You're My Pet [Hungarian Subs] [REMOVED - NO MOVIE SUBS]

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi

You're My Pet [Hungarian Subs] [REMOVED - NO MOVIE SUBS]

Postby vajandi » Fri Nov 15, 2013 12:02 am

You’re My Pet / Te vagy a háziállatom

Image

Eredeti cím: 너는 펫 / Neoneun Pet
Megjelenés: 2011. november 10. (Dél-Korea)
Műfaj: romantikus vígjáték
Epizódok száma: 1 (Hossz: 110 perc)
Írta: Yayoi Ogawa (mangaíró)
Rendezte: Kim Byung Kon

Főszereplők:
Ji Eun Yi szerepében: Kim Ha Neul
Kang In Ho szerepében: Jang Keun Suk
Cha Woo Sung szerepében: Ryu Tae Joon

Tartalom:
Ji Eun Yi egy divatlap főmunkatársnője, akinek mindene a munkája, nagy ritkán szorít csak időt szüleire, barátnőire és öccsére. Pasi-ügyben olyan magasra tette a mércét, hogy régóta egyedül tengeti életét. Magányosság ellen barátnői azt javasolják, tartson valamilyen háziállatot, például egy helyes kutyust, akivel törődhet. Mielőtt azonban megérkezne az internetről rendelt, várva várt kedvenc, váratlanul beállít hozzá testvére, aki szállást kér nála, magával hozva haverját is, Kang In Ho-t. In Ho egy fiatal, tehetséges balett-táncos, akinek derékba tört karrierje, mikor táncpartnere súlyosan megsérült, azóta nem igazán találja helyét, próbál más művészeti irányokba elindulni. Eun Yi egy éjszakára befogadja őket, arra azonban nem számít, hogy öccse átveri In Ho-t, begyűjt tőle többhavi lakbért, majd lelép. Ezek után nehéz lesz kitenni az átvert fiút, aki minden eszközt megragad, hogy maradhasson, végül abba is belemegy, hogy elvállalja a háziállat szerepét. Ezek után megkezdődik humorban bővelkedő, kalandos együttélésük, s nyomon követhetjük, hogyan változik meg az egymásról kialakított véleményük. Már épp kezd alakulni is valami közöttük, amikor váratlanul felbukkan Eun Yi első szerelme, ezzel komoly dilemmát okozva a lánynak.

Trailer:

Videólinkek:

+ Egy kis cukiság:

Magyarra fordította, lektorálta: vajandi

A felirat innen is elérhető: http://vajandisub.wordpress.com/ http://www.azsiafilm.hu/

Eddigi fordításaim: You're My Pet (1), Marrying a Millionaire (16), Paparotti (1), One Fine Day (16), Green Rose (22), Snow White (16), Miss Ripley (16), Marriage Not Dating (16), Love Clinique (1), My Secret Hotel (16), Sweet 18 (16), 1 Percent of Anything (26), Heart to Heart (16), Exhibition of Fireworks (17), Producer (12), Oh My Ghost (16), Bachelor's Vegetable Store (24), Wacky Teacher (1), Me Too, Flower! (15), The Family Is Coming(20), Wet Dreams (1), My 19 Year Old Sister-in-Law (16), Like For Likes (1), Coin Locker Girl / Chinatown (1), Shopping King Louis (16), 12 Men in a Year (16), Goblin/Dokkaebi (16), Introverted Boss (16).

Ingyenes rajongói feliratok! Amennyiben a feliratban benne marad fordítói nevem, a "vajandi", engedélyezem, hogy bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti. Teljen öröme benne minél több embernek, annak én is csak örülök, azonban ha a feliratomból törlik fordítói nevem, úgy teszik fel a világhálóra, az nagyon rosszul esne, kérlek, ne éljetek vissza a jóindulatommal. Előre is köszönöm!

MOD
No movie subtitles are to be uploaded here. Try uploading to sites like Subscene instead.
Last edited by vajandi on Thu Mar 16, 2017 7:04 pm, edited 46 times in total.

vajandi

Postby vajandi » Fri Nov 15, 2013 12:04 am

Ez az első fordításom, fogadjátok sok szeretettel!

Kis előtörténet:
Tavaly februárban akadtam erre a gyöngyszemre, és égre-földre kerestem hozzá magyar feliratot, de nem találtam. Sokat tépődtem rajta, míg végül olyat tettem, amit még soha: angol felirattal néztem meg! (pedig – bevallom - nem olyan erős az angol tudásom). Annyira tetszett, még így is, hogy aztán összeszedtem magam, és nem kis munka árán, lefordítottam a feliratot. Valamikor március eleje felé készült el, emlékszem, milyen büszke voltam magamra, milyen sikerélmény volt, pedig nem én írtam a sztorit, mégis kicsit olyan volt, mintha alkottam volna valamit. Aztán jött a hidegzuhany, mikor rá egy hétre egy fordítócsapat is lefordította. Ez eléggé elvette a kedvem, mert ugye ha tudtam volna, nem állok neki hiába. Na, mindegy, azóta megemésztettem, és úgy döntöttem, közkinccsé teszem, ha már annyit dolgoztam vele, és hogy még többen élvezhessék ezt a remek filmet. Jó szórakozást hozzá!

Annyira új ez a dolog nekem, hogy nem bírtam rájönni, hogy lehet képet csatolni ide. :scratch:
Last edited by vajandi on Mon May 16, 2016 9:41 pm, edited 1 time in total.

f.ági

Postby f.ági » Fri Nov 15, 2013 5:44 am

Kedves Vajandi!
Gratula az első feliratodhoz, köszönöm szépen!
:-)

Madarka

Postby Madarka » Fri Nov 15, 2013 7:13 am

Kedves Vajandi!

Köszönet a forditásért, gratulálok az első munkádhoz!

vajandi

Postby vajandi » Fri Nov 15, 2013 7:27 am

Madarka,
köszi, hogy az első hozzászólásod nálam ejtetted meg. :-)
Egyébként nagyon szívesen, mindenkinek.
Last edited by vajandi on Thu Nov 17, 2016 4:07 pm, edited 8 times in total.

batorix

Postby batorix » Fri Nov 15, 2013 8:39 am

Én is köszönöm és remélem nem vette el a kedved a fordítástól.

szildor

Postby szildor » Fri Nov 15, 2013 11:44 am

Szia Kedves Vajandi!
Gratulálok és köszönet az első munkádért :clap: :heart:
és hajrá, fogj bele újabbakba, :clap:
mindnyájunk örömére

.

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Nov 15, 2013 4:28 pm

Kedves Vajandi!

Köszönöm szépen a feliratodat!
Nagyon örülök, hogy nem hagytad a "fiókban".
Csak biztatni tudlak a folytatásra. Nálam is így kezdődött, de hamar a rabjává lehet válni :-)
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

vajandi

Postby vajandi » Fri Nov 15, 2013 4:42 pm

:cry: Nem segítene valaki? Még mindig nem tudom, hogy lehet ide képet csatolni... :cry:

Egy ideje már kacérkodok a gondolattal, hogy egy sorozatba is belekezdjek, csak még nem találtam meg a megfelelőt. Igazából találtam egyet (Alien Sam, 2006), azt szívesen elkezdtem volna (tetszik, hogy csak félórásak a részei), de alig találtam hozzá videókat (az első 4 részt tudtam csak megszerezni) és angol feliratok se találhatók hozzá. Hát ez van, egyelőre keresgélek tovább.

f.ági

Postby f.ági » Fri Nov 15, 2013 7:14 pm

Kedves Vajandi!
Üditő esti élmény volt ez a film! :-)
Jang Geun Suk megosztja a nézőket, én szeretem a játékát.
Köszönöm, hogy láthattam a feliratoddal!

MekkMester

Postby MekkMester » Fri Nov 15, 2013 8:31 pm

Képeket pl: így tudsz beilleszteni.

Code: Select all

[img]http://mekk1mester.uw.hu/images/ketlany.jpg[/img]

A képeket előbb fel kell töltened egy képmegosztóra.
Az eredmény magáért beszél.
Image

Csak megjegyzem, hogy ne érjen csalódásként.
A DA-n nem illik mozi filmek feliratainak topikot nyitni.
A moderátorok, ha észreveszik... törölni fogják a topikot.
DA-n csak TV-s sorozatok illetve SP-k feliratait engedi a fórum szabályzata.

A mozi felirataidnak hozz létre egy saját honlapot, vagy ajánlom az Ázsiafilm weboldalt a tárolásukra.

Gratula a feliratodhoz, további élményekben gazdag fordításokat kívánok!

Ezt a filmet a DWAEJITOKKI fordításában már próbáltam megnézni, de vagy háromszor sikerült bealudnom rajta. :faint:
Számomra kicsit sem nem volt pörgős a történet.
Talán nekifutok újra a feliratoddal. Úgyis jönnek a hosszú téli esték. :-)

vajandi

Postby vajandi » Sat Nov 16, 2013 12:59 am

MekkMester, köszi az infókat, a képbeillesztés végre összejött!
:cheers:
Drukkolok, hogy ezúttal ne aludj el a filmen, aranyos sztori. Igaz, nem egy akciófilm, de nagyon szórakoztató. Ha a moderátorok leveszik, hát leveszik, ez most nálam próbajellegű, amolyan gyakorlás arra, ha tényleg elkezdek egy sorozatot. Addig is, míg le nem veszik, legalább pár embernek örömet tudok szerezni, és ez nekem bőven elég. :-)
a
Last edited by vajandi on Tue Jan 20, 2015 9:09 pm, edited 5 times in total.

angel32

Postby angel32 » Fri Dec 13, 2013 8:57 am

Sziasztok!
Nem tudnátok egy olyan elérhetőséget adni a filmhez, ahonnan regisztráció nélkül le tudom tölteni? Szeretném megnézni, de ezekről a linkekről nem tudom tölteni :(
Előre is köszönöm!

vajandi

Postby vajandi » Fri Dec 13, 2013 9:30 am

angel32 wrote:Sziasztok!
Nem tudnátok egy olyan elérhetőséget adni a filmhez, ahonnan regisztráció nélkül le tudom tölteni? Szeretném megnézni, de ezekről a linkekről nem tudom tölteni :(
Előre is köszönöm!

http://ulozto.net/xQHGGVE/you-re-my-pet-mkv
Ennél a linknél nem kell regisztráció, csak a feljövő ablakban középen egy betüsort kell felismerni és begépelni, majd tölthető is (ráadásul nem torrentes). Sok sikert hozzá, és jó szórakozást! :-)

angel32

Postby angel32 » Fri Dec 13, 2013 9:33 am

Köszönöm szépen a gyors választ :)

vajandi wrote:
angel32 wrote:Sziasztok!
Előre is köszönöm!

http://ulozto.net/xQHGGVE/you-re-my-pet-mkv
Ennél a linknél nem kell regisztráció, csak a feljövő ablakban középen egy betüsort kell felismerni és begépelni, majd tölthető is (ráadásul nem torrentes). Sok sikert hozzá, és jó szórakozást! :-)

Return to “Subtitles”