Can You Hear My Heart? [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
ququcs

Postby ququcs » Sun Dec 23, 2012 6:03 pm

Kedves Timbo és Riamara!
Most az év végén ismételten köszönöm a munkátokat, kívánok a következő évre jó kedvű munkát Nektek a további fordításokhoz! :D
Boldog Karácsonyi Ünnepeket és eredményekben gazdag Új évet! :notworthy: :heart:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri Jul 05, 2013 5:22 pm

Timbo, köszönöm szépen a fordítást!

Még csak közelítek a feléhez, de már az első részekben nagyon megszerettem a történetet :wub: - gondolom ugyanúgy, mint előttem sokan mások. Olyan összetettek, érdekesek a szereplők - imádom az ilyet! :heart:

Örülök, ha Kim Jae Won sorozatokat fordítotok, mert így legalább meg is nézem. Magamtól nem választanám, de a hozzászólások hatására mindig belekezdek. Aztán persze újra és újra rá kell jönnöm, hogy nem rossz ez a gyerek, nem értem, mi bajom van vele. Érdekes, de belőlem valamiért éppen ellentétes hatást vált ki az a híres mosolya, mint a többségből... :P Biztos, rosszul vagyok összerakva. :lol

Különben nevetek saját magamon. Ez már a második-harmadik fordításod, aminél amikor belekezdtél, eltökéltem, hogy engem ez nem érdekel, ehhez képest ismételten a kifejezetten nagy rajongásig jutottam.
:alcoholic:
ImageImageImage

timbo

Postby timbo » Fri Jul 05, 2013 6:41 pm

Gilnis!
Örülök, hogy belekezdtél és eddig nem bántad meg. :) Remélem a végén is így érzed majd. :wink: Mindkét fiú nagyon jól alakított és én szerettem Bong Woo Ri-t is a frizkójával együtt. :D
Tippelhetek a másik két sorira: PTB és STLDFM? :whistling:
Egyébként ajánlom robnorral közös sorinkat is (Heartless City), persze csak ha nem ózdkodsz a kicsit erőszakosabb történettől. :)

Image
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Jul 06, 2013 10:09 am

Szia Timbo! :)

timbo wrote:Mindkét fiú nagyon jól alakított és én szerettem Bong Woo Ri-t is a frizkójával együtt.

Ezzel csak egyetérteni tudok. Rendkívül jól játszottak! :wub: S annyira jó szereplőket válogattak össze, tényleg el tudtam hinni, hogy azokból a gyerekekből ilyen felnőttek váltak. :thumright:

Köszi a képet, ezt a négyest kapásból imádom, csak Seung Chul hiányzik a csapatból! :D

Az elején azt hittem egyébként, hogy Joon Ha ellenlábas lesz, és úgy örülök, hogy tévedtem - vagy legalábbis most még úgy tűnik. :whistling: Mellesleg ha már valaki miatt, - bár elsősorban a történet az oka -, akkor éppen Nam Goong Min miatt álltam neki a sorozatnak. :)

A PTB telitalálat! :D A másikkal is úgy voltam először, de aztán Ji Sung miatt megváltoztak a dolgok... :D
Amire kifejezetten gondoltam, az a WUAS, amit még meg sem köszöntem neked. Tényleg azt hittem, hogy az életben meg sem nézem, de Evenik nagyon győzködött. Aztán valóban abba is nagyon-nagyon beleszerettem. De a legtöbb fordításodhoz így viszonyulok. XD Talán itt lenne az ideje eleve bíznom a választásodban... :D

Az ajánlatot köszönöm, a HC a kevesek egyike, amire máris vevő vagyok, már a minap kinéztem magamnak. :D

timbo wrote:Remélem a végén is így érzed majd.

Hát még én! XD Majd még lehet, hogy jelentkezem. :)
ImageImageImage

timbo

Postby timbo » Sat Jul 06, 2013 10:17 am

gilnis wrote:Az elején azt hittem egyébként, hogy Joon Ha ellenlábas lesz, és úgy örülök, hogy tévedtem - vagy legalábbis most még úgy tűnik. :whistling:

Nézzél meg még egy-két részt... :wink:
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Jul 06, 2013 1:47 pm

Mennyi az az egy-kettő? Nagyon fel vagyok csigázva, túl vagyok a 16. részen, de egyelőre még nincs kifogásom Joon Ha ellen. :) Alig várom, hogy robbanjon az "igazságbomba", vajon mit vált ki belőle. Elég pocsék élete van mindenkinek, de ahogy ő vele kitolt a sors vagy más... :pale:
ImageImageImage

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Jul 07, 2013 2:19 pm

timbo wrote:Nézzél meg még egy-két részt... :wink:

Már értem, mire céloztál, de

[spoiler]hála az égnek mégsem olyan gonosz, mint féltem, hogy lesz. Joss!! :lol
A csórikám utálja a világot, mindenkiben ellenséget lát, akin bosszút akar állni. A tettei ellenére sem tudok rá haragudni - egyelőre -, vagy a két fiú között választani. Teljesen bele tudom képzelni magam Woo Ri helyébe, és nagyon drukkolok a fiúknak. Tök sajnálom mindkettőt. Ma Roo lelkileg sokkal jobban tönkrevan, mint Dong Joo. Nem rossz ember ő, bár a génjei szerint lehetne, csak éppen kihozták belőle a legrosszabbat.[/spoiler]
Nem tudom, korábban írta-e valaki, de imádom, amikor Dong Joo Young Gyu-tól kér tanácsot ebben-abban. :heart:

SZERK.

Á, visszavonom! Mégiscsak tudok választani, és bár nagyon szeretem Dong Joo-t, de végérvényesen Joon Ha/Ma Roo párti lettem! :wub: :heart: :wub: (Márcsak a mosolya miatt is! :P) Pedig a legelején ki nem állhattam, de a hangya kakis, karórás jelenettől kezdve nincs megállás. :heart: A legnagyobb persze akkor is a drága Young Gyu! :wub: De a két-három szívtelen mocsadéktól eltekintve, akiket elküldenék melegebb éghajlatra, minden egyes szereplőt úgy szeretek! :heart:

Ami a színészeket illeti, parádéznak! :salut: A kedvenceim apa és nagymama, aztán Ma Roo és Dong Joo... Hol az egyik, hol a másik játékától hidalok le. Annyira el vagyok ragadtatva az egész sorozattól, köszönöm Timbo, még egyszer! :-) Sokkal jobban tetszik, mint számítottam rá! :)

Most meg azt veszem észre, mindjárt a végére érek! Beszippantott ez a történet. :heart:
ImageImageImage

yeva0814

Postby yeva0814 » Tue Apr 08, 2014 2:40 pm

Kedves Timbo és Riamara! :)

Sorba vettem a gépemen, illetve a külső vinyómon lévő, "elhanyagolt" vagyis elmulasztott sorozatokat.
Most pont ezt "végeztem ki" 4 nap alatt. :)
Köszönöm a fordítást. Nagyon tetszett. :)

Jó volt látni azt a szeretetet, azt a minden előítélet nélküli egymással való törődést, egymáshoz való tartozást, ami számomra a sorozat fő üzenete, mondanivalója és tanulsága volt. :)

Nagyon jók voltak az alakítások; jó volt a szereplőgárda. Igazi kikapcsolódás, felüdülés, és szórakozás volt számomra ez a sorozat; és köszönöm Neked/Nektek, hogy magyar felirattal nézhetem. :)
Fordításaim: Friends ~ Cinderella Man ~ The Thorn Birds ~ Queen of the Game ~ Hero ~ East of Eden ~ Dae Mul ~ Fantasy Couple ~ Swallow the Sun ~ Her Legend ~ Prime Minister andI ~ Hotel King ~ One Sunny Day ~ History of the Salaryman ~ Mystery Queen
Folyamatban: Monster (36-50)

zsuzsianyu

Postby zsuzsianyu » Thu Nov 27, 2014 2:41 pm

Kedves Fordítók...Köszönöm az egész sorozat fordítását ...( még 2012 ben láttam de ujra megnézem .).Köszönöm..

matoma

Re: Can You Hear My Heart? [Hungarian Subs] (Complete)

Postby matoma » Sat Jan 24, 2015 7:30 pm

Kedves Timbo és Riamara!
Sok-sok régebbi sorozat közül (melyeket szeretnék majd valamikor megnézni) örülök, hogy erre esett a választásom. Fordulatos, izgalmas történet, jó szereplőválasztás, szerintem igazán lebilincselő színészi alakítások ...., nem utolsó sorban az igényes fordításotok. Kell ennél több, hogy szinte non stop akard nézni? Számomra nagy élmény volt, köszönöm!

Erzsike

Postby Erzsike » Mon Feb 09, 2015 3:39 pm

Köszönöm a fordítást. Kicsit megkésve, de örömmel kezdek neki a film megnézéséhez.

aniiicica

Postby aniiicica » Wed Oct 28, 2015 4:03 pm

Köszönöm szépen.

Return to “Subtitles”