Secret Love Affair [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Eta Tarelka

Secret Love Affair [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Eta Tarelka » Sun Apr 13, 2014 11:46 am

SECRET LOVE AFFAIR (2014)

Image

A „Secret Love Affair” egy negyvenes éveiben járó asszony és egy huszonéves fiú története. A nő egy tekintélyes művészeti alapítvány igazgatója - elegáns, sikeres, stabil egzisztenciával, a fiú egy zseniális zongoratudású, futárként dolgozó fiatalember.
A történet a szenvedély, a kapcsolatok, az emberek közötti viszonyok veszélyeinek rendhagyó és egyben lebilincselő bemutatása.

Eredeti cím: Secret Love Affair
Hangul: 밀회 (Milhve)
Rendező: An Pan-Seok
Író: Jung Sung-Joo
Csatorna: JTBC
Epizódok száma: 16
Vetítés: 2014. március 17. - május 12.
Nyelv: koreai
Ország: Dél-Korea

Szereplők:
Kim Hee Ae - Oh Hye Won (a Seohan Művészeti Alapítvány igazgatója)
Yoo Ah In - Lee Seon Jae (fiatal zongorista, futár)
Park Hyeok Kwon - Kang Joon Hyung ( Oh Hye Won férje, zongoratanár)
Shim Hye Jin - Han Seong Sook (a Seohan Művészeti Alapítvány elnöke)
Kim Hye Eun - Seo Young Woo (Han Seong Sook mostohalánya, Oh Hye Won főnöke)
Kim Yong Gun - Seo Pil Won (Han Seong Sook férje, a zeneművészeti főiskola alapítója)
Kyung Soo Jin - Park Da Mi (Lee Seon Jae barátnője)
Choi Tae Hwan - Son Jang Ho ( Lee Seon Jae barátja)
Lee Kan Hie - Myung Hwa (Lee Seon Jae anyja)
Kim Chang Wan - Min Yong Ki (a zeneművészeti főiskola vezetője)
Park Jong Hoon - Jo In Seo (zongoratanár)
Shin Ji Ho - Ji Min Woo (fiatal zongorista)

A feliratokat 540p-SAM és WITH-féle videókhoz időzítettük.
Attachments
Secret Love Affair - 16.srt
(40.48 KiB) Downloaded 504 times
Secret Love Affair - 16-WITH.srt
(40.44 KiB) Downloaded 276 times
Secret Love Affair - 15.srt
(41.53 KiB) Downloaded 521 times
Secret Love Affair - 15-WITH.srt
(41.2 KiB) Downloaded 262 times
Secret Love Affair 1-13.zip
(208.61 KiB) Downloaded 822 times
Secret Love Affair 1-13-WITH.zip
(208.58 KiB) Downloaded 264 times
Secret Love Affair - 14.srt
(37.78 KiB) Downloaded 544 times
Secret Love Affair - 14-WITH.srt
(37.78 KiB) Downloaded 282 times
Last edited by Eta Tarelka on Fri Aug 22, 2014 9:39 pm, edited 32 times in total.

Summi

Postby Summi » Sun Apr 13, 2014 12:50 pm

Szia Eta :D

jaj dejó , h belevágtál ennek a sorozatnak a fordításába , Yoo Ah In miatt terveztem , h nézem ő egyik nagy kedvencem <333 köszönöm az első 2 rész feliratát ^~^
Last edited by Summi on Sun Apr 13, 2014 1:53 pm, edited 1 time in total.

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Sun Apr 13, 2014 1:38 pm

Kedves Eta!

Jaj, de jó! Nagyon köszönöm, hogy elkezdted fordítani :thumleft:

Reménykedtem, hogy valaki hamarosan belekezd, és lám! :D
Már itt-ott belenézegettem a részekbe. Szerintem egész jónak tűnik. Azt hiszem meg is van az esti programom. Imádom Yoo Ah In-t. Most meg, hogy harmadszorra is végignéztem a héten a SungKyunKwan Scandalt, pláne. :wub: Már azon gondolkoztam, lesz, ami lesz, nekiállok angol felirattal.

Ezer köszönet a magyar feliratért! :roll
ImageImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Apr 13, 2014 2:21 pm

köszönöm szépen az 1-2 részt :) Kiváncsian várom:)

szildor

Postby szildor » Sun Apr 13, 2014 2:54 pm

Kedves Eta Tarelka !
Köszönöm, hogy belekezdtél ebbe a sorozatba,
engem is főleg Yoo Ah In érdekel, nagyon tehetséges
színész, minden szerepében mindig magával ragadt,
itt is biztos így lesz.
Szeretném megkérdezni a letöltési lehetőséget,
AsiaT-en IPOP itt a D-add-on WITH változat van,
melyikhez lesz jó a felirat?

.

weron37

Postby weron37 » Sun Apr 13, 2014 3:02 pm

Kedves Eta Tarelka!
Köszönöm szépen az 1-2 részt. :) D-add-on WITH változat sajnos nem jó. :(

strawberry

Postby strawberry » Sun Apr 13, 2014 3:10 pm

Köszönöm a magyarítást! :-)

Nagyszerű a sorozat, már elkezdtem nézni angol felirattal. Úgy örülök, hogy ezentúl lehetőségem van megosztani sorozat néző barátnőmmel!

nb76

Postby nb76 » Sun Apr 13, 2014 4:08 pm

Kedves Eta, nagyon szépen köszönöm a fordítást, én is nagyon vártam, hogy valaki elkezdje. Örülök, hogy belevágtál, jó munkát a továbbiakhoz. Hálás köszönet! :D

jutka12

Postby jutka12 » Sun Apr 13, 2014 5:22 pm

Nagyon örülök, és köszönöm én is , hogy fordítod!
Yoo Ah In katonaság előtti sorozata, remek ebben is, online néztem "csupaszon" az első két részt.
Most már bevárom a feliratot és azzal nézem tovább.
Köszönöm a lehetőséget! jó téma.

Eta Tarelka

Postby Eta Tarelka » Sun Apr 13, 2014 6:19 pm

szildor wrote:Kedves Eta Tarelka !
Köszönöm, hogy belekezdtél ebbe a sorozatba,
engem is főleg Yoo Ah In érdekel, nagyon tehetséges
színész, minden szerepében mindig magával ragadt,
itt is biztos így lesz.
Szeretném megkérdezni a letöltési lehetőséget,
AsiaT-en IPOP itt a D-add-on WITH változat van,
melyikhez lesz jó a felirat?

.

Szia! Mi a mediumquality.org oldalról töltjük le, 540p-SAM-mal jelölik a verziót.

Eta Tarelka

Postby Eta Tarelka » Sun Apr 13, 2014 6:20 pm

Sziasztok! Nagyon örülök, hogy ilyen sokakat érdekel ez a sorozat. Gyönyörű a rendezés, az operatőri munka, a színek és a színészek is :-)! Ezért vágtunk bele. Ez az első fordításunk, várjuk az építő kritikákat! Kicsit lassan haladunk - úgy tervezzük, hogy hetente egy részt tudunk megcsinálni (éjszakánként). Kellemes sorozatnézést mindenkinek!

