Smile, You [Hungarian Subs] (1 of 45)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
bazsibettus

Postby bazsibettus » Mon Dec 12, 2011 6:37 pm

Szia!
Köszönöm az eddig elkészült részeket, nekem nagyon tetszik ez a sorozat!

aisa61

Postby aisa61 » Fri Dec 16, 2011 11:34 pm

Szia Jackimi!
Köszönöm a feliratokat ha meglesz minden rész megnézem.Eddig minden választásod nagyon tetszett,gondolom most sem fogok csalódni. :-) :-) :-)

Jackimi

Postby Jackimi » Mon Dec 19, 2011 3:17 pm

Sajnálom, és elnézést mindenkitől, de a mai nappal befejeztem a fordításaim publikálását ezen a felületen :cry:

Azoknak, akik idáig megtisztelték figyelmükkel ezt a topikot, természetesen a maradék részek miatt nem kell aggódniuk :-)
Image

cuclicica

Postby cuclicica » Tue Dec 20, 2011 7:05 pm

Szia Jackimi! Az én gépen csak az 1. rész felirata látszik, a többi nem? Nem tudnál segíteni, hogy mi lehet a probléma? Előre is köszi!

cuclicica

Postby cuclicica » Wed Dec 21, 2011 6:32 pm

Sajna rájöttem! :-(
BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!! :wub:

Andrejja

Postby Andrejja » Wed Dec 21, 2011 6:58 pm

Szia Jackimi!

Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok. Szerettem volna megnézni a fordításoddal ezt a sorozatot!
Tetszett az eddigi munkáid! Köszönöm! Andi

zetkin94

Postby zetkin94 » Wed Dec 21, 2011 9:21 pm

Szia Jackimi !

Ez csak egy hozzászólás akar lenni, amely remélem egy kis erőt tud adni Számodra a folytatáshoz.
Én csak reménykedem és köszönöm az eddigieket.

Boldog karácsonyt, sikeres új évet kívánok mindenkinek.

cuclicica

Postby cuclicica » Sat Dec 31, 2011 10:52 pm

Kedves Jackimi!
Köszönöm az eddigi fantasztikus munkádat, remélem februárban visszatérsz! :D
Boldog Új Évet Mindenkinek! :w00t:

cincinke

Postby cincinke » Fri Aug 03, 2012 4:47 am

Nem tudja valaki a jelszot a feliratokhoz???

Jackimi

Postby Jackimi » Fri Aug 03, 2012 5:48 am

cincinke wrote:Nem tudja valaki a jelszot a feliratokhoz???

Talán nem érzékeled, de ez rettentő rossz megközelítése a dolognak :whistling:
Természetesen elég sok "valaki" tudja a jelszót, de azt is, milyen következményei vannak, ha visszaél vele.
Nem szeretném ismételni saját magamat.
Image

cincinke

Postby cincinke » Fri Aug 03, 2012 5:54 am

Bocsanat hogy nem toled kertem itt, de az oldaladra is irtam es nm kuldted el az e-mail cimemre... :-(

Jackimi

Postby Jackimi » Fri Aug 03, 2012 6:07 am

cincinke wrote:Bocsanat hogy nem toled kertem itt, de az oldaladra is irtam es nm kuldted el az e-mail cimemre... :-(

Hát lássuk csak sorjában.
1. Írtál egy mondatot az oldalamra, hogy küldjem el a jelszót.
2. Nem kaptál rá azonnal választ, és nem tudtál türelmesen várni, ezért
3. Engem megkerülve próbáltál hozzájutni.

Hm. :scratch:
Érdekes gondolkodásmódod van.
Image

cincinke

Postby cincinke » Fri Aug 03, 2012 6:17 am

Koszi..:))

cincinke

Postby cincinke » Fri Aug 03, 2012 6:19 am

Sajna egy kicsit turelmetlen vagyok.. :P ;))

jubus

Postby jubus » Thu Aug 30, 2012 4:49 am

Szia Jackimi!

A jelszót szeretném elkérni, ha ez lehetséges. Anno lementettem őket, de a gépem újrarakásakor sajnos letörlődtek.
A napokban belebotlottan néhány vidibe a youtube-on és kedvet kaptam hozzá. Szívesen megnézném.

Válaszodat előre is köszönöm.

Jackimi

Postby Jackimi » Thu Aug 30, 2012 10:39 am

Szia Jubus!

Küldtem egy PM-t.
Image

jubus

Postby jubus » Thu Aug 30, 2012 11:18 am

Jackimi wrote:Szia Jubus!

Küldtem egy PM-t.

Szia!

Válaszoltam. :)

Hikatrina27

Postby Hikatrina27 » Tue Sep 04, 2012 3:29 pm

Kedves Jackimi!

Régóta kedvenceim a koreai sorozatok,és eddig azokat néztem meg , amelyekhez volt magyar fordítás .,Miután nem tudok olyan szinten angolul , hogy élvezhessem , és ténylegesen meg is érthessem ezeket a sorozatokat , ezért számomra egy külön boldogság , és öröm volt , hogy a ti áldozatos munkátok által élvezhetővé váltak számomra is ezek a igencsak nagy becsben tartott kincsek .
Nem tudom , hogy minek alapján döntesz majd arról , hogy kinek engedsz majd betekintést a munkádba , ill. hogy lehetőséget adsz e majd arra , hogy a fordításoddal nézhessem ezt az eléggé hosszú sorozatot, de amennyiben ez lehetséges , akkor kérném szépen ennek a lehetőségét.

A válaszodat előre is nagyon köszönöm .

Hikatrina27

andingo

Postby andingo » Sun Oct 07, 2012 9:49 am

Szia!

köszönöm, hogy elkezdted a fordítást, további jó munkát

blazsekeva

Postby blazsekeva » Sun Oct 07, 2012 3:49 pm

Szia Jackimi!

Köszönöm, hogy írtad, hogy ezen a fórumon lehet jelszót kérni. Ezúton akkor szeretnék kérni ehhez a sorozathoz jelszót - saját felhasználásra.

Szeretném kérdezni, hogy a Will it snow for Christmas sorozathoz a másik fórumon kérhetek jelszót, vagy ebben is.

Van méf egy problémám: nem tudom, hogy a jelszót mail-ben adod-e meg, vagy más módon?

További szép estét!
Éva

blazsekeva

Postby blazsekeva » Mon Oct 15, 2012 4:39 pm

Nagyon szépen köszönöm a kódot!!
SZép estét kívánok!

robrob

Postby robrob » Tue Oct 23, 2012 1:01 pm

Szia Jackimi!

Nagyon szépen köszönöm a jeszót!!

asami-nana-fansub

Postby asami-nana-fansub » Tue Oct 23, 2012 1:24 pm

Ha lehetséges én is szeretném elkérni a jelszót, pmben is jó, de ide is küldheted:
villamlany@citromail.hu.^^

sakura3000

Postby sakura3000 » Wed Oct 31, 2012 5:41 am

Szia Jackimi!
Én is elszeretném kérni a jelszót, csak saját használatra nézném a sorozatot.
Last edited by sakura3000 on Thu Nov 01, 2012 7:33 am, edited 3 times in total.

Jackimi

Postby Jackimi » Wed Oct 31, 2012 11:36 am

Biztos jó lesz nektek, ha közszemlére teszitek az e-mailcímeteket? Így kaphattok a tamponreklámtól a számítógépes vírusig minden szépet és jót. :whistling:
Vajon mire jó a PM gomb?
Image

monika373

Postby monika373 » Fri Dec 21, 2012 8:31 pm

Szia Jackimi!
Nagyon szeretném elkérni a jelszót ehez is és a will it snow christmashez is.
Csak saját használatra kérném.
Köszönöm és sok sikert a fordításhoz.
Szép napot!

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Dec 22, 2012 2:38 pm

KEDVES JACKIMI !!!

ÁLDOTT BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKED ÉS KEDVES CSALÁDODNAK

hekita2

Postby hekita2 » Mon Jan 07, 2013 2:34 pm

Kedves Jackimi!

Kérlek küld el nekem is a jelszót!!! Kár hogy csak az 1 résznek hagytad fennt a letölthetési lehetőségét, mert este már elakarjuk kezdeni nézni a sorozatott! Várom a jelentkezésedet a címem a köv:
morgana13@freemail.hu
Boldog Újévet!!! :)

hekita

gtunde69

Postby gtunde69 » Mon Mar 11, 2013 11:28 am

Kedves Jackimi!

Nagyon szeretném megnézni ezt a sorozatot,légyszíves küld el a jelszót a gtunde69@gmail.com email címre./Sajnos nem tudom mi az a PM gomb/.Jung Kyung Ho az egyik kedvenc színészem,már több sorozatban láttam és itt is szeretném megnézni.
Előre is köszönöm
Tünde

erax

Postby erax » Mon Mar 11, 2013 3:17 pm

Szia Jackimi!
Én is szeretnék jelszót kérni, ha lehetséges. Pár napja küldtem pm-t is. Előre is köszönöm!!! :)

mazsi

Postby mazsi » Fri Mar 29, 2013 10:12 pm

Szia.Szeretnék jelszót kérni ehhez a sorozathoz mert megtetszett. Előre is köszönöm. Sok sikert a további munkáidhoz és köszi a fordítást.

zolle111

Postby zolle111 » Sat Apr 13, 2013 10:32 am

A jelszót szeretném elkérni, ha ez lehetséges.Köszönöm és sok sikert a fordításhoz. (saját felhasználára)
Szép napot!
Imre

Felparevezos

Postby Felparevezos » Wed Jun 05, 2013 2:01 pm

Szia Jackimi.Nagyon szeretem a fordításaidat.Szeretném elkérni a jelszót ehez a sorozathoz és a Fog havazni karácsonykor?című sorozathoz is.Elöre is köszönöm!A címem:sandor503@citromail.hu

ququcs

Postby ququcs » Wed Oct 02, 2013 1:57 pm

Kedves Jackimi !
Köszönöm a fordítást és a letölthetőséget, de a kibontáshoz kellene a jelszó! Kérlek szépen küld el részemre, nagyon szeretném megnézni magyar szöveggel a sorozatot. Előre is köszönöm! űdv ququcs

noncsi1223

Postby noncsi1223 » Sat Oct 05, 2013 5:51 pm

Kedes Jackimi!
Nagyon köszönöm hogy lefordítottad ezt a sorozatot már régóta érdekelt, de angolul nem olyan élvezetes. Ezért szeretném elkérni a jelszót a noncsi1223@freemail.hu e-mail címre. Előre is köszönöm.

lakanett

jelszó

Postby lakanett » Tue Oct 08, 2013 4:04 pm

Szia Jackimi!
Én is szeretném elkérni a jelszót. Írtam már PM-et a mail címemmel.
Köszönöm a munkádat!
Üdv,
Ancsa

andrea47

Postby andrea47 » Wed Oct 23, 2013 5:09 pm

Kedves Jackimi!

Szeretném elkérni a jelszót ehhez a sorozathoz és a Fog havazni karácsonykor? című sorozathoz is.
Nagyon szépen köszönöm.
E-mail címem: lakatosandrea223@gmail.com

mystikgirl

felirat

Postby mystikgirl » Sun Dec 01, 2013 9:51 pm

Kedves Jackimi!

