The K2 [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
jutka12

Re: The K2 [Hungarian Subs] (5 of 16)

Postby jutka12 » Sat Oct 08, 2016 7:05 pm

nagy kísértésben voltam tegnap, h csupaszon megnézzem, de éreztem, h hamar lesz hozzá felirat fordításoddal!
köszönöm az 5. részt is!!

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Oct 08, 2016 7:13 pm

Mindenekelőtt kösz az 5. részt!

1. Túl sok mindenki, túl kevés Ji Chang Wook. :cry: Pedig amikor van... :wub:
2. Esernyős jelenet. :thumright:
3. Igyekszem utálni Samonimot, de egyre nehezebb néha nem drukkolni neki is. :whistling:
4. Erőltetik, hogy viccesek legyenek... (Az az edző... :doh: És hogy Jeha belement... :goggle: :nuts: De nem baj, tök rendi. :D Hadd barátkozzon! :D)
5. A főzőcske kár volt. (Van, ami csak egyszer sül el jól, utána elveszti a varázsát, túlzásba vinni pedig kifejezetten nem kéne. :whistling: )
6. Túl kevés esemény, és mintha egy második bevezetést kaptunk volna. :blink
ImageImage

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Sat Oct 08, 2016 7:25 pm

szebszisz wrote:Köszi asarella!
De itt az 5. rész felirata. :D

Köszönöm a gyors 5. részt, szebszisz! :salut: Felirat nélkül néztem meg mindkét részt, úgyhogy még bevárom a 6-at és majd újra együtt magyarral. Eddig pozitív benyomásaim vannak a sorozatról: nekem tetszik. Már nincs benne annyi akció, amely elvenné a fél játékidőt és kezd kibontakozni, mi várható majd a jövőben. Je Ha és Anna között is lesz valami, ez már biztos. :wub: Vajon meddig tudják még titkolni kicsoda Anna? :scratch: Várom a folytatást! :cheers:
Az elírásokkal kapcsolatban: javaslom miközben fordítasz és valaminek nincs értelme magyarul, nézz utána esetleg nem idióma vagy metafora-e? Sok angol szónak van több jelentése. Így leszűkítheted a kört. :thumright:
Image
Folyamatban: Ando Lloyd, The Ancient Magus' Bride, Love, lies
Tervezettek: Hot Road, Make Kiss and Bow, My little Monster

Timi

Postby Timi » Sat Oct 08, 2016 7:37 pm

Kedves Szebszisz! Nagyon szépen köszönöm az 5. rész feliratát! Ennél a sorozatnál kivételt tettem -a főszereplő miatt :cheers: -és belevágtam. Nem bántam meg, mert minden várakozásomnak megfelel! Remek, nagyon tetszik! És az már csak hab a tortán, hogy ilyen gyorsan készíted hozzá a feliratokat. Megjegyzem: a Neved volt a garancia arra, hogy bele merjek kezdeni! KÖSZÖNÖM!!! :notworthy:

Kata58

Postby Kata58 » Sat Oct 08, 2016 7:52 pm

Köszönettel vittem az 5. rész feliratát...éppen most jött le a film is...Kellemes hétvégét! :D :lol :thumright: :thumleft:

novcsi6

Postby novcsi6 » Sat Oct 08, 2016 8:26 pm

Köszönöm szépen az újabb részt :)

engel1129

Postby engel1129 » Sun Oct 09, 2016 4:39 am

Nagyon szépen köszönöm az 5. rész feliratát! :dance:

jutka12

Postby jutka12 » Sun Oct 09, 2016 6:21 am

nekem az 5. rész eleje vége nyálassága betett, majdnem elhagytam a csudába a sorozatot.
(édi-médisége, ahogy táncikál Anna és a testőr bájosan drukkol a fránya leveskészítéshez, mellé gyermeki örömmel telik meg gondtalan orcája. idilli , vágyott pillanatoknak mutatják, viszont igazából nincs a helyén a dolog. lebeg egy lufi, de annyira nem szeretnék lufival játszani az egész sorozatban :-( /

a hatalmijáték-képből a "kimenekítési akció" volt színes, de sajnos az is talaj nélküli (mint a repkedő rugások)

még nem lelik (nekünk nem mutatják meg) az irányt. bizonytalanság érződik a történetvezetésben.

de persze várom várom a következő részt, h összeállhasson a sztori.

kettősség JCW szerepe. erős-határozott-félelem nélkülinek mutatkozó farkas
és játszadozó-kisovodás.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Oct 09, 2016 9:47 am

Nem zárom ki, hogy az író fejében ott az irány, de megint ugyanazt teszi, mint amit a Yongpalnál tett: következetlenül, "ránk dobálva" használja, váltogatja a műfajokat és stílusokat, mintha egy meggondolatlan amatőr lenne. (A komédiázást például abszolút mértékben mellőznie kéne!) Igazad van, hogy lufiszerű. Semmi sincs megalapozva, semmi sincs elmélyítve. Azt érzem, mintha a víz felszínén lebegnénk.
Ezzel együtt nekem még tetszik, mert ezek a karakterek egyelőre még követhetőbbek, mint a yongpalosok, és összeférhetőbb Jeha kettőssége is, mert fogjuk rá, meg lehet magyarázni. Elfogadhatóbb, mint bizonyos yongpali karakterek teljes logikátlansága, szétesettsége.
ImageImage

onna

Postby onna » Sun Oct 09, 2016 6:08 pm

Egyetértek veled Jutka12 abban, hogy
kettősség JCW szerepe. erős-határozott-félelem nélkülinek mutatkozó farkas és játszadozó-kisovodás.