Najang

Postby Najang » Sun Apr 13, 2014 8:09 pm

Kedves Eta Tarelka! :D

Köszönöm szépen az első két feliratot! :cheers:

A téma, egyből felkeltette a kíváncsiságom, szerintem biztos nagyon jó lesz... :thumright:

A Jang Ok Jung, Live for Love sorozatban, szerettem Yoo Ah In játékát, csak a hangja volt egy kicsit furcsa, ( mély ) a korához képest.. :D
Image

Eta Tarelka

Postby Eta Tarelka » Sun Apr 13, 2014 8:28 pm

Feltöltöttem az első rész WITH változatát, kérem, jelezzetek vissza, hogy jó-e az időzítés, mert azt film nélkül csináltuk. Egy-két pontosítás miatt az 1. és a 2. részt is újratöltöttem. Igyekszünk belejönni :-)!

csilla0602

Postby csilla0602 » Sun Apr 13, 2014 8:54 pm

Köszönöm, hogy fordítjátok ezt a sorozatot. Én a Dorama x264 oldalról töltöttem le az első részt, és ahhoz nagyon jó a WITH változat. Ha nem okoz gondot, akkor a többit is át tudnátok időzíteni? Előre is köszönöm.

Najang

Postby Najang » Sun Apr 13, 2014 9:31 pm

Eta Tarelka wrote:Feltöltöttem az első rész WITH változatát, kérem, jelezzetek vissza, hogy jó-e az időzítés, mert azt film nélkül csináltuk. Egy-két pontosítás miatt az 1. és a 2. részt is újratöltöttem. Igyekszünk belejönni :-)!

Én innen töltöttem le 1-6-ig: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4696500

Тайное влечение / Тайный роман / Milhwe / Secret Love Affair [6/20] [KOR+SUB] [2014, романтика, мелодрама, музыкальный, DTVRip] [RAW] [360p]

Ehhez csak a WITH féle felirat a pont jó! :cheers: Köszönöm, hogy ehhez is időzítettetek! :salut: :thumleft:
Image

gabóci5

Postby gabóci5 » Mon Apr 14, 2014 7:13 am

Kedves Eta Tarelka!

Köszönöm, hogy belevágtál ennek a sorozatnak a fordításába. Az első két részt megnéztem és nagyon tetszik, a téma és Yoo Ah In is. A színésznőt még nem láttam semmiben, így érdeklődéssel nézem. Én a WITH-es változatot töltöttem le tegnap, amivel egy kicsit csúszott a felirat. Köszönöm, hogy feltetted ehhez is időzítve az első részt. Tervezed a többit is? A Mediumquality-ről nem szoktam letölteni, csak a D-A-ról, vagy a AT-ről. Sok kitartást és örömet a fordításhoz!

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Mon Apr 14, 2014 8:11 am

Sziasztok!

Megnéztem az első két részt és tetszik. Remélem ezután is jó kis sorozat kerekedik majd ki belőle. Yoo Ah In-t én is bírtam a Jang Ok Jungba is, de a SungKyunKwan Scandalban volt a legjobb. Viszont nem tudom láttátok-e a Fashion Kinget. Na az nekem hatalmas csalódás volt. De még bízom benne, hogy Yoo Ah In tud nagyot alakítani. Én imádom a mély hangját. :wub:

A főszereplő csajszit eddig még nem láttam semmiben, de nagyon szimpatikus. Tetszik a sztori, kíváncsian várom a folytatást.

Viszont a főnöke már most az idegeimre megy. :P Mi lesz még ezután... :D
ImageImageImage

iklil
Fansubber
Fansubber

Postby iklil » Mon Apr 14, 2014 5:08 pm

Üdvözlöm az új fordítókat körünkben. Kíváncsivá tettetek a sorozattal kapcsolatban. Még nem láttam, de mindenképpen szakítok rá időt. Kezdenek új irányzatok megjelenni a sorozatok világában. Remélem ez is közéjük tartozik. Kitartást a fordítói munkához. :-) :salut:

Elég érdekes a Nicketek.
:roll

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Mon Apr 14, 2014 6:09 pm

Eta Tarelka wrote:Feltöltöttem az első rész WITH változatát, kérem, jelezzetek vissza, hogy jó-e az időzítés, mert azt film nélkül csináltuk. Egy-két pontosítás miatt az 1. és a 2. részt is újratöltöttem. Igyekszünk belejönni :-)!

Teljesen jó lett az időzítése WITH-hez. Egyébként nekem a 2. rész stimmelt az első felirattal is, pedig azt is WITH változatban néztem. Csak az első csúszott picit.
ImageImageImage

Eta Tarelka

Postby Eta Tarelka » Mon Apr 14, 2014 7:49 pm

Látom a letöltésekből, hogy mindkét változatra igény van, ezért a továbbiakban is feltöltjük a WITH-es változatot is.

Őszintén nagyon meglepődtem, hogy ilyen érdeklődés van a sorozat iránt! Nekem is nagyok a várakozásaim, remélem, nem fogunk csalódni. Én az egyik kedvenc blogomon (http://outsideseoul.blogspot.hu/) olvastam róla először. Aki tud angolul, annak nagyon ajánlom, élvezetes stílusban, humorosan és széles látókörűen ír a koreai sorozatokról (a sorozatok terén hasonló az ízlésem az övéhez, talán ezért tetszik annyira) és a "sorozatnézés életformáról". Szép estét mindenkinek, megyek fordítani!

unni2011

Postby unni2011 » Mon Apr 14, 2014 10:25 pm

Kedves Eta Tarelka!
Köszönöm a WITH-es feliratokat én is. :cheers: Az előttem szólókhoz hasonlóan, én is a Vadpaci (első találkozásom ez volt Yoo Ah In-nal ) újabb alakítását kíváncsian várom. :wub:
Image
ImageImageImage

strawberry

Postby strawberry » Tue Apr 15, 2014 10:05 am

Egy kis zenei kalauz az első két részhez

A darab, amelyet Sun Jae játszik a koncertteremben, Franz Schubert F-moll fantáziája négy kézre (op. 103).

F-MOLL FANTÁZIA, op. 103 (D 940)
1828 áprilisában írta Schubert ezt a művét, amelyet mély és reménytelen vonzalma kifejezéseképpen Eszterházy Karolina grófnőnek ajánlott. Nyomtatásban csak a zeneköltő halála után jelent meg Diabelli kiadásában. A fantázia négy, összefüggő tételből áll. Az első tétel expozíciójában felhangzó, szívhez szóló téma abba a beszédesen gyengéd dallamcsaládba tartozik, amely hagyományosan összefonódott az f-moll hangnemmel: példaképpen elég Pergolesi Nina című dalát, Mozart Figarójából Barbarina kavatináját, vagy Haydn f-moll variációinak témáját említenünk. Az Asz-dúr melléktéma, márcsak pontozott ritmikájával is, rokona a főtémának. A kidolgozásban új téma lép fel, határozott menetű ellenponttal. Rövidített repríz vezet át a Largo tempójú második tételhez, amelyet ugyancsak kihegyezett, pontozott ritmusú tematika jellemez. A rövid, Fisz-dúr középrész (maggiore!) során enged a feszültség. Ennek a muzsikának olaszos szerelmi vallomás karakterét talán az a mély benyomás határozta meg, amelyet Schubertben az akkortájt hallott Paganini keltett. A fisz-moll Scherzo (Allegro vivace) D-dúr triót foglal magában. A zárótétel újból felidézi az első tétel expozícióját, majd nagyszabású – és főleg sokat ígérő – fugátóban folytatódik. Itt azonban Schubert nem fejleszt valódi hármasfúgát anyagából (noha a téma két ellenpontját bemutatja); motivikus munkával szonátaszerű kidolgozásra tér át, a kódában pedig visszahozza az első főtémát.
http://fidelio.hu/koncertkalauz/zongoramuvek/401

