Defendant [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
sohoney

Defendant [Hungarian Subs] (Complete)

Postby sohoney » Thu Feb 02, 2017 2:39 pm

DEFENDANT (2017)

Image

Cím: 피고인 / Pigoin
Műfaj: Krimi, thriller
Epizódok száma: 18
Csatorna: SBS
Vetítési idő: 2017.01.23. - 03.14., hétfőn és kedden 22:00-kor

Rövid tartalom:

Az ügyész Park Jeong Woo egy nap felébred és a börtönben találja magát. Felesége és kislánya meggyilkolásáért halálra ítélték, de ő nem emlékszik semmire. Versenyt futva az idővel, igyekszik kideríteni az igazságot és megmenteni saját életét.

Főbb szereplők:

Ji Sung, mint Park Jeong Woo
Uhm Ki Joon, mint Cha Min Ho / Cha Seon Ho
Kwon Yuri, mint Jeong Ha Yoon
Oh Chang Suk, mint Kang Joon Hyuk
Uhm Hyun Kyung, mint Na Yeon Hee
Son Yeo Eun, mint Yoon Ji Soo
Shin Rin Ah, mint Park Ha Yeon
Park Ho San, mint Choi Dae Hong
Lee Sin Seong, mint Ko Dong Yoon
Jang Gwang, mint Cha Young Woon
Ye Soo Jung, mint Myung Geum Ja

Videók letöltése: a honlapomon megtaláljátok a linkeket
http://mykorea-hu.webnode.hu/products/defendant-1-16/

Online nézhető:
INDAVIDEO LINK

OST:
http://mykorea-hu.webnode.hu/products/defendant-1-16/
Attachments
Defendant.E18.srt
2017.05.21.
(59.95 KiB) Downloaded 73 times
Defendant.E17.srt
2017.05.21.
(56.62 KiB) Downloaded 71 times
Defendant.E16.srt
2017.05.13.
(52.93 KiB) Downloaded 82 times
Defendant.E15.srt
2017.05.07.
(54.37 KiB) Downloaded 91 times
Defendant.E14.srt
2017.04.29.
(51.07 KiB) Downloaded 83 times
Defendant.E13.srt
2017.04.17.
(54.06 KiB) Downloaded 74 times
Defendant.E12.srt
2017.04.17.
(48.14 KiB) Downloaded 71 times
Defendant.E11.srt
2017.04.09.
(44.66 KiB) Downloaded 73 times
Defendant.E10.srt
2017.04.02.
(51.41 KiB) Downloaded 91 times
Defendant.E09.srt
2017.03.26.
(58.74 KiB) Downloaded 95 times
Defendant.E08.srt
2017.03.18.
(46.02 KiB) Downloaded 83 times
Defendant.E07.srt
2017.03.12.
(55.86 KiB) Downloaded 85 times
Defendant.E06.srt
2017.03.05.
(53.11 KiB) Downloaded 83 times
Defendant.E05.srt
2017.02.26.
(52.52 KiB) Downloaded 89 times
Defendant.E04.srt
2017.02.16.
(54.27 KiB) Downloaded 108 times
Defendant.E03.srt
2017.02.12.
(59.88 KiB) Downloaded 95 times
Defendant.E02.srt
2017.02.05.
(52.55 KiB) Downloaded 103 times
Defendant.E01.srt
2017.02.02.
(51.85 KiB) Downloaded 121 times
Last edited by sohoney on Sun May 21, 2017 9:23 am, edited 23 times in total.
Kész sorozatok: Defendant; Thumping spike 2; Cheo Yong 2; Queen of reversals; Dr. Ian; Big Man; Ghost-seeing detective, Cheo Yong 1; One LINE romance Kész filmek: Re-encounter; One day; Jinx!!!; The priests; Our Kogen Hotel; Closer to heaven; Scent

brigichan
Fansubber
Fansubber

Re: Defendant [Hungarian Subs] (0 of 16)

Postby brigichan » Thu Feb 02, 2017 5:15 pm

Szia!

Majd a feliratot is rakd fel, mert anelkül elvileg nem szabad topikot nyitni. ;)

Jó munkát kívánok!

B.
Folyamatban: The Princess Weiyoung [80%]
Tervezettek: *hamarosan*
Befejezettek: http://www.yisanprojekt.hu/

sohoney

Re: Defendant [Hungarian Subs] (0 of 16)

Postby sohoney » Thu Feb 02, 2017 5:52 pm

brigichan wrote:Szia!

Majd a feliratot is rakd fel, mert anelkül elvileg nem szabad topikot nyitni. ;)

Jó munkát kívánok!

B.

Szia!
Még ma este felrakom, csak napközben volt egy kis időm, gondoltam, megcsinálom a topikot. :D Remélem, addig nem kapok figyelmeztetést! :-)
Kész sorozatok: Defendant; Thumping spike 2; Cheo Yong 2; Queen of reversals; Dr. Ian; Big Man; Ghost-seeing detective, Cheo Yong 1; One LINE romance Kész filmek: Re-encounter; One day; Jinx!!!; The priests; Our Kogen Hotel; Closer to heaven; Scent

sohoney

Re: Defendant [Hungarian Subs] (1 of 16)

Postby sohoney » Thu Feb 02, 2017 7:09 pm

Sziasztok!

És akkor fel is került az első rész! Jó szórakozást hozzá! :D

gilnis

Postby gilnis » Thu Feb 02, 2017 7:40 pm

Köszönöm, Hajni! :cheers: Így teljesüljön minden kívánságom! Már csak a Missing 9-hoz szeretnék egy fordítót. :D

Nagyon kíváncsi vagyok erre a sorozatra, ugyanakkor tartok is tőle. A két főszereplő az egekbe is tudja emelni, de a mélybe is lerántani a játékával, és a történet jellege is olyan, hogy nagyon jó is, nagyon rossz is sülhet ki belőle. De aki mer, az nyer. :D

Az eddig lement 4 része alapján a Harrison Ford-féle Szökevény (The fugitive) történetét követi, csak Tommy Lee Jones helyett kaptunk egy zöldfülű, de annál lelkesebb ügyvédnőt. :D Kíváncsi vagyok, átvált-e, mikor vált át A szökésbe (Prison Break)... :lol
ImageImageImage

kerka

Postby kerka » Thu Feb 02, 2017 8:22 pm

Köszi hogy be vállaltad!! :wub: :thumleft:

engel1129

Postby engel1129 » Thu Feb 02, 2017 8:33 pm

Nagyon szépen köszönöm az 1. rész fordítását! :thumright:

BINGOOO

Postby BINGOOO » Thu Feb 02, 2017 9:39 pm

Kedves sohoney!Valahol olvastam eme sorozatra vonatkozó óhajt,ami felkeltette az érdeklődésemet.Köszönöm az áldozatvállalásodat!BINGOOO :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Gustty

Postby Gustty » Thu Feb 02, 2017 10:05 pm

sohoney!
Köszönettel vettem az első rész feliratát.Külön azt, hogy a mega lehetőséget az oldaladon is bejegyezted.Gyorsan jön lefelé.Bár találtam másik kisebb változatot, ahhoz is passzol a felirat.

Megjegyzés de csak tőlem: nem lehetne kivenni a feliratodból a
kapcsán
szót? Mert ilyen nincs a nyelvészetben, de mindenki használja.Továbbá ehhez a szöveg környezethez meg nemigazán passzol ez a szókapcsolat.De ez csak az én véleményem... :salut:

Kata58

Postby Kata58 » Fri Feb 03, 2017 7:01 am

Itt is hálás köszönet ennek a sorozatnak a fordításáért! :wub: Oda és vissza vagyok a főszereplőkért, ezt a történet sem lesz habos torta. :cry:
Viszont a főszereplőink valószínűleg garanciák lesznek arra, hogy egy rendkívül izgalmas történet fog kibontakozni a szemünk előtt. :w00t: .
A Voice, és Squad,38 mellett egy újabb körömrágós történet. :thumleft: .
Sok örömöt, kitartást ehhez a történethez is! Köszönöm a letöltési linkeket is! :D :thumleft: :wub:

sohoney

Postby sohoney » Fri Feb 03, 2017 7:48 am

gilnis wrote:Köszönöm, Hajni! :cheers: Így teljesüljön minden kívánságom! Már csak a Missing 9-hoz szeretnék egy fordítót. :D

Nagyon kíváncsi vagyok erre a sorozatra, ugyanakkor tartok is tőle. A két főszereplő az egekbe is tudja emelni, de a mélybe is lerántani a játékával, és a történet jellege is olyan, hogy nagyon jó is, nagyon rossz is sülhet ki belőle. De aki mer, az nyer. :D

Az eddig lement 4 része alapján a Harrison Ford-féle Szökevény (The fugitive) történetét követi, csak Tommy Lee Jones helyett kaptunk egy zöldfülű, de annál lelkesebb ügyvédnőt. :D Kíváncsi vagyok, átvált-e, mikor vált át A szökésbe (Prison Break)... :lol

Kedves gilnis!
Nagyon szívesen! :D
Én is nagyon kíváncsi vagyok a sorozatra. Ji Sung-ot nagyon szeretem, számomra ő egymagában biztosíték arra, hogy nem fogok csalódni. :-)
Még nem tudok olyan következtetéseket levonni, mint te, mert még nem láttam a 2-4 részt. :P Az első részt imádtam fordítani, remélem, a többivel is így leszek. :-)
Köszönöm, hogy írtál és hogy velem tartasz! :wub:
Úgy tudom, már elkezdték fordítani a Missing 9-t. :-)

sohoney

Postby sohoney » Fri Feb 03, 2017 7:51 am

kerka wrote:Köszi hogy be vállaltad!! :wub: :thumleft:

Nagyon szívesen! Jó szórakozást a sorozathoz! :D

sohoney

Postby sohoney » Fri Feb 03, 2017 7:52 am

engel1129 wrote:Nagyon szépen köszönöm az 1. rész fordítását! :thumright:

Nagyon szívesen! Jó szórakozást a sorozathoz! :D

sohoney

Postby sohoney » Fri Feb 03, 2017 7:53 am

BINGOOO wrote:Kedves sohoney!Valahol olvastam eme sorozatra vonatkozó óhajt,ami felkeltette az érdeklődésemet.Köszönöm az áldozatvállalásodat!BINGOOO :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kedves BINGOOO!
Nagyon szívesen! Ez számomra öröm, nem áldozat! :D
Jó szórakozást a sorozathoz! :-)

sohoney

Postby sohoney » Fri Feb 03, 2017 8:19 am

Gustty wrote: sohoney!
Köszönettel vettem az első rész feliratát.Külön azt, hogy a mega lehetőséget az oldaladon is bejegyezted.Gyorsan jön lefelé.Bár találtam másik kisebb változatot, ahhoz is passzol a felirat.

kapcsán
szót? Mert ilyen nincs a nyelvészetben, de mindenki használja.Továbbá ehhez a szöveg környezethez meg nemigazán passzol ez a szókapcsolat.De ez csak az én véleményem... :salut:

Kedves Gustty!

