Temptation of an Angel [Hungarian Subs 4/21)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Cheonsa

Temptation of an Angel [Hungarian Subs 4/21)

Postby Cheonsa » Fri Jan 13, 2012 2:49 pm

Image

A kisértés angyala / A bosszú angyala

Profil:

Eredeti cím: 천사의 유혹 / Cheonsaui Yuhuk
Angol cím(ek): Temptation of an Angel / Angel's Temptation
Műfaja: Melodráma
Írta: Kim Sun Ok
Rendezte: Son Jung Hyun
Részek száma: 21
Sugárzó csatorna: SBS
Sugárzás ideje: 2009.10.12 - 2009.12.22.

Szereplők:

Han Sang Jin - Shin Hyun Woo (előtte)
Bae Soo Bin - Shin Hyun Woo (utána) / Ahn Jae Sung
Lee So Yeon - Joo Ah Ran
Jin Tae Hyun - Nam Joo Seung
Hong Soo Hyun - Yoon Jae Hee
Park Ha Young - Jae Hee (gyerek)

Tartalom:

Joo Ah Ran szülei meghaltak egy balesetben, amikor a lány még kicsi volt. A balesetért Ah Ran a gyár főnökét, Hyun Woo apját okolja, s felnőve elhatározza bosszút áll rajta és egész családján. Első lépésként elcsábítja ellensége fiát, és hozzá megy feleségül, majd különböző praktikákkal folytatja a rombolást. Hyun Woo szinte bálványozza a feleségét, de iszonyú haragra gerjed, amikor felfedezi Ah Ran hűtlenségét. Hazafelé veszekednek a kocsiban, s így balesetet szenvednek. Ah Rannak semmi baja nem esik, de Hyun Woot halottnak hiszi, ezért elmenekül, tettére így nem derül fény. Hyun Woo azonban nem hal meg. Plasztikai műtéttel és egy csomó tornával teljesen megváltozva tér vissza, hogy bosszút álljon.
Megj: Az 1. rész után az a véleményünk mindkettőnknek, hogy nagyon szuper dorama. Izgalmas, jók a szereplők és a történet is el van találva. Kíváncsi vagyok rá, milyen lesz a folytatás. Eddig szerelem első látásra.

Előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=s1lvxB6bnuM&feature=related

http://cheonsa.gportal.hu
A videókat az oldalunkról tölthetitek le.
Attachments
Temptation of an Angel Ep04.srt
4. rész
(64.02 KiB) Downloaded 499 times
Temptation of an Angel Ep03.srt
3. rész
(60.66 KiB) Downloaded 486 times
Temptation of an Angel Ep02.srt
2. rész
(55.68 KiB) Downloaded 471 times
Temptation of an Angel Ep01.srt
1. rész
(57.51 KiB) Downloaded 527 times
Last edited by Cheonsa on Sun Jan 29, 2012 8:03 pm, edited 7 times in total.

rytus6

Postby rytus6 » Fri Jan 13, 2012 3:01 pm

Kedves Cheonsa!

Annyira örülök, hogy elkezdted ezt a sorozatot, már régóta szemeztem vele. Bae Soo Bin-t a Brilliant Legacy óta imádom. Image
Kitartást a fordításhoz!! FIGHTING Image

csiffy

Postby csiffy » Fri Jan 13, 2012 3:04 pm

Sziasztok!

Nem hiszem el, hogy fordítva lesz ez is!
Imádom! Lee So Yeon játéka Isteni, engem annak idején nagyon megragadott. Végig izgalmas és érdekes volt, olyan befejezéssel...
Angolul is imádtam, magyarul nyilván még jobb lesz, feltétlen újranézem.

Köszönöm!

Cheonsa

Postby Cheonsa » Fri Jan 13, 2012 3:19 pm

Sziasztok!

