Queen of the Game [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
doramaforever

Queen of the Game [Hungarian Subs] (Complete)

Postby doramaforever » Fri Jan 06, 2012 9:26 pm

Image

Cím: 게임의 여왕
Műfaj: Romantikus
Részek száma: 20
Vetítette: SBS
Vetítési időszak:2006. november 18. és 2007. január 28. között

Szereplők:
Kang Eun Seol – Lee Bo Young
Kang Jae Ho (apa) – Han Jin Hee
Sang Su Ja (házvezetőnő) – Yoon Mi Ra
Park Young Sun (Su Ja lánya) – Kim Hee Jung
Lee Shin Jun / Chase – Joo Jin Mo
Han Mi Sook (anya) – Na Young Hee
Lee Suk Gyu (apa) – Lee Suk
Beo Geu Kang (Shin Jun barátja) – Kim Hong Pyo
Park Joo Won – Kim Soo Hyun
Kim Pil Seo – Choi Joon Yong

Történet:
23 évvel ezelőtt Kang Eun Seol apja, Kang Jae Ho tönkretette Lee Shin Jun apját. Emiatt Lee Shin Jun apja öngyilkosságot követett el. 23 évvel később Lee Shin Jun, akit most Chase-kén ismernek, bosszút akar állni az apja haláláért és semmi sem állíthatja meg. Eléri, hogy Kang Eun Seol beleszeressen és így kerüljön közel az apjához. Az élet kiszámíthatatlan és Lee Shin Jun is beleszeret Kang Eun Seolba. Hogy még bonyolultabb legyen a történet, a férfibe Park Joo Won is beleszeret. Egy nap Kang Eun Seol tudomást szerez Lee Shin Jun bosszúterv éről az apja ellen és rájön, hogy őt használta a bosszú megvalósításához…

Magyar felirat: yeva
Orosz felirat: Alliance Fansub
Большое спасибо, что взялись за этот нелегкий труд.

A Dorama Forever Fansub nem járul hozzá a felirat online videóként történő felhasználásához!
Attachments
Queen.of.The.Game.E20.srt
(48.8 KiB) Downloaded 946 times
Queen.of.The.Game.E19.srt
(59.18 KiB) Downloaded 883 times
Queen.of.The.Game.E18.srt
(50.68 KiB) Downloaded 952 times
Queen.of.The.Game.E17.srt
(44.22 KiB) Downloaded 964 times
Queen.of.The.Game.E16.srt
(46.39 KiB) Downloaded 929 times
Queen.of.The.Game.E15.srt
(54.71 KiB) Downloaded 886 times
Queen.of.The.Game.E14.srt
(46.69 KiB) Downloaded 905 times
Queen.of.The.Game.E13.srt
(47.85 KiB) Downloaded 969 times
Queen.of.The.Game.E12_HunSub.rar
Két feliratot tartalmaz :)
(30.55 KiB) Downloaded 948 times
Queen.of.The.Game.E11.srt
(40.99 KiB) Downloaded 936 times
Queen.of.The.Game.E10_HunSub.rar
Két feliratot tartalmaz. A v2-es a dramanimedownload.net-es részhez passzol :)
(24.67 KiB) Downloaded 984 times
Queen.of.The.Game.E09.srt
(45.26 KiB) Downloaded 905 times
Queen.of.The.Game.E08.srt
http://www.asiandramadownloads.com-ra feltöltött részhez passzol :)
(41.27 KiB) Downloaded 949 times
Queen.of.The.Game.E07.srt
(40.59 KiB) Downloaded 959 times
Queen.of.The.Game.E06.srt
(50.96 KiB) Downloaded 951 times
Queen.of.The.Game.E05.srt
(47.84 KiB) Downloaded 961 times
Queen.of.The.Game.E04.srt
(46.34 KiB) Downloaded 952 times
Queen.of.The.Game.E03.srt
(44.39 KiB) Downloaded 962 times
Queen.of.The.Game.E02.srt
(40.88 KiB) Downloaded 980 times
Queen.of.the.Game.E01.srt
(33.76 KiB) Downloaded 1010 times
Last edited by doramaforever on Mon Jan 06, 2014 1:19 pm, edited 24 times in total.

doramaforever

Postby doramaforever » Fri Jan 06, 2012 9:27 pm

Jó szórakozást kívánunk az első részhez :)

Renczy

Postby Renczy » Fri Jan 06, 2012 9:35 pm

Imádlak Éva! :wub:

bajeva

Postby bajeva » Sat Jan 07, 2012 5:34 am

Kedves Eva, Joo Jin Mo miatt biztos, hogy megnézem. Köszönöm a munkádat.

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Jan 07, 2012 6:11 am

Sziasztok doramaforever(Éva)!!! Hálásan köszönöm az új project-ted, és természetesen a feliratot is.Ez a stílus sem áll tőlem távol.Na majd meg látjuk milyen lesz! Az biztos,hogy végig veled leszek.

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Jan 07, 2012 6:16 am

Ja még annyit,hogy tudnál adni egy letöltési linket,köszönöm.

szildor

Postby szildor » Sat Jan 07, 2012 7:26 am

Yeva kedves
Lenyűgöztél! :notworthy:
Máris itt vagy az új projekttel! Látom, felfokozott érzelmekben itt sem lesz hiány.
A koreaiak remekül tudják a feszültséget fokozni, gondolom az ismertető alapján ebben a sorozatban is..
Köszzönöm szépen az első rész feliratát :-)
Veled tartok, nagyon jó sorozatokat választasz!

doramaforever

Postby doramaforever » Sat Jan 07, 2012 7:56 am

vercsike1 wrote:Ja még annyit,hogy tudnál adni egy letöltési linket,köszönöm.