Először is nagyon szívesen! Jó szórakozást a sorozathoz! :-)
Köszönöm a linket, beírom az oldalamra. :-)

A kapcsán kapcsán annyit mondanék, hogy ez egy létező szó. Utánanéztem és szerepel a Magyar értelmező kéziszótárban, mely szerint a jelentése: valamivel összefüggésben, kapcsolatban. Tehát véleményem szerint ebben a mondatban: Korábban már nyomozott utána az ügyészség, egy erőszakos bűncselekmény kapcsán. azt fejezi ki, amit ki kell fejeznie, azaz egy erőszakos bűncselekménnyel kapcsolatban nyomoztak XY után. Tény, hogy a hozzáértők nem szeretik használni ezt a szót, és inkább mással helyettesítik. Lehet, hogy igényesebb lett volna a fordítás, ha én is ezt teszem.
Ne haragudj, de egy szó miatt nem szeretném lecserélni a feliratot.
Mindenesetre köszönöm az észrevételt, a továbbiakban jobban fogok figyelni. :-)
Remélem nem bántottalak meg a válaszommal! Nem volt szándékomban!

sohoney

Postby sohoney » Fri Feb 03, 2017 8:21 am

Kata58 wrote:Itt is hálás köszönet ennek a sorozatnak a fordításáért! :wub: Oda és vissza vagyok a főszereplőkért, ezt a történet sem lesz habos torta. :cry:
Viszont a főszereplőink valószínűleg garanciák lesznek arra, hogy egy rendkívül izgalmas történet fog kibontakozni a szemünk előtt. :w00t: .
A Voice, és Squad,38 mellett egy újabb körömrágós történet. :thumleft: .
Sok örömöt, kitartást ehhez a történethez is! Köszönöm a letöltési linkeket is! :D :thumleft: :wub:

Kedves Kata!
Nagyon szívesen, jó szórakozást a sorozathoz! :D
Nem lesz egy könnyű sorozat, az biztos, de én érzem, hogy nem fogunk benne csalódni. :-)
Köszönöm a biztatást, igyekezni fogok! :D
Köszönöm, hogy velem tartasz! :wub:

YustC

Postby YustC » Fri Feb 03, 2017 8:22 am

Gustty wrote: sohoney!

kapcsán

Kedves Gustty
A téves információd, miszerint a kapcsán szó nem létezik a nyelvészetben cáfolnám, ugyan is:
"Az 1972-es Magyar értelmező kéziszótárban (ÉkSz.) a kapcsán jelentése ’valamivel összefüggésben, kapcsolatban’. A szótár a következő példákat hozza a szó használatára: Ennek az esetnek a kapcsán elmondta, hogy (…); A kiállítás kapcsán elmondta véleményét."
Továbbá: "Nem így az egészen más céllal készült 1980-as Nyelvművelő kézikönyv (Nyk.). Az Nyk. álláspontja nagyjából azonos a fentiekben általunk megfogalmazottakkal. Azzal a különbséggel, hogy egyértelműen a kapcsán-os szerkezetek kerülésére biztatja a nyelvhasználókat:
Újabban névutóvá fejlődő eléggé papírízű határozóragos főnév. Mivel jelentéstartalma általában nem teljesen világos, lehetőleg válasszuk helyette szabatosabb, pontosabb – s többnyire természetesebb – szinonimáit. Pl.: a balesetről (nem: a baleset kapcsán) fölvett jegyzőkönyv; a rendelet végrehajtásakor (nem: végrehajtása kapcsán) tapasztalt nehézség.
(1119. oldal)"

És egy újabb kötet is van:
"Az újabb (2007-es) Értelmező szótár+ a kapcsán szócikkben nagyon hasonlóakat tartalmaz, mint az ÉkSz. A jelentés a következőképpen adja meg: ’valamivel összefüggésben, valaminek az ürügyén’. Példája a következő: A köszöntés kapcsán méltatta az ünnepelt érdemeit. Ebben a mondatban valóban azt jelenti a kapcsán, hogy ’ürügyén, alkalmából’. Szinonimaként a szótár a valamivel kapcsolatban szerkezetet adja meg."

Szóval a kapcsán szó létező és szerintem bűnügyi drámához illő. :)

Köszönöm a feliratot amúgy már nagyon vártam. :D

sohoney

Postby sohoney » Fri Feb 03, 2017 8:36 am

YustC wrote:Kedves Gustty
A téves információd, miszerint a kapcsán szó nem létezik a nyelvészetben cáfolnám, ugyan is:
"Az 1972-es Magyar értelmező kéziszótárban (ÉkSz.) a kapcsán jelentése ’valamivel összefüggésben, kapcsolatban’. A szótár a következő példákat hozza a szó használatára: Ennek az esetnek a kapcsán elmondta, hogy (…); A kiállítás kapcsán elmondta véleményét."
Továbbá: "Nem így az egészen más céllal készült 1980-as Nyelvművelő kézikönyv (Nyk.). Az Nyk. álláspontja nagyjából azonos a fentiekben általunk megfogalmazottakkal. Azzal a különbséggel, hogy egyértelműen a kapcsán-os szerkezetek kerülésére biztatja a nyelvhasználókat:
Újabban névutóvá fejlődő eléggé papírízű határozóragos főnév. Mivel jelentéstartalma általában nem teljesen világos, lehetőleg válasszuk helyette szabatosabb, pontosabb – s többnyire természetesebb – szinonimáit. Pl.: a balesetről (nem: a baleset kapcsán) fölvett jegyzőkönyv; a rendelet végrehajtásakor (nem: végrehajtása kapcsán) tapasztalt nehézség.
(1119. oldal)"

És egy újabb kötet is van:
"Az újabb (2007-es) Értelmező szótár+ a kapcsán szócikkben nagyon hasonlóakat tartalmaz, mint az ÉkSz. A jelentés a következőképpen adja meg: ’valamivel összefüggésben, valaminek az ürügyén’. Példája a következő: A köszöntés kapcsán méltatta az ünnepelt érdemeit. Ebben a mondatban valóban azt jelenti a kapcsán, hogy ’ürügyén, alkalmából’. Szinonimaként a szótár a valamivel kapcsolatban szerkezetet adja meg."

Szóval a kapcsán szó létező és szerintem bűnügyi drámához illő. :)

Köszönöm a feliratot amúgy már nagyon vártam. :D

Kedves YustC!

Köszönöm a megerősítést a kapcsán kapcsán! :D :wub:

A feliratot pedig nagyon szívesen! :D

gilnis

Postby gilnis » Fri Feb 03, 2017 9:12 am

sohoney wrote:Még nem tudok olyan következtetéseket levonni, mint te, mert még nem láttam a 2-4 részt. :P

Haha, én még az elsőt sem :D csak kukucskáltam erre-arra.

Ji Sung szerintem nagyon intenzíven tud játszani, és ha nem vigyáz, átesik a ló túloldalára. Volt, amikor nagyon tetszett, volt, amikor nagyon nem. Itt olyan "Secret-szintűnek" látszik első ránézésre, de lehet, hogy tévedek.
A karakter Jung Woo egyébként több mint érdekes! :w00t: Bővelkedni fogunk a fordulatokban... :whistling:

Uhm Ki Joont imádom a 2008-as Worlds Within óta :wub: hát még miután egy musicalben láttam. Ő kétségtelenül nagyon jó színész, és isteni gonosz tud lenni. :twisted:

A "kapcsán" kapcsán:
1. Ha elfogadjuk, hogy azok a szavak léteznek, amiket használunk, és a nyelv magától alakul, akkor a "kapcsán" is létezik. Ugyanúgy mint a nálam allergiás rohamot kiváltó "bejön" a "tetszik" értelmében. Ez van.
2. A hozzáértők okkal nem szeretik használni: homályos a jelentéstartalma.

Cintus, ha érvelsz, jól érvelj, ne saját magad ellen! :D

YustC wrote:Továbbá: "Nem így az egészen más céllal készült 1980-as Nyelvművelő kézikönyv (Nyk.). Az Nyk. álláspontja nagyjából azonos a fentiekben általunk megfogalmazottakkal. Azzal a különbséggel, hogy egyértelműen a kapcsán-os szerkezetek kerülésére biztatja a nyelvhasználókat:
(1119. oldal)"

A "kapcsán" kevésbé konkrét, kevésbé egyértelmű, kevésbé lényegretörő, mint a "kapcsolatban" vagy az "összefüggésben". Jelenti ezeket, ez igaz. A baj abból fakad, hogy nemcsak ezeket jelenti, nem pusztán ezek szinonimája, hanem tágabb értelmű, ezért félreértésre ad okot! Szerintem mindig az adott mondattól függ, hogy abban helyénvaló-e, világos-e vagy sem.

Hajni: Nem ismertem a szövegkörnyezetet, ezért nem kommentáltam eddig. Miután elolvastam, azt gondolom, hogy egy hétköznapi beszélgetésben elfogadható a "kapcsán" is, de ha egy szakmabeli szájából hangzott el a mondat, akkor szerencsésebb lett volna például a "miatt".
ImageImageImage

YustC

Postby YustC » Fri Feb 03, 2017 10:58 am

gilnis wrote:
A "kapcsán" kapcsán:
1. Ha elfogadjuk, hogy azok a szavak léteznek, amiket használunk, és a nyelv magától alakul, akkor a "kapcsán" is létezik. Ugyanúgy mint a nálam allergiás rohamot kiváltó "bejön" a "tetszik" értelmében. Ez van.

Cintus, ha érvelsz, jól érvelj, ne saját magad ellen! :D

YustC wrote:Továbbá: "Nem így az egészen más céllal készült 1980-as Nyelvművelő kézikönyv (Nyk.). Az Nyk. álláspontja nagyjából azonos a fentiekben általunk megfogalmazottakkal. Azzal a különbséggel, hogy egyértelműen a kapcsán-os szerkezetek kerülésére biztatja a nyelvhasználókat:
(1119. oldal)"

A "kapcsán" kevésbé konkrét, kevésbé egyértelmű, kevésbé lényegretörő, mint a "kapcsolatban" vagy az "összefüggésben". Jelenti ezeket, ez igaz. A baj abból fakad, hogy nemcsak ezeket jelenti, nem pusztán ezek szinonimája, hanem tágabb értelmű, ezért félreértésre ad okot! Szerintem mindig az adott mondattól függ, hogy abban helyénvaló-e, világos-e vagy sem.

Gilnis valóban nem teljesen világos a jelentése, de az hogy nem létezik azt cáfoltam. :P Köznyelvbe véve azért nem akkora "hiba" szerintem, hogy említést érdemeljen. Szinkronban is sűrűn hallom az "ügy kapcsán" kifejezést nyomozós filmekben, pedig hivatalos beszéd, mégsem az "üggyel kapcsolatban" párhuzamos kifejezésű szókapcsolatot használják. Számomra természetesen hat.

gilnis

Postby gilnis » Fri Feb 03, 2017 11:42 am

Lélegzetvisszafojtva kattintottam, mit írhattál. Szerinted miért?... XD

Valóban létezik, és a nyelvészek is elismerik a létét. Gustty is pontatlanul fogalmazott egy másik pontatlanság miatt.
Nekem sincs semmi bajom a szóval, gyakran használom. Nem is azt mondtam, hogy Hajni javítsa ki, de ismétlem, mindig a konkrét mondattól függ.

Ez a Kwon Yuri ki fia-borja? Szerintetek lehetséges, hogy lesz bármilyen egyéb szál a nyomozáson, tárgyaláson kívül? :whistling:
ImageImageImage

brigichan
Fansubber
Fansubber

Postby brigichan » Fri Feb 03, 2017 12:44 pm

gilnis wrote:Ez a Kwon Yuri ki fia-borja? Szerintetek lehetséges, hogy lesz bármilyen egyéb szál a nyomozáson, tárgyaláson kívül? :whistling:

Énekesnő (Girls' Generation). Egy tavalyi sorozatomban, a Neighborhood Hero-ban volt, nem alakított rosszl.
Folyamatban: The Princess Weiyoung [80%]
Tervezettek: *hamarosan*
Befejezettek: http://www.yisanprojekt.hu/

zsirafka

Postby zsirafka » Fri Feb 03, 2017 12:53 pm

gilnis wrote:Ez a Kwon Yuri ki fia-borja?

:rofl: Gilnis, azt hiszem, h. a hardcore K-pop fanok most felszisszentek :mrgreen:... Mint "színész(nő)t" még nem láttam semmiben, mert a Yo-Naként való belibbenését nem számítom annak. Amúgy is ha jól emlékszem, megállapítottuk, h. Ji Sung sokkal menőbb AYN volt XD :wink: :heart:.

Hajni, köszönöm a feliratot :thumright:! Lassan én is benevezek (bár a nagy tervekkel ellentétben még a Voice-hoz sem értem oda :sweat:.)
ImageImage

sohoney

Postby sohoney » Fri Feb 03, 2017 1:45 pm

gilnis wrote:
sohoney wrote:Még nem tudok olyan következtetéseket levonni, mint te, mert még nem láttam a 2-4 részt. :P

Haha, én még az elsőt sem :D csak kukucskáltam erre-arra.

