How to meet a perfect neighbor [Hungarian subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
anyeze

How to meet a perfect neighbor [Hungarian subs] (Complete)

Postby anyeze » Fri Jul 12, 2013 9:38 pm

How to meet a perfect neighbor / kb.: Hogyan találjunk tökéletes szomszédot

Image

Cím: 완벽한 이웃을 만나는 법 / How to Meet a Perfect Neighbor
Műfaj: Krimi, romantikus
Epizódok: 20
Csatorna: SBS
Közös fordítás Zetkinnel!

Szereplők:

Baek Soo Chan szerepében Kim Seung Woo
Jung Yoon Hee szerepében Bae Doo Na
Yoo Joon Suk szerepében Park Shi Hoo
Go Hye Mi szerepében Wang Ji Hye

A történet megrázó képsorokkal kezdődik, egy nő erőszakos halálával. Nem tudjuk ki ő, vagy milyen kapcsolatban áll a filmbeli többi szereplővel, és bizony várnunk kell, hogy mindez kiderüljön. Az alapsztori a következő: Adott egy fiatal lány, aki egy nagyválallatnál dolgozik titkárnőként. Új főnököt kap az elnök fia személyében, aki átgázol mindenkin, s a titkárnőjével is igen fagyosan viselkedik. Ugyanakkor megismerhetünk egy nőcsábászt, akiért a szomszédság összes asszonysága odáig van, kivéve főszereplőnőnk.
Megismerhetjük a vállalatnál dolgozók egy csoportját, akik egy környéken laknak, s életük több tekintetben is összefonódik.

Thanks a lot to the Band Of Nuts F u n S u b s for the english subtitle!

Letöltési lehetőség:
[url]http://chauthanh.info/drama/view/how-to-meet-a-perfect-neighbor-[kdrama].html[/url]

Eddigi fordítások: Dae Mang, Reputable Family, Thank You, (Filmek: Dance of the Dragon, Rabbit and Lizzard, Please Teach Me English). Zetkinnel közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Master's Sun, How to Meet a Perfect Neighbor, It's Okay, that's Love; Hyde Jekyll, Me
Attachments
neighbor.19.srt
(52.06 KiB) Downloaded 559 times
neighbor.20.srt
(49.24 KiB) Downloaded 561 times
neighbor.18.srt
(60.21 KiB) Downloaded 557 times
neighbor.17.srt
(59.08 KiB) Downloaded 557 times
neighbor.16.srt
(70.74 KiB) Downloaded 568 times
neighbor.15.srt
(58.8 KiB) Downloaded 586 times
neighbor.14.srt
(60.79 KiB) Downloaded 561 times
neighbor.13.srt
(70.95 KiB) Downloaded 589 times
neighbor.12.srt
(56.98 KiB) Downloaded 606 times
neighbor.11.srt
(54.47 KiB) Downloaded 596 times
neighbor.10.srt
(61.16 KiB) Downloaded 593 times
neighbor.09.srt
(64.09 KiB) Downloaded 595 times
neighbor.08.srt
(64.73 KiB) Downloaded 602 times
neighbor.07.srt
(65.63 KiB) Downloaded 602 times
neighbor.06.srt
(59.88 KiB) Downloaded 608 times
neighbor.05.srt
(72.64 KiB) Downloaded 614 times
neighbor.04.srt
(49.01 KiB) Downloaded 630 times
neighbor.03.srt
(62.27 KiB) Downloaded 650 times
neighbor.02.srt
(59.98 KiB) Downloaded 693 times
neighbor.01.srt
(59.24 KiB) Downloaded 864 times
Last edited by anyeze on Fri Sep 25, 2015 11:12 am, edited 23 times in total.
Image
Folyamatban: Saimdang, Light's Diary; Elkészült Zetkinnel: Hyde Jekyll, Me; The Master's Sun; It's okay that's love; Oh My Venus; stb.

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Jul 12, 2013 9:48 pm

Jó szórakozást kívánunk mindenkinek! :-)

nb76

Postby nb76 » Fri Jul 12, 2013 11:04 pm

Kedves Anyeze és Zetkin! Nagyon örülök az újabb közös projekteteknek, nagyon jónak ígérkezik a film, el is kezdtem a letöltést. Hálás köszönet a munkátokért!

