Love Like That - Drama Special [Hungarian Sub] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
biri66

Love Like That - Drama Special [Hungarian Sub] (Complete)

Postby biri66 » Wed May 07, 2014 9:47 am

LOVE LIKE THAT ~ Micsoda szerelem!

Image

Eredeti cím: 그런 사랑 / Geureon Sarang
Egyéb címek: That Kind of Love / Such Love
Epizódok száma: 1
Műfaj: dráma
Sugárzás: 2014. április 13. KBS2 Drama Special

A történet:
Jin-wook életfogytig tartó fegyházbüntetését tölti. A megkeseredett férfit Yun-soo, a korrekciós nevelőprogram egyik női önkéntese veszi pártfogásába. A kapcsolatuk kissé döcögősen indul, ám idővel egyre jobban megnyílnak egymás felé. A váltakozó idősíkú tévéjáték e két sebzett lelkű ember fájdalmasan szép szerelmét meséli el.

Szereplők:
Bae Soo-bin - Heo Jin-wook
Lee Yoon-ji - Ji Yun-soo
Choi Min-chul - Jong-ho
Jung Kyu-soo - Kim rendőrfőnök

Rendező: Cha Young-hoon
Forgatókönyvíró: Lee Joo-Yun

Original translations: KBS World
Transcriber/Timer/Editor: huyie

Videó letöltés:

A feliratot magánjellegű használatra szántam.
Ne áruld! Ne égesd videóba! Ne tedd fel online videó megosztó oldalra!
Kérem, hogy a feliratba senki se nyúljon önkényesen és ne töltse fel azt más oldalakra!

Fordításaim (sorozatok, rövid tévéjátékok, mozifilmek): http://birikorea.blogspot.hu/
Attachments
KBSDS.S5.E99.Love.Like.That.540p-SAM.Hun.srt
az 540p-SAM 465 MB-os videóhoz
átidőzítés: 2016. december 21.
(43.75 KiB) Downloaded 8 times
KBS.Drama.Special.E99.Love.Like.That.140413.HDTV.XviD-LIMO.Hun.srt
az XviD-LIMO 800 MB-os és 200 MB-os videóhoz
2014. május 7.
(43.75 KiB) Downloaded 333 times
Last edited by biri66 on Wed Dec 21, 2016 11:40 am, edited 14 times in total.
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (52 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

biri66

Postby biri66 » Wed May 07, 2014 9:48 am

Last edited by biri66 on Wed Jul 08, 2015 5:13 pm, edited 1 time in total.

gilnis

Postby gilnis » Wed May 07, 2014 10:01 am

Köszönöm, köszönöm, köszönöm! :cheers: Már nagyon vártam! :clap:
ImageImageImage

lillacseri

Postby lillacseri » Wed May 07, 2014 10:01 am

Köszönöm!!! Éppen hétvégén töltöttem le ezt a drama special-t, és még nem is kezdtem el feliratokat keresni hozzá, erre benézek ide, és már van is magyar felirat!!! Úgy érzem, kiváló választás ez a történet, és nagyon köszi, hogy elkészítetted hozzá a magyar feliratot!
További sok jó filmet, és kitartást a feliratozáshoz! <3

f.ági

Postby f.ági » Wed May 07, 2014 10:50 am

Köszönöm szépen a feliratot!

f.ági

Postby f.ági » Wed May 07, 2014 6:23 pm

Kedves Biri!
Kár lett volna kihagynom ezt a filmet!! Igazából meg sem néztem kik játszanak benne, csak a tartalom miatt kezdtem bele. Meg is lepődtem, hogy két kedves szinészt láttam főszereplőnek.
[spoiler]Tényleg egy szivfájditó , szép szerelmi történet volt.
A családon belüli erőszak témáját szépen elsimitotta kettejük kibontakozó kapcsolata.
Sok szép jelenet volt benne.
Pl. Amikor az elején a találkozásukkor felakadt a férfi szeme ahogy meglátta a lányt, utána ahogy benézett az asztal alá... :-)
A börtönőr megnyugtató átölelése, amikor Jin-wook nem akarta elhagyni a fegyházat, mert ő élni akart.
Yun-soo gyakorlása , miszerint előadta, hogyan is adagolja be a férjének a válást.
A végén amikor már elkerülhetetlen volt a tragédia, milyen szépen adatott meg a srácnak a szomorú vég.
Félbe kellett hagynom, úgy mentem el dolgozni, de alig vártam, hogy hazaérjek és befejezzem.[/spoiler]
Köszönöm szépen Biri !

gilnis

Postby gilnis » Wed May 07, 2014 7:35 pm

Megnéztem. :cry: Nagyon-nagyon tetszett. Úgy szeretem mindkét színészt, és ezúttal is nagyon megindítóan játszottak. :heart:

Az ilyen történeteknél mindig az jut eszembe, mennyire nézőpont kérdése, hogy az a bizonyos pohár félig tele van-e, vagy félig üres....
ImageImageImage

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Wed May 07, 2014 9:27 pm

Köszönöm ..Ennek a csoda szép történetnek a fordítását ...ilyenkor jut eszembe mi lett volna ha ..ez a két ember jókor jó időben találkozik...

unni2011

Postby unni2011 » Wed May 07, 2014 9:41 pm

Birim, én is nagyon köszönöm a feliratot! :thumright: Sikerült meglepned bennünket egy egészen friss DSP-lal. :-) Később sort kerítek rá. Úgy jártam, hogy miután letöltöttem a videót, ellenőriztem, hogy minden rendben van-e vele, és ekkor megláttam a vége megható pillanatait. :wub: A fílingje már megcsapott, ezért sejtem, hogy egy nagyon szép, de mégis fájdalmasan szomorú történetre számíthatok.
Image
ImageImageImage

ranna

Postby ranna » Thu May 08, 2014 12:10 am

Kedves Biri! Ismét nagyszerű filmet hoztál :D nagyon köszönöm.
Szomorú történet, de szívet melengető részekkel, és még a végét is jól zárták le.

biri66

Postby biri66 » Thu May 08, 2014 9:27 am

Szívesen, mindenkinek. Örülök, hogy már meg is néztétek, kedves f.ági, gilnis, zsuzsianyu, ranna, és ennyire tetszett nektek. :-)
Bevallom őszintén, hogy nekem az idősíkok váltakozása miatt nem volt egyszerű követni. Pontosabban azt hittem, hogy igen, aztán bizonyos dolgokra mégis csak később, többedik nézésre jöttem rá, és akkor meg is lepődtem. 8)
[spoiler]Érdemes figyelni például a férfi karkötőjét, mert a tény, hogy látható-e a kezén, utal az időbeliségre (hiszen menet közben megtudjuk, hogy mikor és kitől kapta, és onnantól vélhetően le sem veszi).[/spoiler]

mikaz

Postby mikaz » Sat May 10, 2014 7:52 am

Kedves Biri! Nagyon megrázó film, de leginkább a színészek játéka varázsolt el. Bae Soo-bin miatt figyeltem fel rá, s nagyon örülök, hogy ilyen jutalomjátékot kapott. Őt sok filmben láthattuk már, de szerintem az igazi tehetségét itt csillogtathatta meg a leginkább az eddig látottak közül. A szép szemű, általában vesztes szerelmes férfi szerepénél itt sokkal több érzelmet, gyötrelmet kellett kifejeznie, s ő ezt meggyőző erővel adta át. Az egész teste, minden arcizma, s a szép szemei is elhitették velem azt a tragédiát,amit fel kellett dolgoznia. S emellett volt hite és tartása, hogy a szeretett nőnek segítsen a helyzetét megoldja.
Lee Yoon-ji ismerős volt már több filmből. S itt az ő kettősük olyan megrázó és hiteles, hogy csak miattuk is érdemes megnézni. Nem csodálom, hogy kikacsintottál a TGM-ből, s nem tudtál ellenállni neki.
A spoilerekben már érintettétek a film legjobb jeleneteit, s a film témáját és üzenetét. Kedves jelenet volt a vidéki házban a srác átmeneti ruházata is.
Az idősíkok változása néhol valóban megtévesztő. Az első képsorokat épp emiatt újra megnéztem. S a karkötő ott van, nekem is ez adott támpontot a megértéshez.
Köszönöm! Nagyon szép élmény volt. Újabb gyöngyszem,amit találtál.

Bria

Postby Bria » Sat May 10, 2014 2:17 pm

Kedves Biri!

Köszönöm szépen a fordítást.
Nagyon megható, és elszomorító, de rendkívül romantikus. :cry:
Remek színész párosítás, érzelmes játék. :clap:
Nagyon tetszett. :-)
Image

biri66

Postby biri66 » Sun May 11, 2014 12:29 pm

De örülök, hogy már ti is megnéztétek, kedves mikaz és Bria!
Nekem az ilyen típusú speciálok a kedvenceim. Áradó érzelmek, kiváló színészi játék, elgondolkodtató és figyelemfelhívó tartalom. :salut:

Valóban remek a színészi párosítás. Bae Soo-bint természetesen már több mindenben láttam, de Lee Yoon-ji játékához eddig nem volt szerencsém. Tehetséges színésznőnek tartom, nagyon finoman, érzékenyen játszott.
Az idősíkokról még annyit, hogy engem ugyebár senki sem figyelmeztetett előre, hogy váltakozni fognak, talán ezért is ért váratlanul második nézésre (és fordítás közben) néhány dolog.
Közben egyébként többször eszembe jutott egy másik (számomra emlékezetes) speciál, a The Woman Next Door. Több, hasonló téma abban is felmerül:
[spoiler]családon belüli erőszak, férjezett asszony szerelme, menekülés (hová, ha nem a tengerpartra?), idősíkok váltakozása...[/spoiler]
Bae Soo-binnek amúgy nagyon jó csókjelenetei vannak, :thumright: akár erre a Love Like That, akár a Hurry and Tell Me speciálra gondolok. Vagy a partnernői nem szégyenlősek, :P és mindez a rendezői koncepcióba is belefér.
Felüdülés látni, amikor egy nő nem deszkaként megfeszülve, rémülten fogadja a csókolni kívánó férfi közeledését.

Cseppke

Postby Cseppke » Sat May 17, 2014 10:40 pm

Drága Biri!

Az egyik kedvenc számommal szeretném megköszönni Neked ennek a szépséges - szomorú történetnek a fordítását, :heart:

https://www.youtube.com/watch?v=BDdwsH0CKPY

Találj még nekünk sok ilyen Speciált! :-)

biri66

Postby biri66 » Sun May 18, 2014 9:20 am

Kedves Cseppke!

Gondoltam, hogy a hétvégén megnézed ezt a speciált, mert jelezted a Merchant Kim Man Deok topikban, hogy nagyon érdekel.
Köszönöm a videót. :wub: Sejtettem, hogy a végén egy ismert dalt énekelhet a tengerparton a nő, de nem tudtam hova kötni. (Nem láttam a Boys Over Flowers doramát.)

gilnis

Postby gilnis » Sun May 18, 2014 10:48 am

Biri, a BOF-ban is csak úgy kölcsönözték valahonnan azt a dalt. Nem annak a sajátja. Egyébként bennem nem is maradt meg, hogy ott elhangzott, szóval köszönet, Cseppke.
ImageImageImage

biri66

Postby biri66 » Sun Jun 22, 2014 4:08 pm

Ha hinni lehet a híreknek, akkor Bae Soo-bin (akinek tavaly szeptemberben volt az esküvője) június 14-e óta egy kisfiú büszke édesapja. Gratulálok és jó egészséget kívánok! :salut: :wub:

KNG-fan

Postby KNG-fan » Sun Jun 22, 2014 7:09 pm

gilnis wrote:Biri, a BOF-ban is csak úgy kölcsönözték valahonnan azt a dalt. Nem annak a sajátja. Egyébként bennem nem is maradt meg, hogy ott elhangzott, szóval köszönet, Cseppke.

:offtopic:
Az emlegetett BOF-zeneszámhoz egy kis kiegészítés... :-)
http://www.youtube.com/watch?v=RlRQJAgg3Uo
+ a Clazziquai Project (클래지콰이) OST-listájából szemezgetni való :-)
http://es.drama.wikia.com/wiki/Clazziquai

Kedves Biri!
Köszönöm a feliratot... és elnézést az offért. :-)

Hunny

nevala
Fansubber
Fansubber

Postby nevala » Tue Jul 01, 2014 6:52 pm

Kedves Biri!

Megnéztem ezt a speciált, és egy gyönyörű drámát hagytam volna ki az életemből, ha nem teszem. Örülök, hogy rátaláltam. Egy kicsit felelevenítette bennem a Maundy Thursday című filmet, ahol több hasonlóság is megjelenik, bár hangulatát véve teljesen más a két alkotás. :)
Az alakítások csak még erőteljesebbé tették ezt a gyönyörű történetet, melyből nem hiányzott sem mosoly, sem könny. Az egy óra csak úgy elrepült.
Számomra nem volt nehezen követhető az idősíkok közti váltakozás, bár okulva a hozzászólásokból, én minden visszaemlékezős jelenetnél a csuklóját figyeltem hősszerelmes rabunknak. Bár nem bántam volna, ha újra kell néznem a mű rendes megértéséért sem... :whistling:
Én fordulatként arra számítottam, hogy az apja bántalmazza a lányt, hiszen nagyon érzékenyen érintette Jin-wook története. De így is eléggé szíven ütött Yun-soo háttértörténete, és jó magyarázatot kaphattunk arra, hogy miért is kezdte látogatni Jin-wookot.
Gyönyörű közös jeleneteik voltak. Szívem szakadt meg értük, de ezzel a szomorú befejezéssel együtt volt így tökéletes maga a mű.

Köszönöm szépen a fordítást, Biri! :) Mint mindig, most is sokat adott hozzá. :cheers:
Picture: Sawajiri Erika (Aya) from 1 Litre of Tears

biri66

Postby biri66 » Wed Jul 02, 2014 6:39 am

Kedves Hunny!
Szívesen a feliratot és köszönöm a linkeket. Nem gondolom, hogy "offoltál", hiszen felhangzik a végén a dal. :-)

Kedves Nevala!
Örülök, hogy a The Dirge Singer speciál után újabb közös pontot találtunk, ami mindkettőnknek tetszik. Olyan szépeket írtál amúgy erről a Love Like That tévéjátékról, :thumright: hogy kedvem támadt újranézni.
Nekem egyébként a The Woman Next Door speciál ugrott be, miközben fordítottam, de ha a Maundy Thursday filmmel is összefüggésbe hozható, akkor hamarosan sort fogok arra is keríteni.
Apropó, mi ez az UTW-s dolog, ami most az aláírásodban látható? 8)
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Mozifilmek (52 db)

nevala
Fansubber
Fansubber

Postby nevala » Wed Jul 02, 2014 7:05 am

Kedves Biri! :)

Az biztos, hogy megéri a többszöri újranézést. :cry: :wub:
Ami ehhez hasonlít, az csak jó lehet, hiszen az ilyesfajta dráma az egyik legkedvesebb műfajom. Lehet belenézek a The Woman Next Door-ba... :whistling:

[spoiler]Az aláírásomban a Can We Love? című 2014-es sorozat egyik jelenete látható. UTW és Eugene karaokéznak. :mrgreen:[/spoiler]
Picture: Sawajiri Erika (Aya) from 1 Litre of Tears

biri66

Postby biri66 » Thu Jul 03, 2014 8:26 am

Kedves Nevala!

Most már értem, hogy miért hivatkoztál a Maundy Thursday c. mozifilmre, valóban sok közöttük a kapcsolódási pont. Ez a Love Like That speciál viszont egy "romantikus lányregény" ahhoz a kemény, megrázó filmhez képest.
Nos, aki vállalja, hogy még jobban megmártózik az élet sötét bugyraiban (árvaság, kitaszítottság, szegénység, betegség, elkeseredettség, bűnözés, családon belüli erőszak, öngyilkosság),
ahol azért felcsillan némi remény is (szerelem, a megbánás, a hit és a megbocsátás ereje, élni vágyás), annak jöjjön egy FILMAJÁNLÓ:

[spoiler]Maundy Thursday (Nagycsütörtök / Az együtt töltött boldog idők) 2006. szeptember, főszereplők: Kang Dong-won, Lee Na-young

Yoo Jeong tizenöt éves kora óta nem is ismeri azt a szót, hogy boldogság. Gyűlöli az életét, gyűlöli az anyját, gyűlöli a reggeleket.
A másik oldalon pedig Yun Soo utálja az életét, minden nap a halált kívánja, mióta börtönbe került. Mindkettőjüknek megvan a maga kemény, megrázó múltja, melyről nem könnyű beszélni.
Kisebb külső nyomásra Yoo Jeong minden csütörtökön egy óra erejéig látogatást tesz a börtönben, és az idő lassan képes olyan bizalmat kovácsolni kettejük között, hogy együtt sikerül legyőzniük a régmúlt sérelmeit és bánatát.

ismertető: http://nevalasworld.wordpress.com/fordi ... an-shigan/

trailer: http://www.youtube.com/watch?v=mBqeAjn072U

videó: http://www.filefactory.com/file/3lwk40g ... ad_net_rar

http://www.asiatorrents.me/index.php?pa ... etails.php

magyar felirat: http://www.mediafire.com/download/fx9xw ... ala%5D.rar[/spoiler]

biri66

Postby biri66 » Thu Nov 20, 2014 7:31 am

A videó felkerült a megára.

Mozifilmek (52 db)

biri66

Postby biri66 » Tue Dec 09, 2014 9:01 am

Image Image Sok boldogságot kívánok Image Bae Soo-bin színésznek, Image akinek ma van a 38. születésnapja! Image

Image

biri66

Re: Love Like That - Drama Special [Hungarian Sub] (Complete)

Postby biri66 » Sun Mar 15, 2015 9:29 am

Sok boldogságot kívánok Lee Yoon-ji színésznőnek, akinek ma van a 31. születésnapja! Image

Image

biri66

Re: Love Like That - Drama Special [Hungarian Sub] (Complete)

Postby biri66 » Wed Dec 21, 2016 11:53 am

Frissítettem a topikot, mert utólag készítettem időzítést az AT-n a komplett csomagban található 540p-s videóhoz is.

Return to “Subtitles”