Monster [Hungarian Subs] (36-44 of 50)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Agacska

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-40 of 50)

Postby Agacska » Thu Nov 23, 2017 7:33 am

Nagyon köszönöm a 40. rész feliratát.

Kata58

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-40 of 50)

Postby Kata58 » Wed Nov 29, 2017 5:21 am

Kedves Yeva, időközben újra megnéztem a 4o.-et is, és mit mondjak valami gyomorfogató most G. mesterkedése mind az apja , mind a lány irányába! Nem számít neki semmi és senki, csak be tudjon tartani az ellenfeleinek és minden neki jusson! :blink :O
Hihetetlen ez a törtetés, hazugsághalmaz és a többi! Nálam most egészen kihúzta a gyufát! :stress:

volt kémnőnk is megér egy misét, mert még mindig nem mondott le C,R nem teljesen őszinte, csak a muszáj helyzet miatt valamennyit, hiszen a hipnózissal kapcsolatban meg semmit.
Várom izgatottan a köv. rész fordítását, mert az események meg pörögnek ezerrel! :O :-) .
Kellemes készülődést közben a karácsonyra...szeretném, ha szép fehér karácsonyunk lenne, persze nem úgy, hogy közben meg lebénuljon az ország...de a hangulata meg meglegyen! :D :thumleft: :lol :wub:

yeva0814

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-41 of 50)

Postby yeva0814 » Thu Dec 14, 2017 7:36 am

Sziasztok! :)

Sajnos csak most, de meghoztam a 41. rész feliratát.
Most el kell mennem, és valószínű csak későn jövök haza; tehát ha nem is ma, de azért válaszolni fogok, kedves Kata, és Smatagd!

Én is köszönöm a visszajelzést, kedves Kata, Smatagd és Agacska! :)

Áldott, szép napot Mindenkinek, aki erre jár! :)
Fordításaim: Friends ~ Cinderella Man ~ The Thorn Birds ~ Queen of the Game ~ Hero ~ East of Eden ~ Dae Mul ~ Fantasy Couple ~ Swallow the Sun ~ Her Legend ~ Prime Minister andI ~ Hotel King ~ One Sunny Day ~ History of the Salaryman ~ Mystery Queen
Folyamatban: Monster (36-50)

Kata58

Postby Kata58 » Thu Dec 14, 2017 9:10 am

Drága Yeva, köszönöm a 41. rész feliratát! :D :lol . Nagyon szeretem ezt a sorit is, úgyhogy türelmesen várom a további magyarítást, mert nagyon sok múlik a párbeszédeken. Bár így is kinyílik a bicska időnként a kezemben! :blink .
Remélem a karácsonyi készülődések zavartalanul zajlanak! :lol :wub: :thumleft: .
Az előrejelzések szerint lesz fehér karácsony! :lol :wub: :thumleft:

smatagd

Postby smatagd » Tue Dec 19, 2017 7:51 am

Drága Yeva , csak most értem ide, hogy megköszönjem a 41.feliratot :notworthy:
Áldott békés karácsonyt kívánok neked és családodnak!
Ugyan eléggé elfáradunk a készülődésben, de kárpótol bennünket szeretteink közelsége :wub:
Katának is Boldog karácsonyt kívánok :-)
Image

Cseppke

Postby Cseppke » Sun Dec 24, 2017 7:07 am

Drága Yeva!

ÁLDOTT KARÁCSONYT KÍVÁNOK NEKED ÉS SZERETTEIDNEK

Kata58

Postby Kata58 » Sun Dec 24, 2017 7:30 am

Drága Yeva, Áldott, Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok! Neked és az idelátogató fórumozóknak is!
Image
:D :D :D :wub: :wub: :wub: :thumleft: :thumleft: :thumleft:

Kata58

Postby Kata58 » Sun Dec 24, 2017 7:36 am

smatagd wrote:Drága Yeva , csak most értem ide, hogy megköszönjem a 41.feliratot :notworthy:
Áldott békés karácsonyt kívánok neked és családodnak!
Ugyan eléggé elfáradunk a készülődésben, de kárpótol bennünket szeretteink közelsége :wub:
Katának is Boldog karácsonyt kívánok :-)

Smatag, aranyos vagy, köszönöm a külön köszöntést, nagyon meghatottál...

Image
:lol :lol :lol :wub: :wub: :wub: :thumleft: :thumleft: :thumleft: :D

yeva0814

Postby yeva0814 » Fri Jan 05, 2018 7:06 pm

Sziasztok!

Nagy sokára, de végül is meghoztam a 42. rész feliratát!

Őszintén sajnálom, hogy sem karácsonyi, sem újévi köszöntéssel nem tudtam jelentkezni, és ha most már néhány napja benne is vagyunk egy újabb évben, megkésve bár, de nagy szeretettel kívánok az "erre járóknak" egy áldásokban gazdag, boldog, örömteljes új évet! :)

Nagyon nagy hálával köszönöm kedves Kata, Smatagd és Cseppke a karácsonyi köszöntést, és őszintén szégyellem, hogy nem tudtam viszonozni. :-(
Isten gazdag áldását kívánom és kérem Számotokra!
Legyetek áldottak! :heart: :heart: :heart:
Fordításaim: Friends ~ Cinderella Man ~ The Thorn Birds ~ Queen of the Game ~ Hero ~ East of Eden ~ Dae Mul ~ Fantasy Couple ~ Swallow the Sun ~ Her Legend ~ Prime Minister andI ~ Hotel King ~ One Sunny Day ~ History of the Salaryman ~ Mystery Queen

Kata58

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-42 of 50)

Postby Kata58 » Sat Jan 06, 2018 5:41 am

Kedves Yeva, először is hálás szívvel örvendezek, hogy jól vagy, és minden rendben veled és családoddal! Remélem jól teltek az ünnepi készülődések és tartalmas volt az együtt töltött idő! :D :wub: :thumleft:

Ilyenkor első a család, és után jön minden más. Mindenkinek más jutott, kinek több, kinek kevesebb az ünnepből, hiszen ilyenkor is vannak akik dolgoznak, szolgálatban vannak, stb. szóval, nem csak dorámázásból áll a világ. :-)
Szerintem aki tehette, kimozdult, aktívan pihent, vagy elment meglátogatni a szeretteit. :wub: :thumleft: A felirat pedig ráér. Hidd el, így is bőség zavara volt. :D .

Annál inkább örülök, hogy az év első hetére, máris hoztad az újabb részt! ahogy elnézem hogy már hányadik résznél tartunk, hamrosan végzünk is ezzel a történettel, amit most is köszönök, hogy felkaroltad! :D :wub: :thumleft:
Köszönöm a jókívánságokat, és én is Isten Gazdag Áldását Kívánom életed minden területére! Legyen sok örömben, humorban, szeretetben részed ez idei esztendőben is! :D :lol :wub: :thumleft: :wub:

smatagd

Postby smatagd » Sat Jan 06, 2018 12:18 pm

Kedves Yeva köszönöm a sok jó kívánságot (rám férne már egy probléma mentes, boldogabb élet) és az újabb feliratot. Remélem jól teltek számodra az ünnepek, körbevettek szeretettel, :heart: feltöltődtél. :wub:
A 42.résszel kapcsolatban:
Az a meglátásom, hogy Soo Yeon már nem biztos az érzéseiben, túlságosan sok időt töltött Gun Woo mellett, eltávolodott Gi Tantól. Kíváncsi vagyok végül kit fog választani, az ő döntésén múlik minden, még a történet menete is. Nagyon fogom sajnálni Shin-Young-ot, ha Soo Yeon mégis Gi Tan t választja, megkedveltem ezt a kis csajt, tudja, hogy kevés az esélye Gi Tan-nál, és pont emiatt változott olyan nagyot, kezd végre felnőni.
Furcsa dolog ez a szerelem, boldoggá teszi az embert , ugyanakkor borzasztó nagy sebet is tud ejteni. Ez a négy fiatal (Kang Ki-Tan, Oh Soo-Yeon, Do Gun-Woo és Do Shin-Young) rengeteg fájdalmat hordoz a szívében :heart: mindegyik megérdemelné a boldogságot :wub: , de sajnos ez nem lehetséges, kár...
Byun Il Jae-től feláll a szőr a hátamon, de az apósa se különb :mrgreen: :w00t: , borzasztó, hogy ilyen erkölcstelen emberek egyáltalán mernek olyan fontos poziciókra pályázni, mint polgármester, képviselő, tényleg ennyire romlott ez a világ? Régi időkben csak feddhetetlen emberek lehettek valamilyen vezetők.
Talán még nem késő
Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet és jobb jövőt kívánok!
Image

yeva0814

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-43 of 50)

Postby yeva0814 » Sun Jan 28, 2018 5:57 pm

Sziasztok!

Meghoztam a 43. rész feliratát. :)

További szép vasárnap estét mindenkinek!

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jan 28, 2018 6:01 pm

Kata58 wrote:Kedves Yeva, először is hálás szívvel örvendezek, hogy jól vagy, és minden rendben veled és családoddal! Remélem jól teltek az ünnepi készülődések és tartalmas volt az együtt töltött idő! :D :wub: :thumleft:

Ilyenkor első a család, és után jön minden más. Mindenkinek más jutott, kinek több, kinek kevesebb az ünnepből, hiszen ilyenkor is vannak akik dolgoznak, szolgálatban vannak, stb. szóval, nem csak dorámázásból áll a világ. :-)
Szerintem aki tehette, kimozdult, aktívan pihent, vagy elment meglátogatni a szeretteit. :wub: :thumleft: A felirat pedig ráér. Hidd el, így is bőség zavara volt. :D .

Annál inkább örülök, hogy az év első hetére, máris hoztad az újabb részt! ahogy elnézem hogy már hányadik résznél tartunk, hamrosan végzünk is ezzel a történettel, amit most is köszönök, hogy felkaroltad! :D :wub: :thumleft:
Köszönöm a jókívánságokat, és én is Isten Gazdag Áldását Kívánom életed minden területére! Legyen sok örömben, humorban, szeretetben részed ez idei esztendőben is! :D :lol :wub: :thumleft: :wub:

Nagyon aranyos vagy, Kata kedves! :)
Köszönöm szépen a jókívánságokat, és minden egyes vigasztaló, bátorító, biztató szavad. :)
Nagyon sokat jelent nekem! Köszönöm! :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jan 28, 2018 6:16 pm

smatagd wrote:Kedves Yeva köszönöm a sok jó kívánságot (rám férne már egy probléma mentes, boldogabb élet) és az újabb feliratot. Remélem jól teltek számodra az ünnepek, körbevettek szeretettel, :heart: feltöltődtél. :wub:
A 42.résszel kapcsolatban:
Az a meglátásom, hogy Soo Yeon már nem biztos az érzéseiben, túlságosan sok időt töltött Gun Woo mellett, eltávolodott Gi Tantól. Kíváncsi vagyok végül kit fog választani, az ő döntésén múlik minden, még a történet menete is. Nagyon fogom sajnálni Shin-Young-ot, ha Soo Yeon mégis Gi Tan t választja, megkedveltem ezt a kis csajt, tudja, hogy kevés az esélye Gi Tan-nál, és pont emiatt változott olyan nagyot, kezd végre felnőni.
Furcsa dolog ez a szerelem, boldoggá teszi az embert , ugyanakkor borzasztó nagy sebet is tud ejteni. Ez a négy fiatal (Kang Ki-Tan, Oh Soo-Yeon, Do Gun-Woo és Do Shin-Young) rengeteg fájdalmat hordoz a szívében :heart: mindegyik megérdemelné a boldogságot :wub: , de sajnos ez nem lehetséges, kár...
Byun Il Jae-től feláll a szőr a hátamon, de az apósa se különb :mrgreen: :w00t: , borzasztó, hogy ilyen erkölcstelen emberek egyáltalán mernek olyan fontos poziciókra pályázni, mint polgármester, képviselő, tényleg ennyire romlott ez a világ? Régi időkben csak feddhetetlen emberek lehettek valamilyen vezetők.
Talán még nem késő
Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet és jobb jövőt kívánok!

Drága Smatagd! :)

Neked is köszönök minden kedves szót, minden figyelmet, és minden bejegyzésed ebbe a topicba... :)

Nekem az a meglátásom, hogy Soo Yeon még mindig csakis egyedül Kang Gi Tan-t szereti, csak hát, amint láttuk, ez a tróger, semmilyen trükktől, semmilyen aljasságtól vissza nem riadó Gun Woo, nagyon becsapja, és játssza neki a jó fiút... :x
Remélem, rá fog jönni minden aljasságára. Arra a színjátékra is, hogy szándékosan szúratta le magát, hogy őt meghassa, és megnyerje.
Egyedül csak szánalom az, amit érez Gun Woo iránt. Szerintem legalábbis...
Viszont nem tudja, mekkora "színész", és hogy nincs egy őszinte gondolata és érzése sem...

No majd meglátjuk...

Néha annyira kíváncsi vagyok, és nagy kísértést érzek, hogy tovább nézzem, de nem tartom ezt fairnak... meg attól tartok akkor nem lenne elég nagy a motivációm, hogy folytassam a fordítást. Így is lassan haladok, sajnos. Nagyon kevés a szabadidőm... :-(

Kata58

Postby Kata58 » Sun Jan 28, 2018 7:47 pm

Köszönettel vittem a 43. rész feliratát! Kellemes estét, szép hetet mindenkinek! :D :wub: :thumleft:

smatagd

Postby smatagd » Mon Jan 29, 2018 8:55 am

Drága Yeva köszönöm a 43.feliratot :cheers: örülök, hogy jól vagy :D kicsit már aggódtam :wub:
Image

yeva0814

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-44 of 50)

Postby yeva0814 » Wed Feb 21, 2018 8:50 pm

Sziasztok!

Sajnálom, hogy ilyen sokára, de csak most lettem kész a 44. résszel.

Kedves Kata, és Smatagd, köszönöm a visszajelzésetek. :)

Aranyos vagy, Smatagd, hogy aggódni kezdtél, se sajnos engem sem egészen kerültek/kerülnek el a vírusok... :-(
És még csak most jön a tél... :-(

Minden jót, áldást, békességet, jó egészséget, sok türelmet kívánok nektek! :)

Najang

Postby Najang » Wed Feb 21, 2018 9:17 pm

Kedves Yeva!

Éppen ma néztem be, hogy mi lehet veled, mert elég rég jelentkeztél. Remélem nem vagy beteg.

Köszönöm szépen az újabb rész feliratát. :notworthy:
Image

Kata58

Postby Kata58 » Thu Feb 22, 2018 9:18 am

Köszönöm kedve Yeva, itt is a feliratot! Remélem már kifelé lábadozol a virustámadásokból. ez már csak a tél velejárója, de ha tényleg bejön a -14-2o fok, akkor tényleg hamar leperegnek az idei betegségek, mert nem maradhatnak életben ilyen hidegen. A lényeg, hogy hagyjon magának az ember időt a gyógyulásra! :thumleft: :wub:

Kíváncsi leszek, hogy fognak a fiatalok megküzdeni mind a szerelem, mind a felismerés, mind az álnoksággal terhes világgal.
Szó ami szó az ember egyre jobban belegabalyodik a szálakba! A családi találkozó aztán hatalmas jelenet volt! vitte a pálmát nálam! :lol :mrgreen: :lol A családtagok hogy finoman fogalmazzak gyomorforgatóak voltak. Nagyon tetszik a hugica átalakulása, ahogy egyre jobb emberré válik, remélem ő megtalálja a megérdemelt boldogságot a végére, persze elsősorban ifjú szerelmeseinké az elsőség! :D :wub:
Csak sajnálnám, ha ő kimaradna a boldogságból. A kaméleon báty meg nem is tudom adnék e még egy esélyt, vagy hagynám koppanni, mert úgy látom nem tanult a nehézségekből, és a tiszteletről semmit! :blink Jövök majd referálni, amint végeztem a nézéssel!
Köszönöm, és lassan kellemes hétvégét Neked és a többieknek is! :D :wub: :thumleft:

Ido11

Postby Ido11 » Thu Feb 22, 2018 10:07 am

Kedves Yeva, köszöntelek.
Bizony most jönnek még a kemény minuszok. Kicsit ideges is vagyok tőle, arra számítottam, hogy már itt a március és vége a télnek. Nem szeretek fázni.
Köszönöm a feliratokat, de a végén nézem meg egyben. Csak benéztem, hogy jól vagy-e.

Return to “Subtitles”