I Love Lee Tae Ri [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi
Fansubber
Fansubber

I Love Lee Tae Ri [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Tue Feb 06, 2018 3:37 pm

I LOVE LEE TAE RI

Image

Eredeti cím: 아이러브 이태리 / Aileobeu Itaeli
Alternatív címek: I Love Lee Taly / I Love Italy
Sugárzás: 2012.05.28-2012.07.17.(tvN)
Műfaj: romantikus vígjáték
Részek száma: 16
Írta: Moon Ji Young
Rendezte: Kim Do Hyuk

Szereplők:
Kim Ki Bum mint Geum Eun Dong / Hwang Min Soo
Baek Seung Hwan mint fiatal Eun Dong
Park Ye Jin mint Lee Tae Ri (igazgatónő)
Yang Jin Woo mint Choi Seung Jae (ügyvezető)
JUB mint Ha Soon Shim / Heart (énekesnő)
Jang Seo Won mint Hwang Min Guk (edző)

Rövid leírás:
14 éves úszóbajnok teste úszás közben megváltozik, és felnőtt férfiként száll ki a medencéből. Ám hiába van egy kijelölt menyasszonya, akiért odáig van, minden megváltozik, miután megismeri a vonzó örökösnőt, vele ugyanis megismeri az igaz szerelmet.

Tartalom:
A 14 éves Geum Eun Dong a szüleivel él, és arról álmodik, hogy egy nap híres úszó lesz. Másik álma a népszerű topsztár, Ha Soon Shim, akit a nagyszülők egyezsége révén kéne feleségül vennie. Minden megváltozik azonban, amikor Olaszországból hazatér a milliomos örökösnő, Lee Tae Ri, és magával hoz egy különleges napórát, amit a tulajdonában álló múzeumban állítanak ki. Ebben a múzeumban látja meg a csalódott Eun Dong a menyasszonyát csókolózni Choi Seung Jae ügyvezetővel, és nem sokra rá megismerkedik Lee Tae Ri igazgatónővel is, éppen a napóra előtt. Találkozásuk előtt pár órával mindketten kívántak valamit: Tae Ri egy igaz barátot, Eun Dong hogy megvédhesse a szerelmét. Másnap úszás közben Eun Dong teste hirtelen megváltozik, és felnőtt férfiként száll ki a medencéből, rémült edzője szeme láttára. Ezek után Tae Ri és Eun Dong fokozatosan egyre közelebb kerülnek egymáshoz, míg nem egymásba szeretnek. Vajon mit szól majd ez a vonzó nő, ha megtudja, hogy szerelme valójában egy 14 éves kamasz? S vajon ez a kamasz örökre felnőtt testbe ragad, vagy visszaváltozik majd?

Ajánlók:

Zenék:

Dalszövegek:
Image
Image

Videólinkek:

Magyarra fordította, lektorálta: vajandi

Ingyenes rajongói feliratok! Amennyiben a feliratban benne marad fordítói nevem, a "vajandi", engedélyezem, hogy bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti. Teljen öröme benne minél több embernek, annak én is csak örülök, azonban ha a feliratomból törlik fordítói nevem, úgy teszik fel a világhálóra, az nagyon rosszul esne, kérlek, ne éljetek vissza a jóindulatommal. Előre is köszönöm!
Attachments
ILoveLeeTaeRi13-16.zip
I Love Lee Tae Ri 13-16. rész
- 2018.02.27.
(55.99 KiB) Downloaded 24 times
ILoveLeeTaeRi01-12jav.zip
I Love Lee Tae Ri 1-12. rész (javított verziók)
- 2018.02.27.
(189.98 KiB) Downloaded 19 times
ILoveLeeTaeRi11-12.zip
I Love Lee Tae Ri 11-12. rész
- 2018.02.23.
(31.73 KiB) Downloaded 8 times
ILoveLeeTaeRi09-10.zip
I Love Lee Tae Ri 9-10. rész
- 2018.02.20.
(26.65 KiB) Downloaded 12 times
ILoveLeeTaeRi07-08.zip
I Love Lee Tae Ri 7-8. rész
- 2018.02.16.
(31.38 KiB) Downloaded 10 times
ILoveLeeTaeRi05-06.zip
I Love Lee Tae Ri 5-6. rész
- 2018.02.13.
(34.01 KiB) Downloaded 19 times
ILoveLeeTaeRi03-04.zip
I Love Lee Tae Ri 3-4. rész
- 2018.02.09.
(36.18 KiB) Downloaded 18 times
ILoveLeeTaeRi01-02.zip
I Love Lee Tae Ri 1-2. rész
- 2018.02.06.
(30.15 KiB) Downloaded 32 times
Last edited by vajandi on Wed Jul 11, 2018 8:19 am, edited 13 times in total.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: I Love Lee Tae Ri [Hungarian Subs] (2 of 16)

Postby vajandi » Tue Feb 06, 2018 3:41 pm

Amióta csak hallottam erről a sorozatról, fejembe vettem, hogy le fogom fordítani, csak az nem volt biztos, hogy mikor. Most végre van rá időm, bár nem túl sok, mivel március 3-ban kezdődik a Good Witch, és addig szeretnék végezni vele. Az időszűke az egyik oka, hogy ezt a sorozatot csak a legvégén fogom feltenni drive-ra és indára, tehát csak márciusban lehet online nézni. Ha minden jól megy, kettesével fogom hozni a feliratokat, és hetente kétszer (kedden és pénteken). Amit a sorozatról tudni érdemes: hasonlóan az előző fordításomhoz, ez is egy aranyos, romantikus sorozat. Bűbájos mindkét főszereplő, és én még a főszereplő srác edzőjét emelném ki, őt is nagyon megkedveltem. Jó szórakozást az első két részhez! :heart: :-) :heart:
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

zsike955

Postby zsike955 » Tue Feb 06, 2018 5:25 pm

Köszönöm a szépen az 1.rész feliratát!

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue Feb 06, 2018 9:02 pm

Kedves Zsike955!
Nagyon szívesen az első részeket. :heart: Jó szórakozást hozzá! :D

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: I Love Lee Tae Ri [Hungarian Subs] (4 of 16)

Postby vajandi » Fri Feb 09, 2018 5:45 pm

Meghoztam a sorozat a 3-4. részét, melyben kezdetét veszi egy döglégy elleni küzdelem, ami talán viccesen hangzik, de valóban igaz, ráadásul elég hamar kiderül, ki is az a döglégy. :mrgreen: Tae Ri, az Olaszországból hazatért örökösnő és Eun Dong, a férfitestbe szorult kamasz útjai a 2. rész végi incidens után ismét keresztezik egymást, bár a legközelebbi alkalom nem véletlen, viszont sorsdöntő. Tae Ri a képmix bal felső fotóján látható pillanatban dönti el, hogy még látni szeretné ezt a fiatalembert, s a fotó, amit akkor néz, a képtől jobbra látható. Visszatérve a 2. rész végi incidensre, egy pillanatra mutatják csak, de megkerestem a jelenetben azt a fényképezőgépet, ami egy székre volt erősítve, annak a szíjában botlott meg Eun Dong, így estek a vízbe (képmix, balra alul). A mellette lévő képen Eun Dong új iratai láthatók, eléggé megviselt állapotban, az eredeti tulajdonosuk az edző öccse, Hwang Min Soo volt. Eun Dong kezdi megszokni a felnőttséget, az új nevét, és figyelme egyre inkább Tae Ri felé irányul, erről árulkodnak a képmix jobb szélső képei. :wub: Mindenkinek nagyon jó szórakozást a két epizódhoz! :-)

Image

zsike955

Postby zsike955 » Fri Feb 09, 2018 5:55 pm

Nagyon szépen köszönöm a 3-4.rész feliratát!

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Feb 09, 2018 6:16 pm

Szívesen, Zsike955! :heart: :-) Kellemes hétvégét! :-)

Ido11

Postby Ido11 » Sun Feb 11, 2018 1:59 am

Kedves Andi, mivel az előző fordításod nagyon tetszett, arra gondoltam, hogy ebbe is belenézek.
Köszönettel vittem az eddigi részeket.
A Good Witch pedig izgalmasnak igérkezik és főleg nagyon jó a szereposztása. Kiváncsian várom.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sun Feb 11, 2018 2:50 pm

Kedves Ido11!
Drukkolok, hogy ez a sorozat is elnyerje a tetszésed, nagyon szívesen a fordítását. :heart:
A Good Witch-et én is nagyon várom, bár most megtetszett egy másik sorozat is, az viszont április elején kezdődik, így valószínűleg le kell mondanom a fordításáról, mert egy hónapon keresztül párhuzamosan fut majd a Good Witch sorival, és kettőt sok lenne bevállalni egyszerre. Kár volt belenéznem a közelgő sorik listájába... :roll

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: I Love Lee Tae Ri [Hungarian Subs] (6 of 16)

Postby vajandi » Mon Feb 12, 2018 11:12 pm

Elkészültem az eléggé mozgalmas 5-6. részekkel. Annyira sok jó jelenet volt, hogy nagyon nehéz volt leszűkíteni a kört, mely képek kerüljenek a képmixbe. Ami végül kimaradt, de érdemes megemlíteni: döglégy és légycsapó versengése. Előbb italpárbaj, majd úszóverseny, hogy eldöntsék, ki érdemesebb Tae Ri szerelmére. A két részben két különös találkozás is volt: a képmixben balra felül Tae Ri pizsamapartit tart Eun Dong és edzője társaságában, alatta pedig együtt vacsorázik Eun Dong családjával. A jobb szélső képeken két meghökkent arc látható, felül Eun Dong megdöbben a Tae Ri-vel kötött szerződése módosulásán, alul a kedvenc jelenetem, ahol összekócolják a jól fésült, mindig elegáns Seung Jae ügyvezető haját. Meg kell jegyeznem, Eun Dong ruhái is nagyon tetszenek, igazán kitett magáért az öltöztető. Jó szórakozást ezekhez a részekhez is! :D

Image

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: I Love Lee Tae Ri [Hungarian Subs] (8 of 16)

Postby vajandi » Fri Feb 16, 2018 10:15 pm

Kész a sorozat 7-8. részének felirata, amit nagy örömmel adok közre, mert benne a kedvenc jelenetem is, a 8. rész végén. Ezekben a részekben Eun Dong és Tae Ri kapcsolata eléggé hullámzó volt, túlestek az első vitájukon, ennek hevében kapta fel a srác a szíve hölgyét, ahogy a képmix bal felső fotóján látható. Romantikus pillanatból több is akadt, egyiket jobbra felülre tettem. A felnőtt testbe szorult 14 éves Eun Dong életében először autót is vezethet (balra alul), bár ez a jelenet kissé elrugaszkodott a valóságtól, legalábbis szerintem. Na jó, ha belegondolok, az egész sztori elrugaszkodott, ha a testének változását nézzük, így nézve nem is olyan gáz pár perc alatt megtanulni autót vezetni. :mrgreen: Megint lesz néhány borítékátadás, amik már nem fértek a képmixbe, viszont fontosnak éreztem, hogy benne legyen az edző és Tae Ri barátnője, Hong Sil (jobbra alul), mert úgy tűnik, alakul valami köztük. Mindenesetre én szurkolok nekik, nagyon helyes pár. Jó szórakozást mindkét részhez! :D

Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Feb 17, 2018 2:37 pm

Azt a mindenit, Andi! :O
Még fél sem ocsúdhat az ember, te már el is készülsz egy komplett sorozattal! Micsoda tempót diktálsz ismét! :thumright: :salut:
Ennyire tetszik, vagy félsz, hogy lekésed a vonatot? :D
ImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Sat Feb 17, 2018 2:46 pm

gilnis wrote:Azt a mindenit, Andi! :O
Még fél sem ocsúdhat az ember, te már el is készülsz egy komplett sorozattal! Micsoda tempót diktálsz ismét! :thumright: :salut:
Ennyire tetszik, vagy félsz, hogy lekésed a vonatot? :D

Gilnis, már azt hittem, megharagudtál rám valamiért, úgy eltűntél a robotos topikból, de úgy látom, talán mégsem. :wink: Ezzel a sorival kivételesen azért igyekszem annyira, mert a következő fordításomig szeretnék végezni vele, ami márc.3-án indul (Good Witch). Ha nem muszáj, nem szeretnék kettőt fordítani párhuzamosan. Szerencsém van, mert nem tudnék így haladni vele, ha nem tetszene ennyire, szóval ez is közrejátszik. :-)
Egy kis kitérő (a következő fordításom ajánlója):

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Feb 17, 2018 8:33 pm

Dehogyis haragudtam, hová gondolsz! :)
Azt hittem, a boszis csak később fog kezdődni. Most már értem.
ImageImage