Sajnos nem tudtam neked e-mailt írni, mert nem mutatta meg nekem a címedet a profilod. Ha nem lenne gond szeretném elkérni a jelszót a feliratokhoz. Tudom milyen sok munkád van benne, és hidd el csak saját felhasználásra kell nekem, tiszteletben tartom a munkádat. Ugyanakkor szerettem volna köszönetet mondani, amiért volt erőd és kitartásod ehhez a hosszú sorozathoz. Amikor megláttam, hogy van hozzá felirat nagyon megörültem neki, régóta szemeztem vele.

Címem: mystikgirl@citromail.hu

Segítségedet előre is köszönöm!

szinesze@freemail.hu

Postby szinesze@freemail.hu » Fri Oct 31, 2014 5:01 pm

Kedves Jackimi!
Nagyon szeretném megnézni az általad lefordított "Will it Snow for Christmas?" cimű sorozatot, nagyon örülnék és hálás lennék, ha elküldenéd nekem a kódot a kicsomagoláshoz.
Igérem, hogyaz oldalon leírt szabályokat betartom, csak saját szórakoztatásomra szeretném. Nem rég találkoztam Go Soo egy filmjével, és akkor találtam erre sorozatra, szeretném más oldalát is látni.
Előre is köszönöm: szinesze@freemail.hu

szinesze@freemail.hu

Postby szinesze@freemail.hu » Fri Oct 31, 2014 5:01 pm

Kedves Jackimi!
Nagyon szeretném megnézni az általad lefordított "Will it Snow for Christmas?" cimű sorozatot, nagyon örülnék és hálás lennék, ha elküldenéd nekem a kódot a kicsomagoláshoz.
Igérem, hogyaz oldalon leírt szabályokat betartom, csak saját szórakoztatásomra szeretném. Nem rég találkoztam Go Soo egy filmjével, és akkor találtam erre sorozatra, szeretném más oldalát is látni.
Előre is köszönöm: szinesze@freemail.hu

gilnis
Fansubber
Fansubber

Re: Smile, You [Hungarian Subs] (1 of 45)

Postby gilnis » Sat Sep 19, 2015 6:18 pm

Ááááá, a jellemfejlődés! :wub: :wub: :wub: :wub: Alapvető lenne, hogy minden történet karaktereinél előforduljon, mégsem az, ezért amikor ilyen szépen jelenik meg, mint ebben a sorozatban, akkor arra nem mondhatok mást, mint hogy ááááááááááááááááááááá.... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Kedves Jackimi!

A többiektől csúnyán lemaradva s ezért már magyar feliratot sem találva, de azért én is megnéztem a sorozatot. Köszi szépen a fordítást, mert ha nem hívtad volna fel rá a figyelmem, valószínűleg sosem nézem meg, és micsoda sorozatról maradtam volna le! :cheers:

Hyun Soo és Sung Joon :heart: Jung Gil és Geum Ja :heart: Sang Hoon és Jung In :heart: Han Se és a titkára :heart: ... Azt se tudom, kikkel kezdjem, annyira imádtam a közös jeleneteiket!!!! :cheers:

Eredetileg Jung Kyung Ho miatt lettem igazán kíváncsi a sorozatra, akiből a Falling for Innocence-ben megismerve akartam még, még, még :D meglepetésemre azonban végül mások lettek a kedvenceim mind a karakter, mind a színészi alakítás szempontjából. :whistling:

A színészek egyszerűen csodálatosak voltak! :clap: Ilyen aprólékosan bemutatni egy-egy embertípust, ilyen természetességgel?! Mintha csak a szomszédságomat láttam volna hús-vér emberekkel! :salut: Csodálatosak, csodálatosak, csodálatosak voltak! :notworthy: :notworthy: :notworthy: Nagyon-nagyon tetszettek, főleg a szülőket játszók! :wub: :wub: :wub:

De hadd menjek sorban! :) Az alaphelyzetnek hasonló vonásai vannak, mint a Wonderful Mamának, amit nagyon szerettem, ezért szinte sokkolt, hogy ez bizony egyáltalán nem olyan! :goggle: Annyira utáltam szinte mindenkit a történet első felében, olyan megbotránkoztatóak, olyan förtelmesek voltak, hogy azon tűnődtem, hogyan fogom tudni én ezt végignézni?! :crazy: Már a felén is túl jártam, de 3-4 emberen (Sung Joon, Hyun Soo, Ji Soo és Jung In) kívül továbbra sem sikerült megszeretnem senkit, sőt, szabályosan rosszul lettem tőlük, ha csak megszólaltak!! :x Számomra iszonyúan ellenszenvesek, és rendkívül nehezen elviselhetőek voltak. Borzadály! :crazy: :x :thumbdown: Többen említették a vicces helyzeteket, hát őszintén szólva nem igazán találtam olyat, amin nevetni tudnék, de szerintem amiatt, hogy annyira háborogtam a szereplőkön. Ennek ellenére valamiért mégis csak faltam, és faltam a részeket, egyszerűen nem bírtam abbahagyni! :) :whistling:

Az nagyon-nagyon tetszett, hogy kifejezetten életszerű, semmi mesterkéltség, semmi kendőzetlenség, semmi kitalált művi marhaság (titkok, véletlen egybeesések). Semmi sem túl rossz, semmi sem túl tökéletes, senki sem fekete-fehér, ugyanakkor minden nagyon-nagyon emberi a szó pozitív és negatív értelmében egyaránt! Ez egyfelől szuper jó :cheers: csak másfelől, ahogy feljebb írtam, jajj, nekem! :crazy: :crazy:

Aztán ahogy kezdődtek a formálódások, az egy nagy családdá kovácsolódás :wub: :wub: úgy kezdtem én is megszeretni a sorozatot illetve a szereplőit, és kb. az utolsó tizenöt része alatt nagyon megkedveltem mindenkit az összes tényleg rettenetes tulajdonságaikkal együtt is!!! :D Emlékezetesen vicces jelenet pedig akadt bőven, hogy csak néhányat emeljek ki, amikor az apuka, majd a nagyapa adott tippet a szerelmeseknek, mivel és hogyan kellene meggyőzni anyukát, hogy engedje nekik az esküvőt... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vagy amikor a nászéjszakán Hyun Soo épp letépi magáról az inget XD XD erre rájuk nyitnak a szülők :tv: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: vagy másnap, amint zavarában mindkét oldal eljátssza, hogy nemhogy nem látták meg őket, de még csak otthon sem volt az ifjú pár!!! :w00t: XD :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:Zseniális! XD Még a könnyem is kicsordult! XD XD XD

Annyira egy családdá váltak, hogy a végére komolyan nem egyszer belekeveredtem, ténylegesen ki kinek is a gyereke! :nuts: :D :D :heart:
Muszáj elismernem, hogy akárhogy is van, nagyon édes lett a befejezés!!!! :wub: :heart: :wub: Nem is reméltem, hogy ilyen jó lesz! :salut:

A legelső kedvencem Sung Joon lett! :heart: A sok undorító viselkedés között nagyon üdítő jelenség volt, csak rá kellett nézni! :D :D Marha jópofa és aranyos! :D :heart: Annyira cukik voltak Ji Soo-val, és a tény, hogy ők a valóságban is összeházasodtak a sorozat után, különlegessé tette az összes jelenetüket! :wub: :wub: Ráadásul először fordult elő, hogy Lee Chun Hee-t igazán helyesnek láttam! :sweat: :mrgreen: :mrgreen:

Aztán Hyun Soo! :D Anyááám, milyen aranyosan tudott béna lenni!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bírtam őket Jung Innal, bár nem éreztem, hogy szerelmesek lennének. :whistling: Azt feltétlenül igen, hogy nagyon szeretik egymást :wub: és micsoda hullámhosszon szoktak lenni!!! :D :D :D (Jajj, most beugrott a terhes Hyun Soo!!!.... XD XD Az az öröm, amikor ehette a kedvencét... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: és ahogy mindenki cikizte... XD XD XD)

Amin meglepődtem, hogy egy idő után Han Sét is elkezdtem nagyon bírni!! :w00t: :mrgreen: Meg kell hagyni, kitartó volt! XD Amikor odaköltözött hozzájuk?!... :rofl: :rofl:

De az utolsó részekre akit a legeslegjobban vártam mindig, és csak őt és őt és őt néztem volna állandóan, az Jung Gil! :wub: :heart: :wub: :heart: :wub: :heart: Nem is gondoltam volna, hogy ez lesz! :w00t: Imádtam a szövegét, a stílusát, a vívódását, mindent! :mrgreen: :mrgreen: Hú, hogy mennyire gyűlöltem pedig! :whistling: Egy gerinctelen, szégyentelen, hálátlan, önző ocsmányság volt a sorozat közepéig biztos!! :thumbdown: Óriási bravo nekik, hogy mégis hihetően tudták bemutatni a változását! :thumright: Egyrészt tetszett, másrészt a frászt hozta rám, hogy még a történet legvégén sem volt megbízható, és állandóan kételkednem kellett vele kapcsolatban... :D :nuts: Ennek ellenére toronymagasan ő lett a legkedvencebb kedvenc! :wub: :wub: :wub: :mrgreen: :mrgreen:
ImageImageImage

szilagyongyi

Postby szilagyongyi » Sat Sep 26, 2015 9:14 am

Kedves Jackimi! Nagyon szépen köszönöm a fordítást! <3 <3 <3

Jackimi

Postby Jackimi » Mon Sep 28, 2015 7:07 pm

Szia, Gilnis!

Örülök, hogy eljutottál oda, hogy megnézd ezt a sorozatot. Nem mindenkinek van hozzá kedve (főleg hogy 45 részes), és még kevesebben szoktak nyilatkozni is róla :-)

gilnis wrote:Ááááá, a jellemfejlődés! :wub: :wub: :wub: :wub: Alapvető lenne, hogy minden történet karaktereinél előforduljon, mégsem az, ezért amikor ilyen szépen jelenik meg, mint ebben a sorozatban, akkor arra nem mondhatok mást, mint hogy ááááááááááááááááááááá.... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

A karakterek jellemfejlődése tényleg az egyik nagy erénye a történetnek, szerintem ezen a téren (is) szépen kidolgozott és következetes az egész, ami nem mondható el minden koreai sorozatról.

gilnis wrote:De hadd menjek sorban! :) Az alaphelyzetnek hasonló vonásai vannak, mint a Wonderful Mamának, amit nagyon szerettem, ezért szinte sokkolt, hogy ez bizony egyáltalán nem olyan! :goggle: Annyira utáltam szinte mindenkit a történet első felében, olyan megbotránkoztatóak, olyan förtelmesek voltak, hogy azon tűnődtem, hogyan fogom tudni én ezt végignézni?! :crazy: Már a felén is túl jártam, de 3-4 emberen (Sung Joon, Hyun Soo, Ji Soo és Jung In) kívül továbbra sem sikerült megszeretnem senkit, sőt, szabályosan rosszul lettem tőlük, ha csak megszólaltak!! :x Számomra iszonyúan ellenszenvesek, és rendkívül nehezen elviselhetőek voltak. Borzadály! :crazy: :x :thumbdown:

Igen, könnyen lehet, hogy sok nézőnek első (és sokadik) benyomása szerint borzasztóak a karakterek, plusz az egész sztori látszatra olyan érdektelen (lásd születési titkok, gyerekkori nagy első szerelmek, chaebol hercegek és Hamupipőkék teljes hiánya). Én viszont az elejétől bírtam a szereplőket (kivéve talán Baek Geum Ja-t), inkább szórakoztattak, mint bosszantottak a gyarlóságaik. 8) Olyan üdítően más az egész, a való életből is beazonosítható embertípusokkal.

gilnis wrote:Többen említették a vicces helyzeteket, hát őszintén szólva nem igazán találtam olyat, amin nevetni tudnék, de szerintem amiatt, hogy annyira háborogtam a szereplőkön.

Pedig számtalan ilyen van, és nemcsak helyzet, de beszólás is, sok-sok apró geg és utalás, amitől egy kicsit az egész az amerikai sitcomokra hasonlít. XD :mrgreen: Az angol szöveg miatt, első nézéskor elég könnyű elsiklani a poénok felett. Nekem is főleg fordítás közben tűntek fel a "gyöngyszemek".

gilnis wrote:A legelső kedvencem Sung Joon lett! :heart: A sok undorító viselkedés között nagyon üdítő jelenség volt, csak rá kellett nézni! :D :D Marha jópofa és aranyos! :D :heart: Annyira cukik voltak Ji Soo-val, és a tény, hogy ők a valóságban is összeházasodtak a sorozat után, különlegessé tette az összes jelenetüket! :wub: :wub: Ráadásul először fordult elő, hogy Lee Chun Hee-t igazán helyesnek láttam! :sweat: :mrgreen: :mrgreen:

Én ebben a sorozatban ismertem meg Lee Chun Hee-t és azóta is nagyon kedvelem.

gilnis wrote:De az utolsó részekre akit a legeslegjobban vártam mindig, és csak őt és őt és őt néztem volna állandóan, az Jung Gil! :wub: :heart: :wub: :heart: :wub: :heart: Nem is gondoltam volna, hogy ez lesz! :w00t: Imádtam a szövegét, a stílusát, a vívódását, mindent! :mrgreen: :mrgreen: Hú, hogy mennyire gyűlöltem pedig! :whistling: Egy gerinctelen, szégyentelen, hálátlan, önző ocsmányság volt a sorozat közepéig biztos!! :thumbdown: Óriási bravo nekik, hogy mégis hihetően tudták bemutatni a változását! :thumright: Egyrészt tetszett, másrészt a frászt hozta rám, hogy még a történet legvégén sem volt megbízható, és állandóan kételkednem kellett vele kapcsolatban... :D :nuts: Ennek ellenére toronymagasan ő lett a legkedvencebb kedvenc! :wub: :wub: :wub: :mrgreen: :mrgreen:

Hát ezt nem gondoltam volna! Olyan javíthatatlan szélhámos az öregfiú :mrgreen: De a végére tényleg összekapta egy kicsit magát. És a színész szinte lubickolt ebben a szerepben! Nagyon jól játszott! Igaz, hogy az összes szereplőn látszott, hogy elemében van és élvezi, szerintem maga a forgatás is fergetes hangulatban telhetett.
Ebben a sorozatban egyébként minden egyes újranézéskor egyre többet lehet felfedezni. Lehet, hogy nemsokára repetázom belőle, mert már a címétől is jókedvem lesz :lol
Image

kendall

Postby kendall » Tue Dec 08, 2015 6:29 pm

Kedves Jackimi!
Nagyon szépen köszönöm a sorozat teljes fordítását!
Egy gazdag család akiknél hiánycikk az etikett és a modor. Ám miután csődbe mennek, kénytelenek a sofőrük otthonába költözni.......... Már a szinopszis is nagyon tetszett! Kifejezetten szórakoztatónak ígérkezik. :-)
Üdv. Kendall

Rinn

Postby Rinn » Fri Aug 26, 2016 7:22 pm

Kedves Jackimi!

A rengeteg előttem keletkezett posztot látva igencsak későn találok rá erre a sorozatra, viszont az első rész után egész megtetszett... S jót ígér a továbbiakra is.
Éppen ezért minden tisztelettel a munkádért, ha még lehetséges szeretnék a feliratokhoz jelszót kérni - láttam, hogy itt fórumon még lehet -, mert nagyon érdekelne a folytatás, s a koreai még véletlenül sem az erősségem.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
Rinn

Return to “Subtitles”