Sad Love Story magyar felirat [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
bekka

Sad Love Story magyar felirat [Hungarian Subs] (Complete)

Postby bekka » Wed May 22, 2013 7:27 pm

Image
Cím: Sad love story / Sad love song / Sad love sonata
Rendezte: Yoo Cheol-yong
Nyelv: koreai
Készült: 2005.
Műfaj: dráma, romantika
Epizódok száma: 20
Időtartam: kb. 60 perc/epizód

Image

Szereplők: Kwon Sang Woo, Kim Hee Seon, Yeon Jeong Hoon, Kim Yeon Joo, MC Mong, Lee Da Hee

Tartalom: A Sad love story egy drámai hangvételű történet. A fiatal Yoon-young találkozik a születésétől kezdve vak Hae-in-nel, és a kezdetleges nehézségeken túlesve, szoros barátság szövődik közöttük, mely egyre erősebbé válik.
Később, már felnőtten együtt ünneplik a karácsonyt, mindketten boldogok, az évek folyamán a barátság szerelemmé alakult.
Azonban Hae-in nagynénje megismerkedik egy amerikai férfival, és külföldre szeretne költözni újdonsült férjével. Hae-in először tiltakozik Yoon-young elhagyása ellen, de a férfi végül rábeszéli hogy ez lenne a leghelyesebb, így végül beleegyezik. Telnek a hónapok, ők pedig diktafonon keresztül üzennek egymásnak. A nagynéni férjéből alkoholista lesz, és bántalmazza mindkettőjüket, a Yoon young üzenetét tartalmazó kazetta összetörésével a lánynak hatalmas fájdalmat okozott. Hae-in megismerkedik Gun woo-val, aki annyira beleszeret hogy megműtteti a szemét, ezzel visszakapja a látását. Hae-in előtt fényes karrier áll énekesnőként, de ő ennek ellenére sem feledte el régi szerelmét.
Gun-woo egy barátját ajánlja a lánynak zeneszerzőként, aki nem más mint Yoon young. Hae-in annak ellenére hogy sosem látta őt, a hangjára emlékszik, és ez indítja el azt a folyamatot, mikor a két barátból ellenség válik, miközben mindketten ugyanannak a nőnek a kegyeiért versengenek.

Az első részért köszönet Kim Hee-Jin & Mikomi-nak
A felirat WITHS2 angol szövegéből készült, köszönet érte.
Attachments
Sad Love Story ep.17-20..zip
(46.65 KiB) Downloaded 682 times
Sad Sonata Subs (completed).zip
(217.01 KiB) Downloaded 232 times
[bekka] Sad Love Story Episode 16.srt
(27.38 KiB) Downloaded 427 times
[bekka] Sad Love Story Episode 15.srt
(24.95 KiB) Downloaded 426 times
[bekka] Sad Love Story Episode 14.srt
(30.15 KiB) Downloaded 447 times
[bekka] Sad Love Story Episode 13.srt
(23.56 KiB) Downloaded 437 times
[bekka] Sad Love Story Episode 12.srt
(32.88 KiB) Downloaded 466 times
[bekka] Sad Love Story Episode 11.srt
(29.35 KiB) Downloaded 449 times
[bekka] Sad Love Story Episode 10.srt
(30.11 KiB) Downloaded 467 times
[bekka] Sad Love Story Episode 09.srt
(25.44 KiB) Downloaded 440 times
[bekka] Sad Love Story Episode 08.srt
(22.09 KiB) Downloaded 454 times
[bekka] Sad Love Story Episode 07.srt
(27.5 KiB) Downloaded 467 times
[bekka] Sad Love Story Episode 06.srt
(23.26 KiB) Downloaded 480 times
[bekka] Sad Love Story Episode 05.srt
(25.57 KiB) Downloaded 472 times
[bekka] Sad Love Story Episode 04.srt
(26.5 KiB) Downloaded 487 times
[bekka] Sad Love Story Episode 03.srt
(31.06 KiB) Downloaded 492 times
[himitsu]Sad love story ep01[hun sub].srt
(31.03 KiB) Downloaded 662 times
[bekka] Sad Love Story Episode 02.srt
(31.27 KiB) Downloaded 516 times
Last edited by bekka on Tue Jul 08, 2014 12:11 pm, edited 21 times in total.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling in love with Soon Jung, Cook up a storm
Folyamatban: Mystery queen
Terv: Ando Lloyd-Hayakoval, Mystery Queen 2

http://www.azsiaifeliratok.hu

bekka

Postby bekka » Wed May 22, 2013 7:28 pm

Jó szórakozást a második részhez! :)
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling in love with Soon Jung, Cook up a storm

ranna

Postby ranna » Wed May 22, 2013 10:00 pm

Kedves Bekka! Köszönöm,hogy fordítod ezt a sorozatot. :lol Már régóta vártam,hogy egyszer csak felvállalja valaki! :cheers:
Kívánom, hogy sok örömed legyen a fordításban.

mazsimaci

Postby mazsimaci » Thu May 23, 2013 12:07 pm

Bekka kedves!
Nagyon örülök, hogy felvállaltad ezt a sorozatot! Szeretem Kwon Sang Woo-t és bánatos voltam, amiért megakadt a fordítása. Hálás köszönet!

kissandrea1974

Postby kissandrea1974 » Thu May 23, 2013 2:22 pm

Kedves Bekka nagyon nagyon őrölök neki,hogy elkezdted fordítani ezt a nagyon jó kis dorammát.Nagyon szép és rengeteg zsebkendő kell hozzá.Remélem,hogy neked is fog tetszeni.Üdv:Andi :)

bekka

Postby bekka » Thu May 23, 2013 3:04 pm

ranna wrote:Kedves Bekka! Köszönöm,hogy fordítod ezt a sorozatot. :lol Már régóta vártam,hogy egyszer csak felvállalja valaki! :cheers:
Kívánom, hogy sok örömed legyen a fordításban.

Hát voltak többen is akik jelezték,de nem gondoltam hogy ennyi ember várta. :)
Jó érzés! :)

bekka

Postby bekka » Thu May 23, 2013 3:04 pm

mazsimaci wrote:Bekka kedves!
Nagyon örülök, hogy felvállaltad ezt a sorozatot! Szeretem Kwon Sang Woo-t és bánatos voltam, amiért megakadt a fordítása. Hálás köszönet!

Szívesen, remélem tetszeni fog. Majd gyere és mesélj ha igen. :)

bekka

Postby bekka » Thu May 23, 2013 3:05 pm

kissandrea1974 wrote:Kedves Bekka nagyon nagyon őrölök neki,hogy elkezdted fordítani ezt a nagyon jó kis dorammát.Nagyon szép és rengeteg zsebkendő kell hozzá.Remélem,hogy neked is fog tetszeni.Üdv:Andi :)

:wub:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Thu May 23, 2013 4:32 pm

Szia BEKKA!Minden jó,ha a vége jó!Hú,de örülök hogy vagy!Sínen.... 8)

bekka

Postby bekka » Thu May 23, 2013 4:35 pm

BINGOOO wrote:Szia BEKKA!Minden jó,ha a vége jó!Hú,de örülök hogy vagy!Sínen.... 8)

:D
Már vártalak....;)

BINGOOO

Postby BINGOOO » Thu May 23, 2013 4:36 pm

És tetszik a plakátod,a ráncfelvarrás jót tett a sorozatnak.

bekka

Postby bekka » Thu May 23, 2013 4:38 pm

BINGOOO wrote:És tetszik a plakátod,a ráncfelvarrás jót tett a sorozatnak.

Reméljük a fordítással is ilyen elégedett leszel! :)
Egyébként aznap amikor végre megkaptam az engedélyt, azonnal feltettem.

BINGOOO

Postby BINGOOO » Thu May 23, 2013 4:55 pm

!Bízom a fordításaidban!És újból megköszönöm szorgalmas voltodat !Azt hiszem,hétvégi műsort csinálok belőle.

bekka

Postby bekka » Thu May 23, 2013 5:05 pm

BINGOOO wrote:!Bízom a fordításaidban!És újból megköszönöm szorgalmas voltodat !Azt hiszem,hétvégi műsort csinálok belőle.

:wub: Köszi!

Moon yona

Postby Moon yona » Fri May 24, 2013 3:30 pm

Drága Bekka!Nagyon jó fordítónak tartalak,imádtam a Love Rain dorama fordítását!Ezt is elkezdem majd nézni, remélem jó lesz.Sok kitartást kívánok neked a fordításhoz, és szeretném megköszönni hogy a ti segítségetekkel, és fordításotokkal elmélyedhettem korea csodálatos világában és megismerhettem korea sorozatait!

bekka

Postby bekka » Fri May 24, 2013 8:11 pm

Moon yona wrote:Drága Bekka!Nagyon jó fordítónak tartalak,imádtam a Love Rain dorama fordítását!Ezt is elkezdem majd nézni, remélem jó lesz.Sok kitartást kívánok neked a fordításhoz, és szeretném megköszönni hogy a ti segítségetekkel, és fordításotokkal elmélyedhettem korea csodálatos világában és megismerhettem korea sorozatait!

:wub: :wub: :wub:
Oh, nagyon köszönöm! Jólesik ilyet hallani, nagyon örülök hogy tetszett,abban nagyon jó karakterek voltak! :)
Last edited by bekka on Tue May 28, 2013 4:27 am, edited 1 time in total.

szendrea

Sad Love

Postby szendrea » Sat May 25, 2013 7:31 pm

Nagyon köszönöm, h. fordítjátok!! Csatlakozom azokhoz, akik régóta várják a sorozatot!

nb76

Postby nb76 » Sat May 25, 2013 8:13 pm

Szia bekka, végre, sikerült, nagyon-nagyon örülök. Hálás köszönet a 2. részért! Amint megnéztem, jövök! Már hiányzott a mi Kwon Sang Woo-nk :wub: . Alig várom, hogy láthassam, de előbb vidit kell szereznem. Addig is jó munkát és kitartást a folytatáshoz! :D

nb76

Postby nb76 » Sun May 26, 2013 11:30 am

[spoiler]Végre megnéztem, és nagyon jó a film. A Cruel Love óta nem néztem melodrámát, és ma ebben a szomorkás esős időben pont ilyen hangulatom van. Kwon Sang Woo nagyon jól hozza a karaktert és a csajszi is, akit a FAith-ben láttam először Lee Min Ho-val.
Kíváncsi vagyok, hogy kerül majd képbe a gazdag fiú és miként fogja megszeretni a vak lányt. Szegény KSW-nak itt megint a szomorú szerelmes szerepe jutott, de ezért (is) imádom, jól áll neki, nna :wub: [/spoiler]

És a zenék itt is nagyon jók, meg kellene szerezni. Köszi a fordítást még egyszer!

bekka

Postby bekka » Mon May 27, 2013 8:21 pm

3. rész, jó szórakozást!

bekka

Re: Sad Love

Postby bekka » Mon May 27, 2013 8:22 pm

szendrea wrote:Nagyon köszönöm, h. fordítjátok!! Csatlakozom azokhoz, akik régóta várják a sorozatot!

Szia, örülök hogy csatlakozol! :)

bekka

Postby bekka » Mon May 27, 2013 8:23 pm

nb76 wrote:Szia bekka, végre, sikerült, nagyon-nagyon örülök. Hálás köszönet a 2. részért! Amint megnéztem, jövök! Már hiányzott a mi Kwon Sang Woo-nk :wub: . Alig várom, hogy láthassam, de előbb vidit kell szereznem. Addig is jó munkát és kitartást a folytatáshoz! :D

:wub: köszi!

bekka

Postby bekka » Mon May 27, 2013 8:23 pm

nb76 wrote:[spoiler]Végre megnéztem, és nagyon jó a film. A Cruel Love óta nem néztem melodrámát, és ma ebben a szomorkás esős időben pont ilyen hangulatom van. Kwon Sang Woo nagyon jól hozza a karaktert és a csajszi is, akit a FAith-ben láttam először Lee Min Ho-val.
Kíváncsi vagyok, hogy kerül majd képbe a gazdag fiú és miként fogja megszeretni a vak lányt. Szegény KSW-nak itt megint a szomorú szerelmes szerepe jutott, de ezért (is) imádom, jól áll neki, nna :wub: [/spoiler]

És a zenék itt is nagyon jók, meg kellene szerezni. Köszi a fordítást még egyszer!

Igen, és olyan tejfelesszájú.:)

nb76

Postby nb76 » Mon May 27, 2013 9:51 pm

Igen, és olyan tejfelesszájú.:)

Igen, az, de nagyon aranyaos, jól áll neki.. Nagy-nagy köszönet a 3. részért! :D

bekka

Postby bekka » Mon Jun 03, 2013 4:06 pm

4. rész, jó szórakozást!

nb76

Postby nb76 » Mon Jun 03, 2013 6:34 pm

bekka wrote:4. rész, jó szórakozást!

Szia bekka, nagyon szépen köszönöm! Még le kell szednem a vidit hozzá, úgyhogy lehet, csak holnap tudom megnézni. Pedig már 2 db 16 Gb-os pendit is kaptam, mégsincs soha helyem... :P

mara55

Postby mara55 » Wed Jun 05, 2013 7:16 am

Kedves Bekka!
Szeretném nézni én is ezt a sorozatot, de sajnos nem tudom hol érem el a film részeket.
Nagyon megköszönöm, ha segítséget kapok!
Üdvözlettel:Mara

bekka

Postby bekka » Wed Jun 05, 2013 4:20 pm

mara55 wrote:Kedves Bekka!
Szeretném nézni én is ezt a sorozatot, de sajnos nem tudom hol érem el a film részeket.
Nagyon megköszönöm, ha segítséget kapok!
Üdvözlettel:Mara

Szia Mara
én az asiatorrentsrol szedtem le.

bekka

Postby bekka » Wed Jun 05, 2013 4:20 pm

nb76 wrote:
bekka wrote:4. rész, jó szórakozást!

Szia bekka, nagyon szépen köszönöm! Még le kell szednem a vidit hozzá, úgyhogy lehet, csak holnap tudom megnézni. Pedig már 2 db 16 Gb-os pendit is kaptam, mégsincs soha helyem... :P

:P :D :mrgreen:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Thu Jun 13, 2013 4:24 pm

Szia BEKKA! Három rész után azt mondom,nehéz!
Nehéz együtt lélegezni a főszereplőkkel,szinte érzékelhető a 220,de nem tudni,mikor csap környezetébe.
Nehéz,mert bár vannak párbeszédek,a szerelmesek némák,csak belső monológot folytatnak,olyan,mint Németh László Iszonya,Égető Esztere.De megszenvedtem velük!
Nem csoda hogy hallgatnak a fórumozók,nehéz,mint az élet.
Épp ez lehet a baj?
Ez lehet az ok? :nuts: :doh: :study:

bekka

Postby bekka » Fri Jun 14, 2013 3:26 pm

BINGOOO wrote:Szia BEKKA! Három rész után azt mondom,nehéz!
Nehéz együtt lélegezni a főszereplőkkel,szinte érzékelhető a 220,de nem tudni,mikor csap környezetébe.
Nehéz,mert bár vannak párbeszédek,a szerelmesek némák,csak belső monológot folytatnak,olyan,mint Németh László Iszonya,Égető Esztere.De megszenvedtem velük!
Nem csoda hogy hallgatnak a fórumozók,nehéz,mint az élet.
Épp ez lehet a baj?
Ez lehet az ok? :nuts: :doh: :study:

Háát, erre nem tudok válaszolni.:)

Cseppke

Postby Cseppke » Fri Jun 14, 2013 3:56 pm

Kedves Bekka!

Szerintem sokan szeretjük a love story-kat, mégha "sad" is! :-( Jó pár hónappal ezelőtt még a you tube-on botlottam bele ebbe a filmbe, és úgy éreztem, ezt látnom kell! Le is töltöttem a sorozatot és a gépemen türelmesen várta a feliratot. Gondolom sokan vannak úgy, hogyha már a nagyja fordítás készen lesz, akkor kezdik el nézni. Mert a szerelmes történeteket olyan nehéz abbahagyni....
Személy szerint nagyon hálás vagyok Neked a fordításért, de egyenlőre csak gyűjtögetek. Azért majd be fogok kapcsolódni (remélem) mielőtt a végére
érsz. Még egyszer köszi, hogy felkaroltad ezt a doramát! :-) :-) :-)

biri66

Postby biri66 » Sat Jun 15, 2013 9:44 am

Kedves bekka!

Először is elismerésemet szeretném kifejezni, amiért úgy tűnik, hogy nem elsősorban a saját vágyaid szerint választasz (bár bizonyára nem fordítanál olyat, ami nem tetszik), hanem inkább a fórumozók kéréseit igyekszel teljesíteni. :salut:
A Love Rain után lefordítottál két olyan sorozatot (49 Days, Cruel Love), amihez borítékolható volt a kisebb érdeklődés, hiszen sokan láthatták már azoknak a felirataival, akik azóta leszedették a fordításukat,
és most, amikor annyi a néznivaló, hogy az ember azt sem tudja, hova kapjon, nem biztos, hogy újranézik azokat..
Most sem egy divatos, éppen futó sorozatra esett a választásod, hanem felkaroltál egy olyat, amit kértek tőled néhányan, mert az, aki elkezdte, már nem folytatta.

Jómagam maratonozó vagyok, jobb szeretem a saját tempómban nézni a filmeket. Már ki is választottam két befejezett sorozatot, amit megnézek.
Ugyanakkor soha nem fogom elfelejteni azt, hogy engem mennyire inspirált, mennyire jólesett és milyen sokat segített, hogy voltak, akikkel el tudtam beszélgetni az éppen fordított sorozatokról.
Épp ezért most, hogy már nem fordítok, úgy döntöttem, hogy innentől kezdve igyekszem majd egy doramával mindig együtt haladni a fordítóval.
A jövő héten megnézem az eddig elkészült részeket, utána pedig számíthatsz arra, hogy folyamatosan jövök a látottakkal kapcsolatos véleményemmel.

További lelkes, kitartó, jó munkát kívánok neked!
Last edited by biri66 on Sun Sep 29, 2013 3:40 pm, edited 2 times in total.
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (61 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

bekka

Postby bekka » Sun Jun 16, 2013 3:24 pm

5. rész

bekka

Postby bekka » Sun Jun 16, 2013 3:27 pm

biri66 wrote:Kedves bekka!

Először is elismerésemet szeretném kifejezni, amiért úgy tűnik, hogy nem elsősorban a saját vágyaid szerint választasz (bár bizonyára nem fordítanál olyat, ami nem tetszik), hanem inkább a fórumozók kéréseit igyekszel teljesíteni. :salut:
A Love Rain után lefordítottál két olyan sorozatot (49 Days, Cruel Love), amihez borítékolható volt a kisebb érdeklődés, hiszen sokan láthatták már azoknak a felirataival, akik azóta leszedették a fordításukat,
és most, amikor annyi a néznivaló, hogy az ember azt sem tudja, hova kapjon, nem biztos, hogy újranézik azokat..
Most sem egy divatos, éppen futó sorozatra esett a választásod, hanem felkaroltál egy olyat, amit kértek tőled néhányan, mert az, aki elkezdte, már nem folytatta.

Jómagam maratonozó vagyok, jobb szeretem a saját tempómban nézni a filmeket. Már ki is választottam két befejezett sorozatot, amit megnézek.
Ugyanakkor soha nem fogom elfelejteni azt, hogy engem mennyire inspirált, mennyire jólesett és milyen sokat segített, hogy voltak, akikkel el tudtam beszélgetni az éppen fordított sorozatokról.
Épp ezért most, hogy már nem fordítok, úgy döntöttem, hogy innentől kezdve igyekszem majd egy doramával mindig együtt haladni a fordítóval.
A jövő héten megnézem az eddig elkészült részeket, utána pedig számíthatsz arra, hogy folyamatosan jövök a látottakkal kapcsolatos véleményemmel.

További lelkes, kitartó, jó munkát kívánok neked!

Kedves Biri, nagyon köszönöm kedves meleg szavaidat! Várlak!
Igen, tudtam hogy kevesen fognak hozzászólni, annak ellenére hogy engem is inspirál.
De az Ázsia ékkövein legalább látom a "köszönöm"-öket :)

bekka

Postby bekka » Sun Jun 16, 2013 3:28 pm

Cseppke wrote:Kedves Bekka!

Szerintem sokan szeretjük a love story-kat, mégha "sad" is! :-( Jó pár hónappal ezelőtt még a you tube-on botlottam bele ebbe a filmbe, és úgy éreztem, ezt látnom kell! Le is töltöttem a sorozatot és a gépemen türelmesen várta a feliratot. Gondolom sokan vannak úgy, hogyha már a nagyja fordítás készen lesz, akkor kezdik el nézni. Mert a szerelmes történeteket olyan nehéz abbahagyni....
Személy szerint nagyon hálás vagyok Neked a fordításért, de egyenlőre csak gyűjtögetek. Azért majd be fogok kapcsolódni (remélem) mielőtt a végére
érsz. Még egyszer köszi, hogy felkaroltad ezt a doramát! :-) :-) :-)

Kedves Cseppke, nagyon köszönöm hogy írtál, várlak! :)

nb76

Postby nb76 » Sun Jun 16, 2013 4:47 pm

Szia bekka, nagyon köszönöm az 5. részt! Kicsit lemaradtam a filmnézéssel, a videókat beszereztem 9-ig, tudod, helyhiány... de hamarosan megoldódik (ma végre rászántam az időt kiírni lemezre). Amint beértelek, jövök dumcsizni!! Már csak a 24-i záróvizsgán kell túlesnem, szóval tanulgatni is kell(ene), de hát valahogy ide jobban esik feljönni, mint kinyitni a könyveket....

Cseppke

Postby Cseppke » Sun Jun 16, 2013 9:25 pm

Kedves Bekka!