Kedves Vercsike1!

Innen tudod letölteni a sorozatot: http://myac.asia/k-drama-queen-of-the-game-2006/

Éva1972

Postby Éva1972 » Sat Jan 07, 2012 8:03 am

Kedves Éva! :wub:
Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítod ezt a sorozatot is Nekünk! :-) :-) :-) Nagyon örülök a választásodnak! :heart: :heart: :heart: Veled leszek végig! :roll Sok puszi.

jubus

Postby jubus » Sat Jan 07, 2012 10:36 am

Huhh, ez aztán a gyorsaság. :D Köszi az első rész feliratát. Joo Jin Mo-ra kíváncsi vagyok. Kitartást a fordításhoz! :-)

yeva0814

Postby yeva0814 » Sat Jan 07, 2012 1:03 pm

Köszönöm mindenkinek, aki itt van, azt hogy itt van... :) :wub:

Köszönöm a bátorítást, biztatást! Örülök neki, és még jobban motivál... :)

A Joo Jin Mo rajongóknak kedveskedve, fölteszek majd időnként egy-egy fotót a filmbeli megjelenéséről... :)

Image

Image

Az első kép bár kissé sötét, mert épp a napfelkeltét nézik... de azért jó, mert a kreol bőréhez és fekete hajához, nagyon illik az a sötétpiros gallér. :)

A másik meg azért tetszik, mert nagyon jellegzetesen koreai módon - ujjai közt- tartja a pezsgőspoharat... mint ha pálcikát tartana... :) 8)

Éva1972

Postby Éva1972 » Sat Jan 07, 2012 2:43 pm

yeva0814 wrote:Image

Image

Az első kép bár kissé sötét, mert épp a napfelkeltét nézik... de azért jó, mert a kreol bőréhez és fekete hajához, nagyon illik az a sötétpiros gallér. :)

A másik meg azért tetszik, mert nagyon jellegzetesen koreai módon - ujjai közt- tartja a pezsgőspoharat... mint ha pálcikát tartana... :) 8)

Kedves Éva! Nagyon köszönöm a fotókat! Mindkettőn csodaszép! :wub: :wub: :wub: :heart: :heart: :heart:
Bevallom, az ismertetőd elején található fotón lefegyverez a tekintetével! :wub: :roll
Ismét küldtem PM-et. Nem tudom mi lehet a gond.... Remélem ez már eljut hozzád! :-)

Summi

Postby Summi » Sat Jan 07, 2012 3:05 pm

Szia Éva !

Nagyon szépen köszönöm az első részt :)

Wildfell

Postby Wildfell » Sat Jan 07, 2012 3:13 pm

Hohoo, én is nézem veletek majd ezt a doramat is. :) Amint befejezem a Thorn Birds-t, azt még csak most kezdtem el és hűhaaa nagyon-nagyon tetszik. Lehet, h olyan gyorsak lesztek, h mire azt befejezem Ti is befejezitek ezt. :) Mondjuk naponta min. 2t megnézek. :) Jó munkát ehhez és majd csatlakozom. :)

soska3

Postby soska3 » Sat Jan 07, 2012 3:49 pm

Nos, keseregtem, hogy vége a Thorn Birds-nek és máris itt az új sorozat.(Hurrá!!! ) Köszönöm az első részt.

erzsi69

Postby erzsi69 » Sat Jan 07, 2012 5:34 pm

Engem nagyon megfogott az első rész. Tetszik a történet és nem utolsó sorban gyönyörű Új-Zéland :) Bár gondolom nem sokáig élvezzük ennek a tájnak a szépségét :)

Éva1972

Postby Éva1972 » Sun Jan 08, 2012 9:00 am

Évám! Írtam neked PM-et a jancsika weboldalán!

Evenik

Postby Evenik » Sun Jan 08, 2012 9:20 am

Szia Yeva! :-)

Nagyon szépen köszönöm az első részt. :wub: Az este meg is néztem az első részt és nagyon tetszett. :thumleft:

A neveken jókat mosolyogtam (Chase - Dr. House; Eun Seol - Protect the boss). :mrgreen: Egyetértek Erzsivel, nagyon szép helyen forgatták az első részt, kár, hogy már mentek is vissza Koreába, úgy elnézegettem volna még egy kicsit ezt a gyönyörű helyet. :-)

Azért milyen kis szégyentelen a fickó, szegény nő pedig milyen naiv, ilyen gyenge trükknek lazán bedőlt. :-) Kíváncsi leszek, hogy kezeli a helyzetet később. :wink: Nem lesz kellemes majd megtudnia azt a pár dolgot.

Ez a jelenet mindenesetre nagyon tetszett (sok másik mellett persze):

Image
Image
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jan 08, 2012 10:21 am

Sziasztok! :)

Ami Új-Zélandot illeti egyetértünk. Tényleg csodálatos volt ott a nagy hóban...
Olyan aranyosak voltak... :) :wub:

A lány lehet valóban hiszékeny volt ott az első részben, de honnan is sejthette volna, ki az a Chase...

De azt hiszem nem kell őt "féltenünk"... nem hiába lesz a "játék királynője"... :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jan 08, 2012 10:26 am

Éva, kedves!

Én meg itt vártam, a PM-et... :wub: :-)

De nem gond, elolvasom ott is... :)

mormo7

Postby mormo7 » Sun Jan 08, 2012 10:29 am

Kedves Yeva!

Amikor elolvastam az ismertetődet, az első gondatom :"te jó ég, ebből mi lesz?"

Köszönöm, hogy fordítod a sorozatot, és kíváncsian várom a folytatást :lol

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jan 08, 2012 3:58 pm

Kedves Mormo! :)

Nagyon szívesen. Köszönöm a visszajelzést! :)

Én még most, a 2. rész után is azt mondom, ... "mi lesz itt még?"... :unsure: :O

No de majd kiderül...:)

Egyébként szeretném megjegyezni. A topicot nem én nyitom. Nem én írom az ismertetőt, nem én rakom be a képet, a videoklipet, és a feliratokat sem.
Ez mind a Dorama Forever Fansub adminjának, Erzsinek a munkája.:)
Tehát a topic úgymond technikai részével ő foglalkozik, amit nagyon szépen köszönünk neki! :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jan 08, 2012 4:14 pm

Evenik wrote:Szia Yeva! :-)

Nagyon szépen köszönöm az első részt. :wub: Az este meg is néztem az első részt és nagyon tetszett. :thumleft:

A neveken jókat mosolyogtam (Chase - Dr. House; Eun Seol - Protect the boss). :mrgreen: Egyetértek Erzsivel, nagyon szép helyen forgatták az első részt, kár, hogy már mentek is vissza Koreába, úgy elnézegettem volna még egy kicsit ezt a gyönyörű helyet. :-)

Azért milyen kis szégyentelen a fickó, szegény nő pedig milyen naiv, ilyen gyenge trükknek lazán bedőlt. :-) Kíváncsi leszek, hogy kezeli a helyzetet később. :wink: Nem lesz kellemes majd megtudnia azt a pár dolgot.

Ez a jelenet mindenesetre nagyon tetszett (sok másik mellett persze):

Image

Kedves Evenik! :)

Ez a jelenet tényleg nagyon jó volt, és itt volt vége az első résznek, hogy az ember azt hihette, jééé... tényleg ilyen egyszerű... :O

No de persze, hogy nem... :)

Nekem nagyon aranyosak voltak ott fenn a hegycsúcson a nagy hóban... akkor próbáltam arra gondolni: áááá... nem létezik, hogy ezt a gyereket a bosszúvágy vezérli...

Meg amikor mosogattak... az is nagyszerű kis romantikus jelenet volt... persze, hogy a szegény Eun Seol nem is gyanakszik semmire...

De most, hogy már a 2. résszel kész vagyok, látom ám... nem is olyan naiv ő... bár egy jóindulatú ember, nehezen fogja fel, hogy vannak emberek, akik jóknak látszanak ugyan, de mégsem azok... akikről nem tudhatjuk milyen belső indulatok vezérlik...

Örülök, Evenik, hogy ezt a szorzatot nem láttad előre, és így velünk együtt "haladsz"... :)

doramaforever

Postby doramaforever » Sun Jan 08, 2012 6:24 pm

Jó szórakozást kívánunk a 2. részhez :)

FIGYELEM: A felirat utolsó kb. 1,5 perce a myasiancinemas-os videóhoz nem passzol, mert abból hiányzik egy kis rész. Viszont találtam itt is letöltést: http://lets-look.com/index.php?/topic/4 ... -the-game/ Szintén regisztrálós oldal. A videót onnan már sajnos nem tudtam letölteni, mert lejárt a limitem. A rákattintásnál a WithS2 felirathoz illő videót adja be, ebből arra következtettem, hogy ez jó lesz :)

Ami kimaradt, hogy a 2 part-os rawra gondoltam :)

VuVej

Postby VuVej » Sun Jan 08, 2012 7:44 pm

Szia Yeva!

Ismét egy fergeteges sorozatot választottál. Millió köszönet érte. Nagyon tetszett az első két rész. Türelmetlenül várom a folytatást.

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jan 08, 2012 8:33 pm

Szia VuVej! :)

Te már meg is nézted mind a kettőt?
Hát nagyon ügyes vagy.

Bocsi, hogy nem bírom követni a tempód, de ígérem, "továbbra is igyekezni fogok." :wub: :roll :)

Örülök, hogy neked is tetszik. :)

Summi

Postby Summi » Sun Jan 08, 2012 9:01 pm

Szia Éva !
Nagyon köszönöm a 2. részt :)

Evenik

Postby Evenik » Sun Jan 08, 2012 10:38 pm

Igen, így azért jobb lesz, mert bár a The thorn birds-nél is gondolatban együtt haladtam veletek az emlékeim segítségével, de valóban, az mégsem ugyanaz. :-) Hiszen nem emlékeztem már úgy minden részletre (értsd: kimondott szóra). Arckifejezésekre annál inkább. :-)

Na, de akkor térjünk rá erre a sorozatra. :-)

Először is, nagyon szépen köszönöm a feliratot. :wub: Megnéztem a 2. részt is; szerencsére nagyon jól időzítettél. :mrgreen: Egy biztos, ez sem lesz egy unalmas sztori. :-) Joo Jin Mo szemtelenül jól játszik, ha szabad így fogalmaznom. 8) Nagyon jól illik hozzá ez a karakter. :thumleft:

Pár gondolat. Rejtve teszem, hogy ne spoilerezzek. :-)

[spoiler]

Shin Jun nekem egy kicsit fura. :unsure: Teljesen szabadjára engedi az érzelmeit a nő iránt. A bosszúvágynál nem az lenne a legjobb, hogy tiszta fejjel csináljon mindent? Nem csak, hogy hagyja magát „meghódítani”, de még tovább fokozza azzal, hogy a nőt lesi. Egy biztos, ez az első ilyen sorozat, amikor azt látom, hogy rögtön ilyen a „negatív” fél. Bár megvallom, ettől még érdekesebb a helyzet. Főleg, mert később a nő majd teljesen a javára fordíthatja ezt az egyértelmű helyzetet. (Bár gondolom ez így is lesz, a címből kiindulva. :-)) Szegény barátnőt viszont már most sajnálom. Tisztában van a dolgokkal, mégsem tesz ellene semmit.

A másik, ami nekem furcsa az anya-fia kapcsolat. Miért maradt rideg az anyjával szemben? Látszik, mennyire szereti, de mégis elmaradtak a kedves, támogató szavak. Pedig szerintem kellenének, hiszen az anya is ugyanazon ment át, amin ő. Csak ő (mármint az asszony) nem olyan erős…

Igen, a nő valóban nagyon jóindulatú, ez persze jó, de a jóindulatúság nem zárja ki azt, hogy egy kicsit bizalmatlan is legyen. (Ami a mostani részben meg is mutatkozott.) Az élet ilyen. Sok embertől kaphatsz pofont, de attól még te maradhatsz jó ember, csak sokkal óvatosabb leszel utána. Az viszont teljesen érthető a részéről, hogy imádja az apját, és emiatt soha nem gondolna rosszat róla. Mert nem volt miért rosszat gondolnia róla, mivel az apja nem adott neki rá okot soha. Viszont azt nem tudom elképzelni, hogy nem nevelte volna óvatosságra a lányát üzletember lévén.

Na, de a lényeg, kíváncsi vagyok, mit lép a nő erre a hirtelen kitörő vallomásra. :wink:

Az első részben nekem egyébként az a jelenet tetszett a két főszereplő között, amikor a hűtőházban Shin Jun megölelte Eun Seolt. :-) Én akkor éreztem a legtöbb érzelmet a férfi részéről.

[/spoiler]

A rész kapcsán beteszem nektek ezt a képet, jókat mosolyogtam a közös jelenetükön. :-)

Image
Image

csillibilli112

Postby csillibilli112 » Sun Jan 08, 2012 10:47 pm

hmmm hmmm ennyi jó ajánlás :D asszem ez is listás lesz :D köszi a fordítást :D huuu csak gyűlik a listám :O
kitartást a fordításhoz XXX

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Jan 09, 2012 4:02 am

Szia yeva0814!!! Hálásan köszönöm a 2.részt is.És köszönöm Erzsinek is a ráeső munkát.

Éva1972

Postby Éva1972 » Mon Jan 09, 2012 7:07 am

Kedves Éva! :-) Most már nagyon össze kell kapjam magam! Hihetetlen tempót diktálsz :w00t: Nagyon szépen köszönöm a 2. részt! A Thorn Birdsből még 3 részem van hátra, aztán jöhet a Queen. Mit mondjak ott is zajlik az élet! :goggle: :argue:
Erzsinek a technikai részt , Eveniknek a szép képet köszönöm.

A sorozat az am-addiction-ről is leszedhető. Ott regisztrálni kell! :-)

doramaforever

Postby doramaforever » Mon Jan 09, 2012 9:19 am

doramaforever wrote:FIGYELEM: A felirat utolsó kb. 1,5 perce a myasiancinemas-os videóhoz nem passzol, mert abból hiányzik egy kis rész. Viszont találtam itt is letöltést: http://lets-look.com/index.php?/topic/4 ... -the-game/ Szintén regisztrálós oldal. A videót onnan már sajnos nem tudtam letölteni, mert lejárt a limitem. A rákattintásnál a WithS2 felirathoz illő videót adja be, ebből arra következtettem, hogy ez jó lesz :)
Ami kimaradt, hogy a 2 part-os rawra gondoltam :)

Sajnos ez se jött be :(
Sok fajta változat után Yeva ajánlására innen töltöttem le a 2. rész: http://www.asiandramadownloads.com/kore ... -the-game/
És ez tökéletes :) Köszönet érte :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Mon Jan 09, 2012 9:34 am

Ezt az oldal: http://www.asiandramadownloads.com/ - amit egyébként már másik topicban is említettem - azért is nagyon jó, nem kell regisztrálni, és szinte valamennyi ázsiai sorozat megtalálható rajta.
Azonkívül, több szerverről is lehet tölteni a részeket akár egyidejűleg is...
Szóval mindenképpen előnyös. :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Mon Jan 09, 2012 9:43 am

Évám, kedves !

Csak nyugodtan, semmi kapkodás... :)
Ez egy olyan "királynő", aki megvár... :wink: :lol

Amúgy az élet már csak ilyen - zajlik, itt is, ott is, amott is... :)
De végül is így szép... :)

Legyen áldott napotok, hetetek... :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Mon Jan 09, 2012 10:36 am

Evenik wrote:
Na, de akkor térjünk rá erre a sorozatra. :-)

Először is, nagyon szépen köszönöm a feliratot. :wub: Megnéztem a 2. részt is; szerencsére nagyon jól időzítettél. :mrgreen: Egy biztos, ez sem lesz egy unalmas sztori. :-) Joo Jin Mo szemtelenül jól játszik, ha szabad így fogalmaznom. 8) Nagyon jól illik hozzá ez a karakter. :thumleft:

Pár gondolat. Rejtve teszem, hogy ne spoilerezzek. :-)

Szia Evenik, kedves !

Szabad így fogalmaznod, sőt talán másképp nem is lehet. :)
Valóban "szemtelenül jól" alakítja a JJM ezt a karaktert. :) (De én csak azt tudom mondani róla, hogy nekem mindegyiket így csinálja... ) :wub:

Köszönöm, hogy megosztottad a gondolataid, a véleményed. a többit én is elrejtem...

[spoiler] Valóban szabadjára engedi az érzelmeit, de ha valaki úgy igazán szerelmes lesz, az nem igazán tudja már az érzelmeit irányítani... :)

Hogy a lelkivilágában mi játszódhat le egy olyan embernek, akinek a szeme előtt gyerekkorában ilyen jelenetek játszódnak le, az nagyon szörnyű lehet. Több évtizeden át bosszúvágyban élni, az döbbenet...
Tehát valahol nagyon sajnálom a Chase-t és amint azt láttuk is, a lány apja, valóban egy kibírhatatlan, érzéstelen ember...
Hogy viselkedik már a munkatársaival... és milyen egy ravasz húzás volt, annyit váratni az ügyvédnőt...

Azt viszont nem értem, hogy ha valaki ilyen ember, arról a lánya hogyan lehet, hogy nem tud semmit...?
Még ha az ő számára nem is adott okot arra, hogy ne szeresse, mert érte mindent megtesz... valahogyan csak ismernie kellene, hogy nem egy tökéletes ember, akit "isteníteni" lehet.

Hogy az anyjával miért ilyen érzéketlen... hát ez egy jó kérdés...
Én ezt megint csak annak tudom be, hogy az olyan ember, akit kicsi korában ilyen trauma ér, akinek lelkében a bosszúvágy él, az motiválja, ebben a tudatban él, erre készül évtizedeken át... az bizony megkeményedhet... és ha még van is benne szeretet, nem igazán tudja kimutatni.

Mikor ott állt mozdulatlanul -miután az anyja jól odacsapott neki az üveggel- és folyt le a vére... szerintem ott nem az anyjára volt mérges és nem azért állt ott olyan tekintettel... hanem arra, aki miatt ilyen állapotba került az anyja, és ott megint forrhatott benne a düh, a bosszú...

De az anyja sem mutat igaz szeretetet a fia iránt. Megértem azt, hogy fáj neki a férje elvesztése... de én az ő helyében azt a gyereket, akit ilyen sérelem, ilyen szörnyűség ért, azt akkor az apja helyett is próbálnám szeretni, nem törődve magammal, a gyermekem olyan szeretettel venném körül, hogy "kiszeressem" abból a szörnyűségből amit átélt, és megpróbálnám elfelejtetni vele... nem pedig állandóan arra emlékeztetni...

No de ez én vagyok.. a forgatókönyvíró meg másvalaki... :) 8)

De én abban bízom, hogy ez a "kemény" gyerek, ez meg fog szelídülni... :)

Aztán majd kiderül... :)[/spoiler]

Éva1972

Postby Éva1972 » Mon Jan 09, 2012 11:47 am

yeva0814 wrote: Évám, kedves !

Csak nyugodtan, semmi kapkodás... :)
Ez egy olyan "királynő", aki megvár... :wink: :lol
Legyen áldott napotok, hetetek... :)

:-) :-) :-) :wub:

Valóban "szemtelenül jól" alakítja a JJM ezt a karaktert. (De én csak azt tudom mondani róla, hogy nekem mindegyiket így csinálja... )

Évám! Mélységesen egyet tudok veled érteni! :P :roll

doramaforever

Postby doramaforever » Tue Jan 10, 2012 10:07 pm

Mindenkinek jó szórakozást kívánunk a 3. részhez :D

vercsike1

Postby vercsike1 » Wed Jan 11, 2012 4:41 am

Sziasztok doramaforever(Éva)!!! Hálásan köszönöm a 3.rész feliratát

Summi

Postby Summi » Wed Jan 11, 2012 5:20 am

Nagyon szépen köszönöm a feliratot , nem tudlak utolérni benneteket, de ez nem is baj mert folyamatosan lesz majd mit néznem. :)

Éva1972

Postby Éva1972 » Wed Jan 11, 2012 7:07 am

Summi wrote: nem tudlak utolérni benneteket, de ez nem is baj mert folyamatosan lesz majd mit néznem. :)

Summi! Ezzel én is így vagyok! :roll :-)
Éva! Nagyon szépen köszönöm a 3. részt! :wub:
Ha nem bánjátok - no meg gyakorlásként-:
Image

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Jan 11, 2012 12:39 pm

Nem, dehogy bánjuk... sőt köszönjük szépen! :)

Engem most a 3. részben ez a tekintet fogott meg nagyon. :)

Image

Én a "szúrósnál" jobb szeretem az ilyen tekintetét... :wub: :-)
Last edited by yeva0814 on Wed Jan 11, 2012 12:54 pm, edited 1 time in total.

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Jan 11, 2012 12:51 pm

Summi kedves, "csipkedd magad..." :P :-)

Olyan szívesen beszélgetnék a filmről is... bárkivel... :)

De várok Rátok... :)

Éva druszám, bízom benne, hogy Te is utolérsz... :)

A mi kedves Evenikünk is hiányzik nekem, de nyilván vizsgaidőszaka van, vagy valami más elfoglaltsága. Mindig örömmel olvasom a kommentjeit -meg persze mindenki másét is..
Így várok türelmesen... :)

Legyetek áldottak! :)

Szeretettel:
Éva

Éva1972

Postby Éva1972 » Wed Jan 11, 2012 12:58 pm

yeva0814 wrote:Én a "szúrósnál" jobb szeretem az ilyen tekintetét... :wub: :-)

Éva kedves! Ahogy elnézem, itt már javában zajlik a dráma! :cry:
Nagyon szeresssssük ezt a tekintetet is! :roll :wub:
Még az utolsó két Thorn Birds részt lenyomom aztán rávetem magam a Queen-re! Már nagyon várom! :P

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Jan 11, 2012 1:09 pm

Okés! Én is szeretettel, és türelmesen várlak. :)

Egy dolgozó hölgynek természetesen, nem annyi a dolga, hogy egész nap csak filmeket nézzen.
Teljesen megértem. :)

soska3

Postby soska3 » Wed Jan 11, 2012 3:10 pm

Most sikerült megnéznem az első részt és lám, már a harmadik felirat is kész. Nagyon köszönöm, folytatom is a mozizást. Joo Jin Mo-t különben is nagyon kedvelem.