További művek a meghallgatáson:

JS Bach: Wohltemperiertes Klavier, C-dúr prelúdium és fúga
L.v. Beethoven: F-moll zongoraszonáta No. 23, Op.57. "Appassionata"
Liszt Ferenc: Paganini etűd No. 4 "Arpeggio"
P.I. Csajkovszkij: Az évszakok "Április"
W.A. Mozart: A-moll zongoraszonáta No.8, K 310

gabóci5

Postby gabóci5 » Tue Apr 15, 2014 10:20 am

Kedves strawberry!
Köszönöm neked a zenei kiegészítést, útbaigazítást. :roll

Eta Tarelka

Postby Eta Tarelka » Tue Apr 15, 2014 10:24 am

Szia strawberry! De örülök, hogy hozzászóltál! Nagyon köszönjük az információkat, oszd meg a továbbiakban is! Jó, hogy van a körünkben hozzáértő, mert a fordításnál problémám volt a szakkifejezésekkel - amikor az első részben Kang Joon Hyung hallgatja az öltözőben a zongoraszót és beszélget a titkárával, ott szerintem nem sikerült jól lefordítani. Tudsz abban segíteni, hogy kijavítsam?

rejuci

Postby rejuci » Tue Apr 15, 2014 10:48 am

Kedves Eta Tarelka!!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon de nagyon örülök, hogy elkezdtétek fordítani ezt a sorozatot!! :)
Persze én is főként Yoo Ah In miatt figyeltem fel rá. :) Köszönöm szépen az első két részt! Most az előbb el is kezdtem az első részt, kíváncsi voltam, hogy passzol a felirat. Én az AT-ről szedegetem le az XVID iPOP változatot és teljesen jó a With-el. :) A másikkal még nem is próbáltam, lehet, hogy azzal is működne. :)
Még egyszer köszönöm a feliratokat és sok kitartást és szabad időt kívánok a végéig!! ;)

strawberry

Postby strawberry » Tue Apr 15, 2014 12:16 pm

Eta Tarelka wrote:Szia strawberry! De örülök, hogy hozzászóltál! Nagyon köszönjük az információkat, oszd meg a továbbiakban is! Jó, hogy van a körünkben hozzáértő, mert a fordításnál problémám volt a szakkifejezésekkel - amikor az első részben Kang Joon Hyung hallgatja az öltözőben a zongoraszót és beszélget a titkárával, ott szerintem nem sikerült jól lefordítani. Tudsz abban segíteni, hogy kijavítsam?

Szia!
Megnéztem az angol szöveget. A treble a felsőszólam, amit a szöveg base-nek írt, az gondolom bass, azaz basszus, alsószólam. Középső szólamról nincs szó. Az ensemble itt összjáték, nem zenekar. Remélem segít.

Najang

Postby Najang » Tue Apr 15, 2014 1:34 pm

strawberry wrote:Egy kis zenei kalauz az első két részhez

A darab, amelyet Sun Jae játszik a koncertteremben, Franz Schubert F-moll fantáziája négy kézre (op. 103).

F-MOLL FANTÁZIA, op. 103 (D 940)
1828 áprilisában írta Schubert ezt a művét, amelyet mély és reménytelen vonzalma kifejezéseképpen Eszterházy Karolina grófnőnek ajánlott. Nyomtatásban csak a zeneköltő halála után jelent meg Diabelli kiadásában. A fantázia négy, összefüggő tételből áll. Az első tétel expozíciójában felhangzó, szívhez szóló téma abba a beszédesen gyengéd dallamcsaládba tartozik, amely hagyományosan összefonódott az f-moll hangnemmel: példaképpen elég Pergolesi Nina című dalát, Mozart Figarójából Barbarina kavatináját, vagy Haydn f-moll variációinak témáját említenünk. Az Asz-dúr melléktéma, márcsak pontozott ritmikájával is, rokona a főtémának. A kidolgozásban új téma lép fel, határozott menetű ellenponttal. Rövidített repríz vezet át a Largo tempójú második tételhez, amelyet ugyancsak kihegyezett, pontozott ritmusú tematika jellemez. A rövid, Fisz-dúr középrész (maggiore!) során enged a feszültség. Ennek a muzsikának olaszos szerelmi vallomás karakterét talán az a mély benyomás határozta meg, amelyet Schubertben az akkortájt hallott Paganini keltett. A fisz-moll Scherzo (Allegro vivace) D-dúr triót foglal magában. A zárótétel újból felidézi az első tétel expozícióját, majd nagyszabású – és főleg sokat ígérő – fugátóban folytatódik. Itt azonban Schubert nem fejleszt valódi hármasfúgát anyagából (noha a téma két ellenpontját bemutatja); motivikus munkával szonátaszerű kidolgozásra tér át, a kódában pedig visszahozza az első főtémát.
http://fidelio.hu/koncertkalauz/zongoramuvek/401

További művek a meghallgatáson:

JS Bach: Wohltemperiertes Klavier, C-dúr prelúdium és fúga
L.v. Beethoven: F-moll zongoraszonáta No. 23, Op.57. "Appassionata"
Liszt Ferenc: Paganini etűd No. 4 "Arpeggio"
P.I. Csajkovszkij: Az évszakok "Április"
W.A. Mozart: A-moll zongoraszonáta No.8, K 310

Szia strawberry! :D

Nagyon köszönöm a zenei kiegészítést, és magyarázatot!!! :cheers: Számomra sokat jelentett, mivel imádom a komoly zenét, :heart: de sajnos én nem vagyok olyan műértő, mint Te. :notworthy:

Kedves Eta Tarelka!! :D

Megnéztem az első két részt, és jól gondoltam, hogy ez fantasztikus jó lesz!!!! :cheers: :thumleft:

A zene csodálatos, a történet " végre " már nem a megszokott indítású... :lol és gondolom a folytatás se az... :roll :P

iklil wrote:Még nem láttam, de mindenképpen szakítok rá időt. Kezdenek új irányzatok megjelenni a sorozatok világában. Remélem ez is közéjük tartozik. Kitartást a fordítói munkához.

Iklil, feltétlen nézd meg... :D Én se bánom ezeket az " új irányzatokat! " :thumleft:

Nagyon köszönöm, hogy ezt a sorozatot választottátok! :w000t: :heart: Kedvencem lesz, az már biztos! :clap: :heart:

További jó kedvet, szabadidőt kívánok a remek fordításhoz! :D
Image

Najang

Postby Najang » Tue Apr 15, 2014 2:05 pm

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/tdXnk3nUzIQ" frameborder="0"></iframe>
Image

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Tue Apr 15, 2014 5:42 pm

Kedves strawberry!

Tényleg köszi, hogy felvilágosítasz minket itt zeneileg. Ahogy hallgattam, el is gondolkoztam rajta, hogy jó lenne tudni mi lehet ez, meg az. És tessék. Ezen a héten sorban teljesülnek a kívánságaim. :lol 8)

Kedves Mindenki!

