Monster [Hungarian Subs] (36-50)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
Agacska

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-40 of 50)

Postby Agacska » Thu Nov 23, 2017 7:33 am

Nagyon köszönöm a 40. rész feliratát.

Kata58

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-40 of 50)

Postby Kata58 » Wed Nov 29, 2017 5:21 am

Kedves Yeva, időközben újra megnéztem a 4o.-et is, és mit mondjak valami gyomorfogató most G. mesterkedése mind az apja , mind a lány irányába! Nem számít neki semmi és senki, csak be tudjon tartani az ellenfeleinek és minden neki jusson! :blink :O
Hihetetlen ez a törtetés, hazugsághalmaz és a többi! Nálam most egészen kihúzta a gyufát! :stress:

volt kémnőnk is megér egy misét, mert még mindig nem mondott le C,R nem teljesen őszinte, csak a muszáj helyzet miatt valamennyit, hiszen a hipnózissal kapcsolatban meg semmit.
Várom izgatottan a köv. rész fordítását, mert az események meg pörögnek ezerrel! :O :-) .
Kellemes készülődést közben a karácsonyra...szeretném, ha szép fehér karácsonyunk lenne, persze nem úgy, hogy közben meg lebénuljon az ország...de a hangulata meg meglegyen! :D :thumleft: :lol :wub:

yeva0814

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-41 of 50)

Postby yeva0814 » Thu Dec 14, 2017 7:36 am

Sziasztok! :)

Sajnos csak most, de meghoztam a 41. rész feliratát.
Most el kell mennem, és valószínű csak későn jövök haza; tehát ha nem is ma, de azért válaszolni fogok, kedves Kata, és Smatagd!

Én is köszönöm a visszajelzést, kedves Kata, Smatagd és Agacska! :)

Áldott, szép napot Mindenkinek, aki erre jár! :)
Fordításaim: Friends ~ Cinderella Man ~ The Thorn Birds ~ Queen of the Game ~ Hero ~ East of Eden ~ Dae Mul ~ Fantasy Couple ~ Swallow the Sun ~ Her Legend ~ Prime Minister andI ~ Hotel King ~ One Sunny Day ~ History of the Salaryman ~ Mystery Queen ~ Monster(36-50)
Folyamatban:Mystery Queen 2

Kata58

Postby Kata58 » Thu Dec 14, 2017 9:10 am

Drága Yeva, köszönöm a 41. rész feliratát! :D :lol . Nagyon szeretem ezt a sorit is, úgyhogy türelmesen várom a további magyarítást, mert nagyon sok múlik a párbeszédeken. Bár így is kinyílik a bicska időnként a kezemben! :blink .
Remélem a karácsonyi készülődések zavartalanul zajlanak! :lol :wub: :thumleft: .
Az előrejelzések szerint lesz fehér karácsony! :lol :wub: :thumleft:

smatagd

Postby smatagd » Tue Dec 19, 2017 7:51 am

Drága Yeva , csak most értem ide, hogy megköszönjem a 41.feliratot :notworthy:
Áldott békés karácsonyt kívánok neked és családodnak!
Ugyan eléggé elfáradunk a készülődésben, de kárpótol bennünket szeretteink közelsége :wub:
Katának is Boldog karácsonyt kívánok :-)
Image

Cseppke

Postby Cseppke » Sun Dec 24, 2017 7:07 am

Drága Yeva!

ÁLDOTT KARÁCSONYT KÍVÁNOK NEKED ÉS SZERETTEIDNEK

Kata58

Postby Kata58 » Sun Dec 24, 2017 7:30 am

Drága Yeva, Áldott, Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok! Neked és az idelátogató fórumozóknak is!
Image
:D :D :D :wub: :wub: :wub: :thumleft: :thumleft: :thumleft:

Kata58

Postby Kata58 » Sun Dec 24, 2017 7:36 am

smatagd wrote:Drága Yeva , csak most értem ide, hogy megköszönjem a 41.feliratot :notworthy:
Áldott békés karácsonyt kívánok neked és családodnak!
Ugyan eléggé elfáradunk a készülődésben, de kárpótol bennünket szeretteink közelsége :wub:
Katának is Boldog karácsonyt kívánok :-)

Smatag, aranyos vagy, köszönöm a külön köszöntést, nagyon meghatottál...

Image
:lol :lol :lol :wub: :wub: :wub: :thumleft: :thumleft: :thumleft: :D

yeva0814

Postby yeva0814 » Fri Jan 05, 2018 7:06 pm

Sziasztok!

Nagy sokára, de végül is meghoztam a 42. rész feliratát!

Őszintén sajnálom, hogy sem karácsonyi, sem újévi köszöntéssel nem tudtam jelentkezni, és ha most már néhány napja benne is vagyunk egy újabb évben, megkésve bár, de nagy szeretettel kívánok az "erre járóknak" egy áldásokban gazdag, boldog, örömteljes új évet! :)

Nagyon nagy hálával köszönöm kedves Kata, Smatagd és Cseppke a karácsonyi köszöntést, és őszintén szégyellem, hogy nem tudtam viszonozni. :-(
Isten gazdag áldását kívánom és kérem Számotokra!
Legyetek áldottak! :heart: :heart: :heart:
Fordításaim: Friends ~ Cinderella Man ~ The Thorn Birds ~ Queen of the Game ~ Hero ~ East of Eden ~ Dae Mul ~ Fantasy Couple ~ Swallow the Sun ~ Her Legend ~ Prime Minister andI ~ Hotel King ~ One Sunny Day ~ History of the Salaryman ~ Mystery Queen ~ Monster(36-50)

Kata58

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-42 of 50)

Postby Kata58 » Sat Jan 06, 2018 5:41 am

Kedves Yeva, először is hálás szívvel örvendezek, hogy jól vagy, és minden rendben veled és családoddal! Remélem jól teltek az ünnepi készülődések és tartalmas volt az együtt töltött idő! :D :wub: :thumleft:

Ilyenkor első a család, és után jön minden más. Mindenkinek más jutott, kinek több, kinek kevesebb az ünnepből, hiszen ilyenkor is vannak akik dolgoznak, szolgálatban vannak, stb. szóval, nem csak dorámázásból áll a világ. :-)
Szerintem aki tehette, kimozdult, aktívan pihent, vagy elment meglátogatni a szeretteit. :wub: :thumleft: A felirat pedig ráér. Hidd el, így is bőség zavara volt. :D .

Annál inkább örülök, hogy az év első hetére, máris hoztad az újabb részt! ahogy elnézem hogy már hányadik résznél tartunk, hamrosan végzünk is ezzel a történettel, amit most is köszönök, hogy felkaroltad! :D :wub: :thumleft:
Köszönöm a jókívánságokat, és én is Isten Gazdag Áldását Kívánom életed minden területére! Legyen sok örömben, humorban, szeretetben részed ez idei esztendőben is! :D :lol :wub: :thumleft: :wub:

smatagd

Postby smatagd » Sat Jan 06, 2018 12:18 pm

Kedves Yeva köszönöm a sok jó kívánságot (rám férne már egy probléma mentes, boldogabb élet) és az újabb feliratot. Remélem jól teltek számodra az ünnepek, körbevettek szeretettel, :heart: feltöltődtél. :wub:
A 42.résszel kapcsolatban:
Az a meglátásom, hogy Soo Yeon már nem biztos az érzéseiben, túlságosan sok időt töltött Gun Woo mellett, eltávolodott Gi Tantól. Kíváncsi vagyok végül kit fog választani, az ő döntésén múlik minden, még a történet menete is. Nagyon fogom sajnálni Shin-Young-ot, ha Soo Yeon mégis Gi Tan t választja, megkedveltem ezt a kis csajt, tudja, hogy kevés az esélye Gi Tan-nál, és pont emiatt változott olyan nagyot, kezd végre felnőni.
Furcsa dolog ez a szerelem, boldoggá teszi az embert , ugyanakkor borzasztó nagy sebet is tud ejteni. Ez a négy fiatal (Kang Ki-Tan, Oh Soo-Yeon, Do Gun-Woo és Do Shin-Young) rengeteg fájdalmat hordoz a szívében :heart: mindegyik megérdemelné a boldogságot :wub: , de sajnos ez nem lehetséges, kár...
Byun Il Jae-től feláll a szőr a hátamon, de az apósa se különb :mrgreen: :w00t: , borzasztó, hogy ilyen erkölcstelen emberek egyáltalán mernek olyan fontos poziciókra pályázni, mint polgármester, képviselő, tényleg ennyire romlott ez a világ? Régi időkben csak feddhetetlen emberek lehettek valamilyen vezetők.
Talán még nem késő
Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet és jobb jövőt kívánok!
Image

yeva0814

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-43 of 50)

Postby yeva0814 » Sun Jan 28, 2018 5:57 pm

Sziasztok!

Meghoztam a 43. rész feliratát. :)

További szép vasárnap estét mindenkinek!

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jan 28, 2018 6:01 pm

Kata58 wrote:Kedves Yeva, először is hálás szívvel örvendezek, hogy jól vagy, és minden rendben veled és családoddal! Remélem jól teltek az ünnepi készülődések és tartalmas volt az együtt töltött idő! :D :wub: :thumleft:

Ilyenkor első a család, és után jön minden más. Mindenkinek más jutott, kinek több, kinek kevesebb az ünnepből, hiszen ilyenkor is vannak akik dolgoznak, szolgálatban vannak, stb. szóval, nem csak dorámázásból áll a világ. :-)
Szerintem aki tehette, kimozdult, aktívan pihent, vagy elment meglátogatni a szeretteit. :wub: :thumleft: A felirat pedig ráér. Hidd el, így is bőség zavara volt. :D .

Annál inkább örülök, hogy az év első hetére, máris hoztad az újabb részt! ahogy elnézem hogy már hányadik résznél tartunk, hamrosan végzünk is ezzel a történettel, amit most is köszönök, hogy felkaroltad! :D :wub: :thumleft:
Köszönöm a jókívánságokat, és én is Isten Gazdag Áldását Kívánom életed minden területére! Legyen sok örömben, humorban, szeretetben részed ez idei esztendőben is! :D :lol :wub: :thumleft: :wub:

Nagyon aranyos vagy, Kata kedves! :)
Köszönöm szépen a jókívánságokat, és minden egyes vigasztaló, bátorító, biztató szavad. :)
Nagyon sokat jelent nekem! Köszönöm! :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Sun Jan 28, 2018 6:16 pm

smatagd wrote:Kedves Yeva köszönöm a sok jó kívánságot (rám férne már egy probléma mentes, boldogabb élet) és az újabb feliratot. Remélem jól teltek számodra az ünnepek, körbevettek szeretettel, :heart: feltöltődtél. :wub:
A 42.résszel kapcsolatban:
Az a meglátásom, hogy Soo Yeon már nem biztos az érzéseiben, túlságosan sok időt töltött Gun Woo mellett, eltávolodott Gi Tantól. Kíváncsi vagyok végül kit fog választani, az ő döntésén múlik minden, még a történet menete is. Nagyon fogom sajnálni Shin-Young-ot, ha Soo Yeon mégis Gi Tan t választja, megkedveltem ezt a kis csajt, tudja, hogy kevés az esélye Gi Tan-nál, és pont emiatt változott olyan nagyot, kezd végre felnőni.
Furcsa dolog ez a szerelem, boldoggá teszi az embert , ugyanakkor borzasztó nagy sebet is tud ejteni. Ez a négy fiatal (Kang Ki-Tan, Oh Soo-Yeon, Do Gun-Woo és Do Shin-Young) rengeteg fájdalmat hordoz a szívében :heart: mindegyik megérdemelné a boldogságot :wub: , de sajnos ez nem lehetséges, kár...
Byun Il Jae-től feláll a szőr a hátamon, de az apósa se különb :mrgreen: :w00t: , borzasztó, hogy ilyen erkölcstelen emberek egyáltalán mernek olyan fontos poziciókra pályázni, mint polgármester, képviselő, tényleg ennyire romlott ez a világ? Régi időkben csak feddhetetlen emberek lehettek valamilyen vezetők.
Talán még nem késő
Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet és jobb jövőt kívánok!

Drága Smatagd! :)

Neked is köszönök minden kedves szót, minden figyelmet, és minden bejegyzésed ebbe a topicba... :)

Nekem az a meglátásom, hogy Soo Yeon még mindig csakis egyedül Kang Gi Tan-t szereti, csak hát, amint láttuk, ez a tróger, semmilyen trükktől, semmilyen aljasságtól vissza nem riadó Gun Woo, nagyon becsapja, és játssza neki a jó fiút... :x
Remélem, rá fog jönni minden aljasságára. Arra a színjátékra is, hogy szándékosan szúratta le magát, hogy őt meghassa, és megnyerje.
Egyedül csak szánalom az, amit érez Gun Woo iránt. Szerintem legalábbis...
Viszont nem tudja, mekkora "színész", és hogy nincs egy őszinte gondolata és érzése sem...

No majd meglátjuk...

Néha annyira kíváncsi vagyok, és nagy kísértést érzek, hogy tovább nézzem, de nem tartom ezt fairnak... meg attól tartok akkor nem lenne elég nagy a motivációm, hogy folytassam a fordítást. Így is lassan haladok, sajnos. Nagyon kevés a szabadidőm... :-(

Kata58

Postby Kata58 » Sun Jan 28, 2018 7:47 pm

Köszönettel vittem a 43. rész feliratát! Kellemes estét, szép hetet mindenkinek! :D :wub: :thumleft:

smatagd

Postby smatagd » Mon Jan 29, 2018 8:55 am

Drága Yeva köszönöm a 43.feliratot :cheers: örülök, hogy jól vagy :D kicsit már aggódtam :wub:
Image

yeva0814

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-44 of 50)

Postby yeva0814 » Wed Feb 21, 2018 8:50 pm

Sziasztok!

Sajnálom, hogy ilyen sokára, de csak most lettem kész a 44. résszel.

Kedves Kata, és Smatagd, köszönöm a visszajelzésetek. :)

Aranyos vagy, Smatagd, hogy aggódni kezdtél, se sajnos engem sem egészen kerültek/kerülnek el a vírusok... :-(
És még csak most jön a tél... :-(

Minden jót, áldást, békességet, jó egészséget, sok türelmet kívánok nektek! :)

Najang

Postby Najang » Wed Feb 21, 2018 9:17 pm

Kedves Yeva!

Éppen ma néztem be, hogy mi lehet veled, mert elég rég jelentkeztél. Remélem nem vagy beteg.

Köszönöm szépen az újabb rész feliratát. :notworthy:
Image

Kata58

Postby Kata58 » Thu Feb 22, 2018 9:18 am

Köszönöm kedve Yeva, itt is a feliratot! Remélem már kifelé lábadozol a virustámadásokból. ez már csak a tél velejárója, de ha tényleg bejön a -14-2o fok, akkor tényleg hamar leperegnek az idei betegségek, mert nem maradhatnak életben ilyen hidegen. A lényeg, hogy hagyjon magának az ember időt a gyógyulásra! :thumleft: :wub:

Kíváncsi leszek, hogy fognak a fiatalok megküzdeni mind a szerelem, mind a felismerés, mind az álnoksággal terhes világgal.
Szó ami szó az ember egyre jobban belegabalyodik a szálakba! A családi találkozó aztán hatalmas jelenet volt! vitte a pálmát nálam! :lol :mrgreen: :lol A családtagok hogy finoman fogalmazzak gyomorforgatóak voltak. Nagyon tetszik a hugica átalakulása, ahogy egyre jobb emberré válik, remélem ő megtalálja a megérdemelt boldogságot a végére, persze elsősorban ifjú szerelmeseinké az elsőség! :D :wub:
Csak sajnálnám, ha ő kimaradna a boldogságból. A kaméleon báty meg nem is tudom adnék e még egy esélyt, vagy hagynám koppanni, mert úgy látom nem tanult a nehézségekből, és a tiszteletről semmit! :blink Jövök majd referálni, amint végeztem a nézéssel!
Köszönöm, és lassan kellemes hétvégét Neked és a többieknek is! :D :wub: :thumleft:

Ido11

Postby Ido11 » Thu Feb 22, 2018 10:07 am

Kedves Yeva, köszöntelek.
Bizony most jönnek még a kemény minuszok. Kicsit ideges is vagyok tőle, arra számítottam, hogy már itt a március és vége a télnek. Nem szeretek fázni.
Köszönöm a feliratokat, de a végén nézem meg egyben. Csak benéztem, hogy jól vagy-e.

Kata58

Postby Kata58 » Sat Feb 24, 2018 12:47 pm

Szia Yeva! Remélem a mai sok napsütés egy kicsit téged is jobb kedvre derítenek, és egy kicsit ki tudsz mozdulni sétálni, most még nincs nagyon hideg, a bacik ellen meg a legjobb ellentámadás. :D
Izgalmas és fájdalmas is volt egyben ez a rész is, a Pandora szelencéje pedig mindent vitt! Kellemes, pihentető hétvégét kívánok! :D :wub: :thumleft:

szildor

Postby szildor » Sat Feb 24, 2018 8:28 pm

Én is azt hittem, hogy így február végén már a közelgő tavasznak és kellemes, melegedő,
időre számíthatunk, helyette az előrejelzés szerint brutális tél jön vissza.

Kedves Yeva, hálás köszönettel vittem a 44. rész feliratát.
Köszönöm a sok munkát, nagyon hosszúak a felirattáblák, biztos sok időt kell
a magyarításra fordítani.
Szélsőséges érzelmekkel teli, igazán jó sorozat.

smatagd

Postby smatagd » Mon Feb 26, 2018 9:04 am

Köszi Yeva a 44.felratot :cheers: gyógyulj meg hamar! ha teheted pár napig ki se kelj az ágyból, utcára végképp nem tanácsos kimenni, ez a legjobb módszer az influenza legyőzésére :wub:
Az epizóddal kapcsolatban. Borzasztó egy család, marakodnak a koncon, miközben meg egy asztalnál ülnek a nagy beteg családfővel :stress: Tudom, hogy mindenki Kang Gi Tan és Soo Yun szerelméért szurkol, hát én Shin-Young boldogságáért, mert egyre jobban bírom ezt a csajt. Rengeteget fejlődött Gi Tan mellett, szinte már jó emberré vált, ha csalódás érné...nincs rosszabb egy megsebzett nőnél :hissy:
Image

Kata58

Postby Kata58 » Mon Feb 26, 2018 8:37 pm

szia Smatag, teljesen egyetértek veled, nagyon megszelidült mellette, sokat tanult, tiszteli a másikat, nem arrogáns már, kivéve és jogosan a saját bátyjára. Hogy ezek ketten az anyjukkal milyen velejéig romlott emberekké lettek hihetetlen! Én sajnos meg sem álltam a végéig, úgyhogy ha jön a következő felirat újra meg kell nézzem, mert annyira fontosak a párbeszédek, nem csak a cselekmények és a beleérzés! :D :wub: :thumleft:

smatagd

Postby smatagd » Tue Feb 27, 2018 1:50 pm

Szia Kata! szóval már megint nem bírtad ki, hogy ne nézd végig :D hmmm...hmmm :w00t:
Bár furdall a kiváncsiság a végét illetően, de akkor se kérdezem meg :D , mert szeretem a meglepetést, így hát várok türelmesen :P
Image

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Mar 08, 2018 8:18 pm

Najang wrote:Kedves Yeva!

Éppen ma néztem be, hogy mi lehet veled, mert elég rég jelentkeztél. Remélem nem vagy beteg.

Köszönöm szépen az újabb rész feliratát. :notworthy:

Én is köszönöm, kedves Najang, az érdeklődést. Most már hála Istennek jól vagyok... :) :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Mar 08, 2018 8:51 pm

Nahh, mostanáig töltöttem vele az időt - majdnem egy óra hosszat -, hogy a képkezelő segítségével feltölthessek ide egy képeslapot, amit a nőnap alkalmából készítettem. De nem sikerült, és nem tudom, miért... :-(

De lassan már a nőnap is a végéhez közeledik, így csak remélni tudom, kedves Hölgyek, hogy szép napotok volt. És szívből kívánom, hogy ne csak a mai napon, hanem életek minden napján legyetek nagyon áldottak! :) :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Mar 08, 2018 9:21 pm

Kedves Kata, Smatagd, Ido, Szildor! :)

Mindnyájatoknak köszönöm szépen a visszajelzést, a jókívánságokat a biztatást,a bátorítást...
Hála Istennek, most már jobban vagyok, bár kissé a hirtelen jött felmelegedés még megviselte az ízületeim is. Különösen a bal karom, vállam...
De ez a sok betegség mellett, amivel az utóbbi időben kedves, hozzám közel álló emberek révén találkoztam, az enyém szinte homokszemnyivé zsugorodott. :-(
Hálás vagyok Istennek, hogy így "állok", ahogyan és nincs semmi panaszszavam. :-)

Hát ami a sorozat fejleményeit illeti, kedves lányok, lehet, hogy nem hiszitek el, de még én sem tudom, mi lesz a vége. Nem szeretem én sem tudni előre, így csak mindig azt a részenként haladok Veletek! :)
Egyetértek veletek, tényleg így van ahogyan írjátok. Szörnyen aljas két alak a Gwi Ja meg a Kwang Woo. De a hatalomért és a pénzért való ádáz küzdelemben lévő alakok közül ki a jobb? Byun Il Ja, és Gun Woo még nagyobb szörnyetegek. Ezek gyilkolnak és mindenkit eltesznek láb alól. Bár a Gwang Woo is egy aljas féreg gyilkos, aki megrendelte Ki Tan szüleinek a halálát, és az a hidegvérű vérlazító alak, Byun Il Ja véghez is vitte. Attól az embertől kiráz a hideg...
Különösen majd ha meglátjátok a most következő 45. részt, aminek a fordításával és lektorálásával már kész vagyok, csak vissza szoktam még nézni, és ilyenkor esetleg a fordítás közben nem pontosan elvégzett időzítéseken még javítok. Tehát holnap, ha Isten életem megtartja, fel is teszem... :)
Azonban nem akarok előre mondani semmit a következő részről...

Gun Woo, nonszensz, milyen egy hazug, aljas, becstelen ember. Nem értem, Soo Yeon, hogy nem vette eddig észre?

Én is nagyon sajnálom Shin Young-t, de ha Ki Tan már hosszú évek óta Soo Yeon-t szereti, nem biztos, hogy boldoggá tudná őt tenni. És szerintem ő ezt teljesen meg is érti. Nem úgy mint Gun Woo. Ő is tudja, hogy Soo Yeon Ki Tan-t szereti és nem is fogja tudni elfelejteni soha, de hazudozik, hogy a világ legboldogabb nőjévé teszi. Hogyan? Ha valaki nem szeret minket, azt mi nem tudjuk boldoggá tenni semmiképp, akármit is megadunk neki... Szerintem nem lesz boldog, hisz a szívében másik ember él...
Így mindkettő csak szenved...
De Gun Woo egy önző, alja alak, aki nem törődik a mások érzéseivel. Ő csak magára gondol, csak a maga javát, örömét és hasznát keresi. Ő birtokolni akarja a másikat, még akkor is, ha az esetleg undorodna is tőle... :-(

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Mar 08, 2018 9:22 pm

Azta... jó hosszúra sikeredet az a hozzászólásom, de remélem lesz türelmetek elolvasni. :-)

Kata58

Postby Kata58 » Thu Mar 08, 2018 9:22 pm

Szia Yeva, milyen aranyos vagy hogy ebből a szempontból is gondoltál itt ránk...megpróbálok hozni képet...
Image
bár előfordul hogy nekem sem sikerül..de még nem csúsztunk le róla remélem... :lol :P :wub: :thumleft:

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Mar 08, 2018 9:28 pm

Szia Kata! :)

Kösz szépen! :)

Hogyan töltötted fel? megkérdezhetem?

Kata58

Postby Kata58 » Thu Mar 08, 2018 9:32 pm

yeva0814 wrote:Azta... jó hosszúra sikeredet az a hozzászólásom, de remélem lesz türelmetek elolvasni. :-)

Nem volt hosszú, ezen ne is aggódj, annyira örülök minden szavadnak itt a nagy hallgatás után!
Ja! jut eszembe, hogy nagyon kellene neked egy rendszeres masszázs ...nekem is sokat segített az állapotomon! elhatároztam hogy megint elkezdem a havi rendszerességet. azt még ki lehet bírni anyagilag.

Ahogy közeledünk a dolgok vége felé úgy gyorsulnak és aljasodnak is a dolgok! A kettős játszmás gengszteren is teljesen kiakadtam. de szerencsére már lebukott. bírtam ahogy nem bírt az órának ellenállni....Csak sajnos kedveskéim meg még nem vették észre, hogy az ellenségnek is vannak ugyanilyen piszkos trükkjei... Vajon mikorra veszik észre, hogy poloska van az asztal alatt? A báty is micsoda szemét, hogy képes a hugát belerángatni egy fekete üzletbe, pedig mennyit tanult már és milyen ügyesen vezeti a hotelt. Ebből hogy fognak kikecmeregni?! hajaj... :unsure: :crazy: :thumleft: :wub:

Kata58

Postby Kata58 » Thu Mar 08, 2018 9:38 pm

írom és mutatom...már amennyire tudom...
Na szóval... kiválasztasz egy képet, amit ki szeretnél tenni..jobb klikk és képcim másolása...idejössz, a kurzort jelét enterezed
ami az új sorban ugye ott villog,
Image

jobb klikk beillesztés...majd amit bemásoltál sort kékíted és utána img gombot megnyomod, a kék elején és végén megjelenik utána enter a képet akkor látod miután elküldted.
fontos, hogy kék legyen a belinkelt sor, az img előtt...
Image

A kékítés, és az img kitevése után a kuzort az img utánra kell hozni mutatóujj kilkk és elküldeni
Last edited by Kata58 on Thu Mar 08, 2018 9:42 pm, edited 1 time in total.

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Mar 08, 2018 9:41 pm

Milyen masszásra gondolsz?
Én csak általában nyáron szoktam elmenni vagy két hétre, 10 napra Hajdúszoboszlóra a gyógyfürdőbe, és ott kapok akkor egy jó ki kezelést. De tavaly nyáron sajnos nem voltam, a leányzóm esküvője nagyon lefoglalt, meg a sok vendéglátás miatt elmaradt...

Poloskaaa? :D
Azta... akkor ez már spoiler... :mrgreen:

Kata58

Postby Kata58 » Thu Mar 08, 2018 9:46 pm

yeva0814 wrote:Milyen masszásra gondolsz?
Én csak általában nyáron szoktam elmenni vagy két hétre, 10 napra Hajdúszoboszlóra a gyógyfürdőbe, és ott kapok akkor egy jó ki kezelést. De tavaly nyáron sajnos nem voltam, a leányzóm esküvője nagyon lefoglalt, meg a sok vendéglátás miatt elmaradt...

Poloskaaa? :D
Azta... akkor ez már spoiler... :mrgreen:

Nem vettétek észre :lol :lol :lol
Lehet a reumatológián vagy fürdőben kérni masszást... vagy gyógyászati boltban venni van olyan ami egésztestes, van ami székre helyezhető és van a nyaki mint egy vastag sál felhengerítve...de ha hajszárítóval egy kicsit megfujatod a nyakad és enyhén meg nyomogatod az is segít egy kicsit. a meleg segít a merevségen..ellazulni...
:D

Remélem tudtam segíteni.... :thumleft: :lol :wub: :thumleft:

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Mar 08, 2018 9:49 pm

A képet a gépemről akarom elküldeni nem egy weboldalról. És hiába "jobbklikkelem", nincs olyan hogy "képcím másolása"... :-(

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Mar 08, 2018 9:52 pm

Kedves Lányok, Asszonyok! :)
Ezzel az igés képeslappal köszöntelek Benneteket a "mi" napunkon!
Kívánom, legyünk ilyen értékes hölgyek Isten előtt!

Image
Last edited by yeva0814 on Thu Mar 08, 2018 10:01 pm, edited 1 time in total.

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Mar 08, 2018 9:57 pm

Hajrá, kösz, Kata! :)

Te vagy a csúcs! Sikerült :D :thumright:

Nem a gépekről, hanem onnan ahová kitettem... onnan szedtem le és úgy csináltam, ahogyan mondtad. :)
Csak ez itt túl nagy méretű lett...
De nagy szeretettel küldöm! :heart: :heart: :heart:

Kata58

Postby Kata58 » Thu Mar 08, 2018 10:02 pm

Hallelúja! Dicsőség az Úrnak...ez a lényeg! Nem baj, ha nagy lett, egyébként nincs túlméretezve...és a mondanivalója a lényeg!!!
Egyébként nagyon szép lett. Áldott éjszakát.! :lol :wub: :thumleft:

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Mar 08, 2018 10:10 pm

Köszönöm szépen! :wub:

Neked is áldott nyugodalmas, békés éjszakát, és utána szép napot Isten gazdag áldásával! :-) :heart: :)

smatagd

Postby smatagd » Fri Mar 09, 2018 12:58 pm

Kedves Yeva!
Köszönöm a nőnapi üdvözletet, sajnos csak ma vettem észre, neked is hasonló jókat kívánok :wub:

Ha a gépedről szeretnél képet berakni, előbb fel kell tölteni az internetre, ezt pl. a http://www.kepfeltoltes.eu/ -n keresztül tudod megtenni, kiválasztod a megfelelő képet, a következő oldalon válaszd a 2. "link a kicsinyített képhez"-t, kattints rá, jobb egér gombbal ---másolás, a postban az Img közé illeszd be a linket.
Ha a könyvjelződbe rakod a képfeltöltő linket, legközelebb nem kell keresni :-)
Image

yeva0814

Postby yeva0814 » Fri Mar 09, 2018 8:39 pm

Kedves Mindenki! :)

Szeretettel osztom meg veletek, a 45. rész feliratát.

További szép estét mindenkinek!

yeva0814

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-45 of 50)

Postby yeva0814 » Fri Mar 09, 2018 8:46 pm

Aranyos vagy Smaragd! :)

Nagyon szépen köszönöm az infókat és a linket. :heart:
Tudtam ezt az eljárást, régebben a fordításim topicjában több fotót is feltettem, amit fordítás közben készítettem az epizódok egy-egy jelenetéről.
Viszont az a képfeltöltő program, amit használtam, tegnap nem működött.Egyfolytában azt írta ki: "A feltöltés sikertelen. Általános hiba" :-(
De hogy mi a hiba azt nem közölte...
Lehet nem működik már az a képfeltöltő.
Tehát nagyon hálás vagyok neked ezért a linkért. Köszönöm szépen! :) :heart:

Kata58

Postby Kata58 » Sat Mar 10, 2018 6:47 am

Köszönet az újabb részért! Ezen a héten is lesz miért izgulnom!Finisben van az egyik sorozatom, ma és holnap vetítik az utolsó két részt. :D
Erre meglepsz bennünket egy újabb résszel ebben a történetben is. Most már nálad is lehet visszafelé számolni na nem a napokat, de legalább a részeket. Hiába tudom mi a vége, valahogy annyira sűrű, tömény most már az események láncolata, ahogy elég kibírni a nézését. Tényleg, a fordításod teszi elviselhetővé az előttünk álló eseményeket! :blink :D :wub: :thumleft:

Kellemes hétvégét! :wub: :thumleft: :wub: :thumleft:

smatagd

Postby smatagd » Tue Mar 13, 2018 2:09 pm

Kedves Yeva köszi az újabb feliratot :notworthy: ! örülök, hogy segíthettem, legalább adtam valamit neked a fordításért cserébe :wub: .
Jó epizód volt ez a 45. rész, szegény Do elnöknek mennyi viszontagségot kell megélnie, Byun Il Jae tényleg egy szörnyeteg. :mrgreen: Hamarosan Gun Woo is le fog bukni, Soo Yeon nem hiszem, hogy megbocsájtja majd neki a végrendelet meghamisítását, a többiről nem is szólva. :glare:
Kellemes kikapcsolódást kívánok mindenkinek a hosszú hétvégére ! :thumright:
Image

yeva0814

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-46 of 50)

Postby yeva0814 » Wed Mar 21, 2018 6:41 pm

Szeretettel osztom meg veletek a sorozat 46. részének feliratát.

Jó szórakozást. :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Mar 21, 2018 6:47 pm

Kata58 wrote:Köszönet az újabb részért! Ezen a héten is lesz miért izgulnom!Finisben van az egyik sorozatom, ma és holnap vetítik az utolsó két részt. :D
Erre meglepsz bennünket egy újabb résszel ebben a történetben is. Most már nálad is lehet visszafelé számolni na nem a napokat, de legalább a részeket. Hiába tudom mi a vége, valahogy annyira sűrű, tömény most már az események láncolata, ahogy elég kibírni a nézését. Tényleg, a fordításod teszi elviselhetővé az előttünk álló eseményeket! :blink :D :wub: :thumleft:

Kellemes hétvégét! :wub: :thumleft: :wub: :thumleft:

Kedves Kata! :)

Ha már tudod a végét, akkor egyáltalán nincs miért izgulnod. :)
Nekünk viszont, akik nem tudjuk, tényleg van bőven az izgalmakból. Valóban nagyon felgyorsultak az események...
A "frász kitör", annyira szeretném végignézni, de nem engedek a kísértésnek, mert akkor valószínű talán még lassabban haladnék a fordítással.
Sajnos annyira összejött minden nem kívánatos dolog, hogy alig van időm fordítani... :-(
Amúgy minden szabad percemben fordítok.

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Mar 21, 2018 7:02 pm

smatagd wrote:Kedves Yeva köszi az újabb feliratot :notworthy: ! örülök, hogy segíthettem, legalább adtam valamit neked a fordításért cserébe :wub: .
Jó epizód volt ez a 45. rész, szegény Do elnöknek mennyi viszontagségot kell megélnie, Byun Il Jae tényleg egy szörnyeteg. :mrgreen: Hamarosan Gun Woo is le fog bukni, Soo Yeon nem hiszem, hogy megbocsájtja majd neki a végrendelet meghamisítását, a többiről nem is szólva. :glare:
Kellemes kikapcsolódást kívánok mindenkinek a hosszú hétvégére ! :thumright:

Kedves Smatagd! :)

A fordításért cserébe nem "tartozol" semmivel, de nagyon aranyos vagy, hogy segítettél, mert nekem ez nagyon nagy segítség. :wub: :heart: :heart:
Mostanában szinte semmiféle más oldalt nem olvasok, nem nézek, nem vagyok képben egyáltalán semmivel kapcsolatban. :-(
Például ennek a résznek a végén van egy bejátszás, ha jól értem az MBC által sugárzott sorozatról, amiben az igazi 1-es számú nagy kedvencem Joo Jin Mo játszik. :)
Nem tudod véletlenül, mi annak a sorozatnak a címe?
Valószínű már ment is az a sorozat, hisz ezt a Monster-t 2016-ban sugározták.

Ha Smatagdon kívül bárki más olvassa ezt a hozzászólást, és tud segíteni, annak nagyon szépen köszönöm, és igazán hálás vagyok! :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Mar 21, 2018 7:17 pm

Köszönöm szépen, már nem kell a segítség. JaDu lányom lefordította a címét a reklámban közöltek alapján. :)

A Woman with a Suitcase című sorozat, aminek magyar felirata is van, Ocu fordításában. :)
Akkor természetesen magyarral fogom megnézni, nem orosszal. :) <3
Csak előbb persze befejezem a fordítását ennek a sorozatnak...

Kata58

Postby Kata58 » Wed Mar 21, 2018 8:02 pm

Örülök, hogy megoldódott...azért adhatsz magadnak egy kis szabadnapot, hogy te is nézhess valamit, ami érdekel... :lol :wub: :thumright:

smatagd

Postby smatagd » Tue Mar 27, 2018 12:26 pm

Kedves Yeva!
Sajnos csak most tudom megköszönni neked az újabb feliratot :notworthy: mert kórházban voltam.
Nagyon várom a történet folytatását, de Te csak pihenjél, jön a Húsvét, gondolom nem fogsz unatkozni :-)
Image

Kata58

Postby Kata58 » Tue Mar 27, 2018 4:34 pm

Szia smatagd, most olvasom hogy kórházban voltál...remélem már túl vagy a nehezén, és további teljes gyógyulást kívánok neked! Kellemes készülődést a Húsvétra. :D :thumright:

smatagd

Postby smatagd » Tue Mar 27, 2018 5:12 pm

Kedves Kata, köszönöm a jó kívánságot :cheers:
Egy hétre beugrottam a kórházba , gondoltam így húsvét előtt jól jön egy kis pihenés :-) fiamnak nagyon jó próbatétel volt :D :dance: Most már jobban vagyok, csak az éjszakáktól félek még egy kicsit :unsure:
Image

yeva0814

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-47 of 50)

Postby yeva0814 » Tue Apr 03, 2018 9:22 am

Kedves Mindenki! :)

Egy kicsit elkésett, a húsvéti ajándékom, és csak most tudom veletek megosztani a következő 47. rész feliratát. :)

Aki nagyon várta, annak jó szórakozást és egy szép melegebb igazi tavaszi hetet kívánok mindenkinek! :)

yeva0814

Postby yeva0814 » Tue Apr 03, 2018 9:30 am

Ó, kedves Smatagd, szomorúan olvasom, hogy kórházban voltál. :(
Remélem azóta teljesen rendbe jöttél, és teljes egészségnek örvendesz. :)

smatagd wrote:Most már jobban vagyok, csak az éjszakáktól félek még egy kicsit :unsure:

Ne félj semmitől, kedves... meg van írva: "Ne félj, csak higgy!" Mk. 5,36
Nekem is voltak nehéz éjszakáim, és ez bevált... :) :heart:

yeva0814

Postby yeva0814 » Tue Apr 03, 2018 9:32 am

Kata58 wrote:Örülök, hogy megoldódott...azért adhatsz magadnak egy kis szabadnapot, hogy te is nézhess valamit, ami érdekel... :lol :wub: :thumright:

Köszönöm szépen, kedves Kata! :)

Adtam... egy keveset... :)

smatagd

Postby smatagd » Tue Apr 03, 2018 1:34 pm

Drága Yeva! köszönöm a jó szavakat :-) sajnos már sose leszek teljesen egészséges, a sok gond megtette hatását, azt hittem mindent kibírok :doh: hiába a gondolat, ha a test nem engedelmeskedik.
Remélem mindenkinek jól telt a húsvét :roll
Last edited by smatagd on Fri Apr 13, 2018 7:08 am, edited 1 time in total.
Image

Kata58

Postby Kata58 » Wed Apr 04, 2018 2:19 pm

Kedves smatagd! Reményeim szerint ezt is meg fogod tudni harcolni..tudod a felhők felett mindig süt a nap...és egyszer csak
áttöri! :D :thumright: :wub:
Drága Yeva, ne nyugtalankodj a húsvéti ajándék miatt. úgyis a feltámadás a legfontosabb, mellette a többi a hab a tortán..és ez nekem ma is nagyon jól esett :lol :wub: :thumright: .
Sűrüsödnek az események rendesen, jaj de bírtam az elnök megjelenését.! :lol :lol :lol ráadásul egy nem éppen hétköznapi helyen! Ünnepek utáni kellemes pihenést, és feltöltődést kívánok, főleg a háziasszonyoknak, akiknek ezen a hétvégén is ki kellett tenniük magukért! :lol :thumright: az időjárás meg úgy csinál mintha áprilisi tréfa lenne..de azért most már csak kitavaszodik, sőt majdnem nyarat csinál egy két nap elteltével... :lol :lol :lol

smatagd

Postby smatagd » Thu Apr 05, 2018 6:18 am

Kedves Kata köszönöm a bíztatást :cheers: remélem valóra válnak szavaid :-)
Jól sikerült a húsvét? biztos Te is jól elfáradtál :unsure:
Image

Kata58

Postby Kata58 » Thu Apr 05, 2018 6:38 am

szia smatagd, szerencsére csak a szokásos kaját kellett megcsinálnom, meg a kalácsokat, ugyanis nagyon szigorú diétán vagyok, amit nem is tudok 1oo%-ban betartani, de hát ez van. úgyhogy mindenkinek van egy kis "allűrje" hátha unatkozunk! :lol

Addig meg nincs mit tenni, állni kell a sarat, tetszik, nem tetszik...csak a kivizsgálásokra kellene eljutnom. Mindegyik olyan terület, hogy a hátam közepére.. :goggle: .

Legyen szép napotok ma is. :D :wub: :thumright:

yeva0814

Postby yeva0814 » Thu Apr 12, 2018 6:24 pm

Drága Kata és Smatagd! :)

Olyan hálás vagyok Istennek, hogy Ti ketten vagytok itt nekem... :heart:

Olyan jó olvasni benneteket és tudom, hogy én nagyban hibás vagyok abban, hogy "nincs élet" ebben a topicban, de most tényleg még alvás helyett is fordítottam - csak hogy beindítsam a Mystery Queen-t is, hiszen azt is megígértem, csak akkor persze még nem tudtam, hogy így el fog húzódni a Monster fordítása. :-(

De már csak 3 rész van ebből és igyekszem pérhuzamosan megoldani a két sorozat fordítását - bár még ilyet soha nem csináltam... :-)
De remélem nem fog kifogni rajtam.

Tehát egy kis türelmet kérek, és ennek is jön a folytatása... :heart:

smatagd

Postby smatagd » Fri Apr 13, 2018 7:25 am

Drága Yeva én is hálás vagyok neked :-) köszönöm, hogy a teendőid mellett időt szánsz a fordításra :cheers:
Megérkezett a tavasz, fel kell töltödni energiával, de ne feledd, első a család, várok türelmesen a folytatásra :roll
Image

yeva0814

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-48 of 50)

Postby yeva0814 » Wed Apr 18, 2018 5:50 pm

Szeretettel osztom meg veletek a 48. rész feliratát! :)

Már csak kettő... :wub:

yeva0814

Postby yeva0814 » Wed Apr 18, 2018 5:52 pm

Nem feledem, drága Smatagd!
Nagyon örülök a tavasznak... a lelkem is "kivirágzott"... :heart: :heart:

Aranyos vagy... és köszönöm a türelmed. :)

Kata58

Postby Kata58 » Thu Apr 19, 2018 2:54 pm

Szia yeva, itt is hálás köszönet az új részért! Hát nem semmi fordulatok álltak be, még főhőseinknek is váratlanul egynémely. De ezzel együtt is nagyon kedvelem ezt az alapsztorit, is, és bizony furcsa lesz úgymond elbúcsuzni majd a sorozattól, ha már teljesen készen leszünk! de akkor aztán jöhet a maraton..már csak két rész :thumright: :cheers: .

errefelé gyönyörű az idő, egész héten kellemes volt kezelésre menni, még a holnapi nap meg a jövő hét is erről fog szólni.
De olyan jólesik ahogy látja az ember, hogy a természet is megújul, csak győzze az ember a sok sok szép virágzó fákat és virágokat! Lassan kedvencem a nagy hársfa is virágba borul, és szinte elbódít majd az illatával. Ilyenkor legszívesebben a fára költöznék :lol :lol :lol
Remélem felétek is gyönyörű tavasz illetve ma már szinte nyár van.
Nekem irány a konyha, csemetém elém tette a kenyeret a nyomaték kedvéért! :lol :lol :lol :thumright:

smatagd

Postby smatagd » Fri Apr 20, 2018 12:59 pm

Sziasztok!Drága Yeva köszi a 48.feliratot, nagyon gyorsan hoztad :cheers:
Felgyorsultak az események, sanszos, hogy mi lesz a vége a történetnek. :mrgreen: :wub:

Örülök, hogy örültök a jó időnek, én még nem tudok, pedig a tavasz a kedvenc évszakom. Elkezdődött az allergia szezon, a fiam nagyon szenved tőle.
Image

yeva0814

Re: Monster [Hungarian Subs] (36-50)

Postby yeva0814 » Sat May 12, 2018 7:50 pm

Vége, elhoztam a 49. és 50. rész feliratait. :)

Mindenkitől elnézést kérek, hogy a tőlem eddig annyira szokatlan módon, ilyen hosszú ideig fordítottam ezt 15 részt. :-(
De sok minden jött közbe, amire nem számítottam...

Egyébként május 3-án megszületett JaDu leányzóm első gyermeke, az én 4. unokám, egy gyönyörű szép kisfiú, a neve: Jonatán. :)

Mindenkinek áldott, szép hétvégét kívánok! :)

Melody4

Postby Melody4 » Sun May 13, 2018 4:39 am

Kedves Yeva!
Nagyon örültem a 49-50. résznek, köszönöm, hogy meg mentetted és befejezted ezt a hosszú sorozatot. :notworthy: Gratulálok a negyedik unokához, nagyon jó egészséget és boldogságot kívánok neked és kedves családodnak. :dance: Szeretettel üdvözöllek: Melody

Kata58

Postby Kata58 » Sun May 13, 2018 5:42 am

Köszönettel vittem a befejező részeket! :thumright: :wub: :D :thumleft:

N.Ildikó

Postby N.Ildikó » Sun May 13, 2018 6:03 am

Kedves Yeva, köszönöm szépen a sorozat befejezését. sok nehézséggel kellett megbirkóznod közben. Gratulálok kis unokád születéséhez, és jó egészséget kívánok neki, és Neked, valamint az egész családodnak :heart:

smatagd

Postby smatagd » Mon May 14, 2018 8:38 am

Drága Yeva!
Köszönöm , hogy befejezted a sorozat fordítását :notworthy: Hosszú történet volt, de nagyon tanulságos és, hogy a vége nyitott maradt.... így talán még jobb is :cheers:
Mindenki azt kapta, amit megérdemelt, a főgonosz Il Jae kivégzése törvényszerű volt, Gun Woo-t kicsit sajnáltam, annak ellenére, amiket művelt, Soo Yun-nal szemben nagyon gyengéd volt, tényleg szerette őt.
Do Kwang Woo büntetése elmaradt, ahogy az anyjáé is, pedig számomra legalább olyan rosszak voltak, mint Gun Woo, de miután Do elnök se volt egy ártatlan bárány, pont megérdemlik egymást. Do Shin Young Gi Tan mellett teljesen felnőtt, képes volt uralkodni magán, nem hisztizett, nem könyörgött, miután rádöbbent, akármit csinálhat, Gi Tan soha nem lesz az övé :thumbdown:, a szívnek nem lehet parancsolni, Gi Tan Soo Yun-ba szerelmes.
Az mindenképpen pozitivum, hogy Oh Choong-Dongot sikerült Soo Yun-nak meggyőznie, enélkül még több tragédia történt volna :cheers:
Drága Yeva, jó babázást kívánok neked :wub: egy kicsit most irigykedem :D
Image

Kata58

Postby Kata58 » Mon May 14, 2018 11:36 am

Tetszett a sorozat lezárása, már egyetértek Smataggal a családfő és díszes családja igencsak olcsón megúszta a helyzetet, keményebb elbánásban kellett volna részesíteni. Do Shin Young az egyik kedvencem lett, amilyen fantasztikusan felnőtt a feladatokhoz. Öröm volt látni, és bizony kicsit sajgott is a szívem érte, megérdemelt volna egy igazi boldogságot!
bár az a dicséret amit kapott annak ellenére, hogy főhősünktől, a család többi tagja csak megvetést és büntetést érdemelt de megtudta a teljes igazságot, így is sokat jelent a számára! Még az utolsó pillanatban is mellé állt. Egyébként nagyon bírtam, ahogy lekevert a bátynak egyet, és jól sípcsonton is rúgta..díjaztam! :w00t: :mrgreen:

Megható volt ahogy Gi Tan a többieknek is megadta azt amire nem is számítottak, a teljes megbecsülést az eddigi munkáikért!
Gun Wo halála elkerülhetetlen volt, Sajnos nagyon rossz lóra tett még az utolsó pillanatban is Gi Tan ellen volt, ez lett végül is a veszte, mert annyira le akarta leplezni az ellenséget, de hát visszájára sült el a dolog, hiszen szerelmét megvédeni csak önmaga feláldozásával tudta. Ez egyébként nagyon nagy dolog volt, tényleg szerette a lányt, azt hittem csak kihasználja és csak picit szereti, de csak hogy elvegye Gi Tantól. Itt egy kicsit tévedtem. :scratch:
Végre az egyik főbűnös is megkapta megérdemelt büntetését,hiszen az utolsó pillanatig is csak a gyilkolás jutott eszébe. Persze ő maga meg ugyancsak gyáván szembesült az elkerülhetetlen véggel.

Maga a történet a nyitott véggel szerintem így is jó lett, felesleges lett volna húzni, így mindenki azt érzett bele amit akart. :-) :D :wub: :thumleft: :thumright:
És mivel én magam igenis hiszek a csodákban, ilyenkor oly szívesen képzelem el a legoptimálisabb véget!

Drága yeva, remélem most egy kicsit pihensz, és ha fizikálisan talán nem tudsz most az új kis családtaggal lenni, az internetnek hála, valamilyen formában csak csak találkoztok!
A pici babának egészséges boldog növekedést, a mamának meg sok sok tejecskét, és sok pihenést kívánok! Remélem ott is van segítség a kismamáknak! A nagymamának pedig örömteli viszontlátást kívánok szeretettel! :wub: :wub: :wub:

priszcilla

Postby priszcilla » Tue May 15, 2018 12:36 pm

Drága Yeva!

Hálásan köszönöm, hogy befejezted ennek a sorozatnak a fordítását. :notworthy: Nem olvastam a véleményeket, mert csak most kezdem a maratont. Utána majd jelentkezem. :roll