Summi

Postby Summi » Wed Jan 11, 2012 3:22 pm

yeva0814 wrote:Summi kedves, "csipkedd magad..." :P :-)

Igyekszem igyekszem ...csak az idő nem annyira jó barátom mert hamar elszalad :cry: :D :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Jan 11, 2012 9:04 pm

Ejnye-bejnye, úgy látszik az az idő senkinek nem olyan jó barátja, hogy megálljon felette. Image Image Image

Summi

Postby Summi » Wed Jan 11, 2012 9:47 pm

yeva0814 wrote:Ejnye-bejnye, úgy látszik az az idő senkinek nem olyan jó barátja, hogy megálljon felette. Image Image Image

Pedig időnként de jó lenne :D :heart: :heart: :heart: :heart:

paggy

Postby paggy » Wed Jan 11, 2012 10:02 pm

Kedves Yeva!

Elolvastam a többiek lelkes sorait,így gondolom ,biztosan jó film lehet.Megnézem.Nagyon köszönöm a fordításokat!

Éva1972

Postby Éva1972 » Thu Jan 12, 2012 11:51 am

yeva0814 wrote:Okés! Én is szeretettel, és türelmesen várlak. :)

Egy dolgozó hölgynek természetesen, nem annyi a dolga, hogy egész nap csak filmeket nézzen.
Teljesen megértem. :)

Kedves Éva! :-) Igen, sok minden van mostanában de már látom az alagút végét..... és jövök, jövünk! :thumright:

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Jan 12, 2012 2:11 pm

Kedves Paggy! :)

Csak annyi tudok mondani, arra tudlak biztatni, nézd meg, és majd a eldöntöd, tetszik vagy nem. :)

Nem csak külső kinézetre nincs két egyforma ember, de belső világ szerint sem. Ízlése is mindenkinek egyéni, még ha valami, vagy valaki tetszik is több embernek úgy alapjában véve, azért részleteiben eltér... :)

Egy filmből is -vagy sorozatból-, még ha az alaptörténet tetszik is sok embernek, az epizódokban eltérhet az ízlésük, és mindenki szinte mást emel ki egy részből... :)

Egyébként, ez így is van jól. Így kerek az élet, így színes a világ, és nem szürke egyhangú.

Valahol ezért is szeretek megvitatni egy-egy részt, és érdekel, kit, mi fogott meg benne; számára mi volt fontos, milyen "üzenetet" vagy "tanítást" kapott belőle...stb. :)

Ha megnézted, szívesen és örömmel olvasom a Te véleményed is, ha meg akarod osztani. :)
Persze nem kötelező.
És az sem gond, ha véleményeink különböznek...:)

Isten áldjon! Legyen szép napod! :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Jan 12, 2012 2:19 pm

Kedves Druszám Éva! :)

A lényeg, hogy az alagút végét már látod... tehát már ott a "fény!" :)

Akkor most gondolj arra, aki vár az "út végén"... Image
Image Image

Éva1972

Postby Éva1972 » Thu Jan 12, 2012 2:39 pm

yeva0814 wrote:Kedves Druszám Éva! :)

A lényeg, hogy az alagút végét már látod... tehát már ott a "fény!" :)

Akkor most gondolj arra, aki vár az "út végén"... Image
Image Image

Évám! Csak úgy elképzeltem és hát........ :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:
Valahol ezért is szeretek megvitatni egy-egy részt, és érdekel, kit, mi fogott meg benne; számára mi volt fontos, milyen "üzenetet" vagy "tanítást" kapott belőle...stb.

Ha megnézted, szívesen és örömmel olvasom a Te véleményed is, ha meg akarod osztani.
Persze nem kötelező.
És az sem gond, ha véleményeink különböznek...

Én sajnos elég nagy kritikus vagyok de majd megírom a benyomásaimat. Próbálok objektív lenni amennyire csak tudok...... :P :lol

Evenik

Postby Evenik » Thu Jan 12, 2012 4:57 pm

Jól esett, hogy hiányoltál. :roll Végre itt is vagyok. :-) Nagyon tetszett a 3. rész is, igazi érzelmi hullámvasút volt. Még a könnyeimet is sikerült megint kicsalogatniuk. :-)

Na, de először is a korábbi hozzászólásodra válaszolok, s abba bele is vegyítem a 3. részről kialakult benyomásaimat. :-)

[spoiler]

No igen, az apa igyekszik inkább csak azt láttatni a lányával, hogy ő komoly üzletember és komoly vetélytárs is a szakmában. Mindenesetre most a 3. részben nem ment könnyen az anya-lánya vita. De az apát itt meg is értem, hisz a lányát félti.

Én arra gondolok még az anya-fia kapcsolatnál, hogy talán Shin Jun csak nem akarja kimutatni a gyengeségeit az anyja előtt sem. Talán ezzel is valahol azt szeretné, hogy az anyja is legyen erősebb. De ha belegondolunk, talán korai találgatni, majd meglátjuk. :-) Egyébként amikor ott állt az üveggel ütés után, én sem gondoltam azt, hogy mérges. Épp ellenkezőleg. Nagyon sajnálta az anyját és szenvedett miatta. A 3. rész után annyira nem aggódom már az anyuka miatt, legalábbis most úgy érzem, össze fogja szedni magát. Viszont az apukától elhangzott egy érdekes gondolat, „mindent helyrehozok”. Vajon mire utalhat? A cég problémáira vagy a múltban elkövetett bűneire?

Eun Seolt most nagyon nem irigylem. Kénytelen az apja ellen szegülni, holott nagyon szereti. Őszintén szólva azért szeretném, ha most már hamarosan rájönne Shin Jun szándékára. Nagyon kíváncsi leszek, hogyan kezeli majd a felismerést.

Engem nagyon megérintett az, amikor Eun Seol azt mondta, hogy „többet soha nem láttam volna az édesanyám”. Meghatott, ahogy viszonyul az elhunyt édesanyjához. Valahogy a szülők elvesztésének témája és a szülőkkel kapcsolatos dolgok mindig erősen hatnak rám, és könnybe lábad a szemem, pedig nekem még hála a jó Istennek, még élnek a szüleim. :wub: Bár biztos a szülő iránti szeretet mellett még rátesz egy lapáttal az is, hogy ők nekem nem csak a szüleim, hanem a legjobb barátaim is. :heart: Egyszer, amikor együtt munkálkodtunk édesanyámmal a kertben, meg is mondtam neki, ha valóban létezne reinkarnáció, akkor én azt szeretném, ha új életemben is ő lenne az édesanyám. :heart: Nagyon jól esett neki és azt mondta: Köszönöm. :wub: Jó érzés volt kimondani és látni, milyen jól esik neki. :-) De szerintem így az egészséges, ha az ember így szeretheti a szüleit. Hiszen olyan sok szomorú esetet lehet hallani. Emiatt is az ilyen jó szülőket meg kell becsülni. :-)

Na, most jól elkanyarodtam, de azért írtam le ezt, mert így talán jobban érthető, miért volt olyan megható az a jelenet. :-) Az a jelenet is nagyon tetszett, amiről betetted a képet. Szerintem itt mutatkozott meg igazán, milyen jó ember is belül Shin Jun. Nagyon meghatott az ő cselekedete is.

[/spoiler]

S a legfontosabb, nagyon várom a következő részt. 8) Remélem, az is ilyen jó lesz. :thumleft:

Ez nagyon tetszik. Le is nyúlom tőled és küldök vissza párat: ImageImage Image
Image

jmlnike

Postby jmlnike » Thu Jan 12, 2012 5:22 pm

ÓÓÓÓ dejó:D:D egy újabb rész:D:D:D Köszönm:P

bajeva

Postby bajeva » Thu Jan 12, 2012 8:32 pm

Yeva köszönöm a munkádat,Joo Jin Mo a Frozen Flowers filmben látva varázsolt el. Ebben is nagyon vonzó.

matoma

Postby matoma » Thu Jan 12, 2012 9:01 pm

Yeva!
Köszönöm, hogy fordítod ezt a sorozatot. Nagyon érdekesnek, izgalmasnak ígérkezik. Kíváncsian várom a folytatást. Joo Jin Mo kedvenceim egyike, azt hiszem ebben az alakításában sem okoz majd csalódást. Illik rá ez a szerep, ez a karakter.
matoma

jmlnike

Postby jmlnike » Fri Jan 13, 2012 7:02 am

bajeva wrote:Yeva köszönöm a munkádat,Joo Jin Mo a Frozen Flowers filmben látva varázsolt el. Ebben is nagyon vonzó.

Úristen az a film brutális.......azóta sem tudom felfogni, hogy ilyen szerepet hogy képesek ilyen jól eljátszani a színészek.....főleg amikor a két pali*****....MINDEN TISZTELETEM AZ ÖVÉK. EXTRA JÓK a koreai színészek:D:D:D

Éva1972

Postby Éva1972 » Fri Jan 13, 2012 7:14 am

jmlnike wrote:
bajeva wrote:Yeva köszönöm a munkádat,Joo Jin Mo a Frozen Flowers filmben látva varázsolt el. Ebben is nagyon vonzó.

Úristen az a film brutális.......azóta sem tudom felfogni, hogy ilyen szerepet hogy képesek ilyen jól eljátszani a színészek.....főleg amikor a két pali*****....MINDEN TISZTELETEM AZ ÖVÉK. EXTRA JÓK a koreai színészek:D:D:D

jmlnike ! Annak ellenére akit JJM játszott benne, én ott szerettem bele! Egyébként JJM azt nyilatkozta a jelenet kapcsán, hogy hát az elején nem nagyon ment nekik a dolog csak rájuk parancsolt a rendező, hogy már pedig tegyék oda magukat rendesen! JJM mondta a színész kollegának, hogy hát ő nem homoszexuális de hát akkor nosza gyerünk. Előtte azért betoltak egy pár üveg szeszes italt......
Na de az se volt semmi amit a másik pasi csinált a királynéval......

jmlnike

Postby jmlnike » Fri Jan 13, 2012 7:44 am

Éva1972 wrote:
jmlnike wrote:

jmlnike ! Annak ellenére akit JJM játszott benne, én ott szerettem bele! Egyébként JJM azt nyilatkozta a jelenet kapcsán, hogy hát az elején nem nagyon ment nekik a dolog csak rájuk parancsolt a rendező, hogy már pedig tegyék oda magukat rendesen! JJM mondta a színész kollegának, hogy hát ő nem homoszexuális de hát akkor nosza gyerünk. Előtte azért betoltak egy pár üveg szeszes italt......
Na de az se volt semmi amit a másik pasi csinált a királynéval......

:D:D:D ÁÁÁ szegénykék.....És CSAK megcsinálták azokat a jeleneteket, de még hogy!!!!!! Ezért is mondom, hogy a koreai színészek istenek:D:D:D Ja amúgy a királynénis jelenet is elég vad lett......na ilyenkor mutatkozik meg, hogy valaki mennyire jó színész, mert itt aztán nem látszódhat rajtuk, hogy zavarban vannak, pedig biztos kínos volt :salut: :salut: :salut:

Éva1972

Postby Éva1972 » Fri Jan 13, 2012 7:52 am

jmlnike wrote: :D:D:D ÁÁÁ szegénykék.....És CSAK megcsinálták azokat a jeleneteket, de még hogy!!!!!! Ezért is mondom, hogy a koreai színészek istenek:D:D:D Ja amúgy a királynénis jelenet is elég vad lett......na ilyenkor mutatkozik meg, hogy valaki mennyire jó színész, mert itt aztán nem látszódhat rajtuk, hogy zavarban vannak, pedig biztos kínos volt :salut: :salut: :salut:

Egy jó szinésznek mindent el kell tudni játszani és ők zseniálisak! Először félve néztem végig azt a jelenetet de be kell lássan dramaturgiailag annak ott volt a helye! :roll :P Aztán egy kis Soju oldja a feszültséget is...... :P

yeva0814

Postby yeva0814 » Fri Jan 13, 2012 11:31 am

Örülök, hogy jól elvagytok... :) :wink:

Amiről beszéltek, azt a filmet nem láttam.
Én a Bichunmoo-ban kedveltem meg őt. Nagyon tetszett az a sorozat, -mint általában minden történelmi... :)

jmlnike

Postby jmlnike » Fri Jan 13, 2012 11:36 am

yeva0814 wrote:Sziasztok! :)

Örülök, hogy jól elvagytok... :) :wink:

Amiről beszéltek, azt a filmet nem láttam.
Én a Bichunmoo-ban kedveltem meg őt. Nagyon tetszett az a sorozat, -mint általában minden történelmi... :)

Pedig érdemes megnézni:D De előre mondom, hogy bár nem p*rnó film, azért erősen 18karikás, viszont elképesztő jól játszanak benne a színészek szerintem:):):)

yeva0814

Postby yeva0814 » Fri Jan 13, 2012 11:39 am

Evenik wrote:
S a legfontosabb, nagyon várom a következő részt. 8) Remélem, az is ilyen jó lesz. :thumleft:

Ez nagyon tetszik. Le is nyúlom tőled és küldök vissza párat: ImageImage Image

Szia Evenik!

Köszönöm, hogy leírtad a véleményed. :)

Most sajnos sietnem kell, így most nem írok a filmről, de föltétlen írni fogok! :)

Köszönöm a "madárlátta" virágot. Csak "nyúld le" bátran és küldözgesd! :) Image

Áldott hétvégét Mindenkinek! :)

Evenik

Postby Evenik » Fri Jan 13, 2012 4:36 pm

Igazán nincs mit. :-) Már alig várom a következő részt. :mrgreen:
Image

doramaforever

Postby doramaforever » Fri Jan 13, 2012 6:21 pm

Mindenkinek kellemes hétvégét és jó szórakozást kívánunk a 4. részhez :)

Evenik

Postby Evenik » Fri Jan 13, 2012 6:38 pm

doramaforever wrote:Mindenkinek kellemes hétvégét és jó szórakozást kívánunk a 4. részhez :)

Jaj, de jó! :cheers: Köszönöm szépen az új részt. :wub: Nektek is jó hétvégét kívánok! :-)
Image

jmlnike

Postby jmlnike » Fri Jan 13, 2012 6:48 pm

Köszönöm a frisset nagyon pörögnek ma a magyar topic-ok :cheers:

Éva1972

Postby Éva1972 » Fri Jan 13, 2012 7:21 pm

doramaforever wrote:Mindenkinek kellemes hétvégét és jó szórakozást kívánunk a 4. részhez :)

Nagyon szépen köszönöm a 4. részt! :-) Épp most néztem meg az elsőt! Hú de jó volt! :w00t: Nektek is jó pihenést, szép hétvégét kívánok! :-)

paggy

Postby paggy » Fri Jan 13, 2012 8:51 pm

Nagyon köszönöm a fordítást!

Summi

Postby Summi » Fri Jan 13, 2012 9:05 pm

Mááár a 4. rész hát le a kalappal előttetek , nagyon köszönöm :)

mormo7

Postby mormo7 » Fri Jan 13, 2012 10:03 pm

Rendesen lemaradtam az eseményekről, de a Thorn Birds-öt nem lehet abbahagyni csak végén:mrgreen:
Ebből kifolyólag a 2. résztől folyt.köv. és nagyon köszönöm a részeket :lol
Azon töprengek Lee Bo Young -t miben láthattam eddig? :unsure:

Evenik

Postby Evenik » Fri Jan 13, 2012 10:13 pm

mormo7 wrote:Azon töprengek Lee Bo Young -t miben láthattam eddig? :unsure:

Szia Mormo!

Szerintem a Save the last dance for me-ben láthattad. :-)
Image

jmlnike

Postby jmlnike » Fri Jan 13, 2012 11:42 pm

Sziasztok....lenne egy kérdésem, hátha itt tudja valaki:S....megújult a myasiancinema (szerintem szar lett na mind1), és nem találok olyan menüt, ahol a koreai filmek vannak ABC sorrendben listázva.....azt meg csak nem gondolják a weboldal "fejlesztői", hogy majd egyesével nézem végig a 30-40 oldalnyi filmet, hogy megtaláljam azt amit le szeretnék tölteni.......aztán kipróbáltam a keresőt, és találomra beírtam az Lie To Me-t had ne mondjam, hogy nem találta meg, kidobott minden más hülyeséget is........van valaki aki onnan tölt filmet, és rájött a trükkre????? :cussing: :cussing:

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Jan 14, 2012 6:52 am

Sziasztok doramaforever(Éva)!!! Hálásan köszönöm a 4.rész feliratát.

Return to “Subtitles”