Hwayugi [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
lakanett

Hwayugi [Hungarian Subs] (Complete)

Postby lakanett » Thu Dec 28, 2017 10:40 pm

Hwayugi

Image

Cím: Hwayugi
Műfaj: sci-fi, fantasy, romantikus
Részek száma: 20
Vetítési időpont: TVN 2017. december 23-tól

Szereplők:
Lee Seung Gi - Son Oh Gong
Cha Seung Won - Ma Wang
Oh Yeon Seo - Jin Seon Mi
Lee Hong Ki - PK

A felirat az AsiaTorrents-es 450p NEXT verzióhoz időzített.

Fordítja: Ancsa

Kérem, hogy ne égessétek videóba és ne töltsétek fel máshova!
Itt elérhető és az is marad. Köszönöm!
Attachments
Hwayugi 20. rész.SRT
(66.82 KiB) Downloaded 559 times
Hwayugi 19. rész.SRT
(49.3 KiB) Downloaded 469 times
Hwayugi 18. rész.SRT
(73.48 KiB) Downloaded 461 times
Hwayugi 17. rész.SRT
(57.15 KiB) Downloaded 483 times
Hwayugi 16. rész.SRT
(59.15 KiB) Downloaded 528 times
Hwayugi 15. rész.SRT
(53.45 KiB) Downloaded 569 times
Hwayugi 14. rész.SRT
(59.1 KiB) Downloaded 507 times
Hwayugi 13. rész.SRT
(58.43 KiB) Downloaded 509 times
Hwayugi 12. rész.SRT
(54.12 KiB) Downloaded 545 times
Hwayugi 11. rész.SRT
(60.77 KiB) Downloaded 567 times
Hwayugi 10. rész.SRT
(62.28 KiB) Downloaded 570 times
Hwayugi 9. rész.SRT
(52.35 KiB) Downloaded 706 times
Hwayugi 8. rész.SRT
(63.2 KiB) Downloaded 611 times
Hwayugi 7. rész.SRT
(58.95 KiB) Downloaded 718 times
Hwayugi 6. rész.SRT
(63.29 KiB) Downloaded 662 times
Hwayugi 5. rész.SRT
(68.85 KiB) Downloaded 647 times
Hwayugi 4. rész.SRT
(73.17 KiB) Downloaded 669 times
Hwayugi 3. rész.SRT
(69.54 KiB) Downloaded 581 times
Hwayugi 2. rész.SRT
(69.71 KiB) Downloaded 917 times
Hwayugi 1. rész.SRT
(69.04 KiB) Downloaded 790 times
Last edited by lakanett on Thu Mar 08, 2018 7:15 pm, edited 21 times in total.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Re: Hwayugi [Hungarian Subs](Ep 2 of 16)

Postby gilnis » Thu Dec 28, 2017 11:53 pm

Hohó, Ancsa! De jó, hogy újra itt! :cheers:

Nagyon köszönöm a fordítást! :-)

Még nem láttam. Izgi, hogy ezúttal mit húzunk ki a Hong nővérek zsákbamacskájából. Volt már nagyon jó, volt már nagyon rossz.
A szereposztás hihetetlen szupi, úgyhogy szorítok! :crazy: :w00t: :crazy: :w00t:
ImageImage

Kata58

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-2 of 16)

Postby Kata58 » Fri Dec 29, 2017 4:47 pm

Köszönettel vittem a két feliratot, egyenlőre gyűjtögetek, aztán majd belevágok!

Boldog Új Évet Kívánok! :lol :wub: :thumleft:

Kati

Postby Kati » Fri Dec 29, 2017 5:41 pm

Kedves Ancsa!
Micsoda öröm, hogy a DA-n is elérhető a Hwayugihoz készített fordításod. Én már láttam az első két részt, először koreaiul, majd megint koreaiul, és ahogy elkészült az angol felirat, nem bírtam ki, hozzáolvastam az angol feliratot, hogy a homályos vagy teljesen sötét foltok is megvilágosodjanak. Mindenkinek mondom, mindenféle elfogultságtól mentesen, hogy ez egy nagyon jó sorozat, hihetetlenül erősen indított, a történet eleje azonnal magával ragad, a színészi játék fantasztikus, a szereplők közötti kémia a képernyőn keresztül is érezhető. Persze sokan a saját kedvencük miatt kezdik el, bevallom én sem lesném hétről hétre élőben, ha nem lenne benne Lee Seung Gi. De merem ajánlani azoknak, akik nem félnek a szörnyektől, nincs benne sok, de az 1. rész elején azért félősebbek megijedhetnek. A humor viszont remekül ellensúlyozza mindezt, és már a romantikus vonal is kezd kibontakozni. Reméljük, senki sem fog csalódni, aki belekezd. Sajnos a következő részre viszont várni kell, mintha megátkozták volna a sorozatot, sok probléma merült fel az elmúlt napokban. Talán a folytatásban szerencsésebbek lesznek, mert ez a sorozat nagyon jó és megérdemli, hogy ne a rossz hírek miatt, hanem maga miatt a sorozat miatt figyeljünk fel rá.
Ancsa, további jó munkát a fordításhoz!
Lee Seung Gi magyar rajongói oldal: http://lsghungarianfanpage.blogspot.hu/

gabóci5

Postby gabóci5 » Fri Dec 29, 2017 6:31 pm

Ancsa! Régen jártam a D-A-n, és nagyon örülök, hogy fordításodban itt is nyomon követhetem ezt a remek sorozatot. Köszönöm az eddigieket. Ahhoz amit Kati leírt csak csatlakozni tudok. Az utóbbi időben a Hwayugi körül forgott minden nap az érdeklődésem, nagyon vártam a megjelenését, és nem csalódtam. Remek a szereplőgárda, és nem csak Lee Seung Gi. Érdeklődve várom a folytatást!
Neked kitartást a további jó fordításhoz.

Image

BINGOOO

Postby BINGOOO » Fri Dec 29, 2017 8:18 pm

Kedves LAKANETT!Én is beállok a sorba,köszönöm a sorozat fordítását! :notworthy:

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Sat Dec 30, 2017 12:55 pm

Kedves Ancsa!

