I'm Sorry, I Love You [Hungarian Subs] (5 of 16)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
kzsoka

I'm Sorry, I Love You [Hungarian Subs] (5 of 16)

Postby kzsoka » Fri Dec 09, 2011 4:47 pm

I´M SORRY, I LOVE YOU

Image

Egyéb címek: Mianhada, Saranghada (MISA); Sorry I love You; Sorry but I love You
Műfaj: melodráma
Részek száma: 16
Sugárzás időszaka: 2004. november 9 - 2004. december 28.
Adás ideje: Hétfő és kedd 21 óra 55 perc

A történet:

Cha Moo Hyuk rögtön a születése után, egy szöuli árvaházba kerül. 2 évesen örökbe fogadja egy ausztrál házaspár, akik magukkal viszik Melbourne-be. A bántalmazások miatt 10 éves korában megszökik otthonról és az utcán nő fel. Amikor megismerjük, kisstílű bűnözőként fiatal, egyedül utazó lányokat kifosztó banda tagjaként tartja fenn magát.
Song Eun Chae egy ausztráliai forgatásra kíséri el, mint koordinátor (mindenes) Choi Yoon-t, a neves koreai popénekest. Együtt nőttek fel és a lány titokban szerelmes is az énekesbe, aki viszont Kang Min Joo színésznőért van oda.
Miután a banda egyik része kifosztotta Eun Chae-t, a lány Melbourne utcáit rója éhesen és teljesen reménytelenül. Ekkor akad össze Moo Hyuk-kal, aki először hasznot akar húzni a lányból. Mikor rájön, hogy a bandája fosztotta ki, megsajnálja és a kikötőben, a szabad ég alatt együtt töltött éjszaka után, visszajuttatja a lány csomagjait.
Néhány héttel később Moo Hyuk-ot az ex-barátnője meghívja az esküvőjére, ahol egy idős, gazdag emberhez megy feleségül. A szertartás után merényletet kísérelnek meg az újdonsült pár ellen, amikor Moo Hyuk saját testével próbálja védeni őket. Két lövés éri a fejét. Megmentik az életét, de csak az egyik golyót tudják eltávolítani, míg a másik egy éven belül végezni fog vele. Volt barátnője biztatására és anyagi segítségével visszatér Koreába, hogy megkeresse az édesanyját és a szülőföldjén haljon meg. Hamarosan megtudja, hogy nem csak őt, hanem ikernővérét is árvaházba adták. Az ő nevelőapja fedi fel az anyja kilétét, aki nem más, mint a neves színésznő Oh Dul Hee, Choi Yoon anyja. Első dühében bosszút esküszik mindenki ellen, aki miatt így alakult a sorsa. Később azonban, ahogy fokról-fokra fény derül születésének körülményeire, lassan megváltoznak az érzései. Közben szerelme is viszonzásra talál és mindezek következtében súlyos döntésre jut.

Szereplők:

So Ji Sub mint Cha Moo Hyuk
Im Su Jeong mint Song Eun Chae
Jung Kyung Ho mint Choi Yoon (popénekes)
Suh Ji Young mint Kang Min Joo

Choi Yeo Jin mint Moon Ji Young (ex-barátnő)
Lee Hye Young mint Oh Dul-hee (Yoon anyja)
Jun Hye Jin mint Yoon Seo Kyung (ikernővér)
Lee Young Ha mint Song Dae Chun (Eun Chae apja)
Kim Hye Ok mint Jang Hye Sook (Eun Chae anyja)
Shin Goo mint Min Hyun Suk
Ok Ji Young mint Song Sook Chae (Eun Chae idősebb húga)
Jung Hwa Young mint Song Min-chae (Eun Chae fiatalabb húga)
Park Gun Tae mint Kim Gal Chi (Seo Kyung fia)

Forgatókönyv: Lee Kyung Hee
Producer: Jung Sung Hyo
Rendező: Lee Hyung Min

Díjak:

2005
32nd Korean Broadcasting Awards: Best Picture Award
41st Baeksang Awards: Best Actor in a TV Drama (So Ji Sub)

2004
KBS Drama Awards: Best Couple Award (So Ji Sub and Im Su Jeong)
KBS Drama Awards: Excellence Award (So Ji Sub)
KBS Drama Awards: Popularity Award (So Ji Sub)
KBS Drama Awards: Best New Actress (Im Su Jeong)
KBS Drama Awards: Popularity Award (Im Su Jeong)
KBS Drama Awards: Netizen Award (Im Su Jeong)
KBS Drama Awards: Best Teen Award (Park Geon Tae)

