Mystery Queen Season 2 [Hungarian Subs] (ep1-8 of 16)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
yeva0814

Mystery Queen Season 2 [Hungarian Subs] (ep1-8 of 16)

Postby yeva0814 » Thu Apr 12, 2018 5:59 pm

Image

Cím: Mystery Queen 2
Alternatív cím: Queen of Mystery 2
Műfaj: Krimi, vígjáték
Részek száma:16
Hálózat: KBS2
Vetítési időszak: 2018. 02. 28 - 04. 18

Rendező: Choi Yoon-Suk
Forgatókönyvíró: Lee Sung Min

Főszereplők:
Choi Kang Hee - Yoo Sul Ok
Kwon Sang Woo - Ha Wan Seung
Park Byung-Eun - Woo Sung Ha
Kim Hyun Sook - Kim Kyung-Mi

Ismertető:
A második évadban folytatódik Yoo Sul Ok - akiből kitüntetett tiszteletbeli rendőr lesz - és Ha Wan Seung hadnagy története; a bonyolult bűncselekmények felderítése...

Letöltési lehetőségek:
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5543916
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5543916

A fordítás az Alliance Fansub munkája alapján készült.
Orosz felirat: Бонист
Magyar szöveg: yeva
Attachments
Mystery Queen 2. évad 08. rész.srt
(60.7 KiB) Downloaded 416 times
Mystery Queen 2. évad 07. rész.srt
(60.23 KiB) Downloaded 551 times
Mystery Queen 2. évad 06. rész.srt
(71.34 KiB) Downloaded 543 times
Mystery Queen 2. évad 05. rész.srt
(61.61 KiB) Downloaded 537 times
Mystery Queen 2. évad 04. rész.srt
(58.36 KiB) Downloaded 532 times
Mystery Queen 2. évad 03. rész.srt
(58.06 KiB) Downloaded 496 times
Mystery Queen 2. évad 02. rész.srt
(56.35 KiB) Downloaded 490 times
Mystery Queen 2. évad 01. rész.srt
(52.4 KiB) Downloaded 473 times
Last edited by yeva0814 on Tue Jul 31, 2018 5:13 pm, edited 10 times in total.
Fordításaim: Friends ~ Cinderella Man ~ The Thorn Birds ~ Queen of the Game ~ Hero ~ East of Eden ~ Dae Mul ~ Fantasy Couple ~ Swallow the Sun ~ Her Legend ~ Prime Minister andI ~ Hotel King ~ One Sunny Day ~ History of the Salaryman ~ Mystery Queen ~ Monster(36-50)
Folyamatban:Mystery Queen 2

yeva0814

Re: Mystery Queen SO2 [Hungarian Subs] (02 of 16)

Postby yeva0814 » Thu Apr 12, 2018 6:07 pm

Kedves Mindenki! :)

Ígéretemhez híven elkezdtem a Mystery Queen 2. évadjának fordítását. Íme az 1. és 2. rész felirata.

Jó szórakozást! :)

Sajnos könnyen, és mindenki számára elérhető letöltési linket nem ismerek. :-(
Az Alliance orosz fórumáról töltöttem le a nagy felbontást, és amit megadtam a rutracker-en, az csak egy kisebb felbontású verzió.
A nagyobb felbontások orosz szinkronnal illetve hangfordítással készültek.

Ha valaki tud segíteni és megosztana itt valamilyen letöltési lehetőséget, azt hálásan megköszönöm! :)
Fordításaim: Friends ~ Cinderella Man ~ The Thorn Birds ~ Queen of the Game ~ Hero ~ East of Eden ~ Dae Mul ~ Fantasy Couple ~ Swallow the Sun ~ Her Legend ~ Prime Minister andI ~ Hotel King ~ One Sunny Day ~ History of the Salaryman ~ Mystery Queen ~ Monster(36-50)

smatagd

Re: Mystery Queen SO2 [Hungarian Subs] (02 of 16)

Postby smatagd » Thu Apr 12, 2018 6:32 pm

Drága Yeva köszi, hogy elkezdted a fordítást :cheers:
Innen kis méretben is le lehet tölteni a videókat:
http://smallencode.com/download-drama-k ... mystery-2/ a Mega-s letöltőt használjátok, az a leggyorsabb :D
Image

Kata58

Re: Mystery Queen Season 2 [Hungarian Subs] (ep1-2 of 16)

Postby Kata58 » Thu Apr 12, 2018 7:29 pm

Nahát..ezt a meglepetést..Köszönöm Yeva. Én is a kis helyről töltöttem le... :D
DramaMate.net -ről...

priszcilla

Postby priszcilla » Fri Apr 13, 2018 9:21 am

Drága Yeva!

Hálásan köszönöm, hogy egyszerre 2 résszel is megleptél bennünket. :notworthy: Nagyon remélem, hogy ezt majd a fordítással párhuzamosan nézhetem. Most még egyelőre itthon vagyok, nem dolgozom, így már mindkét részt meg is nézhettem. :roll
Megmondom őszintén, az első rész kicsit szokatlan volt nekem, ahogy ott a 2 főszereplő vállán megjelentek a kis figura alakok és suttogtak a fülükbe. Úgy éreztem túl lazára vagyis túl komikusra vették a dolgot. :wub: De tartalmilag tetszett, és a második rész meg határozottan jobb volt. Remélem egyre jobb lesz. :)
Jót kacagtam azon, hogy a leszakított aljú menyasszonyi ruhája nagyon népszerű lett. :w00t: De micsoda elvetemült házasságszédelgő bandát sikerült ilyen kockázatos módon felszámolni. Hány nőt kergettek az öngyilkosságba. :O Döbbenet miféle aljas dolgokra képesek az emberek. :-(
Vajon ki lehet az a nő, aki Seo Hyun Soo nevében kereste? Milyen szemétláda az új helyén lévő főnöke, meg partnere, meg az egész banda. Persze meg lehet érteni, mert valószínű a Shin főnök miatta kapott gyomorfekélyt és most miatta fog majd kiújulni is az a fekély. :mrgreen: De a korrupt embereknek nincs békességük, pláne ha még kivizsgálás is indul ellenük.

Kedves Kata és Smatagd
remélem jókat fogunk beszélgetni. :-)

Mindenkinek kellemes szép hétvégét kívánok! :roll

Kata58

Postby Kata58 » Fri Apr 13, 2018 11:04 am

sziasztok! Máris itt vagyok! Tegnap este letöltöttem a dramamateről a filmet, és jó hozzá a felirat, ott is van megás letöltés sőt két méretben és mindegyik jó. azt hiszem ezt a gyújtogatót, a másikat nem lesz könnyű lefülelni.
nem tudom mért van olyan érzésem, hogy a rendőrségen belül valaki, aki bosszút esküdött az úgymond elégtelen igazságszolgáltatás miatt. mIndenesetre az látszik, hogy kedvenc kis nyomozónk igencsak szorult helyzetben lesz a bűnöző által valamint a kollégák rosszakarata miatt. Vajon minek kell majd megtörténnie, hogy megenyhüljenek irányába, sőt igazat adjanak neki. Tényleg más a sori hangulata az előzőhöz képest, mégis kedvelem őket annyira, hogy örülök a viszontlátásnak. Majd meglátjuk. Kedvenc kis hölgyünk pedig "rendőr lett" még ha nem is annyira 1oo%-ban. De a tehetségéhez kétség nem fér. Kíváncsi leszek majd a gyerekek megmentésekor szóba kerülnek e majd ők mint az eset felgöngyölítői, vagy máris a nyakukba akarnak varrni egy fegyelmit! Szóval a volt osztálytárs alias főnök megéri a pénzét, vizet prédikál és bort iszik. alapon. Már most látszik, mennyire talpnyaló. lesz még ebből galiba nem is kicsit :goggle: és akkor már nem csak a főnöknek lesz gyomorfekélye... :lol :lol :lol

smatagd

Postby smatagd » Sat Apr 14, 2018 12:20 pm

Sziasztok!
Na én is megnéztem az első 2 részt Jó volt olvasni Kata és Priscilla véleményét.
Az első részen nagyon jól szórakoztam, mert inkább komikus, mint tragikus volt, egyenlőre. Meglepődtem, hogy Sul Ok elvált (volt szó róla az első évadban? nem emlékszem) végül is annyira nem fontos, de úgy látszik az anyósa nem akarja tudomásul venni. Úgy éreztem, hogy az első rész kettejük kapcsolatát akarta bemutatni, úgy viselkedtek, mint a szerelmesek, folyton civakodtak :wub: . Nem értem miért hadakoznak az érzéseikkel szemben, de lehet, ez csak direkt időhúzás FI részéről. Nagyon szimpatikus Sul Ok karaktere, csavaros észjárású, ugyanakkor a mindennapi életben meg olyan elesett, éppen ezért nagyon szerethető :wub: . Úgy örült a rendőrjelvénynek, mint egy kisgyerek :D , büszkén mutogatta. Ha nyomozó lehetne egy kicsit bátrabb, már ami a közeledést illeti, igaz, az első lépést megtette azzal a gyűrűvel, de vajon hova tünt a gyűrű?
Régen rossz, ha egy ilyen ember a főnök, sajnos nem mindig a legokosabb, legrátermettebb embert nevezik ki, de akkor is az ő utasítását kell követni. Még szerencse, hogy főhősünk szerény, nyugodt természetű, remélem majd a Sul Ok segítségével elért eredményekkel földbe döngölni a korrupt bagázst.
Image

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Apr 18, 2018 6:34 pm

Köszönöm szépen a letöltési linket, kedves Smatagd. :)

Köszönöm szépen, hogy megosztottad a véleményed is. Egyébként mindhármótok véleményét örömmel olvastam. :)

A kérdés, ami engem is nagyon foglalkoztat, mi lett azzal a szép gyűrűvel? Nem értem én sem... :scratch:
De remélem azért majd kapunk rá magyarázatot. :)
Nekem KSW az egyik nagy kedvencem, Szeretem őt, bármilyen karaktert is alakít... :)

Sul Oknak pedig tényleg nagyon szerethető a karaktere. Valóban nagyon jó megfigyelő; nincs olyan apró részlet, amit elkerülné a figyelmét.
Amikor mentek a profilózóval a motorbiciklis tűzesethez, és még visszanézett és elolvasta a bábszínházat hirdető bannert, tudtam, biztos voltam benne, hogy ez fontos szerepet fog játszani... :)

De hogy Kyung Min-ből is rendőr lesz, az meglepett... viszont láttuk, hogy egyedül Bae kapitány volt az, aki miatt jelentkezett a rendőrakadémiára.
Azonban, most hogy munkahelyet váltott Ha Wan Seong nyomozó, és nem Bae kapitány a főnöke, azért remélem neki még lesz szerepe...
Őt is nagyon bírom. :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Apr 18, 2018 6:49 pm

Kedves Kata! :)

Örömmel olvastam a véleményed... :)

Nos igen, tényleg más a sorozat kezdő hangulata, mint az első évadnak, de úgy vagyok vele, mint te: "...mégis kedvelem őket annyira, hogy örülök a viszontlátásnak..."
Reménykedem benne, hogy egyre jobb lesz, egyre izgalmasabb lesz.
Biztos, hogy nem fognak szóba-kerülni, hogy ők mentették meg a gyerekeket, meg az egész épületet, hogy le ne égjen...
Majd a "dicsőséget", és a babérokat a Gye nevű gonosz csapatvezető fogja bezsebelni... :x
De a Ha nyomozó partnere micsoda egy szemétláda, hogy nem akarta engedni őket segíteni... nonszensz. :O
Jól tette, hogy leütötte... :lol
Ostoba szemét, mit képzel magáról, hogy a munkatársának nem tud egy jó szót válaszolni. Nem komplett... vagyis komplett hülye. XD
Kíváncsi vagyok, vajon ki gyújtotta fel Ha nyomozó lakását? De nem akarom megnézni előre...
Viszont most ebből fordítok le egy részt.... majd utána megint a Monster-ből... bár az is most egy olyan rettenetesen izgalmas résznél fejeződött be, hogy kifúrja az oldalam... :)

További szép estét! :)
Köszönöm, hogy írtál! :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Apr 18, 2018 7:02 pm

Drága Prisz, de rég láttalak! :) :heart:
Úgy örülök neked! :cheers:
Remélem minden rendben lesz, és megint állandó "vendég" leszel a fordításom topicjában. :)

Te is feltettél egy nagyon jó kérdést: "Vajon ki lehet az a nő, aki Seo Hyun Soo nevében kereste"? :)
Ez engem is roppant érdekel. Itt is csak azt tudom mondani, remélem minden kiderül... :)
Bízom abban is hogy lesz még részünk izgalmakban...

Szegény Ha hadnagy úgy tűnik szinte valamennyi rendőrkapitányság "réme". Itt sem fogadták normálisan a munkatársai, de ahogyan Smatagd mondta: ..."remélem majd a Sul Ok segítségével elért eredményekkel földbe döngöli a korrupt bagázst".
Úgy legyen! :)

Szép estét, és jó éjt kívánok, Isten áldásával! :)

yeva0814

Re: Mystery Queen Season 2 [Hungarian Subs] (ep1-3 of 16)

Postby yeva0814 » Mon Apr 30, 2018 11:48 am

Sziasztok! :)

Kész vagyok a 3. rész feliratával.
Aki nézi a fordítással, annak kellenes szórakozást,a gyűjtőknek pedig további türelmes gyűjtögetést...
Számomra ez a rész határozottan izgalmasabb volt az első kettőnél.
Nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre... :O

További áldott, hosszú hétvégét, kellemes piknikezést kívánok ebben a szép időben. :heart:

Kata58

Postby Kata58 » Tue May 01, 2018 7:38 am

szia Yeva, végre vagyok úgy hogy válaszolni tudok, illetve, megköszönni az újabb feliratot. Az az igazság, hogy minden nap be beleskelődöm a DA-ra, hogy van e újdonság a várva várt sorozataimat illetően. Elég rendesen meg is dobbant a szívem az örömtől, hogy itt van a 3. rész! Köszönettel, vittem is. Neked és a többieknek is kellemes pihenést, a már szinte nyári időjárásban! :D :sweat: :wub:

Kata58

Postby Kata58 » Tue May 01, 2018 9:30 am

Meg is néztem a szóban forgó részt, hát valami félelmetes. Így alakul ki gyerekkorban a gyújtogatási kényszer...ami a cselekedetekhez visz. Félelmetes ez gyermek, amilyen okos, olyannyira nincs félelemérzete. Ha már nem sikerült a teherautót, felgyújtani, legalább a nőt igen.
párosunk pedig remekel, egyre nagyobb sikereket érnek el, pedig minden oldalról támadások, nehézségek érik . A munkahelyi bagázs nem semmi, mindegyiket szurokba kellene fürdetni aztán.... :goggle:
a többit a fantáziátokra bízom. Nagyon várom már,mikor fordul a kocka. Akaratán kívűl Ha nyomozónak kéretlen rajongója és csatlósa is akad! Bár az utóbbi nem véletlenül. Remélem a kis zseni majd igazi társ lesz kettejük munkája mellett. :D A többiek meg mehetnek a süllyesztőbe, ha nem változtatják meg a hozzáállásukat! :goggle: :crazy: :D :wub: :thumleft:

engel1129

Postby engel1129 » Thu May 03, 2018 3:34 pm

Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását/feliratát! :notworthy: :wub:

yeva0814

Postby yeva0814 » Sat May 12, 2018 7:59 pm

Sziasztok Kedvesek! :)

Bocsánat, hogy ennyi ideig hallgattam, de valahogy most jobbnak láttam előbb befejezni a Monster fordítását, így a két utolsó résszel is kész vagyok.
Tehát ezután most csak ezt csinálom majd, amennyien gyorsan csak telik az időmből.

Egyébként megírom itt is, a kedves, drága hőn szeretett JaDu leányomnak megszületett az első gyermeke. Ő az én 4. unokám, a második fiú. Gyönyörű szépséges kis fiúcska, a neve: Jonatán. :) :heart: :heart: :heart:

Mindenkinek legyen áldott, gyönyörű szép, örömökben gazdag hétvégéje! :)

Kata58

Postby Kata58 » Sun May 13, 2018 5:40 am

Drága Yeva, gratulálok ehhez az örömteli hírhez. Gyönyörű nevet is kapott a kis legényke! Jó egészséget, és sok örömöt az egész családnak! :wub: :wub: :wub: :thumright:
Image

smatagd

Postby smatagd » Sun May 13, 2018 9:33 am

Drága Yeva, gratulálok neked és JaDu lányodnak kisfia suületéséhez :dance: nagyon szép nevet adtak neki :-) gondolom szíved szerint éjjel-nappal a kicsi körül lennél :P sok boldogságot kívánok mindnyájatoknak :wub:
Image

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu May 24, 2018 8:07 pm

Meghoztam a 4. rész feliratát. :)

Köszönöm szépen a gratulációkat. Igen, most tényleg sokat voltam a lányoméknál, még az a szerencse, hogy közel lakunk egymáshoz. :)
De egyre gyarapszik az én gyönyörűséges kis unokám, és Ja Du is egyre erősödik. Így valószínű, hogy egyre több szabadidőm lesz a fordításra. :)

A sorozat eseményeihez majd holnap szólok hozzá érdemben, mert most már ragad le a szemem a fáradtságtól.

Jó élt mindenkinek! :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu May 24, 2018 8:22 pm

Image

Gyönyörködjetek ebben a nagyszerű fotóban. :)
Ez a KSW talán ahogy idősödik egyre szimpatikusabb. Egy igazi, vonzó, érett férfi! :)
Itt ebben a sorozatban, komolyan mondom, jobban tetszik nekem, mint eddig bármelyik sorozatában, amelyiket fordítottam. Pedig lefordítottam egy jó párat...

Nem tudom hová tűnt az én drága Datolyaszilvám, de hátha ez a fotó majd idevonzza... :wink: :heart:

priszcilla

Re: Mystery Queen Season 2 [Hungarian Subs] (ep1-4 of 16)

Postby priszcilla » Wed May 30, 2018 9:10 am

Drága Yeva!

Hálásan köszönöm az újabb részek fordítását. :notworthy: Tiszta szívből, szeretettel gratulálok a legifjabb unokádhoz. Sok egészséget, nyugalmat, békességet, minden jót és szépet kívánok mindnyájatoknak. :heart:
Sajnos kicsit visszaestem egészségileg és így csak most néztem meg a 3. és 4. részeket. Nem semmi az a gyerek, a kiszabott büntetésükre meg nem is tudom, mit mondjak. :scratch: De az nagyon tetszett, hogy a végén annyira magukba szálltak és már a kiszabott 10 nap után is mindhárman ott sürgölődtek az anyuka körül. :-) Onnan felülről, a ház tetőjéről valóban valami keveset láthatott az a gyerek oda le, így természetesen nem volt szándékos az anyuka felgyújtása. Igazad van Kata, az a gyerek tényleg félelmetes. Nem tudom a pirománia mikor alakulhat ki az emberekben, és hogy ilyen gyerekkorban is előjön-e már. Az már egy beteg állapot, és remélem erre a gyerekre csak az az idióta, magát "tűzbírónak" tartó alak volt hatással.
Amúgy tetszenek a sorozatban fel-felbukkanó kis titkok, amikre remélem a végén fény derül. Például, amire gondolok, az az összeégett nő, aki után az a híres profilózó nyomoz, a neve nem ugrik most be, és akinek az autójában azt a Mr. Kim feliratú tollat találta. Az ki lehet?
Remélem erről majd még hallunk, látunk a továbbiakban. :wub:
Drága Yeva, tényleg nagy hála és köszönet neked, hogy ennyi elfoglaltságod mellett, a népes családod mellett, gondolsz ránk, és ilyen remek, minőségi, igényes, választékos, nagyon élvezhető magyar feliratokat készítesz. :notworthy: :roll :wub:

priszcilla

Re: Mystery Queen Season 2 [Hungarian Subs] (ep1-4 of 16)

Postby priszcilla » Wed May 30, 2018 9:13 am

Egyetértek veled abban, hogy ez a KSW tényleg nagyon helyes így a 41. életévében is. Augusztus 5-én lesz 41 éves, de szerintem nem néz ki 30-nál többnek. :wub: :roll Köszönöm ezt e remek fotót. :-)

yeva0814

Re: Mystery Queen Season 2 [Hungarian Subs] (ep1-5 of 16)

Postby yeva0814 » Sun Jun 03, 2018 12:53 pm

Sziasztok!

Elhoztam az 5. rész feliratát. :-)

Mindenkinek kellemes pihenőnapot kívánok!

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jun 03, 2018 1:02 pm

Kedves Kata, én is köszönöm szépen a visszajelzést, a 3. rész utáni hozzászólásod; sajnos nem válaszoltam, mert nagyon nagy kínszenvedéssel gépelek. Sajnos ínhüvelygyulladásom van; úgymond "teniszkönyök" megbetegedést kaptam, ami szörnyen kellemetlen, és addig kellene kímélnem és pihentetnem, míg nem fajul odáig a dolog, hogy be kelljen gipszelni a kezem. Legalábbis ezt mondta a doki. :-(
Nagyon sajnálom, de majd igyekszem keresni egy "gépelőt", aki segítene, hogy én diktálok, ő meg írja, amit mondok...
JaDum sajnos nem tud segíteni, mert most minden szabad-percében tanul, 19-én lesz az államvizsgája.

Imádkozz értem, kedves Kata, hogy gyógyuljon meg a kezem, jöjjenek rendbe az ízületeim. :)
Köszönöm szépen! :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jun 03, 2018 1:04 pm

engel1129 wrote:Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását/feliratát! :notworthy: :wub:

Kedves Engel! :)

Szívesen, és én is köszönöm a visszajelzést! :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jun 03, 2018 1:19 pm

Drága Prisz! :)

Nagyon örülök neked, és sajnálom, hogy az egészséged még nem állt helyre. Bocsánat, hogy nem írtam a privát leveledre, de sajnos tényleg fáj a karom és próbálom valamennyire kímélni. Itt sem írtam senkinek... :-(

De amúgy nem is igazán lett volna kinek válaszolni...

A hozzászólásodban említett kicsi titkok engem is érdekelnek és bennem is felmerült a kérdés... remélem majd választ kapunk a kérdéseinkre . :-)

Ebben a részben már lezárják a tűzesetes ügyeket, és egy titokzatos gyilkossági üggyel és persze hősnőnk sorsának érdekes alakulásával találkozunk. Ez, az 5. rész már sokkal jobban tetszett nekem és izgalmasan is végződött...
Félig-meddig a "hová lett a gyűrű" kérdésre is - mintha - választ kapnánk... :lol

Ha megnézted és van időd, szeretettel várlak, még akkor is, ha nem tudok azonnal válaszolni a hozzászólásodra. :-)

Puszika! :heart:

Kata58

Postby Kata58 » Mon Jun 04, 2018 5:56 am

Sziasztok! Drága yeva, itt is hálás köszönet az újabb részért! :D :wub: :thumright:
Úgy látszik mindenkire mostanában rájár a rúd! Most még a héten megyek masszázsra, de alig enyhülnek a fájdalmak. Tegnap csak úgy tudtam itt ülni és filmezni, hogy fájdalomcsillapítót kellett bevegyek. A kar és a kéz fájdalom is a nyakban levő izom letapadása miatt van, és egy kis ínhüvely gyulladással karöltve... :crazy:
És úgy látszik ez most általános jelenség, talán a túlzott meleg is kihozza. + addig kell próbálgatni az egeret, amíg nem találsz megfelelő méretet. mind a hosszában, mind a tenyér alá fekvésben. Nekem már a 4. van, de majd visszatérek a 3. változatra, hogy így is pihentessem a kezem. :mrgreen:
Az aktuális rész nekem is nagyon tetszett. Kisasszonykánk nem tudja eldönteni mi legyen, de az tény hogy főhősünket rendesen kihasználja! Bírom nagyon a beszélgetéseiket. A mostani helyzetben is nehezen vonja ki magát az események sodrásából. Látszólag nem foglalkozik az üggyel, de persze nem ő lenne az aki, ha hidegen hagynák a dolgok! A Megfelelő következtetésre már el is jutott! várom a következő részt, vajon megoldódik e a probléma, vagy tovább göngyölítik.?!
A magánéleti csatározások is nagyon mulatságosak, ahogy a két kanál egymásra rakva és gondolatban körberajzolva tényleg egy szívet ad ki! Hát nem lehet nevetés nélkül nézni ezt a sorozatot sem, annyira édesek! :lol :lol :lol :wub: :wub: :wub: - :thumright:

Kata58

Postby Kata58 » Mon Jun 04, 2018 6:14 am

Drága Yeva! Itt még válaszolok a múltkori kérésedre, látod csak most vettem észre a kérésedet.
viszont feltétlen el kellene menned kezelésre, és persze hogy fogok imádkozni is mindenkiért akinek ilyen problémái vannak! Sajnos képtelenség annyira pihentetni a kart, ahogy a doki elképzeli, hiszen elég csak a felmosófát ide oda húzkodni, konzervet nyitni, vagy akár csak keverni egyet az ételen, hogy az ember ne járjon vitustáncot ..időnként abban gyakorlom magam. Kénytelen vagyok én is gyógyszert szedni. Pillanatnyilag. Viszont vettem egy nagyon jó gyógyhatásu készítményt, aminek Artoflex + a neve. Olvass utána...én sokat várok tőle, mert visszaadja az izületeknek azt az anyagot, ami kikopott az izületünkből. hiszen azért is fáj annyira a kezünk. Nekem még a hátam és a forgóm is, néha annyira beránt, hogy alig bírok itt is ülni, vagy az ajtóhoz menni ha csengetnek. De sebaj, akkor sem adom meg magam. Amikor kell lefekszem. A gerinc gyógytornán sokat tanultam, és ha nem is alkalmazom mindegyiket, mégis rá kellett jönnöm a tanulás alatt hogy mennyi izmot pihentetünk, mert azt hisszük, a házimunkával úgyis sokat mozgunk...hogy ez mekkora tévedés.Remélem majd egy hónap múlva már javuló tendenciáról számolhatok be én magam is. Még csak múlt héten jött meg a csomag, úgyhogy még azért nem érzem hogy jobbulna a helyzet...ahhoz kissé majdnem túl későn jutottam hozzá.
Viszont a videón látottak meggyőztek, hogy volt olyan, akinek a műtétét el lehetett halasztani. Hát rajtam ne múljon, ima és gyógyszer..és türelem saját magunkkal szemben...nálam az utolsó a legnehezebb dolog! :stress: Na megyünk is dolgunkra, mert idő mire oda is érünk. Mindenképp gyalog, bármennyire nehéz a járás...mert nem lehet hagyni, hogy az ülés miatt újra letapadjanak a derékon és az ülőrészünkön az izmok...szóval hajrá nekünk! :thumleft:

JaDum-nak Sikereket a vizsgákhoz! :sweat: :wub: :D :thumright:

vercsike1

Postby vercsike1 » Tue Jun 05, 2018 5:03 pm

Szia Yevám ! ! !

Hálásan köszönöm az eddigi feliratokat.Kedves Yevám az első évadnak a folytatása ez ? Yevám halom fáj a kezed pihentesd és gyógyulj meg minél hamarább.Most már többször foglak majd látogatni.Szia ne betegeskedj!

smatagd

Postby smatagd » Wed Jun 06, 2018 10:48 am

Drága Yeva köszönöm, hogy ilyen állapotban is hozod az újabb feliratot :notworthy:
Szomrúan olvasom, hogy mindenki küzd valamilyen betegséggel :unsure:
A történettel kapcsolatban: egyre jobban bírom ezt a párost, olyanok, mint egy civakodó szerelmespár :heart: Yoo Sul Ok karakterét nagyon szeretem, időnként előjön belőle a "kislány"
Yeva és Kata gyógyuljatok meg mihamarabb :-)
Image
Image

priszcilla

Postby priszcilla » Thu Jun 07, 2018 1:22 pm

Sziasztok!

Hálásan köszönöm az 5, rész feliratát. :notworthy: Drága Yeva, nagyon sajnálom, hogy ilyen problémáid vannak az ízületeiddel. Kímélni kell a kezeidet, mert másképp nem gyógyul meg. A feliratok nem fontosabbak mint az egészséged. Türelemmel várunk, csak gyógyulj meg. :heart:
Ez az 5. rész egészen izgalmas volt. a gyilkossági ügyek mindig érdekesebbek, ha lehet így mondani, mint más bűnügyek. nagyon kíváncsi vagyok sikerül-e majd Ahjummanak ezután az iskola után letennie a vizsgát. :lol de azt hiszem, nem lesz neki ideje a tanulásra, mert most majd ezerrel kezd nyomozni, hogy ki ölhette meg azt a házsártos vénembert. biztosan több haragosa is van, de nem is csoda. és az is biztos, hogy aki megölte, azt az öregember jól ismerte.
Egyre izgalmasabb ez a sorozat. :roll

yeva0814

Re: Mystery Queen Season 2 [Hungarian Subs] (ep1-6 of 16)

Postby yeva0814 » Mon Jun 11, 2018 5:25 pm

Üdv Mindenkinek! :)

Kész vagyok a 6. résszel. :)
Ebben a részben, jókat nevettem is... :lol
Nagyon bírtam a két főszereplőt, meg a kis rejtett-kamerás fickót... :D
De erről most csak ennyit! :)

Mindenkinek szépe, békés, áldott estét kívánok!

yeva0814

Postby yeva0814 » Mon Jun 11, 2018 5:41 pm

Drága Kata! :)

Nagyon kedves vagy. Köszönöm szépen, az imát is... és minden reagálásod... :heart:

Olvastam az Artoflex-ről... mivel az ízületi problémákra kerestem megoldást a neten, azóta a facebook profilom idővonalán is egyfolytában megjelenik a reklámja. Tudod, valahogy úgy vagyok vele, hogy amit nem lehet megvásárolni itt a főváros gyógyszertáraiban, csak a "netpatikákban", azokkal szemben kicsit szkeptikus vagyok. Viszont nagyon érdekelne majd, hogy neked segített-e?
Hála Istennek mintha kicsit jobban lennék, de én csak kurkumát, gyömbért és foghagymát fogyasztok. Azt olvastam ezek jók...
No meg persze jegelem... :)
Aflamint írt fel nekem a háziorvosom, azt szedtem vagy 2 hétig, aztán abbahagytam. De hogy most mi az, ami végül is hat és jobban vagyok nem tudom. Illetve tudom. :)
A hittel elmondott ima, és az, hogy sokan imádkoznak értem. :)

Kívánom és kérem az Urat, hogy te is, és mindenki, aki bármilyen betegségtől szenved, gyógyuljon meg! :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Mon Jun 11, 2018 5:45 pm

vercsike1 wrote:Szia Yevám ! ! !

Hálásan köszönöm az eddigi feliratokat.Kedves Yevám az első évadnak a folytatása ez ? Yevám halom fáj a kezed pihentesd és gyógyulj meg minél hamarább.Most már többször foglak majd látogatni.Szia ne betegeskedj!

Szia Vercsikém! :)

Annyira örülök, hogy "látlak". :)
Mi tagadás, rég "találkoztunk". :wink:
Akkor, ahogyan ígérted, látogass meg gyakrabban, és ígérem, szót-fogadok. Igyekszem minden tőlem telhetőt megtenni, hogy ne betegeskedjek... :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Mon Jun 11, 2018 5:53 pm

smatagd wrote:Drága Yeva köszönöm, hogy ilyen állapotban is hozod az újabb feliratot :notworthy:
Szomrúan olvasom, hogy mindenki küzd valamilyen betegséggel :unsure:
A történettel kapcsolatban: egyre jobban bírom ezt a párost, olyanok, mint egy civakodó szerelmespár :heart: Yoo Sul Ok karakterét nagyon szeretem, időnként előjön belőle a "kislány"
Yeva és Kata gyógyuljatok meg mihamarabb :-)
Image

Drága Smatagd! :)

Nagyon szívesen és én is köszönöm, hogy ilyen aranyos, ilyen hűséges látogatója vagy az utóbbi fordításaim topicjainak. :)
Remélem, te már teljesen rendbe jöttél egészségileg. :heart:

Tényleg olyan a két főszereplő, mint a civakodó szerelmespár, mert azok is... :lol
Sokat nevettem is ezen a részen, amellett, hogy izgalmas is a bűntény nyomozásának folyamata...
De Wan Seung munkatársai pont olyan kis aljasok, mint voltak...

yeva0814

Postby yeva0814 » Mon Jun 11, 2018 6:01 pm

Drága Prisz! :)

Neked is hálásan köszönöm a kedvességed, a szeretetet és minden bátorító szavad. :-)

Igen, igazad van, Ahjumma nem ült vissza az "iskolapadba", hanem elkezdett nyomozni... és nagyon jól csinálja. Nagyon érdekesen alakultak a dolgok, mert a rész végére, már 4 gyanúsított is lett. De hogy végül is ki lesz a tettes, az majd még csak ezután fog kiderülni... :)
Most csak ennyit... nem akarok előreszaladni, míg nem nézed/nézitek meg ezt a részt is.

Nagyon szép, áldott estét kívánok neked, és MINDENKINEK! :)

Kata58

Postby Kata58 » Mon Jun 11, 2018 7:00 pm

Drága yeva, köszönöm a 6. részt is, milyen jó hogy bekukkantottam...Az artroflexről annyi, hogy már tárgyalások folynak az országos gyógyszertári forgalmazásról is! Nálam már egy nagyon enyhe javulás elindult, úgyhogy remélem 3 hónap múlva már úgy fogok tudni dolgozni a kezemmel beleértve a házimunkát is, ahogy egyébként elvárnám magamtól. Mert speciel most olyan ahol a papok táncolnak takarítási módszer van nálam bevezetve,..de nem vagyok erre büszke, de ez van.
Most hogy megvan ez a rész is, most pihentesd, és finoman tornáztasd is,de csak annyira, hogy épp emlékezzenek az izületek arra, hogy van dolguk. Most, hogy többször kimozdultam, már időnként egész normális a térdem, de ez még annyira új, hogy ha nem vigyázok nehogy átessek a ló túlsó oldalára...Na most mentem, mert már sokat ültem, és holnap szeretném ha már délelőtt megnézhetném.feltéve ha nem villámlik mert akkor nem . Remélem felétek nem vert el semmit a jég, és nem vagytok derékig vízben mint az országban egy egy lokálizált helyen . Minden részvétem az ott lakóknak!
:-) :wub: :thumright:

vercsike1

Postby vercsike1 » Mon Jun 18, 2018 5:12 pm

Szia Yevám ! ! ! :mrgreen:

Hálásan köszönöm :notworthy: a 6.rész feliratát.Ahogy ígértem jövök hozzád,itt vagyok ! Legyen szép estéd.

Kata58

Postby Kata58 » Mon Jun 18, 2018 7:17 pm

Szia Yeva! Olyan izgatottan várom a következő feliratot, vajon mi fog kisülni ebből a négyes gyanúsított karakterből?! Nekem már elindult a javulás a kezemen,úgyhogy nyugodt szívvel ajánlom neked ismét a kapszulát...Remélem már egy picit jobb neked is, bár lehet az időjárásváltozás is rátesz egy lapáttal... Egy próbát megér, én már megrendeltem a következő dobozt. :lol :D :wub: :thumright:

smatagd

Postby smatagd » Fri Jun 22, 2018 8:25 am

Drága Yeva bocs, hogy csak most írok, ugyan még küzdök az állapotommal, de már sose leszek tökéletes :rofl: . Köszönöm a 6.rész feliratát :notworthy: , izgalmas történet, de nem brutális, kellemes pillanatokat élhetek át.
Image

yeva0814

Re: Mystery Queen Season 2 [Hungarian Subs] (ep1-7 of 16)

Postby yeva0814 » Wed Jul 04, 2018 6:10 pm

Szép estét! :)

Szégyellem, hogy ilyen hosszú idő után hozom csak a 7. részt. :wub:
Tényleg sajnálom, de egészségileg úgy érzem magam, mint egy genetikai hulladék. :-(
Az ülőidegem is begyulladt, napokig csak feküdtem, illetve azt sem bírtam, mert a vállaim és a karjaim is fájnak. Gyakorlatilag, szinte minden ízületem és idegszálam...
Most már lassan lábra álltam, már lassan tudok járni, de ülni csak még nagyon keveset.
Viszont bizakodom, és reménykedem...

Ezért mindenkitől elnézést kérek, hogy nem írtam, nem válaszoltam, és nem jelentkeztem. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy abbahagyom a fordítást és nem fejezem be ezt a sorozatot. Csak nem tudom megígérni, hogy mikorra...

Mindenkinek további szép estét! :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Jul 04, 2018 6:14 pm

Kedves Kata!

Annyira sajnálom, hogy bár izgatottan vártad a folytatást, ilyen sok időt kellett várnod rá. De tényleg nem tehetek róla, hogy ilyen váratlanul így "összeomlott" az egészségem. :-(
Egyébként, te hogy vagy? Segít az artroflex?

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Jul 04, 2018 6:16 pm

vercsike1 wrote:Szia Yevám ! ! ! :mrgreen:

Hálásan köszönöm :notworthy: a 6.rész feliratát.Ahogy ígértem jövök hozzád,itt vagyok ! Legyen szép estéd.

Szia Vercsikém! :)

Nagyon kedves vagy! Köszönöm szépen! Jó egészséget és szép estét kívánok neked! No meg áldott nyarat! :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Jul 04, 2018 6:22 pm

smatagd wrote:Drága Yeva bocs, hogy csak most írok, ugyan még küzdök az állapotommal, de már sose leszek tökéletes :rofl: . Köszönöm a 6.rész feliratát :notworthy: , izgalmas történet, de nem brutális, kellemes pillanatokat élhetek át.

Drága Smatagd!

Remélem már nem küszködsz, és rendbe jöttél. :)
A tökéletességtől én is nagyon messze vagyok, de megelégednék csak egy fájdalommentes állapottal is...

Igen, izgalmas volt ez a rész, sőt tök izgalmasan végződött ez, a 7. rész is, tehát egyre izgalmasabb... :)
Igyekezni fogok minden fájdalommentes percemben fordítani a következő részeket, csak előreláthatóan nem tudok semmi biztosat, hogy mikorra leszek kész vele.

Isten áldjon!

mikaz

Postby mikaz » Wed Jul 04, 2018 7:51 pm

Drága Yeva! Köszönöm, eddig távolról követtem és gyűjtögettem a feliratokat. Talán a nyár már lehetőséget ad arra is,hogy elkezdhessem a 2. évadot. Nagyon húzós időszak zárult június végén.

Most kicsit beleolvastam a fórumba is!
Mindenek előtt gratulálok a kis unoka érkezéséhez! Jadunak és a babának jó egészséget és sok boldogságot kívánok! Neked nagyszülőként pedig erőt, egészséget, hogy örömmel követhesd és segíthesd az unokáid növekedését!
ImageImage

Kata58

Postby Kata58 » Thu Jul 05, 2018 6:19 am

Drága Yeva! Köszönöm hogy jelentkeztél, és még ilyen állapotban is hoztál egy új feliratot!
Örömmel közlöm veled, hogy az Artroflextől lassan bár de javul az állapotom. Már tudok vasalni, nem is tudom mikor csináltam ilyent, ablakot pucoltam, stb. Apránként hol ezt hol azt csinálgatok. Úgy, hogy én is olyan szinten voltam mint Te. :cry: . Még filmezni is majdnem állva, vagy félig ülve, Félig fekve tudtam. Még az étel is ahogy tálalni akartam kibillent a kezemből, annyira nem bírtam fogni.
Szóval oda akarok kilyukadni, hogy ez már nincs így, viszont a mostani állapotodat teljesen átérzem. voltam masszázson, egyéni gyógytornán. fizikóterápián..ott még úgy kellett hogy segítsenek felállni, felülni hasról, mert nem bírtam fordulni az elején. ..nem is akarok visszagondolni rá!
Tudod, mentűl jobban kíméli az ember a fájó részt, annál rosszabb. Persze ezt a gyógytornán tudtam meg. /Egyéni torna volt, speciálisan az én állapotomhoz szabva!/ ott döbbentem rá, hogy mennyire gyenge, szinte már majdnem 0 ponton voltak a tartóizmok. Mert a mindennapi mozgás az nem elég, ilyen állapotban speciális mozgatás kell. + fokozatosan. Pl a filmekben biztosan láttad, hogy hogy nyújtják magukat...vagy az emelővel nekünk mg csak fél de egy ásványvíz palack is megteszi, lassan 1o emelés ülve lógatásból csípőig...vagy egyenes székből lassan 1o szer felállni visszaülni.Az ember ezt normális mozgásnak tartaná...hát nem..az is torna...Szóval még van hova fejlődnöm, de annyira örülök, hogy már tudok Samunak öltözni, cipőt bekötni.. hiába 2o éves, ez nem megy ...Viszont pl. lehet hogy egeret kell cserélned, mert lehet hogy kicsi és magas az egered, nem fekszik teljesen a kezed alá...az enyém is egy kicsit kicsi, de jobb mint az elősző volt.
szóval bátorítalak, hogy nyugodtan vedd meg az Artroflexet, mert nem lesz kidobott pénz. Látni, hogy kezd visszahúzódni a gyulladás... :thumleft: Még messze vagyok a gyógyulástól, de ahhoz képest, hogy nem tudtam mozogni a fájdalomtól és a
gyengeségtől ez már szinte tánc... :D :thumleft:

Drága Yevám ne keseredj el, és hajrá...megéri végigcsinálni a tortúrát, a fizikó, gyógytorna masszázs... és az Artroflex +-ot.
Nem írtam még, de 180 db van egy dobozban, napi 2X3 kapszula...már elkezdtem a 2. dobozt!
Nem semmi, hogy már nem úgy ülök itt hogy előtte fájdalomcsillapítót kellett bevennem! :wub: Puszi! Kata...

vercsike1

Postby vercsike1 » Thu Jul 05, 2018 3:20 pm

Szia Yevám ! ! !

Hálásan köszönöm :notworthy: a 7.rész feliratát. Gyogyulást!.Szép és vidám hetet.

Kata58

Postby Kata58 » Thu Jul 05, 2018 7:36 pm

drága Yeva, van egy olyan érzésem, hogy itt sem tanulni fog a kis hősnőnk, simán behúzta a srác egy csőbe, de szerintem csak azért, hogy leleplezze az ott történő gyilkosságokat!
Nyomozónk meg hogy kikészült, hogy nem értesült az ilyen fontos döntésről. Na és persze az előző rész megoldatlan helyzetét persze, hogy párosunk oldotta meg.... :lol :lol :lol :lol :cry: :wub: :thumleft:

smatagd

Postby smatagd » Tue Jul 10, 2018 7:53 am

Drága Yeva, köszönöm a 7.részt :notworthy: nagyon tetszett ez az epizód is. Hősnőnk iskolapadba üléséről eszembe jutott a magam esete:
:offtopic:
nem tudok úszni, de annyira szerettem volna megtanulni, hogy felnőtt fejjel beiratkoztam egy úszótanfolyamra az óvodás csoportba, mivel a gyerekeimmel együtt mentem,hogy ők is megtanuljanak úszni, hát... elég viccesen néztem ki a csapatban :cheers: végül persze nem tanultam meg úszni, mert annyira akartam, hogy görcsben volt mindenem :cheers:

Tudod olyan vagyok, mint egy öreg autó, hol ez, hol az az alkatrészem romlik el :unsure: de szerencsére nem kell semmit kivenni,kicserélni :D ezek a betegségek sajnos nem véletlenek, túlterheljük magunkat, azt üzeni: lassítani kell :cry: Gondolom Te se szeretsz segítséget igénybe venni, hát én is most értettem meg, hogy néha át kell engedni a gyeplőt, különben megbetegszünk, és, ha egy anya lerobban, a család szétesik :unsure: Szurkolok neked, hogy minél előbb rendbe jöjjél :wub:
Last edited by smatagd on Tue Jul 10, 2018 11:07 am, edited 1 time in total.
Image

Kata58

Postby Kata58 » Tue Jul 10, 2018 9:55 am

szia Smatagd!
bocsika, de ahogy elképzellek, hogy lehagynak az ovodások :lol :lol :lol .Én megtanultam úszni, de mégis mondhatni nem tudok, ugyanis rettenetesen begörcsöl a lábam...úgyhogy feladtam. szóval nem vagy egyedül. ezzel a gonddal. :wub:

drága Yeva, remélem azóta már beszerezted a kapszulákat, és a gyógytorna, masszázs folyamatban lesz majd nálad is. további javulást kívánok az állapotodban...Smatagd neked is :D :wub: :thumright: :thumleft:

yeva0814

Postby yeva0814 » Tue Jul 31, 2018 5:12 pm

Már nem fogom ismételgetni magam - miszerint sajnálom, hogy ilyen sokára -, de végül is meghoztam a 8. rész feliratát.
Örülök ennek is, hogy kell "nyomnom az ágyat" és ha lassan is de kész lett ez a rész is. :)
Egyébként az egészségügyi problémák mellett, sok más is közbejött, hisz végül is nyár van...
A vakációzások, nyaralások ideje... :)

Azt kívánom, mindenki bírja tolerálni ezt a nagy meleget, és ne legyen beteg senki! :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Tue Jul 31, 2018 5:21 pm

mikaz wrote:Mindenek előtt gratulálok a kis unoka érkezéséhez! Jadunak és a babának jó egészséget és sok boldogságot kívánok! Neked nagyszülőként pedig erőt, egészséget, hogy örömmel követhesd és segíthesd az unokáid növekedését!

Drága Mikaz, Ámen! Legyen úgy, legyen erőm és egészségem, mert JaDunak, akinek ez az első kisbabája még igencsak szüksége van rám... pedig én azt hittem, egyáltalán nem fog majd igényt tartani a segítségemre, mint kiváló óvoda- és gyógypedagógus, remekül ellesz majd a kisbabával nélkülem is. De nagyot tévedtem... és nagyon örülök ennek.
Nagyon szépen köszönöm, és föltétlen átadom JaDunak is a jókívánságokat! :)

Áldott nyarat neked is! :heart:

Köszönöm, hogy benéztél! :)

yeva0814

Re: Mystery Queen Season 2 [Hungarian Subs] (ep1-8 of 16)

Postby yeva0814 » Tue Jul 31, 2018 5:34 pm

Drága Smatadg! -

Köszönöm, hogy megosztottad a történeted... abban is hasonlítunk, hogy én sem tudok úszni. :-(
Anno annyiféle sportot űztem versenyszerűen, de az úszás kimaradt az életemből. mert még 7 éves sem voltam, mikor kis híján vízbe fulladtam. Utolsó percekben húzott ki a vízből áldott emlékezetű édesapám.
Ez után nagyon sok évek keresztül nem mertem elkezdeni a tanulást. Aztán mikor 17 évesen megint majdnem lent-maradtam a Tisza vízében, többet nem is próbálkoztam, annak ellenére, hogy nagyon szeretem a vizet, a tengerpartot, és sokat nyaraltam is korábban az Azovi-tenger partján, ami a Fekete-tenger beltengere. Ugyanis ott laknak a testvéreim... :)

Jó egészséget kívánok neked tiszta szívből és amíg nem kell "cserélni" vagy "kidobni" belőlünk "alkatrészeket", addig még tényleg "előnyösebb" a helyzetünk... :)

Az Úr áldjon! :heart:

mikaz

Postby mikaz » Tue Jul 31, 2018 5:42 pm

Köszönöm Drága Yeva! Türelmesen gyűjtögetem!
Már aggódtam, de nem a felirat miatt, hanem miattatok. Vigyázzatok a melegben!
Szép nyarat, sok örömet és jó egészséget kívánok! :wub:
ImageImage

yeva0814

Postby yeva0814 » Tue Jul 31, 2018 5:44 pm

vercsike1 wrote:Szia Yevám ! ! !

Hálásan köszönöm :notworthy: a 7.rész feliratát. Gyogyulást!.Szép és vidám hetet.

Én is köszönöm kedves Vercsikém, hogy mindig betartod az ígéreted, és köszönöm a jókívánságot. :) :heart:
Az Úr áldjon gazdagon! :heart:

Kata58

Postby Kata58 » Tue Jul 31, 2018 6:03 pm

Drága Yevám. hálás szívvel vittem a 8. rész feliratát! Már nagyon aggódtam, hogy annyira nem írtál, de abban reménykedtem, hogy nem beteg vagy, hanem elkapott a nyári ékszíj, babázás, nyaralás, stb...tehát próbáltam a + gondolatokat előhozni... :D :wub: :thumright:

Örülök, hogy jobban vagy, még ha nem is a teljes egészében, de szerintem most mindenkit megzavar, visel ez a extrém meleg, csak a nyaralók élvezik ennyire... Kis családodnak sok sok kellemes percet, órát kívánok, hogy igazi kikapcsolódást adhasson ez a nyár. :wub: :D

Mi is elvagyunk itthon mint a befőtt, és ha minden igaz, holnap már tényleg festés lesz nálam. :D
Remélem nem jön most már közbe megint semmi :nuts:

Kellemes estét, és pihenést! :wub: :lol :cheers: :thumright: :thumleft:

yeva0814

Postby yeva0814 » Tue Jul 31, 2018 6:06 pm

Kata58 wrote:drága Yeva, remélem azóta már beszerezted a kapszulákat, és a gyógytorna, masszázs folyamatban lesz majd nálad is. további javulást kívánok az állapotodban...Smatagd neked is :D :wub: :thumright: :thumleft:

Drága Katám!

Köszönöm a sok jó tanácsot; örülök, hogy segít neked az Artoflex, bevallom őszintén én még nem szereztem be.
Én egy olyan "rossz beteg" vagyok, aki mindig már csak a legvégső esetben megy orvoshoz, és elsősorban az én áldott Orvosomhoz folyamodom.
Most úgymond natúr gyógyszerekkel kúrálom magam, nagyon sokat iszom gyömbéres, uborkás, citromos vizet; kurkumát, fokhagymát...stb.
Jobban is vagyok, hála Istennek, csak az időváltozásokra, és terhek cipelésénél érzek ismét fájdalmat. Tehát ezekről le kell szoknom.
Csak hát nehéz kibírni, hogy ne vegyem ölbe a kis drága unokáimat, és csak mikor figyelmeztetnek rá gyerekeim, hogy tegyem le azonnal, akkor kapcsolok...
De bizakodó vagyok... :)

Isten áldjon téged is, és mielőbbi teljes gyógyulást kívánok neked! :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Tue Jul 31, 2018 6:16 pm

mikaz wrote:Köszönöm Drága Yeva! Türelmesen gyűjtögetem!
Már aggódtam, de nem a felirat miatt, hanem miattatok. Vigyázzatok a melegben!
Szép nyarat, sok örömet és jó egészséget kívánok! :wub:

Köszönöm szépen, drága Mikaz! :)
Tudom, hogy "gyűjtögető" vagy, és talán jobban is teszed. :wub:
Azt is tudom anno a magam éltéből - mikor még nem találtam rá az orosz torrentre - ha elkezdek nézni valamit, ami nincs befejezve, milyen nehéz várni a következő részt...
Ezért eleinte - mikor fordításra szántam magam - nagyon igyekeztem, és akkor pont évekig nem is dolgoztam... meg hát vagy 7 évvel fiatalabb is voltam... ami nem elhanyagolandó szempont, így akkor még a "gyűrődést" is jobban bírtam. Unokáim sem voltak még...
Viszont nagyon hálás vagyok Istennek, hogy vannak... :)
Egy szó mint száz: örülök, és köszönöm, hogy türelmesen gyűjtögetsz.
Azt is tudom, hogy mikor majd végignézed, általában "visszajössz" és elmondod a véleményed, amit mindig nagyon szeretek elolvasni, és mindig sokat számít nekem. :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Tue Jul 31, 2018 6:25 pm

Kata58 wrote:Drága Yevám. hálás szívvel vittem a 8. rész feliratát! Már nagyon aggódtam, hogy annyira nem írtál, de abban reménykedtem, hogy nem beteg vagy, hanem elkapott a nyári ékszíj, babázás, nyaralás, stb...tehát próbáltam a + gondolatokat előhozni... :D :wub: :thumright:

Örülök, hogy jobban vagy, még ha nem is a teljes egészében, de szerintem most mindenkit megzavar, visel ez a extrém meleg, csak a nyaralók élvezik ennyire... Kis családodnak sok sok kellemes percet, órát kívánok, hogy igazi kikapcsolódást adhasson ez a nyár. :wub: :D

Mi is elvagyunk itthon mint a befőtt, és ha minden igaz, holnap már tényleg festés lesz nálam. :D
Remélem nem jön most már közbe megint semmi :nuts:

Kellemes estét, és pihenést! :wub: :lol :cheers: :thumright: :thumleft:

Köszönöm, drága Katám, hogy gondoltál rám, és ahogyan koreai barátaink mondani szokták: "sajnálom, hogy aggódást okoztam"... :wub:
Köszönöm a jókívánságokat, viszont kívánom! :heart:

Ami azt illeti a festést egyáltalán nem "irigylem"... kívánok hozzá erőt, jó egészséget, mert az azért elég sok munkával jár...
A festés után, meg ne legyetek "befőttek" élvezzétek ti is a nyarat. :)

Amikor hallom, hogy valaki mennyire panaszkodik a nagy melegre, akkor arra gondolok: valószínű majd télen, mikor nagy hideg lesz, visszasírjuk még ezt a meleget... :)

Kata58

Postby Kata58 » Wed Aug 01, 2018 5:35 am

Kedves Yeva, örülök hogy tudsz unokázni, tudom egy ilyen kis apróság milyen izgó mozgó tud lenni, hiszen egyre másra rácsodálkozik majd a maga kis világára, és imádnak forgolódni, kúszni...stb.JaDu is remélem, már kipihente a szülés fáradalmait, és már másfajta édes pillanatai vannak! Egyébként olyan mindegy ám, hogy valaki milyen végzettségű, a lényeg hogy kisanya lett, és a kezdeti idő fáradalmai bizony nem tünnek el egyik napról a másikra. De majd mindenki hozzáedződik az új feladathoz, hiszen erre lettünk "kitalálva", és ez adja végül is az anyaság örömét, gyönyörűségét! :wub: :thumleft: :lol
Minden nap egy győzelem, örömforrás, még akkor is ha közben elkerülhetetlenek az akadályok.Mindennek megvan a napi örömforrása, csak észre kell venni. És jó hálát adni Istennek minden reggel, hogy megőrzött bennünket az éjszaka, és új napra virradhattunk. És hálát adhatunk azért is, hogy a mai napot is velünk tölti, megtölt bennünket örömmel és erővel is. Még ha akadályoztatva vagyunk is bizonyos területen, küld az Úr kedves segítőket, hogy az adott helyzetet valahogy túléljük. ezért is szép minden nap..és az Úr öröme és humora is kimeríthetetlen. :lol :lol :lol :wub: :thumright: :thumleft:

smatagd

Postby smatagd » Fri Aug 03, 2018 7:28 am

Drága Yeva köszönöm az újabb feliratot!
Türelmesen várom a folytatást, Te most a kis családoddal foglalkozz, ezek a legszebb pillanatok egy kisgyerek életében, olyan hamar felnőnek :unsure: ráadásul tombol a nyár, szükségünk van a nap erejére, a D vitaminra.
Köszönöm kedves, biztató szavaidat :wub:
Image