Najanghoz csatlakozva, én is úgy érzem, hogy ez a sorozat nagy kedvenc lesz nálam. Régóta ez az első, ahol nem unom az első részeket. :D Pedig nálam az utóbbi időben az első 3-4 rész volt a kritikus. Több sorozatot is csak azért nem dobtam, mert jó volt a színész, így kapott a sztori egy esélyt. Legtöbbször kellemesen csalódtam. De most nagyon tetszik már a kezdet is, úgyhogy nagyon várom a többi részt. :-) Csak attól félek, hogy mint Yoo Ah In eddigi (általam látott) sorozatai, ez sem lesz happy end a végén.
ImageImageImage

Najang

Postby Najang » Tue Apr 15, 2014 9:35 pm

Sziszka3 wrote:
Régóta ez az első, ahol nem unom az első részeket. :D Pedig nálam az utóbbi időben az első 3-4 rész volt a kritikus. Több sorozatot is csak azért nem dobtam, mert jó volt a színész, így kapott a sztori egy esélyt. Legtöbbször kellemesen csalódtam. De most nagyon tetszik már a kezdet is, úgyhogy nagyon várom a többi részt. :-) Csak attól félek, hogy mint Yoo Ah In eddigi (általam látott) sorozatai, ez sem lesz happy end a végén.

Teljesen egyetértek Veled, 6-7 év sorozat nézés után, már igen " válogatós " az ember, én legalább is. :scratch: :lol Én ha nem tud megfogni már az első rész, akkor keresek mást.

Sziszka3 wrote:Imádom Yoo Ah In-t. Most meg, hogy harmadszorra is végignéztem a héten a SungKyunKwan Scandalt, pláne.

Most, hogy így felhoztad, a SungKyunKwan Scandalt, valószinű, hogy én is inmár harmadjára újra fogom nézni, :tv: mivel jó rég láttam, de akkor is nagyon tetszett. :thumright:

Nagyon tetszik mindkét főszereplő alakítása, :D és Yoo Ah In - mély hangja is már.... :w00t: :thumleft:

Kim Hee Ae - Oh Hye Won , bájos, fiatalos, illenek egymáshoz... :roll De sajnos szerintem se lesz happy end a végén, bár jó volna... :roll :heart:
Image

Eta Tarelka

Postby Eta Tarelka » Tue Apr 15, 2014 10:00 pm

iklil wrote:Üdvözlöm az új fordítókat körünkben. Kíváncsivá tettetek a sorozattal kapcsolatban. Még nem láttam, de mindenképpen szakítok rá időt. Kezdenek új irányzatok megjelenni a sorozatok világában. Remélem ez is közéjük tartozik. Kitartást a fordítói munkához. :-) :salut:

Elég érdekes a Nicketek.
:roll

Kedves iklil! Köszönjük a meleg szavakat! Kitartás, igen az kell! Én is nagyon remélem, hogy jó sorozat lesz, és az új irányzat abban is megmutatkozik, hogy a végét nem szúrják el. Az eredetije egyébként egy japán film, a Tokyo Tower, talán abból lehet valamire következtetni.

A nickünket szeretjük, jól beválik minden regisztrációnál! :-))

Eta Tarelka

Postby Eta Tarelka » Tue Apr 15, 2014 10:06 pm

strawberry wrote:Szia!
Megnéztem az angol szöveget. A treble a felsőszólam, amit a szöveg base-nek írt, az gondolom bass, azaz basszus, alsószólam. Középső szólamról nincs szó. Az ensemble itt összjáték, nem zenekar. Remélem segít.

Köszönjük, majd átjavítjuk. Ez a szép sorozat megérdemli, hogy ne maradjon benne félrefordítás!

Eta Tarelka

Postby Eta Tarelka » Tue Apr 15, 2014 10:16 pm

Najang wrote:Nagyon köszönöm, hogy ezt a sorozatot választottátok! :w000t: :heart: Kedvencem lesz, az már biztos! :clap: :heart:

További jó kedvet, szabadidőt kívánok a remek fordításhoz! :D

Kedves Najang! A kedvünk az megvan, időnk már nem annyira, de igyekszünk. Köszönjük a bíztatást. Két nyelvből fordítjuk és néha teljesen eltérnek a fordítások, ezért kicsit lassan haladunk. Szeretnénk jól megcsinálni. Hétvégére meglesz a 3. rész. Kellemes hetet!

strawberry

Postby strawberry » Wed Apr 16, 2014 11:44 am

Najang wrote:
Nagyon köszönöm a zenei kiegészítést, és magyarázatot!!! :cheers: Számomra sokat jelentett, mivel imádom a komoly zenét, :heart: de sajnos én nem vagyok olyan műértő, mint Te. :notworthy:

Köszi a piedsztált, de a Liszt és Csajkovszkij darabnak nekem utána kellett néznem :whistling:
Mindenesetre szívesen megosztom a továbbiakban is ezeket az apró kiegészítőket a sorihoz.

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Wed Apr 16, 2014 5:36 pm

Najang wrote:
Teljesen egyetértek Veled, 6-7 év sorozat nézés után, már igen " válogatós " az ember, én legalább is. :scratch: :lol Én ha nem tud megfogni már az első rész, akkor keresek mást.

Most, hogy így felhoztad, a SungKyunKwan Scandalt, valószinű, hogy én is inmár harmadjára újra fogom nézni, :tv: mivel jó rég láttam, de akkor is nagyon tetszett. :thumright:

Nagyon tetszik mindkét főszereplő alakítása, :D és Yoo Ah In - mély hangja is már.... :w00t: :thumleft:

Kim Hee Ae - Oh Hye Won , bájos, fiatalos, illenek egymáshoz... :roll De sajnos szerintem se lesz happy end a végén, bár jó volna... :roll :heart:

Én nem nagyon hagyok abba semmit. Ha már nekiálltam végignézem, bár lehet, hogy elnyűglődök vele egy darabig. :D Mindig bennem van az, hogy hátha mégis jó lesz.

A SungKyunKwant nagyon szeretem. Van, hogy csak belekukkantok egy-egy részbe, ha nagyon nincs mit néznem és nevetni akarok. Song Joong Ki alakítása pont jó erre, Yoo Ah In pedig csak növeli az élményt. :P

A Secret Love Affairben Ah In nagyon jó, szerintem fejlődött a srác és jó párosnak tűnnek Kim Hee Ae-vel. Reménykedjünk, hogy mégis csak jó vége lesz ennek a sorinak. Belenézegettem a részekbe tegnap, csak így csupaszon, mindenféle felirat nélkül és úgy tűnik egész jól alakulnak a dolgok. :D
ImageImageImage

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Apr 17, 2014 4:42 am

Sziasztok Eta Tarelka ! ! ! Először is hagy üdvözöljelek benneteket,örülök hogy újabb fordítók jelentek meg a fordítók táborába, gondolom nem csak most vagytok itt az oldalon.Én is még anno csak a feliratokért jelentem meg,vittem és elmentem,köszönöm semmi,igaz mellettem szól hogy akkor még utána néztek az adminok a regisztrálóknak,majd csak évek múlva tudtam regisztrálni,ennyit a meg jelenésemről.És most hálásan köszönöm nektek a feliratokat,remélem jól fogjátok magatokat érezni és örülök hogy vagytok.

Eta Tarelka

Postby Eta Tarelka » Thu Apr 17, 2014 10:45 am

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy kész a harmadik rész! Frissítettük az első két részt is, apróbb helyesbítések miatt.
Megosztanék egy nem túl lényeges, de érdekes dolgot, ami sok fejtörést okozott a fordításnál.
Először nem értettük, miért szólítja Seon Jae Hye Won-t "Mak Kvi"-nak a chatelésnél. Az első részben, amikor Hye Won bejelentkezik, nicknévnek "Akrrnl"-t ír be - ez hangul billentyűzettel beírva "Mak Kvi"! :roll Ezután visszanéztük Seon Jae nicknevét is, az pedig "Zsenivagyok" (elolvastuk a hangul karaktereket). Így tudtuk megfejteni a 3. rész egyik mondatát, amin legalább fél órát t...öltünk, mert sem az angol (kettőt is megnéztünk), sem az orosz fordítás nem volt értelmezhető. Hát nem egyszerű a fordítók élete! :-)
Lényeg, hogy megvan, jó szórakozást hozzá!

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Apr 17, 2014 11:03 am

Sziasztok Eta Tarelka ! ! !

Hálásan köszönöm a 3.rész feliratát.Gyorsak voltatok köszönöm.

Najang

Postby Najang » Thu Apr 17, 2014 1:41 pm

Sziasztok Eta Tarelka! :D

Köszönöm szépen a 3. rész feliratát! :cheers: :salut:

Már előrébb járok, mert nagyon tetszik... :unsure: :D

De, újra nézem, mert sok a párbeszéd, és nem mellékes tudni is, :roll hogy miről beszélnek. :w00t: :thumright:

Köszönöm a precizitásotokat, :thumright: elhiszem, hogy sok időt elvesz, :unsure: még egy szó is... :notworthy:

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket, és jó doramázást kívánok!

Image

[spoiler]Image[/spoiler]
Image

Najang

Postby Najang » Thu Apr 17, 2014 2:23 pm

Kim Hee Ae

[spoiler]Image
Image
Image
[/spoiler]
Image

Najang

Postby Najang » Thu Apr 17, 2014 2:28 pm

Yoo Ah In :heart:

[spoiler]Image
Image
Image
Image
Image[/spoiler]
Image

szaboildiko50

Postby szaboildiko50 » Thu Apr 17, 2014 3:31 pm

Szervusztok! Köszönöm szépen a Secret Love... 3. részének a feliratát. Üdv: Ildikó

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Thu Apr 17, 2014 6:26 pm

Sziasztok Eta Tarelka!

Nagyon köszönöm a 3. részt :cheers: Nagyon ügyesek és gyorsak vagytok. :thumleft:
ImageImageImage

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Thu Apr 17, 2014 6:30 pm

Najang wrote: Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket, és jó doramázást kívánok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Neked is és minden fórumozónak! :D
ImageImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu Apr 17, 2014 6:38 pm

Köszönöm szépen a 3. részt :) Kiváncsi vagyok mit fognak kihozni belőle :)

Najang

Postby Najang » Thu Apr 17, 2014 6:48 pm

Sziszka3 wrote:
Najang wrote: Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket, és jó doramázást kívánok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Neked is és minden fórumozónak! :D

Szia Sziszka! :D

Köszi.. :-)

Te meg bírod állni, hogy ne nézd tovább? :roll Mert én, nem... :unsure:
Image

unni2011

Postby unni2011 » Thu Apr 17, 2014 7:12 pm

Köszönöm szépen a 3. feliratot is! :thumright: :cheers: Strawberry, köszönöm a zenei kiegészítéseket én is. :-)
Image
ImageImageImage

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Thu Apr 17, 2014 8:07 pm

Najang wrote:Te meg bírod állni, hogy ne nézd tovább? :roll Mert én, nem... :unsure:

ÁÁÁ, dehogy! Már végignéztem a 9. részt is tegnap. :roll :lol Igaz, hogy sok mindent nem értek belőle, de azért a történések így is érthetőek. :whistling: Izgi kis sorozat ez.

[spoiler] Szegény anyukájáért azért kár volt. Nagyon szomorú volt ez a 3. rész. :cry:
Az elején viszont nagyon bírtam, ahogy egy az egyben leírt mindent a "chat-barátjának". :P Szegény, hogy fog égni, ha majd megtudja. :D
És ami nagyon zavar, hogy Yoo Ah In totyogva közlekedik... :goggle: :blink Értem én, hogy kis esetlen, meg állandó jelleggel zavarban van, de hát akkor is. Húzza már ki magát és lépjen normálisakat! :lol [/spoiler]
ImageImageImage

Summi

Postby Summi » Thu Apr 17, 2014 8:12 pm

jól belehúztatok , sok köszönet a 3. részért is ^ ^ a zenei magyarázatnak nagyon örültem köszi Strawberry

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu Apr 17, 2014 8:30 pm

Most értem a 3. rész végére. Zseniális . Remek páros. :) Úgy nézem jó kis sorozat lesz ez :)
Csak így tovább

Najang

Postby Najang » Thu Apr 17, 2014 9:14 pm

Sziszka3 wrote:
Najang wrote:Te meg bírod állni, hogy ne nézd tovább? :roll Mert én, nem... :unsure:

ÁÁÁ, dehogy! Már végignéztem a 9. részt is tegnap. :roll :lol Igaz, hogy sok mindent nem értek belőle, de azért a történések így is érthetőek. :whistling: Izgi kis sorozat ez.

[spoiler] Szegény anyukájáért azért kár volt. Nagyon szomorú volt ez a 3. rész. :cry:
Az elején viszont nagyon bírtam, ahogy egy az egyben leírt mindent a "chat-barátjának". :P Szegény, hogy fog égni, ha majd megtudja. :D
És ami nagyon zavar, hogy Yoo Ah In totyogva közlekedik... :goggle: :blink Értem én, hogy kis esetlen, meg állandó jelleggel zavarban van, de hát akkor is. Húzza már ki magát és lépjen normálisakat! :lol [/spoiler]

Én még nem néztem meg a 9. részt, most nézem a 8. részt. :D

Ez az "új irányzat " :thumleft: nekem is nagyon bejön. :rofl: XD :clap: :cheers:

[spoiler]Anyukáját, én is sajnáltam nagyon, :-( de hát tudod " mindig " valami történik.. történnie kell! Már mikor jött visszafelé, :scratch: gondoltam...
A dadogás, meg a totyogás, XD valóba kissé idegesítő.. :D de hát nem mi írjuk a forgatókönyvet...hi hi hi... :rofl: Bár néha, már tudnám folytatni, annyira kiszámítható, némelyik sorozat. :P Még megnézek pár százat... XD :rofl: aztán belevágjak? :whistling:
Na, szóval jó kis történet ez, kellett már egy ilyen, nagyon!!! Csak ne is térjenek le a " helyes " útról! :thumright: :w000t: :clap: [/spoiler]
Image

gabóci5

Postby gabóci5 » Fri Apr 18, 2014 7:54 am

Köszönöm a 3. rész feliratát. Nagyon élvezem, és nem bírtam ki, hogy ne nézek bele a következő részekbe, de a feliratotokat nagyon várom, úgy lesz az igazi.

