Bad Guys Season 1 [Hungarian Subs] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
gilnis
Fansubber
Fansubber

Re: Bad Guys [Hungarian Subs] (Complete)

Postby gilnis » Sun Jan 18, 2015 3:22 pm

lilomilo wrote:
Bria wrote: Csak azt sajnálom, hogy nem hosszabb. :-)

Lehetett volna hosszabb, én is szívesen néztem volna még, de reménykedem egy 2. évadban! :D

Tudjátok, a csúcson kell abbahagyni. :D Inkább legyen rövidebb, mint hogy ne tudja tartani a színvonalat. Habár én is nagyon szívesen néztem volna még tovább. :wub:

Jo Dong Hyeok-ot én is most láttam először. Tudtok tőle ajánlani valamit?

lilomilo wrote:...nagyon tetszett, hogy megbánta a bűneit és hogy megakarta változtatni az életét, az hogy feladta magát és hogy elmondta a szeretett nőnek, hogy mit tett... akkor tényleg belopta magát a szívembe! :-)

Ha annyira megbánta a bűneit, akkor menjen el egy templomba, és gyónja meg! Semmi szükség nem lett volna rá, hogy újabb fájdalmat okozzon annak a szegény nőnek. Tudta, hogy ő úgysem fog, úgysem képes megbocsátani. Akkor meg mi a fenét ért el ezzel? Annyit, hogy egyrészt újra feltépte a régi sebeket, másrészt hogy megfosztotta a nőt a kedves, segítőkész nyomozójától, illetve arcot adott az utálata tárgyának is. Na kösz... Ezzel senkinek sem tett jót. :nuts:

lilomilo wrote:...ez volt az egyik legnagyobb hibája szerintem, hogy néha túl elhitt mindent, főleg annak a lánynak.

Miért is ne hitt volna? Mi oka lett volna rá? Ráadásul Oh Gu Tak-ból simán ki lehetett nézni, hogy kényszerít valakit. :x
ImageImage

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Jan 18, 2015 4:20 pm

gilnis wrote:
lilomilo wrote:
Bria wrote: Csak azt sajnálom, hogy nem hosszabb. :-)

Lehetett volna hosszabb, én is szívesen néztem volna még, de reménykedem egy 2. évadban! :D

Tudjátok, a csúcson kell abbahagyni. :D Inkább legyen rövidebb, mint hogy ne tudja tartani a színvonalat. Habár én is nagyon szívesen néztem volna még tovább. :wub:

Jo Dong Hyeok-ot én is most láttam először. Tudtok tőle ajánlani valamit?

lilomilo wrote:...nagyon tetszett, hogy megbánta a bűneit és hogy megakarta változtatni az életét, az hogy feladta magát és hogy elmondta a szeretett nőnek, hogy mit tett... akkor tényleg belopta magát a szívembe! :-)

Ha annyira megbánta a bűneit, akkor menjen el egy templomba, és gyónja meg! Semmi szükség nem lett volna rá, hogy újabb fájdalmat okozzon annak a szegény nőnek. Tudta, hogy ő úgysem fog, úgysem képes megbocsátani. Akkor meg mi a fenét ért el ezzel? Annyit, hogy egyrészt újra feltépte a régi sebeket, másrészt hogy megfosztotta a nőt a kedves, segítőkész nyomozójától, illetve arcot adott az utálata tárgyának is. Na kösz... Ezzel senkinek sem tett jót. :nuts:

lilomilo wrote:...ez volt az egyik legnagyobb hibája szerintem, hogy néha túl elhitt mindent, főleg annak a lánynak.

Miért is ne hitt volna? Mi oka lett volna rá? Ráadásul Oh Gu Tak-ból simán ki lehetett nézni, hogy kényszerít valakit. :x

Az igaz, lehet nem lett volna olyan jó, de szerintem lesz 2. évada :D Tegnap találtam ezt az oldalt: [url]http://blog.xuite.net/spring456/korea/285593681-※韓劇《2015年韓國tvN,jTBC,OCN等台韓劇列表》[/url] <- és a special missing persons unit M- után van írva, akkor szerintem lesz :D

Most megnéztem asianwikin az 'adatlapját' és játszott az Inspiring Generation-ban is, anno én ezt a sorozatot elkezdtem nézni, de nem tudom miért abbahagytam, meg a Brainben is, de én szerintem nem ismertem fel, azért láttam először a Bad Guys-ban bár mondjuk a Brainba csak beletekergettem az Inspiring Generation-nak meg csak az elejéig jutottam el, amikor még gyerekek voltak, konkrétan az 1-2 részét láttam :D

Azért mondta el neki, mert amikor a nő kórházban volt, nem tudom már melyik részben, kint beszélgettek az udvaron és azt mondta neki, hogy szeretne találkozni a férje gyilkosával megakarja kérdezni tőle, hogy miért tette, miért ölte meg őt, ezért mondta el neki szerintem, na meg azért, mert úgy gondolta, hogy lehet többet nem találkoznának és inkább bevallotta neki az igazat, mert lényegében joga van tudni, hogy mi miért történt. Szerintem emiatt csinálta, igaz, hogy nem tett jót a nőnek sem, mert végre belenyugodott mindenbe, de legalább megtudta az igazat és Tae Sunak se lett volna nagyobb a bűntudata, hogyha "nyomozóként" mellette maradt, vagy ha nem maradt mellette.

Mivel legelőször ő küldte börtönbe, szerintem ezért nem kellett volna hinnie neki, Jeong Mun tudta, hogy nem csinált vele semmit se, hogy hozzá se nyúlt mégis bemártotta és börtönbe jutatta, lényegében miatta kapott életfogytiglanit, én ezért nem hittem volna el neki semmit se na meg Oh Gu Taknak se, semelyiknek se, egyiknek sem kellett volna hinnie. Értem én, hogy bízni akart a lányban, hogy elhitte neki, amit mondott, mert lényegében, akkor már azt gondolta, hogy O Gu Tak akarta megölni, és jogosan jutott az eszébe, de ha valaki valakit úgy juttat börtönbe hogy semmit sem tett, az már önmagában nem jó. Én így gondolom. :-) De a te állításodat is megértem, mert az is igaz. Hogyha Tae Su nem mondja el, akkor már több lelki sérülést nem okozott volna a nőnek, és nem lett volna semmi probléma. Meg, hogy Jeong Mun, hitt a lánynak, mert végül is csak szerelmes volt belé :-)
Huhh mennyit írtam :D :D

jutka12

Postby jutka12 » Sun Jan 18, 2015 4:43 pm

jó h ennyit írtatok!:-)

Jo Dong Hyeok
az Inspiringben játszott nagyon testhezálló szerepet /nekem nagyon tetszett a sorozat/, és most néztem a listáját-,kis szerepe lehet a Hypnotizedben ami 2004-es film /és valahol meg is van nekem :-)/

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Jan 18, 2015 5:21 pm

lilomilo wrote:Az igaz, lehet nem lett volna olyan jó, de szerintem lesz 2. évada :D Tegnap találtam ezt az oldalt: [url]http://blog.xuite.net/spring456/korea/285593681-※韓劇《2015年韓國tvN,jTBC,OCN等台韓劇列表》[/url] <- és a special missing persons unit M- után van írva, akkor szerintem lesz :D

Úúúúúúúúúhuhúhuhúúúúúúúú! :w00t: Márciusra ígéri a kiírás! Egyértelműen azt írják, hogy Bad Guys 2! :cheers: :party: Jaj, de jó lenne! :clap: Még ha azt a veszett kutyát utálom is, néha azért bírtam, és szívesen látnám még! :D

Ha már elmondta, akkor igazán megoszthatta volna velünk is. Érdekelt volna, hogy azt az állítólagos áldott jó embert ki és miért akarta megöletni vele. :goggle:
Mert szerinted ezek után a nő fog még vele találkozni?

lilomilo wrote:...Jeong Mun tudta, hogy nem csinált vele semmit se, hogy hozzá se nyúlt mégis bemártotta és börtönbe jutatta, lényegében miatta kapott életfogytiglanit, én ezért nem hittem volna el neki semmit se

De itt jön az iszonyat: hogy szegény srác maga sem tudta, hogy mit csinált! Önmagában sem volt biztos! Akkor nyilván abban az emberben bízik, aki hozzá a legközelebb áll. Ez pedig a barátnője. Oh Gu Tak-nak nem is hitt - hála az égnek. Hú, de ki voltam rá akadva, amikor még neki állt följebb, hogy Jeong Mun kicsit "felvillanyozta". Az a minimum, te rohadt seggfej! :cussing:
ImageImage

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Jan 18, 2015 5:27 pm

jutka12 wrote:jó h ennyit írtatok!:-)

Jo Dong Hyeok
az Inspiringben játszott nagyon testhezálló szerepet /nekem nagyon tetszett a sorozat/, és most néztem a listáját-,kis szerepe lehet a Hypnotizedben ami 2004-es film /és valahol meg is van nekem :-)/

Én szeretek beszélni ez esetben írni, főleg akkor, hogyha van téma, bár ha nincs, akkor a semmiről is szívesen beszélek spontán :D Bár igaz néha, tényleg nagy hülyeségeket tudok mondani :D
Én annak a sorozatnak az 1-2 részét láttam, aztán abbahagytam, de most lehet megint előszedem, mert egyre jobban érdekel, meg jött hozzá a kedvem, meg a színészek is jók benne:D
Na én még azt a filmet nem láttam, sőt őszintén mondva összesen olyan 10 koreai filmet láttam és azok ilyen 2010-11-12-13-14 évjáratosak voltak, de mivel mostanában inkább filmeket néztem, most hétvégén hármat is megnéztem :D lehet jövhét pénteken megnézem :-)

csabamama2

Postby csabamama2 » Sun Jan 18, 2015 5:35 pm

lilomilo Kedves!
Először is nagyon szépen köszönöm a Bad Guys teljes fordításáért a munkádat. Másodszor pedig egy nagy kérésem lenne Hozzád. A 3. részt 3 helyről (freekorean, doramax és ázsiándrama) töltöttem le és sajnos mind a 3-nál reklám van a film közben, igy a felirat is nagyon csúszik. Ha lesz egy kis időd (tudom kevés van) kérlek nézd át légyszives és ha lehet időzítsd át jó?-ehhez én "kicsi" vagyok, nem értek, viszont annyira jó és izgalmas ez a sorozat, hogy muszáj lesz elmentenem, de igy nem szeretném. Egyenlőre kihagytam a 3. részt. Köszönöm szépen és ne haragudj, hogy terhellek vele. Üdv: csabamama2

Agacska

Postby Agacska » Sun Jan 18, 2015 5:38 pm

Nagyon köszönöm a sorozat fordítását. Egész végig izgalmas volt, s teljesen más lett a történet vége, mint ahogy a kezdet alapján gondoltam.

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Jan 18, 2015 5:40 pm

gilnis wrote:
lilomilo wrote:Az igaz, lehet nem lett volna olyan jó, de szerintem lesz 2. évada :D Tegnap találtam ezt az oldalt: [url]http://blog.xuite.net/spring456/korea/285593681-※韓劇《2015年韓國tvN,jTBC,OCN等台韓劇列表》[/url] <- és a special missing persons unit M- után van írva, akkor szerintem lesz :D

Úúúúúúúúúhuhúhuhúúúúúúúú! :w00t: Márciusra ígéri a kiírás! Egyértelműen azt írják, hogy Bad Guys 2! :cheers: :party: Jaj, de jó lenne! :clap: Még ha azt a veszett kutyát utálom is, néha azért bírtam, és szívesen látnám még! :D

Ha már elmondta, akkor igazán megoszthatta volna velünk is. Érdekelt volna, hogy azt az állítólagos áldott jó embert ki és miért akarta megöletni vele. :goggle:
Mert szerinted ezek után a nő fog még vele találkozni?

lilomilo wrote:...Jeong Mun tudta, hogy nem csinált vele semmit se, hogy hozzá se nyúlt mégis bemártotta és börtönbe jutatta, lényegében miatta kapott életfogytiglanit, én ezért nem hittem volna el neki semmit se

De itt jön az iszonyat: hogy szegény srác maga sem tudta, hogy mit csinált! Önmagában sem volt biztos! Akkor nyilván abban az emberben bízik, aki hozzá a legközelebb áll. Ez pedig a barátnője. Oh Gu Tak-nak nem is hitt - hála az égnek. Hú, de ki voltam rá akadva, amikor még neki állt följebb, hogy Jeong Mun kicsit "felvillanyozta". Az a minimum, te rohadt seggfej! :cussing:

Pont azon gondolkodtam, hogy akkor a Special Missing persons unit M után kell adni de akkor az előbbinek a Dr. Frost után kell mennie, csak mert a SMPUM-et is márciusra írta, remélem nem egyszerre fogja adni a kettőt, mert akkor a GQ-t sose fogom lefordítani :D és találtam egy másik ilyen oldalt is, amin a többi csatorna ütemterve van http://blog.xuite.net/spring456/korea/245989242 :-)
Nagyon kíváncsi leszsek, hogy mit fognak kihozni belőle :D Nekem egyedül az nem tetszett, hogy a többit is vissza tették a börtönbe, holott úgy hozták ki őket, hogy csökkeni fog a büntetés, értem én, hogy a parancsnok halálával ez az igéret törlődött, de akkor is sok ügyet oldottak meg.
Amúgy én tényleg azt hittem, hogy nem a saját személyes érzései miatt fogja megölni, hanem amiatt mert valaki felbérelte vagy valami, vagy uzsorástól kért kölcsön vagy nem is tudom, nekem ilyen gondolatam voltak :D De tévedtem, bár mondjuk hiába gondoltam valamire sose az volt benne :D Nem is bánom, tetszett, hogy tele volt titkokkal :D Dehogy fog vele találkozni, de hogyha nem mondta volna el, akkor szerintem biztos, hogy találkoztak volna még, vagy olyan nagy lett volna a bűntudata, hogy szó nélkül ment volna el, de az utóbbit nem nézem ki belőle . ( Vagy a 2. évadban majd úgy csavarják a szálakat, hogy találkozni fognak, én ebből a sorozatból már bármit kinézek :D )
Az is igaz, csoda egyáltalán, hogy megmaradt a józan esze, azok után, hogy annyi gyógyszerrel megtömték, azért szerencséje volt, hogy nem lett komolyabb baja tőle és az is jó nagy szerencse volt, hogy a tudatalattija nem engedte, hogy öljön! :-) De legalább a csajban volt annyi, hogy a pénzt nem költötte el, mert a bűntudata megmaradt, ennyi jó dolgot tett, azok után, hogy börtönbe küldte, legalább nem élt fényűző életet. Az nekem is tetszett, amikor megsokkolta, meg is érdemelte! :D

csabamama2

Postby csabamama2 » Sun Jan 18, 2015 5:42 pm

Előbb járt a kezem, mint az eszem, most láttam meg, hogy az első oldalon ott vannak a videletöltési lehetőségek. Kipróbálom az ajánlott 3.-at először, addig ne dolgozzál feleslegesen. Bocsika: :notworthy:

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Jan 18, 2015 5:44 pm

csabamama2 wrote:lilomilo Kedves!
Először is nagyon szépen köszönöm a Bad Guys teljes fordításáért a munkádat. Másodszor pedig egy nagy kérésem lenne Hozzád. A 3. részt 3 helyről (freekorean, doramax és ázsiándrama) töltöttem le és sajnos mind a 3-nál reklám van a film közben, igy a felirat is nagyon csúszik. Ha lesz egy kis időd (tudom kevés van) kérlek nézd át légyszives és ha lehet időzítsd át jó?-ehhez én "kicsi" vagyok, nem értek, viszont annyira jó és izgalmas ez a sorozat, hogy muszáj lesz elmentenem, de igy nem szeretném. Egyenlőre kihagytam a 3. részt. Köszönöm szépen és ne haragudj, hogy terhellek vele. Üdv: csabamama2

Kedves csabamama2! :-)
Nagyon szívesen! :-) Külön feltöltöttem 1fichier.com-ra a részeket, hogy a felirat illeszkedjen hozzá, itt a linkje: https://dblmyupl8p.1fichier.com <- de hogyha nem tudod innen letölteni vagy valami nem jó, akkor amint lesz időm, az szerintem kedd vagy szerda délután van, akkor megpróbálom átidőzíteni, de az biztos, hogy amit feltöltöttem ahhoz illeszkedik a felirat! :-) Remélem erről letudod tölteni, mert a 3. rész is tele van izgalmakkal :D
Nagyon szívesen, dehogy haragszom és nem is terhelsz, szívesen segítek! :D

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Jan 18, 2015 5:45 pm

csabamama2 wrote:Előbb járt a kezem, mint az eszem, most láttam meg, hogy az első oldalon ott vannak a videletöltési lehetőségek. Kipróbálom az ajánlott 3.-at először, addig ne dolgozzál feleslegesen. Bocsika: :notworthy:

Rendben van, de hogyha nem jó akkor szólj nyugodtan megcsinálom! :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Jan 18, 2015 5:47 pm

Agacska wrote:Nagyon köszönöm a sorozat fordítását. Egész végig izgalmas volt, s teljesen más lett a történet vége, mint ahogy a kezdet alapján gondoltam.

Nagyon szívesen! :-) :-) Az biztos, hogy izgalmas volt, nem lehetett megunni, úgy csavarták tekerték a szálakat, hogy az író a kedvencemmé is vált :D Legelőször én sem ilyen véget gondoltam neki, én konkrétan azt hittem, hogy 11 részen fogják keresni a parancsnok fiának a gyilkosát :D

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Jan 18, 2015 5:50 pm

lilomilo wrote:Pont azon gondolkodtam, hogy akkor a Special Missing persons unit M után kell adni de akkor az előbbinek a Dr. Frost után kell mennie...

Úgy tudom, így is lesz. Talán a március a forgatás kezdetét jelöli. Meglátjuk. Már annak örülök, hogy lesz!

Image

Ja, amúgy köszi, hogy ilyen jó linkeket vadászol! :D

Nekem egyedül az nem tetszett, hogy a többit is vissza tették a börtönbe, holott úgy hozták ki őket, hogy csökkeni fog a büntetés, értem én, hogy a parancsnok halálával ez az igéret törlődött, de akkor is sok ügyet oldottak meg.

Igen, de sajna mindezt nem hivatalosan tették. Ha hivatalosan történt volna, akkor nem is kerültek volna vissza a börtönbe. De egy bírói, ügyészi jóváhagyás nélkül nem is szabadott/lehetett volna onnan kihozni őket, márpedig azt tették. Ez csak a rendőrfőnök mesterkedése volt, és nélküle veszett fejsze nyele. De ezért jó, hogy lesz második évad! :dance:

Amúgy én tényleg azt hittem, hogy nem a saját személyes érzései miatt fogja megölni, hanem amiatt mert valaki felbérelte vagy valami, vagy uzsorástól kért kölcsön vagy nem is tudom, nekem ilyen gondolatam voltak

Most én vagy aludtam közben :D vagy Tae Soo nem is beszélt arról, hogy miért ölte meg. Ő csak a dolog mikéntjét mesélte el. Számomra egyértelmű volt, hogy felbérelte valaki, és kész. A bérgyilkos "haverja" elmondta, hogy ők sosem ismerik a megbízókat és az ő indokaikat.

Vagy a 2. évadban majd úgy csavarják a szálakat, hogy találkozni fognak...

A második évad fényében ezt várom! :D
ImageImage

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Jan 18, 2015 6:07 pm

gilnis wrote:
lilomilo wrote:Pont azon gondolkodtam, hogy akkor a Special Missing persons unit M után kell adni de akkor az előbbinek a Dr. Frost után kell mennie...

Úgy tudom, így is lesz. Talán a március a forgatás kezdetét jelöli. Meglátjuk. Már annak örülök, hogy lesz!

Image

Ja, amúgy köszi, hogy ilyen jó linkeket vadászol! :D

Nekem egyedül az nem tetszett, hogy a többit is vissza tették a börtönbe, holott úgy hozták ki őket, hogy csökkeni fog a büntetés, értem én, hogy a parancsnok halálával ez az igéret törlődött, de akkor is sok ügyet oldottak meg.

Igen, de sajna mindezt nem hivatalosan tették. Ha hivatalosan történt volna, akkor nem is kerültek volna vissza a börtönbe. De egy bírói, ügyészi jóváhagyás nélkül nem is szabadott/lehetett volna onnan kihozni őket, márpedig azt tették. Ez csak a rendőrfőnök mesterkedése volt, és nélküle veszett fejsze nyele. De ezért jó, hogy lesz második évad! :dance:

Amúgy én tényleg azt hittem, hogy nem a saját személyes érzései miatt fogja megölni, hanem amiatt mert valaki felbérelte vagy valami, vagy uzsorástól kért kölcsön vagy nem is tudom, nekem ilyen gondolatam voltak

Most én vagy aludtam közben :D vagy Tae Soo nem is beszélt arról, hogy miért ölte meg. Ő csak a dolog mikéntjét mesélte el. Számomra egyértelmű volt, hogy felbérelte valaki, és kész. A bérgyilkos "haverja" elmondta, hogy ők sosem ismerik a megbízókat és az ő indokaikat.

Vagy a 2. évadban majd úgy csavarják a szálakat, hogy találkozni fognak...

A második évad fényében ezt várom! :D

Alig várom már :D A vámpír ügyésznek is csinálhatnának már egy 3. évadot pont azaz írója, aki a Bad Guys-nak! :-) Tetszik ez a kép! :D A sorozat végén is nagyokat röhögtem, amikor betették azokat a pár perces jeleneteket, hogy miket csináltak! :-) Pénteken pont unatkoztam, így eldöntöttem, hogy megkeresem az OCN ütemtervét, mert tavaly ilyenkor már rég közzé tették, hogy mi lesz 2014-ben, remélem majd valami konkrétat is kitesznek! :-)
Jól döntött, hogy kihozta őket a börtönből már csak azért is, mert a fia gyilkosa is meg lett, a szervkereskedőket is elkapták, sokkal több mindent tettek mint a rendőrök. Bár mondjuk az a két ügyész is, mindkettő összejátszott másokkal, az egyik a szervkereskedőkkel és kenőpénzt fogadott el a másik meg szimplán gyilkolt "összevissza". Ilyen ügyészeket összeszedni, egyik komolyan jobb, mint a másik. De legalább Jung-Moon ügyét újra nyitották és őt szerintem tuti, hogy szabadon engedik! Mármint nagyon remélem, mert ártatlanul ült bent.
Benne van! :-) Azért csinálta mert szereti őt, mert anno, amikor megverték vagy nem tudom mit csináltak vele, akkor ő vitte be a kórházba és akkor kedvelte meg. :-) Azért a bérgyilkos haverja nem volt semmi, megölte a tanárt is, meg a másik bérgyilkost is akinek pont esküvője lett volna. Azért az durva volt, azon tényleg csodálkoztam. Én is nagyon várom már :D Kíváncsi vagyok arra hogy milyen lesz majd Gu Tak és Jeong Mun kapcsolata, sőt ez érdekel a legjobban! :D

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Jan 18, 2015 6:53 pm

lilomilo wrote:De legalább Jung-Moon ügyét újra nyitották és őt szerintem tuti, hogy szabadon engedik! Mármint nagyon remélem, mert ártatlanul ült bent.

Kérdés, hogy a folytatás mennyi idővel később játszódik. Ha Jung Moon már réges rég szabad emberként mászkál majd, akkor vajon hogyan szövik bele a második évad cselekményébe. Mert ugye benne lesz?!?! :O Ha az ügyész leleplezését követő másnapon kezdődik a második évad, akkor természetesen nincs változás, mert azért egy újratárgyalás sem megy egyik napról a másikra.

Azért csinálta mert szereti őt, mert anno, amikor megverték vagy nem tudom mit csináltak vele, akkor ő vitte be a kórházba és akkor kedvelte meg. :-)

Hát én teljesen másképp értelmeztem ezt a jelenetet. Emlékszem, hogy mondta neki Tae Soo, hogy érzései alakultak ki, de egész máshogy magyaráztam meg magamnak. Basszus... Ez így totál nem vall arra a Tae Soo-ra, akit én ismerek. :blink Most egy világ dőlt össze bennem..... :pale: :lol Még jó, hogy szóba hoztam! A börtönbe vonulása körüli dolgokat amúgy sem értettem. A nő azt mondta, a férje gyilkosa hetekkel később adta fel magát. A legelején viszont arról beszéltek, hogy Tae Soo egy gyilkosság elkövetése után azonnal, még olyan véresen, a kezében a fegyverrel vonult be a rendőrségre. Tehát a nő férje után még vígan öldökölt másokat is? :crazy: Plusz a visszaemlékezésekben nekem úgy tűnt, hogy nem ismerte még a nőt, amikor meghalt a férje. Olyan közönyösen nézett rá. Erre kiderül, hogy ismerte?! Sőt, ez az oka...?! :shocked: Ez nekem sehogy sem áll össze. :blink És különben sem értem, hogy emiatt miért kell megölni valakit? A nőt így nem szerezheti meg, ha pedig nem az a cél, akkor... ??? :blink Miért akar fájdalmat okozni valaki olyan embernek, akit szeret? :blink
ImageImage

lilomilo

Postby lilomilo » Thu Jan 22, 2015 2:41 pm

gilnis wrote:
lilomilo wrote:De legalább Jung-Moon ügyét újra nyitották és őt szerintem tuti, hogy szabadon engedik! Mármint nagyon remélem, mert ártatlanul ült bent.

Kérdés, hogy a folytatás mennyi idővel később játszódik. Ha Jung Moon már réges rég szabad emberként mászkál majd, akkor vajon hogyan szövik bele a második évad cselekményébe. Mert ugye benne lesz?!?! :O Ha az ügyész leleplezését követő másnapon kezdődik a második évad, akkor természetesen nincs változás, mert azért egy újratárgyalás sem megy egyik napról a másikra.

Azért csinálta mert szereti őt, mert anno, amikor megverték vagy nem tudom mit csináltak vele, akkor ő vitte be a kórházba és akkor kedvelte meg. :-)

Hát én teljesen másképp értelmeztem ezt a jelenetet. Emlékszem, hogy mondta neki Tae Soo, hogy érzései alakultak ki, de egész máshogy magyaráztam meg magamnak. Basszus... Ez így totál nem vall arra a Tae Soo-ra, akit én ismerek. :blink Most egy világ dőlt össze bennem..... :pale: :lol Még jó, hogy szóba hoztam! A börtönbe vonulása körüli dolgokat amúgy sem értettem. A nő azt mondta, a férje gyilkosa hetekkel később adta fel magát. A legelején viszont arról beszéltek, hogy Tae Soo egy gyilkosság elkövetése után azonnal, még olyan véresen, a kezében a fegyverrel vonult be a rendőrségre. Tehát a nő férje után még vígan öldökölt másokat is? :crazy: Plusz a visszaemlékezésekben nekem úgy tűnt, hogy nem ismerte még a nőt, amikor meghalt a férje. Olyan közönyösen nézett rá. Erre kiderül, hogy ismerte?! Sőt, ez az oka...?! :shocked: Ez nekem sehogy sem áll össze. :blink És különben sem értem, hogy emiatt miért kell megölni valakit? A nőt így nem szerezheti meg, ha pedig nem az a cél, akkor... ??? :blink Miért akar fájdalmat okozni valaki olyan embernek, akit szeret? :blink

Amúgy igen, tényleg az a kérdés, hogy rögtön ott fogják-e folytatni, hogy a rendőrfelügyelő elment Oh Gu Tak-hoz vagy ott, hogy Jung Moont már kiengedték. Bár szerintem célszerűbb lenne onnan folytatni, hogy a rendőrfelügyelő elmegy Oh Gu Tak-hoz, másképpen nem tudom elképzelni. Szerintem benne, mármint nagyon remélem! Ő az egyik legjobb karakter benne úgyhogy neki mindenképpen benne kell lennie! :D Olyan jó érzés volt azt látni, amikor elkapták az ügyészt, hogy bele sétált a csapdájukba, az volt a legjobb rész! :D :D
Amikor felirat nélkül néztem, akkor én is azt hittem, hogy valaki felbérelte és azért ölte meg, erre fordítom, na mondom bakker erre pont nem számítottam. Néztem egy kicsit én is. Ezen most én is elgondolkodtam, de lehet, hogy mi után megölte a csajnak férjét, akkor még nem nagyon érzett bűntudatot, hanem miután felbérelték más munkára utána kezdett ez nála fokozatosan ki alakulni és utána vonult börtönbe, mert a tanár meg is mondta neki, hogy ha annyira megakarja védeni a nőt akkor nem kellett volna börtönbe mennie, hanem továbbra is "mellette" kellett volna maradnia. Akkor már ismerte a csajt, mert ugye úgy ismerte meg, hogy megtalálta összeverve és ő vitte be a kórházba, és utána ölte meg a férjét és utána elment a temetésére. Na jó, ez egy kicsit furán hangzik, hogy megölte az embert és elment a temetésre :blink Talán azért, mert "féltékeny" volt, bár ezt nem nézem ki belőle, de inkább maga mellett akarta tudni és ezt máshogy nem tudta megoldani csak úgy, ha megöli a férjét. Igaz azzal nem számolt, hogy később bánni fogja, de akkor se kellett volna megölnie. Szerintem ő így akarta megszerezni, csak pont a következményekkel nem számolt... nem gondolt arra, hogy ezzel milyen fájdalmat okozhat a szeretett nőjének, csak saját magát tartotta szem előtt... ez olyan szomorú :-(

Summi

Postby Summi » Thu Jan 22, 2015 3:21 pm

lilomilo wrote: Na jó, ez egy kicsit furán hangzik, hogy megölte az embert és elment a temetésre :blink Talán azért, mert "féltékeny" volt, bár ezt nem nézem ki belőle, de inkább maga mellett akarta tudni és ezt máshogy nem tudta megoldani csak úgy, ha megöli a férjét. Igaz azzal nem számolt, hogy később bánni fogja, de akkor se kellett volna megölnie. Szerintem ő így akarta megszerezni, csak pont a következményekkel nem számolt... nem gondolt arra, hogy ezzel milyen fájdalmat okozhat a szeretett nőjének, csak saját magát tartotta szem előtt... ez olyan szomorú :-(

én Tae Su rajongó vagyok :wub: ezért próbáltam erre egy kis elfogadtató elméletet gyártani .. az első : hogy betudtam ezt egy rendezői bakinak mert én se nézem ki Tae Su-ból , h képes lett volna féltékenységből a saját önző céljaiból ölni .. ő tuti nem ilyen .... második verzió : ha Tae Su fejével próbálok gondolkodni akkor azt tudom elképzelni , h őt gyerekkorától az ölésre képezték ki , talán ezért vált érzéketlen hidegvérű gyilkossá persze ő csak megrendelésre ölt nem haszonszerzésből .. de a férj megölése után döbbenhetett rá mit tett , ő csak azt látta ha valaki útban van akkor öléssel félre állítható az útból ...és igen csak azzal nem számolt mit érez majd a csaj és mit érez ő ezután .. eddig kitudta zárni az érzelmeit , de itt fordult a kocka és ez változtat meg Tae Su-t , mondhatni ez térített észhez .. :D

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Jan 22, 2015 4:47 pm

lilomilo wrote:Ő az egyik legjobb karakter benne úgyhogy neki mindenképpen benne kell lennie! :D

Szerintem azután sokat veszít az érdekességéből, hogy kiderült, hogy ő ténylegesen miket csinált illetve miket nem csinált. (Nem mintha személy szerint ezek után kevésbé szeretném!) Kell keresni valamilyen új rejtélyt. Az nem lehet, hogy a második évadban is ő legyen a központi szereplő, mert az úgy unalmassá tenné a sorozatot. Folyamatos változásra van szükség, hogy az érdeklődést fenntartsák. Vajon lesznek új állandó szereplők? Gondolok arra, hogy esetleg bővül a sittes csapat?
ImageImage

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Jan 24, 2015 4:40 pm

Summi wrote:
lilomilo wrote: Na jó, ez egy kicsit furán hangzik, hogy megölte az embert és elment a temetésre :blink Talán azért, mert "féltékeny" volt, bár ezt nem nézem ki belőle, de inkább maga mellett akarta tudni és ezt máshogy nem tudta megoldani csak úgy, ha megöli a férjét. Igaz azzal nem számolt, hogy később bánni fogja, de akkor se kellett volna megölnie. Szerintem ő így akarta megszerezni, csak pont a következményekkel nem számolt... nem gondolt arra, hogy ezzel milyen fájdalmat okozhat a szeretett nőjének, csak saját magát tartotta szem előtt... ez olyan szomorú :-(

én Tae Su rajongó vagyok :wub: ezért próbáltam erre egy kis elfogadtató elméletet gyártani .. az első : hogy betudtam ezt egy rendezői bakinak mert én se nézem ki Tae Su-ból , h képes lett volna féltékenységből a saját önző céljaiból ölni .. ő tuti nem ilyen .... második verzió : ha Tae Su fejével próbálok gondolkodni akkor azt tudom elképzelni , h őt gyerekkorától az ölésre képezték ki , talán ezért vált érzéketlen hidegvérű gyilkossá persze ő csak megrendelésre ölt nem haszonszerzésből .. de a férj megölése után döbbenhetett rá mit tett , ő csak azt látta ha valaki útban van akkor öléssel félre állítható az útból ...és igen csak azzal nem számolt mit érez majd a csaj és mit érez ő ezután .. eddig kitudta zárni az érzelmeit , de itt fordult a kocka és ez változtat meg Tae Su-t , mondhatni ez térített észhez .. :D

Én mindháromért rajongok! :D :wub: Én mind a kettő elméletedet helyesnek látom! :-) Tényleg furcsa volt, hogy azért ölt mert szereti, szerintem nagyon sokan azt hitték, hogy felbérelték, azért mert csinált a csaj férje valami rosszat és ezért tette, de lényegében egy jó nagy csavar volt az, hogy a szerelem miatt kényszerült erre az egészre. Meg lehet hogy a végén a rendezők azért gondoltak arra, hogy az érzései miat tette, mert ha elmondja, hogy "bérgyilkos vagyok és azért öltem meg a férjed, mert sikkasztott" akkor lerombolták volna azt a képet ami a csajban kialakult róla, mert azt mondta hogy jó férj volt és jó apa, hogy soha semmi rosszat nem tett, akkor lelkileg még jobban összetört volna szerintem. A másik, hogy lehet, hogy gyerekkorától arra képezték, sőt biztos. És miután elkövette azt a hibát, hogy az érzelmei miatt ölt, akkor megvilágosodott, hogy nem kéne ezt tennie. Hogy egész életében rossz dolgot tett és ezért is vonult börtönbe, vezekelni. Szóval, egyetértek veled!! :D :D :-)

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Jan 24, 2015 4:48 pm

gilnis wrote:
lilomilo wrote:Ő az egyik legjobb karakter benne úgyhogy neki mindenképpen benne kell lennie! :D

Szerintem azután sokat veszít az érdekességéből, hogy kiderült, hogy ő ténylegesen miket csinált illetve miket nem csinált. (Nem mintha személy szerint ezek után kevésbé szeretném!) Kell keresni valamilyen új rejtélyt. Az nem lehet, hogy a második évadban is ő legyen a központi szereplő, mert az úgy unalmassá tenné a sorozatot. Folyamatos változásra van szükség, hogy az érdeklődést fenntartsák. Vajon lesznek új állandó szereplők? Gondolok arra, hogy esetleg bővül a sittes csapat?

Az biztos, hogy sok veszetett az érdekességéből, de legalább nem ölt. Köré már szerintem nem tudják építeni a 2. évadot, mert a szülei is meghaltak, arra sem tudnak építkezni, az is kiderült, hogy ártatlan, szóval ő teljesen tiszta, ha azt nézzük, Gu Takról és a többiről is kiderült minden. De szerintem most a másik gyilkost fogják keresni, aki megölte azt a csajt, de elképzelésem sincs, hogy mi hogy lehetne benne. Szerintem lesznek új állandó szereplők, végülis úgy lenne jó. De nem hiszem, hogy más olyan bűnözővel bővülne a csapat, akit a börtönből hoztak ki, annak nem látnám értelmét, mert ők már lényegében összeszokott csapat lettek. Viszont kijött az OCN-nek az idei ütemterve https://www.youtube.com/watch?v=4x1Af_EyDdg&hd=1 és az biztos, hogy az első sorozat a Special Missing Persons Unit M, a 2. a Vámpír ügyész vagy a spin-off sorozata, a 3-nál én a BG-re gondoltam, viszont az szerintem a ghost seeing detective 2. évada lesz, mert az olyan kis "horroros"-ra sikerült és lehet a 4. sorozat a BG-nek az előzetese, de nem tudom. Remélem lesz 2. évada az évben! :-)

SilverSoul

Postby SilverSoul » Sun Jan 25, 2015 1:16 am

Köszönöm a feliratokat, most már én is meg fogom nézni lassan. :)
Image

YeJin

Postby YeJin » Tue Feb 03, 2015 7:18 pm

Tegnap fejeztem be és megkockáztatom,hogy életem egyik legjobb sorozata volt. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: Nagyon imádtam Hae-Jin-t és úgy összeségében mindenkit :) Ngyon nagyon élveztem és olyan vége lett amire soha nem gondoltam volna. Csak az utolsó rész felénél tartottam amikor már hülledeztem előre hátra,hogy a pofikám szakad le ettől a résztől. NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM,HOGY LEFORDITOTTAD :thumright: :thumright: :mrgreen: Remélem lesz második évad én nagyon várom :dance: :dance:

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Feb 15, 2015 4:12 pm

SilverSoul wrote:Köszönöm a feliratokat, most már én is meg fogom nézni lassan. :)

Nagyon szívesen! :-)
Remélem tetszett a sorozat! :D

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Feb 15, 2015 4:23 pm

YeJin wrote:Tegnap fejeztem be és megkockáztatom,hogy életem egyik legjobb sorozata volt. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: Nagyon imádtam Hae-Jin-t és úgy összeségében mindenkit :) Ngyon nagyon élveztem és olyan vége lett amire soha nem gondoltam volna. Csak az utolsó rész felénél tartottam amikor már hülledeztem előre hátra,hogy a pofikám szakad le ettől a résztől. NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM,HOGY LEFORDITOTTAD :thumright: :thumright: :mrgreen: Remélem lesz második évad én nagyon várom :dance: :dance:

Örülök neki, hogy így gondolod. :-) :thumright: Nekem a kedvencem lett vagy 20-szor megnéztem, najó a fordítás miatt is, de amúgyis, anyummal nem bírtuk kivárni a szombatot, igaz hogy eredeti nyelven néztük és kb annyit értettünk, hogy "viszlát" már ha volt benne, muszáj volt megnézni, utána angolul, majd magyarul :D Hae Jint én is, nagyot alakított benne, nekem emiatt a sorozat miatt lett a kedvencem, szerintem az ilyen szerep sokkal jobban áll neki, több ilyen szerepet is eltudnék neki képzelni, na meg a többinek is :D Én se gondoltam, hogy olyan lesz a vége, sőt először azt hittem, hogy csak arról fog szólni, hogy keresik a parancsnok fiának a gyilkosát és ennyi. De annyira jól megcsinálták, hogy nem igaz. Hiába gondoltam valamire, biztos, hogy nem az volt benne és ez olyan jó volt, nem lehetett kitalálni, hogy mi lesz :D Most a Missing Noir M-re leszek kíváncsi, mert az is ilyen nyomozós lesz! :-) Nagyon szívesen, öröm volt fordítani :D Én is remélem, bár nem tudom, hogy az évben lesz-e, ami biztos, hogy lesz az a Missing Noir M, a vámpír nyomozók és talán a Ghost seeing detective-nek egy 2. évada, bár a trailerben volt még 1 sorozat, amire még találgatni se tudtam úgyhogy lehet azaz lesz :-)

f.ági

Postby f.ági » Mon Feb 23, 2015 7:23 am

Kedves Lilomilo!
Ez szuper volt!!
Remélem tényleg lesz 2. évad is! Izgalmas, eseménydús, letehetetlen volt. Végig olvasva a kivesézéseket, nem is tudok mit hozzátenni. A szereplőgárda összeválogatása a karakterekre jól el lett találva, mindhárom rosszfiú kedvenc volt. Nagyon jól átjött, ahogy szemléletváltozáson estek át, jó útra kezdtek térni, már amennyire az ő szemszögükből lehetett.
Köszönöm szépen a forditást!

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Feb 23, 2015 8:12 am

Az OCN sorozatai között rekordnézettséget döntött az első évad - yay!! :clap: - , ezért én nagyon bízom benne, hogy a csatorna is bízik a sorozatban, és kapunk folytatást! :pray: Kétség nem férhet hozzá, hogy a 2014-es év egyik legeslegjobbja volt! :wub:

https://www.youtube.com/watch?v=LACU2Cef8EA&o

Image (Sajna ez még csak az első évad előtti kép. :wub:)

lilomilo

Postby lilomilo » Thu Feb 26, 2015 3:44 pm

f.ági wrote:Kedves Lilomilo!
Ez szuper volt!!
Remélem tényleg lesz 2. évad is! Izgalmas, eseménydús, letehetetlen volt. Végig olvasva a kivesézéseket, nem is tudok mit hozzátenni. A szereplőgárda összeválogatása a karakterekre jól el lett találva, mindhárom rosszfiú kedvenc volt. Nagyon jól átjött, ahogy szemléletváltozáson estek át, jó útra kezdtek térni, már amennyire az ő szemszögükből lehetett.
Köszönöm szépen a forditást!

Kedves f.ági! :-)
Egyetértek veled! :D
Én is nagyon remélem, sajnos még semmi konkrétat nem találtam, ami ezt a sorozatot illeti, bár úgy tudom, illetve a wikipédia is azt írta, hogy a Missing Noir M után a Cheo Yong-nak lesz a 2. évada! :-) Visszatérve a sorozatra az biztos, hogy eseménydús volt, ha egyszer elkezdi nézni az ember na és persze szereti az ilyen témájú sorozatokat akkor aztán tényleg letehetetlen! :D A szereplőgárda tényleg nagyon jó volt! Én néha a rendőrfelügyelő csajt nem tudtam hova tenni, olyan oké, hogy van, de az se lett volna gond, ha nincs, mert annyira nagy jeleneteket nem írtak neki, csak volt ott. Amúgy igen, jól megcsinálták, jó volt látni, hogy fokozatosan megtérnek, hogy próbálnak változni és hogy sikerül is nekik! :-)
Nagyon szívesen!! :-) :D

lilomilo

Postby lilomilo » Thu Feb 26, 2015 3:58 pm

gilnis wrote:Az OCN sorozatai között rekordnézettséget döntött az első évad - yay!! :clap: - , ezért én nagyon bízom benne, hogy a csatorna is bízik a sorozatban, és kapunk folytatást! :pray: Kétség nem férhet hozzá, hogy a 2014-es év egyik legeslegjobbja volt! :wub:

https://www.youtube.com/watch?v=LACU2Cef8EA&o

Image (Sajna ez még csak az első évad előtti kép. :wub:)

Gratu a sorozatnak, vagyis inkább a színészeknek, nagyot alakítottak!! :clap: Meg is értem, hogy rekord nézettsége volt és emiatt is remélem minél hamarabb csinálnak egy kövi évadot :wub: Már olyan jó lenne nézni őket! :D De sajnos még nem találtam semmit se, keresgéltem naveren is, itt is ott is, de még csak azt tudom, a Missing Noir M lesz márciusban azt fogom is fordítani, utána meg a Cheo Yong, bár lehet októberben meglepnek minket a 2. évaddal én nagyon örülnék neki! :D És azt is remélem, hogy ugyan ezekkel a színészekkel! :-)

Olyan szép ez a szám! :-)
Én most a másikat fordítottam le: https://www.youtube.com/watch?v=imCIUsryvyI :-) bár sajnos beégetni és feltenni nem tudtam, mert a netem már 3 hete nem akar az igazi lenni és semmit sem enged letölteni, de az biztos, hogy nagyon jól eltalálták a dalokat a sorozathoz :D :wub:

Ariki

Postby Ariki » Mon Jun 08, 2015 6:04 pm

Köszönöm szépen a munkádat! :cheers: :salut: :notworthy:

lilomilo

Postby lilomilo » Wed Jun 17, 2015 1:33 pm

Ariki wrote:Köszönöm szépen a munkádat! :cheers: :salut: :notworthy:

Nagyon szívesen! :-) Remélem tetszett a sorozat! :D

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Jun 23, 2015 9:41 am

Szia Lilomilo!

:offtopic:
Ne haragudj az offért, de hátha tudsz segíteni. A My beautiful bride-ot honnan lehet letölteni, nem tudod véletlenül? És főleg, készül ahhoz angol fordítás??? :cry:
ImageImage

lilomilo

Postby lilomilo » Tue Jun 23, 2015 10:17 am

gilnis wrote:Szia Lilomilo!

Ne haragudj az offért, de hátha tudsz segíteni. A My beautiful bride-ot honnan lehet letölteni, nem tudod véletlenül? És főleg, készül ahhoz angol fordítás??? :cry:

Szia gilnis! :-)

Dehogy haragszom, szívesen segítek! :-) A myasiantv-ről a RAW verziót letudod tölteni, mert még angol felirat nem készült hozzá, így még nem is égették rá, ( a missing noir m egyik részét is innen töltöttem le, igaz azon akkor már volt angol felirat, de a torrentem nem volt jó, a felirat meg ahhoz a verzióhoz volt időzítve ) Itt a link: http://myasiantv.com/drama/my-beautiful-bride/ <- így hogyha rámész a részre, akkor kifogja adni a videó alatt a letöltési lehetőséget is :-)
Illetve ezen az oldalon is fent van: http://airens357.net/free-download-dram ... 01-16-end/
Feliratot eddig még nem tudok hozzá, nem találom, viszont itt : http://www.dramaonline.us/watch/my-beau ... ode-1.html <- azt írják, hogy dolgoznak rajta. Viszont, hogyha találok, akkor írok neked :-)

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Tue Jun 23, 2015 7:17 pm

Köszi szépen! :)
ImageImage

lilomilo

Postby lilomilo » Wed Jun 24, 2015 9:13 am

gilnis wrote:Köszi szépen! :)

