12 Men in a Year [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
vajandi

12 Men in a Year [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Fri Nov 18, 2016 4:58 am

~ 12 MEN IN A YEAR ~

Image

Eredeti cím: 일년에 열두 남자 / Ilnyeone Yeoldoo Namja
Alternatív címek: 12 Signs of Love / Twelve Men in a Year
Sugárzás: 2012. febr. 15. – ápr. 5. között (tvN)
Műfaj: romantikus vígjáték
Részek száma: 16
Forgatókönyv: Hwang Jo Yoon (Martina Paura regénye alapján)
Rendezte: Oh Jong Rok

Szereplők:
Yoon Jin Seo mint Na Mi Roo
Ohn Joo Wan mint Cha Jin Oh
Go Joon Hee mint Park Tan Ya
Lee Yong Woo mint Lee Joon
Kim Da Hyun mint Hyun Woo
Kim Jin Woo mint Won Bin
Julien Kang mint Alex
Park Sang Myun mint Dong Kyun
Kwang Soo mint Shi Hoo
Kim Jung Min mint Goo Jun Moo
Choi Hyun Woo mint Magician
Park Ji Woo mint Kang Soo
Bae Geu Rin mint Oh Hae Ra
Park Ji Il mint Chan Sung
Choi Soo Rin mint Michelle Jang
Yang Geum Suk mint Oh Yun Soon

Rövid leírás:
Egy újságírónő elhatározza, hogy letesztel 12 különböző csillagjegyű férfit, hogy megírhassa társkereső tapasztalatait.

Tartalom:
A 29 éves újságírónőnek, Mi Roo-nak, az első párkapcsolata egy év után egy félreértés miatt felbomlik. Közben főnöke sürget egy cikket, és a tettek mezejére kell lépnie. Elhatározza, hogy megírja, a szerelem a csillagjegyektől függ, ennek érdekében randizni készül 12 férfival, akik különböző csillagjegyben születtek.

Ajánlók:

Videólinkek:

Magyarra fordította, lektorálta: vajandi

A magyar feliratok, a sorozattal kapcsolatos egyéb információk innen is elérhetők: http://vajandisub.wordpress.com/

Eddigi fordításaim: You're My Pet (1), Marrying a Millionaire (16), Paparotti (1), One Fine Day (16), Green Rose (22), Snow White (16), Miss Ripley (16), Marriage Not Dating (16), Love Clinique (1), My Secret Hotel (16), Sweet 18 (16), 1 Percent of Anything (26), Heart to Heart (16), Exhibition of Fireworks (17), Producer (12), Oh My Ghost (16), Bachelor's Vegetable Store (24), Wacky Teacher (1), Me Too, Flower! (15), The Family Is Coming(20), Wet Dreams (1), My 19 Year Old Sister-in-Law (16), Like For Likes (1), Coin Locker Girl / Chinatown (1), Shopping King Louis (16), 12 Men in a Year (16), Goblin/Dokkaebi (16), Introverted Boss (16).

Ingyenes rajongói feliratok! Amennyiben a feliratban benne marad fordítói nevem, a "vajandi", engedélyezem, hogy bárki továbbküldheti, megoszthatja, videóba égetheti. Teljen öröme benne minél több embernek, annak én is csak örülök, azonban ha a feliratomból törlik fordítói nevem, úgy teszik fel a világhálóra, az nagyon rosszul esne, kérlek, ne éljetek vissza a jóindulatommal. Előre is köszönöm!
Attachments
12MenInAYear11-16.zip
12 Men in a Year 11-16. részek
- 2016.12.23.
(77.85 KiB) Downloaded 42 times
12MenInAYear1-10jav.zip
12 Men in a Year 1-10. részek (javított verziók)
- 2016.12.23.
(160.59 KiB) Downloaded 36 times
12Men09-10.zip
12 Men in a Year 9-10. rész
- 2016.12.16.
(27.14 KiB) Downloaded 35 times
12Men07-08.zip
12 Men in a Year 7-8. rész
- 2016.12.09.
(32.81 KiB) Downloaded 48 times
12Men06.srt
12 Men in a Year 6. rész
- 2016.12.02.
(34.76 KiB) Downloaded 41 times
12Men05.srt
12 Men in a Year 5. rész
- 2016.11.29.
(37.4 KiB) Downloaded 40 times
12Men04.srt
12 Men in a Year 4. rész
- 2016.11.27.
(38.34 KiB) Downloaded 46 times
12Men03.srt
12 Men in a Year 3. rész
- 2016.11.25.
(39.67 KiB) Downloaded 47 times
12Men02.srt
12 Men in a Year 2. rész
- 2016.11.22.
(45.55 KiB) Downloaded 48 times
12Men01.srt
12 Men in a Year 1. rész
- 2016.11.18.
(47.45 KiB) Downloaded 67 times
Last edited by vajandi on Thu Mar 16, 2017 6:57 pm, edited 16 times in total.

vajandi

Re: 12 Men in a Year [Hungarian Subs] (Ep 1 of 16)

Postby vajandi » Fri Nov 18, 2016 5:01 am

Talán már ismerhettek, nem tudok sokáig tétlenkedni, szóval belevágtam ebbe a bohókás történetbe. :-) Még a nyári találkozónkon húztam ki a kalapból, a fordítási kívánságaitok közül. Eredetileg jövő évre terveztem, hogy nyárig lefordítom, de végül hamarabb kezdtem el. A Goblin elindulása után sem fogom teljesen hanyagolni, próbálom majd ezt is fordítani, még ha kicsit lassabban is haladok vele. A történet főszereplője egy horoszkópmániás újságírónő, akinek pasiügyben és munkaügyben sem áll túl jól a szénája, végül az a mentőötlete támad, hogy ír egy leleplező cikksorozatot 12 különböző csillagjegyű férfiról, s ennek érdekében randizni készül mind a 12 típussal. A sok randi közepette vajon megleli-e az igazit? :heart:
Bevallom, 18-20 éves korom tájékán én is nagy horoszkópmániás voltam, érdekeltek a különböző csillagjegyek, szóval nagyjából képben voltam, de az idő múlásával megkopott a lelkesedésem. A sorozat kicsit visszarepít a fiatalkoromba, szórakoztatónak tartom, ahogy bemutatják a különböző csillagjegyű férfiakat. Várom, hogy mind sorra kerüljön, mert ha nem is szentírás minden, ami elhangzik benne, de talán rávilágít néhány dologra, talán felfedezünk benne néhány találó jellemzést. Nektek is kellemes felfedezést, és nagyon jó szórakozást a sorozathoz! :mrgreen: :D
Képmix helyett hoztam egy fotót a 12 férfiról:
Image
Blogom, ahol még megtaláltok: http://vajandisub.wordpress.com

SoRa_

Postby SoRa_ » Fri Nov 18, 2016 12:57 pm

Kedves Andi!

Köszönöm szépen, hogy lefordítod ezt a sorozatot! :thumleft: :notworthy:
Igaz én màr làttam amikor jàtszottàk, mert két tag a kedvenc koreai együttesemből (Supernova, Choshinsung, Choshinsei), jàtszanak benne. :-) Kwangsoo, mint Shi Hoo és Sungje, mint Kwan Woo. :wub: :heart:
Nagyon örülök, hogy neked köszönhetően most magyar felirattal is megnézhetem. Azért ez így az igazi. :-) Nekem tetszett a sorozat, csak ajànlani tudom. :-) :thumright:
A fordítàshoz jó munkàt és kitartàst kívànok!! ;-)

Ido11

Postby Ido11 » Fri Nov 18, 2016 2:08 pm

Kedves Andi!
Jópofa történetnek ígérkezik. Csatlakozom hozzátok :D
Köszönöm a feliratot

gilnis

Postby gilnis » Fri Nov 18, 2016 3:24 pm

Köszi a fordítást, Andi. :-)

Néhány éve egyszer már próbálkoztam ezzel a sorozattal, de akkor másfél rész után búcsút kellett intenem neki, mert :whistling: :roll :whistling:
Lehet elég idő eltelt, hogy újra próbálkozzam. Nem szokásom semmit sem félbehagyni, ez az egyetlen, amivel megesett.

Van 12 alany, kíváncsi vagyok, az Igazi köztük van-e :scratchchin: vagy egy 13. lesz az, hacsak nem az ex. :D
ImageImageImage

vajandi

Postby vajandi » Fri Nov 18, 2016 5:25 pm

Kedves SoRa, Ido11 és Gilnis!
Nagyon szívesen a feliratot. :heart: A sztori valóban sokesélyes, nem tudni, melyik férfi a befutó a végén, mindenesetre az expasi is benne van a 12-ben, ő nyitja a sort, mint bak jegyű, ő van a bal oldalon, mellette a vízöntő, aztán a halak és így tovább. :-)

Én leginkább a vízöntőt alakító Kim Da Hyun-ra lettem kíváncsi, őt alig látni sorozatban, pedig tetszett a Hello My Teacher-ben, habár ott egy kissé mulya és befolyásolható volt. Amint az előzetesben is látszik, itt bezzeg nem mulya, bárcsak Na Bo Ri-val lett volna ilyen határozott és szenvedélyes, akkor Tae In-nek (Gong Yoo) esélye se lett volna. A végére emiatt inkább Tae In-nek szurkoltam. :mrgreen:

onna

Postby onna » Sat Nov 19, 2016 8:59 am

Kedves Andi,
Én is pont arra gondoltam, amikor megláttam az újabb sorozat fordításod, hogy nem bírod ki sokáig tétlenül. Hál' Istennek, mindig találsz egy csemegét. Valószínű ez is az lesz. Én is sokáig nézegetem a horoszkópot, hogy az mennyire találó, de tény, hogy sok az igazság benne - már ami a párkapcsolatot illeti. Jó sok évig és jó sok emberen figyelhették a jegyek egymásra gyakorolt hatását, azt, hogy kik vonzzák, kik taszítják egymást,mert a típusoknál vannak visszatérő igazságok, no meg füllentések is. Igaz, mindez attól függ, ki mennyire toleráns a másikkal szemben, mennyire viseli ez annak a jegynek a jeleit. Mert azok bizony vannak, st. tapasztalatból tudom. A fiam mérleg, folyton ingadozik és tanácstalan, amikor kibillen. A leányom bak, őneki persze mindig igaza van, ezt nyomatékosítja is amikor szinte nekimegy a falnak önfejűségében. Az első szerelmem kecske-oroszlán volt, élt, halt a művészetért, később is ebben a jegyben születettek nagy hatással voltak rám. A férjemre nem illett a rák család centrikussága, viszont tök igaz volt, hogy visszahúzódott a páncéljába. A testvérem szűz jegyében született, de oroszlán aszcendes beütéssel, ami nagyon illik is rá - oroszlánossága mindig mindent meg akart szerezni, ő akar mindig győzni még ma is. Egyik barátnőm halacska, aki tényleg lubickolóan langyos vízben szerette volna élni az életét - mondta ifjú korában, s bejött neki a kényelmes élet. Volt olyan kolléganőm, akivel jól kijöttem, habár nem tudom a csillagjegyét, s volt olyan, akivel nem lehetett sokáig kibírni.
Én pedig mondhatnám minden jegy jellegzetességét kipróbáltam már magamon.
Szerintem ez a legjobb megoldás, tessék utánam csinálni.
Last edited by onna on Sat Nov 19, 2016 11:57 pm, edited 1 time in total.

vajandi

Postby vajandi » Sat Nov 19, 2016 11:42 am

Kedves Onna!
Örülök, hogy tetszik a választásom. :D Igazán köszönöm, hogy ilyen alapos beszámolót írtál nekünk, tényleg tanulságos. :thumright: Én is mérleg vagyok, és a határozottság, a gyors döntések nem az erősségem, szeretek sokat agyalni (mérlegelni) a dolgokon (van, hogy egy ilyen hozzászólást is ötször átírok). Sok más is igaz rám, amit a mérlegekről írnak, viszont az nem, hogy szeretek a figyelem középpontjában lenni. Ugyanis eléggé csendes vagyok, ritkán beszélek és szólalok meg. Nem véletlenül az egyik kedvenc könyvem Max Picardtól A csend birodalma. Nagyon tanulságos. Az én családomban előfordul még: bika, skorpió, kos, oroszlán, ikrek, a barátnőm pedig halak. Nem állítom, hogy minden igaz rájuk, amit a horoszkóp ír, de sok felismerhető vonás stimmel. Talán akinél nagy az eltérés, ott biztos az aszcendens miatt van. :wink:

onna

Postby onna » Sat Nov 19, 2016 11:56 pm

Kedves Andi,
A leírtak alapján, a te aszcendensed biztosan a szűz jegy lesz.

vajandi

Postby vajandi » Sun Nov 20, 2016 5:05 am

Onna, sajnos nem találtad el. Régebben kinyomoztam, mi az aszcendensem, de aztán sokáig nem foglalkoztam vele, úgyhogy csak halványan derengett, mi lehet. Most utánanéztem, és jól rémlett, bak az aszcendensem.
Mosolyogva olvastam most el, amit írnak róla, mert annyira igaz rám, főleg az első bekezdés. Aztán végigolvasva találtam pár nem stimmelő dolgot (pl. külső megjelenés), de alapjában igaz.
Itt néztem utána és olvastam el, ha valakit még érdekel (tudni kell hozzá a születési óra+percet is, nem csak a dátumot):

Agacska

Postby Agacska » Sun Nov 20, 2016 5:40 pm

Nagyon köszönöm az első rész feliratát.

vajandi

Postby vajandi » Sun Nov 20, 2016 9:25 pm

Kedves Agacska, nagyon szívesen! :heart:

vajandi

Re: 12 Men in a Year [Hungarian Subs] (Ep 2 of 16)

Postby vajandi » Mon Nov 21, 2016 11:08 pm

Meghoztam a sorozat 2. részét, melyben útjára indul az a bizonyos rovat, mely miatt a főszereplőnőre még sok kaland vár.:mrgreen: Az elején Mi Roo talán nem a legelőnyösebb oldalát mutatta, nem lopta be magát a szívünkbe, de ebben a részben tesz egy lépést afelé, hogy közelebb érezzük magunkhoz, és megértsük őt. Őt nézve rájön az ember, hogy senki se hibátlan, az ember esendő, de fel kell tudni állni, és ehhez jó, ha mellettünk van egy barát. A képmixemben felül a két barátnő ebben a vagány öltözékben épp akcióba lendül. 8) Alul balra a hotel titkozatos szállóvendégét láthatjátok, akinek ebben a részben felfedik az arcát, végül mellette a cikksorozat következő alanya, a vízöntő Hyun Woo villantja fel igéző mosolyát. Jó szórakozást! :-)

Image

ququcs

Postby ququcs » Tue Nov 22, 2016 11:48 am

Kedves Andi, köszönet ezért a sorozatért.
Nagyon gyors vagy mint mindig . Begyűjtöm és ha kész akkor maratonozok!!
:notworthy:
Image

vajandi

Postby vajandi » Tue Nov 22, 2016 12:10 pm

Szívesen, Ququcs! :heart: Jó gyűjtögetést! :-)

vajandi

Re: 12 Men in a Year [Hungarian Subs] (Ep 3 of 16)

Postby vajandi » Fri Nov 25, 2016 1:49 am

Nagyon szórakoztató volt, ezért hamar elkészültem a 3. résszel. :-) Ebben az epizódban Mi Roo igencsak közel kerül a vízöntő Hyun Woo-hoz, amint azt a képmixben láthatjátok. Mondjuk, egy ilyen ragyogó tekintetű, igéző mosolyú srácnak nehéz nemet mondani. :wub: Már a Hello My Teacher-ben is elbűvölő volt (ott Gong Yoo riválisaként). A képmix többi fotóján: felül a gazdag, de kövér és rút kiskacsából hattyúvá vált Hae Ra látható, amint boldogan rácsodálkozik, hogy belefér egy karcsú ruhába, alul pedig Mi Roo olykor kemény, de amúgy érző szívű anyukája mosolyog, mellette a visszamosolygó tánctanár, akivel csupán véletlenül futottak össze, de tartok tőle, lesz még ennek folytatása. :whistling:
Jó szórakozást ehhez a részhez is! :D

Image

vajandi

Re: 12 Men in a Year [Hungarian Subs] (Ep 4 of 16)

Postby vajandi » Sun Nov 27, 2016 1:36 am

Úgy tűnik, nem túl nagy az érdeklődés, de azért meghoztam a sorozat 4. részét, melyben Mi Roo egy újabb férfit ismer meg. Vagy talán már ismeri? Vagy csak hiszi, hogy ismeri? Ez a rész mindenesetre kicsit visszarepít a múltba, amikor még Mi Roo és Tan Ya is másképp nézett ki (a képmixben felül balra őket látjátok egyetemistaként egy koncerten tombolni). Ezúttal páros képeket hoztam, jobbra felül Mi Roo az anyukájával mozizik, alatta két párocska együtt falatozik egy-egy sátorban (Hae Ra, aki még sosem volt szerelmes és Jin Oh illetve Mi Roo és első szerelme, a halak jegyű Won Bin). Vajon fellobban-e az első szerelem lángja? S lesz-e, aki megpróbálja megakadályozni? Jó szórakozást és kellemes vasárnapot! :-)

Image

gilnis

Postby gilnis » Sun Nov 27, 2016 8:35 am

Szia Andi!

Én nagyon örülök, hogy lefordítod, és köszi, de egyelőre kivárok.

Az izgat viszont, vajon hogyan kopnak el mellőle a pasik, illetve ő hogyan koptatja le őket? :P :D
A fenti képsor alapján a rák tetszik a legjobban, de valami gikszer tuti lesz vele. Pech Mirunak is, nekem is. XD

Ami a horoszkópot illeti, soha nem foglalkoztam vele, mert sosem éreztem magaménak a sajátomat. Nagyon meglepődtem, hogy az aszcendensem mennyire passzol rám! Érdekes, hogy az utóbbi években a horoszkópom is egyre inkább. Állítólag előbb-utóbb mindenkinél hangsúlyossá válik.

Nagyon misztikus dolog ez a számomra, hogy a bolygók együttállása és egyéb természeti hatások valóban kihatnak az emberi természetre is.
De tényleg nem hülyeség, mert számos horoszkóp létezik a Föld különböző népeinél, és mindenhol ugyanazok a variációk köszönnek vissza.
Ismeritek például a kelta vagy az indián horoszkópot? :)
ImageImageImage

vajandi

Postby vajandi » Sun Nov 27, 2016 9:30 am

Gilnis, nagyon szívesen! :-) Nekem - kizárólag külső alapján - a vízöntő és a halak jön be, de nem rossz a rák se. :heart: Ahogy haladok a sztoriban, és egyre többet megtudok róluk, aki most a legszimpatikusabb, az a mérleg, azaz a kávézós srác, akihez minden nap betérnek a csajok (ő naggggyon cuki!). A srácokat nehezebb lesz megszerezni, mint lekoptatni, azt hiszem. :mrgreen:
Örömmel olvastam, hogy Te is látsz valamit ebben a horoszkóp dologban. Az még számomra is felfoghatatlan, hogy a csillagok állása befolyásolhat minket, de van abban valami, amit a csillagjegyekről írnak. Régebben már olvastam a kelta és indán horoszkópot, de most újra rákerestem, mert nem sokra emlékeztem. Valóban sok közös van bennük, rólam is (aki mérleg vagyok) pl. hasonlókat írnak. Egy dologban azonban mindegyik téved, mégpedig a bak aszcendensem miatt. Különös dolog ez az asztrológia. Mellette engem még kicsit a grafológia is érdekel, abban is látok fantáziát (a kézírásunk is sok dologról árulkodik rólunk). :wink:

gilnis

Postby gilnis » Sun Nov 27, 2016 10:26 am

A halak szerintem sem rossz. Látom magam előtt a beképzelt hólyagot a Queen In Hyun's Man-ből. :mrgreen:

A képen a szűz és a mérleg enyhén szólva érdekesek. A főszereplőnk hirtelen rájuk nézve semmivel sem nőiesebb. :blink :sweat:

