Baker King, Kim Tak Gu [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
maybestrawberry

Baker King, Kim Tak Gu [Hungarian Subs] (Complete)

Postby maybestrawberry » Sun Mar 11, 2012 8:10 pm

BAKER KING, KIM TAK GU / Pékkirály, Kim Tak Gu

Image

Sziasztok! A Dream CoffeeHouse egyik új projektjével jelentkezem, a már fent említett Baker King, Kim Tak Gu-val. :-)
Magam is tudom, hogy ezt a doramát már elkezdte valaki, azonban megkértek rá, hogy fordítsam le a saját verziómra, és úgy gondoltam, megosztom veletek is. A Flower Boy Ramyun Shop során szerintem megismertétek már a tempómat, és most is már előre dolgozom, a sorozat első jónéhány része már készen van.

Kim Tak Gu egy gazdag család Elnök urának és a család cselédjének a gyermeke. A család már régóta vágyott egy örökösre, azonban a feleség sorra csak lányokat szült. Egy jövendőmondó azt mondta, a család asszonya és az Elnök úr között soha nem lesz vérköteles fiú, csak ha másik férfival próbálkoznak. Azonban még előtte az Elnök úrnak mástól lesz gyermeke…
Amikor a gyerekek 12 évesek lesznek, Tak Gu és az anyja Szöulba utaznak, hogy az anyja rábízza a családra gyermekét. Azonban a család asszonya és annak szeretője gonosz terveket szőnek a háttérben, mialatt Tak Gu esetlenül próbál beilleszkedni új környezetébe. De sajnos nem sok ideje lesz beilleszkedni, mert idővel a sors újabb helyekre sodorja el őt, és anyjától is különválasztják őt.
12 év múlva Kim Tak Gu és Gu Ma Jun, a család asszonyának gyermeke újból találkoznak egy incheoni pékségben. Míg az egyikük tudja, hogy milyen múltbéli kapcsolat van kettőjük között, addig a másik még csak nem is sejti, hiszen Ma Jun álnévvel dolgozik a pékségben.
Vajon melyikük lesz a Geosung Ételek örököse és melyiküknek sikerül maga mellett tartania a mindkettőjük által szeretett Shin Yu Kyung nevű lányt?

A feliratokból hardsubos verziót egyelőre nem tervezek készíteni. Megkérnék mindenkit, hogy ne használjátok az én felirataimat online népszerűsítésre, mert aki meg akarja nézni a sorozatot magyarul, találni fog helyet és időt arra, hogy le tudja tölteni őket a saját számítógépére. Én dolgoztam meg érte, és igazságtalannak tartom, ha mások a sajátjukénak titulálva feltöltik őket. Ráadásul a statisztikámnak lőttek, ha más forráson is nézhető a dorama. Köszönöm.

A felirathoz tartozó videók letölthetőek EZEN az oldalon, továbbá itt is, a D-Addicts torrent részlegén [itt King of Baking címmel szerepel].

Jó szórakozást kívánok a sorozathoz! :lol

A feliratokat Kyrie ellenőrizte, nagyon szépen köszönöm a munkáját. :heart:
Attachments
Baker King, Kim Tak Gu 26-30 Final [DCH].zip
(96.11 KiB) Downloaded 1914 times
Baker King, Kim Tak Gu 23 [DCH].srt
(42.35 KiB) Downloaded 1104 times
Baker King, Kim Tak Gu 24 [DCH].srt
(41.04 KiB) Downloaded 1073 times
Baker King, Kim Tak Gu 25 [DCH].srt
(44.95 KiB) Downloaded 1116 times
Baker King, Kim Tak Gu 17 [DCH].srt
(45.13 KiB) Downloaded 1060 times
Baker King, Kim Tak Gu 18 [DCH].srt
(43.56 KiB) Downloaded 1045 times
Baker King, Kim Tak Gu 19 [DCH].srt
(46.93 KiB) Downloaded 1082 times
Baker King, Kim Tak Gu 20 [DCH].srt
(45.88 KiB) Downloaded 1073 times
Baker King, Kim Tak Gu 21 [DCH].srt
(42.7 KiB) Downloaded 1075 times
Baker King, Kim Tak Gu 22 [DCH].srt
(53.65 KiB) Downloaded 1156 times
Baker King, Kim Tak Gu 11 [DCH].srt
(47.46 KiB) Downloaded 1118 times
Baker King, Kim Tak Gu 12 [DCH].srt
(48.51 KiB) Downloaded 1093 times
Baker King, Kim Tak Gu 13 [DCH].srt
(45.19 KiB) Downloaded 1084 times
Baker King, Kim Tak Gu 14 [DCH].srt
(50.26 KiB) Downloaded 1064 times
Baker King, Kim Tak Gu 15 [DCH].srt
(45.72 KiB) Downloaded 1089 times
Baker King, Kim Tak Gu 16 [DCH].srt
(48.31 KiB) Downloaded 1108 times
Baker King, Kim Tak Gu 07 [DCH].srt
(49.19 KiB) Downloaded 1137 times
Baker King, Kim Tak Gu 08 [DCH].srt
(53.26 KiB) Downloaded 1137 times
Baker King, Kim Tak Gu 09 [DCH].srt
(47.8 KiB) Downloaded 1131 times
Baker King, Kim Tak Gu 10 [DCH].srt
(61.5 KiB) Downloaded 1226 times
Baker King, Kim Tak Gu 06 [DCH].srt
(62.12 KiB) Downloaded 1203 times
Baker King, Kim Tak Gu 05 [DCH].srt
(44.02 KiB) Downloaded 1180 times
Baker King, Kim Tak Gu 04 [DCH].srt
(50.69 KiB) Downloaded 1173 times
Baker King, Kim Tak Gu 03 [DCH].srt
(48.58 KiB) Downloaded 1225 times
Baker King, Kim Tak Gu 02 [DCH].srt
(49.36 KiB) Downloaded 1267 times
Baker King, Kim Tak Gu 01 [DCH].srt
(47.81 KiB) Downloaded 1676 times
Last edited by maybestrawberry on Sun Apr 22, 2012 3:46 pm, edited 14 times in total.
DreamCoffeeHouse.wp
Kész: Flower Boy Ramyun Shop; King of Baking, KTG; Runway Beat; To The Beautiful You, Marry Him If You Dare
Folyamatban: Golden Rainbow

