Me Too, Flower! [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi
Fansubber
Fansubber

Me Too, Flower! [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Sun Nov 08, 2015 11:30 pm

ME TOO, FLOWER!

Image

Eredeti cím: 나도, 꽃! / Na-do, Kkot!
Sugárzás: 2011.11.09. – 12.28 (MBC)
Műfaj: romantikus vígjáték
Részek száma: 15
Írta. Kim Do Woo
Rendezte: Go Dong Sun

Szereplők:
Yoon Shi Yoon -- Seo Jae Hee (divattervező, cégtulajdonos)
Lee Ji Ah -- Cha Bong Sun (rendőrnő)
Han Go Eun -- Park Hwa Young (cégtulajdonosnő)
Jo Min Ki -- Park Tae Hwa (pszichológus, Hwa Young unokatestvére)
Seo Hyo Rim -- Kim Dal (modell, Bong Sun mostohahúga)
Lee Ki Kwang -- Jo Ma Roo (rendőr)
Park Ki Woong -- Bong Sun expasija

Rövid leírás:
A depresszióval küzdő, szókimondó rendőrnő és a parkolófiúnak álcázott, különc milliomos viharos románca.

Tartalom:
Bong Sun egy szókimondó rendőrnő, aki agyára megy kollégáinak, ráadásul az ügyfelekkel is mogorva, mégis minden vágya, hogy őrmesterré előléptessék. Egy komolyabb zűr után főnöke pszichológushoz küldi, aki sajátos módon próbál segíteni rajta. Szinte ezzel egyidőben Bong Sun megismerkedik egy különös sráccal is, Jae Hee-vel, aki márkás cuccokat hord, otthonosan mozog a ’női fehérneműk’ témakörben, amúgy meg egy áruház parkolójában dolgozik. Minden találkozásuk újabb és újabb konfliktust szül, melynek révén lassan kezdik kiismerni egymást, és egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Bong Sun nem is sejti, hogy a srác, habár szegény sorból származik, de valójában egy sikeres divattervező és annak az áruháznak a társtulajdonosa, ahol parkolófiúként dolgozik. Az áruház másik tulajdonosa a pszichológus unokatestvére, Hwa Young, egy kisgyerekes anyuka, akinek a férje évekkel ezelőtt Jae Hee hibájából halt meg, azóta a nő rátelepedett a lelkiismeretfurdalással küzdő srác életére, minden erővel próbálja maga mellett tartani. Felbukkan a történetben még Bong Sun mostohahúga is, a vagyonos pasikra vadászó Kim Dal, aki hamar kiveti a hálóját Jae Hee-re.

Ajánló

Videólinkek:

Magyarra fordította, lektorálta: vajandi

A feliratok innen is elérhetők: http://vajandisub.wordpress.com/

Eddigi fordításaim: You're My Pet (1), Marrying a Millionaire (16), Paparotti (1), One Fine Day (16), Green Rose (22), Snow White (16), Miss Ripley (16), Marriage Not Dating (16), Love Clinique (1), My Secret Hotel (16), Sweet 18 (16), 1 Percent of Anything (26), Heart to Heart (16), Exhibition of Fireworks (17), Producer (12), Oh My Ghost (16), Bachelor's Vegetable Store (24), Wacky Teacher (1), Me Too, Flower! (15), The Family Is Coming(20), Wet Dreams (1), My 19 Year Old Sister-in-Law (16), Like For Likes (1), Coin Locker Girl / Chinatown (1), Shopping King Louis (16), 12 Men in a Year (16), Goblin/Dokkaebi (16), Introverted Boss (16), Wuri's Family (20), The Best Hit (32)
Tervezett fordítás: Unkind Women (2017 végéig)

Ingyenes rajongói feliratok! Amennyiben a feliratban benne marad fordítói nevem, a "vajandi", engedélyezem, hogy bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti. Teljen öröme benne minél több embernek, annak én is csak örülök, azonban ha a feliratomból törlik fordítói nevem, úgy teszik fel a világhálóra, az nagyon rosszul esne, kérlek, ne éljetek vissza a jóindulatommal. Előre is köszönöm!
Attachments
MeTooFlower14-15.zip
Me Too, Flower! 14-15. rész
- 2015.12.13.
(42.45 KiB) Downloaded 502 times
MeTooFlower1-13jav.zip
Me Too, Flower! 1-13. rész (javított részek)
- 2015.12.13.
(299.92 KiB) Downloaded 588 times
MeTooFlower13.srt
Me Too, Flower! 13. rész
- 2015.12.11.
(60.07 KiB) Downloaded 176 times
MeTooFlower12.srt
Me Too, Flower! 12. rész
- 2015.12.07.
(65.59 KiB) Downloaded 237 times
MeTooFlower11.srt
Me Too, Flower! 11. rész
- 2015.12.04.
(57.17 KiB) Downloaded 242 times
MeTooFlower10.srt
Me Too, Flower! 10. rész
- 2015.11.30.
(59.63 KiB) Downloaded 270 times
MeTooFlower09.srt
Me Too, Flower! 9. rész
- 2015.11.26.
(58.84 KiB) Downloaded 291 times
MeTooFlower08.srt
Me Too, Flower! 8. rész
- 2015.11.22.
(57.4 KiB) Downloaded 318 times
MeTooFlower07.srt
Me Too, Flower! 7. rész
- 2015.11.20.
(57.04 KiB) Downloaded 314 times
MeTooFlower06.srt
Me Too, Flower! 6. rész
- 2015.11.16.
(62.55 KiB) Downloaded 329 times
MeTooFlower05.srt
Me Too, Flower! 5. rész
- 2015.11.13.
(70.22 KiB) Downloaded 313 times
MeTooFlower1-4.zip
Me Too, Flower! 1-4. rész
- 2015.11.09.
(94.57 KiB) Downloaded 466 times
Last edited by vajandi on Thu Jul 27, 2017 8:28 am, edited 36 times in total.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Me Too, Flower! [Hungarian Subs] (4 of 16)

Postby vajandi » Sun Nov 08, 2015 11:33 pm

4 éves szülinapjára meghoztam a „Me Too, Flower!” 1-4. részét /2011-ben, épp november 9-én kezdték el vetíteni!/. Többen kértétek, ezért egy ideje már fontolgattam, csak gondoltam, várok még, mert úgy tűnt, más is tervbe vette. Mivel azonban nem történt semmi előrelépés, úgy döntöttem, belevágok, mert egy igazán szép, ugyanakkor nagyon szórakoztató sorozatról van szó, ami megérdemli, hogy legyen végre hozzá magyar felirat. Mostanában kicsit belassultam, de heti egy részt mindenképpen hozok (péntekenként), jó esetben, azaz ha hétvégén jobban ráérek, akkor kettőt (hétfőn+pénteken). A képmixben felül a két főszereplő első találkozása (első egymásra nézése) látható, alul pedig két vicces pillanat. Remélem, sok kellemes percet szerez majd mindannyiunknak. :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:33 am, edited 1 time in total.
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

Vicacica

Postby Vicacica » Sun Nov 08, 2015 11:50 pm

óóóóóó Drága Andi :) Annyi szerettem volna már ezt a sorit megnézni :) Nagyon köszönöm :)
ImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun Nov 08, 2015 11:54 pm

Vicacica wrote:óóóóóó Drága Andi :) Annyi szerettem volna már ezt a sorit megnézni :) Nagyon köszönöm :)

Na, ennek örülök! :mrgreen: Nagyon szívesen! :D A blogom külleme is megváltozott, érdemes rápillantani, szerintem nagyon szép lett. :-)

Carmi

Postby Carmi » Mon Nov 09, 2015 7:58 am

Drága Andim, tényleg nagy meglepetést okoztál!!! Én is nagyon köszönöm! :wub:
Többször szemeztem már a sorozattal, aztán mindig elhalasztódott valahogy a nézése. Most meg magyarul, és veled?! Szuper!!! :D
És rögtön négy résszel jössz? És a megára is felteszed a részeket? :thumright: Nagyon boldoggá tettél, de tényleg!
Alig várom, hogy nézhessem...

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Nov 09, 2015 8:23 am

Carmi wrote:Drága Andim, tényleg nagy meglepetést okoztál!!! Én is nagyon köszönöm! :wub:
Többször szemeztem már a sorozattal, aztán mindig elhalasztódott valahogy a nézése. Most meg magyarul, és veled?! Szuper!!! :D
És rögtön négy résszel jössz? És a megára is felteszed a részeket? :thumright: Nagyon boldoggá tettél, de tényleg!
Alig várom, hogy nézhessem...

Téged meglepni mindig öröm. :D Nagyon szívesen! :heart:

szildor

Postby szildor » Mon Nov 09, 2015 1:04 pm

Kedves Andi!
Hétfőre, a mai napra meglepetést ígértél, hát ez nagyon bejött! :cheers:
Hány helyen és hányszor vártuk a Me Too, Flower feliratait, minden alkalommal
újult örömmel, de mind hamvába hullt.
Most jó kezekbe került a sorozat, jó fordítást kapunk és benned teljesen megbízhatunk,
hogy a végét is fogjuk látni magyarul. :D :D :D
Köszönöm szépen az első négy feliratot! (ide szivecskét képzeltem)

gilnis

Postby gilnis » Mon Nov 09, 2015 3:16 pm

Láttam, hogy régi-új sorozat a láthatáron, bármibe lefogadtam volna, hogy a te kezed van benne, Andi. :mrgreen:

Nagyon köszi a fordítást, erre a sorira én is benevezek. Olyan sokszor jött már szembe, de mindig kikerültem. Most az ismertetőd meghozta a kellő mennyiségű kedvet. Az csak hab a tortán, hogy nagyon szeretem a két főszereplőt. :wub:

Kíváncsi vagyok, miért ez a címe. Egyikük sem tűnik virágszálnak. :P
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Nov 09, 2015 4:38 pm

Kedves Szildor és Gilnis, nagyon szívesen a feliratokat! :-) :heart:
Nekem sincs halványlila elképzelésem se, hogy miért ez a címe. Minden rész feliratában rákerestem a flower szóra, de sajnos így sem kerültem közelebb az igazsághoz. :scratch:

gyomar

Postby gyomar » Mon Nov 09, 2015 7:24 pm

Szia Andi!
Gratulálok neked az új választásodhoz. :salut:
Úgy jártam mint Gilnis, sokszor jött már szembe velem, de nekem felirat nélkül, sajnos hiába jött.
Nagyon szépen köszönöm neked az első négy rész feliratának fordítását.Biztos vagyok benne, hogy veled fogok haladni. :notworthy:
gyomar :-)

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Nov 09, 2015 7:29 pm

Szívesen, Gyomar! :-) Örülök, hogy úgy döntöttél, belevágsz. :D

Vicacica

Postby Vicacica » Mon Nov 09, 2015 7:30 pm

ÁÁÁÁÁ bedaráltam az első 4 részt :) A színésznőt még nem ismertem,de nagyon tetszik :) Nem gondoltam volna, hogy 8 évvel idősebb, mint Shi-Yoon :) Shi-Yoon-t nagyon szerettem King of Baking Kim Takgu-ban és a Flower Boys Next Door-ban a hab a tortán a Barefooted Friends -es show műsor volt amiben láttam :) A kis drága lassan 19 hónapja a seregben van, úgyhogy hamarosan ő is visszatér :clap: :clap: :party: :party: :party: :D

Az első 4 rész alapján nagyon jó az összhang a páros között :) A cégtársat már most nagyon nem csípem!! :cussing: A kisfia viszont nagyon cuki :D Imádom Cha rendőrnő cukika társát, aki nem tud dönteni :D :D
ImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Nov 09, 2015 7:38 pm

Vicacica wrote:ÁÁÁÁÁ bedaráltam az első 4 részt :) A színésznőt még nem ismertem,de nagyon tetszik :) Nem gondoltam volna, hogy 8 évvel idősebb, mint Shi-Yoon :) Shi-Yoon-t nagyon szerettem King of Baking Kim Takgu-ban és a Flower Boys Next Door-ban a hab a tortán a Barefooted Friends -es show műsor volt amiben láttam :) A kis drága lassan 19 hónapja a seregben van, úgyhogy hamarosan ő is visszatér :clap: :clap: :party: :party: :party: :D

Az első 4 rész alapján nagyon jó az összhang a páros között :) A cégtársat már most nagyon nem csípem!! :cussing: A kisfia viszont nagyon cuki :D Imádom Cha rendőrnő cukika társát, aki nem tud dönteni :D :D

De jóóóó! Örülök, hogy tetszett! :dance: Minden szavaddal teljes mértékben egyetértek, főleg az utolsó mondattal. Imádom azt a félszeg, ragyogó mosolyú rendőrfiút! Már a My Princess-ben is levett a lábamról. És ahogy 4. részben énekel...! (habár Pink-ként) :wub: :wub: /amúgy a BEAST együttes tagja/

SoRa_

Postby SoRa_ » Mon Nov 09, 2015 7:51 pm

Kedves Vajandi!

Nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm, hogy fordítod a Me Too Flower!-t. :clap: :wub: :notworthy: :-) Fantasztikus vagy! Szuper meglepetés. Màr olyan rég óta vàrtam rà, hogy valaki végre el kezdje fordítani. Yoon Shi Yoon az egyik kedvenc színészem és nagyon szerettem volna megnézni ezt a sorozatot, mert tetszett a történet. :-) Köszönöm még egyszer és a fordítàshoz kitartàst kívànok! :heart:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Nov 09, 2015 8:05 pm

Kedves SoRa, nagyon szívesen a feliratokat! :-) Én is ezer éve várok rá, hogy végre valaki lefordítsa, végül a tettek mezejére léptem. :mrgreen:

Timi

Postby Timi » Mon Nov 09, 2015 8:20 pm

Kedves Andi! Nagy meglepetést okoztál ezzel a sorozattal. Mindig is szerettem volna magyar felirattal megnézni, de eddig hiába. Köszönöm, hogy elkezdted és megosztottad, örülök neki. :cheers:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Nov 09, 2015 8:29 pm

Timi wrote:Kedves Andi! Nagy meglepetést okoztál ezzel a sorozattal. Mindig is szerettem volna magyar felirattal megnézni, de eddig hiába. Köszönöm, hogy elkezdted és megosztottad, örülök neki. :cheers:

Szívesen, Timi! :heart: :-) Örülök, hogy tetszik a meglepetésem. :D

Ido11

Postby Ido11 » Mon Nov 09, 2015 9:20 pm

Szeretem az álruhás hercegekről szóló történeteket!
Kedves Andi! Szeretettel és kiváncsian várom a forditást.
Majd el felejtettem, tetszik az oldalad!

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Nov 09, 2015 9:31 pm

Ido11 wrote:Szeretem az álruhás hercegekről szóló történeteket!
Kedves Andi! Szeretettel és kiváncsian várom a forditást.
Majd el felejtettem, tetszik az oldalad!

Én is! Én is! :dance: Visszaidézi gyermekkorom kedvenc meséit. :mrgreen: Örülök, hogy tetszik a blogom is. Igyekeztem valami szépet összehozni. :D

Kata58

Postby Kata58 » Tue Nov 10, 2015 9:07 am

Kedves Andi! először az Ázsia ékkövén vettem észre, új sorozatodat! Vittem is..köszönöm, hogy újra élvezhetem fordításoddal egy remek sorozat történéseit! További jó munkát és jó kedvet hozzá! Még négy részt megvárok és elkezdem.... :wub: :D

SoRa_

Postby SoRa_ » Tue Nov 10, 2015 11:36 am

vajandi wrote:Kedves SoRa, nagyon szívesen a feliratokat! :-) Én is ezer éve várok rá, hogy végre valaki lefordítsa, végül a tettek mezejére léptem. :mrgreen:

Megnéztem az első két részt (a többit majd ma) és naaaaaaagyon tetszik!!!! :heart: :thumleft: :D Seo Jae Hee és Cha Bong Sun jelenetei annyira jók! Vicces és csak úgy izzik köztük a levegő. :mrgreen: Yoon Shi Yoon-tól csak olvadozni tudok, a vetkőzős jelenet jó volt, de a tusolós jelenet még jobb. :wub: :D :P A karaktere egyébként engem kicsit Enrique szerepére emlékeztet a Flower Boy Next Door-ból (ami az egyik kedvencem tőle). :-)
Nem értem, hogy miért dobta mindenki ezt a sorozatot hiszen jó a történet, a karakterek, színészek stb.
A màsodik részben Jae Hee azt mondta, hogy "Van egy tüskés viràg a rendőrségen.." Talàn innen jött a sorozat címe?
Màr vàrom, hogy Yoon Shi Yoon jövőre végre visszatérjen a seregből. Remélem sok sorozatot és filmet làthatok majd tőle. Na és szeretném hallani énekelni is. :-)
Alig vàrom a következő részeket! ^ ^
Bocsànat az àradozàsomért.. :D

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue Nov 10, 2015 11:54 am

SoRa_ wrote:
vajandi wrote:Kedves SoRa, nagyon szívesen a feliratokat! :-) Én is ezer éve várok rá, hogy végre valaki lefordítsa, végül a tettek mezejére léptem. :mrgreen:

Megnéztem az első két részt (a többit majd ma) és naaaaaaagyon tetszik!!!! :heart: :thumleft: :D Seo Jae Hee és Cha Bong Sun jelenetei annyira jók! Vicces és csak úgy izzik köztük a levegő. :mrgreen: Yoon Shi Yoon-tól csak olvadozni tudok, a vetkőzős jelenet jó volt, de a tusolós jelenet még jobb. :wub: :D :P A karaktere egyébként engem kicsit Enrique szerepére emlékeztet a Flower Boy Next Door-ból (ami az egyik kedvencem tőle). :-)
Nem értem, hogy miért dobta mindenki ezt a sorozatot hiszen jó a történet, a karakterek, színészek stb.
A màsodik részben Jae Hee azt mondta, hogy "Van egy tüskés viràg a rendőrségen.." Talàn innen jött a sorozat címe?
Màr vàrom, hogy Yoon Shi Yoon jövőre végre visszatérjen a seregből. Remélem sok sorozatot és filmet làthatok majd tőle. Na és szeretném hallani énekelni is. :-)
Alig vàrom a következő részeket! ^ ^
Bocsànat az àradozàsomért.. :D

Örülök, hogy eddig tetszik, és nem számít, mennyire, nem kell bocsánatot kérned érte. :mrgreen: Yoon Shi Yoon-t én is jobban bírtam a Flower B.N.D-ban, mint a Baker King-ben (az utóbbiban inkább Joo Won volt a kedvenc). A 2. részben az említett sor eredetiben nem így hangzott, bevallom, itt kicsit szépítettem a dolgon, ugyanis a "tüskés virág" helyett "rohadt alma" szerepelt az angol feliratban, de azt túl durvának éreztem, meg úgy gondoltam, a tüskés virág a címhez is jobban igazodik. Na, most lebuktam. :roll :mrgreen:
Last edited by vajandi on Tue Nov 10, 2015 7:19 pm, edited 3 times in total.

lulucha

Postby lulucha » Tue Nov 10, 2015 7:17 pm

Ó ez igazán klassz!!!!! Végre van felirat a sorozathoz. :cheers: Sokáig reménykedtem, hátha valaki vállalja a fordítást. Az első részeket régebben megnéztem, és nagyon tetszett. Most végre érhető szöveggel is élvezhetem. :thumleft: :wub:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue Nov 10, 2015 7:28 pm

lulucha wrote:Ó ez igazán klassz!!!!! Végre van felirat a sorozathoz. :cheers: Sokáig reménykedtem, hátha valaki vállalja a fordítást. Az első részeket régebben megnéztem, és nagyon tetszett. Most végre érhető szöveggel is élvezhetem. :thumleft: :wub:

Kedves Lulucha, nagyon szívesen! :-) :D

SoRa_

Postby SoRa_ » Tue Nov 10, 2015 8:52 pm

vajandi wrote: Örülök, hogy eddig tetszik, és nem számít, mennyire, nem kell bocsánatot kérned érte. :mrgreen: Yoon Shi Yoon-t én is jobban bírtam a Flower B.N.D-ban, mint a Baker King-ben (az utóbbiban inkább Joo Won volt a kedvenc). A 2. részben az említett sor eredetiben nem így hangzott, bevallom, itt kicsit szépítettem a dolgon, ugyanis a "tüskés virág" helyett "rohadt alma" szerepelt az angol feliratban, de azt túl durvának éreztem, meg úgy gondoltam, a tüskés virág a címhez is jobban igazodik. Na, most lebuktam. :roll :mrgreen:

Örülök neki. :-) Hàt én elfogult voltam, úgyhogy természetesen neki szurkoltam. :D
Rohadt alma? :blink Jaaj. Ez tényleg durva. Jól kitalàltad, A "tüskés viràg" nagyon illik rà. :-) :thumright: Semmi gond, természetes, hogy mindenki a maga stílusàban fordít. ^ ^ Én örülök a fordítàsnak és hàlás vagyok neked.
Egyébként más is észrevett valamit a rendőrfiúval kapcsolatban? Nem akarok spoilerezni, úgyhogy nem írom le mire gondolok. Lehet, hogy tévedek.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue Nov 10, 2015 9:23 pm

SoRa_ wrote:Egyébként más is észrevett valamit a rendőrfiúval kapcsolatban? Nem akarok spoilerezni, úgyhogy nem írom le mire gondolok. Lehet, hogy tévedek.

Nekem is feltűnt valami. :D
Mégpedig az, hogy a rendőrfiút és Bong Sun kedvencét, Pink-et ugyanaz a színész játssza. Vagy nem erre gondoltál? :whistling:

Amúgy tetszik az avatárképed! :thumright:
Nekem az itthoni számítógépemen ez a háttérképem pár napja:
Image

SoRa_

Postby SoRa_ » Tue Nov 10, 2015 9:51 pm

vajandi wrote:
SoRa_ wrote:Nekem is feltűnt valami. :D
Mégpedig az, hogy a rendőrfiút és Bong Sun kedvencét, Pink-et ugyanaz a színész játssza. Vagy nem erre gondoltál? :whistling:

Amúgy tetszik az avatárképed! :thumright:
Nekem az itthoni számítógépemen ez a háttérképem pár napja:
Image

Igen! Pontosan erre gondoltam én is. :mrgreen: Teljesen úgy nézett ki, mint a rendőrfiú csak belőtt séróval és sminkkel. Gondoltam biztos tévedek, mert egy sztàr hogy lehetne (és miért lenne) rendőr is? :D Hmm. Kívàncsi vagyok rà.

Ó, köszönöm! :wub: :-) Olyan kis aranyos ezen a képen, úgyhogy ezért vàlasztottam ezt.
Hű de jó kép!! :thumleft: :heart: Jól àll neki a sötét hajszín (is). A Flower Boy Next Door-ban is nagyon tetszett amikor vissza tért barna hajjal. Az a csók jelenet amúgy is nagy kedvencem. Annyira szép és romantikus jelenet.. *sóhaj* :wub: :lol

kendall

Postby kendall » Wed Nov 11, 2015 3:42 pm

Kedves Vajandi!
Ígéretesnek tűnik a sorozat, köszönöm a fordítását! Lee Ji Ah játéka nagyon meggyőző, már több sorozatban is láttam. Yoon Shi Yoon-t pedig még Kim Tak Goo szerepében kedveltem meg. Nagyon várós!
Üdv. Kendall

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed Nov 11, 2015 3:54 pm

Kedves Kendall,
nagyon szívesen! :-) Örülök, hogy sikerült felkeltenem az érdeklődésedet. :D Jó szórakozást hozzá! :-)

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Me Too, Flower! [Hungarian Subs] (5 of 16)

Postby vajandi » Fri Nov 13, 2015 3:13 pm

Itt az 5. rész, melyben behoznak a történetbe egy bűnügyi szálat, valamint régi bűnökre is fény derül. Mostani képmixem témája pedig a cuki Ma Roo rendőrtiszt (azaz Lee Ki Kwang), akit Jae Hee csak úgy jellemez: babaarc terminátortestben. :mrgreen: A fenti középső fotó az azutáni pillanatot örökíti meg, hogy belenyomták a fejét egy tál rizsbe, alul jobbra női fehérneműket bámul, a legjobban viszont a bal alsó kép lepett meg: nem tudtam, hogy így el tud változni az arca, ha mérges. Jó szórakozást ehhez az epizódhoz is! :-)

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:33 am, edited 1 time in total.

onna

Postby onna » Fri Nov 13, 2015 4:28 pm

Szia Andi,
Most csatlakozom a fórumozó csapathoz, máris kezdem nézni és ezer köszönet, ha jól fogok szórakozni rajta.

Carmi

Postby Carmi » Fri Nov 13, 2015 4:33 pm

Andim, megnéztem mind az öt részt! Köszönöm őket!!! :wub:
Kicsit túl sokat fájnak a főszereplők, de még az elviselhetőség határát nem lépték át nálam, és az alapsztori tetszik. Szeretem a szókimondó hölgyeményeket, én is ilyen vagyok, zsák a foltját, igaz? :P
Remélem, nem lesz ennél szenvelgősebb, mert ha ilyen marad, élvezettel végig fogom nézni. Hála neked, :D Andi!
A tüskés rózsa egyébként telitalálat!!! A rohadt alma magyarul nagyon más plusz jelentést hordoz, félrevitte volna a hangulatot. Na, ilyen az igazi fordító: ha kell, ferdíteni is mer. :wink:

Timi

Postby Timi » Fri Nov 13, 2015 4:42 pm

Kedves Andi! Nagyon szépen köszönöm az 5. részt! :cheers:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Nov 13, 2015 8:19 pm

Kedves Onna, Carmi és Timi!
Nagyon szívesen a feliratot! :-) Carmi, örülök, hogy tetszett a "tüskés virág" ötletem. :mrgreen: :D Egy kis szenvedés biztosan lesz, már most látszik, hogy nem fogjuk megúszni... :whistling:

gyomar

Postby gyomar » Sat Nov 14, 2015 2:36 pm

SZia Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked az 5. rész feliratának fordítását. :clap:
Jól gondolom, hogy aki elhunyt az a bátyja volt, és az igazgatónő pedig a sógornője?

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sat Nov 14, 2015 2:48 pm

gyomar wrote:SZia Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked az 5. rész feliratának fordítását. :clap:
Jól gondolom, hogy aki elhunyt az a bátyja volt, és az igazgatónő pedig a sógornője?

Nagyon szívesen, Gyomar! :-)
Én abból gondolom, hogy nem a bátyja, mert egyedül nőtt fel, az utcán, miután meghaltak a szülei. Később talán többet megtudunk erről, hogy milyen kapcsolatban álltak. :-)

onna

Postby onna » Sun Nov 15, 2015 4:36 pm

Köszönöm Andi az eddigi 5 részt.
Megnéztem, szórakoztatónak találtam. Olyannak, amelyiknél már alig várjuk a folytatást. A rendőrnő szerepében ez a színésznő volt annak a sorozatnak a főszereplője, amelyikben Egy nő aki háromszor megy férjhez címe volt, s amelyikben tanmeseként bemutatták, hogyan lehet elrontani egy házasságot, hogyan marad magára egy nő a saját hibájából. Ott is jól játszott, meg a The legendben is. Viszonylag kevés sorozatnak adja el magát.[size=50][size=50]

Image

gilnis

Postby gilnis » Sun Nov 15, 2015 5:06 pm

onna wrote:Viszonylag kevés sorozatnak adja el magát.

Én a Beethoven Virusban szerettem nagyon. Pont tegnap láttam a Snow Lotus-ban Ji Jin Hee-vel.
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun Nov 15, 2015 5:08 pm

Onna, örülök, hogy elnyerte tetszésed a sorozat! :D Nagyon szívesen! :heart:
Én a Beethoven Vírusban láttam a színésznőt, ott is kedveltem, de itt sokkal-sokkal jobb! Amilyen arcokat tud vágni..!! :mrgreen: A srácot is bírom, nagyon jól összerakták őket, pedig tudom, nem ez volt az eredeti felállás. Már sosem tudjuk meg, milyen lett volna Kim Jae Won ebben a szerepben, de valahogy nem bánom, hogy végül ez lett a végeredmény. :wink:

unni2011

Postby unni2011 » Sun Nov 15, 2015 11:27 pm

Kedves Andi! :-)
Köszönöm én is, hogy felvállaltad ennek a sorinak a fordítását! :cheers: Köszönöm az eddig elkészült feliratokat is. :notworthy:
A sori angol címét talán a végére megfejtjük... Ez úgy hívogatja az embert, mint a méhecskét a nyíló virág. :P Az átírt, "romanizált" címe, nekem nem mond semmit.
Image
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Nov 16, 2015 12:02 pm

unni2011 wrote:Kedves Andi! :-)
Köszönöm én is, hogy felvállaltad ennek a sorinak a fordítását! :cheers: Köszönöm az eddig elkészült feliratokat is. :notworthy:
A sori angol címét talán a végére megfejtjük... Ez úgy hívogatja az embert, mint a méhecskét a nyíló virág. :P Az átírt, "romanizált" címe, nekem nem mond semmit.

Kedves Unni,
nagyon szívesen a feliratot! :heart: :-) :heart:
Én a koreai (hangul betűs) címét bemásoltam a google fordítóba, és az 'Én is, virág'-ot dobta ki, úgyhogy nem jutottam előrébb. Nem szeretem túlzottan az ilyen talányos címeket, aminek se füle se farka, no de ettől függetlenül szeretjük ezt a sorozatot, nem igaz? :mrgreen:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Me Too, Flower! [Hungarian Subs] (6 of 16)

Postby vajandi » Mon Nov 16, 2015 3:09 pm

Elkészültem a 6. résszel. Lesz itt romantika (felső kép), gyilkos indulat (középső sor, balra) és még vidám játék is (középső sor, jobbra). Valakiről lehull az álarc, valaki észreveszi egy nő szépségét (alul balra), valaki pedig rendíthetetlenül ’melegebb éghajlatra’ kívánja az anyját (alul jobbra). Remélem, Nektek is tetszik majd, én nagyon élveztem, sőt, ezúttal kivételt tettem, és lefordítottam benne egy dalszöveget is. :-)
Jó szórakozást hozzá! :D

Image
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:34 am, edited 1 time in total.

gyomar

Postby gyomar » Mon Nov 16, 2015 7:22 pm

Szia Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked a 6. rész feliratának a fordítását. :clap:
Végre egy igazi csók :wub: :dance: Ezt is megértük, hogy nincs szégyelősködés, először az egyik, majd a másik viszza adja.

Az igazgató nő elkezdett igazán irritálni. :thumbdown:

Timi

Postby Timi » Mon Nov 16, 2015 8:44 pm

Kedves Andi! Kellemes meglepetés ért, aminek igazán örülök! Szívből köszönöm Neked a 6. rész feliratát. :dance:

onna

Postby onna » Mon Nov 16, 2015 8:49 pm

Köszike Andi, köszike a 6. rész fordítását.
Kim Jae Won persze más lett volna, de így már jobb. Azért egy pillantást vessetek az ex- riválisra, hogy különbséget tudjatok tenni:
Image

Gilnis, megnézném Ji Jin Hee-vel ezt a két részes Snow Lotus-t, ha jó. Persze hülye kérdés, ilyen szereplő gárdával csak jó lehet. Ji Jin Hee-t nem lehet nem szeretni. Őt látni kell, nézni kell, csodálni kell, szeretni illik.

onna

Postby onna » Mon Nov 16, 2015 9:12 pm

Lee Ji Ah olyan bánatos, keserű képet tud vágni. Nagyon tud szenvedni és keseregni. Önmarcangolós arca van, pedig egy szép nő. Így el tudjuk hinni neki, hogy joggal dühös.
Image és a The Legendben a kedvenc örök mosolyú BYJ-el ImageImage

És a Beethoven vírusban
Image

onna

Postby onna » Mon Nov 16, 2015 10:10 pm

Andikám,
Csúcs ez a rész. Ahogy a srác eteti - ugratja - a csajt és az kétségbeesik, hogy annyira akarta a csókot 2 milliárdért....Halálra röhögtem magam.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Mon Nov 16, 2015 10:30 pm

Kedves Gyomar, Timi és Onna! :-) Nagyon szívesen a 6. részt! :heart: Tényleg jó rész...
...Nekem is a csókjelenet tetszett a legjobban. Nem is tudom, mikor láttam ilyen hosszú csókot koreai sorozatban. Egy szavunk nem lehet rá. :thumright:
Tetszik az is, hogy mindkét főszereplő ugyanolyan erős, egyikre se mondhatom, hogy jobban játszik, mint a másik, nagyon illik rájuk a szerep. Lee Ji Ah amilyen arcokat tud vágni, az tényleg eszméletlen! Bírom, hogy egyik pillanatban egy harcias, határozott amazon, pár pillanattal később pedig egy félénk, pirulós kamaszlány. :mrgreen: Yoon Shi Yoon pedig ahogy a három nőt kezeli, mindegyikkel másképp viselkedik, mintha más arcát mutatná. A két főszereplő közös jeleneteit imádom a legjobban, de talán nem vagyok ezzel egyedül. :D

onna

Postby onna » Mon Nov 16, 2015 10:49 pm

Yoon Shi Yoon, Choi Shi Won -még a nevük is összecseng ezeknek a huncut arcú srácoknak.
Nagyon tetszett ahogy a lány a pszichológussal való beszélgetésben felolvad, felenged, meg ahogy még 100 milliárdért sem alkudna, vagy szökne el (habár azon egy kicsit tényleg elgondolkodott, amikor a srác felkínálta a lehetőséget). Nagyon finom humor és teli érzelem szövi át ezt a részt és tényleg az a csókjelenet jó hosszú és tartalmas volt....Ilyet sem láttunk még koreai sorozatokban, ahol már egy kézfogás is vad szexjelenetnek számít.

unni2011

Postby unni2011 » Mon Nov 16, 2015 11:45 pm

vajandi wrote:
unni2011 wrote:A sori angol címét talán a végére megfejtjük... Ez úgy hívogatja az embert, mint a méhecskét a nyíló virág. :P Az átírt, "romanizált" címe, nekem nem mond semmit.

Kedves Unni,
Én a koreai (hangul betűs) címét bemásoltam a google fordítóba, és az 'Én is, virág'-ot dobta ki, úgyhogy nem jutottam előrébb. Nem szeretem túlzottan az ilyen talányos címeket, aminek se füle se farka, no de ettől függetlenül szeretjük ezt a sorozatot, nem igaz? :mrgreen:

Kedves Andi!
Köszönöm szépen a 6. feliratot is. :salut: Tegnap nem egészen pontosan fogalmaztam a címmel kapcsolatosan. Helyesebb lett volna azt írnom a "nem mond semmit" helyett, hogy nem sokat mond, mert az elejét már igen sokszor hallottam sorikban, azt értettem is, azaz a na-do-t. :goggle: :D
Mindenesetre felkeltette a sori az érdeklődésemet, de még csak az első negyedórát sikerült megnéznem. Sajnos mostanság krónikus időzavarral küszködök. :w00t: De ez a "keh" majd csak elmúlik egyszer... :mrgreen:
Onna, jó kis összeállítást tettél be Lee Ji Ah-ról. Én a The Legend-ben láttam először és tavaly együtt láttuk veled a The Woman Who Married Three Times c. sorozatban is, ahol egyébként eleinte alig ismertem rá, az "átalakulásai" miatt. :-)
Nem is tudtam, hogy Kim Jae-won ex-riválisként jött szóba, aki egyébként nekem is nagy kedvencem, de most a Hwajung-ban láthatom kárpótlásul, igaz, hogy élete első negatív karakterű szerepében, amitől ő is tartott, de nagyon jól sikerült az alakítása. :salut:
Image
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue Nov 17, 2015 7:01 am

Unni, igazán szívesen! :-) Drukkolok, hogy az a "keh" mielőbb elmúljon. :mrgreen:
Én imádom Kim Jae Won-t, ő is biztos remekül megállná a helyét a főszerepben. Úgy tudom, valami baleset történt vele, ezért esett el a szereptől. Mindenesetre Yoon Sh Yoon tökéletes beugró lett, nagyon örülök, hogy őt választották, úgyse láttam sok szerepben még. :D

Carmi

Postby Carmi » Tue Nov 17, 2015 12:28 pm

Andim, köszönet a hatodikért!!! :wub: Ritka igazi csók volt, tényleg, de a többi pillanat se volt semmi! Alig várom a folytatást!!! :-)

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue Nov 17, 2015 12:33 pm

Carmi wrote:Andim, köszönet a hatodikért!!! :wub: Ritka igazi csók volt, tényleg, de a többi pillanat se volt semmi! Alig várom a folytatást!!! :-)

Carmi, nagyon szívesen! :-) :D Péntek hajnalban (nulla óra után nem sokkal) jön a kövi rész. :mrgreen:

onna

Postby onna » Wed Nov 18, 2015 8:34 pm

Kedves Andi,
Akkor fennmaradok csütörtök éjfél után hogy elsők között lecsapjak a következő részre.

unni kedves,
Igen, együtt néztük Lee Ji Ah-t (magyarosan nevezhetnénk őt Lílliánh-nak) és fórumoztunk a The Woman Who Married Three Times c. sorozatnál is, ahol mint írod, egyébként eleinte alig ismertél rá, az "átalakulásai" miatt. Most is láthatjuk az átalakulásait és azt is, hogy a csaj - ellentétben más kortársaival - komolyan veszi a csókjelenetet és élesben csinálja. Szemmel láthatóan élvezi is. Persze, egy 8 évvel fiatalabb sráccal neki is élmény... Lehet, hogy forgatás előtt ő adott neki "órákat" hogy a srácnak nagyobb legyen az önbizalma és ne legyen félszeg a híres színésznő mellett...Mert akkor még amikor ez a sorozat készült, Yoon Shi Yoon még (bár itt játssza a Nagyot), akkor még viszonylag kezdő, kevésbé ismert kisfiú volt. Szerintem ő is átesett némi plasztikázáson. A 2010-es High Kick! 2 126 részes sorozat idején még így nézett ki:
Image Image
Last edited by onna on Wed Nov 18, 2015 8:37 pm, edited 1 time in total.

onna

Postby onna » Wed Nov 18, 2015 8:36 pm

Bocs, de nem tudom, hogy lehet a képet lekicsinyíteni. Ha valaki segítene, jó lenne, mert nagyon durva, hogy ilyen nagyméretű.

Bria

Postby Bria » Thu Nov 19, 2015 7:59 pm

Kedves Andi!

Köszönöm a friss feliratot, hamarosan nekikezdek.
Ideje felfrissíteni az emlékeimet ezzel a sorozattal kapcsolatban. :) :tv:
Image

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Thu Nov 19, 2015 10:48 pm

Bria wrote:Kedves Andi!

Köszönöm a friss feliratot, hamarosan nekikezdek.
Ideje felfrissíteni az emlékeimet ezzel a sorozattal kapcsolatban. :) :tv:

Kedves Bria!
Nagyon szívesen! :-) Jó szórakozást! Mindjárt jön a 7-es! :mrgreen:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: Me Too, Flower! [Hungarian Subs] (7 of 16)

Postby vajandi » Thu Nov 19, 2015 11:07 pm

Meghoztam a 7. részt, melyről sokat elárul a képmixben látható 6 síró arc. A főbb szereplők közül a rendőrfiút és a pszichológust kivéve szinte mindenkinél eltörik a mécses. Nyugi, azért lesznek benne vidám, boldog pillanatok is, főleg az epizód első felében. Az előző részben feliratozott Suzy-dalból ezúttal még hosszabb részletet tudtam feliratozni, ezen felbuzdulva lefordítottam a teljes dal szövegét. :-)
Jó szórakozást! :-)

Image

Dalszöveg:
Image

Betétdalok:
Last edited by vajandi on Thu Dec 01, 2016 8:35 am, edited 1 time in total.

gilnis

Postby gilnis » Fri Nov 20, 2015 6:04 am

unni2011 wrote:A sori angol címét talán a végére megfejtjük... Ez úgy hívogatja az embert, mint a méhecskét a nyíló virág. :P Az átírt, "romanizált" címe, nekem nem mond semmit.

Aki angolul nem tud, annak mindegy, hogy az angol vagy az egyéb cím az, ami nem mond semmit. :P Be kell kukkantani a topikba. A poszterek többnyire hívogatóak. (Bár azok meg szemfényvesztők. :P)

onna wrote:Kim Jae Won persze más lett volna, de így már jobb.

Kim Jae Wonnak motorbalesete volt, és műteni kellett a vállát. Már elkezdte a forgatást, és képes lett volna végigcsinálni, de szerencsére valaki, akinek több esze volt, nem engedte neki. Az utolsó pillanatban ugrott be Yoon Shi Yoon, aki ránézésre túl fiatal Lee Ji Ah mellett, de nem rossz. Ráadásul szeretjük a srácot. :mrgreen:

Onna, a Snow Lotus-hoz nem tudom, létezik-e már felirat. Egyébként szerintem nem lett rossz. Kár, hogy nem hosszabb. Vicces, mert a Blood után most Ji Jin Hee a pozitív szereplő, és Ahn Jae Hyun a negatív. Azért nem ez lesz életük nagy szerepe :P ahogy Lee Jiáé sem.

Andi, köszi a részeket. Szokás szerint belelendültél. :thumleft:
ImageImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Nov 20, 2015 6:51 am

Gilnis, nagyon szívesen! :D

Valóban sikerült belelendülnöm, elkezdtem a 8-ast is, és abban fedeztem fel két virágos megjegyzést, ami talán utalás a címre. :scratchchin:
"Ahogy hallgatlak téged, még ha csak egy papírvirágról is lenne szó, olyan, mintha lenne illata."

"A közelmúltban találkoztam egy szerelmes lánnyal.
Az egész teste illatot árasztott, mint egy éppen nyíló virág.
De az a lány, mintha arra használná az illatát, hogy engem kigúnyoljon."

/Az elsőt a rendőrnő mondja, a másodikat az özvegy./
Az első mondat kicsit nyakatekert, kifogott rajtam, nem bírom egyszerűbben megfogalmazni. :sweat:

Azóta agyaltam kicsit, és átfogalmaztam az elsőt:
"Téged hallgatva... még egy papírvirág is illatosnak tűnik."
Last edited by vajandi on Fri Nov 20, 2015 9:59 am, edited 1 time in total.

unni2011

Postby unni2011 » Fri Nov 20, 2015 7:39 am

vajandi wrote:
Kedves Unni,

Andim, már a feltett kérdésedre tudok válaszolni... :lol Igen, szeretjük ezt a sorozatot! :cheers: :wub: Jó, hogy begyorsultál, mert már az első hármat meg is néztem. :mrgreen:
Hálás köszönettel vittem a 7. feliratot is.
Gilnis, itt nem a szó szerinti, hanem az átvitt értelmű, talányos angol cím jelentésének a megfejtésére gondoltam. :D :goggle:
Image
ImageImageImage

onna

Postby onna » Fri Nov 20, 2015 8:52 am

Drága Andi,
Köszönöm a 7. részt. Éjjel mégsem tudtam fennmaradni és megnézni, mert nagyon fáradt voltam, de most reggel nekiugrok és majd szétvet a kíváncsiság már a 8. rész után , miután írtad, hogy nekikezdtél a annak is. Nagyon kellemes kis sorozat, olyan egyvégtében végignézhető...Brrrr. Nem sürgetlek, mert így is nagyon-nagyon gyors vagy.

Gilnis,
a Snow Lotus-hoz még nem láttam angol feliratot.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Nov 20, 2015 9:02 am

Kedves Unni és Onna!

Nagyon szívesen a feliratot! :heart: :-) Örülök, hogy tetszik a sorozat. :dance:

Vicacica

Postby Vicacica » Fri Nov 20, 2015 9:39 am

Sziasztok!!

Kedves Andi nagyon köszönöm az 5.-6. és 7. részt!

Az a csók jelenet :D :wub: :wub: Azt mondta na ez igen így kell ezt csinálni :D Az igazgató néni egyre jobban irritál :whistling:
ImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Nov 20, 2015 9:47 am

Vicacica wrote:Sziasztok!!

Kedves Andi nagyon köszönöm az 5.-6. és 7. részt!

Az a csók jelenet :D :wub: :wub: Azt mondta na ez igen így kell ezt csinálni :D Az igazgató néni egyre jobban irritál :whistling:

Vicacica, nagyon szívesen! :heart: Az eddigi sorozatélményeimet tekintve a csók benne lenne a top5-ben. :thumright: Az igazgató nénit én csak özvegynek hívom, de ha így halad, fekete özvegynek fogom hívni. XD A fekete özvegy az a pókfajta, ami bekebelezi a párját. Az a nő is olyannak tűnik, aki inkább 'felfalja' a férfit, minthogy másé legyen.

onna

Postby onna » Fri Nov 20, 2015 3:05 pm

ez a pókos hasonlat nagyon találó.
A 7. részben elhangzik, hogy az igazgatónőt perzsa boglárkával kérte meg a kezét a férje anno. Íme a virág:

ImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Nov 20, 2015 3:10 pm

Onna, köszi a képeket! Ugye, milyen szépek? Azelőtt én se hallottam róluk, de muszáj volt utánanéznem, mert a két fordításban, amiből dolgozok, nem ugyanaz volt. Az egyik perzsa tulipánt írt, de rákerestem, és olyan nincs. :mrgreen:
A 8-asban pedig egy pásztortáska nevű növény lesz, annak is utánanéztem, mert nem akartam elhinni, hogy létezik ilyen. :D

Timi

Postby Timi » Fri Nov 20, 2015 3:33 pm

Millió köszönetem a 7. rész feliratáért! :cheers:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Nov 20, 2015 3:37 pm

Szívesen, Timi! :D :mrgreen:

onna

Postby onna » Fri Nov 20, 2015 4:54 pm

Andi,
a pásztortáska, mint közönséges útifű nálunk:
Image

Carmi

Postby Carmi » Fri Nov 20, 2015 5:00 pm

Andim, hála és köszönet a hetedik részért is!!! :wub: A feléig meg is néztem, erre beállított egy tanítvány: most vagy én vagyok hülye, mert belekezdtem, pedig tudtam, angolt kell tanítanom, vagy a diákomnak kellett volna megéreznie, hogy nekem HALASZTHATATLAN dolgom van, és lemondania az órát. :P :D :wink:
Most, hogy megköszöntem, megyek is, és végig nézem. De előtte megkukkantom újra a hatodikból a csókot. Csak hogy képben legyek, értitek... :mrgreen:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Nov 20, 2015 5:22 pm

Carmi, nagyon szívesen! :heart: Totál megértelek, azt a csókjelenetet nem lehet elégszer megnézni. :mrgreen: Emlékszem, a Heart to Heart mennyire tetszett Neked... Nos, egyre jobban emlékeztet ez a sorozat rá, majd meglátod, miért. :D

Onna, az útifű teljesen más, a wikipédia szerint legalábbis. A fotón viszont valóban a káposztafélék családjába tartozó pásztortáska van. Fura, nem? Főleg, hogy keleten ezt meg is eszik. :mrgreen:

onna

Postby onna » Sat Nov 21, 2015 12:01 am

Jó, jó, csak azért írtam hogy útifű, mert rendszerint utak mentén gazként kezeljük, holott gyógyászati célra is használható. A pásztortáska tinktúra használata enyhíti az izomfájdalmakat, segíti az izomműködést. Ezen kívül alkalmazható migrénes eredetű fejfájásra. talán ezért szeretik annyira a baromfiak, mert tudják, hogy jót tesz nekik. Ha ilyet fogyasztó húsú csirkét ennénk, nekünk is elmúlna a fejfájásunk és a hátizmunk sem fájna a sok koreai film nézéstől meg az ujjaink sem a fórumozásban lepötyögött áradozástól, hogy milyen jól esett nézni azt a bizonyos csókjelenetet, meg hogy mennyire várjuk már (szemtelenül) a folytatást.
Valaki betehetné gif-ben ezt az emlékezetes részt, de jó is lenne! Tessék kérem rákattanni.

unni2011

Postby unni2011 » Sat Nov 21, 2015 6:05 pm

vajandi wrote: Az igazgató nénit én csak özvegynek hívom, de ha így halad, fekete özvegynek fogom hívni. XD A fekete özvegy az a pókfajta, ami bekebelezi a párját. Az a nő is olyannak tűnik, aki inkább 'felfalja' a férfit, minthogy másé legyen.

Andi, az igazgató néni engem is irritál, pedig még csak az első 3 részt láttam. Találó ez a fekete özvegy elnevezés. :thumright:
Már a "pezsgős behatolásánál" is ezt éreztem a zsigereimben. :w00t: Az a sanda gyanúm, hogy mindent bevet majd, hogy megkaparintsa a fiút.
Ez igazándiból akkor fogant meg a gondolataimban, amikor...
Seo Jae Hee az alvó kisfiához beszélt. Finom utalás történt arra, hogy majd a kisfiú megbocsátására számít, ha felnő, mert vélhetően valamilyen oknál fogva vétkesnek érzi magát az apja halálában. :roll Ekkor villant be, hogy talán majd ez lesz az utolsó szalmaszál az igazgatónő kezében, az érzelmi zsarolás, amivel bekavar majd a leendő párocskának.
A párocskánk komoly érzelmi traumán estek át gyermekkorukban, ezért nem véletlen, hogy a szívükben növekedett tövisekkel nemcsak magukat, hanem időnként másokat is megsértenek, megsebeznek.
Cha Bong Sun karakterének megformálásában Lee Ji Ah alakítása páratlan... még egyik sorijában sem tett rám ilyen mély benyomást. :thumright:
A szabályok vaskalapos alkalmazása miatt kissé fafejűnek is gondolom... vele aztán ne packázzon senki, mert ráfarag, vagy legalábbis a sípcsontja bánja. :lol
Ennek ellenére is nagyon bírom a csajszit, és kifejezetten sajnáltam a bemondónőtől elszenvedett szidalmak miatt. :cry:
Seo Jae Hee vicces, felszabadultnak tűnő figurája is nagyon szerethető. :wub:

Egyelőre ennyit, vacsi után nézem is tovább. :tv:
Onna, nagyon szép a perzsa boglárka, köszi a fotókat. :thumright:
Image
ImageImageImage

gyomar

Postby gyomar » Sat Nov 21, 2015 8:13 pm

Szia Andi!
Nagyon szépen köszönöm neked a 7. rész feliratának fordítását. :notworthy:

Return to “Subtitles”