Az újságban megírt napi ún. "horoszkóp" természetesen marhaság, de a csillagjegyek, állatövek része egyáltalán nem az. A grafológia (rajz- és íráselemzés) pedig még inkább tudományos, és szorosan kötődik a pszichológiához! Az egyetemen tanultam egy kicsit, és azóta szörnyen elkeserít, és dühít, hogy a rémes jóslásnak nevezett átverések szintjén vélekednek róla. Az agyunkkal írunk. Ami a papírra kivetül, az a személyiségünk. Senki sem tud kibújni a bőréből, és ez az írásán látszik. Ez tény.
ImageImageImage

vajandi

Postby vajandi » Sun Nov 27, 2016 10:46 am

Akkor onnan ismerős nekem a halak srác! Köszi, hogy megemlítetted a Queen In Hyun's Man-t, mert képzeld, ezután a sori után épp azt vetítették azon a csatornán. :D Na jó, a szűz és mérleg kicsit tényleg virágfiú típus, de így legalább változatosabb a paletta. :mrgreen: Örülök, hogy hasonlóan vélekedünk a grafológiáról. :thumright:

vajandi

Re: 12 Men in a Year [Hungarian Subs] (Ep 5 of 16)

Postby vajandi » Mon Nov 28, 2016 11:10 pm

Meghoztam a sorozat 5. részét, mely az előző rész végén félbemaradt romantikus pillanattal folytatódik, azonban nem kell sokat várnunk, halacskánk sajnos(?) tovaúszik. :whistling: A sztori is megy tovább, megismerhetünk egy kos jegyű, szexi edzőt (képmix, fent balra) és egy bika jegyű, melegszívű farmtulajdonost (fent jobbra). Ebben az epizódban lesz jó pár kínos incidens is, és néhányan bajba kerülnek. A képmixemben alul: az összevert képű Jin Oh és Mi Roo nyakmerevítős, sántikáló apja látható. Nyugi, nem egymással fognak verekedni. :mrgreen: Mi Roo ebben a részben komoly kísértésnek lesz kitéve, és tartok tőle, hogy a következő részben sem ússza meg. :wink: Jó szórakozást! :-)

Image

gilnis

Postby gilnis » Tue Nov 29, 2016 1:01 pm

vajandi wrote:Na jó, a szűz és mérleg kicsit tényleg virágfiú típus, de így legalább változatosabb a paletta. :mrgreen:

Őket tuti ki lehet zárni a versenyből. :P Ahogy a két idősebbet meg a kost is, már azelőtt, hogy megjelennének. :P

Igazából ha nagyon akarnánk, ki tudnánk kockázni, melyikük lesz a nyertes - feltéve, hogy köztük van. Talán nem is olyan lehetetlen a rák sem - pont ő van középen, és többnyire a központi figurát teszik középre. :whistling: Kicsit furcsálltam az elején, hogyhogy a bak nyitja a sort, de gondolom a január miatt. :scratch:

Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen gyorsan haladsz a fordítással. :-)
ImageImageImage

Timi

Postby Timi » Tue Nov 29, 2016 1:10 pm

Kedves Andi! Nagyon szépen köszönöm az 1-5. részek feliratait! :notworthy:

vajandi

Postby vajandi » Tue Nov 29, 2016 6:07 pm

Kedves Gilnis és Timi!
Nagyon szívesen az 5. részt. :-) Igen, valóban eléggé le lehet szűkíteni a kört, kik az esélyesebbek. Mindenesetre kíváncsi vagyok, Gilnis, hogy elégedett leszel-e azzal, aki végül a befutó lesz (amúgy ketten vannak középen). :wink: :mrgreen:

gilnis

Postby gilnis » Tue Nov 29, 2016 7:47 pm

vajandi wrote:(amúgy ketten vannak középen). :wink: :mrgreen:

Igaz, de jaj, az a kép! XD Vagy az illető rémes, vagy a kép róla! Nem is akarom tudomásul venni, hogy szóba jöhet! :P

Neked van tipped, Andi? Vagy már láttad is végig? :)

(Különben még mindig nem nézem.)
ImageImageImage

vajandi

Postby vajandi » Tue Nov 29, 2016 7:57 pm

gilnis wrote:
vajandi wrote:(amúgy ketten vannak középen). :wink: :mrgreen:

Igaz, de jaj, az a kép! XD Vagy az illető rémes, vagy a kép róla! Nem is akarom tudomásul venni, hogy szóba jöhet! :P

Neked van tipped, Andi? Vagy már láttad is végig? :)

(Különben még mindig nem nézem.)

A srác (ikrek jegyű) főként a frizurája miatt néz ki furán, amúgy annyira nem gáz (szerintem). Egyébként belenéztem a végébe, úgyhogy tudom, ki a befutó, ezért is vagyok annyira kíváncsi, hogy mit szólsz majd a végéhez. :wink:
:offtopic: Egy kis nem idevágó téma:
Pénteken indul Gong Yoo új sorozata, a Goblin, amit fordítani fogok, és a hatperces ajánlójához csináltam magyar feliratot:
https://www.youtube.com/watch?v=ZzOsn7SefoE

vajandi

Re: 12 Men in a Year [Hungarian Subs] (Ep 6 of 16)

Postby vajandi » Fri Dec 02, 2016 2:14 am

Elkészült a sorozat 6. része, melyben Mi Roo folytatja a randizást a ’kos’ edzővel, a felső képen épp egy medencénél romantikáznak. :heart: E jelenet után azonban a randevú nem várt fordulatot vesz, aminél jobban már csak az epizód végén lepődem meg. :blink A képmixben alul balra egy ijesztő nő látható, jobbra Jin Oh a részeg VIP-s rajongóját cipeli. Jó szórakozást és kellemes várakozást (a ma induló Goblinra). :D :mrgreen: :lol

Image

Timi

Postby Timi » Fri Dec 02, 2016 1:36 pm

Gyorsan elkészült a 6. rész is, köszönöm szépen! :thumright:
Szép, kellemes hétvégét kívánok! :-)

vajandi

Postby vajandi » Fri Dec 02, 2016 6:01 pm

Kedves Timi, nagyon szívesen! :heart: :-) Neked is csodás hétvégét kívánok! :-) :D

vajandi

Re: 12 Men in a Year [Hungarian Subs] (Ep 8 of 16)

Postby vajandi » Thu Dec 08, 2016 11:07 pm

Nem számítottam rá, hogy a Goblin első két része ilyen hosszú lesz, hogy csak kedden fogok végezni vele, igazából a 12 Men in a Year 7-8. részét szántam keddre, mikulás ajándéknak. Remélem, azért így is örültök neki, hogy péntekre hozom. :D A két rész szorosan kapcsolódik egymáshoz, ezért szerettem volna mindenképpen egyszerre feltenni, ugyanis mindkettőben az ikrek jegyű Shi Hoo a főszereplő, legalábbis Mi Roo vele fog randizgatni. A képmix bal felső részében őt látjátok, mellette a lapkiadó új munkatársát, kissé álcázva, alatta pedig a hotel mérges elnökasszonyát, aki arra a hírre tér haza, hogy lánya egy egyszerű alkalmazottba szerelmes. Alul balra pedig egy meghitt, szenvedélyes pillanatot láttok Mi Roo és Shi Hoo között. A Shi Hoo-t alakító színész egyébként nem csupán a sorozatban, a valóságban is egy Supernova nevű együttes tagja. Érdekességként a supernova jelentése: A Napnál nagyobb tömegű csillag végső, nagy robbanása, melynek során a csillag fényereje néhány hónapon keresztül egy átlagos galaxiséval vetekszik. Jó szórakozást mindkét részhez! :-) :-)

Image

SoRa_

Postby SoRa_ » Fri Dec 09, 2016 8:44 am

Szia Andi!

Köszönöm szépen a feliratokat! :heart: :notworthy:
(Köszönöm a Goblin feliratàt is! Màr most imàdom azt a sorozatot. :-) Szerintem az idei év egyik legjobbja lesz. :-) )
A sajtótàjékoztatós jelenet az egyik kedvencem. Kwangsoo (Shi Hoo) annyira aranyos volt. :wub:
Igen, Kwangsoo a Supernova (Choshinsung) tagja ahogy a barista Kwan Woo-t alakító Sungje is. :heart: :)

vajandi

Postby vajandi » Fri Dec 09, 2016 10:37 am

Szívesen SoRa! (A Goblint is). :heart: Örülök, hogy mindkét sorozat tetszik. :D :D

Timi

Postby Timi » Fri Dec 09, 2016 3:35 pm

Kedves Andi! Köszönöm szépen a 7-8. rész feliratát! Kellemes meglepetés így hétvégére! :thumright:
Szép hétvégét kívánok! :D

vajandi

Postby vajandi » Fri Dec 09, 2016 8:53 pm

Timi, nagyon szívesen a feliratokat! :heart: Neked is kellemes hétvégét! :-) :-)

vajandi

Re: 12 Men in a Year [Hungarian Subs] (Ep 10 of 16)

Postby vajandi » Thu Dec 15, 2016 11:22 pm

Ismét dupla résszel jöttem a 12 Men in a Year-ból. Ezekben a részekben Mi Roo talpraesett barátnője is kalandokba bocsátkozik, képmixemben főként őt látjátok. A fent balra lévő képen szándékosan csúfította el magát (majd kiderül, miért), mellette jobbra Mi Roo és Hae Ra kíséretében épp Sophiát veszi üldözőbe, alul balra egy csintalan kislánnyal hullámvasutazik, jobbra pedig egy édes csókban van része, mely csók talán alapjaiban változtatja meg az életét. Vagy mégsem? Előbb-utóbb megtudjuk. :mrgreen: Nagyon jó szórakozást hozzá! :D

Image

Timi

Postby Timi » Fri Dec 16, 2016 2:40 pm

Kedves Andi! Köszönöm szépen a 9-10. részek feliratait! Szép hétvégét kívánok! :-)

Agacska

Postby Agacska » Sat Dec 17, 2016 7:25 am

Nagyon köszönöm a 9.-10. rész feliratát.

vajandi

Postby vajandi » Sat Dec 17, 2016 8:05 am

Kedves Timi és Agacska, nagyon szívesen mindkét részt! :-) :-)

vajandi

Re: 12 Men in a Year [Hungarian Subs] (Complete)

Postby vajandi » Fri Dec 23, 2016 8:59 pm

Image
Karácsonyi meglepetésként meghoztam a 12 Men in a Year utolsó 6 részét, így ünnepek alatt a maratonozók is belevethetik magukat Mi Roo újságírónő történetébe. :-) A 16 rész alatt sok különböző csillagjegyű férfival hozza össze a sors, végig szurkolhatunk, hogy a sok férfi között megtalálja az igazit. A képmixemben ott rejlik az a bizonyos igazi, aki lassan lopta be magát Mi Roo szívébe. Óvatos közeledését nyomon követhetitek a képeken: először csak a vállát érinti óvatosan, vigasztalásképpen, aztán a száját, amikor éppen alszik, majd vártalanul megöleli, végül pedig meg is csókolja. Nem árulom el, ki ez a férfi, legyen meglepetés. Remélem, sok szép és vidám élményt szerez majd mindnyájatoknak. Nagyon jó szórakozást hozzá, és áldott karácsonyi ünnepeket kívánok minden kedves idelátogatónak! :heart:

[A Goblin 7-8. részére ezúttal kicsit tovább kell várni, az ünnepek miatt nekem is kevesebb időm lesz, de igyekszem egy héten belül elkészülni vele.]

Image

onna

Postby onna » Fri Dec 23, 2016 11:20 pm

Kedves Andi,
Hihetetlen gyors voltál! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Most látom, hogy már el is készültél a sorozattal! Épp töltöm a megás videókat. Kíváncsi vagyok, ki lesz a befutó, nagyon úgy néz ki, hogy a bak fiú még nem felejtett, noha Vip-ezik. A ranglétrán is előre ugrott, s ez a kettejük kapcsolatában is a vip-pel - úgy látszik, nyerő. Habár az, hogy az örökösnő éppen újságíró akar lenni és pont ott, ahol szerelmének elődje is dolgozik, biztos, bekavar kettejük kapcsolatába.
Csak nem Li író lesz az, aki Sophiának álcázza magát és izgalomba hozza, hogy a riporternő saját maga ír Sophia nevében - s ez tetszik neki?

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!
Image

Agacska

Postby Agacska » Sat Dec 24, 2016 7:41 pm

Nagyon köszönöm a sorozat fordítását.

Ido11

Postby Ido11 » Sat Dec 24, 2016 9:45 pm

Köszönöm szépen a feliratokat.
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok én is. Neked is és mindenkinek.

Return to “Subtitles”