Hwayugi [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
BINGOOO

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-15 of 20)

Postby BINGOOO » Wed Feb 21, 2018 3:12 pm

Szia GILNIS!Gyakran egy rugóra jár az agyunk,ám szerencsére nem vagyunk egyformák,bár mindkettőnk kedvence és
avatárja KIM HEE SUN.Nos,a ripacskodását valakinek,illetve a szerepben! nyújtott ripacskodását csak a szakértők,de leginkább a bennfentesek tudják megítélni.
Ha a ripacskodás a szerepének az alapja, annak mértékét ki tudja megítélni?
És a másik karakternek meg csak önmagát kell nyújtania,akkor mi van?
Én úgy látom,hogy ez egy komédia,amit nézve én jókat szórakozom.
Azon is,hogy hogyan lett a "veszett kutyából" egy ripacs.... :D

gilnis
Fansubber
Fansubber

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-15 of 20)

Postby gilnis » Wed Feb 21, 2018 9:50 pm

Szia BINGOOO!

A ripacskodás bárkinek feltűnhet, akinek van szeme, és nincs ízlésficama. De tegyük fel, hogy igazad van. Abban az esetben az egyik lehetőség, hogy szakértő vagyok. :P A másik lehetőség, hogy teszek magasról a dicsérő szakértői és bennfentes véleményekre. Ha az előadásmód egyszer olyan szinten zavaró a számomra, hogy már kizökkent a film nézéséből, akkor az rossz. Biztosan nem az volt az alkotók célja.

Értem, hogy mire utaltál, de szerintem sajnos Cha Seung Won nem azt játszotta el, hogy Mawang időnként ripacskodik, hanem ő ripacskodott. Ez óriási különbség. Nem véletlenül említettem meg a Greatest Love-ot. Abban is hasonló volt a szerepe: azt játszotta, hogy a karaktere produkálja magát. De ott nem esett át a ló túloldalára, akármilyen vicces is akart lenni. Természetes tudott maradni, és mindig egyértelmű volt, mi miért történik. Az a példa a jó előadásmódra, Mawang szerepe sajnos a nem jóra. Lee Seung Gi és Lee Se Young szerepe ebből a szempontból semmivel nem másabb, mint az övé. Ők mégis meg tudták oldani, hogy viccesek ÉS természetesek legyenek, Cha Seung Won ezúttal elszámította magát. Ettől még nem dől össze a világ, de azért csalódás.
ImageImage

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-16 of 20)

Postby lakanett » Fri Feb 23, 2018 10:54 pm

Sziasztok,

Itt a 16. rész. Ez most igazán izgalmasra sikeredett. :thumright:
Nekem is van egy gyanúm:
Nem lehet, hogy Ma Wang fia Son Oh Gong lesz? Na az nagy csavar lenne. :crazy:

Ja és Bu Ját én is várom vissza. :cry:

Szép hétvégét mindenkinek!
Üdv,
Ancsa

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Feb 24, 2018 6:19 am

Köszi! :-)

Minden lehet, de én azt nem tartom valószínűnek. A sorozat mintha azt akarná elhitetni velünk, hogy a boltos srác az. De szerintem az egész akkor nyerne igazán értelmet, ha az a helyzet, amit tippeltem. És nagy meglepi lenne, mert Mawang folyton a "fiáról" beszélt, őt pedig per pillanat meg akarná enni.

Oka van, hogy pont Seon Mi született áldozati báránynak, ergo meggyőződésem, hogy ő "a gyerek". Plusz az égiek szerint Mawang gyerekének "gyilkosa" megfizet a tettéért. Azaz ha Seon Mit fel kell áldozni, és ők azt találták ki, hogy Oh Gong tegye meg... Mintha szándékosan adták volna azt a karkötőt/bilincset Oh Gongra, nem is beszélve arról a csengettyűről és az orvosnő szomorú sorsáról, hogy bebiztosítsák, hogy ők ketten megöljék magukat vagy/és egymást.
ImageImage

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Sat Feb 24, 2018 8:48 am

Kedves Ancsa! Köszönöm a 16. rész feliratát. :)

BINGOOO

Postby BINGOOO » Mon Feb 26, 2018 12:48 pm

Szia LAKANETT!Köszönöm a 16. rész fordítását! :notworthy: Igazán szórakoztató lesz számomra!Akárhogy is volt,van és lesz! :thumleft:

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-17 of 20)

Postby lakanett » Wed Feb 28, 2018 7:16 pm

Sziasztok,

Feltettem a 17. részt.
Hát most kicsit úgy érzem, túl sok a nyitott szál.
Hogy fogják ezt ennyi idő alatt elvarrni? :-(
Jók a felvetésed Gilnis.
Láttunk már akkora csavart koreai sorozatban, hogy csak bámultunk. :scratch:
Lehet, hogy itt is egy x-edik verzió lesz a befutó.
Na, kíváncsi leszek...
Jó mozizást! :-)

Üdv,
Ancsa

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Feb 28, 2018 7:32 pm

Szia Ancsa!

Köszike az új részt! Éppen ebben a pillanatban értem végig a 17-esen, és mindenre számítottam, de ilyen folytatásra nem. Unalmas nem volt, de cseppet sem érződött, hogy négy résszel lennénk a vége előtt! Egyrészt teljesen más irányba mentek, mint a múltkori alapján vártam. Ez egyfelől tök jó, másfelől... nem tudom. :unsure: Másrészt mintha kicsit le is ült volna a sztori megint. Nekem a papnőt már túl hosszan nyújtják, és nem látom, hogy egy nagy ötlet lett volna mögötte. Inkább olyan benyomást keltenek, mintha mindig kicsit megtoldanák. Akkor tegye még ezt is ő, tegye még azt is ő... :unsure:

De azért most gyorsan megnézem a 18. részt is! :mrgreen:

SZERK.
Valamit nem értek.
Ha tudják, hogy ami be fog következni, rossz lesz, és azért fog bekövetkezni, mert megidézik azt a rosszat. Amit utána nehéz legyőzni. Akkor minek idézik meg egyáltalán, ha azt nem is lenne muszáj, nem is lenne elkerülhetetlen. :blink :blink Bármikor mondhatnák, hogy bocs, mégse csinálom, meggondoltam magam. Magyarán megmondva ott gyártanak problémát, ahol nincs, ahol magától nem lenne. Miért? :nuts: :nuts: :nuts:
ImageImage

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Wed Feb 28, 2018 8:26 pm

Kedves Ancsa!

Nagyon szépen köszönöm a 17. rész feliratát. :)

gabóci5

Postby gabóci5 » Wed Feb 28, 2018 9:01 pm

Kedves Ancsa!
Köszönöm a 16-17. részeket. :-) Egy héttel a befejezés előtt még nagyon sok a nyitott kérdés. :nuts:

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-18 of 20)

Postby lakanett » Sat Mar 03, 2018 8:37 pm

Sziasztok,
Meghoztam a 18. részt.
Hát... remélem a hátralévő 2 jó lesz. Bár ennél csak jobb lehet.
Semmi nem történt. Nem is értem. Most nagyon le vagyok törve, mint a bili füle.
Beszélgettek a semmiről, rájöttek ugyanarra, aztán nem kezdtek semmit a tudással. :crazy: :crazy: :crazy:
Mi van??? Volt egy pont, mikor azt kívántam, falja fel a sárkány az egész bagázst. :lol
Na mindegy, túléltük.
Bízzunk a jó folytatásban.
Üdv,
Ancsa

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Sat Mar 03, 2018 8:55 pm

Köszönöm szépen 18. rész feliratát. :)

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sun Mar 04, 2018 7:06 am

Köszönöm a 17-18.részek feliratait! :notworthy:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Mar 04, 2018 2:54 pm

Kicsit kukucskáltam, és rendesen spoilereztem saját magamnak, amit lehetett... :doh: Ennyi erővel akár már meg is nézhetem a részt.
Ha fordulatokat reméltünk, a 19. részben megkapjuk! XD Kíváncsian várom, mivel tudnak, egyáltalán meg tudnak-e még lepni. :whistling:
ImageImage

Kati

Postby Kati » Mon Mar 05, 2018 8:13 am

Kedves Ancsa!
Köszönöm az eddig elkészült feliratokat, és türelemmel várom az utolsó két rész fordítását is.
Már láttam.
Nem ilyen befejezésre számítottam, de azt kell mondanom, valahol reális. Pedig ez egy fantasy. De mégsem csavartak rajta akkorát, ami túlmegy egy bizonyos határon. Az OK, hogy JSM kapott még egy napot, és így számára is kiderült, hogy mik SOG valódi érzései a Geumganggo nélkül. De ezzel csak három pontot tettek a végére, nyitottnak hagyták a befejezést, a többit a mi fantáziánkra bízták. Tehát én elégedett vagyok.
A történet lényegében rendben volt, bár mióta Ah Sa Nyeo feltűnt, változást tapasztaltam az ívében, így ami korábban jellemezte, teljesen átalakult. A színészek rendben voltak, Lee Seung Giről minden elfogultságtól mentesen mondhatom, hogy fantasztikusat alakított, tökéletesen hozta SOG szerepét. Én Cha Seung Wont is kedveltem, szerintem nem ripacskodás volt, amit művelt, ezt Ma Wang karaktere követelte meg. Oh Yeon Seot nem nagyon láttam még másban, de őszintén ő nem nagyon hatott rám. Eljátszotta, jól hozta a karaktert, de nem éreztem benne semmi különöset. Aranyos volt, ennyi. Vele szemben Lee Se Young nekem sokkal jobban tetszett, remekül helyt állt mindkét szerepben, bár az utolsó rész kapcsán még gondolkodnom kell, hogy pontosan Ah Sa Nyeot vagy Bu Jat láttam-e. Talán épp ezért az ő utolsó jelenete jobban megérintett.
Ami miatt további jó pontokat kap a Hwayugi, az a sorozat zenéje. Megint remek számokat készítettek a koreaiak, bár sokunk bánatára a főszereplő nem mutatta meg énektudását, de elnézzük, mert anélkül is rettenetesen zsúfoltak a napjai.