Nagyon szívesen. Örülök, ha örömöt szerezhetek. Remélem a fordítással meg lesztek elégedve. Ha bármi hibát találtok benne, kérlek szóljatok. Mindenkinek jó szórakozást az 1. részhez.
Cheonsa

Kim Moon Ae

Postby Kim Moon Ae » Fri Jan 13, 2012 3:34 pm

Úristeen! :w00t: Köszönöm, hogy fordítjátok, Bae Soo Bin :wub: doramáit (amiket eddig láttam), mindet imádtam. Szerintem ezzel is így lesz! :) Köszönöm, Cheonsa Fansub! :D
Image

ancsa1031

Postby ancsa1031 » Fri Jan 13, 2012 3:42 pm

Cheonsa!
Állandó vendég leszek nálad!!
Bae Soo Bin:) magáért beszél:) láttam egy pár arcát. Kíváncsi vagyok!
Sok szabadidőt, kedvet kívánok a fordításhoz.. Köszönöm, hogy megnézhetem. :salut: :cheers: :lol

Evenik

Postby Evenik » Fri Jan 13, 2012 4:33 pm

Szia Cheonsa! :-)

Nahát, szilveszterkor a SBS díjátadója kapcsán pont eszembe is jutott ez a sorozat, ugyanis két fontos szereplője, Lee So Yeon és Jin Tae Hyun is díjat kapott aznap. :mrgreen:

De a lényeg, nagyon szépen köszönöm a fordítást; végre így majd kiírhatom dvd-re. :cheers: Nekem nagyon tetszett ez a sorozat, nagyon izgalmas volt,
bár a legvégét azért máshogy képzeltem el. :-) Egy biztos, Lee So Yeon itt is nagyot alakított, akárcsak a Dong Yi-ben. :thumleft:

Jó munkát és sok kellemes percet kívánok neked a fordításhoz. :wub:

Evenik
Image
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Jan 13, 2012 5:43 pm

Szia Cheonsa! Hálásan köszönöm,hogy fordítod,és persze a feliratot is.

szokola

Postby szokola » Fri Jan 13, 2012 6:14 pm

Húúúú! :w00t:
Az előzetes alapján nagyon jó! Köszönöm, hogy lefordítjátok.

jmlnike

Postby jmlnike » Fri Jan 13, 2012 6:17 pm

Köszi az első részt:D:D:D:D:D

Cheonsa

Postby Cheonsa » Fri Jan 13, 2012 6:28 pm

Mindenkinek nagyon szívesen. :) :)
Remélem meg lesztek velünk elégedve. :-)

Cheonsa

Postby Cheonsa » Fri Jan 13, 2012 6:30 pm

Ja és köszönöm a sok biztatást. :wub:

Wildfell

Postby Wildfell » Fri Jan 13, 2012 7:21 pm

Sziasztok
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, mint filmnéző. :)) A 49.day-ből a kedvenc pasikám van benne. :PP Megkérdezhetem, h a hozzá való filmet honnan szedhetném le? MyAC.-ról?? Előre is köszönöm a választ. :) Jajj és köszönöm a feliratot is! :)

Cheonsa

Postby Cheonsa » Fri Jan 13, 2012 7:34 pm

A videókat az oldalunkról szedheted le.
És szívesen. :)

Wildfell

Postby Wildfell » Fri Jan 13, 2012 7:36 pm

Már szedem is!!! Komawo!!! :)

paggy

Postby paggy » Fri Jan 13, 2012 8:40 pm

Kedves Cheonsa!

Köszönet a fordításért,nagyon örülök!

ÉS Kedves Mindenki!
Nyílik a Koreai Kulturális Központ.Már van honlapjuk és lehet jelentkezni nyelvtanfolyamra.

Shiya

Postby Shiya » Fri Jan 13, 2012 9:02 pm

Kedves Cheonsa!

Köszönöm szépen a feliratot!
A leírás alapján nagyon ígéretes. Pár részt összegyűjtök, aztán majd neki állok. Kitartást hozzá! :)

jmlnike

Postby jmlnike » Fri Jan 13, 2012 11:48 pm

paggy wrote:Kedves Cheonsa!

Köszönet a fordításért,nagyon örülök!

ÉS Kedves Mindenki!
Nyílik a Koreai Kulturális Központ.Már van honlapjuk és lehet jelentkezni nyelvtanfolyamra.

WOW!!! Akarok akarok akarok:D csak kár, hogy annyi nyelvérzékem van, mint egy döglött tyúknak.:P

Cheonsa

Postby Cheonsa » Sun Jan 15, 2012 12:09 pm

Sziasztok!