NaRa5

Postby NaRa5 » Sat Jul 13, 2013 6:42 am

Kedves Anyeze és Zetkin!
Nagyon örülök, hogy újra találkozhatom veletek és az új munkátokkal!
Mindeképpen veletek tartok puszta kíváncsiságból is :D
Ahogy a tervezett következő projekteteket is nagyon várom már :)

anyeze

Postby anyeze » Sat Jul 13, 2013 7:21 am

NaRa5 wrote:Ahogy a tervezett következő projekteteket is nagyon várom már :)

Én is nagyon várom már a The Master's Sun-t, aminek beterveztük a magyar feliratozását, mert So Ji-Sub :wub: játszik majd benne, bár a szellemlények elég ijesztőek lesznek, így lehet, hogy rászolgál majd a horror műfajba sorolásra, de mivel romantikus is, néhol pedig a komédiát is emlegetik, remélem nézhető lesz. :D
Ha majd beindul, a kettőt biztosan nem tudjuk úgy vinni, mint egyet (azért nálunk a heti két rész volt az átlag, amit két sorozattal nehéz lenne bevállalni), de igyekszünk majd!!!
Image
Folyamatban: Saimdang, Light's Diary; Elkészült Zetkinnel: Hyde Jekyll, Me; The Master's Sun; It's okay that's love; Oh My Venus; stb.

szokola

Postby szokola » Sat Jul 13, 2013 7:31 am

Még nem hallottam erről a sorozatról, de a leírás alapján érdekesnek tűnik. Nagyon köszönöm a fordítást!

anyeze

Postby anyeze » Sat Jul 13, 2013 7:46 am

szokola wrote:Még nem hallottam erről a sorozatról, de a leírás alapján érdekesnek tűnik. Nagyon köszönöm a fordítást!

Ha jól emlékszem 2007-es, és én eddig csak Park Shi Hoo-t ismertem belőle, de a főszereplő lány: Bae Doo Na karaktere nagyon megragadó.

Image

:offtopic: Még a The Master's Sun-hoz egy kis kedvcsináló :-)
http://forums.soompi.com/discussion/2016596/upcoming-drama-2013-the-master-s-sun-the-sun-of-my-master-%EC%A3%BC%EA%B5%B0%EC%9D%98-%ED%83%9C%EC%96%91
Image

szildor

Postby szildor » Sat Jul 13, 2013 8:47 am

Kedves Anyeze és Zetkin!
Örömmel látom, hogy máris belekezdtetek egy új sorozatba.
Csábítóan hangzik a történet, főleg, hogy tudjuk, hogy Park Shi Ho is szerepel benne.
Veletek tartok én is.
Köszönöm az első rész feliratát :clap:

Azért várom a Master's Sun sorozatot is,
(Olvastam, hogy két hetet csúsztatni fogják)

.

Ahn Jae Sung

Postby Ahn Jae Sung » Sat Jul 13, 2013 9:44 am

Kedves Anyeze és Zetkin!

Köszönöm szépen az első rész feliratát.

Viszont a letöltés nem megy, :whistling: ( akadozik, leáll ) már háromszor töltöttem le a 2. részt, 8) de mindig kevesebb jött le mint 700 MB-t. :scratch:

Innen: [spoiler]http://chauthanh.info/animeDownload/drama/How_to_Meet_A_Perfect_Neighbor_%5BKDRAMA%5D.html[/spoiler]

Torrentezni szoktam, de az asia torrenten, én csak hardsubbost találtam, az orosz torrrenten meg nem találtam meg.

Valami segítséget kaphatnék? :-)

Köszönöm.
Image

anyeze

Postby anyeze » Sat Jul 13, 2013 10:38 am

Kedves Ahn Jae Sung!

Sajnos én csak ezt az egy softsub-os változatot találtam, de ha nem jön a második rész, töltsd le a 3.-at, aztán fél nap múlva valószínűleg sikerül majd az is. Én legalábbis ezzel a módszerrel csináltam, és mire fent lesz a következő rész, addigra biztosan sikerül letöltened így néhányat. (Van hogy 600-al jön, de olyan is, hogy csak 20-al, elég egyenetlen, de csak türelmesnek kell lenned, mert működik.)
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Jul 13, 2013 11:39 am

Kedves Anyeze és Zetkin!!! Nagyon örülök,hogy már el is kezdtétek.Persze hálásan köszönöm az első rész feliratát is.