A videókat a következő helyről töltöttem le:
http://www.am-addiction.com/forum/index.php?showtopic=729

Mivel nem találtam megfelelő minőségű és hiánytalan feliratozást, ezért a magyar nyelvű fordítás 4 nyelv felirataiból állt össze.
Ezúton is köszönetet szeretnék mondani az angol, az olasz, a francia és a héber nyelvű feliratok fordítóinak. Ahol fel volt tüntetve a fordító neve, ott a feliratban személy szerint megköszönöm a munkájukat.

A sorozat zenei anyaga letölthető innen:
http://www.am-addiction.com/forum/index.php?showtopic=2843
Attachments
MISA.E05.srt.srt
I´m sorry, I love You 5. rész
(33.6 KiB) Downloaded 1175 times
MISA.E04.srt.srt
I´m sorry, I love You 4. rész
(27.65 KiB) Downloaded 1129 times
MISA.E03.srt.srt
I´m sorry, I love You 3. rész
(28.54 KiB) Downloaded 1078 times
MISA.E01.srt.srt
I´m sorry, I love You 1. rész
(21.74 KiB) Downloaded 1412 times
MISA.E02.srt.srt
I´m sorry, I love You 2. rész
(32.62 KiB) Downloaded 1187 times
Last edited by kzsoka on Mon Jan 02, 2012 3:06 pm, edited 4 times in total.

kzsoka

Postby kzsoka » Fri Dec 09, 2011 4:55 pm

Szia Mindenki! :-)

Mint utólag kiderült, elég nagy fába vágtam a fejszémet, mivel az első két részhez nem találtam normális, hiánytalan feliratot, így háromszor annyi idő be került, mire összevadásztam és beidőzítettem a feliratokat. Az a lényeg, hogy az elején túlestem, talán később könnyebb lesz :-)
Bár happy end nem várható, azért remélem sokan megszeretik ezt a sorozatot, ami nagy népszerűségnek örvend a mai napig. :-) Csodálkoztam is, hogy eddig nem volt magyar felirat hozzá, aztán a mizériát látva, elmúlt ez az érzés :D

Mindenkinek jó szórakozást! :wub:

Zsóka
Kész: Cain and Abel; Incarnation of Money; She´s so lovable; Greatest Marriage
Folyamatban: 100 Year´s Legacy (A Hundred Year´s Inheritance); Silence
Tervezett: Hero (2001, jdrama)

Evenik

Re: I´m sorry, I love You [Hungarian Subs] (2 of 16)

Postby Evenik » Fri Dec 09, 2011 4:56 pm

Szia Zsóka! :-)

Köszönöm szépen az első két részt. :wub: Nagyon kíváncsi vagyok, itt milyennek találom majd So Ji Sub karakterét. :wink:

További jó munkát, sok kellemes percet kívánok a sorozat fordításához. :heart:

Evenik
Image
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

Jackimi

Postby Jackimi » Fri Dec 09, 2011 5:04 pm

Szia, Zsóka!

Köszönöm a fordítást, örülök, hogy lesz magyarul is. :-)
Nem tudom, láttad-e, de létezik itt a DA-n egy DVDRip verzióhoz való angol felirat is, aminek ugyan az időzítése nem passzol a több helyről pl. am-addictionról letölthető raw-hoz, viszont nagy segítség lehet a fordításnál.
Image

kzsoka

Postby kzsoka » Fri Dec 09, 2011 5:05 pm

Szia Evenik! :-)

Meglehetősen érdekes szerepe van itt So Ji Sub-nak. Nem egy művelt, jópofa doki, :-) hanem egy faragatlan, műveletlen, meglehetősen öntörvényű figura. Mindenesetre nagyon jól hozza ezt a karaktert is :-)

Zsóka

szildor

Postby szildor » Fri Dec 09, 2011 5:07 pm

Kedves Zsóka

Nem hiszek a szememnek, egy varázsló vagy, egyből két résszel jelentkezel!
Nagyon, nagyon szépen köszönöm!!
Jujj ez nagyon érdekes lesz, nagyon örülök ennek a sorozatnak!4

:) :) !

kzsoka

Postby kzsoka » Fri Dec 09, 2011 5:11 pm

Szia Jackimi! :-)

