thumleft: olyan kedves szeretni való, de azért jobban tetszik Ji Chang Wook :unsure: :heart:

Még nem kezdtem el a Doctor Stranger -t nézni, " mert félek magamtól " :rofl: XD hogy nem bírom abbahagyni! :whistling:

Én borzasztóan kíváncsi vagyok a folytatásra, és mivel ez futó sorozat, így várni kell.. :lol

Az Empress ki-nél már megtapasztaltam, :sweat: és megfogadtam, hogy a nekem nagyon tetsző sorozatot, addig nem kezdem el, míg vége nincs. :D :cheers:

Én is Kívánok Neked örömteli fordítást, :thumleft: és kellemes vasárnapot! :-)
Image

Najang

Postby Najang » Sun May 18, 2014 7:49 am

Neked is nagyon szívesen, :thumleft: és kellemes vasárnapot kívánok! :cheers:
Image

nagy195judit

Postby nagy195judit » Sun May 18, 2014 8:11 am

Kedves Najang!
Igen, az Empress Ki-nél én is alig bírtam ki, hogy folytatás legyen, pedig a huszonötödik résznél tartottak már mikor belekezdtem, de nem gondoltam, hogy annyira jó, hogy simán utolérem :D
A Doctor Stranger-rel igazad van, én is alig bírom kivárni a folytatást, de majd ha vége lesz, várlak, hogy mi a véleményed a sorozatról. Semmiképp se hagyd ki, mert szerintem, nagyszerű sorozat lesz :D
Még nem néztem meg a Five Fingers meglévő részeit, de amint lesz rá időm, sort kerítek rá, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, már be is gyűjtöttem őket :D És néztem Youtube-on OST-okat, és úgy hiszem, hogy végig veled fogok tartani XD

Najang

Postby Najang » Sun May 18, 2014 8:35 am

nagy195judit wrote:Kedves Najang!
Igen, az Empress Ki-nél én is alig bírtam ki, hogy folytatás legyen, pedig a huszonötödik résznél tartottak már mikor belekezdtem, de nem gondoltam, hogy annyira jó, hogy simán utolérem :D
A Doctor Stranger-rel igazad van, én is alig bírom kivárni a folytatást, de majd ha vége lesz, várlak, hogy mi a véleményed a sorozatról. Semmiképp se hagyd ki, mert szerintem, nagyszerű sorozat lesz :D
Még nem néztem meg a Five Fingers meglévő részeit, de amint lesz rá időm, sort kerítek rá, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, már be is gyűjtöttem őket :D És néztem Youtube-on OST-okat, és úgy hiszem, hogy végig veled fogok tartani XD

Én biztos, Image hogy nem fogom kihagyni a Doctor Stranger-t, ebbe tuti biztos lehetsz! Image

Mert ez az a műfajú, és témájú sorozat, ami nekem nagyon bejön! Image

Feltétlen, Image megfogom írni utána a véleményem! Image

Nagyon örülök, hogy ezt választottad!! Image Image

Image

Image

Image

Image ImageImage

Image
Last edited by Najang on Wed Feb 18, 2015 7:50 pm, edited 1 time in total.
Image

nagy195judit

Postby nagy195judit » Sun May 18, 2014 12:06 pm

Kedves Najang !

Túl vagyok az első részen, és meg kell mondjam, igazán jó sorozatot választottál :D Az anyuka nem tudom, milyen lesz később de egyenlőre nagyon bírom :D Jószívű, és elfogadja a kicsi Ji Ho-t :cheers: , bár előfordulhat hogy ez csak a látszat... nem lenne csoda... A gyerekszínészek pedig nagyon aranyosak. Ji Ho ártatlansága elragadó, és bár In Ha kapta a féltékeny, elkényeztetett szerepét, őt is meg lehet érteni. És hát a zongorajátékuk, mind a kettőnek csodás :D Mi lesz még itt... :blink

:D
[spoiler]Image[/spoiler]

És ez a kép Ji Chang Wook-ról :wub: :wub: :wub:
Hiába, elbűvölő a mosolya :

[spoiler]
Image

Image

Image

Én itt szerettem bele : :D
Image[/spoiler]

Megyek is nézni a 2. részt :D

nagy195judit

Postby nagy195judit » Sun May 18, 2014 3:21 pm

Spoiler:
[spoiler]
És igen, amint sejtettem, anyuci mégsem olyan hő de jószívű, hogy csak úgy befogadja a férje házasságon kívüli gyerekét. :blink
In Ha pedig azért lehetne kicsit elfogadóbb is :glare: Hát, szerintem az apának nagy szerepe van abban, hogy miért éreznek ekkora ellenszenvet, de legalább Ji Ho-val jól bánik, bár ő legalább nem ad okot, hogy csalódjon benne. Szegény Ji Ho-t azért nagyon sajnálom, mindenki ellene van és hiába hiszi azt, hogy végre talált magának egy anyukát, azért nagy koppanás volt nekem megtudni, hogy milyen kétszínű tud lenni anyuci... persze mindennek megvan a saját oka... :blink[/spoiler]
Kíváncsian várom a folytatást, és további kitartó, szórakoztató fordítást kívánok neked Najang :D

gabóci5

Postby gabóci5 » Sun May 18, 2014 4:35 pm

Kedves Najang!
Köszönöm a 2. rész feliratát. Majdnem 3. részt írtam, pedig azt csak nagyon várom, hogy mi fog történni.
A két gyerek közül In Ha karaktere a negatív. Én is inkább Ju Ji Hoonra osztottam volna, de így még érdekesebb lesz, az angyali arc mögé rejtőzött gonosz oldalát megismerni. Még nem láttam negatív szerepben Ji Chang Wookot.
A nagymamát alakító színésznőt nemrégen láttam a Kimched Radish Cubes-ben, ott is nagyot alakított.

Najang

Postby Najang » Sun May 18, 2014 5:21 pm

nagy195judit wrote:Spoiler:
És igen, amint sejtettem, anyuci mégsem olyan hő de jószívű, hogy csak úgy befogadja a férje házasságon kívüli gyerekét. :blink
In Ha pedig azért lehetne kicsit elfogadóbb is :glare: Hát, szerintem az apának nagy szerepe van abban, hogy miért éreznek ekkora ellenszenvet, de legalább Ji Ho-val jól bánik, bár ő legalább nem ad okot, hogy csalódjon benne. Szegény Ji Ho-t azért nagyon sajnálom, mindenki ellene van és hiába hiszi azt, hogy végre talált magának egy anyukát, azért nagy koppanás volt nekem megtudni, hogy milyen kétszínű tud lenni anyuci... persze mindennek megvan a saját oka... :blink

Kíváncsian várom a folytatást, és további kitartó, szórakoztató fordítást kívánok neked Najang :D

Köszönöm szépen a képeket, :notworthy: Ji Chang Wook-ról!!! :heart: :clap:

Nagyon jóóók!!:cheers: :thumright:

Már elkezdtem a 3. részt, de... :unsure: de inkább nem lövöm le...Image

Ennél a résznél, megugrott a nézettség! Image

Az anyuci, az nem kifejezés, hogy milyen képmutató, és gonosz! :fear: :evil:
Ji Ho-t, már többször is megkönnyeztem... :-( szinte mindenki csak "kihasználja" őt..

De In Ha-t is sajnálom, mert őt is felhasználják a szülők, a " kisded játékaikhoz"

A nagymama az, aki őszinte! :-) Van jó pár humoros jelenet, ami ha eszembe jut, még mindig megmosolyogtat.
Last edited by Najang on Wed Feb 18, 2015 7:51 pm, edited 2 times in total.
Image

Najang

Postby Najang » Sun May 18, 2014 5:39 pm

gabóci5 wrote:Kedves Najang!
Köszönöm a 2. rész feliratát. Majdnem 3. részt írtam, pedig azt csak nagyon várom, hogy mi fog történni.
A két gyerek közül In Ha karaktere a negatív. Én is inkább Ju Ji Hoonra osztottam volna, de így még érdekesebb lesz, az angyali arc mögé rejtőzött gonosz oldalát megismerni. Még nem láttam negatív szerepben Ji Chang Wookot.
A nagymamát alakító színésznőt nemrégen láttam a Kimched Radish Cubes-ben, ott is nagyot alakított.

Kedves gabóci! :D

Én teljesen meg voltam arról győződve, hogy a felnőttkori In Ha-t, Ju Ji-Hoon fogja játszani... :whistling: Aztán leesett az állam... :roll De így is jó, mert Ji Chang Wookot, még én sem láttam negatív szerepben.
A gonoszságról annyit, hogy In Ha talán nem is lett volna annyira gonosz, ha a körülmények, és a szülei nem járultak volna hozzá. Én őt is sajnáltam, mert áttudtam érezni a kis lelkét. Ő is egy áldozat, szerintem. :O

De a nagymama, fantasztikus! Image

Szép estét! Image
Last edited by Najang on Wed Feb 18, 2015 7:52 pm, edited 1 time in total.
Image

Najang

Postby Najang » Wed May 28, 2014 12:43 pm

Sziasztok! :D

Elkészült a 3. rész. Image
Image

Najang

Postby Najang » Wed May 28, 2014 1:03 pm

Image
Image

Image
Image

hhjudit

Postby hhjudit » Wed May 28, 2014 2:26 pm

Szia Najang!
Köszönöm a feliratokat. Őszintén szólva magamtól nem jutott volna eszembe, hogy megnézzem ezt a sorozatot, de bízom az ízlésedben, és bekerült a nézendők közé. Kitartást kívánok a fordításhoz.

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed May 28, 2014 2:26 pm

Szia Najang ! ! !
Hálásan köszönöm a 3.rész feliratát. Szép napot mindenkinek.

Min Rin

Postby Min Rin » Wed May 28, 2014 6:38 pm

Szia Najang! Köszönöm szépen a 3. részt is! [spoiler]Szerintem az
Empress Ki-ben sem volt éppen pozitív szereplő Ji Chang Wook! :mrgreen:[/spoiler]
Image

Najang

Postby Najang » Wed May 28, 2014 6:43 pm

Tudod én már nagyon "válogatós" vagyok, sorozat - téma, műfaj stb.. terén. :lol

Ez betudható annak, hogy évek óta rendszeresen falom a sorozatokat, és már nem mindent nézek meg. :P
Inkább az akció-dúsabb, műfajok jönnek be, :w000t: és a történelmiek :heart: természetesen!

Remélem majd ha megnézed, nem fogsz csalódni. Nekem nagyon tetszett, feszültségben, drámában, nem lesz hiány... :tv: :sweat:
Last edited by Najang on Wed May 28, 2014 9:15 pm, edited 1 time in total.
Image

Najang

Postby Najang » Wed May 28, 2014 6:48 pm

Kellemes filmnézős estét Mindenkinek! :tv:
Image

onna

Postby onna » Wed May 28, 2014 6:52 pm

Najang wrote:[spoiler]Kedves Judit! :D

Nekem nagyon tetszett, feszültségben, drámában, nem lesz hiány... :tv: :sweat:
[/spoiler]
]Ez a sorozat olyan, mint egy görög dráma. Vannak benne nagy ütközések, bosszú, ármány, szerelem, meglepetés. Kezdve azzal, hogy a kedves apuka csak mindössze bosszúból fogadja be a kisfiút. Emlékeztek, féltékeny a feleségére, hogy az megcsalta házasság előtt. Ezt a momentumot ne felejtsétek el! Megoldhatta volna másképp is, a kisfiú hazavitelét, s akkor mindenki boldog lett volna és egy vígjátékot nézhetnénk vagy legalábbis egy jó kis zenés darabot.
Köszönöm a 3. részt. Már nagyon vágytam erre a sorozatra. Ha ezt végignézitek, minden bajotok elenyészik, eltörpül. :w000t: :nuts: :w000t: :nuts: :w000t:

Najang

Postby Najang » Wed May 28, 2014 6:59 pm

Kedves Min Rin! :D

Nagyon szívesen! :salut:

Ji Chang Wook, :heart: szerintem az Empress Ki-ben, inkább "is-is" :roll volt. :rofl: :heart:

De az elején nagyon bírtam a humoros, esetlen félszeg figurát. :thumleft:

Később persze voltak húzásai, amik nem tetszettek, 8) de...neki megbocsájtom....:w00t: :heart:
Image

Najang

Postby Najang » Wed May 28, 2014 7:14 pm

onna wrote:
Najang wrote:

Nekem nagyon tetszett, feszültségben, drámában, nem lesz hiány... :tv: :sweat:
Ez a sorozat olyan, mint egy görög dráma. Vannak benne nagy ütközések, bosszú, ármány, szerelem, meglepetés. Kezdve azzal, hogy a kedves apuka csak mindössze bosszúból fogadja be a kisfiút. Emlékeztek, féltékeny a feleségére, hogy az megcsalta házasság előtt. Ezt a momentumot ne felejtsétek el! Megoldhatta volna másképp is, a kisfiú hazavitelét, s akkor mindenki boldog lett volna és egy vígjátékot nézhetnénk vagy legalábbis egy jó kis zenés darabot.
Köszönöm a 3. részt. Már nagyon vágytam erre a sorozatra. Ha ezt végignézitek, minden bajotok elenyészik, eltörpül. :w000t: :nuts: :w000t: :nuts: :w000t:

Először is, nagyon szívesen Neked is! :thumleft:

Az okfejtésed kiváló, :salut: mondhatni "fején találtad a szöget"! :cheers:

onna wrote: Ha ezt végignézitek, minden bajotok elenyészik, eltörpül.

Ez 100% !!! Garantálva, lezsírozva... :pale: :sweat:
Last edited by Najang on Wed Feb 18, 2015 7:53 pm, edited 1 time in total.
Image

nagy195judit

Postby nagy195judit » Sat May 31, 2014 3:38 pm

Kedves Najang !!! :D
Végre eljutottam addig, hogy meg tudjam nézni a 3. részt. Először is nagyon szépen köszönöm a 3. részt is nagyon jó rész volt ez is :lol További jó fordítást :D
[spoiler]
Hát ez a rész... újabb izgalmas jelenetek. In Ha arca amikor először meglátta Da Mi-t :D Gyerekszerelem első látásra. DE két fiú és egy lány. Még, ha már meg is szokhattam volna, de akkor is annyira igazságtalan!!!!!!!!!
És ami anyucit illeti... hát most aztán már rendesen kibújt a szög a zsákból, és szerencsére ezt az apa is tudja. A nagyit sajnálom, hogy ilyen beteg. Jó szívű, és kedves, hogy segíteni akart Da Mi családjának. :D
És amikor a két testvér együtt zongorázott az egy nagyszerű jelenet volt :wub:
De viszont a rész vége... ujjjjj :cry:
[/spoiler]

Najang

Postby Najang » Sat May 31, 2014 5:00 pm

Nagyon szívesen... :-) máskor is! :thumleft:

Az élet nagyon sokszor igazságtalan, sajnos. :-(
De előbb utóbb mindenki " megbűnhődik" :scratch:
Olyan mint a bumeráng. :thumright:
Chae Young Rang asszony fanatikus, és ahogy In Ha-t már szereti, "beteg" !
Mindenkin átgázol gátlástalanul a célja érdekében. Szegény Ji Ho-val is mit művel. :evil:
A nagyit én is nagyon sajnálom, csupa jó szándék. Csak sajnos a segítsége, balul sül el.
De ő is mint anya, valami hatodik érzékkel felismerte már rég, hogy Rang asszony, milyen kígyó! Jajj, nagyon sok fájdalom lesz még.... :whistling:

Holnap valószínű, hogy feltudom rakni a 4. részt.

Kellemes hétvégét Mindenkinek! :thumleft:
Last edited by Najang on Wed Feb 18, 2015 7:54 pm, edited 1 time in total.
Image

Najang

Postby Najang » Sun Jun 01, 2014 6:47 pm

Sziasztok! Image

Kész lett a 4. rész felirata! Image

Jó szórakozást! Image

Image
Image

hhjudit

Postby hhjudit » Sun Jun 01, 2014 7:22 pm

Szia Najang!
Köszönöm a feliratot, gyors voltál.