Warrior Baek Dong Soo [Hungarian Subs] (Ep 27-30 of 30)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
janita1980

Warrior Baek Dong Soo [Hungarian Subs] (Ep 27-30 of 30)

Postby janita1980 » Fri Feb 15, 2013 10:30 pm

Warrior Baek Dong Soo :heart: - egy csodálatos történet, az igaz barátságról, és a legmélyebb szeretetről :wub: :w00t: :lol :heart:

Image :heart:

Ez a sorozat eredetileg Makiko^^ és Erizawa munkája (ők kezdték el fordítani: 1-26-ig, majd bizonyosan valamikor folytatják is.. :D Itt meg is találhatod: http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_99710_0.htm vagy a http://dwaejitokki-fansubs.gportal.hu/ oldalon :D ), és tényleg nagyon szépen köszönjük nekik! :D :wub: :heart: , ezzel a hárommal, plusz special, csak besegítenék nekik, mert már nagyon szerettük volna látni!! :D :D :wub: :w00t: :lol :wub: :heart:

Image :heart: :wub: :lol :w00t: :heart:

Nagyon jóó szereplők:
Ji Chang Wook - Baek Dong Soo
Yeo Jing Goo - fiatal Dong Soo
Yoo Seong Ho - Yeo Woon
Park Gun Tae - fiatal Yeo Woon
Yoon So Yi - Hwang Jin Joo
Lee Hye In - fiatal Jin Joo
Shin Hyun Bin - Yoo Ji Sun
Nam Ji Hyun - fiatal Ji Sun
Choi Min Soo - Chun
Jun Kwang Ryul - Kim Kwang Tek
Park Joon Gyu - Heok Sa Mo
Park Won Sang - Jang De Poe
Lee Jin Ah - Jang Mi
Oh Man Suk- Sado Koronaherceg
Joon Ji Min - Ji
Park Chul Min - In

Image :wub: :lol :w00t: :heart:

a többi leírást, hogy miről szól, bármi..megtaláljátok Makiko oldalán!! :D :D Tényleg nagyon jóó sorozat, ne hagyjátok ki!!! :D :D :wub: :heart:

a film letöltésének helyei, pl:
http://www.asiatorrents.me/index.php?pa ... o&active=0 - itt van külön, és egyben is :D
Ha nem vagy itt regisztrálva, akkor fordulj akár UsagiYojimbo - hoz, neki most láttam, hogy kilenc meghívója is van, nekem is lehet már van sok, mert sok bónuszom van..de majd megnézem jobban!! :P :D
http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_100174.htm - itt is egyben, asszem :D
http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_96873.htm - ez itt külön :P
http://asiandramadownloads.com/korean-d ... -dong-soo/ :)
http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_100082.htm - ez pedig a special rész!! :D
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3644684 - itt állítólag van vidi az elcsúszottnak vélt vidikhez is!! Gustty ajánlotta :P :D
http://torrent-poisk.com/search.php?q=% ... +%F1%F3+HD ez és a következő pedig állítólag az orosz oldal, és nagyon gyors torrentek vannak rajta :D köszönet hgyula2-nek :) és: http://www.anime-tracker.ru/load/51-1-0-1591 szóval ez is az orosz!! :D
nah majd még ha tudok, akkor ide teszem, de biztos vannak még helyek..ti találtatok jobbat?? :D :P :D :wub: :lol :w00t: :heart:

Image :wub: :lol :w00t: :heart: (ha segíthetek: anitaartur@freemail.hu) :whistling: :wub: :lol :w00t: :glare:

Kérlek, hogy a szabályokat tartsátok be, ez mindannyiunk érdeke:
- Ez egy ingyenes rajongói felirat. Csak magánjellegű felhasználásra!
- Hardsubbolni, más neve alatt terjeszteni tilos, pénzért meg főképp!
- Egyéb letöltőhelyekre, fájl- és videomegosztó oldalakra ne tegyétek ki, sem egészében, sem részleteiben!
(szöveget csóórta: Jackimi XD :P :D )
Attachments
Warrior.BDS.E30.Special.111011.HDTV.X264.720p-HANrel.srt
Bocsi, hogy kicsit sok a szövegXD..meg a hangulatjel is :P amúgy köszönöm Hayako segítségét, hogy eljuttatta az "angol" szöveget -.-', és hogy honnan tölthetjük le a filmet is hozzá! komao! :D
(104.2 KiB) Downloaded 814 times
Warrior.BDS.E28.111004.HDTV.XViD-HANrel.srt
Új felirat!! Már ez sem csúszik!! Tökéletes! Köszönet érte Horváth Imrének, aki gondosan beidözítette!! :D Azért hagyom a másikat is, hátha valami kép miatt a film elején, valakinek az is jó lesz! :P :D
(44.84 KiB) Downloaded 861 times
Warrior.BDS.E27.111003.HDTV.XViD-HANrel.srt
Köszönet érte Horváth Imrének, aki beidözítette, hogy mostmár ne csússzon!! :D Ha meg valakinek mégis jó lenne a lenti..hát itthagyom azért...sose tudni!! de ez már nem csúszik!! :D :D komao!! :D :D
(43.33 KiB) Downloaded 877 times
Warrior.BDS.E29.END.111010.HDTV.XViD-HANrel.srt
Nah végre kész, és ez már nem is csúszik, köszönet érte Hayako-nak, aki megfelelö angol szöveget keresett nekem alá :D :D komao :D és jóó szórakozást kívánok nektek! :D :D
(54.16 KiB) Downloaded 1012 times
Warrior.BDS.E28.111004.HDTV.XViD-HANrel.srt
Elnézést, h ez is kicsit csúszik, de a köv. már biztos jó lesz, mert másik anyagból dolgozom, köszönet érte Hayakonak! :D :D Egyébként juj de izgi ez a rész..:P :D föleg a vége..hogy mi lesz így?! O.o
(44.92 KiB) Downloaded 748 times
Warrior.BDS.E27.111003.HDTV.XViD-HANrel.srt
Csak találomra kerestem egy angol szöveget hozzá, hát egy leheletnyit csúszik, de sztem egy másodpercet kb ..vagy annyi se, azért remélem, h rendben lesz!! Jó szórakozást hozzá! :D :D
(45.98 KiB) Downloaded 777 times
Last edited by janita1980 on Mon Jul 21, 2014 11:31 am, edited 55 times in total.

Hayako
Fansubber
Fansubber

WBDS

Postby Hayako » Fri Feb 15, 2013 10:53 pm

Remek, sikerült! *öröm és ujjongás*

Azt javaslom, írj az Ázsiamajom friss hírekbe is és tedd be ezt a linket,
hogy még többen tudják letölteni! Még egyszer köszi!
:cheers:

http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic.php?p=1566127#1566127
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Befejezett: Ma Boy, Sophie Revenge, Missing you
Folyamatban: Werewolf boy
Dobott: Jackal is Coming
Last edited by Hayako on Sat Mar 02, 2013 7:19 pm, edited 3 times in total.

janita1980

Postby janita1980 » Sat Feb 16, 2013 12:50 am

hát köszönet neked h sikerült, mert ha rajtam múlt volna hogy megtaláljam a módját, hogy töltsem fel ide a feliratot, még jövőre is itt ülhetnék, de ahogy te elnavigáltál..köszönöm szépen!! :D :D és hogy segítettél a képben is, minden, meg időzítettebb feliratot is találni..komao mindenért!! :D :D :w00t: :wub: :lol ..és már alig várom h nézhessem, amit te fordítottál, a Missing you..oho!! :D :D abban is Woona van..és oh..micsoda alakítás..már nagyon kíváncsi vagyok ám..sztem min. százas-zsepi..hehe :P :D :D :w00t: :wub: :lol

Image :wub: :w00t: :lol
Last edited by janita1980 on Sat Jul 12, 2014 9:50 pm, edited 5 times in total.

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Feb 16, 2013 6:07 am

Hálásan köszönöm a lehetőséget,hogy magyar felirattal nézhetem.

nb76

Re: WBDS

Postby nb76 » Sat Feb 16, 2013 6:56 am

Kedves janita, nagyon szépen köszönöm a fordítást. Én még csak most fedeztem fel ezt a dorit a színészek kapcsán, eddig valahogy elkerülte a figyelmemet. Örülök, hogy befejezed a fordítást, amihez jó munkát kívánok.
Üdv: Brigi

Ahn Jae Sung

Postby Ahn Jae Sung » Sat Feb 16, 2013 7:57 am

Kedves janita ! :heart:

Nagyon örülök, hogy befejezed a maradék részeket. :clap:

Köszönöm Neked. :notworthy:
Image

janita1980

Postby janita1980 » Sat Feb 16, 2013 1:22 pm

szívesen nektek! :D :D juj!! egyik kedvenc kutyám!! nekem is volt ilyen, Artúrnak hívták, csúnya, gonosz kullancs megölte, nagyon vigyázzatok az állatkáitokra!! :D :D :wub: (ma már lehet felrakom a 28-at is, még meglátom hogy lesz időm :D ) :lol :P oh..és ez a sorozat, annyiraaaa jóóóó!! :D :D :D :thumright: :w00t: :lol :wub: :wub: :heart:

Last edited by janita1980 on Wed Feb 27, 2013 10:57 am, edited 3 times in total.

dragonlance

Postby dragonlance » Sat Feb 16, 2013 1:40 pm

Hálásan köszönöm, hogy befejezed.
Nagyon vártam már az utolsó részeket. :cheers:

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Sat Feb 16, 2013 3:52 pm

Köszönöm a befejezését a sorozatnak..

szendrea

WBDS

Postby szendrea » Sat Feb 16, 2013 4:23 pm

Kedves janita1980!

Hálásan köszönöm az önzetlenségedet! Olyan jó tapasztalni, hogy még ilyen is van: a kedvünkért fordítod és teszed közkinccsé!! :heart: :heart: :clap: :clap:

janita1980

Postby janita1980 » Sat Feb 16, 2013 4:56 pm

oh..ugyanmár :D :D de köszönöm !! :D :D ..persze Makiko és Erizawa vállalta a feladat farkasrészét...de örülök ha ennyivel is hozzájárulhattam én is :D :D nagyon jó ez a sorozat, ám még én sem tudom, hogy lesz vége...jaj nagyon izgulok, hogy jó legyen a befejezés, és ne haljon meg mostmár senki sem..főleg ne Woona!!!! :D :D ..de senki se!! végre megtudta mindenki, hogy eddig is velük volt ő, csakhát ..nem mondhatta el, mert akkor lebukik a gonoszok előtt..így legalább tudta az ő tervüket, megmenthetett sokakat és segíthette a szeretteit a tudtuk nélkül is...mert mindvégig szerette az övéit :D :D

Image :wub: :w00t: :lol :heart:
Last edited by janita1980 on Wed Feb 27, 2013 10:58 am, edited 2 times in total.

Papi65

Postby Papi65 » Sat Feb 16, 2013 7:26 pm

Köszönöm, és terjesztem, hogy innen lehet letölteni!

Valóban a remény hal meg utoljára.
(A lepényhal meg elöször...)

janita1980

Postby janita1980 » Sat Feb 16, 2013 10:00 pm

hehe :P :D vicces!! és az avatarod is..nagyon cuki ez a zsiráf!! :D :D :blink :w00t: :lol :P :D nah elkészültem a 28. résszel is, hétvégén sajnos nem volt időm, de most is el kell mennem valahová, úgyhogy ha hazajöttem, egyszer összenézem a filmmel, h rendicsek é..és ha igen..akkor fel is teszem ide!! :D :D oh..izgi rész nagyon :D , és a vége pff.. oh!! :blink :crazy: :glare: :x oh hogy lesz tovább???!! kíváncsi vagyok!! :D :D :w00t: :wub: :lol és Hayako, már el is kezdtem letölteni a Missing You-t, már nagyon várom ám azt is!! :D :P no és végül csak belekezdtem a 29-be is.. háát nagyon izgulok értük..de jó lenne ha happy end lenne azért!! drukk!! :D nah majd holnap folytatom talán..jóó éjt!! :D :D :wub: :lol

Last edited by janita1980 on Wed Feb 27, 2013 10:58 am, edited 2 times in total.

bennyke

Postby bennyke » Tue Feb 19, 2013 9:12 am

Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítod a hiányzó részeket már nagyon vártam.

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Feb 19, 2013 9:15 am

Hálásan köszönöm a lehetőséget,hogy magyar felirattal nézhetem.

Hayako
Fansubber
Fansubber

WBDS

Postby Hayako » Tue Feb 19, 2013 2:25 pm

Én is köszönöm az újabb részt! Egyébként, ha új részt teszel fel, ajánlott átírni a címet is:
vagyis erről (Ep 27-29 of 29) erre (Ep 28-29 of 29) írd át! Már várom az utolsó részt!

Dong Soo: Ne halj meg!
Image

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Last edited by Hayako on Sat Mar 02, 2013 7:20 pm, edited 1 time in total.

nb76

Postby nb76 » Tue Feb 19, 2013 5:21 pm

Nagyon szépen köszönöm a 29. rész fordítását! :)

janita1980

Postby janita1980 » Tue Feb 19, 2013 5:30 pm

szívesen nektek :D :D most írom tovább az utolsót!! :D :D tisztára kivok Woona miatt, h mi lesz vele..ááhh ez a Cho Rip v hogy írják..áhhhh....grr!!! :P :S :( O.o de remélem h azért mégis happy end..remélem!!! :D azaz ajánlom nekik!! :D különben..oho!! guama duda..tappundo..pff szép :P :D :D :crazy: :w00t: :blink :lol :wub: de amúgy nem is értem..hogy nem vágják le h beépített ember..azaz már tudják de a Cho Ripának nem esik le...vagy..áááh!! és nem is ő ölte meg Sado herceget , hanem a másik ég ura..már ő jó útra tért..amúgyis velük volt...és ha nem teszi ezt akkor talán még több embert veszítenek, így megmenthetett sokakat. .a herceget is ..miért nem látják h inkább dicséret járna mintsem kivégzés...hogy magában tartotta ezt a titkot, h mégcsak véletlenül se tudódjon ki...és így segíthessen..menthesse meg magát és másokat. .ááááh....nem lehet senki ilyen lüke..nem szeretem ha hülyének nézik a nézőket..úgyhogy ajánlom h ésszerűen oldják meg a gubancot..oho!! nah akkor menök, nézem, írom..és remélem h nem bőgés hanem boldogság lesz a vége!! :D :D :wub: :lol :heart:

Image :wub: :w00t: :lol :heart:

..oh belehalok..tegnap már nem is tudtam folytatni a fordítást..jóó fáradt is voltam már..de akkor is ..miért akar a gonosz folyton győzni??? tudom én..tudom..de akkor is!! Woona már jó, igazából mindig is az volt a maga módján.. és ....miért nem hisznek egymásban az emberek...hogy az igaz barátság az mindenekfelett képes kitartani egymás mellet s áttörni a falat.. és a saját életét is adni ha kell..és nem elvenni...miért nem bíznak jobban egymásban az emberek..miért a sok ármány és a félreértés??
Mikor már minden jó lenne..már mindent régen elintézett a jó felé..és ha az ármány a féltés, félelem..a bizalmatlanság nem lenne ott....akkor minden rendben is lehetett volna..de így ...így mi lesz?? és csak későn jönnek rá..rájönnek egyáltalán h milyen nagy dolgokat tett?? áhh..kész :( :cry:
..és ez az ostoba végzet-hit, sors, meg miegyéb.. nincs ilyen!! és ezt Baek Dong Soo is tudta...és hangoztatta is!! Miért kell mindent erre fogni, igazolni a tetteink, vagy engedni a rossznak erre hivatkozva..hogy lehet erősebb az elhivatottság mint a szeretet?? Oh ez az ostoba Cho Rip is ... ha tényleg így lenne hogy nem tehetnénk a sorsunk ellen...akkor az igazságtalanság lenne az Isten részéről, mint ahogy egy másik filmben is mondta a főhősnő: ha a király elnyomja a népet, és ezért sokan arra kényszerülnek h kenyeret lopjanak, és a király elfogja és megbünteti őket...akkor nem más ez, minthogy a király előbb tolvajokat nevel, majd utóbb megtorolja azt rajtuk...ez igazságtalanság lenne!! Ugyanígy, ha Isten eleve elrendelne sorsokat, végzetet...hogy valakiből pl akármit csinál is gyilkos és tolvaj lesz...aztán később megbünteti ezért...akkor most mi is történik? Jogos lenne ez? Igazságos? Hát nem!! ...szóval a Bibliában azt írja Isten, hogy mi döntünk a sorsunk felől, azaz persze vannak események, személyek, akik próbálnak befolyásolni bennünket és a dolgok folyását, de végül csak mi döntünk azért h mit teszek és mit nem...és ha jól döntök, jutalmam lesz belőle..ha nem, akkor learathatom helytelen tetteim következményét...azaz én választok h örök élet, vagy örök megsemmisülés...ez a saját kezünkben van! Ezt a döntést nem engedhetjük át holmi sorsnak vagy végzetnek, igen, mi döntünk az életünk és mások élete felett..legalábbis meg kell tennünk minden tőlünk telhetőt hogy ne ártsunk, hanem segítsünk!
Tehát Cho Ripnek nem azt kellett volna mondania h ez a hármunk végzete..és belenyugodni, ahogy régebben Woona is erre fogta h nem tud változni..és mégis!...Cho Rip! ez csak kifogás, hogy igazold saját gyengeséged..vagy gonoszságod..dehát nem vagy te gonosz...oh...miért hódol be az ember a gyarlóságnak, esendőség..gyengeség...pedig az igaz barátság és szeretet.az isteni erő felül tudna kerekedni mindezeken..csak küzdeni kéne..és nem engedni, nem belenyugodni..áh..kész..mi lesz így?? félek h sokan áldozatul esnek még ennek...és így végül miben is reménykedhetnék h boldog végkifejlett lesz??!! :S :(
Last edited by janita1980 on Wed Feb 27, 2013 10:59 am, edited 3 times in total.

ranna

Postby ranna » Wed Feb 20, 2013 2:00 pm

Kedves janaita! Nagyon megörültem :D amikor ráleltem a felirataidra. Már régóta vártam, hogy magyrul nézhessem meg az utolsó részeket. Hálás köszönet :salut:

rienne

Postby rienne » Fri Feb 22, 2013 12:58 pm

Kedves janita1980!!!Örülök, hogy ide találtam és itt is megköszönhetem Neked, hogy felvállaltad ezt a fordítást!Nincs annál bosszantóbb mikor vétlenül nem tudsz hozzá jutni a "lényeghez" hiszen minden sorozat utólsó részeiben dől el a történetsorsa!
Hálásan köszönöm Neked és izgatottan várom/várjuk a befejező részt.
További sikereket és kitartást és örizd meg a kedvességedet!

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Feb 22, 2013 2:45 pm

Szia janita1980!!! Anitám, megkérhetnélek egy nagy szívességre,hogy hozzájárulást kérnél Makiko és Erizawa-tól,hogy a Poseidont is befejezhesd,persze ha ezt, te is akarod.Hálásan köszönöm vercsike1

boil54

Postby boil54 » Sat Feb 23, 2013 6:16 pm

Janita nagyon szépen köszönöm, hogy megszántál bennünket és lefordítod a WBDS befejező három részét! :clap: :clap: :heart: :wub: :cheers: :salut:

janita1980

Postby janita1980 » Sat Feb 23, 2013 7:23 pm

nagyon szívesen :D :D már csak az utolsó rész fele van hátra..ahogy lesz időm, elkészítem és fel is teszem :D de most mennem kell, nincs sok időm ám..ezért nem tudom vállalni a Poseidont..sajnálom..de hátha majd valaki..vagy csak folytatni fogják!! Biztos nem adják azért fel..talán csak pihennek kicsit..kitartás!! :D :lol :wub: :w00t: nah fordítottam tovább..már csak egy kicsi van..de borzasztó h Woona miért ilyen mártír..nem is ő ölte meg a herceget..és aki a film közepén meghal, azt se...áh..miért vállal folyton magára olyat, amit nem is ő tett?! :S :blink :( ...csak h végezzenek vele..és gondolja h akkor legalább nincs többé hogy ártson..vagy már megint mindent arra az ostoba végzetre fog?! ..áh..ostoba fickó!! boncsuni!! grrr!!!! :( :cry: ...pedig minden ..milyen jó is lehetett volna..ha másként. .oh.. :S :( :blink :crazy: :cry: :glare:

Last edited by janita1980 on Sun Feb 24, 2013 12:13 am, edited 3 times in total.

boil54

Postby boil54 » Sun Feb 24, 2013 12:08 am

janita1980 wrote:nagyon szívesen :D :D már csak az utolsó rész fele van hátra..ahogy lesz időm, elkészítem és fel is teszem :D de most mennem kell, nincs sok időm ám..ezért nem tudom vállalni...

:wub:
Pedig lennének ötleteim, sok a félen hagyott fordítás!

Nagyon szépen köszönöm ezt a soron kívüli fordítást! :heart: :notworthy: :cheers:

Rika21

Postby Rika21 » Sun Feb 24, 2013 8:58 am

Kedves janita1980!
El sem tudom mondani, mennyire hálás vagyok, hogy lefordítod az utolsó három részt! Már nagyon vártam a befejezést, hogy lássam, hogy végződik a két barát sorsa ebben a zseniális, lenyűgöző doramában. Még egyszer nagyon köszönöm, hogy vállaltad a fordítását! Kitartást kívánok a továbbiakhoz!

aidaaida

Postby aidaaida » Sun Feb 24, 2013 10:55 am

Nagyon szépen köszönöm és is, hogy lefordítod a hiányzó részeket! Köszönöm! :)))

vizoka

Postby vizoka » Sun Feb 24, 2013 1:13 pm

Most vettem csak észre, hogy folytatod a történetet! Nagyon szépen köszönjük!
Már nagyon várjuk a végét! vizoka :wub:

janita1980

Postby janita1980 » Sun Feb 24, 2013 4:15 pm

Hát szívesen, igyekszem, majd sztem holnap már be tudom fejezni :D :D :lol :wub: :w00t: ..de tényleg nincs időm mást fordítani..még erre is alig..stb..sajnálom :S :( de nah..majd ma hátha már fel tudom tenni az uccsi részt..drukk!! :P :D :D de..vagy hátha más fordítók, pl Hayako, vagy valaki..csak bevállalja..kérdezősködjetek...pl a magyar topikban is ..de először is akik neki kezdtek, ha ők nem ..v nem is reagálnak..hááát..nah.csak valaki..valahogy...no..akkor én most eszek..és nekivágok, h befejezzem..bár tegnap megnéztem angolusul..és rítam mint állat :S :( :cry: :cry:

Image :wub: :wub: :lol :lol :w00t: :w00t: :lol
Last edited by janita1980 on Mon Feb 25, 2013 5:45 pm, edited 1 time in total.

boil54

Postby boil54 » Mon Feb 25, 2013 4:43 pm

janita1980 wrote:de tényleg nincs időm mást fordítani..még erre is alig..stb..sajnálom :S :( de nah..majd ma hátha már fel tudom tenni az uccsi részt..drukk!! :P :D :D

ezért is hálásak vagyunk, és alig várjuk a 29. részt!!!
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :clap: :clap: :heart: :heart: :heart:

janita1980

Postby janita1980 » Tue Feb 26, 2013 12:58 am

Végre kész...majd holnap még összenézem a filmmel is, úgy teljesen...aztán felteszem ide :) ...hmm...hát be kell, hogy valljam...alig bírtam lefordítani..minden egyes mondat..tőrként hatolt a szívembe...talán akaratlagosan is húztam..halasztottam..rettegtem attól a pillanattól...mely felsejlett az egész történet alatt..de ..mégis reméltem...akartam..vágytam rá..hogy másként legyen... :cry: :( sok mondatnál azt kívántam, hogy bár mást írhatnék..hogy bár másként történhetne...de mit is lehet ilyen látvány ellen tenni?! :cry: ..sírtam..nevettem...végtelenül szomorúvá tett..de valamelyest meg is vigasztalt..talán értettem is ..talán nem...de akárhogyis....azért szép vége lett :) :wub:

Ez a videó összegzi eme fájdalmat..és a jó emlékeket is...: http://youtu.be/_8QBRD-5CLY :( :cry: kár h így történt...kár, hogy így kellett lennie!! ámde nem a végzet, vagy a sors miatt..inkább a tehetetlenség, ostobaság..és gonoszság...körülmények...mások akarata...a felemésztő végtelen önmarcangolás...önfeláldozás...végtelen szeretet és barátság..oh..miért??!!! annyira sajnálom!!! :( :( :cry: ..hmm..érdekes: http://youtu.be/tk3g-eEqKLM ..akárhogyis..ők majd újra együtt lesznek..és örökké..egy végtelen és boldog életen át :D :D :w00t: :wub: :lol :heart:

Image :wub: :wub: :w00t: :lol :whistling: :cheers: :heart:
Barátok..mindörökké!! :D :D :wub: :lol :lol :heart:

Image :D :D :wub: :lol :lol :heart:

Image :D :D :wub: :lol :lol :heart:
..és egy örök életen át!! :D :D :wub: :lol :lol :heart:
Last edited by janita1980 on Sun Mar 03, 2013 11:34 am, edited 6 times in total.

csucsika7

Postby csucsika7 » Tue Feb 26, 2013 8:06 pm

Köszi szépen, h lefordítottad a maradékot :) <3 Nem is tudom mi lett volna nélkülem, ha nem láthatom...de azért egy valami nem tetszett....Wooniiii :'(

janita1980

Postby janita1980 » Tue Feb 26, 2013 8:15 pm

Igen, én is nagyon sajnálom Woonát, :cry: de arra gondolok, ha ilyenek történnek...régen..és most...szóval hogy a történelem során, annyi fájdalom..vagy akár a szeretteinkkel...velünk...szóóval hogy a Teremtőnk azt ígéri, hogy lesz idő, mikor minden minket ért kárért kárpótolni fog...és minden élő kívánságát teljesíti majd...hogy a föld hamarosan újra édenkert lesz, igazi paradicsom, pálmafa, tengerpart...és rajta minden ember örökké boldog, és egészséges, és fiatal...és akkor...a megtisztított földre..feltámadnak majd a halottak is. :) és újra élhetnek majd :D ..ha valaha élt egy ilyen Woona..ő is. :wub: :heart: :D :) ..akárhogyis..minden jel szerint közel van ez az idő...és ahogy a Mindenható megígérte..mindent újjátesz ...és akkor újra együtt lehetnek majd az egymást szeretők! :D ..de ezúttal, örökre!! :D :D :wub: :heart:

Lesz örök szerelem és örök barátság...minden jóvá lesz ..és akkor..soha többé nem lesz gonosz, se fájdalom, se sírás, se halál...semmi rossz, minden a múlté lesz...és előttünk, egy csodás paradicsom....és örök élet..megannyi csoda :D ..az idősek újra fiatalok lesznek, a betegek pedig meggyógyulnak! :D Ezért csak annyit kér égi Atyánk, hogy ismerjük meg őt jobban, és Fiát...és igyekezzünk jobb emberekké lenni...pl tudnunk kell...ahogy a sorozat végén is feltüntetem, hogy tényleg nincs olyan h tüzes pokol..a szeretet Istene soha senkit nem kínozna így, a pokol egyszerűen a halál helye, meghalni, elporladni, és ennyi..öntudatlan állapot..de lesz onnét feltámadás, és már nem is olyan sokára!! :) ..és sors vagy végzet sem létezik! ..hanem..a mi döntésünk, hogy mit választunk..a jót vagy a rosszat é..Ő pedig segít ellenállni a befolyásoló erőknek...engedi h önmagunk legyünk..nem könnyű..de a jutalom is nagy ám!! :D :heart:
S persze régen volt sok harc...akár most is sajnos..de mi inkább békével, jóval győzedelmeskedjünk a rossz felett...a bosszút pedig.. bízzuk inkább majd az égi Bíránkra..ő végül igazságos lesz..mindenkivel :D ...és tudnunk kell még pl ..hogy nincs halhatatlan lélek..a lélek mi magunk vagyunk...ami meghalhat..de lesz feltámadás...néhányan az égbe..de a többség, ide a földre..bizony..ahogy Jézus is mondta: "Boldogok a szelídek, mivel örökölni fogják a földet." (Máté5:5) :D ..igen..közel az idő...és meglássátok, nagyon boldogok leszünk..mi mind..akik túlélhetjük mindazt, ami előtt állunk..már csak két jel van hátra..eddig minden teljesedett..ha valakit érdekel h mik ezek ..vagy bármely más kérdés..írjon csak.. janita1980@freemail.hu ..szívesen válaszolok :D a lényeg h tényleg közel az idő, hogy jön egy szebb világ.. :D ..és bármi fájdalom is ért addig...és a régieket is. .bárkit...minden jóvá lehet..és végtelenül boldogok leszünk!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

..az olyan, mint az igaz barátság..soha nem vall kudarcot végül!! :D :wub: :lol :heart: ..és a szeretet sem!! :lol :wub: :w00t: :heart:
Last edited by janita1980 on Wed Feb 27, 2013 10:53 am, edited 20 times in total.

rienne

Postby rienne » Tue Feb 26, 2013 8:33 pm

Drága Anita!
Te vagy a legszuperebb, hogy megoldottad ezt a gondot!!!
Most már elkezdem nézni mert a The King and I.-nél eldöntöttem ezután nem kezdek félbe hagyott filmet nézni.Aki nem tesz semmi rosszat a fordítóknak azt bizony bántja ha ilyen "megtorlást" vetnek be velük szembe.
Na de ahogy mondják "minden jó ha a vége jó""
Ezer köszönet Neked.

rienne

Postby rienne » Tue Feb 26, 2013 8:33 pm

Drága Anita!
Te vagy a legszuperebb, hogy megoldottad ezt a gondot!!!
Most már elkezdem nézni mert a The King and I.-nél eldöntöttem ezután nem kezdek félbe hagyott filmet nézni.Aki nem tesz semmi rosszat a fordítóknak azt bizony bántja ha ilyen "megtorlást" vetnek be velük szembe.
Na de ahogy mondják "minden jó ha a vége jó""
Ezer köszönet Neked.

janita1980

Postby janita1980 » Tue Feb 26, 2013 8:58 pm

Igen, én is okultam belőle..én sem kezdek többé olyanba, ami nincs végig lefordítva!! :D oho!! :P :D :D :lol :wub: :w00t: egyébként ez volt az első, és egyben utolsó fordításom is. .nem nekem való ez..túlbonyolítom sztem a mondatokat..nemtudok könnyed és egyszerű lenni..kényszeres vok.. :crazy: áhh..magamtól is kivok.. :blink de ez van..szóóval azért remélem h lehetett így is élvezni..vagy egyáltalán érteni...visszanézve ..azaz bele-bele nézve Makikoék művébe..ők sokkal lazábban, viccesen meg tök jól fogalmaztak...de mindegyis..szóval maradok inkább néző..az sokkal jobb..élvezetesebb úgy mint közben fordítani is ..hehe ..nah de így is rítam rajta :P ...sztem jobb lett volna ha az eredeti fordítóktól látom inkább..oho!! :blink :lol :crazy: :w00t: :wub: ..jaaa..amúgy kicseréltem a feliratot, már a végét, mert a végén volt h feltűnő, de ahogy megpihentem este..beugrott a jó szó helyette, hogy látványos..így már jobban értelmes a mondat XD :P :D látod, milyen kényszeres vagyok..egy szó végett is képes vok felbontani a feliratot...egy ilyen személy inkább ne fordíííítson...pff..éééted?! :P :D :D szép napot!! :D :D ..amúgy ez a King and I, hallottam már róla, h elkezdték fordítani..és h jó, ugye?! de akkor nem fordítják, v mi lett vele? és hol hagyták abba, és nagyon tetszett neked?! :S :( ..és amúgy miről szólt?! :P :D

Image
..de amúgy szerintem, nagyon jóó ez a sorozat!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart: :wub:

Ahn Jae Sung

Postby Ahn Jae Sung » Wed Feb 27, 2013 8:29 pm

Kedves Anita! :-)

Köszönöm szépen, hogy befejezted ezt a remek sorozatot! :notworthy: :heart: :clap:

Image
Image
Image
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Zu7-hBwzIB0" frameborder="0"></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/fA1Jv_xuNbA" frameborder="0"></iframe>
Image

janita1980

Postby janita1980 » Wed Feb 27, 2013 10:45 pm

jó volt ez az utolsó videó!! :D köszönöm!! :D :wub: :lol :w00t: és szívesen a fordítást :) ...hmm...megsiratott..de végül vidám is volt ..azééé :P :D :D :heart:

Image :wub: :heart:
Ők akkor is örökre barátok maradnak és kész! :D :D pff..hehe XD :P :D :D :lol :w00t: :heart:

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Feb 28, 2013 7:26 am

Kedves Anita! Hálásan köszönöm a lehetőséget,hogy magyar felirattal nézhettem. Anita azért gondold meg a Poseidon -nak a befejezését,sokaknak szereznél örömet.Sok sok puszi,hogy befejezted ezt a sorit.

Papi65

Postby Papi65 » Thu Feb 28, 2013 8:20 am

Kedves Anita!
Köszönöm a fordítást, most már el lehet kezdenem a sori nézését.
(Mivel nem tudok angolul, pláne az írt szöveget, koreaiul meg még úgyse,
utálom, ha nem tudom meg a dolgok végét.)

-Küldtem egy privi üzenetet is.-

Üdv:Papi65 :salut:

lillacseri

Postby lillacseri » Thu Feb 28, 2013 8:30 am

Csak annyit tudok mondani, hogy: KÖSZIKÖSZIKÖSZI! <3
:D :D :D :D :D :D :D

janita1980

Postby janita1980 » Thu Feb 28, 2013 11:12 am

FIGYELEM!!!! Új, időzített felirat!! Köszönet érte Horváth Imrének, azaz Horimi, azaz Papi65, aki a 27-est, már be is állította, hogy ne csússzon, gondolom a 28-ast is majd...mert az még jobban csúszik :S :( :P de amúgy a 29-es jóó..mert arra másik alapot kaptam Hayakotól , szóóval nah..mostmár csak jobb lesz így..komao én is!! :D :D ..és amúgy meg..szívesen nektek!! :D ♥ ♥ ♥ Hát azt gondolom, azért ha már ilyen gonddal elkészítették azt az oldalt, és ennyi sorozattal, akkor azért csak folytatni is fogják...lehet h influenzásak lettek, v bármi, sose tudni. :S csak remélni tudom, hogy ezért se lesz harag, de ha még a többibe is belenyúlnánk...de nah...csak-csak...és ki tudja még h mit hoz a jövő :P :D :D :wub: :heart: :lol :w00t: ti amúgy mennyire rítatok a vége-felé? :blink :cry: :crazy: hmm..aztán meg az a sok jóóó..hmm.. :D :D ..nagyon meg akartak bennünket vigasztalni a sorozat írói és készítői ...pff ..hehe :P :D :D :wub: :lol :lol :w00t: :heart:

Image :lol :wub: :w00t: :heart:
..nahát!! mindenki él!! :P :D hehe .. :P :D :D :wub: :lol :w00t: :heart: :wub: :heart:

Hayakonak van az hogy I miss you!! oh nagyon jó!! :D bár még csak két részt láttam, de már sírtam, nevettem, izgi, megható, vicces és romantikus..oho!! :D játszik benne a kardszent, Woona is meg a kis Baek Dong Soo meg sok ismert szereplő..nagyon jóó!! :D :D :

Image itt még kicsik..de majd megnőnek!! :D :D :wub:

Coralbeach

Postby Coralbeach » Fri Mar 01, 2013 9:12 am

janita1980 wrote:hehe :P :D vicces!! és az avatarod is..nagyon cuki ez a zsiráf!! :D :D :blink :w00t: :lol :P :D nah elkészültem a 28. résszel is, hétvégén sajnos nem volt időm, de most is el kell mennem valahová, úgyhogy ha hazajöttem, egyszer összenézem a filmmel, h rendicsek é..és ha igen..akkor fel is teszem ide!! :D :D oh..izgi rész nagyon :D , és a vége pff.. oh!! :blink :crazy: :glare: :x oh hogy lesz tovább???!! kíváncsi vagyok!! :D :D :w00t: :wub: :lol és Hayako, már el is kezdtem letölteni a Missing You-t, már nagyon várom ám azt is!! :D :P no és végül csak belekezdtem a 29-be is.. háát nagyon izgulok értük..de jó lenne ha happy end lenne azért!! drukk!! :D nah majd holnap folytatom talán..jóó éjt!! :D :D :wub: :lol

janita1980

Postby janita1980 » Fri Mar 01, 2013 10:40 am

Coralbeach!! :D :D szia...miért másoltad be ide ezt a hozzászólásom?! nem értem..vagy szerettél volna valamit írni hozzá..csak lemaradt, vagy ...valamire célzás..nem értem..oho!! :D és már egy felirat sem csúszik ám!! :D :D ..köszönet érte papinak!! :D :D :P :D jóó szórakozást kívánok nektek, ..lehet még a special rész is meglesz!! :D ..ha úgy van, azt is felteszem!! :D ..majd Hayako átküldi, köszönet neki is!! :D :wub: :lol :w00t: :heart:

Mindörökké love!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

boil54

Postby boil54 » Fri Mar 01, 2013 12:48 pm

janita1980 wrote:.lehet még a special rész is meglesz!! :D ..ha úgy van, azt is felteszem!! :D ..majd Hayako átküldi, köszönet neki is!! :D :wub: :lol :w00t: :heart:

Ha még a speciál feliratát is elkészíted imába foglalom a neved !!! :wub: :cheers: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Annyira fontosak ezek a speciálok, egy-egy sorozat után sok apróságra fény derül, és a nagyon ellenszenves karakter iránt is megenyhül az ember. :wub: :heart: :clap: :clap: :cheers:

micike4

Postby micike4 » Fri Mar 01, 2013 1:04 pm

Kedves Anita! Nagyon köszönöm , hogy befejezted a sorozat fordítását! További szép hétvégét kívánok Neked!

janita1980

Postby janita1980 » Fri Mar 01, 2013 1:05 pm

szóóval akkor te is ennyire beleéled magad!! XD :P :D én is..utálom...tiszta lelkimélypont, :cry: meg hiány meg ááhh..minden...ha ezeket nézem, mintha egy másik világban lennék...ott...és el is feledem, ezt a világot...néha csodálkozom vagy öt rész megnézése után, mikor már rámjön az anyagcsere, hogy jééé..itthon vagyok és nem Koreában..pff...XD :blink :crazy: :glare: :lol :w00t: :wub: ..olyan szép világ, régi értékek...kedves emberek...nagyon szeretnék majd egyszer igazából is elmenni oda...tisztaság, szeretet, tisztelet, hogy a másik fontosabb...igazi értékek!! :D :) ..és ezek a szép zenék is!! :D :D
love..very much indeed!! :D :D ♥ ♥ :wub: :lol :w00t: :w00t: :heart:

Image :wub: :lol :w00t: :w00t: :heart:
..hogy tanulnak máán!! XD :P :D :D :wub: :lol :w00t: :w00t: :heart:

rám még az Iljimae volt nagyon nagy hatással, szó szerint majd bele-haltam, annyit bőgtem..áh..nagyon kész...és nagyon vicces is és oh..nagyon jóó..és a másik a The princess Man..nagyon szép történet..ugyan ilyen mélypont és oho..hmm..nagyon romantikus is..meg minden!! :D A S.candalt is nagyon szerettem, azon meg halálra nevettem magam...de a kedvenc szereplőm csakis Dongyi maradt!! :D :D :wub: :lol :w00t: :w00t: :heart:

Image

Image

Image

A Jumong is jó volt, meg modernben a You are beautiful..háát azon halálra röhögtem magam!! :P :D :D :lol :w00t: és ugye a nyuszijuk, ami félig malacka..hehe XD :P :D :D :wub:

Image :lol

nah..és még nagyon sok jóó van!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart: ..most pl az I miss you-t nézem..már az első résznél sírtam..de nevettem is, azt lehet már csak a másodiknál..nem is tudom..hmm..de sztem nagyon jóó lesz!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

Image Woonaaa!! :P :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

Hayako
Fansubber
Fansubber

Warrior Baek Dong Soo

Postby Hayako » Fri Mar 01, 2013 5:27 pm

Nagyon-nagyon köszönöm, hogy lefordítottad ezt a sorozatot. Szinte végtelennek tűnt a fordítás, hiszen nagyjából 2 évet vártak a rajongók, mire befejezted.
Nagy köszönet persze a
Dwaejitokki-fansub munkatársainak is, hiszen ők kezdték el a drámát. Számomra nagy szerelem volt, lesz és marad is.
Talán tényleg az a tanulsága, hogy a barátság mindennél többet ér és tovább tart, mint a szerelem. Mindenesetre az is igaz,
hogy nincs előre meghatározott sors, mint ahogyan azt sokan hiszik. Mi magunk alakítjuk végzetünket.

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/UWF_eKcORLM" frameborder="0"></iframe>
,,Mindenki megválaszthatja azt az utat, amelyen haladni akar, és azt is, amelyiken nem. Persze nem mindig. Néha a sors csak megragad minket, elindul velünk valamerre,
aztán egyszer csak kitesz valahol és ennyi. Más alkalmakkor azonban mi adhatjuk meg a címet. És ha van egy csepp eszünk, bármennyire nehéz is,
vagy bármennyire idegennek tűnik is az a ház, igenis bemegyünk oda. És rátalálunk önmagunkra."
J.R.WARD

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Last edited by Hayako on Thu Mar 21, 2013 1:33 pm, edited 6 times in total.

lucre

Postby lucre » Fri Mar 01, 2013 6:11 pm

Nagyon köszönöm a fordítást! Megnéztem az utolsó három részt eredeti nyelven, de így azért még is csak jobb!

Mara2001

Postby Mara2001 » Fri Mar 01, 2013 7:00 pm

Hálás köszönet mindazoknak akik fordították, vagy a fordítók munkáját segítették.

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Mar 02, 2013 5:29 am

Hálásan köszönöm a lehetőséget,hogy magyar felirattal nézhettem.

janita1980

Postby janita1980 » Sat Mar 02, 2013 1:50 pm

Nagyon szívesen nektek, és akkor még a special részt is :P :D és igen, a barátság, az igaz szeretet erősebb tud lenni a szerelemnél..és az milyen szép, mikor ilyen erős barátságból lesz szerelem és házasság, az ám az igazi erős kapcsolat...az igaz barát nagy kincs, ritka kincs, az igaz barát ragaszkodóbb a testvérnél is..írja a Példabeszédek 17:17 és a 18:24 is :D :D Ez a két barát is, inkább meghalt volna a másikért..avagy még az életét is odaadta, mint Jézus is..aki annyira szerette a barátait, hogy a lelkét adta értük...avagy Dávid és Jonatán, úgy írja a Biblia, hogy kettejük barátsága erősebb és nagyobb volt az asszonyok szereteténél is..szinte egybeforrt a lelkük..igen, csodálatos dolog az igaz barátság, a tiszta szívű önfeláldozó szeretet...nincs is ennél értékesebb, és jóra indító erő!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

egy oldal, kicsit rajongóknak.pff..hehe XD :P :D :D https://windisblowing.wordpress.com/tag/ji-chang-wook/ :wub: :lol :w00t: :heart: ez pedig egy vidám és vicces vidi róluk!! nézzétek meg!! hihi :P :D http://youtu.be/7t2RQ9OwrVI :wub: :lol :w00t: :heart:

Barátok..mindörökké!! :D :D :wub: :lol :lol :heart: :wub: :lol :D :D :w00t: :heart:

ja és majd a specialrészhez, egy torrent hely: http://torrent.cd/e17aa25669578f454bae4 ... el.torrent , még én is csak most töltöm le..remélem h illik majd a szöveghez..nah majd kiderül!! :D :D :P :D :lol :lol :w00t:

Image :wub: :lol :D :D :w00t: :heart:
..és azon is túl! :D :D :wub: :lol :D :D :w00t: :heart:

majom
Fansubber
Fansubber

Postby majom » Sun Mar 03, 2013 10:38 am

Szia!
Ennek a doramanak az első 26 részét bárki le tudja tölteni?
A Dwaejitokki fansubhoz bárki tud regisztrálni, vagy továbbra sem aktiválják a regisztrációs emaileket?

Régebben úgy emlékszem, hogy a dwaejitokki nem reagált semmilyen megkeresésre, és a regeket sem aktiválták, azóta ez változott? Ha ez így maradt, akkor külső nem tudja letölteni az első 26 részt, ugye?
Köszi a választ!

janita1980

Postby janita1980 » Sun Mar 03, 2013 10:58 am

De többen is ott vagyunk..csak sztem mostanában nem nagyon vannak...de csak csak lassan visszatérnek, küldöm tömörítve a feliratokat! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

De tényleg köszönet az eddigiekért Makikonak és Erizawának, tényleg nagyon reméljük, hogy folytatják az oldalt, mert remek!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart: és hogy engednek majd regisztrálni is újakat, és remélem, hogy nem lesz harag belőle, hogy addig is dicsekszünk a munkájukkal, hogy milyen jó!! :wub: :lol :w00t: :heart: Reméljük h tényleg nem él senki vissza vele!! És akkor talán majd folytatják is..bizonyosan!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart: jó munkát nekik is!! :wub: :lol :w00t: :heart: ...no...majd akkor nekivemehedek a specialnak...csak most nézem az I miss you-t és kivok tőle totál, h uhh...mi izgalmas, meg megrázó, megható és romantikus, meg minden...no..széééép napot nektek, és jóó szórakozást!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

u.i.: de ha majd már folyt.köv. az az oldal, és engedik h felmenjetek, akkor inkább ott köszönjétek majd meg nekik az eddigi munkájukat is..és az azt követőket...és onnan szedjétek le...hiszen mégis csak ők csinálták...én csak a végét...ha nem hari érte..remélem!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

..inkább leszedtem, tényleg ne legyen sértődés belőle!! :P :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:
Last edited by janita1980 on Sun Mar 03, 2013 12:06 pm, edited 2 times in total.

majom
Fansubber
Fansubber

Postby majom » Sun Mar 03, 2013 11:56 am

Elnézést, lehet hogy rosszul fogalmaztam. Nem azért kérdeztem, mert szükségem van a feliratokra, hiszen én is be tudok lépni a fansub oldalára, illetve koreai alkotásokat nem is nézek egyáltalán.

Arra vagyok kíváncsi, hogy egy új ember, aki most ismerkedik meg a sorozattal és regisztrálna az oldalukra, az tud-e? Majd onnan letölteni a feliratokat. Régebben nem lehetett, vajon ez változott azóta?
Remélem, tudja valaki a választ.

Illetve, igazán nem akarok beleszólni, de ha megengeded és már így alakult. Nem tudom, hogy jó ötlet-e, hogy ide kirakod az összes rész feliratát, hiszen a Dwaejitokki csapat külön megkér mindenkit, hogy ne terjessze a felirataikat sehol máshol, csak az oldalukról tölthető.

Függetlenül azzal, hogy az ember egyetért-e, hogy ők így döntöttek, el kell fogadni és szerintem, be kell tartani a kérésüket. Nehéz ügy ez, mert így meg el vannak zárva a nézők elől.
Azonban szerintem, a egyén döntésének tiszteletben tartása magasabb szinten van, azaz fontosabb, erősebb, mint hogy egy adott sorozathoz van-e magyar felirat, vagy nincs. Mert így még mindig van esély arra, hogy egyszer meggondolja magát az illető és újranyit a nyilvánosságnak. Viszont, ha folyamatos csalódások érik, akkor az csak megerősíti abban, hogy jó dolog a bezárkózás és hogy az a helyes út.

Persze, ezt mindenki máshogy látja. Nem szeretnék századszor is vitát indítani ebben a végtelen témában, csak mivel feltetted az összes feliratot, muszáj volt leírnom, hogy gondolom. :)

janita1980

Postby janita1980 » Sun Mar 03, 2013 12:04 pm

okés, értem... :D :D azt hittem azért kérdezed, mert más írta, hogy tényleg nem tud felmenni, és szeretné látni...már egy ideje eltűntek..mások is írták h nem tudnak mostanság regisztrálni...de gondolom h csak megnyitják majd...vagy folytatják a dolgokat...és odaírtam h az övék..meg minden...meg h majd később onnét szedjék le..csak jeleznék h majd visszatérnek, v mikor v bármi..de csak-csak...hmm, de, jóó...inkább akkor leszedem, nehogy sértődés legyen belőle...bár csak egy hozzászólásban, csak nem is venné nagyon észre senki..de inkább ne legyen harag..és semmi baj h leírtad...komao :D de sztem ha visszatérnek, majd folytatnak mindent, meg engedik a regisztrálókat is..sztem :D :D szép napot nektek!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart: lehet kicsit pihennek most!! :D :D amúgy nézzél sztem koreát..nagyon jóók!! :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sun Mar 03, 2013 1:16 pm

Szia janita1980!Hát jól megkaptad,de ez ne vegye el a kedved!A kedvedért megnézem ezt a sorozatot,csak azért is! :cheers:

janita1980

Postby janita1980 » Sun Mar 03, 2013 2:08 pm

jaj dehogy is..semmi baj!! ;) :D ..én is gondoltam, h lehet nem is jó ha ide kiteszem így... :P :D de a sorozat tényleg jó!! :D :D :wub: nézd meg!! :lol :w00t: :heart:

Image :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sun Mar 03, 2013 2:52 pm

jaj dehogy is..semmi baj!! ;) ..én is gondoltam, h lehet nem is jó ha ide kiteszem így... de a sorozat tényleg jó!! ♥ nézd meg!!

Én is próbáltam regisztrálni,de nem válaszoltak.Ilyenkor mit tehetünk?Az addigi munka kárbavész?Legalább válaszolnának!Mit tegyek,én ilyen szempontból rászoruló vagyok!SEGÍTSÉG!!! :goggle:

Ahn Jae Sung

Postby Ahn Jae Sung » Sun Mar 03, 2013 6:36 pm

Kedves Anita!

Erre a videóra gondoltál, nagyon jó, csak rövid. :P

egy oldal, kicsit rajongóknak.pff..hehe ♥ https://windisblowing.wordpress.com/tag/ji-chang-wook/ ♥ ez pedig egy vidám és vicces vidi róluk!! nézzétek meg!! hihi http://youtu.be/7t2RQ9OwrVI

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/7t2RQ9OwrVI" frameborder="0"></iframe>

Előre is köszönöm a Speciál rész lefordítását! :cheers: :salut: :w00t:
Image

Ahn Jae Sung

Postby Ahn Jae Sung » Sun Mar 03, 2013 6:50 pm

:-)
Last edited by Ahn Jae Sung on Fri Mar 08, 2013 10:04 pm, edited 1 time in total.
Image

janita1980

Postby janita1980 » Sun Mar 03, 2013 7:49 pm

én is feltettem ide, így hozzászólásként, tömörítve, de leszedtem, hogy tényleg ne legyen belőle sértődés...ha esetleg meg addig, míg visszatérnek, valakinek szüksége lenne segítségre, privátban megoldjuk :D :D és igen, erre a vidire gondoltam, nagyon vicces sztem!! XD :P :D :D főleg a vége, ahogy leveszi a kendőjét és ahogy meglátja az arcát ..elájul..hehe ..pff...ilyen szép...!! jaaaaa :P :D :D XD :D :wub: :lol :w00t: és majd hozzákezdek a special-hoz, csak még nem jött le a torrentes vidi hozzá, meg sorozatba kezdtem, de igyekszem azért :D :D :whistling:

nah ma nekikezdtem a Special résznek, amit eddig sehonnan nem tudtam letölteni..de ezt most küldte Hayako: http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_100082.htm ..innen sztem csak-csak fog menni!!! :D :D komao neki!! :P :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

..háát haladtam...de oohh!! ez a narrátor, olyan gyorsan beszél..és annyit..hogy az hihetetlen!! :crazy: :glare: meg az angol szöveg is alá...olyan tömény..hogy ember legyen a talpán aki majd ezt így egyben..követni tudja :blink :scratch: ..pff..széép... XS :P :S :D nah már álmos jány. .menök alud..majd folyt.köv..ha arra jártam XD :P :D :D :w00t: :lol ...hát most megint nem haladtam, mert újra a sorit kezdtem nézni..azaz folytatni..de megint kedvem támadt fordítani is..úgyhogy ..nah csak meglesz az..addigis:

A you are beautiful főszereplője Jang Keun Suk Budapesten, és magyarul beszél!! :D :D :wub: :heart: :lol :w00t:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/nxO99iP9Vvo?list=PL7B6F8DEBB2AD4012" frameborder="0"></iframe>

:lol :w00t: :wub: :heart: :lol :lol :w00t: mit szóltok?? :D van itt még öt vidi..nem semmi..jól elvoltak..valami klipet forgattam amúgy..jó lenne majd azt is látni, ha kész!! :D :) :lol :w00t: :wub: :heart: és innen magyar felirattal is letölthető: http://doramaforever.blogspot.hu/2013/0 ... diary.html :D :D azt mondják h már egy ideje ez megvan....jóóóó...de én csak most kaptam meg..hmm..hehe :P :D :D :lol :w00t: :wub: ...de azért cuki nem?? :D :D :lol :w00t: :wub:

és ebben is magyarul beszélnek, nem is kicsit!! oho!!
:P :D :D : http://youtu.be/KXnBMtQzvhw :D :D - "Han Su-yeon az általános iskola 1. osztályától kezdve Magyarországon élt. Édesapja az elvált édesanyjával együtt az énektanítás miatt választották Magyarországot, így Su-yeon a nővérével együtt Budapesten lelt új fészekre. 'Magyarországon épp akkor zajlott a rendszerváltás. Akkoriban még szinte nem is volt koreai ember az országban. Az iskolában folyton csúfoltak, így mindig egyedül játszottam. Ekkortól kezdtem el moziba járni, műfaji kötöttségek nélkül néztem a filmeket és bizony ráéreztem az ízükre.' " - pedig nemhogy megbecsülték volna!! :D milyen kedves és tehetséges lány!! :D :D :lol :thumright:
Last edited by janita1980 on Mon Apr 08, 2013 6:12 pm, edited 6 times in total.

moncsika75

Postby moncsika75 » Fri Mar 08, 2013 2:09 pm

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.Sajnos a Dwaejitokki fansubnál nem aktiválják a regisztrációs emailemet, ezért nem tudom az 1-26-ig a felíratokat letölteni. Vlaki eltudná küldeni Nekem? Ezer köszönet: moncsika75@citromail.hu. :D

janita1980

Postby janita1980 » Fri Mar 08, 2013 3:30 pm

remélem átment és megkaptad...azt is remélem h hamar visszatérnek az oldalhoz, és h folytatják tovább!! :D :D de fura h sehol nem reagálnak, más oldalakon sem ,ami az övék..lehet h balesetük lett ..vagy betegek..vagy csak jó pár hónapra teljesen szabadságra mentek..hmm..nem tudom...de addig is köszönjük nekik a munkájukat, és remélem h ezért pedig nem lesz azért harag!! :D :D :wub: :lol :w00t:

Last edited by janita1980 on Fri Mar 08, 2013 8:06 pm, edited 1 time in total.

moncsika75

Postby moncsika75 » Fri Mar 08, 2013 5:14 pm

Nagyon szépen köszönöm!!! Itt nem találtam hozzá vidit, nem tudod esetleg honnan töltheném le? Köszike! :D :wub:

moncsika75

Postby moncsika75 » Fri Mar 08, 2013 5:14 pm

Nagyon szépen köszönöm!!! Itt nem találtam hozzá vidit, nem tudod esetleg honnan töltheném le? Köszike! :D :wub:

moncsika75

Postby moncsika75 » Fri Mar 08, 2013 5:36 pm

Köszi,bejön és utána azonnal tovább ugrik egy hirdetésre, majd kidob. :-(

BINGOOO

Postby BINGOOO » Fri Mar 08, 2013 7:42 pm

Szia Janita1980!Szép napotok van!Boldog Nőnapot kívánok Neked és minden hölgytársadnak,különösen az ázsiai filmek rajongóinak! :clap:

janita1980

Postby janita1980 » Fri Mar 08, 2013 8:01 pm

mi jön be?? hirdetés?? most mire gondolsz, nem értem O.o :P :D a felirat, vagy a film?.. O.o :P :D ..én innen töltöttem le: http://www.asiatorrents.me/index.php?pa ... o&active=0 neked ez bejön?? vagy nézek még ha tudok, pill :D vagy innét: http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_100174.htm itt is sztem egyben van :D :D remélem h jó hozzá..vagy így: http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_96873.htm :D Makikoék pedig ezt ajánlották: http://asiandramadownloads.com/korean-d ... -dong-soo/ nah majd még ha tudok, akkor ide teszem, de biztos vannak még helyek..ti találtatok jobbat?? :D :P :D :wub: :lol :w00t: :heart:

Moncsika..nah sikerült?? :D oh Bingooo, nagyon kedves vagy, köszönöm, de amúgy én nem tartok ilyen ünnepeket..de azért köszönöm h gondoltál rám és másokra is..szép dolog a kedvesség, és egy szál virág is...bármikor akár..mert gondolunk másokra, s a szeretteinkre főként!! :D :D :wub: :heart: ..akár az év minden napján is!! :D :wub: :lol :w00t: :heart: amúgy hogy haladsz a sorozattal, tetszik?? :D :D :lol

Last edited by janita1980 on Mon Apr 08, 2013 6:00 pm, edited 3 times in total.

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sat Mar 09, 2013 5:13 pm

Á,felirat nélkül a kuglival igen fárasztó,ha tudnál segíteni,elmondanám.És a You're Beautiful feliratával is megsegítenél?Csak az 1-6,11-12 van meg.......Na,így nyújtsd a kisujjad,a karodat akarom! :-) :roll :tv:

janita1980

Postby janita1980 » Sat Mar 09, 2013 7:24 pm

nah most akkor hogy is?? Ha jól értem, szeretnéd a You're beautiful feliratait...de tudom én a te e-mail címed?? :P :D ha megadod, küldöm, meg akkor a warriort is ha még nem kaptad meg..ennyi, más nem volt ugye? no..akkor írj nekem, és küldöm!! :D :D janita1980@freemail.hu :D :D :wub: :lol :w00t: :heart:

ma ismét nem tudtam semmit haladni a fordításban, egész nap siketeket látogattunk, reggeltől estig, most értem haza..no meg soriban is vagyok..stb..stb...de nah..majd csak egyszer!! :D :D :lol :glare:

Image :lol :w00t: :wub: :wub: :w00t: :heart:
Last edited by janita1980 on Mon Apr 08, 2013 5:12 pm, edited 2 times in total.

Hayako
Fansubber
Fansubber

WBDS

Postby Hayako » Sat Mar 09, 2013 7:35 pm

Sziasztok!

Janita. Tudom, hogy jót akarsz, de veszélyes az ilyen felirat küldözgetés. A legtöbb fansub, köztük a
Dwaejitokki is épp emiatt szüntette be működését.
Hiszen nemcsak a videók feliratba égetése, de a neten való terjesztése is
TILOS. Úgyhogy ha már annyira kell valakinek, akkor legalább privátba csináljátok!
A fordítók kerülnek bajba, ha valahova feltöltik őket az engedélyük nélkül!
Image
Folyamatban: Dating on Earth, Ando Lloyd, MTNY
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family Prequel, The Kodai Family

janita1980

Postby janita1980 » Sat Mar 09, 2013 7:43 pm

igazad van!!! :) naiv vagyok :blink :crazy: ...néztem is h írtak é oda...de nem... :P :S :( akkor többé légyszíves ne is írjon ide senki ilyen kéréseket!!...(nagyon max privátban), és tényleg remélem h soha senki nem él ezzel vissza!!, és mindig igyekezzetek megköszönni azoknak akik fordították, pl a fent említettet, itt: http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_79736.htm hiszen ők dolgoztak vele de nagyon keményen!! :D :D de asszem ezeket Makikoéknál is láttam..talán..nah a lényeg h hála azoknak akik készítették, és csak tisztességesen tovább!! :D :D :wub: :lol :heart:

Image :D :wub: :lol :heart:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sat Mar 09, 2013 10:44 pm

janita1980 wrote:igazad van!!! :) naiv vagyok :blink :crazy: ...néztem is h írtak é oda...de nem... :P :S :( akkor többé légyszíves ne is írjon ide senki ilyen kéréseket!!...(nagyon max privátban), és tényleg remélem h soha senki nem él ezzel vissza!!, és mindig igyekezzetek megköszönni azoknak akik fordították, pl a fent említettet, itt: http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_79736.htm hiszen ők dolgoztak vele de nagyon keményen!! :D :D de asszem ezeket Makikoéknál is láttam..talán..nah a lényeg h hála azoknak akik készítették, és csak tisztességesen tovább!! :D :D :wub: :lol :heart:

Image :D :wub: :lol :heart:

mara55

Postby mara55 » Tue Mar 19, 2013 5:53 pm

Hálás köszönet, hogy a befejező részeket is megnézhettem! :heart:

janita1980

Postby janita1980 » Tue Mar 19, 2013 11:28 pm

Nah végre!! Elkészültem a 30. résszel is..azaz a Special-lal!! :P :D :D a filmet itt töltheted le hozzá: http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_100082.htm ..természetesen ezt is Hayako kereste meg nekem...és egy angol feliratot is..komao!! :D :D :wub: :lol :lol :w00t: :heart:

Node..bocsánat h ennyit késlekedtem vele..de nem is volt túl sok időm...meg beteg is lettem...valamit enyhe sokkot kaptam, hogy ez a narrátor ilyen sokat beszél, néha oly elvontan :P és rendkívül gyorsan és tömören!! Tényleg ember legyen a talpán aki majd ezt követni tudja!! :P :D :D ...és a szöveg...már az angol..nemtom kik fordíthatták, de valami spanyol-angol lehet vagy portugál, vagy én nemtom..de kérdőjel volt mindenhol, még a kijelentő mondat végén is..sőt az elején és a közepén, utána meg egy pont..és pontok szavanként, vagy két vagy háromszavanként is...szerintem még ők sem tudták néha, hogy mit is akarnak pontosan ezzel..pff..de azért igyekeztem valamit alkotni..remélem, hogy fog nektek tetszeni!! :P :D :D ..meg ugye a kényszeresség XD :blink :crazy: :lol :w00t: :glare: ezt inkább nem is részletezem :x :pale: :unsure: :goggle: mert ha egyszer eluralkodik rajtam :O :P :D :lol :w00t: :D :glare: nah mindegy..ez vaan..:whistling: :lol :glare: Mindazonáltal: Szép napot kívánok nektek!! :D :wub: :lol :lol :w00t: :heart:

Ja..és holnap teszem fel..még egyszer összenézem a filmmel is..kicsit javítgat, és felteszem akkor holnap!! Jóó szórakázást hozzájaaa!! :P :D :D És ha bármit segíthetek ..csak szóljatok!! :D :D :) :wub: :lol :lol :w00t: :heart: Már feltettem! :P :D

Image :heart:

Image :heart: :w00t: :lol

Image :wub: :lol :lol :w00t: :heart: nah, tetszett? :P :D :wub: :lol :w00t: :glare: :whistling:

Return to “Subtitles”