God's gift - 14 days [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Freya95

God's gift - 14 days [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Freya95 » Sun Mar 23, 2014 10:38 am

God’s gift – 14 days (2014)

Eredeti cím: 신의 선물 - 14일 / Shineui Sunmool - 14 Il
Besorolás: Melodráma, időutazós, fantasy, thriller, akció, misztikus, bűnügyi
Részek száma: 16
Csatorna: SBS
Sugárzási időszak: 2014. Március 03 – 2014. Április 22
Adás: Hétfő, Kedd 22:00

Image

Történet:
Kim Soo-Hyun egy anya, akinek a gyermekét elrabolják és megölik.
A nő lehetőséget kap arra, hogy visszamehessen 14 nappal a baleset előttre, és megakadályozza a történéseket.
Segítőtársa Ki Dong-Chan aki régen rendőr volt.

Fordítók: Freya, Minmiya
Ellenőrző: Asami

Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=tvxPvdV4PuU

Szereplők:
• Lee Bo Young - Kim Soo Hyun
• Jo Seung Woo - Ki Dong Chan (magánnyomozó)
Yang Ohn Yoo - gyerek Dong Chan
• Kim Tae Woo - Han Ji Hoon (Soo Hyun férje)
• Jung Gyeo Woon - Hyun Woo Jin (nyomozó, Soo Hyun első szerelme)
• Kim Yoo Bin - Han Saet Byul (9 éves, Soo Hyun lánya)
• Baro - Ki Young Gyu (Dong Chan unokaöccse)
• Han Sun Hwa - Jenny (Dong Chan segédje)
• Kang Shin Il - Kim Nam Joon (elnök)
• No Min Woo - Te Oh (Snake banda vezetője)

Rendező: Lee Dong Hoon
Forgatókönyv: Choi Ran

A feliratok megtalálhatóak az http://asami-nana-fansub.blogspot.hu/ oldalon is!

A részek letölthetők:
[spoiler]http://doramax264.com/22142/gods-gft-14-day-drama-2014/[/spoiler]

Remélem tetszeni fog nektek is ez a dorama! Igyekszünk gyorsan fordítani :lol
Jó szórakozást!
Attachments
God_s.gift.14.days.ep15.hunsub.srt
(45.32 KiB) Downloaded 494 times
God_s.gift.14.days.ep16.END.hunsub.srt
(55.12 KiB) Downloaded 515 times
God_s.gift.14.days.ep14.hunsub.srt
(56.83 KiB) Downloaded 533 times
God_s.gift.14.days.ep13.hunsub.srt
(54.77 KiB) Downloaded 556 times
God_s.Gift.14.Days.ep12.hunsub.srt
(51.52 KiB) Downloaded 561 times
God_s.gift.14.days.ep11.hunsub.srt
(55.02 KiB) Downloaded 612 times
God_s.Gift.14.Days.ep9.hunsub.srt
(42.59 KiB) Downloaded 569 times
God_s.Gift.14.Days.ep10.hunsub.srt
(56.07 KiB) Downloaded 578 times
God_s.Gift.14.Days.ep7.hunsub.srt
(48.52 KiB) Downloaded 545 times
God_s.Gift.14.Days.ep8.hunsub.srt
(46.94 KiB) Downloaded 562 times
God_s.Gift.14.Days.ep6.hunsub.srt
(61.6 KiB) Downloaded 562 times
God_s.Gift.14.Days.ep5.hunsub.srt
(53.86 KiB) Downloaded 583 times
God_s.Gift.14.Days.ep4.hunsub.srt
(42.23 KiB) Downloaded 590 times
God_s.Gift.14.Days.ep1.hunsub.srt
(57.64 KiB) Downloaded 658 times
God_s.Gift.14.Days.ep2.hunsub.srt
(35.24 KiB) Downloaded 590 times
God_s.Gift.14.Days.ep3.hunsub.srt
(57.86 KiB) Downloaded 584 times
Last edited by Freya95 on Sun Jun 15, 2014 8:46 am, edited 13 times in total.

nb76

Postby nb76 » Sun Mar 23, 2014 10:47 am

Kedves Asami-csapat, nagyon szépen köszönöm, hogy fordítjátok ezt a filmet és mindjárt 3 részt is kapunk, nagyon ügyesek vagytok! A sztori izgalmasnak tűnik, be is szerzem a rawokat hozzá. Szép napot kívánok Nektek! :)

gilnis

Postby gilnis » Sun Mar 23, 2014 11:14 am

Nagyon-nagyon köszönöm!!! :cheers: Annyira vártam már, hogy valaki elkezdje ezt is és a Three Days-t is! Az olvasott vélemények alapján mindkettő elképesztően izgalmas, fotelbe ragasztós történet csodálatos színészi alakításokkal. :heart: Igaz, az utóbbi időben Lee Bo Young-tól nem is számíthatunk másra. :wub:

Kitartást a fordításhoz! :)
ImageImageImage

Freya95

Postby Freya95 » Sun Mar 23, 2014 2:56 pm

Nagyon szívesen! :lol
Gilnis, igen, nagyon jó szereplőket találtak véleményem szerint hozzá, Lee Bo Young pedig a mindenre elszánt anya szerepében iszonyatosan jó :roll

ranna

Postby ranna » Sun Mar 23, 2014 5:47 pm

Kedves Freya! Köszönöm a feliratokat!! :D Lee Bo Young miatt már elkezdtem nézni, de most újra nézem felirattal :cheers: Izgalmas a film és remekelnek a színészek.
Úgy néz ki,hogy ez is nagyon várt sorozat lesz hétről-hétre.

Freya95

Postby Freya95 » Wed Mar 26, 2014 3:12 pm

Sziasztok!
Itt a 4. rész! A dolgok kezdenek egyre izgalmasabbá válni... *-*

Image

nb76

Postby nb76 » Wed Mar 26, 2014 3:58 pm

Szia Freya, nagyon szépen köszönöm a 4. rész feliratát! :D

Freya95

Postby Freya95 » Sat Mar 29, 2014 5:53 pm

Sziasztok!
Itt az 5. rész felirata :-)

gilnis

Postby gilnis » Sat Mar 29, 2014 8:36 pm

Köszönöm szépen az újabb részeket!! :cheers:
ImageImageImage

jutka12

Postby jutka12 » Sat Mar 29, 2014 9:51 pm

Nagyon örülök , h fordítjátok, és hogy ilyan hamar kint is van. gyorsak vagytok!
a sorozatot már nézem, és izgulok , drukkolok. remek gárda jött össze erre a kicsit a 24. feelinget idéző megoldásokat alkalmazó sorozathoz.

köszönöm a fordítást.

nb76

Postby nb76 » Sun Mar 30, 2014 9:36 am

Nagyon szépen köszönöm az 5. rész feliratát! :D

Freya95

Postby Freya95 » Wed Apr 02, 2014 5:22 pm

Mindenkinek nagyon szívesen! :lol

Minmiya meghozta a következő részt, a 6.-at.
Hétvégén várható még két újabb rész. :roll

gilnis

Postby gilnis » Thu Apr 03, 2014 9:32 am

Nagyon köszönöm a hatodik részt! :)

Csodálom, hogy nincs olyan sok hozzászólás, pedig egy elképesztő sorozatot fordítotok nekünk! :heart:

A jövő héten talán bele is kezdek, és a hátralévő kis szenvedést, ami a várakozást jelenti, talán már csak kibírom. :D
ImageImageImage

Freya95

Postby Freya95 » Fri Apr 04, 2014 4:21 pm

gilnis wrote:Nagyon köszönöm a hatodik részt! :)

Csodálom, hogy nincs olyan sok hozzászólás, pedig egy elképesztő sorozatot fordítotok nekünk! :heart:

A jövő héten talán bele is kezdek, és a hátralévő kis szenvedést, ami a várakozást jelenti, talán már csak kibírom. :D

Nagyon szívesen!

Hát, majd csak többen is felfedezik, elvégre tényleg nagyszerű sorozat, izgalmas, és a színész gárda is részről részre egyre jobban lenyűgöz! Persze, kicsit komolyabb hangvételű mint a sorozatok, amiket általában én is nézek, de hát ilyen is kell, na meg néha érdekes kérdéseket boncolgat, és váratlan fordulatokat rejt :roll

Ha belekezdesz egészen biztosan nem tudsz vele leállni, mármint mi a fordítással is mindig nagyon gyorsan megvagyunk, mert már annyira kíváncsiak vagyunk, hogy mi fog történni... :lol így persze egyszer csak azt vesszük észre, hogy vége a résznek :)

gilnis

Postby gilnis » Fri Apr 04, 2014 4:40 pm

Jó, hát a feliratért hálás nézők melyik sorozatra mondanák, hogy nem jó.... Mindent dicsérnek. És sok izgalmas sorozat létezik, tehát igazából miért kapnák fel a fejüket egy-egy dicsérő szóra, de ez valóban egy kiemelkedően nagyszerű sorozat, és ahhoz képest méltánytalanul kis figyelmet kap. :roll

További jó munkát kívánok nektek! :) Ha nézni kezdem, tutira jövök kommentelni! :D
ImageImageImage

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Apr 05, 2014 4:51 am

Sziasztok Freya, Minmiya és Asami ! ! !

Igaz,hogy később akartam csatlakozni,de ahogy a topikot olvasom jó kis sorozat lesz és persze ( gilnis ) korholó szavait figyelembe véve csatlakoznom kellet,mivel mindig figyelembe veszem a véleményét.Még bevárok még egy pár részt és elkezdem a sorozat nézését és persze hálásan köszönöm az eddigi részeket.

gilnis

Postby gilnis » Sat Apr 05, 2014 9:03 am

Vercsike,
megtisztelő és köszönöm, hogy adsz a véleményemre. :)

Nem annyira korholás ez, mint inkább értetlenkedés a részemről. Igaz, hogy ez nem történelmi és nem szerelmi témájú sorozat, de attól még nem ér kevesebbet náluk, sőt! Ahhoz képest, amilyen magas színvonalú, hatalmas társaságnak kellene itt gyülekeznie, és boncolgatnia az eseményeket, és még jobban, mint más sorozatoknál, nemhogy kevésbé! Gyakorlatilag nincs érdeklődő (azért a letöltésekből látszik, hogy ez mennyire nem így van), és ez nagyon meglep. Ne kelljen már a nézőkhöz dobálni a JÓ sorozatot, vegyék észre maguktól! Nem szeretem, amikor a valóban értékes dolgokat mellőzik az értéktelenekkel szemben.
ImageImageImage

biri66

Postby biri66 » Sat Apr 05, 2014 9:29 am

Teljes mértékben osztom gilnis véleményét, és köszönöm Freya95-nek az eddig elkészült feliratokat.

Március 13-én teljesen véletlenül néztem meg belőle az első két részt (pedig egy ideje nem igazán nézek sorozatokat).
Akkor még nem nyílt meg ez a topik, úgyhogy jobb híján a The Water Bloom topikjában áradoztam róla:

biri66 wrote:Ezt most muszáj kiírnom magamból… Miből is lesz a cserebogár? Lee Bo-young (a kis tanárnő) nekem már ebben a sorozatban is tetszett, mert olyan egyszerű és keresetlen volt a játéka, bár a szerepe nem kívánta meg, hogy túl sokféle dolgot mutasson magából.
Olvastam, hogy az I Hear Your Voice c. sorozatban milyen nagy sikere volt, de azt még nem láttam. Viszont ma megnéztem az első két részt a most futó God’s Gift – 14 Days doramából és teljesen letaglózott a sorozat, a színésznő játékától pedig leesett az állam. :salut:
Csodálkozom, hogy eddig még senki sem kezdte el fordítani (úgy látszik, a többségnek a romantikus, szerelmes évődések jönnek be), bár látom a DoramaOne oldalon, hogy az ANFS már betervezte.
A férfi főszereplő sem akárki: Cho Seung-woo. A kislány szerepében pedig az a Kim Yoo-bin látható, akinek én már a The Princess’ Man után is nagy jövőt jósoltam. Csak azt tudom mondani, hogy aki teheti, az nézze, mert eszméletlenül izgalmas és drámai sorozat. :O :thumleft:

Annyiszor elhatároztam már, hogy megpróbálok a fordítóval követni egy-egy sorozatot, de eddig sosem tudtam rendesen megvalósítani.
Túl sok minden érdekel ahhoz (és időnként ide-oda csapongok), hogy egy másik ember tempójához igazodjak, pedig jól tudom, hogy milyen sokat jelent a feliratozónak, ha vannak, akik részről részre vele tartanak.
Arra biztatom tehát én is azokat, akik követik a sorozatot (vagy azokat, akik szeretnek elemezgetni), hogy jöjjenek, kapcsolódjanak be, és osszák meg a véleményüket, találgatásaikat másokkal! :thumright:
Ha majd újra belevetem magam ebbe a sorozatba, akkor nagy érdeklődéssel fogom olvasni.
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (47 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

Freya95

Postby Freya95 » Sat Apr 05, 2014 9:29 am

gilnis wrote:Nem annyira korholás ez, mint inkább értetlenkedés a részemről. Igaz, hogy ez nem történelmi és nem szerelmi témájú sorozat, de attól még nem ér kevesebbet náluk, sőt! Ahhoz képest, amilyen magas színvonalú, hatalmas társaságnak kellene itt gyülekeznie, és boncolgatnia az eseményeket, és még jobban, mint más sorozatoknál, nemhogy kevésbé! Gyakorlatilag nincs érdeklődő (azért a letöltésekből látszik, hogy ez mennyire nem így van), és ez nagyon meglep. Ne kelljen már a nézőkhöz dobálni a JÓ sorozatot, vegyék észre maguktól! Nem szeretem, amikor a valóban értékes dolgokat mellőzik az értéktelenekkel szemben.

Gilnis, örülök, hogy így gondolod. :D
Én is azon gondolkoztam múltkor, hogy sokkal népszerűbbek a romantikus-vígjátékok, hiába sablonosak ( mondjuk én is többször nézek olyasmit), mint azok, amik komolyan gondolkozásra késztetnek. Igaz, én sem tudnék mindig komolyat nézni, mert az eléggé rányomja a bélyegét az ember hangulatára (vizsgaidőszak előtt néztem a Gaksital/Bridal mask-ot, mondhatom a tanulás háttérben maradt :) ). De néha kell az ilyesmi, mert sokkal több mondanivaló van benne, mint egy egyszerű vígjátékban, sőt! A romkom-okat azért nézem, hogy kikapcsoljon, az ilyeneket meg azért, hogy feltöltsön, és elgondolkodtasson.
Ez a történet meg kifejezetten egyedi és egyáltalán nem sablonos. Lehet azért szerettem bele ennyire, mert mi fordítjuk, és így sokkal közelebb érzem magamhoz, de tényleg nagyon jó.
Ha majd elkezded nézni, akkor várlak, kíváncsi vagyok a véleményedre :lol

gilnis

Postby gilnis » Sat Apr 05, 2014 1:37 pm

biri66 wrote:Teljes mértékben osztom gilnis véleményét, és köszönöm Freya95-nek az eddig elkészült feliratokat.

Kedves Biri, meglepődtem, hogy megerősítesz, de nagy örömmel olvastam. Melegen ajánlom, hogy ha lesz alkalmad, nézd meg az I Hear Your Voice-t, mert maga a sorozat is kitűnő, és Lee Bo Young abban is fantasztikusan, elismerést érdemlően játszott. :thumright:

Jó, hogy említed Jo Seung Woo-t. Őrá nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, mert a réges-régi The Classic :heart: óta nem volt szerencsém találkozni vele. Meg kell mondanom, csak javára változott az idők során.:P :wub:

Freya95 wrote:Igaz, én sem tudnék mindig komolyat nézni, mert az eléggé rányomja a bélyegét az ember hangulatára (vizsgaidőszak előtt néztem a Gaksital/Bridal mask-ot, mondhatom a tanulás háttérben maradt :) ). De néha kell az ilyesmi, mert sokkal több mondanivaló van benne, mint egy egyszerű vígjátékban, sőt!

A komoly nem egyenlő sem az unalmassal, sem a lehangolóval, sem a szomorúval és nem okvetlenül egyenlő a nehéz témával sem. A komoly mindössze annyit jelent, hogy nem rihi-röhi, hogy nem idétlen. Bár imádom a romantikus vígjátékot, nekem sokkal inkább a komoly témájú történetek a kedvenceim. :wub:
ImageImageImage

biri66

Postby biri66 » Sat Apr 05, 2014 2:30 pm

gilnis wrote:Jó, hogy említed Jo Seung Woo-t. Őrá nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, mert a réges-régi The Classic :heart: óta nem volt szerencsém találkozni vele. Meg kell mondanom, csak javára változott az idők során.:P :wub:

Úgy látom, Cho Seung-woo nem igazán sorozatszínészként van elkönyvelve, hiszen ezelőtt csak a Horse Doctor doramában játszott. Abban még nem láttam.
A mozifilmjei közül én is a The Classic címűben találkoztam vele először, viszont azóta volt szerencsém a Go Go 70s és a The Sword with no Name c. filmekhez is. Remélem, nem baj, ha reklámozom őket egy kicsit.
[spoiler]Go Go 70s: (Hajrá ’70-es évek!) 2008. október
A diktatúra idején a hetvenes évek második felében tetőzött a koreai szórakoztatóipar feletti kormányzati ellenőrzés.
Miközben a lázadó tinédzserek számára a farmer és a gitár vált státuszszimbólummá, már csak a központilag jóváhagyott népzene és a helyi mulatós, a trot szólt a rádiókból.
Rockbanda legyen a talpán, amelyik túléli ezt az időszakot. A film a mára jórészt elfeledett Devils együttesnek állít emléket.

ismertető: http://www.azsiafilm.hu/ismertetok/kore ... lship-2008

trailer: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... fiQIunCb0#!
http://www.youtube.com/watch?v=5HNBdhm8 ... _embedded#!

videó: http://dfiles.eu/files/q85ivrlse/
http://www.asiatorrents.me/index.php?pa ... c0f7e581d7

magyar felirat: http://www.azsiafilm.hu/magyar-felirato ... -go-go-70s

The Sword with no Name: (A névnélküli kard) 2009. szeptember
A történet az 1800-as évek végén, a Joseon-dinasztia végnapjaiban játszódik.
A zavaros politikai helyzetben az oroszok és a japánok egyaránt gyarmatosítani akarják Koreát. Moo-myoung (jelentése névtelen, fénytelen) fejvadász szerelmes lesz Ja-young kisasszonyba.
Gojong király, Joseon utolsó királya nőül veszi a hölgyet, aki Myeongseong néven lesz királyné. Moo-myoung a személyi testőreként próbál közelebb kerüni hozzá.
Daewongun, a királyné apósa (az igazi hatalom birtokosa) beleegyezik, hogy orgyilkosok végezzenek a királynéval. Moo-myoung-on a sor, hogy megvédje a szeretett nőt.

trailer: http://www.youtube.com/watch?v=LLoJdQ8xlfg

videó: http://www.asiatorrents.me/index.php?pa ... ee5f002469

magyar felirat: http://www.opensubtitles.org/hu/subtitl ... eo-reom-hu[/spoiler]

gilnis

Postby gilnis » Sat Apr 05, 2014 3:14 pm

biri66 wrote: Remélem, nem baj, ha reklámozom őket egy kicsit.

Hú, de nem ám! Az egyik jobban hangzik, mint a másik! Köszönöm a sok linket!

A What's Up c. sorozatban tettek említést a Devils nevű együttesről. Nem hittem, hogy az tényleg egy létező volt, nem csak a fantázia szüleménye! :O
ImageImageImage

Freya95

Postby Freya95 » Sat Apr 05, 2014 6:41 pm

Biri, köszi a filmajánlókat, nagyon megszerettük ezt a színészt a történet folyamán, érdekelne a többi filmje is, majd belekukkantok! :roll

Itt a következő két rész, a 7.-et én, a 8.-at Minmiya fordította! :lol

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Apr 05, 2014 7:30 pm

Sziasztok Freya és Minmiya ! ! ! Hálásan köszönöm a 7. és 8. részek feliratát.

Freya95

Postby Freya95 » Mon Apr 07, 2014 4:59 pm

Nagyon szívesen!
Most utol is értük az adást, itt a következő két rész :lol
Ezekben már megjelent No Min Woo is, aki már a My girlfriend is a gumiho című doramában is belopta magát a szívembe, és a hangja, hát valami gyönyörű :wub:

<iframe width="400" height="225" src="//www.youtube.com/embed/SGRqugiuSB4" frameborder="0"></iframe>

gilnis

Postby gilnis » Mon Apr 07, 2014 5:17 pm

Hű, hát ez gyors volt! :clap:

Kíváncsi leszek, No Min Woo negatív vagy pozitív karaktert kapott-e. :)
ImageImageImage

nb76

Postby nb76 » Mon Apr 07, 2014 5:24 pm

Sziasztok, jelentős hátrányt halmoztam fel, nagyon szépen köszönöm az eddigi feliratokat! Remélem, hamarosan utol tudlak érni benneteket. :D

onna

Postby onna » Mon Apr 07, 2014 7:09 pm

gilnis wrote:Hű, hát ez gyors volt! :clap:

Kíváncsi leszek, No Min Woo negatív vagy pozitív karaktert kapott-e. :)

Szia Gilnis,
A szereposztás szerint bandavezért alakít, bár ettől még lehet a történetben pozitív karakter Különösen azért, mert nem gengszeter banda, hanem egy énekes banda
feje.
:whistling: :cry: :whistling: :cry:

:flamed: :clap: :flamed: Kedves Freya és Minmiya,
Csatlakozom a többiekhez és én is köszönöm a fordítást. Még nem néztem bele, gyűjtögettem maratonozáshoz. Bár ki tudja, :doh: most hogy már több mint a fele elkészült, lehet, hogy nekiugrok az eddigi részeknek én is követni fogom ahogy adás után fordítjátok. A jó és izgalmas krimiket nagyon szeretem, még ha meg is spékelték egy kis időutazással. :scratch: :scratchchin:
Last edited by onna on Thu Apr 24, 2014 11:11 am, edited 2 times in total.

gilnis

Postby gilnis » Mon Apr 07, 2014 7:57 pm

Én nem bánom, ha negatív lesz. :D Úgyis Jo Seung Woo lesz az ügyeletes hősöm, érzem. :wub: :mrgreen: Ha már itt tartunk, Jung Gyeo Woon-t pedig az ügyeletes képmutató genyónak tippelném, de nem bánnám, ha tévedek. :roll Mostanában láttam a History of a Salaryman-t, remek volt benne! :thumleft: Egyszerre utáltam, haragudtam rá, drukkoltam neki, és sírva röhögtem rajta. :tv:

Onna, nem szereted az időutazósat? Pedig annyira jó sztorik vannak köztük. :thumright:

Freya, nagy ügyesen lehagytam a köszönömöt, szóval köszi mindkettőtöknek! :D
ImageImageImage

ranna

Postby ranna » Mon Apr 07, 2014 9:44 pm

Kedves Freya és Minmiya! Köszönöm a feliratokat! :D Olyan gyorsak vagytok , hogy 4 résszel lemaradtam :-( . Holnap okvetlen bepótolom. Szenzációsak vagytok!! csak a mai friss rész árválkodik felirat nélkül :D :D
Biri! köszönöm a film ajánlásokat. Már töltöm is le őket. Cho Seung Woot a Classicon kívül csak a Horse Doctorban láttam, és nagyon megkedveltem. God's Giftben is remek párost alkot Lee bo Younggal.
Nagyon jó, izgalmas ez a sorozat,ha belekezd az ember nehéz félbe hagyni.

Freya95

Postby Freya95 » Tue Apr 08, 2014 5:08 pm

Nagyon szívesen mindenkinek!

Gilnis,
No Min Woo nagy talány (már nagyon vártam én is, hogy ne csak említés szintjén legyen benne, mint a kislány... hmm "bias-a"), de hát őt mindenképpen szeressük, tény, hogy a hangjával még jobban feldobja a sorozatot!
Cho Seung Woo szerintem itt mindenki szívébe belopja magát. :wub: Jung Gyeo Woon-ről itt még nekem nincs nagyon kialakult véleményem. Mondjuk az egész sorozat olyan, hogy nem merek senkiről véleményt alkotni, mert aztán a következő percben kiderül, hogy fordul a kocka, és amit eddig hittem, már nem is áll olyan szilárd lábakon. :unsure: :D

Nb76
sebaj, a lényeg hogy itt vagy! Majd a végén remélem kapunk élménybeszámolót, hogy mennyire tetszett! :)

Onna,
tényleg nagyon izgalmas, csak ajánlani tudom, hogy nézz bele, már csak 3 hét a végéig, remélem tudjuk tartani a tempót, és gyorsan fordítani. Amúgy nincs a soriba semmi supernatural, meg fantasztikus hókuszpókusz az időutazás kapcsán, így ez ne rémisszen el :lol

Ranna,
nagyon szívesen.
Nekem is tervben van a Horse doctor, csak eddig még nem jutottam oda, de most mivel nagyon megkedveltem itt Cho Seung Woo-t, valószínűleg hamarabb sorra kerül, mint gondoltam :roll

gilnis

Postby gilnis » Tue Apr 08, 2014 5:33 pm

Freya95 wrote: Jung Gyeo Woon-ről itt még nekem nincs nagyon kialakult véleményem.

A 10. részre sem? :w00t: Juj, de jó!! :cheers:
ImageImageImage

Freya95

Postby Freya95 » Tue Apr 08, 2014 5:53 pm

gilnis wrote:
Freya95 wrote: Jung Gyeo Woon-ről itt még nekem nincs nagyon kialakult véleményem.

