Punch [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Ja Du

Punch [Hungarian Subs] (Complete)

Postby Ja Du » Sat May 26, 2012 8:18 pm

Image

Cím: 때려 / Ttae Ryeo / Punch
Alternatív cím: Beat
Műfaj: sport, romantikus
Részek száma: 16
Vetítette: SBS
Vetítési időszak: 2003. október 8. és 2003. november 27. között

Főszereplők:
Joo Jin Mo - Lee Han Sae
Shin Min Ah - Jang Yu Bin
Sung Si Kyung - Jo Sung Woo
So Yi Hyun - Oh Hae Mi
Lim Seong Eon - Bong Mi Ra
Hwang In Young - Yoon Bi Seo
Jo Hye Ryun - Joo Ae Ri
Kim Bin Woo - Seo Ji Soo
Kim Mi Sook - Kyung Hye

Történet:
Jang Yu Bin egyetlen családtagja, a bátyja (Jang Yu Cheol), aki világbajnok szeretne lenni az amatőr bokszolók között. A lány, bátyja minden meccsén ott van, vele együtt edz. Jang Yu Cheol a döntőben súlyos ütést kap, majd a kórházban belehal sérüléseibe. Jang Yu Bin igyekszik elfelejteni a tragédiát, és boldogulni az életben. Szerelmes lesz, mit sem sejtve arról, az okozta bátyja halálát, aki ennyire vonzódik hozzá.

Magyar felirat: Ja Du
Javítás: yeva
Angol szöveg: KDA/SOS Fansubs
Orosz szöveg: Alliance Funsub

A sorozat letölthető innen: http://www.asiatorrents.com/index.php?p ... c41a91c6e3

Valamint innen: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3822067
Attachments
Punch 16.srt
Itt a vége, fuss el véle! :)
(31.49 KiB) Downloaded 677 times
Punch 15.srt
Itt az utolsó előtti! :)
(32.81 KiB) Downloaded 672 times
Punch 14.srt
Jó szórakozást hozzá! :)
(45.98 KiB) Downloaded 680 times
Punch 13.srt
Sok idő után, itt a 13. rész is!
(40.85 KiB) Downloaded 681 times
Punch 12.srt
Itt a 12. rész is :)
(42.59 KiB) Downloaded 669 times
Punch 11.srt
Ez nagyon jó lesz :)
(43.77 KiB) Downloaded 687 times
Punch 10.srt
végre!
(38.5 KiB) Downloaded 710 times
Punch 09.srt
A hétvégére ez is meglett! :)
(39.64 KiB) Downloaded 704 times
Punch 08.rész.srt
Az újabb rész!
(45.43 KiB) Downloaded 699 times
Punch 07.srt
Itt a következő rész!
(37.26 KiB) Downloaded 732 times
Punch 1-5.zip
Az első 5 rész egyben
(85.79 KiB) Downloaded 791 times
Punc 06.zip
Megkésve bár, de itt a 6 rész!
(16.32 KiB) Downloaded 728 times
Last edited by Ja Du on Sun Oct 07, 2012 6:31 pm, edited 22 times in total.

Bria

Postby Bria » Sat May 26, 2012 8:28 pm

De jó! Új projekt! :cheers:
Nem ismerem ezt a sorozatot, de jól látok... :shocked: Joo Jin Ho játszik benne? Akkor biztos jó lesz! :-) Köszi az első rész feliratát, és sok sikert, kitartást a továbbikahoz. :thumright:

biri66

Postby biri66 » Sat May 26, 2012 8:32 pm

Kedves Ja Du!

Gratulálok a családi összefogáshoz (javítás: yeva), és jó munkát kívánok a Robber utáni fordításodhoz! :-)
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (56 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

Ja Du

Postby Ja Du » Sat May 26, 2012 8:36 pm

Nagyon szépen köszönöm!
Biri Neked külön köszönöm, amiért a d-addicts technikai titkaiba beavattál!!! :notworthy:

yeva0814

Postby yeva0814 » Sat May 26, 2012 9:40 pm

Köszönöm én is, kedves JaDu, hogy végül is abbahagytál "zaklatni", fordítsam le a sorozatot, és míg nem voltam idehaza, meglepetésként hozzáfogtál saját magad... Image
Hajlottam volna a fordításra, mivel a kedvencem, Joo Jin Mo játssza a főszerepet, de mégsem fogtam hozzá, a videó kis felbontása miatt. :) :wub:
Sajnos, ez csak ilyen méretben van meg, ez pedig nem a "legjobb" minőség, pláne azok után, hogy amit tehettem, nagy felbontásban, 720p-ben néztem.
De a javítás során mégis csak igen élveztem a gyengébb minőséget is. :)
Ennél a sorozatnál "ki lehet bírni"... ha az ember Joo Jin Mo játékában, és benne magában gyönyörködhet. :roll :wub:

