A New Leaf [Hungarian Subs] (Ep 7 of 16)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
jangmitokki

A New Leaf [Hungarian Subs] (Ep 7 of 16)

Postby jangmitokki » Fri May 02, 2014 7:25 pm

Image

Cím:개과천선 / Gaegwachunsun
Ismertebb címek: A New Leaf/ Repentance / Reformation
Műfaj: Melodráma
Episodok száma: 16

Rövid Tartalom:

Kim Seok Joo sikeres ügyvéd, aki olykor fairül, olykor pedig szabálytalanul nyeri meg az ügyeit. Eközben Lee Ji Yoon gyakornokként közvetlenül Kim Seok Joo alatt dolgozik az irodában. Egy balesetnek köszönhetően azonban ügyvédünk amnéziás lesz. A történet azt meséli el, hogyan próbálja visszanyerni emlékeit.

Főbb szereplők:

Kim Myung Min - Kim Suk Joo
Park Min Young - Lee Ji Yoon
Kim Sang Joong - Cha Young Woo
Chae Jung Ahn - Yoo Jung Sun
Jin Yi Han - Jun Ji Won
Choi Il Hwa - Kang Shin Il
Oh Jung Se - Park Sang Tae
Ahn Sun Young - Lee Ae Sook
Lee Min Hyuk - Lee Ji Hyuk
Lee Joo Yeon - Lee Mi Ri

http://jangmi-tokkis.gportal.hu/
Attachments
A New Leaf EP7.srt
(63.18 KiB) Downloaded 201 times
A New Leaf EP6.srt
(58.86 KiB) Downloaded 191 times
A New Leaf EP5.srt
(57.37 KiB) Downloaded 417 times
A New Leaf EP4.srt
(64.88 KiB) Downloaded 474 times
A New Leaf EP3.srt
(63.28 KiB) Downloaded 532 times
A New Leaf EP2.srt
(57.94 KiB) Downloaded 557 times
A New Leaf EP1.srt
(63.15 KiB) Downloaded 657 times
Last edited by jangmitokki on Mon Jul 25, 2016 7:23 am, edited 7 times in total.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri May 02, 2014 7:37 pm

Kedves Jangmitokki,
hálás köszönetem az első részért! :) Úgy örülök, hogy máris készül hozzá a magyar felirat! :cheers: Hadd is jegyezzem meg, hogy elképesztően gyors voltál! :salut:
Amiben Kim Myung Min és Kim Sang Joong játszanak, az már eleve nem lehet rossz sorozat! :wub: Ráadásul a kolleginák sem akárkik! Bízom benne, hogy nagyon jó lesz! :heart:
ImageImageImage

lakanett

Postby lakanett » Fri May 02, 2014 7:45 pm

Kedves Misa!

Hú, nagyon örülök hogy belevágtál ebbe a soriba.
:cheers: :w00t:
Az első két részt megnéztem angol felirattal és nagyon tetszett!
Mindenképp veled tartok!

Ancsa :D

novcsi6

Postby novcsi6 » Fri May 02, 2014 7:59 pm

Köszönöm szépen az első részt :) :)

Min Rin

Postby Min Rin » Fri May 02, 2014 8:22 pm

Kedves Misa! Micsoda meglepetést okoztatok! Épp ma fedeztem fel
ezt a drámát, megláttam a plakáton Jin Yi Hant, aki épp a héten befejezett Empress Ki Taltalját játszotta!
Már épp fel akartam valakinek a figyelmét
hívni ennek a doramának a fordítására! Micsoda öröm, hogy ilyen hamar
teljesült is a kívánságom! Hálásan köszönöm az 1. részt! :notworthy: :heart:
Image

civiseva

Postby civiseva » Fri May 02, 2014 9:05 pm

Szia Misa
Ennél jobbat nem olvastam ma! Köszönöm, hogy hozzáfogtál.
Kim Myung Min-t a Beethoven Virus óta kedvelem, a The King Of Dramas-ban pedig egyenesen imádtam. Nagyon jó lesz újra látni.

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat May 03, 2014 3:51 am

Kedves Jangmitokki ! ! !