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: I Love Lee Tae Ri [Hungarian Subs] (10 of 16)

Postby vajandi » Tue Feb 20, 2018 4:09 am

Elkészültem a sorozat két legromantikusabb epizódjával, a 9-10. résszel. A képmixből is kitűnik, Eun Dong és Tae Ri kapcsolata újabb szintre lép, a fiú nem csupán külsőleg, de lélekben is kezd férfiasodni, köszönhető ez annak, hogy fülig beleszeret a nőbe, akit eddig barátjaként védelmezett. Emlékszem még, az első részben hogy elpirult és izgatott lett, amikor Soon Shim egy szívességért cserébe megígért neki egy csókot, most pedig ő kezdeményez egy nőnél. Habár, ha belegondolunk, amikor számonkérte Soon Shim-et, valljon színt (hogy csókolózott az ügyvezetővel), és Soon Shim azt hitte, csak a megígért csókját követeli, akkor is nagyon férfiasan viselkedett, ahogy beolvasott a lánynak. Szóval van egy olyan sejtésem, hogy ez a fiú már az átváltozása előtt is érettebb volt a társainál, legalábbis sok megnyilvánulása erre utal. A képmixben látható édes csókok mellett azért lesz egy kis kavarás is, nem lesz mindig könnyű dolga a szerelmeseknek. Számíthattok némi technikai problémára is, a 9. részben 30:46-31:03 között nem volt felirat, emiatt nincs lefordítva, de szerencsére abban a 17 másodpercben semmi lényeges nem történik. Az epizódokhoz nagyon jó szórakozást kívánok! :-)

Image

Ido11

Postby Ido11 » Tue Feb 20, 2018 6:50 am

Szia Andi,
de jókor jött. Épp tegnap fejeztem be a 8. részt.
Én is arra figyeltem fel, hogy milyen gyöngéden, de mégis ügyesen csókol :-)
Köszönöm a feliratokat. Véletlenül kétszer jött le, mert nagyon megnyomtam a billentyüt. Csak a statisztika kedvéért említem :D

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Tue Feb 20, 2018 9:54 am

Kedves Ido11!
Nagyon szívesen a feliratokat. :-) :heart:
Azt hiszem, ezt a sorozatot még végigviszem, de a jövőben akkor töltök fel ide a D-A-ra, ha kész egy sorozat, nem pedig részenként. :scratchchin:

Ido11

Postby Ido11 » Wed Feb 21, 2018 2:37 am

Andi, ezek a részek nagyon aranyosak voltak.
Ahogy Eun Dong többször is lopva végignéz magán, hogy még mindig nem változott vissza 14 évesé. Én is tele voltam szorongással. Attól tartottam, hogy egy kritikus pillanatban megtörténik.
Tetszett a népszokások bemutatása. Tovább is elnéztem volna.
Én is úgy gondolom, hogy már gyerekként is eléggé éretten viselkedett és gondolkodott Eun Dong.
A gyerekszereplőt is úgy választották ki, nagyon jó a szerepre. Kerestem is a stáblistában, de nem találtam róla semmit.
Felnőtt énjének múltjában kotorásznak, gondolom lesz még bonyodalom.

BINGOOO

Postby BINGOOO » Wed Feb 21, 2018 1:57 pm

Szia VAJANDI!Különösen "bizarr" témájú sorozatba kezdtél különösen nagy vehemenciával.Bár ez nem szokatlan... 8)
Köszönöm ezt a lehetetlenséget,veled tartok! :thumright:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Wed Feb 21, 2018 2:15 pm

Most olvastam át a topikot,és nagy örömmel vettem tudomásul a tervezeted.Ne add ki a kezedből!Ez a színésznő az egyik kedvencem a My Girl c. sorozat óta.Máshol már írtam azt,hogy sajnálom őt,és a nézőket is,mert egy életvidám és vicces karakterű személyt belekényszerítettek olyan szerepbe,ami bár kíváló sorozat,de benne valódi énjét nem mutathatta meg.Emellett iszonyatosan lefogyott.Az ajánlódat látva elfogott az öröm és lelkesedés,mert a régi önmagát láttam viszont! :dance: :dance: :dance:

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed Feb 21, 2018 2:20 pm

Kedves Ido11 és BINGOOO!
Nagyon szívesen a feliratokat. :heart: :-)
BINGOOO, miért adnám ki a kezemből a Good Witch-et? Eszemben sincs! Ha csak nem törlik a sorozatot, rajtam nem fog múlni. :mrgreen: :wink:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Wed Feb 21, 2018 3:24 pm

A minőségen kívül a legnagyobb ajándék az allegretto tempója.Ez az,amivel TE tudsz minket megajándékozni .
Image

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: I Love Lee Tae Ri [Hungarian Subs] (12 of 16)

Postby vajandi » Fri Feb 23, 2018 5:30 am

Meghoztam a 11-12. részt, mely a 10. rész végi letámadós csóktól folytatódik. Szegény Tae Ri-t eléggé megviseli a csók látványa, amit meg tudok érteni, szerintem is kissé hosszúra nyúlt, ahhoz képest, hogy Eun Dong nem akarta. Meg is lesz a következménye, megbüntetik az ajkát, és felszólítják, hogy gyakoroljon bűnbánatot (képmix, balra felül). :mrgreen: A mellette lévő képen Eun Dong két aggódó barátját próbálja megnyugtatni, és megsúgja nekik, hogy eltűnt barátjuk egy szép és érett nővel randizik. E két részben az edző és Hong Sil is közel kerül egymáshoz, elcsattan két csók is, ezek láthatók az alsó képeken. Szerintem nagyon aranyos pár, én nagyon szurkolok nekik. A 12. rész végén kivételesen nem ajánló van, hanem néhány híresség szól pár jó szót a sorozatról, például IU is. Jó szórakozást! :D

Image

Ido11

Postby Ido11 » Fri Feb 23, 2018 7:08 am

Andi, köszönöm a feliratot,(már hajnalban? :D )mindjárt neki is kezdek.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Fri Feb 23, 2018 8:14 am

Ido11 wrote:Andi, köszönöm a feliratot,(már hajnalban? :D )mindjárt neki is kezdek.

Mostanában korábban megyek aludni, és emiatt néha korábban is kelek, így került fel hajnalban, amúgy már tegnap kész voltam mindennel (fordítás, képmix, bejegyzés szövege). Remélem, ezek a részek is tetszenek majd. Jó szórakozást hozzá és nagyon szívesen! :-) :heart:

Ido11

Postby Ido11 » Fri Feb 23, 2018 8:46 am

Már előbb is akartam írni, hogy a képmixeknek azért örülök -- habár neked biztosan más a célod vele --, mert igy néhány nap elteltével sem kell keresgélnem az előzményt, elég ha elolvasom az összefoglalódat megnézem a képeket és máris képben vagyok a történéseket illetően.
Kellemes hétvégét!

vajandi
Fansubber
Fansubber

Re: I Love Lee Tae Ri [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Tue Feb 27, 2018 8:39 am

Azt hiszem, magamat is sikerült meglepnem, hogy épp három hete tettem fel az első részeket, most meg már az utolsó négyet hozom. Ebből is látszik, ez a sorozat is magával ragadott. Különleges története, szerethető szereplői, és a benne rejlő sok szép és ártatlan érzelem megérintett és motivált. Most egy kicsit rendhagyó képmixet hoztam, ugyanis eléggé szomorkásra sikerült (holott az utolsó képmixeim általában derűsek), de ez nem jelenti azt, hogy a sorozat végkimenetele is szomorú. A felső képeken a két főszereplő szívfájdalma látható, balra Tae Ri épp megtudta, miért szakított vele annak idején az exe, jobbra Eun Dong kétségbeesetten és reményvesztetten panaszkodik az edzőjének. Az alsó képeken pedig a kezdet és a vég: balra az első pillanat, amikor Eun Dong meglátta Tae Ri-t (ami futó pillanat volt, feledésbe is merült, de végül eszébe jutott a fiúnak), jobbra pedig a végső búcsú a napóra előtt (ami talán annyira nem is végső). Nagyon jó szórakozást a befejező részekhez! :-)

Image

Ido11

Postby Ido11 » Wed Feb 28, 2018 2:17 am

Kedves Andi!
Köszönöm a feliratokat.

vajandi
Fansubber
Fansubber

Postby vajandi » Wed Feb 28, 2018 7:51 pm

Kedves Ido11! Nagyon szívesen! :heart: