100 Year's Legacy [Hungarian Subs] (21 of 50)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
kzsoka

100 Year's Legacy [Hungarian Subs] (21 of 50)

Postby kzsoka » Sat Mar 02, 2013 7:25 pm

100 Year's Legacy

Image

Eredeti címe: Baeknyeoneui Yoosan
Egyéb címek: One Hundred Years’ Legacy /Hundred Year’s Inheritance / A Hundred Year’s Inheritance
Előzetesen ismert, mint: Samdaessae Gooksoojib / Third Generation Noodle House / Noodle House
Műfaj: Családi, románc
Epizódok szám: 50(?)
Televíziós csatorna: MBC
Sugárzási időszak: 2013. január 5.-től
Adás ideje: Szombat & Vasárnap 21:50
Rendező: Joo Sung Woo
Forgatókönyv: Ku Hyun Sook

Letöltés

A videók letölthetőek XViD-HANrel vagy KOR formátumban a d-addicts torrentoldaláról és a kr-dramas.org weboldalról (és még sok más helyről). A cím, ahogy ezeken az oldalakon szerepel: 'A hundred year's inheritance'. Bocsánat, hogy többeket megzavart, hogy a legrövidebb címet választottam, nem volt szándékos.

Történet

A történet középpontjában egy Szöul külvárosában élő család áll.
A nagyszülők már a harmadik generáció tagjaiként vezetik a kis családi üzemet, ami kézi készítésű tésztákat állít elő. A családfő legnagyobb bánatára, három élő gyermeke közül egyiknek sem fűlik a foga a családi cég továbbvitelére. Ezért a nagyapa többféle módszert is bevet, hogy valamelyiküket rávegye a folytatásra. Van, ami nem válik be, de van, ami sikerrel jár. Eléri, hogy gyermekei, a menedzser Ki Moon, a munkanélküli Ki Choon és a szingli zongoratanárnő Ki Ok, családjával együtt hazaköltözzön és a cég továbbviteléért megküzdjön.
A másik két család életébe is bepillantást nyerhetünk, emellett megismerünk olyan szereplőket, akik a történet elején még nem tagjai a tésztás családnak.
A fiatal főszereplőkről röviden:
Min Chae Won (Eugene): a tésztakészítő család legidősebb lányunokája. Édesanyja korán elhunyt, apjával az anyai nagyszülőknél élt. Három éve férjhez ment a Korea legnagyobb élelmiszeripari cégét elnöklő Bang asszony fiához. Házassága ideje alatt folyamatosan ki volt téve anyósa intrikáinak és megalázásainak, emellett férje italosan elkövetett durvaságainak is. Mikor betelik a pohár, kezdeményezi a válást. Válása után visszaköltözik a nagyszüleihez.
Lee Se Yoon (Lee Jung Jin): Egy másik nagy élelmiszer-ipari céget tulajdonló család egyetlen fia. Három éve autóbalesetben veszítette el imádott feleségét és ízérzékelését. Kiköltözött az USA-ba, hogy könnyebben feldolgozhassa a tragédiát. Környezete tartózkodónak és nehezen megközelíthetőnek tartja, bár valójában melegszívű férfi. Visszatérése után találkozik Chae Won-nal egy meglepő helyen és helyzetben (egy elmegyógyintézet férfi mosdójában).
Kim Chul Gyoo (Choi Won Young): A volt férj, akinek legjellemzőbb tulajdonsága, hogy az elnök-asszony fia. Gyenge jellemű és döntésképtelen férfi, akit mindenben anyja irányít. Szereti az alkoholt és ittasan hajlamos az agresszióra. Próbál lázadni, de hiába szereti a feleségét, nehezen szabadulhat anyja befolyása alól.
Kim Joo Ri (Yoon Ah Jung): A volt férj húga, aki egy csinos, de nem túl okos lány. Amit eddig elért az életben, azt az anyja pénzének köszönhette. Se Yoon elhunyt feleségének volt a barátnője és azóta szerelmes a férfiba, amióta megismerte. Most, hogy visszatért szerelme az Államokból, bármi áron meg szeretné szerezni és nem akarja megint elveszíteni egy másik nő miatt.

Szereplők

Főszereplők:
Eugene: Min Chae Won
Lee Jung Jin: Lee Se Yoon
Choi Won Young: Kim Chul Gyoo
Yoon Ah Jung: Kim Joo Ri

A tésztás család:
Shin Goo: Uhm Paeng Dal (nagyapa)
Jung Hye Sun: Kim Kkeut Soon (nagyanya)

Jung Bo Suk: Min Hyo Dong (Chae Won apja)
Jun In Hwa: Yang Choon Hee (az apa szerelme)

Kim Myung Soo: Uhm Ki Moon (az idősebb fivér)
Park Joon Geum: Do Do Hee (a felesége)
Seo Young Hoon: Uhm Seul Hong (a fúk)

Kwon Oh Joong: Uhm Ki Choon (a fiatalabb fivér)
Kim Hee Jung: Gong Gang Sook (a felesége)
Lee Tae Woo: Uhm Bo Reum (a fúk)

Sun Woo Sun: Uhm Ki Ok (a zongoratanárnő húg)
Park Young Kyu: Kang Jin (életművész énekes)