Amit említettél, az az egyik forrás, mert az am-es egyszerűen csapnivaló :-( Az első rész feliratát 4 féléből hoztam össze: a d-add-os angol, egy francia hardsub, egy olasz és egy héber srt volt az alapanyag :roll Szerencsére mindegyik máshol volt hiányos, így ha nehezen is, de összejött :D
Mostmár csak az angolra, és néha az olaszra van szükségem (egyébként az a legjobb, de az is foltozásra szorul :-) )

Zsóka

Jackimi

Postby Jackimi » Fri Dec 09, 2011 5:14 pm

Hát minden elismerésem, hogy van türelmed az ilyesmihez! Ez a mi nagy szerencsénk :thumleft:
Image

jancsika

Postby jancsika » Fri Dec 09, 2011 5:16 pm

kzsoka wrote:Mint utólag kiderült, elég nagy fába vágtam a fejszémet, mivel az első két részhez nem találtam normális, hiánytalan feliratot, így háromszor annyi idő be került, mire összevadásztam és beidőzítettem a feliratokat. Az a lényeg, hogy az elején túlestem, talán később könnyebb lesz :-)

nekem is szoktak ilyen optimista pillanataim lenni :)

Evenik

Postby Evenik » Fri Dec 09, 2011 5:18 pm

kzsoka wrote:Meglehetősen érdekes szerepe van itt So Ji Sub-nak. Nem egy művelt, jópofa doki, :-) hanem egy faragatlan, műveletlen, meglehetősen öntörvényű figura. Mindenesetre nagyon jól hozza ezt a karaktert is :-)

Igen, tudom, mert olvastam már korábban a sorozatról, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy hozza majd ezt a teljesen másmilyen figurát. :-) Az örök kedvenc biztos, hogy Cho In karaktere marad, hisz tudod, azzal a karakterrel én nagyon elfogult vagyok. 8) :wub: Ettől függetlenül nem kizárt, hogy ez a figura is nagyon fog tetszeni. :-) A sorozat témája mindenesetre nagyon érdekes, ezért is szemeztem már többször vele. :-)
Image

kzsoka

Postby kzsoka » Fri Dec 09, 2011 5:21 pm

Szia jancsika! :-)

Ahogy előre megnéztem pár részt a d-add-os angol és az olasz felirattal, ezután már csak könnyebb lesz :-) Így az optimizmusom töretlen, de biztos kell még néhányszor bogarásznom a vadidegen héber betűk és a francia feliratok között :D Az első rész kínszenvedés volt, kb. 100 feliratot kelett összevadászni és időzíteni :-( szerencse, hogy az X-files a witsh2 munkája, azzal nincs ilyen gond :-)

Zsóka

jancsika

Postby jancsika » Fri Dec 09, 2011 5:23 pm

kzsoka wrote:Szia jancsika! :-)

Ahogy előre megnéztem pár részt a d-add-os angol és az olasz felirattal, ezután már csak könnyebb lesz :-) Így az optimizmusom töretlen, de biztos kell még néhányszor bogarásznom a vadidegen héber betűk és a francia feliratok között :D Az első rész kínszenvedés volt, kb. 100 feliratot kelett összevadászni és időzíteni :-( szerencse, hogy az X-files a witsh2 munkája, azzal nincs ilyen gond :-)

Zsóka

pm ment.

kzsoka

Postby kzsoka » Fri Dec 09, 2011 6:15 pm

jancsika: megkaptam és megtettem, mit megkövetelt a haza :-)

szildor: örülök, hogy ennek a sorozatnak is örülsz :-) Hetente legalább egy részt tudok ígérni mindegyikből (lehet, hogy néha kettő lesz belőle :D )

Evenik: Biztos vagyok benne, hogy ebben a szerepben is meg fogod szeretni :wub: . Ha nem talált volna el az alakítása, neki sem álltam volna :-) , ahogy észrevettem, eléggé hasonló az ízlésünk :D

Jackimi: Meglehetősen türelmes ember vagyok (és a munkámból kifolyólag törekszem a precízségre is), ezért nem áll ellentétben a természetemmel az ilyen pepecs munka :-)

Zsóka

vercsike1

Postby vercsike1 » Fri Dec 09, 2011 6:22 pm

Szia kzsoka !!!.Hálásan köszönöm a részeket.

kzsoka

Postby kzsoka » Fri Dec 09, 2011 6:47 pm

Egy kis ismerkedés a főszereplőkkel:

Image

zetkin94

Postby zetkin94 » Fri Dec 09, 2011 6:52 pm

Szia Kzsoka,

Köszönöm szépen ennek a sorozatnak is az eddig elkészült részeit. Én csak gyűjtögetem még. Kíváncsi vagyok rá, mert már olvastam róla, hogy nem szabad kihagyni. Az meg hogy nem lesz happy end nem igazán lep meg, többször előfordul ezt a koreai filmeknél. Általában mi is több zsebkendőt szoktunk bekészíteni.
Még egyszer köszönöm, és további jó munkát kívánok ehhez a nem éppen egyszerű feladathoz.

Evenik

Postby Evenik » Fri Dec 09, 2011 7:30 pm

kzsoka wrote:
Evenik: [...] ahogy észrevettem, eléggé hasonló az ízlésünk :D

Én is így látom. Image

Csak halkan megjegyzem, hogy a tervezettednek is úgy megörültem! :mrgreen:
Image

Summi

Postby Summi » Fri Dec 09, 2011 7:31 pm

Szia Zsóka :)
Csak most vettem észre hogy fordítod ezt a sorozatot , nagyon köszönöm a 1-2 részeket :)

Sznyegi

Postby Sznyegi » Sat Dec 10, 2011 12:49 pm

Kedves Zsóka! Nagyon örülök, hogy fordítod ezt a sorozatot is :D . Kíváncsi vagyok So Ji Sub karakterére. A Cain és Abel-ben nagyon tetszik, az ajánló alapján ez a másik véglet lesz. Na majd meglátjuk :-) . Köszönöm a feliratokat és jó munkát a többi részhez :thumleft: .

Ocu

Postby Ocu » Sat Dec 10, 2011 12:56 pm

Kedves Zsóka! Köszönöm a lelkesedésedet, aminek köszönhetően egy remek magyar fordítással nézhetem majd ezt a sorozatot. Angolul beletört a bicskám, nem volt hozzá energiám . :D

hetty

Postby hetty » Sat Dec 10, 2011 1:10 pm

Kedves Zsóka!
A könnyem kicsordult, úgy megörültem ennek a sorozatnak . Nagyon vártam már a magyar feliratot, angolul már párszor láttam és bömbölve bőgtem sokszor ( az is lehet hogy én vagyok túl érzékeny ). Sok-sok kitartást kívánok a fordításhoz. Örök hála :notworthy: :notworthy: :notworthy: :wub:

banyalinda

Postby banyalinda » Sat Dec 10, 2011 1:23 pm

Nem vagyunk sohasem náthásak de feltűnően sok papírzsebkendő fogy nálunk 2011 januárja óta.
Köszönöm a fordítást és megpróbálom hogy most egyben fogom megnézni ha kész vannak a feliratok.
Már most hátborzongató a történet...
Mégegyszer, előre is köszönöm a fáradozásodat.

kzsoka

Postby kzsoka » Sat Dec 10, 2011 5:37 pm

Nagy örömet okoz számomra, hogy ennyien ismeritek és szeretitek ezt a sorozatot :-) Első pillantásra az egyik kedvencemmé vált, amikor a Cain and Abel vége felé keresni kezdtem a következő sorozatomat. Azóta már néhányszor végignéztem és már előre tartok attól, hogy a vége felé eláztatom a klavit :-(
Remélem, hogy a magyar fordítás még közelebb hozza hozzátok ezt a történetet, mert az angol fordításban jókora lyukak voltak. Emiatt nehéz volt nekem is lekövetni a történetet. Addig nem is jeleztem a fordítási szándékom komolyságát, míg megfelelő feliratokat nem találtam, amiből értelmes munkát hozhattam össze :-)

Mindenkinek köszönöm a kommentjét és remélem senki nem csalatkozik a várakozásaiban :roll

Mellékelem még a 2. rész záróképét (ezt a jelenetet nagyon szerettem)

Image

Zsóka

BYJ78

Postby BYJ78 » Sun Dec 11, 2011 8:54 am

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm,hogy elkezdtétek ezt a sorozatot régóta szeretem és soha nem reménykedtem abban hogy magyar felírat lesz hozzá...Hálás köszönet!

A Green Rose (Go Soo) dramát valaki ismeri? mert az is a kedvencem és a vége Happy End!

biri66

Postby biri66 » Sun Dec 11, 2011 9:05 am

Kedves Zsóka!

Elképesztő a lelkesedésed és a munkabírásod! Egyszerre feliratozod a Secret Investigation Record-ot és ezt a sorozatot, ráadásul milyen tempóban. (Mellette még engem is pátyolgatsz.)
A Káin és Ábel-ben kiderült, hogy So Ji Sub milyen karizmatikus színész, úgyhogy ebben is meg fogom nézni.
Köszönöm a munkádat.

szmoleage

Postby szmoleage » Mon Dec 12, 2011 4:55 pm

Köszönöm a forditást,igaz én már végig néztem eredeti nyelven de azért jobb lessz magyarul is látni sok kitartást a munkádhoz. :salut:

MJKaori17

Postby MJKaori17 » Tue Dec 13, 2011 6:42 am

Köszönöm az 1-2 rész:) :cheers: :cheers: Ezt a sorozatot már régebben kinéztem magamnak, de angolul nem tudtam volna belekezdeni.
Image

kzsoka

Postby kzsoka » Tue Dec 13, 2011 5:40 pm

Köszönöm mindenkinek a reagálását és a köszönetnyilvánítását.
Az angol felirat meglehetősen hiányos, főleg az 1-2. rész volt nehéz. Most már javul a helyzet :-) , csak 15-20 feliratonként kell a más nyelvű fordításokat bújni. :roll
A tapasztaltak fényében nem csoda, ha eddig nem állt neki senki :-)
Továbi jó szórakozást a sorozathoz!

Zsóka

Nestel

Postby Nestel » Wed Dec 14, 2011 7:45 pm

Szia,
én is nagyon szépen köszönöm a sorozatot. :) Nagyon tetszett az első két rész, s csodálom a kitartásod, biztos rengeteg munka lehetett. Egyszer már megpróbálkoztam vele angolul, de sajnos az első résznél nem jutottam tovább, pedig megérte volna. :)
Nestel

Shiya

Postby Shiya » Thu Dec 15, 2011 2:26 pm

Kedves Zsóka!

Ismét remek sorozatot választottál, és milyen gyorsan elkészültél az első részekkel :)
Pár napig nem voltam net közelben, vagy csak alig, és mire hazaérek ilyen meglepetés vár.
Köszönöm!

kzsoka

Postby kzsoka » Fri Dec 16, 2011 3:46 pm

Először is szeretném megköszönni Nestel és Shiya sorait :-)
Bár a héten kicsit elúsztam egy sürgős és hosszadalmas munkahelyi feladat miatt, azért sikerült befejeznem a harmadik rész "ferdítését". Az eleje elég flottul ment, de a fele után megint csak sok pótolnivaló volt. Ha nehezen is, de összejött :roll

Mindenkinek kellemes szórakozást kívánok!

Summi

Postby Summi » Fri Dec 16, 2011 3:57 pm

Hát minden elismerésem a Tiéd Zsóka fantasztikusan ügyes vagy nagyon köszönöm a 3. részt :wub: :wub: :thumleft: :clap:

zsuzsabebi

Postby zsuzsabebi » Fri Dec 16, 2011 5:05 pm

koszonom a feliratot

hetty

Postby hetty » Fri Dec 16, 2011 5:31 pm

Hát itt van, hát itt van, hát itt van..... a 3. a kis kedvenckémből. Már viszem is! Kööööszönöm :cheers:

zsike955

Postby zsike955 » Fri Dec 16, 2011 7:45 pm

Szia Zsóka4

Nagyon szépen köszönöm a 3 részt!

zsike955

Postby zsike955 » Fri Dec 16, 2011 7:45 pm

Szia Zsóka !

Nagyon szépen köszönöm a 3 részt!

kzsoka

Postby kzsoka » Sat Dec 17, 2011 5:11 pm

Sziasztok! :-)

Mindenkinek köszönöm a kedves sorait :wub:
Hálából egy MV (kicsit spoileres), de már többen is láttátok a sorit angol felirattal :-) Aki még nem látta, legfeljebb ne nézze meg a klipet :roll

http://www.youtube.com/watch?v=tbjGEW4Tygo&feature=related

jmlnike

Postby jmlnike » Mon Dec 19, 2011 9:23 pm

köszönöm az eddigit:D

aisa61

Postby aisa61 » Tue Dec 20, 2011 9:15 pm

Szia kzsoka!
Köszönöm az eddig elkészült részeket.

Consensio

Postby Consensio » Tue Dec 20, 2011 9:28 pm

Szia kzsoka!

Köszönöm az első három rész feliratát! :)

kzsoka

Postby kzsoka » Tue Dec 20, 2011 9:33 pm

Mindenkinek szívesen és a héten jön a 4. is :roll

Előzetesként egy kép a 4. részből:

Image

eddy1

Postby eddy1 » Tue Dec 20, 2011 10:24 pm

Szia Zsóka :)

igen csak felkeltette az érdeklődésem, ez a sorozat, végig olvastam, az összes kommentet, szerintem tetszeni fog, bár már most rossz érzés, a végkifejlet lehetősége.

De hát, az életben sem minden hapy enddel végződik.

Köszönöm a feliratokat :)

Mit ajánlasz, honnan töltsem le a részeket, hogy jó legyen a felirathoz ?

Mert itt olvastam, hogy nem mindegy, hogy honnan? ....

Áldott, Békés Karácsonyt kívánok, és kitartást-e nehéz fordításhoz ! :)

Evenik

Postby Evenik » Tue Dec 20, 2011 10:51 pm

De jó, hogy ilyen jól tudsz haladni a sorozattal! :cheers: Az MV-t egyelőre nem nézem meg, de már nagyon-nagyon kíváncsi vagyok. :w00t:
Köszönöm szépen az új részt. :wub:
Image

tamika

Postby tamika » Wed Dec 21, 2011 7:13 pm

Én is köszönöm a fordítást!Jó munkát kívánok.Azt hiszem megvárom amíg meglesz az összes rész,mert nem tudom abba hagyni ha elkezdem.

zsuzsabebi

Postby zsuzsabebi » Thu Dec 22, 2011 10:04 am

kellemes karacsonyi unnepeket kivanok

kzsoka

Postby kzsoka » Fri Dec 23, 2011 3:18 pm

Sziasztok!

Karácsony előtti utolsó ajándékként szeretném átadni a 4. részt :-) Kellemes szórakozást kívánok hozzá! :D

eddy1: A nyitóposztban megadtam a letöltési linket, amihez passzol a felirat. Ennél a sorozatnál csak egyféle verziót ad meg az am-addiction :-) Többféle lehetőségről a Secret Investigation Record esetében olvashattál. Ott a felirat 'Megjegyzés' rovatában jeleztem, hogy melyik verzióhoz készült az srt.

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!

Image

Zsóka

Consensio

Postby Consensio » Fri Dec 23, 2011 3:25 pm

Szia Zsóka!

Köszönöm a 4. részt! :)

Békés, boldog karácsonyt kívánok!

szildor

Postby szildor » Fri Dec 23, 2011 4:30 pm

Kedves Kzsoka!

Nagyon szépen köszönöm a fordításodat, a 4. rész feliratát!

Köszönöm ezt az aranyos téli/karácsonyi képet, nagyon hangulatkeltő!
:-)

eddy1

Postby eddy1 » Fri Dec 23, 2011 5:11 pm

Kedves Zsóka :-)

Köszönöm szépen a 4-ik részt, és tájékoztatót is, már a am-addictionról töltöttem le, és el is kezdtem nézni.

Már most tetszik, érzem ezt végig fogom nézni, még felirat nélkül is, aztán majd ha meg lesz végig, újra nézem :lol

Áldott, Békés Karácsonyt, és Boldog Új Évet :notworthy:

Image

Evenik

Postby Evenik » Fri Dec 23, 2011 6:46 pm

Nagyon szép a kép, amit betettél. :-) S nagyon szépen köszönöm az új részt. :wub:

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok én is neked. :heart:
Image

Andrejja

Postby Andrejja » Fri Dec 23, 2011 6:49 pm

Kedves Zsóka!

Köszönöm az eddigi részeket!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!
Andi

hetty

Postby hetty » Fri Dec 23, 2011 7:04 pm

Épp sütöm a gesztenyés fatörzs alapját, hát gondolok egyet és benézek (mint minden este rendszeresen) az én kis kedvenckémhez és mit találok: a 4. rész feliratát. Hát ez nagyszerű!!!! A kedvem a tetőpontján. Gyerekek, jöjjön mindenki és nézze az a sorozatot, nagyon jóóóó! A zenéje fergeteges és gyönyörű. Most már mindenki élvezheti hála Zsókának, aki a balhék ellenére is fordít mindenkinek. :wub:
Nagyon köszönöm mindenki nevében Zsóka !! Szeretünk :thumleft:
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :heart:

jmlnike

Postby jmlnike » Sun Dec 25, 2011 3:56 pm

Nagyon köszönöm az újabb részt :D

Summi

Postby Summi » Sun Dec 25, 2011 5:45 pm

Nagyon köszönöm a 4. részt további Boldog Karácsonyt :)

eddy1

Postby eddy1 » Sun Dec 25, 2011 9:48 pm

Kedves Zsóka :)

Én még ilyen érzelmekben gazdag, szívfacsaró gyönyörű sorozatot nem igen láttam, mint írtam, is fenntebb, tudom nem fogok megálni a 4-ik résznél, most a 11-ik résznél járok, csak olyan lassú a netem, hogy gyorsabban nézem, mint ahogy letőltődik 1 újjabb rész. :sweat:

Nagyon hálás vagyok, hogy elkezdted fordítani, annak ellenére, hogy írtad, eléggé nehéz. :notworthy:

Sok-sok kitartást kívánok hozzá, a következő esztendőben :thumleft:

Azt tudom még a sorozatról mondani, hogy minden dorama rajongónak, KÖTELEZŐ ALKOTÁS :salut: :notworthy:

B. U. É. K. :party:

MINDEN TISZTELETEM , hogy TE , és még jó pár FORDÍTÓ :wub: kitartasz, a rajongók mellett, és folytatod, amit elválaltál, önkéntesen :clap: :cheers: :heart:

Image

kzsoka

Postby kzsoka » Mon Jan 02, 2012 3:12 pm

Köszönöm mindenkinek a reagálását. :wub:

Sajnos, egy magas lázzal járó megbetegedés felborította az időbeosztásomat, ugyanis 4-5 napon keresztül nem hogy fordítani, de még olvasni sem nagyon bírtam. Kicsit rendeződött a helyzet, ezért sikerült befejeznem az 5. részt. Remélem, újabb kellemetlen 'meglepetés' nem jön közbe és a megszokott tempómban tudom folytatni a fordítást. :-)

Mindenkinek boldog új évet és a sorozathoz kellemes szórakozást. :thumleft:

Zsóka

biri66

Postby biri66 » Mon Jan 02, 2012 3:40 pm

Kedves Zsóka!

Nagyon örülök, hogy már annyira felépültél, hogy be tudtad fejezni az újabb rész feliratát.
Jó egészséget és jó munkát kívánok!
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+23 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (61 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

szildor

Postby szildor » Mon Jan 02, 2012 4:00 pm

Kedves Zsóka

Nagyon szépen köszönöm az 5. részt!

Együttérzek veled, hasonló tünetekkel és következményekkel viaskodtam én is, annál jobban értékelem a kitartásod, hogy mégis hoztad nekünk az új részt!
Nagyszerű vagy!!! :-)
Jó sorozatot választottál !!! :-)

Consensio

Postby Consensio » Mon Jan 02, 2012 4:25 pm

Szia Zsóka!

Nagyon köszönöm az újabb részt! :notworthy:

Summi

Postby Summi » Mon Jan 02, 2012 4:28 pm

Kedves Zsóka :wub:
Örülök , hogy már jobban vagy , sok sok C vitamin kell , hogy felerősödj :thumleft:
Nagyon köszönöm az 5. részt :salut: :wub:

Evenik

Postby Evenik » Mon Jan 02, 2012 6:03 pm

Nagyon szépen köszönöm az új részt. :wub: S egyben mielőbbi gyógyulást kívánok! :heart:

S míg el nem felejtem: Nagyon boldog új évet kívánok neked! :party:
Image

Min Rin

Postby Min Rin » Mon Jan 02, 2012 7:16 pm

kzsoka wrote:Sziasztok! :-)

Köszönöm mindenkinek a reagálását. :wub:

Sajnos, egy magas lázzal járó megbetegedés felborította az időbeosztásomat, ugyanis 4-5 napon keresztül nem hogy fordítani, de még olvasni sem nagyon bírtam. Kicsit rendeződött a helyzet, ezért sikerült befejeznem az 5. részt. Remélem, újabb kellemetlen 'meglepetés' nem jön közbe és a megszokott tempómban tudom folytatni a fordítást. :-)

Mindenkinek boldog új évet és a sorozathoz kellemes szórakozást. :thumleft:

Zsóka

Zsóka gyógyulj meg teljesen, ne hajtsd túl magad. Ez a legfontosabb, a sori megvár! :wub: :D
Még csak a tervezettjeim között van ez a sorozat, előbb a Cain és Abelt szeretném elkezdeni. Boldog, Áldott, Egészséges Új évet kívánok neked! :party: :heart: :-)

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Jan 03, 2012 2:09 am

Kedves Zsóka! Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket.

kzsoka

Postby kzsoka » Thu Jan 05, 2012 11:49 am

Sziasztok!

