Drama City Series [Hungarian Subs]

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
dabdi

Drama City Series [Hungarian Subs]

Postby dabdi » Sat Oct 15, 2011 3:34 pm

A topic némi változáson esett át (2013.03.09.). Aki hiányolná innen a korábban összegyűjtött UTW filmeket, az most már a blogomban találhatja meg őket:
http://maydaywuyuetianhungary.wordpress ... tae-woong/

Ez a dráma a Drama City (드라마시티) sorozat Álomkék Jeju-do (Blue Skies of Jeju Island / 제주도 푸른밤) c. darabja, amit a KBS 2004. okt. 24-én vetített.
Image

Szereplők:
Uhm Tae-woong (Ki-tae)
Kim Min-joo (Hee-sook)
Kim Gab-soo
Kim Yoon-suk

Rendező: Kim Kyu-tae
Író: Park Ji Sook
Hivatalos oldal: http://www.kbs.co.kr/drama/dramacity/vi ... _1355.html

A történet főszereplője Ki-tae, egy kissé frusztrált, céltalan, munkanélküli fickó, aki megtudja, hogy csak 3 hónapja maradt hátra. A film azt mutatja be, hogy egy olyan vesztes alak, mint ő vajon mit kezd a maradék 3 hónappal, hogy fejezi be az életútját. Közben megismerhetjük a múltját. Visszaemlékszik a volt barátnőjére, Hee-sookra. Ezek az emlékek fájdalommal és megbánással teliek. Mielőtt meghal, az lesz az egyetlen célja, hogy megpróbálja jóvá tenni a hibáját. Az egyfelvonásos dráma során láthatjuk, hogyan vált az idő múlásával egyre fásultabbá, miközben egyre jobban megsebezte a nőt és saját magát is. Mindketten az emlékeikből merítenek erőt. A múlt fontosabbá válik, mint a jelen. Mindeközben a jelen és a múlt állandóan váltakozik, elsőre talán nem is mindig sikerül eldönteni, hogy mit is látunk, a kronológia összekuszálódik. A fantáziavilág Jeju szigetén, amit eredetileg Ki-tae álmodott meg, lassán a nő sajátjává is válik, ami végül valóságosabbnak tűnik, mint a férfi halála.
Amint a címben szerepel, a kezdő- és a zárójelenetet az ég és az óceán gyönyörű kék színe uralja, míg a többi jelenetet fekete-fehérben forgatták, ami még jobban kiemeli az ellentétet az álom és a durva valóság között.
Mindkét főszereplő díjat nyert az alakításáért.
Új link
[spoiler]http://depositfiles.com/files/du5n2ei5v[/spoiler]
Attachments
BLUE SKIES OF JEJU 2004 Drama City-hun.srt
(33.7 KiB) Downloaded 464 times
Last edited by dabdi on Sat Mar 09, 2013 8:24 pm, edited 49 times in total.

dabdi

Postby dabdi » Sat Oct 15, 2011 3:37 pm

Sziasztok!

Remélem, sikerül néhány embernek örömet szereznem ezzel az oldallal, és talán nem is fognak kitiltani miatta.
Szerettem volna, ha Uhm Tae-woong filmjeinek magyar feliratait egy helyen meg lehet találni. Ez volt a vezérelv. Jó szórakozást!

boil54

Postby boil54 » Sat Oct 15, 2011 4:08 pm

Szia Dabdi! Eddigi fordításaid, felirataid garancia a minőségi munkára! Köszönöm szépen!

jancsika

Postby jancsika » Sat Oct 15, 2011 4:13 pm

szerintem a megás linket az első idetévedő modi törölni fogja. így szokták, sajnos.

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sat Oct 15, 2011 4:47 pm

Szia Dabdi!
Nagyon szépen köszönöm a filmeket neked és persze Kevitának is :D

dabdi

Postby dabdi » Sat Oct 15, 2011 5:21 pm

boil54 wrote:Szia Dabdi! Eddigi fordításaid, felirataid garancia a minőségi munkára! Köszönöm szépen!

Szia!
Micsoda megtiszteltetés! Rám pazaroltad az első hozzászólásodat? :D

dabdi

Postby dabdi » Sat Oct 15, 2011 5:27 pm

jancsika wrote:szerintem a megás linket az első idetévedő modi törölni fogja. így szokták, sajnos.

Köszi a figyelmeztetést. Sajnos nekem csak ez van, mint elérhetőség a filmhez.
De ezúton biztatok mindenkit arra, hogy ha tud egyéb letöltési helyeket, akkor írjon nekem.
Illetve mindenki mindenfélével kapcsolatban írjon! Ha jól esik neki.
Na jó leginkább akkor, ha van egy kis értelme is a mondandójának. :unsure:
Vagy legalább lehessen rajta röhögni. :x
Én szeretem a favicceket is. :crazy:

dabdi

Postby dabdi » Sat Oct 15, 2011 5:53 pm

Park Min Rin wrote:Szia Dabdi!

Szívesen. :roll
Meggyógyultál már? Remélem!

Mutatok egy kis kéket is:
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sat Oct 15, 2011 6:44 pm

dabdi wrote:
Park Min Rin wrote:Szia Dabdi!

Szívesen. :roll
Meggyógyultál már? Remélem!

Mutatok egy kis kéket is:
Image

Szia
Szerencsére most már elmondhaton hogy "teljesen " rendben vagyok :D
Szerdán már voltam dolgozni is :crazy: Nagyon sajnáltam a hétvégét de majd legközelebb összehozzuk hátha akkor már Unninak is lesz kedve ill ereje hozzá :cry:
Megnéztem a képeket aranyosak :D :wub:

dabdi

Postby dabdi » Sun Oct 16, 2011 8:05 am

Uhm Tae-woong elkelt!!!!!!!!!!!!
De csak a Never Ending Story forgatásán. :-)
Nagyon szépek!!!
http://media.daum.net/entertain/enews/v ... &p=tvdaily
Egy órája tették fel a képet twitterre azzal a szöveggel, hogy "összeházasodtunk". :-)
Jó fejek!
Image
Last edited by dabdi on Sun Oct 16, 2011 8:44 am, edited 2 times in total.

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Oct 16, 2011 8:07 am

Szia Dabdi.. :D .., jó ötlet ez az oldal, reméljük megmarad... :lol ., lehet vak vagyok, de a Silmido avi honnét tölthető le. :unsure: .? köszi :wub:

dabdi

Postby dabdi » Sun Oct 16, 2011 8:54 am

varnaigabriella wrote:Szia Dabdi.. :D .., jó ötlet ez az oldal, reméljük megmarad... :lol ., lehet vak vagyok, de a Silmido avi honnét tölthető le. :unsure: .? köszi :wub:

Szia!
Pótoltam a dolgot, de az a helyzet, hogy a felirat nem ahhoz a verzióhoz készült, ami a MyAC-on van, én viszont nem tudok más letöltési lehetőséget. Kevita saját használatra elkészítette az Ázsiafilmen található feliratból azt a változatot, ami a MyAC-os verzióhoz passzol, de azt nem akartam kitenni erre az oldalra, mivel a fordítás maga nem "saját termék". Viszont mivel nem tudom, hogy ki volt a fordító, nem tudok tőle engedélyt kérni.

A Cyranóhoz is feltettem a MyAC-os elérhetőséget. :P

dabdi

Postby dabdi » Sun Oct 16, 2011 10:51 am

Uhm Tae-woong az akcióhős. Kulisszatitkok a Special Invest. forgatásáról. :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=VLIDhE3d ... _embedded#!
Image
Novembertől játszák a Koreai mozikban. :-)
Image

dabdi

Postby dabdi » Sun Oct 16, 2011 6:22 pm

Érdekesség még egyébként a Jeju-ban, hogy felbukkannak szereplők, akik aztán a következő évben a Resurrectionben is szerepeltek UTW-vel, viszont pont ellentétes szerepkörben. Aki a Res-ben a fő segítője volt, az itt Hee-sook szadista férje, aki a Res-ben a legfőbb ellensége volt, az itt az egyetlen személy, aki vele van a halálakor.
És ebben a rövid drámában látható végre egy normális csókjelenet! :wub:
Image

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Oct 16, 2011 7:13 pm

jó néha ilyet is látni. :mrgreen: :lol :wub:

dabdi

Postby dabdi » Mon Oct 17, 2011 2:57 pm

varnaigabriella wrote:jó néha ilyet is látni. :mrgreen: :lol :wub:

Jó bizony! Kb. 20x láttam már ezt a csókjelenetet, de még mindig alig kapok levegőt és heveny szívritmuszavarom lesz, amikor csak rágondolok! :heart: :heart: :heart:

Riamara

Postby Riamara » Mon Oct 17, 2011 3:49 pm

Itt is szeretném megköszönni, amiért ilyen jól összegyűjtötted kedvencünk filmjeit. A fordításokért pedig külön ezer köszönet jár. :cheers:

boil54

Postby boil54 » Mon Oct 17, 2011 4:10 pm

dabdi wrote:
varnaigabriella wrote:jó néha ilyet is látni. :mrgreen: :lol :wub:

Jó bizony! Kb. 20x láttam már ezt a csókjelenetet, de még mindig alig kapok levegőt és heveny szívritmuszavarom lesz, amikor csak rágondolok! :heart: :heart: :heart:

Azt tudod, hogy a Te lelkesedésed varázsolt engem is UTW felé! Kikapcsolódásként egy kis Cyrano ma estére.

dabdi

Postby dabdi » Mon Oct 17, 2011 7:06 pm

Riamara wrote:Itt is szeretném megköszönni, amiért ilyen jól összegyűjtötted kedvencünk filmjeit. A fordításokért pedig külön ezer köszönet jár. :cheers:

Reméltem, hogy örülni fog neki valaki. :-)

dabdi

Postby dabdi » Mon Oct 17, 2011 7:11 pm

boil54 wrote:Azt tudod, hogy a Te lelkesedésed varázsolt engem is UTW felé! Kikapcsolódásként egy kis Cyrano ma estére.

Ha nem tetszene UTW játéka, akkor én hiába lelkesednék. Ez már nem is lelkesedés, hanem zakkantság. Ma 3,5 órát töltöttem vele képzeletben a csodálatos Koreában a 1n2d c. műsornak hála. A port.hu-n látható a "közös" túránk eredménye. :-)
A Jeju-t megnézted?

boil54

Postby boil54 » Tue Oct 18, 2011 10:09 pm

Nem tudom te mikor sírtál utoljára, de ez a film...
Már az első képek, a szomorú ének, a kékség a tengerparton, a vizes homokban fekvő...torokszorító, de volt, amikor azt mondtam nem nézem tovább, nem bírom elviselni ezt a durvaságot, ahogy egy nővel beszél..., majd az a gyöngéd szerelmes szeretet, amire mindenki vágyik... az egész történet, ahogy a film készült, a visszaemlékezések... alig láttam a könnyeimtől, és a csodálatos befejezés, az egész feloldása...
mindegyik filmre azt mondtam ez a legjobb,
de most láttam életem legnagyobb filmélményét...

dabdi

Postby dabdi » Wed Oct 19, 2011 7:28 pm

boil54 wrote:Nem tudom te mikor sírtál utoljára, de ez a film...

mindegyik filmre azt mondtam ez a legjobb,
de most láttam életem legnagyobb filmélményét...

Image
Zseniálisan vágták össze a jeleneteket, nagyon ügyesen megkomponált forgatókönyv. Az első felében szinte csak a rosszat látjuk a múltból, a második felében csak a jót. Az ember lánya értetlenül nézi az elején, hogy az a szép és kedves lány mit eszik ezen a szemét fickón. Aztán a legvégére összeáll a kép azzal, ahogy bemutatják azt, miből is indult el ez az egész történet. Az ember kicsit ebbe is belehal, de ezért szeretjük a koreai filmeket, nem?

boil54

Postby boil54 » Thu Oct 20, 2011 1:20 pm

"Az ember kicsit ebbe is belehal, de ezért szeretjük a koreai filmeket, nem?"

