Can You Hear My Heart? [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Sep 21, 2011 11:11 am

timbo wrote:Lee Jia :x pedig egy rendőrnőt fog alakítani.

Szia Timbo!
Nem szereted őt? Miért? :O
ImageImageImage

timbo

Postby timbo » Wed Sep 21, 2011 11:12 am

Igen, a Legend-ben én is kedveltem, de aztán láttam Kang Ji Hwan-nal a The Relation of Face, Mind and Love-ban és ott utáltam. A válás dolog meg még rátesz erre egy lapáttal, bár ez talán nem kéne befolyásoljon, ha a színészi játékának megítéléséről van szó. :P
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Sep 21, 2011 11:16 am

Na látom, le vagyok maradva. :D Nem nagyon szoktam figyelni a pletykákat, a valóságot még kevésbé. Annyi színész van, még van időtök mindenki hátterét is figyelemmel kísérni? :w00t:

Én egyelőre bírom a fejét, bár még nem láttam Kang Ji Hwan-nal. Olyan rossz volt? :O
ImageImageImage

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Sep 21, 2011 11:20 am

timbo wrote:Igen, a Legend-ben én is kedveltem, de aztán láttam Kang Ji Hwan-nal a The Relation of Face, Mind and Love-ban és ott utáltam. A válás dolog meg még rátesz erre egy lapáttal, bár ez talán nem kéne befolyásoljon, ha a színészi játékának megítéléséről van szó. :P

Én sajnos a többi filmet nem láttam :-( , és igen nem kellene befolyásoljon a magánélete, :cry: de ekkora cirkusszal és ennyi mohósággal és hazugsággal még nem találkoztam :x , nap-mint nap ezt folyt mindenhol, hosszú hónapokon át, ha nem akartam sajnos akkor is olvastam.. :glare: .

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Sep 21, 2011 11:26 am

Akkor pechem van. :lol Lehet csak magamnak fordítom le a Beethoven Virus-t Lee Ji Ah-val a főszerepben. :lol
ImageImageImage

varnaigabriella

Postby varnaigabriella » Wed Sep 21, 2011 11:31 am

gilnis wrote:Akkor pechem van. :lol Lehet csak magamnak fordítom le a Beethoven Virus-t Lee Ji Ah-val a főszerepben. :lol

Ó, ezt is már régen kinéztem magamnak.. :P ., csak hát az idő. :cry: ..., de most mint olvastam LDW kiszemeltje énekel a filmben :crazy: ....(csak meg kell hallgatnom.. :mrgreen: ..)

vandi

Postby vandi » Mon Nov 21, 2011 8:33 am

Drága Timbó és Riamara ! Hát a végére értem. Köszönöm a munkátokat, és nagyon tetszett a sorozat, meg a fordítás is. A full Timbóból már nem sok hiányzik, dolgozom rajta. Andi

rejuci

Postby rejuci » Sun Nov 27, 2011 4:13 pm

Kedves Timbo és Riamara, nagyon szépen köszönöm a feliratokat!! Remek munkát végeztetek mint mindig. :)

narin14

Postby narin14 » Mon Dec 12, 2011 11:35 am

Nagyon szépen köszönöm Timbo és Riamara a fordítást!

Ez egy nagyon kedves kis sorozat volt számomra.Szerintem Kim Jae Won jól alakította a süketet,nagyon megszerettem benne mert olyan szép nagy mosolya van.
Az Új sorozatomba is Kim Jae Won szerepel még pedig a Románc lesz az és ha jól láttam azt is te fordítottad Timbo.

timbo

Postby timbo » Mon Dec 12, 2011 7:57 pm

Köszönöm, hogy megnéztétek és tetszett. :)

Narin! Remélem a Romance sem fog csalódást okozni.

aisa61

Postby aisa61 » Tue Dec 20, 2011 10:41 pm

Kedves timbo!
Köszönöm a feliratokat,nagyon tetszett a fim.Az egyik kedvenc színészem [a sok közül]Kim Rae Won, úgyhogy nagy élmény volt.Nélküled nem láttam volna ezt a remek flmet.Köszönet neked érte. :D :D :D

xIMomochanIx

Postby xIMomochanIx » Wed Dec 21, 2011 11:16 am

Annyeong~ Bocsánat a zavarásért ,de a 26.rész elején a videó megakad és kivág egy részletet ( a felirat meg elcsúszik) már nagyon sok portálról töltöttem le a 26.részt ,de mindenhol ugyan olyan >< van valami ötletetek?

Előre is köszönöm :3

narin14

Postby narin14 » Wed Dec 21, 2011 11:34 am

xIMomochanIx a 26 rész felirat csomagjába van videó letöltési link is ami jó az xvid-Baros-féle felirathoz,ezt töltsd le.
Remélem érthetően fogalmaztam meg és segíthettem is.

timbo

Postby timbo » Wed Dec 21, 2011 11:52 am

Aisa61! Örülök, hogy tetszett. Kim Jae Won forever! :wub:

Narin, köszi hogy segítettél. Igen, a 26. rész hibás, ezért vagy az xvid baros vagy a 720p-s változat közül lehet választani. Remélem még él valamelyik link.

xIMomochanIx

Postby xIMomochanIx » Wed Dec 21, 2011 12:04 pm

De bolond vagyok >< Nagyon szépen köszönöm ^^

narin14

Postby narin14 » Wed Dec 21, 2011 1:16 pm

Szívesen.Azért vagyunk ,hogy segítsünk egymásnak.
Én is csak hálás vagyok azért,hogy élvezhettem ezt a sorozatot is és már kétszer is megnéztem annyira tetszett.Amikor látom benne az akváriumot mindig az enyém jut eszembe,hogy az is szép volt míg szép nem durrant.

Kibou_no_Hikari

Postby Kibou_no_Hikari » Fri Dec 23, 2011 8:31 pm

Timbo és Riamara!

Köszönöm szépen a feliratot! :)
Most kezdtem csak hozzá, s eddig határozottan tetszik. :) Kim Sae Ron az egyik kedvenc koreai gyerekszínészem, és bár nagyon kíváncsi vagyok Kim Jae Won játékára is, most az egyszer nem bánnám, ha egy kicsivel több részt szentelnének a gyerekkoruk bemutatására. :D
:offtopic:
[spoiler]A kislány Heaven's Garden c. új doramáját még egyetlen angol csapat sem karolta fel. :( Az első részt megnéztem raw-ban, gyönyörű környezetben játszódik. [/spoiler]
Kellemes Ünnepeket!

timbo

Postby timbo » Fri Dec 23, 2011 9:03 pm

Kibou_no_Hikari!

Örülök, hogy eddig tetszik. Sokan voltak egyébként úgy vele mikor indult a sorozat, hogy több gyerekszereplős részt néztek volna még, de aztán ahogy jöttek a felnőttek, úgy megváltozott a véleményük is. :-) Remélem te is így leszel vele. :)
A Heaven's Garden ajánlójával csak nálad találkoztam és azóta eszembe sem jutott, sajna a dramawiki az A-Channel műsorait nem sorolja fel úgy, ahogy a többi adóét (ezt a sorit meg nem is találom rajta sehol :-(). Szerintem már követni sem tudják, hány kábelcsatorna indult. :glare:
(Off - Én másik sorit néztem az A-Channel-ről, mégpedig a Color Of Woman-t Jae Hee-vel, az sem rossz. :wink:)

Neked is kellemes ünnepeket kívánok!

Kibou_no_Hikari

Postby Kibou_no_Hikari » Sat Dec 31, 2011 11:15 am

Igazad volt, egy rész is elég volt hozzá, hogy megkedveljem a felnőtteket is. :)
Bevallom, néha azért nehéz nézni. Annyira sok, szélsőségesen gonosz karakter van benne, hogy időről időre meg kell állítanom, mert rossz nézni, hogy milyen kegyetlenül bánnak a lánnyal és a családjával. :x
A két "anyukát" különösen utálom.
Összességében persze tetszik. A sorozat nagyon szép példát állít, miszerint nem a vérségi kötelék számít, nem attól lesz egy család, család. :)

Az off téma:
úgy tűnik, még a release csapatok sem igazán találtak rá a kábeles sorozatokra. Csak ilyen-olyan minőségű videókat lehet elérni. Többségükben rossz a kódolás, pixeles a kép, baj van a hanggal. A Heaven's Gardent először még ide se töltötték fel, egy koreai torrentoldalig kellett mennem érte. :)
Örülök, hogy említetted a Color of Womant. Eddig csupa jót olvastam róla. Bevárok még pár részt, és uccu neki. :D

Boldog új évet kívánok!

timbo

Postby timbo » Sat Dec 31, 2011 12:06 pm

Örülök, hogy őket is megkedvelted. Hát, gonoszságért nem kell a szomszédba menni, meg mi lesz még úgy a 20. rész környékén. :crazy: :pale:
(Off: Color Of Woman-t a viki-n lehet nézni, már a 7. részhez is kész a felirat)

Kis örömhír. :)
Tegnap tartották az MBC díjátadóját, ahol három szereplőnk is díjazásban részesült. Gratulálunk nekik!! :clap:
Kim Jae Won - népszerűségi díj és Excellence Actor díj
Hwang Jung Eum - Excellence Actress díj
Jung Bo Suk - Golden Acting díj

Image
Remélem még nem felejtettétek el, ez mit jelent :-):
Image
Nam Goong Min sajna nem kapott díjat, mert épp KJW halászta el előle, ezért egyik szemem sír, a másik nevet.
Image

Evenik

Postby Evenik » Sat Dec 31, 2011 2:03 pm

timbo wrote:Kis örömhír. :)
Tegnap tartották az MBC díjátadóját, ahol három szereplőnk is díjazásban részesült. Gratulálunk nekik!! :clap:

Szia Timbo! :-)

Én is úgy megörültem nekik! :cheers: Megérdemelték, nagyon is! :thumleft: Azért én is sajnálom, hogy Nam Goong Min-nek nem juthatott abból a drága kiemelkedő színészi teljesítmény díjból.

Ma Ji Sungért imádkozhatom, remélem, kap díjat a PTB szerepért, mert ha nem... :rambo: :lol De megérdemelné ő is. :heart:
Image
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

narin14

Postby narin14 » Sat Dec 31, 2011 4:20 pm

Szia Timbó!

Szerintem nagyon megérdemelték a díjat.

Ha jól emlékszem amit mutatnak az azt jelenti,hogy Együtt. :)

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!! :D

timbo

Postby timbo » Sat Dec 31, 2011 4:38 pm

narin14 wrote:Ha jól emlékszem amit mutatnak az azt jelenti,hogy Együtt. :)

Igen, mivel ez egy mozdulat lenne, sajna csak ennyit sikerült normálisan elkapnom belőle. :)

Neked is BUÉK!!

timbo

Postby timbo » Sat Dec 31, 2011 4:40 pm

Evenik wrote:Ma Ji Sungért imádkozhatom, remélem, kap díjat a PTB szerepért, mert ha nem... :rambo: :lol De megérdemelné ő is. :heart:

Majd ott is jelentek, mert mindjárt megnéztem a díjátadót (egy dolgot már biztos tudok :)).