Igen, ő a magányos farkas, az "ippiki ó-kami"
és érthetetlen, miért örül a lánynak, - akit látva táncra perdül - miközben reá felügyelnie kell, s akihez még eddig sem fűződött sok jó szál. Talán a történet magva az lesz, hogy anyuci - a gonosz néni - szerelmes lesz testőrünkbe, az pedig az infantilis leánykába, aki még egy tányérba való vizet sem tud a lábasban felforralni, amibe beleteszi az instant tésztát? Ha kap vacsorát, akkor miért éhezik? Vagy ha valami másra vágyik, miért nem írja le a személyzetnek? A vicces szál az edző lenne meg a K4 testőrlány? Eddig nem volt szellemes egyik sem. Az elején sem értettem, hogy a képviselőné rendelte meg a poszter igazítást az irodaház falán és amikor megtudja, mégis el akarja tenni láb alól a srácot? A leányka futkosása nekem az elején nagyon sok volt, meg hogy jött ide a fék megrongálása illetve az autó fedélzeti komputerének vírusozása? Honnan tudták, hogy a képviselőnét pont akkor ejti túszul valaki? Milyen sivatagban miért kellett harcolnia JCW-nek és miért kezdték őt üldözni? Hogy lehet minden képviselőnek saját készenléti rendőrsége vagy saját hadserege?
Szóval sok a lyuk és a megmagyarázni való.

Egyébként az Avistán a 6. résznél szerepel az 5. rész magyar felírata.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Oct 09, 2016 6:40 pm

Onna, idővel betömködik a lukakat, de az írót ismerve el lehet képzelni hogyan... :roll
Az egyetlen, ami nekem kezdettől fogva nagyon tetszik benne, az a zenéje.

A lányt a közös spanyol ismeretségükből kifolyólag sajnálja, minél több dolgot megtud róla, annál jobban. Ezért megörült annak, hogy kivételesen örülni látja szegényt. Ritka pillanat, hadd tartson neki minél tovább. Mellette ott a tipikus felállás, a jaj, de ari, védtelen, gyámoltalan nő, akivel szemben hősködhet a remek férfi, és kezdetnek megcsillogtathatja a ramenfőző tudását. De túlzásba vitte a rendező. Különben nem ideális? Az óvodás kisfiú mellé az óvodás kislány? :D

Az elején azért akarták megölni, mert meglátta az elnökjelöltet félrelépni. Az autót pedig nem a túszejtés miatt piszkálták meg, hanem egyébként. Samonimnak mázlija volt, hogy túszul ejtették.

Annával nem értem, miért teszik azt, amit. Miért nem akadályozták meg, hogy megszülessen? Miért nem ölték meg a születésekor? Miért várták meg, hogy felnőjön, ha egyszer probléma a létezése? Az apja a lánya születéséhez képest mikor vehette feleségül a csebolkisasszonyt?

Ezt a sorozatot nézve egészen hiányozni kezdett a Healer, pedig nem voltam úgy oda érte, a körülötte lévő hűhót sem értettem, és Jeha szimpatikusabb, mint "Bongsu".
ImageImage

Ido11

Postby Ido11 » Sun Oct 09, 2016 11:39 pm

Értem, hogy a mezitlábbal való futkosással valamiféle lelkiállapotot akartak jelezni a néző felé, de a látványon rendkívül rontott a lány súlyos harántsüllyedése. Ekkora lúdtalpakat ritkán lehet látni, még a futásban is akadályozta.
A további részeket még nem láttam, remélem feledtetni tudják valamivel.

szebszisz
Fansubber
Fansubber

Re: The K2 [Hungarian Subs] (6 of 16)

Postby szebszisz » Mon Oct 10, 2016 11:51 am

Bocsika, de tegnap 24 órában dolgoztam, így csak most készültem el a 6. résszel. :mrgreen:

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Mon Oct 10, 2016 12:03 pm

szebszisz wrote:Bocsika, de tegnap 24 órában dolgoztam, így csak most készültem el a 6. résszel. :mrgreen:

Semmi gond, ezért ne szabadkozz! Köszönöm a feliratot! :cheers: Ahogy korábban írtam, nekem egyre jobban tetszik a sorozat és a százalékok alapján a koreai nézőknek is! Ji Chang Wook azt ígérte, ha összejön a 10%-os nézettség (a 6. rész 8,8% volt), megmutatja a szobáját. :thumright:
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Oct 10, 2016 12:05 pm

Köszi, Szebszisz!! :)

8.8 %? Hát ez a szám honnan jött? Amiket én láttam, az a pénteki 4,6 % után szombatra 6.6 %. Mindenesetre figyelemre méltó az emelkedés! :thumright:
ImageImage

Timi

Postby Timi » Mon Oct 10, 2016 12:25 pm

Köszönöm szépen a 6. rész feliratát! Örömmel vittem és még nagyobb örömmel nézem! :cheers:

ququcs

Postby ququcs » Mon Oct 10, 2016 12:29 pm

Kedves szebszisz !
Köszönöm szépen a hatodik részt is!!
:notworthy:
Image

smatagd

Postby smatagd » Mon Oct 10, 2016 3:56 pm

Kedves szebszisz köszi az utolsó két feliratot. A 6.epizód nagyon jó volt, majdnem tökéletes, ha a templomi jelenetet nem szúrták volna el , ennyi ember szeme elől le tudott lépni Anna :goggle: A zenéje eddig is nagyon tetszett, de az egyházi dalokkal még csodálatosabb volt. :P
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Oct 10, 2016 4:07 pm

Tökéletes?! :shocked: Szerintem nagyon vegyes lett. Hol azért esett le az állam, mert olyan rossz volt, hol azért, mert olyan jó. :O

Csak nekem tett be nagyon az az infócsere az A.I.-jal? :goggle: Nem hittem a fülemnek! Döbbenet - nevetés - fogcsikorgatás! :goggle: :rofl: :crazy:
"Mondja el nekem, hogy én mit láttam ott!" :doh:
"Adja meg a pontos helyet!" Válasz: "A kettes fánál jobbra." :doh:
És a szuperokos számítógép szuperokos válaszaira van szükségünk, mert anélkül hülyén halnánk meg, ezért általa megtudjuk, amiket már egyébként is tudtunk a legelső pillanattól fogva (ahogy a karakter is!), mert azok annyira evidensek voltak. :doh: :doh: :doh: De ez még nem elég, mert azt is végig kell néznünk, amint a karakter olyan drámaian, halálos komolysággal, könnyekkel küszködve reagál minderre.
Egy rémségesen rossz paródiának elment volna... Kifejezetten kínos érzés volt csupán csak nézni is azt a jelenetet. Szegény Ji Chang Wook!
Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy akinek PTSD-je van, az nem fog nyugisan sztorizgatni az azt kiváltó élményéről...

Ez tagadhatatlanul és utánozhatatlanul a yongpalos módi volt. A végtelen ostobaság és a túlcsorduló érzelem.

Mivel már abszolút nincsenek elvárásaim az íróval szemben, átvészelem, de nekem magas, hogy a jó színészek,
akik válogathatnak a forgatókönyvek és a f.írók között, miért hajlandóak egy ilyennel együtt dolgozni.

A "kedvencem", hogy aligátor-Csipkerózsika után itt a Gonosz Mostoha, aki uralkodni akar, és Hófehérke, akit meg kell mérgezni. XD :nuts:
A rész második fele viszont ezek után meglepően nagyon tetszett. :w00t: Ha nem lett volna az elbénázott jelenet a főhadiszálláson, azt mondanám, ez volt idáig a legjobb része. :thumright:
(Az egyéb marhaságokon pl. hogy hosszasan fejtegetik a hatalmas biztonsági hálót, utóbb mégsincs egy szabad emberük sem, aki figyelhetné a kamerát könnyen túlteszem magam. :lol )

A visszaemlékezések jók voltak, Anna végre-valahára jelenetet kapott, az Amazing Grace is nagyon szép volt. Az énekhang is és ahogyan Yoona elénekelte, az is. (Kár, hogy a kép és a hang nem volt szinkronban.) Tetszett az egyszerűsége, nem lett túl ünnepélyessé sem téve. A szövege is szépen illeszkedett az események sorába, illetve passzolt Annához is. A drágalátos "szülei" is magukba szállhattak volna...
A vége különösen tetszett. :wub: Milyen keserédes, szomorú! A tipikus végzetes félreértés. Tökéletes befejezés lehetne egy tragédiában!
Szegény Jeha annyira jót akart, erre nemhogy nagyobb fájdalmat okozott, mintha az igazat mondta volna, ráadásul életveszélybe is sodorta. :goggle: Különben előzetesen figyelmeztették az eperre, nem? Szokatlan, hogy egy szereplő elfelejt valamit. :D
A mese analógiáját folytatva Jeha a Királynő ellen fellázadó Vadász vagy a Herceg? :D Vagy a Herceg Vadásznak álcázva? :wub:

Várom a folytatást! :D
ImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Mon Oct 10, 2016 5:09 pm

Köszönöm szépen a 6. részt :) Még nem győzött meg igazán !!! :x :-( :-(

onna

Postby onna » Mon Oct 10, 2016 6:15 pm

Köszönet a 6. részért!

Gilnis, az én emlékeimből kimaradt a miniszterelnökjelölt félrelépése. Csak annyit láttam, hogy elvitte kocsival főhősünk szerelmét, majd lelőve megtalálták a sivatagban.
Mivel eddig a nézőknél bejött a különleges betegségek bemutatása, talán épp ezért választotta a forgatókönyvíró a A poszttraumatikus stressz szindrómát (posttraumatic stress disorder, PTSD) ... expozíciós terápia, melynek során a beteg többször újra átéli a félelemkeltő traumát. De ez egyáltalán nem vicces, s nincs egy hullámhosszon a többszörös személyiségzavaros főszereplő filmre vitelével. Csínján kellene ezzel bánni. :goggle: :goggle: :goggle:

A szegény Anna nemcsak lúdtalpas, de a korábbi filmből kiderült, hogy O és X lába is van. Nem tudok nem gondolni rá, amikor látom, hiszen egy énekes-táncos leánybanda tagja, s elvileg tökéletes alakúnak kellene lennie. Lehet,hogy ezt szánták a humoros résznek.... :rofl: :rofl: :rofl: :party: :party: :party: :rofl: :rofl: :rofl: Még az a szerencse, hogy szépen énekel. Legalább abban tökéletes Yoona.
Szerintem a menedzsere beszélhette rá Healer-filinggel :fear: áltatva Ji Chang Wook -ot, hogy elvállalja a szerepet. :fear: Szegény, még a szobáját is megmutatná, ha eléri a 10 -%-os nézettséget - de ezt az ígéretet mikor tette: még a sorozat kezdete előtt vagy mostanában, hogy a leányrajongóinak táborát begyűjtse nézőként? Szegénykém mit fog csinálni a kuckójával (dühében eladja?), ha nem lesz meg a kívánt minimum? Nagy pofára esés lenne. Nem lenne szép, hogy ilyen malőr történjen.
Még nem néztem meg ezt az újabb részt :tv: , mert vártam szebszisz tökéletes fordítására így a 6. részhez hozzászólni még nem tudok. :wink: :wink: :wink:

jutka12

Postby jutka12 » Mon Oct 10, 2016 6:26 pm

köszönöm, megyek nézem máris! :-)

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Oct 10, 2016 6:33 pm

onna wrote:Gilnis, az én emlékeimből kimaradt a miniszterelnökjelölt félrelépése. Csak annyit láttam, hogy elvitte kocsival főhősünk szerelmét, majd lelőve megtalálták a sivatagban.

Na várj, van itt szezon is, fazon is. :D

Az elnökjelölt a legelső részben orrolt meg Jehára, a sivataghoz viszont neki semmi köze, az ellenfél elnökjelöltnek annál inkább, de ő sem vitte el a kérdéses lányt sehová.

A PTSD úgy néz ki, csak lóg a levegőben, nem is igen kell vele foglalkozni. Ha időnként nem említené meg valamelyik szereplő, nem is tudnám, hogy Jehának baja van.

A tvN-nél 10 %-ot elérni egész más jelentőséggel bír, mint a nagy hármas esetében. Szerintem egyébként össze fog jönni nekik, feltéve, hogy tartják a színvonalat. Kéretik nem röhögni. :D
ImageImage

Riamara

Postby Riamara » Mon Oct 10, 2016 7:55 pm

Én nem emlékeztem, hogy figyelmeztették az eperre. :unsure: De mondjuk az én memóriámmal nem meglepő. :D
Ami a szuperszámítógépet illeti, azon én is forgattam a szememet. :roll Ezt mind sikerült összehoznia? Akkor már a csoszoniak hatékonyabbak voltak a beépített embereikkel, akik folyamatosan jelentettek az ellenfelek ügyes-bajos dolgairól. :whistling:

Mindazonáltal tetszett a rész. Anna tök normális volt. Éreztem én, hogy kicsinység eltúlozták azt a dilis vonalat az első pár részben. Most már lassan összeáll kép a problémájáról.
A fagyis jelenet különösen jó volt. Ahogy megadóan nekilátott, miközben kedvesen anekdotázott. Az elején nem hittem volna, de tetszik a csaj.

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Oct 10, 2016 10:27 pm

Lehet ám, hogy rosszul emlékszem, de mintha a szabályok, szokások ismertetésekor az epret is megemlítették volna. :scratch:

Yoona kellemes jelenség. Már a miniszterelnökös sorozatában is jól játszott.
Anna pedig szimpi. Szegénynek milyen pocsék érzés lehetett. :cry:
Nem csoda, ha nem is akar már élni. De akkor is döbbenet, hogy képes volt megenni "apa kedvéért". :goggle:
Miért is lenne dilis? Fel lehet úgy fogni szerintem, hogy az első részekben olyannak láttatták, amilyennek a környezete,
a mostohamami és a testőrök látják. A valóságban azonban más, és mostantól meg fogjuk ismerni.
ImageImage

Riamara

Postby Riamara » Tue Oct 11, 2016 4:04 am

Én is azt gondoltam, hogy tudatosan túlozták el a lány zavart reakcióit, hogy nagyobbat üssön, mikor végre az ő szemszögéből látjuk a dolgokat. Erre azért voltak villanásnyi utalások az előző részeknél is. Másrészről a pánikszerű viselkedést okozhatták a drogok is, amivel folyton telenyomták.
Anna végkövetkeztetése (miszerint - Én voltam az ellenség) szívszorító volt. :cry: . Remélem az apja visszahallgatja a beszélgetésüket.

smatagd

Postby smatagd » Tue Oct 11, 2016 8:25 am

gilnis wrote:Csak nekem tett be nagyon az az infócsere az A.I.-jal? :goggle: Nem hittem a fülemnek! Döbbenet - nevetés - fogcsikorgatás! :goggle: :rofl: :crazy:

Természetesen nálam is kiverte a biztosítékot :goggle: , először nem értettem, hogy most ez mi? mire volt jó, hiszen semmivel nem tudtunk meg többet ahhoz képest, amit már eddig is tudtunk. Úgy gondolom, hogy ezzel a jelenettel Yoojin gondolkodás módjára utaltak, (vagy ez volt a reklám helye,az okos számítógépé :D ) nem bízik senkiben, akik körül veszik csak az utasításait követik, nem igazi partnerek, ez a nő tele van gonoszsággal, a bosszúvágy mozgatja minden tettét.
Egy ilyen különlegesen kiképzett katonának ,mint Jeha ennél sokkal többet el kell tudni viselnie, mint a lány halála (még, ha a szerelméről van is szó) nem omolhat össze, sőt vadállattá kellene válnia (mint mondjuk Rambonak :fear: ) ezért tartom cikinek azt a kérdezz-felelet játékot.
A fagyis jelenettel kapcsolatban, az eper láttán Anna-nak kételkednie kellett volna, hogy az apja küldte, vagy beletörődött, hogy így akar az apja megszabadukni tőle?
Ettől függetlenül az epizód jól fel volt építve, a tartalom az már más kérdés :D
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Wed Oct 12, 2016 7:53 pm

Ezt nem hagyhattam ki! :lol

Image
Image
Image
Image
Image

Credit to Dramatroll

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Wed Oct 12, 2016 8:26 pm

gilnis wrote:Ezt nem hagyhattam ki! :lol

Image
Image
Image
Image
Image

Credit to Dramatroll

:tv: :tv: :tv: :tv: :tv: :tv: :tv: :tv: :tv: :tv:
Image

gyomar

Postby gyomar » Thu Oct 13, 2016 9:20 am

Kedves Szebszisz!
Nagyon szépen köszönöm neked az 5-6. részek feliratainak a fordítását. :notworthy:
Nagyon tetszik Ji Chang-Wook alakítása, nagyon édi. :wub:
gyomar :-)

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri Oct 14, 2016 6:48 pm

Nagyon-nagyon szeretem az Amazing Grace-t :heart: de nagyon-nagyon, és először úgy voltam Yoona változatával, hogy "hmm, nem rossz". Gondoltam, meghallgatok YouTube-on egy "jót" is, és leesett az állam, mert nem találtam! :goggle: Végighallgattam már vagy 15 féle változatot
ismert és kevésbé ismert előadókkal, de nem találok egyetlenegy olyan szövegeset sem, legyen akármilyen jó és híres az énekes vagy az együttes, ami jobban tetszene Yoonáénál! Mert ha az énekhang tetszik, akkor vagy a dal tempója, vagy a hajlítások (stílus), vagy a hangszerelés, stb. nem. Elképedek. Nincs Yoonánál jobb. :w00t: :nuts:

Egyébként az is kiderült így a számomra, hogy Yoona nem a saját változatát énekelte el, hanem utánozott egyet. Ezt.
ImageImage

Ircsi

Postby Ircsi » Fri Oct 14, 2016 8:12 pm

Kedves Szebszisz!
Vittem és néztem az első hatot.
Köszönöm szépen :salut:

emese

Postby emese » Sun Oct 16, 2016 10:48 am

Kedves Szebszisz!

Nagyon köszönöm, hogy elkezdted fordítanak egy a doramat, nagyon tetszik. Izgalmas, látványos..és várom a következő részeket. :D

szebszisz
Fansubber
Fansubber

Re: The K2 [Hungarian Subs] (7 of 16)

Postby szebszisz » Sun Oct 16, 2016 4:42 pm

Sziasztok! Lassan, de elkészültem a 7. résszel! :cheers: (Teljesen elfelejtettem, hogy szombat az munkanap, bocsika. :nuts: )

emese

Postby emese » Sun Oct 16, 2016 4:46 pm

Köszönet a gyors munkáért. :cheers:

Timi

Postby Timi » Sun Oct 16, 2016 4:51 pm

De örülök a 7. rész feliratának! :D Köszönöm szépen! :thumright:

Kanamekun1986

Postby Kanamekun1986 » Sun Oct 16, 2016 4:54 pm

Nagyon szépen köszönöm a feliratokat. :)

engel1129

Postby engel1129 » Sun Oct 16, 2016 4:59 pm

Hálásan köszönöm a 7. rész fordítását! :notworthy:

onna

Postby onna » Sun Oct 16, 2016 5:22 pm

Köszönet a 7. rész fordításáért!

Ircsi

Postby Ircsi » Sun Oct 16, 2016 5:24 pm

Köszönöm szépen a 7. rész feliratát!
:notworthy:

jutka12

Postby jutka12 » Sun Oct 16, 2016 5:37 pm

köszönöm a hetediket is:-)

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

szebszisz wrote:Sziasztok! Lassan, de elkészültem a 7. résszel! :cheers: (Teljesen elfelejtettem, hogy szombat az munkanap, bocsika. :nuts: )

Köszönöm a 7. részt! :cheers:
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Oct 16, 2016 7:33 pm

Köszi a 7. részt!

Már tendencia, hogy a páratlan részekben alig van Ji Chang Wook?... (Milyen kár, hogy nincs több családtag, akit meg kéne mentenie...)

Samonim után apukával is ingadozom. Hol gusztustalan, hol még gusztustalanabb, aztán visszavesz. Lassan már nem tudom, mit gondoljak róla.
1. Ezek szerint ő már a "késő bánat"-nál jár, évek óta nem is akarná ezt az egészet, de nincs visszaút, és valós a veszély?
(De nem értem, Anna miért veszítené el a jelentőségét attól, hogy az apja kedvesen bánik vele. Nem épp abban az esetben lehetne belőle értékes túsz, akivel jól lehet zsarolni?)
2. Vagy azzal csak hitegeti és nyugtatja magát, hogy úgysincs mit tenni, pedig lehetne, mert még mindig a hatalom a sokkal fontosabb neki, és annak ellenére sem mond le róla, hogy tényleg szereti a lányát is?

De az illúzió, hogy elnökként mindent megtehetne, nem? Hiszen úgy még több veszítenivalója lenne, és majd amiatt nem tudna lépni, már ha egyáltalán akarna, hogy megőrizhesse a megszerzett pozícióját. A pénz beszél. Hogy is tudna megszabadulni az asszonytól, amikor még inkább szüksége lenne rá?

Azt viszont nem látom, neki mi szüksége a férjére. Miért nem indult ő maga a választáson, ha hatalmat akart? Minek neki a báb?

Azon sem tudok eligazodni, hogy a személyes viszonyukban pontosan mit is várna el a férjétől. Az apa azt állítja, a feleség miatt kell így visel- kednie, aki fogságban tartja Annát, akinek állítólag köze van az anya halálához, miközben a feleség maga őszintén rosszul van attól, ahogyan
a férje a saját lányával viselkedik. Másfelől utálja Annát is, élvezi, ha megbánthatja, és szemrebbenés nélkül megöletné. Nem mindennapi házaspár, meg kell hagyni.

Remélem, rendesen ki lesz bontva az előtörténet. (Haha...) Apuka miért, mikor hagyta el a családját? Miért kellett világgá menniük? Ki és miért vette feleségül az anyát? Mi történt Amerikában? Miért jöttek vissza? Miért kellett megölni?! :goggle: (Egyáltalán nem is vett be semmiféle tablettát sem, igaz?) Samonim mikor került a képbe? Mitől változott meg, vagy mindig is ilyen volt?

Válaszokat kérek, mert mindenki hazudik, és zavaros az egész. Egyáltalán mennyit lehet elhinni abból is, amit a kopasz edző mondott? Ha idáig olyan titkos volt Anna létezése, hogy a biztonságisok sem tudhatnak róla, akkor az edző honnan tud, miért tud?

Hooool van Ji Chang Wooooooooooooooook?!
ImageImage

Gustty

Postby Gustty » Sun Oct 16, 2016 8:20 pm

Sziasztok minden sorozat néző és felirat várókat.
Most kezdtem el nézni és eljutottam a 2.rész végére és igazat adnák Annának.Igen a srácnak le kellett volna rendeznie a képviselő feleségét.
Biztosan bennem van a hiba, de már akkor lefejeltem volna amikor közel állt a sráchoz a fenyegetés során.Vagy csak simán túszul ejthette volna, hiszen 30 cm volt tőle.
Továbbá nem hiszem, hogy a rendező pozitív hőst csinál a feleségből, hiszen hatalommániás, aranykanállal született.Ezekre mondják, hogy kapzsi és öntelt(legfőképpen a hatalom ízétől), de láttunk már bukni sok embert, aki fent volt és nyomorúságosan múlt el erről az árnyékvilágról.Remélem neki is ez lesz a sorsa.
Most csak ennyi jutott eszembe....

szebszisz
Köszönet a gyors fordításért, kitartás a továbbiakban... :notworthy: :dance:

gyomar

Postby gyomar » Sun Oct 16, 2016 8:59 pm

Kedves Szebszisz!
Hálásan köszönöm neked a 7. rész feliratának a fordítását. :clap:
Remélem nem bosszulja meg a főördögnő mert oda vitte Annához aput. :doh:

jutka12

Postby jutka12 » Sun Oct 16, 2016 9:53 pm

16 részből lement már a fele (7-et láttunk is már)

rossz , csúnya, mindenki. (két kismadár didereg ennyi rossz ember láttán)
7.rész már sírásokkal, lelki gyötréssel bőven megszórt volt.
következő 9 rész egy szerelem kibontakozása-és pár nagyágyú hatalmi játszmáiról fog szólni.

pár perces autós menekülés, vagy más okból száguldással /bírtam nagyon :-) /

verekedés ma kimaradt

(de, végén előzetesben megláttam a Bad Guys egyik szuper vagányát játszó színészt :Jo Dong Hyuk-ot, és egy kis ízelítőt adtak hosszú lábú fiúk ugró, forduló rúgástechnikából, jól csinálják! :-)
/viszont nincs a színlapon, még cameoként sem megemlítve./
nekem ott volt egész 7.részben JCW csak könnyekkel áztatott arccal, és nagy tágranyílt bánatos szemekkel. egész 50 percen át.

a betegszobából főnökasszony kijövetelekor hívta a Mennybe, de erre nem került sor.

/megakadt a lufi egy fa ágai között/

még 'fanyalgást' okoz sajnos.

ada74

Postby ada74 » Mon Oct 17, 2016 6:47 am

Köszönöm szépen :dance: :notworthy: :wub:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Oct 17, 2016 6:51 am

jutka12 wrote:(de, végén előzetesben megláttam a Bad Guys egyik szuper vagányát játszó színészt :Jo Dong Hyuk-ot, és egy kis ízelítőt adtak hosszú lábú fiúk ugró, forduló rúgástechnikából, jól csinálják! :-)
/viszont nincs a színlapon, még cameoként sem megemlítve./

Pont akartam is írni, milyen érdekes, hogy híres színészeket tudtak a tök jelentéktelen beugrókhoz felkérni! Az anyuka Son Tae Young, a rendőrnyomozó Sung Dong Il és még volt egy-kettő. Jo Dong Hyuk itt is bérgyilkos :mrgreen: de talán nem ugyanaz a karakter, mint a Bad Guys-ban.

jutka12 wrote:nekem ott volt egész 7.részben JCW csak könnyekkel áztatott arccal, és nagy tágranyílt bánatos szemekkel. egész 50 percen át.

És megnémult? Miért lett belőle díszlet? Na jó, megengedem, statiszta... :crazy:

Állítólag a kábeltévén szereplő színészek közül még soha senki sem kapott olyan magas gázsit, mint ő. Több mint 90 millió won epizódonként. (Hadd ne váltsam át forintra... :goggle: ) Erre még csak nem is beszél! Ez óriási!

jutka12 wrote:a betegszobából főnökasszony kijövetelekor hívta a Mennybe, de erre nem került sor.

Azon lestem egyet! Pontosabban nem is annyira ezen, hanem még előtte, hogy ő utasította rendre a főnököt! :goggle: Ő pedig szót fogadott! :shocked:

Összességében nem olyan irányt vesznek a dolgok a múlt hét után, mint reméltem. A Yongpal legalább felidegesített. XD Ez olyan lapos. :wink:
ImageImage

smatagd

Postby smatagd » Mon Oct 17, 2016 7:58 am

Köszi a 7.feliratot.
Két dolog volt, ami nagyon nem tetszett benne:
Az egyik az apa és lánya beszélgetés. Úgy magyarázott Annának az apja, mint egy 5 éves gyereknek, miért akarják Annát bugyutának beállítani? nem értelmi fogyatékos, lelkisérült.
A másik.Tényleg ennyire butának tartják a nézőt? el akarják hitetni, hogy csupán ezzel a számítógéppel konzultálva segíti férjét a képviselő jelöltséghez, mert egy szövetséges sincs mellette, akármilyen okos is egy számítógép kizárólag logikai alapon működik, furfangra, rafináltságra nem képes csak egy élőlény, márpedig erre szükség van a politikában.

Annyira eröltetett ez a fogva tartás, hogy képes végignézni lánya szenvedését cserébe a karrierjéért vagy azt gondolja, ha hatalma lesz meg fog tudni szabadulni a feleségétől és kárpótolja Annát? egy ilyen sötét elméjűtől :goggle: nem valószinű.
gilnis wrote:Állítólag a kábeltévén szereplő színészek közül még soha senki sem kapott olyan magas gázsit, mint ő. Több mint 90 millió won epizódonként. (Hadd ne váltsam át forintra... :goggle: ) Erre még csak nem is beszél! Ez óriási!

Szerintem JCW tudta, hogy nem ez lesz élete legjobb szerepe, de valamiért elvállalta és ő van olyan jó színész :notworthy: , hogy ekkora gázsit kapjon, valamit valamiért, persze emiatt nem gondolom azt, hogy ő anyagias lenne :wub: .
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Oct 17, 2016 9:13 am

smatagd wrote:Úgy magyarázott Annának az apja, mint egy 5 éves gyereknek, miért akarják Annát bugyutának beállítani? nem értelmi fogyatékos, lelkisérült.

Anna is úgy viselkedik az apjával, mint egy gyerek. Érzelmileg megrekedt azon a szinten, mint amin az anyja halálakor/elrablásakor volt. Nem csoda, hisz ezek külön-külön micsoda traumák, amiket jó családi környezetben ÉS megfelelő orvosi segítséggel is nehezen lehetne feldolgozni.
De őt sosem kezelték, és azóta is egyfolytában milyen ingerek érték, ill. mennyi minden hiányzott, amit meg kellett volna tapasztalnia. A fel- dolgozatlan traumák mellett egyszerűen megállt a fejlődésben. Ha nem doramaföldön lennénk, már sohasem lehetne belőle ép ember.

Az apja meg amilyen sűrűn látja (mikor találkozhattak utoljára? csak nem a vidámparkban? :goggle: ), azt se tudja, hogy kéne a 20 éves lányával viselkednie. Lehet azt hiszi (vagy a rendező?), hogy ez a szeretet jele. :nuts:

smatagd wrote:...ő van olyan jó színész :notworthy: , hogy ekkora gázsit kapjon

Ezzel vitatkoznék, plusz inkább a népszerűségének köszönheti, de mindegy, nem sajnálom tőle, csak akkor... :pray:
ImageImage

smatagd

Postby smatagd » Mon Oct 17, 2016 9:47 am

gilnis wrote:Anna is úgy viselkedik az apjával, mint egy gyerek. Érzelmileg megrekedt azon a szinten, mint amin az anyja halálakor/elrablásakor volt. Nem csoda, hisz ezek külön-külön micsoda traumák, amiket jó családi környezetben ÉS megfelelő orvosi segítséggel is nehezen lehetne feldolgozni.
De őt sosem kezelték, és azóta is egyfolytában milyen ingerek érték, ill. mennyi minden hiányzott, amit meg kellett volna tapasztalnia. A fel- dolgozatlan traumák mellett egyszerűen megállt a fejlődésben. Ha nem doramaföldön lennénk, már sohasem lehetne belőle ép ember.

Az apja meg amilyen sűrűn látja (mikor találkozhattak utoljára? csak nem a vidámparkban? :goggle: ), azt se tudja, hogy kéne a 20 éves lányával viselkednie. Lehet azt hiszi (vagy a rendező?), hogy ez a szeretet jele. :nuts:

Köszi Gilnis!
Image

szebszisz
Fansubber
Fansubber

Re: The K2 [Hungarian Subs] (8 of 16)

Postby szebszisz » Mon Oct 17, 2016 7:57 pm

Sziasztok! Elkészültem a 8. résszel is! :lol
Hálás köszönetem szokolának, mert a film végén rossz volt a felirat időzítése, és ő megcsinálta nekünk! :notworthy: :salut:

Timi

Postby Timi » Mon Oct 17, 2016 8:06 pm

Nem is szolgálhattatok volna jobb hírrel! :cheers: Gyorsan elkészült a 8. rész felirata, amit nagyon szépen köszönök! :notworthy:

jutka12

Postby jutka12 » Mon Oct 17, 2016 8:37 pm

köszönöm a 8.-at is.

emese

Postby emese » Tue Oct 18, 2016 2:45 am

Hálásan köszönöm a 8.rész fordítását!!! :notworthy:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Oct 18, 2016 7:49 am

Köszönöm a 8. részt.

Most már másodszorra fordult elő - vajon mi a fészkes fenének az elejére az a hosszú visszatekintés? S ha már muszáj, miért a szombati részeknél teszik ezt, amikor előtte nap van epizód... :nuts:
Nekem a rész végén lévő hosszú visszaemlékezés sem hiányzott. Unalmas volt. Nem volt idejük forgatni, vagy nincs ötletük, mit forgassanak? :roll

Jót nevettem, mennek a vadnál vadabb találgatások. Valaki azt írta, Samonim és az ellenfél elnökjelölt Park hogyishívják régen egy párt alkot- hattak, és az eltitkolt gyerekük a testőrünk. XD :nuts: (Jeha családjáról miért nem tesznek említést egyáltalán? :blink )

Különben ez a rész tetszett. Lassan jól összekutyulódnak a viszonyok. Mindenki mindenkivel, mindenki mindenki ellen, és mindenki ismeri valaki- nek a gyenge pontját. Apropó, fura, hogy Park hogyishívják Jeha ellen kezd el nyomozni ahelyett, hogy Annát hasznosítaná Samonim(ék) ellen.
ImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Tue Oct 18, 2016 3:04 pm

NAgyon szépen köszönöm a 8. részt :)

Ircsi

Postby Ircsi » Tue Oct 18, 2016 4:30 pm

Köszönöm szépen a nyolcadikat!
:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Hayako
Fansubber
Fansubber

Postby Hayako » Thu Oct 20, 2016 4:00 am

gilnis wrote:Köszönöm a 8. részt.

Most már másodszorra fordult elő - vajon mi a fészkes fenének az elejére az a hosszú visszatekintés? S ha már muszáj, miért a szombati részeknél teszik ezt, amikor előtte nap van epizód... :nuts: Nekem a rész végén lévő hosszú visszaemlékezés sem hiányzott. Unalmas volt. Nem volt idejük forgatni, vagy nincs ötletük, mit forgassanak? :roll

Na látod, gilnis, ez nekem se világos... szerintem aki nézi, az úgyis tudja, mi történt, mi a fenének az az 5 perces visszatekintés? Viszont továbbra sincs akcióból hiány, a leendő elnökasszony semmit sem változott (mi az már, hogy zsarolta Anna apját az anyja? :goggle: ), Ji Chang Wook meg többet verekedik, mint beszél. Érdekes. :whistling: Az is kezd unalmas lenni, hogy minden részben előhozzák, hogy Anna elmondja-e, ki az apja? Elmondja vagy nem mondja el? Istenem, nincs más, amivel előhozakodhatnának?
A magyar feliratban véletlenül maradt pár angol mondat. Köszönöm a 8. részt!
:thumright:
Image

szebszisz
Fansubber
Fansubber

Re: The K2 [Hungarian Subs] (9 of 16)

Postby szebszisz » Sat Oct 22, 2016 4:15 pm

Sziasztok! Elkészültem a 9. résszel. :D
Image Image

Timi

Postby Timi » Sat Oct 22, 2016 4:23 pm

Nagyon szépen köszönöm a 9. részt! Gyorsan elkészültél ezzel is, aminek én nagyon örülök! :D

gyomar

Postby gyomar » Sat Oct 22, 2016 4:37 pm

Kedves Szebszisz!
Nagyon szépen köszönöm neked a 9. rész feliratának a fordítását. :notworthy:

engel1129

Postby engel1129 » Sat Oct 22, 2016 4:39 pm

Hálásan köszönöm a gyors fordítást! :notworthy:

csabamama2

Postby csabamama2 » Sat Oct 22, 2016 4:42 pm

Szebszisz Kedves!

Köszönöm szépen a The K2 9. részének a feliratát. Egyenlőre még gyűjtögetek, ezért nem tudok hozzászólni:-)) Üdv: csabamama2

Agacska

Postby Agacska » Sat Oct 22, 2016 5:15 pm

Nagyon köszönöm a 9. rész feliratát.

szebszisz
Fansubber
Fansubber

Postby szebszisz » Sat Oct 22, 2016 5:23 pm

Igazán szívesen! Sajnos a következő rész csak hétfőn lesz meg. :-(

jutka12

Postby jutka12 » Sat Oct 22, 2016 6:44 pm

köszönöm a 9.részt

smatagd

Postby smatagd » Sat Oct 22, 2016 7:22 pm

Még hogy nem lesz benne romantika, h....végre megérkezett :wub: Szimpatikus Choi Sung Won, remélem túl jár Yoo Jin eszén és sikerül kimenekítenie Anna-t a karmai közül. Vajon miért utálja ennyire a testvérét?
Köszi Szebszisz a 9.feliratot!
Image

Timi

Postby Timi » Sat Oct 22, 2016 7:25 pm

szebszisz wrote:Igazán szívesen! Sajnos a következő rész csak hétfőn lesz meg. :-(

Már így is elkényeztetsz bennünket! Az, hogy az újabb rész felirata "CSAK" hétfőre készül el nem jelent problémát. Nagyon tetszik a sorozat, örülök minden egyes feliratnak! :salut: Hálásan köszönöm a munkád!
Szép estét! :-)

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sat Oct 22, 2016 7:30 pm

Köszönöm a 9. részt.

Ötlet, hogy tulajdonképpen miről is akar szólni ez a sorozat? :blink Én már elvesztettem a fonalat. :nuts:

smatagd wrote:Szimpatikus Choi Sung Won

Miért? Ő is csak hasznot akar húzni Annából. Nem tartom sokkal különbnek a mostohánál.
ImageImage

novcsi6

Postby novcsi6 » Sat Oct 22, 2016 10:19 pm

Köszönöm szépen az újabb részt :)

Kameko

Postby Kameko » Sun Oct 23, 2016 8:29 am

Köszönöm a gyors és remek fordításaidat, nagyon sok kellemes percet órát adtál velük! További sok sikert és jó egészséget kívánok! :)
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Oct 23, 2016 11:12 am

Észrevettétek, hogy Jeha álmában Anna szerepelt a másik lány helyett? :whistling:
ImageImage

ada74

Postby ada74 » Sun Oct 23, 2016 3:00 pm

Kedves Szebszisz :dance:

Köszönöm szépen az újabb feliratot :dance:

Most kezd már igazán jó lenni :dance:

Ada :D

Ircsi

Postby Ircsi » Sun Oct 23, 2016 7:42 pm

Kedves Szebszisz!