Loving You [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
zetkin94

Loving You [Hungarian Subs] (Complete)

Postby zetkin94 » Fri Mar 07, 2014 8:43 pm

Loving You

Image

Drama: Loving You / Szeretni téged
Hangul: 러빙 유
Műfaj : romantikus dráma
Rendezte: Keon-Jun Lee
Írta: Jong-Hyeon Kim
Csatorna: KBS
Bemutató: :2002. július 29.-szeptember 3.
Epizódok: 12

Rövid ismertető:

A történet Jeju szigeten játszódik. Jin Da-Rae kiment egy férfit a tengerből. Ezzel egyidőben elveszíti Apját, aki gyanús körülmények között egy szikláról zuhan a tengerbe. 1 évvel később Jin Da-Rae találkozik az általa megmentett férfival, Lee Hyukkal. Innen követhetjük nyomon a két fiatal életének alakulását.

Szereplők :

Park Yong Ha - Lee Hyuk
Eugene - Jin Da-Rae
Lee Yoo Ri - Cho Su-Kyong
Lee Dong Wook - Lee-Min
Kim Se Ah - Ahn Mi-Mi
Kim Ji Hoon - Choi Sung-Wook
Park Geun Hyung - Lee Elnök (Hyuk és Min apja)
Jung Dong Hwan - Jin igazgató (Da Rae apja)
Sun Woo Eun Sook - Da Rae anyja
Kim Gyu Chul - Kang igazgató
Jung Eun Pyo - Doe Hyong Geun

Hálás köszönet Posole-nek az angol feliratért, mely alapján a fordítás készült.
I'm very grateful to Posole for the english subtitles.

Magyarra fordította: Zetkin
Ellenőrizte és javította: Anyeze

Letöltési lehetőség :

A felirat ingyenes, ezért megkérek mindenkit, ne töltse fel máshová. Köszönöm.
Attachments
Loving you 11.srt
(35.8 KiB) Downloaded 372 times
Loving you 12.srt
(35.37 KiB) Downloaded 373 times
Loving you 10.srt
(37.74 KiB) Downloaded 370 times
Loving you 09.srt
(29.27 KiB) Downloaded 381 times
Loving you 08.srt
(36.49 KiB) Downloaded 374 times
Loving you 07.srt
(31.89 KiB) Downloaded 386 times
Loving you 06.srt
(36.61 KiB) Downloaded 388 times
Loving you 05.srt
(36.23 KiB) Downloaded 391 times
Loving you 04.srt
(35.29 KiB) Downloaded 404 times
Loving You 03.srt
(28.81 KiB) Downloaded 387 times
Loving You 02.srt
(36.18 KiB) Downloaded 410 times
Loving You 01.srt
(32.9 KiB) Downloaded 464 times
Last edited by zetkin94 on Sat May 10, 2014 8:16 pm, edited 17 times in total.
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Mar 07, 2014 8:44 pm

Jó szórakozást kívánunk az első részhez! :.-)
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

nb76

Postby nb76 » Fri Mar 07, 2014 9:01 pm

Kedves Zetkin és Anyeze, nagyon örülök az új projekteteknek, Eugene és LDW, jó kis páros, vittem is az első részt, és meg is nézem, amint lejött a raw. Szép hétvégét kívánok Nektek! :D

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Mar 07, 2014 9:05 pm

Szia Brigi!

Te aztán gyors voltál .-)
Épp még szerkesztgettem az oldalt. Örülök hogy itt vagy!
Neked is szép hétvégét!

nb76

Postby nb76 » Fri Mar 07, 2014 9:12 pm

Szia Zetkin, hát még nem fordult elő, hogy első legyek. Épp rápillantottam a Home oldalra, mert már rég jött e-mail a DA-ról, megláttam a címet és a neved, és tudtam, jó helyre jövök. :P Aztán megláttam a szereplőket és ennyi, egy újabb sori rabja lettem. Hah, édes rabság... :D

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Mar 07, 2014 9:16 pm

Remélem kitart 12 részen át :P
Mi tagadás, én is kíváncsi vagyok a sorira is és a színészekre is, hisz azért ez egy elég régi darab. Mindenki olyan fiatal, és olyan szerethető, na jó van kivétel :-)

anyeze

Postby anyeze » Fri Mar 07, 2014 9:18 pm

Drága Zetkin!

Jól választottál, gratulálok az első részhez! :-)
Image
Fordítások: Saimdang, Light's Diary; Hyde Jekyll, Me; The Master's Sun; It's okay that's love; Oh My Venus; Thank You; Feast of the Gods stb.

nb76

Postby nb76 » Fri Mar 07, 2014 9:25 pm

Hát én nem tudom abbahagyni már 2 éve, az tuti, csak egyre jobban belekeveredek.
Pont azért örültem, mert ilyen régi a film, Eugene-t és LDW-t is nagyon szeretem, kíváncsi vagyok, milyenek voltak ennyire fiatalon (na nem mintha most annyira öregek lennének :D ). A Doramax nehezen adja a rawot, nekem csak a Fischer műkszik, ott viszont várogatni kell 15 perceket. De nem baj, türelmes vagyok, mindent a mániámért :P

dolores953

Postby dolores953 » Fri Mar 07, 2014 9:27 pm

Kedves Zetkin

Nagyon köszönöm az újabb sorozatot , már nagyon kíváncsi voltam
mi lesz a következő alkotásod, ha nem haragszol én veled tartok :wub:
Anyezének pedig köszönöm a lektorálást. :unsure:
Még mielőtt elköszönnék, kedves Zetkin megnéznéd a D-Addicts letöltési
linket, azt hiszem erre a topicra mutat vissza. :unsure:

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Mar 07, 2014 9:28 pm

Drága Anyeze!

Nagy megkönnyebbülés hogy Neked is tetszik a választásom :-)
Kíváncsi vagyok a végén nem kell-e kukoricán térdepelnem majd ezért. :D :D :D
Nagyon szépen köszönöm itt is a segítségedet!!! :wub:

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Mar 07, 2014 9:35 pm

Kedves Dolores!

Számomra a megtiszteltetés, örülök Neked!
Nem igazán értem mire gondolsz, én nem innen töltöttem, de találtam egy ilyet :
[spoiler]http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_48724.htm[/spoiler]
Hogy él-e vagy sem azt nem tudom, de meg lehet próbálni. Kicsit lejjebb ott vannak részenként, ha jól látom.

Min Rin

Postby Min Rin » Fri Mar 07, 2014 9:41 pm

Drága Zetkin, hálásan köszönöm, hogy belefogtál ebbe a finom
csemegébe! Drága Anyeze, köszönöm szépen a javítgatást!
:notworthy: :clap: :heart:

Felhívnám a figyelmeteket Park Yong Ha-ra is, legemlékezetesebb sorozata a Winter Sonata ,
egyébként ő a főszereplő itt, sajnos a valós életben már csak emlék! :pale:

A másik kedvenc szereplőm, vagyis majd ezután lesz, az nem más, mint Kim Ji Hoon :wub: !
Image

gilnis

Postby gilnis » Fri Mar 07, 2014 10:07 pm

Köszönöm szépen, Zetkin, és sok örömet a fordításhoz! :)

Én elsősorban épp Park Yong Ha miatt :wub: vagyok rá kíváncsi. Min Rin megelőzött az említésével. Szerintem neki nem a Winter Sonata a legemlékezetesebb sorozata, de az igaz, hogy nagyot lendített a karrierjén. Az On Air beli alakításáért viszont díjat is nyert, az A Man's Story-ban pedig abszolút főszereplő, és a sorozat maga is egy remek alkotás. Sajnos még nem volt szerencsém mindent látni tőle, de ami késik, nem múlik. :heart:
ImageImageImage

Min Rin

Postby Min Rin » Fri Mar 07, 2014 10:25 pm

gilnis wrote:Köszönöm szépen, Zetkin, és sok örömet a fordításhoz! :)

Én elsősorban épp Park Yong Ha miatt :wub: vagyok rá kíváncsi. Min Rin megelőzött az említésével. Szerintem neki nem a Winter Sonata a legemlékezetesebb sorozata, de az igaz, hogy nagyot lendített a karrierjén. Az On Air beli alakításáért viszont díjat is nyert, az A Man's Story-ban pedig abszolút főszereplő, és a sorozat maga is egy remek alkotás. Sajnos még nem volt szerencsém mindent látni tőle, de ami késik, nem múlik. :heart:

Kedves Gilnis, lehet, hogy nem a Winter Sonata a
legjobb sorozata, de én eddig csak abban láttam, ezért nekem az a
legemlékezetesebb. Az A Man's Story-hoz van magyar felirat? Olyan sok
kedvenc van, nem győzöm követni őket!!!
:wub:
Image

gilnis

Postby gilnis » Fri Mar 07, 2014 10:34 pm

Min Rin wrote:Az A Man's Story-hoz van magyar felirat?

Van. :) Meg nem mondom hol, de az biztos, hogy elérhető helyen találtam. Valakinek a blogján, ha jól rémlik.
ImageImageImage

Min Rin

Postby Min Rin » Fri Mar 07, 2014 10:52 pm

gilnis wrote:
Min Rin wrote:Az A Man's Story-hoz van magyar felirat?

Van. :) Meg nem mondom hol, de az biztos, hogy elérhető helyen találtam. Valakinek a blogján, ha jól rémlik.

Köszi, akkor én is kutakodom, rémlett nekem is, hogy valahol van
felirat! :D

Kimera fordította, Etelka oldalán
található, csak én Csúzli címen
mentettem el! Akkor azt is elkezdem, nehogy hiányom legyen Park Yong Hából!
Last edited by Min Rin on Sat Mar 08, 2014 8:55 pm, edited 2 times in total.
Image

boci66

Postby boci66 » Fri Mar 07, 2014 11:14 pm

Kedves Zetkin!

Nem tudom van-e róla tudomásod - vagy ez volt az eredeti szándékod (bár nem nagyon hiszem) - hogy a felirat csak a regisztráltaknak elérhető, egyébként nem látszik. Gondoltam szólok, hátha nem így tervezted!

... és köszönöm, hogy újra fordítasz, jó páros vagytok!

Üdv. boci66

zetkin94

Postby zetkin94 » Sat Mar 08, 2014 7:18 am

Sziasztok, most csak egy gyors hozzászólás, aztán majd jövök :-)

boci66 wrote:Nem tudom van-e róla tudomásod - vagy ez volt az eredeti szándékod (bár nem nagyon hiszem) - hogy a felirat csak a regisztráltaknak elérhető, egyébként nem látszik. Gondoltam szólok, hátha nem így tervezted!

Kedves Boci 66!

Köszönöm, hogy szólsz. Sikerült ezzel a topik nyitással elrontanom valamit. Hogy mit azt még nem tudom, csak azt, hogy nincs ez így jól :-(
Sajna rossz helyre nyitottam a topikot, ezért nem is szerepel a feliratok indexében. Természetesen elérhetővé akarom tenni mindenki számára. A regisztrációs letöltés valószínűleg abból adódik, hogy a hely, ahová nyitnom sikerült, megköveteli ezt. Nem ismerem ilyen mélyen a DA-t.
Írok a Moderátornak, megkérem, hogy tegye át a rendes helyére, ha sikerül. Ha nem, akkor töröltetnem kell, és újra megnyitni. Sajnálnám ha újra kellene nyitni, mert elvesznének ezek a számomra kedves hozzászólások.
Kis türelmet kérek, és valahogy megoldom a dolgot.

boci66 wrote:... és köszönöm, hogy újra fordítasz, jó páros vagytok!

Nincs mit, már nekem is nagyon hiányzott, függő lettem. És a többivel is nagyon egyetértek :D

Min Rin

Postby Min Rin » Sat Mar 08, 2014 3:36 pm

Most már jó helyen van a topic! :w00t: :D :clap: :heart:
Image

zetkin94

Postby zetkin94 » Sat Mar 08, 2014 4:42 pm

Így van Min Rin SIKERÜLT!! :-) Hiába na, jó pap is holtig tanul.

Gilnis, nagyon szépen köszönöm! Ezek szerint még nem láttad ezt a sorit? Park Yong Ha-ról akkor olvastam, amikor a Master's-t készítettük, So Ji Sub-bal való mély barátsága kapcsán.
Most nem tudom miért és hogyan, de teljesen belém botlott ez a sori. Egyáltalán nem kerestem rá, csak jött valahonnan. Egyszerűen neki kellett álljak a fordításának, szinte rám kényszerítette magát. Tudod, nem nézek meg előre semmit, így van ez most is, de majd ha a végére érünk elmondok egy furcsa dolgot. Most még nem, mert lelőnék vele valamit.
Gondolom ha Neked megtetszik, előbb végzel majd vele, mint én. :-)

És ismét értékes információt adtál egy jó sorihoz. Köszi!

gilnis

Postby gilnis » Sat Mar 08, 2014 5:29 pm

Zetkin, még nem láttam, majd veled. :) Ha nagyon tetszik, vagy nagyon nem tetszik, akkor úgysem hagyom szó nélkül. Már ismersz. :mrgreen:
Így elsőre például nagyon érdekelne, miért 12 részes. Találkoztam már 2, 4 és 10 részes koreai sorozattal, de a 12 rendhagyó.

Park Yong Ha számomra különleges, mert ő volt a legeslegelső ázsiai színész, akivel megismerkedtem közvetlenül az előtt, hogy elindult volna nálam a dorama-őrület. Talán ha annak idején nem olvasok róla olyan szépeket, akkor nem nézem meg a Winter Sonatát, s ma nem lennék itt.

Az igazat megvallva a két említett sorozatát én sem láttam, csak nagyon-nagyon jó, dicsérő, elismerő kritikákat olvastam róluk. Mivel újabban Lee Bum Soo nálam a sok sláger közül az egyik :mrgreen: az On Air-t hamarosan műsorra is veszem. Két ilyen főszereplővel, mint ő és Park Yong Ha, látatlanban is minden bizalmam az övék.

Ahhoz képest, hogy Eugene milyen sok sorozatban szerepel, alig láttam még őt valamiben. :O Jó lesz faragni a lemaradásomból. :)

Ha nem tudnátok, hadd pletykáljak egy kicsit: Eugene és Park Yong Ha a való életben is egy párt alkottak. Ha netán eme sorozat forgatása idejében, akkor remek kis jelenetekben lesz részünk. :wub:
ImageImageImage

nb76

Postby nb76 » Sat Mar 08, 2014 6:34 pm

Szia Gilnis, köszi a pletyót, lehetett is érezni a színészek között a kémiát. :P

[spoiler]Jó volt ismét egy ilyen régebbi sorozatot nézni, más a hangulata, mint a maiaknak. Ez különösen régi, annyira fiatalok voltak még itt a színészek, nagyon jó volt látni őket. LDW-t alig ismertem meg ezzel a hajszerkezettel. Furcsa volt a cigizés is, ezzel még alig találkoztam koreai doramákban, inkább csak filmekben.
Sokminden történt az első részben, hiába, csak 12 rész van, fel kellett pörgetniük az eseményeket. [/spoiler]

Zetkin és Anyeze, nagyon köszönöm az első rész fordítását Nektek! :-)

mikaz

Postby mikaz » Sat Mar 08, 2014 8:08 pm

Szia Zetkin, s üdv Anyeze! Ha Ti így együtt,akkor már töltöm is. A Master's óta veletek vagyok. Zetkin örülök az új választásodnak. Szeretem a régebbi filmeket, s a téma és a szereplők is csalogatóak.
Úgy tűnik a korábban megadott link működni fog.
http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_48724.htm

Elindult, van seedelője.
Kitartást és jó kedvet hozzá! :D

zetkin94

Postby zetkin94 » Sat Mar 08, 2014 9:15 pm

Gilnis, ne tartsd vissza magad! :D Számomra is meglepetés lesz a történet. Nagyon izgalmas érzés várni, mi következik, és félni attól, el lesz-e "rontva" a vége, vagy sem.
Hogy miért 12 részes? Passz, fogalmam sincs, és azt sem ígérhetem Neked hogy utána olvasok. Hivatkozhatnék az időhiányra, de közelebb állok az igazsághoz, ha megmondom őszintén, nagyon ritkán szoktam a színészek magánéletének, és a filmek kulisszatitkainak utána olvasni. Pedig alapjáraton elég kíváncsi természet vagyok :-) és szívesen veszem, ha más megoszt velem érdekes pletykákat, videókat, stb...
Ezért örülök ha a topikon belül találkozom olyan társakkal, akik ezt megteszik.

Én azt az érzést, amit Neked Park Yong Ha adott, Lee Jun Ki-tól kaptam. Ő fertőzött meg.

Nem tudom mikor volt egy pár a két főszereplőnk, de (szigorúan annak aki látta az első részt!) a tájékozott doramázóktól kérdezném
[spoiler]Előfordult már egy sorozatbam, rögtön az első részben ilyesmi? :D
Ezt elnézve, lehet hogy egybeesett a forgatás, és a románc.
Image[/spoiler]

Brigi, ugye mennyire mások. Furcsa szőkés-barnának látni őket. De nagyon cukik. :-)

Mikaz, köszi, jó hogy jöttél :-) Nem ígérhetem hogy egy Master's lesz ez a sori, de ki tudhatja előre :-)

unni2011

Postby unni2011 » Sat Mar 08, 2014 9:49 pm

Kedves Zetkin!:-)
Most fedeztem fel, hogy újabb fordításba kezdtél. Én is szeretem a régebbi filmeket. :-) Épp a héten So Ji Sub kapcsán merült fel bennem ismét a kérdés, hogy vajon Park Yong Ha miért dobhatta el az életét....:O
A WS-t én is nagyon szerettem, de bevallom töredelmesen, hogy ott Bae Yong Jun-nak /Yon-sama/ drukkoltam, :wub: akit már szintén nagyon régen láttam.... hová tűnhetett?!
Köszönöm Neked és Anyezenek az első feliratot! :thumright: :cheers:
Image
ImageImageImage

babamama

Postby babamama » Sat Mar 08, 2014 9:52 pm

Kedves Zetkin és Anyeze!
Itt vagyok én is, a nevetek számomra garancia. :D :thumleft:
Csak a The Musical-t nem láttam még a fordításaitok közül. :blink
Érdekesnek tűnik a történet, tényleg jobbnál, jobb színészek, ezért úgy döntöttem Veletek tartok! :D
Nagyon szépen köszönöm az 1. rész fordítását! :salut:
[spoiler]
Ha nem gond, beszúrok egy kis technikai segítséget, én innen töltöm, és eddig elég gyors.
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2666618 [/spoiler]

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Mar 09, 2014 6:16 am

Sziasztok kedves Zetkin és Anyeze ! ! ! Örömmel tölt el mikor meglátom ,hogy ez a páros egy újabb sorozatot kezd el és ennyi hozzászólást nemhiába kaptok,személyetek és a miden kori választásotok és nem beszélve ahogy lefordítotok egy sorozatot,köszönöm nektek és hálával viszem az első rész feliratát.

nb76

Postby nb76 » Sun Mar 09, 2014 10:15 am

Nekem Lee Min Ho és Jung Yong Hwa volt a fertőzésforrásom, amihez aztán jött SSH és LDW és aztán mindenki, sztem már soha nem fogok kigyógyulni, de nem is akarok :P .

[spoiler]Hm, a csókjelenet. hát azt hiszem, az I Need Romance 1. szériáján kívül én sem láttam olyat, ahol az első részben ilyen csók - abban még ennél merészebb jelenetek is - csattan el. [/spoiler]

biri66

Postby biri66 » Sun Mar 09, 2014 11:05 am

Kedves Zetkin!
Gratulálok, hogy egy japán sorozat után koreainak is nyitottál topikot. :thumright: Észrevettem a nyitáskor, de utána hiába kerestem, és most már tudom, hogy miért. Örülök, hogy végül a helyére került.
Én is kedvelem a régebbi alkotásokat, van egy kis hamvas bájuk, amitől olyan szerethetők lesznek. Kívánom, hogy sok örömet szerezzen neked ez a fordítás! Anyeze javításban nyújtott segítségét is köszönöm.

Arra szerettem volna még felhívni a figyelmet, hogy az A Man's Story / Story of a Man / The Slingshot doramát Kimera fordította Egy ember története / A csúzli címen Etelka oldalán, de látom, hogy Min Rin már helyesbítette a hozzászólását.
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (61 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun Mar 09, 2014 11:19 am

Kedves Zetkin!
Köszönöm, hogy belekezdtél ebbe a kedves kis történetbe, nagyon megtetszett, szóval már töltöm is! :thumright:

A D-A-ról 17%-ig jött csak le, de innen is letölthető: http://doramax264.com/14956/loving-you-k-drama-2002/ (1fichier -nél, negyedóránként 1-1 rész lejön)
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

ranna

Postby ranna » Sun Mar 09, 2014 1:18 pm

Kedves Anyeze és Zetkin! Nagyon köszönöm az első rész feliratát! Nagyon megörültem újabb projektetek láttán. Park Yong Hwat kedvelem, dalait is szívesen hallgatom, nagyon nagy kár,hogy már jó ideje nincs közöttünk. A Story of Mant nem régen láttam , elsősorban Park Yong Hwa miatt kezdtem bele abba is,és nagyon tetszett. Az On Air lenne a következő-a Loving You után -amelyehez nagyszerű lenne, ha születne fordítás. Már jó ideje a gépemen van, s egyébként még 2011-ben elkészült az első 3 részhez a fordítás,de azóta sajnos áll. :-(

zetkin94

Postby zetkin94 » Sun Mar 09, 2014 9:30 pm

Unni, örülök hogy észrevetted. Ha van rá időd, és érdekel, szívesen látlak. :-)
Hogy ki miért dönt úgy és mikor, hogy elég, az egy fogós kérdés. Nem hiszem, hogy meglenne rá a válasz, de inkább nem is gondolok bele.

Babamama, zene füleimnek a hír, hogy velem tartasz. A The musicalt szívből ajánlom Neked. Nagyon szerettem azt a sorit, na és Choi Danielt :-)
Köszi a letöltési linkeket, be is tenném majd az elejére, csak megkérnélek benneteket, jelezzetek vissza jó-e a felirat a letöltött filmhez.

Vercsike kedves, mi pedig nagyon szépen köszönjük a szavaidat. Igazán jól esnek. Külön öröm ha a választásunk találkozik az ízléseddel. Mindig mosolyt csal az arcomra, amikor látom, hogy a köszönöm mellé, amit soha, sehol nem hagysz ki, már hozzászólás is társul. :-) Köszi, hogy itt vagy.

Brigi, Lee Min Ho fertőzésed hozzám is eljutott :-)
és milyen balga vagyok, látod? Nagyon szeretem az I need romance sorit, mégsem ugrott be.
Sokáig "betegeskedjünk" együtt, nem akarok még kigyógyulni :-)

Biri, köszönöm szépen a jókívánságaidat, és hasonlókat kívánok én is Neked a Merchant-hoz.

Vajandi, üdv. nálam! Gyere, várlak :-) Ha jó a felirat a linkedhez, írd meg légyszi, és akkor azt is kiteszem előre.

Ranna, nagyon szívesen. Most olvastam kicsit utána Park Yong Ha munkásságának, hogy azért mégis legyen róla némi fogalmam. Nagyon népszerű volt ez a fiú. Azt írják róla, nem csak tehetséges színész, hanem nagyon jó énekes is volt. Ő volt az első olyan színész, akiben minden egyben megvolt, a külső, a tehetség és a hang. Hatalmas sikert aratott Japánban, és a környező országokban a zenéjével.
Hátha valakinek épp a Loving you kapcsán jön meg a kedve az általad említett sorihoz. Ki tudja.....

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Mar 10, 2014 12:06 am

Jó a felirat hozzá, szerencsére, szóval rakjad ki szerintem is. Hét részt már le is szedtem, holnap leszedem a többit is, de most már ideje aludnom menni. :lol

zetkin94

Postby zetkin94 » Mon Mar 10, 2014 7:12 am

Vajandi, köszi a visszajelzést, már ki is tettem.
Közben eszembe jutott hogy Min-Rin is említette ezt az oldalt, de aztán megfeledkeztem róla. Hiába, ezek a helyes srácok elveszik az eszemet :-)
Min-Rin, köszönetem neked is, így utólag :-)

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Mar 10, 2014 7:41 am

A linkre nézz majd rá, azt hiszem a végén ott maradt az url szócska, emiatt nem jön be az oldal. :unsure:
Egyébként ezen a linken van 8 féle letöltési lehetőség (hotfile, rapidshare stb.), mindet kipróbáltam, és csak a "1fichier" működött, azt esetleg mögé írhatnád zárójelesen, mielőtt végigkattintgatnák a próbálkozók.... Egyébként szép hetet! :-)

zetkin94

Postby zetkin94 » Mon Mar 10, 2014 8:48 am

vajandi wrote:A linkre nézz majd rá, azt hiszem a végén ott maradt az url szócska,

Nem, az elejéről maradt le. Ez a kapkodás átka :-)
Köszi, és Neked is szép hetet!

lakanett

Postby lakanett » Mon Mar 10, 2014 10:13 am

Kedves Zetkin!

Most vettem csak észre, hogy új projektbe kezdtél.
Nagyon örülök neki! :D
Már akartam is kérdezni, hogy tervezel-e valamit, de megelőztél.
Jónak tűnik a választásod.
Mindenképp meg fogom nézni.

Szia,
Ancsa

babamama

Postby babamama » Mon Mar 10, 2014 4:22 pm

Babamama, zene füleimnek a hír, hogy velem tartasz. A The musicalt szívből ajánlom Neked. Nagyon szerettem azt a sorit, na és Choi Danielt :-)
Köszi a letöltési linkeket, be is tenném majd az elejére, csak megkérnélek benneteket, jelezzetek vissza jó-e a felirat a letöltött filmhez.

Kedves Zetkin!
Visszajelzek, nekem stimmelt az általam belinkelt verzióhoz az 1. rész felirata. :D

zetkin94

Postby zetkin94 » Mon Mar 10, 2014 7:21 pm

lakanett wrote:Már akartam is kérdezni, hogy tervezel-e valamit, de megelőztél.

Szia Ancsa, nem terveztem, csak megfogott :-)
Amit terveztem, az az lett volna, hogy megnézek jó pár doramát. Nagyon sok lemaradásom van. Na nem baj, majd lassacskán. Ha majd elkezded, remélem nyújt annyi élményt számodra, mint nekem a tieid :-)

zetkin94

Postby zetkin94 » Mon Mar 10, 2014 7:24 pm

babamama wrote:Visszajelzek, nekem stimmelt az általam belinkelt verzióhoz az 1. rész felirata. :D

Köszi, akkor már megy is a többi közé! :-)

KNG-fan

Postby KNG-fan » Mon Mar 10, 2014 8:36 pm

Zetkin wrote:nem tudom miért és hogyan, de teljesen belém botlott ez a sori. Egyáltalán nem kerestem rá, csak jött valahonnan"...

Kedves Zetkin :-) Örülök...
Ahogy elnézem a stáblistát, számtalan ismerősre bukkanhatunk...
bevallom őszintén, volt olyan, akit többször kellett "szembesítenem", mert nem hittem a szememnek...
pl. a My Girl főhősét (Lee Dong Wook-ot), alig ismertem fel első körben.
...és
Park Yong Ha kedves lénye, bája már örök...a Winter Sonata után, látni szeretném a Loving You-ban is.

Hunny

zetkin94

Postby zetkin94 » Mon Mar 10, 2014 9:33 pm

Szia Hunny!

Én pedig Neked örülök! :-)
Nekem is nehezemre esett felismerni ilyen fiatalon a színészeket. Először nagyon tartottam tőle, hogyan fog hatni rám az, ami a főszereplővel a való életben történt. Meg kell mondjam, észre sem vettem mikortól nem gondoltam már rá. Szeretem azt, amikor úgy játszik egy színész egy szerepet, hogy elfeledem ki is Ő, és csak az "ültetvényen dolgozó munkást látom". Ez az igazán jó színészek sajátja, ami örök érvényű.
Egyébként a SHARK-ban is nagyon jól játszó Kim Gyu Chul is szerepel benne, arra most nem emlékszem, hogy már az első részben is látható-e. Nagyon meglátszik rajta is ez a 11. év. Lehet, hogy rajtam is.... :-)

KNG-fan

Postby KNG-fan » Mon Mar 10, 2014 11:39 pm

Zetkin wrote:meglátszik rajta is ez a 11 év. Lehet, hogy rajtam is.... :-)

Áááá...a jelenlévők mindig kivételek :P

Megnéztem az első részt...az általad említett KGC. úgy tűnik, jelen esetben is a gonosz szerepére van kalibrálva :x
Park Yong Ha karaktere tetszik, a többit majd meglátjuk. :-)

Hunny

zetkin94

Postby zetkin94 » Thu Mar 13, 2014 7:41 pm

Hogy jobban megismerhessük a többieket is, itt a 2. rész. Jó szórakozást hozzá :-)

Min Rin

Postby Min Rin » Thu Mar 13, 2014 8:26 pm

Köszönöm szépen drága Zetkin a 2. részt! :thumleft: :wub:
Image

gilnis

Postby gilnis » Thu Mar 13, 2014 8:27 pm

Nagyon köszönöm, Zetkin! :heart: :)
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Thu Mar 13, 2014 8:31 pm

Köszi a 2. részt. :D

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Mar 14, 2014 7:32 am

Kedves Min Rin, Gilnis, And!

Nagyon szívesen.
Észrevettétek, hogy Hyuk-nak (mármint Park Yong Ha-nak), van egy érdekes szokása? Nekem nagyon tetszik :-)
És akkor egy kedves kép róla, azzal a bizonyos szokással.
Szeretem a dolgos férfiakat :D
Image
[[spoiler]Itt talán jobban látszik, bár nem olyan éles :-(
Image[/URL][/spoiler]

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Mar 14, 2014 8:00 am

Sziasztok kedves Zetkin és Anyeze ! ! ! Örömmel és hálámmal viszem a 2.rész feliratát.

nb76

Postby nb76 » Fri Mar 14, 2014 8:18 pm

Kedves Zetkin és Anyeze, nagyon szépen köszönöm a 2. rész feliratát!

[spoiler]Hyuk szokása nekem is tetszik, jó a fotó, Zetkin. :wub: Milyen fiatalok a színészek, annyira jó látni őket. Ez az álbarátnő már az első részben sem volt az igazi, de itt aztán kimutatta a foga fehérjét, szembe édi-bédi, de rögtön hátba szúr, ahogy elfordulsz. Az érdeklődési köre elég egysíkú, a pénz mozgatja :crazy: . Meg is van a főgonosz, akit utálni kell/lehet. Érdekes, hogy csak 12 részes a sorozat, gyorsabban történnek az események. Remélem, nem lesznek félreértések a végén történtek miatt. [/spoiler]

unni2011

Postby unni2011 » Fri Mar 14, 2014 8:39 pm

zetkin94 wrote:Nem tudom mikor volt egy pár a két főszereplőnk, de (szigorúan annak aki látta az első részt!) a tájékozott doramázóktól kérdezném
[spoiler]Előfordult már egy sorozatbam, rögtön az első részben ilyesmi? :D
Ezt elnézve, lehet hogy egybeesett a forgatás, és a románc.
Image[/spoiler]

A kérdésedre a válasz az, hogy igen. A Goddess of Marriage-ben igen, sőt még több is ennél, de sajnos mézesmadzagnak bizonyult. :mrgreen:
Kedves Zetkin és Anyeze, köszönöm a 2. feliratot is. :thumright: :cheers:
Image
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sat Mar 15, 2014 2:36 pm

Most néztem meg az első két részt, és eddig nagyon tetszik! :D Lee Dong Wook-ot én is alig ismertem meg, de nagyon örülök neki, nagy kedvencem. Eugene-t is igen kedvelem. Park Yong Ha-t eddig csak a Winter Sonata-ban láttam, örülök, hogy itt főszerepben is láthatom. Aranyosak a kisgyerekes jelenetek, és nem sajnálták tőlünk a mellkas-villantásokat sem... :mrgreen: Köszi a fordítást!

KNG-fan

Postby KNG-fan » Sat Mar 15, 2014 9:46 pm

vercsike wrote:Örömmel és hálámmal viszem a 2.rész feliratát.

...én is így! :-) (olyan aranyos!), és köszönöm Kedves Zetkin! :thumright:

Hunny

zetkin94

Postby zetkin94 » Mon Mar 17, 2014 8:41 pm

Kissé megkésve, de mindenkinek szívesen ez csak természetes. :-)

Brigi, hogy hogyan folytatódik, remélem nem baj, ha nem mondom el :-)

Unni, köszi, még azt a sorit sem láttam. Lenne mit bepótolni.

Andi, de jó, hogy ilyen sok kedvenced játszik benne. Remélem zsenge koruk ellenére is tetszeni fognak ebben is :-)

Kedves Vercsike és Hunny! Nagyon szívesen Nektek is, és igen, tényleg (olyan aranyos!)-ak vagytok :-)

f.ági

Postby f.ági » Tue Mar 18, 2014 7:39 am

Kedves Zetkin és Anyeze!

Köszönöm szépen az első két részt, várok, gyűjtök, de a végén csatlakozom. :-)

zetkin94

Postby zetkin94 » Tue Mar 18, 2014 5:42 pm

Kedves Ági!

Nagyon szívesen. És visszavárunk a végénél :-)

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Mar 21, 2014 6:39 pm

Jó szórakozást a 3. részhez :-)

Min Rin

Postby Min Rin » Fri Mar 21, 2014 6:42 pm

Drága Zetkin, hálásan köszönöm a 3. részt ! :notworthy: :heart:
Image

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Mar 21, 2014 6:48 pm

Kedves Min Rin, figyelmes és gyors vagy, mint mindig :-)
Nagyon szívesen!

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Mar 21, 2014 6:50 pm

Sziasztok kedves Zetkin és Anyeze ! ! ! Hálásan köszönöm a 3.rész feliratát.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Mar 21, 2014 7:32 pm

Nagyon köszi a 3. részt!! :lol

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Mar 21, 2014 7:42 pm

Kedves Vercsike, Andi!

Nagyon szívesen! :-)

nb76

Postby nb76 » Fri Mar 21, 2014 7:51 pm

Jaj de jó, nagyon szépen köszönöm a 3. részt! Most vendégsereg van nálam, de pihenésképpen megnézem ma. :D

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Mar 21, 2014 8:14 pm

Brigi!
Remélem két koktél közt ugrottál ide :-) Jó szórakozást és jó pihenést Neked!

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Mar 21, 2014 8:33 pm

Kedves Topiclátogatók!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy Anyezével nyáron nekilátunk Gong Hyo Jin új sorozata, az
IT'S OKAY THAT'S LOVE fordításának!!!

http://asianwiki.com/It%27s_Okay,_That%27s_Love

Reméljük tervünk nem ütközik egyéb, már bejelentett fordítói szándékkal!

unni2011

Postby unni2011 » Sat Mar 22, 2014 12:05 pm

Kedves Zetkin, nagyon köszönöm a 3. feliratot is! :thumright: :cheers:
Kíváncsian várom majd Anyezevel tervezett újabb közös fordításotokat is. :D
Image
ImageImageImage

KNG-fan

Postby KNG-fan » Sat Mar 22, 2014 12:55 pm

zetkin94 wrote:Kedves Topiclátogatók!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy Anyezével nyáron nekilátunk Gong Hyo Jin új sorozata, az
IT'S OKAY THAT'S LOVE fordításának!!!

http://asianwiki.com/It%27s_Okay,_That%27s_Love

Reméljük tervünk nem ütközik egyéb, már bejelentett fordítói szándékkal!

Nagyszerű hír! (remélem, amit Ti is reméltek)... :D

Örömmel vettem-viszem a Loving You 3. részét. :-)
Köszönöm! :-)

Hunny

nb76

Postby nb76 » Sat Mar 22, 2014 5:13 pm

Szia Zetkin, inkább két vendégsereg között... Az egyik csapat ment, és jött is a másik, így kell ezt csinálni. Koktél nem volt, de pálinka igen... Ma meg mi mentünk el egész napos családi bulira, valahogy punnyadt volt már a társaság, hosszú volt a bulihétvége. :D

[spoiler]Nagyon jó kis rész volt ez, megint mennyi minden történt. Végre a lány csókolt (bocsi, puszilt) először, csak utána a fiú, ilyet se nagyon láttam még. Az is nagyon cuki jelenet volt, amikor a lány lelocsolta a fiút, hogy rávegye a forgatásra. A kis kavarógép is belendült, biztos van még a tarsolyában pár trükk. A May Queen-ben az ügyész apját játszó színész itt sem valami szimpi szerepben tündököl, ugyanolyan aljas a karaktere, mint ott. Minden megvan,hogy izgalmasan folytatódjon a sztori. [/spoiler]

zetkin94

Postby zetkin94 » Sat Mar 22, 2014 8:35 pm

Kedves Unni!

Nincs mit, nagyon szívesen!
Én is várom már az újabbat, remélem ott is találkozunk :-)

zetkin94

Postby zetkin94 » Sat Mar 22, 2014 8:57 pm

Hunny kedves!

Akkor együtt remélünk :-)
Jók a szereplők, remélem jó a forgatókönyv is, amit elolvastak, és ezért vállalták. Rizikó, mint minden, de remélem bejön.
És ez hogy tetszik? Nézed már, vagy csak a végén?
Mindkét esetben jó szórakozást kívánok hozzá, és nagyon szívesen! :-)

zetkin94

Postby zetkin94 » Sat Mar 22, 2014 9:45 pm

Szia Brigi!

Remélem sikerül kipihenned a bulis hétvégét, és folytathatod tovább. A pálinka pedig egészségesebb, mint a koktél, nincs benne cukor :-)
[spoiler]Én is imádtam, hogy a lány puszilt először, bátorítónak. Annyira klassz dolog, hogy "normális" csók van a soriban. Na ilyen romantikára vágytam mindig, amikor a csókokat kritizáltam. Ettől nem nagyon kell több, de a kevesebb az vétek! :-)
A May Queen-t még nem láttam, így nem tudom melyik gonoszra gondolsz.
Milyen édes volt Da-Rae arca, amikor lelocsolta Hyukot :D
Nagyon tetszett :-) És Hyuk aggódása? És a fiatalok csípkelődése is nagyon édes :-)
A gonosz csajszi pedig félelmetes. Micsoda változásai vannak az arcának!
Tényleg pörögnek az események. Nekem eddig nagyon tetszik ez a régebbi sori, így most már még bátrabban fogok majd körülnézni a régebbi évjáratú doramákban is.[/spoiler]

KNG-fan

Postby KNG-fan » Sun Mar 23, 2014 12:01 am

zetkin94 wrote:Hunny kedves!

Akkor együtt remélünk :-)
Jók a szereplők, remélem jó a forgatókönyv is, amit elolvastak, és ezért vállalták. Rizikó, mint minden, de remélem bejön.
És ez hogy tetszik? Nézed már, vagy csak a végén?
Mindkét esetben jó szórakozást kívánok hozzá, és nagyon szívesen! :-)

Ó, hogyne! nézem bizony... :thumright:
Az első két epizódot már láttam...holnap jön a harmadik.
Mondhatom, jó a felállás...van kiért izgulni, :O van miért haragudni... :x ravasz, csélcsap, hazug, pénzéhes "boszi" volt, van, lesz .:P
Annak viszont kifejezetten örülök, hogy Park Yong-Ha és Lee Dong-Wook karakterei között nem "vérre menő" az ellentét :-)
A gyönyörű Jeju-hoz egy képnézegető...sok minden mással is.
http://www.travelersdigest.com/2559-jej ... land-life/

Az Anyezével közös sorozatot pedig, ha más nem, a Fiatalúr "Napja" biztos kézzel átviszi a célvonalon...az oldalán szerettem volna ismét SJS-ot látni.[spoiler]ImageImage[/spoiler]

Üdvözöllek, szép (dolgos :P) hétvégét!
Hunny

nb76

Postby nb76 » Sun Mar 23, 2014 6:36 am

[quote="zetkin94"]Szia Brigi!

Szia Zetkin!

Jó volt a családi buli nagyon, lazultunk rendesen. Ma viszont dolgoznom kellene, hát ezzel lehet hogy lesznek problémáim.... Most csak a Lee Min Ho-s kávésbögrémet szorongatom, hátha jobb lesz. :D

[spoiler]Kim Kyu-Cheol nevű színészre gondoltam, aki a talpnyaló alkalmazottat játssza, aki mindig besúgni próbál az elnöknek.
A May Queen is nagyon jó sorozat, szuper alakításokkal, gyerek- és felnőttszínészekkel (hogy csak a fiúkákat említsem: Jae Hee, Kim Jae Won - a szépséges mosolyával), ajánlom megnézésre, ne rettentsen el a 38 rész, végig nagyon izgalmas.
Eugene-t is nagyon szeretem. Tetszik, ahogy Hyuk a lány hatására változik, az aggódása is nagyon édi volt, drukkoltam, hogy ne érje el a hajót Da-Rae. Gondoltam, hogy közelebb kerülnek majd egymáshoz, de ilyen jó kis csókjelenetre nem számítottam. Ennyi kell sztem is, több nem.
A gonosz csajszi is nagyon jól játssza az álbarátot, amikor pedig gonoszkodik, tényleg félelmetes az arckifejezése.
Várom a folytatást. [/spoiler]

anyeze

Postby anyeze » Sun Mar 23, 2014 2:12 pm

Jó itt látni a régi Társaságot! :-)
Én csak azért húzódom vissza kissé, mert ez a topic teljesen Zetkiné - félreértés ne essék, nekem igen csekély részem van a feliratokban, csupán baráti támogatást nyújtok!

Viszont csatlakoznom kell az előttem szólókhoz, a gonosz szerepét játszó lány tekintetében, aki okoz még meglepetést a játékával ezután is! Annak ellenére, hogy a rendezői hozzáállás a koreai sorik többségében jórészt ripacskodást vár a gonoszoktól - és abból itt is kapunk, - azt el kell ismerni, hogy ez a leányzó tehetséges! :-) (Reméljük nem csupán önmagát adja :-) )
Image
Fordítások: Saimdang, Light's Diary; Hyde Jekyll, Me; The Master's Sun; It's okay that's love; Oh My Venus; Thank You; Feast of the Gods stb.

f.ági

Postby f.ági » Sun Mar 23, 2014 2:38 pm

Kedves Zetkin!
Köszönöm szépen a 3. részt! :-)

Return to “Subtitles”