Köszönöm az 5. részt! :-) :-) :-)

kissandrea1974

Postby kissandrea1974 » Mon Jun 17, 2013 3:11 pm

Kedves Bekka .Köszönöm szépen neked ezt a dorammát. Ez egy nagyon szép sorozat csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a romantikus igazi szívhez szóló siratós filmeket.Én is azok közt vagyok akik kérték tőled ezt a dorammát.Sajnos én eddig angolul néztem azzal a kevés angol tudásommal.De most,hogy fordítod meg tudom nézni magyar felirattal is.Köszönöm neked.Az ne zavarjon téged,hogy nem nagyon kommentelnek az emberek,sajnos ahogy néztem Koreában sem aratott nagy sikert amit én nem értek meg,hogy miért nem volt sikeres.Az benne a jó,hogy nincs benne olyan rész amelyik unalmas .Mindig történik valami a főszereplőkkel.És még valami ami miatt érdemes megnézni Kwon Sang Woo.A további munkádhoz kitartást kívánok és remélem nem veszi el a kedved semmi a fordítástól.Üdv:Ada :)

BINGOOO

Postby BINGOOO » Mon Jun 17, 2013 4:07 pm

Szia KISSANDREA1974!
Úgy tűnik,olyan szellemet engedtem ki a palackból,amit nem akartam.Én foglalkoztam a topik csendjével,amit a film hangulatával,feszültségével magyaráztam.Csak némi véleménycserét akartam generálni.
Bekka nem panaszkodott,ÉN voltam félreérthető.Akaratomon kívül "rossz színben" tüntettem fel.
Bocsánatot kérek BEKKÁTÓL, és a FÓRUMOZÓKTÓL is! :doh:

biri66

Postby biri66 » Tue Jun 18, 2013 7:36 pm

Kedves bekka!
Köszönöm mikominak az 1. rész, neked pedig a második rész feliratát. Egyelőre ennyit néztem meg. Lássuk a szereplőket! Először fel szoktam mérni, hogy milyen ismerős arcokat fedezek fel benne. :-)

A kissrác alakítója Yoo Seung-ho, akinek a karrierjét számos idősebb színész megirigyelhetné (Queen Seondeok, Warrior Baek Dong-soo, Arang and the Magistrate, Missing You), holott még 20 éves sincs, és aki ugyebár idén tavasszal vonult be.
Ilyen fiatalon (12 éves) még nem láttam játszani és erről eszembe jutott, hogy a gépemen pihen egy ideje a The Way Home c. 2002-es mozifilm, amiben mindössze 9 évesen játszik, illene már azt is megnéznem végre.
Image

A felnőtt szerelmes férfi Kwon Sang-woo, akit eddig még csak a Dae Mul sorozatban láttam. Igazán sármos pali, ez a csibészes mosoly a gödröcskékkel még vonzóbbá teszi.
Image

A vak kislány nénikéje Jin Hee-Kyung, a Jumong papnője, a 2011-es Sunny c. mozifilm címszereplője. Az eddig látott erős, karakteres nők után ebben a sorozatban úgy tűnik, hogy egy esendőbb, bohókásabb szerepkörben láthatom.
Image

És micsoda meglepetés! Moszatfalvi ismerősökre bukkantam a The Water Bloom sorozatból. Lee Mi-young és Kang Nam-gil azonban most házaspárt alakít.
Eldobtam magam, amikor megláttam ezt a feltupírozott frizurát a hajpánttal, ráadásul miniben utánozza őt a lánya is. :lol
Image Image

És most jöjjenek a részletek…
[spoiler]1. rész:
Nem tudom, ki hogy van vele, de engem idegesít, amikor egy sorozat elején összefüggéstelen jeleneteket vágnak össze és villantanak fel az eljövendő részekből. :x
Bizonyára a figyelemfelkeltés a célja, de engem jól összezavar, esetleg téves következtetéseket vonok le belőlük. Vagy lehet, hogy pont ez a cél? :scratch:
Szép zene, hatásvadász jelenetek sora a sanyarú gyerekkorból, amiket megbocsátok, mert édesek a főszereplők ifjúkori alakítói. :wub: Egyébként borzasztó, hogy a gyerekek milyen kegyetlenek tudnak lenni! Szabályosan rosszul lettem a gilisztáktól… :O

2. rész:
Más sorozatokhoz képest elég hamar felnőttek a gyerekek. A rész eleje olyan volt, mint ez a mosolyfakasztó kesztyű. Lágy, puha fészekben érlelődött a szerelem. :heart:
Image

A második fele annál szörnyűbb volt. A kegyetlen gyerekekből mekkora bunkó srácok lettek! Szegény lány… Halvány utalás a nénikétől a megvakulás történetére. Kíváncsi vagyok, hogy mi történhetett.
Azért az nem volt szép dolog tőle, hogy kipakolta a széfet, hiszen a madám annak idején kölcsönadta neki a 30.000 dollárt, amikor megtalálták őt a hitelezői a kártyaadóssága miatt, most pedig a tartozását is elengedte neki, csak hogy elmenjen a lánnyal. :whistling:[/spoiler]

bekka

Postby bekka » Wed Jun 19, 2013 2:23 pm

Kedves Biri

[spoiler]
Én sem szeretem azt amit irtál, hogy be-bevágnak összefüggéstelen jeleneteket.
A gyerekek tényleg nagyon kegyetlenek tudnak lenni egymással.
Remélem ez a dráma nem fog abba a hibába esni hogy bizonyos jelenetek játszódnak újra meg újra, mert éppen most fejeztem be egy ilyet ami ilyen volt,és alig birtam végignézni.
Kicsit zavar ebben a drámában ez a nagy Amerika imádat, főleg amilyen győzelmi zenét tesznek hozzá, amikor ott játszódó jelenetek vannak.
No de KSW miatt kitartás...:D
Jó hogy te ennyire ismered a szereplőket![/spoiler]

bekka

Postby bekka » Thu Jun 20, 2013 8:31 am

6. rész

nb76

Postby nb76 » Thu Jun 20, 2013 4:08 pm

bekka wrote:6. rész

Szia Bekka, nagyon köszi! Most akkor bele is vágok a maratonba, hogy utolérjelek! :-)

BINGOOO

Postby BINGOOO » Thu Jun 20, 2013 6:37 pm

bekka wrote:6. rész

Szia Bekka!Mintha egy lélegzettel akarnád feldolgozni.Utolérhetetlen vagy!KÖSZÖNÖM!

biri66

Postby biri66 » Sun Jun 23, 2013 3:24 pm

Kedves bekka! Köszönöm a 3-4. rész feliratait.
[spoiler]Először az általad felvetett Amerika-imádatra reagálnék. Valóban érzékelhető és más sorozatokban az is tetten érhető, hogy mennyire fontosnak tartják az angol nyelvtudást. Sokan az USA-ban tanulnak tovább, akár már középiskolásként is.
Eszembe ötlött a „goose dad” kifejezés. Azokat az apukákat nevezik így (utalva arra, hogy a vadliba vándorfaj), akik valamilyen angol nyelvterületre küldik a feleséget és a gyereke(ke)t, miközben ők maguk Koreában maradva dolgoznak.
A számuk állítólag több százezerre tehető. A tehetős apuka az „eagle dad”, akinek nem esik nehezére gyakran külföldre repülni a családjához, a szerényebb jövedelemmel rendelkező pedig a „penguin dad”, aki nem teheti meg ugyanezt.

És most néhány gondolat látottakhoz.
3. rész
A vonaton játszódó jelenet fájdalmas volt. Közel ültek a szerelmesek, ám mit sem tudtak egymásról és mindketten visszaemlékeztek a szép napokra.
Elképesztően idegesítő ez a Hwa-jung csajszi. :crazy: Persze mivé is lehetne egy szomorú szerelmes sorozat az ilyen perszónák nélkül? Hae-in címe jobb kezekbe nem is kerülhetett volna. Miért is nem hagyta a kesztyű mellett?
Azt a megvető kifejezést, ahogy Joon-young az anyjára nézett, miközben az kikísérte az amerikai katonákat a bárból! De az anya is jól játszik ám.
És amit eddig még sosem láttam. A szerelmes fiú nem a lányt, hanem az apját cipelte a hátán. :salut:
Milyen forrófejű ez a két srác (Joon-young és Gun-woo) és mennyire hasonló a mentalitásuk. A parti verekedést nézve éppen az jutott az eszembe, hogy milyen jó barátok lehetnének, erre tessék, Gun-woo pont ezt ajánlotta fel.
Oh menedzser igazán udvarias és figyelmes volt, amikor Su-ji apjától engedélyt kért a randihoz. Nem tudom, hogy tényleg szereti-e a mozgássérült lányt, vagy csak a családja pénzére hajt. Egyelőre van a nézésében valami, ami egy kicsit zavar. :scratch:

4. rész
Ez a Willie kedvesnek és nagyvonalúnak tűnik. Csodálkoztam azon, hogy a lánykérés angolul zajlott, mindenesetre jó volt hallani, hogy nem csak jó férj, hanem jó nagybácsi is akar lenni és gondja van Hae-in műtétjére is.
Van azonban egy kis szépséghibája a dolognak, hiszen mindezt Amerikában képzeli, mert vissza kell oda térnie.
Jó, hogy Joon-young barátokra lelt, ez segített valamelyest elfeledni a szerelmi bánatát. :thumright: Gun-woo ahhoz képest, hogy milyen jómódban nevelkedett, nem egy nagyképű, beképzelt, másokat lenéző srác.
Kíváncsi vagyok a színésznő édesanya halálának körülményeire és az évtized botrányára. :O
Á, szóval mégis találkoztak a szerelmesek. Jó volt ez a lerohanási jelenet a zebránál. :heart: Ezt a nyaralót pedig szívesen elfogadnám. Ó, az a fránya redial gomb a telefonon, sikerült megpecsételnie az elválást.
A lány nénikéjében valahogy nem bízom. Nagyon szereti a lányt, képes lett volna miatta a házasságról is lemondani, de nem tartom valószínűnek, hogy betartja a szavát. :whistling: [/spoiler]

bekka

Postby bekka » Sun Jun 23, 2013 4:34 pm

nb76 wrote:Szia bekka, nagyon köszönöm az 5. részt! Kicsit lemaradtam a filmnézéssel, a videókat beszereztem 9-ig, tudod, helyhiány... de hamarosan megoldódik (ma végre rászántam az időt kiírni lemezre). Amint beértelek, jövök dumcsizni!! Már csak a 24-i záróvizsgán kell túlesnem, szóval tanulgatni is kell(ene), de hát valahogy ide jobban esik feljönni, mint kinyitni a könyveket....

Szia Brigi,
hajrá a vizsgával! :) Fighting! :P

bekka

Postby bekka » Sun Jun 23, 2013 4:36 pm

Cseppke wrote:Kedves Bekka!

Köszönöm az 5. részt! :-) :-) :-)

Szívesen, és itt a hetedik is! :)

bekka

Postby bekka » Sun Jun 23, 2013 4:38 pm

kissandrea1974 wrote:Kedves Bekka .Köszönöm szépen neked ezt a dorammát. Ez egy nagyon szép sorozat csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a romantikus igazi szívhez szóló siratós filmeket.Én is azok közt vagyok akik kérték tőled ezt a dorammát.Sajnos én eddig angolul néztem azzal a kevés angol tudásommal.De most,hogy fordítod meg tudom nézni magyar felirattal is.Köszönöm neked.Az ne zavarjon téged,hogy nem nagyon kommentelnek az emberek,sajnos ahogy néztem Koreában sem aratott nagy sikert amit én nem értek meg,hogy miért nem volt sikeres.Az benne a jó,hogy nincs benne olyan rész amelyik unalmas .Mindig történik valami a főszereplőkkel.És még valami ami miatt érdemes megnézni Kwon Sang Woo.A további munkádhoz kitartást kívánok és remélem nem veszi el a kedved semmi a fordítástól.Üdv:Ada :)

Igen, ebben egyetértünk a történet nagyon mozgalmas,és persze én is szívesen legeltetem a szemem K.Sang Woo-n. :wub:
Köszönöm a kedves szavaidat.
Last edited by bekka on Sun Jun 23, 2013 4:47 pm, edited 1 time in total.

bekka

Postby bekka » Sun Jun 23, 2013 4:39 pm

BINGOOO wrote:Szia KISSANDREA1974!
Úgy tűnik,olyan szellemet engedtem ki a palackból,amit nem akartam.Én foglalkoztam a topik csendjével,amit a film hangulatával,feszültségével magyaráztam.Csak némi véleménycserét akartam generálni.
Bekka nem panaszkodott,ÉN voltam félreérthető.Akaratomon kívül "rossz színben" tüntettem fel.
Bocsánatot kérek BEKKÁTÓL, és a FÓRUMOZÓKTÓL is! :doh:

Szia Bingooo
ne kérj bocsánatot, nincs miért! :)

bekka

Postby bekka » Sun Jun 23, 2013 4:47 pm

biri66 wrote:Kedves bekka! Köszönöm a 3-4. rész feliratait.
[spoiler]Először az általad felvetett Amerika-imádatra reagálnék. Valóban érzékelhető és más sorozatokban az is tetten érhető, hogy mennyire fontosnak tartják az angol nyelvtudást. Sokan az USA-ban tanulnak tovább, akár már középiskolásként is.
Eszembe ötlött a „goose dad” kifejezés. Azokat az apukákat nevezik így (utalva arra, hogy a vadliba vándorfaj), akik valamilyen angol nyelvterületre küldik a feleséget és a gyereke(ke)t, miközben ők maguk Koreában maradva dolgoznak.
A számuk állítólag több százezerre tehető. A tehetős apuka az „eagle dad”, akinek nem esik nehezére gyakran külföldre repülni a családjához, a szerényebb jövedelemmel rendelkező pedig a „penguin dad”, aki nem teheti meg ugyanezt.

És most néhány gondolat látottakhoz.
3. rész
A vonaton játszódó jelenet fájdalmas volt. Közel ültek a szerelmesek, ám mit sem tudtak egymásról és mindketten visszaemlékeztek a szép napokra.
Elképesztően idegesítő ez a Hwa-jung csajszi. :crazy: Persze mivé is lehetne egy szomorú szerelmes sorozat az ilyen perszónák nélkül? Hae-in címe jobb kezekbe nem is kerülhetett volna. Miért is nem hagyta a kesztyű mellett?
Azt a megvető kifejezést, ahogy Joon-young az anyjára nézett, miközben az kikísérte az amerikai katonákat a bárból! De az anya is jól játszik ám.
És amit eddig még sosem láttam. A szerelmes fiú nem a lányt, hanem az apját cipelte a hátán. :salut:
Milyen forrófejű ez a két srác (Joon-young és Gun-woo) és mennyire hasonló a mentalitásuk. A parti verekedést nézve éppen az jutott az eszembe, hogy milyen jó barátok lehetnének, erre tessék, Gun-woo pont ezt ajánlotta fel.
Oh menedzser igazán udvarias és figyelmes volt, amikor Su-ji apjától engedélyt kért a randihoz. Nem tudom, hogy tényleg szereti-e a mozgássérült lányt, vagy csak a családja pénzére hajt. Egyelőre van a nézésében valami, ami egy kicsit zavar. :scratch:

4. rész
Ez a Willie kedvesnek és nagyvonalúnak tűnik. Csodálkoztam azon, hogy a lánykérés angolul zajlott, mindenesetre jó volt hallani, hogy nem csak jó férj, hanem jó nagybácsi is akar lenni és gondja van Hae-in műtétjére is.
Van azonban egy kis szépséghibája a dolognak, hiszen mindezt Amerikában képzeli, mert vissza kell oda térnie.
Jó, hogy Joon-young barátokra lelt, ez segített valamelyest elfeledni a szerelmi bánatát. :thumright: Gun-woo ahhoz képest, hogy milyen jómódban nevelkedett, nem egy nagyképű, beképzelt, másokat lenéző srác.
Kíváncsi vagyok a színésznő édesanya halálának körülményeire és az évtized botrányára. :O
Á, szóval mégis találkoztak a szerelmesek. Jó volt ez a lerohanási jelenet a zebránál. :heart: Ezt a nyaralót pedig szívesen elfogadnám. Ó, az a fránya redial gomb a telefonon, sikerült megpecsételnie az elválást.
A lány nénikéjében valahogy nem bízom. Nagyon szereti a lányt, képes lett volna miatta a házasságról is lemondani, de nem tartom valószínűnek, hogy betartja a szavát. :whistling: [/spoiler]

Kedves Biri, nagyon szeretem olvasni amit irsz mert mindig tanulok valamit. Ezek az elnevezések az apukákra nagyon nagyon kifejezőek, köszi hogy elmesélted! :)

[spoiler]Hát igen, gondolom sok ilyen jelent lesz még mint ami a vonaton játszódott amikor nem vették észre egymást.
Ezt a Hwa-jung nálam is elég hamar kiütötte a biztosítékot, de tényleg kell valaki akit lehet utálni, és ő valóban nagyon jól csinálja, őt szívből lehet..

Audrey nagyon kettős nekem, hol enged a saját vágyainak, aztán meg elszégyelli magát és Hae-in érdekeit nézi, tényleg jó lenne tudni hogyan is vakult meg a lány,mennyiben felelős érte, biztosan ezért ilyen.[/spoiler]

nb76

Postby nb76 » Sun Jun 23, 2013 5:58 pm

Szia bekka, köszi a biztatást, rámfér a holnapi záróvizsga miatt.. Köszi a 7. részt is, ez lesz a jutalom (vagy a vigaszdíj, ha bukta lesz...). Azért nem bírtam ki és megnéztem az 6. részt is.

[spoiler]A történetben (na meg KSW-ban :wub:) nem csalódtam, rengetes minden történt 6 rész alatt, tényleg mozgalmas volt. Már ilyen fiatalon is nagyon jól játszotta ezt a fájdalmas-szomorú karaktert. A fiatal énjüket játszó gyerekek is nagyon jók és a többiek játéka is tetszik, különösen az Audrey-t megformáló színésznő játsza jól a hebrencs szerepet. Még sok titkot sejtek, ami magyarázatot adhat a történésekre. A sok egymást elkerülés után a zebrás jelenet szuper volt, ah, KSW hozta a formát rendesen (én is legeltettem a szemem ám!). Azt gondoltam, hogy Willie túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, de hogy ilyen szemét, na ez már sok volt, ahogy a kavarós kiscsajszi is kihúzta nálam a gyufát, bár sokra - eddig - nem ment a kavarással. A jóbaráttá avanzsált ellenség is szokatlan, kíváncsi leszek, mi fog történni, ha rájön, hogy ugyanazt a lányt szeretik mindketten. Szóval tartogat még meglepiket ez a dráma, az biztos, kíváncsian várom. [/spoiler]

nb76

Postby nb76 » Sun Jun 23, 2013 7:29 pm

Nem bírtam ki holnapig, megnéztem a 7. részt.

[spoiler]Na, a kiscsajnak csak sikerült bekavarni, de rendesen. Ez már nem szerelem, inkább mánia, hogy bírta elnézni, hogy összeverve keresi a nyakláncot, aztán meg halálhírét keltve visszaküldi, mint a leveleket is. Mit gondol, nem fog kiderülni, hogy mit tett? Áá, összekavarodtak a szálak rendesen, mindenki félreértett mindenkit. Kíváncsi leszek, végül találkoznak-e Amerikában? Most így vizsgázzak holnap???[/spoiler]

biri66

Postby biri66 » Sun Jun 23, 2013 7:40 pm

Kedves nb76!
Mivel ennyire tetszik neked Jin Hee-kyung színésznő alakítása (Audrey megformálója), ezért engedd meg, hogy ajánljak neked egy mozifilmet. Garantáltan nem fogsz benne csalódni. :thumright:

Sunny 2011. május
A középkorú Na-mi a jómódú háziasszonyok életét éli. Elfoglalt férje és elkényeztetett, tinédzser lánya nem törődik vele, a lelkiismeretes Na-mi mindennapjait mégis a róluk való gondoskodás tölti ki.
Amikor unalmában megpróbálja felkutatni gyerekkori barátnőit, a régi emlékek olyan elemi erővel törnek felszínre, hogy az alapjaiban forgatja fel a szürke hétköznapokat.

Image

Letöltési útmutató:
[spoiler]trailer: http://www.youtube.com/watch?v=0J1wz97q5t4

videó letöltés és magyar felirat (nem a torrentfájlban, hanem más nyelvű feliratokkal együtt feltöltve): http://www.asiatorrents.me/index.php?pa ... 2523d716d2

vagy magyar felirat (a DVDRip-Zoo változat): http://www.feliratok.info/?search=Sunny ... =0&tab=all[/spoiler]
Last edited by biri66 on Mon Jun 24, 2013 2:08 pm, edited 1 time in total.

nb76

Postby nb76 » Sun Jun 23, 2013 7:57 pm

Kedves biri, nagyon szépen köszönöm! Írtam PM-et!

biri66

Postby biri66 » Mon Jun 24, 2013 5:02 pm

Kedves bekka! Már csak egy rész és utolérlek téged és azokat, akik veled haladnak.

5. rész
[spoiler]Szegény Audrey, koppant egy kicsit a nagy Amerikában, miután meglátta, hogy hol fognak lakni. :O
Ez az Oh menedzser nem véletlenül volt nekem gyanús. Bár még a titkárnőnek is azt mondja, hogy szereti Su-jit, félelmetes volt, ahogy ránézett a menyasszonya öccsére. Szerintem van vaj a füle mögött, a srác pedig érzi ezt. :scratch:
A három muskétás a suliban… igazán vicces jelenet volt. :lol
Willie teljesen kifordult magából az ital hatására. Döbbenetes az ilyet látni. A verekedés után persze jön a bocsánatkérés és az ígérgetés, hogy soha többé. Ez bizonyára meg fog még néhányszor ismétlődni. Vajon hogy fognak innen elszabadulni a nők? Honnan lesz pénzük elmenekülni? :unsure:
Hát, nem fukarkodnak az alkotók a drámai jelenetekkel. Az édesanya és a fia jelenetére gondolok.:cry: [/spoiler]
6. rész
Ebben a részben olyan jó kis zenei betétek vannak, hogy inkább nem is írok semmit, hanem zenével emlékezem:

A Love című (L is for the way to look at me kezdetű) dal, amit az utcai énekestől kér Gun-woo és amit a végén Hae-in énekel. Ezen a videón Nat King Cole énekli a dalt, a szöveg is megtalálható rajta: http://www.youtube.com/watch?v=JErVP6xLZwg

A New York State of Mind kezdetű dalt pedig akkor hallhatjuk Billy Joel előadásában, amikor Gun-woo reggel felkelve szétnéz a teraszról, majd elindul sétálni: http://www.youtube.com/watch?v=MX9PQUr-K3I

Image

bekka

Postby bekka » Mon Jun 24, 2013 8:34 pm

biri66 wrote:Kedves bekka! Már csak egy rész és utolérlek téged és azokat, akik veled haladnak.

5. rész
[spoiler]Szegény Audrey, koppant egy kicsit a nagy Amerikában, miután meglátta, hogy hol fognak lakni. :O
Ez az Oh menedzser nem véletlenül volt nekem gyanús. Bár még a titkárnőnek is azt mondja, hogy szereti Su-jit, félelmetes volt, ahogy ránézett a menyasszonya öccsére. Szerintem van vaj a füle mögött, a srác pedig érzi ezt. :scratch:
A három muskétás a suliban… igazán vicces jelenet volt. :lol
Willie teljesen kifordult magából az ital hatására. Döbbenetes az ilyet látni. A verekedés után persze jön a bocsánatkérés és az ígérgetés, hogy soha többé. Ez bizonyára meg fog még néhányszor ismétlődni. Vajon hogy fognak innen elszabadulni a nők? Honnan lesz pénzük elmenekülni? :unsure:
Hát, nem fukarkodnak az alkotók a drámai jelenetekkel. Az édesanya és a fia jelenetére gondolok.:cry: [/spoiler]
6. rész
Ebben a részben olyan jó kis zenei betétek vannak, hogy inkább nem is írok semmit, hanem zenével emlékezem:

A Love című (L is for the way to look at me kezdetű) dal, amit az utcai énekestől kér Gun-woo és amit a végén Hae-in énekel. Ezen a videón Nat King Cole énekli a dalt, a szöveg is megtalálható rajta: http://www.youtube.com/watch?v=JErVP6xLZwg

A New York State of Mind kezdetű dalt pedig akkor hallhatjuk Billy Joel előadásában, amikor Gun-woo reggel felkelve szétnéz a teraszról, majd elindul sétálni: http://www.youtube.com/watch?v=MX9PQUr-K3I

Image

Kedves Biri, ha már zene, akkor hátha valaki ettől kap kedvet.:)

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/NcfxKJKHZYs" frameborder="0"></iframe>

bekka

Postby bekka » Mon Jun 24, 2013 9:22 pm

Megnéztem a 8. részt fordítás előtt, az eddigi legjobb,imádni fogjátok! :)
És végre találtam időzítést az angol szövegekhez is, így most azt is fordítani fogom.

nb76

Postby nb76 » Tue Jun 25, 2013 4:37 am

Szia bekka, tökjó, már várom a következő részt. Sikerült a vizsgám, köszi a biztatást!! :cheers:

bekka

Postby bekka » Thu Jun 27, 2013 5:01 am

8. rész

bekka

Postby bekka » Thu Jun 27, 2013 5:02 am

nb76 wrote:Szia bekka, tökjó, már várom a következő részt. Sikerült a vizsgám, köszi a biztatást!! :cheers:

GRATULÁLOK! Akkor jutalmazd meg magad! ;)

nb76

Postby nb76 » Thu Jun 27, 2013 6:16 pm

De ügyi vagy Bekka, nagyon szépen köszönöm! Viszem és nézem is rögtön. :D

biri66

Postby biri66 » Thu Jun 27, 2013 7:19 pm

Kedves bekka! Köszönöm a 7-8. rész feliratát.
[spoiler]7. rész
Érdekes, hogy mindenkivel elégedett vagyok, csak éppen a főszereplőnő játéka nem fog meg. Szerintem azért, mert valaki vak embert alakít, nem kellene ennyire merevnek lennie (alig látható mimika és testbeszéd).
Gun-woo azt mondta neki, hogy egészen más ember a színpadon. Hát, ez messze nem így van. Éneklés közben is ugyanolyan volt, mint máskor. Ezt a bohókás dalt is úgy adta elő, mint aki karót nyelt.
Az az amerikai pasi nagyon nyálas és szemét volt, :crazy: szegény Hae-int jól megalázták.
Hwa-jung ismét kitett magáért. Először azt hittem, hogy Joon-young nevében szakítólevelet akar írni, de végül ennél is messzebbre ment. :whistling:

8. rész
Belépett az alvilág, sejthető volt, hogy kábítószer van a borítékban.
Az üldözéses jelenet alatt ismerős zene ütötte meg a fülemet. Sokszor hallottam ezt a motívumot az Emperor of the Sea sorozatban. :-)
Csodálkoztam azon, hogy a végén Hae-in a folyosón elhaladva nem ismerte fel Joon-young hangját. :scratch:
Izgalmasan fejeződött be, kíváncsian várom a folytatást. :unsure: [/spoiler]

bekka

Postby bekka » Thu Jun 27, 2013 8:43 pm

biri66 wrote:Kedves bekka! Köszönöm a 7-8. rész feliratát.
[spoiler]7. rész
Érdekes, hogy mindenkivel elégedett vagyok, csak éppen a főszereplőnő játéka nem fog meg. Szerintem azért, mert valaki vak embert alakít, nem kellene ennyire merevnek lennie (alig látható mimika és testbeszéd).
Gun-woo azt mondta neki, hogy egészen más ember a színpadon. Hát, ez messze nem így van. Éneklés közben is ugyanolyan volt, mint máskor. Ezt a bohókás dalt is úgy adta elő, mint aki karót nyelt.
Az az amerikai pasi nagyon nyálas és szemét volt, :crazy: szegény Hae-int jól megalázták.
Hwa-jung ismét kitett magáért. Először azt hittem, hogy Joon-young nevében szakítólevelet akar írni, de végül ennél is messzebbre ment. :whistling:

8. rész
Az üldözéses jelenet alatt ismerős zene ütötte meg a fülemet. Sokszor hallottam ezt a motívumot az Emperor of the Sea sorozatban. :-)
Csodálkoztam azon, hogy a végén Hae-in a folyosón elhaladva nem ismerte fel Joon-young hangját. :scratch:

[spoiler]Hwa-jung tényleg csak magát szereti. :x Én se nagyon vagyok elájulva Hae-int alakító színésznőtől.
Igen, az szerintem is furcsa hogy nem ismerte fel Joon-young hangját, ez már már logikai bukfencnek, hibának is felfogható,hiszen azért a vakok hallása igen kifinomult,és pont az imádott férfi hangját ne ismerné fel...[/spoiler]

Bingooo ezt te ne olvasd mert te nagy rajongója vagy Kim Hee Sun-nak.:D
Last edited by bekka on Fri Jun 28, 2013 11:24 am, edited 1 time in total.

nb76

Postby nb76 » Thu Jun 27, 2013 9:02 pm

Ez a rész az idegeimen táncolt.