Jó szórakozást Mindenkinek, aki velünk együtt nézi majd a sorozatot! Image Image
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:32 pm, edited 1 time in total.
Fordításaim: Friends ~ Cinderella Man ~ The Thorn Birds ~ Queen of the Game ~ Hero ~ East of Eden ~ Dae Mul ~ Fantasy Couple ~ Swallow the Sun ~ Her Legend ~ Prime Minister andI ~ Hotel King ~ One Sunny Day ~ History of the Salaryman
Folyamatban: Mystery Queen

Ja Du

Postby Ja Du » Sun May 27, 2012 10:54 am

Igen, sajnos a videó minőség nem a legjobb. De én is úgy gondoltam, hogy akik Joo Jin Mo-t szeretik, azok így is élvezni fogják majd a sorozatot. :roll

lulucha

Postby lulucha » Sun May 27, 2012 12:18 pm

Köszönöm az orosz címet, sikeresen elindítottam onnét a sorozat letöltését! Remélem a minősége nézhető lesz. :mrgreen: :salut:

unni2011

Postby unni2011 » Sun May 27, 2012 12:39 pm

Kedves Ja Du! :-)
Én is igyekeztem meglepni Édesanyádat, de azt hiszem a Tiéd felülmúlhatatlan :whistling:
Örülök, hogy a Robber után mégis nekiálltál fordítani :wub: Kitartást és sok örömet kívánok a munkádhoz szeretettel :thumright: A kisebb felbontás ellenére is meg fogom nézni :D

Éva1972

Postby Éva1972 » Sun May 27, 2012 1:10 pm

Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítod és közkincsé teszed számunkra ezt a Joo Jin Mo-s sorozatot! :wub: A kommenteket olvasva jól gondolom, hogy az édesanyád "yeva"? :whistling: Ha igen ez nagyon szuper! :cheers: Mindkettőtöknek sok örömet kívánok a fordításban-javításban és gyönyörködésben, már ami közös kedvencünket illeti! :P Sok puszi: Éva

jubus

Postby jubus » Sun May 27, 2012 1:37 pm

Ja Du És Yeva! Köszönet a fordításért! Eddig még nem hallottam a sorozatról. De Joo Jin Mo miatt asszem érdemes lesz felvenni a megnézendők listájára. Sok sikert és kitartást a fordításhoz!

Ja Du

Postby Ja Du » Sun May 27, 2012 4:54 pm

Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat!
Igen, Yeva az édesanyám. És ő igen csak kritikus szemmel nézte az 1. részt, és annyit mondott, hogy reméli Joo Jin Mo lesz még jobb is a sorozatban, ami a játékát illeti... Azt hiszem a 2. rész után már elégedettebb lesz, csak ezzel a smile-val fejezem ki, milyen az alakítása :wub:
Sajnos nem tudok olyan gyorsan haladni, mint édesanya a saját sorozataival, de amint van időm igyekszem! :thumright:

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun May 27, 2012 5:06 pm

unni2011 wrote:Kedves Ja Du! :-)
Én is igyekeztem meglepni Édesanyádat, de azt hiszem a Tiéd felülmúlhatatlan :whistling:
Örülök, hogy a Robber után mégis nekiálltál fordítani :wub:

Drága Unnim! :)

Nem ám azt hidd, hogy a Te meglepetésednek kevésbé örültem.:)
Az igaz, hogy a leányzóm jobban meglepett, mert addig még csak nem is emlegette, hogy fontolgatja a fordítást, és igen csak meglepett a döntése... :)

Legyen szép napod! Image Image
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:32 pm, edited 3 times in total.
Fordításaim: Friends ~ Cinderella Man ~ The Thorn Birds ~ Queen of the Game ~ Hero ~ East of Eden ~ Dae Mul ~ Fantasy Couple ~ Swallow the Sun ~ Her Legend ~ Prime Minister andI ~ Hotel King ~ One Sunny Day ~ History of the Salaryman

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun May 27, 2012 5:10 pm

Éva1972 wrote:Kedves Ja Du! :-)
Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítod és közkincsé teszed számunkra ezt a Joo Jin Mo-s sorozatot! :wub: A kommenteket olvasva jól gondolom, hogy az édesanyád "yeva"? :whistling: Ha igen ez nagyon szuper! :cheers: Mindkettőtöknek sok örömet kívánok a fordításban-javításban és gyönyörködésben, már ami közös kedvencünket illeti! :P Sok puszi: Éva

Drága Évám! :)

Nem is tudod mennyire örülök, hogy látlak, és reménykedhetem abban, hogy lesz egy topic és egy sorozat, aminek a főszereplője "okot ad" majd, hogy gyakrabban "találkozzunk." :) Image

Az Úr áldjon! Image
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:32 pm, edited 1 time in total.

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun May 27, 2012 5:20 pm

Ja Du wrote:És ő igen csak kritikus szemmel nézte az 1. részt, és annyit mondott, hogy reméli Joo Jin Mo lesz még jobb is a sorozatban, ami a játékát illeti... Azt hiszem a 2. rész után már elégedettebb lesz, csak ezzel a smile-val fejezem ki, milyen az alakítása :wub:

Nem voltam fölöttébb kritikus, JaDu drágám, csak szerényen megjegyeztem, hogy általában a sorozatok mindegyikének a bevezető részei nem a "legjobbak", és tuti, hogy lesz ennél még jobb is ebben a sorozatban is JJM.
És ahogy olvaslak, lám, nem is tévedtem. :)

De attól még tetszett nekem az első, bevezető részben is, mert JJM -, ő mindig JJM. Image
Még akkor is ha pont bokszoló playboy-ként mutatkozik be, szemtelenül fiatalon... :wub: :)

Ja Du

Postby Ja Du » Mon May 28, 2012 7:36 am

Fogadjátok szeretettel a 2. részt! :)

jubus

Postby jubus » Mon May 28, 2012 8:57 am

Oh! Micsoda gyorsaság. Köszönet a második részért. Lehet gyűjtögetni. Én maratonban szeretem nézni a sorozatokat. Szóval kivárom a többi részt. :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Mon May 28, 2012 9:19 am

Tényleg a vidámság meg a nevetés mellett, ez a rész könnyeket is csalt már a szemembe.

És ebből a pár fotóból látszik, hogy ez már az az igazi, kedvenc Joo Ji Mo-m, akinek minden mimikája, minden tekintete, minden idegszála ott van a megtestesítendő karakterben.
A hangjáról nem is beszélek. Arról anno, sokat írtam a Queen of the game-ben... :wub: :wub: :roll
De jó most újra hallani... :wub: :)

És akkor a fotók:

Image

Image

Image

Image

Aki jól ismeri, igaz, a Gabi című legújabb filmje után milyen "pimaszul" fiatal még itt? :wub: :wub:
Na de így is nagyon helyes, és nagyon jól játszik. :)
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:33 pm, edited 1 time in total.

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon May 28, 2012 9:31 am

Sziasztok Ja Du!!! Hálásan köszönöm a feliratokat,annak meg külön örülök,hogy yeva0814 az édes anyukád.Még egyszer köszöntelek.

Éva1972

Postby Éva1972 » Tue May 29, 2012 6:02 am

Ja Du wrote:Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat!
Igen, Yeva az édesanyám. És ő igen csak kritikus szemmel nézte az 1. részt, és annyit mondott, hogy reméli Joo Jin Mo lesz még jobb is a sorozatban, ami a játékát illeti... Azt hiszem a 2. rész után már elégedettebb lesz, csak ezzel a smile-val fejezem ki, milyen az alakítása :wub:
Sajnos nem tudok olyan gyorsan haladni, mint édesanya a saját sorozataival, de amint van időm igyekszem! :thumright:

Szia Ja Du! :-) Édesanyádat nagyon szeretem és a munkáit is. Kíváncsian várom milyen lesz a te fordításod, stílusod. Szerintem biztosan szuper! :-) Én is nagy Joo Jin Mo rajongó vagyok egyszer kritikusan figyelem őt a sorozatokban, filmekben máskor meg csak elég, hogy ott van....... :roll Olyan jól néz ki, hogy sokszor elvonja a figyelmemet a játékáról! :wub: Szurkolok Neked! :-)

Éva1972

Postby Éva1972 » Tue May 29, 2012 6:14 am

yeva0814 wrote:Drága Évám! :)

Nem is tudod mennyire örülök, hogy látlak, és reménykedhetem abban, hogy lesz egy topic és egy sorozat, aminek a főszereplője "okot ad" majd, hogy gyakrabban "találkozzunk." :) Image