Hétvégén kicsit több időnk volt, ennek eredményeként elkészültünk a 2. résszel is.
Fogadjátok sok szeretettel és jó szórakozást hozzá.
Egyre jobb az a dorama. Remélem végig ilyen pörgős lesz. :)

Tök jó lenne arra a nyelvtanfolyamra járni, de sajnos mivel mi nem Pesten lakunk így maradunk az online nyelvtanulásnál. :) :)

csiffy

Postby csiffy » Sun Jan 15, 2012 1:36 pm

Szia!

Köszi a 2. részt, remekül haladtok!
Szegény Hyun Woo, szomorú ez a második rész, nem mintha a hátralévők vidámak lennének. De végig pörgős lesz! :)

paNNe

Postby paNNe » Sun Jan 15, 2012 6:01 pm

Későbbre terveztem, hogy elkezdem nézni, de az előzetesnek linkelt videó után kedvet kaptam szóval megvan az esti programom. Köszönöm szépen! :)

Cheonsa

Postby Cheonsa » Sun Jan 15, 2012 6:42 pm

A 2. részben volt pár apró hiba amit gyorsan kijavítottam és feltettem az új feliratot.

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Jan 15, 2012 7:09 pm

Szia Cheonsa! Hálásan köszönöm a 2.részt

paggy

Postby paggy » Sun Jan 15, 2012 10:46 pm

Nagyon köszönöm a 2. rész fordítását.Izgalmas !!!!

Cheonsa

Postby Cheonsa » Mon Jan 23, 2012 11:16 am

Sziasztok!

Bocsika, hogy a 3. részre ilyen sokat kell várnotok, de a megauploados botrány miatt újra kell tennünk minden projektet.
Már kész vagyunk vele és 1x már át is néztem, de ma ha hazajöttem suliból, ami olyan 8 körül lesz, még1x szeretném átnézni és ha kész még az este folyamán fel tudnámi tenni ide is és az oldalunkra is. Szóval már csak egy icicpici türelmet kérnék.
Köszike :)

Cheonsa

Postby Cheonsa » Mon Jan 23, 2012 10:00 pm

Sziasztok!

Végre meghoztuk a Temptation of an Angel 3. részét. Bocsika, hogy ez egy kicsit tovább tartott.
Az összes Temptation of an Angel így most cserélve van és a Road No. 1. feliratai is. Az avik is hamarosan cserélve lesznek az oldalunkon.
Most pedig jó szórakozást a 3. részhez. Egyre izgibb. :-)

Kim Moon Ae

Postby Kim Moon Ae » Tue Jan 24, 2012 7:47 am

Köszi, Cheonsa! :)

Úgy veszem észre, egyre izgalmasabb a dorama, hátha ebben a részben már "felbukkan" Bae Soo Bin. :D
Egyébként sosem értettem az ilyen bosszúkat, hogy beházasodnak a családba, megszerettetik magukat mindenkivel, és utána jön a nagy durranás - a bosszú. Elég lenne egy stukkerral odamenni a főnökhöz, és el van intézve a dolog... :D A koreaiak mindig mindent túlbonyolítanak. :lol
Image

Min Rin

Postby Min Rin » Tue Jan 24, 2012 8:50 am

Kim Moon Ae wrote:Köszi, Cheonsa! :)

Úgy veszem észre, egyre izgalmasabb a dorama, hátha ebben a részben már "felbukkan" Bae Soo Bin. :D
Egyébként sosem értettem az ilyen bosszúkat, hogy beházasodnak a családba, megszerettetik magukat mindenkivel, és utána jön a nagy durranás - a bosszú. Elég lenne egy stukkerral odamenni a főnökhöz, és el van intézve a dolog... :D A koreaiak mindig mindent túlbonyolítanak. :lol

Ha lelövi, akkor ő mehet a börtönbe, még Koreában is. Általában ahogy ebben a filmben is van úgy akarnak bosszút állni, hogy anyagilag tönkre teszik a családot, így próbálnak igazságot szolgáltatni. Ha csak lelőné, akkor hol lennének ezek a sorozatok? Így viszont olyan csavarok vannak, hogy csak lesünk! :mrgreen: :wub: :D

bajeva

Postby bajeva » Tue Jan 24, 2012 9:47 am

köszönöm a 3. részt.

Kim Moon Ae

Postby Kim Moon Ae » Tue Jan 24, 2012 9:50 am

Min Rin wrote:
Kim Moon Ae wrote:Köszi, Cheonsa! :)

Ha lelövi, akkor ő mehet a börtönbe, még Koreában is. Általában ahogy ebben a filmben is van úgy akarnak bosszút állni, hogy anyagilag tönkre teszik a családot, így próbálnak igazságot szolgáltatni. Ha csak lelőné, akkor hol lennének ezek a sorozatok? Így viszont olyan csavarok vannak, hogy csak lesünk! :mrgreen: :wub: :D

Tudom, hogy akkor az egész történet úgy 10 perc lenne a 21 rész helyett, csak valahogy nem tudom elképzelni, hogy ha engem ennyire fűtene a bosszúvágy, akkor évekig tervezgetnék, beházasodnék az ellenség családjába, megszerettetném magam mindenkivel (hogy majd a végén én is beleszeressek a másikba - tipikus...) és hogy majd csak ezután jöjjön a nagy csavar, az igazi bosszú... Nekem ez túl hosszú és komplikált, rengeteg a buktató, bármelyik pillanatban lelepleződhet a cselszövő... szóval inkább akkor elkapom egy sötét sikátorban, rá a revolver, lövök, majd az ásóval a kezemben elindulok haza, a hátamon a hullászsákkal. :D
Mondjuk most eléggé őrültnek nézhettek, de nekem ez tünik logikusabbnak. :)
Image

Cheonsa

Postby Cheonsa » Tue Jan 24, 2012 10:46 am

Sziasztok!
Kim Moon Ae, sajnos még várnod kell Bae Soo Bin-re egy kicsikét. De igen egyre izgalmasabb a történet és egyre jobban utálom is és szeretem is Ah Ran-t benne. Utálom amiért ennyire a bosszúvágy hajtja, de imádom magát a szinésznőt hisz fantasztikusan játszik.
De a kedvencem a nővérke, aki még nem tudom biztosan de sztem ő Ah Ran húga, majd kiedrül valóban ő e az. Olyan kis aranyos.
Rátérve arra amit beszélgettetek, hogy egyszerűbb lenne ha lelőné azt akit hibáztat a szülei haláláért, lehet hogy tényleg egyszerűbb lenne, mivel így nem lenne az hogy esetleg túlságosan megszereti a családot és a végén már a szeretet felülkerekedik a bosszún. De mi van, ha mégsem mondjuk az az illető a bűnös akire ő gondol? Mi van ha más a felelős? De mi van ha erre már csak akkor jönne rá, mikor megölte? És azzal hogy megöli, mennyivel lenne jobb? Na ezek a kérdések nagyon foglalkoztatnának. Egy kis eszmecsere jöhet ezzel kapcsolatban. :-)

Kim Moon Ae

Postby Kim Moon Ae » Tue Jan 24, 2012 11:07 am

Jaj, most néztem meg a 3. részt (most töltötte le). Istenem de aranyos a nővérke... :) [Ah Ran húga??? Hogy lehetnek ennyire másak, amikor egyazon méhben fogantattak???] Kár hogy nem főszereplő, így a végén esélye sincs összejönnie Hyun Woo-val... :(

Az eszmecseréről:
Érdekes dolgot vetettél fel (netán ez lesz a végén? hogy nem is az a bűnös akit gondoltunk, hogy az?), de mivel Ah Ran fejében ez meg sem fordult, így nem hiszem, hogy ezért került közelebb a családhoz. Miután megölte az általa gyanúsított embert, szerintem hirtelen rádöbbenne, milyen üres is az élete. Kiskorától kezdve a bosszúvágy hajtotta, szinte nem is törődött mással, és 25 év tervezgetés és számítgatás után rájönne, mennyi mindent kihagyott az életéből, csakis azért, hogy megölhesse az apja gyilkosát. Eleinte megpróbálná azt a látszatot kelteni, hogy most már boldog, de belül szerintem ha nem is szomorú, de üres lenne. Meg lehet, nem is tudna élni a tudattal, hogy gyilkos (bár kitudja?), és beleőrülne. Szerintem.
Miután megölte, de nem a tettest? Ebbe mindenképp beleőrülne. Az életét arra tette fel, hogy végezzen egy emberrel, és miután sikerült neki, az élet hátba döfi a ténnyel, hogy rossz embert nyírt ki? Lehet hogy túl drámásítom, de még azt is el bírom képzelni, hogy ezután öngyilkos lenne...