Evenik

Postby Evenik » Sat Dec 31, 2011 4:44 pm

timbo wrote:
Majd ott is jelentek, mert mindjárt megnéztem a díjátadót (egy dolgot már biztos tudok :)).

Timbo, tudsz egy linket adni, ahol lehetne nézni? Nálam sehol nem jön be.:cry:
Image

timbo

Postby timbo » Sat Dec 31, 2011 4:59 pm

Am-addiction-ról töltöttem le a tegnapit, és a mait is onnan, de a maiak még nincsenek fent teljesen. (Elöljáróban: a SBS-esnek Ji Sung és Choi Kang Hee volt a műsorvezető párosa. :D)

Evenik

Postby Evenik » Sat Dec 31, 2011 5:03 pm

timbo wrote:(Elöljáróban: a SBS-esnek Ji Sung és Choi Kang Hee volt a műsorvezető párosa. :D)

Igen, ezt tudtam. :wub: :cheers: :wub: Már korábban megírták a neten. :-)
Image

timbo

Postby timbo » Sat Dec 31, 2011 5:09 pm

De első bevonulóként a vörös szőnyegen Jaejoong-ot mutatták és csak utána őket. :) (Ezzel kezdődött a show. :D) Egy kis infó morzsa:
[spoiler]A legjobb páros díját ők nyerték. :-) [/spoiler]

Evenik

Postby Evenik » Sat Dec 31, 2011 5:26 pm

timbo wrote:De első bevonulóként a vörös szőnyegen Jaejoong-ot mutatták és csak utána őket. :) (Ezzel kezdődött a show. :D) Egy kis infó morzsa:
[spoiler]A legjobb páros díját ők nyerték. :-) [/spoiler]

Na, nézd már, Jaejoong beelőzött? :lol

[spoiler]

Ez az! :cheers: :cheers: :cheers: Az a díj nekik járt! :wub: De örülök! :cheers: Köszi szépen, hogy megírtad. :heart: Máris nyugodtabb vagyok. :mrgreen:

[/spoiler]
Image

andingo

Postby andingo » Sat Dec 31, 2011 6:47 pm

Szia!
Nem tudom, megtettem-e már, ha nem, akkor most pótolom. Minden megtalált feliratnál megköszönöm a készítőknek, hátha így nem hagyok ki senkit sem:-)ha mégis, az véletlen:-)
Köszönöm az eddigi munkádat / munkátokat. Remélem, a későbbiekben is folytatod/ folytatjátok a fordításokat, sok sikert és kitartást hozzá.
Köszönöm a lehetőséget, hogy amíg te/ti dolgozol/dolgoztok a filmekkel, addig én csak hátradőlve élvezzem munkád/munkátok gyümölcsét. Ezáltal egész évem ajándékokkal teli.
감사합니다
새해 복 많이 받으세요

cuclicica

Postby cuclicica » Sat Dec 31, 2011 10:29 pm

Szia Timbo!
Köszönöm az eddigi fantasztikus munkádat! :D
Boldog Új Évet Mindenkinek! :w00t:

jmlnike

Postby jmlnike » Sun Jan 01, 2012 11:53 am

Hát ma úgy döntöttem belekezdek ebbe a sorozatba:D kíváncsi vagyok, hogy tetszeni fog-e:D Bár a drámáktól kicsit félek, mert napokig nyomaszt egy-egy szomorú végkimenetelű történet.

angeni

Postby angeni » Tue Jan 03, 2012 2:47 pm

Szia timbo!

nagyon szépen köszönöm ezt a doramát! annyira megszeretteem!
először úgy kezdtem neki, hogy hátha jó lesz, unalom űzőnek... de annyira megtetszett...*,*
a fordításod is nagyon tetszett! szép munka. :3
és akkor most a doramáról...
a történet... nem.... "világmegváltó"... de a maga nevében nagyon érdekes volt. :3
vagyis... nem is pont teljesen a történetre gondolok itt, hanem a karakterekre. számomra azok voltak igazán érdekesek! Cha Dong Joo karaktere igazán jó volt, egy süket embert igazán nehéz lehet azért eljátszani... o.o de Kim Jae Won igazán jól megoldotta! :3 más sorozatban is láttam már... de nekem itt tetszett a legjobban. ^^
aztán ott van Bong Ma Roo karaktere... számomra ő egy picit érdekesebb volt, mint Cha Dong Joo .. annyira sok minden történt vele... nagyon sokat gondolkoztam rajta, hogy ő mit is gondolhat, én mit tennék a helyében... és persze az ő színészi játéka is remek volt. *,* nagyon nagyon tetszett...
aztán a női főszereplőnk, Bong Woo Ri. nagyon megszerettem! :D aranyos volt, kedves... és ő is igazán jól játszott. :3
valamint még gyors megemlítem Bong Young Gyu-t is. Remekül játszott szintén.^^
hmm.... a zenék is nagyon szépek voltak benne. sokat szoktam hallgatni. (gondolok itt a film alatti zenékre iis. :3)
és végül is.. ezekért volt nagyon jó, meg tényleg iszonyat aranyos jelenetek voltak benne! : D vicces is meg dráma is... de nem sok szerintem. szóval köszönöm szépen még egyszer! *,* (és bocsánat a hosszú kommentért... de ez a sorozat most kihozta belőlem! ^^)

timbo

Postby timbo » Tue Jan 03, 2012 5:19 pm

Angeni! Nagyon szívesen, és szeretem, ha hosszú kommenteket írtok, legyen az jó vagy rossz, kinek épp hogy tetszett az adott sorozat. :)

Riamara

Postby Riamara » Tue Jan 03, 2012 6:39 pm

jmlnike wrote:Hát ma úgy döntöttem belekezdek ebbe a sorozatba:D kíváncsi vagyok, hogy tetszeni fog-e:D Bár a drámáktól kicsit félek, mert napokig nyomaszt egy-egy szomorú végkimenetelű történet.

Nos ebben az esetben ettől nem kell tartani. Kifejezetten szép és felemelő a vége.

jmlnike

Postby jmlnike » Tue Jan 03, 2012 10:47 pm

Na akkor kicsit kifejtem a sorozatról alkotott eddigi véleményem (most épp a 21. résznél tartok, 2nap alatt) :D Hátha valakit érdekel 1-2 nézői vélemény, mielőtt elkezd egy filmet:)
Mikor elkezdtem nézni, kicsit úgy éreztem, hogy lassan és nehézkesen indul a film. Hiába volt süket anyuka, bolond apuka valahogy a 4.-5. rész-ig csak úgy el-el nézegettem, de különösebb érzelmet nem váltott ki belőlem a film.(inkább kicsit untam)
VISZONT MOST JÖN NÁLAM A FORDULÓPONT!!!! Onnantól kezdve, hogy a film elején szereplő gyerekek SZÉPEN :wub: felcseperedtek :D és már megtörtént az az adott tragédia is(amit nem lövök le azok számára, akik még nem tudják miről van szó), szóval elkezdtem imádni a filmet:) Hát Cha Dong Joo(remélem jól írtam:P) had ne mondjam, hogy nagggyon szép:D, mindamellett fantasztikusan tudja titkolni a "hiányosságát":D Úgy sajnáltam amikor a kórházban nem tudott segíteni a nagyin, mert nem látta a nővér száját a kapkodásban....Nem is írok több véleményt(bár tudnék), mert rájöttem írás közben, hogy akkor le kellene lőnöm egy csomó poént, szóval ha valaki úgy jár mint én, és az első pár résznél fel szeretné adni, annak most mondom, hogy ne tegye, mert szerintem tetszeni fog neki a film:D És még annyit, hogy az apukát játszó színész is nagyon aranyosan alakítja a bolondot:D:D:D.....És köszönöm az infót arról, hogy a vége nem lesz rossz :D, így legalább már tudom, hogy nem lesznek nyomott, depis napjaim ettől a filmtől, aminek külön örülök:D
ÉS EZT A KÉPET CSAK NEKTEK CSAJOK :D
Attachments
kim jae won04.jpg
kim jae won04.jpg (13.95 KiB) Viewed 4295 times

timbo

Postby timbo » Wed Jan 04, 2012 7:26 am

Jmlnike! Te aztán hajszolod az élvezeteket! Bárcsak nekem is ennyi időm lenne. :-)
Még előtted áll egy-két nem túl könnyű rész, de az utolsó rész szerencsére nagyon szépre sikeredett. :)

jmlnike

Postby jmlnike » Wed Jan 04, 2012 10:46 am

timbo wrote:Jmlnike! Te aztán hajszolod az élvezeteket! Bárcsak nekem is ennyi időm lenne. :-)
Még előtted áll egy-két nem túl könnyű rész, de az utolsó rész szerencsére nagyon szépre sikeredett. :)

Hát igen:D kihasználom azt a pár napot még, ami a szabimból maradt:D Anyám néha már azon aggódik, hogy egyszer már csak a múmiámat fogja a gép előtt találni:D

Bria

Postby Bria » Wed Jan 04, 2012 11:28 am

Amikor ezt a sorit néztem, én szinte megállás nélkül toltam végig. Imádtam minden egyes részét. Jung Bo Suk alakítását pedig a mai napig nem felejtem, annyira tetszett. Azt a hihetetlenül kedves, bolond figurát nem lehet nem szeretni. Na meg persze Nam Goong Min gyönyörű mosolyát. :wub: :wub: :wub:
Utólag is timbonak köszönöm szépen a feliratokat!!! :D

Elfinor

Postby Elfinor » Sat Jan 07, 2012 11:08 pm

Timbo!

Hálásan köszönöm a munkádat. Hihetetlen sorozatot izgultam végig az elmúl 1 hétben. Már az elejétől fogva szerettem, de a végére már egyenesen imádtam. Tényleg nagyon köszönöm a kemény munkádat. :D :D :D

Kibou_no_Hikari

Postby Kibou_no_Hikari » Mon Jan 09, 2012 11:30 pm

Hmm. Érzelmi hullámvasút. Lassan néztem, de nagyon tetszett. :wub:
Nam Goong Min is megérdemelt volna érte egy díjat, és az apuka se volt semmi (Jung Bo Suk). A nagyi is jól játszott. És...
Talán könnyebb lenne felsorolni, hogy ki nem volt olyan jó. Rövidebb a lista. :) Egyedül talán csak Lee Hye Young nem tetszett annyira. S nem csak a karaktere miatt. [spoiler]A gonosz, bosszúvágyó boszorkát jól adta, viszont ahogy a végén zokogott a kórházi folyosón, valahogy nem volt hihető, hogy bánja, ahogy alakult.[/spoiler]

:offtopic:
[spoiler]Ahogy belekezdtem a Color of Woman-be meghalt a viki-s csatorna. :(
Más forrásból azért megnéztem az első nyolcat. Hol tetszik, hol kevésbé. Nem teljesen egyenletes. A párocska aranyos (időnként túl ártatlanul aranyos), a barátnő viszont igencsak próbára teszi a türelmemet. :)[/spoiler]

timbo

Postby timbo » Tue Jan 10, 2012 6:41 pm

Kibou_no_Hikari wrote: :offtopic:
[spoiler]Ahogy belekezdtem a Color of Woman-be meghalt a viki-s csatorna. :(
Más forrásból azért megnéztem az első nyolcat. Hol tetszik, hol kevésbé. Nem teljesen egyenletes. A párocska aranyos (időnként túl ártatlanul aranyos), a barátnő viszont igencsak próbára teszi a türelmemet. :)[/spoiler]

[spoiler]Én a kilencedik második részleténél tartottam, mikor eltűntek a videók, talán a soompira ki fog kerülni a felirat - reménykedek. A "barátnőt" képzeletben már ezerszer megfojtottam, illetve egyéb kínzási módoknak vetettem alá :rambo:, már rég irritált ennyire valaki... Egyetértek, hol tetszik, hol nem a sori, de Jae Hee és kettes srác édes pofikája :wub: (remélem nem lesz belőle valami gonosz karakter a végére :whistling:) miatt a kitartás mellett döntöttem. :-)[/spoiler]

biri66

Postby biri66 » Sun Jan 29, 2012 8:33 am

Kedves timbo!

Közös ismerősünk, vandi ajánlatára esett a választásom erre a sorozatra. Jól tudja, hogy közel állnak hozzám az ilyen intenzíven szívhez szóló történetek. Sikerült is a meghatottságtól végigkönnyeznem az utolsó két részt.
Életre szóló tanítással gazdagodhatunk a fogyatékosság elfogadásáról, a feltétel nélküli szeretetről, a megbocsátás hatalmáról, a család összetartó erejéről.

Olvastam, hogy a 2011. dec. 30-i MBC Drama Awards gálán többen is kaptak díjat a szereplők közül. Jeong Bo-seok (az értelmi fogyatékos apuka) megrázó alakításához kétség sem fér, és üdének találtam Hwang Jung-eum (Bong Woo-ri) játékát is.
Bármennyire kedvelem azonban Kim Jae-won-t (Cha Dong-joo), szerintem Nam Gung-min (Bong Ma-roo) jobban megérdemelte volna a díjat. Nagyon tetszett még a nagymama alakítása is.

Gratulálok a felirathoz :thumright: és a villámkezedhez (3 hónap/30 rész) :O Nagyot nevettem a lócitrom, tehénlepény, csirkeszar, kutyakaki részen (bocs, hogy pont ezt emeltem ki, de nagyon eredeti), és örömmel fedeztem fel a „pacuha” kifejezést. Én Szabolcsból származom, de már 20 éve Pesten élek, és itt nem ismerik ezt a szót (én legalábbis ezt tapasztaltam). A lányaim bezzeg hallhatták tőlem eleget kisebb korukban.
Köszönöm Riamara munkáját is. :-)
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+24 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (63 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

timbo

Postby timbo » Mon Jan 30, 2012 7:42 am

Kedves Biri!
Örülök, hogy Vandi terjeszti az igét. :lol És persze annak is, hogy neked is tetszett. Hát igen, Nam Goong Min is igazán megérdemelte a díjat, talán megoszthatták volna közöttük. :roll

Az idézett szavak 8) esetében nem akartam mindenhová azt a bizonyos sz-szel kezdődőt írni, az angol azért nem volt ilyen kreatív. :mrgreen: A pacuhára egyáltalán nem emlékeztem, vissza kellett keresnem, hogy mikor hangzott el, de már megvan. :wink: Akkor ahogy írod, a fél ország nem is tudta, mit fordítottam??? :whistling: Ki tudja, hány olyan szót, kifejezést használ az ember a fordítása során, ami csak az adott vidéken használatos.

biri66

Postby biri66 » Mon Jan 30, 2012 8:20 am

Kedves timbo!

Biztos voltam benne, hogy az adott rész a te kreativitásodat dicséri. :clap: ugyanis az angol nyelv szerintem korántsem olyan változatos és gyönyörű, mint a mi drága anyanyelvünk. :heart:

Használd csak nyugodtan az adott vidéken ismeretes szavakat! Egyrészt a szövegkörnyezetből valószínűleg rá lehet jönni a jelentésére, másrészt egyáltalán nem baj, ha a néző tanul valami újat.
Emperor of the Sea ~ Desert Spring ~ The Water Bloom ~ Banjun Drama with TVXQ
Merchant Kim Man Deok ~ The King’s Face ~ For the Sake of Son ~ Hwajung ~ Dear My Friends

Our Slightly Risque Relationship (+24 rövid tévéjáték)
Mozifilmek (63 db)
http://birikorea.blogspot.hu/

vandi

Postby vandi » Mon Jan 30, 2012 8:38 am

Ami KÖTELEZŐ, az KÖTELEZŐ, igaz? :D :D
nekem ez volt az a sorozat, ami miatt majdnem menedékjogot kellett kérnem, mert nagyon maratonban néztem. de szerencsére az elkövető vállalta a teljes felelősséget, és befogadott volna , és talán még a földön sem kellett volna aludnom.
Arra már nem emlékszem, hogy a kutyát, vagy gyereket vihettem-e volna magammal. :whistling: :whistling: :whistling:

dabdi

Postby dabdi » Mon Jan 30, 2012 7:26 pm

Drága Timbo!

Eddig 9 részt láttam. Kicsit sok volt a megrázkódtatás, de a karakterek nagyon egyediek.
Ez a srác olyan, mintha a szemével próbálna hallani. Imádom, ahogy "hegyezi" a szemét. :roll
Image

timbo

Postby timbo » Mon Jan 30, 2012 9:13 pm

dabdi wrote:Ez a srác olyan, mintha a szemével próbálna hallani. Imádom, ahogy "hegyezi" a szemét. :roll

Nagyon találó!! :lol :mrgreen:

szokola

Postby szokola » Wed Feb 01, 2012 5:54 am

Én most tartok a 6. résznél, és egyszerűen imádom ezt a sorozatot. Először soknak gondoltam a 30 részt, de ha ilyen lesz a többi is... Nagyon köszönöm, hogy lefordítottad.

timbo

Postby timbo » Wed Feb 01, 2012 6:45 am

Nagyon szívesen. :-) A gyerekszereplők nagyon kitettek magukért, meg persze a történetíró is, s szerintem nem voltak benne felesleges, elnyújtott részek, kellett ez a 30 rész és szerencsére nem akarták meghosszabbítani, ami már a kárára lett volna. :) (De persze én elfogult vagyok. :whistling:)

Éva1972

Postby Éva1972 » Sat Feb 25, 2012 12:01 pm

Szia Timbo! :-) Már rég beterveztem de csak most jutottam el - Bumci ajánlására :thumright: - ehhez az általad fordított remek kis filmsorozathoz! Bumci "magyarításával" volt szerencsém megnézni a La Dolce Vitat és ott nagyon megkedveltem Jung Bo Sok-ot! :P Egyébként a filmet is nagyon szerettem! Szóval be kell valljam miatta kezdtem bele! :roll Eddig 3 részt néztünk meg, de el kell mondjam teljesen magával ragadott ez a film. Örülök, hogy végre bemutatja a szegényebb sorsú emberek egyszerű de nem könnyű életét, ahol nem mindenki szép, okos, tökéletes! Hát Jung Bo Sok-ot meg kell zabálni :heart: annyira jol, édesen hozza ezt a kis süke-bóka de végtelenül jóindulatú apuka figurát :clap: , hogy legszivesebben oda szaladnék jól meg puszilgatni!!!! :P :lol Olyan édi! Annyira jól játszik, viszont nincs benne túlzás és ezért zseniális! :thumright: A gyerekszereplők- mint már megszokhattuk- megint nagyon ügyesek. A kislány különösen, hogy még a jelbeszéddel is meg kellett tanulnia a szöveget! A nagymamit is bírom, nem piskóta! :thumright:
Kedves Timbo! Már most szeretném megköszönni, hogy elhoztad és lefordítottad nekünk ezt a filmet! Kiváncsian vetem bele magam a következő részekbe, bár olyan gyors biztosan nem leszek mint jlmnike.... :rofl:
Minden jót kívánva! Üdv.: Éva

timbo

Postby timbo » Sat Feb 25, 2012 7:20 pm

Kedves Éva!
Bumcibogyónak először is köszönet, az ajánlásért. :salut:
Örülök, hogy ide is eljutottál és már a kezdeti részek így magukkal ragadtak. :)
Jung Bo Sok tényleg nagyon jól alakította a szellemileg sérült férfit, akit csak szeretni lehet. A gyerekek is csodásat alakítottak. Egyszer igazán készíthetnének csak gyerekszereplőkkel sorozatot. :D Remélem a sorozat folytatása és a felnőttszereplők sem okoznak majd csalódást. :roll

Ez a kép talán még nem volt. :-)
Image

LaraFansub

Postby LaraFansub » Thu Mar 22, 2012 7:00 pm

nagy kedvencem volt:) Annyira függtem, hogy bár iszonyat gyorsan dolgoztál a végét már angolul néztem..X) Persze ismétlés magyarral kötelező.

ququcs

Postby ququcs » Tue Mar 27, 2012 9:13 am

Sziasztok, visszatértem ehhez a filmhez - egyszer már láttam - most szeretném újra letölteni, de nem találom a fordítást, talán levették? Tudna valaki segíteni, hogy mi történt?
Választ előre is köszönöm!!
üdv ququcs

timbo

Postby timbo » Tue Mar 27, 2012 9:57 am

A fordítás ugyanúgy ott van a nyitó posztban, kizárólag a letöltési lehetőségeket vettem ki, mert azok megások voltak és megszűntek. :-)
Image

ququcs

Postby ququcs » Tue Mar 27, 2012 4:22 pm

timbo wrote:A fordítás ugyanúgy ott van a nyitó posztban, kizárólag a letöltési lehetőségeket vettem ki, mert azok megások voltak és megszűntek. :-)

Megtaláltam :clap: Nagyon köszönöm a gyors választ !
Már le is töltöttem!
Üdv: ququcs :salut:

Éva1972

Postby Éva1972 » Wed Mar 28, 2012 7:09 am

Kedves Timbo! :-)
Jelentem a felénél tartunk a sorozatban és nagyon tetszenek a felnőtt szereplők is! :-) (bár a fiúk hajával nem tudok megbarátkozni, annak ellenére sem, hogy tudom ott ez a divat :roll ) Persze a No.1. Jung Bo Suk! :roll Ahogy mondja, hogy csa dong cso. mi zu si...... Azzal az ártatlan gyermekies lelkével. :wub: Meg Wo Rit is szeretjük de a nagynénjét ki nem állhatom. Juj de útálatos. :x Egyet viszont nem értek. :scratch: Olyan mintha Wo Ri anyukája visszatért volna a sorozatba és mintha a neve is ugyan az lenne! Talán az ikertestvére lenne? De senki nem ismeri fel, ezt nem igazán értem. :nuts:
Kíváncsi vagyok, hogy alakul a sorsuk bár vannak sejtéseim. Egy szó mint száz szeretem ezt a sorozatot és köszönöm, hogy elhoztad nekünk! :heart: :clap:

timbo

Postby timbo » Wed Mar 28, 2012 8:29 am

Woo Ri anyukáját alakító színésznő csak megtévesztés, szerintem mindenki ugyanúgy volt vele, mint te, hogy akkor most mi van??? :) Elárulom: más személyt játszik, csak épp hasonlít az anyukára, meg véletlenül ugyanúgy hívják, de személyiségileg teljesen más ember. :P
Image

Éva1972

Postby Éva1972 » Wed Apr 04, 2012 7:12 am

Szia Timbo! :-)
Egy technikai probléma megoldásában szeretném kérni a segítségedet. Tesóm az asiatorrents-ről szedte le a sorozat videóit. Eddig valamennyi részhez passzoltak a feliratok, kivéve a 26-osat! Láttam, hogy megadtál ehhez 2 letöltési lehetőséget is, azonban azok időközben megszüntek. Van esetleg ötleted honnan tudnám beszerezni az ehhez a rész feliratához passzoló videót. A segítséget előre is nagyon köszönöm. :wub:

timbo

Postby timbo » Wed Apr 04, 2012 5:15 pm

Mivel nem igazán találtam meg, ezért feltöltöttem a toldacuccot-ra az xvid-baros változatot. Akinek még hiányzik a rész, az most pótolni tudja 7 napig vagy amíg az 50 letöltés (bár ez utóbbit nem hiszem, hogy kimerülne :)) el nem fogy.

[spoiler]http://s3.toldacuccot.hu/letoltes?sid=5dc5eb3c96db9a36e3e3f130fa04d7b3&file=CYHMH%20E26.110626.XviD-Baros.avi[/spoiler]
Image

Éva1972

Postby Éva1972 » Thu Apr 05, 2012 6:21 am

timbo wrote:Mivel nem igazán találtam meg, ezért feltöltöttem a toldacuccot-ra az xvid-baros változatot. Akinek még hiányzik a rész, az most pótolni tudja 7 napig vagy amíg az 50 letöltés (bár ez utóbbit nem hiszem, hogy kimerülne :)) el nem fogy.

[spoiler]http://s3.toldacuccot.hu/letoltes?sid=5dc5eb3c96db9a36e3e3f130fa04d7b3&file=CYHMH%20E26.110626.XviD-Baros.avi[/spoiler]

Szia Timbo! :-) Hálásan köszönöm!. :wub: Lementettük és passzol a felirat! Szuper vagy! :salut:

zetkin94

Postby zetkin94 » Thu Apr 05, 2012 7:11 am

Szia Timbo! Most néztem, hogy az én letöltésem is hibás, ezért gyorsan lecsaptam rá. Köszönöm szépen.

Banand81

Postby Banand81 » Fri Apr 20, 2012 8:32 pm

Én most néztem meg ezt a sorozatot, nagyon tetszett! :) Köszönöm nektek a fordítást!

andrea72

Postby andrea72 » Sun Apr 22, 2012 4:22 pm

Kedves timbo ... köszönöm, hogy a tolmácsolásodban ismét egy csodálatos sorozatot nézhettem meg.
Imádtam minden percét .... Jae Won tökéletes volt, mint mindig. :wub:
Nagyon megkedveltem Seung Chul és Min Soo karakterét .... és vérzett a szívem Ma Roo-ért (legszívesebben szorosan átöleltem volna, hogy ne csináld, te bolond)
Kedvencem az OST-ról:
[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=23QAmAn2dRg[/spoiler]

Éva1972

Postby Éva1972 » Thu Apr 26, 2012 8:06 am

Kedves Timbo! :-) Annak ellenére, hogy sok szomorú történés, pillanat volt ebben a filmben, mégis egy szívet melengető történetet láthattunk! Valamennyi szereplőjét megszerettük! Köszönöm szépen, hogy általad megismerhettük ezt az igazán remek sorozatot! :-)

rytus6

Postby rytus6 » Fri Jun 22, 2012 10:55 am

Kedves Timbó!

Mindig öröm a fordításaiddal nézni egy sorit, és ez ennek a sorozatnak a kapcsán sem volt másképp.
Köszönöm!

A sorozat magával ragadó, mind a történet, mind a szereplők miatt. Nagyon izgultam minden epizódnál, amit eddig láttam, (most kb a felénél tartok,) és az egyik szemem sír a másik nevet. Azért bízom a pozitív végkifejletben....
Számomra üdítően hat ez a sorozat, minden epizódot kivesézünk nővéremmel, már rég volt ilyen.
Csak ajánlani tudom, aki még nem látta, bátran kezdjen hozzá.

rytus6

Postby rytus6 » Wed Jul 04, 2012 10:49 am

Egy kis értékelést tőlem, ami tetszett és ami kevésbé...
Amiért tetszett a sorozat, mert gondolatokat ébreszetett. A film jól elegyítette a romantikus, a családi és az üzleti szálakat(bár hozzáteszem amennyire odavoltak a cégért, annyira nem foglalkoztak vele a végén). A színészi játékkal nem volt semmi gond, mind a gyerekszínészek, mind a felnőttek jól alakították szerepeiket (És csak keveseknek adatik meg, hogy egy filmen belül is eljátszhatnak több karaktert. :lol Milyen muris lenne felcserélni a szerepeket és újraforgatni a filmet...)
A legjobban Ma Roo karaktere fogott meg. Őt talán még jobban sajnáltam mint Dong Joo-t. Még akkor sem tudtam utálni, mikor gonosz dolgokat tett, inkább mindig próbáltam mentséget keresni a viselkedésére. A Seung Chul-t alakító színészt remélem még láthatom valamilyen sorozatban, úgy éreztem neki kevés szerep jutott. (Néha Ji Sung-ra emlékeztetett a Protect the Boss-ból)
És most egy kis kritika(mert hát kritizálni a legkönnyebb... :P )
Woo Ri lehetett volna lelkesebb is valahogy "nem jött át", hogy ő mennyire szerelmes( pl: lánykérés). Az úgynevezett szakításnak sem láttam semmi értelmét. A gonosz karakterek "megtérését" sem igazán tudtam átérezni, egyikükét sem.(Talán Ma Roo volt hihetőbb mind közül, mert ő mindig is vívódott(pl. kiragasztotta a rajzot majd letépte, végül mégiscsak a szobájában kötött ki)
A számomra legszebb jelenet, mikor Ma Roo-t viszik haza a kórházból. Apja vállára hajtja a fejét és végre újra mosolygott. Azt gondoltam: Te kis hülye már az elején ezt kellett volna tenned!
Önmagában is gyönyörű gondolat, hogy Woo Ri megtanulja a jelnyelvet ezzel "hidat teremtve a szeretett személy között". Viszont a film szempontjából teljesen felesleges, hiszen Dong Joo tökéletesen beszélt és olvasott szájról...na de mindegy.
A záró jelenet jól sikerült, az eső számomra a megtisztulást és újrakezdést szimbolizálta. Mondjuk örültem volna egy "2 év múlva" jelenetnek is...de összességében tetszett a sorozat, ha értékelni kellene egy 10-es skálán 8-ast adnék. Egyúttal köszönöm mindazok munkáját, akik a fordításban közreműködtek.

Momoka83

Postby Momoka83 » Fri Jul 20, 2012 4:02 am

Timbo és Riamara!

Nagyon szépen köszönöm a magam és édesanyám nevében a magyar feliratát ennek a nem mindennapi sorozatnak.
Őszintén szólva, nem hittem volna hogy ennyire tetszeni fog. A leírás alapján bele sem akartam fogni, aztán valami hirtelen elhatározás folytán mégis belevágtunk és onnantól kezdve már nem volt megállás. :D
A fiatalok nagyon jók voltak, de nekem a Young Gyut megformáló színész jelentette a sorozat fénypontját. Felejthetetlen alakítást nyújtott, azt hiszem egy életre a szívembe zártam. :wub:

nodriadna

Postby nodriadna » Fri Oct 19, 2012 1:38 pm

Köszönöm a fordítást!!!!! :):):) Nagyon tetszett a sorozat! Igazán kedves kis történet! :) Nagyon ügyesek vagytok! Köszönöm a munkátokat! :):):)

timbo

Postby timbo » Sat Dec 08, 2012 1:10 pm

Sziasztok!

Aki szeretné a sori 26. részét az xvid-Baros változatban letölteni, azok keressék a nyitó posztban található linkeket (több darabos, letöltés után egyesíteni kell őket).
Image

Gustty

Postby Gustty » Sat Dec 08, 2012 7:26 pm

timbo wrote:Sziasztok!

Aki szeretné a sori 26. részét az xvid-Baros változatban letölteni, azok keressék a nyitó posztban található linkeket (több darabos, letöltés után egyesíteni kell őket).

Kedves timbo !

http://www.d-addicts.com/forum/torrents ... 0&start=25 itten elérhető minden része.

Más: Köszönöm neked,hogy részese lehetek a fordításod által megtekinthető filmnek!
Eddig nem tudtam róla,de már szedem is le. Még egyszer köszönet a lehetőségért. :salut:

timbo

Postby timbo » Sun Dec 09, 2012 7:45 am

Gustty!

Egy kedves néző kérte, hogy tegyem elérhetővé, én pedig megtettem. :)
A Hanrel változatból mindegyik rész tökéletes, kivéve a 26-ost, amelyben van egy kis kihagyás az egyik jelenetnél. A felirat ott elcsúszna, ezért ajánlottam ahhoz a részhez az xvid-Baros vagy a 720p-Hanrel változatok letöltését.

Remélem tetszeni fog a történet. :)
Image

ququcs

Postby ququcs » Sun Dec 09, 2012 11:26 am

Ez egy nagyon szép és jó film volt! Talán csak az anyát nem értettem mindig, néha elgondolkoztatott hogy valóban tehet ilyet egy anya a gyermekével? Sem az édes sem a fogadott gyerekkel nem lehet gonosz egy anya!
köszönöm mindazok munkáját, akik a fordításban közreműködtek.

vercsike1

Postby vercsike1 » Sun Dec 09, 2012 6:15 pm

Szia timbo !!! Hálásan köszönöm a 26. rész xvid-Baros verzióját.

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Dec 22, 2012 3:01 pm

KEDVES TIMBO-RIAMARA!!!

ÁLDOTT BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKED ÉS KEDVES CSALÁDODNAK

Return to “Subtitles”