Az Úr áldjon! Image

Drága Éva! :-) Én is örülök, hogy veletek tarthatok! De be kell vallanom, egyenlőre csak gyűjtögetni fogom a feliratokat! Köszönöm a fotókat! Milyen fiatalka még itt.......Remélem ez egy vidámabb kis sori lesz, mert az utóbbi időben annyi mélabús sorozatot láttam, csodálom, hogy még nem követtem el seppukut! :D Szóval itt leszek veletek!
P.S. A Coffee-hoz még mindig nem találtam angol feliratot! Most látom a 300-dik kommentem a tiéd! :w00t: Sok puszi!

yeva0814

Postby yeva0814 » Tue May 29, 2012 8:01 am

Drága Évám! :)

Ejnye-bejnye! Még jó hogy ott van az a nagy nevető szmájli, így a "seppuku" egyértelmű, hogy csak poén. :)
De ebben a sorozatban, bár van benne szomorú fordulat így az elején -de ez benne van az ismertetőben is-, azért alapjában véve, inkább romantikus vígjáték.
Sokkal többet nevettem rajta, mint könnyeztem... :)

Amúgy Évám, nem kell ám annyira a szívére venni az embernek a drámákat sem, hogy letargikus hangulatba kerüljön. :wub:
A drámákból levonjuk a tanulságokat -mint ahogyan mindegyik filmből-, elgondolkodunk a mondanivalóján, az üzenetén... a jót megtartjuk; megítéljük, mi a rossz, és azt elvetve, messze elkerülve élünk, tudva azt, hogy az életben vannak szép és jó dolgok, amiért érdemes élni.
Az élet szép, és élni jó! :)
Ehhez igazodva, mindig azt keressük, mi az, ami hasznos, mi az, ami örömöt szerez nekünk és másoknak is, és igyekszünk így élni. :)
"Hasznos tagjaként a társadalomnak." :) :wub:

Legyen áldott örömteljes napod, a borús hűvös és szomorkás időjárás ellenére is! :)

Puszi! Image Image
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:33 pm, edited 1 time in total.

Ja Du

Postby Ja Du » Tue May 29, 2012 8:28 am

Kedves Éva! Köszönöm a bíztatást! :-) Minden tőlem telhetőt megteszek, bár Édesanyát nehéz felülmúlni, ami a fordítást illeti... :whistling: :D
A drámai jelenetek mellett, többnyire vígjátékról van szó. Úgyhogy jó szórakozást hozzá!
Szép napot! :roll

Éva1972

Postby Éva1972 » Tue May 29, 2012 11:57 am

Évám! :-) A Seppuku természetesen csak vicc volt. :D De ha sok koreai sorozatot, mégpedig drámai sorozatot néz az ember óhatatlanul is elfogja egy szomorú, depis érzés. Ezért én ezt módjával teszem. Így eljárok az Operába, Moziba és nézek más nemzet filmjeit is ahogy azt nemrég "beszéltük"! Köszönöm a szép szivecskét és virágot! :wub:
Kedves Ja Du! :-) Örülök, hogy vidám jelenetek is lesznek a fimben! Köszönöm szépen Neked az első két részt! :-)

Anyaka

Postby Anyaka » Tue May 29, 2012 12:57 pm

Kedves Ja Du!
Köszönöm, hogy belevágtál ennek a sorozatnak a fordításába. Joo Jin Mo nálam is jöhet minden mennyiségben és Shin Min Ah-t is imádom. Jó kis sorozatnak néz ki. Kívánok sok-sok erőt és kitartást a továbbiakhoz. :clap:

unni2011

Postby unni2011 » Tue May 29, 2012 9:14 pm

Köszönöm a 2. részt. :wub:
A sorit már leszedtem, a RuTrackerről :cheers: Most folyamatosan seedelem, töltsétek le bátran :thumright: éjjel is :mrgreen:

jutka12

Postby jutka12 » Thu May 31, 2012 11:04 am

Kedves Ja Du!
nagyon örülök a fordításnak, köszönöm szépen én is!
/a kapcsolatokra rácsodálkoztam, és szintén örömmel olvastam/

sajnos a film beszerzésével szenvedek, az orosz torrentre nem tudok regizni, nem jól tájékozódok ott, pedig szivesen szedném onnan és tölteném vissza én is. az ázsiatorr. -ott van regim- , ott meg erőforráshibát ír ki.

Unni-ha tudnál ötletet adni-nagyon megköszönném!

további szép napot.

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu May 31, 2012 11:18 am

Kedves Jutka! :)

Erzsi egy másik topicban megadott Eddynek egy kinket, ahol világosan, képekkel illusztrálva meg van magyarázva az orosz torrentre való regisztrálás menete. Láttam, hogy Eddy azóta már a sok GB-os sorozat letöltésének végénél tart... :)
Ha rákattintasz majd a képekre kinagyítva láthatod a lépéseket, és minden további nélkül könnyűszerrel regisztrálhatsz.
Próbáld meg, ha nem sikerül, írj PM-et nekem.
És akkor a link:

http://www.miory.gportal.hu/gindex.php? ... ew=manager

Szeretettel:
yeva
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:34 pm, edited 1 time in total.

jutka12

Postby jutka12 » Thu May 31, 2012 11:51 am

Sikerült! olyan nagyon örülök! és köszönöm!
/ezer ablak van nyitva, repkedek, köszöneteim mindenhova eljussanak!
már jön is le /ázsias torr.-t töröltem/ orosz oldal meg beengedett, de jóóóóó!:-)
1% már lent van és 3-4 órát ir , huhh

köszönet, hála, meghajlás!! Felétek h megnézhetem, fordítással JJM-t fiatalon!:-)

/a Gabi filmhez nincs ugye semerre fordítás?/

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu May 31, 2012 12:52 pm

Örülök, hogy sikerült, és hogy ennyire örülsz, ez nekem nagyom melengeti a szívem. Nagyon jó érzés másnak örömöt szerezni. :) :wub:

A Gabi-hoz sajnos nem találtam még semmilyen fordítást. Több orosz oldalt is nézek, szinte folyamatosan, de nem is emlegetik... sajnos.
De ami késik, nem múlik.
De addig sem unatkozunk. :)
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:34 pm, edited 1 time in total.

Éva1972

Postby Éva1972 » Thu May 31, 2012 1:24 pm

Kedves Évám és Ja Du! :-)
[spoiler]Tesóm letöltötte a videókat tegnap. Én meg nem tudtam megállni, hogy bele ne nézzek. Amikor az anyukája fodrász szalonjában vannak és (JJM) megkapja a katonai behívóját..... hát ott milyen kis cuki volt, milyen jól hozta már a kis ripacsot. Olyan jót derültem rajta! :D Mi lesz a frizurájával meg a kajával???? Jaj Istenkém ezek a nagy problémák! :lol Szerintem ez egy jó kis sorozat lesz. Csak azért írtam meg ezeket, mert úgy kikívánkozott belőlem.... Sok puszi [/spoiler]

biri66

Postby biri66 » Thu May 31, 2012 1:27 pm

yeva0814 wrote:Kedves Jutka! :)
Erzsi egy másik topicban megadott Eddynek egy kinket, ahol világosan, képekkel illusztrálva meg van magyarázva az orosz torrentre való regisztrálás menete. Láttam, hogy Eddy azóta már a sok GB-os sorozat letöltésének végénél tart... :)
Ha rákattintasz majd a képekre kinagyítva láthatod a lépéseket, és minden további nélkül könnyűszerrel regisztrálhatsz.
Próbáld meg, ha nem sikerül, írj PM-et nekem.
És akkor a link:
http://www.miory.gportal.hu/gindex.php? ... ew=manager
Szeretettel:
yeva

Kedves Yeva! Köszönöm a linket, a Myori-G-Portálnak pedig külön köszönet, mert nagyon érthetően illusztrálva írták le az orosz oldalra való regisztráció lépéseit.
Nekem is sikerült, már jön is le a sorozat.
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (56 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu May 31, 2012 2:21 pm

Kedves Biri! :)

Neked is nagyon szívesen, és örülök annak is hogy sikerült regisztrálnod. Ez -legalábbis számomra- eddig a legjobb torrent, ami megtalálható az interneten. :)

A regisztrációs útmutatásért meg evidens, hogy a Myori-G-Portálé a "dicsőség". :)
Gondolom segítő szándékkal rakták fel a magyarázatot, így szabadon terjeszthető. :)
Messze álljon tőlem, hogy "plágium" gyanújába keveredjem. :wub:
De akkor is örülök, hogy az a link most már itt is megtalálható, és aki nem érti az orosz nyelvet, annak alapján regisztrálhat a torrentre.
Egyáltalán nem a magam "dicsőségét" keresem azzal, amikor örülök a más örömének, bárki által jön is a segítség... :wub:

Szép napot! :)
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:35 pm, edited 1 time in total.

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu May 31, 2012 2:34 pm

Druszám kedves! :)

[spoiler]Annyira kedves kis katona lesz belőle, hogy csak na...
Olyan kis segítőkész, olyan kis cuki, amikor az öreg nénitől megveszi a zsenge kis tököt...
Ott nagyon bírtam...
De bírtam mind a két részben...
Csak az a baj, hogy a kis JaDunak most sok plusz munkája van mert a napokban fog ballagni a csoportja...
Utóbbi két napban mikor itthon volt pl. a tarisznyákat varrta... :)
Milyen jó, hogy megtanítottam varrni. Így nem "sózta" rám. :wub: :-)

De mihelyst lesz ideje, folytatni fogja a fordítást. [/spoiler]

Legyetek áldottak! :)

Puszi Neked és a Tesódnak is! Image Image

Ja Du

Postby Ja Du » Thu May 31, 2012 5:07 pm

Sziasztok! Micsoda jó hírekre jövök haza... :) Nagyon örülök, hogy sikerült regisztrálnotok és már nemsokára nézhetitek is a sorozatot!!! :) És külön köszönöm, hogy segítitek egymást, és tippjeiteket is megosszátok itt, amiből mindenki csak jól jár!
Köszönöm, hogy velünk együtt nézitek és bátorítotok.
[spoiler]Kedves Éva! Nekem is igen megtetszett az a jelenet, amikor sajnálja magát a haja és katonai koszt miatt:), de ettől csak jobb lesz, meglátod...
A táncos résznél is nagyon menő, meg ahogy leszereli a nagyképű kiscsajokat... De a többit nézd meg személyesen ;) Puszi[/spoiler]

Ja Du

Postby Ja Du » Sat Jun 02, 2012 12:08 pm

Jó szórakozást a 3. részhez! :)

Summi

Postby Summi » Sat Jun 02, 2012 12:20 pm

Ja Du wrote:Jó szórakozást a 3. részhez! :)

Nagyon köszönöm a feliratokat :) nem ismerem ezt a sorozatot csak azt tudom hogy imádom
Joo Jin Mo -t , kíváncsi vagyok ebben a sorozatban mit alakít . Jelenleg egy másik sorozatot nézek de utána jöhet :w00t: :wub: :wub: :wub:

szildor

Postby szildor » Sat Jun 02, 2012 12:33 pm

Köszönöm szépen ennek a sorozatnak is a fordítását , és az 1-3 rész feliratait :-)
Jó lesz viszontlátni az egyszer már megszeretett hősöket
Csak még várnom kell, hogy letöltődjön.

yeva0814

Postby yeva0814 » Sat Jun 02, 2012 12:56 pm

Szia Summi kedves! :)

Ha "imádod" Joo Ji Mo-t -amivel egyébként nem vagy egyedül-, akkor ezt szerintem a gyengébb minőségű videók ellenére is nagyon fogod élvezni. :)
A 3. részben már szuper jó. Nagyon élveztem a kedvencem játékát...:)
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:35 pm, edited 1 time in total.

Éva1972

Postby Éva1972 » Sat Jun 02, 2012 3:43 pm

Kedves Ja Du! :-) Nagyon is jól haladsz a film fordításával! :thumright: Én meg nem bírok ellenállni a kísértésnek, úgyhogy ma este elkezdem nézni a sorit! :wub: :roll Éljen Joo Jin Mo! :P Köszönöm szépen a 3. részt is!

Bria

Postby Bria » Sat Jun 02, 2012 4:03 pm

Nagyon köszönöm a 2-3. részek feliratait. :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Sat Jun 02, 2012 4:16 pm

Éva1972 wrote: Éljen Joo Jin Mo! :P

Éljen, éljen! :)
Joo Jin Mo-t minden mennyiségben! Image

Image
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:36 pm, edited 1 time in total.

unni2011

Postby unni2011 » Sun Jun 03, 2012 2:50 pm

Látszik, hogy JJM milyen ösztönző hatással van Rád is! :wub: Gratulálok az újabb rész ilyen gyors elkészítéséhez. :thumright:

Kedves Jutka12!
:-) Ne haragudj, csak most vettem észre a kérésedet, de nagyon örülök, hogy Yevánk segítségével sikerült megoldani. :wub:
(A DA visszajelzése igen kiszámíthatatlan, legalábbis én így vettem észre, lehet, hogy valamit nem jól állítottam be.):-(

Ja Du

Postby Ja Du » Sun Jun 03, 2012 3:48 pm

Így igaz, unni2011! Már neki is kezdtem a következő résznek, mert engem is nagyon érdekel, hogy mi lesz még itt. És JJM itt is egyszerűen :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

Ja Du

Postby Ja Du » Mon Jun 04, 2012 8:38 pm

Hát akkor jó szórakozást a 4. részhez! :)

Min Rin

Postby Min Rin » Mon Jun 04, 2012 9:01 pm

Ja Du wrote:Hát akkor jó szórakozást a 4. részhez! :)

Köszi, Ja Du! Olyan jó, hogy ennyire lelkes vagy, így mi is hamarabb nézhetjük!!! :wub:

unni2011

Postby unni2011 » Mon Jun 04, 2012 10:14 pm

Ja Du wrote:Így igaz, unni2011! Már neki is kezdtem a következő résznek, mert engem is nagyon érdekel, hogy mi lesz még itt. És JJM itt is egyszerűen :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

Ja Du kedves! :-)
Nagyon köszönöm! :thumright: A kíváncsiság nagy úr. Mekkora energiával tudja feltölteni az embert, :whistling: aki ezután a dobogó szívek ritmusára, rohanó léptekkel halad a célja, a megismerés felé.
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart::heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

szokola

Postby szokola » Tue Jun 05, 2012 6:33 am

Köszönöm az újabb részt!

Éva1972

Postby Éva1972 » Tue Jun 05, 2012 10:56 am

Kedves Ja Du! :-) Nagyon szépen köszönöm a 4. részt is! Méghogy nem haladsz olyan gyorsan mint anyud??? Szerintem Te is szuper jól haladsz! :salut:
[spoiler]Az első két részen vagyunk túl, és az igen szomorú volt. Tényleg az aki szegény az a legszegényebb? Sajnáltam nagyon a lányt! :-( De majd biztosan jön hősünk és elvarázsolja! :P Egyébként nagyon tetszik JJM ebben a szerepben, engem még a playboysága sem zavar, inkább olyan kis cuki , megmosolyogtató. Különben meg egy jólelkű, jószívű srác. Szerintem mindannyiunk szívébe be fogja magát lopni ha eddig még nem tette meg. :whistling: :heart: :wub: Nekem már egy jóideje ott van! :wub: [/spoiler]

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Jun 06, 2012 10:07 am

Kedves Évám! :)

Valóban szuperül halad a JaDu, jőt most jobban mint az anyuja, mert most már "szegény" anyujára több feladat hárul. :wub: :wink:

No de semmi gond. Ő dolgozik, míg én itthon "ülök"... :wub: :roll
Meg hát egyébként is, mit meg nem tesz egy anya a gyermekéért. :P :-)

A sorozatról: [spoiler]Nagyon tetszik nekem is a JJM; a mosolya, az "változatlan" bármilyen karaktert alakít... :)
A hangja szintén...
A féltékenységi jelenete, az meg direkt remek volt... :)[/spoiler]

Légy áldott! :)
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:36 pm, edited 1 time in total.

Éva1972

Postby Éva1972 » Wed Jun 06, 2012 10:35 am

yeva0814 wrote:Kedves Évám! :)

Valóban szuperül halad a JaDu, jőt most jobban mint az anyuja, mert most már "szegény" anyujára több feladat hárul. :wub: :wink:

Mert az alma nem esett messze a fájától! :-) Remélem az a sok feladat csak pozítív dolgokat takar! :-) Sok puszi: Éva

Summi

Postby Summi » Thu Jun 07, 2012 6:41 pm

Nagyon köszönöm a 4. részt :)

Ja Du

Postby Ja Du » Thu Jun 07, 2012 9:42 pm

Nagyon szívesen! :)
És hozom az 5. részt is!

Min Rin

Postby Min Rin » Thu Jun 07, 2012 9:52 pm

Ja Du wrote:Nagyon szívesen! :)
És hozom az 5. részt is!

Nagyon szépen köszönöm a 4-5. részt is!!! :thumleft: :wub:

Éva1972

Postby Éva1972 » Fri Jun 08, 2012 6:43 am

Nagyon szépen köszönöm az 5. részt! :-)

szokola

Postby szokola » Fri Jun 08, 2012 7:21 am

Köszönöm az újabb részt!

unni2011

Postby unni2011 » Sat Jun 09, 2012 11:37 pm

Nagyon szépen köszönöm az 5. részt! :wub:

Ja Du

Postby Ja Du » Mon Jun 11, 2012 9:45 pm

Nagyon szívesen Mindenkinek!
Megragadom a lehetőséget, és előre elnézést kérek mindenkitől, mert sajnos a következő 1-2 hétben csak hétvégén tudok haladni a fordítással, a munkám és a foci eb miatt:). Már neki kezdtem a 6. résznek is, de sajnos hétvégén nem tudtam befejezni... De amint kis időm is van, iparkodom! Nem akarom elhúzni, mert engem is nagyon érdekel mi lesz még, és lesznek itt még meglepetések... :)
Előre is köszönöm a megértéseteket! És jó szurkolást minden foci kedvelőnek! :)

lulucha

Postby lulucha » Wed Jun 13, 2012 3:03 pm

Kedves Ja Du!
Nagyon köszönöm az eddigi részeket! Mivel én nem vagyok foci rajongó, addig tűkön ülve is, de kivárom az újabb rész szövegét. :thumleft:

Ji-hye

Postby Ji-hye » Wed Jun 13, 2012 3:17 pm

Nagyon köszönöm az eddigi részeket és várom a folytatást!

Ja Du

Postby Ja Du » Mon Jun 18, 2012 5:50 pm

Kedves Mindenki!

Először is szeretnék elnézést kérni, amiért a 6. részre ilyen sokáig kellett várnotok. Jövő héten szabin leszek, ezért igyekszem majd behozni kicsit a lemaradásaim... :)
A másik dolog, hogy egy ideje már itt vacakoltam a rész csatolásával és sajnos csak így engedte csatolni, miután leszedtem az összes részt. Emiatt az első részeket tömörítettem. De a lényeg, hogy fent van! :)
Jó szórakozást hozzá!
Last edited by Ja Du on Mon Jun 18, 2012 6:19 pm, edited 1 time in total.

Summi

Postby Summi » Mon Jun 18, 2012 6:12 pm

Ja Du , nagyon örülök a 6. résznek köszönöm :)

unni2011

Postby unni2011 » Mon Jun 18, 2012 6:30 pm

Köszönöm a 6.részt. Azért úgy látom, hogy a meccsek ellenére is dolgoztál a fordításon. :thumright:
További lelkes kitartást és kellemes szabit! :wub:

Bria

Postby Bria » Mon Jun 18, 2012 6:56 pm

Nagyon köszönöm a 6. rész fordítását.

Éva1972

Postby Éva1972 » Tue Jun 19, 2012 5:49 am

Szia Ja Du! Nagyon köszönöm a 6. részt! :-)

Ji-hye

Postby Ji-hye » Thu Jun 21, 2012 9:44 pm

Köszönöm a 6.részt!

Ja Du

Postby Ja Du » Mon Jun 25, 2012 5:57 pm

Nagyon szívesen! Nemsokára jövök a 7. résszel! :)

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Jun 26, 2012 9:32 am

Kedves Ja Du!!!
Nagyon szépen köszönöm a részeket.

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Jun 26, 2012 10:14 am

Szia Kedves Ja Du !!! Lehetne egy kérésem, a részeket fel lehetne ide tölteni? Nagyon meg köszönöm.

Ja Du

Postby Ja Du » Tue Jun 26, 2012 11:54 am

Jó szórakozást az ígért 7. részhez is.
Már tegnap este terveztem az csatolását, de sajnos nem volt netünk, egészen mostanáig. Ilyen már régen volt...
De a lényeg, hogy itt van! :)

Ja Du

Postby Ja Du » Tue Jun 26, 2012 11:58 am

Kedves Vercsike!

Majd elfelejtettem, feltesszük a sorozatot valamilyen módon, ehhez yeva jobban ért. Majd segít nekünk :) És te is le tudod majd tölteni.

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Jun 26, 2012 12:10 pm

Kedves Ja Du!!!
Nagyon szépen köszönöm a 7.rész feliratát.Hálásan köszönöm yevának a feltöltést.Szép napot nektek.

Summi

Postby Summi » Tue Jun 26, 2012 12:57 pm

Szia Ja Du :)
Nagyon köszönöm az újabb feliratodat :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Jun 27, 2012 6:04 am

Szia Vercsike! :)

Ja Du megígérte... tehát itt vannak a részek, amit - bár bizonyára mindenki tudja, de azért hátha van, aki mégse, aki új, ezért elmondom - 50x lehet letölteni 7 napon belül. :)

1- rész: http://s3.toldacuccot.hu/letoltes?sid=1 ... ch.E01.avi
2-3: http://s3.toldacuccot.hu/letoltes?sid=c ... 0c1a526721
4-5: http://s1.toldacuccot.hu/letoltes?sid=6 ... 3275e1e268
6-7: http://s1.toldacuccot.hu/letoltes?sid=6 ... db76fbc3fb

Egyelőre ez a hét rész, majd jövök a többivel is. :)

Szép napot! :)
Last edited by yeva0814 on Sun Aug 05, 2012 8:37 pm, edited 1 time in total.

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed Jun 27, 2012 7:07 am

Szia yeva0814!!! Hálásan köszönöm neked a feltöltést.

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed Jun 27, 2012 7:07 am

Kedves Ja Du!!!
Nagyon szépen köszönöm.

Return to “Subtitles”