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok minden kedves fórum társamnak és családjának.

bekka

Postby bekka » Fri Apr 18, 2014 11:58 am

Köszönöm a 3. részt.
Gilnis ha erre jársz...igen, megint hűtlen lettem, új szerelmem van... :roll :whistling: [spoiler]Lányok nekem viszont nagyon bejön a totyogás meg a dadogás, engem megvett kilóra.... :roll :mrgreen: Értem is rajonghatna egy ilyen fiú...:D Tetszene!
Bevallom, a "zenére élvezünk" (bocsánat, de nem tudok jobb kifejezést rá, remélem senkit nem sért) zongorázós rész nekem sok volt, a srác remek volt, de a nő arcát nem bírtam nézni, ezért áttekertem....
Nagyon tetszik eddig, jó hogy valami új, nem sablonos, érdekes, magával ragadó. Remélem nem fogják elrontani a történetet.Azt mondjuk én sem értettem az anyának miért kellett rögtön az elején meghalnia, úgy tűnik a forgatóknyviró nem bánik kesztyűs kézzel a szereplőkkel (ahogy az általam most fordított Yawangban sem.bocsánat hogy reklámozom, de szerintem az is egy remek történet, odaragaszt a képernyő elé)
[/spoiler]
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros
Folyamatban: Falling in love with Soon Jung
Terv: http://asianwiki.com/Queen_of_Mystery, Ando Lloyd-Hayakoval

http://www.azsiaifeliratok.hu

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Fri Apr 18, 2014 4:08 pm

Sziasztok Najang és Bekka!

A 9. rész is nagyon jó, tetszeni fog. :lol
Nagyon remélem, hogy ezen a vonalon haladnak és a vége nem lesz összecsapott és értelmetlen. Bár belenéztem abba a japán filmbe (Tokyo Tower), amit Eta Tarelka mondott. Ha valóban az az eredetije, akkor jók a kilátásaink.
Tetszett ez a 3. rész, a felénél felgyorsultak rendesen az események.

[spoiler]Tudom én, hogy mindig kell valaminek történnie. De muszáj volt mindjárt megölni? Érhette volna baleset, eshetett volna kómába, az is elég megrázkódtatás lett volna és hibáztatta volna magát eléggé. Na mindegy, engem nem kérdeztek. :P Amúgy tényleg várható volt, hogy elüti valami, nagyon kiszámítható minden sori. A pár száz után, Najang, légy szíves nekiállni. :lol
Bekka! A dadogás nekem is bejön. Az már tetszett a SangKyunKwan-ban is. Annyira édes, ahogy hebeg-habog. :wub: És abszolút jól kifejezi ezt a kis tapasztalatlan, esetlen figurát. :lol A totyogást még talán meg tudnám bocsájtani, ha csak a nőci jelenlétében tenné. De amikor a haverjával sétál, még akkor is? :blink Na de talán nem totyorogja végig.
Amúgy a közösen zongorázós résznél én is azt éreztem, hogy ezt a fejet inkább ne. Bár nem tudom. Olvastam róla korábban, hogy az milyen nagy jelenet volt, meg minden. Hát nem tudom. Nekik esetleg, mert nekem nem jött ez le annyira. Én nem éreztem olyan hatalmas élménynek. Vannak a sorozatokban azért olyan jelenetek, amire azt mondja az ember, hogy na ez igen, később is emlékszem majd rá. Ez nekem nem tűnt olyannak. [/spoiler]
ImageImageImage

strawberry

Postby strawberry » Fri Apr 18, 2014 4:40 pm

Köszönöm én is a harmadik rész fordítását.

A zenemű, amit Sun Jae a zongoraleckén játszott kb. a 31. percnél Franz Schubert Wanderer-fantáziája, Op. 15 (D 760).
Közben rájöttem, hogy a csatorna közzé is teszi a zenei részleteket címmel együtt a Youtube csatornáján.
http://www.youtube.com/watch?v=z-yyofRqpyM

A könyv pedig, amit Hye Won ajándékozott a fiúnak Bruno Monsaingeon: Richter - Írások, beszélgetések. Magyarul is megjelent a Holnap kiadónál
http://www.momus.hu/article.php?artid=6111&cat=11
Szvjatoszlav Richter a 20. század egyik legnagyobb zongoristája volt. Sokak szerint A legnagyobb.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szvjatoszl ... cs_Richter

Sziszka3 wrote:
[spoiler]Tudom én, hogy mindig kell valaminek történnie. De muszáj volt mindjárt megölni? Érhette volna baleset, eshetett volna kómába, az is elég megrázkódtatás lett volna és hibáztatta volna magát eléggé. Na mindegy, engem nem kérdeztek. :P Amúgy tényleg várható volt, hogy elüti valami, nagyon kiszámítható minden sori. A pár száz után, Najang, légy szíves nekiállni. :lol
[/spoiler]

[spoiler]Igen, az édesanya halála egy jó ürügy, hogy ne kelljen a szülői ellenvetéseket számba venni. Hiszen Sun Jae anyja 100 % ellenezte volna a tanárnővel való kapcsolatot. Másrészt az anya halála dráma forulópont, ami még inkább Hye Won felé löki, mint legfőbb kapcsolódási pont a világgal. Bár meg kell mondjam titokban örültem ennek, nem hiszem hogy bírtam volna idegekkel még egy rikácsoló némbert, ami valamiért majdem minden anya-fiú kapcsolatra jellemző a koreai sorikban.

Ezzel kapcs off topic, de olvastátok ezt a blogot a koreai anyukákról? Nagyon vicces, ironikus, de mégis szeretetteli http://stuffkoreanmomslike.blogspot.hu/ És még azt hittem a sorozatok karikaturizált ajummái távolabb állnak a valóságtól :lol [/spoiler]

bekka

Postby bekka » Fri Apr 18, 2014 4:48 pm

Sziszka3 wrote:[spoiler]
Bekka! A dadogás nekem is bejön. Az már tetszett a SangKyunKwan-ban is. Annyira édes, ahogy hebeg-habog. :wub: És abszolút jól kifejezi ezt a kis tapasztalatlan, esetlen figurát. :lol A totyogást még talán meg tudnám bocsájtani, ha csak a nőci jelenlétében tenné. De amikor a haverjával sétál, még akkor is? :blink Na de talán nem totyorogja végig.
Amúgy a közösen zongorázós résznél én is azt éreztem, hogy ezt a fejet inkább ne. Bár nem tudom. Olvastam róla korábban, hogy az milyen nagy jelenet volt, meg minden. Hát nem tudom. Nekik esetleg, mert nekem nem jött ez le annyira. Én nem éreztem olyan hatalmas élménynek. Vannak a sorozatokban azért olyan jelenetek, amire azt mondja az ember, hogy na ez igen, később is emlékszem majd rá. Ez nekem nem tűnt olyannak. [/spoiler]

[spoiler]Sziszka, ezt a szinészt én nem ismertem, de abszolút hihetően adja az esetlen édes szerelmes fiút, nagyon bejon.:D :wub:
Ah, megkonnyebbultem hogy nem csak nekem nem tetszett a zongorás jelenet...:D [/spoiler]
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros

Najang

Postby Najang » Fri Apr 18, 2014 5:35 pm

Sziszka3 wrote:Sziasztok Najang és Bekka!

A 9. rész is nagyon jó, tetszeni fog. :lol
Nagyon remélem, hogy ezen a vonalon haladnak és a vége nem lesz összecsapott és értelmetlen. Bár belenéztem abba a japán filmbe (Tokyo Tower), amit Eta Tarelka mondott. Ha valóban az az eredetije, akkor jók a kilátásaink.
Tetszett ez a 3. rész, a felénél felgyorsultak rendesen az események.

Szia Sziszka!

De egyre gondoltunk, :lol én is letöltöttem a Tokyo Tower filmet... XD :rofl: csak hát.., nem tudok angolul... :doh: :rofl: de, majd a jó webfordítóval, én is belelesek. :D
Megesz a fene a kíváncsiságtól... :hissy: :lol

Ó..de jó volna, ha valaki lefordítaná.. :roll :cheers:

A fiú öszintesége, és remek alakítása, nagyon meghatott.. :wub: remélem én is, hogy jól fog alakulni.. :heart:

Szia strawberry!

Köszönöm a kiegészítést! :thumleft:
Image

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Fri Apr 18, 2014 6:01 pm

Kedves strawberry!

Köszönöm a zenei kiegészítést én is. Jó kicsit képbe kerülni. :-)
Valóban igaz, hogy néha kicsit túlzásba tudnak esni az anyukák ezekben a filmekben. De ezek szerint nem csak a filmekben. :P Majd megnézem ezt a linket.

strawberry wrote:
[spoiler]Igen, az édesanya halála egy jó ürügy, hogy ne kelljen a szülői ellenvetéseket számba venni. Hiszen Sun Jae anyja 100 % ellenezte volna a tanárnővel való kapcsolatot. Másrészt az anya halála dráma forulópont, ami még inkább Hye Won felé löki, mint legfőbb kapcsolódási pont a világgal. Bár meg kell mondjam titokban örültem ennek, nem hiszem hogy bírtam volna idegekkel még egy rikácsoló némbert, ami valamiért majdem minden anya-fiú kapcsolatra jellemző a koreai sorikban.

Ezzel kapcs off topic, de olvastátok ezt a blogot a koreai anyukákról? Nagyon vicces, ironikus, de mégis szeretetteli http://stuffkoreanmomslike.blogspot.hu/ És még azt hittem a sorozatok karikaturizált ajummái távolabb állnak a valóságtól :lol [/spoiler]
ImageImageImage

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Fri Apr 18, 2014 6:14 pm

bekka wrote:
Sziszka3 wrote:[spoiler]

[spoiler]Sziszka, ezt a szinészt én nem ismertem, de abszolút hihetően adja az esetlen édes szerelmes fiút, nagyon bejon.:D :wub:
Ah, megkonnyebbultem hogy nem csak nekem nem tetszett a zongorás jelenet...:D [/spoiler]

[spoiler] Elsőre én is így jártam Yoo Ah Innal, hogy teljesen magával ragadott. Aztán sajnos láttam a Fashion Kinget, ott kicsit elvesztettem a lelkesedésemet irányába. De azt hiszem most újra helyrebillent az ízlésem. :P
Érdekes egyébként, hogy nem lett jó az a jelenet, mert azért a csajra sem lehet azt mondani, hogy rossz színész lenne. Hát ez így sikeredett. Aztán lehet, hogy csak nekünk van fura ízlésünk. :whistling: [/spoiler]
ImageImageImage

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Fri Apr 18, 2014 6:21 pm

Najang wrote:
Szia Sziszka!

De egyre gondoltunk, :lol én is letöltöttem a Tokyo Tower filmet... XD :rofl: csak hát.., nem tudok angolul... :doh: :rofl: de, majd a jó webfordítóval, én is belelesek. :D
Megesz a fene a kíváncsiságtól... :hissy: :lol

Ó..de jó volna, ha valaki lefordítaná.. :roll :cheers:

Sajnos az én angolom sincs olyan szinten, hogy meg tudjak nézni egy filmet. Pontosabban megnézni megtudom, csak nem értem. :D :mrgreen: Így nem is néztem végig teljesen, csak belenézegettem. Hogy egyáltalán mik történnek benne. Bár ha van hozzá angol felirat, akkor azért oké a dolog.
ImageImageImage

gilnis

Postby gilnis » Sat Apr 19, 2014 9:31 pm

bekka wrote:Gilnis ha erre jársz...igen, megint hűtlen lettem, új szerelmem van... :roll :whistling:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Totálisan véletlenül néztem be! Amíg nincs aláírásváltás, addig még nem számít hűtlenségnek. :lol

Jól értettem, hogy most ismerted meg őt? Ezek szerint még nem láttad a Sungkyunkwan Scandalt?! OMG, hát azt muszáj! :w00t:
ImageImageImage

bekka

Postby bekka » Sun Apr 20, 2014 8:37 am

gilnis wrote:
bekka wrote:Gilnis ha erre jársz...igen, megint hűtlen lettem, új szerelmem van... :roll :whistling:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Totálisan véletlenül néztem be! Amíg nincs aláírásváltás, addig még nem számít hűtlenségnek. :lol

Jól értettem, hogy most ismerted meg őt? Ezek szerint még nem láttad a Sungkyunkwan Scandalt?! OMG, hát azt muszáj! :w00t:

Áh, akkor megnyugodtam... :P
Nem, még nem láttam, de most hogy mondod, megyek és megkeresem...:D

Szerk::WOW...milyen pasik vannak ebben, mi lesz így velem, ha régi és új szerelmeim is benne vannak...:D MIért nem néztem én ezt eddig? :D

Szerk.2.Ez a csaj játszott a city hunterben is? Végre egy színésznő akit nem utálok, hanem kifejezettten szimpatikus...:D koszi Gilnis, biztos tetszeni fog, el is kezdem letolteni.

Bocsánat hogy szétoffoltam a topikot... :unsure:

paggy

Postby paggy » Sun Apr 20, 2014 9:06 am

Kedves Eta Tarelka!Köszönöm szépen az első 3 rész fordítását.Hűha ,szinte erotikus.!Eddig egy aranyos ,tehetséges srácnak láttam,de már felnőtt férfi lett belőle.Kíváncsi vagyok a koreaiaknak mennyire tetszik egy ilyen történet.

gilnis

Postby gilnis » Sun Apr 20, 2014 9:08 am

bekka wrote:Szerk::WOW...milyen pasik vannak ebben, mi lesz így velem, ha régi és új szerelmeim is benne vannak...:D MIért nem néztem én ezt eddig? :D

Szerk.2.Ez a csaj játszott a city hunterben is? Végre egy színésznő akit nem utálok, hanem kifejezettten szimpatikus...:D koszi Gilnis, biztos tetszeni fog, el is kezdem letolteni.

Boldog szülinapot és boldog új évet! :lol :lol :lol Ha az nem tetszik, akkor semmi! :D Az egyik jelenetben az egyiküket imádod, a másikban a másikat, a harmadikban egyszerre mindet... :wub: Én is fejest ugrottam a kedvencekbe azzal a sorozattal :heart: (abban ismertem meg mindhárom pasit).

De ha odafigyelnél Sziszkára néha.... :whistling: :D
ImageImageImage

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Sun Apr 20, 2014 6:48 pm

gilnis wrote:
bekka wrote:Szerk::WOW...milyen pasik vannak ebben, mi lesz így velem, ha régi és új szerelmeim is benne vannak...:D MIért nem néztem én ezt eddig? :D

Boldog szülinapot és boldog új évet! :lol :lol :lol Ha az nem tetszik, akkor semmi! :D Az egyik jelenetben az egyiküket imádod, a másikban a másikat, a harmadikban egyszerre mindet... :wub: Én is fejest ugrottam a kedvencekbe azzal a sorozattal :heart: (abban ismertem meg mindhárom pasit).

De ha odafigyelnél Sziszkára néha.... :whistling: :D

Gilnis! Csak néha? Hiszen egyfolytában arról a sorozatról áradoztam. :D :mrgreen: :whistling: Nagyon helytelenül egyébként ebben a topikban, azt hiszem.
A lényeg, hogy most már Bekka te is nézed azt a nagyon-nagyon-nagyon jó sorozatot. :lol Én teljes mértékben rajongó vagyok, nem tudom még hányszor fogom végignézni ugyanazzal a lelkesedéssel. Azt hiszem az aláírásom elmond mindent. :P
Amúgy meg szerintem aki még nem látta, álljon neki gyorsan, mert abszolút megéri. És valóban...szerethető fiúk, szerethető lány, tökéletes sorozat.
ImageImageImage

bekka

Postby bekka » Sun Apr 20, 2014 7:01 pm

Sziszka3 wrote:Gilnis! Csak néha? Hiszen egyfolytában arról a sorozatról áradoztam. :D :mrgreen: :whistling: Nagyon helytelenül egyébként ebben a topikban, azt hiszem.
A lényeg, hogy most már Bekka te is nézed azt a nagyon-nagyon-nagyon jó sorozatot. :lol Én teljes mértékben rajongó vagyok, nem tudom még hányszor fogom végignézni ugyanazzal a lelkesedéssel. Azt hiszem az aláírásom elmond mindent. :P
Amúgy meg szerintem aki még nem látta, álljon neki gyorsan, mert abszolút megéri. És valóban...szerethető fiúk, szerethető lány, tökéletes sorozat.

Na még egy off, aztán abbahagyom.
Az aláírásod nagyon tetszik, szép ez a srác a kis pelyhes bajuszkával is... :wub:

Eta Tarelka

Postby Eta Tarelka » Sun Apr 20, 2014 10:15 pm

paggy wrote:Kedves Eta Tarelka!Köszönöm szépen az első 3 rész fordítását.Hűha ,szinte erotikus.!Eddig egy aranyos ,tehetséges srácnak láttam,de már felnőtt férfi lett belőle.Kíváncsi vagyok a koreaiaknak mennyire tetszik egy ilyen történet.

Kedves paggy! Szerintem tetszik nekik :-) :
http://www.dramafever.com/news/yoo-ah-i ... s-in-elle/

weron37

Postby weron37 » Mon Apr 21, 2014 6:21 am

Kedves Eta Tarelka!
Köszönöm szépen a 3.rész feliratát is! :)

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Mon Apr 21, 2014 7:35 am

bekka wrote:
Sziszka3 wrote:Gilnis! Csak néha? Hiszen egyfolytában arról a sorozatról áradoztam. :D :mrgreen: :whistling: Nagyon helytelenül egyébként ebben a topikban, azt hiszem.

Na még egy off, aztán abbahagyom.
Az aláírásod nagyon tetszik, szép ez a srác a kis pelyhes bajuszkával is... :wub:

:D :D :D Ilyen mosollyal nem nehéz. :wub:
ImageImageImage

Eta Tarelka

Postby Eta Tarelka » Mon Apr 21, 2014 9:49 am

Locsolkodás utánra itt a 4. rész! Jó szórakozást!

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Mon Apr 21, 2014 9:54 am

Eta Tarelka wrote:Locsolkodás utánra itt a 4. rész! Jó szórakozást!

Villámgyorsak vagytok! :lol :clap: :dance: Köszi!!! :thumleft: A délutáni program már megvan, pedig tanulnom is kellene. :scratch: :unsure: Na de majd a 4. rész után. :D
ImageImageImage

strawberry

Postby strawberry » Mon Apr 21, 2014 12:05 pm

Micsoda meglepetés! Jó, hogy benéztem, legalább meg lesz az esti szórakozás. Köszi!

Egyébként azt olvastam, hogy ezen a héten elmarad az új részek közvetítése a komp tragédiára való tekintettel.

UI. A drámáról is szerettem volna pár szót írni. Leginkább a rendezés és a színészi játék naturalizmusa tetszik, ami sokkal közelebb áll a mi amerikai sorozatokon edződött szemünkhöz, mint egy átlag koreai sorozat inkább szappanoperára hajazó túljátszott melodrámájával.

A másik zene és szöveg összhangja. A megszólaltatott művek tovább informálják a szöveget (témájukkal , keletkezési körülményeikkel ), és emellett szépen ábrázolják a szereplők érzelmi világát is.

Meg kell még említenem a TV műsorokra nem jellemző filmszerű cinematográfiát és beállításokat, az életszerű díszleteket és kosztümöket (a több száz vagy éppen ezer dolláros dizájner csóró szerkókon mindig jókat derülök), a gondos odafigyelést a részletekre is. Szóval, egy az egyben ez a sorozat egy jól-megcsinált munka.

novcsi6

Postby novcsi6 » Mon Apr 21, 2014 1:00 pm

Köszönöm szépen a 4. részt :)

unni2011

Postby unni2011 » Mon Apr 21, 2014 1:23 pm

Köszönöm szépen a 4. rész feliratát is! :thumright: :cheers:
Image
ImageImageImage

iklil
Fansubber
Fansubber

Postby iklil » Tue Apr 22, 2014 11:43 am

Igazán jó volt ez a negyedik rész. Találkozhattunk egy finom női konspirációval, amikor főhősnőnk a férjével hozatja ki az ifjú zongoraművész titánt. Minden elismerésem a nőké, akik finoman tudják szőni a hálójukat és az ostoba férfiak észre sem veszik. Mennyire nem működik ez fordítva. A női megérzéseket nagyon nehéz megtéveszteni. Talpon legyen az a férfi, aki ilyennel próbálkozik. Félreértés ne essék, nem ítélem el a főhősnőnket. A nők, ellentétben a férfiakkal, csakis az érzelemből lépnek félre (persze a kivételek erősítik a szabályt). A kapcsolat Oh Hye Won és a férje között ellaposodott az évek során. Ezt a kapcsolatot oldhatná egy közös gyermek, amiről eddig nem tudunk, hogy lenne. Oh Hye Won egy tipikus anyáskodó és irányító nő. Vonzza az olyan típusú férfiakat, mint amilyen a férje is. Szerintem, fulladozna egy erős és karakteres férfi mellett. Mennyire igazam lehet, azt talán a fiatalember megjelenése támasztja alá. Megint egy olyan partner, akit irányíthat, tanítgathat és „anyai” szeretettel vehet körbe. Nem azért, mert idősebb a fiúnál, hanem ő egy ilyen típus nő. Véleményem szerint, még sok szenvedélynek és szenvedésnek leszünk a tanúi. Kíváncsian várom, a fiatalembert hogyan fogja alakítani ez a kapcsolat. Elképzelhetőnek tartom, hogy egy idő után terhes lesz számára az a női típus, mint Oh Hye Won (és hangsúlyozom, nem a kora, hanem nő típusa miatt), mert ő inkább egy olyan kapcsolatra vágyik majd, amelyikben ő az irányító. A fiatalember még csak formálódik, Oh Hye Won viszont már egy kialakult jellem. Persze, vannak olyan kapcsolatok is, amikor a nő olyan finoman irányít, hogy a férfi azt észre sem veszi. Főhősnőnkről el tudnám képzelni, hogy képes erre. :-)
u.i.: sajnos küzdök a felirat időzítésével. Valószínűleg nem azokhoz a videókhoz készülnek, amiket én szoktam használni. Ha csak én vagyok ezzel így, akkor ne is foglalkozzatok vele, valahogy megoldom. :)

Return to “Subtitles”