A 10. részre sem? :w00t: Juj, de jó!! :cheers:

Igen, kicsit fura, de mondom, hogy már itt nem merek ítélkezni. :D Majd a végére kitalálom, hogy mit gondoljak róla...
Persze nem egy kedvenc szereplőm, az biztos... Az Cho Seung Woo és Baro (aki nagyon meglepett, mert még nem láttam semmi másba, ha jól tudom az Reply 1994-ben játszik még, de nagyon meglepett, hogy milyen jó. Először mondjuk úgy gondoltam a róla kialakított véleményem alapján, hogy valami cuki szerepet fog kapni, talán épp ezért ütött még jobban :roll )

onna

Postby onna » Tue Apr 08, 2014 9:04 pm

Onna,
[spoiler]tényleg nagyon izgalmas, csak ajánlani tudom, hogy nézz bele, már csak 3 hét a végéig, remélem tudjuk tartani a tempót, és gyorsan fordítani. Amúgy nincs a soriba semmi supernatural, meg fantasztikus hókuszpókusz az időutazás kapcsán, így ez ne rémisszen el :lol [/spoiler]
Szia Freya,
Szeretem a sci-fit, abszolút nem zavar az időutazás, sőt. Bár én is kipróbálhatnám.
Cho Seung Woo-ra kíváncsi vagyok, még egyetlen filmjét sem láttam. Neki kell - ránézésre - a vagánynak, a rossz fiúnak lennie. Kíváncsi vagyok a krimire, már letöltöttem az eddig adásban lement részeket. Előre is köszönöm. :goggle: :w000t: :goggle: :w000t:

ranna

Postby ranna » Tue Apr 08, 2014 10:45 pm

Sziasztok! Hát izgalmakból,fordulatokból nem volt hiány. Mire úgy gondolom, hogy kezd egy kissé kibogozódni a történet, akkor egy újabb csavarral ismét elveszítem a fonalat. Vannak néhányan kiknek a szerepe még nagyon homályos.
Remek sorozat, egy pillanatra sem lehet unatkozni..

Freya95

Postby Freya95 » Mon Apr 14, 2014 6:06 pm

Sziasztok!
Elkészültem a következő résszel :)

Már korábban is hozhattuk volna, de sok dolog összejött, (öhm, őrült fangörl módjára Teen Top koncert előtti héten nem nagyon tudtunk koncentrálni... :lol :wub: :P )
A héten még elkészül a 12. rész is, és az ehetiekkel is igyekszünk majd.

szaboildiko50

Postby szaboildiko50 » Mon Apr 14, 2014 7:02 pm

Szervusztok!

Köszönöm szépen a God's.... 1-11 részének a feliratait és a letöltési lehetőséget is. Üdv: Ildikó

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Apr 15, 2014 10:47 am

Sziasztok Freya és Minmiya ! ! ! Hálásan köszönöm a 9. 10. és 11. részek feliratát.

Summi

Postby Summi » Wed Apr 16, 2014 5:38 pm

Szia Freya :D

már egy ideje szemezgetek ezzel a sorozattal , egy kicsit el voltam havazva , de milyen jó , h itt a tavaszi szünet és végre nézhetem is :cheers: :lol:
izgatottan várom , milyen lesz itt Jung Gyu Woon karaktere :wub:

Freya nagyon köszönöm a feliratokat ügyesek és gyorsak vagytok , kívánok további sok sikert ^^

gilnis

Postby gilnis » Wed Apr 16, 2014 9:17 pm

Freya, nagyon köszönöm a 11. részt!! :)

Summi wrote:izgatottan várom , milyen lesz itt Jung Gyu Woon karaktere

Ugye, hogy na ugye!! 8) De egyébként mind a négy főszereplő csodás! :heart: A férjet játszó Kim Tae Woo-t is kb. imádtam a That Winter The Wind Blows-ban! :salut:

Most már nagyon eszem a kefét, hogy láthassam ezt a sorozatot! :w00t:
ImageImageImage

Summi

Postby Summi » Thu Apr 17, 2014 1:05 pm

gilnis wrote:Ugye, hogy na ugye!! 8) De egyébként mind a négy főszereplő csodás! :heart: A férjet játszó Kim Tae Woo-t is kb. imádtam a That Winter The Wind Blows-ban! :salut:

igen igen Jung Gyu Woon a kis kedvencem a History óta <333 jó szuper jó a forgatókönyv , izgalommal és titokzatossággal teli kis sorozat lesz , majd meglesem ezt a szépfiút Kim Tae Woo-t :P Lee Bo Young akire még nagyon kíváncsi vagyok ... :D

Freya95

Postby Freya95 » Mon Apr 21, 2014 7:03 pm

Sziasztok! :)
Csak most került fel a 12. rész, a többi még folyamatban van, de igyekszünk vele.
Most sok dolog jött össze, szünetben nem nagyon értünk rá. (Meg itt volt ez a kompkatasztrófa, aminek a gondolata eléggé megviselt, így nem nagyon bírtam rávenni magamat arra, hogy ilyet fordítsak) De a héten reméljük, már meglesz!

gilnis

Postby gilnis » Mon Apr 21, 2014 7:13 pm

Köszönöm a 12. részt. :)
Csak nyugodtan legyetek, hiszen még a koreaiak is velünk együtt izgulnak a tévék előtt, hogy mi lesz a befejezés. Nem vagytok lemaradva.
ImageImageImage

Summi

Postby Summi » Tue Apr 22, 2014 6:09 am

Szia Freya :D

Köszönöm a 12. rész feliratát is , ne aggódj a tempóval nagyon jól haladtok ^^ :heart:

Nézem ám, elég jól elhúztam már a sűrűjében vagyok , őrült jó sorozat az már biztos , ha végig kitart ez a színt emelem kalapom a forgatókönyvíró és a színészek előtt .. :notworthy:
hihetetlen mit játszik itt Lee Bo Young egyik ámulatból a másikba esem , pedig láttam már pár szerepben , de itt igazán nagyot alkotott <333 a kislány is tüneményes nagyon megszerettem <333
jaj ki ne hagyjam a "zseni" nyomozót se brutál jó ő is sajnálom szegényt a szíve tele sebekkel ...

onna

Postby onna » Tue Apr 22, 2014 3:25 pm

Szia Freya, Minmiya, Asami,
Nagyon köszönöm az eddigi fordításokat. Rárepültem a történetre, kíváncsi vagyok a folytatásra. :dance: :w000t: :dance: :w000t: :dance: :w000t:
[spoiler]A szívdöglesztő rendőrt alakító Jung Gyeo Woon - Hyun Woo Jin (nyomozó, Soo Hyun első szerelme) gyanúsan viselkedik, mint aki felsőbb parancsra dolgozik talán épp az elnöknek, hogy a halálbüntetést visszahozzák. Talán épp ezért történnek ezek a rémségek, hogy a politikai célját elérje. (Jó volt az utalás, ahogy az elnök- Kang Shin Il alakításában - nagypapa a halál maszkot viselte az unokája előtt). Mivel a tévében a vitapartnere épp az az ügyész, aki a halálbüntetés ellen harcol, látványosan kitervelik, hogy annak a gyerekével akarnak célt elérni, adás alatt, hogy minél több néző lássa. Szerintem a tévé-program vezetői is benne vannak, hogy növeljék a nézettséget, adás közben nem jellemző, hogy ilyen hosszan ráhangolódjanak egy ügyre, mert hiszen van egy adásidő is. Még ha a programban dolgozó riporter gyerekéről is van szó. Aki egyébként elég lazán jár be a munkahelyére, csak akkor, ha a saját ügyében akar kideríteni valamit s mégis mindenki milyen készségesen áll hozzá, ami nem jellemző.

Jo Seung Woo - Ki Dong Chan (magánnyomozó) nagyon jól játszik. Bár ennyi verés után, amit ha tényleg kapna, már nem lenne egy épp csontja sem. Igazi jutalomjáték ez a hálás szerep - mint rendíthetetlen nyomozó, a magányos férfi, akire szép nők vágynak, de ő csak magának él meg a hivatásának, még akkor is, ha már elbocsátották a rendőrség kötelékéből - természetesen megtévesztő módon, más hibáját rásózva. Hiszen ebben a részben kiderült, hogy a rendőrnyomozó Hyun Woo Jin lőtte le az unokaöccsöt véletlenül, mégis társa ellen vallott, hogy a kedves papa ne veszítsen a büszkeségéből. Vajon megtudjuk, hogy ki a főnyomozó papája és milyen szerepet játszik a történetben?.:sleeping:
Lee Bo Young -mint Kim Soo Hyun vagyis a mindenre kész anya szerepe szerint néha egy kicsit túl van írva, - nagyon merész és nagyon erős (én egy pillanatig sem tudnék egy kézben tartani egy akkora baromi nagy férfit, aki az emeletről lóg, nemhogy még le is szidják, hogy miért engedte el a kezét) de nagyon jól játszik. Várható, hogy eltávolodik a férjétől teljesen és összejön a magánynyomozóval - legalábbis szurkoljunk nekik, hogy így legyen. :sleeping:
Én súgnék nekik,:nuts: hogy nézzék már meg a Snack banda vezérének tetőterében talált doboz tartalmát, meg menjenek el a kamera javító fényképészhez, hogy elkérjék a filmet, amiről képet csinált, s amit odaadott a gyereknek. :sleeping: Vajon előkerül a jósnő még, aki a megölt leány anyja? :nuts: Vajon kiderül, hogy nem a báty ölte meg a nyomozónk első szerelmét, csak azért mondja, mert nem tudta megmenteni a gyilkosától? :nuts:
Fogadni mernék, hogy politikai gyilkosságokról van szó és akik elkövetik, olyan bűnözők, akiket azzal hitegetnek, hogy elengedik a büntetésüket, ha elvégzik ezt vagy azt a "munkát" de utána halálra ítélik őket közlekedési balesetnek álcázva a kivégzésüket. :scratch: :scratch: :scratch: :idea: :scratch: :scratch: :scratch: [/spoiler]

gilnis

Postby gilnis » Wed Apr 23, 2014 10:00 am

No hát, kedves Freya,
tegnap éjjel elkezdtem nézni, és nem is tudtam vele egykönnyen leállni. :D Eddig csak az olvasott nemzetközi vélemények, a megérzés és a színészek korábbi munkái dicsértették velem a sorozatot, de most már tanúsíthatom, hogy nagyon-nagyon jóóóó! :cheers:
Lee Bo Young a második részben olyan de olyan elképesztőt alakított! :w000t: Önmagában csak azért díjat érdemelne! :heart:

A feszültség óriási, a harmadik rész végén kb. meghűlt bennem a vér... :| :fear: pedig nagyon nem szokásom ennyire beleélni magam egy filmbe.

Remek megoldás, hogy az egyik pillanatban még az izgalmaktól, idegességtől ugrál a szívem, a következőben viszont oldják a feszültséget a humoros szitukkal. :thumleft: De ez semeddig sem tart, máris váltanak vissza az izgalomhoz. Félperc nyugalma sincs az embernek! :O Általában az arcomra fagy a mosoly... :rofl: :w00t: :shocked: :goggle: :crazy: :fear: :fear: :O :D :lol :rofl: ------ Röviden így tudom leírni, mi történik velem!

Dong Chan nagyon tetszik! :cheers: Annyira szeretetreméltó, kedves, melegszívű! :wub: A sok szörnyűség még jobban kiemeli az értékességét. :thumleft: :heart:
Jo Seung Woo alakítása kiváló, semmivel sem marad el Lee Bo Young-é mögött, csak az ő szerepe más jellegű. Imádom a tájszólását! :mrgreen: Ha ezt így folytatja, még a végén meg akarom majd nézni a Horse Doctor-t, holott sem a történelmi, sem az 50 részes sorozat nem az én világom! :lol
ImageImageImage

Najang

Postby Najang » Wed Apr 23, 2014 1:31 pm

gilnis wrote:No hát, kedves Freya,
tegnap éjjel elkezdtem nézni, és nem is tudtam vele egykönnyen leállni. :D Eddig csak az olvasott nemzetközi vélemények, a megérzés és a színészek korábbi munkái dicsértették velem a sorozatot, de most már tanúsíthatom, hogy nagyon-nagyon jóóóó! :cheers:
Lee Bo Young a második részben olyan de olyan elképesztőt alakított! :w000t: Önmagában csak azért díjat érdemelne! :heart:

A feszültség óriási, a harmadik rész végén kb. meghűlt bennem a vér... :| :fear: pedig nagyon nem szokásom ennyire beleélni magam egy filmbe.

Remek megoldás, hogy az egyik pillanatban még az izgalmaktól, idegességtől ugrál a szívem, a következőben viszont oldják a feszültséget a humoros szitukkal. :thumleft: De ez semeddig sem tart, máris váltanak vissza az izgalomhoz. Félperc nyugalma sincs az embernek! :O Általában az arcomra fagy a mosoly... :rofl: :w00t: :shocked: :goggle: :crazy: :fear: :fear: :O :D :lol :rofl: ------ Röviden így tudom leírni, mi történik velem!

Dong Chan nagyon tetszik! :cheers: Annyira szeretetreméltó, kedves, melegszívű! :wub: A sok szörnyűség még jobban kiemeli az értékességét. :thumleft: :heart:
Jo Seung Woo alakítása kiváló, semmivel sem marad el Lee Bo Young-é mögött, csak az ő szerepe más jellegű. Imádom a tájszólását! :mrgreen: Ha ezt így folytatja, még a végén meg akarom majd nézni a Horse Doctor-t, holott sem a történelmi, sem az 50 részes sorozat nem az én világom! :lol

Szia Freya, Minmiya és Asami ! :D

Nagyon köszönöm Nektek az eddigi feliratokat! :notworthy: :clap:

Mint Gilnis is írta, nem lehet abba hagyni!!!! :tv: :sweat: :clap: :thumright:

Olyan izgalmas, :sweat: és teli fordulatokkal, hogy muszáj újabb és újabb részt nézni... :sweat:

gilnis wrote:Lee Bo Young a második részben olyan de olyan elképesztőt alakított! :w000t: Önmagában csak azért díjat érdemelne! :heart:

Én sírtam, annyira megható volt. :heart:

Jo Seung Woo, imádni való, :heart: tényleg van tájszólása, :D de szeretem, pont ezért olyan jellegzetes a hangja. :thumleft: Én a Horse Doctort már háromszor megnéztem, nagyon tetszett. :heart: :cheers:

Gilnis, csak ajánlani tudom!!! :D :thumleft:
Last edited by Najang on Wed Apr 23, 2014 3:50 pm, edited 2 times in total.
Image

asami-nana-fansub

Postby asami-nana-fansub » Wed Apr 23, 2014 3:27 pm

Én is nagyon remélem, hogy ez a sorozat nem maradhat díj nélkül. Remélem Daesang díjjal is gazdagodik Jo Seung Woo vagy Lee Bo Young, bár mindkettőjük megérdemelné teljes mértékben.
[spoiler]Koreában már lement, szerencsémre sikerült végig nézni élő adás közben. Bár nem nagyon kedvelem a drámákat, de az olyan sorozatokat mint ez, vagy amiben gyerekek vannak szívesen nézek, és szégyen vagy nem, annyira beleélem magam a helyzetbe, vagy annyira meghat, hogy sírnom kell. Ezzel a sorozattal sem volt másképp. Biztosan elő fogom venni még párszor és megnézni, még akkor is, amikor saját családom lesz. Egyszerűen elképesztő volt, gyönyörű, és megható.[/spoiler]
Legutóbb akkor éreztem ekkora hiányt, amikor a IHYV-nek vége lett és az Itazura na Kiss Love In Tokyonak.
Örülök, hogy végül Freya, Minmiya és én ezt választottuk.

onna

Postby onna » Wed Apr 23, 2014 6:20 pm

gilnis wrote:[spoiler]Dong Chan nagyon tetszik! :cheers: Imádom a tájszólását! :mrgreen: Ha ezt így folytatja, még a végén meg akarom majd nézni a Horse Doctor-t, :lol
[/spoiler]
Nekem is nagyon tetszik a játéka, a beszéde, jóllehet nem tudtam, hogy tájszólásban beszél.:w000t: :w000t: :w000t: :heart: :heart: :heart: :w000t: :w000t: :w000t: Jó nektek, hogy ezt is észlelitek, mert így még érdekesebb. A Horse dr-ra még én sem szántam rá magam, de ezek után kénytelen leszek őt benne megnézni.
Az a jó, hogy a fórumon ajánlotok filmeket, színészi alakításokat, amire felfigyelhetünk és így gyarapíthatjuk a jó mozizásunk örömét. Köszönöm neked is, hogy felhívtad a figyelmet.
: :idea: :tv: :idea:

gilnis

Postby gilnis » Wed Apr 23, 2014 6:42 pm

Asami, egyetértek. Bravúrosan játszanak, de az év végi díjátadóra már senki sem fog emlékezni erre a sorozatra. Ez elég szégyen, ami azt illeti... :glare:

Lee Bo Young már kapott egy Daesang-ot az I Hear Your Voice-ért, nagyon megérdemelten. :salut:

A félreértések elkerülése végett tisztázzunk valamit. Én úgy értettem, hogy Dong Chan beszél tájszólással, vagy legalábbis nem a standard koreai illetve szöuli nyelven, és nem pedig a színész Jo Seung Woo. Tehát utóbbi csak és kizárólag ebben a sorozatban, ebben a szerepében beszél így, de egyébként nem, és ez benne a rendkívüli. Mert olyan természetességgel teszi, mintha világéletében így beszélt volna. :thumleft: Észre lehet venni, hogy kicsi más szavakat használ, illetve feltűnő a sajátos cuki hanghordozása is. :mrgreen: Megzabálom! :heart:
ImageImageImage

Najang

Postby Najang » Wed Apr 23, 2014 7:16 pm

gilnis wrote:
A félreértések elkerülése végett tisztázzunk valamit. Én úgy értettem, hogy Dong Chan beszél tájszólással, vagy legalábbis nem a standard koreai illetve szöuli nyelven, és nem pedig a színész Jo Seung Woo. Tehát utóbbi csak és kizárólag ebben a sorozatban, ebben a szerepében beszél így, de egyébként nem, és ez benne a rendkívüli. Mert olyan természetességgel teszi, mintha világéletében így beszélt volna. :thumleft: Észre lehet venni, hogy kicsi más szavakat használ, illetve feltűnő a sajátos cuki hanghordozása is. :mrgreen: Megzabálom! :heart:

Nem csak ebbe a sorozatba beszél így Jo Seung Woo, :D a Horse Doctorba, úgyan így beszélt! :roll :thumright:

Én nem tudtam azt a sorozatot megunni, Bumcibogyó, olyan remek és humoros fordítást csinált hozzá, :notworthy: :thumright: hogy hangosan nevettem, :w000t: a naiv, de mégis élcelődő beszólásain. XD :clap: Maga a történet is nagyon jó, a hercegnő , eszméletlenül játsza a " hisztist " :rofl: zabálni való - a macskájával. :lol

[spoiler]<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/b35kDT5tXWk" frameborder="0"></iframe>[/spoiler]

Egy kicsit hasonlít a Palota ékkövére, :heart: ami szintén nagy kedvencem, és az volt a legelső! :notworthy: :heart: :thumright:

Már a 7. résznél járok, :tv: :sweat: de nem volt eddig még 1 perc " üres " járat se! :thumleft: :cheers: :clap: Se semmi szokásos klisé.. :cheers: :clap:

Még egyszer, nagyon köszönöm az élvezetes feliratot!!! :notworthy: :clap:
Last edited by Najang on Wed Apr 23, 2014 8:17 pm, edited 1 time in total.
Image

gilnis

Postby gilnis » Wed Apr 23, 2014 7:27 pm

Akkor az is egy szerep kedvéért történt, mert tudom, hogy hallottam már Jo Seung Woo-t "rendesen" beszélni.

Én közben elérkeztem a 6. rész végére, és megint egy lélegzet-visszafojtós jelenetet vészeltem át. :goggle: :salut:

A helyzet változatlan: Soo Hyun-t csodálom, Dong Chan-t imádom. :D :heart:

Asami, LOL:

Image
(Credit to Soompi)

gilnis

Postby gilnis » Thu Apr 24, 2014 9:28 am

No comment....

Image :wub: Aki nézi a sorozatot, úgyis arra gondol, amire én.... :)

onna

Postby onna » Thu Apr 24, 2014 11:06 am

gilnis wrote:. [spoiler] Dong Chan beszél tájszólással, vagy legalábbis nem a standard koreai illetve szöuli nyelven, és nem pedig a színész Jo Seung Woo. Tehát utóbbi csak és kizárólag ebben a sorozatban, ebben a szerepében beszél így, de egyébként nem, és ez benne a rendkívüli. Mert olyan természetességgel teszi, mintha világéletében így beszélt volna. :thumleft: Észre lehet venni, hogy kicsi más szavakat használ, illetve feltűnő a sajátos cuki hanghordozása is. :mrgreen: Megzabálom! :heart:
[/spoiler]
Így is ugyanaz az eredmény: le a kalappal aki ezt a különbséget észreveszi. Gondoltam, hogy nem a színész beszél tájszólással, mert arról a szokásáról általában a színi képzőben leszoktatják vagy legalábbis tudatosítják, hogy az általános nyelvet használja, mert különben kinevetnék. Magyarországon sem jellemző, hogy egy színész vagy bemondó tájszólással beszéljen mindig, csak ha a szerepe azt megkívánja. De ez már részletkérdés. Az tuti, hogy a film nagyon jó, izgalmas, fordulatos, igazi krimi a javából, tele meglepetésekkel és várható még további sok-sok fordulat is. Ezért alig várom magyar felirattal a folytatást. Tegnap este persze már nem bírtam (cérnával) magammal és megnéztem végig angolul. Úgyhogy én most már újrázni fogok. Megéri többször is megnézni. :thumright: :thumleft: :thumright: :thumleft: :thumright: :thumleft:

gilnis

Postby gilnis » Thu Apr 24, 2014 10:15 pm

Írtam korábban, hogy Jo Seung Woo lesz az ügyeletes hősöm - nagyon így lett! :heart:

Az egyik koreai riporter úgy fogalmazott, hogy "a God's Gift (= Isten ajándéka) valódi ajándéka az a boldogság, hogy Jo Seung Woo-val együtt lehetünk", akit oly ritkán látni sorozatokban.
Ennél jobban már nem is érthetnék vele egyet! :salut: :wub:

Image Hát nem szépek? :wub:

Najang

Postby Najang » Fri Apr 25, 2014 6:09 am

Hát sajnos a végére értem. :-( :scratch:

Nem is tudom, hogy láttam-e valaha koreai sorozatok közül, ebbe a műfajba, ennyire lebilincselő, fordulatos, kiszámíthatatlan és feszültséggel teli zseniális történetet. :unsure: :sweat: Halál komoly, hogy a Kb: 100-150 körüli sorozat megnézése után, még tudtak, " ÚJAT " produkálni, ezek után már szóhoz se jutok. Éjjel fejeztem be, de meg KELL most újra néznem, és ha végig meg lesz a magyar felirata, újból. :thumright: :scratch: :whistling:

Azon meg teljesen le vagyok döbbenve, :crazy: hogy mennyire kicsi volt a nézettsége! :O :blink

Lehet, hogy azért, mert ez a dráma aztán tényleg, nehezen emészthető, és talán az egyszeri megnézése nem is elég a megértéséhez.. :scratchchin: :goggle: :scratch: :whistling:
Last edited by Najang on Fri Apr 25, 2014 8:44 am, edited 3 times in total.
Image

gilnis

Postby gilnis » Fri Apr 25, 2014 8:02 am

Teljesen egyetértek, hogy abszolút újszerű! Azon gondolkodom viszont, hogy nem bonyolították-e egy kicsit túl. :unsure: Kezdek izgulni, hogy az utolsó rész után is elégedett leszek-e. :unsure:

Az alacsony nézettsége meglepett. :O Meg mertem volna rá esküdni, hogy tök magas, és azért nem nézte senki a vele egy időben futó Beyond the Clouds-t (másik címén Full Sun-t). Annak is rettenetesen alacsony volt, és amilyen szinten dramatikus az a történet, azt nem is csodáltam. De akkor mit néztek az emberek? :scratch:

Szerintem a God's gift nem nehezen emészthető, legalábbis a 13. részéig, ahol tartok. Összetett, nagyon szerteágazó a történet, az igaz, de pont azt tartom benne a rendkívülinek, hogy annak ellenére, hogy tele a fejem a százezer kérdéssel, mégis jól követhető, és úgy néz ki, választ is kapunk majd mindenre. Nem elvontak vagy nehezen érthetők a problémák, és egyáltalán nem olyan tragikus a helyzet, mint amire a rövid ismertetőjéből következtetni lehetne. Bátran nézzék meg minél többen! :)

A Dong Ho-t és Young Gyu-t alakító színészek valami elképesztően élethűen játszanak! :w00t: Folyton egyik ámulatból a másikba esem! Nemcsak a főszereplők, itt mindenki remekül alakít! :thumright: A történet pedig idáig szuper, csak el ne kiabáljam... :goggle:

Tudtok valamit arról, hogy készítenek hozzá special részt?
ImageImageImage

Najang

Postby Najang » Fri Apr 25, 2014 8:40 am

gilnis wrote:Teljesen egyetértek, hogy abszolút újszerű! Azon gondolkodom viszont, hogy nem bonyolították-e egy kicsit túl. :unsure: Kezdek izgulni, hogy az utolsó rész után is elégedett leszek-e. :unsure:

Szerintem a God's gift nem nehezen emészthető, legalábbis a 13. részéig, ahol tartok. Összetett, nagyon szerteágazó a történet, az igaz, de pont azt tartom benne a rendkívülinek, hogy annak ellenére, hogy tele a fejem a százezer kérdéssel, mégis jól követhető, és úgy néz ki, választ is kapunk majd mindenre. Nem elvontak vagy nehezen érthetők a problémák, és egyáltalán nem olyan tragikus a helyzet, mint amire a rövid ismertetőjéből következtetni lehetne. Bátran nézzék meg minél többen! :)