Nálam többszörnézős sorozat és nemcsak LSG miatt. Azt még hozzátenném, hogy a Húgom is a rabjává vált, a 19.-et együtt izgultuk végig, most először nézett valamit felirat nélkül! De felirattal más lesz, az ő nevében is köszönöm a munkádat!
Lee Seung Gi magyar rajongói oldal: http://lsghungarianfanpage.blogspot.hu/

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-19 of 20)

Postby lakanett » Tue Mar 06, 2018 5:50 pm

Sziasztok,
Elkészült a 19. rész. Ígérem sietek a 20.-al is.
Na ez jó rész volt. :)
Remélem tetszeni fog.
Üdv,
Ancsa

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Tue Mar 06, 2018 8:44 pm

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a 19. rész feliratát. :)

smatagd

Postby smatagd » Wed Mar 07, 2018 12:45 pm

Köszönöm a 19.részt!
Számomra ez volt a legizgalmasabb epizód :w00t: kiváncsian várom a befejezést :blink
Image

Kati

Postby Kati » Thu Mar 08, 2018 5:38 pm

Én is köszönöm!
Jó látni, hogy másnak is tetszett a 19. rész. Azt hittem, hogy a történések miatt nem nyeri el más tetszését, de jó, hogy nem vagyok egyedül.

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (Complete)

Postby lakanett » Thu Mar 08, 2018 7:17 pm

Sziasztok,
Feltettem az utolsó részt.
Szerintem jó vége lett. :)
Köszönöm, hogy velem tartottatok.
Külön köszönet a lektorálásért Anyukámnak. :wub:
Jó szórakozást a befejező részhez!
Üdv,
Ancsa

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Thu Mar 08, 2018 7:43 pm

Nagyon szépen köszönöm a befejező rész feliratát is. :)

racznemagdi

Postby racznemagdi » Thu Mar 08, 2018 9:03 pm

Kedves Ancsa, köszönöm szépen a feliratokat, ma kezdtem el nézni, az első részen vagyok túl - nagyon tetszik.

gabóci5

Postby gabóci5 » Thu Mar 08, 2018 9:08 pm

Kedves Ancsa! Nagyon köszönöm a sorozat fordítását és anyukádnak a lektorálást. :wub: Nekem nagyon tetszett, a zsepi is használatban volt időnként. A vége is elfogadható volt, mivel démon és ember között nem volt realitása a közös jövőnek itt a földön. :roll Még nagyon a hatása alatt vagyok. :P Hamarosan újra nézem immár maratonban! :D

gyomar

Postby gyomar » Fri Mar 09, 2018 6:32 am

Szia Kedves Ancsa!
Hálásan köszönöm neked és anyukádnak, hogy lefordították ezt a gyöngyszemet.Nagyon jót és jól szórakoztam nektek hála.
gyomar :-)

Kati

Postby Kati » Fri Mar 09, 2018 7:23 am

Kedves Ancsa!
Szeretném megköszönni Neked a Hwayugi fordítását. Nagyon szépen dolgozol, és még gyorsan is, öröm volt olvasni a felirataid!
A sorozatról már elmondtam a véleményem, ez nem változott meg úgy sem, hogy most már minden szót értek. Kissé keserédes, de reális, úgyhogy én elégedett vagyok.
Különösen emlékezetes sorozat marad számomra a Hwayugi, mert LSG leszerelése után ebben tért vissza és még jobb, mint korábban, nekem pedig ez volt az első sorozat, amelyet élőben követtem végig, a részeket többször is megnéztem felirat nélkül, néha angol felirattal vagy angol nyelvű összefoglalókat hozzá olvasva, majd magyarul is élveztem. És nemcsak én, a Húgomat is sikeresen rávettem, hogy csatlakozzon hozzám, az ő nevében is nagyon köszönöm a feliratokat.

smatagd

Postby smatagd » Fri Mar 09, 2018 12:25 pm

Köszi a sorozat fordítását :notworthy: Tetszett a sorozat :cheers:

Alapjában véve érdekes történet , voltak benne döcögős részek, de a két utolsó szerintem mindent vitt. Sikerült jól lezárni a szálakat, Sam Jang és Son O Gong találkozását esetleg egy újabb történetben lehetne folytatni :mrgreen:
Nagyon jól megválasztották a színészeket a karakterekhez, Lee Seung Gi mint majom :-) Lee Hong Ki arca pont olyan kerek volt, mint egy malacé :D , Cha Seung Won bikaként vadabb is lehetett volna.
Image

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Mar 10, 2018 3:59 pm

Szia Ancsám ! ! ! :wub:

Hálásan köszönöm a sorozat választását és annak feliratait. :notworthy:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sun Mar 11, 2018 7:50 am

Szia kedves LAKANETT(ancsa)!Megköszönöm a 18-19.,valamint a teljes 20 részből álló sorozat élvezetes fordítását! :notworthy: És figyelemmel vagyok az új választásodra. :thumleft: