Hungarian D-Addicts Part 2

speak whatever language you like here.
ezoritu

Re: Hungarian D-Addicts Part 2

Postby ezoritu » Tue Jan 31, 2017 6:50 pm

Beterveztem a Pretty Li Hui Zhen c. kínai sorozatot, amely a koreai She Was Pretty remake-je.

A főszerepet az a Peter Sheng alakítja, aki többek kedvence volt a Go Princess, Go koronahercegeként.

Körülbelül két hét múlva kezdem fordítani.

Egyelőre nem találtam más letöltési lehetőséget, mint a viki videóit. Azokat fogom feltölteni a Megára,
legalább a feliratok biztosan passzolni fognak hozzá.

Image

BlueSeraphim

Postby BlueSeraphim » Tue Jan 31, 2017 9:19 pm

Nem tudom, miről szól az eredeti sorozat, azt nem láttam, de ezt nézni fogom. Köszi, hogy fordítod! :-)

ezoritu

Postby ezoritu » Wed Feb 01, 2017 5:58 am

Én sem láttam az eredetit, ezért az sem zavar, hogy a kínaiak sokszor az eredetihez
nagyon hasonlóra készítik a feldolgozásaikat, nem úgy, mint a thaiok.

Remélem, jó lesz!

Peter Sheng, az egyik főszereplő:

Image

BlueSeraphim

Postby BlueSeraphim » Wed Feb 01, 2017 10:25 pm

Jóképű srác, de nekem Zhang Vin is tetszik, neki is örülök, hogy szerepel.
Az eredeti sorozat elég népszerű, nem lehet rossz. Én csak azért nem néztem, mert nagyon nem bírom azt a színésznőt, aki a főszerepet játszotta.

Bugok

Postby Bugok » Sat Feb 11, 2017 1:06 pm

Hellóka!

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy Avistaz-nál hogy kell reseed-et kérni?
Csak arról szoktam értesítést kapni, hogy tőlem (is) kérik egy-egy régebben letöltött torrentnél, de most kíváncsi lettem, hogyan is működik ez.
Remélem valaki el tudja majd nekem magyarázni.

Köszi!
Sziasztok!

Najang

Postby Najang » Sat Feb 25, 2017 12:24 pm

FRISS HÍR FORDÍTÁSOKRÓL !!!:

" Rockcherry: Kedves Mindenki! Bár a 9. részt még most megcsináltam, hamarosan fent lesz, de szeretném ezt a sorozatot teljes egészében átadni Anyeze (és csapatának) gondoskodó kezeibe. Mivel szinte majdnem egyszerre jelentetjük meg a feliratokat, úgy érzem, hogy ezzel nem hagyok cserben senkit közületek és inkább a többi fordításomra koncentrálnék maximális erővel, mint a Rebel Thief, illetve szerdán kezdem (folytatom) a Gap Dong-ot az 5. résztől, amit nagyon várok és köszönöm Eddy-nek, hogy szólt, mert a szívem egy darabja lett, annyira izgalmas :) A Saimdangot amúgy is fordítom egy hölggyel a viki.com-on, tehát nem ér veszteség és titeket sem, mert Anyeze (és csapata) olyan szeretettel és törődéssel veszik körül ezt a sorozatot, hogy 1000%-os az eredmény. Nekik és Nektek is további sok örömöt hozzá! :) Szép hétvégét! "
Image

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Sat Feb 25, 2017 3:48 pm

Miert az 5. resztol folytatja, ha mar 11. resz kesz van belole? Nem ertem.
Folyamatban: The Princess Weiyoung [30%], Voice (OCN) [100%], Painter of the Wind #2. speciál
Tervezettek: The King Loves (2017 nyár)
Befejezettek: http://www.yisanprojekt.hu/

Najang

Postby Najang » Mon Feb 27, 2017 5:26 am

brigichan wrote:Miert az 5. resztol folytatja, ha mar 11. resz kesz van belole? Nem ertem.

Mert nincs letölthető srt hozzá, csak az indavideón lehet online nézni, meg fél évente 1. rész készül, ha készül.
Lassan 3 éve készül, ( 2014. nyara óta ) és ki tudja mikor lesz kész, még 3 év? És az sem biztos, hogy közzé lesz téve az srt, a " lopások " miatt.
Eddig senki nem vállalta, pedig az ázsia ékkövein még tavaly megszavazták, már rég kész lett volna, de Neji beleszólt, hogy Ő nyárra kész lesz vele... ( már mint tavaly nyárra )

ladykana wrote:by ladykana » Sun Jul 13, 2014 3:09 pm
Volt itt egy kis kavar a Gap Dong körül, aminek eredményeképp Dinu törölte a Gap Dong fordítását a DA-ról. Sajnos lehetetlenné vált köztünk az együttműködés, mert amikor végigolvastam a fordítását, több kritikus ponton találtam tökéletes egyezést a sajátommal. Az én fordításom került fel jóval korábban a netre, így mindenki vonja le magának a következtetést, hogy mi történhetett.

Eredetileg csak akkor akartam itt is megkezdeni a feltöltést, ha már befejeztem a sorozatot. Így viszont, hogy tudom, hogy itt is várjátok a részeket, meggondoltam magam.

EDIT! - 2014.09.28
Úgy döntöttem, nem várom meg, míg mások felteszik indára a fordításomat kredit és engedély nélkül. Inkább megteszem én magam. Tehát mostantól nem adok ki softsubot egészen addig, míg a sorozat végére nem értem és utólagosan nem lektoráltam az egészet. Addig csak hardsub lesz, amit az indavideón osztok meg veletek. Letöltő linket nem adok hozzá. Ha teljesen elkészült a sori, csak akkor kapjátok meg a softsubot a hozzá illő raw videókat valamint a hardsubhoz a letöltési linkeket.

Valamint az Ázsia Ékkövei hozzáállása miatt itt a DA-n csak az első 4 rész softját tudjátok teljes egészében letölteni. A további részekből csak egy 10 perces kedvcsináló érkezik és a sori befejezése után sem cserélem le ezeket a fájlokat. Ha teljes egészében látni szeretnétek a részeket, akkor keressétek a honlapunkon, ami regisztráció mentesen elérhető az alábbi címen: http://byakuya-fansubs.hu

Neji

brigichan wrote:Tobb forditoval mondtuk mar, hogy erdekelt volna minket a projekt es elvallaltuk volna, de mivel Nejiek aktivitast igertek a nyarra a sorozattal kapcsolatban, tiszteletben tartottuk a keresuket.

Így néz ki az aktivitás.

2014.09.21. - 5.rész

2014.12.25. - 6.rész

2015.11.01. - 7.rész

2016.05.16 - 8.rész

2016.09.04. - 9.rész

2016.10.23. - 10.rész

2016.12.24. - 11.rész
Image

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Mon Feb 27, 2017 6:45 am

De akkor miert nem kezdi el az elejerol? Mert ugye az ilyesmit ilyenkor igy szokas.
Folyamatban: The Princess Weiyoung [30%], Voice (OCN) [100%], Painter of the Wind #2. speciál

Najang

Postby Najang » Mon Feb 27, 2017 11:22 am

Gondolom azért, mert 1-4. rész már mindenkinek meg van még 2014-ből.
A másik meg, hogy még ezen kívül 3 sorozatot fordít elég intenzitással, Sando 50 részes, Rebel: Thief Who Stole the People 30 részes, és a vikin meg a Saimdang, Light's Diary-t 30 részes.

brigichan wrote:De akkor miert nem kezdi el az elejerol? Mert ugye az ilyesmit ilyenkor igy szokas.

De nem feltétlen, mert nem egy sorozatot fejeztek már be úgy, hogy nem kezdték az elejétől. Hadd ne soroljam most fel az összeset, de sztem Te is tudod.
Image

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Mon Feb 27, 2017 5:51 pm

Szerintem vad dolog lenne azt allitani, hogy nem fejezik mar be, hisz decemberben is volt hozza resz. Igaz, hogy a tempo lassu, de ez a Byakuya dolga. Szerintem erdemes volna elobb egyeztetnie veluk, hogy elkerulje a felreerteseket.

Vicacica

Postby Vicacica » Thu Mar 02, 2017 5:24 am

Sziasztok!

Cintussal beterveztük a While You Were Sleeping sorozatot :)

http://asianwiki.com/While_You_Were_Sleeping_(2017)
További szép napot :)
ImageImage

Kati

Postby Kati » Wed Mar 08, 2017 7:53 am

Talán egy kicsit off...
Javaslat a fővárosiaknak, fiataloknak, gyerekeseknek: távol-keleti hangulat a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár terézvárosi fiókkönyvtárában. Bővebb információ:
http://www.kithirlevel.hu/index.php?kh=tavol-keleti_honap_a_gyerekkonyvtarban_-_oroszlantanc_es_kung_fu
Lee Seung Gi magyar rajongói oldal: http://lsghungarianfanpage.blogspot.hu/

ezoritu

Postby ezoritu » Wed Mar 15, 2017 6:21 am

Beterveztem a Mystic Whisper és a Soul Reaper c. szingapúri sorozatokat!

A közeljövőben kezdem el fordítani őket.

Szép napot kívánok!

Image Image

vajandi

Postby vajandi » Mon Mar 20, 2017 2:48 pm

Tervbe vettem a májusban induló “The Best Hit” c. sorozat fordítását (főszereplők: Yoon Si Yoon és Kim Min Jae), gondoltam, itt is jelzem. :-)

Infó:

Image
Last edited by vajandi on Wed Mar 22, 2017 8:40 pm, edited 1 time in total.
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Wed Mar 22, 2017 8:16 pm

Beterveztük bekkával az Ando Lloyd című, 2013-as Kimura Takuya sorozatot. Egyenlőre még nem most, hanem júliusban fogom fordítani, bekka pedig lektorálja majd, mert addigra mindketten szabadok leszünk és nekem akkor van a szülinapom! :whistling:

Matsushima Reiji egy híres tudós, aki a féreglyukakat tanulmányozza, ám egy nap valaki végez vele. Nem tudni, hogy halála összefüggésben volt-e a kutatásával, vagy sem. Menyasszonya, Ando Asahi egy hatalmas computer-cégnek dolgozik, és valaki őt is el akarja tenni láb alól. Ekkor bukkan fel egy férfi Lloyd, aki a megszólalásig hasonlít Reijire, és megvédi a nőt. Lloyd egy android, akit 2113-ból küldtek vissza, hogy akár az élete árán is védje meg Asahit. Lloyd nem ismeri az olyan érzéseket, mint a szeretet, és nem érti az emberi érzelmeket sem. Asahi pedig, bár az elején gyűlöli az androidot, érzései lassan kezdenek megváltozni védelmezője iránt. De vajon ki küldte vissza Lloydot és miért? Vajon kinek állt útjában Matsushima Reiji és mi történt valójában? Akit érdekel, nézze meg ezt az izgalmas sorozatot!

Ui: A leírás CharlotteB érdeme.

Image
Image
Folyamatban: Love 020, Dating on Earth
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family, Monarch

lakanett

Postby lakanett » Fri Mar 24, 2017 6:50 am

Sziasztok,
Elég rég jártam erre, remélem jól vagytok. :)
Érdeklődnék, hogy betervezte-e már valaki a Whisper című sorozatot.
Hétfőn kezdik adni. Ha nincs még fordítója, megpróbálnám én legyűrni.
Kicsit kiestem a fordításból az utóbbi időben, de már hiányzik. :)
Üdv,
Ancsa

gyomar

Postby gyomar » Fri Mar 24, 2017 3:24 pm

Szia Ancsa!
Nekem meg TE hiányoztál.Örülök, hogy újra lesz együtt utunk. :dance:
Szép hétvégét kívánok
gyomar :-)

Return to “International Community”