Szeretjük??????????? Nem tudok élni nélküle!

dabdi

Postby dabdi » Thu Oct 20, 2011 2:25 pm

boil54 wrote:Szeretjük??????????? Nem tudok élni nélküle!

A Familyt is megnézted már? Az is ott van az első oldalon. A magyar felirata a Jeju és az Iri felett található, kicsit feljebb a zöld színű "kész magyar feliratok" alatt pedig a film letöltési helye is meg van adva, ha ráklikkelsz a "show" gombocskára, meglátod. Két részletben van a film is és a felirat is, úgyhogy meg tudod nézni addig is, amíg nem készül el az új szuper géped. :-)

dabdi

Postby dabdi » Fri Oct 21, 2011 3:35 pm

Itt is jelzem, hogy felkerült a Dr. Champ első része:
http://www.d-addicts.com/forum/viewtopi ... 26#1429826

dabdi

Postby dabdi » Tue Oct 25, 2011 11:48 am

Egy nagyon aranyos interjú a Never Ending Story forgatásáról:
http://www.youtube.com/watch?v=px8fZ3Pu ... r_embedded

boil54

Postby boil54 » Tue Nov 01, 2011 10:37 pm

A Familyt is megnézted már? Az is ott van az első oldalon. A magyar felirata a Jeju és az Iri felett található, kicsit feljebb a zöld színű "kész magyar feliratok" alatt pedig a film letöltési helye is meg van adva, ha ráklikkelsz a "show" gombocskára, meglátod. Két részletben van a film is és a felirat is, úgyhogy meg tudod nézni addig is, amíg nem készül el az új szuper géped. :-)[/quote]

Még csak most néztem meg. Itt is azt mondtam magamban nem nézem tovább, borzalmas ez a sok durvaság, és vártam a feloldó megkönnyebbülést, de ez számomra végig nagyon szomorú maradt annak ellenére, hogy az apa önfeláldozása mentette meg a gyerekeit, a "maradék" családot.

dabdi

Postby dabdi » Sat Nov 05, 2011 8:35 pm

Elkészült a Sunny magyar felirata. Köszönet érte Szilvavirágnak. Az elérhetőséget feltettem az első oldalra. Köszönet Timbónak is, hogy szólt nekem. :cheers:

feboka

Postby feboka » Sat Nov 12, 2011 4:09 pm

Én most találtam meg ezt az oldalt, ezer köszönet, hogy megcsináltad!!!! :roll Magam is UTW. rajongó vagyok, és nagyon örülök, hogy létezik egy ilyen összefogó, összefoglaló oldal. A fordításokért külön köszönet. Remélem sok érdekességet fogunk még itt olvasni és látni!!!! :thumleft: :wub: :wub:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Nov 12, 2011 4:31 pm

Hálás köszönetem Nektek, hogy rátaláltatok erre a filmre is. :cheers: :cheers: :cheers:

dabdi

Postby dabdi » Sat Nov 12, 2011 9:29 pm

feboka wrote:Én most találtam meg ezt az oldalt, ezer köszönet, hogy megcsináltad!!!! :roll Magam is UTW. rajongó vagyok, és nagyon örülök, hogy létezik egy ilyen összefogó, összefoglaló oldal. A fordításokért külön köszönet. Remélem sok érdekességet fogunk még itt olvasni és látni!!!! :thumleft: :wub: :wub:

Kedves feboka!

Örülök, hogy ide találtál. A helyzet az, hogy én simán meg tudnék tölteni itt több száz oldalt UTW kapcsán... :-)
Ez az újságcímlap pl. az új filmjének a Special Investigation Headquarter bemutatója kapcsán készült, amit nov. 15 és 22 között mutatnak be a koreai mozik. A film kapcsán már több interjú és (több órás) műsor is készült. Ha esetleg vagy annyira fanatikus, add meg nekem az e-mail címed és továbbítom azokat a kincseket, amiket Koreából kapok. Pl. a 1n2d minden vasárnap leadott epizódját, az interjúkat, egyéb műsorokat, amikben UTW szerepel, és a reklámokat is, mint ez az Indian reklám is, amiben ráadásul szerintem ő énekel.
http://gall.dcinside.com/list.php?id=um ... age=1&bbs=

Image

dabdi

Postby dabdi » Sat Nov 12, 2011 9:34 pm

varnaigabriella wrote:Hálás köszönetem Nektek, hogy rátaláltatok erre a filmre is. :cheers: :cheers: :cheers:

A My Love kapcsán írtam Szilvavirágnak, aztán Larának is. Előbb vagy utóbb annak is meglesz a magyar fordítása. Hármunk közül valaki biztosan elkészíti. És a Handphone is hamarosan felkerül, ha Kevita "kiszüttyögte" magát vele. Szóval jön még a folytatás. :D

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sat Nov 12, 2011 10:04 pm

dabdi wrote:
varnaigabriella wrote:Hálás köszönetem Nektek, hogy rátaláltatok erre a filmre is. :cheers: :cheers: :cheers:

A My Love kapcsán írtam Szilvavirágnak, aztán Larának is. Előbb vagy utóbb annak is meglesz a magyar fordítása. Hármunk közül valaki biztosan elkészíti. És a Handphone is hamarosan felkerül, ha Kevita "kiszüttyögte" magát vele. Szóval jön még a folytatás. :D

Megmondom őszintén, hogy hihetetlenül jónak találom, hogy így egybegyűjtötted UTW összesét :w00t: , nem futnék el ha a többieket is így látnám, sokkal könnyebb lenne az élet szerintem így.. :mrgreen: ...., de persze nem lehet mindig csak egy valakit nézni. :-) :lol ..., illetve látom, hogy ez Neked és sokaknak is megy, én is sokszor beleesem ebbe, de nem ennyire fanatikusan mint Ti :P . DE megértem a dolgot maximálisan.... :mrgreen: :lol :wub: :whistling: ........., szóval köszönöm, hogy sok fáradságtól megkímélsz minket és sok-sok örömet szerzel a többi fordítóval együtt nekünk... :wub: ..
szóval köszönök mindent.... :cheers: :cheers: :cheers: ..

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Nov 13, 2011 8:51 am

Dabdi, az alábbiakat már videóként feltetted... :lol :lol :lol :wub: :wub: :wub:

[News]Uhm Tae Woong surprises with his singing talents in new CF
Cr.- allkpop
Actor Uhm Tae Woong showed off his musical talents through a new CF.
According to SIM Entertainment, the actor filmed a CF for men’s clothing brand INDIAN, for which he personally sang and even put on a dance performance.
The agency stated, “When he’s acting, he seems so shy and always has that innocent grin on his face, but in the CF, he showed us that he’s just as talented as his sister, singer Uhm Jung Hwa.”
The song he performed was a cover of “Never Stop” by indie band, Bye Bye Sea. The song has garnered attention in the past for its easy lyrics and catchy melody.
Uhm Tae Woong’s cover of the song will be available for fans to download through the INDIAN main homepage after the 15th. An MV of the rock-ballad version will be streamed throught Mnet as well as XTM.
Park Min Ju, who was in charge of the whole campaign, remarked, “Uhm Tae Woong’s song is receiving positive responses and we are looking to see if we can enter it in some of these music charts… I think it would be an effective way to showcase the improved image of INDIAN.”
In related news, Uhm Tae Woong will be holding a fan meet at ‘Morning Calm Village’ for 40 of his fans in an attempt to promote his new movie, ‘Special Investigations Bureau‘.
Image

dabdi

Postby dabdi » Sun Nov 13, 2011 10:01 am

Kimondhatatlanul hálás vagyok ezért Unni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bearanyoztad a napomat!!!!!!! Szóval bearanyoztad UTW-t, mert jelenleg ő a nap a naprendszeremben (by aberdeen_angus)!!!!!!!!!!!
Büszke vagyok a fülemre, hogy kiszúrtam, hogy ő énekli!!!!!!
És majd le lehet tölteni a teljes dalt! És még videoklip is lesz!!!!! Bár én nem szeretem a zenei feldolgozásokat, de hát ő nem énekes, hanem színész. Szóval egyszerűen csak örülök, hogy lesz tőle egy újabb nézni és hallani való!!!!!
:w000t: :w000t: :w000t: :w000t: :w000t: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Nov 13, 2011 10:22 am

dabdi wrote:Kimondhatatlanul hálás vagyok ezért Unni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bearanyoztad a napomat!!!!!!! Szóval bearanyoztad UTW-t, mert jelenleg ő a nap a naprendszeremben (by aberdeen_angus)!!!!!!!!!!!
Büszke vagyok a fülemre, hogy kiszúrtam, hogy ő énekli!!!!!!
És majd le lehet tölteni a teljes dalt! És még videoklip is lesz!!!!! Bár én nem szeretem a zenei feldolgozásokat, de hát ő nem énekes, hanem színész. Szóval egyszerűen csak örülök, hogy lesz tőle egy újabb nézni és hallani való!!!!!
:w000t: :w000t: :w000t: :w000t: :w000t: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

Akkor a mai napi jócselekedetem megvolt.. :lol :lol :lol ...., igyekszem visszatérni az életbe, de nagyon nehéz, mert annyi, de annyi szemétség ér az eddig megszokottakon felül.. :cry: :cry: :cry: ..., annyira kivagyok lelkileg... :faint: :sorry: :faint:

dabdi

Postby dabdi » Sun Nov 13, 2011 11:08 am

varnaigabriella wrote:Akkor a mai napi jócselekedetem megvolt.. :lol :lol :lol ...., igyekszem visszatérni az életbe, de nagyon nehéz, mert annyi, de annyi szemétség ér az eddig megszokottakon felül.. :cry: :cry: :cry: ..., annyira kivagyok lelkileg... :faint: :sorry: :faint:

Igen. Most már nem kell félned, hogy virgácsot kapsz a Mikulástól!
Ha egyik hétfő vagy szerda este úgy gondolod, szívesen meghívlak egy Vanília-szigetre vagy egy balzsamecetes-paradicsomos csokibonbonra. Vagy elmehetünk meginni egy üveg Sojut. :mrgreen:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Sun Nov 13, 2011 11:59 am

dabdi wrote:
varnaigabriella wrote:Akkor a mai napi jócselekedetem megvolt.. :lol :lol :lol ...., igyekszem visszatérni az életbe, de nagyon nehéz, mert annyi, de annyi szemétség ér az eddig megszokottakon felül.. :cry: :cry: :cry: ..., annyira kivagyok lelkileg... :faint: :sorry: :faint:

Igen. Most már nem kell félned, hogy virgácsot kapsz a Mikulástól!
Ha egyik hétfő vagy szerda este úgy gondolod, szívesen meghívlak egy Vanília-szigetre vagy egy balzsamecetes-paradicsomos csokibonbonra. Vagy elmehetünk meginni egy üveg Sojut. :mrgreen:

Ez jól hangzik :lol , de még a nyelvemre lépek a teendőktől :scratch: :whistling: és a kimerültségtől :cry: de erősen gondolok rá, hogy megvalósuljon. :mrgreen: :P :wub: ..

feboka

Postby feboka » Thu Nov 17, 2011 11:33 am

Kedves dabdi!

Előre is nagyon köszönöm!!!!:cheers: E-mail címem: febo.agota1@gmail.com.

dabdi

Postby dabdi » Thu Nov 17, 2011 4:07 pm

feboka wrote:Kedves dabdi!

Előre is nagyon köszönöm!!!!:cheers: E-mail címem: febo.agota1@gmail.com.

Tartok tőle, hogy az interjú-linkek már nem aktívak, de küldök pár csemegét. :roll

dabdi

Postby dabdi » Thu Nov 17, 2011 4:15 pm

varnaigabriella wrote:Ez jól hangzik :lol , de még a nyelvemre lépek a teendőktől :scratch: :whistling: és a kimerültségtől :cry: de erősen gondolok rá, hogy megvalósuljon. :mrgreen: :P :wub: ..

Egy KIS ösztönző a pozitív gondolatokhoz (legfrissebb képek, VIGYÁZAT MÉG FORRÓ):
Image
A folytatás titkosítva:
[spoiler]Image
Image
Image
Image[/spoiler]

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Nov 17, 2011 9:27 pm

Hát igen, Dabdi, ő :-) az, akit minden hogy imádni lehet,, olyan mindegy mit is csinál, . :wub: .......köszi és gondolok a tlaákánkra. :lol ....( bár nem rád vonatkozik, de manapság mindenki velem akar találkozni... :unsure: :blink .((sok- sok közüzemi emberke, rendőrség, sőt fejvadászok és cégek. :blink ...? csak tudnák mind ennek az okát????? néha??? :O :O :O

dabdi

Postby dabdi » Fri Nov 18, 2011 7:26 am

varnaigabriella wrote:Hát igen, Dabdi, ő :-) az, akit minden hogy imádni lehet,, olyan mindegy mit is csinál, . :wub: .......köszi és gondolok a tlaákánkra. :lol ....

Amíg gondolkodsz, addig ez a fickó pörög:
Image
[spoiler]Image
Image[/spoiler]

dabdi

Postby dabdi » Sun Nov 20, 2011 7:53 am

Úgy látom, sikerült úgy helyreállítani a D-A-t, hogy az elmúlt 1-2 nap hozzászólásai és adatai elvesztek.
Nem tudom, érdemes-e ma még bármit csinálni, vagy inkább várni kellene egy kicsit.
Én próbálkozom:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... pEnJ3Yx9wI
Megesz a sárga irigység! Mit megesz! FELFAL!!!!! BEKEBELEZ!!!!!!
Hová kell iskolába járnom, hogy UTW legyen a tananyag?????? Most rögtön beiratkozom!!!
Hát... szegény fickó. Némelyik kis csaj úgy tapadt rá, mint egy polip. Alig bírta lefeszegetni őket magáról! :x
2:50-nél a leányzó szinte rárepült (Miután a telefonján interneten rákeresett, hogy mi is UTW új filmjének a címe.). Lelki szemeim előtt látom a gondolatbuborékokat a fejük felett:
Kis csaj: Úristen!!!!! Úristen!!!!! Ááááááááá Soha többet nem fogok zuhanyozni!!!!
UTW: Segítség! Nem kapok levegőt!!!
Viszont nem rossz a motiváció. Aki jól válaszol, az megölelheti UTW-t. Szerintem év végén mindenki kitűnő tanuló lenne.
Viszont leesett az állam az iskola felszereltségétől! A tanári asztalba beépítve egy számítógép. UTW is csak ámult és bámult. :-)
És a youtube se semmi! Egy 7 perces videó 145MB!!! Hiába na, HD minőség.
Bár azt még mindig nem értem, hogy miért tizenéves lányok körében népszerűsítik az új mozit, aminek a napközbeni tévés bemutatóján a fele szövegét kisípolták, szóval minimum 16-os karika dukál neki. Hm. :mrgreen:
Na mindegy. Én nagyon jól szórakoztam rajta
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Sun Nov 20, 2011 9:44 am

Dabdi!
Nagyon jó volt a videó jót nevettem rajta :D azért szívesen lettem volna a kiscsaj helyében :heart:

dabdi

Postby dabdi » Sun Nov 20, 2011 12:12 pm

Ki nem????? :mrgreen:

Bár nem tudom, mi ez, de mostanában nagyon sokszor meghallgattam ezt a dalt és mindannyiszor jó kedvre derített. Lehet, hogy megpróbálom beszerezni Aquától. Csak klikkeljetek az oldalra, aztán automatikusan megszólal:
:w000t: :w000t: :w000t: :w000t: :w000t: :w000t: :w000t:

dabdi

Postby dabdi » Mon Nov 21, 2011 6:29 pm

Előkerült az Indian-klip.
Itt megtekinthető a videoklip, a reklám és a forgatási videó, és az MP3 gombra kattintva letölthető a dal:
http://tagtv.kr/indian/making.php
(Halkan megjegyzem, hogy nem hiszem, hogy a slágerlisták élére fog kerülni. :-))
Image

Image

Image

Most mondja meg valaki, hogy a fenébe szokjak le, amikor naponta 20 új észbontó kép kerül fel róla!!!!!! Most is csak úgy kiválasztottam 3-at, mert különben tele lenne velük 2 oldal. :scratch:

dabdi

Postby dabdi » Mon Nov 21, 2011 6:30 pm

dabdi

Postby dabdi » Tue Nov 22, 2011 2:55 pm

Most komolyan... Hogy?????
Nem ellenkezem tovább magammal.
Boldoggá tesz és kész.
Image
Image
Image

Park Min Rin

Postby Park Min Rin » Tue Nov 22, 2011 3:29 pm

Ne is tedd Jobb ha békességben vagyunk magunkkal :D :mrgreen:

dabdi

Postby dabdi » Tue Nov 22, 2011 7:52 pm

Park Min Rin wrote:Ne is tedd Jobb ha békességben vagyunk magunkkal :D :mrgreen:

Ugye, hogy ugye?!
Engedek a kísértésnek, hogy békét leljek. :blink
Ööööö...
Kísértéssel a világbékéért!!!!
Koreai színészt/színésznőt mindenkinek!!!!
(Pedig ma még nem ittam.)