A többi szereplő
Cha Hwa Yun: Baek Sul Joo (Se Yoon anyja)
Nam Myung Ryul: Lee Dong Kyu (Se Yoon apja)
Park Won Sook: Bang Youn Ja (Chae Won volt anyósa)
Hwang Sun Hee: Eun Seol (Se Yoon elhunyt felesége)
Attachments
100 Year's Legacy.E21.srt
(59.55 KiB) Downloaded 233 times
100 Year's Legacy.E20.srt
(62.47 KiB) Downloaded 220 times
100 Year's Legacy.E19.srt
(66.06 KiB) Downloaded 222 times
100 Year's Legacy.E18.srt
(59.14 KiB) Downloaded 193 times
100 Year's Legacy.E17.srt
(64.95 KiB) Downloaded 215 times
100 Year's Legacy.E16.srt
(62.7 KiB) Downloaded 199 times
100 Year's Legacy.E15.srt
(69.36 KiB) Downloaded 244 times
100 Year's Legacy.E13.srt
(63.6 KiB) Downloaded 277 times
100 year's legacy.E14.srt
(60.04 KiB) Downloaded 317 times
100 Year's Legacy.E12.srt
(67.39 KiB) Downloaded 382 times
100 Year's Legacy.E11.srt
(62.69 KiB) Downloaded 416 times
100 Year's Legacy.E10.srt
(68.12 KiB) Downloaded 451 times
100 Year's Legacy.E09.srt
(67.96 KiB) Downloaded 442 times
100 Year's Legacy.E08.srt
(59.2 KiB) Downloaded 440 times
100 Year's Legacy.E07.srt
(62.91 KiB) Downloaded 434 times
100 Year's Legacy.E06.srt
(66.25 KiB) Downloaded 434 times
100 Year's Legacy.E05.srt
(72.05 KiB) Downloaded 477 times
100 Year's Legacy.E04.srt
(68.55 KiB) Downloaded 472 times
100 Year's Legacy.E03.srt
(70.98 KiB) Downloaded 455 times
100 Year's Legacy.E01.srt
(58.16 KiB) Downloaded 548 times
100 Year's Legacy.E02.srt
(61.61 KiB) Downloaded 501 times
Last edited by kzsoka on Sat Jan 31, 2015 3:32 pm, edited 22 times in total.
Kész: Cain and Abel; Incarnation of Money; She´s so lovable; Greatest Marriage
Folyamatban: 100 Year´s Legacy (A Hundred Year´s Inheritance); Silence
Tervezett: Hero (2001, jdrama)

kzsoka

Postby kzsoka » Sat Mar 02, 2013 7:33 pm

Sziasztok! :D

Véletlenül bukkantam rá 2 hete erre a sorozatra. Az ismertetője nem igazán keltette fel az érdeklődésemet, mégis letöltöttem az első epizódot. Utána 2 napos maraton következett, annyira megfogott a sorozat hangulata. Bár az első részben kissé túlteng az intrika és az erőszakosság, ez ne riasszon el senkit, mert 3 év alatt történt eseményeket mutat be. :roll
Bőven van időnk megismerni a szereplőket, megfelelő tempóban bomlanak ki az események.
Amíg tart az Incarnation of Money, az időmtől függően talán csak hetente-két hetente tudok jelentkezni egy epizóddal, remélem megvártok.
Mindenkinek jó szórakozást kívánok! :wub:

Zsóka

Ency007

Postby Ency007 » Sat Mar 02, 2013 8:09 pm

Szia kedves kzsoka!

Nagyon szépen köszönöm az első két rész feliratát :)
Nem is mertem remélni h.lesz hozzá magyar felirat mert 50 rész nagyon sok. Kívánok Neked erőt, kitartást és jó sok szabadidőt.

szildor

Postby szildor » Sat Mar 02, 2013 8:10 pm

Kedves Zsóka!
Örülök, hogy felfedezted magadnak és így számunkra is ezt a sorozatot.
Kedvelem a családi sorozatokat és itt ígéretes a történet is, elsőre a szereplők közül
Eugene ismerős. Több sorozatban is láttam már, mindegyikben emlékezetes volt az alakítása.
Biztosan jó sorozat lesz, sok erőt és kitartást hozzá.

Köszönöm szépen a két rész feliratát! :-)
:cheers: :cheers:

Bria

Postby Bria » Sat Mar 02, 2013 10:00 pm

Szia Kzsoka!

Szép hosszú sorozatot választottál. Én is szeretem a családsorozatokat.
Örülök, hogy lefordítod, és megosztod velem/velünk is.
Kívánok hozzá sok türelmet, kedvet és kitartást. Köszönöm szépen az első két rész feliratát. :)
Image

f.ági

Postby f.ági » Sun Mar 03, 2013 5:32 am

Kedves Zsóka!
Köszönöm szépen a választásod, az eddig elkészült részeket.
Elolvasva az ismertetőt, biztos egy fordulatos, jó történetnek nézünk elébe.
Szeretem a hosszú sorozatokat. :-)

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Mar 03, 2013 6:01 am

Kedves Zsóka!
Köszönöm szépen a választásod.Én is szeretem a családsorozatokat.Hálásan köszönöm a lehetőséget,hogy magyar felirattal nézhetem.

Jackimi

Postby Jackimi » Sun Mar 03, 2013 6:34 am

Kedves Zsóka, köszönöm szépen a feliratokat!
Nekem is nagyon tetszik ez a sorozat, akárcsak neked, hétről-hétre követem angol felirattal a részeket - de a magyar feliratnak nagyon örülök, mert így másnak is megmutathatom. :cheers:

[spoiler]
Ebben a sorozatban volt szerencsém megismerni a legundorítóbb koreai anyóst, akit valaha láttam (pedig van belőlük néhány). :cussing: [/spoiler]
Image

Summi

Postby Summi » Sun Mar 03, 2013 8:12 pm

Szia Zsóka :)

Nagyon köszönöm a 2 rész feliratát , én nagyon szeretem a hosszú családi sorozatokat , ezért is nagyon örülök , hogy bevállaltad az 50 részt fordítását :heart:

kzsoka

Postby kzsoka » Mon Mar 04, 2013 5:03 am

Sziasztok! :wub:

Berakom ide a sorozat kapcsolatrendszerét. Nem mindenki szerepel rajta, de a legfontosabbak igen.

Image

szildor: ha láttad a Thank You-t, akkor újabb ismerőst is felfedezhetsz :-) ugyanaz a színész alakítja a nagyapát, mint abban a soriban.
Jackimi:: Úgy látszik, az ízlésünk hasonlósága nem változott. Azért annak örülök, hogy az undormány anyóssal lassan kezdik megetetni, amit főzött :D
A többieknek is köszönöm a reagálását és jó szórakozást mindenkinek! :-)

Zsóka

paggy

Postby paggy » Mon Mar 04, 2013 5:31 am

Nagyon köszönöm,hogy belevágtál ebbe a hosszú sorozat fordításába.Biztosan jó lesz,hiszen annyi ismert ,kiváló színész játszik benne.Jó munkát és sok erőt kívánok hozzá!

Wildfell

Postby Wildfell » Mon Mar 04, 2013 8:07 pm

Be tudnátok linkelni nekem a D-Addicts-os torrentes oldalát ennek a filmnek? Mert én beírom a keresőbe a címet és nem ad ki semmit. :(
Előre is köszönöm!

kzsoka

Postby kzsoka » Mon Mar 04, 2013 8:14 pm

Szia!

Elég ha annyit írsz a keresőbe: "hundred year" és kiad 4 oldalnyi torrentet. Remélem sikerül letöltened.

Zsóka

tinti10

Postby tinti10 » Wed Mar 06, 2013 5:30 pm

Kedves kzsoka!
Ez a sorozat igazán felkeltette az érdeklődésemet, emiatt nagyon szépen köszönöm a fordítást. Viszont én akárhol kerestem sehol se találtam letöltési lehetőséget, itt is s azon a másik oldalon is beírtam különböző címekkel, de sehol se adott letöltése lehetőséget. Remélem tudtok nekem ebben segíteni. Nagyon örülnék egy torrentes letöltésnek.

Jackimi

Postby Jackimi » Wed Mar 06, 2013 5:44 pm

Mindenkinek, aki nem találja a torrentes letöltési lehetőséget:

http://www.d-addicts.com/forum/torrents.php?search=hundred+years&type=&sub=View+all&sort=
Image

kzsoka

Postby kzsoka » Wed Mar 06, 2013 5:47 pm

Kedves tinti10!

Közben már a nyitóposztba is beírtam, hogy milyen címmel lehet megtalálni a sorozatot. A kr-dramas.org nyitóoldalán a bal oldalon mindig szerepel ez a sorozat. A címre rákattintva, mindegyik részhez találhatsz több torrentet, én általában a HANrel-t töltöm le, mert ahhoz készül az angol felirat. Remélem, sikerült segítenem :roll

Zsóka

tinti10

Postby tinti10 » Wed Mar 06, 2013 6:06 pm

Jackimi és kzsoka nagyon szépen köszönöm. :D

kzsoka

Postby kzsoka » Sun Mar 10, 2013 4:05 pm

Sikerült befejeznem a 3. rész feliratát. Nem tudom, a következő három részt milyen sebességgel tudom csinálni, mert mindegyik 1000 felirat körül tartalmaz fordítani valót :-(
Úgy látszik, sikeresen beválasztottam ezt a két sorozatot, mert elég sok munkát ad mindegyik. De nem siránkozok ezen, én választottam őket.
Mindenkinek jó szórakozást! :D

Zsóka

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Mar 10, 2013 5:06 pm

Kedves Zsóka!!! Hálásan köszönöm a lehetőséget,hogy magyar felirattal nézhetem.

kzsoka

Postby kzsoka » Sat Apr 06, 2013 3:43 pm

Nem feledkeztem meg erről a sorozatról sem, csak a fiam váratlanul hazajött egy hétre Londonból, megünnepelni a születés-és névnapját. Abban az időszakban nem igazán jutottam a gépnek a közelébe sem, ezért a visszautazása után először az Incarnation-nal próbáltam utolérni magamat és a vetítést. :-)
Most már sikerült visszazökkennem a megszokott munkamenetembe :roll , így remélhetőleg, heti egy epizóddal tudok itt is haladni.

Beteszem ide Eugene egyik dalának a klippjét, hogy láthassuk, nem olyan kis nyuszika ő. :D

http://www.youtube.com/watch?v=TiXsSONfYr8

Mindenkinek jó szórakozást!

paggy

Postby paggy » Sat Apr 06, 2013 6:53 pm

Kedves Zsóka!
Hálás köszönet az újabb részért.Most mindjárt meg is nézem.

Cilia

Postby Cilia » Sun Apr 07, 2013 12:08 am

Zsókám kedves, nagyon szépen köszönöm ennek a sorozatnak is a folytatását! :-) :-)

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Apr 07, 2013 4:48 am

Kedves Zsóka!!! Hálásan köszönöm,hogy erre a sorozatra is szakítasz időt.Nagyon szépen köszönöm a 4.részt.

Jackimi

Postby Jackimi » Sun Apr 07, 2013 6:23 am

Én is köszönöm a folytatást.

Néhány gondolat a mostani részekről:
[spoiler]
Csak én érzem úgy, vagy tényleg jelentősen belassult a történet?
Van jó néhány karakter, akit tipikus nézőbosszantónak raktak a történetbe, és mostanában mintha előtérbe kerültek volna. Chae Won nagymamájának viselkedése már régebben is kicsapta nálam a biztosítékot, most meg hirtelen átment megértő anyósba? Na ne már! :blink
Amit meg a családtagok művelnek a tésztagyárban, az egyenesen kabaré. Remélem, a pénzéhes banda egyik tagja sem nyeri el az örökséget. :P
Az utolsó (26.) rész végén bizony a férfi főhőst is megcsapkodtam volna egy péklapáttal. Ha ez így megy, a két főszereplő csak az 50. részben talál egymásra? Jó, tudom, még csak félúton vagyunk, de akkor is sok már a félreértésekből.
Ju Ri-ról és Chae Won volt anyóspajtásáról most nem beszélek, mert ők már az első résztől fogva undormányok, úgy is mondhatnám, megszoktam őket. Az egyedüli dolog, ami tetszik, hogy anyóska meg a pici fia most az új feleségtől visszakapnak mindent, amit az előzőtől már megérdemeltek volna. Úgy is mondhatnám, idegbetegség ide vagy oda (és nem tudom, megjátssza-e a nő vagy tényleg az), az új meny alaposan és mélyrehatóan megszívatja őket. :mrgreen: [/spoiler]
Image

Summi

Postby Summi » Sun Apr 07, 2013 6:37 am

Szia Zsóka :wub:

De jó nagyon örülök folytatásnak , és köszönöm a 4. rész feliratát :heart:

kzsoka

Postby kzsoka » Sun Apr 07, 2013 7:23 am

Köszönöm mindenkinek a reagálását, remélem még többeket megragad ez a történet a későbbiekben, ahogy haladok előre a fordítással. :-)

Jackimi
Teljes mértékben egyetértek azzal, amiket leírtál, de nekem is van néhány gondolatom :roll
[spoiler]A 26. rész végén én is szívesen lepofoztam volna Se Yoon-t a vakságáért, de tulajdonképpen a szülei kényszerítették bele ebbe a döntésbe. A tegnapi részt látva biztos, hogy kezd gyors ütemben felnyílni a szeme, rájön Joo Ri és az anyóspajtás több hazugságára, amivel az anyját is félrevezették. Úgy érzem, most Chae Won fogja megmakacsolni magát, meert hiába szereti a srácot, az nem bízott meg benne.
A "tésztaverseny" győztese szerintem Chae Won lesz majd, mert a nagyapja is többször célozgatott már rá, hogy szeretné, ha ő lenne az utódja. Előbb-utóbb ott fogja hagyni az állását és talán az apjáékkal együtt, be fog szállni a versenybe.
Erős a gyanúm, hogy Se Yoon-ról ki fog derülni, hogy Choon Hee fia, akit születésekor valamilyen módon elvettek az anyjától (talán azt hazudták neki, hogy halva született).
Majd meglátjuk, de szerintem hamarosan fel fog pörögni a történet. :-) [/spoiler]

Jackimi

Postby Jackimi » Sat Apr 13, 2013 5:51 pm

kzsoka wrote:Sziasztok! :wub:

Köszönöm mindenkinek a reagálását, remélem még többeket megragad ez a történet a későbbiekben, ahogy haladok előre a fordítással. :-)

Jackimi
Teljes mértékben egyetértek azzal, amiket leírtál, de nekem is van néhány gondolatom :roll
[spoiler]A 26. rész végén én is szívesen lepofoztam volna Se Yoon-t a vakságáért, de tulajdonképpen a szülei kényszerítették bele ebbe a döntésbe. A tegnapi részt látva biztos, hogy kezd gyors ütemben felnyílni a szeme, rájön Joo Ri és az anyóspajtás több hazugságára, amivel az anyját is félrevezették. Úgy érzem, most Chae Won fogja megmakacsolni magát, meert hiába szereti a srácot, az nem bízott meg benne.
A "tésztaverseny" győztese szerintem Chae Won lesz majd, mert a nagyapja is többször célozgatott már rá, hogy szeretné, ha ő lenne az utódja. Előbb-utóbb ott fogja hagyni az állását és talán az apjáékkal együtt, be fog szállni a versenybe.
Erős a gyanúm, hogy Se Yoon-ról ki fog derülni, hogy Choon Hee fia, akit születésekor valamilyen módon elvettek az anyjától (talán azt hazudták neki, hogy halva született).
Majd meglátjuk, de szerintem hamarosan fel fog pörögni a történet. :-) [/spoiler]

Szia, Zsóka! :-)

[spoiler]Megnéztem a 27-28. részt, és igazad volt, Se Yoon meglepően hamar rájött az igazságra, és most meg Chae Won az, aki elvesztette a bizalmát iránta. Ezzel még bizonyára el fognak húzni egy-két részt.
Egyébként nekem is gyanús, hogy Se Yoon Choon Hee fia, nem véletlenül volt közös jelenetük már az elején is a repülőgépen. Ha ez kiderül, az megint csak bonyolítani fogja a fiatalok életét most, hogy a "madam" és Chae Won apja összeházasodtak. Mindenesetre lement már több mint a fele a sorozatnak, és idáig még nem lehetett túl sokat unatkozni benne :-) [/spoiler]
Image

kzsoka

Postby kzsoka » Sun Apr 14, 2013 5:39 pm

A családtörténet folytatódik. :-) Kicsit nyögvenyelősen ugyan, de elkészült az 5. rész felirata. Elég sok hiányző rész volt az először letöltött angol srt-ben, ezért több helyről kellett összevadásznom a lyukas részeket.
A következő rész nem biztos, hogy hétvégére elkészül, mert nagyon sok feliratból áll. Attól függ, mennyire lesznek szószátyárok az Incarnation-ban :roll, mert 2 hétig még az a No.1. Utána ez lesz az elsőszámú favoritom :-)

Jackimi

[spoiler]Elég izgalmasan alakult a tegnapi rész, a mai meg még feszültebb lesz az előzetes alapján. Fúszerezve lesz eljegyzési botránnyal, hajtépéssel stb :-) Már úgy egy órája vár letöltve a mai epizód, de tűrtőztettem magam, hogy be tudjam fejezni ezt a feliratot.
Én teljesen biztos vagyok abban, hogy Se Yoon-nak Chon Hee az anyja. Gondolj csak a szülinapi 3000 térdelésekre, hogy mennyire vissza akarta küldeni az "anya" Amerikába, az állandó aggodalmaira, hogy ne találkozhassanak össze.
Remélem, lassan azért összejönnek majd a fiatalok, bár a két boszinak, meg esetleg a két "anyának", még biztos lesz 1-2 húzása :D [/spoiler]

Jó szórakozást miondenkinek!

Zsóka :-)

Summi

Postby Summi » Sun Apr 14, 2013 5:50 pm

szia Zsóka :heart:

sok sok köszönet , a 5. rész feliratáért :heart:

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Apr 14, 2013 8:12 pm

Kedves Zsóka!!! Hálásan köszönöm az 5.részt.

onna

Postby onna » Mon Apr 15, 2013 7:00 pm

Kedves Kzsóka,

Nagyon jó a film koreai nézettsége. Gondolom, nem sejtetted, amikor nekivágtál, hogy ilyen népszerű lesz:

Episode ratings for MBC drama Hundred Year Inheritance
Date Episode TNmS (%) AGB Nielsen (%)
Nationwide Seoul Nationwide Seoul
2013-01-05 01 14.9 (6th) 16.6 (4th) 13.8 (6th) 14.3 (4th)
2013-01-06 02 15.6 (5th) 17.8 (5th) 13.0 (9th) 12.6 (8th)
2013-01-12 03 15.4 (3rd) 17.2 (4th) 15.5 (3rd) 16.6 (3rd)
2013-01-13 04 16.2 (4th) 18.2 (4th) 15.5 (4th) 17.0 (4th)
2013-01-19 05 15.6 (3rd) 17.4 (3rd) 15.0 (4th) 16.0 (4th)
2013-01-20 06 15.3 (5th) 17.6 (4th) 13.9 (8th) 14.8 (7th)
2013-01-26 07 18.6 (2nd) 21.3 (2nd) 18.8 (2nd) 20.3 (2nd)
2013-01-27 08 18.7 (3rd) 20.9 (3rd) 17.5 (3rd) 18.5 (4th)
2013-02-02 09 18.4 (2nd) 20.8 (2nd) 20.4 (2nd) 21.2 (2nd)
2013-02-03 10 20.5 (2nd) 23.6 (2nd) 20.4 (2nd) 21.9 (2nd)
2013-02-09 11 17.9 (2nd) 19.1 (2nd) 17.1 (2nd) 17.9 (2nd)
2013-02-10 12 16.1 (3rd) 18.4 (3rd) 14.4 (3rd) 15.1 (3rd)
2013-02-16 13 20.8 (2nd) 23.6 (2nd) 18.8 (2nd) 19.5 (2nd)
2013-02-17 14 20.7 (2nd) 23.2 (2nd) 19.0 (3rd) 19.7 (3rd)
2013-02-23 15 21.7 (2nd) 24.3 (2nd) 20.8 (2nd) 21.8 (2nd)
2013-02-24 16 20.1 (2nd) 22.8 (2nd) 20.1 (2nd) 21.8 (2nd)
2013-03-02 17 19.8 (2nd) 21.9 (2nd) 20.3 (2nd) 21.9 (2nd)
2013-03-03 18 19.0 (3rd) 21.6 (3rd) 19.8 (3rd) 21.2 (2nd)
2013-03-09 19 22.5 (2nd) 26.2 (2nd) 22.5 (1st) 24.5 (1st)
2013-03-10 20 21.0 (2nd) 24.3 (2nd) 20.1 (2nd) 21.6 (2nd)
2013-03-16 21 21.5 (2nd) 24.0 (1st) 20.9 (2nd) 23.0 (1st)
2013-03-17 22 20.1 (2nd) 23.6 (2nd) 20.8 (2nd) 22.6 (2nd)
2013-03-23 23 21.1 (2nd) 24.7 (1st) 20.2 (2nd) 21.3 (2nd)
2013-03-24 24 20.1 (2nd) 23.3 (2nd) 19.6 (2nd) 20.7 (2nd)
2013-03-30 25 21.6 (2nd) 25.8 (2nd) 20.8 (2nd) 22.6 (2nd)
2013-03-31 26 21.7 (2nd) 25.0 (2nd) 20.5 (2nd) 21.9 (2nd)
2013-04-06 27 21.6 (2nd) 24.9 (2nd) 21.5 (2nd) 22.9 (2nd)
2013-04-07 28 23.3 (2nd) 27.1 (2nd) 22.6 (2nd) 23.9 (2nd)
2013-04-13 29 23.1 (2nd) 27.1 (1st) 22.4 (2nd) 23.7 (2nd)
2013-04-14 30 23.4 (2nd) 27.5 (1st) 22.8 (2nd) 24.1 (2nd)
2013-04-20 31 - - - -

:alcoholic: :alcoholic: :alcoholic:

kzsoka

Postby kzsoka » Tue Apr 16, 2013 5:50 am

Szia onna! :wub:

Nagyon is tudtam, éppen ez keltette fel az érdeklődésemet. A sótlan ismertető alapján el sem tudtam képzelni, mit esznek rajta annyira a helyiek :-) Ezért töltöttem le a két első részt, aztán nagyon hamar megértettem az ottaniakat :roll Vad letöltögetésbe fogtam és azóta is alig várom a szombatot, hogy hogyan folytatódik a történet. :D

Zsóka

Image

onna

Postby onna » Thu Apr 18, 2013 6:46 pm

Szia Zsóka,
Már én is letöltöttem minden részt, ami lement adásban. Elég hosszú gyűjtögetés lesz...
Még nem kezdtem bele, mert folyamatosan szeretném nézni.
Köszönet a fordításért, a fáradozásodért.
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

kzsoka

Postby kzsoka » Thu Apr 18, 2013 7:55 pm

Szia onna! :-)

A jövő hét húzós lesz, mert az Incarnation-ban biztosan sok szöveg lesz a befejező részekben. A héten sem voltak szófukarok a 900 körüli felirattal. A 6. rész a jövő hétnél előbb nem lesz kész, mert nagy a file, több mint 1000 felirattal. Közben azért a céges dolgaimmal is haladnom kell, mert nem ezért fizetnek. :D
Ha a Seo Dong Yo lesz a társsorozata, akkor már lightosabb lesz az ügy, mert sokkal kevesebb munka lesz azzal, így gyorsabban tudok haladni.
Csodálom az önfegyelmedet, én alig bírom kivárni, hogy letöltődjön az újabb rész és már nézem is :roll Aztán, ha lejön az angol felirat, akkor megint megnézem :D, a most vasárnapi részt úgy 4x már biztos láttam. Ez volt eddig az egyik legizgibb :-)

Remélem, neked is majd tetszeni fog, ha már jól előre haladok a sorival :roll

Zsóka

onna

Postby onna » Fri Apr 19, 2013 4:02 pm

Szia Zsóka,

Az all about of romance-t vagy a Queen of officet nem tudod, fordítja valaki? :argue: :argue:

kzsoka

Postby kzsoka » Fri Apr 19, 2013 4:21 pm

Egyiknek a fordításáról sem tudok, sőt a The queen of office-nak még angol feliratát sem találtam sehol. Nekem is le vannak töltve az eddigi részek, de most esténként a When a man loves-t nézem :-) Az sem rossz :roll (eddig legalábbis)

Zsóka

onna

Postby onna » Sat Apr 20, 2013 9:25 pm

Szia Zsóka,

Ma már sikerült belenéznem az I. money 23. részébe, nagyon izgalmasan alakul a történet.
Csak sejtéseim vannak, hiszen csak néhány szót értek koreaiul. Holnap vetítik az utolsó részt, este már rácsapok. Ha bár sejteni lehet a végét, de mégis izgalmasan mozgatják a szálakat a szereplők. Köszönet, hogy lefordítod. :clap: :clap: :clap:
:crazy: :P :roll :blink
All About My Romance Episode 1 English Sub - Korean Drama oldalon megvan angol felirattal. A Queen of office-t én sem találtam meg angolul.
:goggle:

kzsoka

Postby kzsoka » Wed Apr 24, 2013 5:56 am

Szia onna! :-)

Az All about my romance első 5 részéhez megvan az angol felirat és ma reggelre végre felkerült az asiatorrents-re a The queen of office 1. része is.
Ha nem tudod letölteni, akkor elküldhetem :-)

Zsóka

onna

Postby onna » Wed Apr 24, 2013 9:10 am

kzsoka wrote:Szia onna! :-)

Az All about my romance első 5 részéhez megvan az angol felirat és ma reggelre végre felkerült az asiatorrents-re a The queen of office 1. része is.
Ha nem tudod letölteni, akkor elküldhetem :-)

Zsóka

Szia Zsóka,
Köszönöm. :unsure: :blink :unsure:

kzsoka

Postby kzsoka » Sun Apr 28, 2013 2:06 pm

Most, hogy végeztem az Incarnation-nal, tempósabban tudok majd haladni ezzel a sorozattal is, mert ez fog előlépni első számú fordításommá :-)
Két és fél nap szünetet tartottam, miután befejeztem az Incarnation-t, de aztán keményen jelentkeztek az elvonási tünetek :D Remélem, nem kell elvonókúrára :D mennem és őszre be tudom fejezni ezt is és a Seo Dong Yo-t is, amit a héten fogok elkezdeni.

Mindenkinek jó szórakozást a 6. részhez! :wub:

Zsóka.

Min Rin

Postby Min Rin » Sun Apr 28, 2013 2:47 pm

kzsoka wrote:Sziasztok! :wub:

Most, hogy végeztem az Incarnation-nal, tempósabban tudok majd haladni ezzel a sorozattal is, mert ez fog előlépni első számú fordításommá :-)
Két és fél nap szünetet tartottam, miután befejeztem az Incarnation-t, de aztán keményen jelentkeztek az elvonási tünetek :D Remélem, nem kell elvonókúrára :D mennem és őszre be tudom fejezni ezt is és a Seo Dong Yo-t is, amit a héten fogok elkezdeni.

Mindenkinek jó szórakozást a 6. részhez! :wub:

Zsóka.

Hálásan köszönöm Zsóka ennek a sorozatnak is a folytatását, bár még ennél is csak
gyűjtögetek! :-) A Seo Dong Yo-nál pedig biztosan veled együtt fogok haladni, bár én is
láttam a 6. részig, de nem sok mindenre emlékszem, jó lesz felfrissíteni a felirataiddal!
Szinte minden sorozat csúszik nálam, amint történelmi sorozathoz érkezik felirat! De hát
ez a gyengém, mit tegyek?!
Sok szabadidőt, kitartást, kedvet kívánok neked minden fordításodhoz! :thumleft: :salut: :notworthy: :heart:
Image

szildor

Postby szildor » Sun Apr 28, 2013 3:19 pm

kzsoka wrote:tempósabban tudok majd haladni ezzel a sorozattal is, mert ez fog előlépni első számú fordításommá

Kedves Zsóka!
Köszönöm a bíztató szavakat, tudom, hogy részedről ez mit jelent,
az Incarnation-t is a fordítással párhuzamosan néztem., nagyon tetszett és itt
is köszönöm a kitartó munkádat.
Szeretném ezt a sorozatot is hasonlóan nézni, nekem részenként
nagyobb élmény, mint a maraton.

A 6. rész feliratát nagyon szépen köszönöm :-)

.

onna

Postby onna » Sun Apr 28, 2013 5:44 pm

Kedves Zsóka,

Örülök, hogy nem ment el a kedved, még ha rövid ideig is tartott a pihenésed. Már nekünk is elvonási tünetünk volt. Részenként tényleg jobb nézni a sorozatot és adásonként izgulni a folytatásért, mint maratonban ledarálni a sorozatot. Mondom én, aki egyébként nagy maratonista néző vagyok, mert alig vártam az Incarmation-nál is a folytatásokat. :scratch: :blink :unsure: :blink :unsure: :blink :unsure:
Nagyon jól kitalált ez a sorozat is, amolyan kandikamerás, Barátok közötti-es. Gondolom tabu témákat is feszeget, mint az anyós uralma a fiatal meny felett, a férj határozatlansága, aki mindenkinek a kedvében akar járni és közben "anyuka kicsi fiacskája" marad. Érdekes, hogy a 3-as szám hányszor felbukkan, meg a 30-as is. Három év meg harminc év. Meg az árvaház is, mint intézetis gyerekkor, amit már szégyellnek. Vajon az árvaház haldokló igazgatónője miért nevezte tolvajnak S. anyját? Abban reménykedtem, talán kiderül valami a származásával kapcsolatban. Nagyon tetszik, ahogy már a viselete is humoros azoknak, akik a bohózati részt viszik. Mint a két pénzéhes sógornő (a hajában a lila kismackóval, mint egy tinilány) vagy a féltékeny szerelmes ex-férj, aki csiricsáré ruhákban beleveti az ágyba magát, amikor a felesége épp hogy kikel és amikor szenved (mikor reggel meztelenül látja magát a takaró alatt, mint akit megerőszakoltak).
Szóval, nagyon várjuk a fordításodat még ha maratoni menet is lesz az 50 rész miatt.... :goggle: :goggle: :goggle: :goggle: :wub: :wub: :wub: :wub:

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Apr 28, 2013 7:22 pm

Kedves Zsóka!!! Hálásan köszönöm a 6.rész feliratát.

onna

Postby onna » Mon Apr 29, 2013 11:06 am

Szia Zsóka,

Nagyon tetszett A 6. rész magyar fordítása.
"Aranybányának nézel"? - mondta Lee Se Yoon, amikor szeretőnek kiáltotta ki Chee Won.
Tetszett a filmben Kim Chul-ék lakásában a nappaliban oldalra állított kőszobor koponya - mint enyhe utalás a kedves familiára....

Summi

Postby Summi » Mon Apr 29, 2013 1:47 pm

Szia Zsóka :heart:

nagyon köszönöm a 6. rész feliratát :heart:

kzsoka

Postby kzsoka » Wed May 01, 2013 7:54 pm

Kissé tempósabbra vettem a figurát, így elkészült a 7. rész felirata is. A bonyodalmak folytatódnak. :roll
A Seo Dong Yo 1. része is elkészült nyers változatban. Holnap elkezdem a 2. részt, ezért valószínűleg péntek magasságában nyitom meg a topikot. :-) Remélem ott is velem tartatok.

Zsóka

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu May 02, 2013 5:02 am

Szia Zsóka!!! Először is hálásan köszönöm a 7.rész feliratát. A Seo Dong Yo topicjában meg szerintem nem lesz olyan fórumozó aki ne látogatná meg,én már most meg köszönöm,hogy részese lehetek.

mikaz

Postby mikaz » Thu May 02, 2013 11:44 am

Kedves Kzsóka! Köszönöm a 7. rész feliratát! Seo Dong Yo történetét szeretném veled végigkövetni, hálás vagyok, hogy belefogtál!

Summi

Postby Summi » Thu May 02, 2013 12:32 pm

Fantasztikus vagy , nagyon köszönöm a 7. rész feliratát :wub:

Seo Dong Yo fordításnak külön örülök , én már angolul megnéztem anno nagyon szeretem ezt a sorozatot örök kedvencem marad , és nagyon örülök h végre lesz magyar felirata , előre is köszönöm a munkádat sok sok sikert :clap: :heart: :notworthy:

kzsoka

Postby kzsoka » Mon May 06, 2013 6:14 pm

Tegnap tartottam egy kis szünetet, megünnepeltem az anyák napját :-) , ezért csak ma lett kész a 8. rész felirata.

Mindenkinek jó szórakozást! :-)

Zsóka

Image

Bria

Postby Bria » Mon May 06, 2013 6:27 pm

Nagyon jól haladsz, köszönöm szépen a 3-8. részek feliratát. :)
Image

Summi

Postby Summi » Mon May 06, 2013 6:31 pm

Látom jókor érkeztem , most raktad fel a 8. részt , sok sok köszönet érte :heart:

Cilia

Postby Cilia » Mon May 06, 2013 7:08 pm

Nagyon szépen köszönjük!! :salut: :cheers: :-)

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue May 07, 2013 7:42 am

Szia Zsóka!!!

Hálásan köszönöm a 8.rész feliratát.Külön köszönöm neked,hogy két eltérő sorozatot is viszel, ami gondolom nem könnyű feladat és persze a hosszuk sem semmi.

kzsoka

Postby kzsoka » Mon May 13, 2013 6:27 am

Tegnap megint kibabrált velünk az addicts az újabb leállásával, ezért csak most tudom feltölteni a 9. rész feliratát :roll
Nem is tudok itt időzni ma hosszabb ideig, mert vár a céges melóm, délután pedig visszamegyek az időben 1400 évet és folytatom a Seo Dong Yo 4. részét :D Remélem, holnapra végzek is vele.

Mindenkinek jó szórakozást a családtörténet folytatásához! :wub:

Zsóka

Egy "utolsó" kézfogás:

Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon May 13, 2013 12:50 pm

Szia Zsóka!!!

Hálásan köszönöm a 9.rész feliratát.

Summi

Postby Summi » Mon May 13, 2013 1:55 pm

Nagyon köszönöm a 9. rész feliratát :heart:

onna

Postby onna » Fri May 17, 2013 5:31 pm

Drága Zsókám,

Nagyon köszönöm a 9. rész fordítását.:salut: :blink

Egyben kellemes Pünkösdi ünnepeket kívánok! :wub: :heart: :wub: :heart: :wub: :heart:

kzsoka

Postby kzsoka » Fri May 17, 2013 6:53 pm

Végre két számjegyűvé vált az epizód sorszáma, de még nagyon messze van a vége :D
Remélem, mások érdeklődését is felkelti ez a sorozat, ami egyre inkább a kedvencemmé válik :roll Egyszerű, hagyja kibontakozni a dolgokat és a főszál mellett azért behozza a komikumot is. A mostani epizódban már Chae Won is kiereszti a körmeit, sikerül is néhány találatot bevinnie a "drága" mamának :-)

Mindenkinek jó szórakozást! :wub:

Zsóka

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri May 17, 2013 7:16 pm

Kedves Zsóka!!! Hálásan köszönöm a 10.rész feliratát.

onna

Postby onna » Fri May 17, 2013 7:52 pm

Óh! Máris nekiugrok ismét a 10. résznek. Köszönöm a fordítást Zsókám! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Summi

Postby Summi » Sat May 18, 2013 5:24 am

Szia Zsóka nagyon sok sok köszönet a 10 részért :heart:

paggy

Postby paggy » Sat May 18, 2013 5:14 pm

Kedves Zsóka!Köszönöm szépen a 10. rész fordítását.

nb76

Postby nb76 » Sat May 25, 2013 1:47 pm

Kedves Zsóka, nagyon szépen köszönöm a fordítást. Egyenlőre még csak gyűjtögetek, de a szereplőgárda alapján ígéretesnek látszik a történet.

kzsoka

Postby kzsoka » Wed May 29, 2013 7:02 am

Mivel a hétvégét nálam töltötte a 7 éves unokahúgom, csak mostanra sikerült befejeznem a 11. részt. Mellette meghalni sincs ideje az embernek, nem fordítani :-)
Folytatódik az adok-kapok, bonyolódnak a dolgok :D

Image

Bria

Postby Bria » Wed May 29, 2013 7:38 am

Köszönöm szépen a friss feliratot. :)
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed May 29, 2013 7:54 am

Kedves Zsóka!!! Hálásan köszönöm a 11.rész feliratát.(Mivel a hétvégét nálam töltötte a 7 éves unokahúgom..., ). Zsókám a fordítónak is van magán élete ! Amit mi akik élvezzük munkádat (munkátokat),tiszteletben tartunk és hálásan köszönjük.

szildor

Postby szildor » Wed May 29, 2013 8:27 am

Kedves Zsóka!
Nagyon szépen köszönöm a 11. részt. :-)
Nagyon izgalmas

.

Summi

Postby Summi » Wed May 29, 2013 12:46 pm

Ó Zsóka nagyon köszi 11. részt :heart:

paggy

Postby paggy » Wed May 29, 2013 4:33 pm

Kedves Zsóka!Köszönöm szépen ezt a szerethető sorozatot.Különösen a "villanyszerelő oppa" a kedvencem.Érdekes,mert most nézem a Soldier c.sorozatban is.Kiváló,nagyszerű színész.

Cilia

Postby Cilia » Wed May 29, 2013 4:43 pm

Drága Zsókám! Köszönöm én is az újabb fordítást! :salut: :-)

nb76

Postby nb76 » Wed May 29, 2013 5:50 pm

Szia Zsóka, nagyon szépen köszönöm a 11. rész feliratát! :D

f.ági

Postby f.ági » Sun Jun 02, 2013 7:27 am

Kedves Zsóka!
Köszönöm szépen az eddig elkészült részeket. Kezdem vadászni a filmeket is most már hozzá. :-)

kzsoka

Postby kzsoka » Tue Jul 16, 2013 2:21 pm

Nagyon restellem, hogy elhanyagoltam egy ideig ezt a sorit :-( . Előbb utazás és a fiam itthonléte miatt, most pedig egy elhúzódó kötőhártya-gyulladás miatt nem haladtam a fordítással. Tegnap már elkezdtem a következő részt, remélem néhány napon belül el is készülök vele.

Zsóka

Return to “Subtitles”