Sajnos rossz hírem van. Hiába éreztem jól magam, a mai ultrahangvizsgálat eredménye miatt, be kell feküdnöm a kórházba. Tudomásom szerint nincs internet (régi a kórház), ezért nem tudom, mikor lesz módom folytatni a fordítást. Amennyire tudom, laptopon csinálom, de nem tudom mikor lesz alkalmam feltölteni. :-(

Remélem, mihamarabb újra itthon lehetek.

Sziasztok

Zsóka

Evenik

Postby Evenik » Thu Jan 05, 2012 1:51 pm

Ez nem túl jó hír. :-( Gyógyulj meg minél hamarabb! :heart:
Image

Jackimi

Postby Jackimi » Thu Jan 05, 2012 5:59 pm

Kedves Zsóka!

Gyógyulj meg mihamarabb és kerülj ki a kórházból! :salut:
A feliratok ráérnek.
Image

Shiya

Postby Shiya » Thu Jan 05, 2012 6:13 pm

Kedves Zsóka!

Inkább pihend ki magad, és gyógyulgass, a feliratok ráérnek. Az egészség a legfontosabb!!!
Jobbulást kívánok, remélem minél hamarabb meggyógyulsz, és egészségtől duzzadva visszatérsz közénk :)

aisa61

Postby aisa61 » Thu Jan 05, 2012 7:26 pm

Kedves Zsóka!
Én is úgy gondolom az egészséged a fontosabb,gyógyulj meg csak erre koncentrálj minden más várhat.Majd sokat gondolunk rád és sok pozitív energiát küldünk neked ezzel segítve a felépülésed.

Mielőbbi gyógyulást egészségesen várunk vissza!!!!!!!!
Rózsa

zsike955

Postby zsike955 » Thu Jan 05, 2012 7:31 pm

Kedves Zsóka!

Szerintem is első az egészséged, szorítunk Neked, hogy minél hamarabb meggyógyulj, és visszatérj.
Nagyon köszönöm az eddigi részeket, nem csalódtam ebben a sorozatban, tényleg nagyon jó és nem véletlenül
ajánlotta az ismerősöm.

zetkin94

Postby zetkin94 » Thu Jan 05, 2012 10:45 pm

Kedves Zsóka,

szeretnék én is mielőbbi gyógyulást kívánni számodra. Remélem ez minél előbb be fog következni. Igaza van mindenkinek, tényleg az egészség a legfontosabb. Pihenj sokat, nézd meg a The Legend-et ( úgy emlékszem ezt említetted ). Vigyázz magadra !

jutka12

Postby jutka12 » Fri Jan 06, 2012 11:12 pm

Micsoda kincsre leltél drága Zsóka!!

minden elismerésem a kitartó, kemény munkádért!
hálás köszönet a fordításodért!
türelmesen várok minden fejleményt.
j.

ququcs

Postby ququcs » Sun Jan 08, 2012 5:44 pm

Most értesültem róla, hogy dolgoztok a fordításon. Nagyon örülök és előre is köszönet a munkátokért.
Türelmesen megvárom az utolsó részig és utána fogom csak letölteni. :)))

jutka12

Postby jutka12 » Sun Jan 08, 2012 7:36 pm

Zsóka!
gyors teljes gzógyulást kívánok Neked!
ne erőltess semmit!!
vigyázz Magadra! mi türelmesen várunk!

hetty

Postby hetty » Mon Jan 09, 2012 1:37 pm

Kedves Zsóka!
Csak most olvasom, hogy mi is történt Veled.
Csatlakozva az előttem szólókhoz kívánok Neked mielőbbi gyógyulást !!!
Küldöm a pozitív energiát :wub:

Summi

Postby Summi » Mon Jan 09, 2012 3:15 pm

Szia Zsóka :wub:
Hogy érzed magad , javulgatsz ? Mielőbbi gyógyulást :wub:

Return to “Subtitles”