Hurry and Tell Me - Drama Special [Hungarian Sub] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
biri66

Hurry and Tell Me - Drama Special [Hungarian Sub] (Complete)

Postby biri66 » Thu Nov 22, 2012 10:40 am

HURRY AND TELL ME ~ MONDD KI VÉGRE!

Image

Eredeti cím: 어서 말을 해 / Eoseo Mareul Hae
Egyéb cím: Just Say It!
Epizódok száma: 1
Műfaj: vígjáték
Sugárzás: 2010. november 20. KBS2 Drama Special

A történet:
Ki-young és Young-hee kilenc éve munkatársak. A 30-as éveik elejét taposva mindketten úgy vélik; itt az ideje, hogy megállapodjanak. Vajon mikor döbbennek rá, hogy nem másvalaki után kellene futni, amikor egymásnak vannak teremtve? Vagy talán mégsem?

Szereplők:
Bae Soo-bin - Jung Ki-young
Kim Kyu-ri - Choi Young-hee
Bang Joong-hyun - Hong Goo-byung
Jun Ye-seo - Ham Kye-shin

Rendező: Yoon Sung-shik
Forgatókönyv: Lee Do-yeol

Videó letöltés:

A feliratot kizárólag magánjellegű használatra szántam.
Ne áruld! Ne égesd videóba! Ne tedd fel online videó megosztó oldalra!
Kérem, hogy a feliratba senki se nyúljon önkényesen és ne töltse fel azt más oldalakra!

A filmben hallható betétdal: Bang, Bang, Bang - Christina Perri (videó és dalszöveg a 2. oldalon)

Fordításaim (sorozatok, rövid tévéjátékok, mozifilmek): http://birikorea.blogspot.hu/
Attachments
Hurry_and_Tell_Me.srt
(52.32 KiB) Downloaded 831 times
Last edited by biri66 on Sat Aug 06, 2016 7:39 am, edited 34 times in total.
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (61 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

biri66

Postby biri66 » Thu Nov 22, 2012 10:41 am

LILINEK (azaz a DA-s Hunnynak) AJÁNLVA könnyed kikapcsolódásnak.

Kim Kyu-ri színésznő többek között a „Portrait of a Beauty” (Egy szépség portréja) c. film főszereplőjeként lehet ismerős,

Bae Soo-bin színészt nem ke]ll bemutatni (Jumong, Emperor of the Sea, The Painter of the Wind, Dong Yi, Brilliant Legacy, 49 Days, Temptation of an Angel).
Ebben az egyrészes, csattanós végű komédiában egy ügyefogyottabb arcával ismerkedhetünk meg.

ízelítő: https://www.youtube.com/watch?v=MElGalF ... r_embedded

Image Image
Image Image
Last edited by biri66 on Wed Jul 08, 2015 4:23 pm, edited 4 times in total.

asami-nana-fansub

Postby asami-nana-fansub » Thu Nov 22, 2012 10:47 am

Köszönöm a feliratot.^^

f.ági

Postby f.ági » Thu Nov 22, 2012 12:00 pm

Kedves Biri!
Meglepett az új forditás! :-)
Köszönöm szépen! Tetszenek a cipőcskék is ! :-)

tomestom

Postby tomestom » Thu Nov 22, 2012 1:03 pm

Kedves Biri!

Köszönjük a felitratot.

Üdv

tomestom

Knaus

Postby Knaus » Thu Nov 22, 2012 1:26 pm

KEDVES BIRI !

KÖSZÖNÖM SZÉPEN AZ ÚJABB MUNKÁDAT!

Üdv.:
Nohab66

Min Rin

Postby Min Rin » Thu Nov 22, 2012 2:21 pm

Drága Biri! Hálásan köszönöm az újabb fordításodat! Érdekes
göndör hajjal látni Bae Soo Bin-t!!! Kíváncsi vagyok rá, hiszen eddig csak "kemény" fickót alakított!

Kim Kyu Ri a Soldier egyik főszereplője!

:heart: :notworthy:

Szilvia333

Postby Szilvia333 » Thu Nov 22, 2012 3:52 pm

Nagyon szépen köszönöm az új fordítást ! :wub: :wub:

Cuki kis cipőcskék !! :roll :roll

Hayako
Fansubber
Fansubber

Hurry and tell me

Postby Hayako » Thu Nov 22, 2012 4:35 pm

Aranyos kis egyrészes drámának ígérkezik! Már csak Bae Soo Bin miatt is belenézek!
Érdekes őt egy ilyen szerepben látni. Köszönöm a feliratot Biri! :wub:
Egyébként hogy találtál rá erre a részre?