A Dong Ho-t és Young Gyu-t alakító színészek valami elképesztően élethűen játszanak! :w00t: Folyton egyik ámulatból a másikba esem! Nemcsak a főszereplők, itt mindenki remekül alakít! :thumright: A történet pedig idáig szuper, csak el ne kiabáljam... :goggle:

Hát igen Gilnis, a 13. részig.... :whistling:

gilnis wrote:Teljesen egyetértek, hogy abszolút újszerű! Azon gondolkodom viszont, hogy nem bonyolították-e egy kicsit túl. :unsure: Kezdek izgulni, hogy az utolsó rész után is elégedett leszek-e. :unsure:

Ebben teljesen egyetértek veled!!! :unsure: :whistling: Már mint a túl bonyolításra gondoltam, én innentől érzem, nehezen emészthetőnek, :scratch: :whistling: ezért is nézem meg újra, de sokkal lassabban. :goggle:

Én is csak ajánlani tudom, :thumright: hogy minnél többen nézzék meg, és aztán jó volna kibeszélni, kinek mi volt a meglátása. :roll :whistling:

Borzasztó kíváncsi vagyok Gilnis, ha a végére érsz, hogy Neked mi a véleményed! :unsure: :D

Akár PM-ben, is nagyon szívesen olvasnám! :thumleft: Mert tényleg, meg esz a fene...annyira érdekel! :roll Sokat agyaltam, :scratch: de még se jutottam határozott " elképzelésre " :blink

Úgy gondolom, hogy Te is már rengeteg sorozatot láttál, a hozzászólásaid alapján, :thumleft: ezért is bízok abban, hogy majd Te..... :D [spoiler] megfejted a rejtélyt. :unsure: :salut: [/spoiler] :roll
Image

Najang

Postby Najang » Fri Apr 25, 2014 9:26 am

gilnis wrote:

Ezt én is osztom :cheers: a színészek, de tényleg mind, :heart: rendkívüli beleéléssel játszák a karaktereket! :clap: :thumright:

A kislány, :heart: őstehetség! :notworthy: :clap: Kim Yoo Bin - Han Saet Byul :D :heart:

Remélem, díjözönt fognak kapni!!! :cheers: :D
:clap: :notworthy:

Ezt olvastam:

https://www.facebook.com/godsgift14days

[spoiler]Сузи В. Dong Chan is alive and this Monday will be have a 17 episode.
április 23., 16:23[/spoiler]

Bár csak igaz lenne! :cheers:
Image

onna

Postby onna » Fri Apr 25, 2014 6:24 pm

Najang wrote:Tudtok valamit arról, hogy készítenek hozzá special részt?

Kedves Najang,

Bár csak igaz lenne az a 17. rész.
Örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel! Mint korábban is írtam és sok mindenre tippeltem, a film annyira fordulatos, hogy részben sem jött be. Az ilyen filmeket szeretem, amelyek nem klisékből állnak össze és előre már lehet tudni akár a szöveget is. Én is láttam már több száz filmet, ha belegondolok, volt benne elég sok ötlet, fordulat, felbukkanó indokok, okok, okozatok, múltbéli történések bogozása, talányok megfejtése, ahogy végignéztem a sorozatot ugyanúgy, mint Te. Ezért meg kell - és meg lehet - nézni többször is. Ezért is várom a magyar fordítást.
Azt, hogy a nézettsége alacsony, én is furcsállom, pedig minden adott lenne, hogy nézettebb legyen. (Lehet, hogy ha a bandavezért a Big Bang Dragonja alakította volna, akkor magasabb lenne a nézettség, bár ki tudja.)

Ezeket a forgatási szünetben felvett jeleneteket találtam:
http://youtu.be/MUZtS0M8kLQ
http://youtu.be/7Ne1Ag9ZD5c
http://youtu.be/n3TC73Rcfa4
http://youtu.be/k8XSLW7K-Ss
http://youtu.be/NiIACFjSK_g ez nagyon jó, ahogy gitározás közben elhúz felettük egy helikopter és beint a gitárral egy pá-t neki

Najang

Postby Najang » Fri Apr 25, 2014 6:54 pm

Kedves Onna! :D

Most már elkezdtem nézni újra, még az elején járok, de nem értek sok mindent, talán kezdek belezavarodni? :scratch:

Ez érdekes, :lol pedig most " más szemmel nézem, " és még se értem jobban. XD :rofl:

Nem akarok olyat írni, ami spoileres.... :whistling:

Az biztos, hogy nagyon oda kell figyelni, :goggle: minden apró részletre - mert a későbbi cselekményekbe, számít !! :scratchchin:

De tényleg Gilnis jól fogalmazta meg, hogy kissé túl van bonyolítva, :sweat: de ettől függetlenül, zseniális agymunka!! :thumright:

Köszi a linkeket, megnézem őket. :-)
Image

onna

Postby onna » Fri Apr 25, 2014 9:29 pm

[quote="Najang"
Köszi a linkeket, megnézem őket. :-)[/quote]

Szívesen Najang :roll
Én majd a teljes filmet maratonban végignézem magyarul, addig pedig epizódonként ismétlek. Én is visszakerestem pl kabátra, nem értettem, miért pihen rajta a kamera. :whistling: :whistling: :whistling:

Najang

Postby Najang » Fri Apr 25, 2014 10:00 pm

onna wrote:Én majd a teljes filmet maratonban végignézem magyarul, addig pedig epizódonként ismétlek. Én is visszakerestem pl kabátra, nem értettem, miért pihen rajta a kamera. :whistling: :whistling: :whistling:

Na... :O és " miért pihent rajta a kamera??? " - mert én még most se tudom.. :lol

[spoiler]Ezen én is elgondolkoztam, a csuklóján véres volt, az lehetett a bárban a verekedéskor. :unsure: :scratch: De nem hiszem, hogy ezért... :whistling: vagy igen?

A piros csatot bedobta az akváriumba, emlékszel? Aztán később mégis a hátsó zsebébe volt... :unsure: :scratch:

Na, és kinek az emberei dobták bele a vízbe, a maffiózóké, vagy az ügyvéd bérelte föl azokat az embereket? :scratch: [/spoiler]
Image

gilnis

Postby gilnis » Sat Apr 26, 2014 1:56 am

onna wrote:Én is visszakerestem pl kabátra, nem értettem, miért pihen rajta a kamera. :whistling: :whistling: :whistling:

Ez egy nagyon jó kérdés. Ha rájöttél, légyszi, áruld el nekem is! :scratch:

Najang wrote:Borzasztó kíváncsi vagyok Gilnis, ha a végére érsz, hogy Neked mi a véleményed! :unsure: :D

Kezdem a rövidebbel.
[spoiler]Két epres csat van. Az egyik csat a végzetes éjszakán mindkét idősíkban kiesett Saet Byul hajából, Dong Chan megtalálta a földön, a zsebébe tette, és az eredeti idősíkban másnap reggel otthon érezte, hogy böki a hátsóját. Ez került az akváriumba. A második idősíkban nincs másnap reggel. :cry: A másik csatot a második idősíkban ha jól emlékszem a hűtőkocsis eset után szerezte meg. Gondolkodott rajta, vajon a "sajátja" korábban hogyan kerülhetett hozzá, és amikor nem tudta kitalálni, végül eldobta. Ezzel talán az esélyét is, hogy megakadályozza a helyzet megismétlődését. Bárcsak rájött volna előbb! :cry:

A vízbe a maffiózók dobták bele, de semmi sem zárja ki, hogy egyfelől a főnök feleségével kavarás miatt, másfelől az ügyész megbízásából akár pénzért.[/spoiler]
A befejező részben nincs semmiféle rejtély. Tudod, mi a nehezen emészthető? (Nagyon spoileres!)
[spoiler]A hülyeség! :cussing:
Bocs mindenkitől előre is, de a befejező rész kiborított. :faint:

Ez a történet teljesen világos, csak éppen egy akkora pofont érdemelnének a készítők, hogy leszáll a fejük! :x Nem lenne nagyobb, mint amekkorát mi kaptunk tőlük. Annyi kegyetlenséget, gonoszságot, igazságtalanságot, gyilkost, őrültet illetve félrevezető és hamis nyomot adtak nekünk, amennyit nem szégyelltek, és akkor EZZEL fejezik be?! :crazy:

Már lenyugodtam egy kicsit, de mélységesen csalódott vagyok! :( Miért kell a koreaiaknak tízből kilenc és félszer elszúrniuk a befejező epizódot?! Ez is annyira csúnyán összecsapott lett, hogy az nem is igaz! Szabályosan érezhető volt a jeleneteken, hogy sok minden ki lett belőlük vágva. Nem lennék meglepve, ha akár teljes jeleneteket is kihagytak volna.

Azt gondolom, pozitív dolog, ha szerteágazó és trükkös a történet, de a jóból is megárt a sok. A váratlan fordulatok és a vörös heringek mind-mind nagyon szépek egészen addig a pillanatig, amíg még úgy reagálok rájuk, hogy úristen, erre tök nem számítottam, de jó :w00t: és nem pedig úgy, hogy várjunk, most akkor mi történik, és miért? :blink Egyrészt ha ilyen sok esemény van, akkor kellett volna még további egy vagy két rész, hogy ne érezzem magam úgy, mint aki túlette magát. Tömény nézői félrevezetések egymás hegyén-hátán. Másrészt nagy szükség lett volna legalább egyetlen olyan részre, amiben már nincs semmiféle kamuzás, hanem végre rendet teremtenek a kialakult zűrzavarban. Amiben időt hagynak, és engedik, hogy kitisztuljon a fejünk, és megnyugodjunk, utána pedig kiélvezhessük, amit élvezni kell: a jók győzelmét és a rosszak megbűnhődését. A vége felé haladva egyre idegesebb is lettem, mert már láttam, hogy nem fogom megkapni, amire annyira vágytam. :(
A forgatókönyvírót sokkal jobban érdekelte, hogy minél jobban megtévesszen, minthogy kellően átgondolt, alátámasztott és szépen megmagyarázott legyen a tulajdonképpeni megoldás. Úgy értem, ránézünk egy tízéves fényképre, és máris rájövünk, hogy ki az elkövető? Nagyon zsenik vagyunk! :glare: Bezzeg előtte egy csomó részen át tévúton vittek minket ugyanazzal kapcsolatban. Vagy feltétlen muszáj volt még tíz perccel a legeslegvége előtt is azzal előállniuk, hogy eredetileg Dong Chan anyja a gyilkos? Simán bevettem! Miért is ne vettem volna, hiszen minden adott volt hozzá, és csak nem csapnak be még akkor is?! :goggle: Az meg aztán mindennek a teteje, ahogy Dong Chan a jóslathoz viszonyult mindenféle alap nélkül!!! :faint:
Én meg még egy bimbózó románcban reménykedtem... :nuts: De kit is érdekel az, csak hadd látnám, ahogyan szétrúgják a seggét annak a rohadt titkárnak és az elnök nyomorék fiának az anyjáéval együtt! :x Hogyan foszthattak meg ettől?! :x Annyira a szemtanúja akartam lenni, hogy a mocskok megkapják, amit érdemelnek! De annak még jobban, hogy Dong Chan és Soo Hyun boldogan fellélegezhetnek! :heart: Egy szépen lezárt befejezést akartam! Miért nem láthatom, amint Soo Hyun a lányára talál, és egy nagy ölelést kap ő is és Dong Chan is? Miért kell nekik az utolsó részt is cliffhanger-rel zárniuk?! :crazy: Na és mi történt a tetkóssal, Snake-kel, Jenny-vel? Woo Jin felébred-e? És Young Gyu műtétje? Mi lesz az ügyész apával és a halálbüntetés kérdésével? Miért is kell az elnöknek lemondania, amikor teljesen ártatlan, őt is csak hülyére vették. Számtalan dolog függőben maradt.

Dong Chan ügye egy külön misét megér. :goggle: :crazy: :faint:

Ugye két lehetőség van. Az egyik, hogy Dong Chan rájön, hogy fel kell áldoznia magát ahhoz, hogy vége legyen a balsorsnak. A másik, hogy szembeszáll a Sorssal, és túléli. Még egyszer le kell írnom, csessze meg az a francos cliffhanger! :crazy: :x Esete válogatja, a függőben maradt kérdésen múlik, de nagyon tudom utálni az ilyet! Most mindenképpen biztos választ akartam volna, legalább a végén, ha már egyszer az egész sorozat egy nagy átverés volt! Folyamatosan látszat, látszat, látszat, megtévesztés, megtévesztés, félrevezetés, félrevezetés!

A kevésbé valószínű, de nyilván sokkal szimpatikusabb végkifejlet, hogy Dong Chan életben marad. Akkor volt értelme a 14 napnak, legyőzték a Sorsot, a visszatérés valóban ajándék volt. A Végzetet nem lehet legyőzni (megváltoztatni), de a Sorsot igen. A kérdés, itt melyikkel álltak szemben.

A másik végkifejlet, hogy Dong Chan meghalt. Ez a sokkal valószínűbb, gondoljunk csak a sok búcsúzkodásra mindenkitől, a rákészülésére, a lelkifurdalására, a jövőre utalásokra, hogy nem láttuk őt többet élve. Abszolút ezt éreztették. Ráadásul a sorozatnak a producerei azt nyilatkozták, hogy még amikor csak a forgatókönyv előzetes vázlata volt kész, már akkor Dong Chan halálával számoltak. S ha ők azt mondják, meghalt...

Bár ha meghalt, az oltári marhaság! :hissy:

Vérezne a szívem, de rendben, haljon meg Dong Chan, HA SZÜKSÉGES, és annak VAN ÉRTELME! Itt? SZÓ SINCS RÓLA! Miután véget ért, vagy tíz percig csak néztem ki a fejemből, hogy WTF. :blink :blink :O :goggle: :goggle: :hissy:

Két dolog. Egyrészt az indok, másrészt a kivitelezés.

Indok:
Azért kellett visszamenniük két héttel korábbra, hogy Dong Chan megtudva az igazat öngyilkos legyen?! :hissy: Milyen egy ajándék ez?! :crazy: Micsoda kegyetlenség, lehetővé teszik neki, hogy feláldozhassa magát, amikor eredetileg is milyen igazságtalanul, érdemtelenül ölték meg... hát gyönyörű.... :x

Értem én: a tragikus véletlenek (és főleg a szemét cselszövések! :x) folytán Dong Ho is és Saet Byul is Dong Chan miatt ártatlanul veszítették el az életüket, ezért jár a második esély. Nekik, hogy életben maradhassanak, és Dong Chan-nak, hogy megismerve az igazságot jóvátegye a hibáit, és kiküszöbölje a véletleneket. Az új idősíkban minden meg is oldódik anélkül, hogy Dong Chan-nak meg kéne ölnie magát! Soo Hyun és az elnök megmentik Dong Ho-t, Dong Chan pedig ezúttal észrevette, hogy Saet Byul nagyon is él. Akkor hol itt a probléma?! Elhitették vele, hogy a kislány halott, de amikor kiderül, hogy mégsem, akkor gyorsan keressünk egy indokot, hogy "ja igen, mit is mondtál, Sors? Ha ő nem hal meg, akkor nekem muszáj?" Ne már, hogy 16 ilyen rész után még a bátyjánál is kevesebb esze legyen, és csak mert valaki egyszer mondott egy mondatot, amire Soo Hyun talán már nem is pontosan emlékszik, amiatt ő önként megöli magát?! :crazy: Miért csinálna ilyet?! Pont ő?! Egész sorozat alatt mást sem tettek, mint dacoltak az állítólagos Sorssal! Most akkor miért adja meg magát neki csak így?! Miért ne élhetnének mindketten?!

Különben is, mi ez a megvilágosodás? Miből gondolta, hogy a jóslatnak köze van az időutazáshoz? Miért ne lehetne annak más oka (is)? Vagy miből gondolta, hogy egyáltalán róla van szó a jóslatban? :crazy: Miért nem a tetkós kezűről, miért nem az elnök fiáról, miért nem a titkárról? Mire fel hiszi ő azt, hogy róla van szó?! De még ez is legyen (bár hatalmas baromság! :x) , de akkor az lett volna a minimum, hogy ezúttal Soo Hyun mentse ki őt a vízből! Azt kívánom, hogy az a hallható nagy csobbanás bár Soo Hyun lenne! :pray:

Miért lenne Dong Chan kötelessége feláldoznia magát?! :x Mi oldódik meg attól? Miért attól oldódna meg? Mert csak? Egy ember életénél ez nem válasz. Ráadásul a szándék abszolút megvolt! Az elején megmentette Soo Hyun-t, meghalt volna, hogy az építkezésen megmentse Saet Byul-t, és vállalta volna a halálbüntetést a bátyja helyett, ez nem volt elég?! Annyira gonosz ez a sorozattól! Egy átverés az egész, amit Dong Chan bevett, és amiatt egyszer már igazságtalanul megölték! Ő is ugyanolyan áldozat, mint a testvére és a kislány! Erre ő másodszorra sem úszhatja meg?! Miért nem?! És akkor még azzal a fájdalommal és bűntudattal öli meg magát, hogy miatta halt meg Saet Byul? Hirtelen nem is tudok ennél kegyetlenebb sorsot (ami pedig elkerülhető lenne!!!) a koreai sorozatok világából! :cry:

Kivitelezés:

A térdig érő vízbe mégis hogyan akarja beleölni magát? Sem a partról, sem a vízben állva nem lehet olyan nagyot ugrani, csobbanni, mint amekkorát hallottunk. De nem is ezek a legfontosabbak. Az alvó Saet Byul-t végig fogta a kezében!!! Nem kéne előbb kivinni a partra?! Ő viszont nem ment ki! S amíg még kifelé menne, Soo Hyun nem igaz, hogy nem érkezik meg! S ha megérkezik, nem igaz, hogy nem menti meg! Egyébként is a templomból vagy mi volt az, Saet Byul hogy az ördögben került ki az út közepére?!

Oké, hogy kiszámíthatatlan és eredeti akar lenni a sorozat, de ezzel az utolsó húzásával teljes mértékben kiábrándított magából. :( Annyira tetszett 15 részen át, és most itt ez a keserű íz a számban... :( [/spoiler]
ImageImageImage

Najang

Postby Najang » Sat Apr 26, 2014 1:48 pm

Gilnis wrote:A befejező részben nincs semmiféle rejtély. Tudod, mi a nehezen emészthető? (Nagyon spoileres!)
[spoiler]A hülyeség! :cussing:
Bocs mindenkitől előre is, de a befejező rész kiborított. :faint:

Ez a történet teljesen világos, csak éppen egy akkora pofont érdemelnének a készítők, hogy leszáll a fejük! :x Nem lenne nagyobb, mint amekkorát mi kaptunk tőlük. Annyi kegyetlenséget, gonoszságot, igazságtalanságot, gyilkost, őrültet illetve félrevezető és hamis nyomot adtak nekünk, amennyit nem szégyelltek, és akkor EZZEL fejezik be?! :crazy:

Már lenyugodtam egy kicsit, de mélységesen csalódott vagyok! :( Miért kell a koreaiaknak tízből kilenc és félszer elszúrniuk a befejező epizódot?! Ez is annyira csúnyán összecsapott lett, hogy az nem is igaz! Szabályosan érezhető volt a jeleneteken, hogy sok minden ki lett belőlük vágva. Nem lennék meglepve, ha akár teljes jeleneteket is kihagytak volna.

Azt gondolom, pozitív dolog, ha szerteágazó és trükkös a történet, de a jóból is megárt a sok. A váratlan fordulatok és a vörös heringek mind-mind nagyon szépek egészen addig a pillanatig, amíg még úgy reagálok rájuk, hogy úristen, erre tök nem számítottam, de jó :w00t: és nem pedig úgy, hogy várjunk, most akkor mi történik, és miért? :blink Egyrészt ha ilyen sok esemény van, akkor kellett volna még további egy vagy két rész, hogy ne érezzem magam úgy, mint aki túlette magát. Tömény nézői félrevezetések egymás hegyén-hátán. Másrészt nagy szükség lett volna legalább egyetlen olyan részre, amiben már nincs semmiféle kamuzás, hanem végre rendet teremtenek a kialakult zűrzavarban. Amiben időt hagynak, és engedik, hogy kitisztuljon a fejünk, és megnyugodjunk, utána pedig kiélvezhessük, amit élvezni kell: a jók győzelmét és a rosszak megbűnhődését. A vége felé haladva egyre idegesebb is lettem, mert már láttam, hogy nem fogom megkapni, amire annyira vágytam. :(
A forgatókönyvírót sokkal jobban érdekelte, hogy minél jobban megtévesszen, minthogy kellően átgondolt, alátámasztott és szépen megmagyarázott legyen a tulajdonképpeni megoldás. Úgy értem, ránézünk egy tízéves fényképre, és máris rájövünk, hogy ki az elkövető? Nagyon zsenik vagyunk! :glare: Bezzeg előtte egy csomó részen át tévúton vittek minket ugyanazzal kapcsolatban. Vagy feltétlen muszáj volt még tíz perccel a legeslegvége előtt is azzal előállniuk, hogy eredetileg Dong Chan anyja a gyilkos? Simán bevettem! Miért is ne vettem volna, hiszen minden adott volt hozzá, és csak nem csapnak be még akkor is?! :goggle: Az meg aztán mindennek a teteje, ahogy Dong Chan a jóslathoz viszonyult mindenféle alap nélkül!!! :faint:
Én meg még egy bimbózó románcban reménykedtem... :nuts: De kit is érdekel az, csak hadd látnám, ahogyan szétrúgják a seggét annak a rohadt titkárnak és az elnök nyomorék fiának az anyjáéval együtt! :x Hogyan foszthattak meg ettől?! :x Annyira a szemtanúja akartam lenni, hogy a mocskok megkapják, amit érdemelnek! De annak még jobban, hogy Dong Chan és Soo Hyun boldogan fellélegezhetnek! :heart: Egy szépen lezárt befejezést akartam! Miért nem láthatom, amint Soo Hyun a lányára talál, és egy nagy ölelést kap ő is és Dong Chan is? Miért kell nekik az utolsó részt is cliffhanger-rel zárniuk?! :crazy: Na és mi történt a tetkóssal, Snake-kel, Jenny-vel? Woo Jin felébred-e? És Young Gyu műtétje? Mi lesz az ügyész apával és a halálbüntetés kérdésével? Miért is kell az elnöknek lemondania, amikor teljesen ártatlan, őt is csak hülyére vették. Számtalan dolog függőben maradt.

Ugye két lehetőség van. Az egyik, hogy Dong Chan rájön, hogy fel kell áldoznia magát ahhoz, hogy vége legyen a balsorsnak. A másik, hogy szembeszáll a Sorssal, és túléli. Még egyszer le kell írnom, csessze meg az a francos cliffhanger! :crazy: :x Esete válogatja, a függőben maradt kérdésen múlik, de nagyon tudom utálni az ilyet! Most mindenképpen biztos választ akartam volna, legalább a végén, ha már egyszer az egész sorozat egy nagy átverés volt! Folyamatosan látszat, látszat, látszat, megtévesztés, megtévesztés, félrevezetés, félrevezetés!

A kevésbé valószínű, de nyilván sokkal szimpatikusabb végkifejlet, hogy Dong Chan életben marad. Akkor volt értelme a 14 napnak, legyőzték a Sorsot, a visszatérés valóban ajándék volt. A Végzetet nem lehet legyőzni (megváltoztatni), de a Sorsot igen. A kérdés, itt melyikkel álltak szemben.

A másik végkifejlet, hogy Dong Chan meghalt. Ez a sokkal valószínűbb, gondoljunk csak a sok búcsúzkodásra mindenkitől, a rákészülésére, a lelkifurdalására, a jövőre utalásokra, hogy nem láttuk őt többet élve. Abszolút ezt éreztették. Ráadásul a sorozatnak a producerei azt nyilatkozták, hogy még amikor csak a forgatókönyv előzetes vázlata volt kész, már akkor Dong Chan halálával számoltak. S ha ők azt mondják, meghalt...

Bár ha meghalt, az oltári marhaság! :hissy:

Vérezne a szívem, de rendben, haljon meg Dong Chan, HA SZÜKSÉGES, és annak VAN ÉRTELME! Itt? SZÓ SINCS RÓLA! Miután véget ért, vagy tíz percig csak néztem ki a fejemből, hogy WTF. :blink :blink :O :goggle: :goggle: :hissy:

Két dolog. Egyrészt az indok, másrészt a kivitelezés.

Indok:
Azért kellett visszamenniük két héttel korábbra, hogy Dong Chan megtudva az igazat öngyilkos legyen?! :hissy: Milyen egy ajándék ez?! :crazy: Micsoda kegyetlenség, lehetővé teszik neki, hogy feláldozhassa magát, amikor eredetileg is milyen igazságtalanul, érdemtelenül ölték meg... hát gyönyörű.... :x

Értem én: a tragikus véletlenek (és főleg a szemét cselszövések! :x) folytán Dong Ho is és Saet Byul is Dong Chan miatt ártatlanul veszítették el az életüket, ezért jár a második esély. Nekik, hogy életben maradhassanak, és Dong Chan-nak, hogy megismerve az igazságot jóvátegye a hibáit, és kiküszöbölje a véletleneket. Az új idősíkban minden meg is oldódik anélkül, hogy Dong Chan-nak meg kéne ölnie magát! Soo Hyun és az elnök megmentik Dong Ho-t, Dong Chan pedig ezúttal észrevette, hogy Saet Byul nagyon is él. Akkor hol itt a probléma?! Elhitették vele, hogy a kislány halott, de amikor kiderül, hogy mégsem, akkor gyorsan keressünk egy indokot, hogy "ja igen, mit is mondtál, Sors? Ha ő nem hal meg, akkor nekem muszáj?" Ne már, hogy 16 ilyen rész után még a bátyjánál is kevesebb esze legyen, és csak mert valaki egyszer mondott egy mondatot, amire Soo Hyun talán már nem is pontosan emlékszik, amiatt ő önként megöli magát?! :crazy: Miért csinálna ilyet?! Pont ő?! Egész sorozat alatt mást sem tettek, mint dacoltak az állítólagos Sorssal! Most akkor miért adja meg magát neki csak így?! Miért ne élhetnének mindketten?!

