Bride of the Century [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Lifan

Bride of the Century [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Lifan » Wed Feb 26, 2014 3:16 pm

Image

Fordító: Limo

Eredeti cím: Baeknyeonui Shinboo/백년의 신부
Ország: Dél-Korea
Részek száma: 16
Csatorna: CSTV
Év: 2014
Műfaj: romantikus, fantasy, vígjáték, melodráma
Futási idő: Február 22 - Április 12
Műsorsáv: szombat & vasárnap 20:00

Szereplők:
Lee Hong Ki - Choi Kang Joo
Yang Jin Sung - Doo Rim / Yi Hyun
Lee Hee Won - Lee Roo Mi
Sung Hyuk
Choi Il Hwa
Kim Seo Ra - Kim Myung Hee (Kang Joo anyja)
Shin Eun Jung
Lim Byung Ki

Leírás:
Choi Kang Joo az örököse Dél-Korea egyik leghatalmasabb konglumerátumának, a Taeyang Társaságnak. A jegyese Yi Hyun, egy megfelelő fiatal hölgy, akinek a családja egy építészeti cég tulajdonosa, de van egy probléma: a család elsőszülött fiának első menyasszonya egy átok miatt mindig meghal. Az átok száz évvel ezelőtt kezdődött, amikor a család elsőszülött fiának mennyasszonya tragikusan meghalt. Yi Hyun az esküvő előtt hirtelen eltűnik, és a vállalat titokban helyettesíti őt egy hasonmással, Doo Rimmal, aki nem éppen könnyű személyiség.

Részek letöltése:
[spoiler]http://freekordramas.blogspot.ru/2014/02/bride-of-century.html#more[/spoiler]

A feliratot a Kaiti-team fansub készítette. A felirat otthoni nézésre készült, anyagi hasznunk nem származik belőle. Beégetni, bemásolni, és pénzért árusítani tilos!

http://kaiti-team.gportal.hu/

Jó szórakozást a doramához! :D
Attachments
Bride of the Century 16 hun.srt
(35.6 KiB) Downloaded 1575 times
Bride of the Century 15 hun.srt
(35.31 KiB) Downloaded 1504 times
Bride of the Century 14 hun.srt
(40.59 KiB) Downloaded 1543 times
Bride of the Century 13 hun.srt
(44.45 KiB) Downloaded 1560 times
Bride of the Century 12 hun.srt
(44.51 KiB) Downloaded 1612 times
Bride of the Century 11 hun.srt
(43.18 KiB) Downloaded 1579 times
Bride of the Century 10 hun.srt
(35.36 KiB) Downloaded 1606 times
Bride of the Century 09 hun.srt
(42.69 KiB) Downloaded 1657 times
Bride of the Century 08 hun.srt
(46.84 KiB) Downloaded 1586 times
Bride of the Century 07 hun.srt
(54.86 KiB) Downloaded 1636 times
Bride of the Century 05 hun ipop.srt
Az 5.rész az ipop-os videókhoz :)
(57.82 KiB) Downloaded 365 times
Bride of the Century 06 hun ipop.srt
Az 6.rész az ipop-os videókhoz :)
(53.34 KiB) Downloaded 412 times
Bride of the Century 06 hun.srt
(53.34 KiB) Downloaded 1528 times
Bride of the Century 05 hun.srt
(57.82 KiB) Downloaded 1564 times
Bride of the Century 02 hun.srt
Kijavítottam a nagy csúszásokat, de lehet, hogy a 40. perctől egy fél másodperces csúszás előfordul, amivel nem tudtam mit kezdeni :S
(52.86 KiB) Downloaded 1462 times
Bride of the Century 04 hun.srt
(44.06 KiB) Downloaded 1678 times
Bride of the Century 03 hun.srt
(65.81 KiB) Downloaded 1734 times
Bride of the Century 02 hun.srt
(52.86 KiB) Downloaded 939 times
Bride of the Century 01 hun.srt
(54.32 KiB) Downloaded 2029 times
Last edited by Lifan on Sun Apr 20, 2014 10:26 am, edited 20 times in total.

Lifan

Postby Lifan » Wed Feb 26, 2014 3:17 pm

Meghoztam az első részt :D

Már nagyon vártam ezt a sorozatot, és azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem csalódtam, már ez a rész is nagyon tetszett, de van egy olyan érzésem, hogy ez csak még jobb lesz ;)

Magáról a részről nem írok semmit, mert nem akarok spoilerezni, de ha megnéztétek, és van kedvetek, írjátok le, hogy tetszett a rész, és mi az első benyomásotok a sorozatról :D Én nagyon szívesen kibeszélném a történteket ^^

Jó szórakozást az első részhez! :)

zsike955

Postby zsike955 » Wed Feb 26, 2014 3:42 pm

Köszönöm szépen az 1.rész fordítását!

nb76

Postby nb76 » Wed Feb 26, 2014 4:14 pm

Kedves Lifan, nagyon-nagyon köszönöm a fordítást. Én is nagyon vártam már a filmet, a témája és persze Hongki miatt is, az előzetesek szerint is nagyon izginek ígérkezett. Ha megnéztem, jövök majd kibeszélni. :D

gabóci5

Postby gabóci5 » Wed Feb 26, 2014 4:35 pm

Kedves Limo!
Nagy örömet szereztél, hogy vállalkoztál ennek a sorinak a fordítására. Köszönöm az első részt. :D

NaRa5

Postby NaRa5 » Wed Feb 26, 2014 4:39 pm

Nagyon-nagyon szépen köszönöm az első rész feliratát! Nagyon boldog vagyok, hogy magyar felirattal tudom majd nézni ezt a doramát, amit annyira vártam már :)
A fordításhoz jó munkát kívánok, a továbbiakban is veletek tartok!

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed Feb 26, 2014 7:14 pm

Sziasztok Kaiti-team - Lifan ! ! ! Hálásan köszönöm a sorozat választását és annak magyar ferdítését.

Lifan

Postby Lifan » Wed Feb 26, 2014 8:55 pm

@zsike955, @gabóci5, @NaRa5, @vercsike1

Nagyon szívesen :D

@nb76
Bevallom, én főként Hong Ki miatt vártam, de persze a sorozat témája is tetszett, és az előzetesek is jók lettek :D
Akkor várlak a kibeszélésre ^^

novcsi6

Postby novcsi6 » Wed Feb 26, 2014 10:03 pm

nagyon szépen köszönöm az első részt :)(

Lifan

Postby Lifan » Thu Feb 27, 2014 4:33 pm

nb76

Postby nb76 » Thu Feb 27, 2014 7:39 pm

Szia Lifan! Megnéztem és nagyon jó a film, nemhiába vártuk ennyire :D .

[spoiler]Hong Ki remekül játszotta a keménykedő elnököt. A főszereplő lány is jó volt a kettős szerepben, azt hiszem nem fogunk unatkozni a további részekben. Egy csipet fantasztikum is van a filmben, ami feldobta a sztorit, nekem bejött, nagyon várom a folytatást. Azt hiszem, az álmenyasszony az előzetes alapján ki fogja forgatni Choi Kang Joo-t a megszokott világából, az a macskatemetés :P [/spoiler]

Lifan

Postby Lifan » Thu Feb 27, 2014 8:26 pm

nb76 wrote:Szia Lifan! Megnéztem és nagyon jó a film, nemhiába vártuk ennyire :D .

[spoiler]Hong Ki remekül játszotta a keménykedő elnököt. A főszereplő lány is jó volt a kettős szerepben, azt hiszem nem fogunk unatkozni a további részekben. Egy csipet fantasztikum is van a filmben, ami feldobta a sztorit, nekem bejött, nagyon várom a folytatást. Azt hiszem, az álmenyasszony az előzetes alapján ki fogja forgatni Choi Kang Joo-t a megszokott világából, az a macskatemetés :P [/spoiler]

Örülök, hogy tetszett :D

[spoiler]Igen, Hong Ki nagyon jól játszott :D Talán az tetszett a legjobban, amikor kirúgta azt a recepciós (?) nőt, mert megérezte rajta a cigiszagot XD Akkor viszont nagyot néztem, amikor a menyasszonya vitt neki virágot. Ahogy viselkedett Kang Joo a csajjal, nem csoda, hogy a csaj lelépett. Az tuti, hogy Doo Rim alaposan felforgatja majd Kang Joo életét, de valljuk be, ez az elnök úrra rá is fér :P[/spoiler]

Lifan

Postby Lifan » Sun Mar 02, 2014 11:22 am

Meghoztam a második részt :D

Nekem nagyon tetszett ez a rész, most hogy a főszereplő párosunk találkozott egymással, több tényleg vicces jelenet volt, mint az első részben :D Volt egy-kettő, amin szinte halálra röhögtem magam. (A magassarkúban megbotlós jelenet nagyon nyomi, de én nagyon jót szórakoztam rajta XD)

Nektek hogy tetszett? ^^

Image

(Ez a jelenet sem volt rossz XD)

zsike955

Postby zsike955 » Sun Mar 02, 2014 11:36 am

Kedves Lifan!

Nagyon szépen köszönöm a 2.rész feliratát! Már nagyon vártam, tudtam, hogy nem tudom megvárni, már megnéztem a 3. részt is felirat nélkül. Nekem nagyon tetszik, olyan szórakoztató, szeretem az ilyen sorozatokat.

nb76

Postby nb76 » Sun Mar 02, 2014 11:48 am

Szia Lifan, nagyon köszi a 2. részt, felrakom a kaját és jövök is nézni. Hűű, micsoda "aláírásod" van :wub:
Én is Hong Ki miatt vártam a dorit, nagyon bírtam a You are Beautifulban (Yonghwa-val együtt), F.T. Island bandát is nagyon szeretem. Tökjó, hogy Koreában szokás az idolokat filmekben szerepeltetni. :D

Lifan

Postby Lifan » Sun Mar 02, 2014 1:33 pm

Zsike955, nagyon szívesen :D Nekem is nagyon tetszik, de azért én megvárom az angol feliratot :D

Nb76, nagyon szívesen :D Köszönöm :D Nagyon tetszett az a rész, ami rajta van :D

Én is nagyon örülök neki, hogy szerepeltetik őket filmekben :D Lee Hong Ki-t is a You are beautifulban ismertem meg, és most ő a kedvenc énekesem :D

zsike955

Postby zsike955 » Sun Mar 02, 2014 2:33 pm

Lifan az az igazság én hiába várnám az angol feliratot, mert csak magyarul tudok, ezért én a magyar feliratot várom nagyon!

Lifan

Postby Lifan » Sun Mar 02, 2014 3:01 pm

Megértem :) Én nagyon várom, hogy legyen angol felirat, és ha lesz, igyekszem minél gyorsabb lenni ^^

novcsi6

Postby novcsi6 » Sun Mar 02, 2014 3:25 pm

Nagyon szépen köszönöm a 2. részt :) Egy biztos ez a rész is nagyon szórakoztató volt :) :)

nb76

Postby nb76 » Sun Mar 02, 2014 3:54 pm

De jóó kis rész volt, én is sokat nevetgéltem rajta, sok vicces jelenet volt benne.

[spoiler]A csajszi tényleg jól felkavarja az állóvizet, kő kövön nem marad utána. Vannak titkok a bátyja körül is, úgy látom, plusz ez a szellemesdi. Nagyon jól kitalált eddig a sztori.
Hong Ki szuper, annyira bírtam azokat a jeleneteket, amikor a csaj kiborította. Rá is fér a "felforgatás" erre a karót nyelt figurára, amit eddig játszott. A lány is nagyon jól játssza a kettős figurát, amikor eljátssza a jókislányt, aztán pedig előbújik a gyakorlatias énje - főz, takarít, macskát temet, szökésben lévő tolvajt ver... :P [/spoiler]

Lifan

Postby Lifan » Sun Mar 02, 2014 4:13 pm

nb76 wrote:De jóó kis rész volt, én is sokat nevetgéltem rajta, sok vicces jelenet volt benne.

[spoiler]A csajszi tényleg jól felkavarja az állóvizet, kő kövön nem marad utána. Vannak titkok a bátyja körül is, úgy látom, plusz ez a szellemesdi. Nagyon jól kitalált eddig a sztori.
Hong Ki szuper, annyira bírtam azokat a jeleneteket, amikor a csaj kiborította. Rá is fér a "felforgatás" erre a karót nyelt figurára, amit eddig játszott. A lány is nagyon jól játssza a kettős figurát, amikor eljátssza a jókislányt, aztán pedig előbújik a gyakorlatias énje - főz, takarít, macskát temet, szökésben lévő tolvajt ver... :P [/spoiler]

Örülök, hogy tetszett :D
[spoiler]Eddig szerintem is nagyon jól kitalált, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi sül majd ki ebbúl az átok dologból, remélem, nem szúrják el :)
Annyira sokat nevettem azokon a jeleneteken :D Hong Ki kiborult arckifejezéséért odáig vagyok :wub: Szerencsére a csajt ismerve még sokat láthatom majd :D A macskatemetés haláli volt :D Meg az első csók elég egyedi lett, ilyet nem láttam még, az biztos, halálra röhögtem magam rajta, hogy hogy lehetnek ilyen bénák XD[/spoiler]

nb76

Postby nb76 » Sun Mar 02, 2014 4:42 pm

Még most is a poénokon rötyögök, közben a kajám meg lassan szétfő...

[spoiler]Ez az elesésből csók tényleg elég egyedi. A koreaiak nagyon fantáziadúsak ezen a téren, de ez csúcs volt, tényleg. :P [/spoiler]

Én is kíváncsi vagyok, hogy vajon hogy amortizálja le a csapatot a csajszi a következő részben... :mrgreen:

Freya95

Postby Freya95 » Sun Mar 02, 2014 9:09 pm

Kedves Lifan!
Nagyon vártam már ezt a sorozatot, és nem is bírom ki, hogy vége legyen, és csak akkor kezdjek bele, így meg is néztem az első két részt! Ezer köszönet a fordításért! :cheers: Imádom Hong Ki-t, az első nagy kedvencem, így mindenképpen kötelezőnek tartom. :)
[spoiler]Ez a második rész valami fergeteges volt. A csaj tutira nem normális, ahogy benyomta a vattapamacsot, és majd megfulladt tőle. A vívós rész is a kedvencem volt, hát hogy lehet valaki ennyire szerencsétlen? :lol Elég rendesen feladta a leckét a srácnak, például a macskatemetési részben. Kíváncsi vagyok, hogy mikor fog lebukni, meddig tudja eljátszani a másik lányt. Mert hát ez a temperamentum... Az első csók is viccesre sikeredett, ilyen is csak a koreai doramákban van... De mit ne mondjak, lettem volna a csaj helyébe :wub: Ez a szellemes szál is nagyon tetszik, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle. Hong Ki nagyon sokáig a cuki kis Jeremy volt a szememben, kicsit furcsa volt ebben a szerepben, de nagyon hamar megszerettem itt is, annak ellenére, hogy elég bunkó a drága. Bár gyanítom, ez még változik. :P Azt a Roo Mi-t meg már most utálom... És egy ilyen befejezés után már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi történik ezután. Bár elvileg a paradicsom jót tesz a bőrnek. :lol [/spoiler]
Még egyszer köszönet a fordításért! Fighting! :thumright: :clap: :clap: :clap:

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Mar 03, 2014 7:15 am

Sziasztok Kaiti-team - Lifan ! ! ! Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát.

Lifan

Postby Lifan » Mon Mar 03, 2014 1:57 pm

Freya95 wrote:Kedves Lifan!
Nagyon vártam már ezt a sorozatot, és nem is bírom ki, hogy vége legyen, és csak akkor kezdjek bele, így meg is néztem az első két részt! Ezer köszönet a fordításért! :cheers: Imádom Hong Ki-t, az első nagy kedvencem, így mindenképpen kötelezőnek tartom. :)
[spoiler]Ez a második rész valami fergeteges volt. A csaj tutira nem normális, ahogy benyomta a vattapamacsot, és majd megfulladt tőle. A vívós rész is a kedvencem volt, hát hogy lehet valaki ennyire szerencsétlen? :lol Elég rendesen feladta a leckét a srácnak, például a macskatemetési részben. Kíváncsi vagyok, hogy mikor fog lebukni, meddig tudja eljátszani a másik lányt. Mert hát ez a temperamentum... Az első csók is viccesre sikeredett, ilyen is csak a koreai doramákban van... De mit ne mondjak, lettem volna a csaj helyébe :wub: Ez a szellemes szál is nagyon tetszik, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle. Hong Ki nagyon sokáig a cuki kis Jeremy volt a szememben, kicsit furcsa volt ebben a szerepben, de nagyon hamar megszerettem itt is, annak ellenére, hogy elég bunkó a drága. Bár gyanítom, ez még változik. :P Azt a Roo Mi-t meg már most utálom... És egy ilyen befejezés után már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi történik ezután. Bár elvileg a paradicsom jót tesz a bőrnek. :lol [/spoiler]
Még egyszer köszönet a fordításért! Fighting! :thumright: :clap: :clap: :clap:

Nagyon szívesen :D Én is nagyon vártam már a sorozatot, és én is Hong Ki miatt :D
[spoiler]Fogalmam sincs, hogy lehet ilyen szerencsétlen a csaj, te én rettenete jót szórakozok rajta XD Én is kíváncsi vagyok, meddig bírja lebukás nélkül, és hogy mikor szeret belé a rideg Kang Joo :D (Hong Ki-val én is ugyanígy vagyok, de nagyon jól adja ezt a karaktert is :wub: Én nagyon sokat nevettem a csókon XD Ilyen egyedit még nem láttam, az egyszer biztos. És természetesen én is szívesen lettem volna a csaj helyében. De most őszintén, ki nem? :P Roo Mi-t én is utálom. Remélem, Do Rim egyszer jól megveri :P Én is kíváncsi vagyok a folytatásra, a csaj biztos nagyot nő a pasi szemében, hogy megmentette a "gonosz" és "halálos" paradicsomtól XD[/spoiler]

Lifan

Postby Lifan » Thu Mar 06, 2014 4:50 pm

Sziasztok!

Meghoztam a harmadik részt :D Nekem ez is nagyon tetszett, és a vége most ütött. Számítottam valami ilyesmire, de nem gondoltam, hogy tényleg meglépi a forgatókönyvíró. Mindenesetre örülök, hogy megtette, jó kis bonyodalmak lesznek még itt ^^

A második rész feliratában a harmincadik perc környékén körülbelül egy percen át hibás az időzítés. Hétvégén mindenképp javítani fogom az időzítést, és feltöltöm a jó verziót :)

nb76

Postby nb76 » Thu Mar 06, 2014 5:02 pm

Lifan wrote:Sziasztok!

Meghoztam a harmadik részt :D Nekem ez is nagyon tetszett, és a vége most ütött. Számítottam valami ilyesmire, de nem gondoltam, hogy tényleg meglépi a forgatókönyvíró. Mindenesetre örülök, hogy megtette, jó kis bonyodalmak lesznek még itt ^^

A második rész feliratában a harmincadik perc környékén körülbelül egy percen át hibás az időzítés. Hétvégén mindenképp javítani fogom az időzítést, és feltöltöm a jó verziót :)

De jóóó, nagyon szépen köszönöm, alig várom, hogy megnézhessem. Ma jó napom van, most szereztem jegyet a Teen Top koncira, unokahugommal megyünk, meg jön két barátnője is. Így legalább van "alibim", én leszek a kísérő ajumma... :P

zsike955

Postby zsike955 » Thu Mar 06, 2014 6:27 pm

Köszönöm szépen a 3.rész feliratát!

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Mar 06, 2014 6:44 pm

Sziasztok Kaiti-team - Lifan ! ! ! Hálásan köszönöm a 3.rész feliratát.

Freya95

Postby Freya95 » Thu Mar 06, 2014 8:08 pm

Kedves Lifan!
Nagyon köszi a 3. részt, amint megláttam, hogy elkészült, azonnal nekiestem :lol
[spoiler]Hát a csaj még mindig nagyon szerencsétlen, azt hittem a srác rendesebb lesz vele miután megmenekült a "zöldségtámadástól", de hát úgy tűnik még húzzák a 'bunkó vagyok, ki vagy te mi vagy te hozzám képest' viselkedést. De nekem Hong Ki még így is bejön :wub:
Doo Rim áruházban dolgozó barátnője nagyon aranyos, viccesen oldották meg a zongorás részt, már kezdtem én is pánikolni, hogy basszus, hogy a fenébe jön ki majd ebből a helyzetből.
A tortaevő verseny... hmm, egy ilyenre én is beneveznék, tény, hogy ott purcannék ki, mert nincs olyan ember a földön szerintem, aki képes egy perc alatt bevágni egy ekkora cukor és krém bombát... Meg ahogy belefejelt a tálcába, jó ég! :D
Hát Kang Joo öccse nagyon aranyos, és a kis koncertjük is hatalmas volt. Na meg az a csók... Pedig azt hittem, hogy abban a megfejelésben kimúlt a részben lévő fizikai kontaktusok száma :P Még jó, hogy tévedtem. A csaj tesóját még nem tudom megfejteni, hogy pontosan milyen szerepe is lesz a későbbiek során, de az agyamban már elkezdtem kombinálni. A srác apja nem semmi, tetszik, hogy olyan laza és mókás kedvű, ahogy játszottak, az mindent vitt! :lol
A vége meg kicsit sokkolt, újra kellett néznem háromszor, hogy felfogjam, hogy akkor most mi van. Elég fura, hogy az anyja benne van a dologban, és hogy az egész megtervezett volt akkor... és így akkor a csajt csak kihasználják... Na, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ezek után, mert most nagyon felcsigázták az érdeklődésemet! :)[/spoiler]

Lifan

Postby Lifan » Fri Mar 07, 2014 8:32 pm

Nb76, így előre is jó koncertezést, és nagyon szívesen :D
Zsike és Vercsike, nagyon szívesen :D

Tölthető is a negyedik rész :D

Azt hiszem, nem mondok újat azzal, ha azt mondom, hogy nekem ez a rész is nagyon tetszett XD Nagyon sok aranyos rész volt benne, ami kiérdemelte tőlem a "jaj de cuki" jelzőt, miközben néztem :heart:

Ha nem szoktátok (én például nem mindig nézem meg sorozatoknál az előzeteseket, mert nem szeretek magamnak spoilerezni), most akkor is nézzétek teljesen végig a videót, mert a legvégén van egy pluszjelenet, amiért érdemes (sőt kötelező) :D

Lifan

Postby Lifan » Fri Mar 07, 2014 8:39 pm

Freya95 wrote:Kedves Lifan!
Nagyon köszi a 3. részt, amint megláttam, hogy elkészült, azonnal nekiestem :lol
[spoiler]Hát a csaj még mindig nagyon szerencsétlen, azt hittem a srác rendesebb lesz vele miután megmenekült a "zöldségtámadástól", de hát úgy tűnik még húzzák a 'bunkó vagyok, ki vagy te mi vagy te hozzám képest' viselkedést. De nekem Hong Ki még így is bejön :wub:
Doo Rim áruházban dolgozó barátnője nagyon aranyos, viccesen oldották meg a zongorás részt, már kezdtem én is pánikolni, hogy basszus, hogy a fenébe jön ki majd ebből a helyzetből.
A tortaevő verseny... hmm, egy ilyenre én is beneveznék, tény, hogy ott purcannék ki, mert nincs olyan ember a földön szerintem, aki képes egy perc alatt bevágni egy ekkora cukor és krém bombát... Meg ahogy belefejelt a tálcába, jó ég! :D
Hát Kang Joo öccse nagyon aranyos, és a kis koncertjük is hatalmas volt. Na meg az a csók... Pedig azt hittem, hogy abban a megfejelésben kimúlt a részben lévő fizikai kontaktusok száma :P Még jó, hogy tévedtem. A csaj tesóját még nem tudom megfejteni, hogy pontosan milyen szerepe is lesz a későbbiek során, de az agyamban már elkezdtem kombinálni. A srác apja nem semmi, tetszik, hogy olyan laza és mókás kedvű, ahogy játszottak, az mindent vitt! :lol
A vége meg kicsit sokkolt, újra kellett néznem háromszor, hogy felfogjam, hogy akkor most mi van. Elég fura, hogy az anyja benne van a dologban, és hogy az egész megtervezett volt akkor... és így akkor a csajt csak kihasználják... Na, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ezek után, mert most nagyon felcsigázták az érdeklődésemet! :)[/spoiler]

[spoiler]Kinek nem jön be még így is Hong Ki? XD Persze, még húzni fogják egy darabig, de azért egyre több apróságot lehet felfedezni :D (a negyedik részben meg már olyanok voltak, hogy én olvadoztam XD).
Én is beneveznék :D Biztos, nem nyernék, de ingyen annyi tortát ennék, amennyit csak tudok XDDD
Igeeen, a csóknak én is nagyon örültem :D Na, és az a kis mosoly Kang Joo szája szegletében a csók előtt :wub:
Én félek, hogy a báty kezd beleszeretni Doo Rim-ba :S Te is erre gondoltál?
Kang Joo-nak jó családja van, az anyján kívül én is mindenkit bírok :D
A végével kapcsolatban én gondoltam valami ilyesmire, mert a csaj túl feltűnően kérdezte meg az első részben, hogy a bátyja által látott lány mennyire hasonlít rá, meg ugye az anyát is mutatták, ahogy elment ahhoz a sámánhoz, vagy kihez, akinek megjelent a szellem.[/spoiler]

nb76

Postby nb76 » Fri Mar 07, 2014 8:50 pm

Szia Lifan, nagyon köszi a 4. részt, ügyi vagy! Már nézem is! :D

novcsi6

Postby novcsi6 » Fri Mar 07, 2014 11:47 pm

Köszönöm szépen a 4. részt :)

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Mar 08, 2014 5:17 am

Sziasztok Kaiti-team - Lifan ! ! ! Hálásan köszönöm a 4.rész feliratát. Lifan úgy látom megint bele választottál egy jó sorozatban,köszönöm neked.

Lifan

Postby Lifan » Sat Mar 08, 2014 10:58 am

Mindenkinek nagyon szívesen :D

vercsike1, én is úgy látom, hogy jól választottam, szóval nagyon örülök, hogy rátaláltam ^^

Freya95

Postby Freya95 » Sat Mar 08, 2014 12:45 pm

Nagyon köszönöm az új részt, és ezt a gyorsaságot! :) Mindig azonnal megnézem a részeket, most azonban csak most volt időm, mert tegnap leragadtam Lee Jong Suk forgatásán *-*

[spoiler]Igen, arra gondoltam, hogy a bátyuska kezd beleszeretni Doo Rim-be, ami itt egyre világosabbá kezd válni, de ezt valahogy nem értem. elvégre ugyanúgy néz ki, mint a húga. Hiába nem lenne bennük közös vér... én mondjuk sosem szeretnék bele a bátyám hasonmásába. Vagyis ha a bátyám úgy nézne ki, mint mondjuk Lee Min Ho... hehe. :lol
Ebben a részben is nagyon cuki jelenetek voltak, Kang Joo már látszik, hogy kezd megtörni, na meg a végén... Elolvadtam. Megnéztem volna amúgy, ahogy hagymát pucol, biztosan nem mindennapi látvány. :roll
A lány serpenyős verekedéséről valahogy az Aranyhaj és a nagy gubanc jutott eszembe. Mióta ott rájöttek, hogy milyen jó fegyver... na majd egyszer én is kipróbálom az öcsémen, ha túlságosan idegesít... :)
Ez a Roo Mi meg... öhm... micsoda ellenszenves szereplő. Talán így még szépen is fogalmaztam :lol Eléggé rámenős, és sosem értem az ilyeneket, hogyha már látja, hogy ez a hajó elúszott, akkor minek fut még utána... mondjuk érthető, hogy totál odavan egy olyan srácért, mint Hong Ki, na de na! :D
Az utolsó pár jelenet meg ami az előzetes után van... várható volt, hogy ezek után mindenben a szellem keze van. Nem tudom hogyan fogják még beleszőni a történetbe. Bár ahogy elsettenkedett azzal a Seoul táblával, az elég vicces volt.
Na de már kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ezután a csók után, a csaj vajon kiakad vagy sem :)[/spoiler]

Keiko1981
Global Moderator
Global Moderator

Postby Keiko1981 » Sat Mar 08, 2014 1:18 pm

Someone reported this thread.
The message was written in Hungarian.
Using Google translate it says "Thank you for the subtitles." Maybe it's possible that it was a reported by mistake?

If you report a thread. Please, write your message in English.
Use the report button to report things like spam etc.

Lifan

Postby Lifan » Mon Mar 10, 2014 1:39 pm

Freya95 wrote:Nagyon köszönöm az új részt, és ezt a gyorsaságot! :) Mindig azonnal megnézem a részeket, most azonban csak most volt időm, mert tegnap leragadtam Lee Jong Suk forgatásán *-*

[spoiler]Igen, arra gondoltam, hogy a bátyuska kezd beleszeretni Doo Rim-be, ami itt egyre világosabbá kezd válni, de ezt valahogy nem értem. elvégre ugyanúgy néz ki, mint a húga. Hiába nem lenne bennük közös vér... én mondjuk sosem szeretnék bele a bátyám hasonmásába. Vagyis ha a bátyám úgy nézne ki, mint mondjuk Lee Min Ho... hehe. :lol
Ebben a részben is nagyon cuki jelenetek voltak, Kang Joo már látszik, hogy kezd megtörni, na meg a végén... Elolvadtam. Megnéztem volna amúgy, ahogy hagymát pucol, biztosan nem mindennapi látvány. :roll
A lány serpenyős verekedéséről valahogy az Aranyhaj és a nagy gubanc jutott eszembe. Mióta ott rájöttek, hogy milyen jó fegyver... na majd egyszer én is kipróbálom az öcsémen, ha túlságosan idegesít... :)
Ez a Roo Mi meg... öhm... micsoda ellenszenves szereplő. Talán így még szépen is fogalmaztam :lol Eléggé rámenős, és sosem értem az ilyeneket, hogyha már látja, hogy ez a hajó elúszott, akkor minek fut még utána... mondjuk érthető, hogy totál odavan egy olyan srácért, mint Hong Ki, na de na! :D
Az utolsó pár jelenet meg ami az előzetes után van... várható volt, hogy ezek után mindenben a szellem keze van. Nem tudom hogyan fogják még beleszőni a történetbe. Bár ahogy elsettenkedett azzal a Seoul táblával, az elég vicces volt.
Na de már kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ezután a csók után, a csaj vajon kiakad vagy sem :)[/spoiler]

Úúú, kint voltál? :D Milyen volt, mit láttál?

[spoiler]Én se szeretnék bele a bátyám hasonmásába. Gusztustalan lenne...
Én annyit de cukiztam nézés és fordítás közben :D Kang Joo meg már szerintem szerelmes, csak még nem vallja be magának :wub: Az a hagymapucolás engem is nagyon érdekelt, úgy megnéztem volna, ahogy csinálja :D (meg mondjuk el is bőghette volna magát a hagymától XD)
Tényleg nem meglepő, hogy Roo Mi odavan a pasiért, de egyetértek, én se bírom, sőt szerintem nagyon gusztustalan. Amit az étteremben csinált, azután Doo Rim helyében én tuti, behúzok egyet neki.
A szellem indítékaira én már nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, meg arra is, hogy milyen szerepet szánnak neki. Remélem, hamar kiderül :)
A csajt ismerve ki fog akadni, de olyan jó lenne ha nem tenné : :wub: [/spoiler]

Lifan

Postby Lifan » Thu Mar 13, 2014 6:07 pm

Elkészültem a Bride of the Century ötödik részével Mint kiderült, nem Yi Kyung az egyetlen szemét anya a sorozatban, komolyan mondom, rémisztő az a két nő. Mindenesetre ez is jó rész volt Voltak aranyos részek, de most nem a romantikus szál volt az előtérben
Jó szórakozást a részhez, és mint mindig, most is kíváncsi vagyok a véleményetekre ^^
Elkészültem a Bride of the Century ötödik részével :D Mint kiderült, nem Yi Kyung az egyetlen szemét anya a sorozatban, komolyan mondom, rémisztő az a két nő. Mindenesetre ez is jó rész volt :D Voltak aranyos részek, de most nem a romantikus szál volt az előtérben :) Jó szórakozást a részhez, és mint mindig, most is kíváncsi vagyok a véleményetekre ^^

Image

zsike955

Postby zsike955 » Thu Mar 13, 2014 7:17 pm

Nagyon szépen köszönöm az 5.rész feliratát! Már nagyon vártam, napközben már ftisland koncertet is néztem.

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu Mar 13, 2014 10:16 pm

Köszönöm szépen a5. részt :) Egyre izgibb :) :)

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Mar 14, 2014 9:18 am

Sziasztok Kaiti-team - Lifan ! ! ! Hálásan köszönöm az 5.rész feliratát. Hogy novcsi szavaival éljek egyre izgibb.

Freya95

Postby Freya95 » Fri Mar 14, 2014 12:59 pm

Köszönöm az új rész feliratát! :lol
[spoiler] Hát gondoltam, hogy ez lesz, nem képes nyugodtan ülni, miközben ez a jó pasi csókolgatja... mentségére legyen szólva, hogy ismerte a forgatókönyvet :P
Meglepett, hogy a másik anya is egy számító dög, pedig ő nem volt ellenszenves eddig. De úgy tűnik, hogy mind a kettő ki akar tolni a másikkal, mindenki ismeri az átkot, vagy mit, csak a két főszereplő, meg a bátyuska nem? Hát, kíváncsi leszek már rá... Meg most el akarják érni ugye, hogy Doo Rim menjen hozzá Kang Joo-hoz. Hát lesznek itt még bonyodalmak.
A mozis jelenet nagyon aranyos volt, valószínűleg én is így reagáltam volna (mármint valakinek a pofájába borítottam volna a popcorn-t a meglepetéstől :D
És hát a vége... ha ezek után kiderül, hogy a csajban is egy Mozart veszett el, akkor nagyon fogok nevetni.
[/spoiler]
Úúú, kint voltál? Big Smile Milyen volt, mit láttál?

Igen, 3 napig voltam a forgatáson, nagyon jó volt látni egy ilyet élőben, bár én annyira nem vagyok hatalmas nagy Lee Jong Suk rajongó, egyszerűen csak szeretem, de így is hatalmas élmény volt látni. Meg igazi fangörcsöm lett, mikor integetett és mosolygott. De az egyik gonoszt alakító színész inkább a szívemhez nőtt, vele kezet is fogtunk :wub:

zsike955

Postby zsike955 » Fri Mar 14, 2014 6:06 pm

Megváltozott a sugárzás időpontja? Már a 7.rész fenn van az AT-én.Eddig csak szombat vasárnap volt.Erről tudtok valamit?

Lifan

Postby Lifan » Sat Mar 15, 2014 3:58 pm

Freya95 wrote:Köszönöm az új rész feliratát! :lol
[spoiler] Hát gondoltam, hogy ez lesz, nem képes nyugodtan ülni, miközben ez a jó pasi csókolgatja... mentségére legyen szólva, hogy ismerte a forgatókönyvet :P
Meglepett, hogy a másik anya is egy számító dög, pedig ő nem volt ellenszenves eddig. De úgy tűnik, hogy mind a kettő ki akar tolni a másikkal, mindenki ismeri az átkot, vagy mit, csak a két főszereplő, meg a bátyuska nem? Hát, kíváncsi leszek már rá... Meg most el akarják érni ugye, hogy Doo Rim menjen hozzá Kang Joo-hoz. Hát lesznek itt még bonyodalmak.
A mozis jelenet nagyon aranyos volt, valószínűleg én is így reagáltam volna (mármint valakinek a pofájába borítottam volna a popcorn-t a meglepetéstől :D
És hát a vége... ha ezek után kiderül, hogy a csajban is egy Mozart veszett el, akkor nagyon fogok nevetni.
[/spoiler]
Úúú, kint voltál? Big Smile Milyen volt, mit láttál?

Igen, 3 napig voltam a forgatáson, nagyon jó volt látni egy ilyet élőben, bár én annyira nem vagyok hatalmas nagy Lee Jong Suk rajongó, egyszerűen csak szeretem, de így is hatalmas élmény volt látni. Meg igazi fangörcsöm lett, mikor integetett és mosolygott. De az egyik gonoszt alakító színész inkább a szívemhez nőtt, vele kezet is fogtunk :wub:

[spoiler]Én is sejtettem, hogy még nem fog annyira tetszeni neki. Alig várom, hogy eljussunk egy igazi romantikus csókig :wub: Engem is meglepett, hogy a másik anya is szemét, bár én eddig sem bírtam őt, de nem is utáltam. Nagyon úgy néz ki, hogy ez a helyzet :S Neeem, a csajban nem veszett el Mozart, annál rosszabb dolog történt (pontosabban nekem ez, de ezt mindenki döntse el maga)[/spoiler]

Irigyellek, én is szívesen kimennék egyszer egy ilyenre :D
Ki az a gonoszt játszó színész? :D

Zsike955, igen, megváltoztatták péntek-szombat 23:00-ra, de azt nem tudom, miért :)

Lifan

Postby Lifan » Sat Mar 15, 2014 5:57 pm

Elkészültem a Bride of the Century hatodik részével :D

Ebben a részben is nagyon aranyos részek voltak, és már nagyon világosan látszik, hogy Kang Joo úgy belezúgott Doo Rimba, mint vak ló a gödörbe :D A többi szál is bonyolódott Yi Kyung visszatértével, na, és a vége... Röviden nagyon jó kis rész volt, jó szórakozást hozzá!

Egyébként megváltozott a részek sugárzási ideje, mostantól péntek-szombat 23:00-tól adják. Esetleg em tudja valaki, miért rakták át?

Lenne egy kérdésem is. Felmerült a probléma, hogy az asiatorrentről letöltött részekhez nem jó a feliratom, mert az ottani verzióban van egy reklám. Nem tudja esetleg valaki, honnan lehet a feliratomhoz passzoló jobb felbontású/nagyobb méretű videókat letölteni? Nekem elég az a minőség, amit a freekoreandramasról leszedve kapok, de vannak, akik jobban szeretik a jobb minőséget, amit tökéletesen megértek. Előre is köszönöm a segítséget ^^

Ez olyan aranyos rész volt :wub:
Image

zsike955

Postby zsike955 » Sat Mar 15, 2014 6:04 pm

Nagyon szépen köszönöm a 6.rész feliratát!

ququcs

Postby ququcs » Sat Mar 15, 2014 6:06 pm

Nagyon szépen köszönöm az 1-6-ig részek fordítását. :thumright: :thumright:

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Mar 16, 2014 5:45 am

Szia Lifan ! ! ! Hálásan köszönöm a 6.rész feliratát. A D-Addicts torrenten fent van nagyobb MB-ban de,hogy jó e a felirat hozzá azt még nem tudom .

weron37

Postby weron37 » Sun Mar 16, 2014 7:53 am

Sziasztok Kaiti-team - Lifan !
Hálásan köszönöm a fordítást. :)

Lifan

Postby Lifan » Sun Mar 16, 2014 10:51 am

Zsike995, Ququcs, Vercsike1, nagyon szívesen :D

onna

Postby onna » Wed Mar 19, 2014 1:00 pm

:wub: :wub: :wub: :roll :roll :roll :wub: :wub: :wub: Sziasztok Kaiti-team - Lifan ! :wub: :wub: :wub: :roll :roll :roll :wub: :wub: :wub:
Belekukkantottam és nem tudtam abbahagyni. Nagyon köszönöm a fordítást. Ez egy jó kis sorozat. Jó a szöveged is :salut:

Lifan

Postby Lifan » Wed Mar 19, 2014 5:12 pm

Onna, nagyon szívesen :D Örülök, hogy tetszik, és köszönöm ^^

Elkészültem a hetedik résszel, jó szórakozást hozzá! :D
Ez most egy kicsit szomorúbb rész volt a megszokottnál, és úgy sajnálom szegény Kang Joo-t, amiért ilyen döntést kellett hoznia :(((
Na, de nem is szövegelek tovább, csak annyit, hogy a részben felcsendült a dal, amit a legszívesebben linkeltem volna, de nem tettem, mert úgy az igazi, ha a sorozatban halljátok először ♥

onna

Postby onna » Wed Mar 19, 2014 6:42 pm

Kedves Lifan,

Nagyon gyors voltál! Köszönöm és nézem :cheers: :salut: :cheers: :salut: :salut:

novcsi6

Postby novcsi6 » Wed Mar 19, 2014 7:26 pm

Köszönöm szépen az újabb részt :) :)

zsike955

Postby zsike955 » Wed Mar 19, 2014 7:49 pm

Nagyon szépen köszönöm a 7.rész feliratát!

weron37

Postby weron37 » Wed Mar 19, 2014 10:24 pm

Kedves Limo! Köszönöm a fordítást.
Én a D-Addicts-ről szedem a .HDTV.H264.720p-WITH verziót és ahhoz jó a felirat.

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Mar 20, 2014 7:41 am

Szia Lifan ! ! ! Hálásan köszönöm a 7.rész feliratát.

Lifan

Postby Lifan » Sat Mar 22, 2014 11:34 am

Elkészültem a 8.résszel:D
Sajnos ez is egy szomorúbb rész volt, de néha kell ilyen, és legalább láthatjuk, hogy a főszereplők már mennyire szeretik egymást. Nálam az utolsó jelenet vitt mindent, és most már szerintem itt az ideje, hogy Doo Rim bevallja Kang Joo-nak, hogy ő nem Yi Kyung. Eddig logikus volt, miért nem mondta el, de most már, hogy ennyire szeretik egymást el kell mondania, mert ha nem teszi, lehet, hogy kiakadok XD
Jó szórakozást a részhez! ^^

Ahn Jae Sung

Postby Ahn Jae Sung » Sat Mar 22, 2014 11:55 am

Szia Lifan!

http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_144251.htm

Megkaptam...a választ..:glare: :x

[spoiler]You're All Surrounded sorozat (Cha Seung Won & Lee Seung Gi főszereplésével) fordítására van-e már jelentkező.

Limo tervezte be (Kaiti-Team): http://tervezettprojektek.blogspot.hu/2 ... unded.html[/spoiler] :scratch: :pray: :sweat: :wink:

Mod Edit: Due to multiple reports made against you. You have been banned.
Image

zsike955

Postby zsike955 » Sat Mar 22, 2014 5:57 pm

Nagyon szépen köszönöm a 8.rész feliratát!

novcsi6

Postby novcsi6 » Sat Mar 22, 2014 6:18 pm

Köszönöm szépen a 8. részt:):)

Lifan

Postby Lifan » Sat Mar 22, 2014 7:58 pm

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Mar 23, 2014 4:54 am

Szia Lifan ! ! ! Hálásan köszönöm a 8 .rész feliratát.

Lifan

Postby Lifan » Mon Mar 24, 2014 5:48 pm

Lifan

Postby Lifan » Tue Mar 25, 2014 5:10 pm

Most extrahamar kész lettem a kilencedik résszel, jó szórakozást hozzá! ^^
Nekem nagyon tetszett a rész, végre újra sok közös jelenete volt a főszereplő párosunknak, és én az egyik jelenetnél komolyan majdnem elolvadtam ♥

zsike955

Postby zsike955 » Tue Mar 25, 2014 6:34 pm

Nagyon szépen köszönöm a 9.rész feliratát!

novcsi6

Postby novcsi6 » Tue Mar 25, 2014 6:46 pm

Köszönöm szépen a 9. részt :) Vége az unalomnak: )

Anna50

Postby Anna50 » Tue Mar 25, 2014 7:55 pm

Sziasztok!!
De jó kis sorozat!!!!......köszönöm, hogy fordítjátok!!

chrisy0412

Postby chrisy0412 » Wed Mar 26, 2014 1:07 pm

Nagyon szépen köszönöm az eddigi részeket, alig várom a többit... :D

Lifan

Postby Lifan » Wed Mar 26, 2014 2:18 pm

Nagyon szívesen mindenkinek :D

Lifan

Postby Lifan » Wed Mar 26, 2014 9:44 pm

Meghoztam a tizedik részt, jó szórakozást hozzá :D Ez egy igazán eseménydús és aranyos pillanatokban gazdag rész volt ^^

zsike955

Postby zsike955 » Thu Mar 27, 2014 5:55 am

Nagyon szépen köszönöm a 10.rész feliratát!

Freya95

Postby Freya95 » Thu Mar 27, 2014 8:07 am

Kedves Lifan!
De rég jártam erre! Kevés időm volt mostanában, alig tudtam doramázni, de most végre volt időm, így megnéztem a részeket, amiket eddig nem tudtam, egyhuzamban! Köszönöm a fordítást! :lol
[spoiler] Nagyon aranyos részek voltak az utóbbiak, sok jó közös jelenetük volt, nagyon aranyosak együtt, meg az esküvőjük is cuki volt. Mondjuk felmerült bennem annál, hogy akkor miről fog szólni a következő 10 rész? Meglepett, mikor a szellem mondta, hogy nem kell meghalni, mondjuk várható volt, hogy ezt valahogy kikerülik, mert különben véget kéne érjen a sorozat, ha a félidőnél meghalna a főszereplő... :roll A vége meglepett, bár én gondoltam, hogy az anyuka nem olyan tündéri, hogy ezek után átengedi Doo Rim-nek Kang Joo-t. Már kíváncsi leszek, hogyan tudja meg végül az igazat, meg mikor jön rá, hogy ez két lány, és nem egy. :lol [/spoiler]

Return to “Subtitles”