Just singing and dancing [Polish Subs] (Ep 1)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
User avatar
Mafalda87
Posts: 43
Joined: Sat Apr 25, 2009 7:07 pm
Location: Poland

Just singing and dancing [Polish Subs] (Ep 1)

Postby Mafalda87 » Sat Jun 15, 2013 8:49 pm

Image

Namiętny młody muzyk, Hao Zi, podpisuje kontrakt z wytwórnią muzyczną znajdując się w świecie zawiści i zazdrości. Jednak mając swój własny styl i upierając się przy swoich pomysłach wkrótce odchodzi z wytwórni i opuszcza zespół Super 131 - boysband stworzony przez wytwórnię Top Music.

Kiedy Hao Zi czuł się kompletnie zawiedziony światem showbiznesu na jego drodze staje narwany producent, Du Fei, który uwielbia nieodkryte talenty, mówiąc chłopakowi, że ma w sobie to coś jednak musi jeszcze udowodnić, że jego pomysły są warte uwagi i popracować nad swoim temperamentem. Jednocześnie zaprasza chłopaka do zespołu, który sam stworzył - Super Seed Chao You Zhong (w wolnym tłumaczeniu mamy jaja lub bardziej dosłownie - Super Nasionko) - i chce, żeby razem wzięli udział w azjatyckim konkursie muzycznym i starli się z Super 131.

Hao Zi nie wiedzieć czemu poczuł się przekonany słowami Du Fei, którego wizerunek raczej nie skłania do zaufania i zgodził się razem z nim zająć przeszkoleniem grupy na pozór przypadkowo zebranej młodzieży, która według Du Fei ma w sobie potencjał.

Każdy członek drużyny pała do muzyki namiętnością i ma własne pomysły jednak jednocześnie żaden z nich nie zdaje sobie sprawy z ogromu własnego talentu. Nie wiedzą też ile będą musieli z siebie dać i jak bardzo będą musieli się poświęcić, żeby pod przewodnictwem niepozornego Du Fei dostać się na okrutną scenę Azjatyckiego Konkursu Muzycznego stopniowo doskonaląc swój warsztat, by ostatecznie zmierzyć się z gwiazdami Super 131.
Czy członkowie Super Seed sami będą w stanie zabłysnąć na scenie jak gwiazdy?

Tłumaczenie - Mafalda
Korekta - albizja
Forum BAKA Fansubs
Attachments
[BAKA] Just singing and dancing ep01.ssa
(82.93 KiB) Downloaded 29 times

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], LunaKanzaki and 16 guests