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Mar 11, 2012 8:32 pm

Kedves Maybestrawberry! :)

Őszintén örülök, hogy fordítod ezt a sorozatot.
Az első részt megnéztem még tavaly... valamikor a nyárutóján...:)
Azóta várok a magyar feliratokra...
Türelmes vagyok, szeretettel várom a feliratokat... de ha sok évet kell várni, azt elunom. :wub:
De benned bízom, hogy ezúttal nem így lesz!

Áldott munkát! :)

Szeretettel:
yeva

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Sun Mar 11, 2012 8:47 pm

yeva0814 wrote:Kedves Maybestrawberry! :)

Őszintén örülök, hogy fordítod ezt a sorozatot.
Az első részt megnéztem még tavaly... valamikor a nyárutóján...:)
Azóta várok a magyar feliratokra...
Türelmes vagyok, szeretettel várom a feliratokat... de ha sok évet kell várni, azt elunom. :wub:
De benned bízom, hogy ezúttal nem így lesz!

Áldott munkát! :)

Szeretettel:
yeva

Szia Yeva!
Nagyon szépen köszönöm, igyekszem megfelelni az elvárásoknak :whistling: Előre dolgozom, van a tarsolyomban már egy néhány rész, szóval valószínűleg nem lesznek itt problémák. :lol
Jó kis sorozat, elég magas nézettsége volt neki. Személy szerint én Yoon Shi Yoon miatt vágtam bele akkoriban [hatodik rész végétől lesznek a "felnőtt részek"], a Me Too, Flowerben teljesen levett a lábamról, és muszáj voltam belekezdeni ebbe is. De nem fogsz csalódni benne, az biztos! És bennem sem. :P
Jó szórakozást kívánok hozzá! :wub:
DreamCoffeeHouse.wp

Kész: Flower Boy Ramyun Shop; King of Baking, KTG; Runway Beat; To The Beautiful You, Marry Him If You Dare

paggy

Postby paggy » Sun Mar 11, 2012 9:26 pm

Kedves Maybestrawberry!

Nagyon -nagyon örülök,hogy lefordítod,mert bár én a 15. részig láttam, mégis türelmesen várok Rád.Mindenkinek AJÁNLOM!!!!.Köszönöm,hogy elkezdted!
Üdvözlettel:Paggy

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Mon Mar 12, 2012 12:54 pm

paggy wrote:Kedves Maybestrawberry!

Nagyon -nagyon örülök,hogy lefordítod,mert bár én a 15. részig láttam, mégis türelmesen várok Rád.Mindenkinek AJÁNLOM!!!!.Köszönöm,hogy elkezdted!
Üdvözlettel:Paggy

Szia Paggy!
Mindenképpen szeretném befejezni, szóval igyekszem a részekkel majd, ha egyszer valamibe belelendülök, akkor egész gyorsan haladok, úgy gondolom. :lol
Nagyon szívesen, jó szórakozást kívánok hozzá! :wub:
DreamCoffeeHouse.wp

Summi

Postby Summi » Mon Mar 12, 2012 3:16 pm

Szia maybestrawberry :)

Örülök az új sorozatodnak , hozzászólni nem tudok mert nem láttam még ezt a sorozatot , de a fordításoddal biztosan megnézem , köszönöm az első rész feliratát és a videó linket :D :heart: :clap:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Mon Mar 12, 2012 7:32 pm

Summi wrote:Szia maybestrawberry :)

Örülök az új sorozatodnak , hozzászólni nem tudok mert nem láttam még ezt a sorozatot , de a fordításoddal biztosan megnézem , köszönöm az első rész feliratát és a videó linket :D :heart: :clap:

Szia Summi!
Mindenképpen érdemes belevágnod, nagyon bánom, hogy nem kezdtem el korábban megnézni, mert teljesen lenyűgözött az egész sorozat. :lol

Elhoztam időközben a második részt is, jó szórakozást kívánok hozzá! :wub:
A harmadik nem holnap jön, de sietek vele. :mrgreen:
DreamCoffeeHouse.wp

feboka

Postby feboka » Mon Mar 12, 2012 7:49 pm

Nahát :O, először azt hittem, hogy rosszul látok, bár ez 1-15 részt már én is láttam, de veled most majd újra nézzem. Örülök, hogy neki fogtál, már nagyon régen várjuk ezt a sorozatot is!!! :D :wub: :wub:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Mon Mar 12, 2012 7:54 pm

feboka wrote:Nahát :O, először azt hittem, hogy rosszul látok, bár ez 1-15 részt már én is láttam, de veled most majd újra nézzem. Örülök, hogy neki fogtál, már nagyon régen várjuk ezt a sorozatot is!!! :D :wub: :wub:

Szia Feboka!
Nem-nem, jól látsz. :lol A tempómmal szerintem nagyon problémák nem lesznek, remélhetőleg a minőséggel sem, szóval mindenképpen igyekszem be is fejezni a sorozatot. :wub:
Köszönöm szépen! :heart:
DreamCoffeeHouse.wp

Summi

Postby Summi » Mon Mar 12, 2012 7:59 pm

Szia maybestrawberry :heart:

Annyira jókat írtok , hogy már kíváncsi is vagyok , de még várok pár részt és nézem is.
Nagyon megleptél a 2. résszel , nagyon köszönöm , és a letöltési lehetőséget is mert már a gépen az első rész , most jön a második . :thumleft: :clap:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Mon Mar 12, 2012 8:04 pm

Summi wrote:Szia maybestrawberry :heart:

Annyira jókat írtok , hogy már kíváncsi is vagyok , de még várok pár részt és nézem is.
Nagyon megleptél a 2. résszel , nagyon köszönöm , és a letöltési lehetőséget is mert már a gépen az első rész , most jön a második . :thumleft: :clap:

Szia Summii ~ :wub:

Szerintem is érdemes várni vele legalább addig, amíg maga a "felnőtt rész" be nem jön. Nekem jelenleg addig vannak kész a feliratok, de előre dolgozok a King 2 Hearts miatt, naponta, kétnaponta olyan egy részt tudok csinálni, bár mondjuk ezt a hatot sikerült öt nap alatt, de hát na... :whistling:
Utána kezdődik csak igazán az izgalom, ez az első pár rész még csak a bevezető, szóval meg is értem, hogy nem akarsz még belekezdeni. De előre is jó szórakozást! :wub:
Működnek rendesen a letöltések amúgy? Egy ideig ennél a feltöltőnél tervezek maradni, ezt egész biztonságosnak tartom, és nem hiszem, hogy egyhamar elkezdenének törölgetni. Vagy legalábbis remélem... :unsure:
DreamCoffeeHouse.wp

Summi

Postby Summi » Mon Mar 12, 2012 8:14 pm

maybestrawberry wrote:
Summi wrote:Szia maybestrawberry :heart:

Szia Summii ~ :wub:

Szerintem is érdemes várni vele legalább addig, amíg maga a "felnőtt rész" be nem jön. Nekem jelenleg addig vannak kész a feliratok, de előre dolgozok a King 2 Hearts miatt, naponta, kétnaponta olyan egy részt tudok csinálni, bár mondjuk ezt a hatot sikerült öt nap alatt, de hát na... :whistling:
Utána kezdődik csak igazán az izgalom, ez az első pár rész még csak a bevezető, szóval meg is értem, hogy nem akarsz még belekezdeni. De előre is jó szórakozást! :wub:
Működnek rendesen a letöltések amúgy? Egy ideig ennél a feltöltőnél tervezek maradni, ezt egész biztonságosnak tartom, és nem hiszem, hogy egyhamar elkezdenének törölgetni. Vagy legalábbis remélem... :unsure:

Szépen lejött az első kb 1 óra és kész , szerintem is jó ez az oldal ha pedig megbízható akkor az szuper jó . Köszi mindent és megfogadom a tanácsod várok még . :thumleft:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Mon Mar 12, 2012 8:18 pm

Summi wrote:
Szépen lejött az első kb 1 óra és kész , szerintem is jó ez az oldal ha pedig megbízható akkor az szuper jó . Köszi mindent és megfogadom a tanácsod várok még . :thumleft:

Akkor nem aggódok miatta, köszi!
És szerintem jövőhét végefelé valahogy fent lesz már az a 6 rész, de lehet még hamarabb is. :lol
DreamCoffeeHouse.wp

aisa61

Postby aisa61 » Tue Mar 13, 2012 4:47 pm

Köszönöm az elkészült fordításokat.

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Tue Mar 13, 2012 6:22 pm

aisa61 wrote:Köszönöm az elkészült fordításokat.

Nagyon szívesen, jó szórakozást kívánok hozzá! :wink:

És itt van a harmadik rész. :dance: Azt ígértem nem teszem fel, de úgy döntöttem mégis.
DreamCoffeeHouse.wp

szildor

Postby szildor » Tue Mar 13, 2012 6:45 pm

Szia Maybestrawberry !

Ez tényleg egy nagyon jó sorozat !
Örülök, hogy belekezdtél és gyorsan is haladsz, köszönöm szépen az eddigi feliratokat! :-)

Summi

Postby Summi » Tue Mar 13, 2012 7:19 pm

maybestrawberry wrote:
aisa61 wrote:Köszönöm az elkészült fordításokat.

Nagyon szívesen, jó szórakozást kívánok hozzá! :wink:

És itt van a harmadik rész. :dance: Azt ígértem nem teszem fel, de úgy döntöttem mégis.

Nagyon jól tetted , hogy feltetted a 3. részt :thumleft: nagyon köszönöm :wub:

aisa61

Postby aisa61 » Tue Mar 13, 2012 10:02 pm

Hu ez ám a gyorsaság máris kész a 3.rész!!! :w00t:
Köszönöm :D :D :D

unni2011

Postby unni2011 » Tue Mar 13, 2012 11:06 pm

Szia Kedves Maybestrawberry :wub:

De jó, hogy újból jelentkeztél, még ha nem is azzal, amit terveztél :D Tetszik az ízelítő, tuti, hogy jó lesz :cheers: Az FBRS-ért is odáig voltam , szerintem ezzel is így leszek. :thumright:
Láttam fiatalos kosztümös sorit keresel, az SC az nagyon tetszett :D Vad Lovat nagyon bírtam :P, ha megnézed rájössz miért
Last edited by unni2011 on Thu Mar 15, 2012 9:15 pm, edited 1 time in total.

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Wed Mar 14, 2012 12:40 pm

Nagyon szívesen, jó szórakozást kívánok mindenkinek! :wub:

unni2011 wrote:Szia Kedves Maybestrawberry :wub:

De jó, hogy újból jelentkeztél, még ha nem is azzal, amit terveztél :D Tetszik az ízelítő, tuti, hogy jó lesz :cheers: Az FBRS-ért is odáig voltam , szerintem ezzel is így leszek. :thumright:
Láttam fiatos kosztümös sorit keresel, az SC az nagyon tetszett :D Vad Lovat nagyon bírtam :P, ha megnézed rájössz miért

Szia Unni! :]
A tervezett sajnos nem jött össze, szóval maradok a koreaiaknál, sokkal könnyebb beszerezni is őket, és nincs velük annyi baj. :whistling: A Flower Boy és eközött szerintem annyi különbség van, hogy ugyebár ez mégiscsak majdnem a duplája hosszúságú, így sokkal kiforrottabb maga a történet, és jobban le is tud kötni, nem tudod kivégezni [mint ahogyan én újabban szoktam a 16 részeseket] egy teljes nap alatt, még egy ilyen edzett doramásnak is mint nekem, minimum két teljesen szabad nap kell. :mrgreen: És ugye ha naponta megnézel egy vagy két részt, akkor elég sokáig eltart, és azidő alatt nagyon meg tudod szokni a karaktereket.
Szóval a Flower Boy is nagyon aranyos és könnyed dorama, de ez egy kicsit drámaibb és cselekménydúsabb, mint az. :wink:

Köszi az ajánlást egyébként! Elég sokat kaptam, szóval nem fogok unatkozni a hosszú hétvégén az egyszer biztos. Fordítani is elég sokat tervezek, mert ha egész nap leülök és csinálom és csinálom, akkor olyan napi 2, 2 és fél részt össze tudok hozni.
Elárulom egyébként, hogy azalapján dolgozom, hogy ha felrakok három részt, akkor nekem már itthon hat kész van. Szóval a duplája. A King 2 Hearts miatt igyekszem ennyire. :D

Az SC egyébként azért volt annyira szimpatikus, mert Min Young szívszerelmem, nem csak a City Hunter miatt, előtte is nagyon szerettem már őt. :lol Yoochun is ott van, szóval szerintem elsőre azzal próbálkozom meg, aztán az Iljimae és a Return of Iljimae lesz a soros. :dance:
DreamCoffeeHouse.wp

Min Rin

Postby Min Rin » Wed Mar 14, 2012 7:28 pm

maybestrawberry wrote:
Az SC egyébként azért volt annyira szimpatikus, mert Min Young szívszerelmem, nem csak a City Hunter miatt, előtte is nagyon szerettem már őt. :lol Yoochun is ott van, szóval szerintem elsőre azzal próbálkozom meg, aztán az Iljimae és a Return of Iljimae lesz a soros. :dance:

Szia Maybestrawberry! Nagyon jó sorrendet választottál, egyiket sem bánod meg!
Nagyon köszönöm, hogy fordítod a Baker King-et, bár láttam a 15. részig, de ahogy ismerlek hamar odaérsz. Hát igen, a Flower Boy után ez dráma a javából! Ahogy lenni szokott, szerelmes dráma, de közben akár megtanulhatunk kenyeret sütni! :P :wub: :w00t:

Carmi

Postby Carmi » Thu Mar 15, 2012 9:07 am

Szia, Bogyóka!
Hát, kitetted ezt a sorit is! Akkor ugyanazt a vágtatást várhatjuk tőled, mint az előzőnél. Mert vágtatsz, ha fordítasz. Köszönjük, hogy szeretsz rohanni...
Tegnap belenéztem a King 2 Hearts előzeteseibe.... Nyam-nyam, jöhet! És hogy te csinálod, ez garancia, hogy hamarosan és igazi élvezettel nézhetjük! Azért az érettségire is tanulj, oké?

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Thu Mar 15, 2012 9:26 am

Min Rin, elég válogatós vagyok, de mindenképpen el fogom kezdeni őket. :wub: Sok jót hallottam már róluk, csak azért is! Jó szórakozást a Baker Kinghez azért, igyekszem gyorsan haladni vele. :lol

Carmi wrote:Szia, Bogyóka!
Hát, kitetted ezt a sorit is! Akkor ugyanazt a vágtatást várhatjuk tőled, mint az előzőnél. Mert vágtatsz, ha fordítasz. Köszönjük, hogy szeretsz rohanni...
Tegnap belenéztem a King 2 Hearts előzeteseibe.... Nyam-nyam, jöhet! És hogy te csinálod, ez garancia, hogy hamarosan és igazi élvezettel nézhetjük! Azért az érettségire is tanulj, oké?

Szia Carmi!
A leveledig még nem jutottam el, hogy válaszoljak rá, de ha végzek a mára kiszabott fordítással, akkor pötyögök egy pár sort. :wub:
Valószínűleg igen, bár ez már megszokott szerintem, hogy ha elkezdek valamit, akkor hihetetlen tempóban csinálom azt. :lol Túlságosan is sorozatfüggő vagyok, attól tartok...
Az érettségire még ráérek készülgetni, a másik segítőm készül rá, akivel a Love Buffet volt betervezve, csak aztán dobtuk az ügyet. :unsure:

Időközben megérkeztem a negyedik résszel is, jó szórakozást kívánok hozzá! :mrgreen:
DreamCoffeeHouse.wp

paggy

Postby paggy » Thu Mar 15, 2012 1:15 pm

Köszönöm szépen a fordítást és a letöltési lehetőséget!

Tenshi-chan

Postby Tenshi-chan » Thu Mar 15, 2012 7:23 pm

Köszönöm szépen :) Jónak ígérkezik :)))

unni2011

Postby unni2011 » Thu Mar 15, 2012 9:34 pm

maybestrawberry wrote:Köszi az ajánlást egyébként! Elég sokat kaptam, szóval nem fogok unatkozni a hosszú hétvégén az egyszer biztos. Fordítani is elég sokat tervezek, mert ha egész nap leülök és csinálom és csinálom, akkor olyan napi 2, 2 és fél részt össze tudok hozni.
Elárulom egyébként, hogy azalapján dolgozom, hogy ha felrakok három részt, akkor nekem már itthon hat kész van. Szóval a duplája. A King 2 Hearts miatt igyekszem ennyire. :D

Szia kedves maybestrawberry
Lenne egy kérdésem, mert ma a 4. letöltésénél többször leszakadtam. Az MQ-n van MF link, az is stimmelne a felirathoz?
Egyébként jó híreket írtál az előre dolgozással kapcsolatban.:salut:
A King 2 Hearts-ről nem sokat tudok, találtam egy fotót és szereposztást. :whistling:
Ezt is még az idén tervezed? :cheers:
Jó filmezést neked, jó a sorrended :D Kíváncsi vagyok, hogy tetszenek majd neked :roll
Köszi az újabb feliratot :thumright: :notworthy: :heart:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Thu Mar 15, 2012 9:44 pm

unni2011 wrote:
Szia kedves maybestrawberry
Lenne egy kérdésem, mert ma a 4. letöltésénél többször leszakadtam. Az MQ-n van MF link, az is stimmelne a felirathoz?
Egyébként jó híreket írtál az előre dolgozással kapcsolatban.:salut:
A King 2 Hearts-ről nem sokat tudok, találtam egy fotót és szereposztást. :whistling:
Ezt is még az idén tervezed? :cheers:
Jó filmezést neked, jó a sorrended :D Kíváncsi vagyok, hogy tetszenek majd neked :roll
Köszi az újabb feliratot :thumright: :notworthy: :heart:

Szia Unni!

Igazából onnan most csak a 9. rész van meg, így nem igazán tudom, de mivel az is a Hanrel verziónak az átkódolt változata, így szerintem menni fog vele. :wink:
A King 2 Hearts is idénre van betervezve, majd még meglátom, hogy a Baker King közben vagy után fogok nekilátni, mert jövőhéten fogják vetíteni az első részét. De mindenképpen úgy akarom csinálni, hogy jó legyen nektek is, meg azért nekem is, mert kettőt egyszerre nem könnyű vinni.
Szerintem is elleszek azokkal a történelmi sorozatokkal, majd jelentek, hogy meddig jutottam el. :mrgreen:
Nagyon szívesen és jó szórakozást! :wub:
DreamCoffeeHouse.wp

unni2011

Postby unni2011 » Thu Mar 15, 2012 10:30 pm

maybestrawberry wrote:
De mindenképpen úgy akarom csinálni, hogy jó legyen nektek is, meg azért nekem is, mert kettőt egyszerre nem könnyű vinni.

Ez a mondatod nagyon kedves :wub: Persze, hogy úgy csináld, hogy jusson időd másra is, kikapcsolódásra, :P no meg a tanulásra is, akkor is , ha még messze van az érettségi :pale: A 4. részt beprogramoztam , egy sori letöltését követően majd megnézem stimmel-e, ha nem, akkor jelzem. :thumright:
:notworthy: :heart: :notworthy:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Fri Mar 16, 2012 8:26 pm

unni2011 wrote:Ez a mondatod nagyon kedves :wub: Persze, hogy úgy csináld, hogy jusson időd másra is, kikapcsolódásra, :P no meg a tanulásra is, akkor is , ha még messze van az érettségi :pale: A 4. részt beprogramoztam , egy sori letöltését követően majd megnézem stimmel-e, ha nem, akkor jelzem. :thumright:
:notworthy: :heart: :notworthy:

Igyekszem a lehető legjobban kihozni mindent. :mrgreen: Rendben van, ha lesz vele valami probléma, jelezz!
Időközben feltöltöttem az ötödik részt is, de a videóm még csak most kezdett el feltölteni, szóval még egy 50 perc biztos, mire fel tudom tenni az oldalra. Addig próbálkozzatok meg az itteni torrenttel. :wink: King of Bakingként van feltöltve.
Jó szórakozást kívánok az új részhez! :wub:
DreamCoffeeHouse.wp

Summi

Postby Summi » Fri Mar 16, 2012 8:39 pm

Szia maybestrawberry :D

Torrenttel le jött az összes rész innen a DA-ról , jó ehhez is felirat ? Köszönöm a 4-5 részek feliratát , Te tényleg nagy lendületben vagy :cheers:
És látom tervezed a King 2 Hearts nagyon kíváncsi vagyok rá , de jó lesz nekünk :w00t:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Fri Mar 16, 2012 8:44 pm

Summi wrote:Szia maybestrawberry :D

Torrenttel le jött az összes rész innen a DA-ról , jó ehhez is felirat ? Köszönöm a 4-5 részek feliratát , Te tényleg nagy lendületben vagy :cheers:
És látom tervezed a King 2 Hearts nagyon kíváncsi vagyok rá , de jó lesz nekünk :w00t:

Szia Summi! :mrgreen:
Persze, eredetileg én is innen töltöm a videókat, csak mivel a torrent elég kérdéses azért, a nyolcadik, kilencedik és tizedik részeket amiken az utóbbi két napban dolgoztam, nagyon nagy erőfeszítések árán sikerült leszednem innen. :glare: Ezért töltöm fel őket azért a másik tárhelyre is.
Nagyon szívesen, jó szórakozást kívánok! :mrgreen:
És igen, tervezem, de mivel most elég nagy lendületben csinálom a Baker Kinget, hogy a te szavaiddal éljek, szerintem csak utána fogom elkezdeni. Remélhetőleg minél hamarabb. :lol
DreamCoffeeHouse.wp

unni2011

Postby unni2011 » Sat Mar 17, 2012 7:35 am

maybestrawberry wrote:Szóval a Flower Boy is nagyon aranyos és könnyed dorama, de ez egy kicsit drámaibb és cselekménydúsabb, mint az. :wink:

Ez tényleg így vagy, megnéztem mind az 5 részt. Izgatottan várom a következőt :roll
Egyszerűen nem tudtam abbahagyni :whistling:
A Special részt is letöltöttem, esetleg ennek is tervezed a fordítását? :blink
Köszönöm a munkátokat :thumright: :wub:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Sat Mar 17, 2012 9:41 am

unni2011 wrote:Ez tényleg így vagy, megnéztem mind az 5 részt. Izgatottan várom a következőt :roll
Egyszerűen nem tudtam abbahagyni :whistling:
A Special részt is letöltöttem, esetleg ennek is tervezed a fordítását? :blink
Köszönöm a munkátokat :thumright: :wub:

Ha sikerül hozzá feliratot találnom, akkor örömmel. :mrgreen:
Nagyon szívesen, a következőt most már én is várom, mert ezután jön a felnőtt Tak Gu meg Ma Jun meg a többiek, és innentől indul be igazán a sztori. :lol
Szerintem holnap vagy holnapután fel tudom tenni, igyekszem. :wub:
DreamCoffeeHouse.wp

Tenshi-chan

Postby Tenshi-chan » Sat Mar 17, 2012 6:19 pm

Köszönöm az újabb részt!!! :)

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Sun Mar 18, 2012 11:04 am

Felkerült a hatodik rész is, további jó szórakozást kívánok a sorozathoz! :mrgreen:
DreamCoffeeHouse.wp

Summi

Postby Summi » Sun Mar 18, 2012 12:04 pm

De jó , vártalak........... nagyon köszönöm a 6. részt :heart: :clap:

unni2011

Postby unni2011 » Mon Mar 19, 2012 1:33 am

Kedves Maybestrawberry

Nagyon köszönöm, sajnos most úgy jöttek össze a dolgaim, hogy csak holnap este tudom megnézni :whistling:, pedig mennyire vártam
Szép hetet kívánok szeretettel :heart: :thumright: :dance:

feboka

Postby feboka » Mon Mar 19, 2012 7:52 am

Szokásodhoz híven haladsz mint a villám!! Köszönöm!!! :-) :wub:

jmlnike

Postby jmlnike » Sat Mar 24, 2012 7:18 am

ÁÁÁÁ kösziii egy friss sorozat:):):) alig várom hogy elkezdhessem:)

Melissa1

Postby Melissa1 » Mon Mar 26, 2012 6:40 pm

De jó!!!
Köszönöm szépen, kedves Maybestrawberry!

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Mon Mar 26, 2012 8:36 pm

Sziasztok! :-)

Először is, nagyon szívesen mindenkinek és jó szórakozást kívánok hozzá. :wub:
A mostani sztrájk miatt, amihez én is becsatlakoztam, a következő részek egy kicsit csúszni fognak. Feltehetőleg április 4-én fogom levenni a sztrájkot, akkor, azon a napon egy nagyobb csomagot fogok feltenni ebből a sorozatból. Nálam már 21 rész készen van, a 22.-et kezdtem el nemrég, ezért amikor visszajövök a sztrájkról, akkor nálam már az összes rész készen lesz. Persze ez nem azt jelenti, hogy egyszerre fel fogok tenni 24 részt... :lol Szépen beosztom őket, hogy a King 2 Heartson is kényelmesen tudjak dolgozni közben. :-)
Addig is kitartás! :heart:

Továbbá meg fogom csinálni a Special feliratát is, csak az egy kicsit tartalmasabb és nehezebb munka lesz, mint egy egyszerű rész. :unsure:
DreamCoffeeHouse.wp

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Mar 27, 2012 4:12 am

Szia maybestrawberry!!! Ekkora hírt hallani!!! Még ennyire nem vártam az április 4-két,mint most.Éljen április 4.

Summi

Postby Summi » Tue Mar 27, 2012 4:05 pm

Szia maybestrawberry :)

Türelmesen várom április 4. -ét :wub: :thumleft: :thumleft:

unni2011

Postby unni2011 » Tue Mar 27, 2012 11:32 pm

vercsike1 wrote:Szia maybestrawberry!!! Ekkora hírt hallani!!! Még ennyire nem vártam az április 4-két,mint most.Éljen április 4.

Kedves Vercsike1 Én is így vagyok vele, most más értelmet kap e dátum, régen csak a suli szünet miatt értékeltem :P

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Wed Mar 28, 2012 11:50 am

unni2011 wrote:
vercsike1 wrote:Szia maybestrawberry!!! Ekkora hírt hallani!!! Még ennyire nem vártam az április 4-két,mint most.Éljen április 4.

Kedves Vercsike1 Én is így vagyok vele, most más értelmet kap e dátum, régen csak a suli szünet miatt értékeltem :P

De aranyosak vagytok mindannyian, köszönöm. :wub: 23. részig kész van egyébként jelenleg, hétvégén szerintem végzek vele és utána dolgozgatok a Specialon. :mrgreen:
DreamCoffeeHouse.wp

szmoleage

Postby szmoleage » Thu Mar 29, 2012 7:47 am

Szia maybestrawberry !
Úgy gondolom nagyon sokan várjuk ápr.4-ét,köszönöm a munkádat és reméljük ez a sztrájk hatásos lesz.
Kitartást kívánok neked a munkákhoz,magunknak a várakozáshoz..........

unni2011

Postby unni2011 » Thu Mar 29, 2012 6:09 pm

maybestrawberry wrote:
De aranyosak vagytok mindannyian, köszönöm. :wub: 23. részig kész van egyébként jelenleg, hétvégén szerintem végzek vele és utána dolgozgatok a Specialon. :mrgreen:

Szia kedves Maybestrawberry
Most jutott eszembe, hogy a 23. részt nem tudtam az MQ-ról leszedni, mert sérült az MF link.
Kérdésem az lenne, hogy felteszed- e majd ezt a részt is a blogodra vagy próbálkozzak máshol keresni? :whistling:
Kitartás a Specialishoz is :thumright: :wub:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Thu Mar 29, 2012 6:13 pm

unni2011 wrote:
maybestrawberry wrote:

Szia kedves Maybestrawberry
Most jutott eszembe, hogy a 23. részt nem tudtam az MQ-ról leszedni, mert sérült az MF link.
Kérdésem az lenne, hogy felteszed- e majd ezt a részt is a blogodra vagy próbálkozzak máshol keresni? :whistling:
Kitartás a Specialishoz is :thumright: :wub:

Szia Unni!
Felteszem persze, az egész sorozatot fel fogom tölteni. :mrgreen: De ha gondolod próbálkozz meg itt a torrenteknél, az összes részt innen szedem, meg végül is ebből hála az égnek csak egy verzió van. :lol
Ha nem jön le, akkor jelezz és feltöltöm most előre és elküldöm a linket pm-ben. :wink:
DreamCoffeeHouse.wp

unni2011

Postby unni2011 » Thu Mar 29, 2012 6:42 pm

maybestrawberry wrote:Szia Unni!
Felteszem persze, az egész sorozatot fel fogom tölteni. :mrgreen: De ha gondolod próbálkozz meg itt a torrenteknél, az összes részt innen szedem, meg végül is ebből hála az égnek csak egy verzió van. :lol
Ha nem jön le, akkor jelezz és feltöltöm most előre és elküldöm a linket pm-ben. :wink:

Kedves Maybestrawberry Király vagy! :thumright: Vagy Királylány :wub: /Én csak a régi szlengeket ismerem/
"Csúcs" vagy :D Kedvességed, segítőkészséged határtalan :notworthy:
Köszi :clap:

andingo

Postby andingo » Sun Apr 01, 2012 7:23 am

Szia maybestrawberry!

Köszi a feliratokat, tényleg gyorsan haladsz. Reméljük tényleg eléri célját a sztrájk, hogy végre béke legyen megint. Ápr. 4, már alig várom. Addig is szép napot. : :cheers:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Sun Apr 01, 2012 1:06 pm

Éééés kicsit korábban érkeztem a részekkel, jó szórakozást kívánok! :wub:
DreamCoffeeHouse.wp

Min Rin

Postby Min Rin » Sun Apr 01, 2012 1:23 pm

maybestrawberry wrote:Éééés kicsit korábban érkeztem a részekkel, jó szórakozást kívánok! :wub:

Köszi Maybestrawberry! Ez ugye nem áprilisi tréfa? :cheers: :salut: :wub:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Sun Apr 01, 2012 1:29 pm

Min Rin wrote:Köszi Maybestrawberry! Ez ugye nem áprilisi tréfa? :cheers: :salut: :wub:

Még csak véletlenül sem. :lol Csak én tegnap fejeztem be a sorozatot, mivel ugyebár előre dolgoztam, ezért így kerültek fel most a részek. :-)

Jó szórakozást! :mrgreen:
DreamCoffeeHouse.wp

aisa61

Postby aisa61 » Sun Apr 01, 2012 4:32 pm

maybestrawberry wrote:Éééés kicsit korábban érkeztem a részekkel, jó szórakozást kívánok! :wub:

Hálásak is vagyunk érte, köszönjük!!!!!!!!!! :thumleft: :thumright:

andingo

Postby andingo » Sun Apr 01, 2012 4:43 pm

maybestrawberry!
Nem vagy semmi! Milyen gyorsan 4-e lett.
:thumright: :cheers: :cheers: :cheers: :salut: köszi :mrgreen:

Bria

Postby Bria » Sun Apr 01, 2012 4:49 pm

Köszönöm szépen ezt a kellemes április elsejei meglepetést. Nagy örömet okoztál vele. :w00t: :cheers: :lol

unni2011

Postby unni2011 » Sun Apr 01, 2012 6:07 pm

maybestrawberry wrote:
Min Rin wrote:Köszi Maybestrawberry! Ez ugye nem áprilisi tréfa? :cheers: :salut: :wub:

Még csak véletlenül sem. :lol Csak én tegnap fejeztem be a sorozatot, mivel ugyebár előre dolgoztam, ezért így kerültek fel most a részek. :-)

Jó szórakozást! :mrgreen:

Szia Kedves Maybetrawberry :-)

Micsoda nagy meglepetést okoztál nekünk :cheers: :wub: :roll
Köszi :thumright:

feboka

Postby feboka » Mon Apr 02, 2012 7:20 am

Nagyon nagyon köszönöm!!! Szuper ügyes vagy!!!! :thumleft: :D :wub:

racznemagdi

Postby racznemagdi » Mon Apr 02, 2012 9:40 pm

Kedves maybestrawberry!
Gyors vagy, hálás köszönet!

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Sun Apr 08, 2012 6:22 am

Jó szórakozást kívánok az újabb részekhez, és kellemes húsvéti ünnepeket! :wub:
DreamCoffeeHouse.wp

charmedi

Postby charmedi » Sun Apr 08, 2012 8:30 am

Nagyon szépen köszönöm az új részeket! :) Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok! :)

unni2011

Postby unni2011 » Sun Apr 08, 2012 9:43 am

Szia Kedves Maybestrawberry :-)
Tudtam, hogy a Te nyuszid sem jön üres kézzel :cheers: Nagyon köszönöm:clap: :notworthy:
Kellemes Húsvéti ünnepeket, sok locsolót kívánok szeretettel :wub: A városi lányok el sem tudják képzelni, hogy ez vidéken mit jelenthet :roll A Húsvétot mindig apai nagyszüleimnél töltöttük, a falu apraja, nagyja eljött meglocsolni bennünket, városi lányokat :whistling: A Szagosmüge " kutyafüle" volt hozzánk képest :D Ma már tudom, hogy a fiatalság elixírjével öntöztek meg bennünket :P

feboka

Postby feboka » Sun Apr 08, 2012 10:22 am

Nagyon ügyes volt a "nyuszink" jól tele pakolta a kosarát!!! Köszönöm szépen!! További kellemes ünnepeket!! :P :wub: :wub:

Melissa1

Postby Melissa1 » Sun Apr 08, 2012 12:51 pm

Nahát .... köszönöm a Húsvéti ajándékot! ...., hogy Te milyen kedves nyuszi vagy!!!
További kellemes ünnepeket!!

Bria

Postby Bria » Sun Apr 08, 2012 2:20 pm

Nagyon szépen köszönöm a friss fejezeteket, és hadd kívánjak Kellemes Húsvéti Ünnepeket! :)

jmlnike

Postby jmlnike » Sat Apr 14, 2012 9:43 pm

Wow de gyors vagy:) köszönöm a frisseket

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Sun Apr 15, 2012 6:25 am

Jó szórakozást az újabb részekhez. :wub: Hamarosan jön a folytatás, mint köztudott nálam már maga a sorozat már március 31-e óta készen van, csak azért egyszerre nem szeretném felrakni az összes hátramaradt részt... :mrgreen:

Blogra mindjárt felkerülnek a letöltési lehetőségek. Az első rész jelenleg az oldalon nem elérhető sajnos, de addig D-A-ról illetve AsiaTorrentről le lehet szedni.
DreamCoffeeHouse.wp

Bria

Postby Bria » Sun Apr 15, 2012 7:31 am

Köszönöm szépen az új feliratokat, annyira megszerettem ezt a sorozatot. :D :wub:

feboka

Postby feboka » Sun Apr 15, 2012 7:52 am

Nagyon köszönöm az új "csomagot" !!! :roll :wub: :wub:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Thu Apr 19, 2012 6:28 am

A Dream CoffeeHouse tagfelvételt tart. Választások során egy időzítőt, egy ellenőrzőt és három-négy fordítót tervezünk felvenni a csapatba. Egy új taggal a napokban már bővültünk, aki ellenőrző és időzítő szerepet vállalt nálunk.
A választás egy tíz-tizenöt perces dorama részlet időzítése, angolról való fordítása majd ellenőrzése lesz ebben a sorrendben.
Maga a folyamat szerintem egy hónapba bele fog telni, de a döntésre sajnos már szükség volt, többek között személyes okok miatt és mert én magam vagyok az egyetlen fordító... :lol Meg szeretnék egy kis életet hozni a blog működésébe, és mivel mostanság így is teljesen kaotikus a feliratok fellelése, egy gyors és egyszerre 2-3 sorozattal foglalkozó oldalt szeretnék kifejleszteni.
Jelentkezni itt lehet május elsejéig: KATT, ha nem lesz meg a szükséges létszám akkor a határidőt meghosszabbítom egy héttel.
Kérlek titeket aki szeretne csatlakozni az csak nyugodtan írjon, nem harapunk és mindenkit nagy örömmel fogadunk. Aki pedig tud olyan személyt, aki szerinte jelentkezne, az adja tovább neki a hírt, köszönöm szépen! :wub:
DreamCoffeeHouse.wp

ququcs

Postby ququcs » Thu Apr 19, 2012 3:41 pm

Köszönöm az eddigi fordításokat.
Türelmesen várom a többit. Jó munkát! :notworthy:

paggy

Postby paggy » Thu Apr 19, 2012 5:30 pm

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a fordítást!

unni2011

Postby unni2011 » Thu Apr 19, 2012 8:09 pm

maybestrawberry wrote:A Dream CoffeeHouse tagfelvételt tart.
... többek között személyes okok miatt és mert én magam vagyok az egyetlen fordító... :lol Meg szeretnék egy kis életet hozni a blog működésébe, és mivel mostanság így is teljesen kaotikus a feliratok fellelése, egy gyors és egyszerre 2-3 sorozattal foglalkozó oldalt szeretnék kifejleszteni.

Szia Kedves Maybestrawberry! :-)
Gratulálok az elképzelésedhez :salut: Kívánom, hogy sikerüljön megtalálnod a megfelelő jelentkezőket :whistling: De tudnod kell, hogy a Dream CoffeeHouse eddigi munkáit is nagy élvezettel néztem :thumright: Külön elismerésem azért, hogy előre dolgozol :cheers: Remélem ezt a jó szokásodat megtartod :clap: :wub:

maybestrawberry

Postby maybestrawberry » Sun Apr 22, 2012 4:25 pm

unni2011 wrote:Szia Kedves Maybestrawberry! :-)
Gratulálok az elképzelésedhez :salut: Kívánom, hogy sikerüljön megtalálnod a megfelelő jelentkezőket :whistling: De tudnod kell, hogy a Dream CoffeeHouse eddigi munkáit is nagy élvezettel néztem :thumright: Külön elismerésem azért, hogy előre dolgozol :cheers: Remélem ezt a jó szokásodat megtartod :clap: :wub:

Jelenleg nem merek előre dolgozni, főleg azért mert nincsen időm és mert a tagfelvétel során nem tudom, hogy lenne-e segítségem a választott sorozathoz, amihez eddig egy részem már készen van, majd meglátjuk mi lesz a sorsa... De köszönöm szépen! :)

Feltettem az utolsó részeket is, jó szórakozást kívánok hozzá mindenkinek és köszönjük az eddigi támogatásokat! :wub:
DreamCoffeeHouse.wp

kettyoka

Postby kettyoka » Sun Apr 22, 2012 4:42 pm

Kedves Maybestrawberry!!!!

Te jó ég ,köszönöm az összes részt!
Nagyon jó kis sorozat,alig várom,hogy nézhessem.
Te aztán gyors vagy,mint a rakéta!

Return to “Subtitles”