Hana Kimi - TW ver. [Hungarian Subs] (Ep1 of 15)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
ladykana

Hana Kimi - TW ver. [Hungarian Subs] (Ep1 of 15)

Postby ladykana » Sun Jul 07, 2013 5:18 am

Tisztázzuk. Ez itt a tajvani Hana Kimi. :mrgreen: Ez a manga legelső feldolgozása. Valójában Hua Yang Shao Nian Shao Nu címen futott, de mindenki csak Hana Kimiként emlegette. Ezért lett a topik címe is ez. Remélem, senkit sem zavarok össze vele.

A felirat a Byakuya Fansubs oldalára készült. A feliratozásban a csapatból részt vett:
Kiba (időzítés)
Neji (fordítás, formázás)

A felirathoz a RAW-okat innen tölthetitek le:

01. https://mega.co.nz/#!PlpGjTSZ!GZeIOyPPk ... vFBIZiCb6s
02. https://mega.co.nz/#!OlwBlRiJ!A4-oPBKOd ... WOoMlbGcF8

(Ha bármi gond lenne a linkekkel, szóljatok!)

Image
<b>Hua Yang Shao Nian Shao Nu</b>
<b>Műfaja:</b> tajvani romantikus vígjáték
<b>Részek:</b> 15
<b>Opening:</b> Zen Me Ban - S.H.E
<b>Ending:</b> Zhuan Shu Tian Shi - TANK
<b>Főbb szerepekben:</b> Ella Chen, Wu Zun, Jiro Wang
<b>Történet:</b> Lu Rui Xi egy nap megpillantja a TV-ben Zuo Yi Quan-t, a Ying Kai fiúiskola magasugró tehetségét. Elhatározza, hogy fiúnak adja ki magát és beiratkozik a Ying Kai-ba, hogy megvalósíthassa a legnagyobb álmát: élőben láthassa a bálványát magasugrás közben.
Mindez persze nem megy zökkenőmentesen: már az első nap Quan félreérti a barátkozását, és látványosan kerüli. A tanítás utáni órák is kalandosan alakulnak, Rui Xit először Jin Xiu Yi rémíti halálra, majd megtudja, hogy egy szobán kénytelen osztozni Quannal, később pedig a kolifelelős, Liang Si Nan is tiszteletét teszi nála. Mindezt csak tetézi, hogy Quan kijelenti, hogy felhagyott a versenyzéssel.
De Rui Xit se lehet egykönnyen eltántorítani az akaratától, és úgy dönt, valahogy mindenképp ráveszi Quant, hogy térjen vissza a magasugráshoz. És nagy erőkkel munkához is lát...
Attachments
hanakimi_ep02.srt
(86.23 KiB) Downloaded 38 times
hanakimi_ep01.srt
(84.4 KiB) Downloaded 195 times
Last edited by ladykana on Fri Jul 11, 2014 11:09 am, edited 1 time in total.

Bria

Postby Bria » Sun Jul 07, 2013 6:33 am

Óóó... most nagy örömet okoztatok nekem! :w00t:
Mindig is szerettem volna megnézni a tajvani változatot is, de felirat nélkül nem lett volna olyan jó. :)
Köszönöm szépen az első részhez a feliratot, és rawot.
(Talán még a maratoni nézéssel is felhagyok ennél a sorozatnál.)

desertqueen

Postby desertqueen » Sun Jul 07, 2013 7:07 am

A legeslegeslegeslegeslegelső doráma élményem a japán Hana Kimi volt, végül is ez "indította" útjára további kutakodásaimat (ami miatt eljutottam a totális doráma örületig :D). A koreai változátát szintén már megnéztem, naná, hogy a tajvani sem maradhat ki! Az előzetesből annyit látok a főszereplőről, hogy ő a lefiúsabb arcú lány a három színésznő között. Előre is köszönöm a fordítást :cheers: :salut: :wub:

matyagi

Postby matyagi » Sun Jul 07, 2013 8:37 pm

Én is köszönöm a fordítást! Viszont sajnos ezek a letöltési lehetőségek nekem valahogy nem működnek. Innen a Mega-ról már töltöttem le korábban, de ezek valahogy alig akarnak elindulni, ha el is indul elég hamar lefagy stb.
Esetleg van még valakinek letöltési helyre ötlete? (asiatorrent-en kívül )

ladykana

Postby ladykana » Sat Jul 13, 2013 4:55 am

Bria, desertqueen, örülök, hogy ennyire örültök a sorinak. :P Sztem ez a legszupibb sorozat, amit eddig láttam. Egyszerűen mindent visz. :D Mindenki elbűvölően idióta benne. <3 Ella pedig tényleg nagyon fiús, de ő alapból egy vagány csaj.

matyagi, elvileg felajánl valamilyen plugint. Azt telepítetted? Vagy eleve chrome-ot használsz? Nem értem mi lehet a gond. Én próbáltam leszedni és minden gond nélkül lejött és eddig senki más nem jelzett hasonló problémát. :SS

ladykana

Postby ladykana » Fri Jul 11, 2014 11:09 am

Elnézést a hosszú kihagyásért. Teljesen elfelejtettem ide is feltolni a feliratot :S
Azért jó szórakozást a 2. részhez :)

Return to “Subtitles”