dabdi

Postby dabdi » Wed Nov 23, 2011 10:31 am

Tudom, hogy leginkább csak nekem érdekes, de ha már itt blogolódok... úgy örülök neki, hogy ismét sikerült egy félig angol, félig koreai nyelvű levelemmel felkerülni a DC Inside-ra. :w00t:

dabdi

Postby dabdi » Wed Nov 23, 2011 8:48 pm

Kísértés vs. dabdi
10.000 : 0
A kísértés kiütéssel győzött.
Behódolok.
Image
Image

kewita

Postby kewita » Thu Nov 24, 2011 10:39 am

Kb. annyi esélyed volt, mint többnapi sivatagi séta után nemet mondani egy pohár vízre. De a próbálkozás dicséretes! :notworthy:

dabdi

Postby dabdi » Thu Nov 24, 2011 2:13 pm

kewita wrote:Kb. annyi esélyed volt, mint többnapi sivatagi séta után nemet mondani egy pohár vízre. De a próbálkozás dicséretes! :notworthy:

A legközelebbi nekirugaszkodásomkor az esélytelenek nyugalmával indulok majd. :-)

Látom, sikerült hazatalálnod. :cheers:
Nagyon örülök.

Ma haza lettem paterolva takonypóc-tünetek miatt. Kúrálásként megnézem a Handphone-t a feliratoddal. Legalább nem a film végén kell zsepiért rohannom, mivel már most kéznél van egy adag. :cry:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Nov 24, 2011 3:21 pm

Értelek én is :lol :wub: ........, de a párod hogy bírja, hogy a lelked mindig UTW-nél jár.. :O :blink ...? vagy Te vagy a kétarcú asszony? :mrgreen: ( Gréta Garbó,?.. :O bár az a film másról szól. :lol ...) Na most nem piszkálgatni akartalak, de tényleg érdekel a válaszod... :roll :whistling: ..

dabdi

Postby dabdi » Thu Nov 24, 2011 3:55 pm

Most tényleg muszáj ilyen kínos helyzetbe hozni az ember lányát? :pale:

Egyébként érdekes dolog ez. Még nem őrültem meg teljesen, szóval nagyon jól érzékelem a különbséget a valóság és a fantáziavilág között. Talán azzal tudnám érzékeltetni, hogy ha van egy skála, amin értékelnem kell, hogy mi az igazán fontos, akkor a fantáziavilág max. egyjegyű eredményeket tud felmutatni, míg a valóság legrosszabb esetben is két számjegyről indul.
(És egyébként nem kell komolyan venni az "álszenvedésemet", csak valahogy érzékeltetni akarom, hogy van valami különleges ebben az UTW monogramú ipsében. Látom ám én a rossz tulajdonságait is, csak azokról nem beszélek.)
:wub:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Nov 24, 2011 4:39 pm

dabdi wrote:Most tényleg muszáj ilyen kínos helyzetbe hozni az ember lányát? :pale:

Egyébként érdekes dolog ez. Még nem őrültem meg teljesen, szóval nagyon jól érzékelem a különbséget a valóság és a fantáziavilág között. Talán azzal tudnám érzékeltetni, hogy ha van egy skála, amin értékelnem kell, hogy mi az igazán fontos, akkor a fantáziavilág max. egyjegyű eredményeket tud felmutatni, míg a valóság legrosszabb esetben is két számjegyről indul.
(És egyébként nem kell komolyan venni az "álszenvedésemet", csak valahogy érzékeltetni akarom, hogy van valami különleges ebben az UTW monogramú ipsében. Látom ám én a rossz tulajdonságait is, csak azokról nem beszélek.)
:wub:

Azt hiszem a "vesédbe látok"... :mrgreen: ., remélem a párod nem olvassa ezeket a cuccokat, amiket írsz. :sweat: :faint: .., vagy ha igen, akkor nagyon érdekes a tényállás. :w00t: ..., na tényleg nem feszegetlek tovább, majd egyszer.. :lol :wub: :whistling: , ha találkozunk.... :mrgreen: :rofl: :rofl: :party:

dabdi

Postby dabdi » Thu Nov 24, 2011 5:26 pm

Te Röntgenszemű unni!

Amiket írok, azt nem olvassa, de sokszor itt ül mellettem közben. Tudja, hogy ezt nem kell komolyan venni.
A múltkor ő másolta át nekem a gépről a kocsiban lévő pendrive-re az új dalt, hogy tudjam hallgatni vezetés közben.
A fordítást pedig kifejezetten támogatja, büszke rám. :-)

Bomi

Postby Bomi » Thu Nov 24, 2011 6:30 pm

Szia Dabdi! :)
A kísértés vs dabdi képek közül az első nálam megér egy Ahhm...!-t :lol Vagy valami hasonlót, ugyanis ez volt a reakcióm mikor megláttam! :D Jól sikerült kép, az ilyen fotók miatt értem mit látsz benne!
Az Indiános számra meg rákattintottam, és csak ment, csak ment egymás után, egy kedves kis dalként jellemezném, aláfestő zenének jó volt! :)

dabdi

Postby dabdi » Thu Nov 24, 2011 7:23 pm

Hogy mit látok benne?
Azt nem egy fotó dönti el, hanem a filmjei és a szerepválasztásai.

Most láttam a Handphone-t harmadjára. Azt hiszem, végre teljesen megértettem. És azt is sejtem, hogy ő miért vállalta el.
Most megpróbálom újraéleszteni magam.

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Nov 24, 2011 7:40 pm

dabdi wrote:Hogy mit látok benne?
Azt nem egy fotó dönti el, hanem a filmjei és a szerepválasztásai.

Most láttam a Handphone-t harmadjára. Azt hiszem, végre teljesen megértettem. És azt is sejtem, hogy ő miért vállalta el.
Most megpróbálom újraéleszteni magam.

hát nem egy könnyű filmecske.. :cry: ., de hát Te vagy Dabdi.. :w00t: ...., aki nem olyan mimóza lelkű, mint én és Katica.. :-( .