[spoiler]Tudom, hogy koreai, meg hogy túl szép lett volna, ha találkoznak, na de ennyi félreértést-elkerülést még nemigen láttam, pedig már jó pár sorit megnéztem. Remélem, ez volt a mélypontja a történetnek, innen már csak jobb dolgok fognak történni. Szerintetek Joon-young barátja tudja az igazat az igazat a szerelmesekről? Nem tudtam eldönteni, néha úgy tűnt, mintha igen. A végén meg nagyon kiakadtam, az a jelenet volt a csúcs, az "elkerülés" mesterfoka. Én sem értettem, hogyhogy nem ismerte fel a szerelme hangját? VAlószínűleg már a leugráson gondolkodott és nem figyelt, vagy nem tudom. Á, ezek a forgatókönyvírók, mesterien csűrik-csavarják a történetet, az biztos.
Várom, hogy mi fog történni a folytatásban.[/spoiler]

Köszi a fordítást, Bekka!

BINGOOO

Postby BINGOOO » Fri Jun 28, 2013 5:03 pm

bekka wrote:
biri66 wrote:Kedves bekka! Köszönöm a 7-8. rész feliratát.
[spoiler]7. rész

8. rész

[spoiler]Hwa-jung tényleg csak magát szereti. :x Én se nagyon vagyok elájulva Hae-int alakító színésznőtől.
Igen, az szerintem is furcsa hogy nem ismerte fel Joon-young hangját, ez már már logikai bukfencnek, hibának is felfogható,hiszen azért a vakok hallása igen kifinomult,és pont az imádott férfi hangját ne ismerné fel...[/spoiler]

Bingooo ezt te ne olvasd mert te nagy rajongója vagy Kim Hee Sun-nak.:D

Bekka,TE törődsz az ÉRZÉSEIMMEL!Gondolsz rám!Köszönöm!
Való igaz,kedvencem Ő,de a kritikát el kell fogadni,majd reagálok rá.
Bekka,igazán szorgalmas vagy,ami egyben a megbízhatóságod is jelenti.Csokor NEKED!
Most fedeztem fel a hangzópárok miatt azt,ami egymásból következik(célzás nélkül):

CSOKOR-CSOKOL

8) 8)
Last edited by BINGOOO on Mon Jul 01, 2013 6:55 am, edited 1 time in total.

biri66

Postby biri66 » Fri Jun 28, 2013 7:02 pm

BINGOOO wrote:Birit bírom,emlékszem amikor leszenyázta Kim Rae Wont az Attic Catban.Ott idéztem őt egyetértve vele.Tetszett,hogy VAN véleménye!

Szerintem összetévesztesz engem valakivel, BINGOOO. Kim Rae Won színészt eddig csak a My Little Bride c. mozifilmben láttam, így kizárt dolog, hogy "leszenyáztam" volna az Attic Cat c. sorozat miatt.

BINGOOO

Postby BINGOOO » Fri Jun 28, 2013 7:23 pm

biri66 wrote:
BINGOOO wrote:Birit bírom,emlékszem amikor leszenyázta Kim Rae Wont az Attic Catban.Ott idéztem őt egyetértve vele.Tetszett,hogy VAN véleménye!

Szerintem összetévesztesz engem valakivel, BINGOOO. Kim Rae Won színészt eddig csak a My Little Bride c. mozifilmben láttam, így kizárt dolog, hogy "leszenyáztam" volna az Attic Cat c. sorozat miatt.

Sajnos igen,összetévesztettelek l.Bocsánatot kérek tőled!Amúgy a karakterre vonatkozott a megjegyzés,ritka jellem nélküli férfiút alakított.
Last edited by BINGOOO on Mon Jul 01, 2013 11:26 am, edited 1 time in total.

bekka

Postby bekka » Fri Jun 28, 2013 8:20 pm

9. rész

nb76

Postby nb76 » Fri Jun 28, 2013 8:28 pm

bekka wrote:9. rész

Nagyon gyors vagy, Bekka, köszike!! :D

biri66

Postby biri66 » Sat Jun 29, 2013 8:13 pm

Nb76, a kérdésedre válaszolva:
[spoiler]Szerintem Gun-woo még csak nem is sejti, hogy Hae-in az ő barátjába szerelmes. Tudja ugyan, hogy a lány szerelmének Joon-young a neve, de ő a srácot Joon-kyu néven ismeri. Ezt a nevet adta neki az apja, amikor Szöulba ment.[/spoiler]
Köszönöm a 9. rész feliratát, bekka.
[spoiler]Arra azért kíváncsi lennék, hogy hány évesen vakult meg Hae-in, és mi az a náthával összetéveszthető betegség, amibe bele lehet vakulni.

Bírom Hwa-jung szüleit, olyan édesen együgyűek. :lol Nem láttam még ilyen lassú folyású, ennyire vontatott doramát, úgyhogy időnként jólesik, amikor nem a szenvedést látom és azt, hogy már megint éppen elkerülték egymást a szerelmesek.

Újra énekel Hae-in a klubban. Sajnos látón is ugyanolyan szenvtelen, közönyös az előadói stílusa. De legalább jól nézett ki:

Image

Két év bizony nagy idő. Rosszkor jött ez a katonaság, mint látjuk. :-( [/spoiler]
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (61 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

bekka

Postby bekka » Sat Jun 29, 2013 9:34 pm

10. rész

bekka

Postby bekka » Sat Jun 29, 2013 9:36 pm

biri66 wrote:Nb76, a kérdésedre válaszolva:
[spoiler]Szerintem Gun-woo még csak nem is sejti, hogy Hae-in az ő barátjába szerelmes. Tudja ugyan, hogy a lány szerelmének Joon-young a neve, de ő a srácot Joon-kyu néven ismeri. Ezt a nevet adta neki az apja, amikor Szöulba ment.[/spoiler]
Köszönöm a 9. rész feliratát, bekka.
[spoiler]Arra azért kíváncsi lennék, hogy hány évesen vakult meg Hae-in, és mi az a náthával összetéveszthető betegség, amibe bele lehet vakulni.

Bírom Hwa-jung szüleit, olyan édesen együgyűek. :lol Nem láttam még ilyen lassú folyású, ennyire vontatott doramát, úgyhogy időnként jólesik, amikor nem a szenvedést látom és azt, hogy már megint éppen elkerülték egymást a szerelmesek.

Újra énekel Hae-in a klubban. Sajnos látón is ugyanolyan szenvtelen, közönyös az előadói stílusa. De legalább jól nézett ki:

Image

Két év bizony nagy idő. Rosszkor jött ez a katonaság, mint látjuk. :-( [/spoiler]

Igen, valóban nagyon szép ez a nő, és a 10. részben még szebb, talán mert más árnyalatú a haja?

nb76

Postby nb76 » Sun Jun 30, 2013 6:49 am

Hű, Bekka nagyon ügyi vagy, azta, lemaradtam, most fogom megnézni a 9-10. részt. egyben.

Biri, köszi a választ, én is így gondoltam, de néha voltak fura utalások, ezért bizonytalanodtam el.

bekka

Postby bekka » Sun Jun 30, 2013 6:57 am

nb76 wrote:Hű, Bekka nagyon ügyi vagy, azta, lemaradtam, most fogom megnézni a 9-10. részt. egyben.

Biri, köszi a választ, én is így gondoltam, de néha voltak fura utalások, ezért bizonytalanodtam el.

Ezek mind nagyon rovid feliratok, míg a korábbi sorozatokban 900-1000 sor volt, itt 3-400 és ezek szinte csupa tőmondatok.

Return to “Subtitles”