You're Beautiful [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
doramaforever

You're Beautiful [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Thu Nov 21, 2013 11:45 am

Image

Műfaj: Romantikus komédia
Részek száma: 16
Vetítette: SBS
Vetítési időszak: 2009. október 07. – november 26.

Főbb szereplők:
Jang Geun Suk – Hwang Tae Kyung
Park Shin Hye – Go Mi Nam / Go Mi Nyu
Lee Hong Ki (F.T Island) – Kang On Yu / Jeremy
Jung Yong Hwa (CN Blue) – Kang Shin Woo
UEE – Yoo He Yi

Történet:
Az A.N.JELL nevű népszerű együttes, kénytelen Hwang Tae Kyung mellé egy másik énekest is szerződtetni, hogy Tae Kyung sérült hangszalagjait kíméljék. A kiválasztott Go Mi Namnak azonban sürgősen Amerikába kell utaznia, hogy elrontott szemműtétjét korrigálják.
Ma menedzser felkutatja Go Mi Nam ikertestvérét, hogy vállalja el egy időre testvére helyettesítését. Egy gond van csak, az ikertestvér nem fiú, hanem lány, ráadásul hamarosan apáca lesz belőle.
Go Mi Nyu először nem vállalja a feladatot, de Ma menedzser sikeresen meggyőzi, és hamarosan be is költözik a fiúk közé Go Mi Namként.
A botrány elkerülése végett, Ma menedzser senkivel sem közli, hogy Go Mi Nam lány.
Sikerül-e a lánynak beilleszkednie a bandatagok közé? Meggyőzően tudja-e testvére megérkezéséig alakítani a fiú szerepet? Nézzük:

Hwang Tae Kyung:
Az A.N.JEll vezetője, gitárosa, énekese. Népszerűsége, rengeteg rajongója ellenére, gyermekkori lelki sérülései miatt képtelen megnyitni a szívét az emberek előtt. Go Mi Namot kezdettől ki nem állhatja.
Már az első napon véletlenül megtudja, hogy az új bandatag lány.

Jeremy:
Az együttes dobosa. Vidám, barátságos természetével hamar megkedvelteti magát Go Mi Nammal. Időközben gyengéd érzelmeket kezd táplálni a lány iránt, s mivel nincs tisztában Go Mi Nam valódi nemével, kétségbeesik saját érzéseitől.

Kang Shin Woo:
Az A.N.JELL gitárosa. Számára is már az első napon kiderül, hogy Go Mi Nam valójában nem fiú. Ő lesz a lány őrangyala. Féltve őrzi Go Mi Nam titkát. A háttérből vigyáz a lányra, segíti, támogatja őt. Közben az ő szívét is rabul ejti a bájos Go Mi Nyu.

Go Mi Nam:
Valójában Go Mi Nyu, ikertestvérét helyettesíti a bandában.
Őszinte, kedves, naiv természetével hamar belopja magát a csapattagok szívébe, alaposan megbolygatva életüket, érzelmeiket.

Fordította: ezoritu
Formázta, időzítette, javította: vandi

A Dorama Forever Fansub nem járul hozzá a felirat online videóként történő felhasználásához!

Honlap: http://doramaforever.blogspot.com/
Fórum: http://www.freeforum.hu/doramaforever
Attachments
You're Beautiful_Complete.rar
(299.98 KiB) Downloaded 2235 times

doramaforever

Postby doramaforever » Thu Nov 21, 2013 11:46 am

Jó szórakozást kívánunk a sorozathoz azoknak, akik még nem látták :)

batorix

Postby batorix » Thu Nov 21, 2013 12:53 pm

Köszönöm a fordítást , az egyik megörzésre és többszöri nézhetőre itélt sorozatom.

onna

Postby onna » Thu Nov 21, 2013 6:37 pm

Aranyos Dramafever, drága Ezoritu és Vandi,

Köszönöm, kíváncsi vagyok milyen lesz. A leírás alapján jónak tűnik: az ilyen helycserés történeteknél sok vidám, szórakoztató, geges lehetőség kínálkozik. :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:

ezoritu

Postby ezoritu » Thu Nov 21, 2013 7:33 pm

Kedves Batorix!

"Az egyik megőrzésre és többször nézhetőre ítélt sorozatom." Pontosan ezt írtam volna én is, ha tudnék rövid és tömör lenni!

Kedves onna, alig vannak olyanok, akik még nem látták! Jó, hogy tervbe vetted. Egy kis cukiság az egész. És a négy fiatal színész- és zenészpalánta! Soha nem felejtem el őket!

vajandi

Postby vajandi » Thu Nov 21, 2013 8:12 pm

Jó rég láttam először ezt a sorozatot, de azóta sem felejtem. Láttam már vagy 4-5-ször, mégis ezzel a fordítással is elkezdtem. Talán kinevettek, de nekem ez a kedvenc koreai sorozatom. Egyszerűen megunhatatlan, annyira szórakoztató. A barátnőmet ezzel a sorozattal tettem korea- és JGS-fanná.

:clap: Nagyon köszönöm a fordítást, és hogy ezáltal még többekhez eljuthat, többeknek szerezhet örömet. :clap:

Ja, és anyukám, aki utálja a feliratos filmeket, még ő sem bírta abbahagyni, mikor rávettem, legalább 1 részt nézzen meg belőle. :whistling:

matsuket

Postby matsuket » Thu Nov 21, 2013 8:24 pm

Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal! Nálam évente többször is előkerül ez a sorozat és már vagy ezerszer láttam, mégis élvezem minden percét. :wub: Csodás színészi alakításokat láthatunk benne, a betétdalok pedig egyszerűen fülbemászóak.
Az abszolút első helyen van az életemben ez a kis történet. :)
Image

mademoiselleshilaa

Postby mademoiselleshilaa » Thu Nov 21, 2013 9:20 pm

Jaj, én a vásárlós részt szoktam untalan nézni, meg amikor Sukkie a mezőn van és kergeti a vaddisznó ^^

Periszkóp32

Postby Periszkóp32 » Fri Nov 22, 2013 10:08 pm

ezoritu wrote:Kedves Batorix!
"Az egyik megőrzésre és többször nézhetőre ítélt sorozatom." Pontosan ezt írtam volna én is, ha tudnék rövid és tömör lenni!
Kedves onna, alig vannak olyanok, akik még nem látták! Jó, hogy tervbe vetted. Egy kis cukiság az egész. És a négy fiatal színész- és zenészpalánta! Soha nem felejtem el őket!

Jelentkezik az egyik ilyen!!! Tegnap letöltöttem, és nagyon boldog voltam. 6 feliratom volt korábbról, de most teljes az örömöm.
Igaz, hogy azonnal nem tudom megnézni, de sort kerítek rá.
Volt egy srác, akit díjkiosztókon láttam műsort vezetni és énekelni is. De nem tudtam, hogy kicsoda. Leírtam a barátnőmnek a külsejét, és ő megfejtette. Geum Suk. Odavagyok érte. Aztán nagyon sok klipjét megnéztem. Még jobban odavoltam. A Promise és többi dalától. Nekem kimondottan szexi a gyerek. (65 vagyok)
Aztán a Hong Gil Dong-ban és a Budapest diaryban láttam, de nekem az éneklő fiú kell. A sorozat minden kockáját élvezni fogom.
Köszönöm a feliratot.
Üdvözlettel Periszkóp

Return to “Subtitles”