Különben is, mi ez a megvilágosodás? Miből gondolta, hogy a jóslatnak köze van az időutazáshoz? Miért ne lehetne annak más oka (is)? Vagy miből gondolta, hogy egyáltalán róla van szó a jóslatban? :crazy: Miért nem a tetkós kezűről, miért nem az elnök fiáról, miért nem a titkárról? Mire fel hiszi ő azt, hogy róla van szó?! De még ez is legyen (bár hatalmas baromság! :x) , de akkor az lett volna a minimum, hogy ezúttal Soo Hyun mentse ki őt a vízből! Azt kívánom, hogy az a hallható nagy csobbanás bár Soo Hyun lenne! :pray:

Miért lenne Dong Chan kötelessége feláldoznia magát?! :x Mi oldódik meg attól? Miért attól oldódna meg? Mert csak? Egy ember életénél ez nem válasz. Ráadásul a szándék abszolút megvolt! Az elején megmentette Soo Hyun-t, meghalt volna, hogy az építkezésen megmentse Saet Byul-t, és vállalta volna a halálbüntetést a bátyja helyett, ez nem volt elég?! Annyira gonosz ez a sorozattól! Egy átverés az egész, amit Dong Chan bevett, és amiatt egyszer már igazságtalanul megölték! Ő is ugyanolyan áldozat, mint a testvére és a kislány! Erre ő másodszorra sem úszhatja meg?! Miért nem?! És akkor még azzal a fájdalommal és bűntudattal öli meg magát, hogy miatta halt meg Saet Byul? Hirtelen nem is tudok ennél kegyetlenebb sorsot (ami pedig elkerülhető lenne!!!) a koreai sorozatok világából! :cry:

Kivitelezés:

A térdig érő vízbe mégis hogyan akarja beleölni magát? Sem a partról, sem a vízben állva nem lehet olyan nagyot ugrani, csobbanni, mint amekkorát hallottunk. De nem is ezek a legfontosabbak. Az alvó Saet Byul-t végig fogta a kezében!!! Nem kéne előbb kivinni a partra?! Ő viszont nem ment ki! S amíg még kifelé menne, Soo Hyun nem igaz, hogy nem érkezik meg! S ha megérkezik, nem igaz, hogy nem menti meg! Egyébként is a templomból vagy mi volt az, Saet Byul hogy az ördögben került ki az út közepére?!

Oké, hogy kiszámíthatatlan és eredeti akar lenni a sorozat, de ezzel az utolsó húzásával teljes mértékben kiábrándított magából. :( Annyira tetszett 15 részen át, és most itt ez a keserű íz a számban... :( [/spoiler]

Köszönöm Gilnis, a részletes véleményed, nagyon elgondolkodtató! :thumright: :scratch:

Végig olvastam többször is, és újranéztem a 16. részt, bár én nem tudok angolul, így csak webfordítóval szenvedtem.

A csalódottságod teljesen megértem, mert én is hasonlóan érzek. :cry: :alcoholic:

Nagyon spoileres!

[spoiler]Én szerintem a titkár tervelt ki mindent előre, több fajta variációra is felkészülve.
1, Pl: tudta, hogy Dong Chan ha alkoholt iszik, nem emlékszik jóformán semmire, de még valami van az agyával, úgy értelmeztem, mondták is, hogy mi. Téveszmék, képzelgések, megváltozott ítélőképesség, stb.... ( mikor erről beszélt az elnők feleségével, mutatta is az agyi felvételt )

Ezért mikor a vízbe sétál, egyre jobban az a meggyőződése, hogy ő neki kell meghalnia, eszébe jut az is, mikor a barátnőjét " dobták a vízbe " ott is önmagát látja... :scratch: Szóval van valami agyi rendellenessége tuti. Amiről, még maga sem tud.

2, Szerintem Dong Chant, és Saet Byult is a titkár emberei vitték azonos helyre, hogy majd Dong Chan, rátaláljon. ( ez mondta az elnők asszonynak is, közbe fényképeket készítenek, és elküldték az ügyvédnek )

Ezért mondta azt a telefonba, hogy "már tudom ki ölte meg Saet Byult, és magam fogom megölni. " Akkor utazott a buszon Soo Hyun, csak nem vette föl a telefont.
Bár ez a jelenet az első idősíkba volt, de a nagy csobbanást viszont ez magyarázza.

Ahogy a kocsiból nézi az ügyvéd, hogy Dong Chant bedobják a vízbe.

3, Én még arra is gondolok, hogy a második idősíkba, meghalt Saet Byul, Soo Hyun, és az anyja is. ( mikor a tengerparton sétálnak, nekem olyan érzésem volt, hogy csak a képzelet műve, a " szinek is olyanok voltak, mint egy negatív vagy régi fénykép" )

4, A kabáton, talán azért " pihent " a kamera, mert mikor sétál be a vízbe, Saet Byul belekapaszkodik egy gombjába, és leszakítja? ( na, ezt visszanézem )

5,
gilnis wrote:nagy csobbanás bár Soo Hyun lenne..

Lehet, hogy az is volt, :scratch: és kimentette Dong Chant is? :unsure:

Na, nem agyalok már, mert csak felidegesítem magam, :whistling: erre a befejezésre, aztán végképp nem számítottam. :glare:

Még valami, mikor kijön a börtönből a bátyja, akkora az öröm, és igaz háttal áll valaki, de az árnyéka jól látszik, :O nem lehet, hogy Dong Chan? :unsure: :whistling:
[/spoiler]
Image

KNG-fan

Postby KNG-fan » Sat Apr 26, 2014 2:23 pm

gilnis wrote:[...]Jo Seung Woo lesz az ügyeletes hősöm - nagyon így lett!

Jo Seung Woo a 2003-as Classic c. filmmel már nálam is feliratkozott...
a God's Gift sem maradhat ki, mint ahogy erősen ajánlott a The Horse Doctor/ The Horse Healer/ The King's Doctor is
bumcibogyó-riamara tolmácsolásában mindenkinek... és nem csak Jo Seung Woo miatt. :thumright:
http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_119767.htm

Freya95 köszönet a feliratokért, s különbejáratú saját folytatásos "hercegnőmesédért" is... :-) remélem, jó helyre címeztem :P

Hunny

onna

Postby onna » Sat Apr 26, 2014 2:51 pm

gilnis wrote:Hát ez az.

[spoiler]A vízbe a maffiózók dobták bele, de semmi sem zárja ki, hogy egyfelől a főnök feleségével kavarás miatt, másfelől az ügyész megbízásából akár pénzért.[/spoiler][/spoiler]
Másodjára már nem kavart a gengszter nejével, mert tudta, hogy az mivel járna.

[spoiler]Én is reménykedtem, hogy egymásra talál a két főszereplő, a megcsalt feleség és a rettenthetetlen ex-nyomozó - megérdemelték volna mindketten a sok hajcihő után. Ehelyett homályos parti kép: mama a leányával és a nagymamával beszélgetnek, mintha mi sem történt volna. :w000t: :w000t: :w000t: :w000t:
A csobbanás egy ekkora vízben, gyerekkel a kezében...??? Hisz nem vitte ki a partra és az anya sem ért oda még.[/spoiler]

[spoiler]Én meg még egy bimbózó románcban reménykedtem... :nuts:[/spoiler] Számtalan dolog függőben maradt.

[spoiler]Ugye két lehetőség van. Az egyik, hogy Dong Chan rájön, hogy fel kell áldoznia magát ahhoz, hogy vége legyen a balsorsnak. A másik, hogy szembeszáll a Sorssal, és túléli. [/spoiler]
[spoiler]De miért kellene feláldoznia magát? S ki a balsors? A miniszerelnök felesége vagy annak fia? Mikor kiderült mindez, a helyzetnek - végzetnek meg kellett volna változnia. Mert így értelmetlen volt a sok statiszta - akarom mondani gyanúsított halála. Így minden igazságtalan lett. Az egész, ahogy Dong Chan-nal elbántak és perifériára szorították, ahogy ő mindig helyt állt és segített önzetlenül és mégis mindig őt tartóztatták le, verték péppé- semmi értelme nem volt.
Egy jó krimi vége fel kell, hogy oldja a nézőt. Meg kell hogy oldódjon minden rejtély és a szenvedő alanyoknak felmentést kell adni: mint pl túlélés, szerelem, 10 év múlva a leányzó férje lesz stb....[/spoiler]

[spoiler][spoiler]Azért kellett visszamenniük két héttel korábbra, hogy Dong Chan megtudva az igazat öngyilkos legyen?![/spoiler] :hissy: [/spoiler]

[spoiler]Én nem öngyilkosságként értelmezem, hanem, hogy letelt az ideje, a küldetése és eltűnt.
De akkor viszont meg kellett volna valakinek menteni őt is.[/spoiler]

Kivitelezés:

[spoiler]A térdig érő vízbe mégis hogyan akarja beleölni magát? Sem a partról, sem a vízben állva nem lehet olyan nagyot ugrani, csobbanni, mint amekkorát hallottunk. De nem is ezek a legfontosabbak. Az alvó Saet Byul-t végig fogta a kezében!!! Nem kéne előbb kivinni a partra?! Ő viszont nem ment ki! S amíg még kifelé menne, Soo Hyun nem igaz, hogy nem érkezik meg! S ha megérkezik, nem igaz, hogy nem menti meg! Egyébként is a templomból vagy mi volt az, Saet Byul hogy az ördögben került ki az út közepére?![/spoiler]

[spoiler]ezzel az utolsó húzásával teljes mértékben kiábrándított magából. :( Annyira tetszett 15 részen át, és most itt ez a keserű íz a számban...[/spoiler] :( [/spoiler]
:whistling: :whistling: :whistling: [spoiler]Nálam is kivágta a biztosítékot a vége vagy helyesebben az utolsó rész.[/spoiler] :fight: :faint: :fight: :faint: :fight: :faint:

gilnis

Postby gilnis » Sat Apr 26, 2014 4:12 pm

Najang wrote:Nagyon spoileres!

[spoiler]1. Igen, a titkár tervelt ki, és szervezett meg mindent mindkét idősíkban. Kihasználta, hogy Dong Chan nagyon nem bírja az alkoholt. Azt sem tudja, mit csinál olyankor, és utóbb pedig minden kiesik neki. Mivel a testvére és a kislány apja ellentétes oldalon állnak (ugye mi tudjuk, hogy ez is csak látszólagos volt!), tökéletes balek és bűnbak lett. :pale:

Eredetileg az ügyész megkapta a fényképeket arról, ahogyan Dong Chan a vízbe öli a lányát, ezért ő felbérelte a maffiózókat, hogy tegyék ugyanazt Dong Chan-nal. Mivel ők a maffiafőnök felesége miatt amúgy is be voltak rá rágva, talán még pénzt sem kértek érte. :goggle:

Amikor a jelenben Dong Chan a vízben sétált, rájött, hogy amiket a rémálmainak vélt a barátnőjéről és a testvéréről a régmúltból, az valójában nem a barátnője és a testvére volt, hanem ő maga és Saet Byul. :pale: Hogy az első idősíkban, tényleg ő volt az, aki a vízbe dobta a kislányt, és ezzel megölte őt. Bár tudatosan nem emlékezett rá, de a tudatalattijában megvolt, hogy mit tett, ezért álmodott róla. Amikor pedig így másodszorra is "halva" találja Saet Byul-t, beugrik neki az emlék. Ez naná, hogy totál betesz neki, mert ne feledd, hogy közben nagyon részeg, és azt hiszi, hogy másnap kivégzik a testvérét is, vagyis ismét minden veszve van, és minden az ő hibája... (Persze nem is... :cry:)

A nagy csobbanásra nincs magyarázat. Eredetileg Dong Chan volt, de hogy most másodszorra mi vagy ki okozta, az titok marad. :unsure:

2. Amit a végén láttunk, nagymama, Soo Hyun és Saet Byul, az a 14 nap letelte után az új valóság. Az a jelen, az új jelen, és nem a múlt. Bár nem értem, miért lett olyan homályos a kép. :scratch:

3. A dzsekire nem jöttem rá, de lehet, hogy valahogyan a gombhoz van köze. De a gomb az egy ingről szakad le, nem? :unsure:

4. Nem derül ki, hogy a börtönből kiszabadulásakor ki áll a tesóval szemben. Woo Jin nem lehet, mert ő magasabb, mint az unokaöcsike, és különben is még a kórházban fekszik. Szerintem Dong Chan rendőrhaverja lehet, aki egész alacsony. De nem mutatják szemből, hogy azt higgyünk, amit akarunk. Elég mocsokság tőlük :glare: tekintve hogy minden egyéb jelenetből az árad, hogy Dong Chan meghalt. :([/spoiler]
Szia Hunny! :)
Egyebekről nem nyilatkozom, de hogy Jo Seung Woo ebben megint nagyon-nagyon fog tetszeni, az garantált! :wub: Szabályosan eggyé válik a szerepével, nem győzöm csodálni a játékát. Bravúros! :clap: Ahogyan pedig énekel.... elolvadok... :D :heart: :heart: :heart:

Szia Onna! :)

Azt hiszem, teljesen egy véleményen vagyunk.
[spoiler]Az első esetben több okuk is volt a maffiózóknak (a főnökük + az ügyész), ők intézték. A második esetben nem dobták vízbe, Dong Chan ment magától... :crazy:

Szerintem teljesen értelmetlen ez az önfeláldozás. A jóslatra nem adtak semmiféle magyarázatot. :x

A feleség volt a megbízó, de én mégis a titkárt vádolom az egészért. Attól, hogy kiderült az igazság, még ugyanúgy bekövetkeznek a dolgok. Saet Byul apja eredetileg is tudta, hogy valami nem oké az üggyel, és próbálta nyilvánosságra hozni. Részben azért is történt a baj a lányával. Szóval a tudás nem volt elegendő, meg kellett valahogyan álltani őket, hogy a változást elérhessék. Attól, hogy tudják, ki az igazi bűnös, még lazán kivégezték volna Dong Ho-t, ha az elnök nem lép közbe.
Dong Chan-nal piszkosul elbántak, az tuti. :hissy:

Teljesen egyetértek, én is a feloldást vártam volna, és a jó krimihez az is hozzátartozik, hogy a végén elkapják a bűnöst, és irgalmatlanul megbüntetik. Ehhez képest itt mi történt? Semmi! :x Csak hápogott az elnök, azzal sokra megyek! Mi lesz a feleséggel és a drogos ki-ha-én-nem fiacskával? Megnéznék egy családi vacsorát a történtek után.. Hogy akadna a torkukra az étel.... :glare:

Küldetésként felfogva sem sokkal jobb. :glare: Ő is épp olyan ártatlan volt, neki miért nem jár a boldog befejezés? :cry: Miért nincs joga az élethez? :cry: Rohadtul kellett volna az a megmentő! :x[/spoiler]
ImageImageImage

KNG-fan

Postby KNG-fan » Sat Apr 26, 2014 5:14 pm

Üdv. gilnis! :-)

Amire kíváncsi voltam, megkaptam... köszi... örömmel vettem, spoiler-t kerültem. :P

Hunny

Freya95

Postby Freya95 » Sun Apr 27, 2014 7:30 am

Sziasztok!
Először is, itt a 13. rész (lassan de biztosan, szégyenlem is magam rendesen, hogy nem hoztam hamarabb, de most összejöttek a dolgok. Reméljük a többi is hamarosan elkészül! ) :-)

Aztán meg, örülök, hogy megnőtt a kommentelők száma, egyre több embert foglalkoztat a sori, ami valóban megérdemli a figyelmet. Én még nem néztem végig, mert a fordítással együtt nézem (berögződött szokás) így az ujjam meg-meg remegett a spoilerek felett, de mondom, nem, kibírom. :lol

Az alacsony nézettséghez csak annyit, hogy az MBC-s drámák közül pont ebben az időben vetítették az Empress Ki-t, ami nagy szenzációnak volt most mondható, így valószínűleg azt nézték többen. (Én mondjuk még nem láttam egy részét sem, de tényleg azt mondják, hogy nagyon jó dráma).

Örülök, hogy mindenkit ennyire magával ragadott a dráma, és valahogy sejtettem, hogy Dong Chan mindenki szívébe belopja magát. Meg aztán Lee Bo Young is ezzel a szereppel nagyot alakított, meg a kislány is édes, és sorolhatnám a jobbnál jobb szereplőket.

Gilnis,
köszi a képeket, az, ahol Min Woo, Baro és a kislány van, nagyon édes, úgy hazavinném mindet.... :wub: , és bár még a sori végével kapcsolatban nem tudok mit írni, majd elolvasom a spoilereket, ha befejeztem :)

Najang,
Én is nagyon remélem hogy díjat kap a sori és a színészek is, mert tényleg nagyszerű alakítások vannak.
És szerintem is többször nézős lesz, én már a fordítás közben is néha belebonyolódok a dolgokba :lol

Onna,
Nem tudom, hogy lesz e 17. rész, lehet hogy jó lenne, ha lenne, már amit eddig ki tudtam hámozni, hogy milyen vége lesz... De eddig nem nagyon láttam ilyesmit sehol (de lehet, hogy csak rossz helyen kerestem)
És hogy magasabb lett volna e a nézettsége, G-Dragon-nal? Azt hiszem sosem tudjuk meg, (eredetileg a BEAST-es Gikwang játszotta volna, ha jól tudom) de aki nézi/nézte a sorit, szerintem nagyon meg van elégedve No Min Woo-val :wub:

Hunny,
Nagyon szívesen neked is :) (A horse doctor már nálam is nagyon érik, csak lenne több időm.. na majd nyáron... :) )
És a "különbejáratú saját folytatásos hercegnőmesém..." pár percig tényleg elgondolkoztam, hogy mire gondolsz, de aztán rájöttem, hogy nem rendelkezek túl sok hasonlóval, így nagyon szívesen :lol

Remélem mindenkinek írtam, aki írt... és még egyszer elnézést, amiért kicsit most összejöttek a dolgok, és néha ránézni sincs időm a topikra. De már csak három rész (vagy ha gyártanak még hozzá, akkor +1) és végre kész a fordítás!
Köszönöm mindenkinek aki írt :)

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Apr 27, 2014 10:15 am

Sziasztok Freya és Minmiya ! ! ! Hálásan köszönöm a 12. és 13. részek feliratát.

gilnis

Postby gilnis » Sun Apr 27, 2014 11:11 am

Szia Freya!

Köszi a feliratot. :) Mondanám, hogy szánom-bánom, amiért végignéztem, de nem. :P Tudtam, hogy úgyis így járok, ezért nem is álltam neki hamarabb. Ezt a sorozatot egyszerűen nem lehet nem végigmaratonozni! :w00t: Olyan óriási az izgalom, a feszültség, a megdöbbentő fordulatok, hogy csak akarok belőle még, Még, MÉG! :w00t: Aki meg bír vele állni, az egy hős! :cheers: :salut: VISZONT ennek ellenére pontosan az kellene, hogy szépen lassan nézze az ember, mert akkor jobban leülepednek a dolgok, könnyebben lehet visszaemlékezni a részletekre, a látszólag(!!!) kevésbé fontos momentumokra, és úgy érthetőbb lesz az egész. Még előre ki is lehet találni ezt-azt, bár ennél a sorozatnál nincs könnyű dolgunk. Egyáltalán nem szokványos! :thumleft:

Dong Chan-ra határozottan igényt tartok :wub: ha Soo Hyun-nak és Jenny-nek nem kell. :mrgreen:

A képeket szívesen. Ha nem zavar, akkor teszek még be. :)

Egyébként képzeld! Tudtam előre, hogy lesz benne No Min Woo, és mégsem ismertem föl! :w00t: :lol Tök jól lett kisminkelve! :thumright: Szándékosan nem teszek be róla képet, másnak is hadd kerekedjenek úgy a szemei, mint nekem! :cheers: Kár, hogy nem kapott túl nagy szerepet. :roll

Akiket korábban említettem:
Kim Tae Woo-t a férj szerepében, a That Winter The Wind Blows után ismét egy összetett, elég problémás karaktert alakított - kitűnően ezt hozzá kell tenni! :salut: Sajnáltam, nem értettem, mit akar, haragudtam rá, utáltam, agyon tudtam volna csapni, iszonyúan idegesített, végül megszántam. Elég szép ívet írt le az érzelmi skálán. :)

Jung Gyu Woon szintén jól hozta a nyomozót. Hogy a képmutató genyót eltaláltam-e vele kapcsolatban? :roll Aki megnézi, megtudja. :mrgreen: Az biztos, hogy ebben a szerepében sokkal egysíkúbb volt a hozzá viszonyulásom, mint a History of a Salaryman-ben. Csodálkoztam, hogy relatíve ő is keveset szerepel. Amilyen titokzatos forma, inkább a háttérben ügyködött... :whistling:

Baro-ról pedig nagyon-nagyon igazad volt!! Hihetetlenül jól játszott!!!! :w00t: :clap:

Ami a spoiler-eket illeti, nyomatékosan felhívom mindenki figyelmét, hogy véletlenül se olvassatok bele!!!! :O :O :O

Image

Képek - semmi spoiler:
[spoiler]Image Image

Image

Image

Image

Image[/spoiler]
Képek - korábbi részekből:
[spoiler]Image:wub: :heart: :wub:
Image :wub: :heart: :wub: :heart: :wub: :heart: :wub:[/spoiler]

Freya95

Postby Freya95 » Sun Apr 27, 2014 1:18 pm

Szia Gilnis!

Dettó ugyanígy érzek a szereplőkkel kapcsolatban.
Dong Chan-ra szerintem túl sok embernek lenne igénye, de azért majd igyekszünk nem összeveszni :D

No Min Woo... tényleg másképp nézett ki itt, jócskán volt rajta tényleg smink. Más volt, mint a My girlfriend is a gumiho-ba, ahol Lee Seung Gi lehetett bármilyen aranyos, én tuti, hogy emellett a szépfiú mellett voksoltam volna. (Bár a Full House 2-ből csak képeket láttam, de jót nevettem az EPIC frizurán, amit ott alkottak neki.... hmmm... :lol )
Attól függetlenül, itt is tökéletes a srác... Ilyenkor érzem azt, hogy már túl szép... Ha egy ilyen mellé állnék (és valami csoda folytán nem kapnék infarktust) akkor tuti h zavarban lennék, és az önértékelésem valahol a béka feneke alatt lenne :lol Öhm... de eltértem a témától, holott órákat tudnék róla áradozni :wub:

Hát a másik kettőt, a férjet és a nyomozót eddig még nem láttam semmiben, de itt lenyűgöztek. Valóban nem tudtam eldönteni néha én sem, hogy most mit kéne gondoljak róluk...
A férjet már az első résztől utáltam... valamiért legszívesebben megrángattam volna. A nyomozó tényleg nem volt gyakran vásznon, amit kicsit sajnáltam.

A kislány volt még nagyon édes. A The Princess's Man-ben is nagyon cuki volt, és itt látszik, hogy hosszabb és több szereppel is megbirkózik. Kíváncsi leszek, hogy ha felnő, milyen szerepeket játszik majd.

Baro meg... nekem is lehetne a legjobb barátom :roll

És még valami....
[spoiler] Az elmegyógyintézetben a srác, aki egy tanú volt, és a neoncsíkokat rajzolta... na én először őt nem tudtam hova tenni, pedig tudtam, hogy hol láthattam már, pedig olyan ismerős volt. Aztán rájöttem, hogy ő volt a Ghost-ban az egyik kiberzsaru, aki titkon fotókat csinált a Lee Yeon Hee alakította rendőrnőről, mert bejött neki :lol [/spoiler]

És képeket csak nyugodtan :P

gilnis

Postby gilnis » Sun Apr 27, 2014 5:04 pm

Micsoda pech, hogy Jo Seung Woo jobban szeret színpadon fellépni. A musical iránti rajongását maximálisan megértem :wub: csak így innen a világ túlfeléről elég nehéz figyelemmel kísérni.
Mit nem adnék egy olyan felvételért, amin Jo Jung Suk-kal és/vagy Oh Man Suk-kal közösen énekelnek! :w00t: :heart:

Image :wub: :wub:

A férjet elég nehéz volt követni, de a nyomozót idejekorán megfejtettem. :P

A Ghost-ot nem láttam, de Im Ji Kyu-t én is ismerem a Greatest Love-ból és a Queen of Reversals-ből. Azonnan felismertem. Tetszett a szerepe nagyon. Mellesleg kíváncsi lennék az autóból kik és hová vitték el.... :scratch:

A kislányt csak azért nem említettem külön, mert annyira magától értetődő, hogy ő szenzációs volt! :cheers: :heart: Kim Yoo Bin egy bűbájos született őstehetség! :salut:
Már az Oh! My Lady-ben is láttam, a Princess' Man-ben imádtam. Gyakorlatilag a szemünk láttára nő fel. El sem hiszem, hogy felnézek rá, miközben az anyja lehetnék. :w00t:

Képek róla:
[spoiler]Image
Image
Image[/spoiler]
Neki vajon hány oppája lehet már, akiket az ujja köré csavart? :mrgreen:
Apropó! Dong Chan-ért Saet Byul is jelentkezett... :rofl: :heart:

Image

KNG-fan

Postby KNG-fan » Sun Apr 27, 2014 7:40 pm

gilnis
Jo Seung Woo "színpadi hangja"... ha már említetted :-)

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/gNU0ZlxvNjg" frameborder="0"></iframe>

Hunny

Return to “Subtitles”