Bomi

Postby Bomi » Thu Nov 24, 2011 8:16 pm

Az ilyen és ehhez hasonló fotók jók arra, hogy valakire felfigyeljen az ember lánya. Hú, ki ez a jó pasi? Milyen filmekben játszik stb. ? :)

Harmadjára a Handphone-t! ?? Igazi rajongó már csak ilyen! Nekem az egy is elég volt, de nincs kizárva, hogy majd én is kínzom vele még magam! Jó filmnek tartom, csak kell hozzá egy bizonyos hozzáállás, hogy ne akadjak ki az erőszakon amit mutat a film. :( Most inkább romantikában utaznék, és akkor jöhet egy ölelés UTW-tól! :lol Igaz?

dabdi

Postby dabdi » Thu Nov 24, 2011 9:00 pm

Mért érzem úgy, hogy Ti most szórakoztok velem???? :mrgreen:

Bomi!
Én fordítva voltam vele. De hát Te ezt tudod! Nekem eleinte nem jött be, mint pasi. De minél több filmjét láttam, annál jobban beleszerettem. És azóta is, minél többet megtudok róla, annál szimpatikusabb.

Dabdi a keményszívű!!!!! (Úgy látszik, sikeresen menedzselem magam.)

Most azért néztem a Handphone-t, mert Kevita elküldte a magyar feliratát. És mostanra lett világos, hogy mekkora jelentőséggel bír minden mondat. Ezért is próbálok most még én is csiszolgatni a feliraton. Aztán a jövő héten majd közkinccsé tesszük.

Most már minden mozzanat világos. Majd ha felkerült a felirat és valakinek kérdése van, akkor elárulom, mire jöttem rá. :glare:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Thu Nov 24, 2011 9:55 pm

Drága Dongsaengom! :D
Már alig várom Kevita művét, persze Te is tudod, hogy most mennyire csak a szám jár és a szívem - lelkem mennyire szeretné, ha képes lenne egyetlen egy pici kis filmecskét is megnézni, de...., még mindig nem ott tatott, igazság szerint az idegeim most kezdik igazán felmondani a szolgálatot, pedig ugyebár már túl vagyok néhány dolgon, de ma sem tudtam bemenni dolgozni..., mert tegnap volt néhány kemény dolog még, (hagyatéki eljárás, gyámügyi eljárás, és még néhány apró-cseprő gond a közümekkel), hát sikerült a vérnyomásomat kiakasztani a szivemmel együtt....., pedig ezt már nem engedhetem meg magamnak a munkahelyemen, ott sem tudnak mindent tolerálni....Sajnos én hiába próbálok kemény lenni, ha a szervezetem reagálása más az átéltekre...,
De az biztos, hogy UTW -t elsősorban nem a külseje alapjá kell megítélni és elismerni (bár az sem utolsó szempont), hanem a fantasztikus színészi képességei alapján, és a munkafanatizmusa, a tökéletességre való állandó törekvése a meghatározó. Én ezért imádom őt, valamint a benne rejlő pajkosság, humor, kedvesség, az emberből állandóan kihozza a dédelgő -babusgató anyai ösztönöket és a az igazi nőt is, aki mindenre képes lenne érte.
Számomra soha nem kínzó egyetlen filmje sem, mert mindig azt figyelem mit szeretne tudatni velem az általa eljátszott karakterrel és mindig úgy érzem, hogy több leszek általa.
Hát röviden ennyi, csak hogy ne azt érezd, hogy szórakoznék Veled, vagy érzéseiddel.
puszi: Unni :heart:

kewita

Postby kewita » Fri Nov 25, 2011 8:10 am

dabdi wrote:
kewita wrote:Kb. annyi esélyed volt, mint többnapi sivatagi séta után nemet mondani egy pohár vízre. De a próbálkozás dicséretes! :notworthy:

A legközelebbi nekirugaszkodásomkor az esélytelenek nyugalmával indulok majd. :-)

Látom, sikerült hazatalálnod. :cheers:
Nagyon örülök.

Ma haza lettem paterolva takonypóc-tünetek miatt. Kúrálásként megnézem a Handphone-t a feliratoddal. Legalább nem a film végén kell zsepiért rohannom, mivel már most kéznél van egy adag. :cry:

Hadd köszönjem meg nagy nyilvánosság előtt is, hogy időt szántál a felirat javítására! A következőnél biztos alaposabb leszek. Hiába, minden amatőr mellé kellene egy profi! 8)
A gond csak az, hogy ezek után pofátlan módon majd a Chaw-éra is biztos megkérlek! :D

Megfázásra Handphone? Te tudod! Egy kis pálinka talán segít a náthán is, meg a film okozta lelkiállapoton is. :alcoholic:
Igazából nekem nagyon tetszik ez a film, legalábbis kb. az első másfél óra, aztán oda se merek nézni... :pale: Az a fejet a padlóba verős jelenet eléggé sokkoló!
Jó volt videókat meg képeket nézni a bemutatóról. Látva, hogy minden szereplő lélegzik, kicsit megkönnyebbültem!

dabdi

Postby dabdi » Fri Nov 25, 2011 2:58 pm

Drága érző szívű, enyhén UTW-rajongó Unni!

Ennyit tudok tenni, hogy itt megpróbálok némi életet verni beléd. És látod, Te is mikre ragadtatod magad UTW kapcsán?! :mrgreen: Cserébe vendégem vagy egy forralt borra!
(Minden hasonló megnyilvánulás jutalmat von maga után. Klasszikus kondicionálás. Vagy UTW miatt leszel alkoholfüggő vagy az alkohol miatt UTW-függő! :alcoholic: :mrgreen: )

dabdi

Postby dabdi » Fri Nov 25, 2011 3:03 pm

kewita wrote:Hadd köszönjem meg nagy nyilvánosság előtt is, hogy időt szántál a felirat javítására! A következőnél biztos alaposabb leszek. Hiába, minden amatőr mellé kellene egy profi! 8)
A gond csak az, hogy ezek után pofátlan módon majd a Chaw-éra is biztos megkérlek! :D

Óvatosabban a szavakkal! A szavaknak hatalmuk van! Még a profi szó láttán Jackimi vagy Timbo (vagy egyéb szuper fordítók) szívinfarktust kap!!! :O
Érted és UTW-ért még a Chaw-t is hajlandó vagyok még egyszer megnézni. :crazy:
Vajon ott is elmondhatjuk, hogy a vaddisznó túlélte a forgatást????? :mrgreen:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Fri Nov 25, 2011 4:03 pm

dabdi wrote:Drága érző szívű, enyhén UTW-rajongó Unni!

Ennyit tudok tenni, hogy itt megpróbálok némi életet verni beléd. És látod, Te is mikre ragadtatod magad UTW kapcsán?! :mrgreen: Cserébe vendégem vagy egy forralt borra!
(Minden hasonló megnyilvánulás jutalmat von maga után. Klasszikus kondicionálás. Vagy UTW miatt leszel alkoholfüggő vagy az alkohol miatt UTW-függő! :alcoholic: :mrgreen: )

ha jól számolok, akkor ez már két meghívó.. :lol :wub: :lol ....., na csak várd ki míg bevasalom... :mrgreen: :w00t: :wub: ...(bár azt hiszem nem ilyennek ismermersz... :O ...), na már eljutottam a gondjaim által, hogy mehetek dilidokihoz is.... :cheers: :goggle: :cry: ..., mert a szervi bajaimat a lelki bajaim okozzák.. :crazy: :-( :cry: ....juhéjjjjjjjj :pale: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dabdi

Postby dabdi » Fri Nov 25, 2011 6:07 pm

Javaslok egy hasznosabb és olcsóbb megoldást. Inkább magán nyelvórára menj! Saját tapasztalatból mondom, hogy akkor egyszerre tanulsz nyelvet és kiöntheted a szívedet is. Én 5 évig tanítottam cégeknél, és időnként úgy éreztem, hogy járna nekem egy dilidokis diploma és plusz fizetés is a plusz szolgáltatás mellé. :goggle: :mrgreen:
Ha beiratkozol hozzám, a következőkből választhatsz: van német, portugál, angol, koreai, francia és latin nyelvkönyvem. :whistling:

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Fri Nov 25, 2011 8:44 pm

dabdi wrote:Javaslok egy hasznosabb és olcsóbb megoldást. Inkább magán nyelvórára menj! Saját tapasztalatból mondom, hogy akkor egyszerre tanulsz nyelvet és kiöntheted a szívedet is. Én 5 évig tanítottam cégeknél, és időnként úgy éreztem, hogy járna nekem egy dilidokis diploma és plusz fizetés is a plusz szolgáltatás mellé. :goggle: :mrgreen:
Ha beiratkozol hozzám, a következőkből választhatsz: van német, portugál, angol, koreai, francia és latin nyelvkönyvem. :whistling:

Drága Dongsaeng, ha a fenti választ nekem írtad.. :D ..?, a nyelvkönyvek nem sokat érnek.. :-( ....., ha nincs rá időm... :-( .., és a tanár is ha ilyen léha mint Te.. :mrgreen: ..., és mindig csak randira hív... :roll :wub: ...????, és hidd el én nem vagyok egy magamat elhagyó típus, . :cry: ....és nem 30 éves vagyok, az életben már sok mindent, :crazy: átéltem, és mint írtam a szervi elváltozások nem azonosak egy apró hisztivel. :x . :pale: .., de majd igyekszem a többszörös meghívást kihasználni egyszer, na nem mint tanórát.... :lol :lol :lol ....., szóval nem fogsz tudni kibújni alóla ilyen dumával..... :roll :w00t: :whistling: :rofl: .......

Bomi

Postby Bomi » Sat Nov 26, 2011 3:52 pm

Sziasztok!
Ezt most találtam, lehet, hogy valaki már látta, de kíváncsi lennék ki lett szeretett volna ott lenni? :)
SIU fan meeting UTW és Joo won "főszereplésével"
http://www.youtube.com/watch?v=KV2iphQz ... ture=feedu

dabdi

Postby dabdi » Sat Nov 26, 2011 5:03 pm

varnaigabriella wrote:, szóval nem fogsz tudni kibújni alóla ilyen dumával..... :roll :w00t: :whistling: :rofl: .......

Én??? Kibújni? Legfeljebb a bőrömből!!! :mrgreen:

dabdi

Postby dabdi » Sat Nov 26, 2011 5:05 pm

Bomi wrote:Sziasztok!
Ezt most találtam, lehet, hogy valaki már látta, de kíváncsi lennék ki lett szeretett volna ott lenni? :)
SIU fan meeting UTW és Joo won "főszereplésével"
http://www.youtube.com/watch?v=KV2iphQz ... ture=feedu

Angol felirattal még nem láttam, köszi!
Egyébként UTW azt nyilatkozta, hogy a kapkodás miatt nem minden olyan lett a filmben, ahogy ő azt szerette volna, de azért nem lett rossz. Kíváncsian várom. Pár napja már megy a koreai mozikban és egyelőre nagyon jó a fogadtatása. :-)

dabdi

Postby dabdi » Sat Nov 26, 2011 5:20 pm

A DC-n is meg vannak makkanva. Képtelenség végignézni a rengeteg hozzászólást. Mindenki lefényképezgette a mozijegyét, meg a moziban a plakátot. :-)
Be nem áll a szájuk. Mindenki SIU lázban ég! Van olyan komment, amire 41 reagálás érkezett. Ilyet még nem pipáltam!
De jó lenne, ha én is bemehetnék a moziba és megnézhetném!
Image
:mrgreen: :wub: :goggle: :w000t: :heart: :hissy:

Return to “Subtitles”