Nincs mit! :-)

zsirafka

Postby zsirafka » Sun Jun 28, 2015 3:29 pm

:offtopic: Gilnis,
Lehet, h. már nem aktuális, de ez egész jó kis link, úgyhogy jó lesz legközelebbre :mrgreen:. Az aktuális sorik a népszerűségtől függően igen gyorsan a listára kerülnek, ráadásul több verzióra való lehetőséggel, köztük egészen jókkal.
http://subtitle.downloadrooz.com/subtitles/my-beautiful-bride--areumdawoon-naeui-shinboo

Lilomilo! Előre is köszi a feliratokat :wub:, letöltve, betárazva, jövő héten akciófilmezek :P!
ImageImage

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Jun 28, 2015 3:43 pm

zsirafka wrote: :offtopic: Gilnis,
Lehet, h. már nem aktuális, de ez egész jó kis link, úgyhogy jó lesz legközelebbre :mrgreen:. Az aktuális sorik a népszerűségtől függően igen gyorsan a listára kerülnek, ráadásul több verzióra való lehetőséggel, köztük egészen jókkal.
http://subtitle.downloadrooz.com/subtitles/my-beautiful-bride--areumdawoon-naeui-shinboo

Óóóóóó, a hálám örökké üldözni fog!!!!! :w00t: Nagyon-nagyon köszi!!!!!! :notworthy: Már azon szomorkodtam, hogy kénytelen leszek felirat nélkül megnézni. :mrgreen:
ImageImage

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Jun 28, 2015 6:36 pm

zsirafka wrote:

:offtopic: Gilnis,

Lilomilo! Előre is köszi a feliratokat :wub:, letöltve, betárazva, jövő héten akciófilmezek :P!

Szívesen Zsirafka! :-) Remélem tetszeni fog! :D Most rám is rám jött az akció filmek nézése, gyarapodik a listám a sorozatokkal és a filmekkel, jobbnál jobbak vannak mostanában :-) Én is köszönöm, hogy linkelted az angol feliratot a My beautiful bride-hoz, már nagyon kíváncsi vagyok rá :D :-)

jubus

Postby jubus » Sat Jul 11, 2015 5:14 pm

Kedves lilomilo!

Hálás köszönetem a fordításért! Ázsiaiból nem igazán szoktam ilyen műfajt nézni. De gondoltam egy próbát megér, mivel olyan jó kritikákat kapott. És megérte, de még mennyire. Végig sikerül fenntartani az érdeklődésemet. Le a kalappal a négy főszereplőt alakító színész előtt. Mindegyik telitalálat volt az adott karakterhez. Kiemelném még az ügyész urat is, annyira ellenszenves volt a félrecsúszott mosolyával. Ha ki sem nyitotta volna a száját, akkor is utáltam volna. Plussz piros pont a befejezésért. A koreai sorozatoknál sokszor gondom van a végükkel, de itt nem volt.
Összességében nagyon tetszett. :D

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Jul 12, 2015 2:53 pm

jubus wrote:Kedves lilomilo!

Hálás köszönetem a fordításért! Ázsiaiból nem igazán szoktam ilyen műfajt nézni. De gondoltam egy próbát megér, mivel olyan jó kritikákat kapott. És megérte, de még mennyire. Végig sikerül fenntartani az érdeklődésemet. Le a kalappal a négy főszereplőt alakító színész előtt. Mindegyik telitalálat volt az adott karakterhez. Kiemelném még az ügyész urat is, annyira ellenszenves volt a félrecsúszott mosolyával. Ha ki sem nyitotta volna a száját, akkor is utáltam volna. Plussz piros pont a befejezésért. A koreai sorozatoknál sokszor gondom van a végükkel, de itt nem volt.
Összességében nagyon tetszett. :D

Kedves jubus! :-)
Örülök, hogy tetszett! :-) Én is nagyon oda voltam érte, ezért is remélem, hogy lesz 2. évada, ugyanis a vége, mintha egy kicsit utalna egy másik évadra, na meg jó lenne újra nézni a 3 ez esetben már 4 bűnöző és a rendőr történetét :D Azóta, hogy lefordítottam ezt a sorozatot igazi Ma Dong-Seok, Park Hae-Jin és Jo Dong-Hyuk fan lettem. Eszméletlenül nagyot alakítottak ebben a sorozatban és meg is lett az eredménye úgy tudom OCN sorozatok közül eddig ennek volt a legnagyobb nézettsége! :-) Az ügyészt én se szerettem egyszerűen sütött róla, hogy nem normális, viszont egyszer sem gondoltam arra, hogy azokat a gyilkosságokat ő követte el, valahogy hol az egyikre hol a másikra gyanakodtam, ezért is szerettem igazán, mert sose az lett a vége, amire én gondoltam :D

lilomilo

Postby lilomilo » Sun Aug 23, 2015 5:42 pm

Mivel 1fichier.com-ról az általam feltöltött részek törlődtek, ezért most egy másik tárhelyre fogom feltölteni az új részeket, addig amíg ezzel nem végzek, a részek erről az oldalról is letölthetőek:

http://freekordramas.blogspot.ru/2014/10/bad-guys.html
Fordítás alatt: Northern Limit Line, Duel
Elkészült: God's Quiz 1-2. évad, Bad Guys, Missing Noir M, Vampire Detective, No Tears for the Dead, The Secret Scandal – Norigae, National Security
Tervezett: Bad Guys: Age of Evil
Honlapom: http://koreandramas.esy.es

Ocu

Postby Ocu » Mon Dec 14, 2015 6:25 pm

Nagyon szépen köszönöm a fordítást! Két nap alatt ki is végeztem! Szuper volt, pedig nehezen bírom a thrillert és a beteg sorozatgyilkosos sorozatokat, de nem bírtam leállni! :roll

lilomilo

Postby lilomilo » Tue Dec 22, 2015 1:45 pm

Ocu wrote:Nagyon szépen köszönöm a fordítást! Két nap alatt ki is végeztem! Szuper volt, pedig nehezen bírom a thrillert és a beteg sorozatgyilkosos sorozatokat, de nem bírtam leállni! :roll

Nagyon szívesen! :-) Néha az ember teljesen meglepődik azon, hogy mi köti le a figyelmét :D Én például régen csak romantikus sorozatokat néztem, imádtam őket egytől-egyig, most pedig élek halok az akcióért, a thrillerért :D Teljesen megértem, hogy nem bírtál vele leállni, az író jó munkát végzett! :D
Elkészült: God's Quiz 1-2. évad, Bad Guys, Missing Noir M, Vampire Detective, No Tears for the Dead, The Secret Scandal – Norigae, National Security

Ocu

Postby Ocu » Wed Dec 23, 2015 11:07 am

Most jön a Missing Noir M!! :thumleft:

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Dec 26, 2015 10:27 am

Ocu wrote:Most jön a Missing Noir M!! :thumleft:

Remélem az is tetszeni fog! :D
Kellemes karácsonyi ünnepeket! :-)

kendall

Postby kendall » Thu Jan 14, 2016 7:39 pm

Kedves Lilomilo!
Nagyhatású, stílusos dráma, kár lett volna kihagyni! Az OCN következetesen foglalkozik a nem szokványos bűnügyi történetek thriller műfajával. Park Hae Jin, mint lángész sorozatgyilkos.. :dance: mit ne mondjak, jól áll neki ez az anti-hős szerep is. :D Természetesen dícséretet érdemel minden egyes szereplő. :wink:
Köszönöm szépen a remek fordítást! :salut:
Üdv. Kendall

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Jan 16, 2016 1:35 pm

kendall wrote:Kedves Lilomilo!
Nagyhatású, stílusos dráma, kár lett volna kihagyni! Az OCN következetesen foglalkozik a nem szokványos bűnügyi történetek thriller műfajával. Park Hae Jin, mint lángész sorozatgyilkos.. :dance: mit ne mondjak, jól áll neki ez az anti-hős szerep is. :D Természetesen dícséretet érdemel minden egyes szereplő. :wink:
Köszönöm szépen a remek fordítást! :salut:
Üdv. Kendall

Kedves Kendall! :-)
Egyetértek veled, tényleg nagy hatású és stílusos egy sorozat volt, igazán bántam, hogy csak 11 részes lett, viszont már kíváncsian várom a 2. évadát! Remélem lesz! :D Park Hae Jin-nek nagyon jól állt ez a szerep, még díjat is kapott érte, meg is érdemelte, de persze mellette a többi színész is nagyot alakított, Ma Dong-Seok-ot például felkérték egy újabb OCN-es sorozatra, ugyan az lesz az írója, aki Bad Guys-nak, a sorozat maga pedig az adócsalásról fog szólni, persze tele poénokkal! :)
Örülök, hogy tetszett maga a sorozat és a felirat is! :-)

kendall

Postby kendall » Sun Jan 17, 2016 6:35 pm

lilomilo wrote:
Egyetértek veled, tényleg nagy hatású és stílusos egy sorozat volt, igazán bántam, hogy csak 11 részes lett, viszont már kíváncsian várom a 2. évadát! Remélem lesz! :D Park Hae Jin-nek nagyon jól állt ez a szerep, még díjat is kapott érte, meg is érdemelte, de persze mellette a többi színész is nagyot alakított, Ma Dong-Seok-ot például felkérték egy újabb OCN-es sorozatra, ugyan az lesz az írója, aki Bad Guys-nak, a sorozat maga pedig az adócsalásról fog szólni, persze tele poénokkal! :)

Kedves Lilomilo!

2. évad? Ez komoly? Nos, reménykedjünk! :-D
Ma Dong-Seok szerintem is elképesztő színész, természetes, energikus.. Kedvelem a játékát, így hát kíváncsian várom az újabb OCN-es sorozatát. :-) Jo Dong-Hyuk pedig a Cheo Yong 2 drámában tűnik fel. Számomra emlékezetes Shinichi szerepében - Inspiring Generation.. Szamurájként is hozza azt a fajta nyugodtságot, hogy szinte megfagy körülötte a levegő. :pale: Érdekelne a Yaksha.. mindig motoszkál bennem, hogy meg kellene nézni. Esetleg láttad? Aztán.. említésre méltó még Kim Sang-Joong is, remekül megragadta a karakter lényegét, minden szerepében hiteles tud lenni. :salut:
Üdv. Kendall

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Mon Jan 18, 2016 3:56 pm

lilomilo wrote:Ma Dong-Seok-ot például felkérték egy újabb OCN-es sorozatra, ugyan az lesz az írója, aki Bad Guys-nak, a sorozat maga pedig az adócsalásról fog szólni, persze tele poénokkal! :)

Szerintem ez lesz az a bizonyos értelemben vett "Bad Guys 2". Amennyiben igaz lesz, hogy Seo In Guk az egyik főszereplője, te pedig esetleg fordítani terveznéd, akkor feltétlenül szeretnék majd beszállni a fordításba! :w00t:
ImageImage

jutka12

Postby jutka12 » Wed Jan 20, 2016 1:44 pm

Ohhh de jó lesz!!!

hajrá fiatalok!
lendületetek meg lesz, az biztos.

várom a fejleményeket.

lilomilo

Postby lilomilo » Fri Jan 22, 2016 4:39 pm

gilnis wrote:
lilomilo wrote:Ma Dong-Seok-ot például felkérték egy újabb OCN-es sorozatra, ugyan az lesz az írója, aki Bad Guys-nak, a sorozat maga pedig az adócsalásról fog szólni, persze tele poénokkal! :)

Szerintem ez lesz az a bizonyos értelemben vett "Bad Guys 2". Amennyiben igaz lesz, hogy Seo In Guk az egyik főszereplője, te pedig esetleg fordítani terveznéd, akkor feltétlenül szeretnék majd beszállni a fordításba! :w00t:

Lehet, hogy ez lesz a 2. része, az írója ugyanaz, szóval már csak miatta is megéri megnézni szerintem. Eddig még nem volt kedvenc íróm, most már eljutottam arra a pontra, hogy az is van :D ú ezt ne linkelted volna be nekem, most megszólalt a kis énem, hogy tervezzem be, mert a témája is olyan jó, azt már az oldalamra lefordítottam, mert elhatároztam magam, hogy csak OCN-es sorozatokat fogok fordítani. De nem merem még betervezni, mert júliusba költözöm és nem tudom mennyi időm lesz rá :-( De ha van rá időm, és ők lesznek a szereplők, akkor csináljuk együtt? :wub:

lilomilo

Postby lilomilo » Fri Jan 22, 2016 4:51 pm

kendall wrote:
lilomilo wrote:

Kedves Lilomilo!

2. évad? Ez komoly? Nos, reménykedjünk! :-D
Ma Dong-Seok szerintem is elképesztő színész, természetes, energikus.. Kedvelem a játékát, így hát kíváncsian várom az újabb OCN-es sorozatát. :-) Jo Dong-Hyuk pedig a Cheo Yong 2 drámában tűnik fel. Számomra emlékezetes Shinichi szerepében - Inspiring Generation.. Szamurájként is hozza azt a fajta nyugodtságot, hogy szinte megfagy körülötte a levegő. :pale: Érdekelne a Yaksha.. mindig motoszkál bennem, hogy meg kellene nézni. Esetleg láttad? Aztán.. említésre méltó még Kim Sang-Joong is, remekül megragadta a karakter lényegét, minden szerepében hiteles tud lenni. :salut:
Üdv. Kendall

Kedves Kendall!

Én reménykedem :D De ha még az évben nem is, szerintem jövőre lesz ( nagyon remélem ) ennek a sorozatnak muszáj 2. évad :D Még anno beterveztem az egyik filmjét a The Five-ot igaz aztán dobtam, mert láttam, hogy más is akarja fordítani viszont ő mindig jó sorozatokat és filmeket választ. Az amit nagyon megnéznék tőle, lehet majd meg is fogom, ha lesz rá időm a: The Chronicles of Evil, One on One, Murderer. A Cheo Yong-ot még nem láttam, de úgy tudom, hogy cameoba volt benne Yeon Jeong-Hun és Jang Hyun-Sung imádtam a vámpír ügyészt, amiben voltak :wub: az Inspiring GenerationT elkezdtem nézni, de még csak 1-2 részig jutottam, viszont érdekesnek ígérkezik! Jo Dong-Hyuk-nak nagyon jól állnak az ilyen karakterek a szerelmes hős, aki egyben bérgyilkos is, most van filmje is :D A Yaksha-t még én se láttam, viszont a borítóképe tetszik, úgyhogy lehet este megnézem az első részét. Én Kim Sang-Joong-ot a City Hunter-ben láttam először aztán a Doctor Stranger-ben, le a kalappal előtte :D

Rtimi

Postby Rtimi » Fri Jan 22, 2016 9:27 pm

Köszönöm szépen a feliratokat! :notworthy: A leírásból nagyon izgalmasnak tűnik!! :dance:

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Jan 23, 2016 1:33 pm

Rtimi wrote:Köszönöm szépen a feliratokat! :notworthy: A leírásból nagyon izgalmasnak tűnik!! :dance:

Nagyon szívesen! :-) Remélem tetszeni fog a sorozat! :D

Najang

Postby Najang » Fri Mar 04, 2016 6:58 pm

Kedves lilomilo! :-)

Nagyon köszönöm, hogy lefordítottad ezt a sorozatot. :notworthy:

Nagyon tetszett, ehhez hasonlókat éjjel-nappal elnéznék! :cheers: :thumleft:
Image

lilomilo

Postby lilomilo » Sat Mar 05, 2016 12:37 pm

Najang wrote:Kedves lilomilo! :-)

Nagyon köszönöm, hogy lefordítottad ezt a sorozatot. :notworthy:

Nagyon tetszett, ehhez hasonlókat éjjel-nappal elnéznék! :cheers: :thumleft:

Kedves Najang! :-)

Nagyon szívesen. Örülök, hogy tetszett a sorozat! :-) Nekem is nagyon tetszett, na meg a nézettsége is nagy volt, ezért is reménykedek egy 2. évadban :D Viszont a jó hír az, hogy mostanában jobbnál jobb krimiket csinál a többi csatorna is és van miből válogatni! :D :-)

Najang

Postby Najang » Sat Mar 05, 2016 7:28 pm

Kedves lilomilo! :-)

Most úgy gondoltam, hogy kezdve a God's Quizzal, végig nézem az eddigi munkáidat amiket csináltál. :salut:
Mert mind olyan témájú és stílusú, amik nekem nagyon bejönnek... :D :thumright:

Köszönöm!!! :notworthy:
Image

lilomilo

Postby lilomilo » Thu Mar 10, 2016 4:59 pm

Najang wrote:Kedves lilomilo! :-)

Most úgy gondoltam, hogy kezdve a God's Quizzal, végig nézem az eddigi munkáidat amiket csináltál. :salut:
Mert mind olyan témájú és stílusú, amik nekem nagyon bejönnek... :D :thumright:

Köszönöm!!! :notworthy:

Kedves Najang :-)

Ennek nagyon örülök, remélem tetszeni fog mindegyik! :D
Szívesen! :-)

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri Nov 18, 2016 6:19 am

Lilomilo! Lilomilo! Lilomilo!!!!
Hivatalosan is bejelentették, hogy lesz Bad Guys 2, még hozzá ugyanazzal a rendezővel és íróval!!! :w000t:
Imádkozzunk, hogy a színészeket és a karaktereket is visszahozzák! :pray: :hissy: :pray: Akarom, akarom, akarom!!! :wub: :wub: :wub:
ImageImage

smatagd

Postby smatagd » Fri Nov 18, 2016 7:31 am

gilnis wrote:Lilomilo! Lilomilo! Lilomilo!!!!
Hivatalosan is bejelentették, hogy lesz Bad Guys 2, még hozzá ugyanazzal a rendezővel és íróval!!! :w000t:
Imádkozzunk, hogy a színészeket és a karaktereket is visszahozzák! :pray: :hissy: :pray: Akarom, akarom, akarom!!! :wub: :wub: :wub:

Hú de jó, én is akarom. :D ugyanazokkal, ugyanúgy :wub:
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri Nov 18, 2016 8:26 am

smatagd wrote:Hú de jó, én is akarom. :D ugyanazokkal, ugyanúgy :wub:

Annyira szeretném! :wub: Még ha Park Hae Jin csak egy beugró erejéig szerepelne is, de a többiek simán lehetnének újra állandóak!
S ha már börtön, a szélhámos Seo In Gukot is pont ugyanoda zárták be, úgyhogy hadd ugorjon be ő is! :pray: :pray:

(OFF: itt valaki Marsot néz.... :heart: Emellett soha az életben nem fogok tudni szó nélkül elmenni. :mrgreen: )
ImageImage

smatagd

Postby smatagd » Fri Nov 18, 2016 8:37 am

gilnis wrote:Annyira szeretném! :wub: Még ha Park Hae Jin csak egy beugró erejéig szerepelne is, de a többiek simán lehetnének újra állandóak!
S ha már börtön, a szélhámos Seo In Gukot is pont ugyanoda zárták be, úgyhogy hadd ugorjon be ő is! :pray: :pray:

Úgy legyen :roll

gilnis wrote:(OFF: itt valaki Marsot néz.... :heart: Emellett soha az életben nem fogok tudni szó nélkül elmenni. :mrgreen: )

Már befejeztem :D nagyon nagy hatással volt rám :heart: . A japán változatot láttad? ha igen, milyen?
Image

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri Nov 18, 2016 9:27 am

smatagd wrote:A japán változatot láttad? ha igen, milyen?