Hálásan köszönöm az első rész felíratát. A választásodban bizva biztos,hogy ez is egy jó sorozat lesz!

nb76

Postby nb76 » Sat May 03, 2014 7:20 am

Kedves Jangmitokki-csapat, nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását, nagyon gyorsak voltatok. Vittem is a feliratot. :D

gyomar

Postby gyomar » Sat May 03, 2014 2:04 pm

Kedves Misa!
Nagyon szépen köszönöm, hogy elkezdted fordítani ezt a sorozatot.
Kim Myung Min-t már két sorozatban láttam, és hangja az egyszerűen észbontó.Park Min Young és Kim Sang Joong -ot pedig egy közös sorozatban láttam.Min Youngnak még mindig nagyon ragyogó mosolya van,remélem itt is sokat láthatjuk majd. Nagyon rám fér már egy kis vidám sorozat, és ebben sok olyan jelenet volt amin lehetett vihogni.
Régen nevettem ilyen jót, amikor a tárgyalás kellős közepén az óráról kezdett el beszélni.Gondolom itt is lesz a szokásos intrika, de legalábbis remélem lesz benne bőven vidám pillanat is.
gyomar :-)

ququcs

Postby ququcs » Sat May 03, 2014 2:05 pm

Kedves Jangmitokki, csoport (Misa) nagyon köszönöm az első részt! A gyorsaságotok csodálatos!!! :thumright: :clap: :heart: üdv. ququcs

onna

Postby onna » Sat May 03, 2014 8:31 pm

Kedves Misa,
Köszönöm, köszönöm és ismét csak köszönöm, hogy belevágtál ebbe a sorozatba :salut: :salut: :salut:
Kim Myung Min-t nagyon kedvelem, különösen az egyéni hanghordozását, s bár ezúttal is a flegma viselkedés klisébe szorították, szenzációsan oldja meg (mint mindig) a szerepét. A betelefonálásos jelenetnél a gyakornok fürdőszobájában felejtett órás jeleneten óriásit nevettem. :roll :P :roll :P :roll :P Ekkora blamázsra (s ennyi ember előtt) nem számított a szigorú és könyörtelen sztár ügyvéd. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Az a jelenet is tetszett, amikor a lány kérdezi,hogy volt-e köztük valami - és a válasz rá....
Hát, Misa úgy látom nézőtársaimmal egyetemben, hogy nehéz helyzeted lesz egy ilyen bonyolult szövegű filmsorozat fordításával, akiknek az a leghőbb vágyunk, hogy alig várjuk a folytatást. Kedvenc sorozatom lesz, főleg ha ilyen humoros betéttel többször megspékelik. :w000t: :dance: :w000t:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat May 03, 2014 9:01 pm

onna wrote:bár ezúttal is a flegma viselkedés klisébe szorították

Ezt azért nem állítanám. Rengeteg szerepében láttam már, és hála a jó égnek, ő nagyon is változatos karaktereket kap, illetve választ. Nála nem kell attól félni, hogy hagyná magát beskatulyázni. Talán csak pont így jött ki a lépés, vagy szereti ezt a típust játszani. Az vitathatatlan, hogy nagyon-nagyon jól áll neki. :mrgreen:
ImageImageImage

Najang

Postby Najang » Sat May 03, 2014 9:15 pm

Szia Misa ! :D

Köszönöm szépen az 1. rész feliratát! :cheers:

Imádni fogom ezt a sorozatot, szerintem!!! :thumright:

Kitünő választás, :thumright: nagyon örülök neki, hogy fordítjátok!!! :notworthy: :clap: :rofl:

nanashi

Postby nanashi » Sun May 04, 2014 12:09 am

Sweet, another series with PMY.
I don't care if she's had plastic surgery, she's adorable.
Many thanks for these Hungarian subtitles.

onna

Postby onna » Sun May 04, 2014 1:24 pm

gilnis wrote:[spoiler]
onna wrote:bár ezúttal is a flegma viselkedés klisébe szorították