Egyébként ha elveszett a húga, akkor miért nem keresi? Mondja, hogy mindenért Hyun Woo apja a felelős, de semmit nem tesz annak érdekében, hogy megkeresse a húgát. Egy kicsit képmutatónak tartom. Meg mi ez a felfogás, hogy mindenki más bűnös, aki jobban élt nála? Ez kicsit durva. Ennyi erővel egy afrikai éhező gyerek lemészárolhatná az egész világot, mert mindenki jobban él nála, de mégsem teszi. Most ezért kell "bűnhődnie" Hyun Woo-nak? Szegény... :(

Tényleg nagyon jól játszik a színésznő, de eddig én csak utálni tudom, mert olyan jól játssza a karakterét. A sógort (aki felvette azt az erős csajt) meg nagyon bírom. Remélem rájön az igazságra.
Image

Cheonsa

Postby Cheonsa » Tue Jan 24, 2012 1:47 pm

Én azért reménykedem, hogy a nővérke összejön majd Hyun Woo-val, mert sztem már most szerelmes belé.
Az eszmecseréhez annyit, hogy mivel már láttad a 3. részt tudod, hogy nem volt bátorsága a gyilkoláshoz, hisz a magatehetetlen Hyun Woot sem képes megülni ott és akkor, pedig lehetősége volna rá, Így az a véleményem, bármennyire is hajtja a bosszúvágy, igazából gyilkolni nem lenne képes. Illetve eddig nem. Mondjuk nem tudom mi lesz a későbbiekben. De tény ami tény, nagyon izgalmas egy sorozat. Remélem minden egyes része ilyen lesz a végéig. Akkor tuti nem fogunk unatkozni.
A sógorka nekem is szimpatikus nagyon is. Remélem nem esik majd semmilyen baja, amiért nyomozgat egy kicsit Ah Ran után.
Na most meek, belekezdek a 4. rész fordításába, mert annyira jó, hogy ezt le kell fordítani, minél hamarabb.
Pedig most a Road No. 1. jönne, de azt majd akk csütörtökön fogom fordítani.
Na puszika.. :-)

Kim Moon Ae

Postby Kim Moon Ae » Tue Jan 24, 2012 3:38 pm

Hát, ahogy beszélt az előző részekben a "hosszúlábú apu"-ról, meg amit láttam az előzetesben, nagy rá a valószínűség, hogy megeshet, hogy vannak efféle érzései... :D
Igen, én is így gondolom, hogy nem igazán gyilkolna, de engedtem a feltételezésnek, hogy ha mégis megtenné...
A sógor meg szerintem azzal a lánnyal fog összejönni, akit el akart tüntetni Ah Ran. Aki ott dolgozik az üzletében (remélem nem enged Ah Rannak, és továbbra is marad. :D)
Örülök, hogy elkezded a 4. részt fordítani, mert már direkt letöltöttem azt a részt is, de eddig nem vitt rá a lélek, hogy megnézzem angolul... Majd csak a ti fordításotokban! :) A Road No. 1. is érdekes, kb. két hete belekezdtem (4. részig jutottam), de inkább szüneteltetem, mivel már annyi doramába belekezdtem, meg közben fordítanom is kéne, meg igazából bele kéne húznom a tanulásba is... szóval időhiányra hivatkozva felfüggesztettem a nézését... :( Majd talán nyáron sort kerítek rá. :D

--- edit ---
Kiraktam az oldalra a linketeket, de nem találtam egy banner képet sem az oldalatokon... :( És mivel új a gépem, nincs raja photoshop vagy más profibb program, így painten összevágtam egyet a Cheonsa fansubhoz. Ez csak átmeneti, de nagy örömmel töltene el a dolog, hogy ha tudnátok adni egy bannerképet... *reménnyeltelvenéz*
Image

Cheonsa

Postby Cheonsa » Tue Jan 24, 2012 8:03 pm

Nekem is az a véleményem hogy a sógorka összejön majd azzal a csajjal.
Mondjuk én is összejönnék a sógorkával szívesen. :-)
Köszike, én is kirakom majd a linket nemsokára. Egyénként szuper az a banner kép, maradhat az nyugodtan. :)

Cheonsa

Postby Cheonsa » Sun Jan 29, 2012 8:04 pm

Sziasztok!

Elkészültünk a Temptation of an Angel 4. részével. Tudom nem a leggyorsabban haladunk vele, ezért elnézést is kérek. Sajnos nem túl sok időnk van, de ami időnk van azt próbáljuk fordítással is tölteni. Sajnos a Road No. 1.-hoz nem találok normális avit, így az egy kicsit még késni fog, így most ezzel a projektel tudunk leginkább foglalkozni.

Na, de jó szórakozást ehhez a részhez is.

Evenik

Postby Evenik » Sun Jan 29, 2012 8:17 pm

Szia Cheonsa! :-)

Szerintem nagyon jól haladtok vele. :thumleft: Köszönöm szépen az új részeket. :cheers:
Image

~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

Bria

Postby Bria » Sun Jan 29, 2012 8:20 pm

Nagyon gyorsak vagytok, köszönöm szépen az újabb feliratot! :D

Kim Moon Ae

Postby Kim Moon Ae » Sun Jan 29, 2012 9:27 pm

Wow, máris itt a negyedik rész! :D Grat! :thumleft:
Holnap első dolgom lesz, leszedni a negyedik részt, és megírni róla egy véleményt! Ma sajnos már nincs rá idő, remélem nem baj! :)

Köszönöm a gyors munkátokat! :cheers:
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Jan 30, 2012 6:49 am

Szia Cheonsa! Hálásan köszönöm a 4.rész feliratát.

csiffy

Postby csiffy » Mon Jan 30, 2012 10:17 am

Köszi a 4. részt is.

szildor

Postby szildor » Mon Jan 30, 2012 10:51 am

Cheonsa wrote:Sziasztok!

Elkészültünk a Temptation of an Angel 4. részével. Tudom nem a leggyorsabban haladunk vele, ezért elnézést is kérek. Sajnos nem túl sok időnk van, de ami időnk van azt próbáljuk fordítással is tölteni. Sajnos a Road No. 1.-hoz nem találok normális avit, így az egy kicsit még késni fog, így most ezzel a projektel tudunk leginkább foglalkozni.

Na, de jó szórakozást ehhez a részhez is.

Kedves Cheonsa
Mindíg nagy örömöt okoz egy-egy újabb felirat megjelenése, nagyon szépen köszönöm a 4. részt, hálás vagyok érte! :cheers:

Road No 1-hez HAN linkek, ha segít
[spoiler]Már több topicba is betettem ezt az oldalt, a RAPID még megbízhatóan működik igaz lassabb, mert egy epizódot részenként kell leszedni, majd összefűzni
http://sharebus.com/index.php?showtopic=483824
Az oldalon regisztrálni kell[/spoiler]

szildor

Postby szildor » Mon Jan 30, 2012 10:55 am

Cheonsa

Bocsi, már nem elérhető az előbbi ajánlat :-(

Cheonsa

Postby Cheonsa » Mon Jan 30, 2012 11:13 am

Mindenkinek nagyon szívesen!
Semmi baj szildor, azért köszike.
Ha valaki találna linket a Roadhoz, megköszönném.
Most készülök suliba, majd holnap nekikezdek az 5. résznek, Bora pedig a 6. résznek.
Addig is ha bárhol hibát találtok, csak szóljatok.
Puszika
Cheonsa

Min Rin

Postby Min Rin » Mon Jan 30, 2012 11:48 am

[quote="Cheonsa"]Mindenkinek nagyon szívesen!
Semmi baj szildor, azért köszike.
Ha valaki találna linket a Roadhoz, megköszönném.
Most készülök suliba, majd holnap nekikezdek az 5. résznek, Bora pedig a 6. résznek.
Addig is ha bárhol hibát találtok, csak szóljatok.
Puszika
Cheonsa[/quote
A Road No.1 rajta van a doramax264-en mediafire letöltési lehetőséggel,

a dramanimedownload.net-en wuploados, 700MB-os normál , és 720-as is van!!!

:cheers: :thumleft:

Cheonsa

Postby Cheonsa » Tue Jan 31, 2012 1:43 pm

Köszönöm Min Rin. El is kezdtem töltögetni. :)

jmlnike

Postby jmlnike » Thu Feb 02, 2012 6:12 pm

Köszönöm a 3-4. részt :D

Kim Moon Ae

Postby Kim Moon Ae » Sat Feb 04, 2012 8:33 am

Nah végre a hétvégén volt időm, így megnéztem a negyedik részt is. Köszönöm a gyors munkátokat! :)

Ah Rant nem tudom, hogy fogom megszeretni a végére, mert eddig eléggé csak a rossz oldalát mutatta meg... miket művel ez a nő??? Yoon nővért is hogy megalázza és leszidja, a sógornál dolgozó volt osztálytársát is átveri, miután hamisan bevádoltatta... Én nem hiszem, hogy megbékélek vele a 20-21. részig, túl sok gonoszságot követett már el... Meg Hyun Woo-t is hagyta, hogy a kerekesszékkel lezúgjon... undorító egy nőszemély, még akkor is, ha Hyun Woo apja miatt haltak meg a szülei, és nyomorban kellett élnie...
De ezen kívül (mármint az Ah Ran szidáson kívül), rájöttem, hogy két kedvenc párosításom van. Az egyik Shin Hyun Woo & Yoon Jae Hee (ők alap, a nővér olyan aranyos, igazán megérdemelnék egymást, kár hogy tuti nem így lesz :S) a másik pedig a sógor és a beosztottja. :D Ők is olyan aranyosak!!! Meg hogy megvédte már a sógort az izomcsávóktól (bár az érdekes volt... nagyon félelmetes lehetett hogy felemel egy súlyzót... o.O :D Azért jobban nézett volna ki, ha bemos egyet nekik. :D)
És örülök, hogy Hyun Woo felébredt, és elkezdett nekilátni a bosszú első lépésének. Hyun Woo - FIGHTING! :)

Várom a következő részt! :) Köszönöm fáradhatatlan munkátokat!
Image

Cheonsa

Postby Cheonsa » Sat Feb 04, 2012 8:56 pm

Sziasztok!

Kim Moon Ae: nekem is ugyanaz a 2 kedvenc párosom és szurkolok is nekik nagyon. Egyébként sztem mind2 páros összefog jönni, bár kitudja. De azért én reménykedem. :)
Ah Rant én sem fogom szeretni sztem, és természetesen alig várom már, hogy Hyun Woo visszatérjen majd a másik személyazonosságában és elkezdődjön az igazi bosszú. :)
Már belekezdtem az 5. részbe, de sajnos ezen a héten annyi tanulnivalóm volt, hogy 100 mondatnál többet még nem tudtam fordítani. De holnap ígérem belehúzok, bár nem hiszem hogy 2-3 napon belül elkészülök vele, de megpróbálom, hiszen már én is várom a folytatást és sztnék nektek is minél hamarabb örömöt szerezni vele. Alig várom már hogy mikor teljesen elkészülök vele, az elejétől a végig meg tudjam nézni újra.
Egyébként mianhae mindenkinek, hogy erre a részre egy kicsit tovább kell várnotok.
És szívesen az eddigi részeket mindenkinek.
Ui: ha valahol hibát találnátok, kérlek szóljatok.
Köszönöm
Cheonsa

csiffy

Postby csiffy » Mon Feb 06, 2012 11:33 am

Sziasztok!
Az én szívem bizony már a vége előtt megesett Ah Ranon annak idején mikor néztem lehet, hogy mert férfiként kicsit máshogy látom a dolgokat, de én a végére nagyon sajnáltam. Habár megértlek titeket, mert a legrosszabb arcát az elején mutatja. Az utolsó rész után megbeszéljük, hogy akkor még mindig nem szeretitek-e.

Cheonsa

Postby Cheonsa » Tue Feb 07, 2012 11:20 am

Na hali mindenkinek!
Ma tudtam már egy kicsit fordítani, és a tanulás után majd délután megint fogok.
Nem győzök elnézést kérni, hogy ilyen lassúak vagyunk most. Amint túl vagyunk ezen a nehéz ídőszakon, igérem extra sebességre kapcsolunk.
Egyébként amit most fordítottam elég izgalmas rész volt, Ah Ran egyre mélyebbre süllyed. Na de majd ha kész lesz, meglátjátok miről is van szó. Addig is puszika
Cheonsa

Cheonsa

Postby Cheonsa » Fri Feb 10, 2012 10:51 am

Sziasztok!

Van egy rossz hírem. Vmi történt a gépemmel tegnap este így most az öcsém gépéről vagyok. De ezt meg nem tudom sokat használni. Apum haverja hétfőn elviszi a gépem megnézni hogy mi a baja. Remélem nem törli le a dolgaimat róla. Főleg nem az angyalosomat. Szurkoljatok, hogy már jövőhéten visszahozza épen. Addig is türelem mindenkinek. Puszi

Wildfell

Postby Wildfell » Fri Feb 10, 2012 11:09 am

ÓÓÓ te szegény! Én meg is őrülnék ha vmi lenne a gépemmel. Kitartást neked!
Igaz én még csak az első részét tudtam megnézni ennek a doramanak, de pont most akartam belemélyedni. De akkor inkább megvárom míg megjavul a géped. :)
Gyors gyógyulást a gépednek és neked addig meg jó pihit! Az is kell néha. :)

jmlnike

Postby jmlnike » Fri Feb 10, 2012 9:12 pm

Rendben türelmesen várunk:) remélem semmi komoly baja a gépednek, főleg a rajta lévő adatoknak(feliratoknak) :D

Cheonsa

Postby Cheonsa » Mon Feb 20, 2012 10:43 am

Sziasztok. Sajnos a gépem még mindig nem jó, teljesen ki vagyok akadve emiatt. Még egy kis türelmet kérnék, amint tudok vmit a gépemről majd írok. Addig is puszi.
Cheonsa

micike4

Postby micike4 » Thu Mar 08, 2012 10:46 pm

Köszi szépen, hogy fordítod ezt a sorozatot! Nekem nagyon tetszik!

szokola

Postby szokola » Thu Mar 15, 2012 6:41 pm

Kedves Cheonsa!
A Doramamajom oldalon olvastam, hogy bezár a fansub oldalad. Nagyon sajnálom, mert nagyon érdekeltek a sorozatok, amit te fordítottál. Remélem egyszer majd újra kezded. Addig is szép napot!

racznemagdi

Postby racznemagdi » Thu Mar 15, 2012 6:44 pm

Cheonsa!
Azt hiszem én is állandó vendég leszek nálad!!
Nagyon szeretem Bae Soo Bin-t, már több filmben is láttam és nem csalódtam.
Örülök, hogy rátaláltam erre a sorozatra és köszönet a fordításért.
Magdi

micike4

Postby micike4 » Sun May 27, 2012 8:17 am

Kedves Cheonsa! Köszönöm, hogy fordítod ezt a sorozatot,de érdeklődni szeretnék, hogy folytatod-e, vagy vége?

csiffy

Postby csiffy » Sun May 27, 2012 10:39 am

micike4 wrote:Kedves Cheonsa! Köszönöm, hogy fordítod ezt a sorozatot,de érdeklődni szeretnék, hogy folytatod-e, vagy vége?

Szia!
Amennyire tudom Cheonsa egyelőre felhagyott a fordítással :cry: és a munkáit is szabad prédává tette, ezt külön kihangsúlyozta. Még az oldalán, a cheonsa.gportal.hun olvastam valamikor, ha jól emlékszem. Ha tévednék elnézést kérek!

Jó lenne, ha valaki folytatná ezt a sorozatot, mert nagyon–nagyon jó, kitűnő színészi alakításokkal. Cheonsa, ha erre jársz jó lenne, ha megerősítenéd amire emlékezni vélek, hogy más is tisztában legyen a helyzettel! Bár a legjobb az lenne, ha te fejeznéd be!

Return to “Subtitles”