A felét láttam. Bármiféle felhang nélkül mondom, semmitérő.
ImageImage

smatagd

Postby smatagd » Fri Nov 18, 2016 10:12 am

gilnis wrote:
smatagd wrote:A japán változatot láttad? ha igen, milyen?

A felét láttam. Bármiféle felhang nélkül mondom, semmitérő.

kösz a választ!
Image

lilomilo

Postby lilomilo » Thu Apr 20, 2017 4:21 pm

gilnis wrote:Lilomilo! Lilomilo! Lilomilo!!!!

Én is akarom :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: kerestem híreket róla de nem nagyon találtam, az újonnan bejelentett sorozatok között csak a Save me-t :cry: közzétehetnének róla már valamit :mrgreen: remélem, hogy a színészek ugyanazok lesznek, elvégre a sorozatnak is úgy lett vége, hogy hiába volt megint mind börtönben újra szükség volt rájuk :cheers:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Thu Apr 20, 2017 4:52 pm

lilomilo wrote:Én is akarom :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: kerestem híreket róla de nem nagyon találtam, az újonnan bejelentett sorozatok között csak a Save me-t :cry: közzétehetnének róla már valamit :mrgreen: remélem, hogy a színészek ugyanazok lesznek, elvégre a sorozatnak is úgy lett vége, hogy hiába volt megint mind börtönben újra szükség volt rájuk :cheers:

Jelenleg a Save me utánra, tehát szeptemberre van előjegyezve. A "gonoszság kora" alcímmel. :w00t:
ImageImage

lilomilo

Postby lilomilo » Thu Apr 20, 2017 6:24 pm

gilnis wrote:
lilomilo wrote:Én is akarom :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: kerestem híreket róla de nem nagyon találtam, az újonnan bejelentett sorozatok között csak a Save me-t :cry: közzétehetnének róla már valamit :mrgreen: remélem, hogy a színészek ugyanazok lesznek, elvégre a sorozatnak is úgy lett vége, hogy hiába volt megint mind börtönben újra szükség volt rájuk :cheers:

Jelenleg a Save me utánra, tehát szeptemberre van előjegyezve. A "gonoszság kora" alcímmel. :w00t:

Hol találtad? :O azaz egy sorozat amit tényleg várok és amit fordítani is akarok XD

jutka12

Postby jutka12 » Thu Apr 20, 2017 7:55 pm

hurráááááááá

hajrá

olyan ügyesek vagytok!

lilomilo

Postby lilomilo » Sat May 13, 2017 8:09 pm

egésznap próbáltam belépni de csak most tudtam :-( találtam infókat a sorozatról. Novemberben kezdik el vetíteni, mert megakarják várni amig Park Hae Jin befejezi a Man to Mant, illetve a Cheese in the trap filmet, ugyanis a régi szereplőket akarják, valamint az iró összeakarja hozni a régi csapatot vagyis a rendezőket :D

kendall

Postby kendall » Mon Jul 17, 2017 4:37 pm

lilomilo wrote: Novemberben kezdik el vetíteni, mert megakarják várni amig Park Hae Jin befejezi a Man to Mant, illetve a Cheese in the trap filmet, ugyanis a régi szereplőket akarják, valamint az iró összeakarja hozni a régi csapatot vagyis a rendezőket :D

Lilomilo! Olvastad? Végre.. :cheers: Az OCN megerősítette, hogy ennek a fantasztikus thrillernek valóban novemberben kezdik el vetíteni a második évadát. :dance:

Ám nem az ismerős arcok fognak újra feltűnni, hanem:

Image

Park Joong Hoon, Kang Ha Neul, Joo Jin Mo, és Uhm Tae Goo........ szerintem nem okoznak majd csalódást az új "rosszfiúk" sem. :wub:
A rendező Han Dong Hwa, az író Han Jung Hoon.. Közös munkájuk pedig a Squad 38 volt.

ALIG VÁROM!! :D

lilomilo

Postby lilomilo » Wed Sep 13, 2017 1:56 pm

kendall wrote:
lilomilo wrote: Novemberben kezdik el vetíteni, mert megakarják várni amig Park Hae Jin befejezi a Man to Mant, illetve a Cheese in the trap filmet, ugyanis a régi szereplőket akarják, valamint az iró összeakarja hozni a régi csapatot vagyis a rendezőket :D

Lilomilo! Olvastad? Végre.. :cheers: Az OCN megerősítette, hogy ennek a fantasztikus thrillernek valóban novemberben kezdik el vetíteni a második évadát. :dance:

Ám nem az ismerős arcok fognak újra feltűnni, hanem:

Image

Park Joong Hoon, Kang Ha Neul, Joo Jin Mo, és Uhm Tae Goo........ szerintem nem okoznak majd csalódást az új "rosszfiúk" sem. :wub:
A rendező Han Dong Hwa, az író Han Jung Hoon.. Közös munkájuk pedig a Squad 38 volt.

ALIG VÁROM!! :D

Már alig várom a 2. évadát! :wub: De egy kicsit szomorú vagyok, hogy nem az eredetiek lesznek benne, mármint eleve úgy fejezték be az első évadot, hogy oda mentek Oh Goo Tak-hoz és neki mondták hogy megint szükség van rájuk :cry: akkor most velük mi lesz? Remélem valahogy őket is beleteszik a 2. évadba :-(

Kata58

Postby Kata58 » Thu Sep 14, 2017 5:24 am

Hú nem győztelek végigolvasni benneteket, és örömmel olvasom hogy lesz 2. évad! Hurrá! Köszönöm a jó hírt! :lol :thumleft: :wub: :thumleft: :lol

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Fri Sep 22, 2017 2:56 pm

lilomilo wrote:Remélem valahogy őket is beleteszik a 2. évadba :-(

Biztosan nem, max. egy röpke jelenet vagy említés erejéig, pedig nekem az lett volna a lényeg. Főleg, hogy még Seo In Guk-ot is belevitték... :whistling:

Kang Ha Neul-t nagyon szeretem, neki mindig örülök, de Joo Jin Mo-t nem, a többiek pedig nem is ismerősek. :| Ettől persze még lehetnek nagyon jók, de így mitől második évad? A címegyezéstől? Ez olyan amerikai módi. :-( :nuts:
ImageImage

lilomilo

Postby lilomilo » Fri Sep 29, 2017 5:00 pm

gilnis wrote:
lilomilo wrote:Remélem valahogy őket is beleteszik a 2. évadba :-(

Biztosan nem, max. egy röpke jelenet vagy említés erejéig, pedig nekem az lett volna a lényeg. Főleg, hogy még Seo In Guk-ot is belevitték... :whistling:

Kang Ha Neul-t nagyon szeretem, neki mindig örülök, de Joo Jin Mo-t nem, a többiek pedig nem is ismerősek. :| Ettől persze még lehetnek nagyon jók, de így mitől második évad? A címegyezéstől? Ez olyan amerikai módi. :-( :nuts:

Ki tudja egy cameo szerepük lehet, az még nincs kizárva. Vagy az is lehet, hogy majd valahogy ennek az ügyet hozzák kapcsolatba az előző évaddal... De szerintem cameo ba hanem is mind, de megfog jelenni, úgy ahogy Ma dong seok mint Park Woong cheol megjelent újra a Squad 38 -ban.
Mellesleg kijött az új előzetes:

https://youtu.be/PmxgKBcAH0Q

És nekem nagyon bejön :wub:

Cseppke

Postby Cseppke » Sat Sep 30, 2017 9:01 pm

Kedves Lilomilo!

Még csak most búcsúztam el a rossz fiúktól, de máris hiányoznak! Kár, hogy a 2. évadban már nem szerepelnek, hiszen velük lett volna az igazi. Park Hae Jin-t én először az East of Eden-ben láttam, ott is szenzációs volt az alakítása!!
Köszönöm, hogy a fordításoddal izgulhattam végig ezt a nem mindennapi thrillert. :cheers:

gilnis
Fansubber
Fansubber

Postby gilnis » Sun Oct 01, 2017 5:54 pm

lilomilo wrote:Mellesleg kijött az új előzetes:

https://youtu.be/PmxgKBcAH0Q

És nekem nagyon bejön :wub:

OMG, imádom ezt a csatornát! 15 másodperc, ráadásul hang nélkül néztem, mégis felcsigáztak! :w00t:

És az egyik szemem sír, hogy mégsem lesz Kang Ha Neul, de a másik nevet, mert Kim Moo Yul váltja! :w00t: Hogy nekem ő mennyire nagyon tetszett :heart: a menyasszonyos sorozatában, ami hogy, hogy nem, szintén OCN... :clap: Jaj, kántáljunk! Legyen jó, legyen jó, legyen jó, legyen jó! :pray:

Ja, és nem szabad kihagynom Ji Soo-t! :dance: :cheers:

SZERK. Megnéztem a legfrissebb előzetesét is, és jesszumpepi! :w000t: Már számolom vissza a napokat!!!! :w00t:
ImageImage