Ezt azért nem állítanám. Rengeteg szerepében láttam már, és hála a jó égnek, ő nagyon is változatos karaktereket kap, illetve választ. Nála nem kell attól félni, hogy hagyná magát beskatulyázni. Talán csak pont így jött ki a lépés, vagy szereti ezt a típust játszani. Az vitathatatlan, hogy nagyon-nagyon jól áll neki. :mrgreen:
[/spoiler]
Szia Gilnis,
Én csak három filmben láttam, mindegyikben szenzációs volt, mind karmesternek, mind rendezőnek és most sztár ügyvédnek és ezekben hasonló öntelt majd megtérő karaktereket alakított szenzációsan. Lehengerlően zseniális és a hangja, a hanghordozása nagyon egyéni. Az ilyen típusú pasikat lehet nagyon utálni vagy lehet nagyon-nagyon is rajongani érte. :whistling: :pale: :whistling: :pale:

Mindenesetre nagyon gyorsak vagytok kedves Jangmitokki-csapat, hogy szinte már közvetlenül adás után le is fordítjátok! :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :goggle: :goggle: :goggle: :goggle: :goggle: :goggle: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun May 04, 2014 2:16 pm

Üdv!
Amiben maximálisan egyetérthetünk, hogy szenzációs a játéka! :clap: :notworthy: :heart: Én is legalább akkora rajongója vagyok, mint te! :)

Igen, részben igazad van, de engedd meg, hogy kijavítsalak. Egyrészt nem rendező volt, hanem producer. Másrészt nem az önteltség volt a fő jellemzőjük. Mindkettőben zárkózott, barátságtalan, magának való fickó volt, de a karmesternek a maximalizmusa és a rugalmatlansága volt a lényeg, míg a producernek a szívtelensége és a gátlástalansága. A sorozatok végére a karmester kicsit nyíltabb és kedvesebb lett, a producer pedig emberi és remélhetőleg a jövőre nézve tisztességes. Tehát nem egyforma szerepek voltak. Nem fogalmaznék úgy, hogy "beleszorították".

A sztárügyvédünk elméletileg nem sokáig adhatja majd az érzéketlen, öntelt tahót, hiszen arról szól a sorozat, hogy amnéziásként hogyan vált felfogást, és cselekszik másképpen, mint annak előtte.

Az biztos, hogy izzani fog a levegő! Két ilyen rendkívül karizmatikus férfi egy jelenetben?! Te atyaúristen! :wub: :wub: :wub: :wub: :faint:

Ha már skatulyázunk, a két női főszereplőre leszek kíváncsi. Én még nem láttam az első részt, de remélem, nem a "szokásos" figurákat kell hozniuk.
ImageImageImage

onna

Postby onna » Sun May 04, 2014 6:24 pm

[quote="gilnis"]Üdv!

Vág az agyad, jól emlékszel. Én már el is felejtettem ezeket a mélységeket, de igazad van. Kemény fickót játszik, aki menet közben megpuhul és emberibb lesz. Kíváncsi vagyok, hogy ebben a sorozatban hogyan alakul át. :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

jangmitokki

Re: A New Leaf [Hungarian Subs] (Ep 2 of 18)

Postby jangmitokki » Tue May 13, 2014 7:05 pm

Örülök neki, hogy nemcsak nekem tetszett meg a sorozat.
Remélem, továbbra is velem tartotok. :-)

Bár tényleg elég nehéz a szövege, úgyhogy nem biztos, hogy olyan gyorsan tudok haladni vele, de igyekszem. :thumright:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Re: A New Leaf [Hungarian Subs] (Ep 2 of 18)

Postby gilnis » Tue May 13, 2014 7:08 pm

Köszönöm, köszönöm, köszönöm a második részt!!! :clap:

Még megvárom, hogy a heti két új rész lemenjen, aztán biztosan belevágok, mert már majd' megesz a kíváncsiság! :w00t:
ImageImageImage

ranna

Postby ranna » Wed May 14, 2014 10:54 am

Sziasztok!
Köszönöm az első két rész feliratát :D
Tetszik!!! :cheers: Volt néhány mosolyogtató jelenet. Kim Myung Min az egyedi hangjával nagyszerűen alakítja a karót nyelt ügyvédet. Park Min Youngot a Sugkyunkwan Scandal óta kedvelem, és most sem okoz csalódást, :D
Rajtuk kívül is jónéhány remek, ismert színész van a szereplők között.
Az előzetes alapján, a továbbiakban is számíthatunk nevettetős jelenetekre.
Sok sikert, kitartást kívánok a fordításhoz.

ququcs

Postby ququcs » Wed May 14, 2014 12:35 pm

Köszönöm szépe a 2. rész fordítását!!! :thumright: :clap:

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu May 15, 2014 5:23 am

Kedves Jangmitokki ! ! !

Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát.

gyomar

Postby gyomar » Thu May 15, 2014 12:21 pm

Hálásan köszönöm a 2.rész fordítását.gyomar :-)

novcsi6

Postby novcsi6 » Tue Jun 03, 2014 4:02 pm

Köszönöm szépen a 3. részt :) :)

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Jun 03, 2014 4:42 pm

Én is köszönöm a harmadik részt! :)
ImageImageImage

onna

Postby onna » Tue Jun 03, 2014 5:50 pm

Hálásan köszönöm a 3. részt. Már nagyon vártam.
[spoiler]Nagyon édes, ahogy ügyvédünk a kórházban bepólyált fejjel és kezekkel fekszik. És persze nem tudja ki ő, de amikor jogi ügyekre terelődik a szó a szomszéd ágynál, rögtön osztja az észt. Mert a szenvedélyes ügyvéd a tanultakat nem felejtette el.
-Biztosan sokat segítettem - mondja, erre a gyakornok csajszi majd megfullad a nevetéstől
Majd megkérdezi ügyvédünk, hogy ő a főnököm és én vagyok a beosztott? Nyilván arra gondolt, talán ő lehet a főnök, amikor a fizetésére céloztak meg, hogy az ügyvédi iroda állja a kórházi számlát....
Jó ötlet a kórházi szobában az álló tükör, amiben ügyvédünk láthatja magát. Hátha minél többször néz bele, akkor eszébe jutnak az emlékei? :w000t: :w000t: :w000t: :w000t:
-Á, tényleg csak egy gyakornok - állapítja meg a gyakornok lányról, miután az nem tudja a lakásának a kódját. Talán reménykedett, hogy azért vág morcos képet rá a lány, mert van köztük valami....[/spoiler] :flamed: :heart: :flamed: :heart: :flamed: :heart:
Last edited by onna on Tue Jun 03, 2014 6:56 pm, edited 5 times in total.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Jun 03, 2014 6:18 pm

A múlt héten is és ezen a héten is csak a csütörtöki részeket adták/adják le a tévében, szóval nincsenek tőlünk annyira elhúzva. Még csak holnapután jön a 10.

A képek alapján ebben is lesz kutyája az úrnak. Nem emlékszem, a karmesteré milyen fajta volt. :D
ImageImageImage

onna

Postby onna » Tue Jun 03, 2014 7:28 pm

[quote="gilnis"[spoiler]]
A képek alapján ebben is lesz kutyája az úrnak. Nem emlékszem, a karmesteré milyen fajta volt. :D[/quote][/spoiler]
Ugyanaz a skót juhász kutya szerepelt a Beethoven vírusban is, mint ebben a filmben. Lehet, hogy a saját kutyája? Vagy csak a colly-t tartja maga mellett elég elegánsnak? Egyébként nem szép a kutya színösszeállítása. Nekem szebb skót juhászom volt. Exi volt a neve rövidítve, szegénykém két éve ment el tőlünk öregecskén - a távoli égi búzamezőkre....

http://www.evesmag.com/kim_files/image011.jpg

Kim Myung-min - bár színészi pályája 1996-ban kezdődött, - karrierje egyébként 2004-ben indult egy 104 részes sorozattal, ő alakította Yu Shin tábornokot (A sorozatnak 33 %-os nézettsége volt). A The Kings of dramas főszereplőjeként is szívesen megnézném. Nem tudom, ezt a 18 részes sorozatot lefordították magyarra? Ebben együtt szerepelt (vagy ChoiSiWon-nal), aki énekes és színész, a Super junior tagja. Egyébként ennek a filmnek a dalát Ryu Shi Won énekli (Winter sonata betétdalát is), aki Kim Myung Min-nel ugyanazon évben, hónapban született, de két nappal idősebb csak nála.Gyönyörű dalai vannak.
http://www.youtube.com/watch?v=YzHR8xJO ... ture=share

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Jun 06, 2014 1:39 am

Kedves Jangmitokki ! ! !

Hálásan köszönöm a 3.rész feliratát.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri Jun 13, 2014 3:57 pm

Bejelentették, hogy 16 részesre csökkentik a sorozatot :( arra való hivatkozással, hogy már kétszer is halasztaniuk kellett, egyszer egy sport-, egyszer pedig egy politikai műsor kedvéért.
Hadd ne mondjak semmit, hogy itt szórakoznak az én Kim Myung Min-em műsoridejével, pláne ha még a történet rovására is megy a dolog! :cussing:

Persze, a tényleges ok nyilvánvalóan az, hogy a sorozat nem hozta a várt nézettséget, de az a helyzet, hogy Kim Myung Min-nek a hónap végén már egy filmforgatáson lesz jelenése, tehát számára nem is lenne megoldható a dolog. Szervezés a tetőfokon - no comment. :|

Esetleg a fordítók örülnek ennek a hírnek, de nézői minőségükben szerintem ők sem. :(
ImageImageImage

Najang

Postby Najang » Mon Jun 16, 2014 8:34 am

Sziasztok! :D

Köszönöm az eddigi feliratokat! :notworthy:

Nagyon sajnálom, hogy lerövidítették! :whistling:

Agacska

Postby Agacska » Mon Jun 23, 2014 5:46 am

Nagyon köszönöm az eddigi feliratokat!

onna

Postby onna » Thu Jun 26, 2014 10:14 pm

Szia Misa,
Feladtátok a nehéz szöveg miatt a folytatást? Kár, mert megnézném magyar felirattal. Ha 16 részesre nyírták, akkor tegnap, csütörtökön lett vége?

jangmitokki

Postby jangmitokki » Mon Jul 14, 2014 6:28 pm

onna wrote:Szia Misa,
Feladtátok a nehéz szöveg miatt a folytatást? Kár, mert megnézném magyar felirattal. Ha 16 részesre nyírták, akkor tegnap, csütörtökön lett vége?

Nem adtam fel, mindenképp lefordítom, csak ritkábban fognak új részek jönni belőle. :-)

ququcs

Postby ququcs » Thu Jul 17, 2014 5:36 pm

Köszönet a 4. részért is!! :cheers: :clap: :heart: :notworthy:

onna

Postby onna » Thu Jul 17, 2014 6:12 pm

Én is köszönöm a 4. részt. Bár nem értettem teljesen az építőipari cég ügyét.

Agacska

Postby Agacska » Sun Jul 27, 2014 5:16 pm

Nagyon köszönöm a 4. rész feliratát!

unni2011

Postby unni2011 » Sun Jul 27, 2014 9:18 pm

Kedves Jangmitokki-csapat! :-)
Köszönöm szépen az eddig elkészült feliratokat! Itt is megragadnám az alkalmat és nagy szeretettel gratulálok a fansub 3. születésnapjához! Kívánok nektek még sok örömteljes, sikerekben gazdag, együtt töltött esztendőt! :wub:
Image Image Image
Image
ImageImageImage

onna

Postby onna » Mon Jul 28, 2014 8:29 am

unni2011 wrote:Kedves Jangmitokki-csapat! :-)
Én is csatlakozom unni-hoz és nagy- nagy szeretettel gratulálok a fansub 3. születésnapjához! Kívánok nektek még sok örömteljes, sikerekben gazdag, együtt töltött esztendőt! :wub:
Image Image Image

jangmitokki

Postby jangmitokki » Tue Aug 05, 2014 7:54 am

Utólag is szeretnénk megköszönni a jókívánságokat.
Nagyon aranyosak vagytok mindannyian. :wub:

gyomar

Postby gyomar » Tue Aug 05, 2014 5:35 pm

Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm nektek az új feliratot.gyomar :-)

gyomar

Postby gyomar » Mon Nov 03, 2014 12:35 pm

Kedves Misa!
Nagyon szépen köszönöm neked az 5.rész feliratának fordítását. gyomar :D

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Nov 03, 2014 2:32 pm

Szia kedves Misa ! ! !

Hálásan köszönöm a 4.és 5.részek feliratát.
:cheers:

ququcs

Re: A New Leaf [Hungarian Subs] (Ep 5 of 18)

Postby ququcs » Tue Mar 24, 2015 8:01 pm

Kedves Misu! Most nézegetem az eddig összegyűjtött fordításokat és sajnos ezt a szüneteltetettek között találtam. Az lenne a kérdésem, hogy lesz azért valamikor fordítása, vagy töröljem a programomból?? :scratch:
Ha válaszolsz megköszönöm! :salut: ququcs

Szanna

Postby Szanna » Tue Mar 24, 2015 9:27 pm

Kedves Misu!
Nagyon régen volt folytatása a sorozat fordításának. Nagyon szeretném megnézni, várhatok a folytatásra?!

Ariki

Postby Ariki » Fri May 22, 2015 5:17 am

Kedves Fordító!
Most találtam rá erre a filmre és nagyon megörültem neki, mert 3 általam nagyon jónak tartott színész is szerepel benne. Sajnos azt is látom, hogy az 5.rész után a magyar felirat fordítása felfüggesztve. Lehet valamit megtudni az ezzel kapcsolatos terveidről? Köszönettel: Ariki

jangmitokki

Postby jangmitokki » Sun May 24, 2015 9:21 am

Sziasztok! :)

Tudom, hogy már nagyon régen hoztam új részt a sorozatból, de azért nyáron szeretném lefordítani.
Jelenleg az Ojakgyo Brothers a főprojektem, így amint azzal végeztem, folytatom a New Leafet. :-)

Ariki

Postby Ariki » Mon Jun 08, 2015 6:15 pm

Köszönöm szépen az első 5 rész fordítását, izgatottan várom a továbbiakat. :cheers: :salut: :notworthy:

Mojzsita

Postby Mojzsita » Sat Dec 05, 2015 1:35 pm

jangmitokki wrote:Sziasztok! :)

Tudom, hogy már nagyon régen hoztam új részt a sorozatból, de azért nyáron szeretném lefordítani.
Jelenleg az Ojakgyo Brothers a főprojektem, így amint azzal végeztem, folytatom a New Leafet. :-)

Szia!
Elmúlt a nyár.. Vagy nem erre a nyárra gondoltál? Nem baj, hisz mi csak a sorit szeretnénk magyar felirattal megnézni.
Ha nem folytatod, akkor az eddigi munkádat köszönöm szépen, de akkor jó lenne ha jeleznéd, hátha vki folytatná.
Sosem értettem, ha vki belekezd vmibe, miért nem fejezi be.És persze a legjobb sorikkal csináljátok ezt meg.
Ha nincs bennetek felelősségtudat, akkor ez egész életetekben védjegyetek lesz.
Nem bántó szándékkal írom, csak érdemes lenne elgondolkodni rajta kicsit.
Szomorú látni a rengeteg félbehagyott sorozatot..Már nem is szabad belekezdeni csak abba, amelyiknek kész van végig a felirata.
Nos legyen szép napod, nem haragból írtam, és tudom, hogy az ilyen véleményekre nem vagytok kíváncsiak, de hát százával vagyunk, akik ezerszer megköszönüjük, és hálálkodunk, aztán ha így járunk, akkor meg behúzzuk a fülünket is nehogy megsértődjetek.

Gustty

Postby Gustty » Mon Dec 07, 2015 6:30 am

Szia Mojzsita!
Igen én is osztom a véleményedet.Mivel jangmitokki írta, hogy az Ojakgyo Brothers a fő fordítása,(ami ugyan úgy áll már lassan 2 éve, alig halad vele, hiszen már csak 4-5 rész van vissza), nemigazán van haladás abban sem és ebben a sorozatban sem.Arra sem lehet fogni, hogy vizsga meg a hozzá tartozó munka, ha van, az elvonja a figyelmet arről a lehetőségről, hogy befejezze amit elkezdett.
Kár érte mert igazán jó sorozat mindkettő.
Hátha sikerül most már befejeznie amit lelkesen elkezdett. :-)

Jangmitokki!
Természetesen nem bántó szándékkal írtam a bejegyzést, de ha már elkezdted, akkor kérünk arra, hogy fejezd is be a sorozatot.Mindkettőt. :salut:

Return to “Subtitles”