Image

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Befejezett: Ma Boy, Sophie Revenge
Folyamatban: Missing you
Tervezett: Werewolf boy, Jackal is Coming

ancsa1031

Postby ancsa1031 » Thu Nov 22, 2012 4:57 pm

Kedves Biri!

Bae Soo Bin, de jóóó! Ez egy jó kis meglepetés! Kíváncsi vagyok erre az arcára is,
Köszönöm a feliratot!

Ismerős cipőcskék :clap: 8) :heart:

MekkMester

Postby MekkMester » Thu Nov 22, 2012 4:59 pm

Thanks.

biri66

Re: Hurry and tell me

Postby biri66 » Thu Nov 22, 2012 5:15 pm

Kedves Érdeklődők!
Nagyon szívesen, mindenkinek. Ha csak feleannyira fogjátok élvezni, mint amennyire én szórakoztam a fordítás alatt, akkor már megérte vele foglalkozni. :P

Hayako wrote: Egyébként hogy találtál rá erre a részre?

Kedves Hayako! Kérdésedre válaszolva, itt bukkantam rá:
[spoiler]http://wiki.d-addicts.com/Drama_Special[/spoiler]
Kedvelem a Drama Special epizódokat, bár nem könnyű hozzájuk videót és feliratot találni. A The Water Bloom fordítása alatt fogok még kutakodni.
A videó végén egyébként a Pianist c. epizód előzetese látható, amihez ladyfairy készített feliratot, esztokam pedig a Red Candy című részt fordította le. Mindkét fordítás megtalálható itt a DA-n.
A Hurry and Tell Me komédia mellett ez a két melodráma is a 2010-es évjáratból való.
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Mozifilmek (61 db)

novcsi6

Postby novcsi6 » Thu Nov 22, 2012 6:26 pm

Nagyon szépen köszönöm. Én is szeretem az ilyen típusú filmeket! :) :)

Hikatrina27

Postby Hikatrina27 » Thu Nov 22, 2012 6:51 pm

Kedves Biri!

Ebben a borús ,hamar sötétedő időben nagyon jól esett egy kis könnyű , vidámabb hangvételű gyorsan megnézhető film . Nagyon köszönöm , hogy rátaláltál , és lefordítottad . :notworthy: :wub:

A piros cipellők nekem is nagyon tetszenek ! :-)

További szép estét. :-)

satan1

Postby satan1 » Thu Nov 22, 2012 6:56 pm

Szia Biri!
Köszönöm a munkádat

Cseppke

Postby Cseppke » Thu Nov 22, 2012 6:57 pm

Kedves Biri!

Köszönöm szépen az újabb fordításodat! :-)

unni2011

Re: Hurry and tell me

Postby unni2011 » Thu Nov 22, 2012 7:54 pm

biri66 wrote:Kedves Érdeklődők!
Ha csak feleannyira fogjátok élvezni, mint amennyire én szórakoztam a fordítás alatt, akkor már megérte vele foglalkozni. :P
.

Birim, nagyon köszönöm a fordítást. :thumright: Megérte vele foglalkoznod, jókat vihorásztam filmnézés közben. :lol Annyira friss az élmény, hogy még most is kuncogok.
Bae Soo-binnek ezt az "arcát" is jó volt megismerni, az esetlensége vagy ahogyan Te fogalmaztál " ügyefogyottsága" ellenére is szerethető figurát alakított. :P

[spoiler] Egy hasonló sztorira mondta az egyik évfolyamtársam, "hogy nem látod az erdőtől a fát." :whistling: Örülök, hogy ők legalább " meglátták". :wub: Nekik sikerült, egyébként hányan mennek el így egymás mellett. :roll[/spoiler]
Még egyszer köszönöm az újabb kitérődet. :wub:
Image
ImageImageImage

nb76

Postby nb76 » Thu Nov 22, 2012 9:15 pm

Kedves biri, nagyon köszönöm a fordítást, jónak ígérkezik a film. Azt meg külön köszönöm, hogy letöltési lehetőségről is gondoskodtál, nem torrentezőknek is, mint én. Ha lejött, meg is fogom nézni, a Pianist-al együtt, amit épp tegnap sikerült megszereznem. Jó kis hétvége lesz! :)

Nita1987

Postby Nita1987 » Thu Nov 22, 2012 10:26 pm

Nagyon szépen köszönöm a felíratott :D :D

biri66

Postby biri66 » Fri Nov 23, 2012 7:21 am

Kedves Érdeklődők!

Időközben megszereztem az Our Slightly Risque Relationship (Kissé merész kapcsolatunk) és a Secret Garden (Titkos kert) videóit és feliratait.
A tartalmuk alapján ígéretesnek tűnnek, gyaníthatóan ez a két egyrészes lesz a következő "Drama Special áldozatom".

Unnikám, örülök, hogy ilyen jól szórakoztál. :D
A szívem csücskében azért változatlanul a katartikus drámák, melodrámák vannak. Ettől függetlenül valóban jólesik időnként egy kis lazítás.
Ha csupán egy bugyuta vígjátéknak tartanám, akkor nem feliratoztam volna. Szerintem aranyos a történet, élvezetesek a párbeszédek, jók a színészi alakítások, frappáns a csattanó.

Említették többen az avatar cserémet. A cipőcskék nem azt jelzik ám, hogy hűtlen lennék SIG-hez. :wub: Most úgy gondolom, hogy talán nem szerencsés az, ha egy fórumozót egy ismert személyhez kötnek a többiek.

nb76 wrote:Azt meg külön köszönöm, hogy letöltési lehetőségről is gondoskodtál, nem torrentezőknek is, mint én. Ha lejött, meg is fogom nézni, a Pianist-al együtt, amit épp tegnap sikerült megszereznem. Jó kis hétvége lesz! :)

Kedves nb76!
Jómagam csupán 8 hónapja torrentezek, de mindig fogok gondolni a nem-torrentezőkre. Ebben állandó támogatást ígért nekem shilla. Az ő jóvoltából kerülnek fel a videók a datára. Itt is köszönöm a segítségét. :salut:
Ha a Pianist annyira fog neked tetszeni, mint nekem, akkor jó hétvége elé nézel.

Mozifilmek (61 db)

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Nov 23, 2012 9:07 am

Szia biri66!!! Hálásan köszönöm birikém a feliratot,csinálunk egy délutáni mozizást a családdal,szép napot minden topic látogatónak.

nb76

Postby nb76 » Fri Nov 23, 2012 12:43 pm

Kedves nb76!
Jómagam csupán 8 hónapja torrentezek, de mindig fogok gondolni a nem-torrentezőkre. Ebben állandó támogatást ígért nekem shilla. Az ő jóvoltából kerülnek fel a videók a datára. Itt is köszönöm a segítségét. :salut:
Ha a Pianist annyira fog neked tetszeni, mint nekem, akkor jó hétvége elé nézel.[/quote]

Kedves biri, már alig várom,hogy hazaérjek és nézhessem. Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok már! Még egyszer nagyon köszönöm Neked és shillának is. :D

biri66

Postby biri66 » Fri Nov 23, 2012 8:21 pm

Kedves vercsike!

Egyébként a Hong urat alakító Bang Joong-hyun színészről éppen te jutottál eszembe, mert ha jól tudom, akkor nézed a Bridal Mask (Gaksital) c. sorozatot.
Jelen vígjátékunkban nincs túl sok szerepe, de engem levett a lábamról ezzel a zengő orgánummal (az éneklésével azonban már kevésbé voltam elégedett.) 8)
Utánanéztem egy kicsit, hogy miben látható még, és olvastam, hogy szerepel a Gaksitalban.

unni2011

Postby unni2011 » Fri Nov 23, 2012 10:26 pm

biri66 wrote:Kedves Érdeklődők!

Időközben megszereztem az Our Slightly Risque Relationship (Kissé merész kapcsolatunk) és a Secret Garden (Titkos kert) videóit és feliratait.
A tartalmuk alapján ígéretesnek tűnnek, gyaníthatóan ez a két egyrészes lesz a következő "Drama Special áldozatom".

Unnikám, örülök, hogy ilyen jól szórakoztál. :D
A szívem csücskében azért változatlanul a katartikus drámák, melodrámák vannak. Ettől függetlenül valóban jólesik időnként egy kis lazítás.
Ha csupán egy bugyuta vígjátéknak tartanám, akkor nem feliratoztam volna. Szerintem aranyos a történet, élvezetesek a párbeszédek, jók a színészi alakítások, frappáns a csattanó.

Említették többen az avatar cserémet. A cipőcskék nem azt jelzik ám, hogy hűtlen lennék SIG-hez. :wub: Most úgy gondolom, hogy talán nem szerencsés az, ha egy fórumozót egy ismert személyhez kötnek a többiek.

Drága Birim, már nagyon rám fért ez az aranyos történet. :D Az, hogy még jobban szórakoztam a kelleténél, ez a "sajátélmény asszociációim" miatt volt. Na erről oldalakat tudnék offolni, amikor behelyettesítettem a szereplőket magammal vagy az ismerőseimmel. A "szárnyas-fóbiámról" lehet, hogy spoilerben írhatnék is. :roll Aki vizuális típus , az tuti fetrengene a nevetéstől. :rofl:
Egyébként direkt jól esett, hogy ezzel a doramával most nem halt meg a lelkem egy darabja. :whistling: A katartikus melodrámák után jó volt egy kicsit lazítani. :lol

Az avatar cserével megleptél. Annál is inkább, merthogy engem lebeszéltél róla, mondván, hogy így szoktak meg. (Bár egyenlőre nem is tudom ki vagy mi szeretnék lenni, ha más lennék. Már én is megszoktam az avatarom cinkos mosolyát.:P)
Édesek a cipellők, de nekem hiányzik a régid. :wub:

A két "Drama Special áldozatod" nagyon várom ám! :thumright: A Secret Garden sorit Jackimi jóvoltábol láthattam és nagyon tetszett, jól szórakoztam. :mrgreen: Bízom benne, hogy a miniváltozata is hasonlóan jó lesz. :whistling: A másikról " lövésem" sincs.
Image
ImageImageImage

biri66

Postby biri66 » Fri Nov 23, 2012 10:47 pm

Kedves Unni!

Az avatar cseréről... Van ez így, utána meggondoltam magam, megváltozott a véleményem. :nuts:

A Drama Special sorozatból a Secret Garden címűnek egyébként úgy tűnik, hogy semmi köze sincs a híres sorozathoz. A kis egyrészest 2010. júl. 17-én vetítették, a 20-részest pedig ugyanabban az évben, novembertől kezdték játszani.
A másikat, az Our Slightly Risque Relationship c. vígjátékot ma már megnéztem, és szabályosan kinyúltam rajta. :lol Megpróbálom a jövő héten lefordítani. A férfi főszereplő, Lee Sun-gyun egyébként díjnyertes alakítást nyújt benne.

biri66

Postby biri66 » Sat Nov 24, 2012 10:47 am

unni2011 wrote:Az, hogy még jobban szórakoztam a kelleténél, ez a "sajátélmény asszociációim" miatt volt... A "szárnyas-fóbiámról" lehet, hogy spoilerben írhatnék is. :roll Aki vizuális típus , az tuti fetrengene a nevetéstől. :rofl:

Unnim, most vettem észre, hogy erre a megjegyzésedre tegnap nem is reagáltam.
Nyugodtan írd meg a "szárnyas-fóbiádat", ha gondolod. Akik látták ezt a vígjátékot, azok tudni fogják, hogy témába illő. :w00t:

nb76

Postby nb76 » Sat Nov 24, 2012 9:17 pm

Szia biri, megnéztem és tényleg nagyon jól szórakoztam rajta, vicces kis film volt. A srác ahogy üvöltött meg meresztgette a szemét.....jó volt ilyen szerepben is látni. A Pianist is nagyon jó volt. Kíváncsi voltam Minho-ra egy ilyen szerepben is és nem csalódtam, tetszett. Igazad volt, nagyon jó kis hétvégém volt, hála Neked is! :lol

biri66

Postby biri66 » Sun Nov 25, 2012 11:43 am

Kedves nb76!
Örülök, hogy ilyen jól szórakoztál. :D
Rácuppantam az Our Slightly Risque Relationship c. vígjátékra (újabb Drama Special epizód), amiben kiderül, hogy a kezdeti ellenszenv dacára szerelembe esik-e a mogorva, kissé sótlan producer és a temperamentumos, csupaszív riporternő. :P
Közel a felét már lefordítottam, remélhetőleg hamarosan kikerül a felirata a DA-ra.

További jó doramázást kívánok neked és minden érdeklődőnek!

Mozifilmek (61 db)

nb76

Postby nb76 » Sun Nov 25, 2012 3:33 pm

Kedves biri, jól hangzik ez a történet is! Jó volt a sok sori mellett filmet is nézni, ami ráadásul ilyen szórakoztató. Majd figyelem és ha kikerül én is rá fogok cuppanni! Előre is köszi a fordítást!
Brigi

tamika

Postby tamika » Sun Nov 25, 2012 5:23 pm

Szia Biri!Itt is szeretném megköszönni a munkádat! Kíváncsivá tett a sok hozzászólás.

Min Rin

Postby Min Rin » Sun Nov 25, 2012 8:45 pm

Kedves Biri! Sikerült végre megnéznem a filmet, aranyos volt, ahogy cívódtak egymással! Nagyon jó volt látni Bae Soo Bin-t ebben a vidámabb, könnyedebb
stílusban, biztos ő is élvezte! [spoiler] Ezen a jeleneten jókat derültem! Szárnyas fóbia! Image

Végre ki merte mondani! Szerelmi vallomás!
Image

Image
Image
Image
Image

Image

A csípkelődés tovább folytatódott a házasság után is! Nagyon aranyosan egymásra
találtak! Azért sajnáltam a "főnök urat is", amiért ilyen gonosz pletykákat terjesztettek
róla!!!

[/spoiler]

vandi

Postby vandi » Mon Nov 26, 2012 6:04 am

Drága Biri, megint egy kész fordítás, gratulálok hozzá, és megnézem minél előbb.

biri66

Postby biri66 » Mon Nov 26, 2012 6:31 pm

Kedves Min Rin!
Köszönöm a képeket, nagyon belejöttél az alkotásba. Szerintem jópofa lett a vége:
[spoiler]A kisasszony elgondolkodhat azon, hogy mi lett volna, ha nem hisz a rosszindulatú pletykának. Lehet, hogy a híres író gyermekét várná? :P [/spoiler]
Kedves vandi!
Örülök, hogy felkeltette a vígjáték az érdeklődésedet, bár nem tudom, hogy mikor fogsz tudni időt szakítani rá. Mostanában annyi mindenben látom a nevedet, hogy kész csoda, ha levegőt tudsz venni a javítások és időzítések között.
Sok doramarajongó örülhet a lelkesedésednek és a segítőkészségednek. :thumright:

Mozifilmek (61 db)

gali4375

Postby gali4375 » Tue Nov 27, 2012 8:07 pm

Kerestem egy rövid sorozatot vagy filmet az Ázsia ékkövein - láttam, hogy Te készítetted a feliratot - rögtön letöltöttem és megnéztem. Nem bántam meg - az a Bae Soo Bin , akit már több sorozatban láttam ( a legjobb volt a "Királyi ház titkai"-ban ) új arcát mutatta: jól alakította az esetlent. Vidám, "csöpögő" érzelmektől mentes, jó humorú film volt.
Köszönet a feliratért.

aisa61

Postby aisa61 » Wed Nov 28, 2012 7:32 am

Köszönöm a segítséget és a feliratot! Az első körről én is lemaradtam úgyhogy nagyon jól jött , hogy újra feltöltötted. Köszönöm. Sajnos mióta költözködtem képtelen vagyok utolérni magam, sok számomra fontos dologról lemaradok. :D :D :D

biri66

Postby biri66 » Wed Nov 28, 2012 8:42 pm

gali4375 wrote:Kerestem egy rövid sorozatot vagy filmet az Ázsia ékkövein...

Kedves gali4375!

Időnként nekem is jólesik a hosszú sorozatok szövevényes titkaiból kilépve megnézni egy-egy rövidebb szösszenetet. Nem állítom, hogy ezek az epizódok remekművek lennének (általában még egy mozifilm hosszát sem érik el), de lehet belőlük egy kis szagot fogni.
Megvan az az előnyük, hogy rövidek (nem kell a fordítás folytatására várni) és változatosak. Van közöttük vígjáték, dráma, melodráma, misztikus, horror.
Úgy döntöttem, hogy lefordítom azokat a 2010-es Drama Special darabokat, amelyekhez Keiko1981 készített angol feliratot. Egyelőre azért két vígjáték készült el, mert ezek videói a rutrackeren is megtalálhatók, és onnan gyorsan le lehetett szedni.
A többihez sajnos csak a d-addicts torrentjéről tudok letölteni, és onnan lassan csordogálnak.
Mindenesetre már nálam van a Secret Garden, az An Awful Lot of Coincidences és a The Scary One, the Ghost and I videója, tehát ezek lesznek a következők.

Kedves aisa61! Jó szórakozást kívánok!
Image

biri66

Postby biri66 » Fri Nov 30, 2012 10:22 am

Min Rin wrote:Érdekes göndör hajjal látni Bae Soo Bin-t!!! Kíváncsi vagyok rá, hiszen eddig csak "kemény" fickót alakított!

Kedves Min Rin! Most jutott eszembe, hogy azért a Jumongban nem volt valami "kemény legény". :P

Min Rin

Postby Min Rin » Fri Nov 30, 2012 4:49 pm

biri66 wrote:
Min Rin wrote:Érdekes göndör hajjal látni Bae Soo Bin-t!!! Kíváncsi vagyok rá, hiszen eddig csak "kemény" fickót alakított!

Kedves Min Rin! Most jutott eszembe, hogy azért a Jumongban nem volt valami "kemény legény". :P

Kedves Biri! Az igaz, hogy nem volt a szó valódi értelmében "kemény legény", főleg amikor megismerte Hyeopbot, (Lim Dae-Ho-t), aki "lánynak" látta! Sokat mosolygott sejtelmesen, amikor találkoztak, de máskülönben kemény beszólásai voltak! :w00t: :wub:

biri66

Postby biri66 » Sun Dec 02, 2012 1:51 pm

Kedves Feliratozók!

A jövőben szándékomban áll folytatni a már megkezdett 2010-es egyrészes Drama Special epizódok fordítását (egyelőre három készült el).
A következő részek videói és feliratai vannak a gépemen:
An Awful Lot of Coincidences - Hot Coffee - The Great Gye Choon Bin - The Scary One, The Ghost and I - The Woman Nex Door. (A The Reason címűre még várok.)

Ha valamelyikőtök betervezte valamelyiket, netán már munkálkodna is rajta, akkor legyen szíves értesítsen, hogy ne dolgozzak feleslegesen! 8) Köszönöm.

Mozifilmek (61 db)

desertqueen

Postby desertqueen » Sun Dec 02, 2012 1:55 pm

Köszönöm a fordítást :)... éppen laza vasárnap délutánom van, és úgy nézem, hogy az orosz torrentoldalról meglepően gyorsan le lehet tölteni.

f.ági

Postby f.ági » Sun Dec 02, 2012 3:18 pm

Kedves Biri!
Most sikerült megnéznem. Hát nem tudom ki hogy van vele, de nekem túl korán jött az a baba, én néztem volna még tovább is. :D
Főhősünk haját viszont jobban szeretem egyenesen, bár ehhez a karakterhez a hullám jobban passzolt. :-)
Köszönöm ismételten a forditást!
Még a végén elfelejtem irni, hogy tetszett ám a film. :-)
Last edited by f.ági on Sun Dec 02, 2012 4:51 pm, edited 1 time in total.

czaffni

Postby czaffni » Sun Dec 02, 2012 4:00 pm

biri66 wrote:Kedves Feliratozók!

A jövőben szándékomban áll folytatni a már megkezdett 2010-es egyrészes Drama Special epizódok fordítását (egyelőre három készült el).
A következő részek videói és feliratai vannak a gépemen:
An Awful Lot of Coincidences - Hot Coffee - The Great Gye Choon Bin - The Scary One, The Ghost and I - The Woman Nex Door. (A The Reason címűre még várok.)

Ha valamelyikőtök betervezte valamelyiket, netán már munkálkodna is rajta, akkor legyen szíves értesítsen, hogy ne dolgozzak feleslegesen! 8) Köszönöm.

Szia biri!

Először is szeretném megköszönni hogy készíted ezeket sp részeket! Valószínűleg nélküled sosem néznék meg őket! De szeretnék szólni hogy én már elkezdtem fordítani a The Great Choon Bin-t. Remélem még nem kezdted el fordítani és ne haragudj hogy így keresztül húzom a számításaidat. További sok sikert kívánok neked! :thumleft:

biri66

Postby biri66 » Sun Dec 02, 2012 4:46 pm

czaffni wrote:De szeretnék szólni hogy én már elkezdtem fordítani a The Great Choon Bin-t. Remélem még nem kezdted el fordítani és ne haragudj hogy így keresztül húzom a számításaidat.

Kedves czaffni!
Volt ám egy halvány sejtésem, hogy a felsoroltak egyikén dolgozol, amikor olvastalak a White Christmas topikban. :P Nem vagyok híve a lestoppolásoknak, ugyanakkor feleslegesen se akarok dolgozni, épp ezért írtam ki ezt az üzenetet.
Nyugodtan fordítsd le tehát, jó munkát kívánok hozzá! :-)

biri66

Postby biri66 » Tue Dec 04, 2012 6:05 pm

Sziasztok! Bocsi, csak szórakozgatok.
Eddig nem foglalkoztam azzal, hogy mit tud a lejátszóm, de most rákattintottam a File/Save Thumbnails... részre, és a rendszer néhány pillanat alatt kiválasztott a videóból 16 jelenetet, és képpé formálta.
Ez lett a végeredmény, nekem tetszik: :D

Image

Mendi

Felirat

Postby Mendi » Sat Dec 08, 2012 1:43 pm

Kedves Biri!
Köszönöm szépen, hogy lefordítottad ezt az aranyos kis filmet! Nagyon jól szórakoztam. Bae Soo Bin-t már A királyi ház titkaiban megszerettem, és mióta a Jumongban is láttam, nagy kedvencem. Jó volt ilyen szerepben látni, nagyon aranyosan mókázott. :D Úgy látom, a kedvencek terén elég hasonló az ízlésünk, a filmek terén pedig lehet számítani a Te jó ízlésedre.:) Érdemes figyelmnem, hogy miket fordítasz, akkor biztosan jó filmeket, sorozatokat láthatok.
Köszönöm a munkádat!:)

biri66

Re: Felirat

Postby biri66 » Sat Dec 08, 2012 4:25 pm

Mendi wrote:Kedves Biri!
Köszönöm szépen, hogy lefordítottad ezt az aranyos kis filmet! Nagyon jól szórakoztam. Bae Soo Bin-t már A királyi ház titkaiban megszerettem, és mióta a Jumongban is láttam, nagy kedvencem. Jó volt ilyen szerepben látni, nagyon aranyosan mókázott. :D Úgy látom, a kedvencek terén elég hasonló az ízlésünk, a filmek terén pedig lehet számítani a Te jó ízlésedre.:) Érdemes figyelmnem, hogy miket fordítasz, akkor biztosan jó filmeket, sorozatokat láthatok.
Köszönöm a munkádat!:)

Kedves Mendi!

Örülök, hogy ennél a kis vígjátéknál "összefutottunk", de ízlések és pofonok nagyon különbözőek tudnak ám lenni. Épp ezért egyáltalán nem biztos, hogy az általam feliratozott dolgok mindegyike elnyerné a tetszésedet.
Mindenesetre, ha tetszett a Hurry and Tell Me, akkor nyugodt szívvel ajánlom az Our Slightly Risque Relationship c. vígjátékot, ami (szerintem) jobb a maga nemében.

Jelenleg a Hot Coffee c. részt fordítom, amit tartalmas, finom kávénak tartok, bár van benne néhány keserű korty is. Remélhetőleg a jövő héten fel tudom szolgálni a Drama Special epizódok iránt érdeklődőknek.

Mozifilmek (61 db)

unni2011

Postby unni2011 » Mon Dec 10, 2012 7:58 pm

Birim, nagyon jók lettek így átméretezve a fotók a topikokban. :thumright: Azért itt jegyzem meg, mert éppen Mendi tanítgatott erre, amikor nálam járt. :-) Még egy köszönet érte.
A Hot Coffee-t is várom! :D (Bár én a kávét inkább egy kicsit lehűtve, hideg tejjel vagy jegesen, fagyival szeretem) :P
Image
ImageImageImage

zetkin94

Postby zetkin94 » Tue Dec 11, 2012 7:34 pm

Kedves Biri,

ha véletlenül marad egy kis időm, olyankor mindig nagyon jól jön egy ilyen rövidebb film, aminek azért van némi tartalma is. Ez is aranyos volt, viszont számomra a legnagyobb erénye Bae Soo Bin játéka. Mindig elcsodálkozom hány arca van egy-egy jó színésznek.
Köszi, hogy megismertetted velem.

biri66

Postby biri66 » Wed Dec 12, 2012 8:12 am

unni2011 wrote:Birim, nagyon jók lettek így átméretezve a fotók a topikokban. :thumright: Azért itt jegyzem meg, mert éppen Mendi tanítgatott erre, amikor nálam járt. :-)

Akkor itt köszönöm meg a képméretező programot Mendinek (Unni közvetítésével jutott el hozzám), mert hasznos és egyszerű. Nem csak a méreten tudok változtatni, hanem a szükségtelen részt le is tudom belőle vágni. :cheers:

Kedves Zetkin!
Nagyon belehúztatok Anyezével a Feast of the Gods fordításába. Épp ezért örülök, hogy tudtál időt szakítani erre a kis vígjátékra. :lol

Mozifilmek (61 db)

Mendi

Postby Mendi » Wed Dec 12, 2012 4:25 pm

biri66 wrote:
unni2011 wrote:Birim, nagyon jók lettek így átméretezve a fotók a topikokban. :thumright: Azért itt jegyzem meg, mert éppen Mendi tanítgatott erre, amikor nálam járt. :-)

Akkor itt köszönöm meg a képméretező programot Mendinek (Unni közvetítésével jutott el hozzám), mert hasznos és egyszerű. Nem csak a méreten tudok változtatni, hanem a szükségtelen részt le is tudom belőle vágni. :cheers:

Nagyon aranyosak vagytok! :D Ennyi dícséretet igazán nem érdemlek! Nekem a fordítások sok kellemes percet szereznek, örülök, ha cserében segíthettem valamiben! :salut:

etelka13

Postby etelka13 » Sun Dec 23, 2012 4:42 pm

Kedves Biri!
Köszönöm a feliratot.
Kellemes karácsonyt, és boldog új évet kívánok!
Etelka :D

biri66

Postby biri66 » Sun Dec 23, 2012 8:19 pm

Kedves Etelka!
Nem próbáltam még a honlapodra képet betenni, ezért innen küldök neked üdvözletet, és további lelkes kitartást kívánok a Soldier fordításához!

Image

Mozifilmek (61 db)

etelka13

Postby etelka13 » Sun Dec 23, 2012 9:48 pm

Kedves Biri!
Köszönöm a képeslapot.

biri66

Postby biri66 » Wed Feb 27, 2013 9:14 am

Íme, a csókjelenet alatt hallható dal: Bang, Bang, Bang - Christina Perri

https://www.youtube.com/embed/heBNKOhhRhQ
Last edited by biri66 on Wed Jul 08, 2015 4:25 pm, edited 1 time in total.

kirichan

Postby kirichan » Sun Jun 16, 2013 3:03 pm

ÁÁÁÁh ez is tetszett *-* Köszönöm.

biri66

Postby biri66 » Tue Jun 25, 2013 12:03 pm

Örülök, hogy ez is tetszett, kirichan. Tégy egy próbát az Our Slightly Risque Relationship cíművel, ha van rá időd. Szerintem nem fogod megbánni. 8)

kirichan

Postby kirichan » Tue Jun 25, 2013 2:06 pm

Köszi az ajánlatot. Már láttam és tetszett is :) Szeretem az ilyen kis könnyedebbeket :)

biri66

Postby biri66 » Fri Aug 16, 2013 7:21 am

Image Image Sok boldogságot kívánok Image Kim Gyu-ri színésznőnek, Image akinek ma van a 34. születésnapja! Image

Image
Last edited by biri66 on Sat Jan 04, 2014 12:02 am, edited 1 time in total.

biri66

Postby biri66 » Mon Dec 09, 2013 11:29 am

Image Image Sok boldogságot kívánok Image Bae Soo-bin színésznek, Image akinek ma van a 37. születésnapja! Image

Image

biri66

Postby biri66 » Wed May 07, 2014 10:03 am

Bae Soo-bin egészen más szerelmes arcával ismerkedhettek meg a friss (2014. április 13-án vetített) Love Like That c. egy részes tévéjátékban: http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_150297.htm

biri66

Postby biri66 » Sun Jun 22, 2014 4:08 pm

Ha hinni lehet a híreknek, akkor Bae Soo-bin (akinek tavaly szeptemberben volt az esküvője) június 14-e óta egy kisfiú büszke édesapja. Gratulálok és jó egészséget kívánok! :salut: :wub:

biri66

Postby biri66 » Thu Nov 20, 2014 7:27 am

A videó felkerült a megára.

Mozifilmek (61 db)

Return to “Subtitles”