Cruel love magyar felirat [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
bekka

Cruel love magyar felirat [Hungarian Subs] (Complete)

Postby bekka » Sun Oct 28, 2012 10:01 am

TV Show: Cruel Love / Bad Love
Revised romanization: Motdoen Sarang
Hangul: 못된사랑 / 못된 사랑
Director: Kwon Gye-Hong
Writer: Lee Yoo-Jin
Network: KBS2
Episode: 20
Release Date: December 3, 2007 - February 12, 2008
Runtime: Mon - Tues. 21:55
Language: Korean
Country: South Korea

Szereplők:
Kwon Sang Woo mint Kang Yong Gi
Lee Yo Won mint Na In Jung
Kim Sung Soo mint Lee Soo Hwan
Cha Ye Ryun mint Park Shin Young / Jo Ann
Kim Ga Yun mint Kang Joo Ran (Soo Hwan neje & Yong Gi testvére)

A magyar fordítás WITH S2 fansub angol nyelvű feliratából és engedélyével történt.

Image

Image

Link:[spoiler]http://www.d-addicts.com/forum/torrents.php?search=bad+love&type=&sub=sub_RAW&sort=
http://doramax264.com/7146/bad-love-k-drama/
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2001256
azt nem tudom hogy a dorama24 verzióhoz jó-e az időzítés, a torrenthez igen[/spoiler]

Bemutató: [spoiler]<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Ii_X0xPDs_I" frameborder="0"></iframe>[/spoiler]

Mint a fenti bemutatóból is kiderül, ez egy gyönyörű történet, egy mélyen gyötrő - kínzó, ahogy a címe is sugallja, igazán kegyetlen szerelemről. Aki szereti az ilyen történeteket, sok nevetéssel és ugyanannyi könnyfakasztó jelenettel, tele ismerős arcokkal, gyönyörűen fényképezett helyekkel, nagyszerű zenével, annak kötelező ez a dorama. Na és persze Kwon Sang Woo rajongóknak is kötelező darab. Ez a dorama nekem 10/10.:)
A feliratok magánjellegű felhasználásra készültek, azokat tilos fájl- és videómegosztó oldalakon közzétenni!
Attachments
cruel love ep19_20.zip
(25.53 KiB) Downloaded 865 times
Bad.Love.E18.KOR.080204.HDTV.XViD-Ental[bekka].srt
(30.58 KiB) Downloaded 597 times
Bad.Love.E17.KOR.080129.HDTV.XviD-Ental[bekka].srt
(35.38 KiB) Downloaded 594 times
Bad.Love.E16.KOR.080128.HDTV.XViD-Ental[bekka].srt
(32.98 KiB) Downloaded 568 times
Bad.Love.E15.KOR.080122.HDTV.XViD-Ental[bekka].srt
(31.31 KiB) Downloaded 553 times
Bad.Love.E14.KOR.080121.HDTV.XviD-Ental[bekka].srt
(42.69 KiB) Downloaded 574 times
Bad.Love.E13.KOR.080115.HDTV.XviD-Ental[bekka].srt
(38.27 KiB) Downloaded 577 times
Bad.Love.E12.KOR.080114.HDTV.XviD-Seattle[bekka].srt
(50.43 KiB) Downloaded 586 times
Bad.Love.E11.KOR.080107.HDTV.XViD-Ental[bekka].srt
(49.86 KiB) Downloaded 609 times
Bad.Love.E10.KOR.080107.HDTV.XViD-Ental[bekka].srt
(48.72 KiB) Downloaded 638 times
Bad.Love.E09.KOR.080101.HDTV.XviD-Ental[bekka].srt
(48.92 KiB) Downloaded 606 times
Bad.Love.E08.KOR.071225.HDTV.XViD-Ental[bekka].srt
(37.57 KiB) Downloaded 639 times
Bad.Love.E07.KOR.071224.HDTV.XViD-Ental[bekka].srt
(44.56 KiB) Downloaded 632 times
[bekka] Bad.Love.E06.KOR.071218.HDTV.XViD-Ental.srt
(45.43 KiB) Downloaded 650 times
[bekka] Bad.Love.E05.KOR.071217.HDTV.XViD-Ental.srt
(42.36 KiB) Downloaded 644 times
[bekka] Bad.Love.E04.KOR.HDTV.XviD-Ental.srt
(46.42 KiB) Downloaded 668 times
[bekka] Bad.Love.E03.KOR.HDTV.XviD-Ental.srt
(49.23 KiB) Downloaded 659 times
[bekka] Bad.Love.E02.KOR.HDTV.XviD-Ental.srt
(51.16 KiB) Downloaded 692 times
[bekka] Bad.Love.E01.HDTV.XViD-Ental.srt
(34.68 KiB) Downloaded 883 times
Last edited by bekka on Mon Jun 23, 2014 1:56 pm, edited 31 times in total.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling in love with Soon Jung, Cook up a storm
Folyamatban: Mystery queen
Terv: Ando Lloyd-Hayakoval, Mystery Queen 2

http://www.azsiaifeliratok.hu

bekka

Postby bekka » Sun Oct 28, 2012 10:02 am

Jó szórakozást az első részhez! :)
Már benne vagyok a másodikban is, hamarosan hozom! Remélem nektek is annyira fog tetszeni mint nekem! :)

Azért van nevetés is:

[spoiler]<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/dsmIKSfwUAs" frameborder="0"></iframe>[/spoiler]
Last edited by bekka on Sun Oct 28, 2012 1:26 pm, edited 1 time in total.
Befejezett: Love rain, Cruel love, 49 days, Sad love story, The Inheritors/Heirs,Heirs special, Yawang, Temptation, Shadows of love, Ouroboros, Falling in love with Soon Jung, Cook up a storm

nevala
Fansubber
Fansubber

Postby nevala » Sun Oct 28, 2012 10:27 am

Lee Yo Won!! :w00t: De rég láttam már utoljára ezt a nőt...
De úgy látom, te sem tudsz elszakadni tőle... :whistling: A 49 Days után a Cruel Love, mindkettő húsz részes, sok kitartást mindegyikhez, nem kis falatok! Fighting, bekka! :)
Majd ha lesz időm, mindenképp belenézek! :salut:
Picture: Sawajiri Erika (Aya) from 1 Litre of Tears

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Oct 28, 2012 10:46 am

Szia bekka!!! Hálásan köszönöm az első részt.

bekka

Postby bekka » Sun Oct 28, 2012 10:57 am

nevala wrote:Lee Yo Won!! :w00t: De rég láttam már utoljára ezt a nőt...
De úgy látom, te sem tudsz elszakadni tőle... :whistling: A 49 Days után a Cruel Love, mindkettő húsz részes, sok kitartást mindegyikhez, nem kis falatok! Fighting, bekka! :)
Majd ha lesz időm, mindenképp belenézek! :salut:

:D kedvelem őt,de igazából ez most véletlenül jött ki így.Valójában ez a dorama Kwon Sang Woo miatt kedvencem, de be kell valljam, nekem Kim Sung Soo is megdobogtatja a szívem...
:whistling: :D
Image
Last edited by bekka on Sun Oct 28, 2012 1:27 pm, edited 1 time in total.

bekka

Postby bekka » Sun Oct 28, 2012 10:59 am

vercsike1 wrote:Szia bekka!!! Hálásan köszönöm az első részt.

Örülök hogy ezt is megnézed! Remélem tetszeni fog!

Gustty

Postby Gustty » Sun Oct 28, 2012 4:19 pm

"bekka" köszönettel vettem, hogy elindítottad ezt a jó kis sorozatot. :salut:

Még csak szemezgetek vele,mert a szinészek ismerősek és kedveltek a családon belűl. :wub:

Majd figyelemmel kísérem ahogyan lesznek feliratok hozzá.........

szendrea

Bad Love

Postby szendrea » Sun Oct 28, 2012 6:47 pm

Kedves Bekka!

Ocu fordításával láttam (Bad Love), az egyik kedvenc doramám. Biztos vagyok benne, hogy minden kedves fórumozó "kedvenc dobozába" kerül majd.
Nagyon értelek, hogy nagyon szereted.
Erőt, kitartást, szabadídőt, stb. kívánok a munkádhoz! Egészen biztos, h. megnézem a Te tolmácsolásodban is.

Szeretettel: :heart: :heart: :heart:
Szanna
Last edited by szendrea on Sun Oct 28, 2012 7:05 pm, edited 1 time in total.

Hikatrina27

Postby Hikatrina27 » Sun Oct 28, 2012 6:55 pm

Kedves Bekka!

Nagyon köszönöm , hogy fordítod ezt a sorozatot ! A részeket már letöltöttem , mert úgy tudtam , hogy van fordítása. Hát nem volt , de neked köszönhetően szerencsére lesz !
Lebilincselő a zenéje is , már az első pár taktusa alapján is . Nagyon jónak tűnik a szereplőgárda is .
Teljen olyan sok örömöd a fordításában , mint amilyen örömöt adtál vele nekem ! :cheers: :wub: :clap:

bekka

Postby bekka » Mon Oct 29, 2012 7:03 am

Hikatrina27 wrote:Kedves Bekka!

Nagyon köszönöm , hogy fordítod ezt a sorozatot ! A részeket már letöltöttem , mert úgy tudtam , hogy van fordítása. Hát nem volt , de neked köszönhetően szerencsére lesz !
Lebilincselő a zenéje is , már az első pár taktusa alapján is . Nagyon jónak tűnik a szereplőgárda is .
Teljen olyan sok örömöd a fordításában , mint amilyen örömöt adtál vele nekem ! :cheers: :wub: :clap:

:wub:
Ezért szeretek fordítani, ha már egy ember is örül a munkámnak, jó érzés.
Szendrea, remélem nem fogsz csalódni. :)
Gustty igyekszek majd ezzel is jó tempóban haladni.
Jó szórakozást mindannyiótoknak! :)

bekka

Postby bekka » Tue Oct 30, 2012 6:12 pm

2. rész
Jó filmezést! :)

Hayako
Fansubber
Fansubber

2.rész

Postby Hayako » Tue Oct 30, 2012 6:29 pm

Bekka, komolyan nem tudom, hogy csinálod.
Elképesztő a munkatempód. Nagyon tetszenek a fordításaid!
Hogy őszinte legyek, Lee Yo Won nem a kedvenc színésznőim egyike,
de ez a dráma valahogy hat rám. Köszönöm ezt a részt is!

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/ySx1Z3bUkno" frameborder="0"></iframe>

U.i.:Tetszik az idézeted is: ,,A lélek egy kristály és a szeretet a fénye"
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Befejezett: Ma Boy, Sophie Revenge
Folyamatban: Missing you
Tervezett: Werewolf boy, Jackal is Coming
Last edited by Hayako on Fri Nov 09, 2012 8:15 pm, edited 1 time in total.

ancsa1031

Postby ancsa1031 » Tue Oct 30, 2012 6:46 pm

Kedves Bekka!

Kíváncsivá tettél. Beállok a gyűjtögetők táborába. A zenéje már most tetszik.

Munkádhoz jó kedvet, szabad időt kívánok! Köszönöm a munkádat! :salut: :cheers: :salut:

nb76

Postby nb76 » Thu Nov 01, 2012 7:19 am

Szia Bekka, most láttam meg az indexen, hogy fordítod ezt a filmet. Nagyon örülök, mert én is nagyon szeretem a főszereplőket, régen láttam már őket. Hálásan köszönöm a munkádat! :)

janka53

Postby janka53 » Tue Nov 06, 2012 4:55 pm

Szia Bekka!

Hállásan köszönöm, hogy fordítod ezt a sorozatot. A film nagyobbik részét már letöltöttem. Sok erőt kitartást kívánok hozzá! :cheers: :cheers:

bekka

Postby bekka » Tue Nov 06, 2012 7:13 pm

Drága Hayako,
örülök hogy hatással van rád és majd kíváncsi leszek a véleményedre, mik az első benyomásaid.:)
Gustty, Janka, nb76, ancsa,Hikatrina és mindenki, akinek van kedve megosztani, nagyon érdekelnek a vélemények a drámáról. :)
Most sajnos kevesebb az időm, de már halad a 3. rész is.
Hayako, az idézetről:
egy francia nyelvű Céline Dion szám kezdőképe, ahogy megláttam azonnal tudtam hogy ez nekem szól..:) A klip képi világa is teljesen bemutatja mit is kedvenceim.( Parler à mon père )
[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=_LTsjwiTN7w
mellesleg imádom ezt a nyelvet! :) [/spoiler]

bekka

Postby bekka » Fri Nov 09, 2012 7:58 pm

Itt a 3. rész!

Ismét egy remekbe szabott rész, ismét nagyon jó zenével és remek alakítással! Minden percét imádtam fordítani! :P

Különösen tetszett az a jelenet ahol Lee Soo Hwan
[spoiler] a hajón elmosolyodik hogy azt hitte In Jungot látja[/spoiler]

Neked melyik? :-)

Hayako
Fansubber
Fansubber

Cruel love

Postby Hayako » Fri Nov 09, 2012 8:09 pm

Kedves Bekka!

Ez a második dráma, amit a te feliratoddal látok. Érdekes, ahogy a sorozaton keresztül, egy kicsit te magad is képbe kerülsz.
Hiszen mindenki aki fordít, valamilyen módon saját magát is megmutatja a sorokon keresztül. Én legalábbis így gondolom.
Úgy látom, tanultál franciául és szereted is a nyelvet. Én 4 évig tanultam a nyelvet tripla óraszámban és egyáltalán nem mondom, hogy könnyű.
Inkább azt mondanám, szépséges. A filmről benyomást pedig majd pár rész után írok, mikor már nagyjából tisztában vagyok a dolgokkal.

Sok kitartást kívánok mindkét történethez és remélem, továbbra is ilyen jó drámákkal örvendeztetsz meg minket!
------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Befejezett: Ma Boy, Sophie Revenge
Folyamatban: Missing you
Tervezett: Werewolf boy, Jackal is Coming

nb76

Postby nb76 » Fri Nov 09, 2012 8:26 pm

Kedves Bekka, nagyon köszönöm a 3. részt. Még nem tudtam megnézni, csak most tudtam videót szerezni hozzá, de jó is, mert ha egyszerre nézem, jobban megmaradnak a szereplők és a történet is. Ha megnéztem, jövök! :)

nb76

Postby nb76 » Sat Nov 10, 2012 9:34 pm

Szia Bekka, egyben megnéztem az eddigi 3 részt és imádtam, komolyan. Nagyon gyönyörű film, és a színészek játéka is fantasztikus. A főszereplő csajszit kedveltem a 49 napban is, de itt jobb szerintem. És hát a fiúk, főleg Kwon Sang Woo... ahogy keménykedik majd egy szempillantás alatt ellágyul, (szanatórium, mobil), ami az egyik kedvenc jelenetem a filmből. Remélem nem volt spoileres, de fogalmam sincs, hogy kell elrejteni sajna... :)
Köszönöm még egyszer a fordítást, nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.
Üdv: Brigi

marcica71

Postby marcica71 » Sun Nov 11, 2012 7:05 am

Kedves Bekka!

Csak csatlakozni tudok Brigihez! Én tegnap este néztem végig egyszerre a 3 részt, de nem tudtam abbahagyni, pedig be akartam osztani.:D
Nagyon tetszik, nagyon szépek a helyszínek benne, tényleg gyönyörű, ahogy Brigi is írta, és nagyon tetszik a zene! Ahogy láttam a 3. rész végén az előzetesből, a következőben már KSW kockahasát is láthatjuk. A pasik meg...juj.:P
Köszönöm hogy fordítod, ez a fordításod is tetszik! Nagyon várom a következőt!!!!!

nb76

Postby nb76 » Sun Nov 11, 2012 9:54 am

Kedves marcica, én most töltöm a videókat a filmhez és bele-belepillantottam, hogy jó-e, és hát a többi rész is nagyon jónak ígérkezik. Még felirat nélkül is belefeledkeztem egy-egy jelenetbe. Ez a film csak még gyönyörűbb lesz! :)
Brigi

bekka

Re: Cruel love

Postby bekka » Sun Nov 11, 2012 3:47 pm

Kedves Bekka!

Ez a második dráma, amit a te feliratoddal látok. Érdekes, ahogy a sorozaton keresztül, egy kicsit te magad is képbe kerülsz.
Hiszen mindenki aki fordít, valamilyen módon saját magát is megmutatja a sorokon keresztül. Én legalábbis így gondolom.
Úgy látom, tanultál franciául és szereted is a nyelvet. Én 4 évig tanultam a nyelvet tripla óraszámban és egyáltalán nem mondom, hogy könnyű.
Inkább azt mondanám, szépséges. A filmről benyomást pedig majd pár rész után írok, mikor már nagyjából tisztában vagyok a dolgokkal.

Sok kitartást kívánok mindkét történethez és remélem, továbbra is ilyen jó drámákkal örvendeztetsz meg minket!

Kedves Hayako!
Igen, mindenki egyénisége átsugárzik a fordításán, benne vannak természetesen az egyéni tapasztalatai, ki mit élt már meg, és aztán élt át újra a szereplők szövegét fordítva...
Francia:[spoiler]én sajnos csak felnőtt fejjel kezdtem el tanulni a franciát és ebben nem kis szerepe volt az alább látható fiatalembernek:
Image
Image
Damien Sargue. Meg akartam érteni hogy mit is beszél/ énekel...:D :roll
De szerintem őt majd' mindenki ismeri...:D
http://www.youtube.com/watch?v=ackxzp4xpNk
http://www.youtube.com/watch?v=v5jWPOyqJ18&feature=related
Szerencsém volt mert az Alliance Française-ben voltak nagyon aranyos anyanyelvi tanárok így aztán magánúton folytattam. Itt jegyzem meg, örök hála neki, hogy sosem volt hajlandó sem magyarul, sem angolul megszólalni ha valamit nem értettem inkább körülírta franciául, amíg fel nem fogtam.. :doh: Persze még nagyon sok tanulnivalóm van, de ezt csak úgy zárójelben. [/spoiler]

Akkor majd ha lesz mondandód, várlak téged is!
Kedves Brigi!

De jó hogy téged is így elkapott!! :) Engem pont így. Több kedvenc részem is van-eddig-pl. nagyon tetszik az is amilyen jókedvűen nevet In Jung, Yong Gi-val.Azt a jelenetet akárhányszor megnézem folyton vigyorgok én is velük.
Elrejteni úgy tudsz szöveget, ha rámész a spoiler feliratra a hozzászólásban.Próbálgasd!
Kedves Marcica, örülök hogy neked is tetszik,téged is várlak vissza! :)

bekka

Postby bekka » Sun Nov 11, 2012 4:33 pm

Brigi! Jaj most látom csak hogy ezt kihagytam: nekem is jobban tetszik mint a 49 napban. Talán a szerep teszi, talán a smink..fene tudja..:D

nb76

Postby nb76 » Sun Nov 11, 2012 5:24 pm

Bekka, köszi a fotót, én is imádom a francia Rómeó és Júliát. Amint kijött, megszereztem dvd-n és nagyon sokszor megnéztem, a zenéjét is rongyosra hallgattam. Fantasztikus előadás, szuper színészek-énekesek, most hogy beszélünk róla, meg kell néznem!
A film letöltésének vége felé járok, és ahogy "ellenőrzés céljából" bele-bele pillantok, hát nehéz megállni, hogy ne nézzem meg, még felirat nélkül is... :)

bekka

Postby bekka » Sun Nov 11, 2012 5:28 pm

nb76 wrote:Bekka, köszi a fotót, én is imádom a francia Rómeó és Júliát. Amint kijött, megszereztem dvd-n és nagyon sokszor megnéztem, a zenéjét is rongyosra hallgattam. Fantasztikus előadás, szuper színészek-énekesek, most hogy beszélünk róla, meg kell néznem!
A film letöltésének vége felé járok, és ahogy "ellenőrzés céljából" bele-bele pillantok, hát nehéz megállni, hogy ne nézzem meg, még felirat nélkül is... :)

Nevetni fogsz, de én is pont ezt éreztem, elő "kellett" vennem a dvd-t! :rofl:
És én is szoktam "bűnözni" bele-bele nézek a többi részbe.... :P

desertqueen

Postby desertqueen » Sun Nov 11, 2012 5:50 pm

Köszönöm a fordítást. Már hallottam a sorozatról (csupa jót), úgyhogy biztos megnézem. Elismerés a munkádért! :)

bekka

Postby bekka » Thu Nov 22, 2012 6:52 pm

Újabb remekbe szabott rész, a 4.
Ez a sorozat csak jobb és jobb lesz, elkezdtek kuszálódni a szálak! :) Jó bogozást! :D

nb76

Postby nb76 » Thu Nov 22, 2012 7:29 pm

Kedves bekka, nagyon köszönöm a 4. részt. Kíváncsi vagyok a történetre nagyon. Ja, és a héten Rómeó és Júlia filmzenét hallgattunk a melóhelyen, olyan jó volt! Újranéztem a dvd-t is, nem bírtam ki... Megyek is filmet nézni!

:D

bekka

Postby bekka » Fri Nov 23, 2012 4:49 pm

nb76 wrote:Kedves bekka, nagyon köszönöm a 4. részt. Kíváncsi vagyok a történetre nagyon. Ja, és a héten Rómeó és Júlia filmzenét hallgattunk a melóhelyen, olyan jó volt! Újranéztem a dvd-t is, nem bírtam ki... Megyek is filmet nézni!

Brigi sajna én még nem jutottam el odáig hogy végig nézzem a dvd-t de majd! :) Egyébként Lee Soo Hwan( Kim Sung Soo) hangja vetekszik Damien Sargue-ével nálam! :) Imádom hallgatni.
Majd gyere mesélni hogy tetszett az újabb rész! :)

nb76

Postby nb76 » Fri Nov 23, 2012 9:56 pm

Szia bekka, megnéztem, nagyon tetszett

[spoiler]A két főszereplő évődése nagyon aranyos volt. Persze nem gondoltam, hogy minden simán megy, de azért szegény lánynak tényleg nincs egyszerű sorsa, pont a szerelme sógorával... A hisztérika feleségen csodálkozom, hogy szereti a lányát és foglalkozik vele, a férje meg megérdemelte, ha őt választotta. A kislány nagyon édes ezekkel a göndör fürtöcskékkel és vigyorral. [/spoiler]

Kim Sung Soo hangja nekem is nagyon tetszik, szeretem, ha egy pasinak ilyen jó orgánuma van. Én Damient választom, bár lehet elfogult vagyok. :)

Még egyszer hálásan köszönöm a fordítást!

bekka

Postby bekka » Sun Nov 25, 2012 8:05 am

nb76 wrote:Szia bekka, megnéztem, nagyon tetszett

[spoiler]A két főszereplő évődése nagyon aranyos volt. Persze nem gondoltam, hogy minden simán megy, de azért szegény lánynak tényleg nincs egyszerű sorsa, pont a szerelme sógorával... A hisztérika feleségen csodálkozom, hogy szereti a lányát és foglalkozik vele, a férje meg megérdemelte, ha őt választotta. A kislány nagyon édes ezekkel a göndör fürtöcskékkel és vigyorral. [/spoiler]

Kim Sung Soo hangja nekem is nagyon tetszik, szeretem, ha egy pasinak ilyen jó orgánuma van. Én Damient választom, bár lehet elfogult vagyok. :)

Még egyszer hálásan köszönöm a fordítást!

Szia Brigi!

Azért én sajnálom Lee Soo Hwant egy icipicit, [spoiler]mert végülis csak megzsarolták az anyjával hogy maradjon szegény.A kislány tényleg nagyon édes, bár nekem kicsit fura, és nem is értem , bár biztos van aki tudja miért, beszél időnként angolul a szüleivel.Fordítom az 5. részt, annyira gyönyörű, imádni fogjátok: kedvenc jelenet: Lee Soo Hwan, világitótorony, és fantasztikus zene....hmmm.. :roll [/spoiler]

nb76

Postby nb76 » Sun Nov 25, 2012 10:35 am

Szia bekka.

[spoiler]Az igaz, hogy zsarolták, de azért számomra nagyon csúnya volt, ahogy hagyta a börtön előtt megalázni a lányt. A helyében elrángattam volna az asszonyt. Ettől függetlenül én is sajnálom, mert azóta is tényleg nagyon szereti a lányt, ez látszik és így nem is lehet boldog.[/spoiler]

Nagyon várom már a következőt is, főleg amit előzetesként írtál...jajh
:roll

bekka

Postby bekka » Sun Nov 25, 2012 3:46 pm

nb76 wrote:Szia bekka.

[spoiler]Az igaz, hogy zsarolták, de azért számomra nagyon csúnya volt, ahogy hagyta a börtön előtt megalázni a lányt. A helyében elrángattam volna az asszonyt. Ettől függetlenül én is sajnálom, mert azóta is tényleg nagyon szereti a lányt, ez látszik és így nem is lehet boldog.[/spoiler]

Nagyon várom már a következőt is, főleg amit előzetesként írtál...jajh
:roll

Na igen,[spoiler]az nagyon csúnya volt. Azt nem kellett volna hagynia. Nemsokára tovább kuszálódnak majd a szálak, és ebben vastagon benne lesz ő is.
Én sokáig azt hittem hogy Mi So valójában In Jung kislánya, csak azt mondták neki hogy meghalt,és elvették tőle....úgy látszik túl sok szappanoperát néztem már...:D[spoiler][/spoiler]

A 39.perc fordításánál járok...igyekszek! :)

bekka

Postby bekka » Sun Nov 25, 2012 3:55 pm

Ja igen, és nem tudom ki szerezte ezt a zenét,de az 5. rész elején komolyan végigfutott rajtam a hideg ahogy In Jung meglátja Lee Soo Hwant ahogy elsuhan a kocsiban.

nb76

Postby nb76 » Sun Nov 25, 2012 4:25 pm

Igen bekka, nem csodálkoznék ilyen fordulaton

[spoiler] (a gyerekelvétel irigységből), de nem valószínű, mert nagyon fiatalka volt még a terhessége, úgy emlékszem. Nem tudom, a későbbiekben hogy alakul a sorsuk, találkoznak-e és akkor hogy fog viselkedni a lánnyal, de ha jó lesz, megbocsátunk neki a botlásért... A zene tényleg csodálatos és ahogy a színészek játszanak, az sem semmi. [/spoiler]

Ebben a szerepben nekem sokkal meggyőzőbb a színésznő, mint a 49 napban, pedig én ott kedveltem meg. Gyorsan haladsz, nagyon ügyes vagy, türelemmel várok!
Brigi :D

bekka

Postby bekka » Sun Nov 25, 2012 4:39 pm

nb76 wrote:Igen bekka, nem csodálkoznék ilyen fordulaton

[spoiler] (a gyerekelvétel irigységből), de nem valószínű, mert nagyon fiatalka volt még a terhessége, úgy emlékszem. Nem tudom, a későbbiekben hogy alakul a sorsuk, találkoznak-e és akkor hogy fog viselkedni a lánnyal, de ha jó lesz, megbocsátunk neki a botlásért... A zene tényleg csodálatos és ahogy a színészek játszanak, az sem semmi. [/spoiler]

Ebben a szerepben nekem sokkal meggyőzőbb a színésznő, mint a 49 napban, pedig én ott kedveltem meg. Gyorsan haladsz, nagyon ügyes vagy, türelemmel várok!
Brigi :D

Igen, szerintem is. Az a szerep kevésbé állt jól neki mint ez.Ebben sokkal jobb.

bekka

Postby bekka » Mon Nov 26, 2012 10:40 pm

5. rész!

Jó szórakozást!

Hosszú volt a mai munkanap ezért csak mostanra végeztem vele..

Ne hagyjátok ki! :)

Gustty

Postby Gustty » Tue Nov 27, 2012 5:56 am

De nem ám!!!!
Köszi az újabb részt,igencsak cselekmény dús. :D

bekka

Postby bekka » Tue Nov 27, 2012 6:37 am

Gustty wrote:De nem ám!!!!
Köszi az újabb részt,igencsak cselekmény dús. :D

Jéé Gustty te is elkezdted nézni, szépen csendben? :-) ;-)
De jó!
Mesélj már majd! :)

nb76

Postby nb76 » Tue Nov 27, 2012 7:05 am

Szia bekka, hogy én miért nem vettem észre, hogy kész az 5. rész??? Most megesz a fene estig itt a melóban. :crazy: Eddigi "nagy" munkakedvem is elillant... Köszi a fordítást, alig várom, hogy nézhessem.
Brigi

bekka

Postby bekka » Tue Nov 27, 2012 7:25 am

nb76 wrote:Szia bekka, hogy én miért nem vettem észre, hogy kész az 5. rész??? Most megesz a fene estig itt a melóban. :crazy: Eddigi "nagy" munkakedvem is elillant... Köszi a fordítást, alig várom, hogy nézhessem.
Brigi

Szia Brigi, nem te tehetsz róla, tegnap este későn értem haza munkából és mire befejeztem, meg átnéztem, addigra lett vagy fél 12.
Igaz már csak 6-8 perc volt hátra, de mivel pörgő volt a párbeszéd sok volt a mondat benne.
De így legalább várhatod az estét! :)
Nem fog csalódást okozni ez a rész sem!

nb76

Postby nb76 » Tue Nov 27, 2012 11:27 am

Már tűkön ülök, de komolyan.... :P

bekka

Postby bekka » Tue Nov 27, 2012 2:20 pm

nb76 wrote:Már tűkön ülök, de komolyan.... :P
:lol

nb76

Postby nb76 » Tue Nov 27, 2012 7:13 pm

Bekka, nagyon szép rész volt, végre leráztam a sógornőmet, aki szájmenést kapott a telefonban és megnézhettem.

[spoiler]A Lee Soo Hwannal való nagy találkozás, ahol In Jung a gyerekkel volt, talán azért volt, hogy a lány elengedje végül a szerelmét, hogy rálelhessen egy újra. A sors fintora, hogy ez a szerelem sem lesz könnyebb... Kang Yong Gi, ahogy pesztrálta In Jungot a kórházban, végül a "nagy vallomás", ahol ez a két lelkileg igencsak sérült ember végre egymásra talál. Remélem, azért lesznek jó pillanataik, mielőtt robban a bomba...[/spoiler]

Köszi a fordítást!

Brigi

bekka

Postby bekka » Tue Nov 27, 2012 7:47 pm

nb76 wrote:Bekka, nagyon szép rész volt, végre leráztam a sógornőmet, aki szájmenést kapott a telefonban és megnézhettem.

[spoiler]A Lee Soo Hwannal való nagy találkozás, ahol In Jung a gyerekkel volt, talán azért volt, hogy a lány elengedje végül a szerelmét, hogy rálelhessen egy újra. A sors fintora, hogy ez a szerelem sem lesz könnyebb... Kang Yong Gi, ahogy pesztrálta In Jungot a kórházban, végül a "nagy vallomás", ahol ez a két lelkileg igencsak sérült ember végre egymásra talál. Remélem, azért lesznek jó pillanataik, mielőtt robban a bomba...[/spoiler]

Köszi a fordítást!

Brigi

Igen, jó lesz nagyon a folytatás is, nem elárulva fontos dolgokat: akit szeretni lehet azt tudjuk majd utálni is és fordítva.
[spoiler]Érdekes hogy minden doramában találok érdekes gondolatokat, ebben azt, ahogy Yong Gi elmondja hogy ahogy kezded egyre távolabbról szemlélni azt az embert aki beletaposott a lelkedbe, egyre inkább rájössz hogy milyen volt. És az ő gondolatmenete,hogy valójában ez a nő azt akarhatta hogy ő szenvedjen, mert különben nem tett volna vele ilyet...érdekes gondolatok. Igazából Lee Soo Hwan feleségét is meg tudom érteni valahol, mert igencsak gyilkos gondolatok tudnak abban az emberben felmerülni akit megcsaltak,és erre rájön, bármilyenek is a körülmények amik ide vezettek.
[/spoiler]
Juj te szegény, el tudom képzelni mennyire vártad hogy letehesd a telefont...:D

bekka

Postby bekka » Tue Nov 27, 2012 8:29 pm

Az 5. rész elején hallható zene: nekem nagyon tetszik
[spoiler]http://www.4shared.com/mp3/QnAesPHN/14_Non_Same_Love____.html[/spoiler]

És a tengerpart-világítótorony-Lee Soo Hwan jelenet:

[spoiler]http://www.4shared.com/mp3/LX45KbpS/12_Afraid_Love____.html[/spoiler]

nb76

Postby nb76 » Wed Nov 28, 2012 7:49 am

Szia Bekka, köszi a zenéket, nagyon szépek. Meg is szereztem az OST-t.

bekka

Postby bekka » Wed Nov 28, 2012 3:35 pm

nb76 wrote:Szia Bekka, köszi a zenéket, nagyon szépek. Meg is szereztem az OST-t.

Te megtaláltad azt a jó kis zenét ami az első rész elején is van amikor Yong Gi meg a barátnője akcióznak a liftben? én sehol sem találom.:(

nb76

Postby nb76 » Wed Nov 28, 2012 4:54 pm

Te megtaláltad azt a jó kis zenét ami az első rész elején is van amikor Yong Gi meg a barátnője akcióznak a liftben? én sehol sem találom.:([/quote]

Még nem tudtam meghallgatni, 2 cd van 24 dallal, ha köztük van, akkor jelzem Neked!

nb76

Postby nb76 » Wed Nov 28, 2012 6:44 pm

Te megtaláltad azt a jó kis zenét ami az első rész elején is van amikor Yong Gi meg a barátnője akcióznak a liftben? én sehol sem találom.:(
[/quote]

Sajnos Bekka nincs rajta, sok gyönyörű szám van, de a liftes az nincs.. :cry:

bekka

Postby bekka » Wed Nov 28, 2012 8:27 pm

nb76 wrote:

Sajnos Bekka nincs rajta, sok gyönyörű szám van, de a liftes az nincs.. :cry:[/quote]

Hátha valahol majd felfedezzük

Itt se tudják úgy látom a kommentekből:
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/GeyPd_rVCxY" frameborder="0"></iframe>
Last edited by bekka on Wed Nov 28, 2012 8:54 pm, edited 1 time in total.

bekka

Postby bekka » Wed Nov 28, 2012 8:39 pm

Na ezen kiakadtam hogy mire nem gondolnak ezek a koreaiak, tessék egy külön oldal, mehetsz a kedvenc doramád forgatási helyszineire, még keresgélned sem kell: mehet aki akar megnézni a helyeket ahol a cruel love-ot forgatták. (igaz a női szereplők képe kicsit összekeveredett az ismertető végén...

http://english.visitkorea.or.kr/enu/CU/CU_EN_8_5_1_35.jsp

bekka

Postby bekka » Sun Dec 02, 2012 7:58 am

6. rész

Brigi kívánsága teljesül, de a csattanó...! :)

nb76

Postby nb76 » Sun Dec 02, 2012 10:07 am

bekka wrote:6. rész

Brigi kívánsága teljesül, de a csattanó...! :)

Szia drága bekka, milyen szép kis meglepi így vasárnap reggel! Hálás köszönet, máris nézem. Ha-ha, szegény párocskám, most késni fog az ebéd... :P

nb76

Postby nb76 » Sun Dec 02, 2012 1:11 pm

Bekka, tényleg teljesült a kívánságom!! :lol

[spoiler]Ez a sok szép pillanat, ahogy átadták magukat egymásnak, olyan édesek voltak. Megható volt, amikor Yong Gi felgyújtotta a fát, hogy "megszabaduljon" az extől, aki nem volt egy túl jószívű lány. Lehet, hogy szerette Yong Gi-t, de elég önző volt, még a halálában is. Az is érdekes volt, amit In Jung-nak mondott a férfiak fájdalmáról az öreg, hogy mélyen eltemetik magukban, de egyszercsak előveszik, átgondolják és megbánják, vagy bűntudatuk lesz és Istenhez fordulnak megbocsátásért. Szegény Lee Soo Hwan is ezért indul el megkeresni In Jung-ot... Várható volt a csattanó, de hogy ekkora.. Ebből hogy fognak kimászni, remélem, nem a menekülés mellett dönt In Jung...[/spoiler]

Izgatottan várom következő részt. Nagyon köszönöm a munkádat! :cheers:

Brigi

bekka

Postby bekka » Sun Dec 02, 2012 5:53 pm

nb76 wrote:Bekka, tényleg teljesült a kívánságom!! :lol

[spoiler]Ez a sok szép pillanat, ahogy átadták magukat egymásnak, olyan édesek voltak. Megható volt, amikor Yong Gi felgyújtotta a fát, hogy "megszabaduljon" az extől, aki nem volt egy túl jószívű lány. Lehet, hogy szerette Yong Gi-t, de elég önző volt, még a halálában is. Az is érdekes volt, amit In Jung-nak mondott a férfiak fájdalmáról az öreg, hogy mélyen eltemetik magukban, de egyszercsak előveszik, átgondolják és megbánják, vagy bűntudatuk lesz és Istenhez fordulnak megbocsátásért. Szegény Lee Soo Hwan is ezért indul el megkeresni In Jung-ot... Várható volt a csattanó, de hogy ekkora.. Ebből hogy fognak kimászni, remélem, nem a menekülés mellett dönt In Jung...[/spoiler]

Izgatottan várom következő részt. Nagyon köszönöm a munkádat! :cheers:

Brigi

Szia Brigi! Úgy látszik mi ketten maradunk továbbra is ennek a doramának a megbeszélésében.:)

[spoiler]Kwon Sang Woo hihetetlenül jó színész, nagyon meggyőző ahogy Yong Gi szenvedését bemutatja, meg ahogy a bohém egy pillanat alatt romantikus szerelmessé tud válni.Tetszik a mondandó is ezekkel a megoldásokkal, mint hogy felgyújtja a fát, ezzel fizikailag is megszabadul a lánytól, vagy inkább még egyszer elveszíti őt, de immár saját akaratából.A többiek is nagyon tetszenek: a cinikus mosoly Lee Soo Hwan arcán amikor rádöbben hogy a felesége csalja őt, meg Yong Gi anyja is amilyen profin tudja a szemöldökét felhúzni, ha lesajnálóan néz.Jók!! :) Igen, samchun klassz dolgokat mond, lehet belőle tanulni.[/spoiler]

Igazából azt terveztem hogy most a 49 napból fordítok majd új részt, mert azt már régen csináltam, de mivel ott nem látom hogy van valaki aki várná tűkön ülve(?), ezt viszont tudom hogy te nézed, ezért ebből fogok megint egy részt. Ráadásul most ugye muszáj folytatni, a legérdekesebb résznél lett vége, és még bemutató sem volt a végén a következő részből. Kibírtad hogy ne nézz bele a következőbe? :)

nb76

Postby nb76 » Sun Dec 02, 2012 8:12 pm

Bekka, úgy néz ki, hogy csak mi beszélünk róla, de engem tényleg nagyon megérintett ez a történet. Biztosan a színészek miatt is tetszik ennyire, akik szerintem is fantasztikusak, egytől-egyig. A Scent of a woman-nel voltam még így, ami rögtön ennyire megtetszett és már többször újranéztem, de megunni nem tudom.
És hát igen, egy hős vagyok most, mert kibírtam és nem néztem bele a következő részbe. Mondjuk ebben közrejátszik az is, hogy a film nincs a gépemen (örökös helyhiánnyal küzdök), lementettem, a feliratra várók között van. Egyébként tuti belenézek!! Szerintem úgy fognak tenni, mintha nem ismernék egymást, de azért kifúrja az oldalam a kíváncsiság, nem tudom, meddig bírom... :mrgreen:
Külön köszönöm Neked, hogy ebből fordítasz még egyet, nagyon aranyos vagy! A 49 nap volt az első olyan általam látott dorama, aminek nem az lett a vége, amit vártam, ezért is emlékezetes, na meg a sztorija és a szintén nagyon jó színészek miatt is. Ha lefordítod, megnézem a te tolmácsolásodban is! :-)
Brigi[/spoiler]

bekka

Postby bekka » Mon Dec 03, 2012 7:38 pm

nb76 wrote:Bekka, úgy néz ki, hogy csak mi beszélünk róla, de engem tényleg nagyon megérintett ez a történet. Biztosan a színészek miatt is tetszik ennyire, akik szerintem is fantasztikusak, egytől-egyig. A Scent of a woman-nel voltam még így, ami rögtön ennyire megtetszett és már többször újranéztem, de megunni nem tudom.
És hát igen, egy hős vagyok most, mert kibírtam és nem néztem bele a következő részbe. Mondjuk ebben közrejátszik az is, hogy a film nincs a gépemen (örökös helyhiánnyal küzdök), lementettem, a feliratra várók között van. Egyébként tuti belenézek!! Szerintem úgy fognak tenni, mintha nem ismernék egymást, de azért kifúrja az oldalam a kíváncsiság, nem tudom, meddig bírom... :mrgreen:
Külön köszönöm Neked, hogy ebből fordítasz még egyet, nagyon aranyos vagy! A 49 nap volt az első olyan általam látott dorama, aminek nem az lett a vége, amit vártam, ezért is emlékezetes, na meg a sztorija és a szintén nagyon jó színészek miatt is. Ha lefordítod, megnézem a te tolmácsolásodban is! :-)
Brigi[/spoiler]

Brigi! Bírd ki, ne kukkants bele! Annál jobb lesz majd! Elkezdtem fordítani, és azt hitttem a 6. rész végét már nem lehet überelni, de kiderült hogy lehet, pedig még csak 6 percet fordítottam le!
Nagyon örülök hogy majd megnézed a 49 napot is, nagyon fog majd érdekelni a véleményed hogy milyenre sikerült az a fordítás.
Tudod engem spannol ha látom hogy várják az új részeket és ezért is szeretek beszélgetni itt, meg azért is mert olyan jó megbeszélni...:D :P

nb76

Postby nb76 » Mon Dec 03, 2012 8:41 pm

Brigi! Bírd ki, ne kukkants bele! Annál jobb lesz majd! Elkezdtem fordítani, és azt hitttem a 6. rész végét már nem lehet überelni, de kiderült hogy lehet, pedig még csak 6 percet fordítottam le!
Nagyon örülök hogy majd megnézed a 49 napot is, nagyon fog majd érdekelni a véleményed hogy milyenre sikerült az a fordítás.
Tudod engem spannol ha látom hogy várják az új részeket és ezért is szeretek beszélgetni itt, meg azért is mert olyan jó megbeszélni...:D :P
[/quote]

O.k. Bekka, kibírom, nem fogok belenézni, addig lefoglalom magam mással. DE NAGYON NEHÉZ, mikor ilyenek írsz róla, ez nem ér!! :mrgreen:
Én is várom a 49 napot, hogy jól megbeszélhessük. Úgy örülök, hogy hasonló érdeklődésű emberkékkel tudok beszélgetni, mert hát a családom - a barátnőmet kivéve - nem igazán lelkesedik a koreai sorozatokért. Jó, a férjem már megszokta, némelyiket velem nézi, de az akkor sem olyan. A barátnőmnek meg kevés ideje van 2 csintalan gyerek mellett filmeket nézni.
Szóval nagyon köszönöm Neked, Bekka.

bekka

Postby bekka » Tue Dec 04, 2012 5:41 am

nb76 wrote:O.k. Bekka, kibírom, nem fogok belenézni, addig lefoglalom magam mással. DE NAGYON NEHÉZ, mikor ilyenek írsz róla, ez nem ér!! :mrgreen:
Én is várom a 49 napot, hogy jól megbeszélhessük. Úgy örülök, hogy hasonló érdeklődésű emberkékkel tudok beszélgetni, mert hát a családom - a barátnőmet kivéve - nem igazán lelkesedik a koreai sorozatokért. Jó, a férjem már megszokta, némelyiket velem nézi, de az akkor sem olyan. A barátnőmnek meg kevés ideje van 2 csintalan gyerek mellett filmeket nézni.
Szóval nagyon köszönöm Neked, Bekka.

Elismerem ez tényleg nem ért! :D
Hát akkor kezdd el nézni a 49 napot,hogy lekösd magad, 9 részt már feltettem belőle, vagy meg akarod várni hogy teljesen kész legyen?
Igen, ezzel én is pont így vagyok, jó megbeszélni olyannal akit érdekel is. Az én férjem nem nézi velem, csak eltűri.Egy részt hajlandó volt megnézni a Love Rainből,de ezzel ki is merült.:D

nb76

Postby nb76 » Tue Dec 04, 2012 4:47 pm

Elismerem ez tényleg nem ért! :D
Hát akkor kezdd el nézni a 49 napot,hogy lekösd magad, 9 részt már feltettem belőle, vagy meg akarod várni hogy teljesen kész legyen?
Igen, ezzel én is pont így vagyok, jó megbeszélni olyannal akit érdekel is. Az én férjem nem nézi velem, csak eltűri.Egy részt hajlandó volt megnézni a Love Rainből,de ezzel ki is merült.

Hú, a Love Rain-t még nem láttam, a feliratot begyűjtöttem, de még a letöltendő videókban van, időhiány miatt. Már 9 résszel kész vagy a 49 napból? Elkezdem majd hamarosan nézni, láttam a topicban, hogy több kedves ismerősöm is követi, majd becsatlakozom és ott is "dumcsizunk". A férjem most a Lódoktort nézi velem, nagyon tetszik neki a film. :P

bekka

Postby bekka » Tue Dec 04, 2012 8:49 pm

nb76 wrote:
Hú, a Love Rain-t még nem láttam, a feliratot begyűjtöttem, de még a letöltendő videókban van, időhiány miatt. Már 9 résszel kész vagy a 49 napból? Elkezdem majd hamarosan nézni, láttam a topicban, hogy több kedves ismerősöm is követi, majd becsatlakozom és ott is "dumcsizunk". A férjem most a Lódoktort nézi velem, nagyon tetszik neki a film. :P

Jó neked! :)
Igen fenn van 9 rész.Remélem tetszeni fog az én fordításommal is.:)
Love rain: azt is jó volt fordítani, bár az In Ha nevű szereplő imádott metaforákban meg hasonlatokban beszélni, na az időnként feladta a leckét hogy szép maradjon a mondandója.:D

bekka

Postby bekka » Sat Dec 08, 2012 3:48 pm

Sziasztok, 7. rész! :)

Amelyben leesik az állunk és csak nézünk ki a fejünkből....:) (most mi...? )
Lee Soo Hwan is sajnos előveszi ismét a gyarló énjét...
De Kang Yong Gi még mindig édes a kis gödröcskéivel a pofiján....)
Remek forgatókönyv! ; )
Ne hagyjátok ki, nem fogtok csalódni, és előzetes is van a végén, mert nem lehetne bírni anélkül...:)

nb76

Postby nb76 » Sat Dec 08, 2012 4:55 pm

bekka wrote:Sziasztok, 7. rész! :)

Amelyben leesik az állunk és csak nézünk ki a fejünkből....:) (most mi...? )
Lee Soo Hwan is sajnos előveszi ismét a gyarló énjét...
De Kang Yong Gi még mindig édes a kis gödröcskéivel a pofiján....)
Remek forgatókönyv! ; )
Ne hagyjátok ki, nem fogtok csalódni, és előzetes is van a végén, mert nem lehetne bírni anélkül...:)

Szia bekka, nagyon köszönöm az újabb részt. SAjnos most nem tudom megnézni, mert indulunk az anyukámhoz, holnap disznóvágás lesz. De ha hazaértem, az lesz a legelső dolgom, hogy rögtön megnézem. Utána jövök "beszélgetni"!
Brigi

bekka

Postby bekka » Sat Dec 08, 2012 6:39 pm

nb76 wrote:Szia bekka, nagyon köszönöm az újabb részt. SAjnos most nem tudom megnézni, mert indulunk az anyukámhoz, holnap disznóvágás lesz. De ha hazaértem, az lesz a legelső dolgom, hogy rögtön megnézem. Utána jövök "beszélgetni"!
Brigi

Oké várlak! Nagyon kiváncsi vagyok hogy tetszett!

Külön köszönet a 7. rész forditásában nyújtott segítségéért Kim Kippeumnak aki még mindig nem unja ha doramarészleteket kell megnézni, mert valami nem világos.:)

Más: Ha véletlenül itt is jársz, és olvasod ezt "Malacnyúl" aki látom hogy az Ázsia ékkövein szoktad követni a munkáimat ezzel a nickkel, irj már légyszi.Köszi.

nb76

Postby nb76 » Tue Dec 11, 2012 9:25 pm

Szia kedves Bekka, végre-végre megnézhettem a 7. részt. Nagyon kíváncsi voltam és nem csalódtam.

[spoiler]Ez egy nagyon szép rész volt In Jung és Yong Gi szerelmes pillanatairól. Még szebb is lehetett volna, ha In Jung teljesen átadhatta volna magát az érzéseinek, de így, ezzel az időzített bombával, szegénynek nem volt könnyű. Hát igen, Yong Gi nagyon édes volt, az apjával is, láthattuk, hogy tényleg nagyon szereti ezt a lányt. Lee Soo Hwan elég gyarló volt, már megint csak fájdalmat volt képes okozni a szeretett nőnek. És a bomba felrobban és nagyot durran...,kifúrja az oldalamat a kíváncsiság... [/spoiler]

Hát mit mondjak, nehéz kiállni, hogy ne kuksizzak bele a következőbe..

Nagyon köszönöm a fordítást!

Brigi

nb76

Postby nb76 » Tue Dec 11, 2012 9:27 pm

Elfelejtettem: nagyon köszönöm Kim Kippeumnak is a segítséget, remélem, nem unja meg a végéig!!

bekka

Postby bekka » Tue Dec 11, 2012 9:50 pm

[spoiler]Pedig az elején még egész normális volt amikor meglátta hogy remeg szegény In Jung keze a kanállal, egyből kiszaladt hogy nehogy a felesége is megérkezzen..hú mi lett volna! Szegény In Jung pont ezt gondolhatta ő is...[/spoiler]

satan1

Postby satan1 » Tue Dec 18, 2012 7:10 pm

Szia Bekka és a többi rajongó!
Először is mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok. Most kezdtem el nézni a te fordításodban. Egyik kedvenc sorozatom. Legalább 3x láttam és nem lehet meg unni. Látom a bejegyzésekben, hogy a család nem nagyon vesz részt a rajongásban, akár csak nálam. Én az unokámat tudtam egy kicsit megfertőzni, de ő leragadt a Boys ower flowersnél, de ez mondjuk nem is neki való, mivel még csak 11 éves. A magot azért elültettem. Köszönöm, hogy a te fordításodban is láthatom és még sok ember akinek nem lett volna lehetősége megnézni, ami nagy kár lett volna

bekka

Postby bekka » Tue Dec 18, 2012 7:18 pm

satan1 wrote:Szia Bekka és a többi rajongó!
Először is mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok. Most kezdtem el nézni a te fordításodban. Egyik kedvenc sorozatom. Legalább 3x láttam és nem lehet meg unni. Látom a bejegyzésekben, hogy a család nem nagyon vesz részt a rajongásban, akár csak nálam. Én az unokámat tudtam egy kicsit megfertőzni, de ő leragadt a Boys ower flowersnél, de ez mondjuk nem is neki való, mivel még csak 11 éves. A magot azért elültettem. Köszönöm, hogy a te fordításodban is láthatom és még sok ember akinek nem lett volna lehetősége megnézni, ami nagy kár lett volna

Szia! Jaj de jó, nagyon érdekel a véleményed hogy tetszik a fordítás.írj majd! :)
Neked is boldog ünnepeket! :)

nb76

Postby nb76 » Fri Dec 21, 2012 9:26 pm

Szia bekka, mi újság, hogy vagy? Jó hogy megúsztuk ezt a világvégét, belehaltam volna, ha nem láthatom a filmünk végét! :P
Ezúton is szeretnék Neked nagyon boldog, békés karácsonyi ünnepet kívánni. Hálásan köszönöm, hogy ilyen sok időt fordítottál arra, hogy elkészítsd és velünk megoszd a feliratokat. Kívánom, hogy ez a sok jót visszaszálljon Rád!

Szia Satan1, az én unokahugom 13 éves, de már 12 éves kora óta "oltogatom". Az ő nagy kedvence most a Heartstrings (na meg Jong Hwa). A k-pop zenével is traktálom, szerencsére tetszik neki. A barátnőm is eléggé "fertőzött", csak neki kevés az ideje filmeket nézni. Azért nem veti meg a jó zenéket sem, most a Faith filmzenére csörög a mobilja éppen... :D Neked is nagyon boldog karácsonyt kívánok, jó unokázást!

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Dec 22, 2012 2:39 pm

KEDVES BEKKA!!!

ÁLDOTT BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKED ÉS KEDVES CSALÁDODNAK

satan1

Postby satan1 » Sat Dec 22, 2012 8:49 pm

Kedves Bekka!
Nagyon jó a fordításod és nem tudtam megállni, így megint végig néztem. mint a reklámban " ezt nem lehet megunni". Ez után a 49 day jön, amit szintén láttam. Az a sorozat nem igazán jött be nekem. Lehet, hogy más fordításban más kép értékelem. Csak annyit tudok mondani köszönöm.

bekka

Postby bekka » Sat Dec 22, 2012 8:54 pm

nb76 wrote:Szia bekka, mi újság, hogy vagy? Jó hogy megúsztuk ezt a világvégét, belehaltam volna, ha nem láthatom a filmünk végét! :P
Ezúton is szeretnék Neked nagyon boldog, békés karácsonyi ünnepet kívánni. Hálásan köszönöm, hogy ilyen sok időt fordítottál arra, hogy elkészítsd és velünk megoszd a feliratokat. Kívánom, hogy ez a sok jót visszaszálljon Rád!

Szia Satan1, az én unokahugom 13 éves, de már 12 éves kora óta "oltogatom". Az ő nagy kedvence most a Heartstrings (na meg Jong Hwa). A k-pop zenével is traktálom, szerencsére tetszik neki. A barátnőm is eléggé "fertőzött", csak neki kevés az ideje filmeket nézni. Azért nem veti meg a jó zenéket sem, most a Faith filmzenére csörög a mobilja éppen... :D Neked is nagyon boldog karácsonyt kívánok, jó unokázást!

Szia Brigi!

Megvagyok köszi! Nektek is kivánok áldott ünnepeket! Köszönöm szépen a jókivánságokat! :-)
Last edited by bekka on Sat Dec 22, 2012 8:56 pm, edited 1 time in total.

Return to “Subtitles”