Min Rin

Postby Min Rin » Sat Jul 13, 2013 12:29 pm

Kedves Anyeze és Zetkin! Köszönöm szépen, hogy új sorozatba kezdtetek, sőt még a másikat is tervezitek.
Nagyon meglepődtem, hogy végül ez a sorozat lett a befutó
, de a leírás és a szereplők alapján ígéretesnek tűnik. Még akkor
felfigyeltem erre a sorozatra, amikor Jackiminél olvastam róla, de aztán el is
felejtkeztem róla.

http://azenvegtelentortenetem.blogspot. ... rfect.html

Angolul tudóknak, vagy fordítóval: http://crazyforkdrama.blogspot.hu/2012/ ... eview.html

Én innen töltöttem le, mert a fent említett helyen már sokszor csalódtam, hogy folyton
megszakadt a letöltés.
[spoiler] http://doramax264.org/9403/how-to-meet- ... -neighbor/[/spoiler]

:thumleft: :salut: :wub: :clap: :heart:
Image

anyeze

Postby anyeze » Sat Jul 13, 2013 12:55 pm

Nagyon szívesen mindenkinek! Remélem kitartotok mellettünk, mert azért ez nem egy pörgős sorozat :-)

Min Rin wrote:Én innen töltöttem le, mert a fent említett helyen már sokszor csalódtam, hogy folyton
megszakadt a letöltés. [spoiler] http://doramax264.org/9403/how-to-meet- ... -neighbor/[/spoiler]

Sajnos ez Hardsub-os, de ha Téged nem zavar Min Rin, akkor ez is egy jó lehetőség.
Image

Min Rin

Postby Min Rin » Sat Jul 13, 2013 5:55 pm

Itt is megtalálható XVID-es változatban is, de azt nem tudom, hogy hardsubbos-e!
[spoiler]http://www.asia-team.net/foros/showthread.php?t=29203[/spoiler] :-)
Image

Szilvia333

Postby Szilvia333 » Sat Jul 13, 2013 7:30 pm

Hali letöltés keresők !!

Én innen töltöm,és ez állítólag RAW !!

http://asiandramadownloads.com/korean-d ... -neighbor/

.......Csak éppen regisztrálni kellene az oldalra,de könnyű,nem nehéz,és itt is sok sok sorozathoz van RAW letöltés...

Én is nagyon örülök ennek az új projektnek,köszönöm szépen !!! :cheers: :cheers:

szokola

Postby szokola » Sun Jul 14, 2013 8:19 am

A főszereplő Kim Seung Woo az Iris-ben játszotta az észak koreai ügynökök vezetőjét. Nekem ő volt abban a sorozatban a kedvenc karakterem. A 71: Into the fire filmben is játszott, ott a déliek egyik parancsnoka volt. Kíváncsi vagyok milyen lesz egy teljesen más szerepben.

KNG-fan

Postby KNG-fan » Mon Jul 15, 2013 7:53 pm

Kedves zetkin94! és Anyeze.

Örömmel látom, hogy ezt az igazán hiánytpótló sorozatot fordítjátok...remek sorozat, remek karakterek, még remekebb színészek.
Máris megköszönöm az első rész magyar feliratát.
További jó munkát kíván!
Hunny

Ha szabad, csatlakozom a letöltőhelyet ajánlókhoz.
Az oldalon három lehetőség is van, hogy melyik lassabb! mint a másik még nem tudom, de amint tölteni kezdem, kiderül.

http://www.dramadownload.net/korean-dra ... ghbor.html

anyeze

Postby anyeze » Tue Jul 16, 2013 6:57 am

KNG-fan wrote:Örömmel látom, hogy ezt az igazán hiánytpótló sorozatot fordítjátok...remek sorozat, remek karakterek, még remekebb színészek.

Kedves Hunny! Örülünk, hogy olyasvalaki is csatlakozik, aki már ismeri a sorozatot! Én is csodálkoztam rajta, hogy még nem állt neki senki, mert a krimi-szállal kiegészülve szerintem érdekesnek mondható a történet - még az érzelmi huza-vonákat is elviselhetővé teszi :-) pedig Park Shi Hoo itt aztán kitesz magáért a szenvelgésben :-) de jól áll neki, mit tegyünk. :whistling:
Köszönjük mindenkinek a letöltési lehetőségeket!
Jó szórakozást! Mindjárt itt a 2. rész.
Image

KNG-fan

Postby KNG-fan » Tue Jul 16, 2013 7:35 am

Kedves Anyeze!

Örülök, hogy zetkin94 után veled is "válthattam" pár szót...köszönöm minden munkátokat, amit láttam és amit még láthatok.
Őszintén mondom, Park Si Hoo később került a kedvencek közé egyéni bájával, örök mosolyával /már ahol lehet mosolyogni /, ezért is készülök feliratotokkal újra nézni, valószínű sokkal-sokkal másabb szemmel, mint ahogy tettem azt korábban.

Köszönöm, és jó munkát mindkettőtöknek.
Hunny

Ahn Jae Sung

Postby Ahn Jae Sung » Tue Jul 16, 2013 9:43 am

Kedves Anyeze és Zetkin!

Ez a nem hardsubbos letöltés nem igazán jól müködik:

[spoiler]http://chauthanh.info/animeDownload/drama/How_to_Meet_A_Perfect_Neighbor_%5BKDRAMA%5D.html[/spoiler]

Én már több napon keresztül próbáltam, de mindig mergszakad idő elött. :crazy:

Mivel mikro netem van, a sebesség ingadozó, ezért jó nekem a torrent!

De ha 700 MB-t-os fájlok felvolnának darabolva, mondjuk 100 MB-t-ra, és Datára feltöltve, akkor 330 Ft-t.-ért előfizetnék prémiumra, és 3-4. nap alatt bőven az egész sorozatot lebírnám tölteni. :thumright:

Mert az itt még megadott különböző helyeken, mind hardsubbosok vannak csak. :scratch:

Rajtam kívül, mindenkinek lejön a teljes adat mennyiség, és nem szakad meg? :O

Komolyan szerettem volna, de tovább nem próbálkozom. :whistling:

Köszönöm.
Image

anyeze

Postby anyeze » Tue Jul 16, 2013 10:03 am

Ahn Jae Sung wrote:Kedves Anyeze és Zetkin!

Ez a nem hardsubbos letöltés nem igazán jól müködik:

[spoiler]http://chauthanh.info/animeDownload/drama/How_to_Meet_A_Perfect_Neighbor_%5BKDRAMA%5D.html[/spoiler]

Én már több napon keresztül próbáltam, de mindig mergszakad idő elött. :crazy:

Mivel mikro netem van, a sebesség ingadozó, ezért jó nekem a torrent!

De ha 700 MB-t-os fájlok felvolnának darabolva, mondjuk 100 MB-t-ra, és Datára feltöltve, akkor 330 Ft-t.-ért előfizetnék prémiumra, és 3-4. nap alatt bőven az egész sorozatot lebírnám tölteni. :thumright:

Mert az itt még megadott különböző helyeken, mind hardsubbosok vannak csak. :scratch:

Rajtam kívül, mindenkinek lejön a teljes adat mennyiség, és nem szakad meg? :O

Komolyan szerettem volna, de tovább nem próbálkozom. :whistling:

Köszönöm.

Kedves Ahn Jae Sung!

Esetleg ha csak egyik másik nem jön le Neked, akkor azokat megpróbálhatom feltenni toldacuccotra... írj privátot az e-maileddel, ha szeretnéd.
Sajnos én amit torrentest találtam, az is hardsubbos volt :-(
Image

szildor

Postby szildor » Tue Jul 16, 2013 10:14 am

Én a topic nyitójában megadott oldalról egy nap alatt letöltöttem mind a húsz részt.
Van amikor gyorsabban ment, ez adott lendületet, végül lejött az összes rész.
A torrentet már én is jobban szeretem, de a megadott oldal a mai lehetőségek
között is nagyon jó, 600 - 700 MB közöttiek a részek.

.

Ahn Jae Sung

Postby Ahn Jae Sung » Tue Jul 16, 2013 11:04 am

Úgy érzem, hogy csak mondom a magamét, de nem érti senki. :scratch:

Én a topic nyitójában megadott oldalról egy nap alatt letöltöttem mind a húsz részt.
Van amikor gyorsabban ment, ez adott lendületet, végül lejött az összes rész.

Nem egy két próbálkozásom volt, ha nem 20-30 minimum!!!!!! :crazy: különböző részekkel, és egyikse sikerült. :whistling:

Ha leeseik a sebesség, már meg is szakad a letöltés, míg a torrentnél folytatódik, mikor újra van. :thumright:

Értem én azt is, hogy nincs hozzá torrent!! :roll

" csak azt hittem " hogy meg lehet oldani, mert volt már ilyen Datás feltöltésre példa.

Na mindegy, töltöm azt amihez van torrent, vagy data kis fáljlos letöltés.

( mindig 350 MB - 640 MB között szakadt meg ) sztem ha a 100 - 200 MB-t-ra volna feldarabolva, azt biztos gond nélkül letudnám tölteni. De itt erre nincs lehetőség, tudomásul vettem, és nem írkálok többet ide.

További szép napot. :-)

[spoiler]így még nem jártam egy sorozattal se, úgy látszik itt most ez nem az én helyem. [/spoiler]
Image

KNG-fan

Postby KNG-fan » Tue Jul 16, 2013 11:32 am

Kedves Ahn Jae Sung!

Te egy olyan kedves és határozott személyiség vagy...kár lenne, ha feladnád! Nem rád vallana, aki ott segít, ahol tud...látom én, amit látok, sokszor sietsz mások kisegítésére.
Ha elfogadod, ajánlani tudom azt a linket, amit az oldal tetején is láthatsz / ideteszem újra /, a középső Depositfiles-ről kb. 50 perc alatt lejön egy-egy rész...munka közben ráér csordogálni...próbáld meg kérlek, kb. 450 MB nagyságúak, és szerintem jó minőségűek.
Próba szerencse...

http://www.dramadownload.net/korean-dra ... ghbor.html

Hunny

Ahn Jae Sung

Postby Ahn Jae Sung » Tue Jul 16, 2013 12:04 pm

Kedves Hunny!

Köszi, már kipróbáltam. :-)

Le is jött elsőre, de hardsubbos, sajnos. :cry:

Hatalmas kék angol felirat virított. :lol
Image

KNG-fan

Postby KNG-fan » Tue Jul 16, 2013 12:55 pm

Ó, a csuda vigye! Bónusz angol, "ajándékcsomagban"...pedig ez az oldal, egyik kedvencem volt eddig...Elnézést!
De kérlek, Ahn Jae Sung, ne adjuk fel...kutassunk, aztán ha valaki talál, szól...a sorozat mindenképp megéri...
Üdvözöl: Hunny

Ahn Jae Sung

Postby Ahn Jae Sung » Tue Jul 16, 2013 1:20 pm

Kedves Hunny!

[spoiler]Nincs másik, én már mindnek utána néztem.

Két napig szórakoztam vele. :lol Már beletörődtem, végül is ez nem a világvége. Majd valakit megkérek, hogy töltse fel Datára, már gondolkoztam rajta. Megoldom valahogy. :D [/spoiler]

Üdv: AJS :-)
Image

erzsi69

Postby erzsi69 » Tue Jul 16, 2013 3:56 pm

Kedves Anyeze és Zetkin94!

Köszönöm az első rész feliratát :)
Az első rész rawját én innen töltöttem le, hogy a többi milyen azt nem tudom.
[spoiler]http://www.asia-team.net/foros/showthread.php?t=29203[/spoiler]

anyeze

Postby anyeze » Tue Jul 16, 2013 5:00 pm

Kedves Ahn Jae Sung!

Fentebb is írtam, szívesen segítek, de Neked kell elárulnod, hogyan tudnék. Én még sosem tettem fel torrentet, így nem tudom, hogyan működik, de ha valaki segít instrukciókkal, akkor megpróbálhatom ide a D-A-ra... Ha van más ötleted az is jó (datát sem tudom hogyan működik...), csak kell hozzá az útmutató. :unsure:
Image

anyeze

Postby anyeze » Tue Jul 16, 2013 5:02 pm

erzsi69 wrote:Kedves Anyeze és Zetkin94!

Köszönöm az első rész feliratát :)
Az első rész rawját én innen töltöttem le, hogy a többi milyen azt nem tudom.

Nagyon szívesen! Remélem nem hardsubbos, és meg tudod nézni a felirattal.
Image

erzsi69

Postby erzsi69 » Tue Jul 16, 2013 5:05 pm

Kedves anyeze!

Tuti raw, mert már belenéztem :)
A másodikra várni kell a letöltési korlát miatt, de szép lassan majd letöltögetem.

zetkin94

Postby zetkin94 » Tue Jul 16, 2013 9:17 pm

Kedves Erzsi!

Köszi, hogy ezt megírtad, :-) nagyon szerettem ezt az oldalt, de azt hittem megszűnt.. De jó hogy mégsem.
És itt egyben is elindítható az összes rész letöltése, ha jól értem.
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

Min Rin

Postby Min Rin » Wed Jul 17, 2013 3:54 am

Min Rin wrote:Itt is megtalálható XVID-es változatban is, de azt nem tudom, hogy hardsubbos-e!

Ezt már én is írtam az első oldalon! :-)
Image

erzsi69

Postby erzsi69 » Wed Jul 17, 2013 5:52 am

zetkin94 wrote:Kedves Erzsi!

Köszi, hogy ezt megírtad, :-) nagyon szerettem ezt az oldalt, de azt hittem megszűnt.. De jó hogy mégsem.
És itt egyben is elindítható az összes rész letöltése, ha jól értem.

Kedves zetkin94!

Akkor biztos emlékszel rá, hogy pár éve nekik is problémájuk volt az online feltöltésekkel. Az első oldalra betették, hogy letiltották az oldalt. Nem is tudom, hogy hány napig tartott, de a végén szép lassan újra elkezdett működni az oldal :)
Azt nem tudom, hogy melyiknél lehet több szálon letölteni. Én a depositfiles-t választottam. Ott van időkorlát, de engem nem hajt a tatár :)

debi

Postby debi » Wed Jul 17, 2013 7:01 am

Szia Ahn Jae Sung ! küldtem privát üzenetet olvasd el! :w000t:

zetkin94

Postby zetkin94 » Wed Jul 17, 2013 7:01 pm

Min Rin wrote:
Min Rin wrote:Itt is megtalálható XVID-es változatban is, de azt nem tudom, hogy hardsubbos-e!

Ezt már én is írtam az első oldalon! :-)

Drága Min-Rin!

Ezer bocsánat! Ez valahogy elkerülte a figyelmemet. Neked is nagyon köszönöm. :-)

zetkin94

Postby zetkin94 » Wed Jul 17, 2013 7:08 pm

erzsi69 wrote:
Akkor biztos emlékszel rá, hogy pár éve nekik is problémájuk volt az online feltöltésekkel. Az első oldalra betették, hogy letiltották az oldalt. Nem is tudom, hogy hány napig tartott, de a végén szép lassan újra elkezdett működni az oldal :)

Kedves Erzsi!

Igen, kétségbe is voltam esve miatta, aztán valahogy leszoktam arról hogy nézegessem működik-e már. Nagyon örülök, hogy Ők valahogy meg tudták oldani a problémájukat, és ismét aktívak.
[spoiler]Talán akkor még itt is van némi remény? :scratch: Nagyon jó lenne :-)[/spoiler]

zetkin94

Postby zetkin94 » Wed Jul 17, 2013 7:15 pm

szokola wrote:A főszereplő Kim Seung Woo az Iris-ben játszotta az észak koreai ügynökök vezetőjét. Nekem ő volt abban a sorozatban a kedvenc karakterem. A 71: Into the fire filmben is játszott, ott a déliek egyik parancsnoka volt. Kíváncsi vagyok milyen lesz egy teljesen más szerepben.

Kedves Szokola!

Még nem láttam az Irist, így számomra még ismeretlen a színész, de most a két rész után azt kell mondjam, "nem is rossz" :-)
DOCTORS Saikyou no Meii, Loving you Anyezével közösen: Color of Woman, The Musical, Feast of the Gods, The Masters Sun,How to meet a perfect neighbor,Its okay thats love, Liar game, Hyde, Jekyll,Me, Oh my Venus

anyeze

Postby anyeze » Wed Jul 17, 2013 7:38 pm

Jó szórakozást kívánunk mindenkinek a 2. részhez!!! :-)
Image

Min Rin

Postby Min Rin » Wed Jul 17, 2013 7:51 pm

Hálásan köszönöm drága Anyeze és Zetkin a 2. részt!

Az első rész nagyon szórakoztató, humoros jelenetekkel teli volt, de azért
már várom Park Shi Hoo megjelenését!
:wub: :thumleft: :clap: :heart:
Image

zetkin94

Postby zetkin94 » Wed Jul 17, 2013 9:15 pm

Kedves Min-Rin!

Nagyon szívesen. A 2. részben sem hiszem, hogy csalódni fogsz. Jó szórakozást hozzá :-)

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Jul 18, 2013 5:14 am

Kedves Anyeze és Zetkin!!! Hálásan köszönöm a 2.rész feliratát.

KNG-fan

Postby KNG-fan » Thu Jul 18, 2013 8:46 am

Kedves Fordítók, Anyeze és zetkin94!

Jöttem, láttam, viszem a második részt...és köszönöm! lesz egy régi - új történetem nagy örömömre.
Jó munkát!

Hunny

Park Si Hoo - How To Meet A Perfect Neighbor OST
http://www.youtube.com/watch?v=RnL0Z0c1EFI

nb76

Postby nb76 » Thu Jul 18, 2013 9:07 am

Kedves Anyeze és Zetkin, nagyon szépen köszönöm a 2. részt! :D

anyeze

Postby anyeze » Sun Jul 21, 2013 6:17 pm

Jó szórakozást kívánunk a 3. részhez!!!
A következő részre legalább egy hetet várnotok kell, kérünk egy kis türelmet! :-(
Image

nb76

Postby nb76 » Sun Jul 21, 2013 7:57 pm

Nagyon szépen köszönöm a 3. részt. :D

Min Rin

Postby Min Rin » Mon Jul 22, 2013 3:39 am

Drága Anyeze és Zetkin! Hálásan köszönöm a 3. részt is! :notworthy: :clap:
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Jul 22, 2013 8:05 am

Drága Anyeze és Zetkin!!! Hálásan köszönöm a 3.rész feliratát.

erzsi69

Postby erzsi69 » Mon Jul 22, 2013 12:30 pm

Köszönöm a 3. rész feliratát is :)

zetkin94

Postby zetkin94 » Tue Jul 23, 2013 6:35 pm

Kedves Brigi, Min Rin, Vercsike és Erzsi!

Nagyon szívesen Nektek.
Bár nálunk is nyár van, azért csak belekukkantottam a következő részbe :-)
Nekem egyre szimpatikusabb a Gigoló, remélem nem vagyok egyedül vele :-)

Kedves Hunny!

Köszi az Ost-ot!
Örülök, ha esetleg majd újranézed a feliratunkkal :-)

anyeze

Postby anyeze » Sun Jul 28, 2013 9:39 pm

Fent van végre a 4. rész.
Mindenkinek jó szórakozást kívánunk! :-)
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Jul 29, 2013 6:32 am

Kedves Anyeze és Zetkin!!!

Örömmel látom, hogy itt a 4.rész felirata.Hálásan köszönöm.

KNG-fan

Postby KNG-fan » Mon Jul 29, 2013 7:35 am

Kedves Zetkin!

Természetesen újra fogom nézni...annál is inkább, mert azóta ez a tehetséges fiatalember kiteljesedett, és olyan szerepekkel lopta a szívekbe magát, mint a The Princess' Man, vagy épp az utóbbi idők Cheongdamdong Alice-jének férfi főszerepe...az előbbi, a számtalan hazai díjon kívül , külföldi kitüntető elismerésben is részesült...tehát úgy nézhetjük ezt a sorit, hogy tudjuk...miből lesz a későbbi cserebogár.
Köszönöm Mindkettőtöknek.

Hunny

Anyeze, Zetkin jó munkát!

Park Si Hoo No Matter What
http://www.youtube.com/watch?v=zpulwS-A7is
Last edited by KNG-fan on Fri Aug 02, 2013 9:15 pm, edited 1 time in total.

Min Rin

Postby Min Rin » Mon Jul 29, 2013 5:44 pm

Kedves Anyeze és Zetkin! Hálásan köszönöm az újabb részt! :heart:
Image

Agacska

Postby Agacska » Mon Jul 29, 2013 6:42 pm

Nagyon köszönöm a sorozat 1.-4. részét.

zetkin94

Postby zetkin94 » Wed Jul 31, 2013 8:44 pm

Kedves Vercsike, Min Rin, Agacska!

Nagyon szívesen!

Kedves Hunny!

A helyzet az, hogy én előbb látom a cserebogarat, mert van még mit bepótolnom a fordított sorik terén.
Viszont nem rossz ennek a kis bogárnak sem a zümmögése :-)
Számomra viszont nagy meglepetés Gigolónk. Kedvelem a rossz fiúkat, akik remélem csak a külső szemlélő számára azok, és mélyen belül, egész mást találunk. Mivel én, mint rendszerint most is a fordítással haladok, nagyon várom a folytatást :-)

nb76

Postby nb76 » Thu Aug 01, 2013 5:24 pm

Kedves Zetkin és Anyeze, én is nagyon szépen köszönöm a 4. részt. Kissé lemaradtam, de hétvégén pótolom a mulasztásaimat, hőségriadós hétvégén marad a hűvös szoba és a dorama-hegyek. :-)

anyeze

Postby anyeze » Fri Aug 02, 2013 8:43 pm

Fent van az 5. rész!
Jó szórakozást, kellemes hétvégét kívánunk! :-)
Image

KNG-fan

Postby KNG-fan » Fri Aug 02, 2013 9:13 pm

Kedves Anyeze és Zetkin!

Viszem is az ötödik részt!
Egyszerre nézem majd, és mindig öröm tölt el, amikor látom, hogy elkészültök egy-egy újabb résszel...közben ádázan fenem az érzékeimet So Ji Sub újabb "figurájára"...tehát, csak így tovább, kiszámítható, megnyugtató tempóban.
Köszönöm!

Hunny

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Aug 02, 2013 9:21 pm

nb76 wrote:Kedves Zetkin és Anyeze, én is nagyon szépen köszönöm a 4. részt. Kissé lemaradtam, de hétvégén pótolom a mulasztásaimat, hőségriadós hétvégén marad a hűvös szoba és a dorama-hegyek. :-)

Kedves Brigi!

Nagyon szívesen, és hogy tegyünk még egy lapáttal arra a hegyre, ami remélem elég árnyékot ad majd a hétvégi kánikula ellen, itt van Neked a következő rész is. Jó szórakozást hozzá!

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Aug 02, 2013 9:31 pm

Kedves Hunny!

Köszönjük dicsérő szavaidat, nagyon jól esnek :-)
A tempó nem csak rajtunk múlik, de az nyugodtan kiszámítható, hogy elvisszük a végéig :-)
Jó gyűjtögetést Neked! Közben én majd mindig azonnal besöpröm magamnak a Ti munkátok gyümölcsét.

So Ji Sub-ra már mi is nagyon várunk, remélem ott is találkozunk, várni fogunk!

KNG-fan

Postby KNG-fan » Fri Aug 02, 2013 9:52 pm

Kedves Zetkin a megjegyzésedhez fűznék pár szót, majdnem elnéztem felette!

A "rossz fiúk" téma...a gigolo, aki ugye egy külön kategória, lehet utálni, lehet kedvelni, csak épp hidegen nem tud hagyni...
Nagyon találó Adamis Anna szövege ...kis részlet

OFF!!! bocs.

"Hangja mindig tele volt mézzel,
néztem, ahogy előttem ott térdel és vár,
lassan ő az árnyékom már,

azt mondta, a Moulin-ban táncol,
s felhívott vagy naponta hat-hétszázszor is még,
de könyörgött, hogy ez sem elég,

mit tehettem én,
mondd meg már,
titkolni volna jó,
nem más, csak gigolo -..."
...stb. itt
http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg/6860 ... zoveg.html

Ami a sorozatot illeti, csak ajánlani tudom mindenkinek, ha jól akar szórakozni...régi vágású sokszereplős, szerethető figurákkal...szerethető szereplőkkel.
Rajta, csak rajta kedves szórakozni vágyók!

KNG-fan

Postby KNG-fan » Fri Aug 02, 2013 9:54 pm

Az nem kérdés...ott leszek!

Üdv.: Hunny

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Aug 03, 2013 6:14 am

Drága Anyeze és Zetkin!!! Hálásan köszönöm az 5.rész feliratát.

nb76

Postby nb76 » Sat Aug 03, 2013 9:09 am

Kedves Zetkin és Anyeze, nagyon köszönöm az 5. részt is, indul a maraton! :D
Szép hétvégét Nektek!

anyeze

Postby anyeze » Wed Aug 07, 2013 7:24 pm

Fent van a 6. rész!
Mindenkinek jó szórakozást kívánunk!
Image

nb76

Postby nb76 » Wed Aug 07, 2013 7:28 pm

anyeze wrote:Fent van a 6. rész!
Mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

Nagyon szépen köszönöm! Ilyen tempó mellett alig lehet benneteket követni :P

anyeze

Postby anyeze » Wed Aug 07, 2013 7:29 pm

Ha ven kedvetek, a The Master's Sun-ból is találtok ízelítőt itt:
http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic.php?t=138648
:-)
Image

anyeze

Postby anyeze » Wed Aug 14, 2013 6:52 pm

Fent van a 7. rész :-)
Mindenkinek jó szórakozást kívánunk! 1 hét múlva hozzuk a következő részt :-)
Image

Min Rin

Postby Min Rin » Wed Aug 14, 2013 6:59 pm

[color=green]Köszönöm szépen a 7. részt is kedves Anyeze és Zetkin!!!
/color][spoiler]Szegény Gigolót utolérte a sorsa, de azért remélem kiderül az
igazság és tanul a leckéből! :wub: [/spoiler] :notworthy: :clap: :heart:
Image

Min Rin

Postby Min Rin » Wed Aug 14, 2013 7:00 pm

Min Rin wrote:Köszönöm szépen a 7. részt is kedves Anyeze és Zetkin!!!
[spoiler]Szegény Gigolót utolérte a sorsa, de azért remélem kiderül az
igazság és tanul a leckéből! :wub: [/spoiler] :notworthy: :clap: :heart:
Image

zetkin94

Postby zetkin94 » Wed Aug 14, 2013 7:25 pm

Kedves Min Rin!

Nagyon szívesen.
[spoiler]Hát tényleg rendesen megkapta a magáét, megérdemelte, talán... de azért nagyon sajnáltam. Mindent egybevéve, szép volt ez a jelenet.[/spoiler]

kataim

Postby kataim » Wed Aug 14, 2013 7:37 pm

Köszönöm szépen a feliratokat. További jó munkát kívánok.

zetkin94

Postby zetkin94 » Wed Aug 14, 2013 7:56 pm

Kedves Kataim!

Neked is nagyon szívesen, és köszönjük szépen. :-)

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Aug 15, 2013 4:28 am

Kedves Anyeze és Zetkin !!! Hálásan köszönöm a 6.- 7. részek feliratát.

Return to “Subtitles”