Witch's Court [Hungarian subs] (10 of 16)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
smatagd

Re: Witch's Court [Hungarian subs] (5 of 16)

Postby smatagd » Thu Nov 09, 2017 1:30 pm

gilnis wrote:Az 5. rész a maga nemében szerintem tök jó lett,..

Igen :dance:
gilnis wrote:Megint csak nem tudtam eldönteni, hogy az írót okoljam a képtelen és melodramatikus ötleteiért, vagy szörnyülködjek a koreai társadalom elképesztő felfogásán és működésén... :goggle:

Én inkább az utóbbira tippelek, habár szinte mindenből DRÁMÁT csinálnak - legalább is a filmekben - ez az ő műfajuk és képesek a végtelenségig fokozni. Egyik ismerősöm elküldte egy olyan magyar fiú véleményét, akinek koreai partnere volt, élt is Koreában, hát nagyon sötét képet festett róluk. Amiről nem tudok, az nem fáj, nem mindig jó, ha ismerjük a valóságot, persze a hitelességhez kell némi ismeretanyag :glare: . Ha gondoljátok szívesen megosztom veletek ezt a véleményt.
gilnis wrote:Aminek kimondottan örültem, hogy ez Jin Wook része volt. Végre nem díszkíséret volt, hanem ő került a középpontba! Már nagyon hiányoltam, hogy bontogatni kezdjék.

Abszolút egyetértek Veled, bár még keveset tudunk róla, de az már megállapítható , Jin Wook nem olyan, mint az anyja, de akkor mi van a génekkel :roll. Engem mindig feldühít, amikor egy orvos , ráadásul pszichiáter rávehető a korruptságra . Neki aztán anyaként is tudnia kell mit élhet át az a kicsi lány és mennyire aggódhat az anya a gyerekéért? Számomra ő sokkal gonoszabb, mint Jo Gab Soo. :stress:
Jut eszembe, vajon mi a célja Jo Gab Soonak a Ma Yi Deum-mal közös fényképpel?
Most lehet, hogy butaságot kérdezek, de az a 15 éve kómában fekvő nő valójában nem a felesége, hanem Ma Yi Deum anyja :scratch:
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Re: Witch's Court [Hungarian subs] (5 of 16)

Postby gilnis » Thu Nov 09, 2017 3:46 pm

smatagd wrote:Most lehet, hogy butaságot kérdezek, de az a 15 éve kómában fekvő nő valójában nem a felesége, hanem Ma Yi Deum anyja :scratch:

Bennem is azonnal felmerült. A nyakamat tenném rá. :D A mesterséges kómán sem lepődnék meg, sőt. :|

smatagd wrote:Én inkább az utóbbira tippelek, habár szinte mindenből DRÁMÁT csinálnak - legalább is a filmekben - ez az ő műfajuk és képesek a végtelenségig fokozni. Egyik ismerősöm elküldte egy olyan magyar fiú véleményét, akinek koreai partnere volt, élt is Koreában, hát nagyon sötét képet festett róluk. Amiről nem tudok, az nem fáj, nem mindig jó, ha ismerjük a valóságot, persze a hitelességhez kell némi ismeretanyag :glare: . Ha gondoljátok szívesen megosztom veletek ezt a véleményt.

Édes tudatlanság...

Mindenesetre engem a kislány tárgyalása mindenestől totál kiakasztott. Vérlázító volt és egy orbitális baromság. :x :doh:

smatagd wrote:Engem mindig feldühít, amikor egy orvos , ráadásul pszichiáter rávehető a korruptságra .

Nem másabb, mintha egy rendőr vagy egy jogász teszi. Orvossal szemben is, rendőrrel szemben is, jogásszal szemben is védtelenek, kiszolgáltatottak vagyunk, a rohadékok meg visszaélnek a helyzetükkel. Nem véletlen haragudtam meg MYD-re...

smatagd wrote:Számomra ő sokkal gonoszabb, mint Jo Gab Soo. :stress:

Na, na... Vigyázz, miket mondasz. Anyuka nyilván nem jószántából tette. Nem mentség, abszolút nem mentség, szó sincs róla, de mégiscsak sarokba volt szorítva. Tehát nem a saját ötlete volt, magától nem tette volna. Jo Gab Soo viszont feltehetőleg az volt, aki az egészet kitalálta! Belőle még túl keveset láttunk. Lesz ez még így se... :whistling:

smatagd wrote:Jut eszembe, vajon mi a célja Jo Gab Soonak a Ma Yi Deum-mal közös fényképpel?

Mi lenne? Nyerészkedni. A módjáról még lehet neki sincs ötlete, de "valamikor felhasználható lesz valamire" alapon... :glare:
ImageImageImage

szebszisz
Fansubber
Fansubber

Re: Witch's Court [Hungarian subs] (6 of 16)

Postby szebszisz » Tue Nov 14, 2017 10:54 pm

Sziasztok! Elkészültem a 6. rész feliratával. :D
Image Image

smatagd

Postby smatagd » Wed Nov 15, 2017 5:56 pm

Köszönöm szebszisz a 6.részt :cheers: már nagyon vártam :-)
Nagyon tetszett ez az epizód, Ma Yi Deum-on nyoma sincs a félelemnek, vagy Jin Wook piszkálásával úgy tesz, mintha.... : :roll
Mindenesetre nem tudja megtéveszteni Min Ji Sook-ot, ő meg az önfeláldozás... :D
gilnis wrote:Na, na... Vigyázz, miket mondasz. Anyuka nyilván nem jószántából tette. Nem mentség, abszolút nem mentség, szó sincs róla, de mégiscsak sarokba volt szorítva. Tehát nem a saját ötlete volt, magától nem tette volna.

Oké, a tények ismeretében visszavonom azt a kijelentésemet, hogy gonoszabb, mint Jo Gab Soo :notworthy: azt mondod sarokba szorították? ez igaz, de mégis csak maga okozta az adósságával a kialakult helyzetet. Az ő szemszögéből nézve életveszélyben érezhette magát, értem, de azóta eltel 20 év, a fia ügyész lett, ő a koronatanú ,simán meg tudnák vádolni Jo Gab Soo-t, ráadásul ezzel könnyíthetne lelkiismeretén :thumbdown: , de eddig nem tette meg, miért? mert ő is bűnös tettestársként egy ártatlan ember szabadságának korlátozásában :glare: ?az igazságszolgáltatástól fél vagy Jo Gab Soo-tól?
Tényleg ennyire rossz a helyzet Koreában? rengeteg filmben hasonló szituációkkal találkoztam, a behajtók elől menekülnek, szinte mindent hitelre vesznek, aztán kénytelek tisztességtelen dologba belemenni vagy akit erre se tudnak felhasználni, eladják a szerveiket vagy kinyirják.
gilnis wrote:Mindenesetre engem a kislány tárgyalása mindenestől totál kiakasztott. Vérlázító volt és egy orbitális baromság. :x :doh:

Igen, de most végre Jin Wook elégtételt vett azon a mocskon :pale:
Azon már meg se lepődtem, hogy Jo Gap Soo milyen eszközöket vet be, hogy megnyerje a választást.
Image

BINGOOO

Postby BINGOOO » Thu Nov 16, 2017 9:52 pm

Szia SZEBSZISZ!Köszönöm az 5-6. részeket!SMATAGDHOZ hasonlóan én is nagyon vártam a folytatást... :D

szebszisz
Fansubber
Fansubber

Re: Witch's Court [Hungarian subs] (7 of 16)

Postby szebszisz » Sat Nov 18, 2017 9:26 am

Kedves smatagd és BINGOOO, igazán szívesen. Bocsi,hogy ilyen lassú, de állandóan dolgozok most kevésbé van időm fordítani.
De elkészültem közben a 7. rész feliratával is.
Image Image

smatagd

Postby smatagd » Sat Nov 18, 2017 9:38 am

Kedves Szebszisz nincs miért elnézést kérned :-) tudom milyen fontos munkád van :roll köszi az újabb részt, megyek meg is nézem :cheers:
Image

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sat Nov 18, 2017 11:10 am

Szia SZEBSZISZ!Valójában általad el vagyunk kényeztetve. :roll Köszönöm a 7. rész fordítását! :notworthy:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Sat Nov 18, 2017 12:44 pm

Na végre,belevágtak a lecsóba!Most kezdődik igazán a történet! :thumleft:
MA ügyésznő smink nélkül sokkal emberibb,helyesebb... 8)

smatagd

Postby smatagd » Sun Nov 19, 2017 12:19 pm

Megnéztem a 7. részt :unsure:
Most aztán jól összezavartak, a kép alapján nem tudom megállapítani, hogy ez a nő tényleg Suh Ri-e, Gab Soo felesége, így Tae Kyu nagynénje, és Tae Kyu apjának húga, és miért van kómában? de akkor hol van Kwak Young Sil? és ki az a Kim Mi Sil, illetve Jung Gab Soon? :salut: szerintem több nő is kómában lehet. :scratch:
Image
Az már világos, hogy Ma Yi Deum anyja Kim Mi Sil álnéven került a Pszichiátriára, és a rendőrségen keresztül ezért nem találták meg a lányát, mert a rendőr Baek Sang Ho félrevezette őket. Úgy szeretnék belelátni az emberek fejébe, mi készteti őket arra, hogy egy olyan bűnözőt szolgáljanak, mint Cho Gab Soo. Baek Song Ho rendőr volt, ebbéli tevékenységéről sokat nem tudni, de nagy vétke lehet :mrgreen: , ha annyira hálás Gab Soonak, hogy többször is börtönbe megy helyette. Úgy látszik a "rablóból lesz a legjobb pandúr" fordítva is igaz :fear: , de vajon Heo ügyvédnővel milyen a kapcsolata, hogy ő is neki dolgozik?
Szorul a hurok Ko Jae Sook nyaka körül, hogy fog megbirkózni ezzel a bűntudattal a fia előtt?
Az alakulóban lévő szerelem nagyon tetszik :D :wub: .
ImageImageImageImageImageImageImage
Image

szebszisz
Fansubber
Fansubber

Re: Witch's Court [Hungarian subs] (8 of 16)

Postby szebszisz » Mon Nov 20, 2017 6:18 pm

Sziasztok!
Elkészültem a 8. rész feliratával is!
Ez a Baek Sang Ho nekem valahogy szimpatikus. :wink:
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Nov 20, 2017 6:39 pm

Hogy milyen gyors lettél, Szebszisz! :)

Szimpatikuuus? :goggle: Ez hogy jött ki? Biztos őt akartad írni? XD

Image

smatagd

Postby smatagd » Tue Nov 21, 2017 1:03 pm

Szebszisz köszi ezt a gyors folytatást :notworthy: ez az epizód nagyon-nagyon izgalmas és bicskanyitogatós volt :stress:
Még ha fájdalmas is, Yi Deum végre megtudta, hogy mi történt az édesanyjával :whistling: , de nincs rosszabb a bizonytalanságnál, most már legalább tudja ki tette ezt, kin kell igazságot szolgáltatni. Cho Gab Soo egy perverz, szadista, pszichopata, :evil: ha nem közösülni akart az áldozatokkal, hanem szexuálisan megkínozta őket, akkor valami baja lehet a nőkkel vagy a szexszel, vagy mindkettővel :nuts: . Talán egy nő megalázta férfiúi önérzetében, de az is lehet, hogy az anyja miatt viselkedik így., remélem azért majd megtudjuk miért ilyen szörnyeteg.
Ami Soo Ah-t illeti, visszataszító, ahogy ezek a gazdag ficsurok viselkednek, miután jól kiszórakozták magukat, egyszerűen kidobják, mint egy szemetet, tuti, hogy Ahn Tae Kyu ölte meg Soo Ah-t. Vérlázító, amit a pénzeszsákok megengednek maguknak, úgy viselkednek, mintha felsőbbrendűek lennének, a szegényebb embereket szolgáiknak tekintik, lenézik, megalázzák őket. Ma Yi Deom-öt és Ji Wook-ot nagyon megrázta a lány halála, hogy fogják tudni elmondani a nagymamájának :thumbdown: ?
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Nov 21, 2017 2:48 pm

smatagd wrote:Yi Deum végre megtudta, hogy mi történt az édesanyjával

Dehogy tudta! Valamennyit megtudott, de az távolról sem a teljes, távolról sem a vége.
Amit nem látsz a saját szemeddel, azt nem is veheted biztosra. Ez is egy sorozatlogika.

Az ügyvéd öcsi viselkedéséhez mit szólsz? Ő egy újabb vitatható pont.
ImageImageImage

smatagd

Postby smatagd » Tue Nov 21, 2017 3:48 pm

gilnis wrote:Dehogy tudta! Valamennyit megtudott, de az távolról sem a teljes, távolról sem a vége.

A lényeget megtudta, hogy valószinüleg Cho Gab Soo rabolta el az anyját, az valóban még rejtély, hogy hol van és él-e egyáltalán, de legalább már tudja kinél keresse :nuts: Nem lesz könnyű menet Gab Soo-val szemben, de forr benne a düh, pláne, ha összefutnak a szálak Cho Gab Soo emberei és Soo Ah halála között. Láttuk már mire képes, a sikerélményért még a törvénytelenségtől se riad vissza, most még nagyobb a tét, el kell kapnia édesanyja bűnösét és Soo Ah gyilkosát.
gilnis wrote:Az ügyvéd öcsi viselkedéséhez mit szólsz? Ő egy újabb vitatható pont.

Úgy érzem nem olyan romlott, mint a többiek, látszott ahogy a lány védelmére kelt Tae Kyu-val szemben.,ezért is gondolom, hogy nem ő verte halálra Soo Ah-t.
Image

Riamara

Postby Riamara » Tue Nov 21, 2017 5:24 pm

Igazi "ejha!" rész volt. Nagyon tetszett Yi Deum totál őrült huszárvágása ott a tetőn. Bebizonyította, amit először is mondtam, hogy a médiát nem magamutogatásra használja, hanem fegyverként. Az is tetszett, hogy saját ügyében is ugyanolyan radikálisan járt el, mint másoknál.
Szerintem sem tud még mindent. De talán jobb is. Így is nagyon nagy sokk érte.

A fiatal ügyvéd karaktere azért érdekes, mert rajta keresztül mutatják meg, hogy lett Baek Sang Ho-ból az, aki lett. Ha picit meg is sajnáltam volna menet közben, nyomban az jutott az eszembe, hogy az olyan emberek nélkül, mint ők, Cho Gab Soo soha nem jutott volna ekkora hatalomhoz. Megmaradt volna átlagos pszichopatának, akit idővel lecsuknak a brutalitása miatt. De pont az ilyen Baek Sang Ho (és unokaöccse) félék miatt tudott mások fölé kerekedni. Akik kitaposták neki az utat, holott pontosan tudták, hogy amit csinálnak az rossz. Nagyon rossz.

Bírom, ahogy ügyészeink összedolgoznak. Hol van már a kezdeti széthúzás. Most már fél szavakból is megértik egymást.

Riamara

Postby Riamara » Tue Nov 21, 2017 5:27 pm

Úgy érzem nem olyan romlott, mint a többiek, látszott ahogy a lány védelmére kelt Tae Kyu-val szemben.,ezért is gondolom, hogy nem ő verte halálra Soo Ah-t.

Nem, ez nyilvánvaló. Valószínűleg ugyanígy kerülhetett a nagybátyja is börtönbe a főnöke helyett.

BINGOOO

Postby BINGOOO » Wed Nov 22, 2017 12:15 am

A lényeget megtudta, hogy valószinüleg Cho Gab Soo rabolta el az anyját, az valóban még rejtély, hogy hol van és él-e egyáltalán, de legalább már tudja kinél keresse [/quote]

Szia SMATAGD!Igen is,meg nem is!Ismeri eltűnésének az okát,de homály fedi annak a módját!Ha a sugalmazás helyes,akkor Yeo Jin Wook édesanyja halálos bűnt (vallási értelemben)követett el!Ha jól számolom,21 éve raboskodik segédletével egy egészséges,és bűntelen ember!Ha ez igaz,nem tudom elképzelni kapcsolatuk szárba szökkenését... :scratch: Megkockáztatom,bár az értelmem azt mondaná,hogy JIN WOOK ártatlan,az érzelmeim,a fájdalmaim az Ő mindennapi látványa miatt egyre növekvő engesztelhetetlen gyűlöletté válnának! :crazy:
Remélem,hogy az anyja csinált valami olyat,amit máshol úgy mondanak,hogy "OKOSBA"...

smatagd

Postby smatagd » Wed Nov 22, 2017 12:01 pm

Riamara wrote:De pont az ilyen Baek Sang Ho (és unokaöccse) félék miatt tudott mások fölé kerekedni. Akik kitaposták neki az utat, holott pontosan tudták, hogy amit csinálnak az rossz. Nagyon rossz.

Igen, teljesen igazad van. Tae Kyu próbál lázadni Gab Soo ellen, de nem sok sikerrel, sajnos ő is ugyanolyan lesz.
BINGOOO wrote:Szia SMATAGD!Igen is,meg nem is!Ismeri eltűnésének az okát,de homály fedi annak a módját!Ha a sugalmazás helyes,akkor Yeo Jin Wook édesanyja halálos bűnt (vallási értelemben)követett el!Ha jól számolom,21 éve raboskodik segédletével egy egészséges,és bűntelen ember!Ha ez igaz,nem tudom elképzelni kapcsolatuk szárba szökkenését... :scratch: Megkockáztatom,bár az értelmem azt mondaná,hogy JIN WOOK ártatlan,az érzelmeim,a fájdalmaim az Ő mindennapi látványa miatt egyre növekvő engesztelhetetlen gyűlöletté válnának! :crazy:
Remélem,hogy az anyja csinált valami olyat,amit máshol úgy mondanak,hogy "OKOSBA"...

Igen, mindent nem tud még, amikor azt írtam "megtudta mi történt az édesanyjával", ezzel arra utaltam, hogy nem hagyta el őt, ahogy sugallták neki, hanem valószínüleg elrabolták. Mennyit szenvedhetett az önmarcangolás miatt, kereste a választ a miértre. Most már tudja, nem vétkes, ez hatalmas erőt ad neki a küzdelemhez.
Azt még láttuk, hogy az anyja a liftben együtt van Gab Soo-val, később pedig már a Pszichiátrián , hogy közben mi történt azért sejteni lehet. Én is azt mondtam Jin Wook anyja bűnös, 20 év alatt tehetett volna valamit .
Azt mondod nem szökkenhet szárba a kapcsolatuk az anyja miatt?igen, ez jellemző a koreaiakra, hogy a gyerekek szenvednek a szülők bűne miatt, annyira igazságtalan.
Sajnos azt még mindig nem mutatták meg, hogy mi késztette Jin Wook-ot a pályamódosításra, hogy pszichiáterből ügyész lett.
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Nov 22, 2017 3:28 pm

smatagd wrote:Sajnos azt még mindig nem mutatták meg, hogy mi késztette Jin Wook-ot a pályamódosításra, hogy pszichiáterből ügyész lett.

Arról szólt az 5. rész.

Én nézem a vetítéssel a sorozatot, szóval már előttetek járok, de meg kell jegyeznem, a 8-9. részek tetszenek az egészből a legjobban. Szerintem kiemelkedtek a többi közül. A jövő héten már befejeződik. Nagyon szeretném, ha az utolsó kettő rész is lehetne olyan, mint a 8-9 volt. Azóta sem változott a véleményem: borzasztóan hullámzó a sorozat. A történet is, a színvonal is. Jó lenne egy magasabb ponton, felszálló ágban befejezni.

Jin Wook anyjának semmi mentsége, de a folytatásban még valahogy megpróbálhat törleszteni. Őszintén szólva nem nézem ki belőle.
De tőle függetlenül a két fiatal közt még bármi megeshet. Főleg, mert a fia Ma Yi Deum pártján áll.

Tae Kyu és Min Ho kapcsolata eltérő, mint Gab Soo és Sang Ho kapcsolata. Az utóbbiak nem vetették meg egymást, de Tae Kyu és Min Ho igen.
Különben szívesen vettem volna egy magyarázatot, hogy Sang Ho egyáltalán miért állt be annak idején Gab Soo mögé.
ImageImageImage

Agacska

Postby Agacska » Thu Nov 23, 2017 7:31 am

Nagyon köszönöm a 7-8. rész feliratát.

szebszisz
Fansubber
Fansubber

Re: Witch's Court [Hungarian subs] (9 of 16)

Postby szebszisz » Tue Nov 28, 2017 8:48 pm

Sziasztok! Elkészült a 9. rész felirata.
Image

BINGOOO

Postby BINGOOO » Tue Nov 28, 2017 10:45 pm

Szia SZEBSZISZ!Köszönöm a 9.-t! :notworthy: Úgy látszik,könnyed és vidám hangulat az irányadó. :D

smatagd

Postby smatagd » Wed Nov 29, 2017 1:15 pm

Köszönöm szebszisz a 9.részt :cheers:
Hűha, ez nagyon jó volt. :w00t:
Attól tartok Baek Sang Ho-nak nem lesz ideje, hogy leleplezze Cho Gap Soo-t, még előtte elteszik láb alól. Így már sose derül ki miért volt ennyire hű szolgája, de szerintem a pénz miatt, hogy segíthesse Min Ho-t. Azért bízom benne volt annyi esze, hogy biztonságba helyezte a Cho Gab Soo elleni terhelő bizonyítékokat. Nem lehet, hogy ez a szörnyeteg megússza. :stress: :goggle: :hissy:
Az igazság előbb-utóbb kiderül, nehéz lehet most Jin Wook-nak, imádott édesanyja hatalmas bűnt követett el. Mit mondhatna Yi Deum-nek, :nuts: akinek most minden reménye szertefoszlott? :sweat:
Image

szebszisz
Fansubber
Fansubber

Re: Witch's Court [Hungarian subs] (10 of 16)

Postby szebszisz » Thu Nov 30, 2017 11:00 pm

Szívesen, kedves BINGOOO és smatagd. Közben elkészültem a 10. rést feliratával is. :O

BINGOOO

Postby BINGOOO » Fri Dec 01, 2017 12:46 am

Szia SZEBSZISZ!Köszönettel viszem a 10.-t is! :notworthy: Félve kezdek neki,tartok tőle,hogy ez egy vesztes epizódja lesz az ügyésznőnknek az előzetes szerint. :-(

smatagd

Postby smatagd » Mon Dec 04, 2017 2:09 pm

Köszi szebszisz a 10.részt! :cheers:
Olyan jó lenne tudni ki az, aki segíti Cho Gab Soo-t :scratch: , annyira fontos neki a polgármesteri cím, hogy képes volt megölni leghűségesebb emberét? :w00t: remélem magányosan fog egy cellában élete végéig sinylődni. (nem akarok csúnyább szót használni :D )
Nem könnyű az ügyészek helyzete sem, Ma Yi Deum vajon tisztában volt vele mit kockáztat, ha Baek Song Ho-val titokban találkozik :nuts: habár...biztos tudta, mert amúgy is elvették volna tőle az ügyet :roll, így legalább könnyebb törvényt sértenie :D
Image

Agacska

Postby Agacska » Sun Dec 10, 2017 8:55 pm

Nagyon köszönöm a 10. részt.

Return to “Subtitles”