Á, értem. Én még csak nem is kukucskáltam. Na majd kíváncsi leszek az első benyomásaidra az első rész után. :-)

gilnis wrote:Ji Sung szerintem nagyon intenzíven tud játszani, és ha nem vigyáz, átesik a ló túloldalára. Volt, amikor nagyon tetszett, volt, amikor nagyon nem. Itt olyan "Secret-szintűnek" látszik első ránézésre, de lehet, hogy tévedek.
A karakter Jung Woo egyébként több mint érdekes! :w00t: Bővelkedni fogunk a fordulatokban... :whistling:

Egyet értek, Ji Sung kiváló színész. Én még nem láttam olyan szerepben, amiben ne tetszett volna, igaz, nem láttam még minden sorozatát. :-)

gilnis wrote:Uhm Ki Joont imádom a 2008-as Worlds Within óta :wub: hát még miután egy musicalben láttam. Ő kétségtelenül nagyon jó színész, és isteni gonosz tud lenni. :twisted:

Igaz, nagyon jó színész, amit az is bizonyít, hogy gonoszként nagyon tudom utálni, de ha jó karaktert játszik, akkor nagyon tudom szeretni. :D

gilnis wrote:A "kapcsán" kapcsán:
Hajni: Nem ismertem a szövegkörnyezetet, ezért nem kommentáltam eddig. Miután elolvastam, azt gondolom, hogy egy hétköznapi beszélgetésben elfogadható a "kapcsán" is, de ha egy szakmabeli szájából hangzott el a mondat, akkor szerencsésebb lett volna például a "miatt".

Nem mondom, hogy nincs igazad. Egy hírolvasó szájából hangzik el az ominózus mondat, így mondhatjuk, hogy szakmabeli mondja. Nyilván szerencsésebb lett volna, ha nem ezt a szót használom, de már megtörtént. Csak nem tartom olyan nagy problémának, amit muszáj szóvá tenni. Szerintem így is teljesen érthető a mondat, max. nem annyira igényes. :-) :P

gilnis wrote:Ez a Kwon Yuri ki fia-borja? Szerintetek lehetséges, hogy lesz bármilyen egyéb szál a nyomozáson, tárgyaláson kívül? :whistling:

Kwon Yuri egy ügyvédnőt fog alakítani. Gondolom, ő segít majd Ji Sung-nak fényt deríteni az igazságra. :-)
Last edited by sohoney on Sun Feb 05, 2017 1:48 pm, edited 1 time in total.

sohoney

Postby sohoney » Fri Feb 03, 2017 1:46 pm

zsirafka wrote:Hajni, köszönöm a feliratot :thumright:! Lassan én is benevezek (bár a nagy tervekkel ellentétben még a Voice-hoz sem értem oda :sweat:.)

Nagyon szívesen! Nem hajt a tatár, a sorozat megvár és én is. :D

Summi

Postby Summi » Fri Feb 03, 2017 2:01 pm

Aztamindenit Hajni jól a lovak közé csaptál , h már kész is az első rész felirata :lol köszikeeee ügyes vagy gratula :wub: :cheers:

sohoney

Postby sohoney » Fri Feb 03, 2017 5:14 pm

Summi wrote:Aztamindenit Hajni jól a lovak közé csaptál , h már kész is az első rész felirata :lol köszikeeee ügyes vagy gratula :wub: :cheers:

Szia Summi!
De jó, hogy te is itt vagy! :cheers: :cheers:
Nagyon szívesen és kösziiiiiii!!! :wub:

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Feb 04, 2017 9:00 am

Szia Hajni ! ! ! :cheers:

Hálásan köszönöm a sorozat választását és annak első feliratát.Szép napot.

sohoney

Postby sohoney » Sat Feb 04, 2017 11:05 am

vercsike1 wrote:Szia Hajni ! ! ! :cheers:

Hálásan köszönöm a sorozat választását és annak első feliratát.Szép napot.

Szia vercsike!
Nagyon szívesen! Örülök, hogy te is itt vagy! :D

sohoney

Postby sohoney » Sun Feb 05, 2017 4:35 pm

Sziasztok!
Elkészült a 2. rész is. Jó szórakozást hozzá! :D

gilnis

Postby gilnis » Sun Feb 05, 2017 4:36 pm

Ó, ez gyors volt! Ne csináld velem, mert elcsábulok! :D Köszönöm.
ImageImageImage

sohoney

Postby sohoney » Sun Feb 05, 2017 4:45 pm

gilnis wrote:Ó, ez gyors volt! Ne csináld velem, mert elcsábulok! :D Köszönöm.

Szóval azt mondod, fogjam vissza magam? Hmmm... :P

engel1129

Postby engel1129 » Sun Feb 05, 2017 5:32 pm

Hálásan köszönöm a gyors fordítást! :notworthy:

Evenik

Postby Evenik » Sun Feb 05, 2017 6:41 pm

Kedves Sohoney!

Köszönöm! Köszönöm! Köszönöm! :cheers: :cheers: :cheers: Egészen el is feledkeztem arról, hogy Ji Sungnak lesz új sorozata! Ráadásul pont egy ilyen nekem való fajta. 8) Á, nagyon boldog vagyok! :mrgreen: :wub:

S hihetetlen, máris itt az új felirat (javaslom, majd jelöld a főtopikban is a számot), pedig épp ma néztem meg az elsőt!:) Nagyon jónak ígérkezik! Uhm Ki Joon-nak külön örülök, remek színész, s ezt már az első részben is bizonyította.

További jó munkát kívánok a sorozat fordításához! :wub:

Evenik
Image
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

sohoney

Postby sohoney » Sun Feb 05, 2017 6:57 pm

engel1129 wrote:Hálásan köszönöm a gyors fordítást! :notworthy:

sohoney

Postby sohoney » Sun Feb 05, 2017 6:59 pm

Evenik wrote:Kedves Sohoney!

Köszönöm! Köszönöm! Köszönöm! :cheers: :cheers: :cheers: Egészen el is feledkeztem arról, hogy Ji Sungnak lesz új sorozata! Ráadásul pont egy ilyen nekem való fajta. 8) Á, nagyon boldog vagyok! :mrgreen: :wub:

S hihetetlen, máris itt az új felirat (javaslom, majd jelöld a főtopikban is a számot), pedig épp ma néztem meg az elsőt!:) Nagyon jónak ígérkezik! Uhm Ki Joon-nak külön örülök, remek színész, s ezt már az első részben is bizonyította.

További jó munkát kívánok a sorozat fordításához! :wub:

Evenik

Kedves Evenik!
Nagyon szívesen! Örülök, hogy örülsz! :D
Szerintem is jónak ígérkezik a sorozat. Nagyon izgi! Ji Sung és Uhm Ki Joon is tökéletes választás volt. :-)
Köszönöm, hogy szóltál a topikcím javítása miatt. :thumleft:
Köszi a biztatás! :-)

Evenik

Re: Defendant [Hungarian Subs] (2 of 16)

Postby Evenik » Sun Feb 05, 2017 7:01 pm

Szívesen! :wub:
Image

~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~뉴하트~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~

mikaz

Postby mikaz » Sun Feb 05, 2017 7:23 pm

Kedves Sohoney! Nagyon sajnáltalak a Spring Days körüli helyzet miatt. De látod, minden rosszban van valami jó is! :-)
Micsoda nagyszerű sorozatot találtál helyette: Ji Sung, és a téma is! :D

Köszönöm, most gyűjtögetem, mert nincs rá időm. De hamarosan meg fogom nézni! Ji Sungtól minden elérhetőt megnéztem már.

Jó kedvet a fordításhoz! :wub:
ImageImage

Bori8

Postby Bori8 » Sun Feb 05, 2017 10:14 pm

Kedves Sohoney!

Köszönöm hogy fordítod ezt a sorozatot. :D Bevallom féltem picit, hogy parlagon marad. De jöttél te, hála a jó égnek!! :notworthy:
Bevallom, Ji Sung óriási kedvencem. Oda meg vissza vagyok tőle, meg érte. :wub: A legelső sorozatom, az az ő 2011-es Protect The Boss-című sorozata volt. Ott szippantott be ez a világ, és tart magánál azóta is. :D
A sorozatra visszatérve, köszönöm a részeket :D

smatagd

Postby smatagd » Mon Feb 06, 2017 9:53 am

Kedves Sohoney! köszi az első két rész feliratát. Nagy kedvencem Ji Sung, csak 5 korai sorozatát nem láttam, egyedül az Entertainer nem volt annyira sikeres filmje, de nem miatta, számomra ez a sorozat legalább annyira izgalmas mint a Voice :D, a főgonosz szerepére Uhm Ki Joon nagyon jó választás volt.
Image

sohoney

Postby sohoney » Mon Feb 06, 2017 10:33 am

mikaz wrote:Kedves Sohoney! Nagyon sajnáltalak a Spring Days körüli helyzet miatt. De látod, minden rosszban van valami jó is! :-)
Micsoda nagyszerű sorozatot találtál helyette: Ji Sung, és a téma is! :D

Köszönöm, most gyűjtögetem, mert nincs rá időm. De hamarosan meg fogom nézni! Ji Sungtól minden elérhetőt megnéztem már.

Jó kedvet a fordításhoz! :wub:

Kedves mikaz!
Nagyon szívesen! :-)
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy. :-)
A Spring days már a múlté. Igazad van, minden rosszban van valami jó! :D
Én is örülök, hogy rászántam magam erre a sorozatra. Jó lesz. :D
Ha lesz kedved, írd majd meg a véleményedet a sorozatról! :D

sohoney

Postby sohoney » Mon Feb 06, 2017 10:35 am

Bori8 wrote:Kedves Sohoney!

Köszönöm hogy fordítod ezt a sorozatot. :D Bevallom féltem picit, hogy parlagon marad. De jöttél te, hála a jó égnek!! :notworthy:
Bevallom, Ji Sung óriási kedvencem. Oda meg vissza vagyok tőle, meg érte. :wub: A legelső sorozatom, az az ő 2011-es Protect The Boss-című sorozata volt. Ott szippantott be ez a világ, és tart magánál azóta is. :D
A sorozatra visszatérve, köszönöm a részeket :D

Kedves Bori8!
Nagyon szívesen! Örülök, hogy sikerült örömet okoznom a választásommal! :D
Jó választás volt kezdésnek a Protect the boss! Engem a Palota ékköve szippantott be Korea világába, de Ji Sung-ot a Protect the boss-ban láttam először és azonnal levett a lábamról. Fantasztikus színész! :D

sohoney

Postby sohoney » Mon Feb 06, 2017 10:37 am

smatagd wrote:Kedves Sohoney! köszi az első két rész feliratát. Nagy kedvencem Ji Sung, csak 5 korai sorozatát nem láttam, egyedül az Entertainer nem volt annyira sikeres filmje, de nem miatta, számomra ez a sorozat legalább annyira izgalmas mint a Voice :D, a főgonosz szerepére Uhm Ki Joon nagyon jó választás volt.

Kedves smatagd!
Nekem is nagyon kedvencem Ji Sung, igaz, még nem láttam minden sorozatát, filmjét, de ami késik, nem múlik. :-)
Igen, Uhm Ki Joon szerintem is tökéletes választás volt a főgonosz szerepére. :-)

Summi

Postby Summi » Mon Feb 06, 2017 3:31 pm

Szia Hajni :-)

Nagy nagy köszönet a 2. részért is :heart: jól megleptél csak kapkodom a fejem pár napja raktad fel az első részt és már kész a második rész felirata is gratulálok ügyes vagy :thumright: :D

Agacska

Postby Agacska » Tue Feb 07, 2017 8:26 pm

Nagyon köszönöm az első két rész feliratát.

sohoney

Postby sohoney » Tue Feb 07, 2017 9:45 pm

Summi wrote:Szia Hajni :-)

Nagy nagy köszönet a 2. részért is :heart: jól megleptél csak kapkodom a fejem pár napja raktad fel az első részt és már kész a második rész felirata is gratulálok ügyes vagy :thumright: :D

Szia Summi!
Kösziköszi! :D Kihasználtam, hogy volt időm a fordításra. :-) Sajnos a héten már időszűkében vagyok. :-(

sohoney

Postby sohoney » Tue Feb 07, 2017 10:37 pm

Agacska wrote:Nagyon köszönöm az első két rész feliratát.

Nagyon szívesen! :)

Timi

Postby Timi » Wed Feb 08, 2017 8:01 pm

Köszönöm szépen az első két rész feliratát! :notworthy:

sohoney

Postby sohoney » Wed Feb 08, 2017 8:16 pm

Timi wrote:Köszönöm szépen az első két rész feliratát! :notworthy:

Summi

Postby Summi » Sat Feb 11, 2017 7:01 am

Szia Hajni még egyszer nagyon köszi a fordítást kiváló feliratot készítettél mint mindig :thumright: :wub:

Sikerült megnéznem az első két részt , és azonnal be is szippantott a sorozat és rabul is ejtett :cheers: :D hát ez valami eszméletlen jó sorozat Ju Sung a színészek gyöngyszeme igazi nagy színész :wub: :wub: fantasztikus amit kihoz ebből a karaktertől egyik ámulatból a másikba esem pedig nem most látom először de még mindig megtud lepni .. :wub:
nagyon szeretem a lélektani krimiket mert nagyon megmozgat és aktív részesévé válok a sztorinak , hát ezt eddig elérte nálam .... :D

Jól indított a sorozat nagyon tetszett az a keret amibe foglalta történetet az író , jól átlátható volt kiszámítható ami az elején kell is , h jól eltudjuk helyezni magunkat az események forgatagában ... :D közben megvan a kellő izgalom feszültség rengeteg kérdés ami beindítja a agytekervényeket a második rész pedig jól beerősített minden téren :lol :wub:

Park Jung Woo szívdöglesztő ügyésznek imádom annyira édes cukorfalat ,minden meg van benne amiért a csajok őrülten szerelmesek lesznek .. :lol Isteni volt látni családapának mivel az életben ő is apa zseniálisan jól átérzi a gyermek apa közötti kapcsolatot csodálatos volt az összhang a szeretet az imádat ami átjött :wub: ügyésznek is kiváló határozott bátor hatalmas nagy igazságérzettel és okos kis kobakkal elszántsággal látszik , h nagyon szereti a szakmáját és igazi tehetség ezért is sikerült hamar a szívembe zárni :wub: nagyon szurkolok neki , h képes legyen ebből a helyzetből is felállni és győzni , közben a kérdés itt motoszkál a fejemben , h mennyire lehet ebben a helyzetben győzni a szeretett családját veszítve el ami egy örök mély fájdalom az élet értelme is felülíródik ilyenkor tehát itt a győzelem relatív , de közben ott a becsülete a családja iránt érzett szeretete ami miatt küzdenie kell nem adhatja fel itt még nem , meg kell tenni a lehetetlen és le kell győznie a bűnöst :-) de erre még ott vannak a hátralevő részek amit végig izgulhatunk ... .. . :lol
Ji Sung nagyon jól közvetíttette milyen átélni az érzelmi végleteket ami egy emberben végbe mehet földön túli boldogságot .. és a pokol mélyét ami félelmetes ijesztő borzalmas elviselhetetlen fájdalom :-( Atyaúristen felfoghatatlan mit érezhetett Jung Woo amikor felébredt a cellájában és szembesült azzal a hírrel , h meggyilkolta a családját :crazy:
persze azonnal összetudjuk rakni a szálakat , h miért került ebbe a helyzetbe Jung Woo ügyész , mert ebben az ügyben Min Ho egy érzéketlen pszichopata aki igazi nagyágyú mögötte a pénz a hatalom és egy dolgot ismer csak az ügyek elrendezéserére , h minden szívbaj nélkül megöli az akadékoskodókat akik útjában állnak mert megteheti oylan védelmi bástyával van körülvéve ahol a tetteiért még soha nem kellett felelnie ... :crazy: Az ikertestvére is mindig kihúzta a bajból a család jó hírneve pedig mindennél fontosabb , h ragyogjon a médiában eltussolva vele a fekete foltokat vagy hiányosságokat ... Sun-Ho és Min ho ikrek de két teljesen különböző személyiségűek Sun Ho a tökéletes üzletember kiváló családapa ezzel szemben Min Ho a tékozló fiú akit megvet a családja .. . Uhm Ki Joon színész előtt le a kalappal kiválóan és érzékletesen játszik a külső hasonlóság mellett is érezni lehet mikor szerepel a gonosz Min Ho és mikor a melegszívű Sun Ho .... :-) Min Ho érzéketlen személyisége szerintem a gyermekkorával függ össze , ő lehetett a rossz fiú akit nélkülöztek akit nem értékeltek , és Sun Ho volt az eminens aki mindent jól csinált akire felnéztek a szülei büszkék voltak rá sikeres volt Min Ho csíntevései rosszaságai miatt mellőzték és megvetették elmarasztalták talán ez miatt torzult a személyisége és siklott ki az élte ..
Ezért nem könnyű emberrel kezdett Jung Woo ügyész teljesen átérzem a helyzetét nagyon jó nyomon volt végig Min Ho női gyilkosság ügyében is jól megszorongatta szinte már kattant a kezén a bilincs , Jung Woo-t hajtotta az igazság függetlenül attól , h kivel áll szemben ... talán ez indította el a lavinát mert érezte Min Ho , h nincs menekülés ebből a helyzetből pláne ha még a bátyja is ezt mondja és most nem áll mellé , h megvédje amit mindig is csinált ..
hidegvérrel megölte Min Ho a bátyját , nehéz átérezni mit érzett közömbösséget most nem, gyűlöletet sem ... de érzelmi traumát sem ... szerintem sajnálta a bátyját , de mivel ő mindig segítőkezet nyújtott a bűnös kis ügyeiben ezért most is ezt várta tőle Min Ho , h megérti de most az ő bőrébe kell bújnia és áldozza csak fel magát most is érte .. :whistling: majdnem tökéletes bűntényt követet el Min Ho amikor öngyilkosságnak állította be bátyja halálát .. . egyre nem számított , h Jung Woo ügyészt még ezzel a trükkel se lehet félrevezetni ... nagyon is jól tudta , h Sun Ho a halott ... nagyon izgalmas jelenetek voltak ahogy többször is szemben álltak egymással mindketten érezték mit gondol a másik ... káprázatos volt az arcjáték és az agyjáték ahogy figyelték egymást közben kombináltak , Min Ho -n érződött h gyorsan valami menekülőútvonalat keres h. kivágja magát szorult helyzetéből az ügyész előtt ..... dicséretes színészi alakítás volt nálam ez csillagos ötös vagy százas a pontlistán ahol legmagasabb érték 100 :salut: :lol
Amit nehéz megemészteni ahogy Min Ho átéli a gyilkos ügyeit , érzéketlenül mosolyogva , szerintem ő pszichopata aki örömét leli mások gyötrésében közben menekül a felelősségvállalástól nagyon jó stratégiai játékos jól tudja a pénzével minden elérhet a legmagasabb körökben is szabad az út számára ..
Élveztem a nyomozás minden pillanatát ahogy Jung Woo lépésről lépésre haladt , amikor Sun Ho a fülébe súgta Min Ho nevét ezzel így csak bizonyítékot nyert , h jó nyomon van már csak be kell bizonyítania .. . a DNS -t én is elvetettem mert azzal csak egypetéjű ikreket lehet meghatározni a személyazonosságot nem ... az nagyon tetszett amikor Jung Woo elkérte Min Ho ujjlenyomatát ő él tehát elég az ő személyazonosságát megállapítani félelmetes ahogy jár az agya az ügyésznek ezt látható volt Min Ho -n betojt egy kicsit és zavarban volt jó volt látni egy kicsi félszt az arcán erős ellenfélnek érzi az ügyészt aki pénzzel nem megvehető lehet , h a másik ügyvédi irodába való átcsábítás pont erre volt jó... :whistling: :mrgreen: a doki rossz lóra tett a jelentés meghamisításával a halálába került .. Jung Woo -t ez még nem tántorította el . .szupiii csudajó kis izgalmak .. itt szerintem lett volna még egy fogás Min Ho-n sajnáltam , h nem használták ki , amikor Min Ho aláírta a ujjlenyomat jelentését az is egy bizonyíték lehetett volna , ha grafológiai vizsgálatot kér az ügyész miért nem tette :scratch:
Aztán vártam nagyon a kollégák segítségét , h majd ők kiállnak Jung Woo-ért , de látszik a félelem az , h megvannak szorongatva és nem mernek mélyre beleásni az ügyben ... :-( akinek én nagyon örültem az az védőügyvédnő csúcs annyira cuki elszánt nagyszájú nem fél senkitől imádtam ahogy a bírót kiosztotta teljesen igaza volt ... hasonló szemléletű gondolkodású kiállású mint Jung Woo ..és mekkora már , h ők egyszer már szembekerültek egymással és hogy cukker helyzet ... :cheers: :lol
nem is tudom most mi a jó , h megszökött Jung Woo vagy , h mellé áll a tanonc ügyvédnő akivel sikeresek lesznek .. . :lol vagy elkapják az ügyészt és úgy kerülnek kapcsolatba ...
a legrosszabb helyzet tényleg az emlékezetvesztés , van amire nem emlékszik Jung Woo mert valószínű belőtték , de van amire meg nem emlékezhet mert el se követte a gyilkosságot ... :scratch: és hol vannak a holtestek és a nagybácsi miért az erdőt ássa keresve a kislány holtestét mit tudhat ? ő is segít majd hisz Jung Woo ártatlanságában ... ? és ott van még Sun-Ho felesége mit követte el amivel zsarolni tudja Min Ho és képes szerepjátékra tényleg nem a bátyustól van a gyerek ... ? lehet , h ő is segít majd , persze most a félelme is visszatartja jobb ha úgy csinál mintha együttműködne Min Ho -val mert ha nem azaz életébe is kerülhet .... húúú jó lesz itt egyre mélyebbre ásni
Hajni arra gondoltam még milyen személyiségi változást indít ez a vád el Jung Woo-ban , ott van egy hatalmas tragédia a felesége és a gyermeke elvesztése és őt vádolják , h ő a gyilkosa ez iszonyú fájdalom feldolgozhatatlan egy életre , és az is biztos , h soha nem tudja ugyanazt azt életét élni kíváncsi vagyok milyen változáson megy keresztül Jung Woo milyen emberré válik .. mit érez bosszút mindenáron , vagy megtorlást leszámolást szembe került a törvénnyel becsapva megsebezve érzi magát mekkora csalódás még ez is a szívében , ő aki mindig a tisztesség és a törvényesség útját járta ... nagyon érdekes lesz ezt is vizsgálni ?

Maryuu

Postby Maryuu » Sat Feb 11, 2017 3:24 pm

gilnis wrote:Köszönöm, Hajni! :cheers: Így teljesüljön minden kívánságom! Már csak a Missing 9-hoz szeretnék egy fordítót. :D

Pontosan melyik filmre, sorozatra gondolsz, amit a mélybe rántott Ji Sung a játékával? Biztos van ilyen, csak én nem tudok róla. :roll

gilnis

Postby gilnis » Sat Feb 11, 2017 4:31 pm

Maryuu wrote:Pontosan melyik filmre, sorozatra gondolsz, amit a mélybe rántott Ji Sung a játékával? Biztos van ilyen, csak én nem tudok róla. :roll

Nem egyre gondoltam, de nem is azt írtam, hogy rántott, hanem hogy tud rántani.
ImageImageImage

Summi

Postby Summi » Sun Feb 12, 2017 7:53 am

hollálááá újra itt :lol áááá nem tudok nyugton maradni ... mindig eszembe jut valami :lol

Min Ho igazi stratégiai játékos alaposan átgondolt mindent jól felépítette , h nyiffantja ki , h teszi ártalmatlanná a veszélyes ügyészt .. .
ami számomra meghökkentő és erre utalnak a záró képsorok is , h Jung Woo ott volt a felesége halálánál akár láthatta is ezért villannak be nála a gyilkossággal kapcsolatos képsorok , arra lennék kíváncsi , h milyen szert adagoltak be neki , h ezt a gyilkosságot így véghezvigyék ... :O egy kapaszkodó lehet itt , az , h maga az ölés érzete pillanata nem előhívható az emlékeiből Jung Woo-nak mert nem ő a tettes .. ami érdekes , h miért a lányát emlegette , h őt akarja látni ezek szerint láthatta a felesége halálát csak tehetetlen volt ? :O akkor abba se vagyok biztos , h beadtak neki valamit talán erőszakkal kellett végignéznie a felesége halálát ahogy megölik és az emlékezetvesztést ez a trauma okozza így védekezik az agya a feldolgozhatatlan fájdalommal szemben ? ha viszont él a kislány az lehet a kivezető út Jung Woo számára ja és a kedvenc ügyvédnő :wub: a lánya élete adhat reményt és élni akarást Jung Woo-nak és azt , h elkapja a felessége gyilkosát .. ... annyira nagyon örülnék ha élne a kicsi lány :wub:
nálam még mindig az a csoda , h nem ismerik fel MIn Ho-t .. azért ugrottunk egy kicsit az időben :whistling: hogy képes ennyire hibátlanul eljátszani az öccsét vagy gyanús és félemeletes ezért hallgatnak ? :O teljesen más eszközöket használ a problémamegoldásra .... :whistling: az volt még gáz amikor az apja nem ismerte fel , h Min Ho áll előtte és megnyílt Min Ho előtt Min Ho -ról azt a felszabadult őszinte örömet ahogy beszélt Min Ho -ról , h végre meghalt egy gonddal kevesebb , az betette az ajtót rendesen Min Ho -nak oylan volt mit akit gyomorszájon vágtak .. de ő gyorsan megrázza magát és megy tovább érdekes ahogy uralja az érzéseit csak egy pillanatra zökken ki a szerepéből .... nagyon nehéz vagy nem is lehet belelátni a lelkébe , h mi dúl benne nem hiszem , h nem bántja nem fáj neki ahogy az apja szeretet nélkül megvetéssel gondol rá ... :-(

engel1129

Re: Defendant [Hungarian Subs] (3 of 16)

Postby engel1129 » Mon Feb 13, 2017 6:03 am

Nagyon szépen köszönöm a 3. rész fordítását! :dance:

Kata58

Postby Kata58 » Mon Feb 13, 2017 10:24 am

szia Hajni...köszönöm a 3. részt is! :D Örülök az új választásodnak, Ji Sungért oda-vissza vagyok, mint P:S:H-ért! ' 1 sorozatát kivéve, mindent láttam tőle...a Proteckt, a Secret, és a Kill Me Heal Me...a legkedvesebbek...Save The Last Dance For Me.-ért.is.! Nagyon jól alakította az emlékezetkiesés főnököt... :wub:
Még nem kezdtem el nézni a sorozatot, viszont végigolvastam a topikot. Summi olyan gazdagon írt róla, olyan jól kivesézte, hogy nem is tudom meddig tudok ellenállni hogy most még egy kicsit ne kezdjem el. :O ..Kicsit sok nekem a Voice-vel párhuzamosan...de majd meglátom..általában mindig győz a kíváncsiságom :lol :lol :P . Úgyhogy mire elérsz a negyedikre...szerintem már veletek fogok tartani! :lol :lol ..Kellemes hetet mindenkinek, és köszönöm Hajni az eddigi munkádat! A feliratot és a részeket vittem! :thumleft: :thumleft: :wub: :wub: :wub:

sohoney

Postby sohoney » Mon Feb 13, 2017 5:36 pm

Szia Summi! :cheers:

Juhúúú! Kezdetét veszi a dumaparti! :cheers: :cheers:

Summi wrote:még egyszer nagyon köszi a fordítást kiváló feliratot készítettél mint mindig :thumright: :wub:

Még egyszer nagyon szívesen! :wub: Én pedig köszönöm a dicséretet! Nagyon jól esik! :wub:

Summi wrote:hát ez valami eszméletlen jó sorozat Ju Sung a színészek gyöngyszeme igazi nagy színész :wub: :wub: fantasztikus amit kihoz ebből a karaktertől egyik ámulatból a másikba esem pedig nem most látom először de még mindig megtud lepni .. :wub:
nagyon szeretem a lélektani krimiket mert nagyon megmozgat és aktív részesévé válok a sztorinak , hát ezt eddig elérte nálam .... :D

Ugye? Szerintem is baromi jó sorozat és Ji Sung játéka megint ámulatba ejt! De minden szereplő remek választás! :D

Summi wrote:Isteni volt látni családapának mivel az életben ő is apa zseniálisan jól átérzi a gyermek apa közötti kapcsolatot csodálatos volt az összhang a szeretet az imádat ami átjött :wub:

Abszolút! Szívmelengető volt az a néhány jelenet, amiben a családjával szerepelt. :-)

Summi wrote:Ji Sung nagyon jól közvetíttette milyen átélni az érzelmi végleteket ami egy emberben végbe mehet földön túli boldogságot .. és a pokol mélyét ami félelmetes ijesztő borzalmas elviselhetetlen fájdalom :-( Atyaúristen felfoghatatlan mit érezhetett Jung Woo amikor felébredt a cellájában és szembesült azzal a hírrel , h meggyilkolta a családját :crazy:

El sem tudom képzelni (bele se merek gondolni), milyen érzés lehet úgy felébredni, hogy közlik veled, megölted a feleséged és a lányod. Én biztos, abban a pillanatban elveszteném a józan eszem. Valóban félelmetesen jól érzékeltette Ji Sung, hogy min megy át a karakter. Borzongató volt beleképzelni magam a helyzetébe. :-(

Summi wrote:persze azonnal összetudjuk rakni a szálakat , h miért került ebbe a helyzetbe Jung Woo ügyész , mert ebben az ügyben Min Ho egy érzéketlen pszichopata aki igazi nagyágyú mögötte a pénz a hatalom és egy dolgot ismer csak az ügyek elrendezéserére , h minden szívbaj nélkül megöli az akadékoskodókat akik útjában állnak mert megteheti oylan védelmi bástyával van körülvéve ahol a tetteiért még soha nem kellett felelnie ... :crazy:

Így van. Hamar egyértelművé vált, hogy mi van a háttérben. Azt nem mondom, hogy minden kristálytiszta, de már beindult a fantáziám, emellett több kérdés is megfogalmazódott bennem. Az biztos, hogy Min Ho egy pszichopata és bármire képes annak érdekében, hogy kihúzza saját magát a csávából. Bevallom, nekem egyből Choi Daniel karaktere ugrott be a Big Man-ből, bár ő azért nem volt ennyire kegyetlen, mint Min Ho. Egyértelmű, hogy Min Ho a család fekete báránya és eddig a legtöbb gaztettét megúszta. De a lány megölését már nem lehetett kimagyarázni, ez már Seon Ho-nak is sok volt, ezért kérte az öccsét, hogy adja fel magát. Ez okozta a vesztét. :-( Arra kíváncsi vagyok, hogy kiderül-e a későbbiekben, Min Ho miért lett ilyen. Én is hasonlóképp tudom elképzelni a két testvér előéletét, mint ahogy leírtad.

Summi wrote:majdnem tökéletes bűntényt követet el Min Ho amikor öngyilkosságnak állította be bátyja halálát .. . egyre nem számított , h Jung Woo ügyészt még ezzel a trükkel se lehet félrevezetni ... nagyon is jól tudta , h Sun Ho a halott ... nagyon izgalmas jelenetek voltak ahogy többször is szemben álltak egymással mindketten érezték mit gondol a másik ... káprázatos volt az arcjáték és az agyjáték ahogy figyelték egymást közben kombináltak , Min Ho -n érződött h gyorsan valami menekülőútvonalat keres h. kivágja magát szorult helyzetéből az ügyész előtt ..... dicséretes színészi alakítás volt nálam ez csillagos ötös vagy százas a pontlistán ahol legmagasabb érték 100 :salut: :lol

Egyetértek. Mint tudjuk, nincs tökéletes bűncselekmény, minden elkövető vét valamilyen apró hibát, amire előbb-utóbb fény derül. Tényleg zseniális, ahogy Ji Sung összerakja a képet és kis híján leleplezi Min Ho-t.

Summi wrote:Amit nehéz megemészteni ahogy Min Ho átéli a gyilkos ügyeit , érzéketlenül mosolyogva , szerintem ő pszichopata aki örömét leli mások gyötrésében közben menekül a felelősségvállalástól nagyon jó stratégiai játékos jól tudja a pénzével minden elérhet a legmagasabb körökben is szabad az út számára ..

Igen, kétség sem fér hozzá, Min Ho egy kegyetlen pszichopata. Bár én úgy vettem észre, azért némi megbánást érzett, amikor megölte a testvérét, de ezen hamar túllépett. És az is biztos, hogy tart Ji Sung-tól, tudja, hogy benne emberére akadt. Sajnos Min Ho egy intelligens pszichopata és nagyon megfontolt. Kemény ellenfél.

Summi wrote:lehet , h a másik ügyvédi irodába való átcsábítás pont erre volt jó... :whistling: :mrgreen:

És tényleg! Csak most esett le, hogy ez is Min Ho egyik próbálkozása volt. Azta! Milyen kis szemfüles vagy! :D :D

Summi wrote:a doki rossz lóra tett a jelentés meghamisításával a halálába került

Szerintem nem a doki hamisította meg az ujjlenyomat vizsgálat eredményeit. Én inkább úgy gondolom, hogy a laborban történt valami, ott fizetett le valakit Min Ho. A doki kételkedni kezdett, hogy tényleg Min Ho halt-e meg, erre utalt a szemüveges kérdése is. Szerintem ezért kellett meghalnia.

Summi wrote:itt szerintem lett volna még egy fogás Min Ho-n sajnáltam , h nem használták ki , amikor Min Ho aláírta a ujjlenyomat jelentését az is egy bizonyíték lehetett volna , ha grafológiai vizsgálatot kér az ügyész miért nem tette :scratch:

Igen, igen! Ezt én is megjegyeztem magamnak!! Csak hát ugye, Ji Sung nem volt ott, amikor Min Ho aláírta a papírt, így nem is gondolt rá, szerintem. De én úgy gondolom, hogy a későbbiekben esetleg még hasznát vehetik ennek a papírnak, különben nem mutatták volna a jelenetet. :D

Summi wrote:Aztán vártam nagyon a kollégák segítségét , h majd ők kiállnak Jung Woo-ért , de látszik a félelem az , h megvannak szorongatva és nem mernek mélyre beleásni az ügyben ... :-(

Az az igazság, hogy ha belegondolsz, a bizonyítékok Ji Sung ellen szólnak. Legalább is én így gondolom. Igaz egyelőre nem sokat tudunk magáról az első tárgyalásról, de már többször elhangzott, hogy egyértelműek a bizonyítékok. És ott van ugye az utcai kamera felvétele is Ji Sungról a bőrönddel. Hmmm...izgi.

Summi wrote:akinek én nagyon örültem az az védőügyvédnő csúcs annyira cuki elszánt nagyszájú nem fél senkitől imádtam ahogy a bírót kiosztotta teljesen igaza volt ... hasonló szemléletű gondolkodású kiállású mint Jung Woo ..és mekkora már , h ők egyszer már szembekerültek egymással és hogy cukker helyzet ... :cheers: :lol

Igen, nekem is szimpi volt az ügyvédnő. Látszik rajta, hogy elkötelezett a szakmája iránt és minden erejével azon van, hogy kifogástalanul védje az ügyfeleit. Tök érdekes. Nem rég néztem újra az I can hear your voice c. sorit, és ott is elhangzott, hogy egy ügyvédnek nem szabad ennyire bíznia az ügyfeleiben. De én úgy gondolom, hogy ez a tulajdonság, ebben az ügyben elengedhetetlen lesz. Muszáj, hogy az ügyvédnő feltétel nélkül megbízzon Ji Sung ártatlanságában.

Summi wrote:nem is tudom most mi a jó , h megszökött Jung Woo vagy , h mellé áll a tanonc ügyvédnő akivel sikeresek lesznek .. . :lol vagy elkapják az ügyészt és úgy kerülnek kapcsolatba ...

Szerintem maga a szökés, amivel az első rész kezdődött, még odébb van. Addig még sok minden fog történni. Aztán persze lehet, hogy nem lesz igazam. :D

Summi wrote:a legrosszabb helyzet tényleg az emlékezetvesztés , van amire nem emlékszik Jung Woo mert valószínű belőtték , de van amire meg nem emlékezhet mert el se követte a gyilkosságot ... :scratch:

Hű bennem már formálódik valami ezzel kapcsolatban, de nem akarom most elmondani, mert nagyban közrejátszik ebben a 3. rész. :D

Summi wrote:és hol vannak a holtestek és a nagybácsi miért az erdőt ássa keresve a kislány holtestét mit tudhat ? ő is segít majd hisz Jung Woo ártatlanságában ... ?

Ez egy jó kérdés. Ez nekem is eszembe jutott. Azt értem, hogy Ha Yeon holtteste nincs meg, hisz feltételezik, hogy Ji Sung a bőröndbe rakta és elrejtette. De az nem derült ki, hogy Ji Soo teste megvan-e. Azt se értem egyelőre, hogy milyen tűzről beszélt az ügyész, amiben minden elpusztult, csak az az egy fénykép maradt meg, amin Ji Soo egy másik pasival látható. Azt én se értettem, hogy a nagybácsi miért pont ott ás. Rejtély rejtély hátán.

Summi wrote:és ott van még Sun-Ho felesége mit követte el amivel zsarolni tudja Min Ho és képes szerepjátékra tényleg nem a bátyustól van a gyerek ... ? lehet , h ő is segít majd , persze most a félelme is visszatartja jobb ha úgy csinál mintha együttműködne Min Ho -val mert ha nem azaz életébe is kerülhet ....

Lehet, hogy hülyeség, de én meg merem kockáztatni, hogy a gyerek Min Ho-tól van. Azt ne kérdezd, ez hogy sikerülhetett. Egyelőre ennyi jutott eszembe ezzel kapcsolatban. :P Szegény csaj, szörnyű lehet neki. De az milyen durva volt már, hogy egyből felismerte Min Ho-t! :O

Summi wrote:Hajni arra gondoltam még milyen személyiségi változást indít ez a vád el Jung Woo-ban , ott van egy hatalmas tragédia a felesége és a gyermeke elvesztése és őt vádolják , h ő a gyilkosa ez iszonyú fájdalom feldolgozhatatlan egy életre , és az is biztos , h soha nem tudja ugyanazt azt életét élni kíváncsi vagyok milyen változáson megy keresztül Jung Woo milyen emberré válik .. mit érez bosszút mindenáron , vagy megtorlást leszámolást szembe került a törvénnyel becsapva megsebezve érzi magát mekkora csalódás még ez is a szívében , ő aki mindig a tisztesség és a törvényesség útját járta ... nagyon érdekes lesz ezt is vizsgálni ?

Szerintem mélyről fog indulni. Kétségbeesés, önvád, harag, bosszúvágy, stb. De ahogy egyre több mindent kiderít, egyre eltökéltebb lesz. Nem lennék meglepve, ha a régi, tisztességes, törvényszerető Jeong Woo egy jó időre háttérbe szorulna. Mindenesetre érdekes lesz figyelni, ahogy megváltozik a személyisége.

Summi wrote:ami számomra meghökkentő és erre utalnak a záró képsorok is , h Jung Woo ott volt a felesége halálánál akár láthatta is ezért villannak be nála a gyilkossággal kapcsolatos képsorok , arra lennék kíváncsi , h milyen szert adagoltak be neki , h ezt a gyilkosságot így véghezvigyék ... :O

Abban én is biztos vagyok, hogy Jeong Woo-t bedrogozták. Az is lehet, hogy jelen volt a felesége meggyilkolásánál. Viszont én nem emlékszem olyanra, hogy bevillantak volna neki képek Ji Soo meggyilkolásáról. Nem néztem elég figyelmesen? :O

Summi wrote:ami érdekes , h miért a lányát emlegette , h őt akarja látni ezek szerint láthatta a felesége halálát csak tehetetlen volt ? :O akkor abba se vagyok biztos , h beadtak neki valamit talán erőszakkal kellett végignéznie a felesége halálát ahogy megölik és az emlékezetvesztést ez a trauma okozza így védekezik az agya a feldolgozhatatlan fájdalommal szemben ? ha viszont él a kislány az lehet a kivezető út Jung Woo számára ja és a kedvenc ügyvédnő :wub: a lánya élete adhat reményt és élni akarást Jung Woo-nak és azt , h elkapja a felessége gyilkosát .. ... annyira nagyon örülnék ha élne a kicsi lány :wub:

Én csak arra tudok gondolni, hogy Ji Soo-t megölték és Jeong Woo tényleg a bőröndben menekítette ki a lányát és elrejtette valamilyen biztonságos helyen. Szerintem él a kislány és ezért szólongatja őt legtöbbször. Egyelőre még zavaros ez az egész, de én reménykedek benne, hogy még él a kislány. Jaj, úgy mondanék valamit az amnéziával kapcsolatban, de majd inkább a 3. rész után, nem akarok semmit elárulni. :P

Summi wrote:nálam még mindig az a csoda , h nem ismerik fel MIn Ho-t .. azért ugrottunk egy kicsit az időben :whistling: hogy képes ennyire hibátlanul eljátszani az öccsét vagy gyanús és félemeletes ezért hallgatnak ? :O teljesen más eszközöket használ a problémamegoldásra .... :whistling:

Igen, ez is egy jó kérdés. De szerintem kihasználja, hogy az embereknek eszébe se jut, hogy nem Seon Ho-t látják. Lehet, hogy furcsállják, hogy egy kicsit megváltozott a viselkedése, de betudják annak, hogy elveszítette a testvérét és ez megviselte. Amúgy a 3. részben lesz egy kis magyarázat arra, hogy miért boldogul ilyen jól Min Ho. :D

Summi wrote:az volt még gáz amikor az apja nem ismerte fel , h Min Ho áll előtte és megnyílt Min Ho előtt Min Ho -ról azt a felszabadult őszinte örömet ahogy beszélt Min Ho -ról , h végre meghalt egy gonddal kevesebb , az betette az ajtót rendesen Min Ho -nak oylan volt mit akit gyomorszájon vágtak .. de ő gyorsan megrázza magát és megy tovább érdekes ahogy uralja az érzéseit csak egy pillanatra zökken ki a szerepéből .... nagyon nehéz vagy nem is lehet belelátni a lelkébe , h mi dúl benne nem hiszem , h nem bántja nem fáj neki ahogy az apja szeretet nélkül megvetéssel gondol rá ... :-(

Bizony! Az tényleg durva volt, hogy a saját apja nem ismerte fel. Tipikus chaebol apuka, nem? Nem hiszem, hogy az ikrek túl sok szeretetet kaptak volna az apjuktól gyerekkorukban.
Min Ho félelmetes, ahogy szinte meg se érinti, ahogy az apja közli vele, hogy "de jó, hogy meghalt a fekete bárány, tégy úgy, mintha nem is létezett volna." Cuki.

Jujj, de nagyon hiányoztak a dumapartijaink! Már most nagyon élvezem! Köszi, hogy írtál, Summi! :wub: :wub:

sohoney

Postby sohoney » Mon Feb 13, 2017 5:38 pm

engel1129 wrote:Nagyon szépen köszönöm a 3. rész fordítását! :dance:

Nagyon szívesen, engel1129! :D

sohoney

Postby sohoney » Mon Feb 13, 2017 5:42 pm

Kata58 wrote:szia Hajni...köszönöm a 3. részt is! :D Örülök az új választásodnak, Ji Sungért oda-vissza vagyok, mint P:S:H-ért! ' 1 sorozatát kivéve, mindent láttam tőle...a Proteckt, a Secret, és a Kill Me Heal Me...a legkedvesebbek...Save The Last Dance For Me.-ért.is.! Nagyon jól alakította az emlékezetkiesés főnököt... :wub:
Még nem kezdtem el nézni a sorozatot, viszont végigolvastam a topikot. Summi olyan gazdagon írt róla, olyan jól kivesézte, hogy nem is tudom meddig tudok ellenállni hogy most még egy kicsit ne kezdjem el. :O ..Kicsit sok nekem a Voice-vel párhuzamosan...de majd meglátom..általában mindig győz a kíváncsiságom :lol :lol :P . Úgyhogy mire elérsz a negyedikre...szerintem már veletek fogok tartani! :lol :lol ..Kellemes hetet mindenkinek, és köszönöm Hajni az eddigi munkádat! A feliratot és a részeket vittem! :thumleft: :thumleft: :wub: :wub: :wub:

Nagyon szívesen, Kata! :D
Én is nagyon örülök a választásomnak! :P :D
Én sajnos még nem láttam olyan sok mindenben Ji Sung-ot, de ami késik, nem múlik! :D
Érdemes lesz figyelemmel kísérni Summi hozzászólásait, nagyon jók a meglátásai. :-) Annó a Queen of reversalst elég részletesen kitárgyaltuk, részről részre, remélem, most is így lesz! Nyugodtan be lehet csatlakozni a beszélgetésbe, nem harapunk! :D :D

Maryuu

Postby Maryuu » Mon Feb 13, 2017 5:58 pm

gilnis wrote:
Maryuu wrote:Pontosan melyik filmre, sorozatra gondolsz, amit a mélybe rántott Ji Sung a játékával? Biztos van ilyen, csak én nem tudok róla. :roll

Nem egyre gondoltam, de nem is azt írtam, hogy rántott, hanem hogy tud rántani.

Örülök neki, ha szerinted se tette még ezt meg. Hiszen Ő az egyik legtehetségesebb koreai színész.
Csak neked az a véleményed, hogy bármikor megteheti. Akkor semmi gond, az szíved joga. :roll

Summi

Postby Summi » Mon Feb 13, 2017 7:42 pm

sohoney wrote:Szia Summi! :cheers:

ó de jó Hajni , h kész vagy a 3. résszel nagyon ügyes vagy millió köszönet érte :heart: :heart: látom téged is úgy izgat ez a sorozat mint engem , örültem a hosszú válaszodnak hamarosan írok majd , ez az a sorozat ahol nem lehet csöndben maradni :cheers: :lol

gilnis

Postby gilnis » Mon Feb 13, 2017 8:05 pm

Köszönöm a 3. részt!

Maryuu wrote:Örülök neki, ha szerinted se tette még ezt meg. Hiszen Ő az egyik legtehetségesebb koreai színész.
Csak neked az a véleményed, hogy bármikor megteheti. Akkor semmi gond, az szíved joga. :roll

A tehetséges nem azt jelenti, hogy neki ne lehetne rossz formája, rossz napja, rossz döntése, rossz szerepértelmezése. Ji Sungot abba a kategóriába sorolom, mint Lee Jun Kit vagy Jang Hyukot, ha ez mond valamit... de szerintem ne feszegesssük ezt. Nem azért írtam még ott fent, hogy ezzel bárkit is provokáljak, és nem kell miatta harcias rajongó módba állni. :D
ImageImageImage

sohoney

Postby sohoney » Mon Feb 13, 2017 8:12 pm

Summi wrote:
sohoney wrote:Szia Summi! :cheers:

ó de jó Hajni , h kész vagy a 3. résszel nagyon ügyes vagy millió köszönet érte :heart: :heart: látom téged is úgy izgat ez a sorozat mint engem , örültem a hosszú válaszodnak hamarosan írok majd , ez az a sorozat ahol nem lehet csöndben maradni :cheers: :lol

Köszi, köszi, Summi! És nagyon szívesen! :wub: Kíváncsian várom a válaszodat! :D

sohoney

Postby sohoney » Mon Feb 13, 2017 8:14 pm

gilnis wrote:Köszönöm a 3. részt!

Nagyon szívesen, gilnis! :D

Summi

Postby Summi » Mon Feb 13, 2017 9:07 pm

Kata58 wrote: Summi olyan gazdagon írt róla, olyan jól kivesézte, hogy nem is tudom meddig tudok ellenállni hogy most még egy kicsit ne kezdjem el. :O ..Kicsit sok nekem a Voice-vel párhuzamosan...de majd meglátom..általában mindig győz a kíváncsiságom :lol :lol :P . Úgyhogy mire elérsz a negyedikre...szerintem már veletek fogok tartani! :lol :lol ..Kellemes hetet mindenkinek, és köszönöm Hajni az eddigi munkádat! A feliratot és a részeket vittem! :thumleft: :thumleft: :wub: :wub: :wub:

Köszi Kata jó volt olvasni a hozzászólásodat :heart: :D amúgy teljesen megértelek , nagyon sok jó sorozat fut mostanában ilyenkor elég nehéz az önmegtartóztatás , az idő meg sokszor kevés úgy , h van baj bőven :lol de ha nagyon nem hagy nyugodni a sorozat akkor vágj csak bele ne sanyargasd magad tovább egy Ji Sung rajongónak amúgy is kötelező darab... :D :wub: :thumright:

Kata58

Postby Kata58 » Tue Feb 14, 2017 7:35 am

Köszönöm a biztatást, végül tegnap este nekiálltam, de olyan keménynek érzem, hogy nem lehet napközben nézni...legalábbis most, így az elején!Amúgy döbbenetes, hogy valakinek így kiesik a tudatából pár hónap, és a társai azt hiszik hogy megjátssza magát. :cry: .rendkívül megrendítő!
Nem tudom spoiler lenne e..az a tippem, hogy a banda, és egy fenti vezérlés áldozata, hiszen nem szabad valaminek nagyon kiderülnie...de vajon mi az, amiért ennyire el kell tenni láb alól, hogy még a leghalványabb esélye sem legyen a megmenekülésre, nem hogy az igazság kiderítésére.... :x :crazy: :cry: jaj de kemény szerep jutott neki. Úgy várok már tőle egy kicsit üdítőbb szerepet. Tudom hogy rendkívül tehetséges, talán túlságosan is az, csak már aggódom, hogy a személyiségben nem okoz e kárt egy idő múlva... :cry: :thumleft:

sohoney

Postby sohoney » Tue Feb 14, 2017 7:43 am

Kata58 wrote:Köszönöm a biztatást, végül tegnap este nekiálltam, de olyan keménynek érzem, hogy nem lehet napközben nézni...legalábbis most, így az elején!Amúgy döbbenetes, hogy valakinek így kiesik a tudatából pár hónap, és a társai azt hiszik hogy megjátssza magát. :cry: .rendkívül megrendítő!
Nem tudom spoiler lenne e..az a tippem, hogy a banda, és egy fenti vezérlés áldozata, hiszen nem szabad valaminek nagyon kiderülnie...de vajon mi az, amiért ennyire el kell tenni láb alól, hogy még a leghalványabb esélye sem legyen a megmenekülésre, nem hogy az igazság kiderítésére.... :x :crazy: :cry: jaj de kemény szerep jutott neki. Úgy várok már tőle egy kicsit üdítőbb szerepet. Tudom hogy rendkívül tehetséges, talán túlságosan is az, csak már aggódom, hogy a személyiségben nem okoz e kárt egy idő múlva... :cry: :thumleft:

Szia Kata!
Örülök, hogy végül belekezdtél. Nem egy könnyű darab és félek, ez még csak a kezdet. :-(
Nem spoiler, hisz ez egyértelművé vált már a legelején: Cha Min Ho áll az egész mögött. Így akarja megakadályozni, hogy kiderüljön: megölte a bátyját és átvette a helyét.
Én nem féltem Ji Sung. Tapasztalt, "vén" róka ő már. És ez is csak egy szerep. Nyilván valamilyen szinten megviseli a színészeket egy ilyen kemény szerep, denem hinném, hogy kárt okozna benne. :-)

Kata58

Postby Kata58 » Tue Feb 14, 2017 12:09 pm

Köszi Hajni a bátorítást, folytatom.... :D .

sohoney

Postby sohoney » Tue Feb 14, 2017 12:36 pm

Kata58 wrote:Köszi Hajni a bátorítást, folytatom.... :D .

Helyes, helyes! :D

gilnis

Postby gilnis » Tue Feb 14, 2017 12:56 pm

Kata58 wrote:Úgy várok már tőle egy kicsit üdítőbb szerepet. Tudom hogy rendkívül tehetséges, talán túlságosan is az, csak már aggódom, hogy a személyiségben nem okoz e kárt egy idő múlva... :cry: :thumleft:

Friss házasként nem akart rom-komot. De lehet, hogy Ji Sungné nem engedte neki. :D
Viccesen jön ki, mert Lee Bo Young-nak pont Ji Sung sorozata után kezdődik majd a sajátja, és hasonló műfajú/témájú lesz. :)
ImageImageImage

Kata58

Postby Kata58 » Tue Feb 14, 2017 7:13 pm

Hát lányok belevetettem magam a sorozatba, és milyen igazam volt! legfelül is az ikertestvér segítségével akarják elérni, hogy még véletlenül se élje túl, és még a barátja is halálbüntetést kér rá! :crazy: :x az nem lehet hogy a kislány titokban életben lesz valahol? :crazy: :scratch: Olyan jó lenne ebben bízni...na majd meglátjuk a fejleményeket :O :O :sweat:

sohoney

Postby sohoney » Tue Feb 14, 2017 9:22 pm

Kata58 wrote:Hát lányok belevetettem magam a sorozatba, és milyen igazam volt! legfelül is az ikertestvér segítségével akarják elérni, hogy még véletlenül se élje túl, és még a barátja is halálbüntetést kér rá! :crazy: :x az nem lehet hogy a kislány titokban életben lesz valahol? :crazy: :scratch: Olyan jó lenne ebben bízni...na majd meglátjuk a fejleményeket :O :O :sweat:

Hurrá! Örülök, hogy végül belevágtál! :cheers:
Bizony, Cha Min Ho az agytröszt. :O
Én nagyon bízom benne, hogy a kislány még életben van. Remélem, igazunk lesz! :-)

Summi

Postby Summi » Wed Feb 15, 2017 5:10 am

Sziasztok :-)

Hajni itt is vagyok a válaszommal ... . igaz a 3. részt még nem sikerült megnézem tehát arról majd később fejtegetünk de még ma sorra veszem :lol

sohoney wrote:Ugye? Szerintem is baromi jó sorozat és Ji Sung játéka megint ámulatba ejt! De minden szereplő remek választás! :D

Hajni főnyeremény ez a sorozat :cheers: igen igen Ji Sung valami fantasztikus lenyűgöző :wub: :wub:

sohoney wrote: Abszolút! Szívmelengető volt az a néhány jelenet, amiben a családjával szerepelt. :-)

ezért is nagyon fájdalmas így jobban átérezzük amit ő , így közelebb kerültünk hozzá látva a boldog családját a kicsi lányt ,tényleg vérzik a szívem értük .. :-(

sohoney wrote: Azt nem mondom, hogy minden kristálytiszta, de már beindult a fantáziám, emellett több kérdés is megfogalmazódott bennem. Az biztos, hogy Min Ho egy pszichopata és bármire képes annak érdekében, hogy kihúzza saját magát a csávából. Bevallom, nekem egyből Choi Daniel karaktere ugrott be a Big Man-ből, bár ő azért nem volt ennyire kegyetlen, mint Min Ho. Egyértelmű, hogy Min Ho a család fekete báránya és eddig a legtöbb gaztettét megúszta. De a lány megölését már nem lehetett kimagyarázni, ez már Seon Ho-nak is sok volt, ezért kérte az öccsét, hogy adja fel magát. Ez okozta a vesztét. :-( Arra kíváncsi vagyok, hogy kiderül-e a későbbiekben, Min Ho miért lett ilyen. Én is hasonlóképp tudom elképzelni a két testvér előéletét, mint ahogy leírtad.

ne is legyen minden kristálytiszta , imádom amikor tele vagyok kérdésekkel és rejtélyes történettel , lesznek még meglepetések érzem , az nagyon jó koncepció , h az induló löketet megkaptuk és nem kell teljesen a sötétben tapogatóznunk :D igen én is így látom egyeznek a gondolataink ... :thumright: én arra is kíváncsi vagyok milyen piszkos ügyeiből mosta ki a bátyus Min Ho-t hasonló gyilkossági ügyek voltak vagy csak kisebb horderejűek ... a hidegvérű gyilkos tetteit tudja az apja is ? nekem úgy tűnt nem ez a női gyilkosság volt az első eszeveszett volt a nőtől Min Ho mintha szándékosan vitte volna fel a lakosztályába tudta , h megfogja ölni ... ez nem fér a fejembe :scratch: mintha bekattan volna szinte vérbe forogtak a szemei gyűlölte az áldozatát pedig nem ismerete csak egy könnyűvérű nőcske volt ... nagyon úgy néz ki h. ez pszichopata tünetek Min Ho-nál de erre még tényleg rájön az a trauma , h gyerekkorában mellőzték talán nem csak a gyermekkor miatt beteg, lehet h ez a betegsége veleszületett és ezért mellőzték közösítették ki a családból ?... talán titkolják a hírnév miatt , beteg és ezért nézték el neki az ügyeit , vagy a bátyus ezért segítette ezért tusolta el mentette meg ? .... :O

sohoney wrote:Igen, kétség sem fér hozzá, Min Ho egy kegyetlen pszichopata. Bár én úgy vettem észre, azért némi megbánást érzett, amikor megölte a testvérét, de ezen hamar túllépett. És az is biztos, hogy tart Ji Sung-tól, tudja, hogy benne emberére akadt. Sajnos Min Ho egy intelligens pszichopata és nagyon megfontolt. Kemény ellenfél.

igen teljesen igazad van a megbánást a bátyja meggyilkolásnál éreztem én is , amikor a nőt megölte akkor hidegvérű gyilkos volt .. az érdekelne még mi alapján válassza ki az áldozatit ? még az is lehet , h elég régóta gyilkol az látszott rajta .... ha igen akkor miért most mondta a bátyja , h vége innentől vállalja ő felelősséget :O talán azért mert az ügyvédnek sikerült sarokba szorítania ? teljesen egyetértek Min Ho nagyon okos intelligens ravasz és manipulatív , gyorsan vág az esze és képes megoldani a legnehezebb helyzetet is .. lehet , h nagy kiépített háttérrel rendelkezik akik végrehajtják az utasításit :whistling:

sohoney wrote:És tényleg! Csak most esett le, hogy ez is Min Ho egyik próbálkozása volt. Azta! Milyen kis szemfüles vagy! :D :D

igen azt hiszem , h ezt Min Ho intézte így talán félre akarta állítani az ügyészt .. . de ha ez igaz akkor ő előre készült már és ismerete az ügyészt nagyon jól mikor és hol ? nagyon agyafúrt Min Ho én még attól félek az apját is megfogja ölni előbb utóbb neki rá kell jönnie , h Min Ho él ..

sohoney wrote:Szerintem nem a doki hamisította meg az ujjlenyomat vizsgálat eredményeit. Én inkább úgy gondolom, hogy a laborban történt valami, ott fizetett le valakit Min Ho. A doki kételkedni kezdett, hogy tényleg Min Ho halt-e meg, erre utalt a szemüveges kérdése is. Szerintem ezért kellett meghalnia.

igen ebben nagyon igazad van jól benéztem :D .. . a dokinak azért kellett meghalnia mert megszimatolta , h itt valami nem stimmel és szóvá is tette a szemüveget .. :pale: szerintem is magasabb körökben lévő emberkét fizethetett le .. :O

sohoney wrote:Csak hát ugye, Ji Sung nem volt ott, amikor Min Ho aláírta a papírt, így nem is gondolt rá, szerintem. De én úgy gondolom, hogy a későbbiekben esetleg még hasznát vehetik ennek a papírnak, különben nem mutatták volna a jelenetet. :D

szerintem is van tervük vele .. . :thumright:

sohoney wrote:Az az igazság, hogy ha belegondolsz, a bizonyítékok Ji Sung ellen szólnak. Legalább is én így gondolom. Igaz egyelőre nem sokat tudunk magáról az első tárgyalásról, de már többször elhangzott, hogy egyértelműek a bizonyítékok. És ott van ugye az utcai kamera felvétele is Ji Sungról a bőrönddel. Hmmm...izgi.

ez igaz de amikor az emberben hisznek vakon bíznak az más .. .és ők szakmabekiek nagyon jól tudják tudniuk kell , h itt is vannak korruptok akik képesek erre .. . azt megértem , h nem merik bizonytalanok de szerintem hisznek Ji Sung-ban ha nem is mindenki de aki közeli barátja az igen az ügyvédnő az egyik :D ha sorsdöntő bizonyíték van a birtokukban akkor miért várnak, h Ji Sung aláírja a beismerő vallomást mert akkor lehet kivégezni ? :scratch: tökéletes bűntény nincs valami hibának lennie kell .. .

sohoney wrote:Igen, nekem is szimpi volt az ügyvédnő. Látszik rajta, hogy elkötelezett a szakmája iránt és minden erejével azon van, hogy kifogástalanul védje az ügyfeleit. Tök érdekes. Nem rég néztem újra az I can hear your voice c. sorit, és ott is elhangzott, hogy egy ügyvédnek nem szabad ennyire bíznia az ügyfeleiben. De én úgy gondolom, hogy ez a tulajdonság, ebben az ügyben elengedhetetlen lesz. Muszáj, hogy az ügyvédnő feltétel nélkül megbízzon Ji Sung ártatlanságában.

dejó , h neked is szimpi .. én odáig vagyok érte :cheers: :wub: igen igen elkötelezett a szakmája iránt , szerintem van mit csiszolódnia de Ji Sung mellett ez sikerülni fog :D igen egy ügyvédnő nem bízhat senkiben csak a bizonyítékokra támaszkodhat .. . majd megtanulja ezt is :lol

sohoney wrote:Ez egy jó kérdés. Ez nekem is eszembe jutott. Azt értem, hogy Ha Yeon holtteste nincs meg, hisz feltételezik, hogy Ji Sung a bőröndbe rakta és elrejtette. De az nem derült ki, hogy Ji Soo teste megvan-e. Azt se értem egyelőre, hogy milyen tűzről beszélt az ügyész, amiben minden elpusztult, csak az az egy fénykép maradt meg, amin Ji Soo egy másik pasival látható. Azt én se értettem, hogy a nagybácsi miért pont ott ás. Rejtély rejtély hátán.

lehet , h én bizalmatlan vagyok de nekem nem mond semmit az ha látok egy bőröndöt és tolja Ji Sung nekem bizonyíték kell ... a másik , h jól be voltak élesítve a kamerák tökéletes a felvétel ez nem gyanús ? ha Ji Sung egy gyilkos akkor kijátssza a kamerákat nem a kamerák előtt tolja ki a hullaszállító bőröndjét úgy , h a profil képe jól látható legyen leveszi az álarcot naneeeee :crazy: és ilyen jó felvételt nem is láttam profi munka.... amúgy meg honnan tudják , h a felesége holteste van ott miért nem lányáé ..? ez miféle bizonyíték ? ha nem Ji Sung ölte meg a feleségét akkor valószínű , h tűzben halt meg az a legjobb a gyilkosnak mert nincs értékelhető bizonyíték .. szerintem arra is fény derül mit tud a nagybácsi talán Ji Sung -nak jöttek elő látomásai és azért .. ... mert csak a lánya nevét emlegeti . . . de az régen rossz ha föld alatt keresi ... :-(

sohoney wrote:Lehet, hogy hülyeség, de én meg merem kockáztatni, hogy a gyerek Min Ho-tól van. Azt ne kérdezd, ez hogy sikerülhetett. Egyelőre ennyi jutott eszembe ezzel kapcsolatban. :P Szegény csaj, szörnyű lehet neki. De az milyen durva volt már, hogy egyből felismerte Min Ho-t! :O

nem nem hülyeség ez az én agyamon is átfutott .. és a csaj reakció is erre utalnak egy percig se lázadt nem védte magát nem ellenkezett behódol Min Ho utasításainak ..

sohoney wrote:Szerintem mélyről fog indulni. Kétségbeesés, önvád, harag, bosszúvágy, stb. De ahogy egyre több mindent kiderít, egyre eltökéltebb lesz. Nem lennék meglepve, ha a régi, tisztességes, törvényszerető Jeong Woo egy jó időre háttérbe szorulna. Mindenesetre érdekes lesz figyelni, ahogy megváltozik a személyisége.

totál így gondolom én is .. . a törvény nem védte meg , ezért nem is tud benne bízni

sohoney wrote:Abban én is biztos vagyok, hogy Jeong Woo-t bedrogozták. Az is lehet, hogy jelen volt a felesége meggyilkolásánál. Viszont én nem emlékszem olyanra, hogy bevillantak volna neki képek Ji Soo meggyilkolásáról. Nem néztem elég figyelmesen? :O

egy tűzeset villant be neki ... de megkapta a vádiratot és azon is agyalt nem tiszta kép volt ..

sohoney wrote:Jeong Woo tényleg a bőröndben menekítette ki a lányát és elrejtette valamilyen biztonságos helyen. Szerintem él a kislány és ezért szólongatja őt legtöbbször. Egyelőre még zavaros ez az egész, de én reménykedek benne, hogy még él a kislány. Jaj, úgy mondanék valamit az amnéziával kapcsolatban, de majd inkább a 3. rész után, nem akarok semmit elárulni. :P

legyen igazad nagyon szeretném ha élne a kicsi lány , de az , h Ji Sung őt szólítja az adhat reményt tudhat valamit a tudatalattija scak hiányoznak az ehhez társuló emlékek .... a nagybácsi ásása aggaszt vagy nem holtestet keres valami bizonyítékot ? és miért nem egyszerre haltak meg ha meghaltak :scratch: .. . :-(
Last edited by Summi on Wed Feb 15, 2017 7:13 am, edited 1 time in total.

Summi

Postby Summi » Wed Feb 15, 2017 5:54 am

Kata58 wrote: az nem lehet hogy a kislány titokban életben lesz valahol? :crazy: :scratch: Olyan jó lenne ebben bízni...na majd meglátjuk a fejleményeket :O :O :sweat:

jaj Kata úgy örülök , h te is így érzed akkor van egy kicsi remény :wub: így az ügyésznek elviselhetőbb lesz a fájdalma a szenvedése és ez egy hatalmas erőt ad majd , h újra talpra álljon és célt érjen nagyon szorítok , h így legyen :pray: :roll

smatagd

Postby smatagd » Wed Feb 15, 2017 10:09 am

Sziasztok!
Köszi az eddigi részeket!
Summi wrote:
sohoney wrote:Lehet, hogy hülyeség, de én meg merem kockáztatni, hogy a gyerek Min Ho-tól van. Azt ne kérdezd, ez hogy sikerülhetett. Egyelőre ennyi jutott eszembe ezzel kapcsolatban. :P Szegény csaj, szörnyű lehet neki. De az milyen durva volt már, hogy egyből felismerte Min Ho-t! :O

nem nem hülyeség ez az én agyamon is átfutott .. és a csaj reakció is erre utalnak egy percig se lázadt nem védte magát nem ellenkezett behódol Min Ho utasításainak ..

Érdekes felvetés. Tudjuk, hogy az ikrek érzelmileg nagyon közel állnak egymáshoz, az az ember, aki képes megölni az ikertestvérét, annak mit számít a sógornő megölése, ezt tudja Juni, ezért engedelmeskedik neki, fél tőle. Arról nem beszélve, kizárt, hogy ez a pszichopata átengedné a csajt és a gyerekét a fivérének. :stress: Én úgy gondolom, testvér féltékenység áll a háttérben, Min Ho szintén szemet vethetett annak idején Juni-re, az apja is a bátyját ismerte el, gyakorlatilag minden szeretet a testvérének jutott, talán az anyja se állt ki mellette, nem tudom, egyáltalán láttuk az anyját?
A bőröndös jelenettel kapcsolatban, nem hiszem el, hogy Jungwoo nem tudta, hogy kamera van ott, hiszen a lakása előtt történt, szerintem nem véletlenül vette le a maszkot, direkt meg akarta mutatni az arcát, valakinek üzenni akart vele.. Valahogy nem azt érzem, hogy a kislány van a bőröndben, remélem ez a pszichopata mégse irtotta ki Jungwoo családját, csak fogva tartja őket, hiszen a testük nem került elő.
Engem ez az amnézia érdekel nagyon, milyen szer okozhat ekkora és ilyen hosszú ideig tartó emlékezetvesztést? :scratch:
Image

Summi

Postby Summi » Wed Feb 15, 2017 10:45 am

Szia Smatagd :-)

smatagd wrote:Érdekes felvetés. Tudjuk, hogy az ikrek érzelmileg nagyon közel állnak egymáshoz, az az ember, aki képes megölni az ikertestvérét, annak mit számít a sógornő megölése, ezt tudja Juni, ezért engedelmeskedik neki, fél tőle. Arról nem beszélve, kizárt, hogy ez a pszichopata átengedné a csajt és a gyerekét a fivérének

nagyon jó a felvetésed :thumright: , szerintem Min Ho -nak semmi nem számít könyörtelen hidegvérű számító gyilkos nagyon jól kiépített stratégiája van tudja mit miért csinál , abban nagyon igazad van , h mivel ikrek érzelmileg közel állnak egymáshoz ez már akkor is látszott amikor megölte a bátyját ott tűnt fel némi gyengédség az arcán ...
az biztos , h Yeon Hee retteg Min Ho -tól remeg zavart amikor a közelében van :crazy: valóban erre nem is gondoltam , h Min Ho nem engedte volna át a gyermekét a bátyjának :O , de azt is nehezen hiszem , h falazott volna a sógornőjenek Min Ho , ha lehet ezt mondani szerette a bátyját és megvédte volna a sógornőjével szemben .. . ha csak nem Min Ho kért tőle egy szívességet és ezért hallgatott vagy előre eltervezte ezt az akcióját , h legyen adu a kezében :whistling: az látszott , h Min Ho minden apró részletet ismer és a sógornő is tudja ... nem véletlen , h ezért együttműködik vele nincs más választása

smatagd wrote:Én úgy gondolom, testvér féltékenység áll a háttérben, Min Ho szintén szemet vethetett annak idején Juni-re, az apja is a bátyját ismerte el, gyakorlatilag minden szeretet a testvérének jutott, talán az anyja se állt ki mellette, nem tudom, egyáltalán láttuk az anyját?

szerintem több van itt mint csak testvérféltékenység . . :whistling: abba nehéz belegondolni , h egy hidegvérű érzéketlen pszichopata szerelmes Yeon Hee-be , szerintem nem érzelmi alapon vesz rész a kapcsolatban hanem kihasználja eszköznek tekinti Yeon Hee-t :O a bátyus tökéletes családi élete miatt féltékenykedett Min Ho látta , h boldog az életük és ez is megint a bátyusnak sikerült .. az anyát nem mutatták még .. .

smatagd wrote:A bőröndös jelenettel kapcsolatban, nem hiszem el, hogy Jungwoo nem tudta, hogy kamera van ott, hiszen a lakása előtt történt, szerintem nem véletlenül vette le a maszkot, direkt meg akarta mutatni az arcát, valakinek üzenni akart vele.. Valahogy nem azt érzem, hogy a kislány van a bőröndben, remélem ez a pszichopata mégse irtotta ki Jungwoo családját, csak fogva tartja őket, hiszen a testük nem került elő.
Engem ez az amnézia érdekel nagyon, milyen szer okozhat ekkora és ilyen hosszú ideig tartó emlékezetvesztést? :scratch:

de nagyon is tudta Jungwoo , h vannak kamerák én azt írtam ha gyilkos lett volna akkor nem mutatja az arcát nem buktatja le magát , mivel nem ő ölte meg a családját ezért tudatosan nézett a kamerák felé én is így gondolom , h ezzel üzent .. bingóóóó engem is az érdekelne milyen gyógyszert vagy gázt adagolnak Jungwoonak , a rövidtávú emlékeit elfelejtette de a gondolkodása éber volt tudatosan cselekedett ez látszott amikor a kamerákba nézett
Ji Soo szerintem halott , a nagybácsi a kislány testét keresi jó lenne ha legalább ő élne :-) .. . .

Return to “Subtitles”