Witch's Romance [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
timbo

Witch's Romance [Hungarian Subs] (Complete)

Postby timbo » Tue May 13, 2014 4:46 pm

Witch’s Romance / A Witch’s Love

Image Image

Eredeti cím: 마녀의 연애
Műfaj: romantikus, komédia
Epizódok száma: 16
Csatorna: tvN
Vetítési időszak: 2014. április 14. – június 10.
Vetítési időpont: hétfő-kedd 23:00

A történet egy romantikus komédia egy fiatalabb fiú (Dong Ha) és egy érettebb nő (Ji Yeon) románcáról. Ji Yeon, a sikeres újságíró– akit a Boszorkány gúnynévvel illetnek a természete miatt – nehezen tudja a szívét megnyitni másoknak, miután a vőlegénye az esküvő előtt hirtelen elhagyta. Dong Ha – az iskolát otthagyva – bármilyen munkát elvállal, hogy támogatni tudja a Szeretetotthont, ahol elhunyt szerelmének anyja él. A két ember először egy Ji Yeon által tönkretett részidős munka folyamán találkozik, majd egy csókkal végződő Ji Yeon ellen irányuló lejáratás következik, s innentől ha akarják, ha nem, a sorsuk folyton egymáshoz sodorja őket. És hogy ki hogy viseli a 14 év korkülönbséget, azt megtudhatjátok, ha megnézitek. :-)

Főszereplők:
Uhm Jung Hwa - Ban Ji Yeon (39, Trouble Maker riporter, csoportvezető)
Park Seo Joon - Yoon Dong Ha (25)
Han Jae Suk - Noh Shi Hoon (41, ex-vőlegény)
Jung Yun Joo - Jung Eun Chae (23, Trouble Maker gyakornok)

Magyarra fordította: timbo
Ellenőrizte és javította: Riamara

A felirat a viki, illetve a Crunchyroll angol feliratai alapján készült. Thanks Viki and Crunchyroll for the original English subs!

A feliratok a With és iPOP verziókhoz készülnek, ahol csak egy verziót találtok, ott mindkettőhöz jó ugyanaz.

Remélem tetszeni fog!

Befejezve: 2014. július 5.

A feliratok magánjellegű felhasználásra készültek, azokat tilos fájl- és videómegosztó oldalakon közzétenni!
Attachments
Witch's Romance.E16.140610.rar
16. rész With és iPOP
(48.01 KiB) Downloaded 1041 times
Witch's Romance.E15.140609.rar
15. rész With és iPOP
(51.54 KiB) Downloaded 1026 times
Witch's Romance.E14.140603.rar
14. rész With és iPOP
(43.39 KiB) Downloaded 1019 times
Witch's Romance.E13.140602.rar
13. rész With és iPOP
(45.85 KiB) Downloaded 1030 times
Witch's Romance.E12.140527.rar
12. rész With (hanghibás) és yosimoto
(41.19 KiB) Downloaded 1067 times
Witch's Romance.E11.140526.rar
11. rész With és iPOP
(36.75 KiB) Downloaded 1058 times
Witch's Romance.E10.140520.rar
10. rész With és iPOP
(40.66 KiB) Downloaded 1064 times
Witch's Romance.E09.140519.rar
9. rész With és iPOP
(40.42 KiB) Downloaded 1063 times
Witch's Romance.E08.140513.rar
8. rész With és iPOP
(43.87 KiB) Downloaded 1090 times
Witch's Romance.E07.140512.rar
7. rész With és iPOP
(41.91 KiB) Downloaded 1095 times
Witch's Romance.E06.140506.rar
6. rész With és iPOP
(43.73 KiB) Downloaded 1128 times
Witch's Romance.E05.140505.rar
5. rész With és iPOP
(42.94 KiB) Downloaded 1132 times
Witch's Romance.E04.140429.rar
4. rész With és iPOP (javítva)
(43.84 KiB) Downloaded 1205 times
Witch's Romance E03.140428.srt
3. rész
(59.12 KiB) Downloaded 1189 times
Witch's Romance E02.140415.srt
2. rész
(60.7 KiB) Downloaded 1144 times
Witch's Romance E01.140414.srt
1. rész
(59.33 KiB) Downloaded 1372 times
Last edited by timbo on Sat Jul 05, 2014 9:17 pm, edited 20 times in total.

timbo

Postby timbo » Tue May 13, 2014 4:51 pm

Sziasztok!

Újra itt vagyunk Riamarával. :)
Úgy tűnik, mostanában a kábelcsatornák kínálata tud magával ragadni, s azon belül is a romantikus komédiák. :lol Az I Need Romance 3-hoz hasonlóan itt is noona romance-ról van szó, nem is értem, miért vonz ez a téma... :roll

Remélem mindenkinek tetszeni fog, jókat lehet derülni rajta. :lol

És köszönöm a Kawaii Fansubnak, illetve Anime Girl-nek, hogy átengedték nekem a fordítást. :-)
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue May 13, 2014 5:21 pm

Köszi szépen, Timbo, és neked is, Riamara! :)

Ez a nagy sikerű tajvani My Queen feldolgozása. :wub: Biztosan sokaknak a kedvére lesz a koreai változat is.

Tudtátok, hogy a női főszereplő Uhm Tae Woong nővére? :)
Last edited by gilnis on Tue May 13, 2014 6:05 pm, edited 1 time in total.
ImageImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Tue May 13, 2014 5:31 pm

Sziasztok! köszönöm szépen az első rész feliratát :) :)

zetkin94

Postby zetkin94 » Tue May 13, 2014 6:20 pm

Kedves Timbo, és Riamara!

Köszönöm szépen hogy ismét itt vagytok! És megint egy könnyedebb műfaj :-)
Most is két olyan doramát nézek, amiben a nő idősebb a fiúnál. Kezdem úgy érezni, ennyi egybeesés után, hogy talán nem véletlen a téma feldolgozása. Mindenesetre a 14 év korkülönbség az már nem semmi. Na erre kíváncsi vagyok. Azért még megvárom a fejleményeket, és attól teszem függővé, hogy hamarosan költözni fogok-e, vagy sem? :D

Gilnis, Te milyen tájékozott vagy! Uhm Tae Woong-ot nagyon kedvelem, a nővérét viszont még nem láttam semmiben.
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue May 13, 2014 7:04 pm

zetkin94 wrote:Most is két olyan doramát nézek, amiben a nő idősebb a fiúnál. Kezdem úgy érezni, ennyi egybeesés után, hogy talán nem véletlen a téma feldolgozása.

Szia Zetkin! :)

Én nem értem ezt a dömpinget. Valakinek van egy eredeti ötlete, és akkor mindenki lemásolja. Miért egyszerre kellett azt a sok időutazós történetet forgatni? Most tavasszal egymás hegyén-hátán volt és van a sok thriller és akciósorozat illetve ez az idősebb nő - fiatalabb férfi románc is. Miért jó ez? Ahelyett, hogy örülnék, megcsömörlök, és emiatt talán pont a legértékesebb sorozatot hagyom ki...
ImageImageImage

zetkin94

Postby zetkin94 » Tue May 13, 2014 8:08 pm

Gilnis, a kérdésfelvetésed jogos, de ne tőlem várd rá a választ :D :D :D
[spoiler]Én csak azért nem fogok megcsömörleni ezektől a soriktól, mert általában nem nézem őket egymás után. Egész véletlen, hogy ez így jött össze nálam. Azért egy valamire jó, klasszul össze tudom hasonlítani őket, és le tudom talán szűrni, hogy milyen lehet idősebb szingli nőnek lenni Koreában. Hogy mennyire elfogadott dolog az ilyen párkapcsolat. Persze tudom, hogy a filmek sokat ferdítenek, hisz nem dokumentum filmekről van szó, és általában azok sem hitelesek, de nem is ez a lényege ezeknek a soriknak. Jót akarok szórakozni, érdekes jeleneteken. Márpedig, egy ilyen helyzet, ahol a nő idősebb, hozhat érdekes helyzeteket.
Mivel Te sokkal tájékozottabb vagy nálam, az írók, forgatókönyv írók tekintetében, esetleg meg tudnád mondani, van-e valamilyen összefüggés közöttük. Azért az tényleg elég érdekes, hogy ezek így jönnek zsinórban. Lehet, hogy van egy közös meeting , amin minden író részt vesz, és mivel mindegyik el akarja adni a sztoriját, megegyeznek egymás közt, mi legyen az épp aktuális téma, és azt mindannyian követik. Na mit szólsz az összeesküvés elméletemhez :D
Most viszont vevő vagyok a kissé lazább hangvételű dolgokra. Így ha eddig végig tudtam nézni, ahogyan 100 szereplő megtanult biciklizni, most sem visel majd meg, ha 10 "vénlány" összejön pár "tejfölös szájúval". :D
Ha már nagyon nem bírom, akkor majd megint elvonulok egy siratóshoz, vagy a fordításhoz :-)[/spoiler]
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue May 13, 2014 8:32 pm

Én sem nézek mindent. Általában egyszerre csak egy sorozat fér bele. Az éppen tévében futókból biztosan. Csak a műsorszerkesztés szempontjából nem értem. Hónapokig eszükbe sem jut egy-egy téma, aztán ha egyszer valakinek mégis, akkor elárasztanak velük. Az azonos csatorna ha hétfő-keddre egy nyomozósat tesz be, akkor miért olyat választ szerda-csütörtökre is? Majd az utána következő sorozatnak is? Nem mintha a konkrét jelenlegi helyzet nem felelne meg tökéletesen az ízlésemnek, mert nagyon is, de furcsállom.

Mivel Te sokkal tájékozottabb vagy nálam, az írók, forgatókönyv írók tekintetében, esetleg meg tudnád mondani, van-e valamilyen összefüggés közöttük.

Nem vagyok én olyan tájékozott. :) Viszont ha eltérő években készített sorozatokat nézel, akkor érdekes lesz megfigyelni, ugyanahhoz a kérdéshez, mikor hogyan viszonyultak, mire helyezik inkább a hangsúlyt. A Kim San Soon-ban anno a három éves korkülönbségből is konfliktus adódott. A What's up fox-ban ha jól rémlik, 6-8 évvel volt idősebb a nő, de még az is hol van a jelenlegi 14 évhez? :D
ImageImageImage

timbo

Postby timbo » Tue May 13, 2014 8:49 pm

Gilnis, kösz, hogy beírtad a My Queent, mert én elfelejtettem, pedig akartam említeni. Látni mondjuk nem láttam, de azt mondják, van amiben eltér tőle a koreai változat. Egyébként már az INR idejében is lehetett hallani olyan hangokat, hogy az is egyfajta koppintása ennek a sorinak. :unsure:

Meg kell mondjam, én szeretem az ilyen típusú sorikat, s nem tudok megcsömörleni tőlük. :lol (Talán lélekben én is ilyenre vágyom? XD)
A japánok közül is mi tetszett nagyon: a Majo No Jouken. Na ott azért a kissrác még iskolás volt... Az azért már durvább. És ha már a trend mellett tartunk, az ez évi harmadik ilyen jellegű sori a Secret Love Affair, amiben már 20 év a korkülönbség. Azért remélem ennél tovább már nem kívánnak menni, mert a végén ott tartunk, hogy a nőnek már unokája van, a srácnak meg még alig került le a pelus a hátsójáról. :lol (Egyébként miért van az, hogy fordított állásban senki sem lát egy ilyen kapcsolatban kivetnivalót??)

Jó a kérdés: honnan jönnek futószalagon a hasonló témájú sorik? Lehet, hogy valaki jön egy jó ötlettel, amit a beépített ügynökök kifülelnek és adják tovább a forró dróton. Innentől pedig megindul a verseny, ki tudja gyorsabban összehozni a forgatókönyvet és minél előbb adásba adni. :mrgreen:
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed May 14, 2014 6:22 am

Sziasztok Timbo, és Riamara ! ! ! Hálásan köszönöm a sorozatot és annak első magyar feliratát.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed May 14, 2014 3:51 pm

timbo wrote:Meg kell mondjam, én szeretem az ilyen típusú sorikat, s nem tudok megcsömörleni tőlük. :lol

Ó, hát pofonegyszerű: nem egymásutánban kell néznem az azonos témát, és csömörlés kiküszöbölve. :) (De ezzel megint ott tartok, hogy miért egyszerre vetíti az összes csatorna ugyanazt...)

Különben nekem sincs a világon semmi kifogásom az ilyen felállás ellen, de a való életben nem biztos, hogy ennyire elfogadó lennék. Amikor például megtudtam, hogy a nálam tíz évvel idősebb nyelvtanárom azért vált el a férjétől, hogy összejöjjön az alattam három-négy évvel lejjebb járó 15 éves tanítványával, miközben a tanár anyja volt az iskolaigazgató, valahogy nem tudtam lelkesülni. :goggle: Nagyon furcsa volt, de lehet, hogy csak azért, mert személyesen ismertem az érintetteket. :unsure:

Az az érdekes, hogy ilyen téma mellett nem egy sorozat van, amiben kizárólag ez jelenti a világmegrengető problémát, míg közben olyanok is szép számmal akadnak, amikben szinte alig érintik a kérdést, és találnak fontosabb rágódnivalót.

timbo wrote:Egyébként miért van az, hogy fordított állásban senki sem lát egy ilyen kapcsolatban kivetnivalót??

Mert a teremtés koronái tökéletesek, és nekik mindent lehet, a nőknek viszont lejár a szavatossági idejük? :glare:

Látom, egyelőre még be tudtad suvasztani a következő címet is az aláírásba. :mrgreen: Ideje lesz kódjeleket kitalálnod. :lol
ImageImageImage

timbo

Postby timbo » Wed May 14, 2014 4:01 pm

gilnis wrote:Látom, egyelőre még be tudtad suvasztani a következő címet is az aláírásba. :mrgreen: Ideje lesz kódjeleket kitalálnod. :lol

Hát, egy-két helyen rövidítettem a címen. :) Kódjelek tudnék írni (CYHMH, RMPW, DGCH, STLDFM - csak hogy a hosszabbakból szemezgessek), csak abból meg egy idetévedő újonc nem tudná, mi fán terem. :lol Lehet, pályázatot kellene hirdetnem aláírás banner készítésére. :wink:
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed May 14, 2014 4:15 pm

timbo wrote:Lehet, pályázatot kellene hirdetnem aláírás banner készítésére. :wink:

Mi lesz a nyeremény? :mrgreen:
ImageImageImage

timbo

Postby timbo » Wed May 14, 2014 4:33 pm

Hogy kirakom? :whistling:

Nem tudok mivel szolgálni, már nem úgy fordítok, hogy vannak tartalékok és azt valaki hamarabb nézhetné meg. Azt meg nem merem bevállalni, hogy mondjon valamit, amit fordítsak le. :mrgreen:
Van valami jó ötleted?
Image

timbo

Postby timbo » Sun May 18, 2014 9:32 pm

Sziasztok! Meghoztuk a folytatást. :) Ki kért egy kis sört? Igyuk le magunkat, mielőtt szembesülünk a korkülönbséggel. :mrgreen:

Image
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon May 19, 2014 1:17 pm

Sziasztok Timbo, és Riamara ! ! ! Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát.

unni2011

Postby unni2011 » Tue May 20, 2014 7:34 pm

Kedves Timbo és kedves Riamara köszönöm, hogy fordítjátok ezt a sorozatot! :thumright: :cheers:
Nagyon örülök neki, mert pont ilyen könnyed kikapcsolódásra vágyom az intenzív tanulás közepette. Jó, hogy Biri felhívta rá a figyelmem. :-) A nagy korkülönbségről csak annyit röviden, hogy a Nagyikám, aki - az évjárattól eltekintve - egy napon ünnepli veled Timbo a szülinapját, a második házasságában pont 15 évvel fiatalabb párt választott./Az elsőnél 17 évvel volt idősebb a nagyapám./ Szóval, volt alkalmam végigélni, végignézni egy nagyon boldog házasságot. Már talán gimnazista voltam, amikor megtudtam az igazságot, hogy az imádott Nagyapám nem is vér szerinti nekem.Ezek után még jobban szerettem, tiszteltem őt. :heart: Úgy gondolom bárkinek sikerülhet, csak az előítéleteket kell félretenni. :D
Image
ImageImageImage

Setike

Postby Setike » Wed May 21, 2014 9:35 am

Nagyon szépen köszönöm én is! :wub:

timbo

Postby timbo » Sat May 24, 2014 3:21 pm

A hétvégére hoztunk egy újabb részt, amiben "angyali" színészünk nem épp angyali dolgokat követ el boszorkányunk ellen. :crazy: A rész egyik aranyos jelenete részidősünk találkozása anyukával. :mrgreen: Próbáltam kreálni egy kis gifet belőle, bénácska, de az enyém. :wink:

Image

A képen ki veszi észre a bakit? :lol
Image

Unni! Aranyos, amit a nagyszüleidről írtál. Azért létezik ilyen a való életben is. :-) Már majdnem azt írtam, hogy én nem ismerek ilyen párt, aztán leesett, hogy valamely nagyszülőm lánytestvére is egy nála jóval fiatalabb férfihoz ment hozzá... Bár itt nem voltak teljesen pozitívak a vélemények. :roll
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat May 24, 2014 3:33 pm

Sziasztok Timbo,Riamara ! ! ! Hálásan köszönöm a 3.rész feliratát.

unni2011

Postby unni2011 » Sat May 24, 2014 11:03 pm

Most vettem észre, hogy meghoztátok a 3. feliratot. :D Nagyon köszönöm! :thumright: :cheers:
Image
ImageImageImage

Anna50

Postby Anna50 » Sun May 25, 2014 12:19 pm

Jó kis sorozatnak tűnik! Szedem a részeket!
Hálás köszönet a fordításért!!! :cheers:

Carmi

Postby Carmi » Tue May 27, 2014 2:52 pm

Timbo és Riamara, nagyon köszönöm az eddigi részeket. :wub: Annyira megfogott a hangulata, főleg a srác kisugárzása... végignéztem a tegnap leadott tizenegyedik részig, és ma tűkön ülve várom, hogy az AT-n megjelenjen a mai rész.
A sztori alaptörténete az éppen oly felkapott idősebb nő-fiatalabb férfi sablon, AMIT kezdenek vele, abban meglepetés alig, de AHOGY kezelik, azzal elkaptak. A srác viszi a hátán a sztorit, van benne valami, messze nem férfiszépség, de... de... valami van benne. Simán érzem, hogy izzik a levegő köztük, és az nem mindegy, hogy jól eljátsszák, vagy elhitetik velem, hogy élik a szenvedélyt.
Úgy látom, az érzelmek miatt jó ideig nem fogom letörölni a gépemről. Még egyszer köszönöm, hogy lefordítjátok. Ismerve a tegnapi részig a történet folytatását, ugyan csak a saját nevemben, de azt mondhatom, semmit nem veszít az intenzitásából. Tegnap például úgy fejezték be a részt, ütöttem az asztalt éjjel egy óra felé, hogy én már pedig azonnal látni akarom a folytatást!!! Azért ez isteni érzés ám! :roll'

Bugok

Postby Bugok » Wed May 28, 2014 12:53 pm

Hali!

Szeretném megkérdezni, hogy a 4. rész felirata csak nekem nem passzol időben a 41. perctől? :unsure: Pedig az IPOP-hoz verziósat raktam hozzá, mint az előző részekhez is, de most csúszik az utolsó 22 perc. Másnál nincs ilyen gond? :blink

timbo

Postby timbo » Wed May 28, 2014 1:55 pm

Bugok wrote:Hali!

Szeretném megkérdezni, hogy a 4. rész felirata csak nekem nem passzol időben a 41. perctől? :unsure: Pedig az IPOP-hoz verziósat raktam hozzá, mint az előző részekhez is, de most csúszik az utolsó 22 perc. Másnál nincs ilyen gond? :blink

Meg kell mondjam, csak with verzióm volt letöltve és a feliratot csupán az ipop-os felirat szerint igazítottam, de ha hazamegyek, akkor letöltöm azt a verziót is és megnézem. Egy kis türelmet kérek. :roll
Image

Bugok

Postby Bugok » Wed May 28, 2014 2:55 pm

timbo wrote:
Meg kell mondjam, csak with verzióm volt letöltve és a feliratot csupán az ipop-os felirat szerint igazítottam, de ha hazamegyek, akkor letöltöm azt a verziót is és megnézem. Egy kis türelmet kérek. :roll

Ráérsz vele, csak gondoltam rákérdezek, mert a többi viszont végig stimmelt. 8)

timbo

Postby timbo » Wed May 28, 2014 3:02 pm

Köszönöm, hogy szóltál, mert így orvosolni tudom a bénázásomat.
Ugyanis én szúrtam el, mivel benéztem kerek egy perccel az eltolást. :-(
Kitettem a javított verziót, remélem, most már jó lesz. :whistling:
Image

Bugok

Postby Bugok » Wed May 28, 2014 5:31 pm

Most már tökéletesen passzol. :D Köszi szépen! :mrgreen:

unni2011

Postby unni2011 » Wed May 28, 2014 10:00 pm

Óh, Timbo, Riamara nagyon köszönöm a 4. rész feliratát is! :cheers:
Éppen magamban sopánkodtam, hogy már vasárnap délután pár napra el kell utaznom és nem láthatok belőle újabb epizódot. Most gyorsan meg is néztem. Nagyon tetszett ez a rész is, bírtam a féltékenykedés miatti finom civódásukat is. :lol Nagyon kedvelem a srácot, olyan melegszívű. :wub: A bölcs szeretete miatt emlékeztet az avatarodra. :D "Amikor az elefánt betér a porcelánboltba" , ő mindig eltakarítja a "megbántott lelkek romjait". :wub:
Nagy meglepetésemre a Golden Rainbow Man won-ja is kapott egy nyúlfarknyi szerepet. :mrgreen: /Olyan rövidke volt, hogy a szereplő listán Lee Jae Yoont meg sem találtam./ :roll Dobtam egy hátast, ahogyan és amiről a nagyijával beszélt. :rofl: :O :lol
A bonyodalmak valószínűleg csak ezután kezdődnek./Furdalja az oldalamat, hogy mikor tudjuk meg az ex távozásának okát./
Image
ImageImageImage

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu May 29, 2014 3:11 pm

Sziasztok Timbo,Riamara ! ! ! Hálásan köszönöm a 4.rész feliratát. Szép napot mindenkinek.

timbo

Postby timbo » Sun Jun 01, 2014 2:28 pm

Folytassuk egy kis csapatépítéssel. :-)
Image

Anna50

Postby Anna50 » Sun Jun 01, 2014 3:01 pm

Hurrá,... itt az ötödik rész!...hálás köszönet!!! :cheers:

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Jun 01, 2014 5:06 pm

Köszönöm szépen az 5. részt :) :)

Carmi

Postby Carmi » Sun Jun 01, 2014 5:19 pm

Én is nagyon köszönöm az újabb részt! Ma este nektek hála az ötödik részt élvezhetem magyarul, holnap meg kijön a legújabb rész... Tiszta élvezet!!!
Azt hiszem, a srácot meg kell majd jegyeznünk, legalábbis remélem, meg kell majd, mert sok szerepet adnak neki. A koreai szépfiúk között tiszta élvezet egy ilyen nagyon meleg és vidám mosolyú, de átlagos külsejű férfit látni. Simán elveszi a főszerepet a nőtől, nálam legalábbis...

timbo

Postby timbo » Mon Jun 02, 2014 3:58 pm

Carmi, akkor a mai rész mellé kapsz ráadást is, mivel a 6. részt is megnézheted magyarul. :)

A mostani részben Dong Ha felcsap randitanácsadónak, mivel Ji Yeon osztálytalálkozóra hivatalos, ahol nem akar lebőgni és a korábban megígért pasi nélkül felbukkanni. A meghívó elég érdekes videóval érkezik, ahol bepillantást nyerhetünk az előző találkozó kínos pillanatába. :rofl:

Jaj, már nagyon várom a folytatást.
[spoiler] Remélem Jegesmedve végleg távozik a képből. Elég unalmas fickó volt és nem tudtam megérteni a 6 év szótlanságot. :scratch: De még akkor is ott van apuka, aki nem tudom mit fog szólni a 14 év korkülönbséghez...Reméljük megértő lesz. :whistling:[/spoiler]

Én is szeretném, hogy fősrácunkat ettől fogva felkapják és többször is láthassuk majd, mert szerintem nagyon tehetséges. Sajna a Warm Words nem vonz, így abban nem hiszem, hogy megsasolnám. Cukiszemű barátunkat :wub: is szeretném másban látni, addig is egy interjú a volt baseball játékossal.
Yoon Hyun Min
Image

Carmi

Postby Carmi » Tue Jun 03, 2014 6:17 am

Jaj, de jó, fordító angyalkák, köszönöm a hatodikat! Tegnap megnéztem veletek az ötödiket, utána rögtön még melegében a tizenharmadikat, és teljesen oda vagyok tőle, ma jön a tizennegyedik, veletek meg a hatodik... bőségszarúúúúúúúúúúúúúúúú!!!
Olyan hangulata van, amikor együtt vannak! Még csak nem is egyszerű kémia, mert ez a srác csinál kémiát rendesen... de minden más is tökéletes. És olyan aranyosan adod át a huncutkodásukat magyarul, hogy az hihetetlen, timbo! Állandóan vigyorgok, amikor nézem. De jól is esik az egész napos meló után! Még egyszer nagyon-nagyon köszönöm mindkettőtök munkáját!

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Jun 03, 2014 6:48 am

Sziasztok Timbo,Riamara ! ! ! Hálásan köszönöm az 5. és 6.részek feliratát. Szép napot mindenkinek.

novcsi6

Postby novcsi6 » Tue Jun 03, 2014 4:00 pm

Köszönöm szépen az újabb részt :)

Setike

Postby Setike » Thu Jun 05, 2014 6:59 pm

Imádom!
Az elején nem hittem, hogy így megszeretem majd a karaktereket.
Még a kor különbség sem zavar! XD

Nagyon szépen köszönöm a feliratot! :notworthy: :wub:

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu Jun 05, 2014 9:40 pm

Nem gondoltam, hogy ilyen szórakoztató lesz :) Tetszik :)
Csak így tovább :) :)

unni2011

Postby unni2011 » Sun Jun 08, 2014 9:15 am

Timbo, Riamara nagyon köszönöm az 5. és 6. feliratot nektek!:thumright: :cheers:
timbo wrote:Folytassuk egy kis csapatépítéssel. :-)

Ezen jót mosolyogtam, mert évente többször van nálunk csapatépítés. :D Bár nagyon vegyes feladatokat találnak ki, többször forgattunk már kis filmeket is, ahol minden feladat a miénk volt.(rendező, operatőr, színész, sminkes jelmeztervező stb.)
De nagyobb horderejű feladatok is voltak, pl. 2006-ban bekerültünk a Guiness Világrekorderei közé a legnagyobb festményünkkel (427m2 volt) "Life is for Living" /Éld az életed!/ címmel.Erről van is hivatalos oklevelem, és kicsinyített festményem is. Ezt csak érdekességként írtam meg.
Az ex megjelenése is meglepetést okozott, ugyanis Biri mostani fordításában a The Merchant Kim Man Deok-ban éppen ő, azaz Han Jae Suk az egyik főszereplő. /A feleségével is abban a soriban jöttek össze 2010-ben./ :-)
Még egyszer köszönöm a fordítást, nagyon tetszik a sori, igazi kikapcsolódást jelent.
Gondolom, hogy mondanom sem kell, hogy nagyon várom a folytatást. :-) [spoiler] Annyira tetszett a fiú "megmentő szerelmi vallomása". :wub: A csop.vez. is viaskodik az érzéseivel, egyenlőre el sem meri hinni. :roll
A Jegesmedve magyarázatára azért kíváncsi leszek, de egyértelmű azt hiszem, hogy kinek drukkolok, tehát semmiképpen nem neki. :mrgreen: [/spoiler]
Image
ImageImageImage

timbo

Postby timbo » Sun Jun 08, 2014 11:43 am

A hosszú hétvégére jöjjön a 7. rész. :-)

Örülök, hogy ennyire tetszik, én is nagyon szeretem, bár pont innentől egy kicsit változik a hangulat, hogy feltűnt Jegesmedve. De ebben a részben kapunk egy szép vallomást :wub:, nem sokra rá meg egy kérdést :crazy:. Közben pedig Soo Chul-nak is megakad valakin a szeme. :D Annyira bírom, hogy nála kis hanghatásokkal kísérik a mozdulatait.

Image

Unni,

[spoiler]Jegesmedvével szerintem senki nem szimpatizál. Elég laposra sikeredett a karaktere és erre még a halovány arcával is rátesz egy lapáttal. :P [/spoiler]
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Jun 08, 2014 7:25 pm

Sziasztok Timbo,Riamara ! ! ! Hálásan köszönöm a 7.rész feliratát.

Carmi

Postby Carmi » Sun Jun 08, 2014 7:37 pm

Nagyon jól jött hétvégére a hetedik rész, köszönöm. Jövő héten véget ér a sorozat, de veletek együtt még kitart az élvezet hetekig. :D
Jegesmedve szerepe - gondolom -, szándékosan kétdimenziós, egy történet csavarjának ne legyen harmadik dimenziója, így helyes.
A srác továbbra is elbűvöl. Még csak nem is a külseje. Kockára kigyúrva sincs. Mégis olyan spontánnak érzem sokszor, mint csak a nagyon nagy színészeket. Úgy érzem, az életben pont ilyen figura, és nem igazán számít, tényleg ilyen-e, elég, hogy embernek látom, nem pedig színésznek, aki ügyesen eljátssza, hogy ő XY, pedig nem is az. A nőt színésznőnek látom, a srácot nem. Ettől több a történet, mint ami. Mármint nekem.
Az a legjobb, amikor úgy hat ránk valaki, hogy nem tudunk rá mást mondani, mint hogy "van benne valami". És benne nagyon sok van ebből a valamiből.

Anna50

Postby Anna50 » Sun Jun 08, 2014 8:32 pm

Köszönöm a hetedik rész feliratát!!

unni2011

Postby unni2011 » Mon Jun 09, 2014 6:53 am

Köszönöm szépen a 7. feliratot is! :thumright: :cheers:
Izgalmasan alakult ez a rész. Annak ellenére, hogy mi eldöntöttük, hogy kinek is drukkolunk, azért szemmel láthatóan nem lesz ez egy egyszerű menet. :unsure: [spoiler] A Jegesmedve távolmaradásának nyomós oka lesz. A kábító fájdalomcsillapítók használata is, komoly sérülésre enged következtetni. Az asszisztense egyértelműen szerelmes belé, úgy vélem, hogy ő kavarhatott be a párnak, valószínűleg "féligazságokkal" történt a "megvezetés".
Persze, ezek csak találgatások a részemről, de alapos a gyanúm.
Vélhetően a forgatókönyvírója majd gondoskodik arról, hogy picit mi is meginogjunk, és megsajnáljuk a Jegesmedvét.
:roll [/spoiler]

Kíváncsian várom a folytatást. :-)
Image
ImageImageImage

timbo

Postby timbo » Mon Jun 09, 2014 7:30 am

Meghoztuk a 8. részt is. Nem kellett sokat várni a folytatásra, ugye? :D

Unni, a tippjeid nagyon jók. Nem te írod véletlenül a forgatókönyvet? :whistling:
Szerintem Jegesmedve az a kivételes kettesszámú szereplő, akinek a sikeréért egyáltalán nem szorít az ember. Vagy csak én vagyok így vele? :roll
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Jun 09, 2014 8:14 am

Sziasztok Timbo,Riamara ! ! ! Hálásan köszönöm a 8.rész feliratát. Gyors volt köszönöm !

warnerza

Postby warnerza » Mon Jun 09, 2014 8:26 am

Sziasztok Timbo, és Riamara ! ! ! Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát.

unni2011

Postby unni2011 » Mon Jun 09, 2014 8:31 am

timbo wrote:Meghoztuk a 8. részt is. Nem kellett sokat várni a folytatásra, ugye? :D

Unni, a tippjeid nagyon jók. Nem te írod véletlenül a forgatókönyvet? :whistling:
Szerintem Jegesmedve az a kivételes kettesszámú szereplő, akinek a sikeréért egyáltalán nem szorít az ember. Vagy csak én vagyok így vele? :roll

Szupergyorsak vagytok! :thumright: Ez nagyon kellemes meglepi volt. :cheers: Köszi!!!
A forgatókönyvet most éppen nem én írtam, de a logikai menet ezt kívánná. :roll
/A korábban emlegetett csapatépítéseken már kétszer írtam forgatókönyvet, "átadaptált", szakmával fűszerezett paródiát, sőt még a főszerepeket is rám sózták. :roll Természetesen, nyertünk is mind a kétszer. :lol/
Biztosíthatlak, hogy nemcsak te vagy így, szerintem mindannyian az első 7 részben megkedveltetett, megszeretett Dong Hanak drukkolunk. :wub: De azért, hogy ne legyen egyértelműen egyszerű a dolgunk, tesz néhány csavart bele a forgatókönyvírója.
[spoiler]Még azt is el tudom képzelni, hogy Jegesmedvéről kiderül majd, hogy halálos beteg. :O
Először egyébként elhessegettem magamtól ezt a gondolatot a romantikus vígjáték megjelölése miatt, de ennek ellenére még Dong Ha barátnőjét is "meghalasztották".
Tehát akár ez is beleférhetne. :whistling:
De nem találgatok tovább...[/spoiler]
Annyira kíváncsi vagyok a folytatásra, hogy gyorsan meg is nézem. :mrgreen:
Image
ImageImageImage

fintaandi

Postby fintaandi » Mon Jun 09, 2014 9:23 am

Köszönöm szépen nektek,nagyon jók vagytok! üdv:Ada :) :) :)

novcsi6

Postby novcsi6 » Mon Jun 09, 2014 12:02 pm

Köszönőm szépen az újabb részeket :) :)

unni2011

Postby unni2011 » Mon Jun 09, 2014 1:13 pm

Sziasztok!
Érdekesen alakult ez a rész, a korábbi elköteleződésem csak tovább fokozódott... :wub:
[spoiler] Bármennyire is sajnálom a Jegesmedvét, és azt, hogy félreértések áldozata lett, de nagyon is tehet róla, hogy így alakult.
Mihelyst felépült, azonnal haza kellett volna jönnie a cserbenhagyott menyasszonyához és tisztáznia a történteket.
Erre, hogy nem tette meg, nincs mentsége. Az sem lehet kifogás a részéről, hogy úgy vélte, hogy a menyasszonya tudott a sérüléséról, betegségéről. Ugyanis, ha ezt feltételezi, elhiszi, akkor azért sem illenének össze, mert nem ismerte meg elég jól az együtt töltött 10 évükben. :roll
Én már "elúsztatnám egy jégtáblán". :whistling:
A korábbi "halálos betegség" ötletemet is, egyenlőre elvetettem. Az túl drámai lenne...

Nem is tudom mit képzel?! Irgum-burgum....
6 év alatt a szomorú ara, már rég családot alapíthatott volna...akkor is így betörne az életébe?!
Dong Haról változatlanul csak legekben lehet beszélni. :wub: :heart:
Érzelmi intelligenciája a fiatal kora ellenére a csúcson van. :thumright: Korrekt pasi.
És, hogy ne csak dödögjek:
Annyira tetszett, a csop.vez. csomagolási technikája. Jókat vidultam magamban. :D
Még magának sem meri bevallani, de vonzódik a fiúhoz.
Vélhetően velük együtt megszenvedjük az egymásra találásukat. :roll
Nagy csalódás lenne, ha nem ezt a végeredményt kapnánk.
Egyébként nagyon bírom a mamát, - pláne amikor flörtöl - a kissé bugyuta baráti párost és Dong Ha haverját is, a szépfiút. :lol
Timbo, egyébként nekem is tetszenek az utóbbi mozdulatait kisérő hangaláfestések... :rofl:[/spoiler]
Várom nagyon a folytatást. :-)
Image
ImageImageImage

Carmi

Postby Carmi » Mon Jun 09, 2014 6:19 pm

Egy hétvége, két rész? Ti aztán elkényeztettetek minket, Timbo és Riamara! Nagyon köszönöm.
[spoiler]Jegesgülü, drága szegény ember hat éve majdnem meghalt, a menyasszonya meg visszaküldte a gyűrűt, erre a drága hős nem ment haza, hogy bocsánatot kérjen, hogy megpróbálja elmagyarázni, esetleg jóvá tenni a történteket, neeeeem, ő szegény bánatában világhírű fotós lett a szentem! Annyira sajnálom szegényt, hogy a könnyeimtől nem látom a monitort...És juszt is Jegesgülü a neve mostantól, mert úgy mereszti a gülüit, bávatagon, mint egy igazi mártír.
A volt menyasszony meg szánja-bánja a félreértést, agonizál teljes erőből, és vissza fogja fogadni, egy időre csak, persze, de visszafogadja, amilyen eszetlen egy csirke! Nem valami fantáziadús megoldás ilyen lerágott konfliktussal elhúzni a történetet, hogy drága kis srácunk sok-sok fájdalom után elnyerhesse csoportvezetője kezét. Mert elnyeri, ide a rozsdás bökőt...
Ha ez a srác nem lenne, a sorozat ezzel a fordulattalan fordulattal ki is szánkázott volna az érdeklődésemből, de miatta végig fogom nézni. Még tetszeni is fog, a fene egye meg, hogy egy kölyök így manipuláljon engem, ez mégse járja!!! :D [/spoiler]

timbo

Postby timbo » Mon Jun 09, 2014 6:43 pm

Carmi

[spoiler]Jegesgülü :mrgreen: karaktere elég bénára sikeredett, valamit kihagyhattak útközben...
Egyébként meg megérte a felbukkanása, mert ilyen édesen szenvedni már rég láttam valakit. :wub: A következő részben jön a kedvencem, mikor elbeszélget a buszmegállóban a plakáttal. :rofl: [/spoiler]

Ezt pedig meg kell osztanom a mai 15. részből. :roll Mindenki csak saját felelősségre nézze meg!! Sörös jelenet 2

Unni, ezek a mai fiatal pasik mindig okosabbak, bölcsebbek a nőknél. Lásd I Need Romance 3. :lol Hogy nekem mindig ilyeneket kell fordítanom. Hol lesz olyan, hogy a nő tanítja valamire a fickót? :whistling:
Image

babamama

Postby babamama » Mon Jun 09, 2014 7:40 pm

Ezt pedig meg kell osztanom a mai 15. részből. :roll Mindenki csak saját felelősségre nézze meg!! Sörös jelenet 2

Unni, ezek a mai fiatal pasik mindig okosabbak, bölcsebbek a nőknél. Lásd I Need Romance 3. :lol Hogy nekem mindig ilyeneket kell fordítanom. Hol lesz olyan, hogy a nő tanítja valamire a fickót? :whistling:[/quote]

Kedves Timbo és Riamara!

Nagyon szépen köszönöm az 1-8. rész fordítását.
Őszintén először kicsit ódzkodtam ettől a soritól, mivel Ti fordítjátok, így belenéztem. Nagyon tetszett az I Need Romance 3., de hasonló felállású film, most nem nagyon érdekelt (idősebb nő-fiatalabb fiú, amúgy nincs bajom ezzel).
Szóval belenéztem, és ott maradtam. :wub: Azért ezt nem gondoltam volna a filmelőzetes alapján...:D :wub:
Már egy picit előre is néztem angol felirattal, de magyar felirattal újra nézem az egészet. :wub: Magával ragadó a ffi főszereplő, miatta nézem. Érdemes lesz rá odafigyelni :heart:

babamama

Postby babamama » Mon Jun 09, 2014 7:47 pm

Carmi wrote:Egy hétvége, két rész? Ti aztán elkényeztettetek minket, Timbo és Riamara! Nagyon köszönöm.
[spoiler]Jegesgülü, drága szegény ember hat éve majdnem meghalt, a menyasszonya meg visszaküldte a gyűrűt, erre a drága hős nem ment haza, hogy bocsánatot kérjen, hogy megpróbálja elmagyarázni, esetleg jóvá tenni a történteket, neeeeem, ő szegény bánatában világhírű fotós lett a szentem! Annyira sajnálom szegényt, hogy a könnyeimtől nem látom a monitort...És juszt is Jegesgülü a neve mostantól, mert úgy mereszti a gülüit, bávatagon, mint egy igazi mártír.
A volt menyasszony meg szánja-bánja a félreértést, agonizál teljes erőből, és vissza fogja fogadni, egy időre csak, persze, de visszafogadja, amilyen eszetlen egy csirke! Nem valami fantáziadús megoldás ilyen lerágott konfliktussal elhúzni a történetet, hogy drága kis srácunk sok-sok fájdalom után elnyerhesse csoportvezetője kezét. Mert elnyeri, ide a rozsdás bökőt...
Ha ez a srác nem lenne, a sorozat ezzel a fordulattalan fordulattal ki is szánkázott volna az érdeklődésemből, de miatta végig fogom nézni. Még tetszeni is fog, a fene egye meg, hogy egy kölyök így manipuláljon engem, ez mégse járja!!! :D [/spoiler]

Szia Carmi!
Abszolút osztom a véleményedet. :D :rofl: Igen, Park Seo-Joon nem egy tipikus virágfiú (aminek én örülök), de miatta én is végignézem, :wub: az tuti!!! :wub:
Last edited by babamama on Mon Jun 09, 2014 7:48 pm, edited 1 time in total.

Carmi

Postby Carmi » Mon Jun 09, 2014 7:48 pm

Timbo, most néztem meg én is a tizenötödik részt. Eszméletlen!!! A sörös jelenet elején, amikor megláttam a tálcányi sörös dobozt, majdnem leestem a fotelból, akkorát röhögtem! Frenetikus megoldás, na! Persze, ahhoz ismerni kell az első sörös jelenetet a második rész végén. A kettő együtt csúcskategória...
Próbálok visszaemlékezni, mikor és melyik sorozatban láttam ehhez méltó cukkolós-pajzán és végtelenül aranyos szerelmes hülyéskedést, mint ebben a részben. Megint a srácnál a pont. Aki így tud élni a kamerák előtt, az őstehetség. Az annyira sztárolt Lee Min Ho a közelében sincs.
És most megyek, és egymás után megnézem a két sörös jelenetet, cicanyalintással együtt, mert még nem volt elég belőle. Sajnos, épp nincs itthon söröm... :D

timbo

Postby timbo » Sun Jun 15, 2014 8:51 am

Folytatás. :)

Image
Image

Carmi

Postby Carmi » Sun Jun 15, 2014 10:11 am

Timbo, Riamara, nagyon köszönöm az újabb élvezetet! :D Imádom a kölyköt, na!!! Mostantól ő nekem A KÖLYÖK. Úgy hat rám, mint friss szellő egy fárasztó nap végén. Ha meglátom a fejét, már vigyorgok. A teljes sorozat a gépemen piheg, bele-belekukkantok a kedvenc részeimbe, igazi felüdülés egy nehéz nap estéjén, és mostanában nehéz munkás napjaim vannak. De itt a nyár, jön a pihenés, kánikula sincs éppen, itt egy csomó ígéretes sorozat, és A KÖLYÖK.
Van már pár sorozat, amelyek valamiért a szívembe maródtak, és nem is feltétlenül azért, mert a legjobbak közé valók. Vannak személyes kis "madzagok" mindenkiben, amelyek pont neki, és pont ezt vagy azt kötözik a szívéhez. Nekem ilyen lett ez a sorozat, és csakis azért, mert itt A KÖLYÖK. Nem estem bele, kis túlzással a fiam lehetne, ez nem lángolás egy sztár iránt, ez valami mosolygós izé, kedves, egyszerű, és abszolút megmagyarázhatatlan. Pont ettől olyan örömteli. Mint egy váratlan ajándék, amit szívből adtak, és újra szép tőle az élet.

csabamama2

Postby csabamama2 » Sun Jun 15, 2014 11:16 am

Szervusztok!

Timbo Kedves! Köszönöm szépen a 9. rész fordítását. Üdv: csabamama2

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Jun 15, 2014 3:06 pm

Köszönöm szépen a 9. részt :)

vandi

Postby vandi » Mon Jun 16, 2014 2:00 pm

Köszönöm a feliratot, nekem nagyon tetszett a sorozat, és amint tudod, eléggé kiváncsi vagyok, be is fejeztem.

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... s8QGv2VqJA

:whistling: :whistling:

timbo

Postby timbo » Mon Jun 16, 2014 4:17 pm

Ez a klip nagyon nem a témához vág. :P Ha legalább egyikük játszott volna benne. De ez nem a Let's Eat vagy a Monstar vagy a My Princess. :whistling:

Azért örülök, hogy tetszett. :-)
Image

vandi

Postby vandi » Mon Jun 16, 2014 4:48 pm

timbo wrote:Ez a klip nagyon nem a témához vág. :P Ha legalább egyikük játszott volna benne. De ez nem a Let's Eat vagy a Monstar vagy a My Princess. :whistling:

Azért örülök, hogy tetszett. :-)

hogy neked kedveskedni sem lehet, ma mikor megláttam, egyből eszembe jutottál, akkor száműzöm szegénykéket. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

timbo

Postby timbo » Mon Jun 16, 2014 5:00 pm

Hagyd csak ott őket. Hátha valaki mást is érdekel (ha valaki nem kattintott volna rá, akkor a Beast legújabb klipjét (Good Luck) találja mögötte. :D) Azért köszi, hogy gondoltál rám, mint rajongóra. :D
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Jun 16, 2014 5:14 pm

Sziasztok Timbo, és Riamara ! ! ! Hálásan köszönöm a 9.rész feliratát.

unni2011

Postby unni2011 » Mon Jun 16, 2014 7:40 pm

Carmi wrote:Timbo, Riamara, nagyon köszönöm az újabb élvezetet! :D Imádom a kölyköt, na!!! Mostantól ő nekem A KÖLYÖK. Úgy hat rám, mint friss szellő egy fárasztó nap végén...
Nem estem bele, kis túlzással a fiam lehetne, ez nem lángolás egy sztár iránt, ez valami mosolygós izé, kedves, egyszerű, és abszolút megmagyarázhatatlan. Pont ettől olyan örömteli.

Carmi, a Kölyköt én is nagyon csípem, ugyanígy vagyok vele, :thumright: és én sem azért..., :mrgreen: mert nekem a fiam viszont idősebb nála. :-) Szóval, már azt sem mondhatnám, hogyha az első randim jól sikerült volna, csak akkor lehetne a fiam. :lol / Őszinteségi rohamnak vége. :roll /
Timbo, Riamara, hálásan köszönöm az újabb feliratot! :wub: :cheers:
Image
ImageImageImage

timbo

Postby timbo » Sat Jun 21, 2014 7:19 am

Meghoztuk a 10. részt is, amiben szegény Dong Ha fiú szenvedéseinek lehetünk tanúi. :cry:
A fájdalmat le is kell vezetni valahogy :alcoholic: :rambo:, aminek persze következményei vannak, s így kerül képbe majd apuka.

Image
Image

babamama

Postby babamama » Sat Jun 21, 2014 1:07 pm

Kedves Timbo és Riamara!
Hálás köszönetem a 10. rész fordításáért. :salut: :salut: :salut:
Annyira tetszik a sori, hogy azt tervezem, amint teljes lesz a fordítás, akkor maratonban újranézem! :tv: Hiába na, ezeknek a sörös jeleneteknek nem lehet ellenállni. :rofl:

novcsi6

Postby novcsi6 » Sat Jun 21, 2014 1:58 pm

Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket :) :)

Carmi

Postby Carmi » Sat Jun 21, 2014 5:37 pm

Timbmara, összemostam a neveteket, persze poéból, remélem, nem haragszotok meg miatta. :D Összemostam, mint a koreai fanok a kedvenc sorozatuk két főszereplőivel szokják' tenni. Ti is csodás páros vagytok, csak másképp. Igazibban...
Köszönet az újabb részért! Jön szenvedés, de a Kölyök még ezt is úgy csinálja, imádom nézni, egyébként is, ha jön a szenvedés, akkor menni is fog a szenvedés, hogy jöhessen megint szerelem. Így van rendjén...
És igen, babamama, a sörös jeleneteket nem lehet megunni. Jó kis sori ez, úgy simul a nyári hangulatomra, mint puha kézre a még puhább kesztyű...

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Jun 21, 2014 8:05 pm

Sziasztok Timbo,Riamara ! ! ! Hálásan köszönöm a 10.rész feliratát.

timbo

Postby timbo » Mon Jun 23, 2014 3:43 pm

Mindenkinek nagyon szívesen az eddigi feliratokat! :)
Itt is van közben a folytatás is. :D A részben Soo Chul-nak haláli jelenetei vannak mind Dong Ha-val (mutogatós bácsi :mrgreen:), mind noonimmal, akire nagyon mérges. :x

Ilyen koedukált WC-re azért nem vágynék. Egyik oldalt a nők, másikon a férfiak, még egy normális elválasztó fal sincs. :unsure:
Image
Image

unni2011

Postby unni2011 » Mon Jun 23, 2014 8:05 pm

Nagyon köszönöm a 9. és a 10. feliratot nektek! :thumright: :cheers: Az előzőt már éppen megnéztem, reményt keltő jelenettel zárult. :lol
Én itthon is találkoztam már koedukált toalettel, csak várhatóan annyi különbséggel, hogy nem egyszerre használják a különböző nemek. :roll
Image
ImageImageImage

Return to “Subtitles”