Nagyon szépen köszönöm a gyors, igényes és szuper fordítást! Kitartást a továbbiakban! :)

lakanett

Postby lakanett » Mon Jan 01, 2018 4:31 pm

Sziasztok,
Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek! :)
Örülök, hogy tetszik a sorozat, nekem is bejön.
Remélem a folytatás is jó lesz. :glare:
Jó lett volna, ha dec.30-án leadják a 3. részt, de sajna csak a jövő hét végén lesz folytatás.
Azért remélem ez a sok "kavarás" nem valami rossz ómen. :D
Üdv,
Ancsa

engel1129

Postby engel1129 » Fri Jan 05, 2018 5:37 pm

Ezer köszönet a fordításért! :thumleft:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Jan 07, 2018 5:40 pm

Na, aki látta ez e heti részeket: érződik a filmen, hogy komoly bajok voltak és vannak a háttérben?
Annyit helyesbítenék, hogy nem "kavarás" van, hanem kizsigerelés, amibe egy stábtag bele is halt.
ImageImage

Kati

Postby Kati » Mon Jan 08, 2018 10:22 am

gilnis wrote:Na, aki látta ez e heti részeket: érződik a filmen, hogy komoly bajok voltak és vannak a háttérben?
Annyit helyesbítenék, hogy nem "kavarás" van, hanem kizsigerelés, amibe egy stábtag bele is halt.

Nézőként semmit sem tapasztalhattunk a háttérbeli dolgokról, de talán azért sem, mert ezeket a részeket még a gondok előtt vették, vehették fel.
Szerintem Ancsa a kavarást arra értette, ami a 2. rész körül történt, valamint ami így hatással volt a további részek vetítésére. Azok kedvéért, aki legmaradtak, vagy nem tudnak róla, a 2. rész dec. 24-én került adásba, csakhogy azt tapasztaltuk, hogy sokszor és hosszú reklámszünetekkel szakították meg a részt, valamint sokan kiszúrták az olyan hibákat, hogy látszódott a tartókötél, vagy a zöld háttér, egy jelenet meg lett szakítva, valamint két órányi nézés után csak úgy félbehagyták a részt. Később kiderült, a CG-s munkálatokkal megcsúsztak, emiatt másnap adták le a teljes részt.
Utána jött a hír egy balesetről, egy stábtag 3 méter zuhant és súlyosan megsérült (fej, gerinc), lebénult, de én arról nem olvastam, hogy meghal volna.
Reméljük, a továbbiakban jobban mennek majd a dolgok, mert nagyon jó sorozat, az események egyre izgalmasabbak, érdekesebbek.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Jan 08, 2018 12:04 pm

Kati wrote:Nézőként semmit sem tapasztalhattunk a háttérbeli dolgokról

Épp azok által a hibák által lehetett tapasztalni, amiket felsoroltál. Az mind-mind a háttérbeli problémákra utal. Ebből nem az látszik, hogy ez egy nagyon jó sorozat lenne, pont ellenkezőleg. Lehetne. Lehetett volna. Ha kizárólag csak az okos forgatókönyvön és a remek színészeken múlik. De itt még ezeregy tényező szerepet játszik, hogy azt annak hívhassuk. Méltatlan is, hogy nem azért van nagy forrongás a sorozat körül, amiért kellene.

Én nem nézem a sorozatot, ezért nem tudom, egész pontosan mi a helyzet. Azért is érdeklődtem, mert olvastam mindenfélét. A legfrissebb részekről például azt, hogy visszalépést jelentettek az első kettőhöz képest. Már nem a forgatókönyv vagy a színészek miatt, de úgy egyébként. Nyilván az óvatossággal összefüggésben. Biztos, hogy az sem tesz jót neki, hogy már legalább három rendezője van. Való igaz, megy a "kavarás" is.

Az a szegény ember pedig még ha nem is halt meg, adott esetben a lebénulás azzal egyenértékű. Arról nem is beszélve, hogy akármelyik is, mindkettő megengedhetetlen. Őszintén szólva ilyen hozzáállás mellett szinte el is ment a kedvem az egésztől, hiába Hong nővérek és hiába a szupi szereposztás. Szégyen gyalázat, amit művelnek. Persze, nem ez az első eset, nem is az utolsó, de ettől nem lesz kevésbé elítélendő, és amikor ennyire szembetűnő, mindig ki is ábrándítanak. Jóérzésű ember nem mehet el emellett szó nélkül, és nem lehet olyan érzéketlen, hogy csak az újabb részek színvonala számítson neki.
ImageImage

Kati

Postby Kati » Mon Jan 08, 2018 1:16 pm

gilnis wrote:Épp azok által a hibák által lehetett tapasztalni, amiket felsoroltál. Az mind-mind a háttérbeli problémákra utal.

Egy pillanat. Az eheti részekről kérdeztél, ami a 3.-4. volt, abban nem voltak hibák, amit leírtam, az a 2. részre vonatkozott.

gilnis wrote:Méltatlan is, hogy nem azért van nagy forrongás a sorozat körül, amiért kellene.

Ez sajnos így van. Eleinte a nagy nevek és visszatérésük miatt került középpontba, az utóbbi hetekben pedig a 2. rész, majd a 3.-4. vetítésének késleltetése, valamint a háttérben történetek miatt.

gilnis wrote:A legfrissebb részekről például azt, hogy visszalépést jelentettek az első kettőhöz képest.

Szerintem ugyanolyan jó, mint az első 2 volt, de ez csak egy magánvélemény.

gilnis wrote:Biztos, hogy az sem tesz jót neki, hogy már legalább három rendezője van.

Valahol egy 4. rendező felkéréséről is olvastam, de erre most nem esküdnék meg, nem emlékszem a forrásra biztosan.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Jan 08, 2018 1:41 pm

Kati wrote:Egy pillanat. Az eheti részekről kérdeztél, ami a 3.-4. volt, abban nem voltak hibák, amit leírtam, az a 2. részre vonatkozott.

Igen, értettem. De itt most két dolog van. Egy, hogy túlhajtották őket, mert nem fértek bele a határidőbe, és ez meglátszott az eredményen is. Kettő, a baleset miatti további felfordulás és esetleges elbátortalanodás. A forgatókönyv adott, de ugyanazt az anyagot a különböző rendezők különbözőképpen tálalnák. Azt olvastam, hogy négy napig nem is forgattak, ebből következően ha tartani akarják a menetrendet, újra baromi nagy hajtás fog következni. És mégis hogyan képzelik az egységes koncepciót három-négy rendezővel?! :nuts: Vagy nem képzelik sehogy, minek az...

Na mindegy, köszi, hogy válaszoltál. A legjobbakat kívánom mindenkinek.
ImageImage

ququcs

Postby ququcs » Mon Jan 08, 2018 5:44 pm

Köszönöm szépen Neked ezt a fordítást!! :notworthy: :clap:
üdv ququcs :salut:

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-3 of 16)

Postby lakanett » Tue Jan 09, 2018 10:57 pm

Sziasztok,
Elkészült a 3. rész.
Én nagyon jól szórakoztam rajta, remélem nektek is tetszeni fog. :D
Ancsa

Kanamekun1986

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-3 of 16)

Postby Kanamekun1986 » Wed Jan 10, 2018 5:19 pm

lakanett wrote:Sziasztok,
Elkészült a 3. rész.
Én nagyon jól szórakoztam rajta, remélem nektek is tetszeni fog. :D
Ancsa

Kedves Ancsa!

Nagyon szépen köszönöm a szuper fordítást. :) Megyek és meg is lesem a 3.részt.

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-4 of 16)

Postby lakanett » Fri Jan 12, 2018 7:19 pm

Sziasztok,
Hát nekem ez a sorozat egyre jobban tetszik. :D
Bár most kissé lelombozott a vége, de hát ilyen világban élünk. :cry:
A szereplők szenzációsak! Egytől-egyig! :cheers:
Már alig várom, hogy belelessek a következő részekbe.
Jó mozizást!
Üdv,
Ancsa

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Sat Jan 13, 2018 10:51 am

Hát nekem ez a sorozat egyre jobban tetszik. :D
Bár most kissé lelombozott a vége, de hát ilyen világban élünk. :cry:
A szereplők szenzációsak! Egytől-egyig! :cheers:
Már alig várom, hogy belelessek a következő részekbe.
Jó mozizást!
Üdv,
Ancsa

Kedves Ancsa!

Nagyon szépen köszönöm a 4. rész feliratát. Én is egyre jobban szeretem a sorozatot. És jónak ígérkezik az 5. rész is. ;)

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sun Jan 14, 2018 12:04 am

Kedves LAKANETT!Köszönettel viszem az eddigi fordításaid! :notworthy: Tetszik a magyarításod,ezért élvezető a sorozat. :thumleft:

Kati

Postby Kati » Sun Jan 14, 2018 4:59 pm

Kedves Ancsa!
Úgy hiszem, valamiről lemaradtam, mert csak most értesültem róla, hogy kész a 3. és 4. rész felirata. Vajon hol járt az eszem? Már napok óta várom az értesítést, de semmi. Valami valahol elakadt, de szerencsére idetaláltam.
Pótlom az elmaradásom, ez úgyis olyan sorozat, amit többször kell látni. Minden részt 3x-4x látok, és már a Húgom is elcsábítottam, vele is meg szoktam nézni. Habár már a 5.-6. is megvolt már, de jó lesz visszatekinteni.
Köszönöm a szorgos munkád, és a jövőben majd jobban odafigyelek, hogy ne csak várakozó állásponton legyek.

gabóci5

Postby gabóci5 » Mon Jan 15, 2018 8:06 pm

Kedves Ancsa!
Mostanában ritkán látogatok erre az oldalra, de most muszály volt. Köszönöm, hogy fordítod ezt a rendkívül jó sorozatot, és nem csak azért mert a kedvencem az egyik főszereplő. Az első négy részen túl vagyunk. Tele voltam várakozással , hogyan fogják a történetet modern környezetbe ültetni, de bízva a Hong nővérekben, nem csalódtam. Fordulatos a forgatókönyv és zseniálisak a színészek. Nagyon szeretem, minimum négyszer nézek meg egy-egy részt, és alig várom a következő hétvégét.

Najang

Postby Najang » Tue Jan 16, 2018 12:59 am

Kedves Ancsa!

Nagyon szépen köszönöm az eddigi feliratokat! :notworthy:

De jó, hogy Te is fordítod, én a Tieddel fogom már biztosan nézni. :tv: :thumright:

Cha Seung Won az egyik kedvenc színészem, amiben Ő játszik az mindig nagyon jó!!! :clap: :clap: :clap: :heart: :heart:

A neve maga a garancia, és a sármja!! :D :wub: :sweat: :thumright:
Image

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-5 of 16)

Postby lakanett » Wed Jan 17, 2018 6:58 pm

Sziasztok!
Meghoztam az 5. részt. Remélem már vártátok. :)
Hát nagyon oda meg vissza vagyok ettől a sorozattól.
Fordulatos, szenzációsak a színészek, mindannyian hatalmasat alakítanak.
Meg hát Lee Seung Gi... :wub: :wub: :wub:
Hogy milyen jól néz ki... Jót tett neki a sereg.
Na nem mintha azelőtt csúnya lett volna, de rajta egyáltalán nem látszik, hogy megviselte a dolog.
Szegény Choi Shiwonon viszont igen. Olyan karikásak a szemei. Valahogy a mosolya sem olyan, mint korábban volt.
De hát ez van, túl kell rajta esniük.
Cha Seung Won nekem is kedvenc. Ahogy ez a pasi játszik az arcával... Elképesztő.
A női főszereplőt még semmiben sem láttam, de ő is jót alakít.
Hong Ki meg... hát imádnivaló.
Na nem áradozok tovább, mozizzatok! :D :tv:
Üdv,
Ancsa

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Wed Jan 17, 2018 7:15 pm

Kedves Ancsa!

Nagyon szépen köszönöm az 5. rész feliratát. Megyek és nézem is. :)

BINGOOO

Postby BINGOOO » Wed Jan 17, 2018 9:50 pm

Szia LAKANETT!Köszönöm az ötödiket! :notworthy: Örömmel vittem. :thumright:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Wed Jan 17, 2018 10:17 pm

"A női főszereplőt még semmiben sem láttam, de ő is jót alakít."-írtad LAKANETT.

Köszönöm,hogy ezt leírtad,különben a felületességem miatt fontos infókról maradtam volna le,és örök tévedésben élnék.Nem olvastam el a karaktereket megszemélyesítők nevét,hiszen látásra mindet felismertem.De tévedtem.
Én abban a hitben éltem,hogy a női főhőst alakító személy a Arang and the Magistrate hősnője,Shin Min Ah.
A televízióban épp most jutott el a Dng Yi sorozata addig a pontig,amikor az új királynét megkoronázták.Na,Ő ennek a sorozatnak a hősnője,Oh Yeon Seo .
És Ő alakította az általam nem rég látott My Sassy Girl hősnőjét.Szerettem azt a sorozatot.

Nagyon-nagy a hasonlóság.Ki kicsoda?Válasszatok!
Image

Image

Image

Image

Kati

Postby Kati » Thu Jan 18, 2018 6:15 pm

lakanett wrote:Sziasztok!
Meghoztam az 5. részt. Remélem már vártátok. :)
[...]
Meg hát Lee Seung Gi... :wub: :wub: :wub:
Hogy milyen jól néz ki... Jót tett neki a sereg.
[...]

Köszönöm a folytatást, így is megnézem.
És azt még tegyük hozzá, hogy LSG nem is akárhol töltötte le a katonai szolgálatát, hanem az SWC-ként rövidített különleges erőknél, ami az egyik legkeményebb, és LSG a tériszonya ellenére sikeres teljesítette az ejtőernyős kiképzést és még megannyi extrém kiképzést. De látszik rajta, hogy rengeteg élményt gyűjtött és erről szívesen is beszél.

BINGOOO wrote:A televízióban épp most jutott el a Dng Yi sorozata addig a pontig,amikor az új királynét megkoronázták.Na,Ő ennek a sorozatnak a hősnője,Oh Yeon Seo .

Ezt én sem tudtam, köszönöm az információt.

gabóci5

Postby gabóci5 » Fri Jan 19, 2018 9:22 am

Ancsa! Köszönöm az 5.rész feliratát. :notworthy: Nem tudok betelni a sorozattal, és főleg Lee Seung Gival!!! :D :wub: :wub: :wub:
Cha Seung Won játékát is nagyon szeretem. :D Az, enyhe kifejezés,hogy "többszörnézős" :dance:

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-6 of 16)

Postby lakanett » Fri Jan 19, 2018 7:04 pm

Sziasztok,
Meghoztam a 6. részt. :D
És azt még tegyük hozzá, hogy LSG nem is akárhol töltötte le a katonai szolgálatát, hanem az SWC-ként rövidített különleges erőknél, ami az egyik legkeményebb, és LSG a tériszonya ellenére sikeres teljesítette az ejtőernyős kiképzést és még megannyi extrém kiképzést.

Ezt nem tudtam. Kemény a srác. Engem biztos ki kellett volna lökni a repülőből, ahova már egyébként is lekötözve tettek volna be. :crazy:
Jó mozizást! :-)
Ancsa

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Fri Jan 19, 2018 7:21 pm

Kedves Ancsa!

Egy csoda vagy. :) Nagyon szépen köszönöm a 6. rész feliratát. Meg is lesz az esti mozizásom. :)

Kati

Postby Kati » Fri Jan 19, 2018 7:40 pm

Szuper, köszönöm a 6. rész feliratát is. Akkor most ezt nézzük meg a Húgommal! Mert ő is nézi, és neki is nagyon tetszik.

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sat Jan 20, 2018 6:46 am

Szia LAKANETT!Köszönöm a 6.-t is! :cheers:

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-7 of 16)

Postby lakanett » Sun Jan 21, 2018 6:00 pm

Sziasztok,
Meghoztam a 7. részt. Ma még belefér megnézni, ki ne hagyjátok! :D
Nagyon tudnak csavarni a dolgokon, kíváncsi vagyok mi lesz ezzel a rendezővel.
Ma Wang és az ingatlanügynök külön szenzáció amit előadnak.
Jó mozizást! :-)
Üdv,
Ancsa

Jucus85

Postby Jucus85 » Sun Jan 21, 2018 6:11 pm

Úristen Ancsa hihetelen vagy! Köszönöm a gyors hetedik részt meg az előtte lévő hatot is! :cheers:
Imádom ezt sorit és nagyon remélem hogy nem fogják elrontani!
Rég nem volt már hogy egy dorama ennyire érdekeljen és izgalomban tartson hogy mi lesz a folytatás!
Még egyszer köszönöm hogy fordítod nekünk!
Jucus

Kati

Postby Kati » Sun Jan 21, 2018 7:23 pm

Nem találok szavakat. Már az nagyon meglepett, hogy az angol felirat milyen villámtempóval elkészült, ami csapatmunka, de Te, teljesen egyedül máris hoztad a 7.-et. Bámulatos vagy. :notworthy:
És most nagy dilemmában vagyok. A vetítés napján még este meg szoktam nézni az aznapi részt, hogy a homályos részeket jobban megértsem, tehát ma a 8-at kellene újranéznem (az is fergeteges rész), de itt van előtte a 7. is magyar felirattal. Nehéz választás...

gabóci5

Postby gabóci5 » Sun Jan 21, 2018 7:54 pm

Ancsa Te tényleg egy varázsló vagy! Köszönöm :notworthy: a 6.-at, és a ropogós 7-et. Az élvezhetetlen koreai adás miatt épp csak belepillantottam és egy kicsit kivártam, de jól tettem, mert mindjárt magyar felirattal nézhetem. :D

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Sun Jan 21, 2018 8:41 pm

Kedves Ancsa! Egy Istennő vagy! ;) Nagyon szépen köszönöm a 7. rész feliratát. :)

BINGOOO

Postby BINGOOO » Mon Jan 22, 2018 9:55 am

Szia LAKANETT!Köszönöm én is a legújabb kiadásodat,a hetediket! :notworthy: :dance:

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-8 of 16)

Postby lakanett » Thu Jan 25, 2018 5:37 pm

Sziasztok,
Kissé megcsúszva, de itt a 8. rész.
Hát egyre izgalmasabb. :O
Az előzetest is nézzétek meg a végén! :-)
Üdv,
Ancsa

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Thu Jan 25, 2018 6:19 pm

Kedves Ancsa! Nagyon szépen köszönöm a 8. rész feliratát. Részről részre egyre jobban megszeretem ezt a sorozatot. :)

Kati

Postby Kati » Fri Jan 26, 2018 3:12 pm

Köszönjük a feliratot! :)
Szerintem a Hwayugi olyan sorozat, amit ha egyszer elkezdesz és megkedvelsz, nem tudod abbahagyni. Húgom is azt mondta, nézzük meg ma is.
Látszólag az előzetes sokat elárul a holnapi részről, és számomra nagyon tetszetős, hogy megint egy könyvtár lesz a helyszín, csak kár, hogy ezúttal is gonosz erők munkálkodnak ott. Az előzetesen túl napvilágot látott néhány kép a 9. részből, ami beindította a rajongók fantáziáját. Annyi biztos, hogy ez a rész is érdekes lesz, mint az összes többi. Már nagyon várom.

gabóci5

Postby gabóci5 » Fri Jan 26, 2018 5:57 pm

Ancsa! Köszönöm a feliratot. :notworthy: Az előzetes jócskán felcsigázott, semmi biztosra nem lehet következtetni, a forgatókönyv tele csavarokkal. :thumright: :D :w00t:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sat Jan 27, 2018 12:08 am

Szia LAKANETT!Én is köszönettel tartozom a nyolcadikért! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kati

Postby Kati » Sat Jan 27, 2018 8:23 am

Egy ráadás előzetes, tkp. részlet a 9. részből. :O

lakanett

Postby lakanett » Sat Jan 27, 2018 5:24 pm

Sziasztok,

Torrentről már letölthető a 9. rész.
Kicsit belenéztem (bár nem szokásom).
Hűha! :O
Nem semmi rész lesz.
Majd igyekszem a fordítással, de egyelőre az angol feliratért drukkoljatok.

Üdv,
Ancsa

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sat Jan 27, 2018 11:35 pm

Szia LAKANETT!Köszi a megerősítést! :thumleft:

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-9 of 16)

Postby lakanett » Sun Jan 28, 2018 7:27 pm

Sziasztok,
Itt a 9. rész.
Nagyon csűrik, csavarják. :)
Jó mozizást!
Üdv,
Ancsa

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Sun Jan 28, 2018 7:56 pm

Kedves Ancsa!
Nagyon szépen köszönöm a 9. rész feliratát. :)

gabóci5

Postby gabóci5 » Sun Jan 28, 2018 8:23 pm

Kedves Ancsa! Köszönöm a nagyon várt 9. részt. Aludni sem tudtam az izgalomtól. Valóban csűrik, csavarják, és ezt a 10.-ben csak fokozzák. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Gustty

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-9 of 20)

Postby Gustty » Sun Jan 28, 2018 10:26 pm

Szia Ancsa!
Igazán megleptél evvel a gyorsasággal, mellyel megleptél minket, illetve engem is.
Az elérhetőséget ha nem baj berakom, hátha valako nem akar vagy tud avista torr oldalra menni.>>

itt is megvan az 540 és a 450 is, amelyhez szintén passzol a feliratod.
Nem elég megköszönni, hogy foglalkozol a fordítással, hanem ezt közkincsé is teszed számunkra. :notworthy:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Mon Jan 29, 2018 11:43 am

Szia LAKANETT!Köszönöm a kilencedik rész feliratát!Később újra meg kell néznem maratonozva,olyannyira fergeteges a történet.Cha Seung Won a kedvencem,a borsnak az orr alá való törését nagy műgonddal és élvezettel teszi,mimikája és a hozzá passzoló testbeszéd bájossá teszi gonoszkodását,a hangja pedig hab a tortán.A oda ütök,ahová nem is várnád játékban Lee Seung Gi sem marad adós,nagyszerű párost alkotnak.A másik kedvencem a zombi!A szerepe,helyzete a csapatban,a színésznő alakítása üde színfoltja a sorozatnak. :thumleft:

Kati

Postby Kati » Tue Jan 30, 2018 7:43 pm

Kedves Ancsa!
Nagy köszönet a folytatásért! :-) Amint megláttam, hogy van felirat, Húgom is megkérdeztem: "Mit csinálunk este?" Erre ő: "Hwayugit nézünk!" Tudta, miért kérdezem. Ma pedig arra utalt, hogy milyen jó is lenne folytatni. Türelemre intettem, illetve nővéres csipkelődésként felajánlottam, hogy nézzük meg felirat nélkül vagy angollal. Inkább vár.
Nagyon jó ez a sorozat abból a szempontól is, hogy egy gyerek is megnézheti, bár valószínűleg nem érti a mögötte meghúzódó tartalmat, gondolok pl. a 9-10. részre. Bár eleinte tartottam tőle, hogy ez sem lesz közös program, szörnyüldözésről, démonokról szólt az előzetes, és még egy zombi is feléledt, de ennyi bőven belefér, mivel a tálalásban nem egy horrort kapunk. Sőt, nekünk is kedves szereplőnk a zombilány, nem olyan, mint ahogy a zombikat képzeljük, van egy bája. Persze a legkedvesebb mégiscsak Oh Gong. Meg a plüss Yook Gong. :P

Kanamekun1986

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-10 of 20)

Postby Kanamekun1986 » Wed Jan 31, 2018 8:19 pm

Kedves Ancsa!
Nagyon szépen köszönöm a 10. rész feliratát. :)

lakanett

Postby lakanett » Wed Jan 31, 2018 8:20 pm

Sziasztok,
Feltettem a 10. részt.
Örülök, hogy ilyen sokan nézitek. :)
Tényleg nagyon jól kidolgozott a történet, bár a zombilány ügye valahogy nem halad. Kíváncsi leszek, az ő szálát hogy varrják majd el.
Amit mindig is értékeltem ezekben a sorozatokban, hogy mennyire alaposan átgondolják a mellékszereplőket is.
Egy amerikai sorozatban csak úgy ott vannak, megnézhetsz akárhány részt, talán a nevükre ha emlékszel.
De itt, komoly sztorijuk van, sokszor jobban szorítunk nekik, mint a főszereplőknek. :)
A másik pedig, amit Kati is írt. Vannak "durvábbak", de alapvetően semmi borzasztót nem mutatnak. Csak finoman érzékeltetik, hogy mi
történik valójában. Emiatt nézhető szinte minden korosztálynak. Szerintem ebben profik a dél-koreaiak. Meg biztos másban is... :)
Jó mozizást!
Na, ki akarja aktiválni Lee Seung Gi-t? Én! Én! Én! :wub: :wub: :wub:
Üdv,
Ancsa

BINGOOO

Postby BINGOOO » Wed Jan 31, 2018 8:55 pm

Köszönöm a 10.-t! :thumleft:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Jan 31, 2018 9:20 pm

Köszi, Ancsa, a sok-sok részt! Rövidesen én is nekiállok. Már nagyon kíváncsi vagyok!

Azt szerettem volna csak megjegyezni, hogy lehet remek a történet, de van hozzá egy remek kínai alaptörténet, amit nem Hongék találtak ki.
Ők áttették modern környezetbe, és megcsavarták itt-ott, amihez ügyesnek kell lenni, de azért ne arassanak le babért, ami nem az ő érdemük.
Először nagy lelkesen rá is kerestem, hogy majd én elolvasom előbb azt a Nyugati utazást (avagy a majomkirály történetét), de 1100 oldal... :rofl:

Oh Yeon Seo miatt pedig minden rajongójának okvetlenül ajánlom a Come Back Ahjussi-t. Én abban ismertem őt meg, és egyelőre az egyetlen sorozatom tőle, de felejthetetlen alakítást nyújtott. Az, hogy szuper volt, nem is kifejezés!
ImageImage

Kati

Postby Kati » Thu Feb 01, 2018 6:58 am

Feltettem a 10. részt.
Örülök, hogy ilyen sokan nézitek. :)
Tényleg nagyon jól kidolgozott a történet, bár a zombilány ügye valahogy nem halad. Kíváncsi leszek, az ő szálát hogy varrják majd el.

Szuper, köszönöm! :)
Az előzetes alapján úgy tűnik, hogy a zombilány most nagyobb szerepet kap.
https://www.youtube.com/watch?v=6OKTfEc_U1k
Magyar felirattal megtalálható itt.

lakanett wrote:Na, ki akarja aktiválni Lee Seung Gi-t? Én! Én! Én! :wub: :wub: :wub:

:wub:
gilnis wrote:Először nagy lelkesen rá is kerestem, hogy majd én elolvasom előbb azt a Nyugati utazást (avagy a majomkirály történetét), de 1100 oldal... :rofl:

Én könyvmoly vagyok, de ennyit én sem tudok elolvasni monitorról, talán három fejezetig jutottam. Aki mégis rövid idő alatt szeretné megismerni az eredeti történet egy részletét, olvassa el Szabó Lőrinc Szun Vu Kung lázadása c. versét, ami a Nyugati utazás első 7 fejezetének történetét mondja el.

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-11 of 20)

Postby lakanett » Mon Feb 05, 2018 10:19 pm

Sziasztok,

Gustty, köszönöm a linket. Bocsánat, hogy csak ilyen későn. Biztos lesz, aki nem akar torrentezni és örülni fog neki. :-)

Bevallom gilnis, én is néztem már a könyvet. Eddig kb. 3-szor jártam arra a könyvesboltban. Gondolkodtam rajta, hogy megveszem.
Hát... nagyon soknak tűnik és nem vagyok biztos benne, hogy a nyelvezete miatt átrágnám magam rajta. Pedig több helyen olvastam,
hogy nagyon vicces. Lehet hogy mégis tetszene? Csak lenne több időm olvasni. :roll

Köszi a verset Kati! :D El fogom olvasni. Lehet hogy még jól is jön a fordításhoz.

Jó szórakozást a 11. részhez!
Üdv,
Ancsa

Kati

Postby Kati » Tue Feb 06, 2018 7:34 am

Kedves Ancsa!
Nagy köszönet a folytatásért, most reggel láttam csak, Húgomnak is jeleztem, megvan az esti programunk. :)
A Nyugati utazás online is elérhető, bár közel 600 oldalt monitorról elolvasni nem túl kényelmes. Ezt tart vissza engem legalábbis.
Nyugati utazás: 1. rész, 2. rész

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Tue Feb 06, 2018 10:46 am

Kedves Ancsa!

Nagyon szépen köszönöm a 11. rész feliratát.

Én most rágom át magam a Nyugati utazás első kötetén. Sajnos lassan haladok vele, mert a nyelvezete nem éppen ma íródott. De megéri. :)

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-12 of 20)

Postby lakanett » Thu Feb 08, 2018 6:14 pm

Sziasztok!
Fent van a 12. rész.
(Azért Bu Jan kiakadtam, ennyire nem lehet buta... :crazy: )
Köszi a linket Kati, bele fogok olvasni, aztán ha megtetszik, lehet mégis megveszem.
De nekem is a nyelvezetével van gondom. :scratch:
Üdv,
Ancsa

Kati

Postby Kati » Fri Feb 09, 2018 7:24 am

Szia Ancsa!
Köszönjük a folytatást, nagyon érdekes fordulatot vett a történet. És az előzetes alapján nem fogunk unatkozni a továbbiakban sem.
lakanett wrote:(Azért Bu Jan kiakadtam, ennyire nem lehet buta... :crazy: )

Mivel zombi és rohad az agya is, foghatjuk erre a meggondolatlan lépéseit.

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Fri Feb 09, 2018 11:25 pm

Nagyon szépen köszönöm a 12. rész feliratát. :)

gabóci5

Postby gabóci5 » Mon Feb 12, 2018 3:37 pm

Még soha nem csináltam olyat, hogy az adással egy időben nézzek egy sorozatot, ám a Hwayugi ezt is elérte nálam. :thumright: Alig várom a hétvégét, azután meg a magyar feliratot, de addig is legalább kétszer megnézem. :tv: Ezen a héten is jól megcsavarták a történetet, csak kapkodom a fejem. :nuts:

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-13 of 20)

Postby lakanett » Wed Feb 14, 2018 7:34 pm

Sziasztok,
Elkészült a 13. rész.
Hát... ez most nem volt annyira jó. :glare: Szerintem...
Kíváncsi leszek majd a véleményetekre.
Üdv,
Ancsa

lakanett

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-14 of 20)

Postby lakanett » Fri Feb 16, 2018 9:18 pm

Sziasztok,
Most hogy már van DA, feltettem a 14. részt. Izgi. :w00t:
Ancsa

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Fri Feb 16, 2018 9:22 pm

Kedves Ancsa!
Nagyon széen köszönöm a 13-14. részek feliratát. :)

Cseppke

Postby Cseppke » Sat Feb 17, 2018 8:21 am

Kedves Ancsa!

Köszönöm szépen a fordítói munkádat. Az első részt már meg is néztem, és mondhatom Cha Seung Won játéka teljesen elbűvölt. Bár tudtam, hogy jó színész, de hogy ennyire mókás is tud lenni.... Lee Seung Gi-ben még sosem csalódtam, annyira tehetséges, és látom itt is hozza majd a tőle megszokott nagyszerű formáját.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Feb 17, 2018 2:22 pm

Sziasztok ismét!

Köszi, Ancsa az újabb részeket is. Végre én is betársultam a nézők közé.

Még le vagyok maradva hozzátok képest, de olyan csalódott vagyok :pale: hogy írnom kell! Azt reméltem a hozzászólások alapján, hogy Hongék a régi fényükben tündökölnek, és habár ez sokkal jobban sikerült, mint a legutóbbi sorozatuk, számomra kevés. Korántsem nyűgöz le annyira, pedig már úgy beleéltem magam, hogy az fog történni. De az eddigiek alapján egy hármasnál, jóindulattal hármas-négyesnél nem adnék rá jobbat. Lelkesedni szerettem volna érte, mint ti, de egy kicsit sem megy. Talán erre mondják, hogy "ez nem az én műfajom." :|

A szereplőkhöz egyelőre nem tudok érzelmileg kötődni, és túl lassúnak ill. túl hosszúnak érzek egy-egy epizódot. Egyik oldalról szinte már unom, mert érdemben alig-alig történik valami, másik oldalról elfáradok bele. Azt érzem, kész, biztos vége a résznek, ránézek az órára, és kiderül, hogy még csak a felénél járok... :goggle: Az egymás után megjelenő újabb és újabb "ügyektől" sem vagyok oda. Ezt már a Master's Sun-nál sem díjaztam túlzottan. Ahelyett, hogy a fő cselekményszálakat pörgetnék fel... :glare:

Oh Yeon Seo karaktere szimpatikus, de olyan semmilyen. :-( Lee Hong Ki azonkívül hogy aranyos Lee Hong Ki, totál nulla. Hol a karakter, amit életre keltett? Csak önmagát adja. Cha Seung Won pedig döbbenet és leírni is szörnyű: gyakran ripacskodik. :goggle: Időnként kifejezetten borzasztó, annyira erőltetett, mesterkélt, amit csinál. :pale: Más sorozatokban nagyon tetszett ő is, Kim Sung Oh is (az ingatlanos), aki vérbeli színész, és mindig ámulni szoktam rajta, de itt nekem mindkettőjük csalódás. :pale:

Abban egyetértek veletek, hogy a cselekmény tud érdekes és fordulatos is lenni. Néha meglepő, kiszámíthatatlan. Vannak felvillanások erejéig rendkívüli ötletek, eredeti megmozdulások, de túlontúl sok a semmitérő és/vagy kimondottan gagyi töltelék. Mintha kevés ötletük lenne, és két ilyen pont között a többit felhígítják. Mert a váz amúgy zseniális. Tartok tőle, hogy nem azért kevés az ötlet, mert nem ment volna nekik több, hanem mert eleve ez volt a céljuk. Szerintük ez így jó, így elég. De én azt vártam, hogy ez egy sokkal tartalmasabb és izgalmasabb történet lesz. Plusz a rendezés is vagy én nem tudom mi, tök lehúzza a színvonalat. :pale:
Részemről lehet kakukktojás vagyok, de biztosan nem lesz újranézős, még kevésbé kedvenc. Az a My girlfriend is a gumiho (ha már Hong és Lee Seung Gi) vagy a The greatest love (ha már Hong és Cha Seung Won) vagy a Master's Sun (ha már Hong és a szellemek)...

Ami nagyon tetszik benne, hogy részről részre egyre érdekesebb, tehát hogy tudnak a korábbiakra építkezni, továbbá hogy tök jó összetett, és több cselekményszálon futnak a fő események, ezek mindegyike kíváncsivá is tesz, de futnának már, és ne a bugyutaságokkal töltenék az időt! :glare:

Akik a legjobban tetszenek nekem, ők a zombi és a titkárnő, ill. Son Oh Gong, különösen amikor gonoszkodik. Ennél a hármasnál a karakterek írói kidolgozottságát, a kiválasztott színészt a szerepre és a tőle kapott színészi játékot is egyaránt szupernek tartom. :thumright: :thumright: :thumright: Lee Seung Gi-nek nagyszerűen állnak ezek a természetfeletti szerepek illetve sorozatok. Elképzelni sem tudnék nála passzolóbb "gonosz manót". Egy igazi kisördög. :twisted:
ImageImage

Kanamekun1986

Re: Hwayugi [Hungarian Subs] (ep1-15 of 20)

Postby Kanamekun1986 » Tue Feb 20, 2018 7:33 pm

Kedves Ancsa!
Köszönöm szépen a 15. rész feliratát. :)

lakanett

Postby lakanett » Tue Feb 20, 2018 7:38 pm

Sziasztok,
Fent van a 15. rész.

Gilnis,
Ez aztán hosszú elemzés volt. :)
Azt kell mondanom, sok mindenben egyet is tudok érteni.
Az az érzésem, hogy a sorozat kezdeti sikerén felbuzdulva "jó, akkor húzzunk rajta még pár részt" alapon,
megkaptuk a 13. és talán a 14. részt is. Leült a sztori. Nem is haladtak vele a fordítók.
Egyszerűen nem esett jól hozzányúlni. (Bevallom, nekem sem igazán.)
Most a 15-el úgy érzem, még van remény. Úgyhogy még ne add fel! :D
A karakterekkel nekem igazából nincs gondom, néha előtérbe kerülnek, néha háttérbe.
A főszereplő lány kifejezetten jól játssza a kettős szerepet.
Csak ez az "elnyújtós" dolog ne lenne. De mivel ez szinte minden sorozatnál előjön, szerintem nem fognak rajta változtatni.
Gondolom a helyi közönség igényei alapján csinálják. Vagy ki tudja?

Üdv,
Ancsa

gabóci5

Postby gabóci5 » Tue Feb 20, 2018 8:39 pm

Kedves Ancsa! Köszönöm a 13-15. részek feliratát.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Feb 20, 2018 9:34 pm

lakanett wrote:Gilnis,
Ez aztán hosszú elemzés volt. :)

Bocsi, már tudod, hogy milyen vagyok. Írok mindenki helyett... :sweat:

Köszi a feliratot! :thumright:

lakanett wrote:Most a 15-el úgy érzem, még van remény. Úgyhogy még ne add fel! :D

Dehogy adom fel! XD Nem szokásom. :D De a fene megeheti az egészet, ha 20 részből 15-ön úgy kell átvergődni ahhoz, hogy lássunk 5 jót. :P

Szerintem szépen építették fel a történetet. Okos megoldás, ahogy a feszültségből egyre többet és többet adagolnak, egyre nő és nő a tét, így lépésről lépésre, epizódról epizódra egyre izgalmasabb. Amellett a szálak is egyre szebben összeérnek. Ezt mindenképp meg kell dicsérnem. Érződik, hogy átgondolták, mit akarnak nekünk elmesélni.
Csak a kivitelezés, az nem akar összejönni. :| Még mindig kevés, és bár ne lenne annyi ismétlődő elem! :thumbdown: Akár a vedd le - nem veszem le - mi lesz, ha leveszed..., akár Mawang nyavalygásai. Rengeteg kihasználatlan és elpazarolt lehetőséget érzek. Hasonló a problémám ezzel is, mint a Goblinnál volt. Amikor ott a szaftos, jó anyag, miért nem azt adagolják nekünk, miért csúsznak félre helyette a semmitmondó jelenetekkel, amik még csak nem is olyan viccesek. Régen jobban ment Hongéknak a humor is. Jaj meg az a hatásvadászat! :roll

Úgy szeretném őket nagyon szeretni, de nem sikerül. Ahhoz, hogy tetsszen egy sorozat, általában az kell, hogy nagyon szeressem a karaktereket, majd ahhoz társuljon egy izgalmas történet. Ha érdekel, mi lesz a karakterek sorsa, akkor tudok tűkön ülni az izgalomtól, félelemtől, örömtől. Az kell, hogy megérintsék a szívemet, hogy a szívemhez szóljon, és azt érezzem, hogy lebilincsel, mint Son Oh Gongot az a bigyó. És itt ez nem megy, mert nincs nagy lánggal égés, lobogás, csak amolyan fél láng. :|

1. Mit gondoltok, látni fogjuk még valaha a zombi csajszit? Úgy hiányzik! :cry: Most már biztos vagyok benne, hogy ő a kedvencem az összes közt. Lehet, hogy ő menti meg a világot? 8)

2. Seon Mi lehet Mawang gyereke? Mivel az anyja annyi embert megölt az érdekében, fizetség- vagy büntetésképpen most neki kell másokért meghalnia, vagy mi a rosseb? Mert ha nem büntetés, akkor nem értem, miért kell az égnek ilyen kegyetlennek lennie velük. Seon Mi is és Oh Gong is annyit szívott és bűnhődött már, nem volt még elég? Az égiek intézték azt a francot Oh Gong karjára, és miattuk alakult minden úgy, ahogy, holott ők már a kezdet kezdetén tudták, hogy a halálukat akarják. Miért kellett ezt tenniük? Ez nagyon igazságtalan. Na meg a kettős mérce! Azzal az istennővel milyen szigorúan elbántak, amiért megölt pár embert azért, hogy valakit megmentsen. Bezzeg az égiek minden további nélkül kérhetik az ártatlan áldozatokat a világbékéért cserébe. Hogy is van ez? ... :glare:

3. Rohadtul unom már, hogy állandóan elárulják egymást oda-vissza! A hócipőm tele Mawanggal, a papnővel, a proffal és az égiekkel is! :crazy:

4. Nagyon be fogok rágni, ha valami Arang-féle befejezés lesz a vége! :fear:
ImageImage

BINGOOO

Postby BINGOOO » Wed Feb 21, 2018 2:58 pm

Szia LAKANETT!Én kedvelem ezt a sorozatot,még úgy is,hogy lemaradásom van.Köszönöm a 11-15. részek fordításait! :notworthy: